Náměstí

+13
Kamiko Yuki
Inari Yagami
Hoshi Noriaki
Kaede Hisa
Akio Noriaki
Naomi Noriaki
Yin Yurinachi
Kai Yoshimitsu
Noctis Clive
Tsuki Yagami
Shigeki Fushi
Batsu
Admin
17 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Náměstí     Empty Náměstí

Sat Nov 09, 2019 11:40 pm
Tiché náměstí, kde se moc lidi nezdržují, protože se zde potulují zlodějíčci a podobné živly. Musí se přes ně však přecházet mezi uličkami, klany apod.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Fri Jan 24, 2020 11:16 pm
*Tara se procházela ulicemi Iwagakure. Měla náladu dnes vyrazit ven mezi lidi. Ne že by je měla nějak extra v oblibě ale nemohla být zavřená celý život doma. Na náměstí bylo jako vždy prázdno. Tara si dávala pozor kdo ji sleduje, kde se na ni kdo dívá jelikož věděla jakou má toto náměstí pověst. Byla oblečená v rudé sukni až ke kotníkům a v černo-bílé blůzce.* "Dnes je tu se víc lidí než obvykle. Tolik jich tu nebývá. S tím ale teď asi nic nenadělám." *Došla k jednomu z mála stánků na tomto náměstí a koupila si bramborovou spirálu na tyči. Posadila se tak aby ji záda kryla budova a radostně si ukousla kousek této spirály.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Fri Jan 24, 2020 11:44 pm
*Oproti "milé" Tare měl Amakusa o dost jiný důvod jít ven, a to nakoupit suroviny na večery, avšak ne jen tak ledajakou! Jeho otec měl své 29 narozeniny. Což samozřejmě jeho žena a matka Amakusa musela oslavit, co by jinak byla za ženu. Na sobě měl černé oblečení, kdo by ho viděl z dnešního pohledu, tak by mu připadat jako podivní student či kněz, kterému chybí pomalu už jen kříž a bílé znamení kolem krku. A vlastně, takto i vyčuhoval dost z davu, hnědá pokožka, lehký úsměv na obličeji a naprosto jiná aura, než zde během odpoledne panovala. I kdyby to někdo čekal, či nečekal, tak se vydal k obdobnému stánku, avšak namísto bramborové spirály si koupil dango a zaplatil chudým penízem. Jakmile vstoupil zpět na "cestu" od stánku, tak se chvíli díval pouze okolo, než mu došla jedna hrozná pravda.* "Já si nemám kde sednout!" *Opatrně se podíval doprava! Plno nějakou partou z akademie! Nalevo!? Pár který se pomalu osahával! Co teď!? Zbyla jediná možnost...Jít kupředu a hledat místo, než mu začne téct dango po okraji jeho papírového talířku! Honem, Amakusa Katagi!*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sat Jan 25, 2020 7:28 am
*Tara si všimla zmateného občana uprostřed města. Byl to chlapec. Šlo vidět že vypadá zmateně. Potom co viděla jeho pohledy na obsazené lavičky tak se jen trošičku usmála. Po chvíli na něj trochu hlasitěji zavolala.* Pokud si chceš sednout tak musíš ke stěně. Laviček je tu sakra málo a vždy jsou obsažené stejnými lidmi. *Tara si v klidu dál uždibovala své spirály. Byla ráda že ji neudělaly tak mastnou. Nesnášela nezdravou stravu. O Dangu nemluvě. Docela ji bavilo vidět jak je jedinec zmatený a co nakonec udělá.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sat Jan 25, 2020 10:25 am
*Sotva vyrazil lehkým klusem kupředu kdy si hlídal své dango jako milenku, na něj houkla dívka a on se zastavil! Vyšel dost rychlím krokem k ní, nevypadalo to jako takovej ten nucenej, spíš ze chodí takhle normálně. * Díky, tady moc nejsem, tak jsem neměl tucha. *Odpověděl mile a pousmál se ještě víc, u steny se protočil na patě, spadnul do dřepu a sednul si vedle Tary.* "Díky bohu...HONEM!" *Honem, Amakusa! Přetéká ti skoro dango přes okraj! Rychle zvednul levačkou talířek a druhou rukou chytnul tyčku danga, kdy si jednu kuličku dával do pusy a zároveň nakláněl talířek tak, aby mu to jelo, pomalým, hustým, proudem do pusy, kdy se to snažil zoufale vše chytit. díky pomalému proudu si mohl vychutnávat dango, ale! Než si to uvědomil, tak měl dost měďu na puse, než v puse. Chvilku to na něj teklo, kdy si dával dohromady to, co se mu stalo, než otevřel pusu a začal jíst i ty zbytky! Geniální to hoch.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sat Jan 25, 2020 4:25 pm
*Tara mu udělala místo když si dřepl přímo vedle ní. Chvíli sledovala co a jak. Jak se bude mladík potýkat se svým jídlem. Když se začal snažit nezašpinit jen se zasmála. Bylo to dost vtipné když viděla jak je hoch celý zamazaný od svého jídla.* Klid. Nikdo ti to nesní. Je tu sice spousta různých existencí ale ohledně jídla se bát nemusíš že by ti je někdo ukradl nebo snědl. Moc často tu nechodíš viď? *Poznala to podle toho že ani nevěděl jak to tady na náměstí chodí. Sama si ukousla další kousek své bramborové spirály a dávala si pozor aby se nijak neušpinila. Když si chlapce prohlédla ještě jednou tak si všimla jeho oblečení. Bylo možná až příliš formální.* Kam jdeš vůbec? Vypadáš jako by jsi šel na svatbu nebo na nějakou slavnost.
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sat Jan 25, 2020 9:04 pm
*Jakmile už nebylo co by mu teklo do pusy, tak naklopil papírek rovně a začal si olizovat rty a prstama stírat to, co mu teklo po tvářích a olizovat i ty, díky bohu, mu samotné dango neteklo. Trochu se začervenal, když jí slyšel se smát.* V-vážně? *Zeptá se v rozpaku, ne ze by ho to nenapadlo, jak spíš trapnosti co právě předvedl.* Nechodím, obvykle jsem spíš ve škole, dělám doma či chodím jen po známých, hehe... *Trochu se zasmál a trochu medu mu zbylo na levé tváři. Oproti ní jí nekoukal na oblečení a celkově, ačkoliv u Amakusa byla divná i jeho pokožka, moc často se nevidí.* Hm? *Projde mu skrze rty po chvíli, kdy si všiml toho koukání.* Vážně? šel jsem nakoupit na oslavu otce, matka neměla čas. *Sáhnu si do kapsy a vytáhnu tašku z látky podobné, jako měla Tara oblečení, proste vlna či tak něco.* Mimochodem, Amakusa katagi. *Natáhne k ní suchou a čistou ruku a na rtech se mu objeví jeho klasický, upřímný a vřelý úsměv.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sun Jan 26, 2020 11:34 am
Tahle část Iwagakure není zrovna nebezpečnější. Taky se tu zdržuju minimálně ale jednou za čas se tu taky ukážu. *Když vytáhl tašku nijak to nezaznamenala. Když se dozvěděla jeho jméno, ztiskla jeho ruku.* Tara Clive. Těší mě. *Ještě jedno si ho prohlédla zda není někde zašpiněný od medu. Stále se ještě v duchu smála tomu jak se snažil se nezašpinit když jedl své Dango.* Takže chodíš i na akademii? Ještě jsem tě tam neviděla. I když to možná bude tím že jsi asi starší než já. Minimálně tak vypadáš.
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sun Jan 26, 2020 12:21 pm
Hmm, mi to říkala i mamka, ačkoliv otec tady je celkem často. A proč jsi tady vlastně ty? *Tašku zpět schoval a prohlédl si pořádně Taru, působila víc mladě, nežli on.* Taktéž, Clive je celkem neobvyklé. *Trochu zamrkám a zamyslím se, přeci jen Clive nezní přímo japonsky, tím čím se člověk normálně setká v této vesnici. Co když to je nájezdník z Ameriky!? Až škoda, ze to mladý Amakusa nemůže tušit!* Ano, chodím. Ono to asi spíš bude proto, ze chodím na talentovou. *Otočil se trochu aby se zády opíral o stenu a podíval se na oblohu, než sklouznul pohledem zpět na Taru.* Jak dlouho vůbec chodíš do akademie, Taro?
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sun Jan 26, 2020 6:20 pm
*Tara přemýšlela.* Doma nikdo není a tak jsem si řekla že se projdu no a skončila jsem tady. *Dojedla poslední kousek své spirály.* Ty chodíš pro té pro nadané? Měl tam jít můj brácha ale nějak se to nepovedlo. *Tara se pomalu zvedala.* No. Jsem tam druhým rokem a jsem na ni dost známá. "Bohužel z toho horšího hlediska." *Tara už stála na nohou a oprašovala svou sukni.* Nevím jak tebe ale mě tahle dosti depresivní ulička začíná dost otravovat. Radši bych šla někam jinam. Co ty na to. Jestli spěcháš domů držet tě nebudu.
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sun Jan 26, 2020 6:58 pm
Hmmm. *Ukousnul si další kousek, kdy mu zbyla poslední, růžová kulička na jeho tyčce. Jaká to tragédie, drahé, dobré a tak málo. Až by člověk brečel z této skutečnosti!* Co mu nevyšlo, pokud nevíš? Osobně to nebylo tak těžké, jak bych čekal. *Podíval se do oblak, šlo poznat ze se zamyslel, nad původem toho "jednoduchého" postupu.* 2 rok? Hmmm, jsem tam stejně. O čem jste se zatím učily, Taro? *Pousmál se a sledoval jí, stále, ze země* Nespěchám, aspoň zatím. *Zapřel se rukama o zeď a dostal se na nohy.* A kam chceš jít? *Jak to dopoví, tak si dá další kousek danga, bohužel již poslední, krutá to realita!*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sun Jan 26, 2020 7:03 pm
Vím proč ale dál to šířit nebudu. *Odsekla a vykročila směrem od náměstí.* Kamkoliv jinam než být tady. *Když procházeli uličky Tara si vzpomněla na otázku kterou jí Amakusa položil.* Nic důležitého. Jak daleko doletí shuriken pod daným úhlem nebo podobně. Nic extra co bych v životě ninji v praxi využila. Já se učím po svém. Inu jde to taky vidět. *Tara se dívala po výlohách. Na venek byla sice tvrdá, tvrdohlavá a někdy i dost drzá ale uvnitř se skrývala něžná a skutečná dívka. Ve výloze ji zaujal jeden šperk. Zastavila a chvíli si jej prohlížela. Nakonec jí však došlo že zde není sama.* Co vás vůbec učí na té "prestižní" akademii. Stejně si myslím že je to jen pro děcka od kterých mají rodiče kontakty. Nic ve zlém Amakuso.
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sun Jan 26, 2020 7:18 pm
Dobrá, dobrá. *Odpověděl klidně s lehkým humorem, přeci jen, bez něj by člověku bylo smutno. Jak šly, tak poslouchal její povídání o akademii, kdy občas musel zpomalovat, aby šel vedle Tary.* Hmm, tak to máte celkem rozdílné učivo, narozdíl od náš. A řekl bych, ze jak pro koho to je důležitá látka, mezi váma může být taktik, který ty to informace může využít, ačkoliv je fakt, ze tyhle informace by pro mě taky nebyly moc podstatné... člověk se učí praxí, ze? *Tak nějak tušil, ze Tara bude přesně tento typ člověka, který si raději 20x zlomí ruku, než aby četla definice a udělala to na po 3x. Ačkoliv on sám, byl něco jako střed, četl definici, ale stejně tak zkoušel vlastní způsoby či úpravy daného textu, což mu 20 pokusů, zredukovalo na 10. Samozřejmě, ze ho zaujalo to, co dělala Tara.* "Kdo by to do ní řekl, že? Aspoň je příjemné vědět, ze stereotypy existují pro něco takového." Náš? první rok byl dost o člověku, jeho biologii a informace co lékaři a vědci zjistili, kdy byly ochotní nějaké ty informace dát naší akademii, tento rok je hlavně o technikách a chakře, aspoň zatím, přeci jen, zbývá ještě půlka. A... *Dal si ruku za hlavu, kdy se podrbal.* Možná tak vypadám, Taro, ale moje rodina je skutečně chudá... Tohle oblečení mám jen díky tomu, ze moje mamka pracuje jako švadlena, kdy i můj otec by asi měl kontakty, ale on většinu času stráví u zbraní, takže...Silně pochybuju ze by na mně použil nějaký kontakt či peníze... "Stejně tak, kdy mi asi řekne jinak, než Shebi? Heh." *Trochu si povdechnul v hlavě, ačkoliv na venek by to šlo těžko poznat.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sun Jan 26, 2020 7:29 pm
Aspoň vás učí něco pořádného. Buď za to rád. Mě jsou ty informace co mi dávají totálně k ničemu. *Tara se rozhlížela jestli neuvidí něco zajímavého. Stále měla i dětskou hravost ale přemýšlela trochu jinak.* Praxe je to nejlepší co tě naučí. Spadni ze skály když cvičíš techniky a příště si dáš sakra majzla než aby jsi zase spadl. Jen prostě kolikrát musíš nést následky. *Další krám, další výloha a další krásný šperk co uchvátil Tařino oko. To co však přišlo od Amakuse vůbec nečekala.* "To jsem si nemyslela že je na tom takhle špatně. Teď se cítím zle." *Tara najednou ztichla a zavládlo trapné ticho. Dostali se už na konec ulice a zde byla jen volná planina na které nebylo zhola nic. Tara sáhla do sukně a vytáhla malý balíček. Její rodina na tom byla dost dobře co se týče finanční stránky.* Tady. Vem si to. *Natáhla váček s penězi k Amakusovi.* Nechci slyšet ne ani nic takového. A promiň za to co jsem ti řekla. *Na Tařině tváři se ukázal ruměnec studu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sun Jan 26, 2020 8:19 pm
Tak...Já jsem. Lidské tělo je zajímavé. *Lehce jsem zpomalil a více potichu říkal.* Plíce, ledviny, hrtan, srdce... *Najednou jsem škubnul hlavou do strany jako autista při záchvatu.* Ach, promiň, jsem se trochu zamyslel, stejně jak se učíme, tak náš učitel zkouší znova. *Podrbu se na temenu hlavy a opět přidám, abych šel vedle ní.* No, praxe je skvělá, ale když u ní umřeš, tak to je na dlouho. *Nedá mi to si odpustit poznámku a trochu se ušklíbnu, přišlo mi to vtipný. Když zavládlo ticho, tak mi to zprvu nedošlo, než mi na ramena taktéž dopadla ta podivná tíha.* "Možná jsem to neměl zmiňovat. Ah, mě bude ještě litovat." *Donutilo mě to povzdechnout si ve vlastní hlavě, než jsme byly na konci, náš krok se ve stejnou dobu zastavil, což na planině nechalo menší ozvěnu naších bot.* Hm? *Trochu zamrkám a chvilku se jen dívám, než má tmavá ruka natáhne k balíčku a převezme si ho do svého vlastnictví, otevře ho a spočítá ho.* Taro, děkuju ti. Dala by jsi mi prosím moment? *Pousmál jsem se, kdy ze mě šla cítit dost milá aura, talent, schopnost či snad měla Tara milé oči!? Kdo ví, to jest otázka hodná Shejkšpíra!*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sun Jan 26, 2020 8:30 pm
*Tara mlčela. Nevěděla co říct ale nasadila ten nejmilejší kukuč co uměla. Asi to opravdu budou oči. Tara věřila že vzhled je nedílnou součástí dívčí osobnosti a tak dokázala ohromit na první pohled když chtěla.* Nemusíš mi děkovat. Myslím že není fér když někdo tak milý se nemá aspoň tak jak jiní. Já se narodila do velmi dobré rodiny a tak je pro mě cokoliv míň nepředstavitelné. *Tara se na chvíli otočila od něj aby se uklidnila a aby zmizel onen ruměnec který se před chvílí vytvořil konverzací s Amakusou. Když byl pryč tak se opět otočila k němu.* Hlavně si dávej pozor až zase půjdeš přes náměstí. Je tam spousta kapsářů a zlodějíčků. Kdo ví. Jedno možná i spolu půjdeme na misi. *Tara opět nasadila výraz totální roztomilosti.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Sun Jan 26, 2020 9:12 pm
*Jak se vůči mně otočila, měl jsem pocit jako kdyby mně něco trefilo, šíp, pěsť, rasengan či penis nějakého doujin charakteru.* "R-roztomilá..." *V duchu jsem spadnul k zemi a začal blejt krev, jak tohle byl překvapivej útok! Hotová E technika!* Taro... Ale stejně, ti děkuju. Bych by se dopustil až hříchu, kdybych to neudělal. *Jak to udělala Tara, tak i já nasadil extrémně milý až roztomilý úsměv, jenž by se rovnal zbrani! Avšak, když se otočila, tak jsem se vydal pryč. Takže když se milá Tara otočila, neuviděla tam vysokého černovlasého kluka, nýbrž nic. ALE! Pozor na to! Nemusela dlouho čekat, než se z davu objevil on, a on znamená já! Amakusa Katagi! Možná až teď by mohla Tara všimnout, ze chodím až divně rychle i na to, ze jsem vyšší jak ona.* Promiň, jsem už tady.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Mon Jan 27, 2020 11:14 am
*Tara nepočítala s tím že Amakusa zmizí.* "Kam šel?" *Nebylo těžké jej v tom davu najít. Docela vyčníval. Najednou se objevil zase před ní.* Kam jsi šel? Nemůžeš jen tak najednou zmizet před dámou. *Nafoukla se Tara aby dala Amakusovi znát že je opravdu pohoršena.* Už mi takhle neutíkej jasné? *Její naštvanost opět vyměnil úsměv.* Myslím že je na čase se rozloučit. Připozdívá se. Měla bych se taky vrátit domů. *Objala Amakusa.* Děkuji za pěkné strávený den. A měj se Amakuso. *Otočila se a vyrazila směrem ke svému domu. Netrvalo dlouho a už ji nebylo ani vidět.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Mon Jan 27, 2020 9:56 pm
*Co již o mně říct, vyčnívat je možná má schopnost! Podivné oblečení a hnědá pokožka, to si o "specialitu" říká samo, no ne?* Promiň, promiň. Ale byl jsem pro tohle. *Rozepnul jsem jeden knoflík od mého "trička", kdy jsem zachmátral na levé prsní kapse a vytáhnul, obdobně jako Tara před chvilkou, váček který jsem jí podal s úsměvem na tváři.* Neboj, neboj, nebudu už utíkat, Taro. Ale tohle jsem potřeboval koupit, tak se podívej. *Avšak co bylo v záhadném váčku? Našla by v něm náhrdelník na který předtím tak mnoho času dívala, jako by to byl klíč k jejímu tajnému já, které má rádo růžovou, či fialovou? Kdo ví, avšak co udělá nyní?*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Mon Jan 27, 2020 10:09 pm
*Tara neměla možnost tedy odejít. Když otevřela balíček nevěřila svým očím. V balíčku byl ten náhrdelník nad kterým se před pár minutami rozplývala. Světle fialový motýl s tmavě fialovými křídly.* Děkuji ti Amakuso. Ale tohle jsi vůbec nemusel. Sice se mi líbil ale opravdu si jej nemusel kupovat. *Tara si jej hned připla kolem krku a nastavila jeho délku. Byla opravdu ráda za to že jej dostala ale na druhou stranu naštvaná že peníze které Amakusovi dala utratil takhle. Na další stranu to ale bylo dost roztomilé že jí něco koupil i když nemusel. Tara ho objala pevně kolem pasu.* Ještě jednou ti děkuji za tvůj dárek.
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Mon Jan 27, 2020 10:33 pm
*Neměla, a mít ještě nebude. Smile |* A? nemusel jsem, ale těch peněz bylo moc, stejně tak, byly tvé, tak tady máš za ně odměnu. Nebo se pletu, Taro? *Zvednul jeden prst do vzduchu a druhou ruku si dal za záda. Jak si ho připínala, tak se trošku skrčím a podívám se trošku blíže.* Sedí ti, vlastně i sluší. *Jak jsem to dořekl, tak jsem se na moment ještě na to podíval, než jsem se narovnal a Tara mě objala, trošku mě to překvapilo, což se projevilo i na mém obličeji, avšak se usměju taktéž a objetí opětuji.* Není zač, určitě jsi si ho zasloužila, přeci jen, nejsi zlá osoba, no ne? *Nakloním lehce hlavu, kdy ze mě působil uklidnující pocit, tentokrát i dosti jiný, než obvykle, pocit takové té dětstké upřímnosti, optimismu a osobního přesvědčení, které se může tak ledabyle plést.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Mon Jan 27, 2020 10:42 pm
"Nejsem zlá? Pokud vím jsem největší rváčka na škole a určitě ne nejhodnější osoba." Abych k tobě byla upřímná Amakuso, zrovna dvakrát nejhodnější osoba. Kdyby jsi chodil na akademii pro nás obyčejné tak by jsi věděl že jsem jedena z nejproblémovějších studentek. Téměř každý den chodím domů s poznámkou za to že jsem vyvolala bitku. Bohužel mnohokrát je to naopak. Pouze vždy hájím svou čest. Ať už jako ženy nebo jako sestry. *Tara se na chvíli zadívala do země.* "Nejsem hodná osoba. Jsem plná zloby a zlosti. Jak mě může vůbec označit za hodnou osobu." *Taře se dostalo do obličeje několik slz. Nechtěla taková být ale urážky na sebe ani svého bratra trpět nechtěla.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Mon Jan 27, 2020 10:52 pm
*Byla to...Jiná reakce než bych čekal, netušil moment co dělat, než poslouchat, měl jsem to ve zvyku, když nevím co udělat, poslouchej a mysli. A tentokrát, se mi to snad a i vyplatí. Dřepnul jsem si a podíval se do míst, kde by měla mít Tara tvář.* A proč to děláš? Děláš to proto, ze chceš ostatním škodit, ublížit, či pro své chování máš důvod? Protože ti něco řeknu, je jedno kolik poznámek dostaneš, kolikrát tě učitel napomene nebo kolikrát ti dá pohlavek. Ale...Jde o to, kolikrát si TY, myslíš ze jsi něco provedla. Protože na světe existují pouze 2 dobrý soudci, my sami, a bůh. Tudíž se tě ptám, Taro, myslíš si, ze jsi byla vůči lidem zlá bezdůvodně, jen proto aby jsi jim ublížila, nebo oni byly ty zlý? Protože ti něco řeknu, Taro, člověk je zlý až v případě, ze škodí sám sobě víc, než ostatním. *Moje ruka vjela pod černé vlasy, až na tvá víčka, kdy po nich jemně sjeli a utřeli slzu.* Takže se tě ptám, Taro, jsi podle sebe, zlý člověk?
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Tue Jan 28, 2020 11:17 am
*Tara přemýšlela o tom co jí tady Amakusa říkal.* Moje chyba to nebyla. Já jen vždy chránila své názory a svou rodinu. Vždy mne pomlouvaly, ničily, křičeli. Nenávidím je. *Tara ucítila jeho ruku ve svých vlasech a následně na své tváři. Její slzy byly utřeny a Tara zvedla halvu.* Nejsem zlý člověk. Jsem člověk co hájí své názory a brání to v co věří. *Tařiny emoce se konečně zase dostaly pod kontrolu. Zvedla hlavu zpět nahoru.* Myslím že emocionálních výlevů bylo dost. Jdeme někam? Nebo budeme stále stát tady na obdiv všem ostatním. *Tařin hlas byl takový že by nikdo ani neřekl že před chvílí plakala.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Tue Jan 28, 2020 12:19 pm
*S klidným výrazem jsem pouze naslouchal Tařině hlasu a očekával, co vše mi řekne.* Takže nejsi zlý člověk. *Souhlasně přikývnu, kdy můj hlas lehce ostří na východnější* Ale stejně by jsi se měla snažit to hájit slovně a slušně, než pěstmi, víš? "Ačkoliv...Jako Shinobi bych tohle asi říkat neměl, ale co už, je to budoucnost, ne přítomnost." *Pomyslím si z části pozitivně, jelikož je lepší na takovéto věci nemyslet, stejně z tohoto neuteču, tedy, pokud nechci být na ostudu osobě, kterou respektuji a obdivuji. Netrvalo to dlouho, co jsem viděl její klidnou tvář i hlas, ještě víc jsem se pousmál a vyhoupnul zpět do postoje.* Jasně. Kam by jsi chtěla jít? Nebo to necháš na dámě? *Jak to dořeknu, tak mi z úst vyjede trochu zasmátí se nad vlastním vtipem, co už, můj humor nebyl dokonalý a nikdy nebude.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Tue Jan 28, 2020 12:38 pm
*Tara chvíli přemýšlela. Moc ji nenapadalo kam by mohli jít. Vesnice byla sice obří ale i tak se tu pro ni našlo míň místa než by chtěla. Lákal ji velký svět ale věděla že ti co nedosáhli aspoň ranku chuunina nikam nesmí.* Mohly by jsme jít k mostu zmaru. Slyšela jsem že je to dost zajímavé místo. Nikdy jsem tam nebyla a dost mě to láká se tam podívat. Sice je to prý depresivní místo ale já si to nemyslím. Myslím si že je to velmi zajímavé místo kde může člověk v klidu rozjímat. *Tara se vydala směrem k mostu zmaru. V prstech držela onen náhrdelník co dostala od Amakusi. Byla za něj opravdu ráda. Měla ráda motýlí motiv a ještě v takové pěkné barvě.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Tue Jan 28, 2020 12:42 pm
Most zmaru, ha? Tam jsem dlouho nebyl. *Na moment se zamyslím, jelikož jak řekla samotná Tara, je to depresivní místo kde deprese dopadá na mnoho lidí, dokonce a i na mně, nutí mě to přemýšlet o životu, jak o budoucnosti tak minulosti, jelikož, ačkoliv se to nezdálo, den kdy budu muset odejít z akademie, a příjmout čelenku vesnice kde jsem vyrostl, Iwagakure, se blíží až moc rychle. Taktéž je to den, kdy budu muset rozhodnout, či nadále budu následovat boha jako dodnes, či se rozhodnu porušit jeho učení a smysl. A hlavně příjmout realitu, ze budu nucen porušit jedno z přikázaní... Zasnil jsem se, nejspíš až na moc dlouho, čehož by si mohla Tara dost všimnout, ze koukám do blba. Zatrášl jsem hlavou a vydal se rychle za ní.* Jo, máš pravdu. Dá se tam v klidu přemýšlet, to bezesporu. *Držel jsem se vedle Tary, kdy jsem přemýšlel nad pár věcmi, bylo zde nepříjemné ticho, což mě donutilo něco říct.* Do jakého vlastně patříš klanu? *Podívá se lehce na Taru, kdy si hlídá cestu, jenž má před sebou, přímo na most.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Tue Jan 28, 2020 6:34 pm
*Tara se dívala jak je Amakusa ztracen ve svých myšlenkách. Přišlo jí to směšné tak až to bylo roztomilé.* Probuď se Amakuso. *Šťouchla do něj. Pomalu procházeli uličky plné obchodů, lidí a různých zlodějíčků. Tara byla trochu nervózní ale co. Měla sebou velkého obránce a přece jen ve rvačkách byla zběhlá.* Klan? Patřím do klanu Hakari. Prý pochází z draků ale nikdy jsem žádného neviděla. Jediné kde jsem o nich slyšela nebo se něco dozvěděla jsou knihy. Nic víc. *Tara sama o svém klanu moc nevěděla a kolikrát by se chtěla dozvědět i něco víc o svém klanu. Bohužel nyní jí musí stačit informace které má.* Z kterého klanu pocházíš ty Amakuso? *Tara na něm hledala jakoukoliv známku toho z jakého klanu pochází ale ne a ne něco najít.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Tue Jan 28, 2020 8:14 pm
*Velkého, to jest otázka, ačkoliv je fakt, ze jsem celkem vysoký byl, na můj mladý věk.* Hakari? *Řeknul jsem si potichu, z části mě to překvapilo.* "Jsem myslel ze bude z Dengen O, o těch se říká ze mají podobnou povahu, Jak Tara, nebo se pletu? Hmmm." *Zamyslel jsem se, opět, ačkoliv tentokrát to nebylo tak hluboké jak před chvílí, kdy to vypadalo ze si snažím vzpomenout, kam zmizela má druhá ponožka, jenž byla dána mé matce na vyprání, ale vrátily se mi jen tři. * Říká se ze členové klanu Hakari jsou skutečně silný, a hlavně nebezpeční protivníci, jsi měla aspoň trochu štěstí, nemyslíš? Ačkoliv i se svým klanem jsem spokojen. *Avšak ke smůle Tary, Amakusa nevypadal jako člen žádného klanu, leda tak, již zmíněnému, klanu Dengen O, skrze jeho tmavou pokožku.* Já? Patřím do Kashiko-sa. *Odpovím mile na zpět, kdy naše cesta na most zmaru se krátila a krátila, ačkoliv hodin mnoho zbývalo.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Tue Jan 28, 2020 9:33 pm
Mám trochu štěstí. Narodila jsem se do váženého a silného klanu. A ještě ke všemu do skvělé rodiny. Nemám si na co stěžovat. Ale jde vidět že je ve mě divokost protože toužím po vzrušení. Kdybych měla jen tak sedět na zadku a s někým něco řešit tak umřu nudou. *Dostali se konečně až k mostu. Hned na první pohled to tu bylo dost depresivní ale čím blíž byly zábradlí mostu tím víc ta tíha na ni dopadala.* Kashiko-sa? Slyšela jsem že lidé z vašeho klanu jsou velice chytří. A prý jste i dost namyšlení i když zatím se mi nezdá že by to na tebe sedělo. *Tara se opřela o zábradlí a podívala se dolů.* "Upřímně. Nechtěla bych tam spadnout. Kolik lidí už tak asi za krátkou dobu existence naší vesnice skočilo z tohoto mostu." Co myslíš. Kolik lidí už tu ukončilo svůj život?
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Wed Jan 29, 2020 12:03 pm
Není to neobvyklé, nýbrž by se to dalo povazovat za normální lidský pud, nemyslíš? Ačkokoliv...I přes věk a málo zkušeností, potkal jsem dost lidí co měli i naprosto opacnej cíl, zůstat na místě a užívat si ho... Hmm, občas si říkám do které skupiny patřím já. *Úsměv mi opadl a já na moment upadl do myšlenek, ach, Tara měla nějak štěstí na to, mě trefovat do mých slabých míst. Ovšem moje...Emoce se prohloubily když jsme dorazily na most, mnoho vzpomínek se vyrojilo, avšak povětšinou spatné. Můj úsměv opadl.* Bývá to tak, ale moc členů jsem nepotkal, moje rodina žije dost mimo náš klan, popravdě.A chytří...Sám nevím, či se nazvat chytřím. Ale co jsem potkal, tak byly povětšinou namyšlení, mimo mého otce teda. *Netrvalo to mnoho času, a oba dva se zastavily u okraje mostu.* To je něco...Nad čím je lepší nepřemýšlet, dle mého. *Opřel jsem se lokty o zábradlí, kdy má hlava nahla přes okraj a koukala do prázdnoty, jenž tento most zakrýval.* "Kolik jen mohlo..." Lidé jsou depresivní. *Pronesl jsem o něco vážnějším hlasem, než jsem měl doteď. Jaký byl důvod? Přišlo mi to jako téma, o kterém se nehodí mluvit s mou optimistickou stránkou, stejně tak se těžko zde vytvářela. Nežiju dlouho, ani jsem toho tolik nezažil, ale jsem všímavý člověk. Stejně tak naslouchám všemu co slyším, ale...Občas toho lituji, protože slyším to, co bych slyšet neměl.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Wed Jan 29, 2020 6:41 pm
Nedokážu si představit že bych si chtěla sáhnout na život. Vždy jsem měla za to že i ten nejsmutnější člověk má něco pro co chce žít. *Tara nespouštěla svůj zrak z hloubky propasti.* Vždy máme rodinu, přátelé s spoustu lidí kolem sebe kteří jen čekají až s nimi navážeme rozhovor. Stejně jako dnes. Ještě ráno jsme se neznali a najednou tu stojíme nad obří propastí a polemizujeme o životě. Vždy je východiska. "Kdo si sáhne na svůj život je zbabělec. Když už zemřít tak v boji." Dle mého by správnÿ Shinobi měl zemřít v boji a ne po skoku do propasti. V tom není žádná čest. V boji se aspoň bude vzpomínat na to že jsi ze sebe dostal to nejlepší.
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Wed Jan 29, 2020 7:52 pm
Sáhnout si na život...Je hřích, něco co by člověk dělat neměl, pokud nechce skončit v pekle... *Odpověděl jsem, kdy můj zrak se ztrácel v prázdnotě této propasti, kdy se navracel od slunce, jenž mi svítily skrze prameny vlasů.* Ne každý má rodinu, mnoho lidí jí má mrtvou...či s ní nemá nejlepší vztah. Stejně tak ne každý chce mluvit, ne každý už na to má sílu poté, co ho někdo mohl zradit, víš? Co by jsi cítila, kdybych stebou takto mluvil přes pár měsíců, a nakonec ti akorát ublížil? Ačkoliv je to smutné...I takové situace se dějou. Ale je fakt, ze východiska jsou vždy, jen je otázka, či po nich skočíš, či raději zůstaneš tam, kde jsi. *Obdobně jak mé oči mizeli v temnotě, tak má mysl se do jisté míry nořila do temnoty, kdy se mi objevovali slova mé matky, slova mého otce, kdy jejich kombinace končili akorát slovním konfliktem o mně... Následuji svou víru, chci jí následovat jelikož je přenádherná, ale stejně tak chci naplnit přání svého otce, jsem jediný syn, kterého má...Kdy má skončit s tím, ze jeho znalosti, schopnosti a zkušenosti nikdo nevyužije? Přišlo mi to...Smutné když jsem viděl jeho oči, kdy pohled do propasti, kde umřelo mnoho lidí...Mi jen prohlubovalo to, ze skutečně by bylo lepší následovat cestu mé matky, míru a klidu, nebojovat ZA vesnici, nebojovat za zlo, nebojovat za válku...Nýbrž pomáhat lidem.* Víš, taro...Ne každý chce být Shinobi, ne každý chce bojovat, ne každý chce skončit mrtvý na boji s výčitky, co provedl jakožto voják. *Pokrčím levou nohu a dám si jí za pravou, kdy se podepírám jen špičkou mé nohy.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Wed Jan 29, 2020 11:05 pm
*Tara si vyslechla vše co jí Amakusa řekl. Celou dobu jen mlčky poslouchala. Nakonec natáhla své ruce na zábradlí a jakoby se na něj položila hlavou.* Každý jsme jiný. Každý chceme od života něco jiného že? *Tara upadala do čím dál tím větší deprese.* "Chci mimo vesnici. Chci bojovat. Boj je mou součástí. Kdo jsou větší bojovníci nežli draci a já mám dračí krev. Vře ve mě vzrušení a touha po bojí a dobrodružství. Nechci jen tak sedět na zadku a poslouchat co ostatní říkají. Chci vzrušení." Pro mě budou vždy ti co skočí z tohoto srázu odpad. Odpad který si nic lepšího nezasloužil. Může mi říkat kdo chce co chce ale takhle to vidím já. *Tara si na nic stěžovat nemohla jelikož žila ve velmi prestižní a úžasné rodině. Amakusa to ale asi uvidí jinak jak ona.* Opravdu myslíš že je něco většího než my? Něco většího než kagové. Něco většího než Rikudou Senin? Chvíli už o tom přemýšlím. Zmínil jsi boha. Kým je ten bůh?
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Thu Jan 30, 2020 7:00 am
Přesně tak. Někdo chce žít klidný život jako majitel obchodu. Někdo další chce život prožít na bojišti jako voják války. *Odpověděl jsem o něco klidněji, nežli předtím, kdy jsem upadl do vlastního typu deprese.* Odpad či ne, je to něco, co provést nikdy nemáš. Jelikož to je jedna z možností zla, kterou nikdy nezměníš. Život si člověk nenavrátí. A tak mě napadá... *Pod vousy se mi začíná objevovat smích.* Co když z toho mostu skočí, jako část tréninku? Furt to jsou odpad? *Můj hlas se lámal do smíchu, takováto skvělá chvíle a mně napadne toto, není to na přes držku!? Ovšem uklidní mně další otázka Tary.* Hm. *Souhlasně přikývnu.* Nade všemi, vždy bude svatý, milý a hodný bůh jenž náš ochraňuje. A bůh je bůh, nepotřebuje jméno, nechce ho, ale stejně tak na náš dává pozor. A kdo to je, že? Je to osoba, jenž stvořila prvního člověka na zemi, jenž stvořila samotnou zemi! A stejně tak, to je ten jenž náš vede po správné či spatné cestě. Ale...Má zlý smysl pro humor. *Uchechtnu se a otočím se na Taru, na tváři se mi objevil lehký úsměv, působil upřímně, těžko se takový najde.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Fri Jan 31, 2020 1:25 pm
*Při tom když jí Amakusa řekl o možnosti skočená z mostu jako součást tréninku tak na něj vrhla pohled typu "Dělás si ze mě srandu?" jelikož kdo by skákal z tohoto mostu jako součást tréninku.* To myslíš vážně? Jaký zvrhlý trénink by donutil člověka skočit z tohoto mostu? Znám dost typů tréninků ale takovýhle jsem nikdy neviděl. *Tara se odebrala z mostu když začal Akamusa mluvit. Nebylo to kvůli tomu že by jí nějak uráželo co Amakusa řekl. Bylo to kvůli tomu že už jí bolely ruce jak se opírala o zábradlí. Vyslechla si celý proslov od Amakusi.* Nijak to neodsuzuji ale asi to není nic pro mě. Každý potřebuje mít v něco víru. Já mám víru ve vesnici jelikož vím že je v dobrých rukách. *Slunce už skoro zapadlo a Taře ukazovalo první známky únavy.* Amakuso. Krásně se mi s tebou povídá avšak už je pozdě a já jsem unavená. Nejspíš bude lepší když půjdeme domů. Potřebuji se prospat, zítra máme na akademii zkoušky.
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Mon Feb 03, 2020 7:32 pm
*Jak se na mně podívala tím svým pohledem, stejně tak tou její větou, nemohl jsem se ovládnout a smích doprovázel její kroky, ovšem jak rychle se objevil, tak se i uklidnil a normálně mluvil.* Jak jsi sama řekla, každý má něco jiného v co věří, já mám svého boha, stejně tak jak ho má má matka, tak ho mám já. Netuším proč ho máš ty, ale věřím, ze tě tvá víra nezradí, Taro. *Odpověděl jsem upřímně, jelikož z slov mé matky, si nesu jednu větu. "Nejhorší bolest, je když tě zradí víra". Teda, neřekla mi to přímo, ovšem slyšel jsem jí to říkat občas když mluvila s otcem, bylo to s ním občas těžké.* Vážně? Tak to rád slyším. *Mé kroky se zastavily, protože má cesta stejně byla směrem vzad, stále totiž potřebuji nakoupit a zmizet domů.* Mladší a už dělá zkoušky, až mi příjde ze tenhle den utekl nějak rychle, ale hodně štěstí, věřím ze ti to výjde. Ahoj. *Otočím se na patě a vyražím zpět na náměstí, přeci jenž, stále na mně čeká to jídlo a poté "útek" domů. Utíkej! Utíkej co ti nohy stačí, Amakusa Katagi!*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Thu Feb 06, 2020 8:04 pm
*Tara potichu poslouchala vše co jí Amakusa říkal.* No jo. Ale není to nic velkého. Jen malé zkoušky. Jednou snad příjdou i ty geninské. *Tara se rozloučila s Amakusou a ve stejné chvíli se ona rozhodla zamířit přímo domů.* "Byl to dlouhý den. Je na čase se jít vyspat." *Tara došla až domů kde velmi rychle zamířila do postele aby se pořádně prospala.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Thu Feb 06, 2020 8:05 pm
KONEC RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Mon Feb 17, 2020 7:45 am
*Byla ještě tma, když se Yasuko šokem probudil ve své posteli. Doma zase nikdo nebyl, na to už si zvykl, ale na svoje noční můry si asi nebude moct zvyknout nikdy. Už od malička se mu opakuje stále stejná vzpomínka na to, jak ho neznámý muž unesl a rodiče za něj museli zaplatit výkupné. Do dneška se ale nezjistilo, kdo ho vlastně unesl. Yasuko už si na to sám skoro nevzpomínal, ale jeho sny, spíše noční můry, už mu to několik let připomínaly. Když už byl Yasuko tedy vzhůru, věděl, že už se mu rozhodně nepodaří znovu usnout. Proto vylezl z postele a vydal se do kuchyně, kde si uvařil horký čaj. Miloval ovocný čaj, hlavně ten z červeného ovoce, sladký a zároveň i kyselý, to bylo něco přesně pro něj. Když čaj vypil, pomalu se začalo rozjasnívat.* ,,Dneska jsem vstal docela pozdě. Jindy se budím daleko dřív. Ani jsem si nestihl zacvičit. No nic, asi je čas se do toho dát, jen to budu muset dneska zkrátit.“ *Tohle bylo Yasukovo malé tajemství, každý si myslel, že vůbec netrénuje, protože většinu času trávil venku a s kamarády, ale když často skoro půl noci nespal, cvičil. Rád ale působil pro ostatní jako lajdák. Nikdy od něho pak nečekal takové výsledky, kterých byl schopný. Ty ale taky ukázal jen málokdy. Yasuko se tedy pustil do cvičení, nejdřív se protáhnul, pořádně aby si nic nenatáhl, nebo v horším případě si nenatrhl sval. Potom udělal pár kliků a sklapovaček. Vydal se do další místnosti, kde měl boxovací pytel a chvíli na něm cvičil. Když skončil bylo tak akorát čas na to jít do školy. Ne že by se mu chtělo, ale musel, pokud se chtěl stát ninjou. Věci si nechával v akademii ve skříňce, nepotřeboval se moc učit k tomu, aby měl dobré známky, takže to nebyl žádný problém. Dnes měli zkrácené vyučování, ale i tak to pro něj byla pruda. Radši byl venku a běhal, skákal a dělal cokoliv, ale sedět na zadku a poslouchat nebylo nic pro něj. Po škole samozřejmě zamířil rovnou na ulici. Byl ráv v obraze a na ulici se dozvěděl nejvíc novinek a drbů, to pro někoho s jeho shinobi úrovní byla asi taková nejsilnější zbraň. Jak tak sledoval, co se na ulici děje, nic pořádného nezahlédl, dnes se ani vzduchem nenesl žádný pořádný drb. Poflakovali se s partou dětí, kteří bydleli na ulici, proto sem tam i něco ukradli, především jídlo. Když jedno z dětí, které tam s Yasukem byly ukradl chleba vystavený na stole. Byla to ale špatná krádež, protože ho pekař viděl a hned na něj začal křičet.* Zloděěěj, zloděj! *Vydal se pár kroků za ním a mezi tím další z dětí využilo jeho nepozornosti a ukradlo další tři bochníky chleba a rychle utekl. * ,,Tohle se na konec docela povedlo, ale nic záživného.“ *Křičícího pekaře si pak všiml i policista, který se rozhodl zloděje pronásledovat, dítě mělo ale dost velkou výhodu. Znalost okolního terénu a všech malých i velkých schovek dost pomáhalo, policista se stal brzy velmi zmatený, protože mi dítě bylo schopné zmizet i ve slepé uličce. Policista ho ještě chvíli hlídal, ale narazil na něco jiného. Když prohledával uličku, narazil na, na malý sáček, který byl plný jakéhosi bílého prášku. Chvíli si bílou látku prohlížel a potom jí zapečetil do svitku, který měl u sebe. Yasuko to celou dobu sledoval z povzdálí, kde byl schovaný tak, aby ho nebyl vidět, ale on měl dokonalý rozhled.* ,,Takhle tohle se tady teď děje?!“ *Yasuko věděl, že se poslední dobou v uličkách odehrávalo něco nekalého, ale prostě až do rukou vidět nemůže. Yasukovi bylo hned jasné, že drogy do vesnice hrne gang, kterého si všimnout není tak těžké, ovšem odhadnout jejich záměry nebylo vůbec lehké, měli dost inovativní nápady. Obzvláště těžké to bylo evidentně pro policii, která dokázala polapit jen malé množství členů tohoto gangu, které ani mučení nedonutilo promluvit, takže nikdo neměl bližší informace o tom co dělají, kde sídlí nebo co plánují. Yasukovi to trochu začalo zapadat, to co po něm chtěl Noctis. Ničeho a nikoho jiného, kdo by potřeboval vědět, co se děje na ulicích si totiž nevšiml za několik dní. Ode dne kdy viděl policistu najít záhadnou drogu uběhlo už několik dní a policie se evidentně rozhodla reagovat. Yasukoa a jeho parta zaslechli mezi policisti něco o tajné operaci v přestrojení. Měli výhodu v tom, že uměli používat chakru, to se z pozorování nedalo říct o většině pašeráků a dealerů z gangu. O tom se rozhodně muselo dát vědět Noctisovi, tak jak mu Yasuko slíbil. Yasuko taky odposlech pár nezáživných informací o tom, jak se manželé podvádí, nemají rádi svoje děti a podobně. Pak ho napadne jedna věc. Co využít informací, které získává takhle jednoduše, k tomu aby pomohl dětem na ulici sehnat nějaké peníze?! ?! Yasuko měl výbornou paměť na to co slyší, proto si nemusel informace zapisovat a vše si pamatoval.* ,,Mohli bychom ty lidi vydírat, tyhle děcka nikdo nezná, nebude znát jejich otisky a když budeme informace posílat formou dopisů, bude je snadné i doručit, protože je vesnice plná zkratek a tajných cestiček. „ *Už bylo ale pozdě, tak se Yasuko vydal domů vyspat, ale moc mu to nešlo. Tentokrát mu nešlo ani usnout a o nočních můrách nemluvě.*
Sponsored content

Náměstí     Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru