Země Pustoty

+8
Batsu
Rias Gremory
Yin Yurinachi
Noctis Clive
Kai Yoshimitsu
Tsuki Yagami
Izumi
Admin
12 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

země - Země Pustoty Empty Země Pustoty

Thu Jan 30, 2020 7:19 pm
V minulosti nejvyspělejší země světa, dnes povětšinou jen pustina. Nikdo neví kdy a proč nastala ta změna, ale stalo se to skoro ze dne na den, když většina země vymřela a města začali podléhat času. Tato země je domovem nebezpečných nukeninů, případně jiných uprchlíků a zločinců.

Shinobi vesnice: ----
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Sat Mar 14, 2020 5:12 pm
*Kami dostala za úkol zabít jednoho nukenina, který se údajně ukrývá na hranicích Zemi Pustoty a když chce někoho zabít nebo nějaké věci, tak si prostě odejde jinak a pak se zase vrátí do své základny. Tohle byly všechny informace, které dávky byly poskytunuty.* 'Tss, to mi toho nedali, ale tak snad to nějak půjde,' *řekne si v duchu dívka. Následně se oblékne do oblečení, vezme si pouzdra se zbraněmi, některé zásoby a pak se vydá na cestu. Cesta jen k nejbližšímu přístavu jí zabere dva dny. Dále cesta lodí jí zabere asi týden. Poté se dostane do země Pustoty. Poté jí ještě čeká cesta asi dva dny na místo, kde by se měl onen nukenin ukrývat. Je to malá vesnice na hranicích země Pustoty a země Krků. Když se dostane nedaleko vesnice, tak jí celkem zaskočí obyvatelé, kteří tam pracují na poli. Vypadají dost zničeně a jako kdyby měli z něčeho strach. Kami má trochu divmý pocit z toho všeho, tak se trochu vzdálí, aby nebylo hned odhalena a přemýšlí, jak by mohla misi splnit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Sat Mar 14, 2020 5:39 pm
*Michi se nacházel nedaleko vesnice v zemi Pustoty, cesta byla dlouhá a celkem otravná, doufal že tahle mise typu B bude stát za to, nějaký nukenin údajně terorizuje zdejší vesnici, a tak požádali Kumo o pomoc, a samozřejmě že poslali Michiho, který už nějaké zkušenosti s boji měl. Michiho oblečení, na zádech měl luk s vakem kde měl šípy, po bocích měl brašny s vybavením, byl plně připraven do boje, zásoby sebou neměl, jen nějaké obvazy a léky, na lodi nějaké občerstvení bylo a pak se vždy zastavil v nějaké osadě či stánku na jídlo, když viděl před sebou vesnici, tak si spokojeně oddechl, konečně dorazil na místo, kde by se ten zlý nukenin měl nacházet. Na polích si všiml lidí, co pracovali ale vypadali dost zničeně a vyděšeně. *Tsch zdá se, že tu někdo využívá otrocké práce.* Řekl si pro sebe Michi a vyrazil směrem k vesnici.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Sat Mar 14, 2020 5:45 pm
*Kami stojí kousek od cesty a přemýšlí, jak by se mohla do vesnice nepozorovaně dostat, ale zatím jí nic moc nenapadá.* 'Co když tam jen tak vlítnu a on tam nebude, tak to bude úplně k ničemu, protože by mu mohl někdo z nich dát vědět, ale kdo ví, kdy tam bude, stejně ty lidi jen využívá, ale zase by mohli mít strach, kdyby mu to neřekli, že je zabije,' *řekne si v duchu dívka. Jak tam tak stojí, tak si všimne jedné osoby, která se pomalu blíží k vesnici. Chvíli se na ní dívá a pak si všimne, že onu osobu zná...* Michi nebo ten druhej, jak se to jen jmenoval, *řekne celkem zamyšleně dívka. Následně vyjde na cestu a zastaví se kousek před ním.* Ahoj, jak to tak vypadá, že jsme tady kvůli stejného úkolu, pokud tady nejsi na výletě, *řekne dívka a trochu se pousměje.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Sat Mar 14, 2020 6:06 pm
*Náhle ho zastaví známý hlas, když se otočil uviděl blonďatou dívku,kterou poznal.* Kami pokud se nemýlím.* Podíval se jí do očí, byla to přesně ta dívka, ze které chtěl získat informace ale nic nezjistil, co slyšel tak měla při CHZ také problémy,ale její zápas už neviděl, jelikož ležel v nemocnici po tom svém zápase.* Já nikdy necestuji na výlety, jsem tu kvůli jedné misi a pokud jsi tu ze stejného důvodu, tak se divím že otravovali i mě s tím úkolem, nevidím důvod proč povolávat na zabití jednoho šmejda dva ninji z rozdílných vesnic.* Zakroutil očima, celou cestu se hnal na zabití nukenina,aby zjistil že není sám, a kdoví zda se ještě neukáže někdo další, že má stejný úkol, ta vesnice musí být opravdu zoufalá, když povolala více ninjů z různých vesnic.* Bůhví co to je za ninju, máš nějaký plán boje?* Přešel rovnou k věci, pokud Kami šla na stejnou misi jako on,doufal že bude mít nějaký plán útoku.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Sat Mar 14, 2020 6:12 pm
Hmm Michi, *řekne jen a pousměje se.* Vůbec nevím, proč nás tady poslali dva, ani nevím proč vůbec z jiných vesnic, *řekne Kami.* Plán ještě zatím nemám sotva jsem dorazila. Ale každopádně doufám, že bude tady nebude někde jinde, že ho nebudeme muset ještě hledat, *řekne Kami a na chvíli se odmlčí.* Mimochodem, tebe už něco napadlo, *zeptá se trochu zvědavě dívka.* Je tady možnost, že lidi z této vesnice použije jako rukojmí, když z toho tady má úkryt a taky by mohlo být, že by zdejší lidé mohli být pod vlivem genjutsu a vůbec nevědět, že něco takového dělají, *řekne Kami.* 'Tss tohle jsou věci, se kterými bychom měli počítat, protože jeden nikdy neví o co tomu týpkovi jde,' *řekne si v duchu dívka.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Sat Mar 14, 2020 7:10 pm
Tsch, proto musíš mít plán, když víš jaké rizika hrozí, to si moc nepomohli když poslali tebe. Můj plán je jednoduchý, najít, vylákat, zabít a pokusit se vynechat z bojů zdejší civilisty.* Michi jen zakroutil hlavou a pak vyrazil směrem vpřed k vesnici, Michi byl chladný jako vždy a nechoval se moc přátelsky, bylo mu jedno jestli ho bude Kami následovat či ne, sice by bylo lepší, kdyby se do vesnice vplížili, ale vesničané si jich už stejně všimli a bůhví zda ten ninja neumí vycítit chakru, navíc Michi potřebuje vědět kde ninja je a hledání ho ve vesnici by trvalo zbytečně moc dlouho, chtěl přijít hlavní vchodem a vylákat tak nukenina ven.*''(Kazuki) Myslíš že je to dobrý nápad? Co když fakt použije civilisty jako štít?/(Michi) Budeme muset improvizovat, stačí ty lidi obejít a pak jít po něm, nějaká dobrá rána by ho měla dostat k zemi, navíc pokud ta Kami něco umí,tak nás snad podpoří i když v to moc nedoufám.''
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Sat Mar 14, 2020 7:26 pm
*Mno jako kdyby s tebou jo, *řekne uraženě Kami. Následně se rozejde za ním.* Doufám, že aspoň umíš bojovat a je mi jasné, že bychom z toho měli vynechat civilisty, *řekne dívka.* 'Tss popravdě bych šla na misi raději s Temari, když už musím s někým z kumogakure, *řekne si v duchu dívka.* Doufej, že tady někde nebude a nejsme tady zbytečně, *řekne Kami a jde dále.* 'Přijde mi to tady celé nějaké divné, lidi se chovají nějak divně,' *řekne si v duchu dívka. Jak tak jdou, tak se dívá po okolí, aby si když tak trochu zmapovala terén, ve kterém by mohli bojovat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Sat Mar 14, 2020 7:57 pm
Tsch, samozřejmě že umím bojovat, jinak by mě neposlali na tuhle misi, a neboj pokud tady někdo je tak my ho najdeme.* Michi vešel do vesnice, kde se dostal až doprostřed nějaké větší plochy,což bylo náměstí, lidé vypadali dost vyděšeně, někteří dokonce utíkali do svých domů.*'' Tak se ukaž prevíte.''* Michi se rozhlížel kolem sebe, nenápadně soustředil chakru do chodidel, byl připraven uskočit, pokud by na něj nepřítel chtěl zaútočit. Jestli tu nějaký nukenin opravdu byl, tak určitě vyleze, přeci jen dvě malé děti poslány ho zlikvidovat ho přeci nemůže vyděsit.*Dávej si pozor, může kdykoliv zaútočit.* Řekl tiše směrem ke Kami, a nervózně čekal na to co se bude dít, nerad by skončil mrtvý po prvním útoku. *
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Sat Mar 14, 2020 8:24 pm
NPC: Nukenin

*Kurosaki, to jest jméno nukenina, který má pod palcem místní vesnici, se zase seděl na svém křesle a hodoval. Kolem sebe měl nejkrásnější ženy z vesnice. Všichni ostatní pracovali na polích či někde jinde. Ovšem za onu práci nedostávali zaplaceno a všechno šlo Kurosakimu do kapes. Sám jim rozdával dávky jídla. Vládl zde pomocí strachu. Každého, kdo se opovážil vzdorovat, ihned zabil, bez smilování. Byl to den jako každý jiný. Seděl ve svém domě, který ukradl místnímu starostovi, který tu dříve velel. Užíval si svůj svobodný život. Ovšem to se změnilo, když ucítil cizí chakru v okolí vesnice. Nejdřív ji nevěnoval pozornost, ale když se začala ona chakra přibližovat, znervózněl. Když přišli do vesnici, Kurosaki stále seděl na svém místě a ani se nehnul. První k vetřelcům přišli vesničané, kteří je přišli varovat.* Odejděte, hned. Jestli vás objeví Kurosaki, oba zemřete a my také, protože se s vámi bavíme. Proto vás prosíme, odejděte. *naléhali všichni vesničané, kteří k nim přišli. Kurosaki věděl, že ti dva neodejdou a proto se zvedl ze svého místa a rozešel se ven. Nemířil si to přímo k nim, ale vzal to boční uličkou a tak stál o pár domů vedle nich. Kurosaki složí pečetě na UTSUSEMI NO JUTSU a začne mluvit a jeho hlas se rozprostírá po celé vesnici.* Okamžitě vypadněte, nebo začnu zabíjet vesničany. Máte na to minutu. Jestli neodejdete, tak každou minutu navíc, zabiji jednoho vesničana. *řekl a zrušil svoji techniku. Vesničané, kteří stáli u oněch shinobi, se rozklepali hrůzou a raději utekli. Kurosaki tam stál a čekal, co se stane. zatím maskoval svoji přítomnost, aby ho nikdo neobjevil.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Sat Mar 14, 2020 8:43 pm
*Dívka jde dále za Michim, až do doby, kdy k nim dojdou vesničané a řeknou jim, že mají odejít.* 'Tss, tohle se mi vůbec nelíbí, tohle se musí vyřešit,' *řekne si v duchu dívka a pak se podívá na Miciho.* To je mi jasné, že může být kdekoliv, ale horší ho bude najít, pokud se rozhodne schovávat, *řekne Kami. Ve chvíli, kdy promluví, tak se trochu naštve.* 'Tak kde sakra jsi,' *proletí jí hlavou. Poté se podívá na Michiho.* 'Nemůžeme tady jen tak stát a čekat, až někoho zabije. S těma očima jsem viděla chakru, tak by to mohlo pomoct a možná ho najdu,' *řekne si v duchu Kami. Poté aktivuje Rinnegan a začne se dívat po okolí. Jak se tak dívá po vesničanech, tak si všimne, že mají všichni stejně chakry. Když se pak podívá na Michiho, tak uvidí že má o hodně více chakry než oni.* 'Super funguje to přesně jak jsem myslela,' *pomyslí si a pak se začne rozhlížet kolem dokola. Po nějaké chvíli ho najde.* Hej Michi je napravo od nás, *řekne dívka a pak deaktivuje Rinnegan.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Sat Mar 14, 2020 9:59 pm
Tsch, zbabělec.* Zareaguje jen na to,když ho vesničané žádají aby odešel a poté uslyšel hlas toho nukenina, Kami něco zašeptala směrem k Michimu, zřejmě muže objevila, ale to furt nestačilo k tomu,aby mohli na něj zaútočit a přitom neohrozit vesničany, musel vymyslet plán a pak ho něco napadlo.* Zůstaň stát.* Jen jí zašeptal a poté ji obešel načež stál za jejími zády, poté vytáhl z brašny kunai a chytl jí za vlasy, načež jí namířil kunai ke krku, doufal že Kami bude spolupracovat, sice jí mohl říct co má v plánu,ale potřeboval aby jeho plán vypadal věrohodně, i reakce Kami.* Nepřišel jsem s tebou bojovat! Slyšel jsem že tu vládneš tvrdou rukou, a chci se přidat na tvojí stranu! Už mě nebaví žít ve vesnici plné nesmyslných pravidel, jako důkaz důvěry ti chci předat tuhle holku z písečné vesnice, kterou můžeš využívat jako svoji otrokyni, to je výhodná nabídka nemyslíš?!* Michi se naučil pár triků od Kenza, jeho bývalého mentora, který se pohyboval v podsvětí v Kumo, díky tomu trochu uměl improvizovat a chovat se jako další zločinec.* Může ti vařit, uklízet a i bojovat za tebe,když si jí dobře zkrotíš! '' Tsch, uvidíme jak zareaguje, snad se chytí a vyleze, teď je hlavní aby Kami tolik nevrtěla sebou, nechci jí ublížit a potřebuji vypadat věrohodně.''
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Sat Mar 14, 2020 11:17 pm
NPC: Nukenin

'Našla mě jo? Celkem dobrá.' *pomyslel si Kurosaki. Zaposlouchal se do mladého chlapce. Opět složil pečetě na UTSUSEMI NO JUTSU a spustil.* Je sice pěkné, co mi tady nabízíš. Ale jestli semnou chceš opravdu spolupracovat, budeš mi muset dokázat svoji loajálnost. Zabij jednoho vesničana a přines mi jeho tělo. Tu kunoichi zatím svaž a nech ji tam. Když to splníš, začnu o tobě uvažovat. Do té doby ti nevěřím. *odpověděl mu a zrušil svoji techniku. Nyní se rozešel do středu vesnice. Stále si držel rozumný odstup od vetřelců. Nevěděl jak jsou silní, proto s nimi nechtěl bojovat přímo.* 'Ten na to nebude mít. Nedokáže nikoho zabít.' *pomyslel si. Když byl na dohled náměstí, přikázal jedné mladé dámě, aby šla za tím shinobim pomocí gest. Oné dívce mohlo byt zhruba patnáct let. Šla bez odmlouvání, protože jinak by zabil celou její rodinu.* Tuhle zabij a dokážeš mi svoji oddanost. Jestli ji nezabiješ, zabiju někoho jiného. Už stejně jste tu příliš dlouho. Díky vám, je jeden vesničan již mrtev. Jen si musím vybrat kdo to bude. *křikl na něj a obešel náměstí tak, aby stál až za vesničanama. Sedl si za vesničany na židli a sledoval skrze ně dění.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Sun Mar 15, 2020 12:27 pm
*Kami deaktivuje Rinnehan a na slova Michiho jen souhlasně kývne hlavou. Když já pak obejde a chytne jí za vlasy, tak jen překvapeně zamrká.* Co to sakra děláš, *řekne mu a dále tam stojí.* To si teda vypiješ, *zašeptá mu dívka, protože doufá, že to je nějaký jeho plán a že fakt nebude po ní. Když pak onen nukenin začne mluvit, tak si Kami jen povzdechne.* Michi doufám, že máš nějaký plán, *řekne potichu.* 'Tss, takže má zabít tu holku místo mě, tohle mě celkem sere zatím ještě nemůžu používat techniky je dost daleko a nemůžu skládat pečetě, protože na mě vidí,' *řekne si v duchu dívka. Když se ona dívka rozejde, tak se dostane mezi Kami a nukenina dívka rychle poskládá pečetě, ale zatím se nic neděje. může to vypadat, že se technika nepovedla, ale následně se za oním nukeninem vznese několik květů a ty se na něj rozletí a pak vybuchnou.* (Hyakkasaihou: Hana Bakudan)*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Sun Mar 15, 2020 6:11 pm
*Michiho plán zatím začal vycházet, nukenin se konečně objevil a Michi mohl vidět kde se přesně nachází, začal pomalu získávat jeho důvěru což mu hrálo do karet, nukenin poslal jeho směrem nějakou mladou dívku, aby jí Michi zabil, i pro tohle měl plán jak chytře simulovat smrt dívky,ale než stihl vytáhnout dráty,aby mohl svázat Kami, tak udělala něco co úplně zničilo jeho plán. Kami složila pečetě a napřed se nic nedělo,ale pak se za nukeninem objevilo několik květů, Michi sice nechápal co ty květy dělají, ale rozhodně to souviselo s těmi pečetěmi, Michi měl jedinou naději jak plán ještě zachránit a tím ušetřit spousty životů civilistů, které může nukenin využít jako živí štít. Michi napřáhne nohu a pokusí se Kami kopnout do nohou tak,aby jí je podrazil a ona tak skončila na zemi.* Varoval jsem tě aby jsi byla klidná!* Vykřikl Michi a pokud se Kami skácí k zemi, tak se Michi jednoduše k ní skrčí a pokusí se jí omezit v pohybu a přitom jí svázat ruce i nohy, s trochou štěstí nestihne udělat něco, co by mohlo ohrozit celou misi.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Sun Mar 15, 2020 7:37 pm
NPC: Nukenin

*Kurasiky sedí a sleduje celou situaci. Viděl nějaké pečetě a tak byl připraven na všechno, ačkoliv to na svém chování nedal znát. Proto tam dál seděl. Nakonec uviděl celou situaci a jen se pousmál.* Takto si mě nezískáš. Zab tu ženskou a já uznám, že si mluvil pravdu. Čím víc to protahujete, tím víc bude mrtvých. Už to dělají dvě těla. Už jste sami zabili dva lidi. Již jste vrazi. *řekl a vstal. Přišel k jednomu civilistovi, který byl hodně starý a pak mu z těl vyndal srdce a dal ho sobě do těla (KOKORO O NUSUMU).* Tohohle jste zabili vy. *Dodala usmál se. Díval se dál před sebe a vesničané začali být extrémně vystrašení, ale nedávali to na době moc znát.* Bude to, Zab ji ihned. Teď' *křikl naposledy.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Sun Mar 15, 2020 7:54 pm
*Ve chvíli, kdy Eren podkopne Kami, tak dívka skončí na zemi.* Ty jsi fakt magor, ale tak jako dělej něco, *řekne dívka a zůstane sedět na zemi, i když jí sváže ruce a nohy. Květiny spadnou na zem a zůstanou tam ležet.* 'No tak Michi, copak máš v plánu s takovou tady ta holka umře, zbytek vesnice taky a nakonec i my,' *řekne si v duchu dívka.* 'Tss kdybych tak věděla, co chce Michi dělat, ale vůbec nic mi neřekl, takže asi budu hrát jeho hru a budu tady jen dále sedět na zemi,' *řekne si v duchu dívka.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Sun Mar 15, 2020 8:47 pm
Tsch!* Skousne si horní ret, když uvidí jak nukenin zabije starce, tohle byla nechtěná ztráta, s kterou se ale bohužel muselo počítat.*'' Snad to ta blbka tentokrát nepokazí! Tohle se dost kazí.''* Michi šel směrem k dívce s klidným výrazem, mezitím si vytahuje z brašny kunai, jestli chtěl získat důvěru nukenina a tím se dostat k jeho blízkosti, potřeboval nejdříve jeho důvěru. Když byl u dívky tak jí jednou rukou chytil za krk a druhou, ve které držel kunai jí bodl do břicha, i když spíše víc ke kraji,aby netrefil důležité orgány, při bodnutí jí také štípl na určitý bod krku, který způsobil okamžité omdlení dívky do bezvědomí, což dokonale nastínilo situaci, že dívka padá na zem mrtvá, kunai v ní nechal zabodnutý během toho co padala k zemi, Michi nechtěl aby dívka vykrvácela, sice krvácet bude furt,ale se zabodnutým kunaiem bude krvácení pomalejší. Kami nemohla poznat co Michi udělal, proto by si měla myslet, že Michi dívku skutečně zabil, stejně jako by na to mohl skočit i nukenin, který nemohl vidět kam Michi zabodl kunai, když dívka padla k zemi,otočená k němu zády.* Tak co už mi věříš? Nebo mám zabít ještě někoho dalšího? Hm?* Řekl temným hlasem Michi a pozorně sledoval nukenina. To co předvedl se srdcem Michi poznal. Jednalo se o klanovou techniku klanu Doku, který měla Temari, srdce sice zatím nikomu nebrala,ale věděl díky její matce že tohle ten klan umí.*''Tsch takže ten prevít je z Kumo.''
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Mon Mar 16, 2020 5:08 pm
NPC: Nukenin

*Kurosaki sledoval mladého chlapce, který opravdu zabil tu dívku. To viděl sám, ale stále si nebyl na 100% jistý.* Dones ji k vesničanům a ustup zpátky. Až si to ověřím sám, řeknu ti svou odpověď. *řekl a vstal. Popošel mezi vesničany, kteří byly na náměstí. Zastavil zhruba uprostřed, kde měl lepší výhled. Tehdy si všiml z jakých jsou vesnic. Teď na ně měl poprvé pořádný výhled.* Ty si z Kumogakure? Tak tebe si tu nechám a tu kunoichi ze Suny zabiju. *řekl a usmál se.* Tak honem, dones ji sem, ať si to můžu ověřit. *dodal. Nebyl si jist, jestli ji opravdu zabil. Tak proto byl opatrný. Nechtěl se vystavit nebezpečí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Mon Mar 16, 2020 5:51 pm
*Kami je dále na zemi a dívá se na Michiho, který se rozešel k oné dívka a pak jí probodl kunaiem.* 'Sakra, co má ten kluk v plánu,' *řekne si v duchu dívka.* 'Takže ten šmejd je z Kumo? Tss, tohle bude fakt ještě otrava,' *řekne si v duchu Kami a dále se na něj dívá. Následně se začne dívat kolem dokola, aby si trochu pozjišťovala okolí, na kterém se bude bojovat.* 'Na to zapomeň, že mě zabiješ, vůbec nemám v plánu umřít, nějak se tě zbavím a pokud bude potřeba, tak i Michiho, kdyby to náhodou myslel vážně, čemuž ale nevěřím,' *řekne si v duchu dívka. Následně si všimne ještě několika dalších květin, které by se když tak tady použit na souboj.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Mon Mar 16, 2020 9:11 pm
*Michiho tahle hra už přestávala bavit, být tady Temari tak by ho nejspíš za jeho současné kroky pořádně zmlátila, ono i Kami určitě není dvakrát nadšená, Michi se snaží omezit oběti, ale nesmí už dlouho váhat, každou chvíli co zdržuje, se zvyšuje šance že dívka kterou bodl opravdu zemře na vykrvácení.* Ty mi stále nevěříš? Tsch, víš co? Rozhodl jsem se jinak.* Michi se protáhl a poté s úšklebkem se podívá na nukenina, bylo jasné že se boji nevyhne, ale tak může vyprovokovat nukenina k rovnocennému boji, přeci jen Michi byl stále dítě a ještě k tomu slabší jak nukenin, ten si bude určitě jistý, že Michiho porazí.* Co to udělat zajímavější? Souboj ty a já, kdo vyhraje získá vládu nad touto vesnicí a....* Ukáže na Kami.* Ta holka se stane jeho snoubenkou, může ti vařit a uklízet.* Michi věděl něco málo o svazcích manželských,ač ohledně intimních věcech co doprovází mnoho vztahů nevěděl nic, i tak se rozhodl zariskovat a vsadit všechno.* Tedy pokud nejsi zbabělec, co se bude skrývat za otravné civilisty, nebo se snad bojíš že vyhraji a budu tu vládnout místo tebe? Když hodně poprosíš, třeba tě nechám naživu a budeš mi moci také sloužit.* Michi se plně soustředil na nukenina, pokud se jeho provokace povede, nukenin se jistě pokusí o útok.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Tue Mar 17, 2020 6:36 am
Jeden na jednoho proti tobě? Chceš umřít co? Nebo plánuješ použít tu holku, aby mě dostala ze zálohy? *Odpověděl a dál ho poslouchal. Občas se nad jeho slovy pousmál a občas zamračil.* Na co mít dítě jako snoubenku, když můžu mít už dospělou a vyzrálou z této vesnice? Takže jestli ji chceš za ženu, vem si ji a odejdi.* Dodal. Nyní předstoupil před vesničany a nyní stal mladému shinobi tváří v tvář, ale stále pár desítek metrů od něj.* Poslední větu raději přeslechl a dělal že ji neslyšel. Chytil za za zadní část hlavy a sklonil hlavu.* Takže vy fakt neodejdete jo? To jsou problémy, sakra. *zastěžoval si Kurosaki. Náhle z ničeho nic mávnul rukou (FUUTON: JUUHA SHOU). Tato větrná střela letěla přímo na Michiho.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Tue Mar 17, 2020 3:17 pm
*Kami tam dále sedí a dívá se na ty dva.* 'Co to sakra meleš,' *řekne si v duchu dívka.* 'Jako to s ním fakt chceš bojovat sám,' *řekne si v duchu dívka.* 'Co to, já ho nechci, fakt ne,' *pomyslí si Kami. Když pak onen nukenin začne skládat pečetě, tak ho jen sleduje. Najednou si Kami aktivuje Rinnegan a chvíli se na něj dívá.* 'Tss, ten bude mít asi o dost více chakry než my,' *řekne si v duchu Kami. Během toho si i všimne chakry, která byla ve fuutonové technice. Během toho, co tam sedí, tak se snaží rozvázat, aby taky mohla bojovat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Wed Mar 18, 2020 5:45 am
Tsch, nejsem zbabělec jako ty abych potřeboval krytí ostatních, s tebou si poradím klidně sám.* Když zmíní že si má Kami vzít jako snoubenku on tak se ušklíbne.* Nestojím o ní, zajímá mě jen jediná dívka a ta tu momentálně není. Takže co? Bojíš se mě?* Michi s úšklebkem sledoval kroky muže, vypadalo to že se rozhodl o souboj, Michi soustředil chakru do chodidel, když viděl jak muž mávl rukou, tak Michi automaticky vyskočil do výšky směrem vzad (Chakura Shotto), čímž se útoku vyhnul, avšak nevěděl co muž použil za techniku, větrnou čepel vidět nemohl a jeho reakce byla čistě reflexní.*'' Že by jen nějaké gesto?''* Pomyslel si Michi a kousl se do prstu, přičemž si dal na ruku krev a poté začal skládat pečetě, nevýhoda Michiho zrovna spočívala v tom,že vzduchu byl snadno zranitelný, a neměl žádný způsob jak se vyhnout dalšímu případnému útoku,ale to ho teď nezajímalo,pokud jeho technika vyjde, bude moci vyrovnat trochu síly. *
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Wed Mar 18, 2020 4:05 pm
NPC: Nukenin

*Kurosaki tam stál a čekal, zda jeho technika vyjde. Bohužel nevyšel. Rozeběhl se na Michiho a dál pravou ruku za sebe. Začal se trošku soustředit a v ruce se mu objeví vodní meč (​SUITON: TAKIGAKURE RYUU MIZUKIRI NO YAIBA). Michi již dopadl na zem a Nukenin probíhá zrovna kolem ležící Kami. V tu chvíli vyskočí do vzduchu a dá před sebe meč, přičemž to vypadá, že s ním chce mávnout. Tři metry nad Michim se ovšem protočí a nyní na něj míří nohou (FUUTON: NADESHIKO-RYŪ KŌHA SENKAIGIRI).*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Wed Mar 18, 2020 4:25 pm
*Kami dále sedí na zemi a poslouchá ty dva.* 'Sakra Michi, neže chcípneš,' *řekne si v duchu dívka, zatím co si rozdělává provaz, který má na rukou. Po nějaké chvíli se jí to povede, a tak se si ještě nenápadně rozváže nohy poté co kolem ní nukenin proběhne.* 'Takže, copak budeš Michi,' *řekne si v duchu dívka. Když uvidí, jak je nad ním, tak si jen povzdechne. Následně složí několik pečetí a ze země se zvednou čtyři květiny, které se rozletí na onoho nukenina a zabodnou se do něj stejně jako shurikeny, pokud se jim nevyhne. (Hikarakuyou: Hana Shuriken) Poté se připraví na útok, který by na ní mohl přijít, pokud nebude chtít první sejmout Michiho.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Wed Mar 18, 2020 9:47 pm
*Michi dopadne na zem a po dokončení pečetí položí ruku na zem a vyvolá škorpiona který je přibližně velký jako on (Velký jako dítě), jednalo se o škorpiona Yattoko, bohužel nezmohl nic udělat, jen posloužil Michimu jako štít, jelikož nukenin provedl opět další útok, kterým zasáhl škorpiona, navíc útok byl tak silný že to odhodilo škorpiona na Michiho a ten se s ním proletěl docela daleko za záda, odletěl dost metrů daleko a dopadl na zadek, přičemž po dopadu škorpion zmizel a zůstal po něm jenom dým, síla nukenina byla opravdu enormní.*'' Sakra! Tohle nevypadá dobře! Jestli ho nechám dotknout se mě, tak jsem skončil!''* Pomyslí si nervózně Michi, dost ho bolelo břicho, i když škorpion posloužil jako štít a tak snížil škody,které by mohl Michi mohl schytat, furt do něj narazil velkou rychlostí a silou, bylo jasné že kdyby místo škorpiona zasáhl nukenin Michiho, zřejmě by už v dalším boji nemohl pokračovat.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Thu Mar 19, 2020 2:55 pm
NPC: Nukenin

*Byl rád že jeho útok byl úspěšný, ikdyž nezasáhl svůj cíl. Dopadl na zem a otočil se ke Kami, ve chvíli, když u něj byly kytky. Stihl akorát mávnout rukou (FUUTON: JUUHA SHOU). Větrná technika šla přímo na kytky, tudíš i na jejího strůjce. Odrazil skoro všechny, jenže poslední měsíc nul a ten mu skončil ve stehně. Klekl si a vytáhl onu kytku. Strhnul si rukáv a s jeho pomocí si zavázal onu ránu. Následně se postavil a prohlédnout si oba soupeře.* Oba jste dobří, ale ještě máte dlouhou cestu před sebou. *Řekl a začal skládat pečetě (​SUITON: MIZU BUNSHIN NO JUTSU). Objevili se tři kloni vedle něj. Všichni tři kloni koukali na Michiho a sám Kurosaki se koukal na Kami. Byly připraveny odrážet nepřítele.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Thu Mar 19, 2020 4:16 pm
*Kami se dívá na onoho nukenina. Když Michi schytá ránu, tak se na něj jen zaraženě podívá.* 'Sakra, ten je dost silný,' *řekne si v duchu dívka.* 'Já ho trefila, není možné,' *řekne si v duchu dívka. Následně onen nukenin poskládá nějaké pečetě, ale nic se nestane.* 'Hmm, copak chtěl dělat,' *pomyslí si. Kami pak rychle složí několik pečetí a vyšle směrem na nukenina několik proudů vzduchu, které před ním rozvíří písek. (Fuuton: Kiryuu Ranbu) Pak Kami rychle složí několik dalších pečetí a pak se ze země zvednou čtyři kytky a rozletí se na onoho nukenina, když jsou u něj, tak vybuchnou. (Hyakkasaihou: Hana Bakudan)*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Thu Mar 19, 2020 4:27 pm
Auuuč.* Zasténá Michi když vstane, ta rána furt dost bolela, když Michi konečně vstal tak viděl jak nukenin začal skládat pečetě, ale nic se nestalo.*''Tsch zdá se že si s námi hraje.''* Zamručí si v hlavě, Kami začala rychle útočit a to se Michimu hodilo, potřeboval na svou techniku chvíli čas, snad se Kami podaří mu ho získat, Michi začne rychle skládat pečetě, jeho rychlost byla sice úžasná (Rychlost 4), ale i tak pečetě dali zabrat, a proto potřeboval nějaký čas k jejich dokončení, pokud se mu technika povede, mohl by nukeninovi dát zabrat, pro jistotu si soustředil chakru do chodidel, pokud by chtěl nukenin zaútočit, aby mohl jednoduše uskočit, přeci jen by byl hloupý kdyby jen stál na místě a dělal pečetě, které dost možná přilákají pozornost nepřítele.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Thu Mar 19, 2020 4:49 pm
NPC: Nukenin

*Nukenin se chytil levou rukou za hlavu.* 'Já sem kus vola. Vždyť tu není v okolí voda. Klony použít nemohu.' *Projde Kurosakimu hlavou a podívá se na Kami ve chvíli, kdy skládá pečetě.* 'Tyhle znám. Sám je občas použiji.' *řekne si v duchu a rychle vyskočí do vzduchu. V tu chvíli to pro něj byla chyba, jelikož Kami chystala další útok. Kurosaki se jen pousmál a namířil na ní svou ruku, čímž na její shurikeny vystřelil své vlákna (JIONGU: MUCHI) a tak je odrazil. Dopadl na zem a otočil se na Michiho. Rozeběhl se k němu a když byl o něj nějakých deset metrů, máchnul rukou (FUUTON: JUUHA SHOU) a pak ji dal před sebe a lehce nahoru. Chvilku po vzdušné ráně vystřelil své ruce do vzduchu nad Michiho (​JIONGU: GARROTTER).* 'Musí vyskočit, jestli nechce být zasažený. V tu chvíli je můj. Tomu prostě neuhne.' *pomyslí si Kurosaki a zastaví šest metrů od MIchiho.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Thu Mar 19, 2020 5:13 pm
*Kami se na něj jen naštvaně dívá. Nukenin se pak začne soustředit na Michiho, tak se dívka jen trochu pousměje. Rychle z pouzdra vytáhne dva kunaie a hodí je po nukeninovi. Pak dívka začne skládat pečetě a začne do země vypouštět svou chakru. Následně za nukeninem vyroste kaktus, který se rozkvete a začne z něj uvolňovat látka, která způsobuje genjutsu. (Saboten no Genjutsu)* 'Sakra, vím, že ho to nezastaví, ale tak snad ho to na chvíli zmate,' *řekne so v duchu dívka.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Thu Mar 19, 2020 5:20 pm
*Když se nukenin soustředil na Michiho tak ten vyskočil do vzduchu a konečně dokončil své pečetě.* Kinjo vylez!* Zařval Michi zatímco se před ním objevil obří kruh Kumen Sowaka ze kterého vylezla obří bytost Kumenju Kinja, který měl podobu hada o velikosti osm metrů, bohužel v tu chvíli nukenin chytl Michiho kolem krku svou rukou, kterou rychle natáhl proti Michimu,který byl teď bezmocný, avšak bylo tomu opravdu tak.* Kinjo....zab toho šmejda!....* Vyhrkl ze sebe Michi, čímž dal hadovi jasný příkaz. Hadova rychlost byla opravdu impozantní (Rychlost 14) Rychle se dostal k nukeninovi a pokusil se ho omotat, pokud se mu to povede, bude mít nukenin smůlu,jelikož Kinja svým sevřením dokáže rozdrtit protivníka na kaši.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Thu Mar 19, 2020 10:40 pm
NPC: Nukenin

*Kurosakiho nezajímalo co se děje pod ním, ani nově vyrostlý kaktus ho nezajímal a tak se dál soustředil na Michiho. Nukeninův útok se zdařil, jenže Michi byl schopen něco vyvolat. Kurosakiho nezajímalo co to je, jen to chtěl porazit. Proto jen čekal, až se přiblíží a následně se napřáhl levačkou a dal tomu pěstí (FUUTON: NADESHIKO-RYŪ KŌHA REPPŪKEN). Nevadilo mu, jestli ho minul, protože i tak mu to způsobí řezné rány. Dál ho tento had nezajímá a začne si Michiho přitahovat. Když po chvíli přitahování přestane. Je chycen v genjutsu, které vyvolala Kami a dostavilo se až nyní. Kurosaki se proto ocitne na poušti. Nejdřív je zmatený, ale to trvá prvních patnáct vteřin a pak se vzpamatuje a složí pečet, čímž se uvolní z tohoto genjutsu (Kai Rank C). Opět se ocitne v realitě a rozhlíží se kolem, co se stalo.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Fri Mar 20, 2020 11:35 am
*Kami se dívá na ty dva.* 'Sakra, tohle nevypadá moc dobře,' *řekne si v duchu, když uvidí, jak škrtí Michiho. Následně si složí několik pečetí a nashromáždí chakru do chodidel.* 'Tohle musí vyjít,' *řekne si v duchu, protože kytka je přímo pod oním nukeninem a Michi je ještě zatím daleko,' *řekne si v duchu dívka. Následně se odrazí od země. (Chakura no Shotto) Během skoku si vezme do ruky kunai a když je u nukenina, který je akorát v genjutsu, takse ho pokusí seknout do levého předloktí a doufá , že se jí to povede.*
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Fri Mar 20, 2020 1:06 pm
*Kinjo dostal ránu, která ho nejen pořezala, ale také dost odhodila, naštěstí Kumenju nebyli Kuchiyose, aby po pár ranách zmizeli, naopak jsou schopné bojovat dokud nebudou smrtelně zraněné, což v tomto případě nebylo, navíc Michiho poslední rozkaz zněl jasně, a ten Kumenju bude plnit i kdyby Michi zemřel, takže jakmile se opět sebral, rychle se hnal směrem k nukeninovi, tentokrát ho nechtěl ale omotat, ale švihnout ho svým ocasem, čímž by donutil nukenina pustit Michiho a také by ho to slušně odpálkovalo pryč, mezitím se Michi pomalu dusil, nepřítel ho silně svíral kolem krku a Michi věděl,že jestli se z tohoto brzo nedostane, tak může umřít na nedostatek kyslíku, který rychle ztrácel.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Fri Mar 20, 2020 2:02 pm
NPC: Nukenin

*Kurosaki se dostal z genjutsu a už byl v maléru. Zvedl svoji levou ruku na obranu před kunaem. Kami ho jen škrábla docela hluboko. Dál ji již nevěnoval pozornost, protože měl jiný problém. Podíval se před sebe a uviděl opět onoho hada, který si to pelášil k němu. Chtěl opět provést svůj úder, posílen Fuutonem, jenže zjistil že na to nemá dostatek chakry a tak musel pustit Michiho a blokovat onoho hada oběma rukama. Dostal ránu ocasem a to ho odmrštilo do davu na náměstí. Jak letěl srazil pár lidí. Zvedl se a na obličeji byl vidět jak se směje. Měl radost, že se mohl opět bojovat na plno. Jedinou jeho výhodou bylo to, že měl tři srdce, které museli zníčit.* Tak se ukažte ještě víc. Pojďte do mě vším co máte a já vám to vrátím stokrát. *zavolal na ně Kurosaki a zvedl se na nohy. Stanul uprostřed davu lidí a koukal na ostatní.* 'Tak co budete dělat teď? Půjdete po mě nebo budete čekat?' *zeptal se sám sebe. Zatím co tam stál, se mu zašila rána na předloktí (​JIONGU: SHUSHOKU). Přemýšlel co dál a když se rozhodl tak vyskočil do výšky a namířil ruce proti nepříteli. Jednu proti Kami a druhou proti Michimu. Věděl, že ten had zaútočí, jakmile uvidí příležitost a tak na něj byl připraven.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

země - Země Pustoty Empty Kami Kamai

Fri Mar 20, 2020 2:27 pm
'Tss, doufala jsem, že se mi to povede trochu líp,' *řekne si v duchu dívka. Když pak nepřítel odletí ho útoku hada, tak se dívka jen trochu pousměje.* 'Co teď,' *pomyslí si. Následně dívka aktivuje Rinnegan a podívá se na nepřítele.* 'Hmm, vypadá to, že už mu dost ubyla chakra. Takže brzy by mohl být konec,' *pomyslí si dívka. Pak se Kami podívá na Michiho, jak se mu daří.* 'Snad bude v pohodě,' *řekne si v duchu dívka. Pak vezme dva kunaie a hodí jeho po nukeninovi. Poté složí několik pečetí a vydechne směrem, kde jsou kunaie proud vzduchu, aby letěly ještě rychleji.(Fuuton: Daitoppa)* 'Snad to vyjde.'
avatar
Anonymní
Anonymní

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Fri Mar 20, 2020 3:33 pm
*Když Kinjo odpálil nukenina pryč a Michi tak byl z jeho sevření pryč,tak spadl na zadek a snažil se chytit dech, všiml si kam nukenin dopadl a nemohl tam poslat Kinja.* Kinjo, ke mě!* Vyhrkl ze sebe zatímco se snažil chytit dech, a jak rozkázal tak Kinjo udělal, obří had stál vedle Michiho, jeho rychlost se rovnala skoro druhé bráně Hachimonu, takže musí být pro nukenina obtížné reagovat na jeho útoky, ale teď měl chvíli klid, jelikož Michi nemohl riskovat další zranění civilistů, nejhorší byla ta dívka , kterou probodl. Nevěděl jak na tom je a pokud budou tento boj stále natahovat, tak může umřít, pokud už mrtvá nebyla. Nukenin vystřelil směrem k Michimu svou ruku,avšak před Michiho se postavil obří had, aby ránu vyblokoval, Michi měl stále chakry dost, neplýtval s ní jako nukenin, ale vyvolání Kinja ho té chakry také dost stálo,takže byl mírně vyčerpaný. Michi nic nedělal, poté co had vyblokoval ránu,čekal s čím nukenin ještě příjde,navíc potřeboval aby se dostal víc mimo civilisty.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Fri Mar 20, 2020 4:01 pm
NPC: Nukenin

*Kurosakiho útok minul, což čekal. Nebyla to zrovna moc rychlé jutsu a navíc byl docela daleko. Dopadl zpět mezi civilisty a podíval se na své protivníky. Následně se podíval na dívku, kterou Michi dřív zabil.* 'Vypadá to, že ji opravdu zabil, takže použít její tělo jako štít neuškodí.' *pomyslel si a podíval se na Kami. Chvilku po tom na něj hodila dva kunae, ale Kurosaki chytl pouze vesničana a stáhl ho před sebe, čímž vychytal ony kunae. TO bylo pro něj smrtelné a tak vesničan padl na zem mrtev.* 'Největší problém je ten had, nebýt ho, byly by mrtvý.' *pomyslel si. Nakonec se rozešel vpřed. Kolem něj šlo šest vesničanů, kteří ho měli chránit. Byl si jistý, že nezaútočí, dokud jsou poblíž a pro výhru je schopen udělat cokoliv. Proto s ním šli. Pomalu se přibližoval k Michimu s hadem. Zastavil pár metrů před ním. Změřil si je pohledem a načerpal chakru do chodidel. Místo aby vyskočil, vystartoval na Michiho a díky chakře v jeho nohách byl o dost rychlejší a dostal se tam v mžiku (Chakura no Shotto). Chytnul ho za ramena a dal mu hlavičku, přičemž mu jeho vlákna začali tlačit na hrudník v oblasti srdce a snažil se mu vyrvat srdce (KOKORO O NUSUMU).*
Sponsored content

země - Země Pustoty Empty Re: Země Pustoty

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru