Země Deště

+5
Yin Yurinachi
Sasumi Kanejo
Maiy Kaizo
Rias Gremory
Admin
9 posters
Goto down
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 12, 2021 10:24 am
*Sasumi pospíchá k bráně. Původně měla přijít včas, ale zapomněla si něco doma a musela se pro to vrátit. Doufá, že si o ni její společník neudělá špatný obrázek už jen z toho, že přijde pozdě. Zrovna dobrý dojem to jistě neudělá, když na svou první B misi dorazí se zpožděním. Na sobě má (odkaz). Vybrala si to proto,že to bylo takové praktické a pohodlé. Přece jen, vůbec netuší, co se na misi bude dít. Všechny své zbraně má různě rozmístěné po těle; a na zádech batoh s potřebnými věcmi. Přemýšlí, jak si na misi asi povede, a mezitím zabočí za poslední roh, který ji dělí od výhledu k bráně, kde na ni má čekat druhý shinobi. Když zahlédne Maiy, trochu se zarazí. "Čekala jsem, že mě spíš zabijí nukeninové, než můj společník." řekně si v duchu. Neví ale, jestli si ji Maiy pamatuje, a stejně jinou možnost moc nemá. Navíc je i na Maiy poměrně zvědavá, a silný společník, jak si o ni Sasu myslela, se jistě hodí víc, než někdo milý, ale k ničemu. Rozhodne se tedy, že nebude řešit jejich minulé setkání, a půjde do toho s čistou hlavou. Jen doufá, že nebude ten nejhorší chuunin, kterého sebou na misi měla. Promiň že jsem se opozdila.. promluví na dívku, když k ní dorazí. My už se známe. usměje se, protože představovat se znovu ji přijde dost trapné. Můžeme vyrazit, pokud chceš. řekne, a čeká, jestli si Maiy náhodou ještě nebude chtít něco sehnat, kdyby to dříve nestihla.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 12, 2021 4:53 pm
*někdo se nakonec někdo ukáže. Natočí jejím směrem hlavu. Skrz brýle si ji prohlédne od hlavy až k patě. Hm. Ty seš ta malá z dřívějška. prohodí ledabyle. Jméno nezná, protože jí ho nikdy neřekla a ona o Maiy ví jen z vyprávění. Na druhou stranu ji ani o jméno moc nejde. Jen je zvědavá, co předvede. Fajn tak jdeme. poví. Popruhem si sepne šípy a luk, aby jí za běhu nevypadli. Pak vyrazí z brány vesnice. Ani se neohlíží, jestli běží za ní. Prostě věří, že tam je. Maiy se snaží na rychlo vybavit si jejich poslední setkání. Moc dobře nedopadlo. Jenže jí to netrápili tehdy a určitě jí to nijak netrápí ani teď. Jen je zvědavá, jaký názor by teď mohla od té holky čekat. Počká, až doběhne vedle ní. Jdeme do země Deště. Pokus se nenechat zabít. Dost by mi to zkazilo skóre. poví a pokračuje v běhu.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 12, 2021 6:19 pm
*Když se černovlasá dívka rozeběhne, Sasumi to trochu překvapí. Po jejím pokynu Tak jdeme čekala že půjdou, ne poběží. Takže si nejdřív upraví batoh, aby ji při běhu nepoposkakoval na zádech, a rozeběhne se za ní. Když jí doběhne, zasměje se *No snad ti to skóre nezkazím.* chvíli je ticho, a pak pokračuje. *Jsem ráda že jdeme do země Deště, aspoň si tam uplatním Suiton, ne jako v Suně.* dodá poslední část věty tišeji, a trochu otráveně. *A proč vůbec běžíme?* přemůže ji zvědavost. Ne že by měla nějakou otřesnou fyzickou kondici, ale přece jen, myšlenka, že by měly běžet celou cestu, ji poněkud děsila.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 12, 2021 7:07 pm
*nechá její poznámky bez reakce. Jen ji odpoví na otázku. Skupina, po které jdeme je neustále v pohybu. Dva naše to stalo život, aby k nám dostali informací o jejich pozici. Do země Deště jdeme, aniž by tam ještě byli. Mají tam být za pět dní, což není nic času. Proto spěcháme. Po cestě se sejdeme ještě s jedním z našich. poví a zase se odmlčí. Teď není čas na mluvení. Během pokračují celý den s pár několika minutovými zastávkami, aby si mohla Sasumi odpočinout. Maiy si uvědomuje, že by sama potřebovala těch pauz méně, ale potřebuje, aby to zvládla i Sasumi.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 12, 2021 9:33 pm
*Sasumi se trochu zarazí, když slyší o smrti dvou shinobi, a nechápe, proč tedy takovou misi nechali jí, když s tím nemá takové zkušenosti. Den ubíhá poměrně rychle, a dívka je docela překvapená, protože čekala, že toho vydrží méně. Maiy toho očividně moc nenamluví, a tak zrzka mlčí také. Když se setmí a ony se zastaví na další krátkou pauzu, Sasumi se zhluboka nadechne, aby si srovnala dech. Sedne si do trávy, a zeptá se černovlásky, jak to bude se spaním *Poběžíme i celou noc? nebo se někde utáboříme?* zeptá se, a mezitím pozoruje okolí, jestli se neděje něco podezřelého. Ne že by se jí spánek nehodil, ale na druhou stranu, pokud mají dorazit co nejdříve, možná bude rozhodnuto spánek vynechat. Také je zvědavá na toho třetího, kdo se k nim přidá. *
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 12, 2021 10:49 pm
*jakmile padne tma, zastaví obě u hranic země Ohně. Maiy zůstane stát a jen oddechuje. No, podle toho, jak na tom jsi. Pokud se tu dnes utáboříme, zítra překonáme zemi řek a ráno dorazíme do země Deště. Budeme mít víc jak dva dny, připravit se, prozkoumat okolí a podobně. Takže jestli chceš, můžeme se tu na pár hodin uložit. Vezmu si hlídku. poví a podívá se na ní. Teď už jen potřebuje počkat, jak se vyjádří. Pokud bude chtít zůstat a odpočinout si, vyskočí na větev a rozhlíží se kolem, jestli bude klid. Bude-li chtít pokračovat, dají si pauzu pár minut a pak vyrazí znova na cestu.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Wed Jan 13, 2021 4:09 pm
*Sasumi přijme nabídku utáboření, *Stačí mi čtyři hodiny, pak můžeme dál.* řekne, a rozbalí si ležení. *Pokud chceš, můžu si vzít potom hlídku já.* nabídne jen aby se neřeklo. Ne že by si hlídku nechtěla vzít, ale myslí si, že by to Maiy stejně nepřijala, protože jako mladý chuunin nemá ještě žádné zkušenosti. Jakmile si lehne, v tu ránu spí. Pokud se něco nestane, probudí se přibližně za tři a půl hodiny, zvedne se, a koukne, kde je druhá dívka. Pak se sebere, zabalí spaní, a ohlásí, že je připravená klidně znovu na další cestu. Nechce je moc zdržovat, aby dorazily brzy, navíc je nedočkavá, jak to bude v zemi řek vypadat.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Wed Jan 13, 2021 6:45 pm
*stojí na stromě, opřená o kmen a kouká kolem. Je to pár minut, co Sasumi zalezla. Maiy si aktivuje Byakugan, aby se podívala po okolí. Navíc se jí povedlo o kus zvednou dosah, kam až vidí. Jenže jakmile ho aktivovala, lekla se a málem spadla ze stromu. Od Sasumi ji září pohled rudě. Najde ztracenou rovnováhu a zaměří se na ní. Je si stoprocentně jistá, že to hole u ní tehdy neviděla. Poznává tu hnusně rudou chakru. Ví přesně, kde ji viděla. U Noctis má úplně stejnou. Vlastně ne. On jí má daleko méně. Ona přesahuje množství jeho rudé chakry o víc jak 1000 bodů. Sleduje její tělo. Noctis má tu svoji chakru vázanou na pečeť u srdci. Sasumi zase na druhou stranu na nějakou na rameni. Že se jedná o pečeť a něj jen tetování, si domyslel a celkem rychle. Ale tohle ji zaskočilo. Začíná mít jisté podezření a dokud se nepřesvědčí, nebude si jistá. Ale je tu předci něco, co dělá tu chakru mezi nimi rozdílnou. Z téhle nemá pocit krvežíznivosti. Prostě jako by jí prostě jen měla. Tohle si musím ověřit. Potřebuji tu misi co nejdřív dokončit. mumlá si. Deaktivuje Byakugan a zbytek času tráví na hlídce bez něj. Jakmile Sasumi vstane, nechá jí pár minut, aby se dala dohromady a pak vyrazí. Během hodiny dorazí k mostu, který vede přes roklinu mezi zemí Řek a země Ohně. V ní protéká hlavní vodní a dopravní tepna této země, která vede dál do světa. Dobrá. Jsme v zemi Řek. Připravena? zeptá se a pak vyběhne na pevný kamenný most a míří na druhou stranu.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Thu Jan 14, 2021 2:32 pm
*Sasumi se kouká po okolí. Protože nikdy nebyla mimo konohu, kromě chuuninských zkoušek na té šíleně horké poušti, spoustu věcí ji fascinuje, a její mysl je dost roztěkaná. *Připravena.* kývne na Maiy, a když vyběhne na most, zastaví se, a podívá se dolů. Pod ní se nachází roklina, ve které teklo velké množství vody. Dívka neodolá, a složí ruce do jednotlivých pečetí. Dole pod ní se vytvoří výřící sloupec vody, který se přetvoří do podoby hada. (Suiton: Ja no Kuchi) Toto jutsu moc neměla kde trénovat, a  ani se ji ještě nenaskytlo moc chvil ho použít, takže doufala, že v zemi Deště budou konečně správné podmínky.  Je spokojená s výsledkem, který vytvořila, a tak hada nechá rozplynout, a voda, která ho tvořila, se znovu vrátí do řeky. Potom Sasumi vyběhne zpět za Maiy, což ji chvíli trvá, protože ji jutsu zabralo nějaký čas. Po chvíli ji ale doběhne,  *Jaké máš elementy?* zeptá se zvědavě, a nepřestává se rozhlížet kolem. Země Řek ji zatím nepřijde nijak výrazně jiná, než země Ohně, ale přece jen urazily jen pár set metrů.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Thu Jan 14, 2021 2:54 pm
*Jakmile přeběhne most, ohlédne se, protože necítí její přítomnost. Pak se zastaví. Vyrazí zpátky a zastaví vedle ní. Bude lepší, když nebudeš zbytečně zdržovat a plýtvat svoji chakru. Sice ji máš celkem dost, ale hádám, že ji neumíš ještě používat. Bude lepší, když budeš šetřit svoji normální chakru. poví a zase vyběhne. Jakmile ji po chvíli položí otázku, přidá jen do kroku, aby běžecké tak pět metrů před ní. Běží tak rychle, jako je Sasumina maximální rychlost. Takže ji nemůže doběhnout a pokládat další otázky. Nechce se zdržovat zbytečným klábosením. Zatím ne. Asi v poledne dorazí na malé odpočívadlo v lesích. Je zde křižovatka a cesta vede do čtyř stran. Ony přiběhli z Jihu a pokračovat budou na Sever. Ale chce dát zbytek země Řek na jeden zátah. Tady zastavíme. Dáme si půl hodiny. Do večera chci dorazit na hranice. poví a sama si vytáhne láhev s vodou. Sundá si čelenku a brýle a otočí se zády k Sasumi. Pak si další trochou vody opláchne obličej a nasadí zatím jen brýle. Proteinová tyčinka ji přijde ke svačině teďka vhod. Mám Katon a doton. poví asi po pěti minutách.Ty máš tedy Suiton a...? zeptá se jí po chvíli.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Thu Jan 14, 2021 8:06 pm
*Sasumi se zamračí. O své relativně nově nabité chakře se nikomu ještě nezmínila, a tak neví, odkud by to Maiy mohla vědět. Když potom odběhne před ní, Sasumi se zakření. Přijde ji trochu dětinské vyhnout se otázce tím že prostě uteče. Když dívka před ní zastaví, zrzka ji doběhne a stoupne si kousek vedle a podiví se, jak je asi země Řek velká, když ji dokážou přejít za jeden den. Sama si také vyndá vodu a jídlo, sedne si, a rozloží si ho kolem sebe. Když jí Maiy odpoví,  zbystří. *Katon.* odpoví na její otázku. Neví, jestli ji Katon vůbec k něčemu bude v zemi plné vody, ale alespoň Suiton tam patří, takže není úplně nahraná.*Jsem ráda že je takhle mise zrovna v místě plném vody, mimo Konohu jsem byla jen v  Suně a tam Suiton nebyl skoro k ničemu.* prohodí.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Thu Jan 14, 2021 9:08 pm
Katon. To není špatná kombinace. Pokud se naučíš ji dobře používat, tak se to bude výhodou. poví Maiy. Vyhodí obal do koše a rozhlédne se. Pak koukne k obloze, aby si zjistila přibližný čas. Už by měl dorazit. proletí jí hlavou. Pak přejde k Sasumi. Ovladače suiton, takže bys mohla umět kirigakure no jutsu, že. Pro mě je tahle technika úplně ideální pro boj, ale já ji neumím. A kouřové granáty ji nenahradí plnohodnotně. Neřeknu ti, jak to vím, ale vím, že máš celkem hodně chakry. Asi možná nějakou už dokážeš využít, nevím. Proto pokud možno, použij té chakry hodně na to, aby si za dala větší území mlhou a dost hustou. Mým očím to nevadí. Uvidím skrz to, což nám dost usnadní práci. Ještě něco... Tady. sáhne do vaku a podá ji špunty do uší. Možná je nebudeš potřebovat, ale nikdy nevíš. Když ti řeknu, bez řečí si je nasaď a soustred se jen na svoje oči. V kirigakure existuje klan, který používá ke klanovým technikám flétnu. Tou hudbou té můžou paralyzovat, dostat do genjutsu, ale také způsobit šílenou bolest hlavy, která chvíli trvá. Hůř se pak bojuje. Pokud tedy proti tobě někdy bude stát někdo s flétnou, neváhej. Zatím to dám tohle, ale klapky na uši jsou taky dobrá a účinná věc. Nechci aby někdo pod mým vedením zemřel. Ať jsou ty vztahy jakékoliv. poví a pak se zase kousek vzdali a rozhlíží se. Jejich společník by měl dorazit, ale pořád nikde.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Thu Jan 14, 2021 11:13 pm
Kirigakure no jutsu umím, takže není problém.* souhlasila Sasumi. *Jen... já v něm nevidím, takže pokud udělám mlhu hustou, nebudu moc použitelná k nečemu jinému, kromě vlastní obrany* dodá skoro omluvně, a vezme si špunty do uší. *Já k tobě necítím nějakou zášť nebo něco.* řekne na svou obranu, protože její ať jsou vztahy jakékoli ji znělo podezřele "Hmm takže její oči dokáží vidět přes mlhu, to znamená, že nejspíš vidí i přes oblečení, proto viděla pečeť a mohlo ji dojít že mám v sobě chakru bijuu...." kalkulovala Sasumi " Když vidí přes oblečení, vidí i dovnitř člověka? Dokáže vidět chakru? " nikdy předtím se nesetkala s někým, kdo by něco podobného dokázal, tak vůbec neví, jaké všechny možnosti uživatel má. Ovšem už teď ji to trochu děsí, že ji někdo vidí na kůži, nebo přímo chakru, aniž by mu v tom mohla nějak zabránit. Uložila si špunty do pouzdru na levé paži, ve kterém měla shurikeny, aby je měla po ruce. Vypadalo to, že Maiy někoho vyhlíží. Jen nevěděla, jestli toho třetího, nebo nějaké nepřátele. Chvíli byla ticho, a cucala vodu. Pak zavřela láhev *Čekáme na něco?*houkla na černovlásku. Dala lahev do batohu, a pak vše ostatní. Byla připravená vyrazit dál, a jen čekala na pokyn. "Pokud se do večera chce dostat na hranice, nejspíš není moc čas tu jen tak sedět." koukla se na oblohu.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Sun Jan 17, 2021 12:43 am
To nebude problém. Prostě budeš stát na místě. Jestli někdo z nich není stopař, nenajdou tě. Ale pro případ nouze, nechám kolem tebe ochranu. poví, ale stále se dívá po cestách na všechny strany. No. Tenkrát to tak nevypadalo, ale budiž. poví a vrátí se k ní. No. Něco se muselo podělat. Měli jsme se tu sejít s dalším člověkem. Jakmile vstoupíme do země Deště, musíme si dávat pozor. Nelíbí se mi to. poví a zamračí se. Dobrá, tak jdeme. poví a vyrazí cestou na sever. V hlavě se jí honí spousta myšlenek na to, proč tady není jejich společník. To on tohle naplánoval. O to víc se jí tahle celá mise nezdá, ale odvolat to nemůže. Ohlédne se na Sasumi, jestli běží za ní, jen aby se na ní podívala. Nerada by, aby zemřela. Pořád patří do společné vesnice.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Sun Jan 17, 2021 7:00 pm
*Sasumi začne být zvědavá, jakou ochranu má dívka na mysli. Pak se zasměje, a vysvětlí, že s lidmi jedná na rovinu poměrně běžně, a většinou řekne věci co ji zrovna přijdou na jazyk. "Ale ne všichni jsou agresivní ." pomyslí si, ale nahlas to neřekne, protože ji to přijde dost hloupé a hlavně k ničemu to teď vytahovat. Pak se zamračí, když ji poví, že ten třetí člověk nedorazí. Zvedne se a na Maiynin pokyn se rozeběhnou dále na cestu. Drží se kousek za ní, protože si za těch několik hodin už utvořila takovou představu, že tmavovláska má raději prostor, než když ji běží někdo přímo za zadkem. Mezitím čeká, co se stane, a je na pozoru. Bere jako velitele starší dívku, takže většinu myšlení nechává na ní, a prostě ji jen následuje. Začíná mít ale každým zdolaným kilometrem stále horší pocit, že se blíží něco nepříjemného. Po nějaké době začne cítit, jakoby její chakra začala ustupovat té yonbiho, kvůli nebezpečí, které ji přijde že se každým krokem blíží. "Musím se uklidnit..." nařídí si, a snaží se dostat mozek do normálu. Zatím neměla moc příležitostí s novou chakrou fungovat, takže tohle nezná. Jako první ji napadne, že prostě při nebezpečí se chakra yonbiho dostává napovrch, kvůli nějakému stresu které její tělo vyprodukuje. Není ale zběhlá v doktořině, aby věděla, jak její tělo funguje, takže si musí vystačit se svými myšlenkami, a držet si emoce na uzdě. Zaměří se tedy na dívku před ní, a celou svou myslí se soustředí jen na běh. Ale v mysli ji pořád hlodá, že už nejsou daleko.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Sat Jan 23, 2021 1:19 am
*Nakonec předci jen dorazí k hranicím země Deště. Už od nich je vidět, že pár kilometrů od nich prší. Dobrá. Tady si dáme pauzu. Pokud do rána nedorazí, musime si stačit samy. poví a otočí se na Sasumi. Něco ti řeknu o možnostech boje semnou. poví a upraví si vak nad zadkem. Nevíme, s jakou silou se budeme potýkat a tak nemůžeme připravit pořádnou taktiku, ale mám v tomhle jasnou výhodu. přemýšlí, jak jí to podat. Pokud by ses během boje dostala do situace, a měla bys šanci zaútočit, ale já ti stála v cestě, prostě zaútoč. Já takové situace budu vyhledávat. Tvůj útok uvidím a stihnu se mu vyhnout tak, aby zasáhl soupeře. Je to jedna z výhod mé schopnosti. Pokud to tak uděláš, nebudeme zbytečně plýtvat chakrou, protahovat boj a navíc můžeme přežít. Rozumíš mi? zeptá se nakonec. Na jedné z minulých misí to její společník moc nevyužil. Nechtělo se mu nebo neví, jaký jiný mohl mít důvod. Pro mě je takový styl dost silnou výhodou a šancí na naší straně. dodá jenom a čeká.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 26, 2021 10:31 pm
*Sasumi pokývá souhlasně hlavou, zastaví a sundá si ze zad věci, ve kterých se následně začne přehrabovat. Zároveň dává pozor, co Maiy říká, protože to znělo dost důležitě. Rozumím. pronese pomalu Budu útočit skrz tebe, pokud se vyhneš, nedělá mi to problém. pak se ale zarazí, a dodá  No ale jak můžu útočit, když přes mlhu nic neuvidím? A tys říkala že Kirigakure no jutsu je pro tebe ideální. To mám zaútočit prostě tam kde uslyším hluk, nebo jak to uděláme? napadne ji, že by mohli zkusit mluvit, někteří lidé při boji velice rádi povídají a shazují toho druhého, takže by podle hlasu mohla vědět kde přibližně jsou. Ale očekává že černovláska bude mít nějaké řešení, protože už se s tímhle jistě někdy setkala. Sedne si na zem, a mezitím co čeká na odpověď si začne vybalovat svačinu, a přemýšlí, kde se toulá ten třetí, který s nimi měl prý být. O mé větší zásobě chakry už nejspíš víš, když jsi to zmínila, takže pokud budeš chtít do něčeho dát velké množství, a já to budu umět, můžu tu techniku použít.
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 26, 2021 10:39 pm
No, to bys měla spíš ve chvíli, kdy padne plán s mlhou. Jenže ty máš dost chakry. Můžeš metat jednu techniku za druhou na všechny strany a nic tou neuškodí. Pokud půjde něco na mě, tak se tomu vyhnu. Ale prvně se snaž o obrané techniky. Taky můžeš vytvořit mlhu a zmizet z ní pryč. Dostat se mimo tu mlhu a pak útočit do ní. Tak budeš mít přehled nad tím, jestli na tebe někdo nejde. poví Maiy. Moc toho nenaspala a tak se rozhodla. Na chvíli se natáhnu. Budeš mít hlídku. Ještě chvíli bude světlo, pak zalezem hlouběji do lesů. poví a dojde se opřít o strom, aby si mohla na chvíli zdřímnout. Už jede skoro 48 hodin a není to úplně ideální.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Sat Jan 30, 2021 10:02 pm
*Sasumi pokývá hlavou, a začne přemýšlet o tom, co Maiy řekla. Když pak odejde, zrzka se pozorně rozhlédne okolo, a přesedne si, aby seděla komfortněji, protože to vypadá že takhle bude dlouho. S hlídáním na misi nemá ještě žádné zkušenosti, ale počítá že to nebude tak složité, pokud ji to nezmaří nějaký nukenin. Přemýšlí, kdo tedy mohl být ten třetí kdo nepřišel a co se s ním stalo. Po chvíli úvah tímto směrem se zamračí a podezřívavě se znovu podívá po okolí. Položí dlaň na zem a opře se o ni. Chvíli přemýšlí jestli by se tím dali nějak kontrolovat otřesy, ale pak to zavrhne protože si myslí že jednoho ninju by stejně takhle nedokázala zaznamenat. A tak jen pozorně poslouchá a kouká okolo. Každou chvíli se ji pozornost zaměří na nějaké chrastění, ale jsou to jen veverky  nebo různá jiná zvířata, která Sasumi jindy nevnímá, jen teď, protože se soustředí na jakýkoli šelest. Potom se zvedne a pomalu jde směrem k Maiy, a zase zpátky. Zatím ji přijde že se nic moc neděje, ale ten divný pocit přetrvává. Uleví se jí, až se Maiy probudí, i když si myslí, že nespí zase tak tvrdým spánkem aby ji neprobudil útok protivníka.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Feb 02, 2021 12:04 pm
*Maiy spala nakonec déle, než chtěla. Když se probudila byla už tma. Škubla sebou a posadila se. Pohledem si našla Sasumi a trochu se uklidnila. Měla si mě vzbudit dřív. poví a trochu se protáhne. Ale díky. dodá a postaví se. Teď se jdi prodat. Už nikdo nedorazí očividně, takže vyrážíme před usvitem. pak se trochu projde, aby ztuhlé tělo protáhla. Zatím co si Sasumi někam zaleze, opře se o strom a vytáhne si blok. Už má rozpracovány nějaký návrh nového obleku, ale chce to ještě hodně práce. Tužkou dělá náčrty, popřípadě gumuje to, co se jí nezdá. Jako lampa ji dobře slouží sluneční svit. Ještě několik drobných úprav a má návrh svého obleku. Problém ale je v tom, že nemá vůbec žádné tušení, jaký materiál, co jak to udělat, aby to fungovalo dle jejich představ. Na to si bude muset sehnat odborníka. Pravděpodobně ji v brzké době čeká cesta k samurajům. Prý tam žije schopný kovář, který by mohl zvládnout i tohle. Ještě než začne svítat, dojde probudit Sasumi. Tak vstávej. Za chvíli vyrazíme. Brzo budeme v cíli. poví Maiy a deset minut na to vyběhnou vstříc zemi dešťů a jejich cíli. Vůbec se jí nelíbí, jak to zatím vypadá.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Fri Feb 05, 2021 6:11 pm
*Když se s Maiy vystřídá, usne dost rychle. Na ponocování není zvyklá takže ji dost pálí oči. Po několika hodinách spánku už je to ale o dost lepší, takže když ji dívka vzbudí, už je zase poměrně čilá. Zabalí si věci, ale už se ji to do batohu nevejde tak úhledně jako to udělala doma, takže ji dá docela práci to tam všechno nastrkat.  Když vyběhnou, Sasumi si všimne, že ji batoh táhne na levou stranu, protože jeho váha není rovnoměrně rozložená. To znamená že ji po několika minutách začne bolet levé rameno, a nošení batohu není vůbec komfortní. Sasumi začíná mít špatnou náladu, ale nechce zastavovat aby si to mohla přerovnat, takže jen otráveně a zamračeně a naštvaná na celý svět následuje Maiy, která s ní naštětí nemluví, protože to vypadá že přemýšlí o něčem důležitém. Jak tak běží, vypadá to, že Země děštů se tak jmenuje proto, že tam ustavičně prší. Všechno je navlhlé, kluzké, rozmočené, a studené. Zároveň ale díky dešti docela voní les a okolní krajina. Sasumi ovšem vůbec netuší, kam přesně jdou, a tak nechává všechno rozhodování na černovlasé vůdkyni.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Sat Feb 06, 2021 5:29 pm
NPC1 (odkaz)
NPC2 (odkaz)
NPC3 (odkaz)
NPC4 (odkaz)
Maiy
Hikashi NPC

NPC
Nebylo to jednoduché, ale jsme tu dřív. Podělali jste to a tak to taky napravíte. rozléhá se jeskyní, ve které se skupina zabydlela. Nedá se říct, že je to úplně jeskyně. Spíš je to prostor otevřený ze tří stran a krytý obrovským převisem, který podpírá několik sloupů. Je tu několik beden, nějaký stůl a hlavně deky na prknech, které slouží jako postele. Úplně vzadu, nejvzdálenějším místě od východů, je přivázaná postava, která je očividně zbyta do krve a na hlavě má pytel. Všechny čtyři postavy sedí na bednách kolem ohně. Tři z nich se sklopenou hlavou a čtvrtý jím dává dost drsné kázání. Dva roky, bez nějakého zádrhelu a jen co přidá Kozuki, tak to posereš? Začni zase myslet hlavou a ne svojí frndou, Subaki. Dívá se už na jednu z žen. Omlouvám se. poví jenom. Muž chytí pečeť a na chvíli přestane vnímát okolí ale spojí se se svojí vážkou, která je daleko mimo jeskyni. Co uvidí, se mu moc nezamlouvá. Naštěstí si právě dostala šanci to napravit. poví, co se vrátí zpět. Dívka vstane a přikývne. Jen co dostane směr tak vyběhne do deště. Kazuki se postaví, že půjde s ní. Ani náhodou. Ty zůstaneš tady. Ona to podělala sama, tak si to sama napraví. Ale co když jí zabijou? No, tak to bude mít blbý. odvětí a odejde od ohně za svými věci.
Subaki se mezitím v dešti řítí za svým cílem. Sundat ty, co je sledují. Chvíli to trvá, ale brzy je v dálce zahlédne. Běží proti nim z boku a rychle se přibližuje. Déšť by jí mohl pomoci se k nim dostat tak blízko, jak jen to půjde. Dostane se až do padesáti metrů, kdy poskládá pečetě, kdy potom její ruce obalí silnější blesky a ona udeří obouma rukama do země. Raiton se od ní rozletí do všech směrů a voda ho dostává až k té dvojici.

Maiy
*Uběhli v zemi deště pěkný kus. Mayi přibližně ví, kde je místo, kam mají dorazit, tak se drží toho směru. Najednou mraky prořízne blesk a ozáří na okamžik krajinu. V periferním vidění Maiy něco zahlédla, ale zase to zmizelo ve stínu této země, který jí celí díky dešti zahaluje. Rozhodla se spolehnout na svoje oči a aktivovala Byakugan. V tom směru, kde něco zahlédla teď jasně vidí osobu, která se k nim blíží. Neohlížej se a pokračuj. Někdo se k nám blíží z boku a určitě bude chtít brzo zaútočit. Prostě běž dál. poví, aby jí Sasumi za ní slyšela. Nejsou moc daleko od sebe, ale příchozí jí určitě neuslyší. V tom osoba začne skládat pečetě. Maiy čekala cokoliv, ale Raiton v tomhle počasí ne. Očividně je technika, která toho dotyčného neraní, protoře se Raiton rozletí i jejich směrem. Maiy prudce zabrzdí, takže se Sasumi dostane až k ní, čímž jí nárazem zastaví. Hned na to se roztočí na místě a vytvoří kolem nich kopuly Kaitenu, který od nich odpálí veškerou vodu, která na ně kape z vrchu, vodu, ve které stály a hlavě Raiton, který ten Kaiten naštěstí také odrazil, jelikož je slabší než její technika. Kdyby to nebyl útok chakrou, dostal by se i k nim. Jakmile je Raiton mine a rozplyne se, zastaví se. Maiy se rozhlíží, ale v kilometrovém dosahu nevidí nikoho jiného. Musí být dál. V zorné poli se jí ale pohybuje stopa chakry. Je jí opravdu málo a v malém cíli. Stopař. Někdo nás ještě sleduje přes vycvičený hmyz. Uvidíme, co zmůžeme z touhle. Není moc silná, ale dej si pozor na ten Raiton. Můžeš si vyzkoušet svůj první souboj. poví Maiy a zůstane stát.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Sun Feb 07, 2021 12:34 am
*Sasumi pořád otráveně běží za dívkou, když v tom periferně uvidí bílé světlo a zjistí že to je blesk. Zaslechla Maiy jak ji něco říká a moc ji to na klidu nepřidalo "Je to tady" pomyslí si. V myšlenkách toho jak to asi teď bude poslouchá dívčinu radu a snaží se dělat jakoby nic. Když ale narazí do Maiyiných zad, která prudce zabrzdila bez toho aby si zamyšlená Sasumi všimla, přijde ji, že tohle opravdu nenápadně nepůsobí. Když ji obklopí dívčina technika chvíli neví co se děje, ale pak ji dojde že to udělala Maiy. Při zmínce o vycvičeném hmyzu se rozhlédne, ale samozřejmě nevidí nic. *Dobře.* odpoví s pokývnutím hlavy. *Mám vytvořit tu mlhu?* zeptá se tiše, tak, aby ji slyšela maximálně dívka vedle ní, protože si vzpomene jak se minule domlouvaly. Zmínka o vyzkoušení prvního souboje ji spíš přijde, že to Maiy nechá celé na ní a bude pozorovat z povzdálí, a zasáhne jen když bude něco špatně. Takže se začne rozhlížet a soustředěně pozorovat, zda se někde někdo nepohne. Pokud Maiy potvrdí, že bude chtít po Sasumi Kawarimi no jutsu, Sasu si už dá ruce před sebe, aby mohla pečetě udělat co nejrychleji, pokud to zatím nebude třeba nebo to Maiy nechá na ní, udělá stejné gesto s tím, že bude přemýšlet co použít a čekat na první krok Maiy nebo útočníka. *
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Sun Feb 07, 2021 11:06 pm
NPC
*Subaki nebyla moc nadšená. Nepočítala s tím, že by se v tomhle počasí dalo touhle vyhnout, ale ten její vír asi nebude jen tak obyčejný. Tak to zkusí ještě jinak. Švihne rukou a vypustí proti nim větrnou čepel. Když útok nevidí, nevyhnou se mu. To je pro ní její logika. V zápětí stáhne ze zad Naginatu a vyrazí proti nim. Musí už jen překonat 50 metrů, aby se dostala až k nim.
V úkrytu to zatím všechno Kashin sleduje skrz svojí vážku. Docela ho zajímá ta technika víru, kterou ta holka z Konohy použila, aby zablokovala její Raiton. Vypadá to Subaki, že ti Raiton tady moc nepomůže. usměje. Je mu jedno, jestli Subaki zemře. Za tuhle situaci může ona. Podle odhadu vzdálenosti počítá, že by mohli být v jeho dosahu. Sedne si na bednu a  aktivuje svůj maximální dosah pro vnímání chakry. Chvíli se tvářil klidně, než zachytil chakru Sasumi. Jeho výraz se náhle změnil. Byl v něm vidět strach. Co se děje? zeptá se Kozuki, který ho pozoroval. To není možné. Jak? Tak co je? Ta holka má desetkrát víc chakry než i tady všichni dohromady. A je jiná. Mocná. Tohle jsem ještě neviděl. Nikdo jí nemůže mít tolik. postaví se a rozhlédne. Dobrá. Začněte balit. Subaki je už teď mrtvá. Kashin zase stáhne svoje vnímání chakry a telepaticky pošle svojí vážku zpátky, aby se přidala k němu. Což byla v tuhle chvíli chyba, ale to neví.*

*Mlhu? Ne, je tu jen ona. Předveď se. poví Maiy. Dívka pak proti nim ale máchne rukou. Normálně by o tom útoku nebylo možné vědět, ale i bez Byakuganu by viděla, jak ten útok prozrazuje déšť. Vyskoč. Teď. poví a sama vyskočí, čímž větrná čepel proletí pod nimi. Jak se za nimi čepel pomalu rozplyne všimne si, že i ta drobná chakra se začne vzdalovat. Jakmile začnou padat na zem, Maiy poskládá pečetě a udeří do země pod sebou. Doton: Tobi Tsubute. ze země se začnou oddělovat kusy kamenů a letí proti dívce. Během toho se Maiy podívá na Sasumi. Poslouchej. Jejich stopař nejspíš zachytil tvojí chakru. Jestli zmizí, nemusíme je najít. Tahle holka používá Raiton a Fuuton. Raiton nepoužije, protože by dostal i jí a Fuuton uvidíš, kvůli dešti. Jen se soustřeď. Věřím, že to zvládneš. Máš tu neomezenou zásobu vody, soustřeď se na ní. Hlavně neumři. poví a možná k Sasuminu překvapení se na ní usměje. Pak se prudce odrazí a vyběhne. Běží do oblouku, aby se vyhnula té dívce a mohla sledovat tu vážku. Copak, dostal jsi strach? Rozhodně si ale udělal chybu. proletí Maiy hlavou, zatím co se vzdaluje od Sasumi. Doufá, že to zvládne. Musí jí věřit.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Feb 09, 2021 3:44 pm
*Sasumi vyskočí, když ji to Maiy přikáže, ale důvod proč to měla udělat ji dojde až když uslyší že používá Fuuton. Když ji Maiy poví instrukce, dívka kývne hlavou *Neboj.* zazubí se na ní jako reakci na její úsměv, a v hlavě ji proletí, jestli to náhodou neřekla víc sebejistě, než se opravdu cítí. Ukládá si do hlavy dva elementy, které neznámá ovládá, a přemýšlí, co by použila ona proti technice kterou Maiy zastavila svou technikou. Když se rozeběhne pryč, v dívce se náhle nahromadí adrenalin, jak na všechno zbyla sama. Zaostří zrak na dívku před ní a dává pozor, jestli proti ni deštěm neletí další větrný útok. Rychle provede pečetě a vytvoří z okolí sloupec rotující vody, která se přemění na hada (Suiton: Ja no Kuchi) a nechá ho zaútočit na svou soupeřku. Tím i trochu sníží množství vody ve svém okolí, protože jí drak do svého těla dost spotřeboval. Neví, jak moc je silná, a ani neví jakým stylem s ní bojovat. Není v boji totiž nijak sběhlá a tak nedokáže nic moc posoudit. Je zvědavá, kam Maiy běžela, vůbec totiž v tom směru nezaznamenala nic podezřelého. Teď na to ovšem není čas myslet, takže Sasu nechá tohle přemýšlení na později.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Wed Mar 10, 2021 12:31 am
NPC
*V úkrytu to všechno lítá. Každý pobíhá sem a tam a balí narychlo veškeré věci. Jejich vězeň zatím v poklidu vysedává v koutě. Netuší, co se kolem děje. Je ještě trochu zmátořen z toho, jak s ním skončili. Na druhou stranu Subaki má trochu trable. S Naginatou se chystala zaútočit, ještě smršť kamenů jí zastavila a ona se musela bránit. V tom dešti je dobře neviděla a tak pár zásahů dostala od kamenů, které proklouzli pod její zbraní, když je odrážela. Proto si ani pořádně nevšimla Maiy, která proběhla kolem a míří k jejich úkrytu. Sama se opět vydá na cestu proti Sasumi, která na ní poslala vodního draka. Dobře. Má Suiton. To má tady kurva výhodu. proletí jí hlavou. Zastaví se a foukne vzduch do své ruky, kde se jí zformuje do tvaru koule, kterou pak hodí proti tlamě to toho vodního draka. Koule je schopna zničit skálu, tak snad jí to pomůže dostatečně toho draka oslabit, aby mohla projít skrz.*

*Maiy se zatím jen přibližuje k úkrytu. Bude jí to ještě chvilku trvat, než tam dorazí.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Sun Mar 14, 2021 10:35 pm
*Koukala, jak do hada naráží koule vzduchu, a ten se rozpadá zpátky na vodu a na zem. "Hmm, zkusíme to znovu" řekne si v duchu, a znovu složí ruční pečetě na Suiton: Ja no Kuchi, jen s dvojnásobnou silou (4,6 b. chakry). Had se znovu zformuje a zaútočí. Mezitím si dá ruce k sobě aby mohla okamžitě začít s pečetěmi, ale zatím nic nedělá a čeká na reakci.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Thu Mar 18, 2021 11:42 pm
NPC
*další vodní technika. Subaki si začíná uvědomovat, že tohle nebude ten pravý styl pro ní. Takhle se bude jenom bránit a plýtvat chakru. Je čas přejít na ofenzívu. Pustí Naginatu a zvedne ruce nad sebe. Pak s nimi máchne proti novému, většímu hadovi. Toho by to teď mělo vzít svisle na tři části. Hned na to vyběhne vpřed. Na pravé ruce se jí z od lokte vytvoří píst, který o něco zvětší její ruku a na levé se jí na předloktí vytvoří sekera. Akkusu no ken a Kassokuken. S tím se řítí proti Sasumi, aby přešla na boj z blízka a zabránila jí tak v používání vody tím, že jí bude bránit v tvorbě pečetí. Pokud se jí podaří zasáhnout pravou rukou, v tu chvíli secvakne i píst, který zvýší sílu úderu. (6+15) Sekeru má pro případné horší sečné zranění.*

*Během balení zachytí Kashin náhle přibližující se chakru. Sakra. Jak nás mohla... Do háje... Ta vážka... Debil... nadává teď sám na sebe. Fajn. Změna plánu. Běžte naproti té, co přichází. Tudy. poví těm co tam zbyli a ukáže jim směr. Zdržte jí aspoň. Já to tu dokončím a pak se připojím. oba jen přikývnou a vyběhnou. Co se dá dělat. Budu si muset najít nový tým. pokrčí rameny a uspíší balení toho, co potřebuje hlavně on sám. Jakmile s tím skončí, začne všude po sloupech a po stropě rozmisťovat výbušné lístky. Dvojice se přibližuje k Maiy a připravují se na útok. Dívka vytahuje dva svitky, které za běhu rozvine a dotekem na pečeť z nich po vložení chakry vytáhne dvě loutky. Kozuki si zase připravuje flétnu a podává kolegyni špunty. Strč si to do uší. poví. Ona jen přikývne a zasune špunty. Kolem ní je najednou ticho. Jsou ze stejné vesnice, takže zná ty schopnosti těhle flétnařů. S loutkami vedle sebe se nemusí ničeho bát. Jakmile už přibližují, Kozuki si začne smykem brzdit a zároveň hrát na flétnu. Surudoi Kucho. Technika způsobuje paralýzu dokud hraje a zároveň silnou bolest hlavy na nějakou dobu. Jakmile by Maiy zastavil kývne na ní a dívka zaútočí pomocí svých loutek Shoyu Sha a Karasu.*

Maiy
*už se jí do zorného pole dostal i jejich úkryt. Konečně měla Maiy přesný cíl a o pár stupňů svůj běh stočila. Jenže jejich stopař, poznala ho podle chakry z vážky, poslal další dva, aby jí zastavili. Podle chakry soudí, že s nimi moc práce nebude. Jakmile ale zahlédne v Kozukiho ruce flétnu, povzdechne si. Ach, zase tohle. sáhne do vaku a vytáhne svoji masku, kterou si nasadí. Štve jí to, protože s mokrýma vlasama to není žádná sranda. Maska má v oblasti uší klapky, které přilehnou a tak neslyší. Kromě toho má masky i zaslepené prostory pro oči. Normální člověk by tak v té masce neviděl ani neslyšel. Pro Maiy dokonalá věc. I tak hodlá s nimi hrát tu jejich hru. Jakmile jsou dost blízko počká si, dokud Kozuki nezačne pohybovat prsty po flétně. V tu chvíli se zastaví s jedno nohou před sebou. Došlápla trochu prudčeji, aby se opravdu zastavila na místě. Ruce má tak trochu před sebou, aby mohla útočit. Co to sakra... Aáá. zasténá, aby zahrála i bolest hlavy. Kozuki dal dívce signál a proti ní se vyřítili obě loutky. Když už byli skoro u ní a zvedali své zbraně, udělala další krok dopředu a prudce před sebe udeřila dlaněmi. Proti každé loutce jí z dlaně vyletěla tlaková vlna o síle 40ti bodů, která z loutek udělal v podstatě hromádky na podpal. Kakke Kuushou. Hnad na to vyběhla dál k nim. Už jí nezbývalo moc. Na každé ruce se jí objevila modrá lví hlava, která každý úder zvyšuje o 30 bodů a v podstatě je tam utloukla než si stihli uvědomit, co se stalo. Vzápětí to deaktivuje a pokračuje v cestě. Nechá je tam ležet na dešti, jak dopadnou.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Wed Mar 24, 2021 12:30 am
*Sasumi neměla nejmenší chuť dovolit nepříteli přijít blíž, a když viděla, jak had změnil formu a začal se poroučet k zemi, řekla si že je nejlepší chvíle pro zformování rudého obláčku okolo ní. Mezitím co se jí formovali dva ocasy a obalovala ji chakra (bijuu chakra), složila ruční pečetě a vyslala proti přibližující se dívce pár žhavých střel (Katon: Ryuuka no Jutsu). Pokud ji tím trochu zpomalí a má čas ještě na pár pečetí, a pokud se jí dívka nedívá do očí, takže není možné použít Kori Shinchuu no Jutsu, složí pečetě a pošle proti ní poměrně velký proud vody (​Suiton: Mizzurappa). Pokud to dívku nezdrží, a nebude čas na jiné pečetě (nebo i pokud ji předešlé útoky zasáhnou), vydá chakru do nohou a vyskočí na nejbližší vysoký strom, aby byla co nejdál od nepřítele(Chakura Shotto). *
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Wed May 12, 2021 12:14 am
*Subaki běží proti ohnivému útoku, ale v poslední chvíli se odrazí. Už za běhu se jí na lýtkách objevili čtyři trysky, které směřují směrem k zemi. Využije z nich proud chakry, který jí v její cestě pomůže. Hned poodrazu vypustila chakru a tak posílila svoji rychlost a zároveň dolet. Dopadne k tomu stromu a ještě ze setrvačnosti do něj zasekne svou sekeru kolmo k zemi a dá si do ruky pěstí. V tu samou chvíli spustí píst, který dodá sílu úderu a sekera rozpůlí strom podélně a ten se poroučí k zemi na obě strany. Sama hned vyběhne ještě po té padající polovině směrem k Sasumi. Nějaká červená chakra kolem ní jí moc netrápí. V tuhle chvíli se nechala ovládnout svojí podstatou klanu Dengen O a nezajímá jí nic jiného než to, jak jí co nejvíc rozsekat.*

*Na druhou stranu Maiy se dostala až k úkrytu, ve kterém se pohybuje poslední cíl, a rozmisťuje výbušné lístky. Maiy si na rukou nechá znovu vytvořit lví hlavy a údery bortí jeden sloup za druhým. Část stropu se zhroutí a vytvoří tak jen jednu cestu ven. A ta je momentálně za jejími zády. Pěkně holka. A co si myslíš, že teď bude? Pořád to tu můžu odpálit a vzít nás všechny. poví a dívá se na Maiy s docela sebejistý úsměvem. Maiy se z připravené polohy narovná do klidu. Jo. To bys mohl. Ale na to si moc velký srab. Jinak by si nenechal svůj tým zdechnout v dešti. Sám si si zbalil svoje a zmizel by si dřív. Dostal si strach. Řekněme si to otevřeně. Zjistil sis, kolik má má společnice chakry. Proto se ta vážka rychle stáhla. Byl to dobrý tah, kdyby si věděl, že mezi námi není stopař. Ani jedna z nás není stopař. Já jsem jí ale viděla. Toho brouka, co teď krouží nad touhle jeskyní. poví a začne dělat kroky vpřed. Nukenin zase více couvne zpět a švihne před sebe ruce. Pleteš se. Já to vážně udělám. připravuje se chytit pečeť, kterou by odpálil ty lístky. Maiy se dostane k němu na patnáct metrů a snižuje tu vzdálenost, zatím co muž couvá a opravdu se nezdá, že by se chtěl nechat odpálit. Maiy se dostane na deset metrů a prudce udeří dlaněmi do země. Než se jí dotkla, lví hlavy zmizeli a místo toho se od ní do všech stran na 15 metrů roztáhla fialová znaků. Ta způsobila nukeninovi bolest, která ho pošle do kolen a paralyzuje. Maiy se prudce odrazí pomocí chakura Shotto, přičemž ale ruce nechává na stejném místě a natahuje je pomocí Nan Kaizo. Ve vzduchu se tak přetočí a pošle chakru do nohy a dupne mu přímo na hruď za pomocí Tsuuten Kyaku. Noha se jí hrudí i kousek propadla. Ruce se stáhli a pečeť zmizela. Muž tam teď leží mrtví, na proražení plic a srdce. Maiy dojde pro jejich vězně, který je muž, na kterého čekali u hranic. Někdo někde něco podělal a tak tohohle zajmuli. Jakmile s ním vyjde ven, hodí dovnitř kunai s výbušným lístkem a odpálí ho. Výbuch aktivuje zbytek lístku a celý jejich úkryt se tak stane jeho hrobem. Teď už jen sleduje vážku, která chvíli krouží nad tou hromadou. Ale jen krátce. Svobodná pak prostě odletí pryč. Stejně tak i Maiy se vydá pryč za Sasumi a doufá, že je pořád naživu.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Mon Jan 10, 2022 4:06 pm
MISE RANKU S

Zadání: Nukenin dělá v této zemi velký nepořádek a pašuje skrze jednu obchodní trasu drogy. Má se na jednom místě sejít s jedním klientem, ale ještě neví, že se klient k Nukeninovi nedostane.

*Yin má zase misi ranku S a pro jeho překvapení zase dostal jako svého parťáka svého synovce, Tatsuyu. Mají se sejít jako naposledy kousek od místa střetu s Nukeninem, a tak se tam Yin neprodleně vydává. Samozřejmě si sebou vezme všechno svoje vybavení a vyráží na cestu do Země Deště. Cestou potkal na lodní dopravě známého, který ho většinou převáží přes vodu na kontinent a tak mu ta cesta utekla poměrně rychle. Yin se pak v Zemi Deště schoval v jednom starém neobydleném přístřešku, kde se měli sejít s Tatsuyou, aby se schoval před deštěm. Tatsuya by měl vědět, kde najde tu chatku a kdyby ji nedokázal najít přesně, Yinova chakrová stopa ho určitě nemine, vzhledem k tomu, že Tatsuya dokáže cítit chakru.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Mon Jan 10, 2022 5:02 pm
Tatsuya: *Dostal další misi (ranku S), takových moc nedostává.. pravda je taková že to je teprve jeho druhá mise takového ranku a i během té poslední to bylo dost náročné a hlavně tam měl Yina.. což má i tentokrát, celkem dobrá souhra náhod že na jeho první i druhé S misi je zrovna s ním. Když dorazí na místo, kde se má setkat s Yinem tak pomocí Kuchiyose no Jutsu přivolá obrovského hada Ōkina Hebi, který se kolem něj obmotá a nechá svou hlavu nad ním, takže tu prší na hada a ne na Tatsuyu, který stojí pod ním a opírá se o tělo samotného hada, oblečený v (odkaz). Takto si tam na Yina v klidu vyčkává.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Mon Jan 10, 2022 5:52 pm
*Vyčkával teda v tom přístřešku ukrytý před deštěm, oblečený v tom, aby mu nevadil déšť, kterému se v téhle zemi nedalo vždy takhle dobře vyhnout. Jen tam tak relaxuje a přemýšlí, čím by se mohl zabavit, než se sem Tatsuya dopraví. Tak nějak si prošel ten přístřešek a že to netrvalo dlouho. Zaprvé tam nic nebylo a za druhé byl opravdu malý. Nakonec ale uslyšel jen podivné zvuky venku a tak se tam šel podívat. Ten zvuk mu byl povědomý a bylo to nakonec přesně to, co si myslel. Přivolání Kuchiyose. Uviděl velkého hada, kterého moc dobře poznal, protože ho sám dokázal přivolat. Trochu ale samozřejmě zpozorněl, mohl ho přivolat kdokoliv, ale pak si všiml Tatsuyu, který se tím hadem kryl před deštěm.* Zdravíčko, Tatsu! *Jen na něj usměvavě mávnul.* Koukám, že nám to minule asi šlo tak dobře, že nás dali zase dohromady.
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 11, 2022 7:21 pm
Tatsuya: Zdar. *Odpoví na jeho pozdrav, tomu komentáři že jim to minule asi šlo že je daly zase dokopy se nevyjadřuje z několika důvodů (ale neřeknu z jakých). Ještě chvilku se zakrývá tím hadem ale pak se prostě rozejde směrem do té chatky, přičemž během té cesty had zase zmizí ale vytvoří tím slušný dým, přes který není moc vidět. Uvnitř se někam posadí na nějakou židli u stolu na který vyhodí své nohy.* Takže jaký je tvůj plán? Minule jsem misi vedl já ale myslím že bude fér když to tentokrát povedeš ty.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 11, 2022 10:46 pm
*Neví proč, ale měl z Tatsuyi divný pocit. Jako kdyby byl naštvaný nebo tak. Ale tak neřešil to hned z první ruky. Počká si a zanalyzuje jeho chování. Třeba se jenom plete a bylo to kvůli tomu neutichajícímu dešti, kdo ví. Nakonec vyrušil hada a přišel za ním do chatky, kde se posadil a vyhodil si nohy na stůl. To Yin teda úplně nepochopil. On by nohy na stůl asi nikdy nedal, ale tak je to stará chatrč, ve které nikdo nežije a nábytek drží pohromadě jen silou vůle, tak co už.* Tak co si budem, jen jsme tam nakráčeli, ty ses pak vypařil a pak přišel zpátky, to moc vedení nebylo. Měl by sis to ještě zkusit. *Řekl trochu vážnějším tónem, ale vlastně ho jen pošťuchoval. Bylo mu to šumák, kdo bude vést misi. Jen on je takzvaně služebně starší, tak to chtěl přenechat mladším. Ale tak jestli se Tatsuyovi nebude chtít, tak to udělá on, to mu určitě nedělalo žádný problém. Hlavně ho zajímala jeho reakce na tenhle pošťuch. Dal mu samozřejmě menší nápovědu ucuknutím rtu do strany jako náznak úsměvu.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Wed Jan 12, 2022 1:52 pm
Tatsuya: Mě moc vedení lidí nic moc neříká, jsem Lovec Nukeninů, takže pracuju primárně sám a jedu sólo, takže velet jiným není moc pro mě.. takže bych to radši nechal tobě. *Poví zatímco tedy vyčkává co Yin vymyslí, upřímně se mu vážně velet nechce.. tehdy to opravdu nebylo úplně ono ale už tehdy se do toho Tatsuyovi nechtělo ale šel do toho aby si to aspoň zkusil ale nikdy ho to opravdu nelákalo.* Máš tedy nějaké informace o tom po kom jdeme a kde svůj cíl najdeme? *Tatsuya moc detailů této mise nezná.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Wed Jan 12, 2022 5:54 pm
*Jen se nakonec usmál.* To je v pohodě. Někdy se ti to určitě bude hodit, ale já tě do ničeho tlačit nebudu. *Jen uvedl věci na pravou míru a posadil se na barovou židli, která byla na druhém konci té poměrně malé místnosti.* No, je to nějaký drogista. Pašuje skrze tuhle cestu drogy a nedělá to prostě dobré jméno. Má se sejít s klientem asi půl kilometru od téhle lokace směrem na východ. Klient jsme v tomhle případě ale my. Protože ten reálný už bude šňupat maximálně tak hlínu pod kytkama. *Plácl se do stehen a slezl ze židlě.* Tak já bych neztrácel čas a vyrazil. *Vydal se ke dveřím a pak se najednou zarazil.* Mimochodem, nenecháš mě tam zase v půlce bitvy na nějakou dobu, aby sis načerpal chakru, že ne? Nebo to máš v plánu? Já jen aby ses zase jen tak nevypařil uprostřed boje. Tentokrát už bych teda věděl proč, ale i tak.
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Sat Jan 15, 2022 5:16 pm
Tatsuya: Pokud chce převážet drogy měl by aspoň podplácet nějaké vysoce postavené lidi aby měl ochranu.. takto jen nasral zdejší vůdce a je po něm. *Tatsuya sám tyhle věci nedělá a ani nedělal ale moc dobře ví jak tyhle věci dělat aby mu to procházelo, ono když člověk roky trénuje Senjutsu a má dost času přemýšlet tak přemýšlí o mnoha věcech a Tatsuya se tam naučil že by se měl naučit přemýšlet jako jeho největší nepřítel a tím jsou Nukeniné a nyní i Ayato.* Yine? Tohle jsem ti chtěl ukázat. *Sáhne pro svou Bingu Knížku a nalistuje stránku s Ayatem.* Zdá se že Nukeninskou krev máme v krvi co? *Jsou tam i všechny zločiny (to rpg co jsi poslal považuj za schválené). Ta podoba tam jistě je a i kdyby Yin netušil co tím Tatsuya myslí tak v tom dítěti nakonec tu podobu s Renjim jistě uvidí, nebo minimálně s Tatsuyou. Můžou se to snažit maskovat jak chtějí ale vždy tam ta podoba bude.* Nejdřív jsi musel čelit tomu že tvůj bratr je Nukenin a i když jsem s Ayatem nikdy nerozvinul lepší vztah.. tak jsem si během tréninku Senjutsu uvědomil že bych tomu mohl dát šanci a zkusit ho poznat, zjistit jeho pohled na to celé ale to se nestane. Musím zabít svého bratra.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Mon Jan 17, 2022 9:16 pm
*Trochu se jen pousmál nad tím, jak měl Tatsuya v hlavě dokonalý způsob, jal obchodovat s drogami.* Jen doufám, že se v tom nepohybuješ ty sám... *Řekl trochu vážně, ale nakonec se zasmál. Tatsuyu by nikdy z ničeho takového neobvinil. Měl pocit, že i když je lovcem a pohybuje se v jejich světě, kde je ten led opravdu tenký, tak on do té vody nikdy nespadne. Pak k němu přišel a ukázal mu Bingo knížku. Yin si ji val do ruky a pozorně si prohlédl stránku, kterou mu Tatsuya specificky nalistoval.* Hmm...slyšel jsem o tom masakru. Koukám, že už je to oficiální co? *Ten masakr a jeho účastníci byla veřejně známá informace, ale Bingo knížka se mu dostala do ruky až teď.* Tatsu, i napříč všemu, co se v téhle knížce psalo o tvém otci, pořád v hloubě duše věřím, že to prostě nebyl on. Tím říkám, že jsem znal úplně jinou osobu. A lidé se mění, to je pravda, ale podle mě ne tak moc. Za každým Nukeninem je vždycky nějaký příběh. Z vlastní zkušenosti vím, že Nukenin nemusí být jen krvelačná bestie, která se nedá ani považovat za člověka. *Mluvil o Rias, ale to Tatsuyovi říkat nebude.* A příběh Nukenina není vždycky důležitý. Ale když jde o rodinu, možná by se o tom mělo trochu přemýšlet. Hlavně když člověk toho člověka nějak znal. *Pak se na něj podíval.* Znal jsi ho? I třeba jen chvíli. Jsi 100 % přesvědčený, že udělal všechno, co se tady píše? *Nijak ho nehájil. Sám ho neznal a hájit Nukenina, to se prostě nehodí. Ale Ayato byl rodina a cítil se i trochu provinile, že se to nemuselo stát, pokud by ho třeba kontaktoval, když byl ještě v Kiri. Vůdce klanu Sairen by mu určitě dovolil se s ním setkat. Yin byl hodně typ na rodinu, proto i když šlo o Nukenina v rodině, snažil se v něm najít to dobro a případně to, že to "přece není možné". Ale tak tohle byl Tatsuyův boj. Tohle byl JEHO bratr, JEHO rozhodnutí. Yin už o svoji šanci přišel. Jen doufal, že se historie v tomhle případě nebude opakovat.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Tue Jan 18, 2022 7:44 pm
Tatsuya: Kdo ví.. lepší je ale otroctví, na tom se dá vydělat více a Země Dělníků bude jen vítat když jim tam někdo bude vozit nové zboží. *Takové obchodování by bylo dokonalé, kdo by si stěžoval že někdo v těchto Zemích chytá bandity a místo vězení či zabití je převáží jako otroky do Země Dělníků, kde je tento obor zcela legální. Sice by mohl unášet i normální lidi, jakmile by bandité došli ale to jsou jen takové teoretické věci jak by se takto dalo vydělávat. Tatsuya ten si bude vydělávat na smrti jako to dělá do teď.. lovit Nukeniny a získávat prachy za jejich hlavy.* Vím že za každým Nukeninem je nějaký dlouhý a srdcervoucí příběh ale to není moje starost.. ať už budu čelit Ayatovi, Renjimu.. který je už po smrti nebo jakémukoliv jinému Nukeninovi, tak i kdyby mě prosil ať ho nechám tak si vezmu jeho hlavu. *Mohl by je chytat živé ale je toho názoru že je to zbytečná komplikace, hlavu člověk přesune daleko lépe než živého zajatce. Tatsuya dal Yinovi dost chladný názor že ho vůbec nezajímá zda je člověk Nukeninem právem či nikoliv, hodlá je lovit a zabíjet jako lovnou zvěř.. tohle je ta Tatsuyova chladnokrevná část, kterou z něj udělala Kirigakure a výchova jeho dědy.* Ať už je to někdo kdo se skrývá v horách aby dožil, nebo je to nějakej zabiják.. přistupoval bych k oboum úplně stejně. *V podobné situaci dokonce už jednou byl ale to byl ještě velice mladým a kdyby tam nebyla Maiy, tak by dnes už nedýchal.* Zda to nebo neudělal pro mě není důležité, dokud je v té knize tak bude jeden z cílů, ale protože jsme jedna krev tak bych ho při prvním setkání možná i nechal jít.. možná. *Při tom druhém by ho ale už ulovil, ta chladnokrevnost a absence pochopení pro Nukeniny je v Tatsuyovi silně zakořeněná.* Pokud to nebyl a je to jen politická hra mohu k tomu říct jen jedno, Ayatův děda byl slaboch, který dovolil aby se to stalo a Ayato kvůli tomu bude muset pykat, pokud ho už nikdy nepotkám tak dobře ale pokud na něj jednou narazím.. tak to bohužel skončí krví.
Sponsored content

země - Země Deště - Stránka 2 Empty Re: Země Deště

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru