Akademie

+11
Dango Yoshikawa
Mikio Mikoto
Arita Konoruki
Satsujin Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Eren Maruboshi
Kaori Gremory Saito
Kirigaya - Sumi
Izumi
Batsu
Admin
15 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Akademie    Empty Akademie

Mon Dec 02, 2019 7:50 pm
Akademie budoucích Shinobi Kumogakure.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Mon Dec 23, 2019 2:35 pm
Npc: Akemi Doku (Šestá Raikage): *Probíhají zrovna Geninské Zkoušky v jedné z tříd na Akademii uvnitř které za katedrou sedí trojice lidí -> Akemi Doku (Šestá Raikage), třídní učitel této třídy a ředitel celé akademie. Akemi je oblečená v nádherném kimonu a v očích má Sharingan o třech Tomoe, čelo to ji zdobí fialová pečeť ve tvaru diamantu [Byakugō no In]. Na chodbě za dveřmi do třídy čeká několik desítek dětí z této třídy, které spadají pod třídního učitele, který je v porotě. Přichází tam jedno dítě za druhým a mnoho z nich odchází s čelenkou Kumogakure ale některé odcházejí i s pláčem a bez své Ninja ochranné čelenky. Následně se v jeden moment otevřou dveře a na chodbu vyjde další dívka a na tváři má nadšený úsměv, protože si v ruce nese Ninja čelenku Kumogakure. *Asano Takaaki! *Toto se ozve hlasitým a pronikavým mužským tónem hlasu. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Akademie

Mon Dec 23, 2019 9:56 pm
Asano Takaaki: *Potom, ako Asano dorazil do budovy akadémie ihneď si to namieril ku triede, kde sa konala geninská skúška. Po chvíli čakania konečne vyslovili jeho meno. Aj, keď bol trochu vystrašení zo spolužiakov, ktorí smutný vyhádzali von aj tak ho povzbudzovalo, že ich viac vychádzalo s úsmevom.* "To dáš. *Uisťoval sa Asano a vstúpil do miestnosti.* Dobrý deň. *Slušne sa pozdravil a postavil sa sebaisto pred porotu.* "Nech už to mám za sebou."
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Tue Dec 24, 2019 12:01 am
Npc: Akemi Doku (Šestá Raikage): Vítej Asano. *Pronese Raikage osobně a věnuje mu milý úsměv. *Tak tedy prosím předveď nám své první Jutsu dobrá? Hlavně se snaž, je důležité abys nám ukázal to nejlepší co v tobě je abych věděla že jsi na Ninju už dost schopný a hlavně i kvalifikovaný. *Akemi po celou dobu vypadá naprosto klidně, ostatně Geninské zkoušky dělá celkem často i když občas místo sebe pošle nějakou náhradu aby to nemusela dělat ona, občas je to fakt otravné a nudné, kromě toho její přítomnost na těchto zkouškách je občas i zbytečná. Samozřejmě že i zbytek poroty pozorně bude sledovat výkon mladého Asana i když na Studenta Akademie je už starý to je pravda, jiné děti v jeho věku jsou už dávno na hodnosti Genin nebo i Chuunin. Samotná Akemi doufá že tuto zkoušku zvládne, však už tak je mnohem starší než jeho ostatní spolužáci. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Tue Dec 24, 2019 1:57 pm
Asano Takaaki: *Asano vrátil úsmev a poriadne sa poobzeral po triede nebola to až taká veľká trieda bola trochu menšia ako polovica ostatných tried.* "Asi najlepšia technika, ktorú by som mohol použiť by bola Kinobori no Waza." *Asano sa pozrel na najbližšiu stenu a potom na strop a začal hromadiť chakru do nôh.* "Toto by nemal byť až taký veľký problém keďže som túto techniku skúšal z všetkých najviac a v túto chvíľu som ju mal najradšej. Vždy to bolo také uvoľňujúce dostať sa krokom si na vrchol stromu a poobzerať sa po okolí." * Hneď, ako si nahromadil chakru v nohách krokom sa vydal ku stene, ako stál hore nohami pozrel sa na porotu, ktorá ho sledovala po chvíli zoskočil dole na pôvodné miesto, ako začal.* Ta dá. *Asano sa cítil svojim výkonom spokojný.* "Uvidíme, čo sa bude diať ďalej som z toho trochu nervózny nemám rád skúšky" *Asano sa vzpriamil a čakal na ďalšiu úlohu prípadne na odpoveď*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Thu Dec 26, 2019 12:26 am
Npc: Akemi Doku (Šestá Raikage): *Výkon Asana není špatný, každý z poroty si něco napíše do nějakého notesu, jen Akemi si nic nepíše. *To bylo celkem dobré, trénoval jsi tuto techniku často? *Akemi docela zajímá co ji k tomu mladík poví. *Takže teď tě poprosím abys mi předvedl druhé Jutsu, dej si prosím záležet jako kdyby na tom závisela tvá budoucnost. *Upřímně jeho budoucnost na tom skutečně závisí, protože Asana nenechá opakovat ročník na akademii pokud tyto zkoušky nezvládne. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Thu Dec 26, 2019 8:14 pm
Asano Takaaki: *Asano počká, kým si dopíšu posledné vety a potom poďakuje snaží sa zostať kľudný, aj keď ho pochválila samotná Kage jeho dediny.* Áno túto techniku som trénoval asi z všetkých najviac. *Povie trochu ne sebaisto a jemne sa usmeje. Asano si vypočuje druhú vetu.* "Čo mi ešte išlo dobré pri tréningu ?" *Asano sa otočil vľavo na neďalekú kaďu naplnenú vodou. Podíde ku nej a začne znovu sústrediť chakru do nôh dáva si načas oproti prvej technike snaží sa, čo najpresnejšie vyrovnať chakru s vodou. Po chvíľke, keď si je sto percentne istí úspechom stúpi na hladinu vody a urobí krok (keďže na viac v nádobe nieje miesto). Sústredí sa na techniku dokiaľ nieje oboma nohami na pevnej zemi. Hneď, ako sa prestane sústrediť na Jutsu upustí chakru z nôh a otočí sa čelom k porote*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Thu Dec 26, 2019 10:13 pm
Npc: Akemi Doku (Šestá Raikage): *Akemi sleduje jak Asano začne s ukázkou toho že zvládá i Suimen Hokou no Waza. *Vydrž dokud ti nepovím. *Poví Akemi s klidným úsměvem a sleduje jak Asano drží, až po uplynutí doby srovnatelné s 5-ti odpisy mu poví že může dolů. Za tu dobu ho udržení na vodní hladině stálo 1 bod zásob chakry. *Tak prosím předveď mi ještě své poslední Jutsu Asano. *Samozřejmě že si opět každý z poroty něco zapsal do svého notesu. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Dec 27, 2019 12:20 am
Asano Takaaki: *Asano znovu počká než si všetci dopíšu a hneď, ako všetci zdvihnú hlavy začne s ďalším Jutsu zatvorí si oči prekríži prsty na rukách.* Bunshin no jutsu. *Asano otvoril oči a objavil sa klon Asana so sprievodom dymu, ktorý sa postupne vytratí. Asano sa pozrie na svoju repliku ktorá opakuje jeho pohyb a celú si ju prezrie po chvíľke sa pozrie späť na porotu klon opakuje jeho presný pohyb urobí pár krokov dopredu ku porote* "Myslím, že by som zvládol urobiť ešte určite minimálne dvoch, ale svojim genjutsu si nie som až tak istí, ako mojím ninjitsu tak tak to zatiaľ nechám tak. Uvidím čo na to porota." *Asanov klon zmizne znovu so sprievodom dymu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Dec 27, 2019 12:01 pm
Npc: Akemi Doku (Šestá Raikage): *Kloni nejsou nějak dokonale vytvoření a Asano sám přizná že Genjutsu není jeho silnou stránkou, tak jako tak si každý z poroty napíše něco do svého notesu. Samozřejmě zkouška ještě nekončí, Akemi se ho chce ještě na nějaké věcičky zeptat. *Můžeš techniku uvolnit. *Tentokrát pro změnu nepromluvila Akemi ale třídní učitel Asana, který je součástí poroty. *Takže dej mi minutku. *Akemi dostane před ruce notesy ředitele školy a třídního učitele a pozorně si je začne pročítat. Jsou tam jejich názory na jeho jednotlivé výkony techniky a konečný verdikt, Akemi se usměje a zvedne zrak na Asana. *Takže ještě ti položím dvě otázka, první z nich je proč se chceš stát Ninjou. *Akemi chce pořádnou odpověď a tak nyní čeká co ji poví. * -> tu odpověď zkus trochu rozepsat ať to máme trochu delší (zatím to rpg máme krátké).
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Dec 27, 2019 4:13 pm
Asano Takaaki: *Asano sa zamyslí.* "Prečo chcem byť vlastne ninja ? Čo je môj ciel ? No chcem sa stať dobrým doktorom a chcem pomáhať ostatným. "  *Asano pokýva hlavou, aby sa prebral z myšlienok a pozrie sa na portu, ktorá čaká na jeho odpoveď.* Noo "Musím správne sformulovať odpoveď napríklad." Úplne presne vám to povedať neviem. Ale som si istý, že sa chcem byť dobrý lekár keďže mám rád techniky s ovládaním chakry. A rád pomáham ostatným ľudom tak prečo takýmto smerom nezaložiť moju budúcnosť, ale od svojho cieľu mám ešte ďaleko. Ale niečo mi hovorí, že toto je moja správna cesta. *Asano sa usmeje.* Ale, ako tu stojím vám sľubujem, že o mne budete ešte počuť a budem sa  snažiť, aby to bolo v dobro. *Asano sa prestane usmievať a pozrie sa na porotu s vážnym výrazom a čaká na druhú otázku*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Dec 27, 2019 6:00 pm
Npc: Akemi Doku (Šestá Raikage): Tvoje odpověď je zajímavá ale položím ti ještě jednu otázku, co jsi ochotný obětovat pro blaho Kumogakure a kam až sahá tvoje loajalita, tu po tobě jako Ninjovi budu jistě vyžadovat. *Ne že by Akemi stála o to aby slepě plnil rozkazy, nestojí o obyčejné lidské loutky ale přitom chce aby Ninjové byli loajální a mohla jim důvěřovat že splní co se po nich bude chtít a občas bez otázek. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Dec 27, 2019 7:03 pm
Asano Takaaki: Pre Kumagakure môžem momentálne obetovať iba samotného seba. A čo sa týka lojality urobím všetko, čo bude v mojich silách pre prosperitu Kumagakure a ochránenie jej obyvateľov. Nie som typ človeka ktorý podráža druhých. *Asano sa snaží zostať sebaistí a kľudný aj keď mu to moc nejde na túto otázku nebol pripravení a nemal čas si ju premyslieť.* "Povedal som to, ako som to cítil inak sa k tomu ani nechcem vyjadriť." *Asano sa pozrel na stôl, za ktorým sedela porota. Snažil sa k tomu ešte niečo dodať, ale nič mu už nepadlo. Keď už k tomu nemal, čo dodať zodvihol hlavu na znak, že už skončil. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Dec 27, 2019 10:15 pm
Npc: Akemi Doku (Šestá Raikage): Dobrá, tohle mi bude stačit a rozhodla jsem se že schválíme tvůj postup na Genina, myslím že na to jak dlouho už studuješ jsi to konečně zvládl a tak nyní začíná tvoje cesta Ninji. Ode dneška se budeš vždy a všude prezentovat tak abys Kumogakure prezentoval ve správném světle, budeš chránit pořádek a právo Kumogakure a hlavně budeš plnit mise a postupovat ve svých hodnostech a kdo ví, třeba se jednou staneš dalším Raikagem. *Poté Akemi vezme do ruky jednu Ninja čelenku a položí ji na kraj stolu a Asanovi naznačí aby si ji vzal jednoduchým pokynutím hlavy. *Prosím vezmi si tu čelenku a hrdě ji nos, můžeš odejít.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Dec 27, 2019 11:05 pm
Asano Takaaki: *Asano sa znovu pozrel na stôl Konkrétne na kraj stolu, kde ležala čelenka.* Ďakujem, budem. *Asano si zobral čelenku hneď si ju nasadil na hlavu a krokom opustil miestnosť. Než opustil školu rozlúčil sa so spolužiakmi. Hneď, ako opustil dvere školy rozbehol sa šťastný domov cestou si zrekapituloval, čo sa vlastne všetko stalo. Hneď, ako dorazil domov odložil si čelenku na nočný stolík, o ktorý bola opretá aj jeho ninja výbava a pozrel sa z okna.* "Dnes už nemý zmysel niečo podnikať aj tak už je večer" *Asano zastrel okno skočil do postele, otočil sa ku nočnému stolíku, na ktorom ležala čelenka* "Tak toto je začiatok mojej cesty." *Asano pomaly zavrel oči*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Sat Dec 28, 2019 11:56 am
-Konec Rpg-
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie    Empty Re: Akademie

Thu Jan 16, 2020 7:58 pm
*Karusi se po delší době co neviděl Temari doslechl že učí na akademii.* "Vždycky ráda učila." *Zavzpomínal na staré časy když byl ještě malý genin. Oblékl se do volného černého kimona, k pasu si připevnil Shikia který se proměnil do podoby katany. Na oči nasadil tmavé brýle přes které nešlo vidět. Zjistil si jak Temari končívá s výukou a tak se rozhodl na ni počkat. Vzal si sebou jen knihu o významných diplomatech minulosti a vyrazil k akademii. Cestou se rozhlížel všude okolo. Aktivoval si v očích Chimanako a četl si myšlenky ostatních. Ten řešil že mu naúčtovali o 3 papriky víc, jiný že lepší ženu mít nemůže a další že takovou potvoru jako svou ženu ještě v životě neviděl. Karusi se jen lehce pousmál nad tím co slyšel. Dorazil až k akademii a sedl si na lavičku přímo naproti východu z akademie. Otevřel si knížku a čekal.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Thu Jan 16, 2020 8:29 pm
*Na to jak krátce Temari vyučovala, se její reputace rozšířila velmi rychle. Takže nebylo těžké zaslechnout od studentů jak novou učitelku probírají. Měli spousty důvodů, ale nejčastěji probírali její tvrdý přístup ke studentům. Temari jim neodpuštěla nic, navíc se proslýchalo že jí ředitel přidělil třídu složenou z hodně propadlíků a že na ně platí její tvrdá ruka. Prvních pár dní skončili poškole a dělali kolečka. Když někdo usnul, tak se probudil na zemi a rychle všem došlo, že s novou učitelkou není žádná sranda. Navíc jim látku příliš nevysvětlovala, spíš je nechala číst z učebnic a pak pomocí otázek je nutila přijít na to jak která technika funguje, či jak je učivo myšleno. Nutila je přemýšlet a naučit se být sami za sebe zodpovědnými za své činy. Dnes se ke konci výuky všichni snažili aby neskončili poškole a to se jim i povedlo. Na chodbu vyšli slušně a pak se vyřítili s ostatními ze dveří. Temari si dávala na čas, dál seděla uprostřed třídy a čekala až řev na chodbách utichne. Teprve pak vzala z pod stolu sportovní tašku, kterou si přehodila přes rameno a pomalu se vydala ven. Oblečená byla pro ty kdo jí znali nečekaně jako svůj vlastní protiklad. Byla totiž v bílé! Navíc střih jejího oblečení připomínal vzor jaký nosili vyznavači víry v seeshoumara. Měla na sobě krátkou sukni, bílé tričko a přes ramena přehozený bílý plášť. To proto, že slyšela že by mělo odpoledne pršet, jenže se tak nestalo. Když konečně vyjde ze dveří, všimne si jí hlouček učitelů z jiných tříd a semkne se kolem ní. Temari si neskrývaně povzdechne a s očima bez zájmu se snaží slušně s omluvami dostat skrz ně a uniknout jim. I když se usmívá, její pohled je prázdný a bez zájmu o ně. Ne ona prostě nezapadá mezi obyčejné učitele, je jiná. Chvíli kráčí zamyšleně od akademie, když na ní nečekaně vyletí nějaký míč. Zcela automaticky zvedne ruku a chytí ho. Zastaví se a otočí se směrem, odkud přiletěl. Jde o nějaké děti, nejspíš nešťastný hod. Očividně se jí bojí, nevědí co dělat. Temari se mile usměje a přijde k holčičce s culíky. Poklekne a míč jí vloží do náruče.* Na, a dávej si pozor ať netrefíš starší chlapce. *Poradí jí mile a pak tam prostě děcko nechá, aby pokračovala v cestě domů. Karusiho si zatím nevšimla.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie    Empty Re: Akademie

Thu Jan 16, 2020 8:36 pm
*Nebylo těžké si Temari všimnout. Hlavně díky jejím myšlenkám. Karusi mezi ostatními učiteli poznal že jde o Temari. Když však vyrazila směrem domů což bylo náhodou kolem něho tak se jen usmál a dál si četl v jejich myšlenkách. Jakmile se dostala do jeho blízkosti tak jen pronesl.* Ostatní tou svou laskavostí možná obalamutíš ale mě ne. Vím dobře jaké jsou tvé myšlenky. Ať už ve třídě a nebo teď. *Následně zaklapl knihu a podíval se směrem k Temari.* Dlouho jsme se neviděli. Kdo ví zda si mě ještě pamatuješ. *Karusi se soustředil na každou myšlenku co od Temari uslyší. Byl to spíš už jeho koníček rejpat se ostatním v hlavě. Bylo to dost zajímavé a kolikrát měl následně dost dobře připravené argumenty.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Thu Jan 16, 2020 10:05 pm
*Ten hlas, přišel jí povědomý! Za chůze otočila hlavu k lavičce, nebo prostě směrem kde Karusi seděl a zarazila se. Poznala ho okamžitě i když byl mnohem starší. Docela vyrostl v příjemného mladíka. Stará Temari by asi váhala, ale tato Temi se na něho upřímně a trochu smutně usmála. Přišla k němu s pozdravem.* Ahoj Karusi, můžu? *Rukou ukáže na místo vedle něho a pokud nic nenamítá, tak si k němu přisedne. Tašku u toho shodí z ramena a nechá jí dopadnout na zem. Je rozpolcená, neví zda je víc ráda či se víc bojí že mu ublíží.* Nevím co myslíš tím, že víš jaké jsou mé myšlenky. Ale každý dobrý učitel musí dávat svému okolí přesně to, co je potřeba a to já dělám. *Odmlčí se a pak váhavě pokračuje.* Ale tebe jsem měla vždy ráda, byl jsi můj skvělý student. *Temari je vic smutna, uvnitř se stydí kvůli sobě že ho učila.* Víš, že jsi jedním z těch komu dlužím omluvu? Gomene Karusi-san. *Zvláštní, myslí svou omluvu vážně.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie    Empty Re: Akademie

Thu Jan 16, 2020 10:13 pm
Jen se posaď Temari. *Pokynul rukou aby si sedla. Stále četl v její hlavě. Viděl jak se Temari cítí. Trochu si povzdechl.* Nemusíš být smutná ani se stydět Temari. Byla a jsi mi blízká. Podpořila jsi mě když jsem byl malý. A žádnou omluvu mi nedlužíš. Nic špatného jsi mi neudělala. Já jsem rád že tě teď vidím. *Pronesl a následně ji vřele objal. Když se zase narovnal a pohlédl na ni.* Jak se ti daří? Vím že jsi ráda učila ale nikdy bych nečekal že skončíš na akademii. Dlouho jsme se neviděli tak povídej co jsi za tu dobu dělala a jak jsi skončila jako učitel na škole. Jsem zvědavý. *Karusi vytáhl gumičku a stáhl si své delší vlasy do vysokého culíku. Docela jej otravovaly jak je měl rozpuštěné. Dost to lechtalo na tváři.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Thu Jan 16, 2020 10:28 pm
*To že je smutná šlo lehce poznat, ale jak ví, že se stydím? Temari na něho zamyšleně pohlédne, když jí obejme. Nebrání mu, ale hodně váhá a obejme ho jen slabě. Že by se jí opravdu hrabal v hlavě? Nechce se jí věřit, že by byl z toho vzácného klanu. A navíc, proč by jí pak říkal že to umí? Podle ní by měl větší výhodu, kdyby jí to neřekl. Když však mluví dál, je to pro ní hodně těžké ho poslouchat. Zadívá se raději na děti, které si hrají nedaleko s míčem.* Dlužím ti mnohem víc Karusi, než tu omluvu. Vlastně jí dlužím všem a nejvíc Raikage. *Rozhodne se, po chvíli kde začít. V hlavě při tom cítí přítomnost smrti, slyší výkřiky ale kupodivu nejde poznat zda je smutná kvůli nim.* Udělala jsem něco hrozného. Ve zkratce jsem šla vyprovokovat seeshomaru, aby se mnou přišel bojovat. Zničila jsem, ne to není přesné. *Odmlčí se a dodá přesněji smutným hlasem.* Vyhladila jsem tři vesnice věřících, chtěla jsem v boji s ním zemřít. Tím jsem zradila svou vesnici, zradila jsem Raikage která mi věřila. *Takhle to opravdu cítí, není jí to jedno.* Nesmím opustit vesnici a musím pracovat na plný úvazek jako učitelka na akademii. Je to trest který jsem za to dostala. *Pomalu se mu otevírá, mluví pravdu jako vždy. Tuší, že Karusi by jí rozuměl už kdysi, natož teď. Jen si myslí, že nyní jí uvidí jako hnusnou zrůdu.* Zblbla jsem kvůli nevyléčitelné nemoci a pár těžkým osobním věcem, ale to mě neomlouvá. Jak řekla Raikage, budu s tím muset žít. *Pomalu vstane a uchopí ucho tašky.* Tak, teď víš to co ví jen Raikage a já. Nejsem dobrý člověk, ale to jsem ti už kdysi řekla Karusi. Je mi líto, že jsem tě zklamala. *Načež se otočí a chce pomalu odejít. Původně myslela že si zajde na jídlo, ale nyní jí nějak přešel hlad. Je opravdu smutná. Ale její smutek je rozsáhlejší, myslí na svůj klan Doku a chvíli i na to, že zklamala svou mrtvou maminku. Moment, její máma měla být živá. Tuším, že to karusi věděl.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Jan 17, 2020 7:18 am
*Když viděl ty emoce které viděl rozhodl se přestat. Deaktivoval v očích své Chimanako a sundal brýle. Nyní hleděl Temari přímo do očí. Byl trochu překvapený tím co mají utekla o vyhlazení vesnic a podobně. Věděl že mu říkala že je zrůda a podobně ale Karusi to nikdy nebral v potaz. A že by se jeho názor po tomto změnil? Ne. Karusi vždy viděl obě strany karty a ne jen jednu.* Vyhladila jsi vesnice. Měla jsi nemoc na kterou zemřelo spoustu lidí a nebylo ani jisté zda bude lék ale i tak jsem překvapený tím že jsi chtěla zemřít. Chápu že to pro tebe asi bylo těžké ale toto určitě není řešení. Následky si neseme celý život a hold s tím musíme zvládnout žít ať se nám líbí nebo ne. Lidé jednou zapomenou ale je otázkou zda zvládneš zapomenout i ty. *Následně se Temari zvedla a začala odcházet. Karusi si povzdechl.* "Asi bych měl vědět kdy s tím čtením myšlenek přestat." *Zvedl se a doběhl ji.* Pojď. Půjdeme do divadla ať se aspoň trochu rozptýlíš. *Řekl a chytil ji pod rukou (prostě tak jak se chytá v divadle že si do sebe zaháknout lokty) a vlekl ji směrem k divadlu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Jan 17, 2020 11:22 am
*Temari ještě než chtěla odejít Karusiho slova překvapila. Ráda by mu vysvětlila, proč chtěla zemřít. Ale vzpomněla si na slova Raikage a rozhodla se to neudělat. Ani Raikage nedokázala pochopit její pohled na věc. Věděla, že v tomhle vidí věci jinak než ostatní. Ale Karusi na ní byl po tom všem milý, proč? Přemýšlela i o tom, když odcházela a najednou zaregistrovala pohyb. Otočila hlavu aby se ohlédla ale to už byl Karusi u ní a propletl si s ní ruku jako by jí bral do lepší společnosti. Což také potvrdila jeho slova. V očích má v ten moment Temi znát překvapení, nerozumí proč to dělá. Proč je na ní milý i po tom co mu řekla.* Proč? *Zastaví se a aby zastavila i jeho, tak mu položí ruku na rameno a otočí ho od jeho cesty k sobě. Znovu váhavě pohledem najde jeho oči, jako by se snažila v nich vyčíst odpověď na svou otázku. A po malé chvíli jí lehce upřesní.* Proč jsi na mě pořád milý Karusi? Měl by jsi být dost moudrý na to, aby si se ode mě nyní držel dál ale ty… *Ani nemusí doříct, že dělá pravý opak a chce jí táhnout do divadla. Její oči jako by trochu roztály.* Vyrostl jsi a jako by s každým novým centimetrem výšky ti narostla i dobrota v tvém srdci. Byl by jsi jednou dobrým Raikagem. *A po malém nadechnutí dodá.* A kdo ví, třeba jednou i budeš až se rozhodne jít Akemi jednou do důchodu. *Oznámí mu upřímně a usmívá se u toho na něho.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Jan 17, 2020 6:19 pm
*Ucítil jak Temari zastavila. Než se stihl otočit sám tak si jej Temari otočila směrem k sobě. Byla jiná než si ji pamatoval. Viděl jí to v očích.* Proč? Proč co? *Řekl s úsměvem. Bral to spíš jako řečnickou otázku.* Vždy jsem na tebe byl milý. A to že jsi v minulosti něco provedla? Za své činy musíme pykat o tom nepochybuji ale i tak záleží na tom jak tě vidí ostatní. Já si stále vybavuji tu Temari co mě tehdy potkala jako malého kluka a pomohla mi. Trénovala mě. Byla mi blízkou. Osobu co tápe ve svých emocích a svých myšlenkách. *Chvíli se odmlčel.* A co vidím teď? Pořád vidím to samé. Vidím opět ženu která je zmatená, zlomená a neví jak dál. Nic se pro mne nezměnilo. Jsem sice starší a vyšší. *Karusi nebyl extra obr ale i tak měl dobrých 185 cm na výšku.* Vždy jsem byl takový a ty to dobře víš Temi. *Její poznámce o Raikagem se spíše lehce usmál. Následně kompletně klidným tónem dodal.* Já a Raikagem? Notak Temi. Tomu ani ty opravdu nevěříš. *Následně ale pokrčil rameny.* Vypadá to že cesta do divadla se ruší. Co zajít na okraj vesnice na limču a něco k zakousnutí. Znám jednu kavárnu kde mají dobré dezerty a bývá tam docela prázdno.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Jan 17, 2020 6:34 pm
*Naslouchala pozorně jeho slovům, uvažovala o nich a pak se usmála normálně. Všimla si předtím, kam schoval brýle a nyní se pro ně natáhla a nasadila mu je na oči. Temari nebyla nikdy hloupá a uměla si dát dvě a dvě dohromady. Mile se usmála a řekla mu od srdce.* Pořád tě mám ráda Karusi, doufám že čteš i nyní. *Temari ho jednoduše uchopila za opsasek a přitáhla si ho blíž, tentokrát ho objala ona a upřímně.* Děkuji, jsi první s kým jsem si mohla promluvit a pomohl jsi mi. *Zašeptala mu do ucha a pak když se odtáhla, udělala to co kdysi když byl menší, než ona. Jen teď musela natáhnout ruku nahoru, aby ho mohla pohladit po vlasech a položit mu svou ruku na hlavu.* Byl by jsi skvělý Raikage, věřím tomu. Dokážeš naslouchat druhým, bylo by mi ctí dohlížet na tvé bezpečí. *Myslí to vážně, ona ví že Raikage nemusí být nejsilnější ale pokud za ním budou stát silní lidé, bude všechno v pohodě.* Jsem ráda, že jsem se mohla vrátit. *Přizná a při jeho dalších slovech se podívá na svou sportovní tašku.* Ale máš pravdu, takhle oblečená a se zavazadlem jít do kina by asi nebylo to pravé. *Usměje se na něho a pak si tašku hodí přes rameno.* Ráda s tebou zajdu něco zakousnout Karusi. *Pomalu se s ním vydá na cestu. Kráčí pomalu, nespěchá. Trochu si užívá, že jí Karusi jako kamarád zůstal a neodvrhl jí.* Víš, mimo to předtím a to s mou mamkou… *Přemýšlí jak z toho přejít na lepší téma.* Stala jsem se pseudo jinchuriky kyuubiho. Bylo to zvláštní usnout a probudit se s novou silou, ale alespoň mohu chránit svou vesnici a v ní třeba i tebe. *Nenápadně po něm hodí tzv. očkem. zdá se, že jí vážně zlepšil náladu.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Jan 17, 2020 6:56 pm
*Karusi si nechal nasadit brýle ale Chimanako neaktivoval.* K tomu abych pochopil na co teď myslíš a jak se cítíš ti číst myšlenky nemusím. *Nechal se obejmout a oplatil tou stejnou kartou. Když ho chtěla pohladit po hlavě tak se trochu snížil aby lépe dosáhla.* Jsem rád že jsem tě povzbudil. Je důležité se koukat na vše ze všech pohledů a ne jen z jednoho. *Opět přišla konverzace o Raikagem.* Inu kdo ví. Je pravda že by mi to pomohlo v tom docílit toho co chci ale nijak se na tuto pozici hnát nebudu. Není to nic pro mě. *Vydali se tedy směrem který Karusi udal. Šly pomalu. Karusi nerad kamkoliv spěchal a tak mu to vyhovovalo. Najednou však začala nová konverzace.* Všiml jsme si že máš nějakou jinou Chakru. Zajímavé že je to dokonce chakra Bijju. Hlavně ji dobře využij. To je to hlavní. Ať už ochrana blízkých nebo ochrana vesnice. *Pomalu se blížili k danému místu. Jakmile došli tak se usadili venku na zahrádce. Nikdo ti nebyl a široko daleko taky ne. Karusi si vzal menu a sundal brýle.* Velká síla, velká zodpovědnost. Toto je něco čím by ses měla řídit. A teď si něco vyber ať tu nesedíme nalačno. *Karusi si dal menu trochu výš. Aktivoval Chimanako a začal číst v mysli Temari. Chtěl si přečíst co si vybere a následně jí to objednat až přijde obsluha. Jak obsluha přijde deaktivuje Chimanako a objedná si medovník a malinovku. Jestli Temari pomyslí na to co chce tak objedná i to, jestli ne tak ať si Temari objedná sama.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Jan 17, 2020 7:13 pm
Zkusím to tentokrát nepodě… *Zarazí se, takhle by neměla mluvit. Takže se hned opraví.* ...tedy nepokazit. *Tím samozřejmě myslela to využití nové chakry a tedy i síly. Když zmínil i své cíle, nedalo jí to a musela se zeptat.* Stále věříš že dokážeš stvořit dokonalý svět, bez násilí? *Nevysmívala se mu, pouze to byla zvědavá otázka. Zamyslela se, zda by mu v tom mohla pomoci díky sharinganu. Ale zatím jí kromě jeho obrany nic moc nenapadalo.* Víš, když spolu mají lidé spory a teče krev, vždy to probudí další mstu a ta další. Jak ten řetěz chceš přerušit? Máš nějaký plán? *Když dojdou do kavárny, tak se usadí a Temari si začne prohlížet jídelní lístek. Nejdřív se jí mysl zastaví na ovocném poháru, ale pak si uvědomí že by si mohla dát nějaký zákusek na zasycení. Takže uvažuje nad dortíkem. Možná by si mohla dát dva kousky, ochutnat oba co jí lákaly. K pití přemýšlí, že si dá nejdřív kávičku. No a pak jí nejspíš karusi objedná na co myslela, hodí po něm překvapeným pohledem ale na obsluhu i s Karusim se upřímně usměje.* Doufám, že ti to hádání nezkazí tvou nevinnou povahu Karusi. *Vážně má starost, aby se to nestalo.* Ale i tak ti děkuji.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Jan 17, 2020 7:53 pm
*Stále svému snu věřím. Vím že je možno toho dosáhnout ale chce to hodně snahy a času. Přesně jak říkáš. Základem tohoto je pomsta. Když se lidé naučí se vypořádat vnitřně s pomstou tak nebudou mít důvod prolévat krev a tím pádem konec násilí. Ti kteří budou dále zabíjet budou zavřeni. Slyšel jsem o vězení kde už není úniku a východiska. Tak třeba to využít. *Karusi si četl v její hlavě a když dokončil její objednávku složil dolů jídelní lístek a Temari tak mohla vidět jeho zářivě rudé oči stejně tak jako on viděl její Bijju Chakru v oparu kolem ní.* Věř mi že se o hádání nejedná. Doslova čtu v tvé hlavě. *Pousmál se k Temari. Následně oči deaktivoval a byl zpět jeho oči.* Je to dobrá věc která mi právě s tímhle dobře pomůže. Vědět co si lidé myslí je velmi užitečné ale má to i stinné stránky. Kolikrát slyšíš i to co slyšet nechceš.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Fri Jan 17, 2020 8:22 pm
*Jeho sen jí opět připomene ten její společný s Kamlyn. Jedno měli oba stejné, bezmeznou víru že nic není nemožné. Na chvíli se při jeho slovech zamyslela.* Zase si mi připomněl mou kamarádku Kamlyn. Taky jsme měly společný sen, myslely jsme si že společně dokážeme změnit svět ale ona je mrtvá Karusi. Chci tím říct, že musíš být opatrný a nesmíš přecenit své schopnosti. Nechci přijít i o tebe. *Rozhodně přemýšlí, že by měla pro něho udělat víc, po malé chvilce kdy jim objedná mu navrhne.* Když budeš potřebovat přijď za mnou, zkusím na tebe dát pozor. A třeba až rozšířím své schopnosti ti budu moci pomoci mnohem víc. *Přemýšlí o jeho očích.* Hádám, že jsi mi nelhal. Promiň, že se mi nechtělo ti uvěřit. Muselo tě to zranit. *Najednou se lehce zamračí.* Myslím, že tvou sílu bude chtít mnoho lidí zneužít. *Pak jí dojde, že mluvil nejspíš o ní.* Gomene, nechtěla jsem aby si viděl to předtím v mé hlavě.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie    Empty Re: Akademie

Sat Jan 18, 2020 11:31 am
*Karusi si pamatoval že o této kamarádce už kdysi mluvila.* "Takže měla stejný sen jako já. Dost zajímavé." *Mezitím jim donesli jejich objednávku.* Neboj se. Když budu potřebovat nebo i chtít tak se za tebou stavím Temi. Tady ve vesnici jsi mi nejbližší člověk. *Karusi už chvíli měl sucho v krku a tak se napil aby si hrdlo svlažil. Zanedlouho to kouskem měsíčníku a poslouchal dál.* Je mi jasné že toto je schopnost kterou by chtěl nejeden člověk. Ať už mít nebo ovládat někoho kdo ji má. Jsi jediná která o téhle schopnosti ví. Vím že je to nebezpečné pro mou budoucnost protože když to někdo zjistí tak mě bude chtít jakkoliv využít ale já se dokážu bránit. Ať už silou nebo v mém případě spíše mozkem. *Karusi opět vložil další kousek medovníku do úst. Byl vynikající.* Jak dlouho musíš být zavřená ve vesnici? Když jsem četl u budovy Raikage v hlavách ostatních slyšel jsem něco o nějakých misích a jelikož jsem dlouho na misi nebyl tak se bojím že to dostanu já. Bral bych tě jako společníka na misi.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Sun Jan 19, 2020 1:34 pm
*Nijak nekomentuje nic z toho, co Karusi říká dokud se nedotkne tématu že je jediná kdo o tom ví. Mírně se pousměje, když ho opraví a sdělí mu malé tajemství.* Víš Karusi, tady ve vesnici nic z toho co řekneš třeba v soukromí nezatajíš. Minimálně ne před Raikage. *Bylo nutné, aby si uvědomil že Kumo není pro soukromé rozhovory bezpečné místo.* Vím, že jsi velmi chytrý a dokážeš se o sebe postarat. A já kdysi přemýšlela stejně víš? *Trochu se zarazí a ušklíbne se, aby sama sebe opravila.* Tedy ne na chytrost, ale sílu. Jenže jsem pak nejednou dostala nakládačku jakou by sis vážně nechtěl projít. Věř mi, že někdy je lepší zmizet když nemusíš chránit nic co je pro tebe důležité. Nebo pokud ti to nezadá mise. *Ona se také napije, je jí s Karusim opět příjemně.* A děkuji ti za to, že jsi mě neodepsal, ani nevíš jak moc to pro mě znamená. *Usměje se upřímně na něho a pak se zamyslí.* Dva a půl roku nesmím opustit Kumo. A vím proč, Raikage chce určitě vidět, zda se po tom co jsem udělala dám dohromady. Navíc to bude i důvod, proč mám být učitelkou zrovna na akademii. *Nekomentuje zda to pomáhá či ne. Temari se v rámci vlastního měřítka na akademii normálně chová, ale tenhle život není nic pro ní. Ona je duší Oininem, miluje volný pohyb ale chápe, že si důvěru musí nejprve znovu zasloužit a tak na sobě maká. Chvíli mlčí a přemýšlí co mu odpovědět.* Šla bych s tebou ráda, ale Raikage mě nepustí. Nedokážu říct jak mě nyní bere, ale hádám že na společnou misi si budeš muset ještě chvíli počkat. Aby mě někam poslala, to by musela být výjimečná situace kde je potřeba zrovna mé síly. Ale já si myslím, že zatím zrovna se svou silou v ničem tolik nevynikám, aby potřebovala speciálně mě víš?
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie    Empty Re: Akademie

Mon Jan 20, 2020 2:33 pm
Je mi jasné že co se stane v Kumo tak je ihned u Raikage. Naštěstí pro mě jsem schopný zjistit zda se někdo zdržuje v okolí. Dávám si pozor pořád Temi. *Chvíli se rozhlížel kolem aby si své tvrzení potvrdil. Následně se otočil zpět k Temari.* Nepovažuji se za extra silného co se týče chytrosti. Spíše mám logické myšlení než chytrost. Moc dobře vím že je mnoho lidí zdatnějších než já. Když znáš své silné stránky a stránky síly oponenta tak můžeš vědět kdy nemáš šanci vyhrát. *Opět si připil a pokračoval.* Docela dlouho. Ale jak říkáš má to svou logiku proč je to na takovou dobu. Pak zase ale budeš mít volnost a já do té doby počkám. *Věnoval Temari jeden ze svých dosti vzácných upřímných úsměvů.* Možná by tě pustila. Zkusil bych se přimluvit ale jak chceš. Nebudu se Raikage vnucovat když nechceš abych se dostal do problémů. Nevím jak moc jsi na tom se silou, dlouho jsme se neviděli, ale co se týče chakry tak tě máš víc než dost. To můžu říct na 100%. *Zákusek už byl pryč a Karusi pouze popíjel svou limonádu. Zavládlo ticho. Karusi vytáhl svitek a štětec. Nakreslil 5 malých ptáčků a následně je oživil. Začali poletovat okolo stolu, sedat jemu i Temari na ramena a zpívat. Nebyla to zrovna opera ale nebylo to tak zlý.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Mon Jan 20, 2020 5:23 pm
I za předpokladu, že shinobi umí skrývat chakru a pach? *Temari se na něho zvědavě podívá, ona už má něco za sebou. Sama jednomu takovému jednou naletěla, protože neměla aktivní sharingan, ale to vědět Karusi nemusí. Prostě si nemůže odpustit, přispět s nějakým moudrem z boje.* Pokud máš dost času, aby si přežil pak svého soupeře můžeš zkusit přechytračit. *Pomalu se napije a pak mu svěří.* Víš, byla jsem například na obyčejné misi. Nemělo jít o nic extra, prostě bránit jednoho feudálního pána před bandity a jak myslíš, že to dopadlo? *Podívá se klidnýma očima na Karusiho.* Napadli nás dva shinobi ranku S a ještě armáda obyčejných noshledů se dvěma kuchiyose. Nechci tě vyděsit, jen říct že někdy není čas analyzovat. Pokud tedy nedokážeš nějak odrážet techniky… *To že je tady, ale znamená že Temari to přežila. Neříkala to nějak pyšně, jen mu chtěla ukázat že by mohl zauvažovat nad svou obranou, pokud chce v boji přemýšlet.* Kterou mou chakru myslíš? *Zeptá se s mírným úsměvem, Temi má svou chakru, prokletou přírodní chakru a bijuu chakru. Samozřejmě, že ví že myslí tu biju. Když se pak znovu oba odmlčí, tak Temi pomalu začne dojídat své zakusky. Jedním okem mrkne po tom, co si to kreslí a když svůj výtvor nakonec Karusi oživí, tak se pousměje. Vrátí se ještě k předchozímu tématu.* Chceš čekat s misemi? Jsou věci, které nejdou odložit i když je to od tebe milé. Pokud budeš povolaný, budeš muset jít i když přiznám, že by mě nejspíš zajímalo jak si zvládneš počínat (na misích). *Zamyslí se nad tím, co by asi tak mohl dostat a musí si přiznat, že by si s tím nejspíš sama dokázala hravě poradit a ochránit ho. Ta myšlenka jí potěší, pomalu dojí i ona. Jak tak pozoruje jeho ptáčky, napadne jí použít vlastní chakru a najednou se z okolí začnou slétávat kolem Temari a Karusiho vrány (Sanzengarasu no Jutsu). Neútočí, pouze vytvoří kolem nich stěnu a když si to po chvíli Temi přeje, tak se usadí po okolí i na stole, na jejich ramenou. Nic k tomu neříká, jen pozorně Karusiho sleduje co on na to.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Akademie    Empty Re: Akademie

Tue Jan 21, 2020 12:42 pm
*Karusi zase má svůj zamyšlený výraz.* Nic proti tomuto nenamítám. Vím že v boji odhadnout protivníka je opravdu těžké ale díky svým schopnostem jsem schopný vidět i ty co chakru nemají. *Karusi dopil svou limonádu a na stůl vytáhl balíček peněz kterými chtěl platit.* S misemi nechci čekat. Delší dobu jsem žádnou ani nedostal ale počkám až bude tvůj trest u konce. Pak spolu někam vyrazíme ale bohužel zatím je nutno aby jsi byla tady a každý musíme plnit své povinnosti jinak. *Když viděl vrány kolem nich tak se jen lehce ale ne moc viditelně pousmál. Když mu jedna sedla na rameno, obrátil svůj pohled k Temari.* Už jsem s tímto měl tu čest se setkat. Potkal jsem tady v Kumo jednoho cestovatele který taky dokázal přivolat vránu. *Během chvíle přišla obsluha a Karusi za vše co měli zaplatil. Temari si může namítat co chce, on to prostě platí.* Pomalu se připozdívá a já mám ještě dost studování. *Karusi se postavil a ještě jednou se usmál na Temari.* Zase se někdy uvidíme. Zatím se měj. *Karusi se otočil a pomalu mizel v dáli. Když dorazil k sobě domů opět vytáhl své knihy které byly po celé místnosti naskládané v 2 metrových komíncích. Karusi už delší dobu studoval Rukudou Sennina ale pořád ne a ne najít něco užitečného. Shikio se mezitím změnil zpět do podoby hada.* (S) To bylo ale setkání. A taky už by jsme mohli někam vyrazit na misi. (K) Dokud žádnou nedostaneme nemůžeme nic dělat než čekat. *Karusi vytáhl svitek na kterém měl nákres svého příštího díla. Jednalo se o přívěsek z čistého stříbra s 5 drahokamy. Furt nemohl najít nikoho dostatečně zdatného na to aby mu toto vytvořil. Tento svitek hledal pořád u sebe a čekal na ten den kdy potká toho kdo mu tento přívěsek vyrobí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Thu Jan 23, 2020 1:04 pm
*Takže to ví, zvláštní že už ví o tom že může vidět něco jako prázdnou bublinu kolem ničeho. Tedy chakru techniky skrytého ninji. Ať už tu informaci vzal kdekoliv, Karusi byl očividně v získávání informací více než dobrý. Když se usmívá a pozoruje vrány, Temari se na chvíli zasní. Vrány totiž zbožňuje a tak se na ně usmívá. Nechá jednu aby jí skočila na ruku a podrbe jí na hlavičce.* Já je jen přivolala z okolí, ale máš pravdu dokáži je i přivolat. Každý Oinin s nimi smí uzavřít smlouvu. *Když pak Karusi vstane a jako velký chlap galantně zaplatí, přijde jí to od něho velmi milé.* Děkuji Karusi a nejen za to pozvání. *Myslí to, že jí povzbudil samozřejmě. A pak ještě chvíli sama zůstane, dívá se jak zmizí a pak vrány nechá rozletět se do okolí. Sama vstane a vydá se domů opravit nějaké testy.*

Konec Konec Konec
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Mon Jan 27, 2020 2:00 pm
Konec rpg
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Mon Jan 27, 2020 2:13 pm
*Dnešek trávil Michi na akademii, kde chtěl zdokonalit svou sílu ninjutsu, ve kterém chtěl být nejlepší. Jako obvykle měl na sobě Michi svou černou vestu s černými kalhoty, jeho rudé oči vyčnívali, ale naštěstí dneska bylo volno, takže na akademii až na pár lidí nikdo nebyl. Michi stál a přemýšlel jak by mohl zdokonalit Ninjutsu. *''Jak na ten trénink, hmmm. ''* Michi po chvíli přemýšlení si vzpomněl o čem Ninjutsu je. *No jasně kontrola nad chakrou.* plácl se po čele, když si to uvědomil, a hned věděl co ještě pořádně neumí. Vyšel ven za akademii kde bylo menší jezírko, které se používalo také na trénink. Ač Michimu nedělalo problém pomocí Kinobori no Waza chodit po zdech a stromech, tak co se týkalo Suimen hokou no waza tam už problém měl, jelikož myšlenka že jde po nepevné vodě ho dosti zneklidňovala. Michi se chvíli soustřeďoval, dokud nevložil svou chakru do chodidel, poté se nadechl a položil levou nohu na vodu, vypadalo to zatím pozitivně, jelikož se nepropadl do vody, poté tam přešel i pravou nohou dokud nestál na vodě.*'' To vypadá dobře, ale co když to neudržím?''* Zapochybuje Michi a v tu chvíli se přestane soustředit a spadne do vody. *Sakra!* Vykřikne, sice jezírko nebylo moc hluboké,ale tím jak se propadl do vody tak spadl na zadek a měl mokré oblečení až mírně nad pás. Michi rychle vylezl z vody a vztekle kopl do kamene,který ležel na zemi.* Proč se mi nic nedaří?!
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    Empty NPC Tsubaki

Mon Jan 27, 2020 3:16 pm
*Tsubaki se před nějakou dobou stala geninem a dostala za úkol pouklízet nějaké věci na akademii. Myslela si, že jí to zabere celý den, ale nakonec jí to povedlo celkem brzo, tak už chtěla opustit akademii a vyrazit domů, když si tam všimne nějakého kluka, který tam trénoval.* 'Hmm, copak to tam provádí,' *pomyslí si Tsubaki. Když tak onen kluk spadne do vody, tak se jen potichu zasměje. Následně se k němu rozejde.* Ahoj, nechceš pomoct, protože, jak tě tak vidím, tak za chvíli se v té vodě utopíš, *řekne dívka a trochu se zasměje.* Mimochodem, co vše už víc o chození po vodě, *zeptá se ho dívka a čeká, co jí k tomu řekne.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    Empty Re: Akademie

Mon Jan 27, 2020 3:26 pm
Tsch* zavrčí Michi když k němu příjde neznámá osoba, co mu začne radit, neměl moc rád když mu někdo radil, proto převzal kontrolu nad tělem Kazuki. * Ahojkyy mé jméno je Kazuki, a ten mrzout je můj brácha Michi-nii, hrajeme tu takovou hru, snažíme se chodit po vodě, aby jsme se zlepšili v kontrole chakry, a rádi přijmeme tvou pomoc jeeeej.* Řekne radostně Kazuki, pro dívku to může vypadat matoucí, protože každá z osobností má trošku jiný hlas i chování, a málokomu hned dojde, že Michi pochází z klanu, ve kterém jsou dvě osobnosti v jednom těle. * Fajn, rádi přijmeme pomoc a co vím o chození po vodě? Jen to že musím soustředit chakru do chodidel, jako při chůzi po zdi, akorát mi nejde se pořádně soustředit, když vím že jdu po nepevném terénu. * řekne mrzutě Michi směrem k neznámé dívce, nebýt Kazukiho tak by Michi asi neměl žádné přátelé, ale i těch nemá moc, protože se snaží naučit všechno sám a ukázat že on je nejlepší.*
Sponsored content

Akademie    Empty Re: Akademie

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru