Pozemní část Kumogakure

+8
Maiy Kaizo
Kaeto Shinru
Mikio Mikoto
Kaori Gremory Saito
Konketsu Rasizu
Eren Maruboshi
Temari Hayo
Admin
12 posters
Goto down
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Mon Dec 19, 2022 10:35 pm
Je jedno proti komu bojuješ. Jestli je to shinobi, zloděj nebo nějaký bandita. Kdyby ten kapsář měl své nože tak tě mohl zranit. Nikdy nikoho nepodceňuj. *Když řekl svou podmínku tak se loutkař jen usmál.* Máš rozdvojenou osobnost že? Neboj to co se stane při tréninku zůstene jen mezi námi. Navíc nikoho tady neznám a mě samotnému to taky vyhovuje. *Když došli na místo tréninku tak se Suhuachi pravou rukou dotkl svého plátna Hotai. Z role se okamžitě odmotal kus plátna který začal kroužit kolem loutkaře tak aby na něj Dante neviděl. (​Nunogakure no Jutsu) Zároveň s tím levou rukou vytáhl bublifuk a foukl do něj. Z bublifuku vyšlo deset bublin. (Mabayui no Baburu) Suhuachi rychle poslal chakru do spodní části svého těla a vyskočil do vzduchu, směrem od Danteho. (Chakura Shotto.) Plátno které ještě před chvílí kroužilo kolem loutkaře spadlo na zem a Suhuachi lusl prsty. Bubliny praskly a uvolnil se znich červený dým podobný chilli bombám.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 19, 2022 10:49 pm
*Na jeho slova jen kývnou, protože očividně nemá cenu se s ním hádat. Nakonec, když kývl na jejich podmínku, si jen Dante pomyslí:* "No, uvidíme, jak se bude tvářit, až ukážeme to, co je doopravdy v nás." "Takže budeme používat Hachimon proti někomu cizímu, jo?" "No ano. Pochybuji, že nás bude šetřit po tom, co nás takhle varoval." "To máš pravdu, měli bychom si na něj dávat pozor. Nechceme to přeci pokazit." *Začali se rozhlížet, jestli tu nejsou další lidé, což naštěstí nebyli. Když se otočili, uviděli, že se k nim blíží několik bublin.* "Co to sakra je za techniku?" "Je to bublina, tudíž je to asi Suiton technika. A z toho, co nám ukázala Misaki, bychom se od vody měli držet co nejdál." *Když si všimnou, že jejich oponent zmizel, porozhlédli se. Očividně byl až moc nahoře, takže musel využít tu techniku na posílení skoků, rozhodnou se zatím oni svojí chakru nevyužívat. Na místo toho oběhnout ty bubliny velkým obloukem tak, aby byli po dopadu jejich oponenta jen pár metrů od něj. Když kolem nich probíhali, najednou prasknou a vydají ze sebe nějaký rudý opar, který je naštěstí jen tak tak mine.* "Tohle není jen Suiton, že?" "Nevím, o tomto jsem ještě nikdy neslyšel." *Jakmile by však měl jejich oponent spadnout, ještě ve vzduchu se do něj pokusí kopnout do hlavy, zatím stále jako jedna osoba (Konoha Senpū)*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Tue Dec 20, 2022 9:50 am
*Ve vzduchu se otočil k Dantemu, přičemž uklidil bublifuk do pouzdra. Viděl jak se Dante vyhnul jeho klanové technice a běží na něj. Ve vzduchu dal své ruce k hlavě tak aby co nejlépe vykryl jeho kop. Věděl že nemá cenu se jakkoliv vyhýbat jeho ráně. Díky krytí které vytvořil byla Danteho rána na hlavu slabší než Dante chtěl. I tak loutkař dopadl na zem. Poté si stoupl a ukázal na Danteho, usmál se a pravil.* Tři chyby které jsem udělal? Jinak chválím tě že jsi se vyhnul mé klanové technice. "Tak co víš co jsem udělal za chyby kamaráde? Nevím jestli bych měl používat své plátno nějak často. No ale proč ne stejně tuší že to není jen tak obyčejné plátno ale že je zvláštní. Ten kluk je rychlejší a jeho síla je taky větší než-li ta moje. Musím si na něj dávat pozor. Používá Taijutsu a taky říkal že má techniku na dálku. Předpokládám že ta technika bude elementární. Katon? Doton? Suiton? Raiton či Fuuton? Měl bych si to trochu posichrovat." *Čekal zda mu Dante odpoví avšak pokud by chtěl Dante zaútočit tak použije své plátno k technice ​Nunogakure no Jutsu. Díky této technice začne plátno kroužit kolem Danteho. Suhuachi předpokládá že Dante nebude tušit co se stane a tak se zastaví. Poté mu znovu zopakuje otázki.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Tue Dec 20, 2022 3:26 pm
*Ani jeden z bratrů nečekali, že se jim jejich kop povede s nějakým kladným výsledkem.* "No tak, Dante, máme bojovat a teď je na zemi. Měli bychom jej dostat na lopatky, dokud to ještě jde a je to jednoduché." "To ani náhodou, Reisu. Nejspíše by využil Kawarimi no Jutsu, dostal se nám do zad a pak bychom to schytali zase my. A navíc, útočit na ležícího je zákeřné." "Zákeřné, ale účinné." *Dante nechal svého oponenta zvednout a když na něj ukázal, již se připravoval, že na něj poletí nějaká z technik. Kupodivu je pochválil a zeptal se na tři chyby, které udělal.* "První chyba nejspíš je ta, že nás podcenil?" "Nejspíše, ale stále jsou tu ty dvě další. Hm, možná že vyletěl do vzduchu, kde nebyl nějak extra mobilní a my jsme byli schopni k němu doběhnout?" "Bingo! A ta poslední věc je možná ta, že ukázal své esa v rukávu. I když mě celkem překvapuje, že to nebyl Suiton, nýbrž technika jeho klanu." *Dante byl stále v defenzivním postoji a připraven uskočit v případě nouze, přičemž odpověděl:* Děkuji za pochvalu. První z chyb byla možná to, že ve vzduchu jsi nebyl nějak extra mobilní a podcenil si sílu toho kopu, tudíž obrana nebyla dostačující proti mému útoku. Další chybou mohlo být i to, že jsi mi ukázal to, co dělá to plátno a že techniky tvého klanu jsou tvořeny speciálními bublinami. A ta třetí je to, že i když jsi viděl, čeho jsme schopni, stejně si nás podcenil?
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Tue Dec 20, 2022 3:38 pm
*Vyslechl si ho a usmál se.* "Zajímavé, má solidní myšlení." První chyba: Ačkoliv sem věděl že se specializuješ na Taijutsu tak jsem nevyzkoušel tvou rychlost třeba tím že bych na tebe hodil kunaie. Druhá chyba: Použil jsem své plátno a klanovou techniku. No to že jsem byl ve vzduchu nebyla chyba. Moje třetí chyba byla v tom že jsem ti dovolil se ke mě přiblížit a bojovat za pomocí Taijutsu. Přece jen jsem věděl že se specializuješ na boj z blízka. *Při těchto větách dával pozor na svého oponenta a čekal jestli se nějak pohne.* Co by jsi právě teď chtěl udělat když víš že tvůj kop vyšel. Víš že jsem nebyl na tolik ostražitý ve své obraně. Teď však znám tvou sílu i rychlost. Takže co máš teď v plánu?
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Tue Dec 20, 2022 3:53 pm
*Dante poslouchá každé jeho slovo a srdce mu bije jako o závod. Nyní věděli, že jejich síla, pokud se nejedná o Hachimon, zná a může je předvídat.* "No tak fajn, teď jsme v háji. Může předpovídat každý náš pohyb, každý náš úder." "Neber to tak zle, umění boje nablízko je vždy předvídatelná a nejspíše nejvíce nebezpečná. Vždyť i Zira říkal, že umírají jako první ti právě ve přední linii. Nesmíme si to tak brát, musíme být silnější." *Ani se nepohnuli, avšak sledovali každý jeho pohyb. Ať se to týkalo pohybu jeho úst, nebo gesta rukou, museli být připraveni na každý útok. Když mu poví jeho další myšlenkové poznatky a dotáže se jich, jeho kamenná tvář se změní na úsměv. Podívá se na něj a chladným hlasem odpoví:* Byla by chyba odpovídat na tvůj dotaz. Proč bychom měli potencionálnímu nepříteli, i když je to zatím jen na oko, říkat naše budoucí pohyby? Ano, mohu ti lhát a nakecat ti nesmysli, avšak ihned na začátku by to vyšlo napovrch a ty by jsi věděl o dvou variantách strategie.
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Tue Dec 20, 2022 4:03 pm
*Zasmál se, poplácal plátno pravou rukou a levou rukou vytáhl bublifuk, foukl do něj a z bublifuku vyletěla jedna větší bublina, která se změnila v jeho dokonalou kopii. (Baburu no Bunshin) Zároveň s tím z jeho role plátna se odroloval kus plátna které mířilo k Dantemu a začalo se kolem něj točit. (​Nunogakure no Jutsu) Taky uklidil bublifuk a čekal co se bude dít.* "Tak schválně jestli zaútočí nebo ne." *Po chvíli plátno které kroužilo kolem Danteho tak spadlo na zem. Zároveň s tím stále držel své plátno pravou rukou.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Tue Dec 20, 2022 4:21 pm
*Když viděli, jak jejich oponent vytáhl bublifuk a vytvořil svojí kopii, Dante zkoprněl a očividně trochu znejistěl.*
V myšlenkách Danteho: *Dante se rozebíhá proti Misaki. Rozebíhá se tedy pomaleji než je schopen nyní, avšak i tak využíval plného potencionálu. Cítí, jak mu chakra proudí nohama, když využívá techniku Suimen Hokou no Waza. Nakonec se rozhodne jí kopnout do kotníku, aby jí trochu vyvedl z rovnováhy, avšak poté zjistí, že se jedná jen o klon. Dante cítí strach z, již prokouknuté, léčky, když v tom uvidí, že se klon zvětšuje. V té chvíli ucítí prudkou bolest, když jej klon vymrští do vzduchu svým výbuchem. Opět cítí, jak se propadá do hlubin a pomalu a jistě mu dochází vzduch, přičemž jej začínají pálit plíce.*
*Reisu to vše vidí a nyní již ví, proč má takovou averzi v boji na vodních plochách. Ovládne tělo, jelikož mysl Danteho nyní není pořádně schopná racionálně uvažovat a postaví se do bojového postoje. V tu ránu se k nim přiřítí to plátno a začne se kolem nich točit jako šílené. Reisu se rozhodl vyčkávat v ofenzivním postoji, avšak si na chvíli klekl. Nenápadně vzal kámen z podlahy a ukryl ho do dlaně, aby nebyl jen tak viditelný. Nakonec, když plátno spadne, udělá salto dozadu tak, aby se nedotkl plátna, avšak v pádu na nohy mrští kámen o tu bublinu. Čekal obrovský výbuch, jako to bylo v případě Misaki, proto udělal při letu kamene několik rychlík kroků do boku.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Tue Dec 20, 2022 4:35 pm
*Jen co Dante vyskočil a něco hodil po klonu tak klon jen tak tak uhnul.* Co mi řekneš teď? *Toto řekl jak klon tak originál. Originál začal skládat pečetě a klon se rozeběhl proti Dantemu. Když byl klon blíže k Dantemu tak originál z úst vypustil na středně velký úsek země vodou. (​Suiton: Mizuame Nabara​) Poté poslal svou chakru do chodidel a vstoupil na vodní hladinu a šel doprostřed této vody.* "Dobře takže když vstoupíš na tuhle vodu tak se přilepíš kamaráde." Další chybu kterou jsem udělal?
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Tue Dec 20, 2022 4:47 pm
*Na to, že se tomu ten klon vyhne, řekne v mysli Reisu:* "Dante, do háje, už se z toho dostaň. Kdybych mluvil, bude jasné, že jsme dva, tak se krucinál prober." *Danteho mysl se již dále utápí ve vzpomínkách. Když se k nim začal jeden z nich rozebíhat, Reisu stále čeká, co jeden z opoentů udělá. Stále se přibližuje a ten druhý, nejspíše originál, vypustí obří kvatnu vody mezi ně. Reisu opět uskočí, protože boj na vodní hladině se mu nelíbil. Už jen kvůli tomu, že ovládal element Suiton, vůči kterému byl jejich Katon naprosto k ničemu. Nechtěl poté bojovat s dalšími klony tvořené vodou, ani ty další typy klonů, kteří jsou ve vodě osina. I mysl Danteho, který neustále prožíval svojí noční můru, zaznamenala další slova jejich oponentů. Reisu mu předal kontrolu, přeci jen, on byl zkušenější jen, co se týká Hachimonu a navíc, tohle tělo ani nebylo jeho. * Odhalil si svůj element, přičemž ani neznáš ten můj.  *Pověděl chladně Dante, svůj prožitek plný nočních můr a děsů nenechal znát.* Ale teď mi pověz. Co kdybychom žádný element neovládal, jen čistě Taijutsu?
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Tue Dec 20, 2022 5:02 pm
No tak jestli nemáš žádný element tak jsi v čudu. *Jeho klon se vyhl vodní hladině a poté znovu běžel k Dantemu. Přičemž originál začal skládat pečetě. Najednou z jeho těla začala unikat skrze póry v jeho pokožce unikat černá tekutina, ale ta vyletí do oblohy, kde začne z mraků tato tekutiny doslova pršet na oblast v okruhu 100 metrů. Jeho klon se snažil udržet Danteho v tomto okruhu aby byl taky Dante namočen v této tekutině. (Suiton: Kokuu no Jutsu)* Jestli použiješ Katon tak oba dva uhoříme páč jsme teď namočeni v tekutině podobné benzínu. Dávej si na to pozor a taky mi řekni moji další chybu.
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Tue Dec 20, 2022 5:13 pm
*Dante si vyslechl jeho další slova a jen se usmál. Když si všiml, že klon se vyhýbá vodě, asi mu dojde, že je něco špatně. Nejspíš je ten klon náchylný na vodu, i když je to vlastně bublina? Ihned se rozeběhne proti klonu, avšak na poslední chvíli zatočí doprava v dostatečném rozestupu. Najednou cítí, že mu na kapuci něco teče, takže si zbytky oblečením zakryje ruce, aby se mu nenamočili obvazy, které pokrývali celé jeho tělo. Při jeho dalších slovech se Dante usměje, protože tohle mu kupodivu hrálo do karet.* "Pokud si sundáme náš hábit, budeme moci podpálit ten zbytek a nás se to už týkat nebude." "To je hodně taktické, udělejme to." *Beze slov Dante svojí chakru koncentruje do nohou a povolí svůj plášť. Poté vyskočí (Chakura Shotto) a tím se odhalí jeho havraně černé vlasy, které až do teď skrýval pod kapucí. Také odhalí, že pod svým hábitem má celé tělo pokryté obvazy, přičemž na hrudníku je ještě stopa červené mízy, jenž pro jeho život byla důležitá. Když byl již nad zemí, která nebyla od té černé věci, vystřelil stejně s padajícím pláštěm ohnivé jiskřičky (Katon: Houkashusha​) tak, aby plášť chytil až se blížil zemi. Samozřejmě vzplál a Dante dopadl před to hořící inferno.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Tue Dec 20, 2022 5:23 pm
*Když viděl co udělal tak se zamračil a když viděl padající hořící bundu tak se zamračil rozmáchl se rukama a z prstů vystřelil chakrové nitě které se připevnili na hořící mikinu a loutkař ji držel nad zemí jako loutku. (​Kugutsu no Jutsu)* To by už stačilo. Jsi dobrý. Těším se až se staneš chuuninem a snad se potkáme na nějaké misi. *Jen co to dořekl tak se vydal ze své vodní techniky.* Koukám že nemáš problém zabít. To se ti bude hodit do života. Život shinobiho je o zabíjení. Teď mi řekni kde bych se mohl vykoupat a vyprat si věci. Řekneš mi jakou další chybu jsem udělal?
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Tue Dec 20, 2022 5:32 pm
*Když se mu to nakonec nepovede, jen si odcekne:* "No, naštěstí to zablokoval, ale stačilo už jen trochu. Akorát si budeme muset zajistit nový oblek." "To jo, ale dobrý pokus. Nyní, když o našem elementu ví, nebude jej používat." *V tom řekne, že už by stačilo a že se těší, až se střetnou na další misi, Dante odpoví:* No uvidíme, zda se vůbec chunninem stanu. Zkoušky jsou prý rok od roku těžší a oponenti silnější. *V mysli jsou rádi, že nebyli zahnaní do koutka tak, aby využili první, natož druhou bránu. Stále je to jejich malé tajemství. Jeho další slova jej trochu znepokojí, avšak se z toho otřese.* "Super, Dante, už jsi připraven. Mohl jsi jej upálit za živa, zabít jej. Vidím, že si nejsme tak vzdálení, jak to doposud vypadalo." *Dante posléze odpoví, ale ani se nepřibližuje k té temné tekutině:* V trénovací oblasti je menší vodní plocha, nebo si můžeš vyprat své oblečení v čistírně. Každopádně chybou nejspíš bylo to, že si nám o té technice řekl, co dělá.
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Fri Dec 23, 2022 8:47 pm
*Usměje se na něj.* Jsi dobrý. Zaveď mě prosím k té vodní ploše ať se vykoupu a výletu si věci. "Jednou by z něj mohl být silný protivník. Už teď mě mohl porazit." *Vzpomněl si na Soru a byl celkem nesvůj, jelikož se znovu setkal z někým kdo by mohl lehce zničit jeho loutky. Poté se rozešel za Dantem.* "Hm musím své loutky vylepšit. Sakra jak je možné že je tento genin tak rychlý a silný?" *Tato otázka jej trápila, jelikož i přes svůj trénink nebyl schopen o moc zrychlit. Cestou se stále rozhlížel po okolí. Když došli k vodě tak odložil roli svého plátna, svlékl se do trenek, vlezl do studené vody a začal si mít vlasy. Poté si vyoral prádlo, položil plátno do vody a snažil se ho umít.* "Sakra ten sajrajt jde dost špatně umejt."
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Fri Dec 23, 2022 9:19 pm
*Když se na ně usměje a poví, že jsou dobří, Reisu vnukne Dantemu myšlenky, který je poví nahlas:* No, pokud si myslíš teď, že jsem dobrý, zajímalo by mě, co by jsi říkal, jakmile by jsi viděl to, co doopravdy umím. *Nakonec tedy šel k vodní plošině a když jsou oba od oblasti dostatečně daleko, vystřelí tam deset projektilů, které jsou mířeny tak, aby to shořelo co nejrychleji (Katon: Housenka no Jutsu).* To je jen pro jistotu, aby se tu někdo náhodou neugriloval zaživa. *Řekne Dante s úsměvem, protože doopravdy nechtěl, aby sem přišlo nějaké dítě s Katonem a omylem to tu zapálilo. Když tam došli, uvolnili si několik uzlů, aby se obvazy sami uvolnili. Tím odhalili své tělo, které bylo plné podlitin, jakoby od opakovaných ran. Tyto rány byli po celém obvodu zad, nohy byly ten samí případ, avšak rány byly zřejmě od kopanců. Ruce měli od modřin a mozolů, zřejmě po nějaké hodně špatné šarvátce, či tréninku. Jediné, co jim zbylo, bylo spodní prádlo. Celou dobu byli zády k Suhuachimu, a tak si ani nevšimli, že dělá to samé. Nakonec do vody skočí šipku, i přes velmi nízkou teplotu vody.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Fri Dec 23, 2022 10:04 pm
"Zajímavé, co myslí tím kdybych viděl co doopravdy umí?" No byl to jen přátelský souboj. Neměl sem v plánu tě nutit jít na hranici tvých schopností. "Já ti chlapče taky neukázal všechny moje trumfy." *Celkem ho dostalo když skočil šipku do vody ale podíval se na něj a zasmál se, rozhlédl se.* Nikdo tu není. Máš rozdvojenou osobnost že? Všiml sem si že o sobě občas mluvíš v množném čísle.
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Sat Dec 24, 2022 6:36 pm
*Ještě při rozběhu slyší, jak se jej Suhuachi na něco táže. Ve vzduchu však již nic stihnout říci nedokáže, tudíž hned po vynoření řekne:* Však to chápu, sám určitě si neukázal svůj plný potencionál. *Když vidí, že se zasmál, znovu se ponořil. Zira jim doporučoval otužování, protože kdo ví, kde se budou odehrávat Chunninské zkoušky. Po jeho dalších slovech se v plavání zarazí, ale odpoví:* Je to trochu více složité, ale dalo by se říci, že ne. Mám jen imaginární kamarády, *zalhal Dante, protože i když mu důvěřoval, nechtěl nic ponechat osudu.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 08, 2023 10:41 am
-Konec RPG-
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 08, 2023 3:00 pm
*Mohlo být tak kolem osmé ráno, když se Kamiko probudila, otevřela oči a podívala se okolo. Zase celkem tma jako vždy, akorát měsíc jen trochu svítil.* ‘Hmm, tahle doma je tak otravná, podle toho co kdysi říkali rodiče, tak bylo předtím úplně jinak a podle jejích slov to bylo fajn, takže by mě zajímalo, jestli to někdy bude takové jako kdysi,‘ *pomyslí si v duchu Kamiko, protože byla na to celkem zvědavá, jak to vypadalo kdysi. Po chvíli se zvedne z postele a rozejde se do koupelny, kde provede ranní hygienu, poté se vrátí zpět do svého pokoje a převlékne se do černých tříčtvrtečních kalhot a oranžového trička, na pravou nohu si připne pouzdro se zbraněmi a následně se přesune do kuchyně, kde si udělá něco k snídani a poté se v klidu nají, následně po sobě uklidí nádobí a pak si vezme láhev s vodou a přesune se do předsíně, kde se obuje. Když má vše, tak vyjde ven a pak za sebou zamkne dveře a pak se vydá do ulic Kumogakure no Sato. Cesta do tréninkové oblasti jí cesta trvá nějakou dobu. Když se tam dostane, tak se rozejde k vodní nádrži, protože tam bude trénovat i Suimen Hokkou no Waza. Následně si k jednomu kamenu odloží tašku s věcmi a následně se rozběhne kolem vodní nádrže a nějakou chvíli běhá okolo. Než se zastaví, protože už nemůže. Trochu si vydechne a pak začne dělat kliky a dřepy, aby si trochu procvičila i fyzičku, což bylo něco co pořád neměla úplně dokonalé a věděla, že ještě bude muset trénovat, aby se zlepšila. Když si po nějaké chvíli myslí, že už jí to stačí, tak se zvedne ze země a trochu si oddechne. Následně se začne soustředit na svou chakru a složí několik pečetí, poté se kolem ní objeví velké množství kouře, které když zmizí, tak se vedle ní objeví tři klony, které vypadají stejně jako ona a pak ještě jeden, který je trochu horší (Bunshin no Jutsu). Kamiko nechá klony zmizet a znovu složí pečetě na Bunshin no Jutsu. Tentokrát se jí povedou všechny čtyři klony, tak se jen trochu pousměje. Následně nechá klony zmizet a složí další pečetě, když se rozplyne kouř, tak tam místo ní stojí její matka (Henge no Jutsu). Přeměna se jí celkem povedla, ale Kamiko měla takový pocit, že to dokáže ještě lépe. Zruší techniku a složí na ní pečetě znovu. Tentokrát se jí Henge povede ještě lépe a místo ní tam stojí přesná kopie její matky. Následně se Kamiko posadí na zem, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru. Jak tam tak sedí, tak se nějakou chvíli nic neděje a jí se nedaří svou chakru uklidnit, ale po nějaké době se jí to pomalu začne dařit, takže toho nenechává a pokračuje dále. Když se jí povede svou chakru uklidnit, tak tam chvíli jen tak sedí. Následně se začne soustředit na svou chakru a začne jí shromažďovat v levé ruce, ve chvíli, kdy jí má dost, tak jí pomalu začne přesunovat do druhé ruky, no povede se jí takto přesunout asi polovinu. Jen si v duchu povzdechne, protože doufala, že se jí povede chakry přesunout více, tak začne znovu shromažďovat chakru v levé ruce a pak jí pomalu přesunovat do pravé ruky, no tentokrát se jí už povede přesunou asi dvě třetiny, takže toho nechá. Zvedne se na nohy a znovu se začne soustředit na svou chakru, složí několik pečetí a na jejím místě se objeví kámen a ona na jeho místě (Kawarimi no Jutsu). Poté znovu složí pečetě na Kawarimi no Jutsu a vrátí se zpět na místo, na kterém byla předtím. Poté co se vrátí zpět na své místo, tak se rozejde ke skále, která je kousek od ní. Jakmile k ní dojde, tak se začne soustředit na svou chakru a tu pak začne shromažďovat v chodidlech. Ve chvíli, kdy si myslí, že jí má dost, tak se rozejde po skále nahoru (Kinobori no Waza). Takto se dostane asi do dvou třetin, než ucítí, že už chakry nemá dost, tak se odrazí od skály a seskočí zpět na zem. Když je na zemi, tak se znovu začne soustředit a poté se rozběhne po skále a tentokrát se dostane až nahoru. Tam se na chvíli zastaví a dívá se dolů do tréninkové oblasti na to kolik tam je vlastně dneska lidí, no bylo jich tam celkem dost a každý trénovat úplně něco jiného. Když si odpočine, tak se odrazí od skály a skočí zpět dolů a pak se rozejde k vodní nádrží. Po chvíli k ní dojde, tak se posadí na zem, zavře oči a znovu se začne soustředit na svou chakru a snaží se jí uklidnit, Když se jí to po nějaké chvíli povede, tak se jen trochu pousměje. Poté se pokusí shromažďovat chakru chakru v levé ruce, což se jí po nějaké chvíli povede a poté jí začne po chvíli pomalu přesunovat různě po těle, takto jí to nějakou chvíli jde, než po chvíli toho nechá. Poté se zvedne na nohy a dojde na okraj vodní nádrže, kde se začne soustředit na svou chakru a začne jí shromažďovat v chodidlech, když jí má dost, tak se rozejde na vodní hladinu (Suimen Hokou no Waza). Nějakou chvíli chodí po kraji nádrže, protože zatím ještě nechce jít nějak moc daleko, protože po nějaké chvíli se přestane soustředit na svou chakru a skončí po kolena ve vodě. Kamiko si jen trochu povzdechne a následně vyjde ven na břeh. Poté se znovu začne soustředit na svou chakru a vejde na vodní hladinu. No tentokrát se odváží jít i trochu dále. Jak tam tak nějakou chvíli chodí, tak se soustředí na svou chakru, aby náhodou neskončila ve vodě, zatím se ještě nechtěla koupat, až doma. Po nějaké chvíli už cítí, že je celkem unavená, takže se pomalu rozejde zpět na břeh, nechtěla to nějak moc přehánět a třeba skončit mimo, protože by se neměla pak dostat jak domů a v nemocnici se jí opravdu skončit nechtělo, když se blížily geninské zkoušky. Následně se posadí na zem, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru. Takto tam nějakou chvíli sedí, než se jí povede svou chakru uklidnit. Otevře oči, zvedne se ze země a poté se vydá pomalu ulicemi Kumo domů. Když se dostane domů, tak jde do svého pokoje, vezme si nějaké oblečení a jde do sprchy. Poté jde do kuchyně, kde se nají a následně si jde odpočinout, protože už je celkem unavená a navíc zítra musím jít na akademii.*





-Konec RPG-
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Mon Apr 10, 2023 5:33 pm
*Je to pár dnů co se Kamiko stala geninem a aktuálně seděla doma a přemýšlela, co by dneska mohla dělat. Trénovat se jí nechtělo a tak se rozhodla, že by se mohla vydat jen tam ven a podívat se, jestli tam třeba někdo známý nebude. Oblékne se, následně si vezme pouzdra se zbraněmi a čelenku Kumogakure no Sato a pak už se přesune do předsíně a pak už vyjde ven do ulic Kumogakure no Sato. Kamiko neví, kde by se dneska mohla vydat, tak se rozhodla, že se dneska jen tak projde.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Mon Apr 10, 2023 6:36 pm
"Už je to nějaká doba co jsem se naposledy viděl s Kamiko. Tehdá jsme společně trénovali. Jo to byla doba když jsem měl jen jedno jutsu." *Zasmál se nad svou myšlenkou.* "Od té doby už jsem se něco málo přiučil." *Vstal od stolu na kterém měl skicák a tužku. oblečen byl do černé košile, černých kalhot kolem kterých měl opasek a na něm dvě pouzdra ve kterých měl své senbony. Otočil se ke dveřím od svého pokoje a vydal se k nim. Otevřel je a pokračoval do předsíně, kde se obul a vzal si na hlavu svůj klobouk. Poté otevřel vchodové dveře a namířil si to na náměstí.* "Mohl bych si jít koupit nějakou sladkost." *Poté cestou na náměstí přemýšlel jakouže sladkost by si to mohl koupit.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Thu Apr 13, 2023 11:00 am
*Kamiko pokračuje v cestě a jen tak se prochází ulicemi Kumogakure no Sato a přemýšlí, kde se vydá.* 'Hmm, vůbec nevím, kde bych mohla jít, samotnou mě nějak moc nebaví chodit po ulici, výjimečně bych si ráda s někým popovídala, protože se celkem sama nudím,' *pomyslí si v duchu Kamiko a pomalu pokračuje v cestě. Jak tak jde, tak si po nějaké chvíli všimne nějaké osoby, která jí připadá celkem známá.* 'Hmm, že by to bylo Kosuke,' *pomyslí si v duchu Kamiko a následně se pomalu vydá za ním. Sice ještě nějak moc nevěděla, co by mohla dělat a co by mu mohla říct, ale doufala, že to cestou ještě vymyslí.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Sat Apr 15, 2023 5:39 pm
*Cestou si všiml jedné osoby která se k němu přibližovala. Zastavil se pozorně si ji prohlédl a usmál se.* "Mi o vlku a vlk.." *Nechal ji až přijde k němu, natáhl k ní ruku a řekl.* Ahoj Kamiko jak se vede? *Pozorně si ji znovu prohlédl a pokračoval.* Koukám že už jsi se stala Geninem. "Sakra je předemnou. Snad se brzo stanu shinobim." Už jsi byla na nějaké misi? Jestli jo tak na jaké? Co máš dnes v plánu? Naučila jsi se už nějaké jutsu pro Geniny? Já sem teď na cestě do krámu koupit si nějaké cukrátka. *Poté jen stál a čekal co řekne Kamiko.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Mon Apr 17, 2023 3:00 pm
*Jak tak pokračuje v cestě, tak dojde až ke Kosukemu.* „Ahoj, ale jo jde to a co ty,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Kamiko, protože už se nějakou dobu neviděli, tak jí zajímalo, jak se má on a podá mu taky ruku. Následně rukiu vrátí k tělu a vyslechne si jeho dalšěí slova.* „Jo, jo, už konečně genin, i když abych řekla pravdu, tak jsem tomu moc předtím nevěřila, ale tak povedlo se,“ *poví mu Kamiko souhlasně a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože neví, co dalšího by mu ještě řekla.* „No abych řekla pravdu, tak jsem ještě na žádné misi nebyla, ale už se snad brzo dostanu, teď jsem si po zkouškách dala trochu volno,“ *poví mu a odlmčí se.* „Abych řekla, tak nic v plánu nemám, takže klidně můžeme podniknout něco spolu pokud chceš,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje při slovech o cukrátkách se jen trochu pousměje.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Tue Apr 18, 2023 7:38 pm
*Celou dobu ji jen poslouchal.* Gratuluji ti k úspěšným zkouškám. Naučila ses nějakou techniku? *Poté se rozešel směrem k obchodu se sladkostmi. Předpokládal že Kamikoo půjde sním a tak se neobtěžoval čekáním na ní.* Na co máš vlastně chuť. Ani nevím jaké sladkosti máš vůbec ráda. "No na co mám vlastně chuť já? Dyť ani já nemám šajnu co bych si dal." *Po této myšlence se usmál. Poté si sáhl do pouzdra a nahmatal své senbony.* "Super mám je." *Po téhle myšlence si vytáhl jeden senbon a dal si jej do úst jako párátko. Viděl svého otce který to tak dělal a chtěl se mu jen podobat.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Wed Apr 19, 2023 5:17 pm
*Kamiko poslouchá jeho slova a jen se trochu pousměje.* „Abych řekla pravdu, tak z geninských technik, jsem se zatím naučila jen dvě a ještě mi to přijde, že jsem se naučila něco, co se ještě nikdo nenaučil,“ *poví mu Kamiko celkem zamyšleně. Abych řekla pravdu, tak se zatím naučila jen s výbušným jílem. Poté si vyslechne jeho slova a na chvíli se zamyslí.* „Hmm, abych řekla pravdu, tak bych si dala asi čokoládu a co ty,“ *zeptá se ho.* „Co jinak, už se chystáš na zkoušky,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Kamiko, protože byla opravdu zvědavá, jestli bude ještě na akademii tránit nějaký delší čas nebo už půjde na geninské zkoušky.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Thu Apr 20, 2023 10:33 am
"To jakože vytvořila dvě nové techniky?" Nebude ti vadit mi ty techniky ukázat? Pokud by to šlo mohl bych si je nakreslit? "Hm čokoláda nezní špatně." Já bych si dal asi koule v čokoládě. Nebo něco podobného. Rozhodnu se až uvidím co mají v nabídce. *Poté se podíval na Kamiko.* Já se na Geninské zkoušky připravuju a doufám že každým dnem mi sensei řekne že jdu plnit zkoušku. Čím dřív se ke zkouškám dostanu tím lépe. *Když došli k obchodu tak se podíval na tabuli a začal se dívat co vše mají v nabídce.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Sun Apr 23, 2023 10:29 am
*Kamiko pokračuje v cestě vedle Kokukeho a poslouchá jeho slova.* „Mno asi bych mohla,“ *poví mu celkem zamyšleně Kamiko, protože nikdo jiný ještě její techniky neviděl, no ani doma je ještě neukázala, protože nějak moc nevěděla, co by jí na to řekli. Nad jeho dalšími slovy jen pokrčí rameny. Když se dostanou k obchodu, tak si rychle proletí očima, co tam mají. No ona byla rozhodnutá pro obyčejnou čokoládu.* „Neboj určitě, se brzo na geninské zkoušky dostaneš, přece jen už jsi na akademii nějakou dobu, takže by jsi měl mít na ně schopnosti,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou domu odmlčí, protože nevěděla, co dalšího by mu k tomu měla říct a místo toho se raději rozejde do obchodu, aby si koupila to, na co měla chuť.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Sun Apr 23, 2023 10:43 am
*Díval se na tabuli ale nemohl si nic vybrat. Když uviděl Kamiko jak je u pultu tak se vydal k pultu a požádal o sladké knedlíčky. Když je dostal poděkoval a zaplatil. Poté vyšel z obchodu.* Půjdeme do tréninkové oblasti kde mi ukážeš své techniky? *Poté si vzal párátko, napíchl jeden sladký knedlíček a dal si jej do úst.* "Jaké techniky mohla vyvinout jako genin? Jak je možné že vytvořila nějaké jutsu? Sakra je moc silná. Jak je možné že je o proti mě tak moc dobrá? Navíc je mladší jak já." *Snažil se na sobě nedat nic znát ale byl s toho dost rozhozený.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Sun Apr 23, 2023 12:00 pm
*Když jí prodavač podá tabulku čokolády, tak mi Kamiko podá peníze a vezme si čokoládu. Následně počká na Kosukeho. Když si o on něco vybere, tak se ně něj podívá a poslechne si jeho slova.* „Jo klidně můžeme vyrazit,“ *poví mu Kamiko souhlasně a následně se vydá do tréninkové oblasti. Cestou si rozbalí čokoládovou tyčinku a pustí se do ní.* „Zatím toho teda moc neumím, jedno jutsu klanové a pak ještě dvě,“ *poví celkem zamyšleně Kamiko a pokračuje v cestě.* 'Hmm, vypadá nějak zamlkne, zajímalo by mě, co se mu vůbec stalo,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože z ničeho nic vypadal celkem dost zamyšleně.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Sat Apr 29, 2023 8:59 am
"Takže umí vlastně tři techniky." *Šel sní a jedl sladké knedlíčky.* Ty jsi vlastně vyvinula své dvě techniky že? Prosim tě jak se ti to vlastně povedlo? *Čekal jestli mu odpoví ale moc v to nedoufal. Když došli do tréninkového centra tak už měl snědené sladké knedlíčky. Obal s párátkem vyhodil do koše. Poté si stoupl vedle Kamiko. Poté čekal co se bude dít. Byl velmi zvědavý jak vypadají její techniky. Vytáhl si skicák a tužku a připravil se ke kresbě.* "Snad stihnu něco nakreslit a nebo si zapamatovat jak ty techniky vypadají."
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Sat May 06, 2023 11:36 pm
*Kamiko si vyslechne jeho slova a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Abych řekla pravdou, tak nějak prostě náhodou, už ani nevím, jak jsem se je naučila,“ *poví mu Kamiko a pokračuje v cestě. Cestou sní čokoládu a obal vyhodí do koše. Když se po nějaké chvíli dostanou do tréninkové oblasti, tak se ně najkou chvíli odmlčí a najde si nějaké místo, kde nikdo není. Když tam dojde, tak se na něj podívá.* „Abych řekla pravdu, tak si ještě pořád nejsem úplně jistá, jestli se mi ty techniky povedou,“ *poví mu trochu nervózně Kamiko, protože pořád ještě nebyla v těch technikách nějak moc dobrá. Následně se začne soustředit na svou chakru a vytvoří si závěsné lano, které vystřelí na kámen, která je nedaleko.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Mon May 08, 2023 10:28 am
*Celou dobu ji poslouchal a když došli do tréninkové oblasti, tak ji pozorně pozoroval.* "To je nechutné." *Pomyslel si když viděl jak z ruky vystřelila nějaké lano.* "To je vše?" Zajímavá technika. Můžeš tak vytvářet lana, což by se mohlo někdy hodit. "Nevím tedy k čemu by se jí ty lana mohli hodit ale proč ne." Tohle je tvá klanová technika a nebo ta kterou sis vytvořila? *Tato otázka jej velmi zajímala.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Mon May 08, 2023 3:02 pm
*Kamiko se na něj podívá.* „Tohle je klanová technika, přece jen můj klan je velmi blízký s pavouky, takže se předpokládá, že takové techniky budeme umět,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí. Následně se znovu začne soustředit na svou chakru a dá před sebe jednu ruku a následně se před ní vytvoří menší výbuch, který je tvořený její chakrou (​Bakuhatsu Tenohira).* „Abych řekla pravdu, tohle je jedna z technik, které jsem si vytvořila,“ *poví mu Kamiko a pousměje se na něj. Následně dá pravou ruku do pouzdra s jílem a nějakou chvíli jí tam nechá.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Mon May 08, 2023 4:18 pm
"Jo slyšel sem že nějakej klan u nás má schopnosti pavouků. Nevěděl jsem že to je její klan." *Po těchto myšlenkách ji sledoval a když se před její dlaní objevil výbuch tak hlasitě polkl.* "Ona umí vytvořit před svojí dlaní explozi? To je zajímavé." Tahle technika by se dala pěkně kombinovat s taijutsu. Přece jen používat soustředěné výbuchy před svou dlaní v taijutsu, můžeš tím někoho solidně popálit nebo jen vyděsit. Vše se počítá. "Proč si dala ruku do pouzdra? Neříkala že vytvořila dvě techniky? No klanovou techniku určitě nevytvořila. Možná se teď připravuje na nějakou techniku? Nejspíše nebude potřebovat mít ruku v pouzdru ale jen soustředí chakru, v té ruce, vytáhne zbraň, hodí ji a nechá vybouchnout? Teda předpokládám že její další technika bude mít co dělat s výbuchy." *Netrpělivě pozoroval Kamiko a čekal co předvede.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Thu May 11, 2023 6:14 pm
*Kamiko si vyslechne jeho slova a jen se pousměje.* „Jo možná by se to dalo využít společně s taijutsu,“ *poví souhlasně, protože nad něčím takovým vůbec nepřemýšlela. Následně vytáhne ruku z pouzdra a z ruky jí začne vytékat jíl, který se zformuje do podoby klona (​Nendo Bunshin).* „No jako abych řekla pravdu, tak ty techniky zatím nejsou nic moc, ale tak snad časem to bude lepší a hlavně nějaké zajímavější techniky,“ *poví mu Kamiko a na nějakou chvíli se odmlčí.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Thu May 11, 2023 7:15 pm
*Když vytvořila svůj klon tak se zarazil.* Prosim tě co ti to vyšlo z ruky a vytvořilo tenhle klon? Jestli sem si dobře všiml tak to byla nějaká bílá hmota. Co vlastně tenhle klon dělá? *Poté zaklepal na klon a byl překvapen.* "Sakra tohle je hmota. To není žádný přelud. Jak vytvořila skutečné tělo? Sakra Kamiko ty dokážeš vytvořit skutečný klon. No už vím proč měla ruku v té kapse. Je to její technika kterou vytvořila? Jak sakra vytvořila techniku skutečného klonu?" Co ten klon vlastně umí? Ovládá nějaké techniky? *Pozoroval klona.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Kamiko Yuki

Sun May 14, 2023 1:41 pm
*Kamiko poslouchá jeho slova a jen se trochu pousměje.* „Abych řekla pravdu, tak se jedná o jíl, do kterého přidám svou chakru a poté ho můžu nechat zformovat se do různých tvarů nebo ho dokonce nechat vybuchnout,“ *poví mu Kamiko a pousměje se na něj. Poté je nějakou chvíli ticho, protože Kamiko neví, co by mu mohla k téhle technice ještě říct, přece jen je to nějaká obyč technika, která jen nic moc neumí. Následně si vyslechne jeho slova a trochu si povzdechne.* „No abych řekla pravdu, tak ještě nic moc neumí, pouze ho dokážu použít místo se be a pokud ho nepřítel zasáhne, tak ho může na nějakou chvíli uvěznit, no vlastně tu končetinou, kterou na něj zaútočil,“ *dodá ještě Kamiko.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Sun May 14, 2023 1:52 pm
*Vyslechl si její slova a usmál se.* Je to zajímavé. Tyhle techniky co jsi mi ukázala jsou opravdu pěkné. Už se těším až se stanu Geninem a budu se moc naučit nějaké techniky. "Sakra musím rychle zasílit. Přece jen je přede mnou moc daleko. Musím trénovat." *Po těchto myšlenkách ztratil úsměv na tváři. Poté se podíval na Kamiko a řekl.* Kamiko už je dost hodin. Měl bych jít asi domů. *Poté k ní natáhne ruku a potřese si sní. Poté se otočí a běží domů. Když byl doma tak začal trénovat zásobu chakry. Chtěl mít více chakry než má právě teď. Přece jen si myslel že čím víc chakry bude mít tím lépe pro něj.*
Sponsored content

Kyōki - Pozemní část Kumogakure - Stránka 4 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru