Brána Kumogakure

+13
Dango Yoshikawa
Shinzaburo Genichiro
Shimiru / Azazel
Arita Konoruki
Eren Maruboshi
Kamiko Yuki
Tatsuya
Kaori Gremory Saito
Rias Gremory
Kirigaya - Sumi
Batsu
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
17 posters
Goto down
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Tue Jan 03, 2023 1:26 pm
*Misaki se dívá na Danteho a čeká, až budou moct vyrazit. Když pak řekne, že můžou tedy vyrazit, tak se za ním rozejde.* „Abych řekla pravdu, tak já jsem tady už i zažila rvačku, do které jsem se připletla omylem, takže mám takový pocit, že asi i vím, jak to tady může dopadnout,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje.* 'Hmm, mám takový pocit, že nezapomenu na to, jak jsem tady byla s Dangem a musela jsem se tady potýkat s klanem Doku nebo jaký to byl,' *pomyslí si Misaki a zatím mlčky pokračuje v cestě. Ve chvíli, kdy začne Dante mluvit, tak se na něj podívá a pousměje se.* „Mno pokud vydržíš to vedro, protože je to tam úplně jiné jako tady, prostě tady je oproti Suně zima, ale zase na druhou stranu, když teď nesvítí slunce, tak tam není takové vedro, takže pokud se tam chceš opravdu podívat, tak to zvládni do té doby, než se věci zase změní do pořádku, jinak se tam upečeš,“ *poví mu Misaki a usměje se.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Dante Kyōki

Tue Jan 03, 2023 5:42 pm
*Když se konečně rozejdou, Misaki se Dantemu přizná, že se již tady s někým porvala a Dante si spíše pro sebe poví:* No jo, podělaní krtci. Na povrch vylezou jen proto, aby dělali problémy a když se tu někdo náhodou nachomýtne, tak s ním mají problém, jakoby oni byli ti ublížení. *Tuto část Kumogakure ze srdce nenáviděl a kdyby bylo na něm, vyvolal by nějaké zemětřesení a podzemní část Kumo srovnal se zemí, včetně zdejších. Nyní k tomu měl další důvod, takže jich měl již celkem pět. Když mu Misaki začne povídat o Sunagakure, Dante se na ní jen usměje a poví jí:* Hele, neboj se. Zkoušky jsou blízko a ta Temnota nevypadá, že by se jí zrovna chtělo loučit. Ale díky za radu, určitě jí využiji a podívám se do Sunagakure no Sato v tomto období. A co víš, třeba se tam střetneme a tentokrát mi budeš ukazovat nějaké zajímavě věci Ty.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 04, 2023 11:30 am
*Misaki pokračuje v cestě a poslouchá Danteho slova.* „Hmm zajímavé, u nás v Suně všechny klany vycházejí celkem dobře se dá říct, pokud se tedy za tu dobu co tam nebývám něco nezměnilo,“ *poví Misaki celkem zamyšleně, protože je pravda, že poslední dobou se tam moc nezdržovala, vždy se tam objevila a pak hned zase zmizela.* „No uvidíme, jak to bude vypadat časem, co ty víš, třeba se ti v Suně zalíbí, ale to spíše ne bych řekla. Mno uvidíme, kde tě zavedu, třeba tě odvedu za hranice země do pouště a nechám tě tam někde, aby jsi se pak dostal pryč,“ *poví mu celkem rýpavě Misaki, protože v Suně toho opravdu nebylo nějak moc, na co by se tam mohl Dante podívat.* 'Hmm, to se mi zdá nebo Reisu dneska není ve své kůži, když neřekl skoro nic ještě, normálně by už do Danteho dávno rýpal,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože jí to přišlo nějaké divné, že nepromluvil ani slovo, ale nevěděla, jestli se na to má Danteho vůbec ptát, jestli by ho třeba tím nějak nenaštvala nebo je to kvůli ní, takže se raději rozhodla, že to pro zatím nechá plavat, ale celkem dost jí to zajímalo.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Dante Kyōki

Wed Jan 04, 2023 3:09 pm
*Misaki jim poví, že v Sunagakure no Sato vychází všechny klany spolu v pohodě, což jej trochu zarazilo.* "No tak to je tedy super, pokud je Sunagakure no Sato tak klidná, možná bych tam mohl často setrvávat. Ale proč v Kumogakure no Sato to není také takové? Proč tu musí být rivalita mezi klany a proč hlavní agresoři jsou právě z klanu Doku?" *Danteho myšlenky byly zmatené, ale on klan Doku znal jen z vyprávění a také, když plnil mise a hlídal klučinu. Ani na jméno si již nevzpomínal, jak dávno to bylo. Její další slova a básnění o Suně, i když s notnou dávkou sarkasmu a ironie, Danteho zaujala.* No, musím říci, že by to byla pořádná výzva. Ale pokud bych měl sebou láhev vody a nebyli bychom nějak extra daleko, tak by to mohla být i taková zábavná hra. *I Dante si všiml, že Reisu nemluví, ale po tom všem, co jim provedl, se tomu nediví. Mlel včera voloviny a dostal na budku, nejspíš tedy nechtěl, aby se to opakovalo.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 04, 2023 4:29 pm
*Sleduje Danteho, který je už nějakou chvíli potichu a to jí cekem překvapilo, protože to bylo takové divné, když už bylo ticho, ale moc nevěděla, co vy mu k tomu měla říct, takže raději mlčky pokračovala v cestě a dívala se okolo na vesnici, protože jí to celkem zajímalo v Kumogakure, navíc šla někde, kde ještě nebyla. Ve chvíli, kdy Dante promluví, tak se na něj podívá.* „Mno když myslíš, ale musím ti říct, že to tam vypadá skoro všude stejně, písek, písek, písek, občas kámen, takže by jsi to měl celekm těžké, asi můžeš být rád, že nebudeš na chuuninské zkoušky v Suně,“ *poví mu Misaki a pousměje se na něj, protože podle jejího názoru byla Suna a Země Větru to nejhorší místo, kde se zkoušky konají.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Dante Kyōki

Wed Jan 04, 2023 7:51 pm
*Když Dante prolomí ticho, Misaki se toho ihned chytla. Její povídání spíše znělo, jakoby jej odrazovala od Sunagakure.* "Tak to doopravdy nechápu. Jednou je to její domovina, tak jsem na ní alespoň trochu hrdý. Zajímalo by mě, zda takto budu mluvit v budoucnu já o Kumogakure, pokud bych byl nějak cestovatelský typ." *Moc se nad tím neohlížel a spíše jí proti argumentoval:* Víš Misaki, někomu by se v Sunagakure mohlo líbit více, než v jiných vesnicích. Vždyť, i písek, kaktusy a další věci jsou tak moc zajímavé. A navíc, to že je tam teplo znamená, že se tolik nemusíte starat o teplé obleky. A navíc, strašně moc mě fascinují ty zvířata... Štíři? Ty potvory, co mají ocas s jedem a čím menší je, tím více je jed prudký.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Fri Jan 06, 2023 9:30 am
*Misaki pokračuje v cestě a přemýšlí, co by se mohlo dneska ještě dít.* „Jo já nevím, ale prostě Suna není pro mé Kekkei Genkai nic moc dobréhom prostě na led je tam moc velké vedro no,“ *poví mu Misaki a poté se na nějakou chvíli odmlčí, protože nějak nevěděla, co by mu na to ještě měla říct.* „Mno jako Suna je celkem fajn, ale prostě pořád to je takové celkem nehostinné místo,“ *dodá ještě Misaki.* „A navíc je tam ještě málo vody. Třeba vy tady máte dost dobré podmínky, co bych za to dala, kdybych mohla žít tady,“ *poví mu Misaki.* 'Hmm, co bych dala za to, kdybych mohla žít tady a ne v Suně, uvidíme co bude časem s Aritou, kde budeme,' *pomyslí si v duchu Misaki.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Dante Kyōki

Fri Jan 06, 2023 4:15 pm
*Misaki i nadále dává řádné argumenty, proč je pro ní Sunagakure vlastně peklo.* "Chápu, že její ovládání ledu je zrovna v Sunagakure k ničemu, ale i přesto takto hanit svojí domovinu? Kdyby mě slyšel Zira takto mluvit, tak bych se i vsadil, že mě z tohoto místa odhodí až zpět domů a bude mě nutit trénovat, dokud nepadnu," *zamyslí se Dante a dále jí poslouchá. Nakonec jí odpoví:* No, i když je nehostinná, tak si představ, jak by to vypadalo, kdyby jsi žila třeba tady? Výchova tady v Kumo a Suně jsou určitě jiné a také, hlavně prostředí a lidé tvoří charakter. *Když začne mluvit o nedostatku jídla, Dante jen tak zmíní:* No, voda je na nic, když není. Nám tu asi za chvíli začne hladovka, pokud nebude více lovců, co by lovili zvířata.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 07, 2023 2:20 pm
*Misaki se dívá na Danteho a je celkem zvědavá, co jí ještě řekne. Nad jeho slovy se následně na nějakou chvíli zamyslí.* „Jako máš pravdu,“ *poví mu Misaki, protože se s tím už moc zabývat nechtěla, protože jí to přišlo celkem zbytečné.* „Jako ono, když to tak vezmeš, tak v Suně není skoro žádné jídlo, většina z toho se dováží z jiných zemí, takže když není dost jídla ani pro vesnice, ve kterých si dokážou vypěstovat a ulovit ani pro svou vesnici, tak je jasné, že nic z toho nepůjde na obchod, takže do Suny se nedostane vlastně nic,“ *poví mu Misaki a opět se odmlčí.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Dante Kyōki

Sat Jan 07, 2023 5:03 pm
*Když Dante vidí, že jeho slova donutila Misaki k přemýšlení, jen si vnitřně povzdychne.* "Snad jsem neřekl nic špatného. Možná je to jen můj názor a já jsem to nyní nehorázně přepískl. Co mě to vůbec napadlo? Říci tohle nahlas? Dante, ty jsi občas strašný idiot," *pokárá sám sebe, ale reakce Misaki je přesně opačná, než čekal. Usměje se a poslouchá její další slova, která jej upřímně mrzí.* "Sakra, to jsem nevěděl. Kdybych to jen věděl, neřekl bych takové voloviny.." *pomyslí si Dante a jen jí smutně poví:* To Tě potom již chápu.. Musí to být strašně úžasný pocit, když cestuješ sama a staráš se sama o jídlo. A moc mě to mrzí, že je na tom Suna tak špatně. Kdybych mohl, tak vám nějak pomohu.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Jan 08, 2023 6:05 pm
*Misaki pokračuje v cestě a přemýšlí nad tím, co by mu pak měla ještě říct, ale nic moc jí nenapadá. Ve chvíli, kdy Dante promluví, tak se na něj podívá a jen si v duchu povzdechne.* „Nemáš se za co omlouvat, prostě to tak je a tak to bude, hold když se rozhodli pře mnoha lety, že chtějí mít předkové vesnici v poušti, tak nikdo nevěděl, že to dopadne takto,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Mno nechme už to raději být a pojďme se bavit o něčem jiném,“ *poví mu Misaki a následně se na nějakou chvíli odmlčí a přešmýlí, co bude se světem dále.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Dante Kyōki

Sun Jan 08, 2023 6:20 pm
*Když Misaki poví, že je netřeba se omlouvat a začala házet vinu na předky, Dante se zamyslí:* "No jo, zajímalo by mě, koho napadlo postavit obří vesnici ve skalách a ještě udělat vlastní podzemní část? Bylo to vůbec chytré? No ano, z defenzivního hlediska ano, ale zase při ústupu by to bylo bez technik pěkně na pytel se vracet nahoru." *Na její slova však odpoví:* No, ale přestěhovat se můžeš, ne? *Když chvilku mlčí a najednou promluví, Dante se zamyslí nad dalším tématem. Po chvíli odpoví:* No, tak třeba, co si myslíš o ostatních vesnicích? Jsou více v pohodě než Kumo a Suna?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Jan 08, 2023 7:52 pm
*Misaki poslouchá slova Danteho a přemýšlí, co by mu mohla odpovědět.* „Mno abych řekla pravdu, tak si tím nejsem nějak moc jistá, jestli bych se mohla přestěhovat, přece jen patřím pod Sunu,“ *odpoví mu Misaki, protože měla takový pocit, že to nebude zrovna jednoduché.* „Abych řekla pravdu, tak ono je to celkem těžké. Každá vesnice je nějaká jiná, vlastně každá mé své výhody a zase nevýhody, takže nevím, co bych ti k tomu měla říct,“ *odpoví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože jí opravdu docházely témata k hotovu.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Dante Kyōki

Sun Jan 08, 2023 8:57 pm
*To, že patřila pod Sunu a nejspíše by jí to nevyšlo jej hodně mrzelo.* "Kéž by to nějak šlo udělat nebo zajistit. Ale tak, je snad lovkyní nukeninů, ne? Může bydlet déle v nějakém hotelu a pak si zajistit bydlení. Může třeba říci, že má podezření a tohle je kamufláž.. Ne, tohle je asi hloupost, co by se mohla povést maximálně v knihách," *zesmutní v myšlenkách Dante a poslouchá její další slova.* No jasně, ale neboj se. Až budu prozkoumávat svět, tak se ti pokusím nějaké hezké místo najít. A k tomu i důvod, aby jsi tam mohla žít bez problémů, *řekl Dante odhodlaně. Pak si však uvědomil, že začíná být celkem pozdě.* Misaki, nevadilo by ti, kdybychom se sešli někdy jindy? Ještě dnes mě čeká trénink... Promiň.. *Pokud by Misaki pověděla, že s ním chce ještě být, ještě chvíli by zůstal. V opačném případě by se rozloučil a odešel.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 11, 2023 12:24 pm
*Dívá se na Danteho a poslouchá jeho slova.* „Hah, tak díky, no uvidíme, kde mě to časem zavede,“ *poví mu Misaki a pousměje se Poté co řekne, že ho čeká doma ještě trénink, tak se na něj podívá a usměje.* „Jo jasně, klidně jdi nebude tě zdržovat, aby jsi z toho neměl nějaké problémy, tak se měj a zase se někdy uvidíme,“ *poví mu Misaki a následně se ona sama vydá do ulic Kumogakure, aby si sehnala ještě nějaké zásoby, než se zase vydá jinde.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 11, 2023 12:31 pm
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 28, 2023 5:15 pm
*Misaki se po dlouhé době opět dostala do Kumogakure no Sato, protože byla nedaleko a potřebovala doplnit nějaké zásoby. V malých vesnicích se to nedalo, takže byla celkem ráda, že jí pustí aspoň do velkých vesnic, aby si sehnala to co potřebuje. Akorát prochází ulicemi Kumogakure a přemýšlí, kde by se mohla ubytovat, protože už tam nějakou dobu nebyla. Za opaskem svého oblečení má Kusanagi no Tsurugi, na pravé noze má pouzdro se zbraněmi, čelenku Suny má kolem krku a nad zadkem na opasku má ještě větší pouzdro, ve kterém má nějaké zbraně, papírky na klanové techniky a ještě svitky, ve kterých má další věci.* 'Hmm, jsem zvědavá, co bude až tohle skončí, jestli se vrátí obyčejní lidi nebo ne,' *pomyslí si v duchu Misaki.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Sat Jan 28, 2023 5:50 pm
*Kazuya se zrovna vracel z akademie, kde ho zase obohatili o určitou sadu znalostí a dovedností.* "Myslíš, že jednou budeme tak dobří jako máma?" *Zeptal se Kazuya v mysli svého bratra Shikiho, načež se mu okamžitě dostalo odpovědi:* "To nevím, prý bývala hodně dobrá. Kdyby se jí nestalo to, co se stalo, určitě by byla ještě lepší... a určitě by taky opustila toho hajzla, který nám teď má dělat otce," *odpověděl mu rázně Shiki. Jelikož byl Kazuya vždy ten klidnější, tak ostrá slova svého bratra nekomentoval, i když s ním podvědomě asi i souhlasil. Každopádně pomyšlení na jejich nevlastního otce mu úplně zkazilo náladu, zatímco Shiki se spíš naštval. Být situace ve světě normální, tak by se tenhle mladý černovlasý kluk s výstřední zlatooranžovou barvou očí pravděpodobně bezmyšlenkovitě poflakoval po vesnici v rukama v kapsách a okolí by mu bylo úplně ukradené. Jenže teď to bylo tak trochu jiné, takže raději zůstával vždy alespoň trochu ve střehu. Když pak procházel kolem světlovlasé dívky, zastavil se kousek poté, co ji minul a otočil se za ní. Spíš než žena jako taková ho upoutala její čelenka - nebyla totiž místní.* Vy jste ze Skryté Písečné, že? *oslovil ji Kazu zvědavě. Ninju z jiné vesnice totiž v životě snad nikdy nepotkal. Ano, jeho otec nebyl místní, ale Kazuyu ani Shikiho nikdy zrovna jeho minulost nezajímala.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 28, 2023 6:31 pm
*Mísaki pokračuje v cestě a přemýšlí, jak dlouho se tady zdrží, protože se jí nechtělo hned pryč z vesnice.* 'Hmm, zajímalo by mě, jestli tady bude někdo zajímavý,' *pomyslí si v duchu Misaki a pokračuje v cestě. Když kolem ní někdo projde, tak pomalu pokračuje v cestě. Následně se zastaví a otočí se, protože jí to trochu překvapilo, že tam někdo je, doteď jí to přišlo dost mrtvé ta ulice. Když si ho prohlédne od hlavy až k patě, tak během toho poslouchá jeho rozhovor.* 'Hmm, že by bylo s kým si popovídat,' *pomyslí si v duchu Misaki.* „Zdravím. Ano jsem ze Suny, proč se ptáš,“ *zeptá se ho celkem zvědavě Misaki, protože jí ani nějak moc nepřekvapilo, že si všiml, že je z jiné vesnice.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Sat Jan 28, 2023 7:07 pm
*Neodbyla ho hned, což bylo dobré znamení. Když ale mělo přijít na jeho odpověď na otázku, proč se vlastně ptá, napoprvé ze sebe dostal jen rozpačité:* No... "No výborně, ty jsi tomu zase dal," *pogratuloval mu v mysli Shiki ironicky. Kazuya si jen povzdechl v reakci na jeho komentář a začal honem rychle přemýšlet nad nějakou normální odpovědí.* No... Já byl jen trochu zvědavý, jaké to v Suně je. A taky... jaké to je takhle cestovat mezi vesnicemi? *Kazuya teď vypadal trochu jako zasněné dítě, které by velmi rádo slyšelo nějaký zajímavý příběh. Inu, v některých věcech byl stále poněkud dětinský. Shiki se za něj v ten moment musel trošku zastydět a nejraději by protočil očima, kdyby to v téhle situaci nevypadalo divně.* "Já vím, jak moc rád bys viděl i něco jiného než jen tuhle vesnici, ale mluvení nech prosím tě příště na mně," *pověděl mu Shiki.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Jan 29, 2023 11:40 am
*Misaki stojí a poslouchá jeho slova. Jen se trochu pousměje, když se zarazí.* 'Hmm, že by další student akademie, přijde mi, že poslední dobou jich je všude celkem dost až na Sunu no,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože jí to tak přišlo.* „Hmm, v Suně je jen vedro a písek, řekla bych, že tam není nic moc zajímavé k vidění, prostě taková velká poušť, kde si lidi postavili vesnici, asi takto bych to řekla,“ *poví Misaki celkem zamyšleně, protože nic moc jiného se k Suně říct nedalo.* „Mno cestování je fajn, můžeš poznávat nové země a nové lidi,“ *dodá ještě Misaki a pak se na nějakou chvíli raději odmlčí.* 'Mno asi zním jako vždy dost negativně, když mluvím o Suně, ale tak to prostě je, pro mě osobně tam není nic moc zajímavého,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože to pro ní prostě takto bylo.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Mon Jan 30, 2023 8:14 am
*Kazuya zvědavě očekával nějakou zajímavou odpověď a doufal, že se dozví, jak úžasný a skvělý je to domov, ale to se k jeho smůle nestalo. Takové to původní nadšení ho v tento moment z velké části opustilo. Být to jen na Kazuyovi, tak asi jen pokýve hlavou, prohodí něco ve smyslu, že děkuje za informaci a odejde. Se Shikim ale jistou zvědavost přeci jen sdíleli a on na rozdíl od Kazuyi chtěl zjistit nějaké objektivní informace a ne jen něco, co si jeho brácha vysnil. A ač to normálně ve zvyku neměl, vložil se do konverzace namísto Kazuyi:* Ale i na takovém místě může někdo určitě najít mnoho zajímavého. *Tahle věta byla směřovaná vlastně spíš na Kazuyu. Chtěl mu naznačit, že by se neměl hned nechat odradit od toho chtít se tam podívat, ale že by neměl mít moc fantastická očekávání. Druhá věta ale už byla plně směřovaná na slečnu ze Suny:* Přesně proto bych chtěl jednou cestovat. Právě to poznávání nových míst mě na tom moc láká. *Na chvíli se odmlčel.* Nevím ale, co musím udělat proto, abych mohl volně cestovat po světě, jít kam se mi zachce a být tam jak dlouho budu chtít. Jasně, zesílit, ale to asi nebude všechno, ne? Myslíte, že to v tomhle mají velké vesnice nějak podobné? *Všechno, co Shiki řekl, se neslo v daleko rozhodnějším a dospělejším tónu.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Mon Jan 30, 2023 1:30 pm
*Misaki sleduje Kazuyu, který najednou vypadal celkem smutně, ale prostě ono to bylo takové, že s Suně byl jen písek a občas nějaký kaktus, někde byla vodní nádrž a to asi tak vše.* „Mno jako ono to bylo takové, že občas tam je třeba nějaký kaktus nebo malá vodní nádrž, jinak nic moc jiného,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí. Poté si vyslechne jeho další slova a na chvíli se zamyslí, protože nějak moc neví, co ještě by mu měla říct.* „Mno abych řekla pravdu, tak musíš být chuunin, aby jsi mohl cestovat po světě. Navíc musím mít buď to povolení od Kageho nebo by jsi musel být lovec odměn, jinak se mimo vesnice až tak moc nedostaneš. Mno a teď s tím, co se děje ve světě, už je to celkem na nic, že se nějak moc nedostaneš mimo vesnici, když je venku tak nebezpečno,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Mon Jan 30, 2023 9:01 pm
*Kazuya celkem rychle pochopil smysl bratrových slov a tak se přestal tak kabonit. A vůbec, nějaký pořádný pouštní kaktus taky ještě neviděl, takže i kdyby na Suně a okolí byly opravdu zajímavé jen ty kaktusy, tak se vyplatí se tam jednou vypravit.* "Takový kaktus, nějaký menší, by mámě mohl udělat radost," *pomyslel si a rázem měl alespoň jeden maličký důvod, proč ve své mysli zařadit Sunu do kategorie alespoň trochu zajímavé. Od písku a kaktusů nakonec přešly jeho myšlenky k tomu důležitějšímu - ke způsobu, jak se někam vůbec moct vypravit. Jak se i sám domníval, bylo to komplikované. Inu, alespoň o důvod víc, proč se snažit ze sebe něco pořádného udělat.* Povolení od Kageho, jo? No tak to se asi kromě misí hned tak nikam nepodívám. *Shiki si trochu povzdechl a mluvil dál:* Ale na druhou stranu je dobře, že je to takhle... Do té doby, než se zlepším a naučím se pořádně bojovat, bude lepší zůstávat ve vesnici, *zapojil trochu objektivní sebekritiky. Poté se na chvíli zamyslel a pohledem si přeměřil dívku před sebou.* Vy určitě budete hodně zkušená... Jakou máte vlastně hodnost?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Feb 01, 2023 10:01 am
*Misaki poslouchá Kazuyu a přemýšlí, co by mu k tomu měla ještě říct.* 'Hmm, uvidíme, co na co se ještě zeptá, protože já sama nějak moc nevím, co bych mu mohla říct,' *pomyslí si v duchu Misaki.* „Ano povolení od kageho nebo třeba musíš být lovec odměn, to tě dostane kamkoliv po světě, když budeš pronásledovat nukeniny,“ *poví mu Misaki a pak už nic moc neřekne, protože nějak nevěděla, co by mu k tomu ještě měla říct, protože to je asi vše.* „Mno zhledem k tomu, co vše je ted venku, tak bude lepší ještě nějaký čas zůstat doma a trénovat, aby jsi byl připravený na to, co se bude dít venku,“ *poví mu Misaki, protože to co se teď děje bylo hodně blbé.* „Mno celkem i jo jsem hodnost S+, když už se ptáš,“ *poví mu Misaki a jen se trochu pousměje, protože pořád si tak nepřipadala.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Wed Feb 01, 2023 3:43 pm
*Zatímco poslouchal, vedl se svým bratrem v myšlenkách krátký rozhovor. Nedával ale přitom nijak najevo, že se soustředí i na něco jiného, než na poslouchání Misaki.* "(Kazuya) Pronásledovat nukeniny? Eh, to není nic pro nás, ne? (Shiki) Ale proč ne, když by nám to dalo možnost? (Kazuya) No... já ti nevím..." *Když Misaki domluvila na téma připravenosti na nebezpečí venku, Kazuya souhlasně pokýval hlavou. Jakmile mu ale Misaki odpověděla na otázku ohledně své hodnosti, vyvalil na ni oči a zadíval se na ni jako na nějaké zjevení.* "No teda, ta musí být ale silná. Ani máma neměla takovou hodnost," *proběhlo Kazuyovi hlavou. Shikiho myšlenky byly poněkud odlišného ražení a Kazuya je odmítl Misaki prezentovat. Co by si o něm jen pomyslela, kdyby na ni najednou vychrlil, jestli by se nějak nedokázala zbavit jeho nevlastního otce. A tak ze sebe po chvíli zaraženého civění dostal jen krátké:* Páni. *Hned na to trochu pozměnil svůj výraz ve tváři, aby nevypadal zas až tak překvapeně a utrousil:* To vás tady určitě od něčeho zdržuju... Nějaká mise, nebo tak? Anebo... Co Vás sem vlastně přivádí?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Feb 02, 2023 12:01 pm
*Misaki se na ně dívá a přemýšlí, nad řím zrovna teď přemýšlí Kazuya, protože vypadal celkem zamyšleně, i když se to snažil zakrýt, ale Misaki mu raději nic moc neříkala. Ve chvíli, kdy promluví, tak se jen trochu pousměje. Nad jeho další otázkou se jen trochu pousměje.* „Abych řekla pravdu, tak ani nějak moc ne. Jsem se sem zastavila, protože potřebuju doplnit nějaké zásoby, než se vydaám zase někde jinde, protože mimo velké vesnice skoro nejde sehnat nějaké zásoby na nějaké delší cesty, takže to je celkem na nic, takže nevím jak dlouho se tady zdržím. Asi do doby, než se mi povede sehnat vše, co potřebuju,“ *poví mu Misaki* „Abych řekla pravdu, tak teď nemám žádné mise, jen se tak procházím po světě a čekám, až mi přijde nějaká mise nebo nějaký jiný úkol,“ *poví mu Misaki, protože nějak nevěděla, co dalšímu by mu ještě k tomu měla říct.* 'Hmm, jsem zvědavá, na co dalšího se mě bude chtít ještě zeptat, protože nevím, co bych mu měla říct, abych třeba pak něčím nenaštvala Kumo nebo Kazekage, nerada bych měla ještě nějaké problémy,' *pomyslí si v duchu Misaki.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Tue Feb 07, 2023 12:26 pm
*Na jednu stranu ho překvapilo, že zrovna nemá nějaký úkol, misi nebo tak něco, ale na druhou stranu... proč by silní ninjové museli stále plnit nějaké mise, taky chtějí mít někdy trochu volno.* Aha, rozumím. *Pousmál se. Už už se chystal říct, že ji nechce dále zdržovat od zařizování, které tu má, ale bratr ho zarazil s tím, že by ho zajímala katana, kterou má Misaki za opaskem. Zbraně Kazuyu sice doteď zas až tak nezajímaly v tom smyslu, že by je chtěl používat jako hlavní nástroje k boji, ale chtěl udělat bráchovi radost. Kazuya se tedy letmo podíval směrem ke kataně a musel uznat, že na ní přeci jen něco jiného bude. O tom, že se jedná o legendární zbraň ale samozřejmě neměl ani tušení. Vědět to, tak by asi ani nezkusil říct to, k čemu se právě chystal.* Mohl bych se ještě podívat na vaši katanu, prosím? *otázal se trochu nejistě. Přeci jen to mohl být trochu troufalý dotaz vzhledem k tomu, že na Misaki poprvé natrefil zrovna před chvílí a v podstatě se neznají. Ale co, kdo nic nezkusí, nic nezíská.*Přijde mi trochu jiná než ty, které tu někteří ninjové mívají. Máte ji ze Suny? *Doplnil ještě Shiki. Každopádně, vzhledem k tomu, že ani jeden z bratrů neočekával, že by měla být zas až tak speciální, mohla jim Misaki říct úplně cokoli a pokládali by to za pravdu.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Tue Feb 07, 2023 4:49 pm
*Misaki se jen trochu pousměje a přemýšlí, co by mohla dále říct, ale zatím jí nic moc nenapadá. Je celkem zvědavá, na co se jí bude chtít Kazuyas Shikim zeptat. Pak se na nějakou chvíli zamyslí nad jeho otázkou, která jí celkem překvapila.* 'Hmm, pochybuju, že by mi s ním mohl utéct,' *pomyslí si v duchu Misaki.* „Mno myslím, že by ses na ní mohl podívat, protože mi stejně neutečeš,“ *poví mu Misaki a pousměje se. Následně vytáhne Kusanahgi no Tsurugi i s k pouzdrev a podá mu jí.* „Tohle je jedinečná katana, jedna z těch, které jsou prostě jedinečné, je celkem dost zbraní, které se považují za legendární a každá zbraň by měla být jen jedna jediná,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Sat Feb 11, 2023 9:38 am
*Když Misaki zmínila, že mu stejně neuteče, nasadil takový záškodnický pohled a podíval se ze strany na stranu, což mělo vypadat, jako že hledá, kudy by mohl utéct. Po chvíli se ale podíval zpět na Misaki a zasmál se.* To máte pravdu, *přiznal. Rozdíl mezi jejich schopnostmi byl obrovský, nebylo tedy pochyb o tom, že by ho chytila, kdyby utíkal a našla, kdyby se mu nějak zázrakem podařilo jí zmiznout z dohledu.* "Nechceš to zkusit? Byla by sranda," *popích Kazuyu Shiki.* "Jo jasně," *odpověděl mu v mysli krátce Kazuya a raději se věnoval kataně, kterou mu Misaki podávala. Uchopil ji oběma rukama a nejprve si ji prohlížel v pouzdru, zatímco poslouchal Misaki. Po chvíli ji z pouzdra vytáhl a vzal ji pravačkou, zatímco pouzdro mu zůstalo v levé ruce. Začal si ji trochu poměřovat a přemýšlel nad tím, zda by mu sedla. Líbila se mu, o tom žádná, ale trochu pochyboval nad tím, zda zrovna katana by byla vhodnou partnerkou do boje.* Páni, zdála se mi trochu jiná, ale že až takhle, to jsem netušil, *řekl uznale. Zajímalo ho, jak člověk k takové výjimečné zbrani přijde, ale přišlo mu, že by to byla hloupá otázka. Někde se pěkně za draho koupí, když má člověk štěstí, anebo zná ty správné lidi.* Legendární, to je něco... *zamumlal si tak trochu pro sebe. Pak zkusil ještě zkusil pár výpadů, samozřejmě ne proti Misaki. Připadal si u toho trochu neohrabaně, až si říkal, že to může být i vtipné na pohled.* "Cvičení se zbraněmi raději nechám na jindy," *pomyslel si a přestal. Ještě jednou se zadíval na čepel zbraně a zkusil palcem jen opravdu lehoučce přejet po jejím ostří. Řízl se, ale s tím samozřejmě počítal. Legendární zbraň a tupá, to asi těžko.* S takovou zbraní se určitě musí dobře bojovat, nechtěl bych být vaším protivníkem. *Pousmál se vrátil katanu zpět do pouzdra a podal ji Misaki. Drobnou ranku na palci si mezitím přimáčkl ukazováčkem.* A děkuji, že jsem se mohl podívat, *dodal. Přeci nebude zapomínat na dobré mravy.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Feb 11, 2023 1:08 pm
*Misaki se jen trochu pousměje a nic moc neříká. Poté nechá Kazuyu prohlédnout si její zbraň a sleduje ho.* „Mno, co ty víš, třeba nějakou jinou sám někdy získáš,“ *poví mu Misaki a pousměje se. Na jeho další slova nic moc neříká a jen ho sleduje, protože by nebyla ráda, kdyby si něco udělal. Misaki se jen trochu pousměje.* „Mno abych řekla pravdu, tak se mi s ní dost dobře bojuje,“ *poví mu Misaki, protože to byla pravda. Poté se vyslechne jeho další slova a usměje se.* „Nemáš za co,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože moc nevěděla, co by mu ještě měla říct.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Wed Mar 15, 2023 8:11 am
To by bylo skvělé. *Pousmál se, i když s nejistým zamyšlením v obličeji. Vlastnit legendární zbraň určitě musí být legendární pocit, ale najít takovou, která by mu sedla? Nad tím už visí pěkně velký otazník.* To věřím, musí být daleko mocnější, než běžné zbraně. *Ještě jednou se zadíval směrem ke kataně v pouzdře. Vypadala takhle sice trochu neobvykle, ale její výjimečnost mu teď byla skryta. Tyto myšlenky ho dovedly až k uvědomění další výhody, kterou taková zbraň může mít.* Tipl bych si, že to musí být pro vaše nepřátele celkem překvapení, když ve vašem pouzdře čekají něco... více běžného. *Nadhodil a celkem živě si nějakou takovou situaci představil, načež se jen škodolibě pousmál nad možnými překvapenými výrazy oponentů Misaki. Ještě chviličku takhle na její zbraň civěl, ale pak jen zavrtěl hlavou a nasadil zpět svůj původní výraz, dělajíc přitom jako že nic.* Je to tak? *Dodal ještě explicitně. Taky by ho zajímalo, jaké má zkušenosti z bitev, jaké nepřátele potkala a jak s nimi skoncovala, ale přeci to na ni teď všechno nevychrlí. A navíc... určitě tohle všechno nebude povídat nějakému náhodnému studentovi akademie, který je ještě k tomu z cizí vesnice.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Mar 16, 2023 11:04 am
*Nad jeho prvními slovy se Misaki pousměje. Ve chvíli, kdy řekne, že legendárka musí být mnohem lepší než obyčejné zbraně, tak jen souhlsně kývne hlavou, protože tomu tam opravdu bylo. Po jeho dalších slovech se na nějakou chvíli zamyslí.* „Mno abych řekla pravdu, tak většinou tohle nějak moc neřeší, v boji na to není čas a po boji ti už většinou nic neřeknou, když už jsem mrtví,“ *poví mu Misaki a pousměje se.* „Časem uvidíš, co za zabraně a jestli vůbec ti někdy sednou, zatím máš ještě trochu času na to rozhodnout se, co budeš chtít dělat,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Thu Mar 23, 2023 7:59 am
*Pozorně ji poslouchal a musel jí dát za pravdu. Protivník jí asi nebude vyjadřovat poklonu nad její skvělou zbraní, zatímco bude mít co dělat, aby se udržel na živu.* Pravda... *Pokýval tedy hlavou na souhlas. Když pak zmínila, že má ještě čas na rozhodování, jakým směrem se vydá, na jednu stranu s ní souhlasil, protože byl stále ještě celkem mladý, ale na tu druhou si říkal, že už by nějakou představu mít mohl.* Když já ale vůbec nevím, co bych chtěl v budoucnu dělat, ani jaký styl boje by mi vyhovoval. *Pokrčil rameny.* Zatím si připadám, že nejsem dobrý v ničem, *řekl trochu sklesle.* "Jó, tak tímhle se vážně všude chlub, bráško," *ozval se Shiki v jeho hlavě, tak trochu kritizujíc Kazuyovu vlastnost kolikrát všechno přiznat a vykecat.* Měla jste někdy taky takový pocit? *zeptal se jí. Možná to byla zvláštní otázka, ale popravdě by mu celkem pomohlo vědět, že i třeba silní ninjové měli dříve nějaké problémy. Nepřipadal by si pak tolik jako beznadějný případ.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Mar 23, 2023 11:01 am
*Když souhlasí, tak se jen trochu pousměje.* „Tak do genina máš ještě čas, takže si můžeš vyzkoušet a pročíst, co by tě bavilo a co by ti sedlo jako další druh jutsu,“ *poví mu Misaki a pousměje se na něj.* „Jak jsem řekla předtím máš na to ještě nějaký čas, tak si do té doby snad rozmyslíš, co by jsi chtěl časem dělat,“ *dodá ještě.* „Mno abych řekla pravdu, tak před geninskýma zkouškama jsem si taky nebyla nějak moc jistá, co bych chtěla dělat,“ *poví mu Misaki, protože to tak taky měla.* „No ráda jsem si s tebou povídala, ale asi budu muset vyrazit, možná se ještě někdy uvidíme, kdo ví,“ *poví mu Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí.* „Tak se měj a tvrdě trénuj a zjistíš, že nejsi k ničemu,“ *poví mu a následně se rozejde pryč.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Thu Mar 23, 2023 1:01 pm
*Vyposlechl si vše, co mu chtěla říct a trochu ho to rozveselilo, anebo by možná bylo lepší říct, že mu to pomohlo nastartovat trochu méně sebekritické myšlení o sobě samém.* Tak to jsem rád, že nejsem jediný, kdo v mém věku neměl moc představ o své budoucnosti. *Pousmál se. Byl vlastně ještě dítě a nemusel by chtít mít nějaké velké představy o budoucnosti, ale tím, jak o sobě neměl příliš valné mínění, mu vždycky přišlo, že by ty představy mít měl.* Jasně, nebudu vás zdržovat. Jestli se někdy znovu uvidíme, budu určitě silnější. *Naposled se na ni usmál a rozloučil se. Ještě pár chvil se za ní díval a poté se i on otočil, aby vykročil směrem k domovu.*

Konec RPG
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Kamiko Yuki

Sat Mar 25, 2023 5:30 pm
*Akorát skončila akademie a Kamiko se pomalu vydala ven z učebny na chodbu, protože si počkala, až ten největší dav vypadne. Občas jí to celkem bavilo sledovat ty lidi, kteří spěchali pryž z akademie. Poté co nějací lidi odejdou, tak se taky pomalu vydá pryč z akademie a přemýšlí, kde by se mohla vydat, protože domů se jí ještě chtělo, beztak tam zase nikdo nebude a ona tam bude sama. Na sobě a přes rameno má tašku s věcmi.* 'Hmm, škoda, že všichni tak moc pospíchají domů, že nikdo z těch, se kterými normálně trávím čas dneska museli domů, takže asi budu sama,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože jí to trochu štvalo, že na ní dneska nemá nikdo z kamarádů čas.*
Kimura
Kimura
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 09. 22

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Kimura Sasaki

Sat Mar 25, 2023 8:12 pm
*je rád že konečně skončila nudná část dne akademie .. má na sobě svůj normální oblek . černé tričko, černou mikinu a černé kalhoty . rozhodne se trochu počkat než odejdou lidi kteří běží ven jak magoři . po chvíli čekání uvidí osobu jak pomalu vychází ven z učebny na chodbu .. Kimura se vyjde ven z učebny. až vyjde z učebny a pomalu vychází z akademie a pomyslí si* " doufám že budu mít čas na nějaký tréning. možná bych se mohl začít socializovat" *poté myšlence se rozhodne jít se socializovat s osobou kterou vidí vycházet z akademie a dojte k ní a řekne* ahoj já jsem Kimura. jak se jmenuješ ty? doufal sem že bychom se mohly skamarádit protože sem dlouho nebyl sociální.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Kamiko Yuki

Sun Mar 26, 2023 12:00 pm
*Kamiko pokračuje pomalu v cestě a přemýšlí, co by mohla dělat, ale nic moc jí nenapadá. Když po chvíli uslyší, že na ní někdo promluví, tak se zastaví a otočí se. Vyslechne si slova osoby, která na ní mluví a trochu se pousměje.* „Ahoj, já jsem Kamiko Yuki, těší mě,“ *poví mu Kamiko a na chvíli se odmlčí.* „Myslím, že bychom mohli být přátelé, já s tím problém nemám,“ *poví mu a mile se na něj usměje.* 'Hmm, i když nevím, co bychom mohli podniknout, protože mě nic moc nenapadá, tak snad něco napadne jeho,' *pomyslí si v duchu Kamiko a dívá se na něj.*
Kimura
Kimura
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 09. 22

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Kimura Sasaki

Sun Mar 26, 2023 1:06 pm
*si vyslechne slova jeho nové kamarádky po chvíli si pomyslí* "super každý noví přítel se hodí" *po té myšlence se pousměje. a zeptá se* nechceš někdy něco podniknout? *po té otázce se zamyslí co by mohli podniknout* "možná tréning nebo něco jiného .. možná jen odpočinek u jezera.." *poté myšlence řekne* co takhle tréning nebo jen odpočinek u jezera třeba si budeme moct i zaplavat * poté ho doslova zaplaví myšlenky plné plavání .. poté na něj zaútočí myšlenky tréningu .. a na konec ho uklidní myšlenky plné relaxace*
Sponsored content

Dante - Brána Kumogakure - Stránka 10 Empty Re: Brána Kumogakure

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru