Země Medvědů

+8
Maiy Kaizo
Yin Yurinachi
Kirigaya - Sumi
Noctis Clive
Akio Noriaki
Arisu Sasaki
Izumi
Admin
12 posters
Goto down
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Sun Jun 04, 2023 8:46 am
Tatsuya: *Udělá dobře že Kaede dal do rukou svů život, dokáže díky ní načerpat maximální kapacitu přírodní chakra v poměru ke své klasické zásobě chakry. Díky tomu může vstoupit do Sage Modu a u jeho těla tak dojde ke konkrétním změnám. Při tomto Sage Modu Tatsuyu obklopí azurový chakrový plášť, z čela mu vyroste jeden roh a obličej začnou obklopovat jakési černé ornamenty (odkaz) a jeho pokožka velice zbledne. Tak tedy otevře oči a usměje se.* Mohu říct že v okolí 4 kilometrů se ten hajzl nenachází.. nejsou ještě nějaké indicie, které dokáží odhadnout jeho pozici? Místo kde nejčastěji docházelo k útokům či mizení lidí, směr kterým mohl běžet a někdo ho mohl uvidět? Každý přehlédnutelný detail nám pomůže.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Sun Jun 04, 2023 10:05 am
*Sledovala proměnu Tatsuyi. Zajímavá schopnost, rozhodně se o ní v budoucnu chtěla dozvědět více. Nicméně jeho zjištění tak nějak předvídala.* Jen blázen by se skrýval v řádu pěti kilometrů od vesnice, kterou rabuje. *Pousmála se. Rozhlédla se a srovnala si zeměpisné strany.* Tudy. *dala se do kroku.* Nejčastěji lidé mizeli z ne úplňe známé stezky, která se nachází několik desítek kilometrů, východo severně od téhle vesnice. Stezka bývala před mnoho lety využívaná k obchodu mezi malými zeměmi. Teď, co je věčná noc, tam chodí velmi málo lidí. Většina se vrátí, ale někteří ne. Prý kvůli bestiím, ale za bestie se dá dobře skrýt svou práci. Nemluvě o tom, že některé z mrtvol byly ohořelé, nebo až moc čisté na to, aby se daly připsat bestiím. *dala Mizukagemu přednášku, zatímco se přesouvali.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Sun Jun 04, 2023 10:18 am
Tatsuya: *Následuje tedy Kaede, důvěřuje ji a vydá se s ní tím směrem k tomu místu. Nějakou dobu o trvá ale nakonec tam dorazí ale nemusejí tam zůstávat.* Mám ho.. asi 4,5 kilometru dále tím směrem cítím chakru.. není nějak významná ale je to jediné vodítko. *Proto si odpečetí jakousi křišťálovou kouli a soustředí se na tu chakru, na tu co cítí v té dálce a co jim tak uniká.. směřuje totiž směrem z tohoto místa ale zase ne nějak rychle ale ani nějak pomalu. Tatsuya využije Tōmegane no Jutsu aby si v něm zobrazil dotyčného a skutečně se jedná o Nukenina.. přesněji o Samurajského Jashinistu se schopnostmi Hachimonu jménem Yasuo a Tatsuya ho ihned poznává. Nastudoval si totiž Jashinistické Nukeniny z Bingo Knížky o ktefých je to známé.* Máme ho.. pokud chceš tady to už zvládnu a můžeš klidně jít ale.. klidně můžeš jít se mnou.. jak se rozhodneš?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Sun Jun 04, 2023 10:54 am
*Šla s Tatsuyou. Sama znala nukeniny z bingo knihy nazpaměť i pozpátku. Takže když jí Tatsuya oznámil, o koho se jedná, jen to jméno jí stačilo k jasnému rozhodnutí.* Chci jít taky a jen přihlížet, pokud to bude možné, nechci zasahovat. *pousmála se. Zajímaly jí schopnosti toho, v co se Tatsuya přeměnil a zároveň chtěla vidět, jak si s Nukeninem poradí.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Sun Jun 04, 2023 11:29 am
Tatsuya: *Vyřeší to jednoduše, než aby tu toho Nukenina naháněl tak použije Kamui a sebe společně a Kaede teleprotuje asi 12 metrů před Nukenina (Yasua). Ocitnou se tak přímo před ním a Tatsuya se na něj pouze usměje.* Nerad ti to říkám ale budu potřebovat aby ses vzdal.. co ty na to? *Málokdy se ale stane že by se Nukenin vzdal, ještě méně když jde o bývalého Samuraje ale zkusit to musel.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Sun Jun 04, 2023 5:48 pm
Yasuo: *Pokojně si kráčí, když v tom se před ním objeví dvojice. Yasuo okamžitě vytasí katanu a zaujme postoj.* Nerad to říkám, ale co kdyby sis dal odchod.. co ty na to? *Jasně, že se nehodlá vzdát. A bylo mu víc než jasné, že ho přišli zabít/ulovit. Proto nečekal. Aktivoval sedmou bránu a využil techniky Iaidō, aby se k nim pár rychlými kroky dostal. V jeho rychlosti to bylo ještě rychlejší. Byl u nich ve zlomku vteřiny a to už měl i po seknutí (Kumo-Ryū Mikazukigiri), které se i v normální lidské rychlosti zdá být tak rychlé, že je vidět jen pás seknutí ve tvaru půlměsíce. Seknul tak, že by to mělo zasáhnout oba dva.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Sun Jun 04, 2023 6:07 pm
*Kaede okamžitě, jakmile se objevili před nukeninem, využila Chakura shotto a vyskočila vysoko do korun stromů, ještě, než stačil Tatsuya cokoliv říct, už tam byl sám a Kaede sledovala jen z povzdálí.* (takže si souboj odehrajte mezi sebou. ✌🏻)
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Sun Jun 04, 2023 6:56 pm
Tatsuya: *Už v moment kdy se na Yasua podíval tak věděl že má vyhráno, Tatsuya mu totiž vsugeroval to že Yasuo vlastně Tatsuyovi nakonec nedokáže ublížit.. že je vlastně ve výsledku pod jeho mocí a nebude schopen mu vůbec odporovat.. seslal na něj totiž ultumátní Genjutsu Mangekyou Sharingnau, Kotoamatsukami. I kdyby ovládal Kai nejvyšší úrovně, nebude to stačit aby se z toho Yasuo dostal, ani ta nejvyšší bolest mu nepomůže. Stane se pak to že Yasuo, provede ten svůj útok ale není schopen Tatsuyu zranit.. místo toho se prostě musí zastavit.. zastaví se a jeho katana je fakt kousek od kůže Tatsuyi, který tam jen stojí a sleduje Yasua. Nejlepší na tom Genjutsu je, že Yasuo si nebude schopen ani uvědomit že s ním bylo nějak manipulováno a bude to vše brát za své vlastní rozhodování.. Tatsuya ten se konečkem prstu dotkne jeho katany.. z boku její čepele a skloní ji.* Deaktivuje ten Hachimon.. stejně bojovat nechceš.. nebudu tě ani odvádět.. přišel jsem jen abys mi dal pár odpovědí.. pověz mi kde se nachází oltář Jashinistů ve kterém se dají tvořit Jashinisté a.. jak vypadá vaše nejvyšší kněžka. *Tatsuya ví moc dobře že on mu to bude muset sdělit.. nic jiného mu nezbývá. Takže by měl Tatsuyovi sdělit přesnou polohu oltáře (Země Válek, Oltář Smrti) ale také mu popsat jak vypadá nejvyšší kněžka (jako Yenefer).*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Wed Jun 07, 2023 2:20 pm
Yasuo: *Yasuo vystřelí proti Tatsuyovi a ani ne během setiny vteřiny je u něj a čepel jeho meče se zastaví doopravdy milimetr od jeho krku. Nicméně efekt jeho bleskové rychlosti a síly v podobě rozdrcení země pod ním a rozfoukání větru přetrvávají a tak to celé alespoň má nějaký efekt, když už to nesplnilo účel. Yasuo ale přestal. Nemělo smysl seknout so Tatsuyi, stejně by ho tím neporazil. Ani ničím, co by udělal. Vzdor byl maximálně zbytečný. Yasuo pak Tatsuyovi řekl vše, co chtěl.* Oltář smrti se nachází v Zemi Válek a naše nejvyšší kněžka je žena s černočernými vlasy a nafialovělýma očima. *Víc toho neřekl. Takto to stačilo. A ani nic dalšího nedělal.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Wed Jun 07, 2023 3:46 pm
*Už už rozbalovala křupky, sby se podívala na epický souboj, a on to Tatsuya ukončil během sekundy. Povzdychla si, ale pro jistotu zůstávala ve výškách stromu.* Co teď? Necháš ho jít? Země Železa není daleko, můžeš ho tam vrátit *Zahulákala na Tatsuyu. Sama houpala nohama z větve.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Wed Jun 07, 2023 8:01 pm
Tasuya: *Usměje se, očekává že Kaede si myslela že uvidí opravdu epický souboj ale ten samuraj nemá nic čím by Tatsuyu mohl překvapit. Ještě mu ale projede přímo vpzomínky skrze Genjutsu: Sharingan.. aby mohl na vlastní oči vidět jak vypadá nejvyšší kněžka a aby taky zjistil naprosto přesnou polohu toho chrámu.. protože Země válek je dost velká a kdyby to tam měl hledat.* Hm dostal jsem nápad.. ještě mi bude užitečný. Nechám ho aby mě dovedl k nejvyšší kněžce Jashinistů.. je to nakonec celkem vysoko postavený Jashinista a tak zařídit mi něco jako audienci u kněžky se záminkou že Jashina uctívám stejně jako oni a rád bych se mezi ně přidal.. nebude problém. *Yasuo nepoví vůbec nic, Tatsuya si u něj koneckonců vynutil absolutní oddanost a loajalitu, která překoná i jeho víru vůči Jashinovi.* Ale tam půjdu už bez tebe.. chápu že bys u toho chtěla být ale to.. bude příliš nebezpečné... mohu tě dovolit se dívat leda tak z velké dálky.. pokud bys na tom trvala. Kdo by nakonec nechtěl být svědkem toho jak po tolika dekádách položím Jashinismus na kolena.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Wed Jun 07, 2023 8:30 pm
*Seskočila ze stromu a došla k Tatsuyovi a Yasuovi, kterého si pořádně prohlédla. Obešla ho dokola a pak se zastavila u Tatsuyi.* I když bych moc ráda viděla, jak svrhneš Jashinisty, stále mám nějaké plány, které si nenechám kvůli tomuhle ujít. Stačí mi, že jsem ti pomohla takto, a budu ráda, když se pak podělíš s nějakými zajímavými informacemi, které v jejich sídle získáš. Však víš...vědět je vždcky dobrý. *Protáhla si ruce za hlavou.* Jo počkat! Vlastně už vím, co jsem ti mimochodem chtěla...už znám dobu, kdy tvé dva cíle budou vhodné k ulovení tvým pomocníkem ze stínů....který se mi...ještě stále neozval, takže ani nevím, kde je mu konec. *Nafoukla uraženě tváře, ano, mluvila o Ayatovi, kterého naposledy viděla, když jej nechávala s Noctisem a pak jí jen Tatsuya řekl, že žije a je tak nějak v pořádku, ale sám Ayato byl bůh ví kde.* A mám trochu obavu, abychom doslova neprosrali šanci...pokud se do té doby neozve, zlikviduji je sama. *Zamručel nakonec. Ayato se ale ozve dřív, než Kaede čekala, takže k tomuhle plánu nedojde.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Wed Jun 07, 2023 10:59 pm
Tatsuya: Už to znáš? Tak to pověz Ayatovi a dokončete to.. získat informace kde se nachází ukradené svitky a to mi předat.. lokaci.. a zabít je až to zjistíte samozřejmě. *Pak se jen usměje a poplácá Yasua po rameni.* Určitě to zvládnete.. mám v tebe i Ayata plnou důvěru.. to víš. Mimochodem pak se podělíme o odměnu.. nechám tě ho odevdat.. za provizi ale to vyřešíme jindy. Já tedy už půjdu.. hodně štěstí Kaede a dávej na sebe pozor. *Pak vezme sebe i Yasua do Kamui a společně zmizí.. kam? To se neví.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Thu Jun 08, 2023 7:10 am
konec rpg
Sponsored content

Medvědů - Země Medvědů - Stránka 7 Empty Re: Země Medvědů

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru