Kumogakure no Sato

+16
Batsu
Dango Yoshikawa
Espere Itami
Misaki Makotto
Arita Konoruki
Shinzaburo Genichiro
Rokuto Kuroda
Kamiko Yuki
Sasumi Kanejo
Kaori Gremory Saito
Rias Gremory
Noctis Clive
Temari Hayo
Izumi
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
20 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Kumogakure no Sato Empty Kumogakure no Sato

Mon Nov 25, 2019 4:37 pm
Kumogakure no Sato, vesnice skrytá v horách, nacházejících se v zemi Blesku. Vesnice se tyčí na několika vrcholcích vysokých skalisek, podobně jako Iwagakure, je i Kumogakure z části vybudovaná právě ve skaliskách. Má obytné domy samozřejmě i na pevné zemi, nicméně z většiny se vesnice nachází právě mezi skalisky, ze země těžko viditelnými kvůli mrakům. Taktéž se vesnici říká vesnice Skrytá v Oblacích.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:44 pm
Mayu Doku: *Mayu se konečně po několika dnech vrací do Kumogakure. Trochu víc v zuboženém stavu, ale to nijak neřeší. Teď má jiný problém. Oni jí sice pustí, aby bránou prošla, jenže ona neví, kam má jít. Zůstane stát několik metrů za branou a jenom se rozhlíží. Nic z toho jí nepřijde povědomé.* No to je super. A teď co? To tu budu asi jenom sedět, možná bych mohla dát o sobě trochu vědět. *pronese po chvíli a sedne si na zem. Obalí jí plášť démona s jedním ocasem a čeká. Brzy se snad ukáže někdo, kdo ji bude chtít něco říct a tak bude mít šanci zjistit, co by měla dělat dál. Pokud se nikdo neukáže do pěti minut, přidá další ocas a takhle dál až do sedmého.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:45 pm
Temari Hayo: *Díky tomu, že Temari tráví jako Oinin spousty času venku. Tak se nyní podle jejího časového plánu vrací do Kumo. Mayu už by měla být touhle dobou dávno doma a Aishi měla být někde fuč. Temari má vždy přehled o svých sestrách jak jen to jde. Těší se, co asi zdravého Mayu uvařila k snědku. Před Kumo seskočí ze své vrány a obejme jí hlavu, kterou k Temari kupodivu vrána automaticky skloní.* Děkuji ti Fénixi, teď si běž odpočinout domů. *Vrána v odpověď zakráká a přátelsky ještě neškodně do Temi jednou šťouchne hlavou.* No jen se nedělej, však se zase uvidíme. *Prohlásí laskavým hlasem a pak konečně vrána zmizí. Temari ujde těch několik zbylých kroků a pak uvidí, jak se překvapeně stráže dívají dovnitř. Přijde tedy k bráně a zmateně se podívá s nimi na osobu, která má aktivovaný biju mód s jedním ocasem. Okamžitě starší sestru pozná.* Mayu! *V tom krátkém výkřiku je jasná starost. Stráže Temi znají, takže jí nechají projít a jsou rádi, že svou sestru jde zpacifikovat, aby snad nezačala šílet. U bijuu jeden nikdy neví. Navíc nikde není vidět ten shinobi, který na Mayu má dohlížet z příkazu Raikage. Temari použije plnou rychlost (Cool a už profrčí branou, zastaví se těsně nad ní (Myau) a pak před ní poklekne. Strašně riskuje, protože kdyby se Mayu neovládala tak jí nyní může roztrhat na kusy.* Co se ti stalo? *Tvář má Temi vážnou, ale v očích má starost. Natáhne opatrně ruku ke tváři Mayu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:46 pm
Mayu Doku: *po pár minutách přidala další ocas a jen hledí před sebe. Cítí na sobě zraky všech kolem, a!e to nijak neřeší. Když se chystá přidat další ocas, zastaví se před ní nějaká osoba a osloví jí. Zvedne k ní pohled a zadívá se jí do očí. "Hm, vidím trochu mojí podoby." řekne si, ale když k ní natahuje ruku, svojí jí odrazí stranou.* Za posledních pár dní bylo dotyku opravdu příliš a nepotřebuji další přidat, tak se radši zpátky drž. Možná že znáš mě ty mým jménem, já si tě radši prohlédnu jen se zájmem. *poví a vstane. Začne jí obcházet a schová u toho ocasy i plášť.* Takže ty budeš asi jedna z mých sester. Musím tě uvést do obrazu. *zastaví se před ní a podívá se jí do očí.* Nevím kdo jsi, nevím kdo jsem pořádně já, ale co už vím, tohle je údajně můj domov. Přišla jsem o paměť. A všechny vzpomínky. *pokrčí rameny.* Ráda bych někam, kde mám svoje oblečení, abych se mohla zbavit těchto rozervaných hadrů. *narovná se a rozhlédne.* To na mě takhle civí pořád? *předkloní se a položí jí otázku přímo do ucha.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:47 pm
Temari Hayo: *Temari má na sobě černý cestovní plášť s vyšitými rudými květy. Ale Kápi ani masku Oinina nasazenou nemá, takže je všem na první pohled jasné jak moc si jsou podobné. A dál je vidět údiv, který se ukáže v očích Temari když jí Mayu ruku odstrčí a řekne, co řekne.* “Mayu co se ti proboha stalo?!” *Už nyní jasně vidí, že je Mayu jiná, zvláštně podrážděná svým okolím. Nedůvěřivá a navíc začala veršovat. Ale co je nejdůležitější, nepoznala jí samotnou! Vstane a sleduje dál bez pohybu Mayu, chvíli bojuje sama se sebou ale nakonec zvítězí výcvik. A navenek klidným hlasem Mayu odpoví.* Jsem tvá sestra Mayu, jmenuji se Temari a ještě máš za sestru Aishi. *Pak kývne na Mayu a vysvětlí jí.* Zruš ten biju mód prosím, přitahuješ nechtěnou pozornost. Bojí se tě, proto tak civí. *Pokud Mayu mód zruší, Temari si sundá vlastní plášť a Mayu zakryje. Sama má pod tím nějaký obyčejný kunoichi oděv tento jen v černé (https://cdn.imgbin.com/15/5/20/imgbin-anime-kunoichi-ninja-girls-mangaka-anime-9K08ArZ8d4m9M8xf1fF4iyVRK.jpg). Pokud jí Mayu neposlechne, tak jen doufá že dojdou domů dřív, než přitáhnou pozornost někoho, kdo by mohl dělat problémy. Tak či tak, vyrazí jako první k nim domů.* Pojď, ukážu ti kde bydlíme… *Pro Temari je to obrovská rána, miluje své sestry nade vše a vždy mohla i od nich cítit jak ony milují jí. Nyní děkuje hromovým bohům, že se jí Mayu vrátila živá. Ale bojí se, co bude dál.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:48 pm
Mayu Doku: *poslouchá jí a nechá přes sebe přehodit její plášť. Plášť démona už schovala a tak to není takový problém. Chvíli se ještě rozhlíží, než se za ní vydá. "Jak to bylo, Temari a Aishi?" zeptá se sebe sama. "Jo, vždycky se tě tu lidí bojí. Máš moc síly, kterou neovládáš a já se můžu kdykoliv dostat ven a běsnit. Mohl bych to teď využít, to jo. Ale k čemu by to bylo, když najdou někoho jiného a schopnějšího, kdo by mě držel na uzdě víc. Uděláme dohodu. Časem. Teď potřebuješ klid a mě se nic dělat nechce." odpoví jí Hachibi a umlkne.* Oukej, tak se pak zase ozvy. *poví najednou nahlas Mayu a pokračuje za Temari k místu, kde údajně bydlí. "Ale pořád tě budu mít na očích. Můžeš se tvářit jako hodná sestra, ale kdo ví, co skrýváš." řekne si. Dívá se kolem, aby si zapamatovala cestu, kudy jdou. Tím že má hlavu úplně prázdnou, potřebuje do ní cpát informace a její momentálně jedno, jaké jsou.* Jaká jsem podle tebe? *zeptá se přibližně po deseti minutách Temari.* Tvrdíš, že se mě kvůli Hachibimu lidi bojí. Ty se nebojíš?
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:48 pm
Temari Hayo: *Minuty ubíhají a Temari má hlavu plnou myšlenek, uvažuje jak postupně má na Mayu tlačit ohledně společných vzpomínek. Kde je ta hranice, aby to nebylo příliš. Jak si tak přemýšlí, najednou Mayu promluví a její přímá otázka Temari naplno zasáhne. Jako by Mayu vytvořila v ruce ledový hrot a bodla jí ho skrz záda do srdce. Okamžitě zastaví a pokud si Mayu nedá pozor, tak do zad Temi může vrazit. Levá ruka se jí lehce roztřese, což je důsledek starého zranění který se ukazuje jen zřídka když je Temari silně emočně rozhozená. Stará Mayu by to věděla. Musí tu zatracenou ruku sevřít v pěst a v duchu napočítat do desíti. Pak se na Mayu zvolna otočí, Temari se laskavě usmívá ale smutek v jejích očích na chvíli nedokáže skrýt. Přesto jsou její slova pevná když jí odpoví.* Mayu, jak bych se tě měla bát? Vždycky jsi na nás dohlížela a byla nám vzorem. Každý z našeho klanu i ostatní v tobě viděl hrdou následovnici budoucího vůdce klanu Doku. Raikage tebe jedinou už na geninských zkouškách uznala, nejspíš viděla tvou vnitřní sílu a zapálení pro vesnici. *Temari to už nedokáže v sobě udržet a tak si musí ulevit.* Zatraceně Mayu, jsi má drahá milovaná sestra a i když to pro tebe nic neznamená, tak věz že bych položila vlastní život abych tě ochránila! *Temi se zalesknou oči, rychle se otočí od Mayu zpět a pomalu vyrazí dál. po chvíli si rukou otře oči.* “Zatraceně, jsem silná Kunoichi musím se víc ovládat. Takhle jí nepomůžu...” *Napomíná sebe samotnou. No za chvíli se už začne ukazovat čtvrť doku.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:49 pm
Mayu Doku: *jelikož jí po její otázce sleduje, zastaví se tak tak, aby do ní nevrazila. Pozoruje znaky rozrušení. Neví proč se jí třese jen jedna ruka. Neví, jak moc jí její slova zasáhla. Nemá vůbec žádné tušení. Když se Temari otočí, dívá se stále neutrálně, nebo spíše zvědavě. Může se snažit, ale rozrušení zcela nezakryje. Ať Mayu má vzpomínky na ni někde, nebo ne, pořád má svoje emoce, které se v ní také probouzí. Proto ji je po chvíli líto a v očích to na ní může být také znát, že se jí nějak dotkla.* Mrzí mě, jestli jsem tě ranila. Musíš mě ale pochopit. Neznám tě, na první pohled je jasné, že jsme sestry, ale potřebuji tě znova poznat. Poznat tebe i Aishi, rodinu, příbuzné. Všechny, kdo nás znají od mala. Já teď neznám nikoho. Bude to bolet. Věřím, že dlouho, ale jestli bylo naše pouto opravdu silné, budeme ho muset znova probudit. *poví a udělá podle sebe dost troufalý krok. Když se Temari otočí, udělá rychlejší kroky, aby se dostala vedle ní a hodí jí ruku přes rameno a pokračuje v chůzi takhle. Druhou ruku zvedne v pěst k obloze. Už má zase svůj klidnější a odhodlaný tón.* Náš sestry z klanu Doku, nerozdělí ani spousta roků. *natočí na ni hlavu a usměje se.* Hádám, že takoví Mayu asi neznáš. Nevadí. Najdeme Aishi a dáme si večeři. Mám strašně silné nutkání uvařit něco dobrého. *popadne jí za ruku a vyběhne s ní v před. Ačkoliv nemá ponětí, kam běží, doufá, že ji Temari brzo zaskočí a povede je v běhu ona.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:49 pm
Temari Hayo: *Když promluví Mayu že Temi nezná, tak jí její slova i nadále mrazí. Přemýšlí zoufale co s tím má dělat, co jí na to říct. No nenapadne jí vůbec nic a tak mlčí, dokud Mayu sama nenavrhne, že chce znovu všechny poznat. To jí trochu povzbudí a konečně má co říct.* Aishi se vrátí pozdě večer, usilovně trénuje aby se nám vyrovnala. A rodiče… *Odmlčí se a pak váhavě dodá.* Otec je příšerný, je ostudou klanu. Umí se jen zadlužovat v hazardu a pít. Kvůli němu jsem s Aishi ještě jako malá dostala nakládačku. Ale já si je jednou najdu… *Temari přejde do lehce naštvané nálady. Její oči se zablesknou hněvem. Očividně otci nikdy neodpustila. Ale pak ještě pokračuje.* Maminka je ale v pohodě, jen za něho dělá veškerou práci takže doma skoro nikdy nejsou a tak je dům v podstatě jen nás tří. *Tohle snad stačila Mayu vysvětlit, než najednou přišla mayu k ní a položila jí ruku přes rameno. Překvapeně k Mayu Temi natočí hlavu a v očích má mírný údiv.* Já myslela, že… *Zašeptá překvapeně a pak Mayu zaveršuje. Což jí vezme slova úplně. Překvapeně zamrká dlouhými řasami a pak najednou aniž by věděla jak běží vedle Mayu. V Temi to vyvolá silnou vzpomínku z doby když byly všechny tři malé. Usměje se a pak se ujme vedení. Zastaví se až před velkým domem se zahradou kterou obklopuje zíďka.* Tak jsme tady. *Nechá Mayu se trochu porozhlédnout a pak jako první odsune dveře a vejde dovnitř. Počká uvnitř na Mayu až vejde taky, nechce na ní spěchat.* Dole je kuchyň, obývák a pokoj pro hosty kde dřív otec rád pracoval. Nahoře máme koupelnu se sprchou, náš velký společný pokoj a vedle mají pokoj rodiče. Skříň polepená medvídky je tvoje, pořád máš i ten kawai obleček… *Uculí se spiklenecky na ní.* Vezmi si ručník, umyj se a převlékni. Pak si vše prohlédni jak chceš. Já zatím musím uklidit tu katastrofu po Aishi v kuchyni, pár dní jsem byla na misi tak tu řádila sama… *Odejde do kuchyně umýt nádobí a poklidit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:50 pm
Mayu Doku: *zastaví se před domem a kouká. Temari jí pak popisuje, kde by co našla, ale to je na ní moc, aby to rychle pobrala. Dům je dost velký. Postřehla, kudy je koupelna a tak se tím směrem vydala. Po cestě začala sundavat kusy oblečení a \"odkládat\" na zem za sebou. Zbytek cesty projde nahá a zastaví se až pod sprchovou hlavicí. Sáhne na kohoutky a pustí vodu. Nejdřív si vyzkouší teplotu vody a vleze pod ní, jakmile má kolem 38 stupňů Celsia.* Ahhh. *povzdechne si hlasitě a nechává na sebe padat kapky vody v nepřetržitém proudu po dobu pěti minut. Začne se poté starat o vlasy a zbytek těla. Kontroluje poškození, jako jsou různé šrámy, zlámané nehty a podobně. Nahmatá si na hlavě místo, kam padla rána, která zapříčinila, že ztratila paměť. Nechala puštěnou vodu a vyběhla ze sprchy, aby se porozhlédla po koupelně. \"Někde tu musí být ženské potřeby.\" řekne si. Jak čekala, v jednom z šuplíků našla to, co hledala. Nové žiletky. Vrátila se s jednou do sprchy a pustila se do odstraňování. Očividně to dělala i předtím, protože to nebylo tak hrozné. Jen na rozkrok dlouho nikdo nesáhl. Po tom všem pustila na sebe slušnou dávku tělového mléka a nechala póry, ať se trochu uklidní. Trvalo to přes půl hodiny, ale nakonec vyšla z koupelny s ručníkem omotaným kolem hlavy. Jinak je celá nahá.* Úžasný. *zapěje a div nevtančí do kuchyně. Na rameni se jí v orosení z páry, která z ní stále vystupuje, leskne její pečeť Tekko Fūin, která v ní zadržuje Hachibiho.* Kde si říkala, že je náš pokoj? Něco na sebe hodím, ať tu nepobíhám v božské dokonalosti jen tak. *poví ironicky s úsměvem a vyčkává, kam jí Temari nasměruje, aby se tím směrem vydala. V pokoji se pak rozhlíží a snaží se zaměřit na fotografie (pokud tam nějaké jsou), podle kterých by se mohla zkusit rozpomenout, ale nic. Nechá to prozatím být a vydá se rovnou k té její polepené skříni.* Tohle sem nosila? *zeptá se sama sebe trochu zaraženě.* No co, aspoň něco. *dodá a natáhne se pro bílou lehčí košili a černá tanga. Košili zapne jen na dva knoflíky u prsou a vrací se zase zpět do kuchyně.* Tak, co bude dál?
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:51 pm
Temari Hayo: *Zatímco Mayu běhá v prvním patře nahá a pohazuje všude svoje věci, Temi u kuchyňského dřezu proklíná Aishi. Ta holka by se vážně už měla naučit mýt nádobí a při tom ho nerozbíjet. Ztěžka si povzdechne a pak zaslechne jak Mayu očividně opustila koupelnu a něco nahoře dělá. Odloží na chvíli houbičku na nádobí a vyjde potichu po schodech nahoru. Mayu zrovna zaklapla dveře do koupelny.* “Snad je vše v pořádku...” *Pomyslí si a pak padne její pohled na všechno to rozházené oblečení.* “ALE TO NE! Z Mayu se stává druhá Aishi!” *Málem to s ní sekne, což by na schodech nebylo moc dobré. Ale nakonec se po chvilce vzpamatuje a všechno to prádlo posbírá a nacpe je do prádelního koše. Tedy mimo svůj plášť, ten pěkně uklidí na chodbu na příslušný háček. Pak se znovu vrátí do kuchyně a konečně skoncuje s nádobím. Zamete drobky, vyhodí zbytky a otře kuchyňskou linku. Chvíli se pak zastaví a přemýšlí. Nakonec se rozhodne zkusit, zda Mayu má stejné chutě. Proto vyndá z lednice rybu a vykostí jí. Rozhodne se připravit jídlo, které stará Mayu milovala protože bylo zdravé ale zároveň i chutné. Za chvilku už rybu má připravenou a strčí jí do trouby, mezitím začne chystat zeleninu a dá vařit rýži. Temari se v kuchyni vyzná, však na střídačku s Mayu dělaly od malička vše potřebné. A pak do kuchyně nakoukne… nahá Mayu? Což zjistí ke svému zděšení Temi okamžitě, když se od vaření ohlédne přes rameno. Očíčka se jí rozšíří překvapením a ústa zapomene zavřít, vypadá asi takhle (https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVkdfg8uAlrUTmqYfRKYCEE98YFCk7H_cSciJswW0NANGcZcwozw&s). * Mayu… *Řekne nějak moc dezduše, ale pak to nevydrží a podrážděně vykřikne.* Proč sis nevzala v koupelně župan! *Načež kolem ní proletí jako nějaká střela nahoru do koupelny a hned zpět aby mohla Mayu do županu nacpat.* Nemůžeš tu takhle chodit, co když tě někdo uvidí! Nějaký nečekaný host, posel od Raikage… *Temari z Mayu málem dostala infarkt. Navíc jí ještě štve, že kdyby někdo viděl její sestru nahou, tak by v podstatě viděl i jí a mohl si udělat dokonalý obrázek. No po chvíli se trochu uklidní a odvede Mayu do jejího pokoje, kde jí nechá se obléct a sama seběhne rychle zase do kuchyně ohlídat rybu. Musí jí zalít, aby se nepřipálila. Když se po chvíli Mayu vrátí a Temari vidí, jak je oblečená tak má pocit, že se buď celý svět musel zbláznit a domluvit proti ní, nebo se asi zbláznila ona. Ztěžka vydechne nad hrncem se zeleninou a chvíli sbírá vnitřní sílu. Dá Mayu rukou znamení, aby se posadila a pak na stůl začne skládat misky. Když má vše krásně rozloženo a Mayu si může prohlédnout přílohy co připravila. Položí s větším bouchnutím na stůl i svou specialitu. Rybu tisíce chutí.* Teď si dáme společné jídlo a promluvíme si. *Temari se jaksi nějak unaveně posadí naproti Mayu.* Mayu! Nevím co se ti stalo, ale asi to muselo být opravdu moc zlé a těžké. Chci ti vyjít vstříct maximálně jak jen to půjde a pomoci ti vše překonat a znovu plně patřit do naší rodiny. Ale… *Temari trochu bouchne pěstí do stolu.* ...prosím snaž se nás nedostávat do těžkých situací. *Temari vezme šálek a naleje MAyu čaj, pak i sobě.* Všichni se na nás dívají a hlavně tebe sledují. Kdykoliv sem může někdo přijít tě zkontrolovat. Přinést nám úkol nebo si přijít pro nějaké vyplněné papíry, které si měla na starost ty. A já nechci aby nás zastihli… no takhle… *Doufá že jí sestřička pochopí, Temari nerada někomu promlouvá do duše a vysvětluje. Takže to pro ní není lehké, zvlášť když jde o Mayu. Vlastně je to poprvé, co poučuje takhle Temi Mayu a ne obráceně.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:51 pm
Mayu Doku: *nechápe, co jí taky vzrušilo. Dle ní na tom nic není. Přesto se nechá nacpat do županu, ale i tak sem objeví v kuchyni jenom v té košili a tangách. Posadí se ke stolu a nechá se obsloužit. Jakmile se posadí i Temari a chce začít mluvit, zdviženým prstem ji zastaví.* Pokud je jídlo teplé, nenecháme ho vystydnout. Přijde pak o svoji chuť. *poví vážně, ale okamžitě se na ní zase usměje.* Itadakimasu. *protáhne a spojí dlaně nad jídlem.* Vypadá to skvěle. *poví ještě než se pustí do jídla. Jakmile si dá první sousto, rozzáří se jí i oči.* Chutná to skvěle. A hlavně povědomě. *poví a bez dalšího mluvení se do toho pustí. Doposud si ani neuvědomila, jaký má vlastně hlad. Celá ta porce, co jí Temari připravila v ní zmizí poměrně rychle. Jakmile dojí vstane, uklidí svůj talíř a pokud dojí během toho i Temari, postará se i o její talíř. Pak se vrátí ke stolu a sedne si k čaji. Je trochu bokem na židli s nohou zvednutou. Patou se opírá o sedadlo své židle a koleno má u brady. Párátkem se šťourá v zubech.* Bylo to výborné, děkuji. A teď můžeš. *poví a poslechne si všechno, co jí Temari chce povědět. Chvíli se nad tím zamýšlí, ale nakonec se opět usměje.* Chápu, jaký máš z toho pocit. Myslela jsem ale, že tohle je náš dům, a pokud do něj někdo vstoupí jen tak bez klepání, aby nám dal čas právě kvůli tomuhle, tak se pak nemůže divit, když ho dokopu až k hranicím země. Ať je to soused, nebo posel Raikage. Nějaká ta slušnost a etika by být měla ne? *napije se čaje. Během mluvení se tvářila stále víc vážněji.* Jediná výhoda té ztráty paměti je, že si nepamatuji ani, jak se to stalo. Takže tomu mě to aspoň ušetřilo. Nebo co se mohlo stát. Probudila jsem se v poušti už mimo. *pokrčí rameny a zase nahodí úsměv.* Pokud chce někdo tohle vidět tajně. *povi a ukáže na svoje tělo.* Musí počítat, že ho to bude bolet. *vstane od stolu a vyběhne směrem ke koupelně, aby posbírala oblečení. S překvapením v obličeji se ale vrátí.* Ty si uklidila ty hadry? Já je chtěla pak vyhodit, protože jsou stejně rozervané. *poví a opět se usadí ke stolu.* Ale děkuji. *dodá a začne si pozorně prohlížet kuchyň. Neměla na to ještě čas.* Co jsme tak obvikle dělali? Měla jsem nějaké koníčky? Nebo třeba přítele? *zeptá se a při poslední otázce se trochu víc nakloní přes stůl s nějakou jiskrou v očích. Pak si ale uvědomí, že se jí tu boji a zklamaně se zase posadí.* Těžko. *řekne jenom a zakloní hlavu o opěradlo.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:52 pm
Temari Hayo: *Alespoň jedno se na Mayu nezmění a to je její nezlomná a silná mysl. Jasně, jak by mohla říct něco jiného než že by úchyláka vykopala až na hranice? Jenže dřív byla víc, no prostě to říkala ne přímo a přitom stejně nebezpečně. Ale alespoň jí naslouchá a to je dobré. Navíc jí chytnula ryba, takže má zdravé jídlo nejspíš pořád ráda. Temari u jídla pak hodně přemýšlí a tak dojí až jako druhá. Když Mayu uklidí talíře, tak se hezky usměje.* Díky… *Sleduje jak pak odbíhá a přemýšlí, co to do ní zase vjelo. K předchozímu tématu se nehodlá už vracet. Chce si užít trochu klidu u čaje, když v tom Mayu položí celou řadu otázek. Musí se jejímu zájmu potěšeně usmát.* Opravdu si myslíš, že si nikoho takového neměla? *Temari lehce nakloní hlavu na stranu ale pak se rozhodne jí pozlobit a začne na otázky odpovídat postupně.* Jako malé jsme byly pořád spolu, nerozlučné. Až na to budeš jednou připravena, mohu ti ukázat nějaké mé vzpomínky díky síle našich očí. *Sleduje u toho Mayu pozorně, nechce aby jí unikla sebemenší reakce ale hádá že nějakou dobu na tohle ještě připravená nebude.* Jo a ty tvé věci jsem uklidila, později ti je sešiju a dám dohromady. Víš, když jsme vyrůstaly byla jsi mým vzorem a já byla proto dost divoká. Chtěla jsem tě překonat, ale nikdy jsme spolu o tom nemluvily. Jako děcka jsme se bránily, trhaly kytičky dokud jsi nebyla dost velká aby si se začala učit jak být správným následníkem našeho klanu Doku. Pak přišla akademie a my na sebe měly stále méně času. Otec začal hrát a pít a na nás dvou bylo aby jsme se o vše postaraly. Takže na zábavu nebylo moc času, spíš jsme spolu chodily trénovat. Ale spíš ty a Aishi. Nebo já a Aishi, protože jsme jí pomáhaly. Spolu jsme však taky měly hezký čas nad čajem, dělala jsi ho velice dobrý a vždy si mi dokázala promluvit do duše. To už jsem v tobě soupeře neviděla. A pak čím jsem byly silnější, tím méně času jsme na sebe měly. Přesto vás obě nadevše miluji Mayu. *Delší dobu se odmlčí a chvíli usrkává horký čaj.* Měla jsi přátelé a svou největší kamarádku Ren (NPC). *Pronese po chvíli Temari apozoruje dál jak se Mayu zachová.* Je šíleně praštěná, vlezlá a pořád tě objímala a chodila pozdě. Nesnášela jsem jí v té době, protože jsem sama zrovna prošla hodně těžkým obdobím. Ale ty jsi jí měla hodně ráda a nabádala si mě, abych jí nepodceňovala protože je silná. Dokonce ti Ren byla i za podporu na chuninských zkouškách. Držela se tě jako klíště a stejně jako nám jí bylo jedno co si kdo o tobě myslí. *Pak si Temari povzdechne, protože ví že na Ren byla neopodstatněně zlá. Zvedne levou ruku a pravou po ní zamyšleně přejíždí.* Však víš ne? Všechny jsme Doku a už jen kvůli tomu jsme pro ostatní zrůdy. Jenže vždy tu bylo pár lidí, kteří na to nehleděli. Například… *Zarazí se a trochu zčervená.* Ale to je jedno. Jde o to, že staří přátelé se k tobě jistě přihlásí a pak se ráda podělím o těch pár co mám já, pokud budeš chtít.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:52 pm
Mayu Doku: *během toho, co Temari povídá, popíjí čaj a dívá se jí do očí. Je toho hodně co neví a ona jí může zasvětit. To přesně teď potřebuje, aby se mohla aspoň trochu dostat do obrazu. Ony tři toho mají zřejmě hodně za sebou a docela se těší i na tu Aishi, až jí pozná. Zajímá jí, jaká je ona. Nebo jakou mají vlastně mezi sebou rozdílnou sílu. Temari říká, že byla dost silná a klan jí uznával. No, když viděla pohledy lidí, není si tím tak jistá. Mezitím Temari domluví a Mayu si to zatím všechno srovnává v hlavě.* A ta Ren. Ta ještě pořád žije? Je taky ninja? *zeptá se. Pokud měla někoho takového, chce ji také poznat.* Myslíš tu divnou schopnost, která mi prolézá tělem? To je klanová schopnost? Tak už jsem se bála, že kromě Bijuu jsem ještě děsivá tím, co mám v sobě dalšího. Říkala si, že to pro mě nejspíš nic neznamená, že jsi má sestra. *poškrábe se na hlavě s vážným výrazem a pak se zase usměje.* Když jsem se v poušti probudila, jediné, co jsem cítila, byla prázdnota v mé hlavě. Divný pocit z toho, že nevím, kde jsem a co jsem. Jedno jsem ale věděla. To, že je někde někdo, na kom mi opravdu záleží a kdo je pro mě drahý. Nějaká rodina třeba. Neměla jsem ale ani tušení, že je těch lidí víc, komu na mě záleží na kom záleží mě. *poví a lesknou se jí u toho úsměvu oči. Je to ten naval emocí, který se člověk snaží držet na uzdě, ale tohle jsou prostě situace, kdy to nejde a emoce se v této podobě dostanou na povrch. Mayu vstane, obejde stůl a s nataženýma rukama se vrhne na Temari takovým způsobem, že jí povalí na zem. U toho se ale přetočí, aby dopadla Temari částečně na ní a nic jí tím pádem nedělala. Tiskne jí k sobě a nehodlá jí pustit. Drží jí ale tak, aby ji taky neumačkala.* Neznám tě dlouho, ale už teď vím, že tě nikdy neopustím. Ani tebe, ani Aishi. *poví a nechává slzy téct do jejích vlasů.* Jee, vypadlo na tebe i moje prso, promiň. *dodá se zasmáním, když to zjistí. Pustí jí a upraví si košili.* Koho si myslela tím například? *podívá se na ní pak vážně, ale napůl v tom skrývá i úsměv.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:52 pm
Temari Hayo: *Sedí naproti sestřičce a dál pozorně sleduje každou její sebemenší reakci. V pozorování je dobrá a tak se rozhodne reagovat současně na její otázky, aniž by Mayu příliš vyrušila a ona mohla pokračovat.* Jistě, Ren žije a je také kunoichi. Sice jsi mi to nikdy přímo neřekla, ale hádám že je to tvá kamarádka z dětství. Víš, nemáš v sobě biju od malička, vlastně jsi mi nikdy neřekla jak jsi k němu vlastně přišla… *Pronese trochu zamyšleně Temi ale naslouchá u toho pozorně dál své sestřičce.* Vlastně máme schopností víc. *Upřesní a pak se rozhodne to Mayu rovnou i předvést. Takže se jí z levé ruky vysunou klanové nítě, šikovně s nimi převezme a obmotá hrníček a postaví ho před sebe na stůl.* Tohle je schopnosti naší rodiny, nemáme kosti ale tyhle nítě. Díky tomu nás někteří už tenkrát považovali za zrůdy. Ale schopnost, kterou myslím a kterou ti mohu ukázat mé vzpomínky… *V očích Temari se aktivuje sharingan se třemi tomoe a ona jako by nic pokračuje.* ...se nazývá sharingan. Pomáhá ti předvídat pohyby a útoky nepřítele o zlomky setin a můžeš díky němu prolomit silná genjutsu, nebo je na někoho uvrhnout. Nevím kolik toho víš, proto se nezlob když řeknu vše. No a také umí ukázat někomu vzpomínky… *Pak Temari dlouze mlčky naslouchá jak Mayu vypráví o tom, že tušila že někoho na kom jí záleží má. Spokojeně a tak trošku popravdě i dojatě se na Mayu usmívá. Když pak Mayu vstane, Temi si myslí že z přívalu emocí chce na chvíli odejít někam stranou, aby se uklidnila. Má pocit, že to chápe a neplánuje jí v tom nijak bránit, jenže Mayu udělá něco naprosto nečekaného a Temari zasviští vzduchem. Ještě že stačila položit hrníček, který tak zůstal zachráněn stát na stole.* Mayu… *Zašeptá jen naprosto překvapeně když se trochu vzpamatuje. Pak jí rukou zajede do vlasů a hladí jí ve vlasech. Chce jí utěšit.* No tak, to bude dobré však jsem tady… *Jenže nic netrvá věčně a Mayu najednou zahlásí svou hlášku, kterou dojemnou situaci naprosto zabije.* Co? *Temari překvapeně zamrká a pak protočí oči v sloup. Na tuhle novou stránku Mayu si asi bude dlouho zvykat. A pak přijde poslední otázka a Temari očividně zrozpačetí.* Umm… mám jednoho dobrého přítele (NPC). Víš, poznali jsme se už krátce po akademii a strašně mě štval. Nedokážeš si představit jak moc s tím svým chováním no a tak, jsem s ním dala souboj… *S povzdechem dodá.* ...vyhrál. Ale já chtěla odvetu a další a další a… jemu nějak nevadilo že jsem doku a začal mě trénovat. Hodně mi psychicky pomáhal projít některé těžké věci, například… když mi umřela nejlepší kamarádka Kamlyn… *Ke konci rozhovoru mluví Temari potišeji, protože jí ta vzpomínka unavuje, ale chce aby i tuto věc Mayu věděla.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:53 pm
Mayu Doku: *přikyvuje.* Jo, o svých schopnostech jsem informována. To mi zůstalo. Vše co umím a dovedu. *poví a aktivuje svůj sharingan, ale jen se dvěma tomoe. Jak potom leží na zádech, přemýšlí nad tím vším.* Je toho opravdu hodně a asi nedávam to všechno pobrat. Jak jsem přišla k hachibimu se asi nedozvíme, pokud to nepoví ten, kvůli komu ho mám. Opravdu mě mrzí, že jsem přišla o paměť a nic si nepamatuji. Očividně to byl úžasný život. Mě schopnosti nejsou ale asi tak dokonalé, když jsem se dostala do tohodle průseru. *mračí se na strop. Pak ale zvedne nohy k hlavě, dá ruce za sebe a švihnutím vyskočí na nohy. Když se otočí zpět na Temari má na tváři opět svůj bezstarostný úsměv. Natáhne k ní ruku, aby ji postavila na nohy.* Ale nemůžeme truchlit nad rozlitym mlékem, nebo v tuhle chvíli nad ztrátou paměti. Uděláme nové vzpomínky. A budou minimálně tak skvělé, jako ty předchozí. A u většiny z nich chci, abyste byli obě dvě. Mrzí mě, že se kvůli mě neschopnosti musíš těm zlým vzpomínám znava vystavovat. Nemusíme o tom mluvit. Až budeš chtít, povíš mi o nich sama. *poví a pak se vážně nakloní Temari k obličeji a s vážností v hlase se zeptá. Nedokáže udržet jeden obličej dlouho a její nálada přeskakuje sem a tam.* Pověz, kolik nám je a v jakém pořadí jsme přišli na svět? Tohle musím vědět jinak se zblázním. A za druhé. *odmlčí se na krátkou dobu, během které se jí pohled z vážného přesune zase k úšklebku.* Jsem ještě panna? *poví nakonec*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:53 pm
Temari Hayo: *Když zmíní to, že její schopnosti nejsou dokonalé tak se neovládne a tiše se Temi znale zasměje.* Vítej v klubu sestřičko, na to že mé schopnosti nejsou dost dobré i když jsem si myslela opak jsem se přesvědčila také.. *Nemyslí to zle, jen konstatuje že se také spálila přehnanou sebedůvěrou.* Vždycky bude někdo silnější, ale já hodlám žít dost dlouho na to, abych dokázala jednou řídit svůj vlastní osud. *Neví proč jí to řekla, ale je to její takový malý sen.* Až budeš připravená, chtěla bych ti dát mou nejmilejší vzpomínku na nás tři. *Pronese vážně a pokývá u toho zamyšleně hlavou.* To je dobré, už jsem to z části překonala stejně jako všechno předtím. Ten kdo mi jí vzal je už také mrtvý a navíc, na zdejším hřbitově jsem jí nechala udělat malý památníček. Občas s ní chodím rozmlouvat a něco jí přinesu. Vím je to hloupé, ale pomáhá mi to… *Pak se rozhodne raději zaměřit na odpovědi, protože přeci jen musí Mayu vědět to, co ona.* Je nám dvacetjedna let. Ty jsi nejstarší z nás tří a tak jsi následník celého klanu. Já jsem přišla na svět po tobě a Aishi je nejmladší. Tak trochu byla vždy ona ten rozmazlenej šuntík, ale to jí neříkej prosím. Změnila se a chce nás dohnat. *Všechno o Aishi říká laskavým hlasem, má Aishi i přes všechny její chyby očividně moc ráda. A pak Mayu položí řekněme ... no hodně zvláštní otázku. Temarinedokáže ovládnout překvapený pohled.* No pokud vím, tak jsi s žádným klukem nebyla. Sice jsme o tom nikdy přímo nemluvily, ale… ty si hrozná, jak se mě můžeš ptát teď, když jsi mi takové věci předtím nesvěřovala? *Zeptá se trochu popleteně Temari. Takovou otázku nečekala, doufá že se na tohle téma nebude ptát dál. Kdo ví kde by to pak skončilo.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:54 pm

Mayu Doku: Nevím, co jsem dřív. Kvůli tomu to tady všechno řešíme, popleto. *poví s úsměvem a lehce jí zaklepe na hlavu. Pak se podívá na ruce a nechat nich vyletět nitě, které kolem ní krouží. Dívá se se zájmem na ně a obchází kolem stolu.* Tak kvůli tomuhle si všichni myslí, že jsme stvůry. Je to naše rodinné dědictví, které bych měla jednou převzít po našem otci, který je, jak si řekla, opilec. Vážně nadějné vyhlídky. Divím se, že jsem se z toho nezcvokla. *poví a pri poslední větě se zase otočí na Temari a má opět svůj úsměv. Nitě vrátí zpět do těla a zapřemýšlí dál.* Vůbec nechci vědět, jaká je naše anatomie. Pokud to víš, tak mě před tím musíš ubránit, protože tohle vědět nechci. Zatím to vědět nechci. *poupraví svoji frázi. Kdo ví, co se ještě může někdy přihodit.* Pokud bych někoho měla hádám, že tady se to neutají, když jsem stále v hledáčku. *opře se lokty o stůl a položí bradu do dlaní.* Myslím, že připravená jsem a chtěla bych poznat Aishi. Ukážeš mi tu vzpomínku? *zeptá se jí a doufá v kladnou odpověď.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:54 pm
Temari Hayo: Naše anatomie je skvělá! Jsme sexy sestry… *Prohlásí Temi sebevědomě, protože jí trochu vadí že se v tom Mayu tolik přehrabuje. I jí samotné trvalo velmi dlouho, než přijala tak nějak kým je. A nerada to dlouze rozebírá.* No spíš jsi neustále pod dozorem, protože máš… *No nemusí větu dokončovat, jde o to že je jinchuriky. To vědí obě hned aniž by to musela Temi říct.* Musíš deaktivovat sharingan, nechci aby si tu vzpomínku přerušila. *Počká, až Mayu poslechne a deaktivuje ho a pak se Mayu zadívá do očí. Vypadá to, jako by v přítomnosti u stolu chytla Temi Mayu za ruku a rozběhla se s ní. Jenže tím právě ta vzpomínka začíná. Takže si po chvíli může uvědomit, že ty ručičky jsou malé a dětské. A i když to jsou ručky Temari, tak drží v každé ruce jednu ruku Mayu a Aishi. Běží spolu na hřiště a usmívá jí se. Vlastně je to vzpomínka z hřiště, které je od baráku velmi blízko. Jako malé si tam chodily hrát velmi často a i ve vzpomínce je všudypřítomné dětské štěstí. Všechny jsou šťastné, nic je netrápí a užívají si skvělý den. Vzpomínka trvá dlouho a i když ve skutečnosti uběhne jen pár minut, Mayu může prožít skoro celý den se svými sestrami na hřišti. Vzpomínka pak končí dětským slibem, po dětském střetu s nějakými jinými dětmi. Slíbí si, že tu pro sebe budou navždy, jedna pro druhou a pak spolu poskakují po cestě domů. Tady se vzpomínka pozvolna rozplyne a Mayu se opět dívá jen na Temari v přítomnosti. A Temi deaktivuje svůj sharingan, nic neříká. Nechce rušit to kouzlo vzpomínky. Až po delší chvíli řekne.* Byly jsme vždy k nerozeznání, ještě na akademii si nás spolužáci pletli. Byla to sranda…
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:54 pm
Mayu Doku: *usměje se nad její poznámkou a přestane řešit svoje tělo. Sharingan už zrušila, tak se muže Temari v klidu pustit do svého činu. Pořád má před sebou obličej Temari, ale postupně se od okrajů začne rozmazávat. Místo toho se jí zjevuje jiné okolí a jiní lidé. Když se na ně ale pořádně zadívá, nejsou to tak úplně jiní lidé. Jelikož se na vzpomínku dívá očima Temari, vidí na jedné straně sebe a na druhé nejspíš Aishi. Kdo jiný by to byl. Prochází tak celý den jejích vzpomínek. Užívá si se sestrami každou chvíli. Možná za to můžou vzpomínky na pocit jejich emocí, tak jako tak, prožívá to s ní. Je si vědoma toho, že jednou tomu přijde konec, ale doufá, že to bude trvat ještě dlouho. Nakonec se i tento obraz začíná stávat mlhavím až nakonec zmizí a ona před sebou vidí zase jen Temari v jejich kuchyni. Také ale cítí, jak jí po tváři stéká slza. Natáhne k ní ruku a lehce ji otře.* Je to opravdu krásná vzpomínka. Teď mě akorát více mrzí, že jich tam tolik nemám. *poví a postupně se zase ze zasmušilého výrazu přesune na svůj usměvavý.* Jak jsem ale řekla, uděláme jich spoustu nových. *poví a zívne.* Jeje. Asi už na mě padá únava. Byla to dlouhá cesta. Asi si půjdu lehnou. *poví a vstane. Natáhne k ní ruku a podívá se jí do očí.* Půjdeš se mnou? *zeptá se jí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:55 pm
Temari Hayo: Chtěla jsem ti to dát jako dárek už nyní, protože nikdy nevíme kdy své drahé můžeme vidět naposledy a jednou bych to už možná nestihla udělat… *Povzdechne si trochu smutně, protože Temari ví kolik toho nestihla říct například Kamlyn. Proto od jisté doby nešetří hezkými slovy pro těch pár lidí, kteří jí ještě zůstali. Pozvolna i ona deaktivuje sharingan. Všimla si slzy i jak Mayu reagovala a je za to ráda. Cítí díky tomu totiž, že Mayu je pořád její milovaná sestra.* Dobře, uděláme si další hezké vzpomínky. *Přikývne povzbudivě Temari i když na sílu těchto slibů už příliš nevěří, věří spíš v osud který rozhodne za ně zda něco hezkého ještě bude či ne. Ale i tak Mayu úsměv oplácí aby jí jako správná silná sestra povzbudila.* Dobře dám tě spát, ale pak půjdu poklidit dům. Aishi tu děsně bez nás řádila… A pak ještě možná nakoupit, ať máme z čeho vařit a co si zobnout. *Dodá ještě zamyšleně a pak si unaveně při své poznámce povzdechne. Někdo to uklidit musí. Ale pak vezme Mayu za ruku a nejspíš se s ní vydá nahoru po schodech, aby jí uložila do postele.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:55 pm
Mayu Doku: *nechá se pomalu vést domem do pokoje.* To uděláme v klidu zítra, společně. *teď si ke mě lehni. *poví Mayu a nechce Temari pustí, když si sedne na postel.* Chtěla jsem se ještě na něco zeptat. *pokračuje, když si lehá ať je Temari u ní nebo zůstává stát s tím, že nepůjde.* Jak to, "zív" že je tvůj sharingan jiný než můj? "Zív". Co se stalo? *pokračuje pomalu, ale na odpověď si bude muset počkat až do rána, protože celkem rychle usnula. Celou noc se ji ve snu mýhali obrazy stonožek, Hachibiho, sharinganů a spoustu lidí bez obličeje, které možná zná a možná ne. Po celou tu dobu snů bylo krom těch obrazů všude jinak temno.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:55 pm
Temari Hayo: *Když vyjdou nahoru po schodech, ocitnou se hned v pokoji a Mayu se hned žene do postele. Musí být opravdu vyčerpané, ale po tom co si prožila se není čemu ani divit. Upraví Mayu deku, aby byla pořádně přikrytá a pak si všimne, že jí sestřička odmítá pustit, což potvrdí i slovy. Nemusí jí přemlouvat, takže se vedle Mayu posadí a pak se k ní přetočí a už v leže jí obejme. Otázka jí překvapí.* To proto že má poslední mise… *Ale najednou uslyší, že její sestřičky vytuhla a tvrdě usnula. Umlkne tedy a rozhovor odloží na někdy příště, možná na ráno. Po chvíli usne i ona.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:56 pm
Mayu Doku: *když se ráno probudí, najde vedle sebe spící Temari. Usměje se na ní a opatrně se vymaní z jejího sevření. Postaví se na zem a protáhne. Ohne se v zádech a dotkne země, aby si protáhla i záda a pak se vykrade z pokoje. Vrátí se do kuchyně, kde umyje tu trochu nádobí po jejich včerejší večeři. Neví co a nechce se jí jen tak čekat, tak si projde kuchyň,aby zjistila, kde co je. Totéž pak udělá i s ostatními místnostmi, aby se trochu seznámila s domem. Opět chodí jen v té košili a tangách. Jakmile projde celý dům, dojde do koupelny, aby spáchala raní hygienu a vrátí se do kuchyně, kde začne připravovat snídani. Do mísy rozklepne několik vajec, přidá jarní cibulku, papriku, trochu koření a soli a všechno to zamíchá dohromady. Pak to vylije na rozpálenou pánev a nechá to chvíli, než dá vařit vodu na čaj. Vrátí se k vejcím a po dobu vaření je míchá, aby se nespálili. Nevšimla si, že by se Aishi vrátila takže to všechno rozdělila na dva talíře a přidala k tomu talíř s nakrájeným chlebem, zeleninou a misku s máslem. Udělá do konvice čaj a postaví ho také na stůl a chystá se zkontrolovat Temari, jestli ještě dýchá.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:56 pm
Temari Hayo: *Mise z které se předchozí den Temari vrátila jí dala pořádně zabrat. Spala nezvykle dlouho, takže ani nevstala jako vždy první aby se vydala na svůj pravidelný trénink. Otevřela oči a slyšela, že Mayu je nejspíš dole a něco dělá v kuchyni. Pomalu se posadila a promnula si rozespalá kukadla.* Mayu… *Zabručela spíš pro sebe, protože sestra jí nemohla slyšet. Pak vstala a odebrala se k vlastní skříni, sebrala tam nějaké čisté věci a pořád jako rozespalá zombie se odplazila do koupelny. CHvíli jí zabrala očista, ale navíc si užívala ráda horkou vodu, která z jejího těla uvolňovala páru. A tak se mohlo všem okolo ní vždy zdát, že jí to děsně trvá. Nakonec však vylezla i ona ven v čistém oblečení a pomalu sešla dolů ze schodů. Zastavila se u vstupu do kuchyně z které to moc krásně vonělo a trochu překvapeně se rozhlížela, dokud ohledem nenašla Mayu.* Dobré ráno Mayu… vaříš? *V té otázce byla značná dávka překvapení. Temari přišla blíž, aby mohla sestře nenápadně nakouknout přes rameno a zjistit, co tam kutí.* Měla jsi mě probudit a sama odpočívat! *Vyčte jí vyčítavým tónem, ale po pravdě je ráda že se mohla dobře dospat a nezlobí se.* Jak ti vlastně je? Co hlava? *Natáhne opatrně ruku, aby si ověřila zda se jí rána dobře hojí. Pořád zapomíná, že Mayu má lepší hojení díky biju.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:57 pm
Mayu Doku: *koukne přes rameno, když se Temari objeví v kuchyní. S úsměvem jí odpoví.* Dobré ráno. Jo jo. Nemohla jsem už spát, tak jsem se rozhodla, že udělám snídani. *otočí se zpět k vajíčkům a když jí Temari kouká přes rameno, lehce do ní hlavou šťouchne.* Udělej si zatím pohodlí, už do bude. *dodá a nandá na stůl dle předchozího odpisu. Sama si nakonec sedne ke stolů a podívá se na Temari.* Snad ti to bude chutnat. Nevím proč, ale napadla mě nová kombinace koření. Jestli jsem vařila ráda i předtím, asi by to ledacos vysvětlovalo. *zašklebí se zase na ní a čeká, až Temari ochutná, jestli jí to vůbec bude chutnat. Zatím si u toho na chleba maže máslo a a pozoruje jí při tom.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:57 pm
Temari Hayo: *Pořád trochu ospale se Temari protáhne za stůl a usadí se na své místo. Počká až se vedle posadí i její sestřička a mile se na ní usmívá.* Ta snídaně vypadá skvěle Mayu! *Oznámí jí upřímně a po chvilce se natáhne pro první sousto. Neodolá aby tu novou kombinaci hned neochutnala. Během chvilky se jí tvář ještě více rozjasní nadšením.* Je to skvělé Mayu! *Dodá a strašně nenápadně si vezme další kousek, který ale tentokrát o něco déle než prvně ofoukává aby se nespálila. Když v ní zmizí i ten s kouskem chleba. Na chvíli přestane jíst protože uslyší jak se vaří voda na čaj.* Moment, jen nám zaleju čajík. *Vstane a opravdu dojde ke konvici a čaj zaleje. Pak vezme oba šálky a jeden naservíruje Mayu a zároveň s druhým se znovu usadí na své místečko.* Tak… *očividně chce o něčem začít. Ale pak se zarazí a změní to.* Stále preferuješ že nejdřív jídlo a až pak mluvení, nebo jsi se s toho už vyspala sestřičko? *To popíchnutí si prostě nemohla nechat ujít, samozřejmě jen v dobrém.* Já jen, že jsi se na něco ptala… *Načež se znovu pustí do jídla. Však sníst tuhle snídani jim nezabere příliš dlouhou dobu i když si tu snídani pomalu vychutnají.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:57 pm
Mayu Doku: *usměje se a natáhne se pro příbor.* Jsem ráda, že ti chutná. *poví a také se pustí do jídla.* Děkuji. *poví na čaj.* Samozřejmě. S toho se jen tak nevyspím. *dodá a pokračuje v snídani. Pamatuje si na co se ptala, ale nemá toho moc než svoje zásady a tak se jich nehodlá vzdát. Čas od času se na Temari podívá a usměje se. Jakmile má svůj talíř prázdný, odsune ho a odebírá si po trochách zeleniny. Jakmile mají hlavní část jídla za sebou, může se pustit zase do debaty, i když si sem tam natáhne pro okurku.* Tak můžeš začít. Vím na co jsem se ptala a vím, nebo si matné pamatuji, že si začala i s odpovědí, ale to už jsem jaksi byla mimo. *poví a ukousne si kousek okurky, kterou pomalu přežvykuje a vyčkává na její odpověď. Ví, že to má nějaký háček a potřebuje vědět jaký. Musí se ho dozvědět.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:57 pm
Temari Hayo: *Sem tam mrkne po sestřičce a pozoruje, jak rychle ve své bitvě na talíři pokračuje. Sama nespěchá a jídlo si užívá, je opravdu skvělé! Když se Mayu jako první pustí do zeleniny, tak se jen usměje. Sama pomalu dojí několik skvělých soust, něž se k předchozímu tématu vrátí.* Ptala jsi se, proč je tvůj sharingan jiný, než můj. *Pozorně si sestřičku prohlíží a pak jí vysvětlí.* Je to zábavné, protože po probuzení jsi mi právě ty vyprávěla o rozhovoru s Raikage a o síle našich očí. *Ruce natáhne k hrníčku a trochu zamyšleně si o něj zahřívá ruce.* Raikage nám poskytla informace jako, že to čemu ty říkáš jiné se nazývá tomoe. Jejich maximální počet jsou tři tomoe a s každým dalším se zvyšuje síla tvých očí. Dokáží ti ukázat zlomek setin předem útok, prolomit genjutsu a nebo pomocí nich můžeš sesílat genjutsu. A to mělo být téměř vše. * Kromě faktu, jak se tomoe probouzí. *Pořád trochu váhá, ale nakonec se odhodlá to Mayu říct přímo.* Musíš být pod velmi silným psychickým tlakem. Nikdy jsem to ani jedné z vás neřekla, ale první tomoe jsem probudila po návratu z nemocnice. *Zamyšleně pravou rukou u svých slov chytí svou levou ruku a lehce jí stiskne.* Přepadli mě po návratu z tréninku tři kreténi. Odpad, jaký se najde všude, jako malou holku mě mučili jen tak pro zábavu. Bylo to strašně bolestivé a já myslela, že mě nakonec zabijí. *Musí se napít trochu čaje než zase může klidně pokračovat.* Zachránil mě člověk z jiné vesnice, zabil je pro mě a já mohla žít… jaká ironie, že? Cizinec zachraňuje před vlastními lidmi… *Teď už se jí trochu uleví a Temari pokračuje o něco stále pevnějším hlasem.* Druhé tomoe mě donutila probudit Raikage. zavolala si na to poradce, svého známého a oba mě přiměli si myslet že musím v aréně bojovat o holý život. Bojovala jsem proti dvěma mnohem silnějším nukeninům. Jednu jsem přesto dostala, druhý mě měl zabít a v ten moment sem probudila druhé tomoe a jak vidíš, zemřít mě nenechali. *Se zájmem se podívá na sestřičku, zda už začíná trochu víc rozumět.* Třetí tomoe mám z mise. Podcenila jsem zadání, chyba ale s mou silou jsem si až přehnaně věřila. Mise byla pro mnohem slabší shinobi než jsem byla já ale nudila jsem se a tak jsem misi od Raikage přijala. Ukázalo se, že cíl však nepracoval sám a byli na mě připravení. Rozptýlili mou pozornost a dostali mě do pasti. Chtěli mě zabít, chtěli mě mučit, chtěli mě ponížit a znásilnit...všichni… já měla strach… *Tohle se jí nepřiznává lehce.* ...opravdu velký šílený strach, moje emoce se vzbouřili a tlak v mé hlavě byl příšerný. Zároveň s probuzením jsem je všechny zabila, dostala se z toho sama. *Dopije pomalu čaj a chvíli, pár dlouhých minut jen mlčí.* Už tomu rozumíš Mayu? Naše oči jsou silou, za které platíme vlastní bolestí a utrpením. A mimochodem, raikage lhala… *Podívá se sestřičce z očí do očí a pak klidně dodá.* Tři tomoe není maximum, co můžeme získat. Existuje ještě Mangekyou Sharingan, síla kterou doufám žádná z nás nikdy nepozná. Platí se za ní tím nejhorším traumatem jaký si dokážeš představit. Musíš vidět umírat někoho, koho miluješ… *Těmito slovy Temari končí, ke konci mluví tišeji a tišeji. A úplně nakonec spíš jen zašeptá.* Neříkej to Aishi, ano? Myslí si že je velká holka, ale pořád… *No snad to ani není nutné doříct.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:58 pm
Mayu Doku: *Mayu se zaujetí poslouchá celý Temarin příběh a záznamenavá si každou důležitou informaci. Je až k nevíře, kolik ty jejich očí stojí bolesti. Během vyprávění schroupá polovinu zeleniny, kterou připravila. Jakmile Temari skončí, vstane a odnáší nádobí na umytí ke dřezu. Po celou dobu mlčí a ani se neusmíva. Nechává to celé svůj mozek vstřebat. Mlčky opláchne poslední talíř a uloží ho do odkapávače.* Takže proto se pořád chytáš za ruku? *zeptá se, když si myje ruce. Vypne vodu a utře si ruce do utěrky. Otočí se a opře se odřez. Pohledem vyhledá pohled její a čeká na odpověď.* Jestli je to všechno tak tak doufám, že moje oči zůstanou pouze se dvěma tomoe. *poví a odstrčí se od dřezu. Vydává se přes kuchyň do pokoje, kde se hodlá převléknout. odkaz » co našla příhodného ve skříni, to si vzala. Na zádech má připnutou i Gunbai, která má řetěz stažený k její ruce a zamotaný pod rukávem kolem ruky.* Jdu trénovat. Potřebuji dostat sílu jinak, než ze svých očí. Jestli chceš, můžeš se připojit. Spíš bych ale potřebovala odvést na místo, kde se tu dá trénovat, protože si nepamatuji, kde to tu je. *poví a na tváři má už zase svůj úsměv.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:58 pm
Temari Hayo: *Narozdíl od sestřičky, Temari nějak během vyprávění přejde chuť k jídlu. Takže už dál zeleninu nejí. Sleduje však pozorně, jak Mayu všechno zpracovává. Očividně to pro ní není lehké, možná jí neměla o největší síle očí (MS) říkat. Ale už se stalo a nemůže svá slova vzít zpět. Vstane, aby pomohla uklidit nedojedené jídlo. Pak otře stůl a sem tam zamyšleně pozoruje Mayu jak myje nádobí. Když přijde otázka na její ruku, tak chvíli mlčí.* Občas se vypjatých chvílích se mi vrací třes. Ale už jsem dávno podle doktorů v pořádku, nemusíš si s tím dělat starosti Mayu. *Zatlačí deroucí se vzpomínku na povrch ohledně zarážení bodců pod nehty opět někam hluboko do sebe. Samozřejmě jí neunikne, jak jí Mayu pozorně sleduje ale dělá, že jakože nic. Když však Mayu řekne, že chce jen dvě tomoe tak k ní Temari rázně přijde a položí jí ruku na rameno.* To neříkej. *Povzdechne si aby to vysvětlila.* Chápej mě prosím, nechci aby si trpěla ani nikdo koho mám ráda. Ale pokud máme být dost silné aby jsme se mohly navzájem ochránit, tak trochu toho tlaku musíme vydržet, ne? *Pohodí hlavu na stranu, aby dostala neposedný pramen vlasů z očí.* Chci být dost silná, abych vás dokázala ochránit před celým světem Mayu! Je mi jedno, co mě to bude stát za vlastní bolest. Kdybych se teď mohla rozhodnout, zda tím vším chci nebo nechci projít, nezaváhala bych a prošla tím vším kvůli vám znovu. *Temari to myslí smrtelně vážně. V jejích očích a pevném postoji o tom není pochyb, už dávno není tou malou holkou kterou celý svět krutě mučil a ona mu nedokázala čelit. Dospěla v silnou kunoichi. Ustoupí pak, aby sestřička mohla projít nahoru do pokoje. Očividně to musí pořádně ztrávit. Nechá jí chvilku a počká, než zase sejde dolů za ní. ještě že se Mayu už zase usmívá, úsměv jí ráda oplatí.* V pořádku? *Zeptá se a vyslechne si její slova o cvičení.* Můžeme jít na cvičiště, ale pokud chceš trénovat naplno. Bude lepší netrénovat před čumily… *Temari má i v Kumo svá místa, kam ráda chodí a tak po chvíli dodá.* ...s Aishi jsme chodívaly nejraději k jezeru, nebo mě napadá ještě pár míst. Skočím se převléct… *Nechájí to promyslet a hodí na sebe nahoře rychle nějaké černé tepláky a tričko co používá na cvičení. Pak sejde dol za Mayu a koukne na ní s otázkou v očích.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:58 pm
Mayu Doku: *čeká a promýšlí, než se Temari vrátí.* Dobrá, jdeme k jezeru. *přikývne a otevře dveře, aby mohla Temari projít. Pak zavře a jde za ní. Cestou skrz vesnici se s úsměvem a rukama v kapsách dívá na lidi kolem sebe. Ačkoliv se jí hlavou honí stále myšlenky na to, co jí řekla ohledně jejich očí, na povrch to nedává znát.* Hele, myslíš, že bychom mohli vzít s sebou Ren? Chtěla bych ji poznat a jelikož jí neznám a ty jo, dost by to pomohlo s vysvětlením jí ty situace. Co myslíš? *zeptá se po chvíli.* Mohla by klidně i cvičit s námi, ale jen jestli chceš. * poví a dívá se s úsměvem na Temari. Doufá v kladnou odpovědět, ale prý jí nemá moc ráda tak si není jistá, jestli by to prošlo. Rozhodně by jí to ale pomohlo.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:59 pm
Temari Hayo: *Pomalu se pokouší dostat z hlavy všechny přebytečné myšlenky. Zamyšleně následuje ven Mayu a pak automaticky určí směr, chce vzít sestřičku nejkratší cestou, kterou zná snad už nazpaměť. Chvíli kráčejí mlčky, než padne dost zvláštní prosba. Temari pozvolna zpomalí a ohlédne se přes rameno na Mayu. Její výraz je nečitelný, Temari je v tom dobrá, ale pak po chvíli přikvne.* Dobrá, když ti to udělá radost. Ale pokus se jí držet ode mě dál, ano? *Řekne Mayu a hledí jí při tom do očí. Pak změní směr, ví kde Ren bydlí moc dobře a většinou se jejímu domu vyhýbá jak jen to jde. Netrvá dlouho a obě stanou před květinářstvím, který má v prvním patře i byt což je pro majitele dost praktické. Temi se zastaví a zírá na ten dům asi tak, jako by se jednalo o nepřátelskou pevnost plnou nejhorších nukeninů co si jen každý dokáže představit. Zhluboka se nadechne a pak vyrazí ke dveřím.* Možná nebude doma pomáhat rodičům… *Napůl je to pro Mayu, na půl jen nahlas Temi zadoufá. No ale Ren je doma a když je zahlédne přes skleněnou výlohu tak se vyřítí ven jako velká voda.* Mayyyyu! Temari! Jak ráda vás obě vidím! *Pak se stane něco zvláštního, protože Temari couvne a schová se za Mayu. Kterou očividně hodlá využít jako perfektní štít. No Ren si Temari nevšímá, padne plnou rychlostí i svou drobnou váhou Mayu do náruče. Dost možná by jí mohla i porazit, ale Temari Mayu podepře rukou, kterou jí položí znale na záda. Po chvilceTemari vyjde z poza Mayu, které se Ren drží jako nový mega přívěšek. Jednu nožku pěkně lehce zvednutou nahoru a ruce kolem krku Mayu.* Nemůžeš říct, že jsem tě nevarovala sestři... *Odtuší Temi a pakse ujme vysvětlování.* Ren, kroť se trochu prosím. Tady Mayu tě nepoznává, tedy přesněji ztratila paměť a já jí pomáhám poznávát střípky z jejího dřívějšího života. *Ren se trochu od Mayu odtáhne po těch slovech a má naprosto průhledný hezký obličej. Jasně je vidět, že má o Mayu strach.* A už je v pořádku? Tedy jsi v pořádku Mayu? Nechceš zajít dovnitř na čaj? Měly by jsme všechno probrat a pomoci ti! *Souhlasně při svých slovech přikývne. Sáhne po ruce Mayu a chce jí odvést dovnitř, kam hosti normálně nesmí. Temari sleduje Mayu, zda má zasáhnout či ne, v očích má vepsanou němou otázku.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 4:59 pm
Mayu Doku: *překvapí jí, když Temari nakonec souhlasí. Usměje se a vyběhne hned za ní.* Jsi nejlepší, děkuji. *protančí pomalu kolem ní, než si vlastně uvědomí, čeho se jí povedlo dosáhnout. Nemyslela si, že to půjde tak snadno a nemá vůbec nic připraveného. Neví jak reagovat, co dělat, co říkat. Doufá že ji v tom Temari pomůže. Její radostný pohyb vpřed se pomalu vytratil a skoro až sklesle kráčí za Temari. Nakonec se zastaví před květinářstvím.* Vezmeme jí květiny? *zeptá se už zase vesele Mayu, když následující dění jí uvede na pravou míru, proč jsou před květinářstvím. Nejdřív kolem ní proletí hlasitý řev, který měli být nejspíš jejich jména. Vzápětí se kolem ní prožene Temari, která se jí schovává za zády a nakonec jí kolem krku přistane něco těžkého. Kdyby jí ze zadu Temari nejistila, asi by dopadla na zadek. Než mohla něco sama říct, pustila se do vysvětlování Temari. Mayu s hlavou lehce na stranu a s pohledem dítěte, které si prohlíží nějakou věc, kterou nedokáže pojmenovat, se dívá na Ren. Hlavou se jí honí myšlenky, když se je snaží srovnat tam, kam patří. Trochu vypouští, co Temari říká, ale pronikavý hlas Ren jí vrátí na zem.* No, jo a ne. *poví tak lehce na její otázky. Jo je na v pohodě a ne na čaj. Pak zvedne palec a zavře jedno oko. Dá si palec před její obličej a přesně jako když malíř si určuje vzdálenost délku a tvar si ona přeměřuje její postavu. Až po několika vteřinách promluví.* Potřebovala jsem si být jistá. Bez obličeje si úplně jako postava z mého snu. Nikdo tam neměl obličeje, byl to prostě kus kůže bez ničeho a ty by si odpovídala na jednu z těch postav. *stáhne ruku a pak se usměje zase od ucha uchu.* Promiň. Nedám si čaj. Jdeme zrovna trénovat z rodinných důvodů a chtěla jsem zjistit, zda se ti nebude chtít třeba přidat, právě kvůli mé paměti. *vyhrkne ze sebe vše co chtěla říct.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 5:00 pm
Temari Hayo: *Pozoruje celý výstup a musí uznat, že jí reakce Mayu těší. Moc dobře si totiž pamatuje, jak předtím vždy Mayu dokázala útok Ren v podání prudkého objetí vždy s klidem ustát. Ale nyní se dobře baví, ale nedává to nijak znát. Jenže když Mayu nechce očividně jít dál, varovně nadzvedne obočí a přísně se na ren zadívá. Ren si toho všimne, ale bohužel si ten pohled vyloží zcela jinak. A hned Ren zamíří k Temari. Ta před ní začne couvat kolem Mayu.* Ale Temari, pořád jsi taková? Pojď, jen krátké obejmutí. *Temi přemýšlí, jak špatné by bylo ukrást na chvíli Mayu tu její zbraň co nosí na zádech (gunbai) a krýt se pomocí ní. No místo toho vloží chakru do nohou, několikrát se odrazí chytí a pustí a už visí hlavou dolů ze sloupu osvětlení. Sice připomíná tak trochu netopýra, ale měla by být prozatím v bezpečí. Sáhne do kapsy a vloží si do pusy lízátko. Pozoruje jak dole ren naštvaně pochoduje sem a tam a mává při tom rukama nad hlavou. No Ren nakonec Mayu samozřejmě také odpoví.* To víš, že jdu. Budeme trénovat jako vždy! *Pronese to rozhodně a pak se na Mayu podívá a mírně nakloní hlavu na stranu. Má příjemný a hodně upřímný úsměv, ta holčina má Mayu upřímně ráda.* Jen si skočím pro věci! Řekne po chvíli, když ač nechtěně musí uznat, že Temari je zcela mimo její dosah. Vyběhne po bočních schodech a zmizí ve dveřích. Po chvíli zase vyběhne převlečená do sportovního ven. Tepláky, tričko, sportovní obuv a vlasy stažené čelenkou.* Tak můžeme jít? *V ruce má nějakou igelitovou tašku. Temari pro jistotu ještě stále bezpečně visí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 5:00 pm
Mayu Doku: *díky pozorování Ren si Mayu uvědomuje, jak asi musí být její chování otravné. Přesto s tím ale nemá v plánu skončit a je ráda, že je někdo stejný.* Nech Temari být už a běž se připravit. *poví vesele. Otočí se na Temari, která stále visí na osvětlení.* No a polez dolů. Za prvé, takhle mi moc nepomůžeš, jestli budeš utíkat a za druhé... *přeloží si ruce na prsou a zamračí se na ní.* Kde mám jako já lízátko?! *probodává jí pohledem, než se jí to přestane dařit ovládat a zase se začne smát.* No, dolů, budeš se muset rozdělit, jestli nemáš další. *pokrčí rameny, ale to už se ven zase vyřítí ten hurikán.* K čemu igelitka? Co zbraně? *zeptá se jí Mayu nechápavě, když si ji tak zběžně prohlédne.* No ale jak myslíš. *poví a popadne jí za ruku. Pak natáhne druhou ruku směrem k Temari.* Musíš mě vést. *poví její směrem. Jakmile vyrazí, věnuje se zase Ren.* Musíš mě brát teď trochu s rezervou. Nepamatuji si vůbec nic, ale si stejný pako, jako já, možná horší, což mi vyhovuje. Takže se potřebuji do toho nějak dostat. *povi a nechává se vést k jezeru.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 5:00 pm
Temari Hayo: *Temari se na Mayu spokojeně ušklíbne. Ale neodpoví jí slovy. Místo toho, přivře oči aby jí měla lépe jakoby zaměřenou a pak pomalu rukou zajede do pouzdra na zbraně, které má upevněné na noze. A když si je jistá, že jí Mayu pozorně sleduje, tak to udělá! Prudký pohyb a vymrštění lízátka, místo kunaie, které tam mimo ně má také! Je zvědavá, zda ho dokáže Mayu chytit. Samozřejmě ho nehodí zase tak prudce, jako kunai. Přeci jen by nerada Mayu trefila, chce aby měla možnost lízátko chytit. Jenže to už vyjde Ren a Temari dost neochotně se pustí. Ve vzduchu se však stačí přetočit a dopadne dole pod osvětlením na nohy. Tyhle blbosti jí vždy bavily a také jí šly. Spokojeně se mírně usmívá a lízátko neupustila! Jakmile skončí se svým předváděním, tak Ren obdivně vydechne. Ale pak pohodí vesele hlavou a začne ukazovat Mayu pouzdro, co má vzadu na zadku.* Mám zbraně tady vidíš? Na trénink jich stejně moc nebude potřeba no ne? *Otočí se zase zadečkem ke krámu a čelem k Mayu. A všimne si, že Temari vypadá být nějaká zamyšlená. A tak se Ren zeptá.* Temari…? *Ta sebou trhne a pak se na Ren rychle podívá, aby se ujistila že je pořád mimo její dosah. Teprve pak Temi řekne.* Jen mě tak napadlo, co chceš trénovat Mayu? Jestli něco opravdu silného, tak… *Trochu se nadechne, než pokračuje.* ...možná by jsme měly jít někam mimo zraky lidí. Třeba mimo vesnici, někam blízko ale aby jsme měly klid. *Nadhoní jen tak mimochodem. Ale něco na tom je.* Ale nechám to na tobě Mayu. *Rozhodně nestojí, všechny tři se vydají na pochod zatím k jezeru, ale vždy mohou zahnout a vydat se k bráně.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 5:00 pm
Mayu Doku: *Mayu sleduje její pohyb. Jakmile k ní lízátko letí vystřelí rukou kupředu. Z prstu jí vyletí nit, která omotá tyčku lízátka a zastaví jeho let. Pak si lízátko stáhne k sobě, rozbalí a strčí do pusy.* Děkuji. *přejde z vážného pohledu zase na úsměv a otočí se k přicházející Ren.* Dobrá tedy. Uvidíme, kolik jich bude potřeba. *poví a vyrazí pomalu kupředu. Mayu se nad její poznámkou zamyslí.* Jestli máš na mysli Bijuu, asi bych s tím chvíli počkala ještě. Možná bude stačit něco lehčího u jezera. *řekne nakonec s úsměvem a podívá se na Temari. Pak na Ren.* Taky souhlasíš? Aspoň ti neublížím. *pronese nadřazeně, ale zase se vrátí ke svému jistému a veselému pohledu. V puse převaluje lízátko sem a tam a prohlíží si vesnici, kudy prochází. Pořád nedokáže pochopit, jak jedno zranění může vymazat všechno tohle. Vzpomínky na dvacet let života a všechno, co je s ní spojené.* Můžeme to dělat často, aspoň se pořádně poznáme a zlepšíme svoje schopnosti.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 5:01 pm
Temari Hayo: *Trik, který použije Mayu na zachycení lízátka Temi mile překvapí. Trpělivě vyčkává jak se Mayu rozhodne a mezitím procházejí uličkami Kumo. Když zmíní Mayu bijuu, tak po ní Temari hodí jen varovný pohled. Ale nic na to neřekne, tedy ne teď.* Dobrá tedy, půjdeme k jezeru. *Potvrdí rozhodnutí Mayu a po chvíli zamíří na cestičku, která nechá i poslední domy za jejich zády. Ren nic nenamítá, jen s úsměvem přikývne.* Ale Mayu, zapomínáš snad že jsi mě nikdy neporazila… *Pronese Ren sladce. Temari se jen ušklíbne, tohle jí kdysi sama řekla i Mayu. Takže je zvědavá co na to řekne nyní. Nechce narušovat jejich sebepoznávací rozhovor a tak mlčí. Pro jistotu kráčí z druhé strany Mayu, než Ren. Takže je vlastně Mayu hezky uprostřed. Jo a nějak mi vypadla reakce na dotaz ohledně igelitky. Takže řekněme, že Ren ještě při dotazu zvedne ruku s taškou a s úsměvem vysvětlí.* Svačina… *Temari se při jejích slovech jen ušklíbne. Sama doufala, že venku nebudou na tréninku zase až tak dlouho. Možná jí to taky mělo napadnout. Řekněme, že mezitím dojdou na dohled jezera. Temari se zastaví a trochu se protáhne. Vlastně jsme nějak zapomněli zmínit, jaké zbraně si vzaly. Takže Temari mimo základního vybavení má na zádech ještě křížem připnuté dva meče (Hishou Souken). Mayu má asi kosu, nebo gunbai. A Ren? Ta nemá nic zvláštního kromě, fuuma shurikenů. Za to se však ze všech nejzářivěji na celý svět usmívá a následně se i zeptá.* Tak čím začneme? Temari se podívá z Ren na Mayu.* No… možná by jsme se mohly rozcvičit? Ono jde spíš o to, co pak chcete trénovat. Zda fyzičku, souboje, ninjutsu…? *Pokrčí bezradně rameny.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Dec 08, 2019 5:01 pm
Mayu Doku: *zachytila její pohled, ohledně poznámky Bijuu. Ovšem ona jí neinformovala o tom, že by měla mlčet. Navíc pokud byli předtím s Ren takové kamarádky, jako říká, tak jí to musela říct už dřív. Podívá se na Ren.* Ano, zapomněla jsem, že jsem tě nikdy neporazila. Zapomněla jsem, kdo jsi a zapomněla jsem kdo jsem já. To už jsi zapomněla, co jsme ti před chvílí ríkali? *usměje se nakonec.* Svačinka se hodí. už teď mám hlad. *řekne Mayu, ale v klidu kráčí dál. Co se zbraní týká, má na zádech gunbai a popřípadě nějaké drobnosti po těle.* Hele, asi mi je to jedno. Jestli se chceš rozcvičit, můžeme. Pak můlžeme dát zkouškový souboj, buďto každá s každou nebo souběžně všichni proti sobě. Tak bychom zjistili, co je potřeba zlepšit a následně se na to zaměřit. *poví na otázku Temari a když dojdou k jezeru tak se rozhlédne.* Tady je to opravdu pěkné. *řekne si nahlas a rozhlíží se.* Dobrá, tak můžeme začít. *poví a z ničeho nic se odrazí kupředu. Při tom chytla gunbai, stáhla jí ze zad a švihla s ní za sebe. Nakonec se sama rozhodla, co chce dělat. Jakmile švihla gunbaií, vyslala vlnu Aora U-Indo. Tím si dovolila získat trochu náskok a vyrazila během kolem jezera. Gunbai opět vrátila na záda a občasným pohledem přes rameno si zjistila stav, jak jsou na tom ostatní dvě.*
Sponsored content

Kumogakure no Sato Empty Re: Kumogakure no Sato

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru