Země Blesků

+7
Tatsuya
Kamiko Yuki
Rias Gremory
Kaede Hisa
Yin Yurinachi
Noctis Clive
Admin
11 posters
Goto down
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Sun Nov 29, 2020 4:27 pm
Noctis Clive: *V tomto okamžiku jim na vodu kašle a vezme si ten chlast a kopne ho do sebe jako kdyby to byl alkoholik, kterej se napil po týdnu abstinence. * Tak si počkám na doma, stejně bych si rád vzal volno na takové 2 týdny, pokud to bude možné ale pokud mě potřebuješ funkčního do týdne jsem zase v plné kondici. *Neví jistě zda je to reálné být v plné kondici do 1 týdnu ale tak Noctis není jeden z těch co by si zvykl flákat se doma. * Chtěl bych pak s Kyo mluvit, bylo by to možné? *Je tu totiž něco o co by ji rád požádal ale chce si o tom promluvit čistě s ní. Když se ocitne doma u Amayi tak tam jen stojí a čeká, rád by si sedl ale je dost špinavej, ono během boje se člověk prostě zasere a s tím se musí počítat a tak by ji nerad zničil její pohovku či křeslo. Proto se sedne na zem kousek od stolu a v klidu tam sedí a má zavřené oči jako kdyby se snažil o meditaci. Nakonec se do té meditace i dostal a nechal se tím unést natolik že se nadnáší pár centimetrů nad zemí a ani nezaznamenal příchod Amayi s Kyo. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Sun Nov 29, 2020 4:36 pm
NPC Amaya Tsuchikage

Sedni si na kreslo. *Promluvila Amaya, kdyz videla Noctise se vznaset ve vzduchu nad zemi. Bordel ji nevadil, uz si konecne i poridila pani na uklid, ktera byla nejakym babskym zazrakem schopna vycistit i nevycistitelne. Nicnene Amaya mu nalila dzus a do toho taky panaka vodky a podala mu to. Pak dosla ke kredenci a otevrela jeden suplik, ze ktereho vyhrabala aktualni Bingo knihu. Podala mu ji.* Promluv si s ni, az se vykoupe, travi tam vzdycky dlouhou dobu, takze ted ti budu muset stacit ja. Nicmene volno si vezmi, nejsme ve valce, aby sis nemohl dovolit odpocinek. Obzvlaste po tom, co jsi udelal, je dost mozne, ze Kumogakure bude i bojovat namisto nas, v nasich sporech. Zachranils jim feudala. Ne ze bych byla fandou Feudalnich rodin, ale pro ne je to velka vec, v tomhle jsi pro nas udelal velikou sluzbu, hlavne pro me.... Raikage me moc nemusi, takze jsem rada, zes muj pruser trochu vyzehlil. *Zasmala se. Chvili tam tise sedela a pak sla do koupelny. Popohlat Kyo, protoze se sama chtela vykoupat a jit spat.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Sun Nov 29, 2020 4:48 pm
Noctis Clive: *Ze stavu meditace ho vytrhl hlas Amayi, která ho pošle si sednout a tak ji poslechne a poté co se pomalou a opatrně zase postaví na nohy se přesune do křesla do kterého se uloží a hezky se do něj zaboří jak je měkoučké. Když pak dostane Bingo Knížku začne v ní listovat a přitom naslouchá slovům Amayi. * Navíc je mi Feudální Pán zavázán a dal mi jasně najevo že se mi za to nějak odvděčí. Nicméně jsem by prostě jen blízko a donesla se mi informace co se na něj chystá a tak jsem se tam vydal na vlastní pěst a dorazil jsem chvilku poté co byla veškerá jeho stráž povražděná. *Pak se jednou rukou natáhne ke svému pití a napije se z toho. * Mám to! Takže se jmenuješ Sergio a jsi z klanu Dengen O, nic víc tu o tobě není kamaráde. *Noctis se pak do široka usměje. Když ví jak se jmenuje tak by nemělo být nemožné ho vypátrat ale na to je prozatím čas. Momentálně si musí nějakou dobu odpočinout a nabrat zase sílu. * Rád jsem ti pomohl, byl jsem k službám a k službám vždy budu. *Poví a jemně skloní hlavu a kývne s ní dolů. * „(Shukaku): Až ho potkáme příště tak ho zničíme, až ho příště potkáme tak ho úplně zničíme. (Noctis): Přiznej se, taky sis ten boj užil že? Stejně jako já bys to rád dokončil.“ *Poté se Noctis zamračí. * Nicméně tu jeden problém nakonec stejně je, ten Nukenin je od nás a tak kdyby vyšlo o co se pokusil tak by veškerá zodpovědnost šla na Iwagakure a ještě se nestalo že by se nějaký Nukenin pokusil o tak velkou akci, podle informací jim šlo o to Feudála unést a vrátit ho za velké výkupné… aby mohl rozjet něco daleko většího.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Mon Nov 30, 2020 11:03 am
NPC Amaya Tsuchikage

To je dobre, ze je ti zavazany. *Usmala se. V koupelne byla ani ne minutu, to akorat Noctis nasel toho nukenina.* Dengen O? To jsme.... Docela v prdeli. *Usmala se, no nadsena z toho nebyla. Noctis mel pravdu. Pokud se na to prijde, budou v prdeli, ted slavi maly uspech, ale zitra muze pred Iwagakure stat armada Kumo. A Amaya moc dobre vi, ze Kumo ma uplne jine moznosti, nez oni a vedela, diky komu Akai dosahl vlastnictvi Iwagakure. Poklepala nohou a premyslela.* Je treba se ho zbavit. A to rychle.... *Prohledla si Noctise, jak vypadal, jako zmlacena slepicka.* Otazka zni, zda se vyplati cekat na to, az se uzdravis a odpocines si a pujdes proti nemu sam. Nebo zda sebou vzit nekoho dalsiho, nebo.... Poslat uplne nekoho jineho a tebe nechat tady. *Premyslela nahlas, protoze tohle by je mohlo velmi ohrozit.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Mon Nov 30, 2020 11:43 am
Noctis Clive: Klan Dengen O není ani takový problém, tváří se nebezpečně ale nakonec jsou to jen štěňata, která stačí dát do latě když se jim dá najevo kdo je tu pánem, horší je jeho síla. Ovládá tu stejnou teleportační techniku jako Kyo a uniká našim lovcům už roky, myslím že když na něj pošleš další Lovce stejně ho budou hledat jen dalších několik měsíců a když ho najdou nakonec je pošle zpátky v dárkovém balení. Za to já, dokážu ho najít během 3 měsíců ale jak se prosím neptej, jako Tsuchikage to vědět nechceš. Myslím že pár měsíců nebude vadit když bude utíkat, stejně sobě a svému parťákovi bude teď lízat rány, dostal Oodama Rasenganem přímý zásah do zad se nevyléčí za den. *Pak se na Amayu usměje. * Vlož ve mně svou důvěru a já ti přinesu jeho hlavu na zlatém podnose s kyticí růží. *Pak se napije z toho pití co tu má a dopije ho celé. * Rád bych zjistil víc o té teleportační technice, bylo by to možné?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Mon Nov 30, 2020 11:58 am
NPC Amaya Tsuchikage

*Tise poslouchala, mel. Pravdu, klan to nebyl zas tak nebezpecny, ale ten clovek sam o sobe ano. Zasklebila se. Tri mesice.... Je stale hodne dliuha doba.* Doufej, ze behem te doby nebude moc aktivni.... Ty tri mesice mas tedy na vyleceni, najit ho, zneskodnit. *Skousla si ret.* A beru te za slovo, ty ruze chci vic, nez jeho. *Zvedla se a dosla k nemu. Prilozila mu ruku na tvar a usmala se. Nahnula apolibila ho. Jen tak jemne, zadne francouzaky. Uslysela klapnuti dveri a oddalila se od nej.* Zda se, ze si s Kyo muzes promluvit uz ted. Ja pujdu do vany a spat, tvoje leceni me extremne vyčerpalo a jedu z posledniho.... Az s ni budes hotovy, muzes jit domu. *V podstate se vystridala s plachou Kyo, ktera se tise usadila naproti nemu. Slozila nohy do tureckeho sedu a jen na nej koukala. Cekala na to, co bude chtit vedet.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Mon Nov 30, 2020 12:10 pm
Noctis Clive: Takže mě bereš za slovo? Tvoje přání je mi rozkazem. *Až Sergia dostane tak zcela určitě k tomu přikoupí i ty růže. Za polibek je od ní rozhodně rád ale pořád neví co si o tom má pořádně myslet. * Dobrou noc. *Popřeje Amaye když zmizí a skončí tam jen s Kyo, které Noctis věnuje pozorný a zkoumavý pohled. Ihned si ji zhodnotí (vzhled a tak) ale nic neříká až pak teprve promluví, dokonce se posadí stejně jako ona. * Ta technika teleportační, ten soupeř se kterým jsem bojoval ji ovládal také a pokud tomu rozumím tak to funguje jen k těm značkám, které jsou jako výchozí bod pro teleportaci a to na co se chci zeptat. Jak probíhá takové vytvoření značky a další otázka, na jakou vzdálenost je možné té teleportace využít? *Noctise zajímá jak daleko ta značka od něj může být aby se k ní mohl dostat, chce si tu techniku totiž porovnat se svou technikou, která působí jako teleportace také a utvořit si o tom obrázek a udělat si takové rozdíly mezi nimi. * Taky by mě zajímalo jak se jmenuje.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 02, 2020 3:34 pm
Kyo - NPC

*Sedela naproti nemu a tise ho sledovala. Pokynula hlavou, kdyz rikal jeho teorii, byla spravna. Nicnene na odpoved nerekla nic, jen pokrcila rameny. Chvili na nej kouka a pak se natahla ke stolku se suplickem. Vytahla svazek karet, ktery mela. Otocila prvni a ukazala mu ji.* Jmenuji se Kyofusho, nejsem vyrecna, odpovinam pouze "ano" a "ne", kyvanim hlavy. Take umim "mozna", kdyz zvednu ramena. Mluvim pouze kdyz je to otazka zivita a smrti. Budte ke me mili, nebo vas Amaya zbije. *stalo na prvni karte, bylo az ocividne, ze se jedna o rukopis Amayi. Kyo mu podala dalsi karticku, ktera mela jiny rukopis, ktery ale ani nebyl Kyofushin, ale jejiho tehdejsiho mistra.* Hiraishin no jutsu, teleportacni technika. *Stalo na karticce. Kyo cekala na dalsi odtazky. Na ktere by znala odpoved.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 02, 2020 4:13 pm
Noctis Clive: „Co to do prdele je? Si ze mě dělá prdel?“ *Nechápe kde tuhle ženskou splašila ale rozhodně by ji měla jít reklamovat, je nějaká rozbitá. Nakonec dostane aspoň kartičku s názvem té techniky a tak musí uznat že aspoň někam se s ní dostává. * Tak jinak… má technika Hiraishin no Jutsu nějaké vzdáleností omezení až do jaké vzdálenosti se k té značce dá teleportovat? *Noctise zajímá jak je to s omezením techniky ohledně možné vzdálenosti na teleportaci. * „Možná bych ji mohl zkusit rozmotat jazyk, mohlo by to být zajímavé.“
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 02, 2020 5:09 pm
Kyofusho

*Zakroutila hlavou na znameni NE. Nic vic mu k tomu nerekla. Spis nenaznacila. Kyo nebyla rozbita, jen nemela rada lidi a nejleosi zpusob jak s nima nebyt v kontaktu, bylo mlcet. Mluvila pouze kdyz vedela, ze Amaya mluvit nemuze. Jinak receno, kdyz byla vyslana neco vyresit za Amayu.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 02, 2020 5:27 pm
Noctis Clive: *Usměje se, tahle informace ho utvrdila v tom že není zbytečné se ji pokusit naučit. Chtěl znát jaký rozdíl mezi Hiraishinem a Jinton: Mueishō je a teď to ví. * Děkuju moc, jsem ti vděčný. Víc vědět nepotřebuji, tu techniku se naučím a až tak udělám zvu tě na drink. *Rychle se pak zvedne, nepočítá že by mu k tomu něco řekla a proto se tak rychle zvedá, to kdyby mu chtěla dát najevo kartičkou nebo gestikulací těla že „ne“ ale takto prostě buď musí to slovo říct nebo ho nechat odejít s tím že mu nemohla říct ne. * Měj se Kyo-San, těším se až se znovu uvidíme. *Pokud ho nějak nezastaví tak odejde. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 02, 2020 5:31 pm
Kyo

*Jemne prikyvla, kdyz Noctis rekl co rekl. Zvedla se a sla ho doprovodit ke dverim. Jeste mu trochu zamavala, nic extra, jen zvedla ruku a hnula dlani. Zavrela za nim a sla si sama lehnout.*

konec rpg
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 16, 2020 4:16 pm
Rias Gremory: *Dostala za úkol (žoldácká zakázka) získat jeden určitý předmět, který by u sebe měl mít obchodník, který různě prodává všelijaké drahé kameny a podobné věci napříč celým 1. kontinentem. Tento obchodník se zrovna nachází v Zemi Blesků, což Rias věděla. Ten kdo ji tu misi zadal ji dal přesný plánek s trasou po které zrovna ten obchodník cestuje a tak nebyl nejmenší problém ho vystopovat. Karavana byla zrovna na cestě ale pro Rias nebylo těžké je zlikvidovat, ještě když si před útokem stihla načerpat 100% vesmírné chakry v poměru k té své normální. Nechtěla nic riskovat, je na území Kumogakure a ten útok by mohl přilákat nějaké Lovce a tak radši během sledování té karavany načerpala dost vesmírné chakry a pak vstoupila do Jigen Chakra Modo. V této formě je její vzhled trochu jiný (odkaz). Oblečená je v (odkaz) a na levém boku má pouzdra uvnitř kterého má katanu na jejíž rukojeti je umístěná pečeť Kuchiyose: Raikō Kenka. Když už ji nic nebrání tak proti té karavaně hodí asi 4 kunaie s výbušnými lístky a ty odpálí aby vyvolala velký zmatek a zabila i dost lidí. Poté vytasí svou katanu a v plné rychlosti (17) skočí přímo dolů a začne masakrovat stráž té karavany a během minuty je po boji a o život tam přijde něco kolem 24ti lidí, včetně obchodníka, kterému Rias z krku strhne to pro co přišla (nějaký nesmírně vzácný amulet). Většina z těch lidí si myslela že je zabil démon, vzhledem k tomu vzhledu Rias to ani není žádné překvapení i když ona si myslí že v této formě vypadá spíš božsky. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 16, 2020 5:02 pm
NPC Frank: *Byl zrovna u jedné řeky v zemi Blesků, když slyšel kousek od něj výbuch. Dokončil nabírání vody a ihned se na ono místo vydal. Frankova pozice byla jakoby z kopce dolů, takže to co se tam děje spatřil, až když vyšel ten kopec nahoru. To co viděl ho překvapilo. Nějaká karavana, teda, alespoň to, co z ní zbylo, plus mnoho mrtvol. Frank uchopil svoji katanu a pomalu šel k místu činu. Většina mrtvol vypadala jako stráže, co ho ale překvapilo nejvíc bylo to, když viděl jak nějaká žena zabila obchodníka a vzala si jeho náhrdelník, či co. Frank vyšel zpoza rohu karavany a tam stála Rias, která v ten moment však nevypadala jako člověk. Frank tohle nikdy v životě neviděl a tak moc nevěděl, co si má myslet. Nakonec ale usoudil, že nechat tu osobu pokračovat dál prostě nemůže. Neví, zda si přišla pro ten náhrdelník jako takový, nebo jestli se jí jen prostě zalíbil a tak si ho vzala poté, co zabila několik náhodných lidí, co byli zrovna kolem. Ať už bůh nebo démon, Frank věděl, že postava bude zlá. Hodil po ní jeden kunai se světelnou bombou, tu odpálil (samozřejmě si zavřel oči) a hne na to po ní hodil kunai s výbušným lístkem, který odpálil, když byl u ní.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 16, 2020 5:41 pm
Rias Gremory: *Kunaie si všimne až poté co ho po ní Frank hodí, ten kunai mohl být tak v půlce cesty ale Rias zareaguje pohotově a složí rychle pečeť tygra a pomocí Shunshin no Jutsu (specializované) se přesune ve velké rychlosti o takových 20 metrů dozadu a tak když přijde to silné světlo tak to Rias oslepí asi tak na vteřinu nebo dvě. Navíc když proti ní pak vyletí ten kunai tak proti němu hodí zase jeden svůj a nechá je se tak srazit někde v polovině cesty mezi nimi. * Co si jako myslíš že děláš? Nebylo by lepší kdybys utekl pryč a nechal mě být? Nerada bych ti ublížila.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 16, 2020 6:13 pm
NPC Frank: *První kunai splní svůj účel, ale druhý ne a tak se oba jejich kuanie srazí a zabodnou se do země někde na půi cesty mezi Frankem a Rias. Popravdě Frank ani moc nečekal, že by tento útok mohl vyjít, ale tak nějak to začít musel. A přišlo mu lepší něco zkusit, než tam prostě jen tak nakráčet a říct dorbý den, rád bych se s vámi utkal v boji a následně vás zatkl a vydal spravedlnosti.* Házím kunaie, nevidíš? *Odvětil Rias a následně se narovnal, jelikož byl ještě v pozici ve které vrhnul kuanei.* Nebylo. A ubližuješ mi už teď. Bolí mě oči z té tvé monstrózní podoby. To už ses tak narodila, nebo s tebou jen zaházela puberta? *Frank byl poměrně drzý. Došlo mu, že to nejspíš bude nějaký Nukenin a její výzor bude nějaká schopnost a tak mu jeho povaha nedovolila nechat si unést podobné připomínky.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 16, 2020 6:40 pm
Rias Gremory: *Při odpovědi toho týpka svraští čelo, nečekala tak tupou odpověď. Jeho ještě hloupější poznámky ji nenaštvou, počítá že to je součást jeho strategie jako ji naštvat a tak v plné rychlosti (17) složí speciální ruční pečeť a vytvoří si po levé straně Kage Bunshina a ten okamžitě složí pečeť ptáka a v ten moment se zničehonic kolem Franka vytvoří bariéra fialové barvy čtvercového tvaru, která je částečně průhledná a ihned z Franka začne čerpat chakru v množství 6ti bodů za odpis a působit na něj tlakem jako kdyby se jeho gravitace zvýšila o síle 4 bodů (Mugen Hōyō). Rias (originál) ve stejný okamžik kdy její klon složil pečeť ptáka složí pečeť tygra a ve velké rychlosti se pomocí Shunshin no Jutsu přesune asi tak metr před Franka a napřáhne se proti němu svou pravou rukou jako kdyby v ní něco držela a švihne po něm s cílem přetnout jak bariéru tak i jeho, následně se ji totiž v té ruce vytvoří meč, který je tvořen čistou chakrou a tak je už z pohledu jasné že jde o jakýsi energetický meč. Tento meč je extrémně odolný a ostrý (Seiryoku-Tekina Ken). Klon se následně zruší, protože ať Rias uspěje nebo ne tak bariéra zmizí a jeho existence nebude nutná. Riasina síla během toho seku je také poměrně velká (17). *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 16, 2020 7:07 pm
NPC Frank: *Ať už to Rias brala jako jeho strategii nebo ne, nebylo to tak. Frank měl takovéhle připomínky opravdu na každého. I když je pravda, že tentokrát byla trochu ostřejší, jinak je drzý o něco méně. Jakmile ale Rias začne skládat pečeť, tak už má Frank v hlavě, co udělá. Naštěstí pro něj znal pečeť a tak zatím nic nedělal. No v momentě, kdy se objevil stínový klon a složil pečeť on, věděl, že je čas. Pečeť, kterou složil klon znal Frank taky, ale bohužel už nešlo o žádnou speciální pečeť a tak mohlo jít o cokoliv. Nicméně se v momentě, kdy se kolem něj vytvořila pečeť byl tak půlkou těla v zemi a netrvalo dlouho a byl tam celý (DOTON: SHINJUU ZANSHU NO JUTSU). Vlastně zalezl v moment, kdy tak přišla Rias pomocí svého Shunshinu a jelikož byla dostatečně blízko, tak vytáhl ruce ze země a pokusil se Rias chytit kolem kotníků a zatáhnout ji pod zem (pořád DOTON: SHINJUU ZANSHU NO JUTSU), načež on sám vylezl ven a hodil Rias kunai na její hlavu, která trčela ze země.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 16, 2020 7:16 pm
Rias Gremory: *Vzhledem k rychlosti pečetí Rias (originálu) -> 17 a tomu že klon musel složit také jen jednu tak Frank určitě nemohl stihnout zalézt úplně celý, kdyby se to mělo spočítat na přesný čas a kdyby se moment složení pečetě na vytvoření klona bralo jako začátek akce a moment kdy se Rias přesune před Franka pomocí Shunshin no Jutsu bralo jako konec tak by to celé mohlo zabrat tak 8 vteřin a to by nemělo být dost času k tomu aby Frank stihl zlézt celým tělem, to není reálně možné. Takže Rias neměla problém po něm seknout ale dejme tomu že zalezl aspoň z části a zkusí ji tedy chytit za kotníky, no Rias se s ním nijak nesere a sekne mu po rukou svým mečem s cílem odseknout mu ruce v oblasti zápěstí (mohla ho seknout po hlavě co se tam objevila ale to by bylo hodně krátké). Rias má výhodu že je aktuálně výrazně rychlejší a nedává Frankovi moc prostoru k nějakému jednání, nicméně když mu sekla po rukou, které by mu měla useknout tak ho ještě kusí kopnout do tváře a pak prostě odskočit zase zpátky s tím že její meč zase zmizí. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Thu Dec 17, 2020 1:35 pm
NPC Frank: *Vzhledem k tomu, že si Frank neuvědomil, že jde o nízkou techniku co se týče ranku a že klesání pod zem je pomalejší, než dění všeho v originálním světě poté, co Leo vstoupil do 2. vrstvy snu v Inception, tak se k němu Rias dostane dřív, než je pod zemí úplně celý a ještě k tomu mu míří na ruce. Bohužel pro Rias tento fakt Franka nijak netrápil. Ruce mu upadly na zem a ještě k tomu ho Rias kopla do tváře a pak odskočila pryč. Frankovi tekla trochu krev z nosu, ale to nebylo nic, cop by mu nějak vadilo. Byl částí těla po zemí a jeho ruce byly na zemi před ním. Vylézal ven a při tom mu z rukou vyletěla vlákna, která se spojila s rukama a přitáhla je zpátky, přičemž ta vlákna hned i zašila rány, takže Frank nijak nekrvácel.* Fíha, ty seš mi ale rychlá bestie. *Dodal Frank, mezitím, co si kontroloval rány po useknutí rukou. Díky tomu, že to udělal dostatečně rychle byly jeho ruce opět plně funkční. Následně na to složí ruční pečetě a vyšle chakru do země pod Rias a vyletí tam obrovskou rychlostí (bohužel v popisu techniky není napsáno kolika body rychlosti) ze země několik kamenných ostnů (DOTON: GANCHUUSOU).*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Fri Dec 18, 2020 6:12 pm
Rias Gremory: *Ten hajzl je z klanu Doku a tak mu useknutí rukou moc nevadí, Rias to nemohla čekat a aby byla upřímná nemá z toho moc velkou radost. Když Frank poskládá ruční pečetě tak se Rias usměje, s touto technikou už měla tu čest, jeden soupeř během dávné mise (ranku B) ji proti ní použil a ona díky své eidetické paměti ví s naprostou přesností že se jedná právě o tu techniku a tak v moment kdy Frank složí poslední pečeť Rias vyskočí a ta kopí zasáhnou jen prázdný prostor a ona ještě ve vzduchu složí ruční pečetě a z úst na Franka vystřelí přesně 30 malých ohnivých střel o velkém rozptylu a tak je těžší se jim vyhnout (3x Katon: Housenka no Jutsu). Pak když dopadne na jedno z těch kopí z Dotonu tak seskočí na zem a jedním dotekem rukojeti své katany odpečetí svůj luk Aoi Arashi. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Sat Dec 19, 2020 1:46 pm
NPC Frank: *Bohužel pro Franka, Rias poznala techniku, kterou chtěl použít už z pečetí, které skládal a tak se vyhla všem ostnům a co hůř, hned začala skládat ruční pečetě a poslala na Franka mnoho ohnivých koulí. Frank měl ale tušení, že půjde o nějakou útočnou techniku a tak v půlce skládání ručních pečetí Rias začal skládat i on a ze země před ním vyrostla kamenná zeď (Doton: Doryuu Heki), čímž vyřešil všechny ohnivé koule, které ne něj mířily. Hned na to také začal skládat ruční pečetě a následně pod sebou v okruhu 15 m2 jakousi síť, kdy pokud se v ní něco nachází a dotýká, dostane silný elektrický výboj do těla (Raiton: Amigumo).*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Sun Dec 20, 2020 5:55 pm
Rias Gremory: *Frank si s její útočnou technikou poradil celkem lehce, Rias pak dopadne na to kopí a už chce pomalu a v klídku seskočit na zem ale jak dopadne tak se na zemi pak vytvoří jakási síť a tak Rias nečeká a ihned zase vyskočí zpět na ta kopí ale ta síť ji stihla dát pár menších elektrických výbojů, které ji v oblasti od pasu dolů trochu popálí. * „Tohle mu nedaruju.“ *Využije toho že Frank na ní nevidí a Rias sáhne po rukojeti svého meče (katany) a z pečetě Kuchiyose: Raikō Kenka, která na té rukojeti je odpečetí svůj luk Aoi Arashi a současně s tím aktivuje i svůj Tenseigan a následně se 1 metr před ní vytvoří kruh z 10ti zářivých orbů z chakry a 5 z nich pak prudce vyletí proti té obraně s tím že při zásahu vytvoří velice silnou explozi, která by mohla případně zranit i někoho kdo je za stěnou a pak se rozletí i dalších 5 s cílem zasáhnou Franka (Oku Yari). V ten moment Rias do chakrové tětivy luku napne šíp z chakry, který je obohacený o vzdušnou podstatu chakry (Fuuton) a jen s nataženým šípem čeká kam se pokusí Frank uhnou a poté šíp pustí a vystřelí mu směrem přímo do hrudi (srdce) vzdušný šíp, který není vidět (protože vzduch prostě nevidíš) a navíc je velice rychlý (36). Útoční síla tohoto šípu je rovna technice ranku A -> Ya: Soshi Chakura. * „Dlouho tuhle formu Jigenu neudržím.“
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Tue Dec 22, 2020 3:48 pm
NPC Frank: *Frank se úspěšně vyhnul všem ohnivým střelám a seslal elektrickou síť, která zasáhla Rias, i když ne v plném měřítku, ale to nevadí. Nicméně Rias měla pravdu. Frank ji neviděl, ale doufal, že jeho zeď ještě něco vydrží. No mýlil se. Prvních pět orbů, které vrazily do zdi, tak ji kompletně zničili a co hůř, hned na to letělo dalších pět. Naštěstí pro Franka ten se po prvních pěti odrazil a uskočil do strany (své pravé -> Chakura Shotto) a vyhnul se tak těm dalším 5 o kousíček. Bohužel orby při kontaktu se zemí explodovali, takže tlaková vlna Franka ještě trochu popostrčila a letěl trochu dál. Ale Frank měl neštěstí ve štěstí. Orbům se sice vyhnul, ale Rias už pro měj měla jiné překvápko. Frank viděl, jak má na něj pouze namířený luk a hned na to vystřelila svůj Fuutonový šíp. Šíp letěl tak rychle, že byl u Franka víceméně hned a přesně jak Rias plánovala, prorazil mu srdce. Frank dopadl bezvládně na zem a zůstal ležet. Jeho vlákna, která měl ve svém těle už ale pracovala. Odpojila mu poškozené srdce a nahradila ho plně funkčním, které měl schované ve svém těle (Kokoro o Nusumu). tento proces však nějakou chvíli trvá a tak tam Frank zatím jen tak leží.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Tue Dec 22, 2020 7:13 pm
Rias Gremory: *Doufala že ho ten útok zabije a krátkou chvilku si to i myslí, ovšem když člověk běžně zemře tak se z jeho těla pomalu začne vytrácet chakra. Sice je po smrti (podle Rias) jen několik vteřin ale mělo by už v ten moment docházet k uvolnění chakry mimo jeho tělo a ona by měla vidět jak se jeho chakra v podobě modré aury začíná rozptylovat mimo jeho tělo. * „On ještě žije?“ *Tohle ji moc nejde do hlavy a tak okamžitě pustí svůj luk, vypadá to že i když neumřel tak chviličku by mohl ležet a tak z pečetícího svitku, který vytáhne a namíří na něj vystřelí ve velké rychlosti 3 železné tyče, ke kterým pak ještě rychle připevní chakrová vlákna a upraví let tyčí tak ať se rozmístí kolem Franka do trojúhelníkové formace. S její rychlostí na úrovni 17ti bodů to proběhne velice rychle a měla by to stihnout než bude Frank zase připraven k boji, Rias poté bleskově složí ruční pečetě a ty tyče vytvoří mezi sebou vytvoří vězení z elektřiny (stěny kolem) + střechu (Raiton: Kaminari Shibari). Rias si pak pomocí chakrového vlákna opět přitáhne luk a namíří s tím lukem na Franka a okamžitě si vytvoří chakrový šíp z obyčejné chakry (nikoliv vesmírné) a míří s ním na Franka ale zatím nestřílí (Ya: Chakura). * Takže tobě se nechce umírat jo? V tom případě bych tě ráda požádala o to aby ses vzdal.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Tue Dec 22, 2020 10:14 pm
NPC Frank: *Ležel tam teda, mezitím, co jeho vlákna mu vyměňovala srdce, jelikož to, které zrovna používal bylo prostřelené skrz naskrz. Zároveň se zašila i díra, kterou ten Fuutonový šíp způsobil, aby nevykrvácel. Srce bylo po chvíli na svém místě a když Frank otevřel oči, uviděl kolem sebe zabodnuté 3 tyče a taky bariéru, která mezi nimi vznikla. Frank ovládá Raiton a tak tu techniku velmi dobře znal. Věděl, že jestli se z ní chce dostat, musí se zbavit jedné z těch tyčí, ale co hůř, tak Rias už si to tam nakráčela a míří na něj jakýmsi svítivým šípem.* Dobře, dobře, hlavně klid. *Frank pozvedne ruku, jako když se vzdává a pokusí se posadit do tureckého sedu, přičemž hned na to zvedne ruce do výšky hlavy, jako když se vzdává.* Možná jsem shinobi, ale nejsem debil, co jen tak zahodí svůj život, když ví, že by se jen pokusil utéct a nemá jistotu, že se mu to povede. Na to se mám až moc rád. *Frank tam teda sedí a čeká, co se vlastně stane.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed Dec 23, 2020 12:28 pm
Rias Gremory: *Uvnitř se vážně zasměje, tímto že je ji vzdal ji udělal velkou radost a dal ji vlastně svůj život na zlatém podnosu. Pokud si myslí že ho nezabije tak se šeredně plete. * Vidíš že to jde, nakonec jsi ještě blbější než jsem myslela. *V ten moment pustí svůj šíp a ten prudce vyletí přímo na Franka o velké rychlosti (24), šíp proletí skrze tu bleskovou stěnu jako kdyby to byl papír a směřuje přímo na hrudník Franka a Rias pak obratem natáhne další šíp z chakry, který je obohacen o bleskovou podstatu chakry (Raiton) a v rychlosti ihned vystřelí tento šíp, který vystřelí také ve velké rychlosti (30) směřujíc na jeho břicho. Tento šíp samozřejmě také proletí tou stěnou, kromě toho po zásahu všemi směry vyšle další elektrické výboje, které se šíří do vzdálenosti 5ti metrů od epicentra a popálí + paralyzují vše zasažené na dobu 1 odpisu. Když ho vystřelí tak její vzhled Jigenu zmizí, protože ji dojde vesmírná chakra a tak už nadále není v Jigenovém chakrovém modu. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Thu Dec 24, 2020 9:37 pm
NPC Frank: *Frankovi bylo nejvíc jasné, že s těmi jejími šípy moc dělat nemůže a že by nepřežil nejspíš, leda, že by utekl, což v téhle situaci bylo poměrně komplikované, vzhledem k tomu, co všechno musel udělat a jak rychlá Rias byla. Tak jen doufal, že mu vzdání se trošku navýší šance na útěk, ale tak či tak byl nějakým způsobem smířený se smrtí.* Au, to vážně bolelo od někoho, kdo vypadá jako zrůda. *Frank se mile a sakrasticky usmál. Nešlo mu o to Rias nasrat nebo urazit, jen to byl prostě styl, jakým většinou odpovídal. Hned na to Rias vystřelila šíp na jeho hrudník, čím ho připravila o jeho náhradní srdce a Frank začal padat, přičemž jeho vlákna začala zase pracovat na náhradě zničeného orgánu, bez kterého Frank nemůže žít. Jenže Rias pak vystřelí další šíp, který už Frank nijak nevnímá, protože je v bezvědomí, ale hlavně mu paralyzovala i jeho vlákna, takže dokud paralýza nezmizí, Frankovo srdce nebude nahrazeno. Jakmile ale přejde, vlákna budou znovu pracovat na náhradě. Ale kdo ví, jestli to bude vůbec pak včasně vyměněné.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Fri Dec 25, 2020 12:51 am
Rias Gremory: *Jeho chakra tam pořád je! Rias to nechápe jak je možné že ten hajzl nechce zdechnout ale tak dočasně ho paralyzovala a tak svůj luk jednoduše zapečetí -> do pečetě Kuchiyose: Raikō Kenka. Poté v klidu dojde přímo k jeho tělu, nikam nespěchá a když k němu dojde tak vytasí z pouzdra svou katanu a zvýší ostrost její čepele pomocí své chakry která tu čepel jakoby obklopí (Hien). Následně sekne po jeho hlavě s cílem rozpůlit mu hlavu napůl a udělat z jeho mozku dva kousky. * Když nezabere zničení srdce tak zabere zničení mozku, sice jsem to tušila už dřív ale nikdy nevyužívám výhodu dokud nemá největší účinek. *Celkem ji zajímá zda Frank tohle přežije nebo nikoliv. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Fri Dec 25, 2020 1:49 am
NPC Frank: *Frankovo tělo bylo stále paralyzováno, i když by mělo v nejbližších okamžicích dojít ke konci paralýzy a jeho vlákna by měla znova začít výměnu jeho srdce. No k tomu bohužel nestihlo dojít, protože se Rias rozhodla trochu zaexperimentovat a tento typ experimentu...proti tomu Frankova vlákna prostě nestačila a tak jeho hlava nabídla Rias zajímavý pohled, kdy se jeho nově rozpůlené 2 půlky hlavy pomalu ale jistě oddělovaly od sebe, až se následně dostaly do pozice, kdy je ještě držel krk, ale jen tak tam vysely prostě, úplně odhalujíc Frankův mozek. Frank byl v tento moment už samozřejmě mrtvý a Kumogakure měla o jednoho řadového ninju méně.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Fri Dec 25, 2020 7:09 pm
Rias Gremory: *Sehne se k jedné části hlavy, sebere ji a podívá se na průřez jeho mozku. * Takže takto vypadá mozek jo? *Ukazováčkem levé ruky do mozku šťouchne a pak zatlačí a zaboří do něj ten prst. * Fuj, nechutné. *Tu část hlavy pustí a krví Franka tam na ten vůz, který napadla nakreslí znak rodu Gremory, který pak přeškrtne. * Tak to by asi bylo všechno. *Poví si sama pro sebe a vyrazí na cestu pryč, klientovi této zakázky předá ten přívěšek co měla získat a vyzvedne si odměnu za splnění své zakázky. *
Konec rpg
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Wed May 26, 2021 12:25 pm
Rias Gremory: *Zrovna byla venku na nějakém setkání s jedním Nukeninem, který má pro Rias zakázku (žoldáckou). Najal si ji aby eliminovala nějakou skupinu organizovaných obchodníků, kteří ovlivňují obchod v Sora-Ku negativním způsobem a pokud to takto půjde dál celé se to tam zhroutí a město padne. Rias to přijala jen kvůli peněžní odměna a tak vyrazí na místo kde by je mela najít, když dorazí někam do nějaké vesničky na okraji Země Blesků, blízko hranic se Zemí Bažin tak se ujistí že ti obchodníci zde skutečně jsou ale komu se má chtít je hledat?* Jebat na to, vyhladím to tu celé a pošlu Raikagemu rovnou své pozdravy. *Jako kdyby nestačila vražda rodiny Feudálního Pána říše Kou, Rias na sebe pro tu prdel musí upozorňovat ještě víc. Nejdříve po složení pečetí nechá vesničku bombardovat větším množstvím ohnivých koulí o velikosti Katon: Goukakyuu no Jutsu, které se tvoří vysoko na obloze někde u atmosféry a dopadají dolů na tu vesničku, takto tam dopadne asi 20 ohnivých koulí, které zabijí desítky lidí a poničí velkou část vesnice (Katon: Faiabōrushawā). Sice takto nezničí vesnici celou ale jistě takto zabila většinu z těch obchodníků co měla a zbytek si najde jak prchají ven z téhle vesnice, pak stačí využít svůj luk Aoi Arashi, namířit na ně chakrovým šípem (Ya: Chakura) a vystřelit. Není to tak těžké zasáhnout takového ubohého civilistu a tak když skončí přistane aby tam na několik mrtvol vyryla svůj znak… znak rodiny Gremory, který nyní už neškrtá. Pak se vrátí ke svému zadavateli téhle zakázky ale on ji nemá čím zaplatit… místo toho Rias může nabídnout akorát podivné oko, které se zdá být něčím výjimečné a Rias si ho tak prohlédne a uvidí že jde o doujutsu (Sharingan). Tak si jej zapečetí do pečetícího svitku a vyrazí někam do světa… musí se nyní vyhýbat 2. kontinentu aby nehodou nepřilákala lovce do Pevnosti v Zemi Pustoty.*

Konec Rpg
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Katsumi Hisayo

Mon Dec 06, 2021 3:48 pm
C mise:*Už je to nějakou dobu co Katsumi byla na misi, tak se rozhodla, že by se mohla opět na nějakou misi vydat. Proto se oblékla do černého trička a modrých kraťasů, čelenku Kumogakure si uváže kolem krku a následně si vezme pouzdro se zbraněma, které si připne na pravou nohu. Když má vše, tak se rozejde po schodech dolů, aby si vzala něco k jídlu. Poté co se nají, tak se rozejde do předsíně, kde si obuje body a pak už se vydá ulicemi Kumogakure až k budově Raikage, kde se zadávají mise. Jakmile se dostane na místo, tak jí je přidělená jediná mise, která tam je a to že má doprovodit jednoho obchodníka do vedlejší vesnice, protože by mohl být napadnut bandity. Katsumi jen souhlasně kývne hlavou a následně se vydá s oním obchodníkem na cestu.* ‘No nevím, jestli jsem na to zrovna já ta pravá,‘ *řekne si v duchu Katsumi. No poté se rozejde i s obchodníkem k bráně vesnice. Projdou a pokračují cestou, která vede přímo do vesnice, do které má jít onen obchodník.* ‘Kéž by byla ta cesta klidná, ale mám takový pocit, že se něco pokazí,‘ *se pořád hodí Katsumi hlavou. Vesnice je tak čtyři hodiny cesty od Kumogakure, takže by ještě dneska měla být Katsumi zpět ve vesnici. Jde to celkem pomalu, protože obchodník má celkem velký povoz, který je dost plný. Když jsem v polovině cesty, tak najednou se před povozem objeví dva banditi, kteří měli takové staré okousané katany.* Dejte sem zboží a peníze, jinak zemřete, *poví jeden z banditů. Katsumi si jen povzdechne složí několik pečetí a vedle se objeví dvě brány, z jedné vyleze Kinja a z druhé vyletí Suzaku. Kinja se začne plazit proti jednomu z banditů, který zůstal stát na místě, zatímco Suzaku vyletí do vzduchu a zatím tam krouží. Katsumi sleduje druhého banditu, který to vzal oklikou a chtěl zaútočit na obchodníka. Katsumi vezme dva kunaie a hodí je po banditovi, ten je odrazí katanou a pokračuje dále na obchodníka. Mezitím se kinjovi povede obmotat banditu a následně ho pevně sevře čímž mu zlomí nějaké kosti, ale zatím ho ještě nepouští. Mezitím se bandita dostane až skoro ke Katsumi a chce jí seknout do pravé ruku, ale v tom se jí podívá do očí a Katsumi na něj použije Kanashibari no Jutsu a povede se jí ho paralyzovat. Následně ho sekne kuaniem, který si vytáhle z pouzdra přes krk a nechá ho spadnout na zem. Kinja pak pustí druhého banditu a nechá ho dopadnout na zem. Když jsou oba banditi neschopní pokračovat v boji, tak Katsumi nechá kumenju zmizet a naznačí obchodníkovi, že můžou pokračovat v cestě. Až do vesnice se nic dalšího už neděje, tak ho tam Katsumi nechá. Následně složí několik pečetí a přivolá Suzaka. Na něj naskočí a vyrazí zpět do Kumogakure. Jak tak letí, tak letí stejnou cestou a všimne si že, tam ani jedno tělo není.* ‘Hmm, vypadá to, že to nebyli ještě všichni, tohle se mi moc nelíbí,‘ *řekne si v duchu Katsumi a pokračuje v cestě. Když se dostane do Kumo, tak řekne, co se stalo a poté jde domů.*

-Konec RPG-
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Tue Jan 25, 2022 4:54 pm
Mise: Rank S

Tatsuya: *Další mise ranku S a opět spolupráce s Kumogakure a co víc opět spolupráce se Shimiruem, někdo si asi všiml že jim to spolu docela jde a záměrně je posílá na mise společně. Nikdo si stěžovat nebude, takto společné mise mezi Kirigakure (Říše Kou) a Kumogakure mohou mít jen pozitivní dopad na vzájemné spojenectví mezi nimi. Tato mise je značně delikátnější a určitě svým způsobem náročnější, jeden Nukenin z Kumogakure (klan Supaidā), ranku S (Shinobigashira) unesl dceru blízkého přítele Feudálního Pána Země Blesků, nepožaduje výkupné ale propuštění jeho společníků, kteří sedí ve vězení na území Země Blesků. Dokonce udal časový limit (168 hodin/7 dní). Do té doby musí Tatsuya se Shimiruem osvobodit dívku (to je hlavní cíl Kumogakure) a taktéž zabít toho Nukenina (to je hlavní cíl Kirigakure). Dokonce je známá i pozice kde se Nukenin nachází, sice to trvalo dost dlouho a nyní má Tatsuya se Shimiruem bezmála 7 hodin na to dívku osvobodit ale tu pozici mají a na tom jediném záleží. Bylo odhaleno že Nukenin vyhladil jednu farmu, ležící na severní části Země Blesků, blízko od hranic Země Bažin. Bylo potvrzeno že někde na té farmě Nukenin drží tu dívku ale kde přesně by to mělo být se neví a z toho důvodu je Tatsuya se Shimiruem nyní jižně od té farmy na jednom kopci, odkud mají i na velkou vzdálenost výhled na tu farmu.. je tam nějaká stodola, pole a hlavní budova, kde žil farmář a jeho rodina. Ta budova má 2 patra a je celkem prostorná. Je něco kolem 7. hodin ráno, celkem chladno a Tatsuya je oblečený v (odkaz) s bojovými rukavicemi na rukou, mechanismem zápěstní čepele na pravém zápěstí (skryté) a s pečetí Kuchiyose Raikō Kenka na spodní části levého zápěstí (pod rukávem/skryté).* Takže Shimiru.. myslím že tohle bude náročné. Vsadím se že kolem farmy budou různé pasti, které i když nás nemusí zabít, mohou upozornit na naší přítomnost a v ten moment Nukenin zabije rukojmí. Vsadím se že bude extrémně opatrný a zabije ji při sebemenším problému, vzduchem taky nemůžeme, protože to by nás mohl zahlédnout úplně jednoduše a může to skončit jako kdyby někdo z nás spustil nějakou past.. budu upřímnej, nemám tušení jak tohle provedeme. Umím lidi zabíjet.. ne zachraňovat.. sice ano můj cíl mise je Nukenina zabít, záchrana rukojmí je pro mě až jako sekundární cíl ale nechci zase ohrozit tvůj cíl mise, který je zachránit rukojmí.. takže, máš nějaká nápad? *Během toho co na Shimirua mluví, pozorně zkoumá farmu a neodtrhne od ní ani na okamžik oči a hledá nějako cestu, nějaké řešení.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Tue Jan 25, 2022 5:10 pm
Shimiru: *Sleduje farmu kdy je jako vždy oblečen ve svém černém outfitu a své meče má jako vždy na zádech. Přitom samozřejmě poslouchal Tatsuya, kdy též přemýšlel jak na to.*Teoreticky pokud splňuje tvůj cíl splní se tak i můj. .Ovem to by nebylo logické,  přeci jen hlídat rukojmí a k tomu stále bojovat s nukeninem to je sebevražda. Takže musíme odlákat toho nukenina, tak aby se dostal pryč od rukojmí. Proto ho bude muset jeden z nás zdržet než druhý lokalizuje rukojmi a dostane ho mimo dosah. Přeci jen je na vyšší úrovni a myslím si, že by se nemusel cítit být ohroženy. * Shimiru sice s tímhle přišel, ale jistej si tím úplně nebyl a bylo to na něm i vidět, jako by se mu na tom něco nelíbilo *
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Tue Jan 25, 2022 5:24 pm
Tatsuya: Tím si nejsem jistý, mě stačí dostat Nukenina a to i kdyby měla ta dívka zemřít. Což pro tebe není dobrá situace, Kumogakure ji chce živou za každou cenu. *Shimiru nadhodí dobrý nápad ale Tatsuya nad tím přemýšlí ještě takové 2 minuty, během kterých neřekne ani slovo.* K nalezení rukojmí jsem logicky lepší volba já, protože dokážu vycítit chakru a i když je to obyčejná civilistka tak z ní chakra stále vyzařuje, takže bych ji našel ale pochybuju že bude někdo z nás schopen Nukenina odlákat.. nebude blbej. Musíme se nějak dostat dost blízko a rychle na Nukenina společně zaútočit, musíme ho dostat pod takový tlak aby si uvědomil že jediná možnost jak tu holku získat nebo zabít je, zabít jednoho z nás aby převzal iniciativu. Myslím si že ani v Senjutsu proti němu nebudu stačit sám abych ho zadržel.. jsem sice už na ranku A (Sanin) ale jsem tam čerstvě, takže jsem spíš takový silnější Jounin než Sanin. Takže co zkusit najít způsob jak se dostat co nejblíž, odkud na něj pak můžeme zaútočit a vlastními útoky ho zatlačit co nejdál od domu a tam se s ním vypořádat. *Tatsuya si fakt není jistý jak na to, Shimirův plán není špatný ale spočívá v tom že se jeden z nich musí obětovat, protože šance že by někdo z nich proti tomu Nukeninovi vydržel dost dlouho je mizivá a i kdyby ano tak jeho stav by mohl být kritický když ten druhý dorazí na pomoc.* Co si myslíš o mém nápadu? Přivedl jsi mě k němu vlastně ty..
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Tue Jan 25, 2022 5:37 pm
Shimiru: * Chvíli ještě přemýšlí o tom co Tatsuya řekl kdy se podívá trochu sklesle k zemi. *  Až to nastane....zkusím ho zdržet jak nejdéle to půjde. Ať to dopadne jakkoliv pokusím se ti dát tolik času kolik budu moci. *Řekl vcelku sklesle, kdy se podíval Tatsuyovi do očí.* Jen mi slib dvě věci jestli to dopadne blbě. Za prvé tu holku zachráníš ať se děje cokoliv a za druhé.......najdeš kunoichi jménem Akane a dáš ji tohle. *Shimiru v tu chvíli podá Tatsuyovi zlatý řetízek, který vyndal z pouzdra. Přitom si Shimiru začal v hlavě připravovat plán a to jak nukenina nejdéle zdržet a dát tak svému parťákovi co nejvíce času. Shimiru přeci jen s ověřováním měl už nějaké zkušenosti, ale nikdy z toho neměl takový strach jako dnes.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Tue Jan 25, 2022 5:58 pm
Tatsuya: Tak dobrá, uděláme to podle tvého a neboj předám ji to. *Ten řetízek si pro jistotu vezme a aby ho neztratil dá si ho na krk.. kde jinde by byl ve větším bezpečí než na krku.* Tak to uděláme teda podle tebe no.. dej mi čas pro vstup od Sage Modu. *Pak se posadí do tureckého sedu a začne čerpat přírodní chakru, která se v něm ukládá ve formě přírodní chakry. To čerpání mu nějakou chvíli zabere (hele nevím jak přesně ale do 10ti minut to bude). Shimiru mezitím může jen čekat až se to čerpání dokončí (není asi nutné tu čekat 10 odpisů a skipneme to -> v dalším odpise Tatsuyi bude mít 100%).*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Tue Jan 25, 2022 6:08 pm
Shimiru : * Sleduje jak Tatsuya vstupuje pomalu do senjutsu a čeká dokud nebude plně připravený. Sám se poté psychicky připravoval na to co ho čeká ta nervozita z něj doslova srčela což u Shimira byla docela rarita. Z tě nervozity si vytáhl jeden svitek se kterým si začal hrát v ruce.* Až budeš připravený, tak můžeme vyrazit. * Řekneš lehce nervózním tónem a čeká až bude Tatsuya připravenej *
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Tue Jan 25, 2022 6:23 pm
Tatsuya: *Jakmile načerpá dost chakry (100% v poměru ke své celkové zásobě chakry) tak vstoupí do Sage Modu, z hlavy mu vyrostou 4 bílé rohy, kolem očí se mu vytvoří fialová pigmentace, která se táhne až přes lopatky, bělmo očí navíc zčerná a pokožka celého těla nabere bílé barvy a na celém těle bude mít hadí šupiny (vzhled). Nyní cítí chakru na daleko větší vzdálenost a tak krásně cítí že Nukenin je uvnitř domku a že se v něm nachází ještě chakra civilisty, což bude ta dívka.* Můžeš vyrazit.. už jsem ji lokalizoval, jediné co potřebuju je abys ho od ní dostal.. jsou v domě.
Sponsored content

země - Země Blesků - Stránka 2 Empty Re: Země Blesků

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru