Země Ptáků

+10
Misaki Makotto
Arisu Sasaki
Tatsuya
Maiy Kaizo
Temari Hayo
Kai Yoshimitsu
Eren Maruboshi
Noctis Clive
Izumi
Admin
14 posters
Goto down
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Thu Jun 16, 2022 4:01 pm
Batsu říkal že se to rpg již dohrávat nebude.. takže rpg ukončeno.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 6:19 pm
*I když měl Batsu v Iwagakure svoje povinnosti tak stále slíbil že pro tuto vesnici bude plnit i mise no a jedna taková se opět naskytla a to v Zemi Ptáků. Nebylo to moc daleko takže Batsu vyrazil a nebylo to tak dlouho než dorazil na místo určení. Byl zvyklý že většinou cestoval přes půlu světa než se někam dostal a toto bylo dost nezvyk. Dorazil na místo určení a již do okolí poslal svou cvičenou berušku aby zjistila jestli náhodou něco nezjistí k tomu co se tu mělo dít. Batsu se měl zmocnit svitku s informacemi citlivých pro Iwagakure.* "To bude otrava. No ale slíbil jsem že budu mise plnit aby to nebylo tak nápadné." *Seděl pod velkým stromem oblečený ve svém outfitu a čekal na to kdo mu na tuto misi bude přidělen.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 6:33 pm
*Není to zase dlouho, co byla Misaki na S misi. Už se z ní dala do kupy a akorát se chystala opustit Sunu, když k ní došel shinobi a donesl jí svitek s S misi. Misaki si ho vzala a jen si povzdechla.* 'Takže místo toho, abych někde vyrazila a měla trochu klidu, tak budu muset na další S misi, na které ze mě bude mrtvola,' *řekne si v duchu Misaki a trochu smutně si povzdechne. Oblékne se, čelenku Suny si dá kolem krku, na pravou nohu si dá pouzdro se zbraněmi, druhé pouzdro si dá za opasek v něm má nějaké málé zbraně a ještě svitky, ve kterém má kakuto a tanto a za opasek si dá katanu ze shoutonu. Když má vše, tak se vydá pryč ze Suny a zamíří si to rovnou do země Ptáků. Když se tam dostane, tak se začne dívat okolo, jestli tam uvidí osobu, se kterou má jít na misi. Když si po chvíli všimne Batsua, tak se jen trochu pousměje a rozejde se za ním.* „Ahoj, vypadá to, že půjdeme spolu na misi,“ *poví mu Misaki. Jejím úkolem byla zneškodnit onoho nukenina, protože pocházel ze Suny a věděl nějaké informace, které by neměl nikdo mimo vesnici vědět.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 6:37 pm
*Batsu viděl že se k němu někdo blíží a nebylo tak těžké poznat o koho jde. Byla to Misaki se kterou už nějaké ty mise plnil.* Ahoj MIsaki. Tak to vypadá že na misi opět vyrazíme spolu. *Batsu si vytvořil jednoho klona pomocí Kage Bunshin no Jutsu a ten se schoval do koruny stromu a začal pomalu čerpat přírodní chakru.* Zatím jsem toho moc nezjistil. Dělám už průzkum okolí ale zatím nic. *To už se pomalu vracela Batsuova beruška. Nechal si jí posadit na prst a převzal informace.* Asi 4 kilometry severně je prý jakýsi domek a v něm jen jeden člověk. Je možné že to bude náš cíl protože okolo nic není. Tak vyrazíme. *Batsu vyrazil ale pomalým krokem. Tady nebylo potřeba spěchat jelikož jejich cíl byl nebezpečný tím co věděl a ne tím že by měl někoho zabít.* Dlouho jsme se neviděli. Jak se daří v zemi písku.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 6:47 pm
*Jen se na něj mile usměje, byla ráda, že jde s ním na misi a ne s někým cizím.* „Aha, mno uvidíme, tohle místo mi přijde celkem mrtvé, nikdo tady moc není, ani cestou v nejblížším okolí ve směru, ze které jsem přišla,“ *poví mu Misaki, protože tam celkem dlouho nikoho nepotkala ani žádný dům a přišlo jí to trochu divné. Při jeho dalších slovech jen souhlasnš kývne hlavou a tím potvrdí i slova, které sama říkala. Následně se rozejde vedle Batsua a přemýšlí, jak bude bojovat.* „To máš teda pravdu, že jsme se dlouho neviděli. Ale v Suně nic moc nového. V této misi budu muset onu osobu zabít, protože ví nějaké informace o Suně, které by se neměly dostat ven. Ale jinak v Suně je pořád vedro, teď jsem byla dlouho mimo Sunu. A co u tebe a v Kiri, teda něco málo jsem slyšela, už o Kiri,“ *poví mu Misaki a dívá se na něj.* 'Snad jsem neřekla nic, co by ho mohlo naštvat,' *řekne si v duchu Misaki.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 7:02 pm
Já musím získat zpět informace takže počítám s tím že se bude jednat nejspíš o svitek který budu muset získat takže ať tě ani nenapadne ho spálit nebo zničit. *Rejpnul si lehce Batsu. Nehodlal svou první misi pro Iwagakure a po návratu zpět pokazit.* Inu v Kiri se rozrostli nepokoje ale to ví snad celý svět. První Mizukage je mrtev a teď se bojuje o to kdo bdue druhý mizukage. Já osobně jsem se ale dočasně přestěhoval do Iwagakure která je společně s Kiri v říši Kou. Nějakou chvíli tam budu dokud mě nepovolají zpět abych dál figuroval v tomto boji dál. *Cesta ubýhala pomalu ale Batsuovi to nevadilo, víc času pro něj získat dostatečné množství přírodní chakry (10% nyní).* Prozatím plním teda mise a své povinnosti jménem Iwagakure. Bylo lepší abych se odtam vzdálil z jistých důvodů ale doufám že to bude co nejrychleji za námi. "Co asi teď dělá Tatsuya. Doufám že pokračuje jeho plán dobře, nechci aby mí lidé trpěli."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 7:11 pm
*Poslouchá jeho slova.* „Neboj, já ti ho tak maximálně zmrazím,“ *poví mu Misaki a pousměje se. Při slovech, co se děje v Kiri si jen v duchu povzdechne.* „Mno abych řekla pravdu, tak jsem slyšela jen něco málo. Mno nemáte to tam teda vůbec jednoduché,“ *poví mu Misaki, protože nějak moc nevěděla, co na to říct.* „Co jsem slyšela, tak Kiri má snad i dokonce i teď zákaz chození na mise,“ *poví Misaki celkem zamyšleně, protože si nebyla jistá jestli je to pravda.* „Taky doufám, že tu misi zvládneme rychle, ale mám strochu strach, abychom neskončili pod kytkama,“ *poví Misaki trochu nervózně.* 'Doufám, že to nebude zase nějaký blázek s tou divnou schopností Hachimon nebo jak to bylo, co jsem našla v knihovně,' *řekne si v duchu Misaki.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 7:19 pm
*Batsu to moc neprožíval protože oproti ostatním on měl o něco více informací.* Samozřejmě. Vesnice je uzavřena. Kdo by vysílal shinobi na mise a tím oslabil svůj vlil? Jediná výjímka o které vím jsem já a to jen protože teď budu nějakou dobu v Iwa. *Batsuovi se osobně v Iwa moc nelíbilo. Musel se mačkat s několika dalšími uprchlíky v ubytovně, neměla svůj klid a pohodlí, no oproti spaní na zemi u žab to přece jen bylo o něco lepší.* Co se týče mise tak už oba nějak vímce čeho jsme schopní. Jako vždy jdu dopředu a ty se postaráš o věci zezadu. Díky tomu že jim dokážu vynegovat techniky tak jsem do přední linie přece jen lepší volba. "Kéž by mi dali i více informací. Doufám že nechytnu zase někoho z Klanu Hakari. Ten posledně mi stačil."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 7:34 pm
*Misaki pokračuje v cestě a poslouchá slova Batsua.* „Aha, takže teď místo v Kirigakure jsi v Iwagakure,“ *poví Misaki trochu zamyšleně. Když řekne plán boje, tak se Misaki jen pousměje.* „Jasně, jako vždy. Trochu jsem trénovala, ale nějak moc víc technik ještě nemám, pořád jen nudný jounin,“ *poví mu a pak si v duchu povzdechne.* „Co ty? Máš nějaké nové zajímavé techniky,“ *zeptá se ho během cesty, protože chtěla vědět, jestli se něco nového naučil.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 8:04 pm
Je to lepší než sedět na zadku v Kirigakure ale nebudu vynášet interní věci ven. *Samozřejmě že by Batsu byl radši doma v Kiri ale byl poslán do Iwa a i z hlediska zásob to bylo lepší než aby byl v Kiri a obíral své lidi o zásoby.* Nové techniky? Inu mám jednu úplně novou taky to byl důvod proč jsem byl takovou dobu pryč a nikdo o mě nic nevěděl. S trochou štěstí jí dneska nebudu muset použít ale kdo ví možná ji i sama osobně uvidíš. *Batsu doufal v to že skutečně nebude muset tuto techniku vůbec použít, přece jen je to jeho malé eso v rukávu a nemusí hned ukazovat každému co se naučil.*

Enyo
*Byl už dlouho na útěku. Většinou si přividělával jako žoldák a tentokrát u sebe měl informace jak o Iwa tak o Suně a byl si vyloženě vědom toho jakou nechtěnou pozornost to na něj přitahuje a tak se ukrýval v zemi ptáků.* "Už je to dlouho a můj klient se stále nedostavil pro své "zboží". S takovou mě tu dřív vyhmátnou lovci nebo shinobi." *Nervozně přecházel z jedné strany domku na druhou, to čekání bylo ubíjející. a už začínal být čím dál víc netrpělivý.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 8:41 pm
*Misaki poslouchá slova Batsua.* „Jasně v poho,“ *poví m Misaki a pokračuje v cestě. Když se zmíní, že má nějakou novou techniku, ale že s trochou štěstí, by jí dneska nemusel použít, tak se na něj trochu zvědavě podívá, ale nějak no nechtěla nutit, aby jí řekl, co to je, bylo jí to celkem jedno.* „Aha zajímavé,“ *poví mu Misaki a pomalu pokračuje v cestě. Jde vedle Batsua a občase se podívá okolo, jestli je třeba někdo nesleduje.* 'Hmm, takže to bude něco moc zajímavého a silného,' *řekne si v duchu Misaki.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 9:00 pm
*Už se pomalu blížili k místu kde by dle toho co zjistila Batsuova beruška měl být jejich cíl.* Myslím že jsme tady. *Pověděl potichu Misaki když viděl onu budovu. Batsu zkoumal okolí ale vypadalo to že toho víc okolo a ještě skontroloval okolní chakru, cítil jen toho nunkenina vevnitř.* Měl by tu být sám, jinou chakru tu necítím. *Batsu přemýšlel ale oproti jeho klasickému jednání se tentokrát unáhlil a vytvořil si v ruce temný orb (Meiton: Dākushotto) který vystřelil po té budově kde se nacházel jejich cíl.*

Enyo
"Kde sakra je? Už by si měl přijít pro ty informace." *Enyův vnitřní monolog přerušila exploze jeho úkrytu a odhození temnou vlnou chakry.* Co to sakra? *Enyovi to bylo jasné, šly po něm. Díky kouři který exploze vytvořila si vytvořil jednoho klona Pomocí Kage Bunshin který z kouře vyšel ale originál se ukryl tak aby viděl své nepřítele. Složil ruční pečetě a z místa odkud počítal že vyletěla schopnost vytvořil velkou bariéru o průměru 40m (SHIPPŪ JINRAI). Následně složil další pečeť a chystal se odpálit a spálit vše co se uvnitř techniky bude nacházet.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 9:25 pm
*Misaki vyslechne si slova Batsua a jen souhlasně kývne hlavou. Když se zastaví, tak se zastaví kousek od něj a sleduje osb, která su vytvoříl v ruce.* 'Hmm zajímavé, ale to už uměl minule, pokud si dobře vzpomínám,' *řekne si v duchu Misaki. Když onen orb vystřelí na bodovu, tak se jen dívá, jak se rozpadla. Následně se tam objeví nějaká osoba Misaki rychle složí několik technik, když se tam začne osoba objevovat a kolem ní se objeví několik ledových senbonů, které se na něj rozletí (​Sensatsu Suishou). Následně se rozběhne doleva, aby se od něj trochu vzdálil a tím se vyhla i technice.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 9:33 pm
*Batsu velice dobře poznává techniku klanu Kansetsu, přece jen je jedním z nich a tak jakmile vidí jak se kolem nich udělala bariéra tak jen natáhne ruku k ní a celou ji pohltí (Meiton: Kyuuketsukou) a následně použije pohlcenou chakru a vyšle proti svému protivníkovi ničivé plameny Meiton: Jijimento. Následuje ihned Batsuův postup vpřed ale taky cítí 2 chakry takže dobře ví že jedna z nich je klon ale která to nedokáže posoudit. Za běhu složí několik dalších ručních pečetí a vytvoří kolem sebe 20 ohnivých duchů kteří se všichni současně vrhnou po klonu (Katon: Onidōrō). Snaží se ale i vyhnout kdyžtak technikám které by mohly přijít.*

Enyo
*Jeho technika byla pryč a on nechápal co se stalo. Věděl že tuhle techniku jde zničit jen velmi těžko a ona najednou zmizela. Co se klonu týče tak díky dostatečné vzdálenosti se plamenům Jijimento bez problémů vyhnul ˇa pokud se jedná o senbony ty se zasekly o techniku bariéry. Jako odpověď na Katonovou techniku složil klon několik pečetí a vypustil vekkou vlnu vody (​Suiton: Baku Suishouha) která plamenné duchy smetla. Viděl jak se Batsu blíží k němu ale stejně tak si byl vědom dalšího protivníka o kus dál. Proti Batsuovi zrovna letěla vlna vody takže to bral tak že toho má vyřízeného a nemusí se o něj na chvilku starat. Originál schovaný v troskách domu složil ruční pečeť a dle pokynů klona se téměř okamžitě kolem Misuki vytvoří fialová bariéra která a ni bude tlačit a odsívat ji chakur (TAJŪ MUGEN HŌYŌ).*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 9:47 pm
*Když technika najednou zmizí, tak se pousměje.* 'Zajímavé Batsu,' *řekne si v duchu Misaki. Následně se kolem ní objeví nějaká bariára.* 'Co to kurva je,' *řekne si v duchu Misaki.* 'Jak se z toho mám dostat, co třeba nějaká technika,' *pomyslí si Misaki. Složí několik pečetí a vyšle několik větrnýcj čepelí (​Fuuton: Juuha Reppushou).* 'Doufám, že mě to dostane ven,' *řekne si v duchu Misaki ve chvíli, kdy by měla technika narazit do bariéry.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 10:04 pm
*Na Batsua opět letí další technika ale díky tomu že Batsu taky ovládá Suiton tak tuto techniku zná. Vyskočí nad vlnu na kterou namíří levou ruku a vtáhne chakru z techniky do sebe a ve vzduchu se začne bokem otáčet. Jakmile se dostane na dosah ke klony tak najednou namíří pravou ruku na klona a vypustí opět plameny Jijimento. Po dopadu na zem se hned podívá na klon pokud přežil a naváže s ním oční kontakt aby ho uvrhnul do Genjtutsu (Shikumi no Jutsu) a následně vystartuje po něm pěstí a posílí si úder ještě ohněm (Katon: Moeru Hiji).*

Enyo
*Klon ať se snažil sebevíc tak se ubránit nemohl protože nestihl na plameny zareagovat a rána posílená katonem klon zničila a ten se rozplynul v dýmu.* "Sakra. Tihle nebudou tak jedoduší na poražení." *Kousl se do prstů a složil několik ručních pečetí a přivolal si na pomoc opici TARO která vyběhla hned po Batsuovi a ještěrku BUDOU která vyletěla po Misaki. Sám o sobě už se nemohl dál skrývat jelikož i tak ho teď summony prozradily. Zatímco se summony věnují jeho protivníkům tak složí další pečetě a vytvoří na celém bitevním poly bažinu (DOTON: YOMI NUMA). Vedle sebe si vytvoří baheního draka který k tomu všemu ještě zasypává Batsua a Misaki salvou haveních střel (DOTON: DORYUUDAN).*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 10:09 pm
*Misaki trochu unaveně oddechuje, protože tahle technika, ve které byla nebyla moc pěkná. Misaki využije toho, že je tam větší množství vody z předchozího útoku nepřítele, tak složí několik pečetí a pomocí Hyotonu si vytvoří ledového vlka. Ten se následně rozběhne na summona, kterého přivolal nukenin (Rouga Nadare no Jutsu). Misaki využije té chvílé, že je summon zaměstnaný, tak složí několik pečetí a v místě, kde se nachází nukenin se vytvoří několik ledových bodců (​Hissatsu Hyousou).* 'Tss s takovou za chvíli skončím mimo,' *řekne si v duchu naštvaně Misaki.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 10:21 pm
*Batsuovi se moc společnost opičáka nelíbila ale co se dalo dělat. Kousl se do palců a složil několik ručních pečetí. Pomocí Kuchiose no Jutsu si přivolala Gamakatsua II a Gamakichiho II kteří se začali věnovat opičákovi. Co se týče bažiny tak to Batsu vyřešil tak že soustředil chakru do svých nohou a tak mohl chodit po povrchu. Ohledně baheních střel tak Batsu opět použil svou techniku a každou střelu pohltil ale teď ž chtě nechtě musel po cíli. Složil pečeť pro Shunshin a přesunul se na místo kde před chvílí ještě byl bahenní drak a konečně uviděl svůj cíl.* Mám tě zrádce klanu Kansetsu. *Batsu si rychle vytvořil v ruce temnou kouli kterou obýhaly prstence a šel s ní po něm.*

Enyo
*Ještěrka neměla sebemnší problém blka porazit a umlátit díky své rychlosti a tak se opět vrhla po Misaki a jelikož se teď Misaki asi boří v bažině tak nejspíš nestihne ani pořádně techniku použit ale i kdyby tak se začne Enyo přsouvat takže ho to max poškrábě na noze. Hoří příde když se dolova vedle něj oběví Batsu který po něm ihned začal řvát a šel po něm s nějakou divnou technikou. Pokusi se rychle uhnout ale i tak zásah dostane a technika mu rozdrtí kotník na maděru.* Kurva. Ty hajzle. *Enyo dopadne na zem a přejde do kotoulu ale je mu jasné že jedna jeho noha je pryč.* "Sakra. Co teď." *Vytvoří si v ruce rasengan a vystřelí paprsek po Batsuovi (ENERUGISSHUNA RASENGAN). Začne se pokoušet dostat co nejdál od Batsua.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 10:40 pm
*Když je Misakin vlk zmiček, tak jen s vduchu povzdechne. Následně začne soustředit chakru do chodidel a začne chodit po bahně, které tam bylo.* 'Tss tohle je otrava,' *řekne si v duchu a následně se začne soustředit na svou chakru, kterou soustředí do pravé ruky a pak s ní mávne proti opičákovi a vypustí větrnou čepel (Fuuton: Juuha Shou).* 'Bylo by fajn se zbavit té opice, aby byl klid,' *řekne si v duchu Misaki.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 10:51 pm
*Batsu opět udělá to co vždycky a prostě proti technice nunkenina natáhne ruku a celou jí pohltí ale tontokrát ji přidá do své chakry. Pomalu jde k němu. Batsuovi došlo že teď se na souboj na blízko asi nedostane takže bude muset používat ninjutsu což bylo něco co Batsu plně countroval.* Zněuctil jsi klan Kansetsu. Já jakožto nástupce hlavy našeho klanu tě nyní pro čest klanu budu muset zabít. *Batsu si v ruce vytvořil 2 temné orby a namířil je na nunkenina a vystřelil.*

Enyo
Opět byla jeh otechnika pohlcena a on se jen snažil odplazit pryč ale bylo jasné že se mu to nepovede. Vyslechl si Batsuův monolog.* Takže ty jsi ten bastard od Nanty? Ha. Proto seš tak houževnatej. Ale taky moc dobře víš jakou techniku náš klan ještě ovládá že? *Z Enyových zad najednou vyletěly křídla tvořené chakrou a on během chvilky vzletěl (KAGERŌ NINPŌ: UTAKATA).* Finální technika mladý Kansetsu. Zasloužíš si jí zemřít. *Enyo vyletěl nad Batsua a vytvořil si ještě dalších 10 klonů kteří utvořily kruh mezi kolem Batsua a Misaki. Nikdo se teď nedostane ven a uprostřed se vznášel sám Enyo. Jeho chakra ho netrápila jelikož byla nekonečná. Co se týče jeho summonů tak ty už se vrátily zpět do své dimense. Všechny klony v tomto velkém kruhu složily ruční pečetě a na střídačku vedle sebe každý použil FUUTON: SHINKUU TAIGYOKU a ​KATON: GŌKA MESSHITSU. Samotný Enyo naletěl v plné rychlosti (29) do Batsua a plnou silou mu vrazil do břicha (87).*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 11:04 pm
*Misaki chce zaútočit na opici, ale ta najednou zmizí. Poté se podívá na Batsua a na nukenina. Když se mu objeví křídla, tak jen trochu zaraženě zamrká.* 'A co je zase tohle,' *řekne si v duchu Misaki. Následně se tam objeví klony, tak si Misaki jen v duchu povzdechne.* 'Tak a jsme v háji,' *řekne si v duchu Misaki. Ve chvíli, kdy originál je ve středu kruhu a nehýbe se, tak Misaki rychle složí pravou rukou pečetě a velmi rychle začne zmrazovat vzduch, který je kolem nukenina a pokusí se ho uvěznit v ledu (Hyourou no Jutsu).* 'Mám takový pocit, že tady za chvíli odpadnu,' *řekne si v duchu Misaki. Když na ní pak letí Katon a Fuuton, tak složí několik pečetí a použije Kawarimi s kamenem, který je mimo tento kruh (Kawarimi no Jutsu).*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 11:18 pm
*Batsu poc dobře techniku poznal a taky znal její rizika a proč se taky jedná o Kinjutsu. Skousl zuby ale co nunkenin nevěděl tak to že Batsu již měl dostatek načerpané přírodní chakry pro vstup do sennin modu. Jeho klon který nechal v korunách stromu na místě setkání se rozplynul a Batsuovy zorničky změnili tvar a kolem jeho očí se vytvořil oranžový pigment* Tak si zatancujeme. *Batsu rychle vytvořil 2 klony které natáhly ruce k technikám které používaly klony a začali pohlcovat techniky. Samotný Batsu však díky výhodě kterou právě získal stihl uhnout úderu který na něj vyl veden a přesneji když kolem něj nunkenin proletěl tak se mu v otočce chytl za krk a doslova si ho osedlal.* Tady končíš. *Batsu ho objal nohama aby nespadl a ještě se k němu přivázal pomocí obvazů (Meiton: Hōtai sakugen). V obou rukách si vytvořil temnou kouli kterou obýhaly prstence (Meiton: Chō Kasseiken) a vrazil mue je přímo do lopatek.*

Enyo
*Enyo ucítil chlad který se kolem něj tvořil a tak si jednoduše povyletěl o kousek výš. Střemhlav se vrhnul na originál Batsua ale ten se nějak změnil a najednou ho měl na zádech.* Slez ze mě. *Enyo sebou házel na všechny strany, ošíval se a snažil se ho zhodit. To vše skončilo ve chvíli kdy ucítil jak mu byly zlomeny lopatky, žebra a zničené kosti mu propíchaly jeho orgány. Střemhla s ním letěl k zemi až konečně mrtvý narazil do země.*

Batsu
*Jakmile byl Enyo mrtev tak Batsuvy klony přestali existovat stejně jako ty od Enya. Začal ho prohrabávat až v jedné z vnitřních kapes jeho oblečení našel svitek. Zkontroloval ho a skutečně se jednalo o jeho trofej. Batsu byl stále ještě v sennin modu a pomalu z něj vyprchávala ona chakra kterou tak louho čerpal.* Tak a je to za námi.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 11:28 pm
*Její útok se jí nepovede, což jí celkem naštvalo, protože jí chybělo jen pár vteřin a nukenin by skončil v ledu. Poté si trochu vydechne, protože měla takový pocit, že tohle je konec, protože, bylo tam hodně klonů a ještě originál a Misaki měla takový poci, že je nejspíše nedokážou porazit. Když se tam objeví další dva klony od Batsua, tak trochu překvapeně zamkrá. Následně klony zmizely a nukenin byl mrtvý, protože ho Batsu sejmul celkem rychle.* „Super, jestli je tohle to, co čem jsi mluvil, tak je to fakt super technika,“ *poví mu Misaki.* „Mimochodem jsem si všimla, že jsi přivolal žáby... Kdyby jsi měl zájem, tak ti můžu nabídnout škorpiony,“ *poví mu Misaki.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sat Aug 06, 2022 11:33 pm
*Batsu měl stále oči jako žába takže to může být pro některé i trochu nepříjemné když se na něj dívají ale to už sebou nese síla senin modu.* Jedná se o takzvané Senjutsu. To je důvod proč jsem teď byl dlouhou dobu pryč. Rok jsem trénoval ve speciální dimenzi tuto schopnost. *Batsua následně však zaujala nabídka toho že by mohl získat další smlouvu s jinou linií kuchyiose.* Jsi zástupce linie škorpiónů? "Škorpióní jed by se skutečně mohl dost hodit, proč ne." Dobře platí. *Batsu vytáhl svůj svitek protože bylo jasné že tady půjde o výměnný obchod.* Pravdila znáš. Podepiš se a já se podepíšu k tobě. *Jakmile bude tento malý obchod dokonán tak Batsu opět smotá svitek a schová ho.* Myslím že je na čase aby se naše cesty zase rozešly. Musím zpět do Iwa podat hlášení a odevzdat cíl mise. Klidně si vem jeho hlavu jako důkaz že jsi jej skutečně zabila. Měj se Misaki. *Dokud měl Batsu ještě přírodní chakru tak cesta ubýhala velice rychle ale jakmile o ni přišel už to nebylo tak jednoduché i tak jeho cesta zpět do Iwagakure nezabrala moc času. Odevzdal svitek který měl za úkol získat a opět se začal věnovat své primární misi.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 07, 2022 12:31 am
*Misaki poslouchá jeho slova.* „Aha, to zní hodně zajímavě,“ *poví mu Misaki, protože tohle je něco, co slyší úplně poprvé. Misaki se jen pousměje.* „Jo jsem, to je asi jediné zvíře, které jde potkat v Suně,“ *poví mu Misaki.* „Tak jo super,“ *poví mu Misaki a následně vytáhne svůj svitek se škorpiony. Když Batsu vytáhne s žábami, tak se jen pousměje. Nad otázkou jestli zná pravidla, tak jen souhlasně kývne hlavou. Následně se kousne do prstu a podepíše se svou krví. Poté si vezme svůj svitek a schová ho do pouzdra.* „Taky si myslím, mise je hotová a já se budu muset vrátit zpět do Suny a podat hlášení,“ *poví mu Misaki. Hlavu ani nepotřebuje.* „Tak se měj Batsu,“ *poví mu Misaki a pak se vydá zpět do Suny.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Sun Aug 07, 2022 12:36 am
KONEC RPG
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Tue Aug 30, 2022 11:01 pm
*Do rúk sa mu dostal ďalší zvitok s misiou a tak neváhal a vyšiel na cestu. Jednalo sa znovu o zneškodnenie nukeina, ktorý ohrozoval dedinčanov. Mal z týchto misii zlé skúsenosti, pri jednej z nich sa stal pečienkou, no nejako to prežil a pravdepodobne i nejako prežije ďalšiu. Navyše toto bola B misia a nie A a keď prežil A misiu, tak dúfal, že prežije i toto. Cesta na miesto stretnutia, kde sa mal stretnúť s ďalším shinobim mu trvala zopár dní, no keď na miesto dorazil, tak tam ešte nikto nebol. Oblečený bol v uniforme shinobi pre Kumogakure no Sato, popravde si to i nejako obľúbil a čakal. Popravde sa ani nikam neponáhľal, už len pri pomyslení na jeho poslednú A misiu, kedy, nie len, že nukein zrovnal dedinu so zemou, ale z neho urobil chodiacu fašírku. Miestami tu to prišlo i vtipné, plakať nad tým rozhodne nehodlal, no aspoň sa nikto nezranil, aj keď urobili z celej dediny bezdomovcov.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Tue Aug 30, 2022 11:16 pm
*Batsu opět plnil své tajné poslání které měl v Iwagakure. Na druhou stranu se mu to hodilo že ho poslali na tuto misi. Tento muž měl mít informace o některých táborech banditů které mají v plánu zaútočit na Kiri aby ještě více zničili morálku v Kiri. Nahodil an sebe svůj obvyklý outfit, za pas si jako vždy hodil Satsujin Hane a kolem pasu nějaká ta pouzdra s vybavením a vyrazil do země ptáků. Nějakou dobu mu cesta trvala a bylo pár komplikací ale nakonec se sem dostal včas. Když došel na místo setkání tak už tam viděl Aritu.* "Ale ale ale. Zase s Aritou? Možná bych ho tentokrát měl nechat ať mi ukáže co umí. Kdyžtak se do toho vložím a sejmu toho zmetka." *Dojde k Aritovi.* Takže další mise s tebou?
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Tue Aug 30, 2022 11:22 pm
*Medzitým čo čakal si vytiahol cigaretu a zapálil. Nie, že by toho nevyfajčil celkom dosť za ceste sem, ale to nikto nevedel a nevidel. Dokonca nefajčil ani pri Misaki, takže si to viac menej vynahradzoval. Potiahol si z cigarety a vydýchol po chvíli štipľavý dym z jeho pľúc, než sa otočil za známym hlasom. Trochu sa usmial a vytiahol si cigaretu z úst.* Už to tak vyzerá, Batsu. *On vedel len o zneškodenní nukeina, ktorý ohrozoval dedinu, ak sem poslali Batsua, mohlo to mať i hlbší zmysel, ale nehodlal sa v tom špárať. Nestrkať nos do vecí, do ktorých mu nič nie je bola ideálna možnosť a vec. Trochu dúfal, že on sám si trochu viac zabojuje, ale kto vie, možno i toto bude chcieť vyriešiť rýchlo.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Tue Aug 30, 2022 11:33 pm
*Sice už nějakou dobu přestával ale i on si rád dal cigaretu a když viděl že i jeho kolega si dal tak proč ne. Vytáhl tabatěrku ale oproti Aritovi měl dost jiné cigarety. V černém papírku a zlatě obaleným filtrem. Na prstu si vytvořil jen plamínek a zapálil si.* Takže to bude dneska takhle. Ukážeš mi co v tobě je. Já tu budu jen jako taková pojistka. *Batsu to myslel vážně. Minule to celé odedřel ale tentokrát to nebyly tak choulostivé informace jako tentokrát.* Jediné co po tobě chci je to aby jsi ji nezabíjel. Neptej se proč prostě ať zůstane naživu. *Batsu už její chakru vycítil a tak ukázal směr kterým se vydají.*

Ayu
*Skrývala se v této zemi a byla prostředníkem mezi banditskými tábory. Předávala informace tam a tam jelikož byl ze všech nejrychlejší a dokázala muže ovlivnit tak že jí vše prošlo. Už tu měla svůj malý domeček kde se schovávala, tedy malý na první pohled. Pod domkem se rozléhlay rozsáhle katakomby s pastma a nástrahami.* "Takže další kdo si pro mě došel? Tak uvidíme jak to bude tentokrát. Konečně bych se mohla aspoň trochu pobavit." *Řekla a přitom si chytla přívěsek na krku který se jí tam jen tak houpal.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Tue Aug 30, 2022 11:43 pm
*Bol prekvapený, keď si i Batsu vytiahol cigarety a jednu si zapálil. Jeho cigarety boli zabalené v bielom papieriku s čiernym filtrom, hádal, že v Kumo sú cigarety iné, než tam, kde si ich zohnal on.* Rozumiem. *Prikývol. Ak bol Batsu ako poistka, tak sa nemal čoho báť, nemal žiadne kosti, ktoré by si mohol zlomiť a nejako prežije, ak by skončil znovu ako chodiaca pečienka.* Urobím všetko, čo je v mojich silách nezabiť. *Ak nemá zabiť nepriateľa, život bude pre neho ťažší, ale s tým sa musel nejako zmieriť, väčšinou všetkých zabil hneď pri prvej príležitosti a zatiaľ vyhrávala klanová technika s priamym zásahom do srdca a pľúc, no teraz to musel urobiť inak, otázkou preňho bolo ale ako. Spolu s ním sa vydal smerom kam ukázal. Cestou tam dofajčil i cigaretu a špalok hodil do špeciálneho prenosného popolníku, ktorý ponúkol i Batsuovi, aby tam vyhodil ten jeho. Obsahu sa zbaví, až nájde prvý kôš, do ktorého to bude môcť vyhodiť. Obaja zastali niekoľko metrov pred malým domčekom. Nejako takto si Arita predstavoval svoj život postupom času, až bude viac starší a bude mať niečo za sebou.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Tue Aug 30, 2022 11:59 pm
*Batsu jde celou cest uvedle Arity.* Vím že je to těžší ale ber to jako výzvu. Když by to šlo špatně vložím se do toho já. *Když mu nabídl popelník tak se jen usmál.* Řeknu ti tajemství. Tyhle cigarety jsou kompletně celé můj výtvor. Domácí tabák a filtr s papírem je navrhnutý tak že se během pár mitu v přírodě rozloží. *S těmi slovy zahodí špaček pryč. Konečně se ukázali před baráčkem. Batsu si prošel celý dům svou detekcí charky a ucítil že chakra jde zdolu.* Asi je ve sklepě. *Batsu šel jako první protože on věděl kde se nepřítel nachází, aspoň si to myslel do doby než vlezl do katakomb.* Aha. Už chápu. Tady to bude plné pastí. *Nebylo co dělat. Batsu si byl jistý že tu jsou pasti, nedokázal si představit že by někdo kdo se skrývá v takovém sklepě tak by to tu nezadělal pastmi. Rozhodl se to vyřešit po svém. Složil několik ručních pečetí a vypustil velké množstvi vody do všech chodeb (​Suiton: Baku Suishouha). Následně ukáže Aritovi kudy k cíli podle chakry a půjde za ním.* Budu tě krýt.

Ayu
*Ucítila jak někdo vešel do její skrýše a tak si jen řekla že se o ně postarají pasti. To si teda myslela než se přivalila voda.* "Parchant se Suitonem." *Ayu se teda připravovala že bude muset použít sílu a ne jen mazanost. Posadila se na křeslo které bylo přímo naproti východu z jeskyně odkud by měli přijít Batsu a Arita. Směřovala svůj pohled tak aby mohla ihned navázat s daným člověkem co dojde oční kontakt a uvrhnout cíl do genjutsu ve kterém kolem cíle začnou růst lusky a z nich budou vylézat shinobi kteří budou útočit na cíl (MAME SAKKAKU).*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Wed Aug 31, 2022 12:42 am
Máš svoje? *Povedal viac menej sám pre seba. On si ich kupoval v Kumo, už mal si o svoju značku a žiadne iné si nekupoval, takže keď mu došli a on ich nemohol nikde nájsť, tak hold trpel bez nich.* Aspoň nemusíš nosiť popolník ako ja. *Usmial sa, nie, že by bol onen prenosný popolník zaberal veľa miesta. Vysoká a na šírku bola rovnaká ako tabatierka, no po stranách bola trochu väčšia, aby sa tam vošlo zopár špalkov. Spoločne šli tam, vošli nakoniec do domu a do pivnice, kde boli chodby, Batsu tak použil suiton, aby sa techník zbavil pascí a oni tak mohli pokračovať v až dorazili do viac menej priestornej miestnosti, jeho oči sa stretli takmer okamžite sa chytil do genjutsu. Keď okolo neho začali vyliezať shinobi z luskov, tak na chvíľu zadržal svoju chakru a potom ju vypustil. Batsu mu nedal nijako najavo, že by tu bolo viacej ľudí, veril, že by mu to povedal a tak pochopil, sa jedná o genjutsu z ktorého sa dostal.* "Otravné genjutsu, úžasné plýtvanie chakry." *No už sa nenechá znovu chytiť a za chrbtom mal Batsua, ktorý sa o to postará, ak by šlo všetko do kvetín. Zložil pečate pre Katon: housenka no jutsu, a poslal na ňu síce základnú techniku, no vyhovovala mu nateraz, aspoň bude vidieť ako zareaguje.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Wed Aug 31, 2022 6:21 pm
*Batsu jak řekl tak udělal. Opřel se o stěnu jeskyně a pozoroval co se bude dít. Ucítil výkyv v Aritově chakře takže zjistil že je v genjutsu. Spíš se díval jak si s tím vším poradí. Batsu vytáhl svou Satsujin Hane a zapíchl ji do hliněné země vedle sebe.* "Tak se mi teda ukaž Arito. Jsem zvědavej jak si poradíš."

Ayu
*Arita se dostal z jejího genjutsu což ji trochu naštvalo ale co už. Teď bylo na čase aby se ona vyhnula útoku který na ní ležel. Složila pár pečetí a z ruky vypustila vodní proud proti ohnivým koulím (SUITON: SUIHACHI) a tím je uhasila. Ayu poté 3x švihla rukou a vypustila větrné čepele, 2 na Aritu který byl v popředí a jednu na Batsua vzadu. Následně vytáhla svůj jashinistický bodec který se rozložil a vyběhla přímo po Aritovi.* Jashine pošlu tohoto muže do tvého království. Přijmi prosím tuto oběť.
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Wed Aug 31, 2022 10:21 pm
"Takže suiton." *Prešlo mu hlavou, keď uvidel, ako zrušila jeho techniku. On zatiaľ nehodlal odhaľovať rainon. Aspoň nie na teraz. Pred ním však boli dve veterné čepele, ktoré leteli jeho smerom. Nevedel ako sa im vyhnúť, no vďaka diaľkovému rozdielu medzi nimi sa rozhodol vyskočiť tak, aby ich preskočil a tak ich nechal všetky tri na jeho kolegovi, vo vzduchu keď videl, že sa rozbehla jeho smerom tasil hatake tanto a keď dopadol a ona k nemu dobehla, tak jej presekol skôr, než mu stihla uškodiť a hneď na to od nej odskočil, tak rýchlo a najďalej ako mohol.* Kto k boju používa bodec? *Nechápal k čomu je to dobré. Ak by sa ho skúsila inak dotknúť, odrazil by útok znovu s hatake tantok a odskočil by tak či onak.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Wed Aug 31, 2022 11:00 pm
*Batsu ty pohyby poznal přece jen už hodněkrát bojoval proti futonu. Nečekal že je nakonec Arita nechá všechny na něm ale co už. Natáhl prostě k technikám ruku a pohltil je. Batsu uslyšel zmínky o Jashinovi a lehce se usmál.* "Myslím že se opravdu nemusím bát že by můj cíl zemřel. Teď jen aby nezemřel i Arita." *Kdyby šlo do tuhého tak Batsu ve vteřině uvolní svou Satsujin Hane a ochráni Aritu pomocí čepelek.*

Ayu
*Trochu jí naštvalo že její útok nevyšel a navíc ji zaskočilo jakto že ten vzadu nic nedělá a ještě bez problému pohltil její techniku.* "Myslím že bych se měla zbavit toho vzadu když nic nedělá." *Viděla jak se na ní Arita napřahuje a tak spíš uskočila než aby s ním bojovala na přímo. Z toho meče cítila chakru a moc se jí to nelíbilo.* Co to máš za hnusnou zbraň. Takže ty podvádíš? *Vytvořila si jednoho klona pomocí kage Bunshin no Jutsu a ten odkočil dozadu. Sama se vrhnula přímo proti Aritovi a mířila na něj špičkou bodce jako by útočila rapírem. Co se klonu týče ten složil několik ručních pečetí a pokusí se Batsua chytit do zeminy která se kolem něj začne zvedat (​DOTON: DOROJIGOKU).*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Wed Aug 31, 2022 11:19 pm
*Videl ako uskočila, čo sa jeho tanta bála?* He? V živote som nepodvádzal. Na tú zbraň som ši šporil pekelne dlho, keď som bol detsko. *Nepodvádzal, rozhodne nie. Ešte mohla byť rada, že nepoužije na ňu klanové techniky, ak by ju mohol zabiť, tak by to urobil už dávno, ale nemohol, Batsu to nechcel. To, že je náboženskou fanatičkou si všimol, keď pred chvíľou preniesla modlitbu, no stále nevedel o tom nič, ani to, že by mu boli jeho klanové techniky v tomto na dve veci. Sledoval, ako vytvorila klona, ktorý Aritu úplne odignoroval a išiel robiť pozornosť Batsuovi, ktorý mal oboch na saláme, veril však, že ak by sa niečo pokašlalo, zachránil by mu krk, hlavu, čokoľvek, ešte si nemohol dovoliť umrieť a keď prežil A misiu, tak prežije i túto B misiu! Keď naňho nukeinka išla s tým zvyškom bodca ako s rapírom, tak v prípade zablokovania jej úderu, ten bodec ešte skrátil a, ak by sa pokúšala o niečo iné, tak by jej jednoducho poslal pár projektilov katonu do tváre.* (KATON: HOUKASHUSHA 2x​)
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Wed Aug 31, 2022 11:31 pm
*Batsuovy nohy se začali obalovat zeminou. Nebyla to první dotonová technika kterou viděl a zrovna s touto se už před nějakou dobou setkal. Položil na zeminu ruku a pohltil z ní chakru. Zemina se prostě jen rozpadla. Batsu ale neměl zájem o to aby ho tady nějaký blbý klon otravoval.* Rozptyl se, Satsujin Hane. *V tu chvíli katana zmizela a místo ní tu bylo 1000 malých čepelek připomínající okvětní lístky sakury. Batsu jen udělal jedno malé gesto rukou a vyslal všechny čepelky kolem Arity, originálu nunkeninky až na klona v plné rychlosti (32). Je možné že trochu pořeže Aritu al u něj si dává pozor ale jak to bere přes nunkeninku se nijak zpět nedrží.* Hele Arito. Nemusíš se držet zpátky. Tahle neumře.

Ayu
*Všimla si že se její bodec stále zkracuje a tak bylo jasné že tudy cesta nepovede a že Aritova zbraň je ještě nebezpečnější než čekala. Ona však strach neměla. Ona umřít nemohla, Jashin ji ochraňoval. Když nemohla použít zbraň tak přešla na blízko do pozice v Taijutsu s boxery. Její rychlost byla dostatečně velká na to aby se dokázala zbrani vyhnout a tak se držela co nejblíž u těla Arity takže nebude mít žádný prostor aby složil pečetě. Rychle složila i jednoruční pečeť a pocítila si pravou ruku pomocí Dotonu (DOTON: DOMU) aby její údery byly ještě silnější. Najednou se tu ale ukázala jakási salva lístečků sakury.* Co to do háje je. *To už ale cítila tisíce malých čepelek na své kůži. Klon neměl sebemenší šanci a během chvíle se rozplynul v dýmu.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Wed Aug 31, 2022 11:50 pm
*Keď to vzdala s bodcom, tak prešla na blízko. Snažil sa kryť pomocou hatake tanto, no s rýchlosťou boli na tom podobne a tak sa mu vyhýbala a nedávala mu žiadny priestor pre tvorbu techník. Keď ešte rýchlo zložila pečate, aby sa jej ruka obalila zeminou, len sa uškrnul.* Kto tu podvádza, vybaliť na mňa všetky tri elementy. *Odfrkol. TO však potom pred sebou uvidel, skôr zazrel malé čepele, ktoré sa z ničoho nič objavili, musela to byť teda Batsuová technika a aj keď sa snažil, aby sa mu nejaký vyhol, tak ho dva škrábli, no nebolo to skutočne nič vážne.* He? Nezomrie? *Vydal zo seba prekvapene, no keď mu bolo povedané, že sa nemusí držať späť, tak použil klanovú techniku, aby ju čo najrýchlejšie od seba dostal (​JIONGU: GARROTTER ), tudíž z jeho tela vystrelili vlákna s jeho dlaňou, chytil ju pod krkom a odsunul ju čo najďalej od seba (cca 6 a pol metra) a ešte sa s ňou snažil šmariť o zem. Medzitým pustil na zem hatake tanto a použil JIONGU: MUCH, kedy z jeho druhej ruky vyleteli čisto vlákna, ktoré ju prebodnú na rôznych miestach. Pľúca, srdce, pečeň, žalúdok, krk... medzitým čo poslal túto techniku, svoju druhu ruku vrátil späť a hneď po tom, čo by prebodol tie miesta, by sa vrátila i tamtie vlákna naspäť. Chcel skutočne vidieť, či nezomrie a keď ešte stále videl, že skutočne žije...* Nekecaj, fakt ešte žije. *Zložil v rýchlosti ručné pečate pre RAITON: HEBI IKAZUCHI, kedy z jeho oboch rúk vyšli dva elektrické hady, ktoré by sa jej mohli zahryznúť do rúk a tým spôsobiť paralýzu.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Thu Sep 01, 2022 12:08 am
*Batsuovi bylo jasné že teď už se bude muset nejspíš zapojit i on. Proti jashinistovi nechtěl nechat Aritu moc dlouho bojovat, přesněji ani on nechtěl bojovat s Jashinistou tak dlouho. Doslova je nenáviděl a tak se odlepil od stěny a pomalým krokem se připojoval k bitvě. Jeho čepelky se vrátili a zformovaly se opět do katany kterou teď Batsu držel v ruce. Katana se viditelně temně leskla.* Je to Jashinista. Ti jsou nesmrtelní. Už jsem jich pár potkal a jsou to pěkně otravní jedinci. Jediné co si zaslouží je vyhubení.

Ayu
*Pochopila že ten druhej se nejspíš už s jashinisty setkal narozdíl od toho do kterého teď bušila. Nečekala však že se najednou takhle proletí a tak nestihla pořádne zareagovat když ji Arita svou rukou odsunul pryč. Najednou jí ještě celým tělem projeli jakési vlákna.* Jo žiju a budu žít na vždy. *Pak uslyšela Batsuovu poznámku.* Velký Jashin si žádá tvou smrt a tvou oběť. Musíš ihned zemřít. *Viděla ty elektrické hady a moc se jí to nelíbilo a tak jako odpověď se rozhodla pro salvu kamenů. Zeminy a šutrů tu bylo dost a tak složila ruční pečetě a oba muže zasypala salvou šutrů (DOTON: TOBI TSUBUTE) a nepolevovala stále držela.* Chcípněte. Pak vaše duše pošlu k Jashinovi.
Sponsored content

země - Země Ptáků   - Stránka 10 Empty Re: Země Ptáků

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru