Země Bažin

+5
Rias Gremory
Yin Yurinachi
Espere Itami
Noctis Clive
Admin
9 posters
Goto down
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Fri Jan 22, 2021 4:45 pm
*Já jsem lékař... Sice začínám, ale základy umím. Bude to rozhodně lepší, než nic, *odvětil Itami na Yinovu otázku. Hodil si na záda loutky a běžel ke zraněnému ninjovi. Počkal, až si Tetsua natáhne nohu, rozvázal mu škrtidlo, aby do rány opět mohla proudit krev a s ní i krevní destičky. Natáhl ruce nad ránu a ty mu začaly svítit světle zeleně(Shousen Jutsu).*Teď by to mělo být stabilizované, ale nenamahej to a až dorazíte do vesnice, tak si to nech vydezinfikovat a případně i zašít, *poučil Itami svého jednorázového pacienta. Svojí technikou pouze podpořil srážení krve a provizorně zacelil bodnou ránu.* Vidím, že jste si vedli dobře... Tak máme asi všichni splněno, *pochválil kluky Hanzo, když konečně přišel až k nim*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Fri Jan 22, 2021 4:51 pm
*Nějakou dobu trvalo, než byla Tetsuova noha alespoň v nějakém cestování-hodném stavu. Yin celou dobu mlčel a jen pozorně sledoval Tetusovo koleno a tu zelenou záři, která šla Itamimu z rukou.* Jo, dobrá práce, všichni. *Společně s Hanzem pochválil ostatní i Tetsuo.* Tak my už půjdeme. *Mávnul na Yina, který mu pomohl vstát a hodil si ho na záda. Díky jeho síle to nebyl až takový problém. Yin jen jedním pohybem ruky nahoru jakoby těm dvěma z Konohy zamával a vydal se společně se svým velitelem mise domů. Jelikož byl Tetsuo zraněný a Yin ho nemohl nosit celou cestu, tak jim cesta zpátky trvala o něco dýl, než cesta tam. Když už však byli v Kirigakure, Yin odnesl Tetsua do nemocnice a následně bylo i podáno hlášení, jak mise dopadla. Yin si pak mohl konečně po dlouhé době užít zase svojí postel.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Fri Jan 22, 2021 5:33 pm
Hanzo s Itamim se také rozloučili se skupinkou z jiné vesnice a vyrazili.* Ti nám s tou misí hodně pomohli co? *podíval se Itami zamyšleně na svého zelenovlasého kamaráda.* No rozhodně by jsme nešli domů bez zranění jako teď , *odpověděl mu Hanzo klidným tónem. Oba dva moc dobře věděli, že by jim nukenin s bandity v zádech pořádně zavařil. Následně šli ke starostovi, kde mu předali jeho svitek a on jim na oplátku potvrdil splnění mise. Cesta domů jim trvala o trochu déle, jelikož byly z celé mise oba kluci poměrně vyčerpaní. V Konoze okamžitě podali hlášení o úspěšném splnění mise a následně oba zamířili na velký a vydatný oběd, který si za svůj výkon rozhodně zasloužili.*
Konec RP
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Mar 10, 2021 7:17 pm
Rias Gremory: *Dostala se jí do rukou zakázka, která není úplně vhodná pro obyčejného Ninju, protože jde o úkol dostat z jistého Ninji, který byl zajat skupinou Nukeninů nějaké informace. Vypadá to že ten Ninja (z Kirigakure) zničil jeden z jejich táborů a skryl někam jejich peníze, kterých tam bylo dost. Stihly ho sice polapit dřív než dorazil do Kirigakure ale peníze u sebe nemá žádné a ani po dlouhých dnech mučení neřekl ani písmenko. Rias ale zmínila že dokáže z kohokoliv dostat jakékoliv informace a tak tuhle zakázku přijme. Nechce za ní ani chtít zaplatit jen aby se rozšířilo povědomí o tom že není jen dobrá v boji ale i ve vyslýchání. Dojde tedy na smluvené místo v Sora-Ku, kde ji její zákazník předá toho Ninju z Kirigakure.* (Rias): Takže až získám všechny informace tak vám předám informace co potřebujete, mohu si tohoto muže pak nechat? (Zákazník): Jistě, jediné co potřebuju jsou informace a nic jiného. (Rias): dobrá, až budu mít potřebné informace tak vám dám vědět. *Poté se rozloučí a rozejdou se, Rias využívá chakrová vlákna a nechává toho Ninja chodit pomocí její vůle. Ten týpek je totiž v bezvědomí aby neztropil nějaké divadlo. Cestou si Rias načerpá dostatečné množství vesmírné chakry aby se s tím ubožákem přemístila do své osobní dimenze Jigenu (Mirāsaizu). Vypadá to tam fakt krásně, taková rajská zahrada. Když tam už jsou tak Rias toho týpka nechá probudit, není to pro ní těžší než lusknutí prstem. Ona tu je bohyně a může dělat co chce ale když se nad tím zamyslí není nutné ho probouzet a postačí když mu nahlédne do vzpomínek což udělá a zjistí si jeho klan, schopnosti a také všechny klanové schopnosti klanu Hōzuki.* Sice mi to je aktuálně k hovnu ale tak hodit se může… možná bych mohla otestovat ten svůj pokus. *Tiše se tomu zasměje a opustí tuhle dimenzi a vrátí se do Sora-Ku aby dorazila za svým klientem a mohla mu vylíčit informace, které chtěl aby Rias získala. Díky přístupu do vzpomínek toho Ninji s tím problém nebyl. Klient je dost šokovaný že neuplynula ani hodina a ona mu už přichází oznámit že je hotová. Před odchodem z té dimenze ještě toho týpka nechala takzvaně zamrznou, prostě tam jakoby hibernuje či tak nějak. Nikdy se neprobudí pokud ona sama nebude chtít ale nebude ani potřebovat jíst či pít. Následných několik týdnů uvažuje o jednom vědeckém zákroku, který z hlediska lékařství a celkově lidské fyziologie dává smysl a tak se rozhodne to otestovat v Pevnosti v Zemi Pustoty, kde Rias aktuálně žije (s Tsuki). Tam si vleze do své dimenze a vrátí se zase zpět do normálního světa kde toho týpka položí na stůl někde ve vězení, ten stůl si tam prostě přitáhla. Předtím ho samozřejmě ještě nadopovala nějakými uspávadly apod. aby se ji tam neprobudil.* Fajn tak jde se na to, snad ten pokus bude mít pozitivní výsledky. Ještě si tam samozřejmě přinese sterilní vybavení aby si neuhnala infekci, ano hodlá to totiž otestovat na sobě což je docela velké riziko ale nechce se jí běhat ven a shánět nějakého Ninju na kterém to otestuje. Její lenost ji aktuálně bude vystavovat velkému hazardu. Rias jde na to a pomocí punkční jehly mu odebere kostní dřeň z pánevní kosti. Samotný zákrok odběru Rias sebral dost času (trvalo to hodinu). Následně toho týpka opět přesune do své dimenze a pak se vrátí zpět, vypadá to že kostní dřeně tomu Ninjovi sebrala opravdu hodně a mohlo by ho to nakonec stát i život ale to nevadí. Pokud té dřeně potřebovat více, není jistí že to zvládne okamžitě. Dalším krokem je totiž to že musí pomocí chakry nechat zaniknout veškeré nepotřebné genetické informace a zanechat v kostní dřeni pouze informace DNA spojené s klanem Hōzuki. Proto k lahvičce ve které je uchována kostní dřeň přiloží své dlaně a koncentruje chakru do dlaní s cílem dostat ji z dlaní jako při Shousen no Jutsu aby se napojila na tu dřeň a zlikvidovala všechny nepotřebné informace. Nerada by přepsala svou vlastní DNA více než je nutné. Nicméně už jen tento krok Rias trvá provést celkem dlouho, protože není schopna napojit se na tu dřeň a tím pádem není schopná zničit nepotřebné genetické informace. Takže postupně vždy zkouší toto ale prostě ji to nejde, trvá ji to asi 6 dní než dojde potřebného výsledku… nebo ne výsledku ale malého pokroku. Z dlaní ji začne pouhým okem viditelná chakra zářit ve fialové barvě a začne postupně likvidovat jednotlivá DNA s tím že chce zanechat jen to co je potřeba ponechat. Samotný proces ji trvá asi 12 hodin a aby si byla jistá že to zvládla přesune se s tím vzorkem do své dimenze aby si tam nechala vyložit obsah genetických informací té lahvičky jako pouhá čísla apod. Prostě soupis toho a není moc nadšená, protože se zdá že znehodnotila samotnou genetickou strukturu toho vzorku a znehodnotila tím pádem DNA týkající se klanu Hōzuki a tak pokud by si implantovala tuto dřeň buď by si vážně ublížila nebo by to mělo nulový účinek. Ria se tedy vrací vždy zpět do normální dimenze a opakuje ten proces znovu a znovu ale musí si mezitím dávat přestávky, protože to je celkem dlouhý a vyčerpávající proces a tak i když nemá těch vzorků zas tak moc tak to trvá asi 4 týdny než se dostane do bodu kdy ji zbývá poslední vzorek na kterém to může otestovat. Pokud to nevyjde bude muset někde odchytit dalšího člena klanu Hōzuki aby si z něj sebrala další vzorky jeho kostní dřeně. Pokud jde totiž o toho, kterého chytla už dávno ho nechala opustit svou dimenzi a nechala ho zemřít načež si ho zapečetila do pečetícího svitku. Následně stráví dalších několik hodin ničením nepotřebných genetických informací ze svého posledního vzorku a soustředí se u toho jako nikdy předtím. Zabere ji to asi něco kolem 14ti hodin ale když skončí a otestuje si to v dimenzi Mirāsaizu a stal se zázrak a ten poslední vzorek ji vyšel. Po otestování se zdá že veškeré nepotřebné genetické informace jsou pryč a tahle dávka je připravena k tomu aby se přešlo k poslední fázi. Rias si sedne a vytvoří si stínového klona, který ji tu dřeň zavede jako kterákoliv jiná transfúze do krevního řečiště. Takto vpravené buňky do těla se samy uchytí uvnitř kostí, kde začnou opět růst a množit se. Rias je ale po tomto zákroku celkem zle, tak se nechá klonem odvést do svých komnat kde si rovnou lehne a stane se na dlouhou dobu celkem nefunkční (takové 3 dny). Po uplynutí té doby začne opět fungovat a tak se pokusí použít nějaké klanové techniky klanu Kansetsu, které ovládala ale není schopna je použít, což je prozatím dobré znamení a tak se následně pokusí použít základní techniku klanu Hōzuki (Suika no Jutsu) ale nestane se nic, což se dalo čekat. Nakonec kdo by čekal že se to naučí ihned ale je to technika ranku D a tak ji to zabere jen několik dní než to zvládne použít a vyjde ji tak ten pokus a změnila si oficiálně klan. Jde o velký vědecký počin o kterém se ale nehodlá jen tak podělit, protože by znalost takového kalibru mohla být velice cenná a mohla by se vystavit velkému nebezpečí. Ještě to stejně bude muset testovat a tak to postupně časem začne testovat na různých obětech díky čemuž zjistí že účinnost bude něco kolem 50%. ah bože jaké měla Rias štěstí že to u ní vyšlo, jinak by se svou hloupostí zbytečně oslabila, protože by přišla o svůj klan a ani by nezískala nový což se stalo polovině testovaným.*

Délka: 1.261 slov

Konec Rpg
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 3:10 pm
Eren Maruboshi
*Vydal se ze Sora-Ku aby se trochu prošel i mimo tuto vesnici. Také doufal že najde nějaké lidi které by mohl chytit a odvést je do města kde by je prodal do otroctví. Byl oblečen do černé košile, černých kalhot, kolemkterých měl opasek a na něm měl tři pouzdra. V jednom pouzdru měl 20 shurikenu, v druhém pouzdru měl 10 kunaiů a ve třetím měl 10 kunaiů s výbušnými lístky, 10 kouřových bomb a své pouzdro s ​Sanshoku no Gan'yaku. V oblasti ledvin měl svou Tanto a v kapsách měl boxery. Přes celá záda měl svou Wok pánev. Cestou potkal několik zvířat, jenž žijí v bažinách. Také slyšel zpěv ptáků, kvákání žab. Cestou ho štípali komaři které se snažil zabíjet avšak bylo to velmi otravné. Po několika hodinách kdy se jen tak procházel uslyšel zpěv. Vydal se tím směrem a uviděl dívku jenž v bažinách sbírala nějaké byliny. Usmál se a šel k dívce. Díky Sairento Kiringu dívka nemohla slyšet jak se k ní Eren blíží. Když byl u dívky tak ji chytl za vlasy a zvedl. Dívka vykřikla a on ji otočil tak aby k němu byla obličejem.* Hm jsi celkem pěkná takže než tě odvedu tak si z tebou užiju. *Jen co to dořekl tak dívka začala volat o pomoc a mlátit do Erena. Ten se jen usmál a svou levou rukou ji dal facku. Poté ji pustil vlasy a dal ji facku i svou pravou rukou.* Jsi pěkná a jsi bezbožná. Tvůj osud ti nezávidím. *Dívka se otočila k Erenovi zády a začala od něj utíkat. Eren se hlasitě zasmál, rychle složil několik pečetí a v jeho pravé ruce vytvořil vodní bič. (​SUITON: MIZU NO MUCHI) Jedním máchnutím bičem podrazil dívce nohy. Dívka spadla na zem a začala brečet a naříkat. Eren k ní přišel blíž.* Víš pokud by jsi takhle utíkala svému novému pánovi tak by tě z bičoval. No měla by sis na to zvyknout. *Jen co to dořekl tak jí několikrát praštil bičem. Po chvíli přestal a jen ji pozoroval. Dívka si stoupla a řekla že ona nebude otrokyní. Poté se podívala na Erena a snažila se udusil pomocí vlastního jazyku. Eren ji stále pozoroval a smál se.* Pokud se zabiješ tak najdu tvoji osadu a zotročím ji. *Dívka měla v očích strach a nenávist. Poté ji Eren znovu praštil bičem přes nohy a dívka spadla na zem. Eren si stoupl přišel k ní a otevřel ji pusu. Poté vyndal její jazyk z úst. Nakonec vytáhl svůj kunai vyřízl ji jazyk. Položil svůj vodní bič, složil několik pečetí a pomocí své lékařské techniky (Shousen no Jutsu) ji začal léčit jazyk tak aby z něj netekla krev a ona nedostala infekci.* No za tebe už toho moc nedostanu. *Zasmál se, poté zní serval šaty a prohlédl si ji nahou. Poté zrušil svou vodní techniku, zvedl ji dal si ji na rameno a vydal se směrem kterým dívka před Erenem utíkala.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 4:45 pm
Rias Gremory: *Napadlo ji že by se mohla podívat na to co dělá Eren, dlouho jej neviděla ale podle všeho je někde na území Země Bažin ale všude je to tam stejné a tak se jí ho nechce hledat samotné a tak má doprovod ve formě svého Edo Tensei (1. Raikage), který oblečený v (odkaz) -> černá verze, stejně jako na obrázku má také masku. Samozřejmě má upravený podpis chakry aby nikdo kdo dokáže cítit chakru nepoznal že jde právě o 1. Raikageho, který má být po smrti (Chakura Yizhi no Jutsu). Sice není moc velká šance že by někdo mohl poznat jeho chakru ale tak jistota je jistota. Rias ho ovládá skrze Edo Tensei tím způsobem že má naprosto svobodnou vůli a mohl by se jí i vzepřít kdyby chtěl, toho naštěstí není schopen díky tomu že si ho pomocí Tenseigan techniky podmanila a on jí sloužit musí a jí to nestojí žádnou sílu (Ikiningyō). Rias ta je oblečená v (odkaz) s legendárním lukem Aoi Ishi na zádech. Raikage jí pomáhá hledat Erena tím že má cit pro Kagura Shingan nastaven tak že snímá okruh o poloměru 3.000 metrů, k tomu ale spotřebovává chakru v množství 29ti bodů za odpis, naštěstí si jí ale zase zvládá obnovovat v 36ti bodů za odpis, takže vždy když se mu ta chakra sníží tak se mu ihned zase obnoví. Jak kráčejí tak oznámí že nějakou chakru našel a tak se vydají tím směrem, celkem rychle Erena doženou i když pohyb v bažinách Rias dělá trochu problém, dalo by se říct že jí to otravuje. Když nakonec Erena doženou tak se zastaví před ním.* Hmm našel jsi tu někoho kdo se zatoulal jo? Kam ji neseš? *Rias to celkem zajímá, nakonec v celé Zemi Bažin je jen minimum osad a není zde ani žádní infrastruktura zajišťující bezpečí zdejším osadám (žádný Feudální Pán atd). Rias uvažuje že by ho mohla vzít i někam jinam, kde by se mohl Eren pobavit ale tak uvidí se jak na Rias bude reagovat, on jí v této formě nezná a ani hlas nemá stejný a tak jí nejspíš ani nepozná.* Měla bych se představit, jsem Rias Gremory.. blízká přítelkyně někoho koho znáš.
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 4:55 pm
Eren Maruboshi
*Ušel několik metrů když v tom uslyšel cizí hlas. Otočil se a položil dívku na zem. Poté si prohlédl dvě osoby. Jedna měla masku takže jí moc neviděl do obličeje. Druhá byla žena. Eren si ji prohlédl a poté řekl.* Znáš někoho koho znám? Já jsem poznal spoustu lidí měla by jsi být konkrétnější. Pravou rukou sáhl na rukojeť své Tanto jenž má v oblasti ledvin.* Když mě znáš tak budeš shinobi. Řekni mi jsi Oinin nebo snad lovec nukeninů? Já jen jestli se mám připravit na souboj a nebo si chceš jen pokecat. *Nechtěl bojovat ze dvou důvodů. První byl ten že použil dvě techniky. Jednu aby chytl tu holku a druhou aby ji vyléčil zranění. No a druhý důvod byl ten že nikdy nebyl příliš dobrý v souboji a také místo aby trénoval své dovednosti tak trávil celé dny v Sora-Ku z mapou a hledal v hodné místo pro chrám Yagami.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 5:31 pm
Rias Gremory: *Okamžitě si dá pravou ruku před tvář a zachichotá se jeho reakci, přitom se mu dívá do očí těmi svými.* Věř mi že tohle by nebyl boj ale mohu tě uklidnit, stejně jako ty i já jsem Nukenin s tím rozdílem že pro Kirigakure jsem nejhledanějším Nukeninem ze všech. Nevím zda jsi viděl Bingo Knížku ale Rias Gremory je tam v tom nejvyšším ranku. *Chce mu tak dát najevo že mu od ní žádné nebezpečí nehrozí. Na tu společnou známou mu neodpovídá, prozatím si to nechá pouze pro sebe.* Takže? Copak tu provádíš? Nechceš mi říct že si tuhle ošklivku taháš někam abys ji ošukal a pak zabil? Jako ne že by mi to osobně vadilo, nic mi do toho není ale jsem zvědavá.
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 5:40 pm
Eren Maruboshi
*Překvapí ho když Rias řekne že je taky Nukenin.* Poslední dobou potkávám lidi kteří mi říkají že souboj mezi námi by nebyl fér. *Po této větě pustí rukojeť své Tanto.* Proč bych tu holku zabíjel? Když ji zabiju tak zní nebudu nic mít. Předpokládám že míříš do vesnice. *Snaží se být klidný a snaží se aby působil že je nad věcí. Pravda však je že je velmi nervózní.* Dovol mi jednu otázku. Kdo je vlastně tady tvůj přítel? *Jen co to dořekne tak ukáže na muže v masce.* "Pokud je pravda to co mi řekla a opravdu je nukeninka tak ten vedle ní bude taky nukenin. Nebo ho chce prodat do otroctví a ovládá ho pomocí genjutsu." *Tyto myšlenky se mu honily hlavou ale stále si kontroloval dívku kterou před chvílí ulovil.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 6:03 pm
Rias Gremory: Takže chceš někoho prodat do otroctví? *Co jiného by s ní asi chtěl dělat, Eren sice nevyvrátil možnost že by ji znásilnil ale vyvrátil že by jí zabil.* Mám nápad, za tuhle toho moc nedostaneš a pokud chceš mohu tě vzít do vzdálené vesnice, která je celkem bohatá a tak tam lidé žijí na docela dobré úrovni.. můžeme tam přijít, vybrat si klidně takových 10 nejhezčích žen a ty ti pomůžu odnést do Sora-Ku kde je můžeš všechny prodat, nebo si prodat jen některé a na těch dalších si užít.. jak jen budeš chtít. *Pak se podívá na Raikageho ale jen krátce, po chvilce se zrakem vrátí na Erena.* Tohle je můj služebník, který slouží jako můj podřízený.. chrání mě, pomáhá mi v boji a pomáhá mi stopovat. *Což ji připomíná že by Raikagemu měla dát telepaticky povel aby snížil rozsah aktivní Kagura Shingan na pasivní úroveň a tak to udělá a on ji společně.* (Raikage): Jsem bezejmenný a existuji jen abych sloužil své paní Rias. *Poví k Erenovi.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 6:13 pm
Eren Maruboshi
*Pozorně vyslechl vše co Rias řekla poté se podíval na svůj úlovek a poté zpět na rias.* Dobře půjdu s tebou ale dej mi chvilku, musím ještě něco udělat. *Jen co to dořekl tak si pravou rukou vytáhl kunai, klekl si k dívce, otočil ji tak aby ležela na břiše a na záda ji svým kunaiem vyřezal nápis: Majetek Erena Maruboshi. Poté si stoupl a řekl k dívce.* Není to moc hluboké takže přežiješ. Teď běž domů a až nadejde čas tak si tě najdu. Pokud chceš být v bezpečí tak běž do země Ohně. Do vesnice Konohagakure no Sato. Tak jako tak jsi můj majetek a já si pro tebe jednou přijdu. *Poté se otočil k Rias.* Já mohu. *Poté se vydal za Rias.* "Sakra musím se chovat jako nukenin. No vlastně já jím jsem, takže musím bejt bezcitný. Jo musím bejt bezcitný ke všem lidem na téhle planetě. Ještě že znám bohyni Yagami.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 6:46 pm
Rias Gremory: Takto se chovat ke křehké dívce. *Ve výsledku to je Rias ukradené ale nemohla si to odpustit, místo toho navede Erena aby ho následovala a společně vyrazí na cestu do Země Blesků. Cesta jim nějakou dobu zabere (několik dní) a během té doby se tedy s Erenem může trochu poznat, pohovořit s ním o různých věcech (klasická konverzace -> o čem se Eren byl ochoten bavit je na tobě). Během té doby bylo potřeba i několik táboření, mohla ho tam vzít Jigenem okamžitě ale Rias nechce. Během toho táboření si některé dny musela skočit i do nedalekého jezera aby se vykoupala, během toho Raikage skrze Kagura Shingan hlídá zda se Eren nevydá k ní aby ji špehoval. Rias by to pak zjistila skrze telepatické spojení s Raikagem ale dělala by že o tom neví, prozatím. Pokud se kouká tak ať. Nicméně po těch několika dnech se nyní už nacházejí na dohled jedné menší vesnice, kde by mohlo žít kolem stovky obyvatel a mají celkem dost jídla ale žijí tam celkem pěkné dívky. Rias je oblečená v (odkaz), protože určitě po celou dobu cestování nebude nosit to stejné.* Jak bys to provedl Erene? Naběhnout tam, začít všechny kolem mlátit hlava, nehlava a prostě čapnout několik holek a odejít?
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 7:03 pm
Eren Maruboshi
*Na její poznámku nic neřekl a vydal se za ní do země blesků. Cestou Rias chtěla mluvit ale on tomu nebyl moc nakloněn a tak odpovídal spíše stroze. No když se ho zeptala odkud je tak ji řekl jen Konoha. Když se zeptala proč se stal nukeninem tak řekl nestal. Nevěděl jestli ji může věřit a tak proto tak odpovídal. Vždy když se utábořili a Rias se šla vykoupat tak šel ulovit něco k jídlu. Vždy to buď opekl, usmažil nebo uvařil. Vždy měl sebou nějaké koření. (Zapomněl jsem to napsat do prvního odpisu.) Když se vše snědlo tak vzal svou pánev a šel ji umýt. Vždy se vykoupal a vypral své oblečení. Poté se vždy vrátil k ohništi. Když došli k jedné menší vesničce a Rias se ho zeptala jak by to udělal tak se jen usmál.* Jsou tam i shinobi? *Přemýšlel jak by to bylo nejjednodušší a taky jak by mohl sebrat co nejvíce lidí.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 9:06 pm
Rias Gremory: *Když Eren položí otázku ohledně toho zda tam nejsou Ninjové tak Rias gestem ruky Raikagemu naznačí co má dělat, ten ihned ví co se po něm chce a tak rozšíří dosah svého Kagura Shingan aby měl v měřítku celou tu vesnici.* (Raikage): Cítím tam jednu rozvinutou chakru ale půjde o Chuunina, maximálně Tokubetsu Jounina. *Rias se tomu zasměje.* Takže nulové nebezpečí, já počkám tady Erene ale tady bezejmenný půjde s tebou, postará se o toho Ninju a bude ti k ruce.. určitě ti bude užitečný.* Poví klidně a tiše a je připravena nechat je jít, zatímco Rias to divadlo bude sledovat z bezpečné vzdálenosti.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 9:51 pm
Eren Maruboshi
*Když mu řekla že je tam jeden shinobi tak byl překvapen. Předpokládal že to bude silný shinobi jelikož od té doby co se stal Nukeninem tak nepoznal slabšího shinobi. Jen co mu řekla že její služebník půjde sním a postará se o toho shinobiho tak Eren souhlasně přikývl. Poté se rozeběhl do vesnice. Když byl před vesnicí tak složil několik ručních pečetí vběhl do vesnice a z úst vypustil velký oblak dýmu. (Kasumi Enbu no Jutsu) Poté vytáhl jeden kunai s výbušným lístkem a hodil ho do oblaku dýmu. Poté složil pečeť tygra a nechal vybouchnout kunai. Díky výbuchu chytl i dým a také vybouchl. Výbuch zabil několik lidí a zapálil střechy dvou domu, jenž byly blízko u Erena.* Tak jo vy bezbožníci. Vy všichni zemřete. No a ti z vás nejlepší z vás přežijí. Já jsem Eren Maruboshi. *Spousta lidí začalo panikařit a běhat po vesnici taky tu byly tací jenž se Erenovi postavili. Měli všemožné zbraně typu, vidle, kosy, cepy, lopaty a podobně. Eren se jen usmál vytáhl dva kunaie s výbušnými lístky a rozeběhl se proti lidem. Eren hodil výbušné kunaie do davu. Složil pečeť tygra a nechal vybouchnout výbušné lístky. Ti co přežili tak se rozeběhli proti Erenovi. Eren se napřáhl svou pravou rukou a nechal ji zvětšit díky svému Bubun Baika no Jutsu. Poté poslal svou pěst proti několika lidem. (síla 22) Díky tomu zabil několik lidí. Poté se Eren tou samou rukou rozpřáhl, prudce se otočil o 180 stupňů. Díky své zvětšené ruce zabil další lidi. Poté se zasmál vyskočil do vzduchu a svou pravou rukou se znovu rozpřáhl a praštil do země. Díky své síle vytvořil menší díru v zemi do které spadlo několik lidí. Eren do díry hodil kunai s výbušným lístkem. Poté se rozeběhl proti další skupince lidí. Zmenšil svou pravou ruku, složil pečeť tygra a nechal vybouchnout kunai, který před chvílí hodil do díry. Když byl dost blízko tak vyskočil zvětšil svou pravou nohu a z otočky vykopl. (Bubun Baika no Jutsu a Konoha Senpū) Jen co provedl tento útok tak zmenšil svou pravou nohu. Poté se rozeběhl k nejbližšímu baráku, složil několik pečetí a když byl dost blízko u dveří tak skočil proti nim a vyrazil je. Poté z úst vypustil oblak dýmu. Vyskočil z domu a hodil tam další kunai s výbušným lístkem. Složil pečeť tygra a celý dům vybouchl. (Kasumi Enbu no Jutsu) Poté se otočil a viděl spoustu vyděšených lidí. Eren se jen usmál, vytáhl svou pravou rukou svou Tanto a začal zabíjet. Lidé před Erenem utíkali a ti jenž nebyly dost rychlý tak skončili mrtví na zemi. Po nějaké době Eren zasekl svou Tanto do žeber jednoho z chlapů. Když však chtěl vytáhnout svou Tanto tak ji zlomil.* "Sakra zabil jsem sní už dost lidí ale nečekal bych že ji zlomím. Možná že ji ztupím ale zlomit ji?" *Během těchto myšlenek se na něj rozeběhli 4 chlapy a zaútočili na něj lopatama. Eren se rychle nafoukl své tělo do tvaru koule. Díky tomu praštil ty čtyři. Poté zastrčil všechny své končetiny do těla a roztočil se. Poté vyrazil přímo rovně. (Rychlost 6 bodů) (NIKUDAN SENSHA) V této podobě převálcoval několik lidí. (síla 14) Když narazil do zdi tak zrušil svou techniku a z kapes si vzal své dva boxery.* Tak jo vy co jste přežili tak můžete jít semnou. Stanete se otroky. Všechny muži, ženy i děti budou otroci. Pokud však odmítnete tak všichni umřete.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 10:15 pm
Rias Gremory: *Ten Chuunin uvnitř vesnice asi nebude tak blbej, protože jakmile vesnici začne pohlcovat dým tak ten Chuunin vytvoří větrný vír (Fuuton: Kamikaze), který do sebe vsaje všechen ten dým a pošle ho vysoko do vzduchu a pak do bezpečí mimo vesnici, takže Erenův výbušný lístek nakonec nemá ani žádný smysl. Nicméně pak už do vesnice dorazí Raikage (Edo Tensei), sice tu běhají všichni lidé všemi směry, snažíc se uniknout tak Raikage se zastaví asi 12 metrů naproti tomu Ninjovi (Chuunin) a v klidu proti němu pak vyrazí s tím že ho vtáhne do Taijutsu souboje ve kterém má jasnou převahu, nakonec Taijutsu 1. Raikageho je na vysoké úrovni (Taijutsu: 70). Nakonec ho to asi po 30ti vteřinách začne nudit a zakončí to tak že na něj zaútočí silným (7) a rychlým (7) bočním kopem zaměřeným na pravou část jeho hlavy, který ale nakonec posílí chakrou a tak zvýší sílu útoku o 30 bodů, čímž se samotná síla kopu dostane na výsledných 37 bodů (Tsuuten Kyaku). Tento kop (Konoha Daisenkō) Chuunina zabije, Raikage ani na co zemřel.. zda mu dřív zlomil vaz nebo zda mu prorazil lebku a poškodil mu mozek. Nakonec na tom stejně nezáleží, protože zabil toho Chuunina a tak jeho mrtvolu zapečetí do svitku podle přání Rias a to stejné provede asi s dalšími 9ti těly, lidí které sám Raikage zabije. Pak se ale už do ničeho nemíchá a nechává to čistě na Erenovi a pouze přihlíží jeho jednání. Když v tom Eren pak ty co jsou ještě naživu prohlásí za otroky, jako ono asi takových 12 lidí utéct dokázalo i mimo vesnic celkově ale těch několik co jich je uvnitř a v blízkosti Erena je prohlášeno za otroky a je jasné že nikdo z nich nezůstane na místě a tak začnou utíkat pryč.* (Raikage): Jak je hodláš přesouvat? Rias-Sama vám s tímto pomáhat nehodlá. *Nakonec cesta do Sora-Ku trvá několik dní a sám uhlídat tolik lidí aby mu nikdo neutekl nebo se ho uprostřed noci nepokusil zabít je náročný úkol. Nakonec ale Raikage dostane od Rias instrukce a tak poskládá několik ručních pečetí a z úst vystřelí několik stlačených vzdušných střel, kterými většinu těch co utíkají zabije (Fuuton: Shinkuu Gyoku). Nechá naživu přesně 4 krásné dívky ve věku od 16ti do 26ti let a jsou to docela krásky. Raikage pak vyskládá další ruční pečetě a v dalším okamžiku všechny čtyři dívky upadnou k zemi, Raikage je pomocí Genjutsu uvedl do stavu spánku (Nehan Shouja no Jutsu).* (Raikage): Podle Rias-Sama jsou tyto dívky velice cenné a dostanete za ně dobré peníze v případě že je prodáte.
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Jul 11, 2021 10:32 pm
Eren Maruboshi
*Usměje se když na něj maskovaný služebník Rias promluví. Poté se podívá na ty co se právě teď dali na útěk. Poté už jen přihlíží jak Riasin poskok zabil několik lidí a uspal čtyři dívky.* Upřímně jsem je nechtěl nechat uniknout a ale ani jsem je nechtěl vzít do Sora-Ku ale když už jsi je uspal tak ti děkuji. *Jen co to dořekl tak se rozhlédl a všiml si několika lan. Svázal dívkám ruce. Poté si našel další lana a připevnil je k dívkám tak aby až půjdou šli v řadě za sebou a nemohli utéct. Poté požádal služebníka aby ty dívky probudil. Poté chytl kus lana a vydal se k Rias. Když k ní došel tak ji řekl.* Děkuji ti za pomoc. Tvůj služebník je dost užitečný. Půjdeš semnou do Sora-Ku a nebo se vydáš vlastní cestou?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Mon Jul 12, 2021 2:40 pm
Rias Gremory: (Raikage): Poradím ti, nalep jim na záda výbušný lístek.. taková pojistka. Taky ti poradím abys je vždy před nocí než půjdeš spát nějak bezpečně zpacifikoval aby tě nějaká z nich nemohla ubodat během spánku. *Tohle nejsou rady z hlavy Raikageho ale z hlavy Rias, která mu jen vkládá svá slova do úst. Když je má Eren ale svázané a připravené na cestu tak je z Genjutsu opět uvolní a ony se postupně začnou probouzet. Sice prosí a naříkají že je mají nechat být ale to je už na Erenovi co s nimi udělá, zda je všechny prodá, zabije nebo si z nichž udělá hračky. Když se Eren začne vracet zpět k Rias tak Raikage vykročí s ním, tento zločin jako takový bude na hlavu Erena to on se tam hrdě představil a byl viděn, nikoliv Rias. Tudíž Raikage když jsou daleko od vesnice ještě použije techniku Katon: Faiabōrushawā a nechá na vesnici z oblohy spadnout 90 ohnivých koulí, které totálně vyhladí celou vesnici a tak na Erena půjde zločin -> Zničení/Vyhlazení vesničky (1) + vražda (cca 34). Rias v tomto nemá vůbec prsty a tak na její hlavu to nepůjde ale Eren jak se zdá tímto zločin vystrčí růžky z ulity a začne trochu zlobit.* (Rias): Já půjdu svou cestou, mou pomoc myslím už potřebovat nebudeš a tak bych asi šla svou cestou a ty bys měl jít zase tou svou a radši rychle než dorazí Lovci Nukeninů.
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Mon Jul 12, 2021 2:55 pm
Eren Maruboshi
Díky za tvou pomoc. Dost si toho cením. *Nic víc neřekl a poté se rozeběhl i s děvčaty. Nebyl moc rychlý takže ho děvčata mohli stíhat. Cesta mu trvala několik dní a vždy když se chtěl u tábořit tak se zastavil i s holkama. Poté složil několik pečetí a kolem holek se ze země vztyčily kamenné sloupy jako ve vězení. (Doton: Ganchuurou no Jutsu) Poté složil několik pečetí a pomocí Kuchiyose no Jutsu přivolal malou opičku s Nunchaky. Opičce nařídil aby hlídala ty holky. Opička sice remcala ale vždy poslechla. Mezi tím Eren ulovil něco k jídlu a uvařil. Taky se chodil vykoupat do nejbližší řeky. Najíst dal samozřejmě i holkám. Vždy když se vrátil tak odvolal opičku zpět do její dimenze. Po několika dnech dorazili do země bažin. V této Zemi byl Eren obzvlášť obezřetný jelikož zde mohl najít, nukeniny, lovce nukeninů ale i nebezpečné zvířata. Když Konečně došli do Sora-Ku tak Eren i s holkama zamířil do místního nevěstince, kde často trávil čas. Prodal je za slušné peníze. Za které si dokoupil vybavení, cigarety a poté šel do toho nevěstince kde se opil a užil si z několika holkama. Poté se vydal na ubytovnu kde často přespával.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Mon Jul 12, 2021 3:18 pm
Rias Gremory: *Rias nechá Erena odejít, sama pak odejde od tohoto místa a pak dá Raikagemu jeden dlouhý a důležitý rozkaz. Vyšle ho na cesty do po světě s cílem hledat Bijuu a jakmile nějaké najde, má jí dát vědět. Rias nad něčím začíná přemýšlet a k tomu bude potřebovat Bijuu a není nikdo lepší než Edo Tensei, které nemusí nikdy odpočívat a je ještě k tomu stopař s prakticky neomezenou chakrou. Rias ho nechá prozatím prohledávat jen území velký vesnic a bude doufat že dřív nebo později nějaké Bijuu nakonec najde. Rias ta pak odejde pryč z tohoto místa.*

Konec Rpg
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Thu Oct 28, 2021 5:59 pm
Mise Ranku: B
Rias Gremory: *Byla ji opět přidělena mise ranku B, což není zrovna ve schopnostech Rias ale ji to nevadí, pokud tím Yugakure trochu pomůže tak se toho zúčastní ráda. Nejde zrovna o moc složitou misi, postačí když dopadne jednoho Nukenina, který je současně žoldákem a provádí nájemné vraždy a za jeho poslední vraždu padl za oběť jeden z vnuků Feudálního Pána Země Medu. Ten si zaplatil Yugakure, které stoupá počet úspěšných misí dost vysoko, sice na Velké Vesnice ještě nemají ale v porovnání s dalšími Malými Vesnicemi jsou na to dobře a cenově dostupnější než Velké Vesnice jako je třeba Kirigakure, kterou si zase najal někdo jiný aby Kirigakure vyslala tým Ninjů s cílem osvobodit 6 zajatých jedinců tím Nukeninem, který je plánuje dovést do Sora-Ku odkud je už nebude možné dostat. Normálně ten Nukenin oběti zabíjí ale byla to jeho zakázka a tak ji plní, takže Ayato a jeden Jounin z Kirigakure mají získat ty zajatce a Rias ta má zase toho Nukenina zabít.. nikdo sice nezná přesnou trasu pohybu Nukenina ale do Sora-Ku těch cest moc není a tak nebude zase tak těžké ho vystopovat a pro Rias s její informační sítí přímo mezi Nukeniny (pač je i jednou z nich), není už vůbec těžké jej vystopovat a dokonce zjistila že není sám ale má ještě jednoho společníka, který s ním tuto zakázku plní jako jeho partner. Tyhle zajatce za sebou táhnou v řetězech a zatímco jeden Nukenin jde vpředu tak druhý jde úplně vzadu a ti zajatci jsou tak přímo mezi nimi a jsou na jedné z bezpečnějších cest v Zemi Bažin asi 7 hodin cesty od Sora-Ku. Cesta samotná je sice bezpečná ale stačí z ní sejít a dotyčný uvízne v bažině, která jej pohltí. Rias se v ten stejný okamžik připravuje v Yugakure ve své podobě Akane (vzhled), nejdřív se obleče, pak si potřebné vybavení zapečetí do pečetícího svitku a poté začne čerpat vesmírnou energii a měnit ji na chakru (vesmírnou. Oblečená je v (odkaz) a k aktuálnímu momentu má načerpáno v poměru ke své chakře 70% té vesmírné.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Fri Oct 29, 2021 3:06 pm
Ayato Sairen: *Ayatovi na dnešek byla přidělena další mise ranku B. Tentokrát to nebyla žádná mise spojená s jinou vesnicí, takže mu byl přidělen jeden parťák z řad ninjů Kirigakure. Byl to jeden Jounin, budeme mu říkat Parťák. Jejich úkolem bylo osvobodit 6 zajatců, které ten Nukenin bude chtít prodat. Kde jinde je prodat, než-li v Sora-Ku, kde se snadno prodají a hlavně jakmile budou tam, tak už je nedostanou. Proto je musí sehnat, ještě než je tam prodá. Ayata kontaktoval jeho předchozí klient a nabídl mu určitý obnos peněz, pokud se zbaví jednoho z těch zajatců, který ví nějaké informace, které pokud se dozví někdo další, tak by mohl být velký problém. Samozřejmě pokud ostatní uvidí, že Ayato zabíjí nějakého ze zajatců, mohl by být problém, proto pokud se omylem stane obětí nějaké techniky nebo výbuchu, tak se Ayato určitě zlobit nebude. Zároveň mu jeho kontakt takto poskytl i informaci, že půjde skrze Zemi Bažin do Sora-Ku, takže vystopovat ho tam už by nemuselo být tak těžké. Setkali se tak s jeho parťákem u brány a vyrazili. Ayato mu na férovku prozradil, že využil svých kontaktů a financí, aby našli jeho přibližnou polohu, Víc vědět nemusel a takto se to bralo jen jako něco, co mu ulehčí misi. Jako kdyby si koupil nějakou novou zbraň třeba. Navíc, Parťák byl povahově takový, že mu bylo úplně jedno, jak kdo čeho dosáhne, hlavně, že toho dosáhne. A toto jim pomohlo, takže bez problémů. Vyrazili tak do Země Bažin, kde pomalu začali stopovat Nukenina. Parťák byl stopař a tak měl přístup ke Kagura Shinganu, takže nebyl problém rozšířit jeh působení na určitou vzdálenost a najít přesnou polohu Nukenina a 6 zajatců. Problém, byl, že chaker cítil 8. To znamenalo, že jich tam buďto bude těch zajatců 7, nebo jsou Nukeninové 2. Vysvětlil to Ayatovi a byli tak tedy trochu víc v pozoru. Přiblížili se k nim na hranici 100 metrů, aby nemusel Parťák plýtvat svoji chakru na Kagura Shingan a zároveň byli v bezpečí před jejich případným Kagura Shinganem.

Nukeninové: *2 Nukeninové a 6 zajatců mezi nimi v řetězech procházeli Zemí Bažin na jedné z cest, která je bezpečná, ale stačí z ní sejít a dotyčný je v bažině. Proto byli na zajatce stále tvrdí, ale opatrnější, aby je odtamtud nemuseli tahat. Kráčeli tedy jak nejrychleji mohli a od Sora-Ku je dělilo ještě takových 7 hodin cesty. Zatím byla celá jejich cesta bez jakéhokoliv problému, ale oba znali, jak fungují ninja vesnice a proto byli stále na pozoru před jakýmkoliv náznakem útoku.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sat Oct 30, 2021 4:39 pm
Rias Gremory: *Už je připravena na akci ale ještě musí načerpat více vesmírné chakry, které má v aktuálnímu momentu 80% v poměru k té své obyčejné a tak nezbývá nic jiného než čekat. Než odejde ještě pro Kaori připraví nějakou svačinu, to jen kdyby se Rias zdržela déle než hodinu ale to v plánu skutečně nemá ale je ráda připravená. Otevře jednu svou krabičku, která vypadá jako pokladnička na šperky ale uvnitř ní jsou malé jílové bomby, které jsou jen připraveny na zvětšení a na explozi. Vytáhne si přesně 4 takové a 2 z nich mají podobu orla s dvěma páry křídel a dvě z nich vypadají jako vlci.* To by mohlo stačit. *Poví si tiše pro sebe a pokladničku zase uklidí.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sat Oct 30, 2021 5:42 pm
Ayato Sairen: *Byli tedy na hranici, kdy oni ještě sledovali skupinku s mírným zvýšeným Kagura Shinganem, ale případný pasivní Kagura Shingan Nukeninů by je nezaznamenal. Oba nyní věděli, že nesedí počet o 1 a připravili se na nejhorší variantu a ta byla taková, že Nukeninové jsou 2. To jim ovšem trochu komplikovalo věci. Ayato byl jen Chuunin a jestli byli oba Nukeninové ranku Jounin, to by mohlo celou misi výrazně zkomplikovat. Ale tak nemohli se vrátit do vesnice s tím, že prostě utekli. Podepsalo by se to na jejich kartě a navíc by je potkala i určitá strž hanby u jejich známých. Proto se oba rozhodli jít do akce. Navíc, Parťák byl šéf a ten rozhodl, že půjdou. Kdyby byl Ayato proti a šel pryč, asi by si to zase slíznul a další 3 týdny dělat noční hlídky non-stop se mu fakt nechtělo. Nezbývalo jim nic jiného, než se tedy přiblížit. Jejich aktuální vzdálenost nabízela jen a pouze útok na dálku, to ale byl problém, protože by mihli trefit i zajatce. Takže jestli měli Kagura Shingan i Nukeninové, jejich moment překvapení byl pryč, ale to bylo jedno. Parťák tedy nechal svoje cítění chakry jen na pasivní úrovni a Nukeninové nepodnikávali žádnou akci. Přiblížili se až na dohled, ale stále byli v úkrytu a i napříč tomu Nukeninové neútočili nebo tak. To vše nasvědčovalo tomu, že o nich neví. Parťák proto vykoukl ze stromu a na Nukenina, co byl vzadu vyslal vzdušnou čepel (Fuuton: Juuha Shou) a mířil mu ji přímo na záda.

Nukeninové: *Pro všechnu smůlu týmu Ayata byl Nukenin 1 (Jounin) stopař a tak měl cítění chakry, proto o nich věděl okamžitě, kdy vstoupili do jeho pasivní zóny o 100 metrech. Nakonec tedy dal všem jasně najevo, aby dělali, že o ničem neví. Pokračovali ve stejné rychlosti a nekoukali za sebe. Nukeninovi 2 dal vědět o jejich pozici a když byli blízko, tak ho upozornil. Nakonec v momentu, kdy po něm poslal vzdušnou čepel, tak ho jen okřiknul s tím, odkud přesně jdou a on se jen na špičkách otočil a vyslal proti nim Katon: Dai Endan, který vstřebal tu vzdušnou čepel o kterou se i trochu posílil a mířil si to přesně na Ayata a Parťáka.* (Nukenin 2): Konečně se někdo ukázal, už jsem myslel, že to půjde jako po másle!

Ayato Sairen: *V momentě, kdy se Nukenin otočil a vyslal proti nim ten Katon, tak už seskočil dolů na cestu a posílil se Chakura Shotto, aby měl jistotu, že to stihl. Pozorně totiž sledoval Nukenina, na kterého Parťák zaútočil přesně kvůli takovéhle situaci. Parťák ten zareagoval trochu později, ale i tak to stihl. Stáli teď teda na cestě za nimi a jen na sebe teď tak koukali. Ayato se z poslední mise naučil, že útočit napřímo a okrást se o vzdálenost je blbost, proto to nyní nedělal čekal, co udělá Parťák.* (Parťák): Snad jste si nemysleli, že vám to projde.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sat Oct 30, 2021 6:10 pm
Rias Gremory: *Kdyby tak tušila že se už spustila akce a Ayato s jeho parťákem se již pustil do akce, určitě by si pak vystačila i s tou chakrou co už načerpala a šla tam rovnou ale ona to neví. Zná podle výpočtů jejich odhadovanou pozici a to je asi vše, proto i nadále jen čerpá svou vesmírnou energii, která se v jejím těle mění na vesmírnou chakru, které má prozatím načerpáno 90% v poměru k té své obyčejné.* Tak jo pomalu si jdu pro vás. *Rias ví že brzy bude na maximální hodnotě vesmírné chakry a tak se i obuje a ještě jednou se ujistí že má veškeré své vybavení, na záda si pak upevní svůj luk Aoi Arashi a na každý bok pouzdro do kterých si dá výbušný jíl.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Oct 31, 2021 1:18 pm
Nukeninové: *Z plných plic se zasmál, když mu Parťák přímo do očí dal jasně najevo, že si nemyslí, že by byla jakákoliv šance, že jim tohle vyjde. Nukenin 1, který byl vepředu, ten nijak nereagoval. Byl to ten klidnější typ, tak nechal veškerý tenhle klasický trash-talk na Nukeninovi 2. Nukenin 2 si prokřupl prsty. Nukenin 1 moc dobře věděl, co to znamená a tak věděl, že jde jeho kolega do akce. Jejich hlavní prioritou bylo dostat zboží na místo určení nepoškozené, protože pak logicky ztratí na ceně. Samozřejmě, že k nějakému zranění či úhonu přijdou i tak, jelikož lidé, co si kupují otroky je nešetří, ale tak to už je jejich problém. Oni museli zajistit jejich 100% bezpečí. Nukenin 1 popošel kousek dále a tam nechal ty zajatce. Byli dost daleko, aby se dalo dobře bojovat a zároveň, aby je nemuseli tolik řešit. Navíc byl přesvědčený, že shinobi z vesnice na ně nijak nezaútočí, jsou tady přeci jen pro jejich záchranu. Nukenin 2, ten švihl rukou a poslal na Parťáka vzdušnou čepel (Fuuton: Juuha Shou) a jedním ladným pohybem v zákrytu toho téměř hned i kunai s výbušným lístkem.*

Ayato Sairen: *Ayato tam teď jen stál a čekal, co se bude dít. Viděl, jak Nueknin 1 odnáší zajatce dál a chtěl jít za ním, ale Parťák ho zastavil. Parťákovi bylo jasné, že tady nenechá svého kolegu a že jen dává své zboží stranou, aby se nepoškodilo. Nakonec ten Nukenin na Parťáka vystřelil tu vzdušnou čepel, přičemž Parťák cítil tu chakru a jednoduše na ní vyslal čepel svojí, čímž se čepele vyrušili, co ale byl problém byl ten kunai, který letěl hned na to. Parťák instinktivně jednal svojí dominantní rukou a jednoznačně by nestihl jednat, ale od toho tady byl Ayato, který si pod brýlemi aktivoval už před chvílí Sharingan a tak krásně viděl, že Nukenin 2 na ně pak hodil i kunai a tak s díky předvídání budoucnosti neměl žádný problém, jak kunai vykrýt svým kunaiem. Kunaie se ve vzduchu srazili a dopadli někam na zem. Nukenin 2 ten výbušný lístek neodpálil, nechal ho tam být. Třeba se bude hodit později. To už se ale dostal ke svému kolegovi i Nukenin 1 a také si prokřupl prsty. Nyní bylo jasné, že začne opravdová akce.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Oct 31, 2021 1:38 pm
Rias Gremory: *Konečně má načerpáno dostatek vesmírné chakry a to celých 100% v poměru k té své obyčejné a tak tu chakru přijme a okamžitě přejde do Jigen Chakra Modo ve kterém se její vzhled ihned změní (odkaz) ale Rias okamžitě použije Henge no Jutsu, které použije obyčejnou chakrou a promění se do své normální podoby, do Akane -> vzhled. Rias ta pak před sebe namíří pravou ruku a poté vytvoří pohybem téže ruky kruh o takové velikosti aby se tam vešel tak průměrný dospělý člověk a vytvoří tak něco jako jednostranný průchod (bránu) napříč prostorem v rámci jedné dimenze. Rias takto vytvoří dvě takovéto brány které jsou spolu spojené ale jak bylo již zmíněné jsou pouze jednostranné. Rias vytvoří vstupní bránu (na své straně) a výstupní bránu (na druhé straně). Výstupní brána se nachází v Zemi Bažin asi 1 kilometr severně od pozice kde Nukeniné a Ayato s jeho společníkem aktuálně bojují, Rias měla vypočítané že budou zde ale nepočítala že se zdrží kvůli přepadení (technika na cestování: Supēsugēto). Rias ale nikde nevidí ani stopy, takže usuzuje že tudy ještě neprošli.* Hmm zkusím se vrátit. *Ihned vytáhne z kapsy jednoho orla s dvěma páry křídel, který je z bílého výbušného jílu a složením jednoruční pečetě tygra ho zvětší do rozměrů srovnatelné s Obřím Orlem (Kibaku Nendo) a skočí mu na hřbet a ten orel ihned vyletí vysoko do vzduchu a Rias sleduje dění pod sebou a jak postupně letí v dálce si dole všimne nějakého pohybu a tak orel začne kroužit na bojovou oblastí Ayata a Nukeninů ve velkých kruzích a začne snižovat jejich výšku aby mohla lépe sledovat co se tam dole děje.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Oct 31, 2021 2:21 pm
Ayato Sairen: *Ayato a Parťák se oba rozutekli do stran, aby Nukeniny jakoby obklíčili. Nakonec to dopadlo tak, že Nukeninové k sobě byli zády a každý z nich koukal na jednoho z týmu Kirigakure. Parťák proti sobě měl Nukenina 1 a Ayato Nukenina 2. Parťák, ten na nic nečekal a složil ruční pečetě, přičemž vyslal chakru přímo pod Nukenina 1 a pod ním se ze země vysunuly kamenné ostny, které měly za cíl ho probodat (DOTON: GANCHUUSOU). Ten Nukenin se tomu vyhnul ve výsledku velice jednoduše. Cítil chakru, která se hromadí pod jeho nohama a tak jen vyskočil pomocí Chakura Shotto do vzduchu. Nukenin 2, kterého by to zasáhlo také, jelikož byl v dosahu trechniky, tak ten se i napříč necítění chakry vyhnul tím, že vystartoval proti Ayatovi. Ten jeho výpad viděl dříve a nastejno s ním se odrazil, on ale odzadu, takže Nukenin 2 dopadl na jeho místo on byl zase o kus dál. Aby se nikdo nepropadl do bažiny, drželi se na povrchu pomocí chakry. Při úskoku ale Ayato složil ruční pečetě a když dopadl, vyslal tak chakru do vody a u Nukenina se objevil vodní hadí hlava, která si to mířila přímo na něj (Suiton: Ja no Kuchi). Ten se na to jen podíval a okamžitě reagoval úderem (FUUTON: NADESHIKO-RYŪ KŌHA REPPŪKEN), který měl obohacený o Fuuton, takže měl i trochu zvětšený rozsah úderu, takže takto vodní techniku poškodil, ale i tak ho to trochu zasáhlo. Parťák s Nukeninem 1 (který byl nyní ve vzduchu, protože uskočil), se oba podívali nahoru za tím orlem. Netrvalo totiž dlouho, dokud Rias nesnížila vzdálenost pod 100 metrů, aby něco viděla a tak se jim do rozsahu Kagura Shinganu dostala neznámá chakra a že jí nebylo málo. Ani jeden z nich nevěděl, o co se jedná a díky tomu zaneprázdnění ani jeden neútočil a tak Nukenin dopadl v klidu na zem. Oba tam chvíli koukali a podívali se na sebe, jako kdyby byli naštvaní, že si sem druhá stran přivedla posily.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Sun Oct 31, 2021 8:31 pm
Rias Gremory: *Nakonec sníží výšku nad zemí na svém orlovi z jílu natolik že je takových 25 metrů nad zemí a v této výšce krouží nad bojištěm, přitom sáhne do kapsy ze které vytáhne dalšího malého orla z výbušného jílu a hodí ho asi 4 metry od sebe do pravé strany (ze svého pohledu) a pak po složení jednoruční pečetě se ten orel s dvěma páry křídle zvětší do velikosti Obřího Orla (ptačí kuchiyose) -> Kibaku Nendo. Tento orel ihned začne padat střemhlavým pádem rovnou k Nukeninovi#01, nicméně nehodlá od něj narazit ale těsně nad zemí to zvedne a pokusí se Nukenina chytit svými nohami a vzít ho do vzduchu, poté by totiž začal opět nabírat výšku s Nukenin v držení ptačích pařátů i když z výbušného jílu, který není moc tvrdý. Nic víc prozatím neprovádí ale pouze tam nad nimi nadále krouží.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Mon Nov 01, 2021 3:10 pm
Ayato Sairen: *Nukenin 1 a Parťák teď stojí naproti sobě a čumí na sebe. Oba předpokládají, že ta neznámá chakra je práce toho druhého. Jak se Rias postupně přibližuje k zemi, tak oba začínají být více více nervózní. Už chtěli oba něco udělat a v tom Rias povolala toho druhého orla, který se začal střemhlav a tedy i poměrně rychle blížit k zemi. Jelikož byl protkaný chakrou, nebylo těžké ho vycítit. Čím blíže k zemi byl, tím více bylo jasné, že si to míří na Nukenina 1. Parťák si myslel, že se snaží nějak utéct nebo získat výšku a Nukenin 1 si myslel, že na něj útočí posily. Jakmile byl orel u něj a pokusil se ho nabrat, tak jeho drápy jen projely kusem vody, jelikož se Nukenin 1 proměnil do kapalné formy (​SUIKA NO JUTSU -> klan Hozuki). Aby ale zjistil, jestli na něj nejde nějaká technika, ale fyzický útok, tak se musel podívat nahoru. Stejně tak ho sledoval i Parťák a když zjistil, že se Nukenin brání, tak mu bylo jasné, že to není žádná posila Nukenina. Zároveň ale poznal jeho techniku, která byla z klanu Hozuki z Kirigakure, takže to velmi dobře znal. Spousta jeho kolegů byla toho klanu a nebylo to poprvé, co tuto techniku viděl. Neváhal proto a složil ruční pečetě a chtěl na Nukenina vyslat techniku, která by ho, doufaje, vyřadila z boje. Problém byl, že se soustředil na útok a jak orel máchl křídly, aby nevrazil do země, tak díky své velikosti způsobil poměrně silnou větrnou vlnu. Parťák se chtěl udržet, ale nabil chakru do nohou moc pozdě a tak o kus odletěl, i když jen udělal přemet a zase byl na nohou po pár metrech, to už ale Nukenin neměl kapalnou formu a naopak útočil on. Potřeboval se zbavit orla a tak složil ruční pečetě a vyslal na něj blesk (RAITON: JINRAISEN) o rychlosti 27, který působí i paralýzu na 4 odpisy. Nedocházelo mu, že je to nějaký Jílový tvor, myslel, že jde o jednoduché Kuchiyose. Ayato s Nukeninem 2, ti měli teď jiné tanečky. Ani jeden z nich necítil chakru, jen Ayato viděl celý útok orla z povzdálí a Nukenin 2, ten to měl zády, takže to neviděl. Trochu ho to vyvedlo z míry, protože se na to prostě podíval a toho Nukenin 2 využil a dostal se pomocí Shunshinu k Ayatovi. To ale nevěděl, že má Sharingan a tak mohl reagovat dříve. Jak se k němu dostal, i tak to Ayata vykolejilo a Nukenin chtěl udeřit Ayata pěstí, což taky udělal, ale Ayato se vyhnul. Nukenin nebyl o moc rychlejší, jen o bod, takže mu to škrtlo nos a Ayato zároveň na Nukenina poslal inkoust z úst, čímž ho oslepil a Nukenin si automaticky utvořil vzdálenost a snažil se to dostat z tváře utíráním.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Nov 03, 2021 11:53 am
Rias Gremory: „Tsch další člen Hōzuki klanu.“ *Proletí jí myslí a útočící orel udělá jakousi otočku a vrátí se na Nukenin#01 s cílem znovu ho chytit do svých drápů ale tentokrát by Rias v moment kdy by byl orel prakticky u něj složila jednoruční pečeť tygra a orel by explodoval, tato exploze je dost silná že by srovnala se zemí jeden průměrný dům ale k tomu už bohužel, protože Nukenin jejího výbušného orla vyřadí z boje pomocí Raitonu. Proto směrem dolů hodí další dva jílové výtvory co si sebou vzala, tentokrát se jedná o vlky, které hodí tak že jeden z nich dopadne před Nukenina#01 a druhý za Nukenina#01 a Rias je až takto dole zvětší pomocí jednoruční pečetě tygra ale tentokrát je nezvětší do tak obrovských rozměrů ale zvětší je do velikosti obyčejných vlků (Kibaku Nendo). Tito dva vlci na Nukenina#01 ihned zaútočí a každý z nich se pokusí Nukenina#01 kousnout, zatímco jeden by ho kousl do ruky a začal tahat aby ho dostal k zemi tak druhý by se zakousl do jeho nohy a Rias ta by je pomocí jednoruční pečetě tygra odpálila v mocné explozi jako toho orla (co plánovala ale nevyšlo to) a i kdyby Nukenin#01 použil Suika no Jutsu tak by to bylo k ničemu, protože exploze by všechnu vod vypařila (Kibaku Nendo).* „Už nemám výtvory co jsem měla předem vytvořené ale pokud má ten zmrd Raiton asi to nemá smysl a musím změnit přístup.“
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Nov 03, 2021 1:30 pm
Ayato Sairen: *Nukeninovi 1 se nadzvednul koutek rtů v pomyslném úsměvu, když se mu podařilo ze hry vyřadit toho orla. Svoji pozornost okamžitě přemístil na Parťáka, kterého proud vzduchu ze křídel orla posunul o kus dál a tak mezi nimi vytvořil vzdálenost, která vždy byla k dobru. To stejné Parťák. Ten měl teď jasno, že nejde o Nukeninské posily a tak mohl útočit s trochu větším klidem. Složil proto ruční pečetě, že vyšle na Nukenina stejnou techniku, jakou on vyslal na toho orla. Bohužel pro oba dva ale dopadly na zem před a za Nukenina 1 jílové výtvory, které se malinkou chvíli po dopadu zvětšily do podoby dvou vlků v životní velikost a vrhli se na Nukenina 1. Parťák toho využil. Nukenin byl zaneprázdněn vlky a navíc, pokud by aktivoval tu vodní techniku, kdy je imunní vůči fyzickým útokům, tak ho sundá Parťákův Raiton. Útoky byly krásně synchronizovány. V momentě, kdy se zakousli vlci, tak Parťák vyslal ten Raiton, který tu vzdálenost ve své rychlosti překročil okamžitě. Muselo ho to sundat. To si alespoň myslel, dokud si neuvědomil, že elektřina, která probíjela Nukenina 1, nebyla jeho. Nukenin reagoval na vlka úplně jiným způsobem, než Suikou. Věděl, že Raiton vyřadil orla. No a potřeboval vyřadit oba vlky a ne se jen vyhnout jejich útokům. Už takhle měl proti sobě víc nepřátel, než chtěl. Řešení bylo nadmíru jednoduché. Aktivoval Raiton no Yoroi, první stupeň. Pomocí RnY nemusel řešit fyzické poranění od vlků a ani Raiton, který na něj vyslal Parťák. Pokud by ale RnY samo o sobě nebylo dost na "deaktivaci" vlků, tak by jednoduše ihned po zakousnutí a jejich stálé aktivity na každého z nich blesk v podobě Raiton no Yoroi Bakurai. Pak by se okamžitě vydal za Parťákem v plné rychlosti (37), čímž by byl okamžitě u něj a pořádně rychlým kopem z otočky do trupu ho poslal o několik metrů dozadu. Samozřejmě, pokud by vlci stihli explodovat, nebyl by RnY dostatečný na to, aby ho před explozí takové ráže ochránil, ale značně by snížil poškození a tak by byl sice zraněný, ale nechce umřít, asi jako každý jiný člověk na planetě a tak by se na chvíli schoval pod zem (DOTON: DOCHŪ EIGYO NO JUTSU) v zákrytu exploze a tam se snažil vymyslet, co a jak. Mezitím u Ayata a Nukenina 2, který měl celou svoji tvář od inkoustu a snažil se ji dostat se z tváře. Ayato toho velmi rychle využil. Vytvořil vodního klona pomocí pečetí, který okamžitě vystartoval proti Nukeninovi. Nukenin si sice utvořil vzdálenost, ale moc to nebylo a tak tam Ayatův klon byl poměrně rychle. Jeho klon totiž vyrazil jetě dřív, než ayato vůbec chytl balanc, aby nepřepadl po úhybném manévru. Klin tam byl tedy poměrně rychle, minimálně dřív, než se zbavil inkoustu nějak pořádně a díky tomu, že Nukenin necítil chakru se k němu přiblížil a uvěznil ho do vodního vězení (SUITON: SUIROU NO JUTSU), takže Nukenin teď neměl moc co dělat. Ayatův klon ho držel pod zámkem a Ayato měl konečně trochu času pořádně zkontrolovat, co se děje u druhé dvojice.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Nov 03, 2021 1:56 pm
Rias Gremory: *Dojde k dvojici explozím, Rias složila pečeť pro spuštění explozí svých vlků ještě než na ně mohl vystřelit své Raiton no Yoroi Bakurai a tak vytvořila dvojnásobnou sílu explozí, protože vlci jsou dva, nicméně Raiton no Yoroi toho Nukenina#01 částečně ochrání, exploze je moc silná aby to tento stupeň obrany udržel a tak si odnese docela ošklivá zranění jako jsou popáleniny apod. Kromě toho ta tlaková vlna ho asi odmrští někam bokem přímo do bažin kde nebude moci používat Suimen Hokou no Waza, musel by prvně deaktivovat Raiton no Yoroi.* „Sice jsi odhalil slabinu mého Bakutonu v Raitonu ale já tě sleduju.“ *Pomyslí si vůči Nukeninovi a nadále se vznáší v tom vzduchu, mezitím se celkem poraněný Nukenin#01 po zrušení Raiton no Yoroi zahrabe pod zem, což Rias vidí, protože je dost daleko mimo dým z exploze.. ono se na svém místě nemohl ani nějak udržet, v Raiton no Yoroi se nemohl ani přilepit k zemi pomocí Kinobori no Waza. Krásně vidí kam přesně se zakopal ale ví že se může pod zemí volně pohybovat a nejspíš se pokusí vyléčit i svoje rány. Rias mezitím nepodniká nic, stále si udržuje výšku na orlovi nad 20 metrů.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Nov 03, 2021 3:04 pm
Ayato Sairen: *Nukenin 1 byl vytlačen explozemi do strany, ale hned jakmile ho to odmrštilo, tak zrušil RnY a při prvním nárazu do země v ní zmizel (DOTON: DOCHŪ EIGYO NO JUTSU), kde zatím byl schovaný a přemýšlel, co udělá. Parťák, ten tedy nebyl kopnutý, ale zase odletěl o pár metrů dozadu, kvůli explozi. Tlaková vlna tentokrát byla ještě silnější a rychlejší, než vítr z křídel a tak se po několika metrech zastavil o strom. Ayato si popravdě ještě Rias nevšiml. Celou dobu předpokládal, že jde o nějaké Kuchiyose jeho parťáka nebo tak, ale co bylo horší, tak vzhledem k tomu, že šlo o exploze, které i jen jedna z nich je schopna sundat se zemí průměrný dům, tak tlaková vlna dojde i k němu a jeho klonovi, které to odmrští také o několik metrů dozadu. Tím se bohužel zruší vodní vězení a Nukenin 2 je teď zase na svobodě a voda z vězení mu i sundala inkoust z tváře. Parťák, ten se posbíral ze země a doběhl na místo dění, jen aby uviděl, jak Nukenin 2 běží k Ayatovi. Nukenin 2 byl mučitel a tak mu nějaké zranění z nárazu tlakové vlny a případného dopadu na zem nic nedělalo a tak si to střádal přímo k Ayatovi, který se bouchl do hlavy a trochu se mu motal svět, jak ležel na zemi. Parťák proto složí ruční pečeť a uvězní Nukenina 2 ve vězení (JUBAKU MANDARA -> klan Kansetsu). Toto vězení ho začíná postupně drtit a zmenšovat se a působí na něj tlakem o hodnotě 12 bodů síly. Nukenin 2 začne panikařit, neví, co se děje. A to, že se to zmenšuje mu moc velkou radost nedělá. Proto se snaží bouchat do stěn vězení, ale nic to nedělá. Využije selského rozumu, že co nevyřeší síla, vyřeší ještě větší síla a tak si ruku nabije chakrou a udeří do vězení, tentokrát s dostatečnou sílou na její prolomení (Oukashou) a dostane se ven. Podívá se při tom na Parťáka a míří si to tentokrát k němu, Ayato ležel na zemi a tak ho neviděl jako hrozbu teď.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Nov 03, 2021 3:17 pm
Rias Gremory: *Uvažuje nad tím co by mohla udělat, nechce se ji útočit na toho Nukenina#02 se kterým bojuje Ayato, kterého ale na tu výšku nepoznává.. aktuálně ví jistě že Nukenin#01 je její soupeř a měla by se tak zaměřit na jeho zlikvidování ale když je tak zalezlej pod zemí tak těch šancí moc nemá.* Zalezlej jako krtek.. však já tě dostanu ven. *Ihned začne skládat ruční pečetě a když je dokončí tak vedle sebe zničehonic vytvoří ohromné množství vody, kterou Rias může různě tvarovat a ovládat dle libosti a tak si tam vytvoří takovou ohromnou vodní bublinu (kouli), kterou očividně hodlá nějak využít (Suiton: Suishouha). Poté ihned poskládá další ruční pečetě a z té bubliny začnou vylétávat tři vodní čínští draci, se kterými zmizí i ta vodní bublina, Rias totiž veškerou vodu co právě vytvořila vypotřebovala na jejich tvorbu (3x Suiton: Suiryuudan). Tihle draci letí směrem dolů k zemi a různě kolem sebe prolétávají a krouží ale nakonec zamíří k zemi přímo do míst kam se Nukenin#01 uchýlil. Každému musí být jasné že tohle byl hloupý nápad, protože takový útok Rias musel stát značné množství chakry (25) ale ona prozatím využívá jen tu vesmírnou, které má ještě 45 bodů. Navíc útok těmi vodními draky bude stát za to, protože síla v Ninjutsu těch draků je v podání Rias na vysoké úrovni (87). Kdo by to byl čekal že Rias zajde tak daleko jen aby Nukenina#01 vypudila z jeho úkrytu.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Nov 03, 2021 8:33 pm
Ayato Sairen: *Nukenin 1 byl pod zemí a přemýšlel, co udělá. Jednoduše se začal pomocí Shousenu léčit, aby si ulevil co nejvíce mohl, ale opravdu netrvalo dlouho a najednou uslyšel první silnou ránu někde nad ním. Mohlo to znamenat jediné a to to, že se někdo snaží si k němu udělat cestu. Problém byl, že ta rána nebyla jen jedna. Hned za ní přišla 2. a pak 3.. Se všemi těmi ranami vznikla v zemi díra a zároveň byla silně poškozená a popraskaná a to se dostalo až k Nukeninovi. Věděl, že není v bezpečí a tak okamžitě vylezl na povrch a pohledem našel Rias. Složil ruční pečetě a využil velkého množství vody, které tady bylo díky Rias avyslal na ní také jednoho vodního draka (SUITON: SUIRYUUDAN). Mezitím se utkal Parťák s Nukeninem 2, kteří se sešli a dali se do pěstní výměny, kdy aktuálně měli jednoduchý Taijutsu souboj. Ayato, tomu se mezitím přestala točit hlava a byl schopen se posadit a zhodnotit situaci. Viděl před sebou zápasícího Parťáka s Nukeninem 2 a Nukenina 1 vzadu, jak akorát vylezl ze země. Postavil se a akorát viděl příležitost k útoku. Parťák se totiž šikovně vyhnul jedné z pěstí Nukenina 2 a ladným pohybem ruky na něj z blízkosti vyslal mnoho vzdušných čepelí (​FUUTON: JUUHA REPPUSHOU). Nukenin byl moc blízko a navíc necítil chakru, aby cokoliv dělal a tak to schytal v plné palbě, kdy byl silně a ošklivě pořezán a v tom se mu něco ostrého zabodlo do zad. Byl to Ayatův kunai, který běl přesně mezi lopatkami tak, aby se na to těžce dalo dosáhnout. Samozřejmě odklonil pohled od Parťáka, aby se podíval směrem k Ayatovi, když v tom přišel kopanec od Parťáka.(KONOHA SHŌFŪ), díky kterému vykopl Nukenina 2 do vzduchu a začal od něj utíkat pryč, protože jak se mu otočil zády a podíval se na Ayata, tak spatřil výbušný lístek, který byl připevněný ke kunai a ten následně Ayato odpálil, čímž oba vyřadili Nukenina 2 z boje.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Nov 03, 2021 9:16 pm
Rias Gremory: *Usměje se když Nukenin#01 konečně vyleze a přijde na ní s úplně stejným útokem jako přišla ona na něj aniž by tušil že právě tuhle techniku před krátkým okamžikem použila. Mohla by se pokusit o nějaký úhybný manévr svého orla a zkusit se tomu vyhnout ale místo toho orel letí vstříc drakovi a také Nukeninovi#01. Přitom pak natáhne levou ruku s nataženou dlaní před sebe a tak metr před zobákem orla vytvoří velký chakrový štít fialové barvy (průhledný), který pro Rias a orla vytváří přímo před nimi obranu, která je kryje (Jigen: Shīrudo). Drak se o ten štít rozplácne a voda se rozprskne do všech směrů jako kdyby Nukenin#01 hodil balónek plný vody na stěnu. Pak obratem Rias techniku deaktivuje a místo toho aktivuje Katon no Yoroi a poté orel zastaví postup k Nukeninovi#01 a vypadá to skoro jako kdyby se nakonec rozmyslel a chtěl změnit směr ale pouze se k Nukeninovi#01 natočí bokem kde stojí Rias čelem natočená na Nukenina a v ten moment si nechá ze zad vyrůst dvojici mohutných ohnivých křídel (Katon no Yoroi: Fenikkusu) a ihned jimi prudce proti Nukeninovi#01 mávne a daným směrem vystřelí salvu 40ti malých ohnivých střel, které vzhledem připomínají peří. Tyto střely jsou přitom docela rychlé (25), navíc útočná a průrazná síla každého jednoho pírka (střely) je na úrovni útočné techniky ranku A (Sanin), navíc Rias těmto střelám dodala efekt explozí, takže každá jedna střela po nárazu vybuchne a síla každé jedné exploze je totožná se silou výbušného lístku a takových střel na Nukenina#01 letí celkem 40, navíc s docela nepříjemným rozptylem. Je jasné že její styl boje je velice destruktivní, to už dokázala exploze těch vlků ale tohle tomu nasadí korunku.* Tsuki.. ta tvoje technika je tak úžasná.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Nov 03, 2021 9:44 pm
Ayato Sairen: *Nukenin jedna vyslal toho draka, aby jen viděl, jak se rozplácl o tu bariéru. Skousl zuby a věděl, že musí něco udělat, ale orel nebyl moc vysoko a letěl k němu zase střemhlav a tak se k němu dostal rychle, i když před ním zastavil. Nukenin čuměl a přemýšlel, co má za lubem a pak viděl Rias, která následně vytvořila 2 páry křídel. Nukenin si myslel, že k němu teď poletí ona, když v tom z křídel začaly létat ta pírka. Chtěl složit pečetě na Kawarimi, ale bohužel byla pírka velmi rychlá. Ani Suika by mu nepomohla, protože to byl celý Katon a v takovém množství by byl ještě smrtelnější, než kdyby Suiku neměl. Nakonec ještě ty exploze, které ho srovnaly se zemí a umřel. Nakonec byly oba Nukeninové dole a mise splněna. Teda pro Rias, Ayato a Parťák je ještě museli odnést do Kiri. Ayatova vedlejší mise se zabitím se mu už asi nepodaří splnit. V zápalu boje na to zapomněl a teď už otroka asi nepozorovaně nezabije. Ani ho nenapadá nic, čímž by případně jeho vraždu okecal. Parťák se vydal k Rias.* Děkujeme za pomoc, bez vás bychom tady asi ještě byli.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Nov 03, 2021 9:51 pm
Rias Gremory: *Nukenin#01 je na kusy, doslova ho dokonale zničila, jako někde se tam asi najdou nějaké části jeho těla ale ani ten nejlepší patolog by nemusel poznat jaká část těla to vůbec je a komu by mohla patřit, ještě se podívá k Ayatovi a jeho parťákovi aby zjistila že Nukenin#02 to má za sebou taktéž a tak rovnou deaktivuje Katon no Yoroi a s tím i Katon no Yoroi: Fenikkusu a orel na kterém letí nabere opět výšku a začne letět pryč odsud, její mise tímto skončila a nevidí důvod proč by se měla těm dole ukazovat a tak odletí dost daleko aby pak přistála a využila poslední zbytky vesmírné chakry a vytvořila průchod (portál), který vede do Yugakure no Sato (k ní domů) a tím průchodem projde (Supēsugēto). Tím ji zbyde posledních 7 bodů vesmírné chakry a během krátké chvilky se ji vyčerpá i ten zbytek, pak se osprchuje a odevzdá vůdci vesnice hlášení o úspěšném splnění mise a rovnou začne připravovat něco k večeři.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Wed Nov 03, 2021 10:01 pm
Ayato Sairen: *On za Rias nijak nešel, spíš se jen snažil vymyslet, jak se zbaví toho otroka, který je jeho cílem, ale nakonec to nejspíš bude muset vzdát. Parťák a on tak tedy dopraví ty otroky zpátky do vesnice a tím splní misi, přičemž tentokrát jde Ayato na kobereček k zadavateli žoldácké mise, ale Ayato si nenechá srát na hlavu. Dost jasně mu vysvětlil, že to se prostě někdy stane a že ho klidně může zavraždit jindy a jinde, ale ať ho nepičuje teď. Navíc ani nedostal zaplaceno předem třeba půlku, takže o důvod víc, s čím se mohl bránit. Slíbil ale, že se otroka zbaví jinak, jindy a jinde, ale nebude to trvat dlouho.*

-KONEC RPG-
Sponsored content

Bažin - Země Bažin - Stránka 4 Empty Re: Země Bažin

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru