Pozemní část Kumogakure

+8
Maiy Kaizo
Kaeto Shinru
Mikio Mikoto
Kaori Gremory Saito
Konketsu Rasizu
Eren Maruboshi
Temari Hayo
Admin
12 posters
Goto down
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Dante - Pozemní část Kumogakure - Stránka 6 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Wed Sep 27, 2023 4:07 pm
*Byl rád za pochvalu od Kamiko.* Jsem rád že ti chutná. *Poté pomalu jedl a díval se na svou milou, přičemž přemýšlel co by mohli dělat. Vůbec nic ho totiž nenapadalo. Nechtěl být hrubý a už vůbec ji nechtěl vyhazovat z domu ale opravdu nevěděl co by měli dělat dále.* Co by jsi chtěla podniknout?
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Dante - Pozemní část Kumogakure - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Wed Sep 27, 2023 9:13 pm
*Nad jeho slovy se jen pousměje a vypadá to, že Kosukemu taky chutná to co vytvořil. Kamiko je nějakou chvíli potichu a přemýšlí, co by mu mohla říct nebo co by potom mohli podniknout, ale nic moc jí nenapadá. No potom přijdou jeho slova, kdy se jí zeptá, co by potom chtěla dělat. Kamiko se na něj podívá a na nějakou chvíli se odmlčí.* „No abych řekla pravdu, tak vůbec nevím co bychom mohli dělat, tebe něco napadá,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Kamiko.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Dante - Pozemní část Kumogakure - Stránka 6 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Fri Sep 29, 2023 1:16 pm
No mě taky nic nenapadá. Mohl bych ti dát nějaké oblečení a buď se můžeme projít a nebo by jsme mohli být zde a jen ležet a flákat se. *Jen co to dořekl tak se zlehka začervenal.* "No nic jiného už mě nenapadá. Mohli by jsme si zopakovat postel." *Pousmál se.* Ty půjdeš na další chz? Nebo na to prídíš? Jak ti vlastně jde ninjutsu?  "No třeba se na chuuninských zkouškách potkáme ale doufám že spolu nebudeme bojovat." (Toto vše se stalo před chz v Iwagakure)  *Poté jedl a čekal co Kamiko bude dělat.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Dante - Pozemní část Kumogakure - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Fri Sep 29, 2023 8:33 pm
*Kamiko poslouchá slova Kosukeho a na nějakou chvíli se zamyslí, protože nějak moc jí prostě nenapadlo, co by prostě mohli dělat.* „Hmm, tak já nevím, asi bychom tady mohli zůstat, moc se mi ven nechce,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje. Poté co promluví o chuuninských zkouškách, tak se na něj Kamiko podívá a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Mno vidím to tak, že asi půjdu na chuuninské zkoušky. Řekla bych, že mi ninjutsu celkem jde, ale to se uvidí až na zkouškách, jak mi to půjde, jestli třeba budu mít protivníka, který nebude nějak moc obtížný soupeř,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nevěděla, co dalšího by mu k tomu mohla ještě říct.* „A co ty? Půjdeš na dalších zkoušky nebo ještě počkáš,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Kamiko, protože byla zvědavá, jak na tom bude on.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Dante - Pozemní část Kumogakure - Stránka 6 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Fri Sep 29, 2023 8:57 pm
*Když řekla že by mohly zůstat u něj tak se usmál. Měl z toho velkou radost. Poté začala mluvit o zkouškách.* No já taky půjdu na letošní zkoušky. Už jsem byl na zkouškách v Sunagakure ale tam jsem neprošel přes první kolo tak snad budu mít větší štěstí. "Musím se stát co nejdříve chuuninem a budu muset co nejdříve a nejvíce zesílit." *Jen co dojedli tak umyl nádobí a poté se vydal do ložnice rodičů a ze šatní skříně vzal oblečení po své matce. Byl rád že to oblečení ještě otec nevyhodil. Poté ěel zpět za Kamiko a dal jí oblečení.* Můžeme zpět ke mě.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Dante - Pozemní část Kumogakure - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Fri Sep 29, 2023 9:27 pm
*Poslouchá jeho slova a přemýšlí, co by mu měla říct na jeho slova.* „Aha, no tak snad už ti to tentokrát vyjde,“ *poví mu a pak se na nějakou chvíli odmlčí a dojí zbytek jídla. Poté co Kosuke uklidí nádobí, tak se na něj celkem zvědavě podívá kam jde. Když vidí, že jde do jednoho pokoje, tak zůstane sedět v kuchyni a čeká, až se vrátí. Jakmile se vrátí a podá jí nějaké šaty, tak se trochu překvapeně podívá, protože to nečekala. Následně se s ním rozejde do jeho pokoje.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Dante - Pozemní část Kumogakure - Stránka 6 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Fri Sep 29, 2023 9:43 pm
*Když došli do jeho pokoje tak se posadil na postel a začal si sní povídat. Když se setmělo tak šel připravit večeři a po večeři si šel lehnout přičemž čekal že si ona lehne k němu. V noci ji ještě jednou pomiloval tentokrát byl jejich pohlavní styk delší a po nějaké chvíli usnul.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Dante - Pozemní část Kumogakure - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Fri Sep 29, 2023 10:06 pm
*Až do večera si popovídali a Kamiko tam nakonec zůstala a znovu si s ním užila. Po nějaké chvíli nakonec usne.*


-Konec RPG-
Sponsored content

Dante - Pozemní část Kumogakure - Stránka 6 Empty Re: Pozemní část Kumogakure

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru