Dojo

+7
Hanagasaku Naitosutōkā
Misaki Makotto
Eren Maruboshi
Espere Itami
Maiy Kaizo
Kaede Hisa
Admin
11 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Dojo               Empty Dojo

Mon Nov 18, 2019 8:06 pm
Zde můžete trénovat a vylepšovat své schopnosti.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sat Jan 11, 2020 3:39 am
To musia vždy deti nechať po sebe taký bordel? *Rečnícky sa spýtala Yakeno, keď videla koľko rozhádzaných drevených mečov, nunchakov a ktovie ešte čoho bolo po zemi Doja.* Veľa šťastia ti prajem. *Povedal mladý chalan, ktorý brigádoval v Doje ako misiu. S majiteľmi Doja bol dohodnutý, že mu brigádu budú počítať ako misie a on to zobral. Veľmi sa mu to pozdávalo, pretože to bol vstup na chuuninské skúšky viac či menej zadarmo. Dnes mala Yakeno tiež misiu v Doje, ale trochu inú. Bola to urgentná misia vyvesená lenivým chlapcom, ktorý by si radšej čítal na recepcii knihu ako skutočne niečo zaujímavé robil. Mala upratať po deťoch z akadémie, ktoré tu mali hodinu telesnej a ich neporiadny učiteľ ich nedonútil upratať na konci hodiny. Takéto typy mohla Yakeno skutočne vraždiť. Tak moc ich nenávidela. Aký príklad si potom majú deti tejto hlúpej dediny zobrať, keď ich vyučuje taký blbec? No dobrý rozhodne nemôžu.* "Parchant ma tu zavrel." *Konštatovala Yakeno vo svojej mysli situáciu, v ktorej sa práve ocitla. Chlapec zatiahol posuvné dvere, aby odtiaľ nemohla vyjsť. Občas by nakukol aby zistil, či už je hotová, ale inak by len sedel na recepcii a čítal si.* Asi na výber nemám. *Povedala teraz nahlas a začala uvažovať, ako by to urobila čo najefektívnejšie.* Hromádky? *Vyslovila svoj 'geniálny' nápad po chvíli tupého uvažovania. Bolo to také jednoduché, že by to napadlo aj študenta, no Yakeno nikdy nebola jedna z tých bystrých. Jej to ale stačilo.* Ideme, rýchlo! *Povzbudila sa pred tým, čo sa začala z celej mysle a tela koncentrovať na započatie otvorenia prvej brány. Chcelo to veľa hlbokého dýchania a veľa hnevu, no podarilo sa jej otvoriť prvú z ôsmich brán Hachimonu, Otváraciu, Kaimon. Vo vysokej rýchlosti (13) behala od kunaiu k shurikenu, od katany (teda len tyče, ktoré predpokladala, že sa tak používaly) ku nunchakom. Hore-dolú. Hore-dolú. Prebiehala z jednej strany miestonosti na druhú. Energia z nej priam sršala. Ak by do nej niekto narazil, určite by ho alebo ju zrazila k zemi. Po pár minútach mala všetky zbrane na hromádkach s ich rovesníkmi a tak sa rozhodla vyjsť z prvej brány. Cítila sa celkom unavene, no nechcela si dať pauzu, dokým nedokončila svoje poslanie. Odniesla teda po malých kúskoch veľké množstvá zbraní do zadnej, skladovej miestnosti. Kým zhromažďovala všetky zbrane si neuvedomila, koľko ich skutočne je, no teraz jej zásoba dreva a občasnej ocele pripadala nekonečná. Odniesla dohromady možno 37 drevených tyčí, 45 nunchakov, vyše 100 shurikenov a asi 70 kunaiov.* Fuh! *Uľavilo sa jej, keď do skladu hodila posledný shuriken. Ani si nemyslela, že upratovanie môže byť také zložité.* Už dlho sa tamten neukázal. Už mám hotovo, tak ho idem pozrieť. *Vyslovila svoju myšlienku nahlas a presunula sa k papierovým posuvným dverám. Klop-klop. Nič. Znovu-klop. Stále nič* Hm... Vtipné. *Povedala si Yakeno, stojaca pred neotvárajúcimi sa dvermi.* Neotváraš? Tak ja si vchod utovrím aj sama. A to veľmi rada. *Povedala, čakajúc nejakú zmenu.* Keď to nešlo po dobrom, tak to pôjde po zlom. *Ešte dodala pred snahou o úder. Vtom sa však dvere otvorili a tam na ňu vykúkal prekvapený chlapec.* Gomen! Gomen! Máš už hotovo? *Ospravedlňoval sa ani nevedel za čo. Videl len naštvanú Yakeno, pripravenú na úder, mieriaci zrovna na neho.* Asi by som tu nestála, či? *Sarkasticky sa spýta, neočakávajúc odpoveď, len akciu. Chlapec sa odsunul a hneď po východe Yakeno vošiel skontrolovať, či je všetko v poriadku. Yakeno ešte chvíľu čakala, ani nevedela prečo. Možno len zo slušnosti. Chlapec onedlho vyšiel von a kývol na Yakeno, ktorej sa na tvári 'vyčaril' otrávený úsmev. Na päte sa otočila a odišla domov si oddýchnuť zo svojho použitia Hachimonu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sat Jan 11, 2020 3:39 am
---
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 2:45 pm
*Akorát jsem vyšel z Akademie a zamířil jsem někam do ulic. Dnešní den jako skoro každý byl v akademii hrozně nudný. * “Přijde mi,že tam už chodím zbytečně… Jenom by nás mohli už začít učit techniky a mohl bych vypadnout..“ *Kolem chodili lidi a já si je různě nenápadně prohlížel a přemýšlel o čem tak asi můžou všichni myslet…* “Strašně bych to chtěl vědět dokázat se dostat do cizí mysli a vědět to“ *Šel jsem tak dál s úmyslem někam dojít,sednou si a koukat na oblohu… Domů se mi ještě nechtělo přece jenom nebylo tak pozdě a na co se válet zbytečně doma… A tak jsem šel dál po ulici směrem k Doju i když to nebyl můj cíl*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 2:56 pm
*Aisuru vyuzila dne, kdy byla jeji sestricka v Akademii. Babicka Aisuru nechala jit ven samotnou, i kdyz Ai vedela, ze by se jeji sestricka zlobila, kdyby na to prisla. Nicmene ji to nebranilo v tom, aby se sla projit do treninkove oblasti. Mela na sobe ciste bile saty, vlasy ji padaly pres ramena k lopatkam a jeji zlatave oci zvedave pozorovaly vse okolo. Zabloudila az k Doju, nemela tuseni, kde se tam vzala a hlavne jak se dostat domu. Ai moc nemluvila a tak zacinala byt zoufala. Cupla si u Doja na bobek a chytila si nohy. Bradu polozenou na kolenou. Lidi chodili okolo, vetsina si ji ani nevsimla a kdyz ano, tak ji spis obesli, protoze vedeli, ze jeji sestra ma podivne oci a vetsine starsich studentu to prislodivne. Takova particka, ktera chodila o rocnik nize, nez Aiina sestra, obklicila Aisuru a zacali si z ni utahovat.* /Spino, hnusna nemluvko! K budiz nicemu! *a rak dal. Jeden z nochu to nevydrzel, caplnul Ai za ruku a hodil ji na travu, Ai se svezla po trave. Nevydala ani hlasku. Saty zezelenaly a lehce zrudly v miste, kde Ai narazila kolenem na kamen. Svrastila oboci ve smutku a chytila si koleno. Oci se ji zaplavily vodou.* /Pojd, nez prijde jeji sestra a nakope ti prdel. *capli kluka a utikali pryc. Aisuru jen sedela na zemi a drzela si koleno.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 3:17 pm
*Jak jsem šel po ulici směrem k Doju všiml jsem si partičky kluků jak se smějí a utíkají od Doja… Řekl jsem si ,že se tam půjdu podívat a zjistím čemu se tak smáli. Na sobě jsem měl klasický shinobi botky, černé šortky a triko.* “Čemu se ta banda tak blbě smála“ *Jak jsem přišel k Doju viděl jsem holčinu v bílých šatech ,které byli strašně špinavé od trávy. Viděl jsem ,že se drží za koleno,ale nevěděl jsem proč a tak jsem k ní šel blíž* Ahooj. Můžu jít k tobě *Pro jistotu jsem mluvil už z dálky abych jí nevylekal a pak jsem viděl tu červenou skvrnu na šatech… * Pro boha co se ti stalo? * Zeptal jsem se a zrychlil krok .Byl jsem od ní už asi tak 2-3 metry ,ale i na ty jsem zrychlil abych se k ní dostal. * Co se ti stalo pro pána .. Ukaž teče ti krev *Jak jsem byl u ní snažil jsem se jí pomoc a mezitím jsem si jí prohlídl celou* Promiň jsem to ale nevychovanec jsem Rogue. Jaké je tvé jméno *Zeptal jsem se mile a hezky holčiny* “Je celkem hezká odkud asi je“
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 3:30 pm
*Aisuru sedela a civela na koleno, po tvarich se ji kutalely slzy a kdyz zvedla hlavu, slysela nejakeho chlapce, ktery k ni bezel. Nejprve na nej jen civela a s prvni otazkou kyvla hlavou na souhlas. S druhou ukazala smerem, kudy utikali kluci a pak odhalila koleno. Ano krvacela, ale jen malo, byla to odrenina. Ai neplakala kvuli modrine, ale protoze ss ji chovani chlapcu dotklo.* Hmm. *zamrucela na predstaveni chlapce a jemne zvedla koutek ust. Ukazala prstem na svou hrud, do mista srdce a pak vytvorila prekrizenim ukazovacku a palce tvar srdce. Tak se predstavila. Aisuru totiz znamenalo Laska/Milovat. Ale vic s nim nemluvila. Bala se mluvit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 3:49 pm
*Jak jsem u ní klečel tak jsem zjistil ,že to vážně není nic hrozného kvůli čemu by se mělo něco dít nebo ohrozit. Jak ukazovala směrem pryč ukazovala kudy jsem přišel... Možná ukazuje kudy chce jít pryč nebo abych odešel... Ale hned na to ukázala koleno a byla tam jen lehká odřenina a tak jsem pochopil ,že to nejspíš byla skupinka chlapců,kteří utíkali se smíchem... Jak měla slzy na tváři zvedl jsem ruku a otřel je * " Neplač , ničí to tvojí krásu přece" *S úsměvem ve tváři se koukám na Aiu... Ale ta na otázku kdo je začala ukazovat a hruď a dělala tvar srdce* Ty se jmenuješ Chuushin ( Střed) , Kokory (srdce) .. Notaak co to je za hru... Prostě se mi představ* "Co sakra myslí... Nejspíš se bude hodně stydět" *Sedl jsem si na trávu vedle ní.* Mě se nemusíš bát. Nejsem jako ta skupinka. *Opřel jsem se o ruce začal koukat do nebe,kde proudili mraky jakoby dávali závody* Proč vůbec nemluvíš. *Zeptal jsem se a ani nečekal odpověď po tom co jsem viděl jak se představuje* "Možná jí dneska ještě uslyším zajímalo by mě jaké má hlas"
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 3:58 pm
*Sledovala Rogua jak si sedla vedle ni. Jemne si nehtem davala pryc z rany travu.* "Nemluvim?" *Aisuru prisel jeji styl komunikace s cizimi normalni. Mluvila jen s e sestrickou, ani s babickou nemluvila. To ona ji naucila takto znakovat, ale Aisuru se naucila primo vytvaret prsty vetsinu znaku jejich abecedy a tak Rogueovi vyznavovala sve jmeno - Aisuru- prsty. Na otazku, proc nemluvila se schoulila do klubicka. Pritahla nohy k sobe a kyvla hlavou. Ano, stydela se. Ukazala opet smerem kterym utikali kluci, sepnula ruku v pest a prastila s ni do dlane druhe ruky nacez zakroutila hlavou a otrela si oci od slz. Jeste vice semkla sve telo do male kulicky. Davala tak najevo novemu priteli, ze ji ostatni deti bily a tak se bala. Dokonce i mluvit. Coz naznacila zazipovanim rtu a nakonec tak pevne semkla rty, ze skoro zmizely.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 4:24 pm
*Koukám do nebe* "Co tady vůbec dělám...Jaký tak může mít hlas opravdu bych ho chtěl slyšet" *Přemýšlel jsem o tom a to jediné mi teď vrtalo hlavou* Proč vlastně vůbec nemluvíš *Prohodil jsem otázku jen tak do vzduchu a čekal jsem na zázrak a najednou jsem slyšel rychlou odpověď ,,Nemluvím" * "Zdálo se mi to nebo ne" Ty jsi promluvila tak přece jenom nebudeš taková kámen za ,který se vydáváš... *Zůstal jsem ležet,ale Ai začala něco dělat s prsty a tak jsem se posadil a pozoroval její prsty jak skládájí písmena... A... I... S... U... R... U... Airsuru* Takže pokud správně chápu tvé jméno je Aisuru... "Na to že má význam lásku nevypadá na to... Možná je to skrytá láska uvnitř hluboko no..." *Ale na otázku co se stalo začala ukazovat směrem kudy jsem přišel což už jsem zjistil ,že znamená tu skupinku* Skupinka ano ... Co udělali *Ai naznačila pěst do dlani a to byl typický výraz pro rvačku* Prala jsi se s nimi ... Nee nejspíš tě mlátili že *Koukl se s otevřením srdcem v očích na Aiu... Ale ta se sehla do klubíčka a dělala jak kdyby byl týraní pes.. A nakonec to zakončila zamknutou pusou* Dobře,ale mě se bát nemusíš a tak semnou můžeš mluvit *Udělal jsem stejné gesto na zámek pusy jenom ,ale že jí otvírám... A to samé jsem udělal u AI* A teď když máme odemčené pusy spolu už můžeme mluvit a né jenom hádat věci co mi ukazuješ "Vypadá to na zajímavou holčinu možná spolu zažijeme ještě něco víc"
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 5:23 pm
*Nikushimi dnes moc hodín nemala a tak skončila prakticky v rovnaký čas, ako Rogue (ktorého síce nepozná, ale len pre predstavu). Po príchode domov bola prekvapená, že ju nikto nebol privítať. Zložila si v izbe tašku a okamžite sa šla so strachom o svoju sestru spýtať Babičky, či o Aisuru nevie.* Kde je Aisuru? *Vyvrhla zo seba, držiac sa za rám dverí ako vlajka.* /Vedela som, že sa prídeš spýtať. Pustila som ju dnes von, keďže ešte nebol nikto z akadémie doma. *Vysvetľovala svoje rozhodnutie svojim stareckým, hrdzavým hlasom. Babička ešte chcela niečo povedať, no Nikushimi už bola v bojovom režime a pripravovala si veci na záchranu svojej sestry. Z tašky si vytiahla vrecúško na vybavenie, ako tiež kunai, ktorý sa dnes naučili používať. Plným šprintom sa dostala do kuchyne kde zo skrinky vytiahla obväz a malú fľaštičku s alkohol, nejaké leukoplasty a všetko to hodila ku kunaiu do vrecúška. Naplnená hysterickou silou a energiou prebiehala z uličky do uličky, z jedného do druhého obchodu, z budovy do budovy... V neprestajnom behu sa jej podarilo kútikom oka naraziť na bielu škvrnu, ktorá sa tvarom podobala na šaty, ktoré dnes svojej sestre obliekla. Prudko zabrzdila a otočila sa smerom šmuhy, ku ktorej sa rozbehla.* Ai-chan! *Skríkla smerom svojej sestry a Roguea, ktorý po obzretí sa mohli vidieť rovnaké šaty, ako mala Aisuru, no v čiernom prevedení. Ešte v behu vytiahla kunai, chytila ho do ruky a keď zabrzdila medzi Aisuru a Rogueom.* Kto si a čo od nej chceš?! *Agresívne sa spýtala neznámeho chlapca s defenzívnym postojom.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 5:32 pm
*Aisuru jen sedela a mrkala. Sledovlaa chlapce pred sebou. Nejak ji pripominal sestricku. To byly asi ty vlasy, cerne. Ale byl mily. Usmivala se, ale nemluvila. Z niceho nic se mezi nima objevila Niku. Aisuru vyvalila oci a klekla na kolena.* Tse tse tse. *zabedovala jemnym tichym hlaskem a chytila Nikushimi za nohu.* Onee-chan. *zaseptala.* Rogue-kun je hodny, neublizuj mu. *Septala potichu a pak si sedla na zadek a schovala koleno pod dlan. Bala se, ze ji Nikushimu vynada. Nejen za odreninu, ale i za spinave saty.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 6:50 pm
*Seděl jsem vedle Ai a čekal jestli něco řekne... Bohužel nám to někdo překazil.. Běžel k nám a křičel na Ai... Seděli jsme celkem dost blízko u sebe ,ale i tak se vecpala do mezery mezi námi s kunaiem v ruce...* "Co si sakra myslí" Mužeš ten kunai položit prosím *Koukl se s úsměvem na tváři na černovlasou holčinu,který měla uplně stejný šaty jako Ai... Jenže v černém* Nemám nijak v úmyslu tady Ai ubližovat... Tak prosím sklidni hormon a ukliď ten kunai. Přece jenom nechceme dojít k dalšímu úrazu *Byl jsem dál v klidu,ale postavil jsem se naproti Niky* Tak abychom si to ujasnili.. Já jsem Rogue a nesnažím se nijak ublížit Ai... Jediné oco se snažím je zní dostat nějaký to slovo.. A tvé jméno je *Koukl jsem na na Niky a čekal jsem nějakou odpoveď potom co mi to řekla ,jsem se posadil* Nechceš si sednou k našemu kecacímu *Udělal sem rukama uvozovky* kroužku *Opřel jsem se o rukama o zem a seděl jsem jako před tím* A co tady vůbec děláš ,že jsi sem tak vlítla a chtělaj si AI ochránit.. Jste rodina ?
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Jan 26, 2020 10:55 pm
*Na šepot svojej sestry neodpovedá nahlas, len v mysli, pre seba.* "Takže je dobrý, hej? Sa ešte uvidí..." *Vždycky nenávidela neznámych ľudí, ktorí sa chceli nasilu zblížiť s jej malou sestrou. Mohli byť dobrí, koľko chceli, ale dokým neprešli cez skúšky Nikushimi, neboli dostatoční. Nikushimi si vždy nechávala záležať na správnom psychickom vývoji Aisuru a pokiaľ by sa stretávala s nesprávnymi ľuďmi, mohla by zle skončiť. Položiť ten kunai? Jedine do tvojho brucha. *Zamračená povedala cez zaťaté zuby s očami svietiacimi na bielo od jej vrodené ho Byakuganu (nie je aktivovaný). Už v deviatich rokoch sa chovala ako dospelá, pretože veci, čo sa stali ju donútili a stále nútia čo najskôr dospieť. Prišla o svojich rodičov a jediní ľudia, čo jej zostávajú, sú Aisuru a ich Babička, ktorá už pred sebou nemá extrémne veľa rokov.* Najskôr to dokáž, pretože toto môže povedať každý násilník. *Vytiahla zo seba ako odpoveď na jeho ukľudňovanie. Neuvedomovala si, že mal len 6 rokov, pretože sa snažila ochrániť svoju imouto stoj-čo-stoj.* Tak sa o to nesnaž, hovorí len so mnou. Jméno mé je Nenávisť, moc ma neteší. *Uvoľnila svoj mrákot a nasadila si povýšeneckú tvár, ktorou Roguea sledovala. Kunai schovala naspäť do váčku a sadla si oproti nim s nohami medzi nimi. Všimla si, ako si Aisuru drží koleno a snaží sa zakryť ho. Na tvári sa jej objaví ustráchaný výraz a hneď sa začne zaujímať o svoju sestru. Pre Roguea, ktorý práve pre Nikushimi prestal existovať, sa môže zdať, ako keby pred ním teraz sedel úplne iný človek. Nikushimi si kľakla na kolená tak, že šaty boli len jemne na tráve a nie pod kolenami a začala hovoriť na Ai-chan.* Čo to tam máš? Ukáž. *Ak sa Aisuru nebude chcieť odkryť svoje zranenie, odkryje ho sama. Na svoje prekvapenie tam nájde odreninu, čo ju moc nepoteší. Z vaku hekticky vytiahne fľašu s alkoholom a obväz, ktorý do alkoholu namočí.* Bude to trochu štípať, chyť sa mi ruky. *Povedala a nastavila svoju pravú ruku tak, aby sa ľahko chytila a držala. Ľavou rukou na ranu položila obväz a omotala jej ním koleno. Zatiahla ho ideálne silno aby nepadal ani ju neťahal. Po dokončení 'zákroku' si uľavene povzdychne a všimne si jej zašpinených šiat. S nenávisťou v očiach sa pozrie na Roguea a potom naspäť na Aisuru.* Čo ti urobil?! *Slová z nej vybehli ako z otca, ktorý prišiel na to, že priateľ jeho dcéry jej niečo zlé vyviedol (metafora. neviem, či sa to dalo pochopiť). Neboli ani tak zlé, ako ustráchané a protektívne.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Jan 27, 2020 7:34 pm
Onee-chan, bud hodna. Prosim. *knourala za nohama sve sestricky a tahala ji za saty. Smutne a s omluvou se divala na Roguea. Ale zanedlouho se Nika uklidnila. Aisuru se usmala a spokojene se divala na sveho noveho kamarada a sestricku, ale ta zpozorovala jeji odreninu.* iie.... *zaseptala potichu a vyhrkla bolesti, kdyz ji zastipala dezibfekce na obvaze.* Iie!! Onee-chan, on mi pomohl. *vyjekla jeste hlasiteji, az podezrele hlasite na to, ze to rikala Aisuru, nikdy nebyla takhle hlasita, ani jako miminko. Natahla v obranarskem gestu ruku tak, ze za ni schovala Roguea pred Nikou.* gomene onee-chan.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Jan 27, 2020 8:33 pm
*Jak jsem si sedl taak jsem zůstal v klidu... Přestože Niky mi stále vyhrožovala.. Ale všiml jsem si jak se snaží Ai žebrat u sestry až mi bylo lehce trapně.. A pak mi začala vyhrožovat ,že mi bodne kunai do břicha* "Jaká to aktivní sestra .. No poteš koště to ještě bude" Myslím,že nemusíš dělat hnedka tak drastická opatření .. Však si mužeme sednou a jenom povídat uplně v klidu beze zbraní *Pak si sedla mezi nás a všimla si Ai škrábance.. A začala to hnedka ošetřovat a já jsem jen seděl vedle nich* Není to tak vážné ,je to jenom lehká odřenina... Nemusíš mít strach *Koukl jsem se do nebe a najednou jsem byl obvinen z toho co se jí stalo* Bohužel se mýlíš .A nemusíš být hned tak agresivní vůči všem ostatním. *Sedl jsem a podíval se přimo na Niki , teď už bez žádného úsměvu* Já jsem to nebyl a můžeš si myslet co chceš *Otočil jsem se na Ai* Tak přece jenom toho aspoň trochu namluvíš
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Tue Jan 28, 2020 12:23 am
*Škrekot svojej sestry nerada videla. Vedela síce, že jej týmto pôsobila bolesť, ale chcela jej tým len pomôcť. Nechcela riskovať, že sa jej odrenina zapáli a bude ji štípať ešte dlhšie, ako by mala. Alkohol vyčistí ranu od nečistot a udrží ju vlhkú, čo pomôže s regeneráciou tkaniva.* Nemusíš kričať... To bude v pohode... *Snažila sa Ai-chan silou-mocou ukľudniť, aj keď nevedela, ako moc to bude fungovať.* Keď to hovoríš ty, Ai-chan. "Keď sama Aisuru povedala, že jej to Rogue neurobil, nemôže byť až taký zlý." *V duši sa jej uľavilo, že nikomu nebude musieť ublížiť. Nemala proti tomu nejaké zábrany, hlavne keď sa jednalo o človeka, čo ublížil Aisuru, ale boli by z toho zbytočné problémy. Z hlboká si povzdychla.* Nakoniec zase až taký zlý byť nemusíš. *Povedala uľaveným hlasom. Hneď na to ale dodala.* Ale ani si nechci predstaviť to množstvo bolesti, ktoré ti spôsobím ak jej skryvíš čo i len jeden vlások na hlave. Budem ťa sledovať. *Povedala s najviac smrtiacim a serióznym výrazom na tvári, ktorý dokázala vyvolať. Potom sa hneď posadila na zadok a svoju sestru si ako malú lyžičku položila medzi nohy a objala ju. Naširoko sa na ňu z vrchu usmiala a povedala.* Čo sa to tu teda stalo?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dojo               Empty Re: Dojo

Tue Jan 28, 2020 1:51 pm
*Věřila své sestřičce jako nikomu a tak se snažila štípání ignorovat. Jakmiel Nikushimi uznala Rogua, usmála se spokojeně a na komentář o její mluvě jen s úsměvem přikývla. Spokojeně se uvelebila své sestřičce v klíně a opřela se o její tělo. Nikushimi byla vcelku blízko k Aisuru a tak mohla klidně špitat jako vždycky. Tichý klidný hlásek Aisuru se rozezněl.* Ti samí, co dřív, mě tady chytili a....nadávali, že nemluvím, že mám divnou sestru, že nemáme ani rodiče. *Podívala se smutně Nikushimi do očí.* ale to jsou lži. Ty jsi hodná a tatínek je jen dlouho pryč, určitě se brzo vrátí. *Nahrnuly se Aisuru slzy do očí a ty se zatřpytily.* Hodili mě na zem, tahali za vlasy. *Ochranářky si chytila pramen vlasů.* Rogue pak přišel mi pomoct, ale já se stydím s ním mluvit. *Mluvila k sestře jakoby tam třetí člověk vůbec nebyl, schoulila se k její hrudi.* Onne-chan není zlá, jen mě chrání, a oči má jako každý jiný, nechápu, proč se za to posmívají.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Wed Jan 29, 2020 7:54 pm
*Niki začala ošetřovat svou sestru* Neboj Ai, bude to v pořádku.. Sestra pro tebe chce to nejlepší "Nejspíš si jsou pro sebe strašně duležité... Zajímavé" *Koukal jsem jak Niki čistila ránu svojí sestře...* "To stáléé zminování ,že je její sestra a má zlé oči... Je pravda ,že je má jenom bělmo.. To je celkem hustý" *Potom co už Niki konečně uznala,že nejsem tak zlý* Já ti to říkal hnedka ze startu ,že jsem tady byl abych Aie pomohl.. Kdybych jí chtěl něco provést určitě se tady nezdržuji *Pak se Ai přitiskla k Niki a něco jí šeptala .Slyšel jsem pouze jemný hlásek dívky* Nechci si představovat žádnou bolest.. Myslím ,že bychom mohli být celkem dobrý parta no ne *Prohodil jsem k segrám ,který se objímali a nasadil jsem svůj klasický úsměv (Klasický naruto nevinní úsměv)*    "Snad si mě oblíbí i její sestra" *Potom promlouvala Ai k Niki a já se snažil poslouchat a taky jsem jí rozumněl* Mě se přece nemusíš stydět Ai. Myslím si ,že můžeme být dobrý přátelé no ne *Čekal jsem co odpoví a lehl jsi do trávy na záda*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Wed Feb 05, 2020 4:56 pm
To, že to teraz hovoríš, ešte nemusí byť pravda... Do mysle ti nevidím ale budem ťa sledovať. *Rogueovi chladné odpovedala. Ešte mu neverila dosť na to, aby mohla jeho a svoju sestru nechať osamote. Na vety svojej sestry ako obvykle nevedela odpovedať. Už sa to stalo toľko krát, že nevedela, či má vôbec cenu niečo hovoriť. Ai sa posťažuje Nikushimi, tá sa naštve, zmláti pár blbcov a koniec príbehu-aspoň do vtedy, keď sa rozhodnú znovu robiť zle Aisuru. Nekonečný cyklus, ktorý sa nedá s aktuálnymi názormi ukončiť. Na spomenutie ich otca si len povzdychne. Ľahké to skutočne nie je. Keď však začne spomínať veci, ktoré jej robili, naplní ju neopísateľný hnev.* "Toto si odpikajú." *Pomyslela si a hneď začala uvažovať, čo im na oplátku urobí. Rogueove slová počuje so zmiešanými pocitmi. Z jednej strany verí svojej sestre a chce ich nechať stretávať sa. Z druhej ale ešte neverí chlapcovi dosť na to, aby... Už som to písal.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Feb 09, 2020 3:20 pm
*Sledovala Rogua a svou sestru držela za ruku.* Onee-chan....chtěla jsem zkusit trochu trénovat, brzy bych měla jít do akademie a taky se něco učit....Babička mi sice dávala něco málo ke čtení, ale.... *Pousmála se.* Neměla jsem moc prostoru a s kým to trénovat, nechtěla jsem tě tím zatěžovat, ale.....myslíš, že bysme mohli my dvě a Rogue spolu teď....trochu trénovat? Možná kdybych byla silnější....nedělo by se mi to. *Schovala si rukou kolenoa sklopila zraky.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Tue Feb 11, 2020 6:15 pm
Pokud mě chceš sledovat. Sleduj.Doufám ,že ti to udělá aspoň radost a sama sebe přesvědčíš ,že ne všichni jsou zlý *Ležící v trávě se trochu zvednul aby viděl na Nikushimi* "Vážně mě zajímá jak moc jsou pro sebe duležitý možná až moc.. Ale to je jejich věc" *Ai začala mluvit o tom že by chtěla si vyzkoušet trénink v praxi od knih co jí davála babička* Myslím ,že bychom měli AI podpořit pokud si chce zkusit sama bránit přece jenom bude se jí to určitě hodit nemyslíš "Klidně by se sama i ubránila a nemusela bys to za ní řešit" *Zvedl se a koukl se na sestry* Tak co Ai jdeme trénovat . Sestra ti to určitě povolí a bude tě podporovat
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Wed Feb 12, 2020 8:58 am
Všetci sú zlí, dokým mi nepreukáže opak. *Doplnila neprestajne vyťahujúceho sa dobrom chlapca (zle mi z tej vety je) svojim názorom medzi jeho a slovami svojej sestry.* "Dúfam, že už pochopí svoje miesto v mojich očiach a prestane sa snažiť prehovoriť ma. Už ma to prestáva baviť." *Odfrkla si v mysli. Potom na ňu Aisiru vytiahla veľmi zaujímavú vec.* To ma teší. Aspoň budeš pripravená do budúcnosti. Čo ma ale neteší je to, že si s tým neprišla za mnou. Radšej budem mať ja problémy na akadémii ako aby si ty zahodila svoju výhodu do budúcnosti kvôli tomu, že si ma nechcela rušiť. Šťastnou ma Roguova prítomnosť neurobí, ale odporovať ti nechcem a nebudem. *Roguove slová ignorovala. Prišlo jej, že nemá cenu na ně odpovedať, keď už svoj názor vyslovila. Chytila teda svoju sestru pod pazuchami (podpaží) a spolu s ňou sa vyhupla na nohy.* Ideme teda? *Spýtala sa tejto svojej malinkej skupinky, držiac svoju sestru za ramená.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dojo               Empty Re: Dojo

Sat Feb 15, 2020 2:24 pm
Aisuru: *Lehce se zamračila, ale nechala jejich handrkování o ničem být, nechala se zvednout od Nikushimi.* Gomene, onee-chan. *A položila ruku na ruku své sestry na jejím rameni.* K vodě... Rogue-kun? *Usmála se na jejich nového přítele, věděla, e nakonec Nikushimi poleví a přijme ho jako alespoň známého, byla až moc ochranářská a Aisuru zase důvěřivá. Nicméně dnes chtěla trénovat trochu toho ninjutsu a hlavně potrénovat techniky, které jí babička podstrčila.* Půjdeme chodit po vodě? Prosím?
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sat Feb 15, 2020 4:13 pm
*Nii byla nepříjemná ,ale bylo mu to celkem jedno. Důležitá pro něj byla Ai * Jak si přeješ půjdeme klidně k vodě *Rozhlídl se a viděl jsem menší jezírko či možná rybníček ,ale hlavní bylo že to byla stojatá voda a dalo se na ní lépe učit* Mám návrh co kdybychom šli k tam tomu jezírku. *Ukázal prstem směr kudy to bylo (20m)* Tak jdeme na to *Vyrazil směrem k jezírku. Přišel k němu a složil pečeť [SUIMEN HOKOU NO WAZA]* A důležité je načerpat dostatek chakry do chodidel,ale zase ne příliš.. *Vyšel na jezírko a
stál na vodě* Vidíš není se čeho bát je to jednoduché. To zvládneš také *A vrátil se zpátky na břeh .. Šel k Ai a* Tak chceš to zkusit semnou *Zeptal jsem se a ignoroval Niku*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Mar 23, 2020 8:36 pm
KONEC
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Mar 23, 2020 9:31 pm
Trénink Síla



*Maiy se vydala do Doja, kde se rozhodla pokračovat v tréninku. Akahara je pryč a tak se musí zlepšovat sama. Našla si tam kmeny, které jsou omotány slámou a začne do nich bušit pěstí. Když je u tohohle asi tak půl hodiny zjišťuje, že je jí to efektivně úplně k ničemu. Nedokáže pořádně využít svůj potenciál. Nebo spíše se jí nedaří správně použít pěst. To se k ní vydá ale muž, který jí tam celou tu hodinu pozoroval. I tady má Maiy na sobě svoje sluneční brýle, na které muž samozřejmě upozorní. Děvče, k čemu ti jsou brýle, které tě mají chránit před sluncem v téhle tmavé místnosti? zeptá se jí. Maiy zvedne hlavu a podívá se na něj. Vlasy jí zakrývají šupiny, které má na čele a tváři. Protože mi to je nejspíš jedno. Chci je mít i tady. poví a otočí se zase proti kmeni. Chce pokračovat v úderech pěstí, ale muž se náhle objeví vedle ní a úderem dlaní jí je odstraní z obličeje. Sice se jí nijak nedotkl, ale tlak, který tak vyprodukoval jí srazil brýle. To že k tomu použil první bránu Hachimonu, je už vedlejší. Maiy to ale za prvé vytočí a za druhé překvapí, že jí dlaní sestřelil brýle a to se jí ani nedotkl. Co to mělo být? zeptá se ho a je dost naštvaná. Sice vypadá roztomile u toho, ale je naštvaná. Nevypadáš jako někdo, kdo by se chtěl rvát pěstmi. Zkus použít dlaně. poví a dívá se na ní se stejně klidným výrazem, jako předtím. Ne, díky. Pěst je lepší a silnější. poví Maiy a otočí se zase ke kmeni. Než ale udeří, z boku kmene se postaví muž. Tak zkus pěstí udělat tohle. poví a stáhne si pravou ruku k tělu a nastaví se ke kmeni bokem. Narovná dlaň rovnoběžně s kmenem a udeří. Silně, rychle a prudce. Tím úderem rozpůlí kmen v půlce a jeho zbytky se rozletí ve směru úderu. Maiy je poprvé vykolejená a neví, jak se tvářit, ani co říct. To, že na tento úder použil muž druhou bránu Hachimonu, je také vedlejší. Viditelné změny nejsou pro amatérské oko zaznamenatelné a tak to jen Maiy mohlo trochu přinutit, aby začala přemýšlet nad tím, co jí říká. Tohle se dá udělat úderem dlaní? Tak to musím umět. poví Maiy a dojde k jinému kmeni. Po cestě si sebrala brýle a zase je nasadila. Postaví se proti kmeni do stejné pozice jako on a pak silně udeří dlaní. To že jsou jejich síly nesrovnatelně na jiných úrovních, je zcela jasné a tak jediné čeho dosáhne, tak jí bolí zápěstí. Jo, to se stane každému, kdo si neprojde výcvikem. poví muž a zruší Hachimon. Pak k ní dojde a podívá se na ní. Jestli máš zájem se učit, pomůžu ti. Ale chci vidět tvoje oči. Ne černá skla. poví a dívá se na ní, zatímco má ruce schované ve spojených rukávech. (jak to mávají mniši.) Dobrá. stáhne si brýle z očí a uklidí si je do malého vaku, který má na zádech, kde má spoustu krámů. Výborně. Tak pojď. Začneme základem. Napodobuj moje pohyby. odvede jí do středu Doja a zaujme postavení. Jedna noha ve dopředu, druhá vzadu natočená do boku. Jedna ruka před sebou s nastavenou dlaní od sebe a druhá stejně, akorát u těla. Počká, až Maiy zaujme stejné postavení a udeří dlaní u těla před sebe. Tím udělá krok s nohou vzadu dopředu a ta co byla vpředu se teď natočí do boku a je vzadu. Dlaň, která byla předtím ve vzduchu je teď u těla. Maiy udělá to samé a také přejde do stejného postavení jako předtím, jen zrcadlově. Výborně. A takhle se to bude opakovat. poví muž a zopakuje kroky jako před tím. Zastaví se ale tak na vteřinu a znova udeří. A znova. A znova. Takhl kráčí vpřed přes celé Dojo. Maiy dělá to samé vedle něj, akorát má kratší ruce a tak zaostává kousek za ním. Ovšem pohyby dělá ve stejnou chvíli jako on. Dojdou ke stěně, otočí se a vydají se zase zpátky. Takhle Maiy získává ten pohyb pod kůži a nepotřebuje se přesvedčovat, že to dělá správně. Je si tím jistá. Když takhle přejdou Dojo tam i zpátky po třetí, zastaví se muž na středu, kde začínali a počká na Maiy. Učíš se rychle, to je dobře. Teď víš, jak úder provést. Už to chce jenom zpevnit dlaň. Pojď. poví a odvede jí zpět ke kůlu. Postaví se před něj, lehce pokrčí nohy a vytočí kolena od sebe. Dá obě ruce k tělu a podívá se na Maiy. Základní postavení. Teď se nesnažíš ten kmen rozbít. Jen do něj udeříš. poví a pravou dlaní vystřelí kupředu do oblasti slámy a udeří. Pak vystřelí druhou a první stáhne zpět. Nejde jen o sílu, ale i o rychlost. Obojí je potřeba využít naplno.  vysvětlí jí a uvolní místo, aby se k tomu mohla postavit sama. Maiy tedy zaujme stejné postavení jako on a připraví se. Tak jako předtím udeřila do kmenu pěstí, teď využívá dlaň. Je to i cítit, když udeří dlaní. Ale je to také jiný pocit, než když do toho bušila pěstí. Rozhodně změna k lepšímu je ta, že si nerve klouby na rukou. A tak tam stojí a dává jednu ránu za druhou. Chvíli se pokouší dávat rány silnější, chvíli zase rychlejší.Když to zvládneš, můžeš pak dávat údery rychlé a silné, jen tomu dej čas. Není třeba, aby si každého umlátila do bezvědomí a ještě mu zničila obličej. Tohle bude důstojnější. Teď je to na tobě. řekne muž a odchází. Nechá Maiy, aby se dál trápila sama, protože víc už jí k tomu říct nemůže. Musí se jen zlepšovat a zdokonalovat.*
944 slov

KONEC
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Sun Apr 05, 2020 11:54 pm
*Bylo ráno a Hajime ještě spal.Bylo okolo 9hodin a Hajimemu začal zvonit budík.Crrrr..Crrrr..Hajime otevřel oči vypl budík.*Whaaaa!*zývnul Hajime.*Už zase ráno?No nevadí, dneska na sobě zapracovat. Hmmm, trénink síly by neuškodil.*
řekl Hajime a šel si udělat snídani.K snídani si dal kukuřičné lupínky s mlíkem. Když Hajime dojedl svojí snídani, tak
se šel obléct. Otevřel dveře a vyšel ven.*Dneska je krásné počasí, ideální na trénink!* Přišel do tréninkové oblasti 51.
Rozcvičil se a rovnou se pustil do tréninku síly.*Na začátek si dám 30kliků.*Lehl si na zem a začal dělat kliky.*1...2...
3...4...*Počítal Hajime.Když dodělal kliky tak si lehnul na záda a začal dělat sklapovačky. Při sklapovačkách a při silovém
tréninku a jediná věc co si opakoval v hlavě byla.*„Stanu se dobrým ninjou, stanu se dobrým ninjou!“*Na nic jiného Hajime
nemyslel a trénoval dál. Po té co dodělal sklapovačky už trochu cítil že si potřebuje odpočinout ale řekl si.*„Stanu se
dobrým ninjou!“*Vzal si dva kameny které našel a začal je zvedat na horu a dolů.Po minutě zvedání položil kameny a našel si
větší kameny a začal je zase zvedat na horu a dolu.*Phuuu...Phuuu..!*funěl Hajime. Po 30 sekundách kameny odhodil a lehl si
do trávy.*Pfuuuj!*Oddychnul si Hajime. Po chvíli Hajime ze země vstal a začal jen tak boxovat do vzduchu. Čím déle boxoval tím zrychloval. Po chvilce Hajime přestal popadl dva kameny a začal boxovat s kamenama. Měl to jako závaží. Jeho
údery byly s kamením pomalé ale cítil v rukách že nabíra sílu. Když už byl vyčerpaný položil kameny aby si odpočinul. Hajime si uvědomil že nohy jsou taky důležité pro ninju.*Udělám 50 dřepů!*řekl jsi a začal dělat dřepy. Hajime opakoval
všechny cviky až do odpoledne a postupně navyšoval. Hajime ho napadlo že by se mohl proběhnout. Rozeběhnul se a bežel
přes Listovou vesnici. Bežel, bežel a bežel. Zastavil se celý udýchaný.*„Pfff, to je fuška.“*Chtěl se napít když v tom si uvědomil že nemá pití. Doběhl si domů vzal flašku a napustil si do ní vodu. Napil se a běžel zpátky do tréninkové oblasti.
Když začal dělat Hajime kliky, cítil změnu, kliky se mu dělali líp než před tím, věděl že udělal pokrok. Začal zvyšovat
laťku. 40,50,60,70..Pokračoval až do noci a v hlavě si pořád opakoval.*„Stanu se dobrým ninjou!“*Už byla noc a Hajime
si řekl.*Pro dnešek je to všechno, udělal jsem veliký pokrok!* Zadíval se do noční oblohy a řekl.*Mami a tati, stanu se
dobrým ninjou!*Hajime byl sám rodiče mu zemřeli v boji. Vydal se směrem domů. Když přišel domů vykoupal se a šel spát.
A ještě před spaním řekl.*Stanu se dobrým ninjou.*Zavřel oči a spal.* KONEC RPG

avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 5:32 pm
*Byl další hezký den a mladá holčina si ještě vyspávala v postely. Zdáli se ji pěkně sny. To,ale skončilo, když do jejího pokoje přilítla její mamka.* To snad nemyslíš vážně bude skoro deset hodin a ty ještě spíš?* Naštvaně se podívala na svou dceru.*"No to ne . Budu muset co nejdřív zmizet určitě mi bude chtít dát nějaký úkoly "*Pomyslela si blonďatá holčina ,když se překulila a uviděla ten hrozivý výraz ve tváři její mamky.*Pokud nemáš nic na práci tak tady je spousta práce*Začala ji hrozit ,že svou dceru zapřáhne do domácích pracích. Věděla, že tohle na ni zabírá a ,že se teď na něco vymluví,aby se tomu vyhla.*No víš teď jsem si vzpomněla, že vlastně někde mám být.* začala se vymlouvat a rychle se převlíkala z pyžama do civilního oblečení. V rychlosti si ještě jen prohrábla vlasy a rychle pryč z baráku.Cestou ještě kývla svému otci na pozdrav.*“Tak to bylo o chlup už by mě chtěla zapřáhnout"* Pomyslela si,když se tak procházela po vesnici.*Nojo,ale co teď vůbec nemám plán*Přemýšlela cestou nad tím jak se zabaví ,aby nemusela jít domů kde to smrdělo prací. Bloudila po Konoze až nějakým způsobem dorazila na místo kde stojí Dojo.* No mohla bych si za trénovat* Pohlédla na stojící budovu. Než,ale do té budovy vstoupila tak se spíše lehla opodál pod strom. Zavřela oči a jen tak relaxovala.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 6:48 pm
*Bylo okolo deseti hodin a Hajime ještě spal, protože by unavený po včerejším tréninku.* Najednou Hajimemu začal zvonit budík.*Crrrr.Crrrr..*Hajime otevřel oči a vypnul budík. Moc se mu nechtělo vstávat, ale jeho motivace byla, že když vstane a půjde si zatrénovat, stane se dobrým ninjou.* Musím vstávat a jít trénovat.* řekl Hajime. A tak se Hajime oblékl, vzal si batoh a zabalil si nějaké věci a vyrazil ven.* Snídani si dneska nedám, když už tak si třeba odpoledne zajdu na ramen.* řekl spokojeně Hajime. Když vyšel ven, zasvítil mu sluneční svit do očí. Hajime se zhluboka nadechnul čerstvého vzduchu a vyrazil směrem k tréninkové oblasti. Když ale dorazil k tréninkové oblasti viděl, že je tam hodně dětí. Rozhodl se, že půjde trénovat někam jinam. Chvíli stál na místě a koukal se na všechny ty děti. Když v tom najednou na něj jedno z dětí zařvalo.* Hej ty co koukáš ?.* Hajime se otočil a chtěl jít pryč, ale ten kluk řekl.*Kam si myslíš že jdeš !?*Zakřičel a rozeběhl se směrem k Hajimemu. Když byl blízko Hajimeho napřáhnul se a chtěl Hajimeho praštit. Samozřejmě si to Hajime nenechá líbit a bude se bránit. Zachoval klid a počkal až k němu kluk přiběhne. Když k němu přiběhl a chtěl ho praštit, Hajime ho chytnul za ruku a stáhnul ho k zemi. Auuuu!* Zakřičel kluk a zůstal ležet na zemi.*„Ach jo, tady se mi asi dobře trénovat nebude.* Pomysel si Hajime.*„Ale kam jinam bych měl jít ?“*A tak Hajime bloudil po Konoze a přemýšlel, kde by mohl trénovat. Po chvíli chození a přemýšlení narazil na budovu jménem Dojo a vyrazil směrem k ní. Když stál Hajime u v chodu všiml si dívky, která ležela pod stromem.* Hajime neměl moc přátel a tak tohle byla jedinečná přiležitost mít kamarádku. Hajime se styděl, ale po té se odhodlal a vyrazil směrem k dívce.* Ahoj.* Pozdravil s úsměvem Hajime. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 7:51 pm
*Blondýnka si v klidu hověla pod stromem. Ruce založené pod hlavou a zavřené oči a jen tak vnímala okolí. Z jejího relaxování jí však někdo vyrušil.*" Sakra kdo to může být "* Řekla si v duchu a otevřela oči. Pohlédla na příchozího hocha.* Uhm Ahoj* Také pozdravila, ale zůstala ležet dál.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 7:55 pm
Jak se jmenuješ? Já se jmenuji Hajime Aoki a jsem z klanu Aburame.*Pousmál se Hajime.* A co tady děláš u Doja ?* Zeptal se Hajime.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 8:10 pm
Zdravím tě Hajime z klanu Amburame. Já jsem Aya Katoru z klanu Nara* Když se chlapec představil tak i dívka se mu představila. Sice ji vyrušil z velmi velkého hloubání nad vším a ničím, byla to pro ni dobrá změna* No myslela jsem si,že bych si zatrenovala, ale pak sem uviděla toto pěkné místečko pod stromem. No tak sem zatím zakotvila tady kde taky trénuju je to velký trénink na udržení čisté mysli*Vysvětlila mu a při posledních slovech se trochu usmála.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 8:17 pm
Těší mě Ayo.*Pousmál se Hajime a sedl si na proti Aye.* A proč nejsi v tréninkové oblasti ? *Zeptal se Hajime* Na udržení čisté mysli ? Hmmm zajímavé a jak se taková čistá mysl trénuje ?* Tázal se Hajime a přitom se smál.* Klan Nara? Něco jsem o klanu Nara slyšel. Hmm co to jen bylo ? Už vím!* Zakřičel Hajime.* Vy používáte stínové techniky, že je to tak ?
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 9:09 pm
*Hajime se posadil naproti Aye a začal se ptát*No než jsem stačila tam úplně dojít tak sem se usadila tady*pousmála se na hocha.*No je to úplně jednoduchý. Prostě se uvelebíš na klidnějším místě a jen ležíš*Usmála se ,když mu to vysvětlila. Najednou zakřičel až se úplně Aya lekla a škubla sebou.*Eh jo máš pravdu je to otrava*Přikývla mu , že se trefil. Pak za přemýšlela* Vy zase používáte brouky že*oplatila mu otázku ohledně jeho klanu. Možná na to nevypadá, ale něco má nastudování.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 9:15 pm
Je to tak. Používáme brouky. Každý si vybere ze 3 druhů brouků.*řekl Hajime.* Ale já potřebuji pořádně trénovat.* Usmál se Hajime.*Já jsem nešel do tréninkové oblasti, protože je tam hodně dětí.* po té co to Hajime dořekl, vzal si batoh a vytáhl z něj láhev z vodou.* Nemáš žízeň, když je takové horko ?* zeptal se Ayi.* A už si někdy s někým bojovala ? * Zeptalse zvědavě Hajime.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 9:28 pm
Zajímáme*Podotkla, když řekl,že si vybírají mezi třemi druhy.*Ano ano chápu.*přikývla.*Dám si děkuju doma sem si zapomněla vzít balenou vodu sebou.*Vzala si flašku od Hajimeho a trošku si lokla. Nechtěla mu moc upít jeho vody. Poté mu láhev vrátila*Ještě jednou díky bodlo to. No pokud si přišel trénovat tak tě nebudu dále zdržovat*mile se pousmála na Hajimeho*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 9:34 pm
Nemáš zač.*Usmál se Hajime.* Nene, v pohodě. Zatrénuji si potom.* řekl Hajime a usmál se na Ayu. *A nechceš někam někdy zajít, třeba na ramen, dango nebo tak něco ?„Sakra, co když odmítne? * pomyslel si Hajime a lehl si na zem a začal pozorovat nebe.* A na co se specializuješ na ninjutsu ?.* tázal se zvědavě.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Mon Apr 06, 2020 10:56 pm
Jasně proč ne stejně mi nějak vyhládlo.*Pousmála se na chlapce,který si teď lehl na zem a začal pozorovat nebe.*Jop na Ninjutsu. Předpokládám, že ty taky díky tvému klanu že*Oplatila mu jeho otázku a pohlédla na něj*Tak co vyrazíme na to jídlo*Vyskočila na nohy a koukla na ležícího Hajima*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               Empty Re: Dojo

Tue Apr 07, 2020 12:13 am
Ano správně já taky.*řekl Hajime.* Dobře, taky mám hlad, od rána jsem nic nejedl.* Usmál se Hajime a vyskočil na nohy.* Jo jdeme.*řekl s úsměvem Hajime.*
Sponsored content

Dojo               Empty Re: Dojo

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru