Yumi

+6
Hakai/Nozomi
Misaki Makotto
Kaede Hisa
Arisu Sasaki
Eren Maruboshi
Admin
10 posters
Goto down
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sun Oct 09, 2022 1:47 am
*Ak by ho vyhodila von, v momente by sa roztopil, až by z neho ani kosti nezostali... teda, kosti nemal, ale určite by po ňom ani tie nezostali. Preto si však mohol dovoliť preháňať, vedel, že mu to Misaki neurobí, možno tak v jej predstavách. Teda, dúfal, že by ju to nenapadlo ani tam, predsa len bol jej priateľ... nie? A bol jej prvý, takže určite... by to neurobila... možno ak by sa s ňou rozišiel, tak by ho dovliekla sem a tu ho zabila i teplom, ako pomstu za to, že jej zlomil srdce, ale... to nemal v pláne, takže to isto nerobí ani v jej predstavách.
Skutočne jej prekvapila, no mohol jej to odpustiť a len sa zasmial.* Takto ma zachytávať nepripraveného. *Pokrútil krátko hlavou. Díval sa na jej úsmev, ktorý miloval, miloval jej úsmev aj jej smiech a hodlal pre to urobiť prvé i posledné, aby sa usmievala, smiala a bola šťastná.* Nevidím v tom problém. *Odpovedal jej a zapojil sa tiež, zatiaľ čo ju pustil a prechytil si ju tak, že ju chytil pod zadkom, aby si ju mohol dať tak, aby mohla okolo neho obmotať nohy a potom sa vydal s ňou do izby, kde s ňou rovno opatrne ľahol do postele. Na chvíľu sa potom znovu odtiahli, aby sa obaja nadýchli a skôr, než stihla niečo povedať, ju tentokrát pobozkal on, a tak ona v predchádzajúcich dvoch, tak i on teraz zapojil jazyk.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 09, 2022 12:31 pm
*Misaki si všimne, že je Arita nějaký zamyšlený, ale raději se ho na nic neptá, takže se jen pousměje. Že ho nachytala nepřipraveného, tak se jen trochu pousměje, ale už mu na to nic neřekne. Během toho, co ho líbá, tak sí chytne za zadek a Misaki se ocitne ve vzduchu, takže se ho chytí nohama a jen se v duchu pousměje, protože tohle úplně nečekala. Když se s ní rozejde do jejího pokoje, tak se jen v duchu pousměje, protože byla ráda. Ve chvíli, kdy jí položí na postel, tak se od něj odtáhne a nadechne se. Chtěla něco říct, ale poté jí políbí Yashiho a opět do polibku zapojí jazyk, takže ho zapojí i Misaki a spokojeně přivře oči. Po chvíli své ruce přesune na jeho boky a začne ho po nich hladit.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sun Nov 13, 2022 10:34 pm
Chceš náš spoločný čas v posteli využiť takto? *Opýtal sa jej, keď sa odtiahli od seba. Nerobilo mu to problém ba čo bol za to rád, navyše, Arita už bol bez trička, takže stačilo poriadne vyzliecť len Misaki a skôr, než by chvíľu nad tým premýšľal, začal ju vyzliekať. Snažil sa jej dať dolu tričko, ktoré mala na sebe, pričom sa usmieval, jeho tvár nabrala i červenú farbu, ale to by nebol on, ak by ich nemal červené. Jednoducho to bol on, a vždy taký bude, nech sa deje čo sa deje. Vyzliekol jej teda tričko a ležala pred ním len v kraťasiach a bez trička, len s podprsenkou. Na chvíľu sa odtiahol ďalej, aby si užil ten pohľad... robil to vždy, pretože mohol, pretože to len mohol vidieť Misaki nahú, takú...* Si nádherná.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 13, 2022 11:32 pm
*Misaki se usměje na Aritu a vyslechne si jeho slova.* „Ano ráda bych, pokud ti to nebude vadit,“ *poví mu Misaku a následně ho políbí. Přece jen to byl hlavně její nápad přesunou se do pokoje, takže proč by teď měla říct, že toho mají nechat. Když jí začne sundávat triko, tak se jen trochu začervená a nechá si ho sundat, přece jen Arita už byl bez trika, takže mu ona neměla co sundat. Když se položí zpět na postel, tak si všimne, jak se Arita červená a jak si jí prohlíží. Při jeho slovech se začervená ještě více. Během toho co si jí Arita prohlíží, tak se Misaki zvedne a sundá si o podprsenku. Následně přiblíží k Aritovi.* „Miluju tě,“ *poví mu potichu a následně ho začne líbat na krk.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Fri Nov 18, 2022 10:28 pm
Komu by to vadilo? *Pousmial sa. Ktorému chlapovi by toto vadilo? Deň, strávený v posteli, sexom s jeho milou, to bol ako sen. Dal jej dolu tričko, Ari bol už dávno bez neho a tak mali o problém menej z jeho strany. Teraz sa však kochal pohľadom a o to viac sa začal kochať, keď si dala dolu podprsenku, miloval ten pohľad, na jej telo...* Ja teba viac, Misaki. *Usmial sa a nastavil jej krk, zatiaľ čo si ju pritiahol k sebe bližšie, aby jej mohol dať dolu šortky aj s nohavičkami. Jednou rukou ju teda držal, a druhou to z nej vyzliekol, tak, ako im to ich doterajšia poloha dovolila. Potom ju však chytil za tvár a pobozkal ju, zapojil aj jazyk. Snažil sa byť vášnivý, avšak cez to nežný, Misaki bola jeho pokladom, ktorému nechcel ublížiť. Ako sa bozkávali, tak znovu svoju partnerku položil na posteľ a dal jej dole šortky s nohavičkami už úplne, pričom sa stále venoval jej perám.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Fri Nov 18, 2022 10:53 pm
„Fajn,“ *poví mu Misaki na jeho slova. Při jeho dalších slovech se jen spokojeně usměje a věnuje se dále jeho krku. Když jí začal svlékat zbytek oblečení, tak se Misaki jen pousměje a trochu se nadzvedne, aby mu to trochu usnadnila a dále se věnuje jeho krku. Když jí pak Arita chytne za tvář, tak se mu na chvíli podívá do očí a nechá se od něj líbát a do polibku také zapojí jazyk. Jakmile jí položí zpět na postel, tak jí sundá zbytek oblečení a Misaki se tomu ani trochu nebrání a zůstane ležet na posteli a pokračuje v líbání, během nehož pokrčí nohy a trochu je roztáhne, aby se jí leželo pohodlněji. Po chvilce přeruší polibek a usměje se na Aritu.* „Líbí se mi, jak se na mě díváš,“ *poví mu a usměje se.* „Ale co s tebou, ty jsi ještě oblečený,“ *poví mu Misaki. Následně chytne jeho kraťasy i spodní prádlo a začne mu je stahovat dolů.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Mon Dec 26, 2022 7:21 pm
*Tešil sa. Pomaly prepadal vzrušeniu už len z toho, ako videl Misaki. Nahú, celú v jej kráse. Bol to náddherný pohľad na ktorý sa nemohol vynadívať. Miloval tento pohľad na ňu, ako pred ním ležala v celej svojej kráse, s príveskom ktorý jej dal okolo krku. Bola to nádhera, ktorá stála za všetky veci na svete.* Mne sa páči pohľad na teba. *Usmial sa na ňu.* Hneď to napravím. *Povedal jej a začal si rozopínať nohavice, ktoré si potom vyzliekol hneď aj so spodným.. Respektíve povedané, oboje padli na zem takmer hneď k zemi aj bez jeho pomoci. Skôr než do nej však vnikol, pozrel sa do jej zlatých očí.* Misaki, založme si rodinu. *Pozrel sa prosebne do jej očí.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 26, 2022 7:46 pm
*Misaki se na něj dívá se jen se pousměje, když vidí, jak se tváří Arita. Ve chvíli, kdy řekne, že se mu líbí pohled na ní, tak se pousměje ještě víc. Následně se k němu Misaki natáhne.* „Dělej si se mnou co chceš lásko,“ *pošeptá mu Misaki do ucha a pak se opět položí zpět na postel. Poté ho nechá se svléknout, aby mu oblečení přestalo překážet. Když je Arita bez oblečení, tak si ho Misaki prohlédne a začne se červenat ještě více, protože se jí líbil. Ve chvíli, kdy se jí podívá do očí, tak se mu taky podívá do očí a cítí, jak jí probodává pohledem.* „Chceš dítě,“ *zeptá se ho Misaki trochu překvapeně, protože tohle nějak moc nečekala.* „Tak jo, myslím, že je správný čas,“ *poví mu Misaki lehce nervózně. Sice si tím nebyla úplně jistá, ale zase nechtěla nějak moc dlouho čekat, aby se na ní kvůli tomu třeba Arita nevykašlal nebo aby na to pak nebyli moc staří. Následně se Misaki zvedne a začne líbat Aritu a lehce ho začne tlačit, aby se lehnul na postel. Poté co si Arita lehne, tak se Misaki přesune nad něj a dlouhé ho políbí, během toho ho nechá do sebe vniknout a na chvíli se zastaví, aby si oba zvykli. Poté se od něj odtáhne a začne se pomalu pohybovat.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Mon Dec 26, 2022 9:47 pm
Ďakujem Misaki, ďakujem. *Povedal jej, keď povedala, že je správny čas. Chcel rodinu a veľmi, jej dieťa. Ich dieťa. Dieťa čo nieslo ich krv, bola to nádherná predstava a ešte radšej by bol, aby to bola skutočnosť. Či už by to bol chlapec alebo dievča. Miloval by to malé, nemotorné. Učil by to ninjutsu, učil by to mnoho vecí. Čítať, písať... počítať. Vedel by vymenovať mnoho ďalších vecí, čo by dietko naučil. Bozky jej oplácal, zostal chvíľu nech si obaja zvyknúť a keď sa začala sama hýbať, tak sa s ňou pretočil a vedenie prevzal on. Mali normálny vanila sex, no tentokrát miesto toho, aby vytiahol vtedy, keď chcel vyvrcholiť, urobil sa do nej, Potom sa pozrel na Misaki, či je v poriadku. On si to užil, po jeho tvári stekalo trochu potu.* V poriadku? *Spýtal sa jej.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 26, 2022 10:13 pm
*Nad jeho slovy se jen pousměje. Ve chvíli, kdy se s ní přetočí, tak se jen pousměje a nechá ho pokračovat a spokojeně oddechuje. Jak dále Arita pokračuje, tak Misaki začne vzdychat víc a víc a udělá se chvíli před Aritou. Ve chvíli, kdy se udělá on, tak to v sobě ucítí a celkem hlasitě zavzdychá. Misaki se chvěje a unaveně oddechuje, tentokrát to bylo mnohem intenzivnější než minule. Na Aritovy slova nějakou chvíli nereaguje, protože se snaží popadnout dech.* „Jo, jsem v pořádku,“ *poví mu Misaki a následně se zvedne a políbí ho. Poté se přesune k jeho uchu.* „Ale abych řekla pravdu, tak nevím, jestli mi to stačilo, klidně bych si to ještě teď zopakovala pokud by jsi taky chtěl,“ *pošeptá mu Misaki.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Tue Dec 27, 2022 6:59 pm
*On vydychoval slasť. Po tvári mu stekal pot, celú dobu sa díval na Misaki, semtam ju poláskal, no nakoniec obaja skončili spokojní s partnerom. Čakal na odpoveď na svoju otázku, dlho ho ignorovala, ako by ho prepočula, no nakoniec prišla odpoveď. Pousmial sa. Bolo dobre, že je v poriadku.* Tak je potom dobre. *Nahol sa a pohladil ju po tvári, potom ju pobozkal. Bolo mu teplo, ani klimatizácia v dome nestačila na to, aby schladila jeho telo.* Niekedy nabudúce Misaki. Je mi až moc veľké teplo na ďalšie kolo. *Povedal jej. Jeho tvár bola červená, teplom, nie studom, ale času mali dosť, predsa len, teraz spolu spali druhýkrát, postupom času si určite užijú viac kôl, no na inom mieste. Kde nebude teplo a viac vyhovujúce podmienky.*

Koniec rpg
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Thu Sep 21, 2023 10:10 pm
MISE D

*Toru dneska dostal svoji první misi. Měl se postarat o nějaké dítě z klanu Yumi. Okolo desáté hodiny se dostavil do čtvrti klanu Yumi, kde na něj čekala mile vyhlížející dáma s dítětem v náruči.* Ahoj, ty určitě musíš být Toru. Já jsem Wabiho máma, jsem moc ráda, že mi ho dneska do večera pohlídáš. Musím jít na důležitou obchodní schůzku a nemohla jsem nikoho sehnat. *Spolu vejdou do jejich baráku. Ona mu ukáže, co kde je. A položí dítě na herní koberec, co má ve svém dětském pokoji. Toru si sedne k Wabimu na koberec.* Takže ty jsi ten dvouleťák, co ho mám hlídat. Haf, haf, *ozve se Wabi a ukazuje svoji ručičkou na jednu krabici. Toru vstane, dojde ke krabici a uvidí dřevěného pejska a další figurky a kostičky ze dřeva. Donese celou těžkou krabici k Wabimu. Vytáhne pejska a Wabi se rozzáří a začne říkat:* Haaf, haf. Ano správně, takhle dělá pejsek. *Pochválí ho Toru. Společně začnou stavět baráčky z kostiček a hrát si s dalšími postavičkami. Vytvořili si spolu vlastní malou vesničku. Jenže Wabiho to přestáválo bavit, rozmáchl se rukou a zničil celou vesničku.* „Achjo, musím ho nějak zabavit, ale nejdřív si dáme oběd.“ *Povzdechl si Toru. Vzal Wabiho, který byl znuděný a do židličky se mu nechtělo, přesto se Toruovi podle ho tam nějak usadit. Wabi se zklidnil, když dostal lžičku a svoje jídlo. Společně se jim povedlo se najíst. Potom vzal Wabiho do postýlky a přečetl mu z knížky, kterou mu ukázala jeho máma. Wabi usnul, takže Toru měl chvíli volného času.*
*Zhruba po necelých dvou hodinách se Wabi probudil. Toru se o něj postaral a zeptal se ho, jestli chce jít na pískoviště na hřiště.* Joo. *Odpověděl mu Wabi. Vyrazili spolu a Wabi šel po svých za ruku, přestože pískoviště nebylo daleko, tak jim jejich tempem cesta trvala dlouho. Když došli na hřiště, tak Wabi poznal nějaké svoje kamarády na pískovišti a běžel za nimi. Toru se jen usmál a posadil se na blízkou lavičku. Pozoroval Wabiho, jak si hraje, spolu s ostatními dětmi stavěli kopečky jako hrady a díry jako tunely v písku. Na chvíli se Toru podíval na oblohu a zadíval se jasně modré bezoblačné nebe. Když se podíval zpátky na pískoviště, tak tam Wabi nebyl.* Do háje. *Začal panikařit Toru a rozhlížet se po okolí. Nikde ho neviděl. Začal prozkoumávat, kde by mohl být. Začal ho hledat všude po hřišti, už uběhlo pět minut a pořád ho neviděl, nakonec ho přeci jen našel. Velmi si oddechl, když ho objevil pod prolézačkou, kde si hrál se svým kamarádem. Poté, když odpoledne pokročilo, přesvědčil Wabiho, že je potřeba se vrátit domů. Pomalu se vraceli k němu domů a cestou Wabi ukazoval na věci a říkal jejich barvy.* Ano, správně, je to zelený. *Odpověděl mu už po několikáté Toru. Když dorazili domů, tak Toru umyl Wabiho a převlékl ho do čistého.* No vidíš, najednou nemáš tak zaprášený obličej. *Poté si chvíli hráli v obýváku a poté přišla zpátky domů Wabiho máma. Toru vzal Wabiho do rukou a pověděl jeho mámě, jak probíhal jejich den, jen vynechal tu část, kde se mu na chvíli ztratil.* Moc ti děkuju, že jsi mi toho malého nezbedu pohlídal. Nechceš něco k jídlu na cestu domů? Ne, děkuju moc, *řekl Toru a zamířil zpátky do svého domova.*
Suzuya
Suzuya
Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 16. 07. 23

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sat Sep 23, 2023 11:38 am
Rpg Ukončeno
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Fri Sep 29, 2023 8:52 pm
*Misaki sedí doma a přemýšlí, co by dneska mohla dělat. Doma se jí sedět nechtělo a ani nechtěla jít trénovat, tak se rozhodla, že by se mohla jít jen tak projít na chvíli a pak by šla když tak zase domů, pokud by nikoho nepotkala a ani jí nic venku nezaujalo. Oblékne se s sebou si nebere žádné zbraně ani čelenku Suny. Když je oblečená, tak se rozejde do předsíně, kde si obuje boty. Když už má všechno, tak vyjde ven a zamkne za sebou. Následně se vydá do ulic klanové čtvrti a jen se tak prochází, protože zatím jí nic moc nenapadá, co by mohla dělat.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Fri Sep 29, 2023 9:26 pm
NPC Hei Yukimura
*Dnes seděl v klanové čtvrti u menší restaurace u stolu se svým kamarádem a hrály karty. Na sobě měl černé kimono a na čele čelenku Sunagakure. Nebyl nijak ozbrojen přeci jen byl ve své domovské vesnici a ve své klanové čtvrti kde by ho nikdo neměl napadnout a i kdyby tak Hei Yukimura byl na hodnosti Kage a byl velmi schopný v Ninjutsu, Taijutsu, Fuinjutsu. Ve všech třech dovednostech byl neobvykle zdatný. (Ninjutsu na 80 ti bodech, Taijutsu na 80 ti bodech, Fuinjutsu na 100 bodech) Karetní hra kterou hrály nazývali cvik.* "Hm na stole je červená sedma, trumf je srdcová karta a já u sebe mám jen jednu." *Pousmál se položil srdcové eso na srdcovou sedmu. Jeho přítel se zamračil prudkým švihem pravé ruky shodil karty ze stolu a začal na Heie řvát že je podvodník. Hei se jen usmál, rozhlédl se a všiml si velice krásné dívky.* "Hm pokud se nepletu tak tahle nehraje karty." *Jeho kamarád na něj stále řval což Heie začalo štvát. Nepotřeboval pozornost které se mu začalo dostávat. Hei velmi rychle složil několik málo pečetí a rozpadl se na malé papírky, poté se velmi rychle dostal za svého kamaráda a složil se zpět do své normální podoby. (Shikigami no Mai) Poté na svého přítele za pomocí dotyku umístil pečeť Shīru o Yokusei, kterou ihned aktivoval.* Seš moc uřvanej. Když neumíš prohrávat tak nehraj navíc ne o peníze. *Jeho kamarád byl díky Heiově pečeti znehybněný a nemohl ani promluvit. Samotný Hei se poté vydal k dívce kterou ještě před chvílí potichu obdivoval.* "Sakra bylo by pro mě mnohem snašší kdyby na mě ten magor neupozornil." *Jen co k ní přišel tak se usmál a řekl.* Hei Yukimura jméno mé a ty jsi?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Fri Sep 29, 2023 9:35 pm
*Misaki je celkem ztracená ve svých myšlenkách, protože byla celkem zvědavá, kdy by se zase mohla vydat někde mimo vesnici na delší dobu a nemuset řešit to, že je pořád ve vesnici, což pro ní bylo takové nezvyklé a celkem omezující. Jak jde kolem jedné místní restaurace, tak uslyší nějaký křík, ale vůbec ho nevnímá a pokračuje v cestě. Jedna z věcí, která jí zrovna napadla, tak byla ta, že by mohla vzít případně Torua zase na nějakou misi, ale nějak moc jí nenapadalo, jestli by mu neměla dát ještě trochu času po té poslední misi. Ve chvíli, kdy uslyší, že se k ní blíží nějaké kroky, tak trochu zpomalí, protože nebylo kde spěchat a byla celkem zvědavá, jaké osoba to míří jejím směrem. Následně na ní někdo promluví, tak se Misaki zastaví a podívá se na onoho muže. Prohlédne si ho od hlavy až k patě a jen se trochu pousměje. Vypadal celkem pěkně a dokonce se jí představíl, což jí celkem překvapilo.* „Zdravím, já jsem Misaki Makotto,“ *představí se mu Misaki a mile se na něj usměje.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Fri Sep 29, 2023 9:54 pm
NPC Hei Yukimura
*Její úsměv byl pro něj velmi hřejivý, zadíval se jí do jejich krásných očí.* Co máš dnes v plánu? Já jen jestli bych se k tobě mohl přidat. *Doufal že mu odpoví kladně ale i kdyby se tak nestalo tak by se šel vrátit ke svým oblíbeným kartám.* Nijak zvlášť jsem tě zde nevídal. Spíše bych řekl že bych spočítal na prstech jedné ruky kolikrát jsem tě zde potkal. Jestli se mohu zeptat čím se vlastně živíš? *Nikdy nebyl moc dobrý v nezávazné konverzaci. Nejlepší a nejistější si byl když někoho vyslýchal. Přece jen byl primárním povoláním mučitel, sekundárním povoláním byl lékař a speciálním povoláním byl policista.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Fri Sep 29, 2023 10:14 pm
*Vypadal v pohodě a Misaki měla takový pocit, že asi našla dneska možnost, jak zabít čas a nenudit se.* „Hmm, abych řekla pravdu, tak žádný plán nemám, doma jsem se celkem nudila, takže jsem se rozhodla, že bych se mohla trochu projít,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje, Vyslechne si jeho slova a na chvíli je ticho, než začne mluvit.* „Abych řekla pravdu, tak já jsem lovec odměn, takže se moc ve vesnici nezdržuju. Abych řekla pravdu, tak to, že musím být ve vesnici, pro mě je celkem nezvyklé, ještě k tomu tady potkávat trochu lidí, jsem zvyklá cestovat sama,“ *odpoví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Hmm, když se to tak vlastně vezme, tak ani nevím moc jaké to je trávit čas s někým zhruba stejně starým, když pořád trávím čas sama,“ *dodá ještě Misaki.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Fri Sep 29, 2023 10:28 pm
*Pozorně si ji vyslechl a hlasitě se zasmál.* Hm lovec nukeninů zní zajimavě ale pro mě by to nebylo. Já jsem spíše usedlý člověk. Navíc celý život jsem v této vesnici takže bych nevím jestli bych si zvyknul na jiné počasí než je zde. Nejhorší byla ta věčná tma. *Při slovech věčná tma udělal prsty uvozovky.* "No proč je vlastně v Suně?" Už nemáš koho lovit a nebo jsi se jen rozhodla odpočinout si? Co si takhle někam sednout? *Poté se podíval k restauraci kde před chvílí hrál s kamarádem karty.* "No tam radši ne." Pojďme se projít a třeba najdeme nějaký útulný podnik. *Usmíval se a nabídl ji rámě. Pokud jej vzala rámě tak se sní rozešel.* "Snad ten blb nebude dělat žádné problémy. Bylo by to dost blbé. Určitě bych ho zase dostal ale jednak se mi nechce bojovat a jednak se mi nechce vysvětlovat proč se ten blb chová jako blb. Nejspíše si toho jeho řvu před tím nevšimla, takže mám zatím čistý štít před ní. Tedy alespoň doufám." *Nervózně se podrbal na hlavě.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Fri Sep 29, 2023 10:37 pm
*Vyslechne si jeho slova a posuměje.* „No jo no, hold každý to má jinak. Abych řekla pravdu, tak já jsem si celkem rychle zvykla na jiné počasí, ale hlavně se mi spíše líbí místa, kde je více zeleně a voda, ne takové vyprahlé prostředí jako je Suna. No nebylo to nic moc,“ *poví mu Misaki. Ve chvíli, kdy promluvil o té době, tak si jen v duchu povzdechne, protože to pro ní byla opravdu těžká doba.* „Ale musela jsem se vrátit na nějakou dobu, už jsem byla moc dlouho pryč. A asi to bude divné, ale prostě chyběli mi lidi z vesnice. Občas je fajn si užít fajn den nebo večer v zajímavé společnosti, než být pořád o samotě,“ *poví mu Misaki.* „Jo jasně můžeme,“ *poví mu souhlasně Misaki a následně se s ním rozejde.* „Mimochodem ty jsi se někdy dostal mimo vesnici,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, protože Misaki přišlo, že Hei je pravý opak jí.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Fri Sep 29, 2023 10:58 pm
Npc Hei Yukimura
"Hm takže se vrátila jen kvůli stesku." *Pocítil úlevu když přijala jeho rámě. Naštěstí odešli dříve než se jeho pečeť zrušila takže jeho kamarád je bude muset nejspíše najít, což jej vůbec netrápilo páč věděl že jeho přítel je neskutečně líný a proto je stále jen chuuninem.* No já jsem se jen párkrát dostal mimo vesnici. Po prvé když jsem plnil chuuninské zkoušky v Konohagakure, no a poté v zemi řek a deště. No ale toto mé cestování bylo jen velmi krátké. Nejvíce jsem plnil mise v naší Zemi Větru. "Měl bych použít nějaké své výslechové metody?" *Pousmál se když si představil jak je Misaki připoutaná ke křeslu a on ji mučil. Určitě by se o ní dozvěděl mnohé ale nijak by se k ní nepřiblížil, spíše naopak. a On si toho byl dobře vědom.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 30, 2023 11:11 am
*Misaki pokrašuje pomalu v cestě a poslouchá jeho slova.* „Myslím, že v mém případě by to bylo na hodně dlouho, kdybych měla říct, kde všude jsem byla. Asi nejvíce se mi líbilo asi v zemi Sněhu,“ *poví mu Misaki a pousměje, byl tam totiž sníh a nebylo tam vedro, to bylo něco přesně pro ní.* „Abych řekla pravdu, tak mi přijde, že je zajímavé, že jsi pořád jen ve vesnici, dost lidé ze Suny mi říkalo, že kdyby mohli, tak by odtud co nejdříve vypadli,“ *poví mu Misaki, protože jí aktuálně nic moc nenapadalo, o čem by se s ním mohla bavit, přece jen ho ještě nějak moc neznala.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sat Sep 30, 2023 2:38 pm
NPC Hei Yukimura
Mě spíš přijde zvláštní že se ti líbí tam kde je sníh. No moje povolání mi moc nedovoluje cestovat mimo vesnici. "Hm zvládnu pochopit proč by někdo odnás chtěl žít v mírném podnebném páse ale proč by se někomu líbilo ve sněhové zemi?" *Pokračovali v cestě když v tom si Hei všimnul jedné zapadlé hospůdky.* Co kdybychom šli támhle? *Při těchto slovech ukázal směrem k hostinci.* Jaká máš ráda vlastně jídla? *Zeptal se páč nevěděl na co se ji ptát. Pokud souhlasila že půjdou do hospůdky tak se tam sní vydal, otevřel dveře vešel první tak jak to říká etika, podržel dveře a počkal až vejde Misaki. Poté se rozhlédl našel volný stůl a šel k němu. Odšoupnul židli od stolu a jen co si Misaki sedla tak ji přišoupl ke stolu. Poté se usadil on naproti ní.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 30, 2023 4:57 pm
*Jde vedle Heie a poslouchá jeho slova. Ve chvíli, když řekne, že mu přijde zvláštní, že se jí líbí sníh a zima, tak se jen trochu pousměje.* „Abych řekla pravdu, tak všem to přijde zvláštní, když jdu v tomto oblečení někde, kde je zima, proto nosím aspoň plášť, aby to nevypadalo až tak moc divně,“ *poví mu Misaki a jen se trochu pousměje. Jakmile navrhne místo, kde by se mohli vydat, tak se na něj podívá.* „Jo jasně můžeme, proč ne,“ *odpoví na jeho otázku a rozejde se s ním tím směrem. Ve chvíli, kdy se jí zeptá, co má ráda za jídla, tak se na chvíli zamyslí.* „Hmm, mám hodně ráda maso a nudle, ale když se to tak vezme, tak sním skoro vše. A co ty máš rád k jídlu,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, protože byla zvědavá, co jí odpoví. Když vejdou do restaurace, tak se posadí, no celkem jí to překvapilo, že je až takový galantní, přece jen ve světě byla většinou sama.* „Máš něco, co tě váže k vesnici kromě práce nebo tady zůstáváš jen kvůli práci,“ *zeptá se ho celkem zvědavě.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sat Sep 30, 2023 6:23 pm
NPC Hei Yukimura
"Cože? Ona jde takhle nalehko když je venku zima? To není možné musí se vytahovat. Divím se že to má ve svém věku zapotřebí. Přeci jen by měla být zvyklá na horko takže i kdyby se stala lovcem ve velmi mladém věku tak by její organismus neměl být schopen vydržet v tomto oblečení velkou zimu." Já holduji převážně nudlým Sobu a grilovanému masu. *Jen co se posadily a ona se ho zeptala co ho váže k vesnici tak se zasmál, zavřel oči a podrbal se na hlavě.* "Přece ji neřeknu že se rád oddávám kartám ve čtvrti Naho." No práce je pro mě velmi důležitá ale zde mě drží převážně má rodina. No a láska ke vsi. *Poté už přišla číšnice s jídelním lístkem. Otevřel jej a začal si vybírat z několika jídel.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 30, 2023 7:36 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a jen souhlasně kývne hlavou, protože každý měl rád něco jiného. Poté si vyslechne jeho další slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Jasný no, můj důvod vracet sem je moje rodina a že prostě pořád patřím sem, ale tak rodiče si už kdysi zvykli, že se sem vracím jen občas, nikoho jiného tady nějak nemám,“ *poví mu Misaki. Následně si vezme jídelní lístek a začne si vybírat nějaké jídlo. Když si vybere, tak jídelní lístek položí na stůl.* „Abych řekla pravdu, tak jednu dobu jsem měla důvod chodit i do Kumogakure, ale to už je bohužel minulost,“ *poví Misaki celkem klidným hlasem.* „A co ty máš někoho koho máš rád,“ *zeptá se ho trochu zvědavě. Následně přijde servírka, tak si Misaki objedná jídlo a ledový čaj.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sat Sep 30, 2023 7:49 pm
NPC Hei Yukimura
*Když mluvila o svých rodičích tak se usmál. On sám už měl rodiče dávno po smrti. Když poté začala mluvit o tom že kdysi měla důvod chodit i do Kumogakure tak se přestal smát. Došlo mu že v té vesnici měla svého milého, který znejvětší pravděpodobností zemřel. Minimálně pro ní. Jen co se ho zeptala zda on má někoho kdo by na něj čekal doma tak si vzpomněl na svou dávno mrtvou ženu a dítě.* Víš u mě je to dost složité. V současné době jsem sám ale míval jsem lidi na kterých mi záleželo. *Více jí říct nechtěl. I když byl povoláním Mučitel tak toto téma bylo pro něj velmi bolestivé.* "No tak úplně jsem jí stou rodinou neřekl pravdu ale to nevadí. Tedy aspoň mě to nevadí." *Poté také položil jídelní lístek a jen co přišla číšnice tak nechal Misaki aby si objědnala a poté si on objědnal Nudle Sobu a sklenku vody.* Na jak dlouho jsi vlastně v Sunagakure?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 30, 2023 8:07 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a raději nic moc dalšího k tomu neřekne, protože nebylo co.* „Měla jsem přítele, ale v době, kdy se objevily ony věže a nastala noc, tak jsme v jedné z nich byli a asi víc nemusím říkat,“ *poví Misaki a jen si v duchu povzdechne. Poté Misaki přinesou její jedový čaj, napije se a jen si v duchu povzdechne, protože to bylo teplé, začne se soustředit a následně si skleknu schladí, pokud by se Hei pořádně podíval, tak by si toho mohl všimnout.* „Abych řekla pravdu, tak vůbec nevím, jak dlouho tady budu, ale nějakou dobu tady ještě budu. Většinou bývám v částech Suny, kde nikdo nechodí,“ *poví mu Misaki, aby věděl, kde by jí měl když tak chledat.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sat Sep 30, 2023 9:07 pm
NPC Hei Yukimura
*Pozorně poslouchal co říkala.* "No rozpovídala se sama a celkem rychle. Zajímavé. Chodí tam kde není moc lidí? Takže i do čtvrti Naho? Ne tam asi ne, bývá tam rušno." *Jen co přišla do číšnice tak mu přinesla vodu a řekla že jídlo bude zachvíli.* Takže sem si se vrátila páč už si nechtěla být sama a chodíš tam kde je málo lidí? *Toto její tvrzení bylo velmi zajímavé ale za dobu co vyslýchal ž slyšel různé prapodivné věci.* No já jsem buď v práci a nebo v nějaké dobré ale menší restauraci. "No nejčastěji ve čtvrti Naho hraju karty." *Po chvíli uslyšel známí smích, otočil se směrem odkud hlas šel a všiml si jednoho shinobiho kterého nedávno obral v kartách. Tehdá hrály oko a Heiovi šla dobrá karta. Otočil se zpět na Misaki.* Je tvůj čaj dobrý?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 30, 2023 9:20 pm
*Jen se na něj mile usměje. Byl pro jí dost zajímavý a ráda by se o něm dozvěděla víc, ale nějak moc nevěděla jak, nechtěla se ho nějak moc vyptávat a tak doufala, že by se mohl rozmluvit sám, jak budou dále pokračovat v konverzaci. Vyslechne si zhrnutí toho co ona řekna a pousměje se.* „Ano, on je problém v tom, že prostě nejsem nějak moc zvyklá na lidi, když většinu času cestuji sama po světě, ale prostě je pár lidí, na kterých mi záleží. A ono občas ani nepohdrnu dobrou společností,“ *poví mu Misaki, teď záleželo na něj, jak si to vyloží, protože Misaki to myslela v obou smyslech.* „Abych řekla pravdu, tak jsem chtěla od mala cestovat a díky tomu co dělám se mi to daří, ale zase na druhou stranu je to hodně nebezpečné,“ *dodá Misaki.* „Tak ono toho asi není nějak moc co dělat, když jsi pořád ve vesnici nebo v jejím okolí, i když něco by se našlo,“ *řekne celkem zamyšleně.* „Ale jo, je dobrý,“ *poví. Všimla si předtím, že vypadá nějak zamyšleně a dívá se za ní, ale raději se ho neptala co se děje.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sat Sep 30, 2023 10:15 pm
NPC Hei Yukimura
No a na kterých lidech ti záleží kromě rodičů? Máš vůbec někoho takového? Já jen že když jsi furt mimo vesnici tak sis zde nemohla najít jiné lidi na kterých by ti mohlo záležet? Jestli se pletu tak se samozřejmě omlouvám. *Po chvíli se protáhnul. Dal svou pravou ruku do kapsy ze které vytáhl balíček karet. (balíček karet na prší) Dal balíček nad stůl a začal míchat karty. Toto dělal když byl nervózní, když chtěl s někým hrát nebo když vyslýchal. Teď byl ovšem nervózní jelikož mluvit s děvčaty mu nikdy moc nešlo. Svou mrtvou ženu vlastně ani nesbalil on ale ona sbalila jeho. Navíc se od Misaki dozvěděl spoustu věcí a chtěl se toho o ní a hlavně od ní dozvědět co nejvíce takže si i trochu připadal jako v práci když vyslýchal.* No je pěkné že sis splnila sen s dětství ikdyž je to nebezpečnější než sis v dětství myslela. Jsem rád že ti zdejší čaj chutná. *Po chvíli přišla číšnice i s jídlem. Hei si vzal hůlky a než se pustil do jídla tak Misaki popřál dobrou chuť.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 30, 2023 10:46 pm
„Tak ono pár přátel se najde, ale je pravda, že jich moc není no, v pohodě,“ *poví Misaki trochu smutně, protože lidi, které znala jsou většinou mrtví. Všimne si, že vytáhne balíček karet a začne ho míchat, byla celkem zvědavá, copak bude dělat. Poté se napije čaje a vyslechne si jeho další slova a pousměje se.* „No to jo, přece jen jít po nukeninech, kteří jsou hodně nebezpeční a bojují naplno, protože jim jde o vše, tak to není moc super, ale hold jsem si na to musela zvyknout, i když mám takový pocit, že jsem několikrát měla hodně namále,“ *poví Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí, protože to byly věci, na které nechtěla nějak moc vzpomínat. Když servírka donese jídlo, tak mu Misaki popřeje dobrou chut a poté se taky pustí do jídla.* „Ono vyslýchat lidi je úplně něco jiného, než když když stojíš přímo proti někomu jinému, ale musí to být zase dost náročné na psychiku, co,“ *poví celkem zamyšleně, protože z této práce měla takový pocit. Poté si vezme hůlky a dá si do úst první sousto. Ani nečekala, že by to mohlo být tak dobré. Poté se podívá na Heie a přemýšlí, co by mohla říct.* „Ono když jsi někde ve světě sám a jsi po nějaké fakt šílené misi, tak je to občas až moc těžké a depresivní, že mi někdy chybí někdo, kdo by mi pomohl změnit myšlenky,“ *poví Misaki a následně se na nějakou chvíli odmlčí a je celkem zvědavá, co jí řekne on.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sun Oct 01, 2023 1:29 pm
NPC Hei Yukimura
Ano výslechy jsou kolikrát dlouhé a zkušení shinobi se jen tak nedají takže je i občas potřebné použít rochu drsnějších metod. Nejhorší je vyslýchat jiného mučitele. No potřebné jsou obě dvě práce. Když lovec nukeninů přivede nějakého nukenina tak z něj mučitel dostane informace pro koho dělal, s kým dělala a tak podobně ale hodně se stává že lovec nukenina při souboji spíše zabije takže jsem se dal radši k policii abych mohl co nejvíce zločinců chytnout zde, než se dostanou mimo vesnici. *Než se pustil do jídla tak samozřejmě odložil balíček karet na stůl. Když snědl první sousto a vyslechl si co mu říkala tak se pousmál.* Někdy by bylo lepší cestovat s někým že? Jak ti vlastně chutná? *Hei vlastně používal výslechovou metodu, která mu kolikrát pomohla při výslechu civilistů. Zdánlivě obyčejný rozhovor o ní a o něm, přičemž o ní se dozvídal informace a osobě toho zase tolik neřekl. No ono toho ani nebylo tolik co říct. Od smrti své ženy a děcka se věnoval jen práci, kartám a občasně i alkoholu.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 01, 2023 1:38 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* „No vyslýchat jiného mučitele asi není moc lehké, protože ví, co může očekávat. Tak ono jít po někom kdo dělá bordel teprve ve vesnici a někom, kdo už je mimo vesnici je rozdíl, ono i když už jsem měla i misi, kdy bych nepřítel schopen zničit celou vesnici,“ *poví Misaki a trochu se protáhne, mluvit o misích jí nějak moc nebavilo, protože občas to bylo téma, které prostě nechtěla vytahovat.* „Jako je to lepší, ale zase na druhou stranu se nemusíš o jinoho jiného starat a nemusíš s ním řešit, kde se vydáte, když nemáte zrovna nějakou misi, prostě si vybereš co chceš dělat podle sebe. Ale jo je to dobré a tobě,“ *zeptá se ho Misaki, protože jí nějak moc nenapadlo co jiného by mohla říct. Měla takový pocit, že mluví jen on a on nějak moc o sobě nemluví.* „Co vůbec děláš, pokud nejsi zrovna v práci nebo nehraješ karty,“ *položí mu Misaki naprosto jednoduchou otázku a je celkem zvědavá, co jí odpoví.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sun Oct 01, 2023 1:48 pm
NPC Hei Yukimura
*Byl rád že jí chutnalo. Pousmál se když se ho zeptala co dělá když není v práci nebo nehraje karty.* To je jednoduché buď trénuji nebo jsem u rodiny. "Asi se mě na to zeptá. Přece jen by ji mělo přijít divné že jsem u rodiny. Přece jen jsem ji řekl že moji rodiče jsou mrtví a že teď s nikým nejsem. Zeptá se mě na to nebo ne?" Mě to taky chutná. Je to nečekaně dobré. Jsem zde poprvé a jsem rád že jsem zde s tebou. Je mi s tebou dobře. "Mám se jí zeptat jestli si nedá něco ostřejšího? Sakra tohle je trapný."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 01, 2023 2:00 pm
*Poslouchá jeho slova a přemýšlí nad jeho slovy, protože se jí to nějak nezdálo. Zmínil, že je jeho rodina mrtvá, tak jí celkem zajímalo, kde tráví čas... na hřbitově asi ne.* „Hmm, nepletu-li se, tak jsi říkal, že jsi sám, takže mě tvoje poslední slova trochu překvapily,“ *poví mu Misaki celkem zamyšleně. Mohlo by to vypadat, že Misaki během jejich rozhovoru nedávala pozor, ale opak byl pravdou.* „Tak to je dobře, že ti chutná,“ *to, že řekne že je mu s ní dobře jí celkem překvapil, protože něco takového nečekala a trochu se začervená.* „Hmm, co takhle se něčeho napít, třeba ti to rozváže jazyk a dozvím se něco více než doteď. Bylo by fajn trochu rozmluvit někoho kdo je mučitel,“ *poví mu Misaki a zasměje se.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sun Oct 01, 2023 2:07 pm
NPC Hei Yukimura
*Zasmál se když domluvila.* No rozvázat mi jazyk není jednoduché. Narovinu se zeptaj na to co tě zajímá a já ti rád odpovím. Narovinu sem se svojí rodinou na hřbitově. Mohli by jsme se něčeho dobrého napít. Co by sis dala? Saké? Nebo něco slabšího? *Poté počkal až odpoví Misaki, mezi tím však jedl. Když mu Misaki řekla co by si dala k pití tak zvedl ruku a po chvíli k nim přišla servírka. Pro sebe Hei objědnal saké a pro Misaki objědnal to co chtěla. Jen co se servírka vrátila s pitím tak si Hei nalil saké pozvedl šálek, ťukl si s Misaki a poté se napil.* Jaké máš vlastně zájmy?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 01, 2023 2:17 pm
*Odpověděl to, co si myslela, že nebude pravděpodobně. Nad jeho slovy jen kývne hlavou.* „Já myslím, že bych to časem zvládla, ale fajn, pokud mě něco bude zajímat, tak se zeptám rovnou,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Abych řekla pravdu, tak bych si dala Whiskey s ledem,“ *poví mu Misaki a následně pokračuje v jídle. Poté co se vrátí servírka s jejich pitím, tak si Misaki vezme sklenku a napije se. Ne že by na to bylo nějak moc zvyklá, ale hold občas se hodilu trochu se napít a nemyslet na minulst.* „Hmm, zájmy jo,“ *poví mu Misaki.* „Tak třeba cestování, čtení knih, asi budou ještě další věci, ale nějak mě nic moc nenapadá a co u tebe,“ *zeptá se ho.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Sun Oct 01, 2023 2:56 pm
NPC Hei Yukimura
"No mohl bych si sní trochu pohrát a nic moc jí neříct. Ne kašlu na to." *Poté však začala mluvit o svých zájmech a on se zájmem poslouchal. Znovu si nalil a napil se.* No tak cestování může být zajímavé. Co tě baví za knihy? No já čtu jen spisy zločinců. Když ne spisy tak nečtu nic moc. Co se týče cestování tak necestuju vůbec ale to už víš. No jak myslíš to že máš ráda další věci kromě cestování a čtení knih a nic dalšího tě nenapadá? "Chjo nesnáším když někdo přede mnou něco tají."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 01, 2023 3:08 pm
*Vyslechne si jeho slova a pousměje se.* „Hmm, ono je těžké říkat co mě baví, když většinu jsem někde sama a třeba se v noci dívám na hvězdy.. On je problém v tom, že neumím nějak moc mluvit s lidmi,“ *poví mu Misaki.* „Hmm z knih celkem fantazy nebo historie,“ *poví mu Misaki. Následně dojí zbytek svého jídla a podívá se na něj.* „Co jiného ještě tebe baví,“ *zeptá se ho. Následně vezme sklenku a vypije Whisky, poté sklenku položí na stůl.* „Ikdyž tento rozhovor mi dost silně připomíná výslech, tak se mi na tobě něco hodně zamlouvá,“ *poví mu Misaki a lehce se pousměje. Byl jiný než ostatní než ti, které potkávala ve světě a Misaki se celkem zamlouval.*
Sponsored content

chakry - Yumi            - Stránka 4 Empty Re: Yumi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru