Sídlo Tsuchikage

+10
Rias Gremory
Naomi Noriaki
Kaede Hisa
Kai Yoshimitsu
Tsuki Yagami
Noctis Clive
Temari Hayo
Izumi
Konketsu Rasizu
Admin
14 posters
Goto down
Hoshi Noriaki
Hoshi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 15. 08. 21
Location : Sanin Iwagakure Kapitán

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Tue Oct 11, 2022 6:55 pm
Mokuton. Říct že to tvoří lesy je dost hrubý popis. Jsem schopný vytvořit ze dřeva spoustu věcí. Ale nejde jen o mě. Jde o matku, jak si usoudí. Je práce a práce. V místě, kde flora nevydrží, ani nebyla, tak tam nepomůže ani moje schopnost. Jinak by tahle země už vypadala jinak. poví Hoshi a pokrčí rameny. Ale pokud tam něco je, můžu to podpořit. poví a chytne pečeť dotonu. Využije tak sílu přírodní chakry a všude kolem se ozve praskání dřeva. Veškeré stromy, které jsou v jeho dosahu působení, což není zrovna málo, tak začnou stromy růst, mohutnět, nabírat na síle a obnovovat svoje listy. Ty poničené od tréninku se začnou zase opravovat. V podstatě obnoví oblast vrcholku pádů, která se dlouhé roky využívá k tréninku. Se senjutsu toho jde takhle daleko víc. poví a přestane čerpat svojí chakru do půdy. Decentně mu chakra i poklesla, ale není to zas tak rapidní pokles. Pokud by tu ale neměli přirozenou půdu a podklad, tak ani to by nepomohlo.
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Tue Oct 11, 2022 7:05 pm
Tatsuya: Chápu, pokud by šlo tedy o místa zničená lidským faktorem, taková obnovit lze. *Nemá s Hoshim žádné plány, pouze by se rád informoval aby v případně příležitosti věděl jak prakticky využít jeho Kekkei Genkai, které právě nazval Mokuton. Hoshi pak předvede takovou menší ukázku toho co jeho Mokuton dokáže a Tatsuyu to zaujalo, dává to na sobě i znát.* Mokuton.. má něco co nemá mnoho Kekkei Genkai.. praktické využití pro lepší život a pro samotnou Zem.. očividně to není pouze zbraň určená k boji ale rozsah tvého Kekkei Genkai sahá daleko dál a se Senjutsu.. je to ještě lepší.. což jako někdo kdo ho ovládá též chápu moc dobře. *Tatsuyu udivilo kolik toho ve skále jako je Iwagakure dokáže růst ale tak, ještě více by ho to překvapilo v Sunagakure.* Tvé Senjutsu.. nemá žádné zvířecí vzory.. je propojené s tvým Mokutonem že? Nebylo by to první Kekkei Genkai, které je propojené s další unikátní schopností.
Hoshi Noriaki
Hoshi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 15. 08. 21
Location : Sanin Iwagakure Kapitán

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Tue Oct 11, 2022 7:14 pm
Ne, nemá. Proto to možná bylo i o dost složitější, vůbec zjistit, proč se moje techniky chovají různě v závislosti na prostředí. Ne že by je to nějak oslabovalo, dokud jsem je měl pod kontrolou, ale spíš posilovalo efekt jejich růstu. poví. Pak se na chvíli zamyslí. Mám i jistou teorii, ohledně části schopností Mokutonu, ale neměl jsem možnost si je ještě nějak potvrdit. A dokud to nebudu mít jisté, nechávám to zatím u kořenů. přemýšlí spíš nahlas, než aby mluvil přímo k Mizukagemu.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Tue Oct 11, 2022 7:59 pm
Tatsuya: Nebudu z tebe tahat detaily, jaké techniky Mokuton dokáže si nech pro sebe, mě pouze zajímá takový hrubý popis toho co to dovede (prostě základní popis Kekkei Genkai Mokuton), takže pokud bys něco mohl dodat nebo není co, nebudu tě tu otravovat. Určitě by sis po své dlouhé cestě rád odpočinul.. trávit ten čas se mnou je to poslední o co musíš stát, takže pokud ti Tsuchikage nic nechce klidně bych ho nechal jít, co vy na to? *Nakonec je ta otázka směřovaná zrovna na Taku, netuší zda mu náhodou ještě něco nebude chtít.*
Hoshi Noriaki
Hoshi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 15. 08. 21
Location : Sanin Iwagakure Kapitán

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Tue Oct 11, 2022 8:54 pm
*Jeho senjutsu pomalu vyprchává a černé čáry kolem očí a na čele pomalu mizí. Vrátí se mu i jeho normální barva očí. V tuhle chvíli asi nic dalšího není. Ale zjistil jsem si během své cesty, co se odehrálo v Kirigakure. Až se dám dohromady a pokud Tsuchikage dovolí, vydám se ráno za dva dny do Kirigakure, abych pomohl s opravami tam. poví a pohlédne na Tsuchikageho, ale to si domluví až později. Teď by se rád už konečně dostal domů, aby se mohl taky trochu vrátit do procesu. V lese mu bylo fajn, bylo to tam pro něj příjemnější než tady, ale i tak to byla zajímavá zkušenost. Když si vzpomene na všechno, co se mu tam povedlo vytvořit, tak je opravdu zvědaví, s kým se příště potká zase a s kým si dá do huby. Hlavně by potřeboval zase navštívit pár dam, které tu ve vesnici má. Ten roční půst nebyl tak příjemný zase.*
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Tue Oct 11, 2022 9:01 pm
*Tsuchikage zatím poslouchá. I on se dozví takhle několik nových informací a zaujme ho, jak dá dohromady tuhle oblast. Zajisté. Za mě je to v tuhle chvíli všechno. Ještě se spolu sejdeme, abychom probrali tvůj návrat do služby. Pokud bys byl užitečný a Mizukage tě mohl využít, tak určitě nebudu mít problém s tím, tě uvolnit ještě na krátkou chvíli, aby si pomohl v Kirigakure. poví a nechá Hoshiho odejít, pokud už nebude nic chtít ani Mizukage. Můžeme se asi také vrátit zpět do sídla, případně, vás mohu doprovodit k bráně, jestli jste už rozhodnutý odejít. Ale vlastně teď mě tak napadlo, asi k bráně ani nepotřebujete, že? podívá se teď na Mizukageho. Určitě bych byl ale rád, kdybyste tuto vaši "bránu" používal při příchodu pokud možno ještě před vesnicí, nebo po předem domluvené návštěvě na určitém místě. Pokud bych mohl požádat takto. poví ještě Taka, když přejde na jeho cestování.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Tue Oct 11, 2022 9:14 pm
Tatsuya: Inu jsem ochotný přijmout každou dobrovolnou pomoc, urychlí to obnovu vesnice do původní podoby o pár měsíců.. možná i rok ale předem tě chci informovat že Mokuton tam vzhledem ke klimatu asi nebude moc užitečný.. tam využívá spíše kámen a různé sloučeniny co z dlouhodobého hlediska vydrží naše klima (nejsem zedník nevím co přesně). Nějaké dočasné ubikace se ale určitě budou hodit i když budou dřevěné. *Poví mu upřímně předem.* Pokud ale vládneš Dotonu, k tomu i Senjutsu tak se určitě tvá pomoc bude hodit. *Pak nechá Hoshiho odejít, předtím se s ním ještě rozloučí. Lhal by kdyby řekl že na něj Hoshi udělal dobrý dojem, ten jeho přístup neschvaluje ale co nadělá.* To by bylo, určitě vyplní nějaké mezery ohledně jeho složky a pokud jde o ty další členy co patří do složky lidí s Kekkei Genkai, tak tu vám pak nechám poslat až ji dokončím.. když počítám Hoshiho budou tam tři lidé.. pokud časem zjistím o dalších nositelích Kekkei Genkai tak pošlu i jejich složky a to stejném očekávám od vás ale nyní.. vrátil bych se zpátky.. jsou ještě nějaké záležitosti co bych rád probral. *Tatsuya toho má na srdci o něco více co by s Takou rád probral a tak se nechá vést zpět.* Rád bych takové dva dny zůstal, pokud to nebude problém. *Chce pobýt trochu času mezi lidem Iwagakure ale nehodlá se tu mezi nimi procházet jako Mizukage, nýbrž jako obyčejný člověk a trochu je poznat.* Pokud jde o mé cestování tak nehodlám cestovat přímo do vesnice, umím si představit jak se stopaři poté mohou zbláznit když se něco takového stane.. bez domluvy se budu přesouvat vždy minimálně 100 metrů od metrů od brány ať už při odchodu nebo příchodu. *Ujistí Tsuchikageho.*
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Tue Oct 11, 2022 9:27 pm
*lehce přikývne. Zajísté, buďte tu jako doma. Nechám vám přichystat pokoj, abyste měl pohodlí. Cokoliv budete potřebovat, můžete se na mě, nebo někoho v sídle obrátit. Budou informováni. Pokud jde o ten váš dvoudenní pobyt, jste schopen brát svojí branou i jiné osoby? Hoshi by tak mohl jít přímo s vámi a třeba takto i zpět. Bylo by to o pár dní rychlejší. zeptá se a vede ho tedy zpět do sídla. Tam nechá připravit pro Tatsuyu pokoj pro VIP hosty, aby se mohl zabydlet. Jak to dopadlo nakonec s přeživšími z Iwagakure, pokud nějací jsou? Už jste je nějak soudil, nebo máte s nimi nějaké jiné plány? zeptá se. (nevím jestli se o tom už bavili) Případně bych se rád o jejich soud postaral tady. Ostatní by měli vědět, jaký je trest za takové činy. poví a vchází do sídla. Nemu by asi odešla zařídit někoho, kdo by zajistil a připravil pokoj pro Tatsuyu.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Wed Oct 12, 2022 6:02 pm
Tatsuya: Jistě.. mohu ho vzít sebou, to není žádný problém. *Na zbytek se rozhodne odpovědět později, až dorazí opět do té kanceláře, kde se Tatsuya usadí na stejné místo jako posledně co tu s Takou byl.* Pokud jde o přeživší tak s těmi jsem se již rozhodl jak naložit. Mám přesně 74 zajatců z Iwagakure, 2 utekly a zbytek je o smrti. Také mám zajatce 59ti lidí z Kirigakure, kteří s Bozurem byli již od začátku.. samotné zapojení Iwagakure vyvolalo v Kirigakure velké potíže.. lid žádá odplatu.. krev za krev. Kdyby šlo jen o válku ale Bozuro to dotáhl ještě dál.. v jistých ohledech byl daleko krutější než Akai. *Pak mu vylíčí co přesně provedl daným klanům aby si je získal na svou stranu (podmanil je).* Všichni jsou prohlášeni za zrádce říše ale smrt by pro mnohé z nich bylo až příliš jednoduché vykoupení. Z toho důvodu jsem se rozhodl jak z řad Kirigakure tak Iwagakure popravit 10 jedinců (celkem tedy 20) a ten zbytek.. inu zbylých 64 z Iwagakure jsem ochotný poslat zpět do Iwagakure ale měl bych jistý návrh, který bych rád ohledně těch dalších navrhl. Nechci je zabít, pro mnohé z nich bude čest zemřít za svou věc ale to by nebyl trest, proto bych rád úplně všem vzal jejich kariéru Ninjů.. trvale jim zablokoval jejich chakru, kterou už nikdy nebudou moci používat, poté je chci donutit ať pod dohledem pracují na zničené Kirigakure o 16 hodin denně.. jakmile jejich práce v Kirigakure skončí a jejich pomoc při opravách nebude potřeba tak bych je nechal pracoval v různých dolech, na farmách a tak dále.. jak v Zemi Země tak i v Zemi Vody.. kde je bude zrovna bude potřeba... a jejich vyhlídky na život budou takové že do konce svých dnů budou pracovat pro Říši, kterou jejich jednání ohrozilo. Pro mě za mě ať si zemřou na vyčerpání či při pokusu o útěk ale nechci jim dát smrt tak lehce.. těch 20 ale musí zemřít.. je sice konec ale mír mezi našimi lidmi visí na velice tenkém vlásku.
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Wed Oct 12, 2022 7:23 pm
*vyslechne si jeho příběh a jen smutně přikyvuje. Ano. Bozuro byl velitelem výzvědné jednotky a zároveň nejkrutější mučitel, jaký kdy v Iwagakure byl. Vždy věděl, kam udeřit, aby to udělalo co nejvíce škod a zároveň to přineslo nejvíce ovoce. poví a odejde od stolu, aby přinesl složku, která je dosti objemná. Jsou v ní veškeré krutosti, které mohou člověka napadnou a ještě stokrát horší, ke kterým se Bozuro uchyloval, aby dosáhl výsledků. Podá mu i dvě menší složky, které patří osobám, které utekli a byli Bozurovi nejblíže. Složka Mara byla nejmenší. Předci jen pocházel z Kirigakure a v Iwagakure nežil tak dlouho. S vašim návrhem trestu nemám problém, samotného by mě asi nenapsal lepší. Co se týká těch svou uprchlích, jakmile budou nějaké stopy, chtěl bych na ně nasadit Hoshiho a někoho z vašich, aby vytvořili tým. Aby bylo najevo, že vztah Iwagakure a Kirigakure bude nadále pokračovat jako doposud. Oba jsou z obou vesnic, tak tým postavený z obou vesnic by byl dle mého jako dobrá odpověď. Určitě už teď shromažďují síly na to, aby dokončili Bozurovu práci. Byli mu velmi loajální zde a nemyslím si, že se toho jen tak vzdají. poví Taka a nechá mu čas, aby si složky prošel, nebo odnesl na pokoj pak. Jsou to kopie, tak si je můžete klidně ponechat. dodá ještě a začne si cpát dýmku.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Wed Oct 12, 2022 8:02 pm
Tatsuya: *Prohlédne si jeho složku a nestačí se divit.* No sakra.. ještě že se Akai moc nezajímal o Ninji co tu máte.. kdyby ano, věřím že tohohle chlápka by chtěl po svém boku a určitě by mu dal takové příležitosti a takovou volnost že by složka mohla být třikrát tak objemná. *Když pak přijde na lov Marea a toho dalšího (nevím teď jméno).* S tím nápadem na lov nemám problém ale pokud jde o Mara, jeho lovu chci být součástí.. chci ho živého. Jeho zrada je bolestivější než u jiných lidí.. byl členem rodiny Tekubi.. vůdců klanu a jednou měl tu pozici zastoupit ale on.. udělal tohle. Pokud jde o toho druhého mohu nasadit jednoho ze dvou lidí, kterým důvěřuji.. Batsu Kansetsu, už s Hoshim spolupracoval.. nebo jediný Jinchuriki říše Kou, který nám zbyl.. můj strýc Yin Yurinachi. *Tatsuyu pak něco napadne.* Tak mě napadlo, lov Mara by se dal využít k jistému utužení vztahu s vaším nástupcem.. chtěl bych ho poznat.. navíc to bude pomůže všem.. pokud, nebo až bude Mar nalezen.. co kdybych po něm šel já a váš syn? Jsem si téměř jist že on má být jednou 3. Tsuchikagem že? *Tatsuya v tomto vidí jen samé výhody, pokud by s ním bojoval po jednom boku tak to může pomoct jejich vzájemnému spolupracování v budoucnu a také si Mar získá nějaké jméno, nebude to pouze syn Tsuchikageho a Nemu.. získá si tak i vlastní zásluhy a mohlo by to silně utužit vztahy mezi Kirigakure a Iwagakure. Ty složky těch dalších dvou (Mar + ten další) si přečte později.* Nyní to už nebudou mít jednoduché, pokud zaútočí znovu tak zjistí jednu věc. Je rozdíl bojovat proti rozdělenému lidu a proti lidu co stojí při sobě.. sice uznávám že ztráty na životech jsou problém a bude trvat než se to nějak obnoví ale už jsem podnikl jisté kroky jak tuhle nevýhodu minimalizovat. *Pak se podívá na Taku, je jasné že má něco na srdci (Tatsuya) ale přemýšlí jak to podat.* Pokud jde o Tsuki a Noctise.. něco málo jsem se dozvěděl od nejvěrnějších Akaie.. *Opět chvilka ticha.* Jednou jsem se s Tsuki Yagami setkal, uznávám že pro říši by byla velkou hrozbou.. obzvlášť pokud dokáže kontrolovat své Bijuu ale rád bych zmínil toto.. myslím že tohle vám přidá trochu klidu na duši. Vím že Tsuki žila v Yugakure a vím že tam má s Noctisem potomky.. v tento moment to víte jen vy a já.. nikdo jiný.. už ne. Nechci kvůli jejich zadržení a eliminaci ohrožovat jejich děti, které s tím nemají nic společného ALE.. pokud by se někdy naskytla situace kdy jim budu muset čelit potřebuju upřímnou odpověď.. podpoříte mě z vlastní vůle? Nehodlám po nich nějak vážně jít.. ať si tam venku žijí pokud nebudou hrozbou pro nás.. sice nemohu veřejně říct ať je lovci nechají.. byla by to politická sebevražda ale oba víme jak to tak nějak funguje ale pokud by se přecijen něco stalo, musím vědět s kým v takovém momentě mohu počítat a s kým nikoliv.. protože tahle dvojka.. proti těm dvěma pohromadě bych neměl šanci... jednoho bych možná vzal sebou ale stále by to bylo jen MOŽNÁ. Bude se mi blbě usínat pokud nebudu mít něco.. co by nás před nimi mohlo ochránit a skutečná a upřímná spolupráce mezi námi by nám jistou šanci dala.. doufám že na takový scénář nikdy nedojde ale.. je lepší počítat s tím co by přijít mohlo.
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Wed Oct 12, 2022 8:49 pm
*Přikyvuje. Nemám s tím problém. Určitě to bude velmi přínosné, pokud tam taková spolupráce bude. Pokud už spolu na misích byli, určitě si budou rozumět i nadále. Je opravdu příšerné, čeho byli ti tři schopni v Kirigakure. Rozhodně nemám nic proti, abyste se o Mara postaral sám. Pokud jde o to, aby se připojil můj syn Konketsu, jsem si jist, že bude také souhlasit. Sám by rád nějakou výzvu. Pokud se nic nezmění, chtěl bych, aby to byl právě on, kdo převezme mé křeslo. Zatím k tomu má predispozice i ambice. I tak se může ale cokoliv jednou změnit. V tuhle chvíli s ním počítám a je připravený kdykoliv nastoupit, pokud by se něco stalo. Je ještě mladý, ale mě nebylo o moc víc, když jsem poprvé usedl na křeslo Tsuchikageho. pousměje se. Oh, ano. Pětiocasý. Pamatuji si, na den, kdy se lovil. Tehdy po mě Akai chtěl, abych mu šel s lovem pomoci. Takto se také dostal ke své chakře, kterou měl právě od této bytosti. tak trochu se zavzpomíná. Nakonec se ale dostalo i na téma Tsuki a Noctise. Tam trochu poklesne jeho hlava a jen zhluboka natahuje ze své dýmky. Počká až domluví a pak se sám na delší dobu odmlčí a dává si dohromady, co se v jeho hlavě odehrává a co vlastně říci. No, co se těchto dvou týká... začne pomalu. Měl byste vědět ještě nějaké věci kolem, než jen přímou linku těchto dvou. Pokud vám je také neřekla ta osoba. poví a přemýšlí, kdo je ten největrnější Akaie. Z počátku to nebude vypadat, že se to těch dvou týká, ale ve skutečnosti se jich to týká přímo. řekne a pak mu vysvětlí základní informace kolem svých osobností, které má v hlavě. Jsou tu jen oni dva, tak to je v pohodě. O vzniku oněch osobností, a jak to začalo. Vynechá detaily přímého objevení, ale spíše kdo jsou jací jsou a podobně. Také ho informuje o to, že v tuhle chvíli s ním nemluví původní Taka a že nad tělem má vládu Taka. A nakonec také vztah, který mezi s sebou původní Taka a Tsuki měli, potažmo stále mají, alespoň takto to vidí původní. Neví přesně, jak je na tom Tsuki, ale má podezření, že je to tak stále i u ní. Uvěznění tohoto těla zapříčinilo nakonec více problémů, než užitku. Dohoda mezi námi šesti je stále platná a všichni ji dodržují. Každý vystupuje podle dané situace, jinak je kontrola nademnou. Díky tomu bylo možné mít i vlastní rodinu a syna, který bude moci zaujmout mé místo. Pokud nebude jiná možnost, připojím se k tomu boji, ale nemyslím si že tam něco zmůžu. Pokud se budu muset postavit proti Tsuki, tak ji nebudu moci porazit, nebo s ní vůbec bojovat, právě kvůli původnímu. Taka z celého toho příběhu vynechal cokoliv o tom, když sám došel do Yugakure, zdržoval tam, pak byl přenesen do pevnosti v zemi pustoty a vlastně svědkem toho, když se stal onen atentát na Akaie. To jsou věci, co by ničemu nepomohli. A jde-li o Noctise, jsem schopný ho na nějakou dobu zdržet, ale už nejsem ve věku, kdy bych s ním mohl nastoupit do boje s tím, že bych mohl vyhrát. Takže ano, pokud na to dojde, můžete semnou počítat, ale počítejte také s tím, že takové budou následky potom. Já jsem na ně připraven. dokončí svoje vyprávění. A pokud jde o mého syna, chtěl bych mu před smrtí dodat ještě určitý druh ochrany v podobě síly. Ať už podobně, jako to měl Akai, nebo pro něj získat jiného ocasého. Myslím si, že by bylo dobré, kdyby obě vesnice měli každá jednoho. Ať už z pohledu síly, nebo politiky. dodá nakonec.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Thu Oct 13, 2022 4:55 pm
Tatsuya: Rozumím, doufejme že nikdy přímo neohrozí Iwagakure či Kirigakure ale potřeboval jsem to vědět. *Pokud jde o daného Ninju, který byl Akaiovi velice blízký a věrný.. jeho existence už nikoho nemusí zatěžovat.. Tatsuya byl nucen ho odstranit, hezky tiše aby to mohlo vypadat že zemřel během dané "Války Klanů", která v Kirigakure probíhala. Pokud je ale něco co Tatsuyu překvapilo, je to vysvětlení ohledně osobností Taky, kterými tento muž disponuje. Něco ale na původním (Taka) nemá rád, přijde mu že by byl schopný dát přednost lásce před svými lidmi, kdyby se musel rozhodnout.. na což ale s vysokou pravděpodobností nedojde, stejně jako nejspíš nedojde ani na to že by Kirigakure či Iwagakure musela čelit jednomu z těch dvou (Noctis či Tsuki). Při zmínce ohledně Bijuu se Tatsuyovi na tváři objeví úsměv.* Tohle je docela náhoda, protože přesně něco takového mě napadlo.. udělat z vašeho syna Jinchuriki.. tedy původní myšlenka bylo Pseudo Jinchuriki a skutečného Jinchuriki udělat z nějakého jiného Ninji, dle vašeho výběru (hráč) ale nakonec je to vaše volba, pokud to chcete udělat obráceně ale i tak by to byl chytrý tah. Váš syn bude kompletní Jinchuriki a někdo další by mohl disonovat chakrou daného Bijuu jako jeho Pseudo Jinchuriki.. úplně to stejné plánuji i s Yinem.. když Akai zemřel.
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Thu Oct 13, 2022 6:28 pm
Přemýšlel jsem nad tím, jestli by měl mít kompletní Bijuu, nebo jen jeho chakru. Myslím si ale, že bude lepší mít Bijuu v někom, komu se dá důvěřovat. Už jednou jsem se zmínil, když jsem do někoho vložil Bijuu. poví Taka a napije se jablečného moštu, který tam zbyl ještě po jejich obědě. Chakru je už pak asi jedno, komu by přišla. Myslím si, že se vhodné osoby najdou, ale to už je na posouzení zase oněch Jinchuuriky a jejich Bijuu. Do toho asi nemáme moc co mluvit. Každopádně, v tuhle chvíli vím o třech, kde se ukrývají. Mám informace z doby ještě před desítkami let, když jsem vyslal jednotky pátrat po nich. Můžou být už jiné, ale to se může ověřit. Jsou to čtyřocasý v zemi Požárů, šestiocasý v jedovatém údolí kolem Země Medvědů (myslím) a sedmiocasý v zemi Nebe. Pokud by šlo o výběr, buďto čtyřocasý, nebo sedmiocasý. Další věc je, chtěl bych vyzkoušet a poslat na jejich lov případně Hoshiho místo mě a svého syna. Já bych zajistil maximálně podporu. Co vy na to? nadhodí mu svůj plán, který má už vymyšlený nějakou dobu, jen nebyl teď čas na to, ho zrealizovat.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Thu Oct 13, 2022 6:45 pm
Tatsuya: Takže Nanabi či Yonbi říkáte? *Zavře na okamžik oči, na vlastní oči viděl Bijuu jednou jedinkrát, když se před mnoha lety Noctis Clive během turnaje Čtyř Šampionů transformoval do podoby Shukaka ale živě si neumí představit jak velkolepé by bylo stát proti Yonbimu či Nanabi. Z nějakých pověstí a pohádek má představu jak by mohly vypadat ale netuší o kolik velkolepější je realita těch Bijuu.* Dobrá, Hoshi může jít taky.. jako moje podpora.. ne že bych mu nevěřil ale.. budu trochu sobecký. Chtěl bych s tím Bijuu bojovat a okusit jaké to je když mojim tělem bude procházet jeho chakra, když jej budu pečetit do jeho nového Jinchuriki. *Samozřejmě má už otevřené své oči, nebylo vy vhodné s Takou hovořit a mít u toho zavřené oči.* Pokud se přidá váš syn.. proč ne ale chci u toho být.. toužím takovou bytost pokořit, něco tak.. pradávného a zároveň inteligentního. *Už se stihl smířit s tím že Gobi u Yina jakmile se to dozví nebude vůči Tatsuyovi zrovna dvakrát přívětivá a Yin nejspíš také ne ale už když odcházel z Kirigakure s touto myšlenkou byl připraven na následky.*
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Thu Oct 13, 2022 7:21 pm
Rokubi byl také dobrá varianta, ale problém je ten jedovatý dým, ve kterém žije. Nevíme, jaké mají schopnosti, ale pokud je Yonbi v zemi Požárů, v jedné sopce, bude asi dosti odolný vůči ohni. Konketsu by měl jít určitě taky. Je lepší pečetí Bijuu hned po boji, dokud jsou oslabení. Takže i kdyby se nezapojil, tak by tam měl být. U Hoshiho uvidíte, jak by se využil. Já jsem na lov Ichibiho vzal několik dvě jednotky Anbu a i tak jsme měli co dělat. poví a opře se do křesla. Hlavou mi teď probíhá, jak jen to ještě oznámit Nemu. U konletsua ví, že ten s tím problém mít nebude. Možná ani Nemu, ale neumí si teď představit, jak se bude na to tvářit. Možná bych zkusil rozeslat znova jednotky, aby se podívali po světě, jestli nenajdou i ostatní Bijuu. Když použiji staré informace, mohli by aspoň někde mávat, kde se posledně skončilo. Ne všechno se dostalo do ruky Akaie. Tohle jsem třeba ukrýval i před radou a ostatními. zamyslí se nahlas.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Thu Oct 13, 2022 7:49 pm
Tatsuya: Myslím že by se dal najít způsob jak si s tím jedovatým plynem poradit.. jsem si jist že bychom způsob našli.. pro velký počet lidí by to problém byl ale pro malou skupinu.. v tomto případě tříčlennou by to nemusel být problém. *Když pak promluví ohledně ohně Tatsuya se usměje.* Když mluvíme o ohni tak mám jistou možnost řešení.. ovládám plamen, který předčí všechny druhy plamene, které znáš.. jde o černý plamen a není možné jej uhasit.. ani voda proti němu nepomůže i kdyby ji bylo libovolné množství. *Je vidět že nejde o to se vytahovat ale chce Takovi dát najevo že Yonbiho odolnost vůči ohni by proti Tatsuyovi nic neznamenala.. jeho Amaterasu by mohlo být účinné dost.* Mám dokonce i něco co se velikostí a čistou silou může Bijuu rovnat. *Pokud se mají dohodnout na tom jaké Bijuu vybrat, měl by Taka znát schopnosti Tatsuyi.. aspoň přibližně.* Nicméně je tu jedna věc, pokud se má váš syn stát Jinchuriki.. neměl by se toho lovu účastnit a ideálně by neměl tušit co ho čeká. Bijuu jen tak nezapomínají na ty kdo je obral o svobodu a pokud by se toho účastnil váš syn osobně.. je možné že by nikdy nemusel navázat s Bijuu přátelský vztah a navázat symbiózu jako tomu bylo u Noctise a jako tomu je u mého strýce Yina a i kdyby ji mohl navázat i přes tuto překážku.. pokud by byl z lovu vynechán tak to tuhle možnost urychlí o roky. *Díky Yinovi toho o Bijuu pár ví, za což je momentálně vděčný.* Pokud jde o ostatní Bijuu určitě by bylo fajn znát aspoň jejich lokace ale Říše nemůže vlastnit více než 2 Bijuu.. rád bych se vyhl pozornosti ostatních vesnic a pak hněvu dvou.. dost nebezpečných Jinchuriki jako je Noctis a Tsuki. Tak jako tak.. pokud uznáte že bez vašeho syna by to bylo opravdu lepší.. což ze strategického hlediska dává smysl.. i z ohledu na budoucnost.. chtěl bych vybudovat dvou či tříčlenný tým z lidí, které vyberu.. ve kterém bude mít Hoshi jisté místo.. pokud bude souhlasit.
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Thu Oct 13, 2022 8:14 pm
*zapíše si v hlavě informace o jeho schopnostech pro budoucí plánování. pak se zamyslí, ohledně Konketsua. Hm, je pravda, že by to bylo asi jednodušší. Jak chcete ale někoho, jako je Bijuu dostat z bodu A, do bodu B, aby si toho nikdo nevšimnul? Pokud by zase nabral sílu, tak by to mohl být problém, pokud bychom ho pečetili zde ve vesnici. Nebo v jiné oblasti, kam by se přesunul. poví a přemítá nad schopností jeho brány, jestli je schopna přenest i někoho tak velkého, jako je Bijuu. Jed by se asi dal vyřešit. Když ho vylákáme z jeho prostředí, taky by to mohlo pomoci. Pokud jde o informování, tak z toho tedy prozatím Konketsua vynechám. Zatím jsem mu o tomhle neříkal, takže ho nechám plnit si svoje povinnosti a pak se uvidí. Co se týká onoho týmu, nechám to tedy na vás. Pokud půjde Hoshi, bude si moci vyzkoušet aspoň svoje schopnosti, pokud se k tomu dostane. Stejná velikost nemusí znamenat jasnou výhodu. Nevím, čím oplýváte, ale nenechte se zase zbytečně unést svojí silou. I mocnější a moudřejší na to doplatili.  poví a lehce se u toho pousměje pohledem, který rozhodně nezpochybňuje Tatsuyovi schopnosti. Jen je už na světě dlouho a mnoho toho zažil.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Thu Oct 13, 2022 8:32 pm
Tatsuya: Nebude nutné přesouvat Bijuu.. až dojde na boj, budu mít jednu žádost. Budu chtít byste ten boj sledoval pomocí Tōmegane no Jutsu, jakmile bude po všem dám vám nějaký signál že máte přivést svého syna do své kanceláře a já svou bránou projdu do kanceláře a vyzvednu si vašeho syna. *Přijde mu to jako velice praktické řešení.* Nebojte.. Bijuu rozhodně nepodceňuju.. jsou to mocné bytosti a hodlám se na to řádně připravit. Hodlám své Kekkei Genkai využít veškerým potenciálem a to stejné budu očekávat od zbytku týmu.. hodlám složit tým ze silných nositelů Kekkei Genkai.. takže uvažuji že kromě Hoshiho vezmu i Batsua. *Pak se pousměje i on.* Případně se stáhneme.. nechci na tom lovu ztratit život, ani život Batsua či Hoshiho. Bijuu za to nestojí už jen kvůli tomu.. že jednou budou velice důležití členi Říše a také kvůli tomu že věřím.. že nadaní nositelé Kekkei Genkai by mohly skrývat mnohonásobě větší potenciál než mít všech 9 Bijuu.
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Thu Oct 13, 2022 9:30 pm
*přikývne a odloží sklenici s dýmkou. Dobře. Takhle by se to dalo udělat. V ten den ho zanechám ve vesnici, aby byl připraven. pak si uvědomí jednu věc. Ještě, když jsme zase u těch KG, bude v té zprávě i vaše? Když už chcete předávat tyto informace. Pokud vím, tak se Akai stranil o předávání informací o svých schopnostech. poví a dívá se na něj zvídavě. Ale nechal by to být pokud by se o tom nechtěl dál bavit. Neměli bychom využívat lidi s KG tak často, ale rozhodně jsou jistou pojistkou, nadějí a možná i výhodou. Měli by mít jisté přednosti, ale zase ne tolik. Nechtěl bych, aby to s nimi postupně dopadlo jako s Noctisem. řekne. Čas pomalu plyne a možná by bylo na čase se zase posunout. Rozhodně, pokud to bude vypadat zle, tak se určitě stáhněte. Nebylo by dobré abyste tam všichni zemřeli. přikývne.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sat Oct 15, 2022 12:47 pm
Tatsuya: Já je ale neberu jako zbraně, spíš jako.. Ninji co jednou mohou dosáhnout takové úrovně že bych je nazval jako elitu mezi elitou. Pokud jde o mé Kekkei Genkai.. Sharingan, tak i jeho hrubý popis bude v tom svitku co vám pak pošlu (základní popis Sharinganu). *Tatsuya se momentálně snaží zamyslet nad tím zda není ještě něco co by rád s Takou pořešil ale nic ho momentálně nenapadá, doufá tedy že na nic důležité nezapomněl.* To bude asi vše, už mě nenapadá nic co by bylo potřeba vyřešit ale pokud máte něco na srdci, nebo máte nějaké otázky tak máte prostor.
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Tue Oct 18, 2022 12:47 pm
*přikývne a pomalu se zvedne. Z mé strany je také vše. Myslím, že pro dnešek toho bylo už hodně a necháme si něco i na příště. V tuhle.chvili by měl být váš pokoj připraven, takže vás nechám někým doprovodit. Kdyby cokoliv, najdete mě buďto v nejvyšším patře v kanceláři, nebo mě kontaktuje osoba, kterou vám přidělím k vašemu pobytu zde. Doufám, že se vám zde bude líbit a svoji krátkou návštěvu si užijete. Domluvím s Hoshim váš odchod pak do Kirigakure, aby vás doprovodil. poví Taka a nechá zavolat dívku, která předtím obsluhovala a přiřadí ji k Tatsuyovi jako doprovod a cokoliv, co by si Tatsuya v rámci mezích vyžádal. Když pak odejde, sám se přesune do své pracovny, aby dal dohromady nějaké informace o Hoshiho Mokutonu a další svoje povinnosti kageho.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Fri Oct 21, 2022 1:50 pm
Konec Rpg
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Thu Mar 30, 2023 9:55 am
Konketsu Rasizu Kurotsuchi - Syn Tsuchikageho a jeho stráže Nemu
*Není to dlouho, co byl jeho otec pohřben a Konketsu se vydává do sídla Tsuchikageho. Přišel tam jako Oinin. Projít vesnicí nepozorovaně není pro někoho jako on problém. Navíc jeho chakra je známá, takže nikoho ani nezalarmuje. Prochází pod rouškou tmy, která je všudy přítomná, ale i tak přichází z rána. Před osmou hodinou vstoupí do sídla a kráčí s maskou na obličeji směrem ke kanceláři, kterou tak moc dobře zná. Už tu ale dlouho nebyl. Jeho oděv ani moc neodpovídá na jednotky Iwagakure, ale vždycky vyčníval nějak z davu. Hlavně tak i snáze zapadl, když potřeboval. odkaz Dojde si až před pracovnu, kde počká pár vteřin a jakmile se velká ručička posune na dvanáctku, zaklepe na dveře. Nemá hodinky, ale Konketsu je trochu magor a je těžké poznat, jak to vlastně dělá. Čas je pro něj prioritní a tak nikdy nepřijde pozdě, ani včas. Vždy přesně tak, jak potřebuje a jak to vychází. Pokud by byl pozván dovnitř vstoupí. Na obličeji stále s Oinin maskou.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sat Apr 01, 2023 5:49 pm
Tatsuya: *Měl tu nějakou práci, ono se smrtí Tsuchikageho a následním nástupnictvím je více práce než by se čekalo. Tatsuya jakožto Feudální Pán Říše Kou musí vyplnit patřičné dokumenty aby vládnoucí právo naž Iwagakure bylo pro 3. Tsuchikageho nezpochybnitelné a nemusel se pak řešit nějaký zádrhel v dokumentech. Nemluvě o tom že ono přebrání úřadu taky není zrovna prdel a je potřeba řešit i věci co Tsuchikage běžně plnitl ale nakonec to Tatsuya nějak zvládá. Dneska tady vysedává už od 5 hodin a jede jak fretka než ho vyruší klepání.. věděl že tam někdo je ale jaksi neměl tušení kdo by to mohl být.* Dále! *Zavolá ke dveřím a dá tak Konsetsuovi najevo že může vstoupit.* Co potřebuješ? *Jasně že netuší kdo by to mohl být, jak by taky mohl. Oblečený je v (odkaz) a své orby má někde na zdi v podobě 8mi katan, které jako kdyby byly přilepené ke stěně.*
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sat Apr 01, 2023 7:03 pm
*vejde dovnitř a zavře za sebou dveře. Pak dojde tak metr před stůl a poklekne tak, jak to tyhle jednotky před vůdcem vesnice dělají. Dívá se do země, když mluví. Není tak starý, ale jeho hlas je poměrně velice hluboký. Přeji dobré ráno, Mizukage-sama. Právě jsem se vrátil z úkolu a řekl jsem si, že je to už dostatečně dlouho po pohřbu, abych se ucházel o pozici 3. Tsuchikageho. poví. A stále se dívá do země. Byl na tohle v podstatě vychováván, ale stále je podřízený tomuto muži, takže mu prokazuje patřičnou uctu. Myslím, že o tomto dni jste spraven, že se jednou budu ucházet o jeho místo. Mělo se to stihnout tedy před smrtí, ale ta se očividně nevybírá. pokračuje svým hlubokým hlasem.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sat Apr 01, 2023 10:58 pm
Tatsuya: *Když dle slov jde Konketsua tak zvedne svůj zrak na něj a usměje se.* Nemusel jsi čekat tak dlouho, ono ten post je prakticky už dávno tvůj. Ne kvůli tomu kdo je tvým otcem.. jde o tvé schopnosti a co mi o tobě řekla tak nějak tvá matka. Sice jsem s tvým otcem byl dohodnutý na tobě ale pravda je taková že jsem si tě chtěl i proklepnout abych někoho nezvolil Kageho jen kvůli tomu kdo byl jeho otec. *Umí si představit že by rád vyšel ze stínu svého otce a něco by rád získal svou vlastní zásluhou a tohle mu Tatsuya.. dopřeje.. právě teď. Dá mu jasně najevo že ho zvolí, protože si je jist že on to zvládne nejlépe.* Ale přijen tu máš někoho.. komu se tvé zvolení nebude líbit a tak tu pro tebe mám dvě nabídky. Buď tě skutečně zvolím a ten tvůj.. rival bude už jen tvůj problém a nebo.. uspořádáme boj o moc dle zákonů Kirigakure. Usoudím že se na tu pozici hodíte oba dva a tak svedete boj a ten kdo vyhraje.. se stane Tsuchikage a poražený... buď bude zabit nebo bude žít.. to záleží na vítězi. *Ta 2. možnost by tomu dost pomohla.. Konketsu si tak získá silný respekt a dokáže mnoha lidem že Kagem se stává zaslouženě a ne že to dostal darem.* Co si vybereš? *Přitom mu dá znamená že se může postavit a aby se posadit do křesla v rohu místnosti.* Dáš si něco k pití?
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sun Apr 02, 2023 10:17 am
Konketsu Rasizu Kurotsuchi - Syn Tsuchikageho a jeho stráže Nemu
*Vyslechne si ho a vyčkává vždy na pauzu, aby mohl mluvit. Stejně jsem potřeboval dořešit všechny svoje záležitosti a povinnosti, než se z venku přesunu zase za hradby na většinu svého času. Uzavřít všechny svoje cíle a mít čistý štít. poví Konketsu. Pak vstane a sundá si svoji masku Oinina, kterou už asi nadobro uklidí do pečetě. Možná jí ještě někdy vytáhne, ale prozatím to bude natrvalo. Se soubojem nemám problém. Také bych to místo nechtěl získat jen proto, že to byl můj otec. Předhazuje se mi to celý život, proto jsem šel do ústraní. Takhle jsem mohl vyrůst sám za sebe. pokračuje hlubokým hlasem a posadí se na židli, kam ho Tatsuya nasměroval. Černý kafe. požádá jenom. Kdo by měl být můj soupeř? Někdo se zřejmě ozval. Jestli ho třeba neznám náhodou. zeptá se.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sun Apr 02, 2023 10:30 am
Tatsuya: Rozumím.. já jsem to měl podobně ale bohžel... já na tohle neměl čas a musel jsem si o svůj post tvrdě bojovat. *O tomto mu nic víc neříká, každý kdo nežil v jeskyni ví co se v Kirigakure odehrávalo než mohl Tatsuya usednout na svůj trůn. Odpověď Kontetsua ho donutí se usmát.. udělal mu tímto opravdu radost.. přesně něco takového by čekal od člověka, kterému krví koluje krev Krvavé Mlžné vesnice.. což nyní jsou v Iwagakure už téměř stejní.. minimálně Kontentsu je takový výsledný produkt spojení těchto dvou vesnic.* Taky jsem si myslel že to tak bude a přijde mi že to je nejlepší.. udělat z toho i takovou show aby si nový Tsuchikage mohl rovnou získat i respekt mezi lidmi. *Když se zeptá kdo je jeho oponent podá mu složku toho člověka (Nejvyšší Generál vojenských jednotek Iwagakure).* Pokud vyhraješ a zabiješ ho během boje.. budeš muset řešit i jeho nástupnictví mezi současnými generály kdo ho nahradí ale to už bude tvůj problém. *Pak je tu něco co s ním bude chtít probrat později ale prozatím to nechá být na později.. až bude skutečně Kage.* Vyhovuje že bych to oznámil na... hmm pátek? (dejme tomu že je úterý).
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sun Apr 02, 2023 10:55 am
Konketsu Rasizu Kurotsuchi - Syn Tsuchikageho a jeho stráže Nemu
*jen pokývne hlavu na srozuměnou že ví, o čem mluví. Krátce se pak ale zamyslím. Já v tom zase nic, z čeho by měla být show nevidím. Je na lidech, jaký si udělají názor. Stejně jsem přemýšlel nad přezkoumáním celého generálního štábu po tom, co udělal Noctis. Rozhodně, pokud to vyhraju, udělá se obrovská inspekce. Jsou to vlivní lidé a nenechám je, aby se stalo to samé. po Konketsu. Pokud zemře, bude o člověka méně, který se musí prověřit. dodá a pokrčí rameny. Pak zase vstane. Málem bych zapomněl. Ještě je to na Vás. poví a podá složku o práci z poslední akce, kterou ukončil a trvala bezmála 3 roky, aby rozprášil jednu buňku, která využívala téhle té situace. Povedlo se mi narazit i na Soshiho a Mara, kteří tam měli nějaké spojení s tou buňkou. Myslím, že tahle část vás bude asi nejvíc zajímat kvůli jejich historii. Oba by se v tuhle chvíli měli ukrývat v zemi červených fazolí, kde mají zřízený tábor. Jestli si vzpomínám, tak jste s otcem měl nějakou dohodu o jejich odchytu. Oni v tu chvíli nebyli má priorita, ale všechny cesty vedou tam. Ať už zásoby, zbraně, nebo lidi. Pokud nic jiného, tak jim jde stoprocentně o pomstu. poví a předá mu složku, zatím co si sám převezme složku toho generála, s kterým by se měl utkat. Podle jména a fotky ví. Pátek není problém. poví, zatím co se dívá do složky.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sun Apr 02, 2023 4:47 pm
Tatsuya: Tohle jsou už vnitřní záležitosti Iwagakure a v tom jako Tsuchikage budeš mít volnost.. dokud tu vše funguje jak má tak mi to je jedno. Dokud tohle místo a lid bude prosperovat.. budu spokojený i já. *Pokud má Kontetsu potřebu zasahovat do vedení kvůli něčemu co se stalo před mnoha lety je to jeho věc, sám se musí rozhodnout jakou cestou se jako Tsuchikage chce vydat.* Jediné čemu bych se rád vyhl je to aby tu z autority tohoto úřadu byla cítit vláda strachem.. u druhého Akaie.. nikdo nestojí. *Jen naznačí z čeho by jako vládce říše měl celkem vrásky. Pak se podívá na tu složku a ihned vzbudí jeho zájem když poví o co přesně se jedná.* Tohle je.. úžasné. *Ihned začne přemýšlet jak se do té stopy zakousnout než vychladne.* Jednoho by mohl zvládnout Hoshi s řádnou zálohou.. chtěl bych prověřit možnosti jeho Mokutonu.. co s ním poslat tvou matku? Má svůj věk ale podle mě bude stále dost silná a navíc by tam byla jen jako záloha a aby mohla zhodnotit Hoshiho Kekkei Genkai.. ohledně jeho možnostech. Po ztrátě tvého otce by se ji nějaká práce hodila a jednoho.. můžeme vzít spolu. Důležité je že oba dva budu chtít živé a zbytek.. zlikvidovat. Pověz.. souhlasíš s tím když to bude takto?
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sun Apr 02, 2023 7:55 pm
(Nějak takhle zní jeho hlas.)
Rozhodně nemám v plánu budovat to jako Akai. Ale taky ne jako můj otec. Mám.v plánu svoji vlastní cestu. povi obratem. Jeho hluboký hlas tomu podtrhl i jakousi pěknou tečku, která tomu dala na síle slov. Nehodlá dělat chyby, jako dělali ty dva staříci. Pak odloží složku generála před sebe na stůl a zaměří se na debatu o těch dvou.Něco jsem o Hoshim zaslechl. Jeden z kapitánů, jestli se nemýlim. O jeho KG ale moc nevím. Upřímně, co se téhle akce týká, to nechám na vás. To jste měl domluvené s otcem a postupy vám měnit nebudu. Já vám poskytnou akorát prostředky, když si o ně řeknete. Oba by se měli nacházet v té zemi nějakou dobu. Kdyby to nebylo tak prioritní, ani bych se jimi nezanedbával. Informační složky vám někde fungují pomalu, tak jsem vám to urychlil. Jedna věc ale by byla, kterou bych chtěl. Mám tam svého člověka, od kterého mám pravidelné hlášení. Dostat sebe, nebo někoho koho potřebují, je moje specializace, když bude potřeba. Matka je dospělá žena. Pokud bude chtít, může se zapojit. Nechci ji do ničeho nutit a její dožití nechám na ní. To jediné pro ni ještě mohu udělat. Když budete mít silnou jednotku, tak tu organizací zničíte jednou provždy. V tuhle chvíli, je to tam také zapsané, mají něco kolem 150 lidí. Zabralo jednu z horských vesnic, když se vesničané proměnili v to, co tu všude pobíhá. Při drtivém útoku tak nebudou ztráty na civilech. ve chvíli, kdy mluvil o matce a jejím dožití, byla.znat v jeho obličeji drobna a chvilková slabost. Matka je pro něj poslední jeho slabina. Neměl s otcem takový vztah, jako právě s matkou. Jeho jediná naděje je, že matka už také nemá moc času a tak brzy přijde i o ní. Počítá s tím, že to bude těžké, ale ne na dlouho. A další věc, s Systém jako moji pravou rukou, pokud porazím toho generála, stále počítáte a souhlasíte? Nikoho jiného si na to místo sám nedovedu představit a sladění už jsme.zeptá se ještě na ni, kdy ona zatím řeší svoje povinnosti. A v podstatě řeší i tuhle celou situaci. Jen Konketsu by měl v tuhle chvíli vědět, kde se právě Ayare nachází.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sun Apr 02, 2023 10:26 pm
Tatsuya: Rozumím.. pokud je to tak.. jsem klidný a nechám to ve tvých rukou. *Nechá pak Konketsua mluvit, je toho dost co by mu rád řekl ohledně celé té situace a tak mu v tom nechá prostor a pozorně naslouchá každému jeho slovu.* Takhle se to má.. by mohlo vyžadovat trochu.. drsnější útok. Ničivější.. nějak se s tím popereme.. bude lepší se jich zbavit dřív než posbírají dost sil k odvětě a ten tvůj kontakt.. určitě bude mít přílotst se dostat včas pryč než začneme ale ještě bych je rád sledoval.. ideální by bylo donutit je.. vydat se na nějaký pochod.. na útok a chytit je do pasti. Dám jim takovou návnadu, které neodolají a i kdyby šla jen polovina tak stále by to bylo rozdělení jejich sil a dalo by se to vyřídit.. diskrétněji. Hlavně když nebudou v tom svém.. bezpečí.. to se pak promyslí ale pokud bys chtěl.. klidně.. hmm ano udělám to tak.. mohl bych ti nechal velení nad samotnou operací abys ukázal že dokážeš i patřičně velet a vymýšlet plány takového kalibru pro takové situace.. což jako Tsuchikage budeš potřebovat. *To zní jako daleko lepší nápad.. líbí se mu to.* Ayare.. nemám s tím problém.. klidně si ji vezmi jako svou pravou ruku.. je to na tobě zda si vezmeš stráž a koho si zvolíš.
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Sun Apr 02, 2023 11:17 pm
*netuší jak, ale najednou se to všechno vlastně hodilo na něj. Ještě v tom úřadu ani není, ale už na něj padla poměrně velká akce. Dobrá, to bylo trochu rychlé. Postupně. Nejdřív ten souboj a pak bych se na to případně vrhnul. O kontakt se nebojím. Výcvik byl tvrdý a jeho schopnosti jsou více než dobré. Když na to přijde, zvládne si dostat i z bitevní vřavy, toho se nebojím. Ta návnada by musela být ale opravdu něco, aby vyšli ven. přemýšlí, co by tak mohla být ta jeho návnada, aby je vytáhl z úkrytu. Ze strategického hlediska bude dobré je dostat až do údolí v zemi nudlí. Tam je prostor, kde by se dal udělat tvrdý přepad i jen s pár lidmi. Přepne si pohled na geografii té země. Procestoval skoro všechny kouty světa, jen aby měl přehled kde se co nachází. Teď to nechám být. Bude to muset počkat do soboty, jestli se tomu budu vůbec věnovat já. Nerad předem určuju výsledky bitev. Ohledně Ayare, neviděl bych ji jako stráž. Spolu jsme docela nebezpečná dvojka. Spíš ji vnímám jako druha. dodá a odnese ke stolu i složku generála. Nahlédl jen letmo, ale stačilo mu si zjistit co potřeboval.*
Sponsored content

Sídlo Tsuchikage - Stránka 11 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru