Země Hor

+9
Arita Konoruki
Misaki Makotto
Hakai/Nozomi
Tsuki Yagami
Shigeki Fushi
Sasumi Kanejo
Espere Itami
Rias Gremory
Admin
13 posters
 :: Svět :: 1. Kontinent :: Země Hor :: Země Hor
Goto down
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Sun Aug 21, 2022 5:46 pm
Rias Gremory: *Přistoupí k Batsuovi.. zastaví se přímo před ním a zruší své Henge no Jutsu.. odhalí svou podobu, kterou má v Jigen Chakra Modo.. na tvářích se ji vytvoří zlaté ornamenty a vlasy se zbarví do modré barvy, které začnou silně zářit a pokožka po celém těle získá odstín šedé a modré (vzhled). Dívá se přitom přímo na Batsua pod sebou a rovnou udeří dlaní do země přímo pod nohama Batsua, na té zemi se následně vytvoří velký kruh který je vyplněný různými pečetěmi. Velikost kruhu má rozměry o průměru 2 metrů a poté co se kruh rozzáří rudou barvou se každý kdo v tomto kruhu stojí (Rias a Batsu) přesune do jiné dimenze, v tomto případě přímo do dimenze (vesmíru), který náleží Rias (Mirāsaizu). Ocitnou se v místě, které je jedním z mnoho míst v jejím vesmíru.. jeden z mnoha světů nebo lépe řečeno planet. Vypadá to tam přibližně takto -> (odkaz), Batsu na tomto místě nemá žádné zranění a dokonce necítí žádnou únavu.* Ano Akane je i Rias.. abych to uvedla na pravou míru tak Akane je alter ego pro Rias Gremory.. *hádá že něco takového ho nyní zajímat nebude, bude mít mnoho otázek jako například kam je to vzala, co je kurva zač, proč vypadá jak vypadá.. dá mu prostor ji položit jakoukoliv otázku chce ale zda mu odpoví se ještě uvidí.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Mon Aug 22, 2022 6:13 pm
*Bylo divné ji vidět v té její podivné formě. Batsu nikdy v životě nic takového neviděla a taky dobře cítil že ta chakra je něco jiného než kdy cítil. Najednou se kolem nich začal tvořit jakýsi kruh a když zmizel tak se nacházeli na zvláštním místě.* Kde to jsme? *Batsu se rozhlížel okolo a pak si uvědomil že emá ani zranění a není ani unavený. Konečně se mu ale dostalo odpovědi na to jestli ji opravdu zná.* Takže takhle to je. Tak dlouho tě znám a stejně ani nevím kdo doopravdy jsi ale i tak mám ponětí že jsme se potkali už o dost dříve. *Batsu se snažil vzpomenout. Byl si jistý že se s Rias už dávno potkal a pak mu to docvaklo. Otočil dlaň aby byla vidět Meiton značka.* Už vím odkud tě znám. Tohle je důvod proč jsem tehdy přežil že? *Ukázal na značku a trochu ironicky se usmál.* Tak ten čas už teda nadešel? *Byla tu možnost se ptát na to vše okolo ale Batsu věděl proč tady je.* No když už vím proč tu jsem tak nastává otázka kde to jsem? Proč vypadáš jak vypadáš? Co to je zvláštní chakru co v sobě máš?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Mon Aug 22, 2022 6:42 pm
Rias Gremory: Nakonec ti to přecijen docvaklo jo? *Tiše se nad tím zasměje, nevysmívá se mu ale je to prostě vtipné.. omezenost paměti běžných lidí.* Původně to nebyl plán.. šla jsem po tom Nukeninovi, někomu leželo v žaludku to k čemu se chce upsat a já ho měla odstranit a čirou náhodou jsem tam potkala tebe. Pokud jde o mou podobu tak to nazvěme… jako máš ty svůj vzhled během Sage Modu tak já mám svůj vzhled když ovládám chakru z vesmíru.. považuj to za nejvyšší formu Senjutsu a jsme v mém vesmíru, který jsem vytvořila a toto je jedno z mnoho míst.. je to takové klidnější místo. *Mezitím aniž by si toho Batsu všiml tak využije své božské autority na tomto místě a pouhou myšlenkou si projde během mžiku jeho vzpomínky a získá dost užitečných informací jako například podrobné informace o tom jak Meiton funguje plus veškeré jeho techniky, které Batsu prozatím ovládl, včetně jejich specializací.. Rias je zná stejně dobře jako sám Batsu. Dost ji tam zaujme co vidí ale i o Tatsuyovi a o tom jak moc mocný nyní je, přitom to není tak dlouho co mu implantovala Mangekyou Sharingan jeho bratra Ayata a on ho už vyvinul na vyšší stupeň. Další užitečné informace je vlastně popis jako takový žabího Senjutsu a techniky Senpou: Ryosei no Jutsu. Celkem novinkou je pro ní pak povědomí že ovládá techniku Katon: Moeru Hiji, tuto techniku Rias nezná a je to pro ní novinka. Podrobnosti ohledně samotných žabích Kuchiyose jsou pro ní taky nové, ze všeho nejvíc ji ale zaujme Satsujin Hane a to co dovede.. má chvilku nutkání mu ji sebrat ale to přejde v moment kdy se ukáže že to vyžaduje Temnou Chakru, čímž Rias nedisponuje. Sice tam jsou i ty jeho chiméry ale ty ji moc nezajímají… přijde ji to jako plýtvání schopnostmi.. tvořit něco tak.. zbytečného, dle ní by se měl spíš zaměřit na sebe než vytvářet něco co by mu mělo pomáhat. Nicméně aby se neřeklo tak mu i předala přímo do mysli jednu novou znalost a tou je technika Suiton no Yoroi.* Uznám že to čekání se vyplatilo, ten Meiton se ukázal jako velice mocné Kekkei Genkai a navíc v kombinaci se Satsujin Hane.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Mon Aug 22, 2022 6:50 pm
Vyšší forma senjutsu? *To samo o sobě byla dost dobrá informace jelikož Batsu si byl dobře vědom toho jak silné je samotné senjutsu a posunout ho ještě na vyšší level?* Takže čirá náhoda. No tak či tak by jsme k tomu v budoucnu stejně došly no ne? Pro tebe je to splněná zakázka, pro mě splněný úkol pro dobro Kirigakure. *Batsu už se konečně postavil a trochu se oprášil. Zkontroloval že je vše na svém místě a hlavně jeho Satsujin Hane.* Je pravda že samotná vesmírná a přírodní chakra budou mít něco málo společného. Je možné se takovou schopnost naučit? *Batsua zajímaly všechny nové věci a toto vypadalo velice zajímavě. Schopnost tvořit vesmír kdo by to nechtěl že. Nečekal ale že na něj najednou vychrlí to že zná jeho schopnosti.* Vždyť jsem ti je vůbec neřekl. Aha. Nějaká další technika. *Jen si lehce povzdechl ale přidal k tomu i lehký úsměv.* Vidím že propast mezi mou a silou některých lidí v tomto světě je pořád velice velká. *Co však bylo horší tak to že zjistila schopnosti jeho Satsujin což Batsu bral lehce osobně. Satsujin bral jako samotnou součást sám sebe.* Teď už s tím že znáš i schopnosti mé nové zbraně nic nenadělám. Jsem ale rád že jsem svůj dluh zplatil. Sám jsem překvapen kolik síli se nakonec v Meitonu schovává. Možnost upravit DNA je ale asi tou nejzajímavější i když jsem zatím nenašel způsob jak ji použít sám na sebe.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Mon Aug 22, 2022 7:02 pm
Rias Gremory: Tak přírodní chakra jako taková je ve všem živém na této planetě ale vesmírná.. to je trochu jiný level a tak budu hodná a vysvětlím ti ji trochu blíže. Jsem schopna čerpat energii z hmoty, která vyplňuje prostor mezi různými vesmíry ale můžeme to nazvat i dimenzemi. Nejedná se přímo o hmatatelnou hmotu ale o prázdnotu která je nabitá nekonečným množstvím energie a odděluje různé světy ale obecně se této energii která poté vzniká říká vesmírná energie.. nebo také chakra. Přírodní energie je omezená.. nic nežije věčně a nakonec i tato planeta jednou zanikne ale ta energie, kterou čerpám já.. je skutečně nekonečná a bude tu napořád dokud bude existovat vesmír jako takový a dimenze, které je nutné oddělovat aby nedošlo ke kolizi. *Řekla mu tak akorát aby ukojila jeho zvědavost ale ne dost aby se dokázal tuto schopnost naučit, či to říct někomu dalšímu kdo by se ji mohl pokusit naučit.. stále je to nedostatek informací.* Navíc já mohu tu chakru čerpat během pohybu nebo boje.. ty nikoliv. *Dodá ještě jako takový dodatek.* Ano je.. na celé planetě jsem aktuálně jediná kdo k té schopnosti má přístup. *Pak se na Batsua krátce usměje a pohladí ho po tváři levou rukou, trošku laškování ještě nikomu neublížilo.* Věř že jakmile dosáhneš úrovně S+ tak odhalíš určitě minimálně jednu další schopnost Meitonu. *Pak ho políbí na čelo, tak nějak nevinně ale nevinné to asi moc není, pak se odtáhne a pozorně si Batsua prohlédne.* Víš co? *Luskne prsty a asi o metr po levé straně se objeví tělo bývalé majitelky Hyoutonu, která má díru v hrudi po vyjmutí srdce ale je ve stavu jako kdyby k tomu došlo před několika vteřinami. Rias pro tuto dívku zastavila čas, její tělo se vznáší takový půl metr nad zemí.* Využij její genetický materiál.. má v DNA Kekkei Genkai, které jsem si implantovala tak by se hodilo kdybys ze mě udělal vrozeného nositele daného Kekkei Genkai.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Mon Aug 22, 2022 7:10 pm
Takže takhle. Inu nejspíš to nebude tak jednoduché ale taky díky tomu se může člověk považovat za velice mocného no ne? *Batsuovi taková informace stačila. Pochopil že když je Rias jediná která tuto techniku ovládá tak naučit se jí bude nejspíš velice složité a on nedávno konečně dokončil i tak náročný trénink Senjutsu.* Čerpat během boje by se dost hodilo. Jediný zůsob který já takto mohu využít jsou kuchyiose které ji čerpají za mě ale taky to není velice praktické. *Šlov idět že ho lehce podpořila v tom že ještě jsou taje které Meiton má ale to si uvědomoval i on.* Věřím sám že jsem ještě neodkryl vše co Meiton dokáže ale to chce čas. *Najednou se však ukázalo tělo dívky. Batsu nechápal proč si tohle tělo nechala ale to jen do chvíle než mu celou skutečnsot objasnila.* Budu hádat. Jedná se o ten Hyouton že? *Batsu nijak neřešil fyzické laškování na jeho stránku. Byl spíš jako šutr ale i tak se lehce začervenal.* Inu když už jsem tady tak mě stejěn asi nenecháš odejít dokud to neudělám že? *Usmál se trochu ironicky ale věděl že bez toho toto místo neopustí a on by o své schopnosti mohl taky velice rychle přijít a nikdo by ho už nikdy nenašel. Batsu udělal několik kroků blíž k Rias.* Inu dobrá. Pustíme se do toho. Jen si lehni a tělo polož kus od tebe. Postarám se o zbytek.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Mon Aug 22, 2022 7:20 pm
Rias Gremory: Nejsem mocná jen díky tomu.. jsem vážně mocná.. ani nemáš tušení ale nepovím ti víc.. sice je mi jasné že nikomu nepovíš že Akane je ve skutečnosti Rias Gremory a už vůbec nebudeš vyprávět o tom co ses dozvěděl ale stále.. nebylo by moudré ti říct víc než je nutné ale jedno ti prozradím. *Dramatická pauza.* Pamatuješ jak před 19ti lety zmizel 1. Raikage? Tak to jsem byla já.. unesla jsem ho přímo z Kumogakure a pak zabila. *Samozřejmě si je jistá že Batsu si to nemůže pamatovat ale je si naprosto jistá že o této důležité události bude vědět.. určitě to někde slyšel ať už od rodičů nebo během výuky historie na Akademii.* Inu mohla bych tě donutit to udělat a ani bys o tom nevěděl ale přijde mi to neslušné a tak jsem tě nejdříve slušně požádala než tě začnu nutit aby bylo po mém. *Batsu pak stejně souhlasí a tak tělo dívky klesne až na zem a Rias si lehne vedle ní, moc dobře ví jak ten proces vypadá ale než Batsu začne tak Rias opustí v astrální (duchovní) podobě vlastní tělo a zhmotní se do normálního fyzického těla, odejde o kus dál a posadí se na kus země odkud chce na vlastní oči sledovat ten proces. Její pravé tělo je aktuálně v bezvědomí ale její vědomí tu sedí a sleduje práci Batsua.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Tue Aug 23, 2022 8:56 pm
Něco málo jsem o tom slyšel. Není to něco co by se moc řešilo i když se jednalo o Raikageho. I tak to samo o sobě vypovídá o tvé síle. *Batsu nadále sledoval jak postupuje dle toho jak ji požádal ale i tak se najednou Rias ukázala znova jen v jiném těle.* "Další silná technika? Jak velká ta propast je?" *Batsua to lehce deprimovalo. Viděl jen pár shinobi s tak velkou silou nebo spíš přesněji 2. Tatsuyu a Rias a i tak si byl vědom jak daleko jsou od něj v síle. Na tyhle myšlenky teď ale nebyl čas. Batsuovi oči se vrátili v mezičase do původní podoby. Batsu si hlavně kkontroloval zda má dostatek chakry na to aby tuto techniku mohl použít. Neměl o moc víc ale měl dostatek aby to zvládl. Kleknul si mezi těla a na každé položil dlaň na oblast břicha. Soustředil se a aktivoval techniku Meiton: Kimera no Jutsu. Jak tělo Rias tak tělo dívky začala pomalu pohlcovat temná tekutina. Batsuovi se do rukou dostal vzorec DNA obou dívek a Batsu začal pomalu brát správné genetické informace od dívky a pomalu měnit genetický kód Rias. Dával si na tom záležet protože se jednalo o první takovou úpravu kterou dělal. Dost podrobně si vybýral jaký genom změní a jak moc. Konečně našel v těle dívky genom který se shodoval s tím který našel v těle Rias jako cizí. Rozbil genetickou strukturu v buňkách dívky a převedl ji do buněk Rias. Tekutina která pokrývala tělo dívky začala pomalu zmenšovat svůj objem jak se pomalu genetická informace převáděla do těla Rias. Trvalo to několik minut. Batsuovi se na čele už tvořily kapičky potu a cítil jak je ta samotná technika náročná když upravuje takhle důležitou část jiného člověka. Cítil že sei to od něj bere i něco víc než jen samotnou chakru. Po několika minutách tělo dívky kompletně zaniklo a nezbylo po ní vůbec nic. Tekutina pomalu mizela i z těla Rias které zde nyní leželo se změněnou DNA tak aby mohla bez problémů používat plný potenciál Hyoutonu. Batsu se zvedl od těla.* Hotovo. Tvé tělo je teď plně kompatibylní s Hyoutonem. *Nečekal to co příjde potm ale během chvíle se mu zatočila hlava. Uvědomil si že vyplítval velké množství temné chakry.* "Sakra. Přehnal jsem to." *Batsuovi se podlomily kolena a padal opět k zemi.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Aug 25, 2022 3:39 pm
Rias Gremory: *Jen tiše sleduje jak probíhá proces proměny jejího DNA, netrvá to moc dlouho a když je hotovo tak se vrátí do svého těla, následně se postaví na nohy a si v ruce nechá vytvořit skleničku s vodou a tu pak začne ochlazovat až se obsah skleničky promění do pevného skupenství.. stane se z ní led.* Je to skutečně jednodušší.. využívání Hyoutonu jako vrozená nositelka. Necítím žádné fyzické vyčerpání, inu tu máš rovnou odměnu za to že jsi to udělal bez zbytečných řečí. *Luskne a před ním se na zemi zjeví nádoba s neznámou tekutinou, uvnitř které plave dvojice očí Doujutsu s názvem Chimanako.* Tohle si nech, buď to dej někomu jinému nebo sobě.. až zjistíš jak na to.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Aug 25, 2022 3:55 pm
*Batsu chvíli jen odpočíval. Jeho temná chakra byla velice nízká a i když měl své klasické chakry plno tak jej to dost zmohlo.* Je to dost dobrá schopnost ale jak říkám je dost náročná. *Najendou se před ním objevila nádoba. Batsu vzal nádobu do ruky a uviděl v nich 2 oči. Chvíli nechápal proč něco takového dostal. Netrvalo dlouho než Batsuovi došlo že se nejspíš bude jednat o další sílu kterou může získat a tak bez váhání vzal nádobu a sám si ji zapečetil do svitku.* Neměl jsem důvod. Kdybych tuto schopnost neměl tak tu teď nejsem a děkuji za tento řekněme dar. *Batsu se pomalu postavil, už se cítil o něco lépe ale furt žádná sláva.* Jestli je to tedy vše tak..... *Batsu se rozhlížel kolem.* Mohla by jsi mě vrátit zpět do naší dimenze? Nejlépe k tělu toho parchanta co jsi ho porazila. Ještě se musím rozhodnout co s ním udělám.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Aug 25, 2022 4:23 pm
Rias Gremory: Nebrala bych to jako dar ale jako obchod, tys dal něco mě a já zase tobě.. nebudu ti ale lhát. Tvoje Kekkei Genkai ti zachránilo život, kdybys ho nevlastnila tak bych tě během našeho prvního setkání zabil společně s ostatními co jsem tam zabila. *Nebere si servítky, nerada lže.. maximálně neříká úplnou pravdu ale jen částečnou ale v tento okamžik, proč mu to neříct, stejně si je jistá že on si toho je vědom.* K tělu toho Nukenina? To nebude možné, ten patří mezi takové jako jsem já.. já si odnesu toho žoldáka, ty si odnes toho z Iwagakure, kterého jsem zajala.. klan Dengen O tuším. *Poví a lusknutím je vrátí zpět.. moc času zde neuběhlo, v dimenzi mohla být s Batsuem takových 10 minut maximálně ale zde mezitím uplynula jen jedna jediná minuta, i když i to stačilo tomu z Dengen O aby vysál z dalšího těla (Zetsu klon) jeho vnitřnosti a mohl se tak opět vyléčit a utéct (Enerugī Kyūshū).* Pryč jsme jen chvilku, pokud sebou hneš tak ho určitě najdeš a doženeš.. akorát problém budou tvá zranění a únava, budeš ho muset znovu porazit. *Jak jsou zpět v této dimenzi tak Batsu má svá zranění zpět a Rias mu s nimi pomoct nedokáže. Ta dojde k tělu toho Nukenina (žoldáka) -> Ward a skloní se nad něj.* Víš já přišla kvůli němu, mám zakázku (žoldácká) dostat toho hajzla a jeho tělo si hodlám vzít jako důkaz splněné zakázky.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Aug 25, 2022 4:31 pm
Jsem si toho vědom že jsem teď už mohl ležet pod hlínou. Ale řekl bych že toto byl dobrý obchod. *Nechá se tedy vrátit zpět do jejich dimenze a ihned to na těle pocítí. Batsuovo tělo ihned padne na zem a je rád že vubec může udělat aspoň nějaký pohyb.* Obávám se že dohnat ho a ještě ho znovu porazit není v současné době v mých silách. Jeho hlavní kontakt je ale ze hry jestli jsi na něj měla zakázku. To minimálně mi hraje do karet. Snad nebudou problémy. *Batsu přemýšlel co teď. Potřeboval se odtud dostat ale jak na to. Batsu si byl vědom že jeho zásoby temné chakry už nejsou nijak velké ale nemohl tu jen tak zůstat. Složil několik ručních pečetí a přivolal si pomocí Kuchyiose chiméru Amabea. Vyškrábal se mi těžce na hřbet.* Mám takový dojem že tohle není naše poslední setkání že? Prozatím tedy naviděnou. Já se jdu nechat někam ošetřit. *Jeho chiméra začala pochodovat pomalým tempem jelikož na nic víc ne nezmohla pryč od chakry kterou Batsu poznal jako tu od toho parchanta z Iwa. Nebylo by doré ho znovu potkat. Po cestě se bude snažit aspoň načerpat přírodní chakru aby aspoň potlačil vyčerpání a únavu. Putovat bude dokud nedojde až do nějaké vesnice kde se nechá ošetřit a jak je možno tak tam asi pěkných pár dní i zůstane.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Sun Aug 28, 2022 3:46 pm
Rias Gremory: ano jeho kontakt byl můj cíl, co bude dál s Kirigakure nebo Iwagakure už není můj problém, nebudu lhát když řeknu že by mě ani moc netrápilo kdyby kompletně zanikla. *Jistě něco by s tím mohla udělat ale ne jen tak z dobroty srdce.. jako žoldák možná ale nejspíš by se ji takovou zakázku plnit stejně nechtělo.* Možná to je poslední setkání, možná taky ne.. to zjistíme v budoucnosti.. měj se mladej. *Rias se otočí a vytvoří si portál (Supēsugēto) a projde skrze něj, kdo ví kam a prostě zmizí z tohoto místa s tělem Nukenina, které předá klientovi a vyzvedne si za splnění zakázky odměnu.*
Konec Rpg
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Tue Nov 22, 2022 10:31 pm
*Sora bol pripravený vyraziť na B misiu, ktorá sa skladala zo zopár joininov. Bola to trochu ťažšia B misia, cez to však podľa všetkého mala dopadnúť v úplnom poriadku aj za tejto počas tejto tmy cez deň. Všetci boli pripravení a pomaly tak vyrazili i na cestu. Cesta do zeme Hôr im zabrala nejaký ten čas, vďaka stopárovi sa dokázali udržať v bezpečí vo všetkých smeroch. Sora hlavne misiu vzal z nedostatku ryo na dávky, boli pre neho moc drahé, zarobil by si inak, ale C misie vykonávať nemohol, pretože ľudia bez chakry dopadli ako dopadli. Čakalo ho pred ním ešte veľmi veľa B misii vďaka ktorým si mal privyrobiť, aj keď bolo prekvapujúce, že misie všetky okrem stupňa C fungovali, ale nejako sa tým nezabýval, bol vlastne za to rád, aspoň takto... po niekoľkých dňoch dorazili do zeme Hôr, kde mali napadnúť skupinu nukeinov, bolo ich dosť na to, aby sa o nich postarali a keď nadišiel deň D... všetko sa posralo. Chuunin z konohy nestihol ani pomaly reagovať na to čo sa stalo a aj cez svoj byakugan sa v tom bordeli naokolo stratil. Bol v strede chaosu, nukeini po ktorých mali ísť ich prepadli zo zálohy. Stopár ich odhalil až veľmi neskoro a skôr než stihol poriadne niečo urobiť, aj cez to, že sa bránili, zopár ich padlo do zajatia spoločne so Sorom...

Ubehlo už niekoľko dní, odkedy zlyhal ich deň D. Previezli ich z tadiaľ do ich pravého úkrytu a od vtedy deň čo deň bojoval proti monštrám, pre zábavu nukeinov. Zakaždým stúpil do menšej arény, ktorú si vybudovali a tam jej postavili proti monštru. Vždy si však dali pozor, aby bolo skutočne silovo možno o niečo silnejšie než chlapec z Konohy, aby mal čo najväčšiu šancu prežiť, avšak nestarali sa, či zmutuje alebo nie. Za pár týždňov zmutuje určite sám od seba, či už k tomu jeho nešikovnosť pomôže alebo nie bolo len na ňom. Teraz však sedel na chladnej zemi v klietke kde bol. Okolo neho nebol žiadny joinin z konohy a už tri dni, potom čo sem prišli žiadneho nevidel ani pomocou byakuganu. Akurát pršalo a jemu dážď padal na hlavu, triasol sa od zimy a možno i strachom, keď videl, ako niekoľko metrov od neho je v klietke monštrum, ktoré si na neho brúsy zuby. Mal však nejako istotu, že to ta klietka kde je prežije a on bude aspoň tu na chvíľu bezpečí... sedel tu už niekoľko dní, prvé noci vždy keď nikto okolo nebol preplakal ako malé dieťa, vlastne im aj bol, bál sa a to oprávnene, nedostával žiadne dávky temnej krvi, nedostával ani poriadne vodu a jedlo... nič. Jeho oči jej boleli z neustáleho používania byakuganu, inak by to mnohokrát neprežil a už stihol i párkrát za tú dobu odpadnúť z vyčerpania chakry. Vždy musel byť rýchly, aby zabil monštrum skôr, než mu niečo urobí.* "Ako dlho ešte?" *Premýšľal, či sa o tomto dozvedela Mayi ale ak by sa o tomto dozvedela, už by tu predsa len bola, nie? Čo sa dialo v konohe, keď to nikto neriešil? Do očí sa mu znovu nahrnuli slzy pri týchto myšlienkach, chcel domov... za Aodom, Moou... nechcel viac bojovať každý deň i niekoľkokrát do dňa pre pobavenie iných, ale nevidel to ružovo, tieto dni, možno týždne videl na jeho posledné, ktoré skončí buď jeho predčasnou premenou na monštrum ako bolo to pred ním, alebo tým neskorším, pretože žiadne dávky temnej krvi nedostával. Objal si nohy, pritlačil si ich čo najviac k hrudi čelo položil na kolená a čo najtichšie plakal, nechcel na seba pripútať pozornosť monštier, ktoré jeho plač burcoval a oni tak vydávali strašidelné zvuky, ktoré chuunina desili, sám seba sa snažil upokojiť, plač mu bral až priveľa energie, ktorej mal málo. Vedel, že kvôli dažďu a zime znovu nebude spať, navyše mu v tom zabraňoval i hlad, jedol naposledy včera ráno, takže už zo bolo viac, ako 36hodín, čo naposledy videl jedlo. V jeho hlave sa neustále ronili myšlienky, v duchu prosil o pomoc z konohy, nie len z konohy, pokojne by uvítal i samotnú najhoršiu bytosť, ktorá by jej z tadiaľto dostala. Nechcel zomrieť, nie teraz a nie v nasledujúcich dňoch.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Wed Nov 23, 2022 6:49 pm
Rias Gremory: *Zmizelo několik dětí, jde o mladé Chuuniny, kteří zmizeli během misí venku mimo Yugakure. Rias dostala za úkol to vyšetřit a zjistit co se s dětmi stalo a hlavně.. až to zjistí tak zajistit aby se to už neopakovalo. Trvalo to déle než čekala ale nakonec to zjistila. Dnes je další den, kdy bude Sora bojovat proti monstrům v bojové jámě.. hluboká vykopaná jáma ze které nikdo nevyleze.. sice by stačilo použít Kinobori no Waza ale je zde až mnoho Ninjů (Nukeninů) a tak by to byl spíš sebevražedný pokus o útěk. Dnes to má Sora o něco těžší.. protože čelí třem bestiím.. přičemž jedna je jiná než ostatní. Jde o muže, který měří více jak 2 metry a je to takový ten člověk, kterého by se dalo popsat jako svaly bez mozku. Tyhle bestie čelí Sorovi.. opravdu hladově. Kolem celé jámy jsou desítky přihlížejících, přičemž sice většina z nich jsou ubozí Chuuninové ale dva z nich jsou i Jouninové.. jeden to tu vede a ten druhý většinou chodí ven lovit další takové oběti jako je Sora. Rias tam je také, v podobě nějaké Nukeninky, která k nim patřila také ale Rias ji před delší dobou vylákala a zabila a poté se na ní proměnila skrze Ninjutsu ranku B -> Kao Utsushi no Jutsu. Nyní je opět další deštivý den, Rias se v tom táboře nachází už asi 1 den a zjistila že všechny děti z Yugakure jsou po smrti.. kdyby jen z Yugakure ale i z mnoha dalších vesnic. Vlastně to jediné co ještě žije je malý zanedbaný chlapec v zuboženém stavu. Rias by to asi běžně moc netrápilo ale ona.. delší dobu touží po dítěti ale už to dávno vzdala.. je na to stará a šance na to že otěhotní je hodně malá. Navíc ani Suzuya na to není moc fit vzhledem k vysokému věku a porodit dítě aby nepoznalo svého otce při dospívání? To by mu nemohla udělat, pak tu je Kaori.. neví zda by ji to vůbec schvalovala. Rias cítí.. lítost vůči tomu děcku tam dole a uvnitř své hlavy bojuje sama se sebou.. mohla by to tu vše vyřešit během okamžiku ale Rias se začíná zmocňovat touha chlapce zachránit a ty kolem nezabít tak lehce ale donutit je trpět.*

Dodatek: Ještě k té misi má žoldáckou zakázku.. získat tělo jednoho mrtvého chlapce (z Yugakure) aby ho mohla rodina pochovat (v případě že bude mrtvý).
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Wed Nov 23, 2022 8:08 pm
*Noc sa vliekla pomaly, chladný dážď dopadal na chuunina z konohy, ktorý sa chúlil v klbku, v rohu svojej klietky. Bol unavený tým všetkým a sám vlastne ani nechápal, prečo toľko bojoval o svoj život, keď si bol aj tak už istý, že nikto nepríde, ak by niekto mal prísť, už by prišiel dávno, nie? Napĺňalo jej zúfalstvo, strach, všetko jej bolelo a bol unavený, dokonca už bol i toho názoru, že sa sám nepohne, jeho telo bolo ťažké. Tak rád by spal, ale trpel až veľmi veľkou únavou, aby zatvoril oči a spal, trpel strachom, ktorý mu v tom taktiež nedovolil, rovnako ako hlad, ktorý mučil jeho žalúdok. Cez to však nejako noc ubehla, aj cez to, že to Sorovi pripadalo ako niekoľko dní, nie hodín. Nepotreboval oblohu bez mesiaca, aby vedel, že prišiel deň, hluk, ktorý vychádzal z okolia mu to sám prezradil. Chystala sa ďalšia show, ďalší boj, ktorého bude súčasťou i Sora. Skôr než sa nazdal si to k nemu napochodoval ten istý nukein, ako každý krát, čo mal ísť bojovať. Otvoril jeho klietku a pozrel sa na neho. Chlapec k nemu nemusel ani zdvíhať hlavu, aby videl ten jeho spokojný úškrn pri pohľade na chlapca, ktorý okamžite zadržal slzy. Sľúbil si, že už pred nimi viac plakať nebude, že im nebude dávať ešte väčšiu zábavu. Prvé dni plakal i pred nimi, ale i tých pár dní stačilo, aby sa aspoň takto otužil. Keď to neurobí on, tak nikto.* Budíček. Dúfam, že si sa dostatočne vyspal. Keď sa dneska dobre predvedieš, možno ti dám i zvyšky z mojej večere. Ohrýzať kosti zvládneš, nie? *Jeho tón hlasu znel posmešne. Prešiel ku chlapcovi, zastal hneď u neho.* Tak stávaj, ideme. *Povedal chlapcovi, ten sa však nehol. Nemal na to silu. To nukeina nahnevalo a kopol do nej. Z úst Sori vyšiel bolestný piskot, ktprý pokračoval, potom, čo jej chytil za vlasy a odtiahol do arény. Do hlbokej jamy, kam jej hodil ako prašivého psa. Sorovi chvíľu trvalo kým sa dokázal spamätať z pádu. Určite si za ten čas z tohto zachádzania odniesol i niekde zlomené kosti, ale to bol jeho posledný problém, ktorý mal. Chvíľu naberal i vyrazený dych a keď sa postavil, stuhol strachom. Traja. Jeho srdce vynechalo zopár úderov, jeho tvár sa naplnila zúfalstvom a zrakom. Určite jej chceli premeniť. Včera bojoval sotva proti jednému a teraz tu boli hneď traja, ktorí sa naňho hladno pozerali. Bol jediným kúskom mäsa v aréne, jediná korisť, ktorú mohli uloviť.* "Má vôbec cenu bojovať prehratý boj? Držať sa svojho života, aj keď nemám cenu jej vyhrať?" *V jeho hlavou prešli myšlienky, ktoré jej naplnili ešte väčším strachom a zúfalstvom. Svoje biele oči uprel hore na publikum, aj keď si sľúbil, že pred nimi plakať nebude, v očiach mal slzy. Počul, ako medzi sebou uzatvárajú stávky o tom, kto dnes odíde víťazom. Ak by bol na ich mieste, stavil by na tie tri veci, ktoré stáli proti nemu. Jedno z nich mu obzvlášť naháňalo strach. Vysoké... hora svalov bez mozgu, ako mal proti niečomu takémuto stáť? Sora sa však musel postaviť do bojového postoja, keď už sa mal zmeniť na niečo také, nebude to zadarmo. Jeho nohy sa triasli rovnako ako ruky, cítil, ako v končatinách má ledva nejakú silu a keď aktivoval byakugan, oči sa mu rozboleli, cez to ich však musel nechať, musel si nechať aktivovaný byakugan... a keď boj začal, monštrá boli uňho skoro hneď a on musel čo najrýchlejšie použiť ​Hakkeshou Kaiten, aby sa vyhol im drápom, ich útoku na neho a hoc ich rovnaká sila akou na neho zaútočili odhodila, stále nestačila na to, aby ich zabil. Ležali na zemi, ale on nemal dostatok chakry, energie, ničoho, aby sa dokázal postarať o troch, zvládol by len jedného a skôr než by sa nazdal, skočili by po ňom i zvyšní dvaja. Zhlboka dýchal, chladný vzduch jej štípal v pľúcach a v krku. Musel si prešlapnúť, aby nestratil rovnováhu, a nespadol úplne na zem. Pomaly ale iste sa mu znovu začala točiť hlava. Ak by nemal byakugan, už by bol určite jednou z týchto vecí... no ako dlho jej vydrží používať? Nemal dosť chakry, nemal dosť chakry aby sa postaral sotva o jedného, nie to o troch a keď nad tým všetkým premýšľal, keď videl do tejto situácie a nenachádzal žiadne východisko, po ušmudlaných tváriach mu začali znovu stekať slzy, vzlykol najskôr raz a potom znovu... monštrá sa znovu postavili na nohy a znovu sa po ňom rozbehli. On bol znovu pripravený použiť ​Hakkeshou Kaiten. To bola jediná vec, ktorú mohol používať proti trom... aj keď mu v tom veľmi nepomôže a bude tak odďalovať len svoj blížiaci sa koniec.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Wed Nov 23, 2022 8:44 pm
Rias Gremory: *Tohle se ji rozhodně nelíbí ani trochu, má velký žaludek ale prostě.. má takové citlivější období.. hlavně vůči dětem a když vidí proti čemu tam to malé dítě musí stát. Její srdce vůči tomu určitě není chladné, navíc ty slzy v jeho očích.. její váhání postupně mizí. Ani ji nezajímá že je to vlastník Byakuganu a že by to mohl být potomek Kirigayi či Maiy. Tohle ji prostě vůbec nezajímá, zmocňuje se jí touha ochránit to dítě tam dole ale její potřeba přistupovat k věcem spíše logicky ji stále drží na uzdě. Pořád ji přijde jednodušší a logičtější je sundat úplně všechny večer až bude většina z nich spát. Když Sora pak znovu odrazí svým Kaitenem ty potvory, už se zvedají a znovu vyrazí na něj ale v tom se mezi Sorou a bestiemi ocitne jistá osoba, Rias seskočí dolů. Zručí svou proměnu a tak je tam ve svém vzhledu pro identitu Akane (vzhled), oblečená v (odkaz).* Takže tu máme někoho kdo se přidá mezi oběti jo? Otevřete zbytek! *Jeden muž zatáhne za jakousi páku a otevřou se taková vrata ze kterých vyběhne dalších 20 bestií a proti Rias jich míří 23 ale ona jen v klidu, zatímco má ruce podél těla poskládá levou rukou ruční pečetě a pak se zhluboka nadechne a když vydechne, vypustí z úst silnou vlnu vzduchu (Fuuton: Rassenpuu), která bestie odhodí zpět ale takových 8 z nich vyletí i trochu do vzduchu a vyletí mimo jámu a dopadnou na zem mezi dav lidí a ihned se do nich pustí, sice tam je dost Ninjů ale bestie jsou dost rychlé (okolo 20ti až 23ti bodů) -> u bestií civilistů ale ty co byly dříve Ninji to může být i vyšší a sílu mají stejně vysokou. Navíc, nikdo to nečekal a tak i když pár těch bestií padne rychle, tak dost Ninjů je zraněno a ti se během chvilky stanou bestiemi také a tak jejich počty exponenciálně rostou a nahoře zavládne chaos, doprovázený hrozným řevem, zatímco se zbylých 15 bestií, které jsou dole s Rias a Sorou opět začnou zvedat a zase vyrazí proti nim (hlavně Rias) -> která stojí mezi nimi a Sorou.*
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Wed Nov 23, 2022 9:19 pm
"Ako dlho ich zvládnem odrážať? Ako dlho vôbec vydržím stáť? *Stál a prešľapoval, čakal kým prídu, čakal kým zaútočia, aj keď si nebol istý, či ich zvládne odraziť. Musel sa jednoducho zmieriť so svojim koncom. Chcel sa pohnúť, chcel odraziť ich útok... ale jeho telo sa nechcelo pohnúť. Nechcelo znovu použiť techniku, ako keby sa jeho telo rozhodlo ukončiť to, čo jeho myseľ nechcela urobiť, než sa stalo to, čo by nečakal ani vo sne... niekto skočil na zem za ním, niekto sa postavil medzi neho a tie tri monštrá, ktoré sa chystali na neho skočiť. Postavila sa medzi ne a ním, aj keď to znamenalo, že sa do arény nahrnuli ďalší. Nejako nemal silu vnímať na to, čo sa veľmi deje, len pocítil náhlu úľavu, ktorá jej posadila na zadok. Začal hlasno plakať, nič iné nebol schopný robiť, len plakať a sledovať tu situáciu s rozmaznaným videním. Nevedel kto to bol, nevedel, prečo skočila dolu a bojovala. Počul však krik z hora, ktorý píl jeho uši a zarýval sa mu do mozgu, chcel, aby to skončilo, aby bol koniec, aby mohol odísť z tohto miesta niekam ďaleko. Už nebol tak malým dieťaťom, ale za tejto situácie, v tomto stave, to bolo skutočne to jediné na čo sa zmohol, keď letmo totiž predtým zazrel techniku pravdepodobne fuutonu, ktorá spustila ten masaker a chaos hore, vedel, že sa cez ňu k nemu nič nedostane. Aspoň sa v tom snažil dúfať. Kto by bol tak hlúpy a skákal sem a nemal šancu proti nim a riskoval život pre jedného chlapca. S rukami, ktoré sa mu triasli si pretrel trochu oči, aby sa mohol dívať na to, čo sa deje, aspoň trochu.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Wed Nov 23, 2022 9:33 pm
Rias Gremory: *Ten křik tam nahoře má pro Rias úplně jiný význam než pro Soru, pro ní to je jako líbezná hudba. Znamená to totiž že všichni nahoře tam trpí, jsou naplněni strachem a beznadějí jak se počet bestií zvyšuje a počet Nukeninů se snižuje. Ty bestie Rias nehodlá moc dlouho řešit, Proto složí další jednoruční a z vlhkosti, které tu je opravdu hodně se kolem Rias začnou ve vzduchu tvořit ledové Senbony, kterých se takto vytvoří celkem 100 a když jsou bestie už docela blízko (tak 3 metry), všechny tyhle Senbony naráz vystřelí přímo proti nim (​Sensatsu Suishou). Většinu těch potvor takto zabije ale ten největší, i přes to že má v sobě mnoho těchto Senbonů se zvedne a znovu vyrazí.* Celkem odolný.. v tom případě. *Složí další jednoruční pečetě a v pravé ruce si vytvoří vodní meč (​Suiton: Takigakure Ryuu Mizukiri no Yaiba), který poté zmrazí a vytvoří si tak ledový meč (katanu) a jedním svižným pohybe, ze strany na stranu o plné rychlosti (12) a maximální síle (7) mu přeřízne velkou část krku a z toho mu začne stříkat krev a on brzy padne na zem a zemře.. Rias ale ta krev nezasáhne, ani trochu, protože ji ihned zmrazí než ji stihne vůbec zašpinit. Při jejím vysokém Ninjutsu (100) to pro ní není žádný problém. Pak se otočí k chlapce, skloní se tam před ním a poklekne na jedno koleno aby byla ve stejné úrovni jako on a opatrně ho pohladí po temeni hlavy a pak si ho přitáhne aby ho objala. V tomto případě ji netrápí že se zašpiní, jen ho pevně obejme a zatímco jednou ručkou přidržuje jeho hlavičku u sebe, tou druhou ho hladí po zádech.* Už bude dobře maličký.. neboj se, brzy to skončí ale už jsi v bezpečí.
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Wed Nov 23, 2022 9:55 pm
*Sledoval to všetko s menším rozmazaným videním cez slzy, neskutočne sa bál, ten krik tam hore... nukeinov, monštier, chcel, aby to utíchlo, aby bolo ticho. Zhlboka dýchal, triasol sa zimou, strachom, bolesťou, všetkým... cez to sa však snažil sledovať to všetko, nevedel čo to všetko bolo zač, ale všetky monštrá v aréne išli k zemi, aj ten veľký... zrazu však v aréne nestál nikto, všetko to bolo len tam hore ďalej od neho. Pred jeho očami, priamo pred ním, zrazu pocítil teplo, ktoré dlhé dni necítil, jej teplo ruky na temene jeho hlavy. Ten pocit úľavy z toho jedného dotyku. bezpečia, to všetko sa ešte znásobilo, keď jej objala. Objal ju tiež, natisol sa na ňu a rozplakal sa ešte viac. Teplo jej objatia, slová, ktoré potreboval počuť, chcel počuť, jej hladenie... to všetko v ňom vyvolávalo toľko chcený pocit bezpečia. Nezmohol sa na to povedať ani slovo a trvalo mu dosť dlhú dobu, než sa aspoň trochu upokojil a aj to zapríčinila skôr vyčerpanie, došla mu energia i na to a tak ju len držal, tak pevne ako len vládal a nechcel ju postiť. Biele očká zakryli i viečka, no nespal. Len ju držal v tichosti, aj keď tam hore stále prevládal hluk už teraz početných monštier, vďaka žene, ktorá jej držala to dokázal ignorovať.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Wed Nov 23, 2022 10:31 pm
Rias Gremory: *Snaží se chlapce upokojit, chce mu dopřát pocit bezpečí po kterém určitě touží ale brzy jim dojde čas, křik nahoře totiž ustane.* Potřebuju abys.. *Nestihne to doříct, přímo za Soru dopadne dvojice nohou, jde o jednoho z těch Ninjů ranku B (Jounin), přesněji o toho co měl za úkol venku lovit mladé Chuuniny a přinášet je sem, stejně jako sem dostal i Soru. V pravé ruce svírá katanu, posílenou o Hien ze které skapává velké množství krve a Rias zatímco drží malého Soru v náručí ho stiskne ještě pevněji a odrazí se od země a vyskočí do vzduchu a skočí tak o 3 metry dozadu, kde dopadne opět na levé koleno a chce pustit malého Soru ale pravým bokem ji projde ostrá bolest když ji skrze záda jako vstupní ranou projde další katana a vystoupí na opačné straně v oblasti boku a ten parchant pak navíc použije taky Hien a zatlačí do strany (vnější) a dostane tak katanu ven ale Rias takto částečně vlastně přeřízne.* Kur..va. *Tyhle útoky ze zálohy k smrti nenávidí, protože není stopařka a není schopna je odhalit. Pustí Soru, vykašle dost krve a svalí se na bok aby byl na zemi a tím pádem mimo zorné pole těch dalších dvou (a Sory). Pod jejím tělem se začne tvořit kaluž krve, Rias ale stihla při pádu dát ruku pod sebe a tak si vlastně dopadla na dlaň ruky, kterou takto zalehla a mohla tak spustit Shousen no Jutsu a zranění si tak začíná léčit, aniž by to někdo mohl vidět. Veškerou záři techniky totiž pohlcuje její tělo, které leží na tom zranění.* „Byla jsem neopatrná.“ *Pomyslí si, tuhle chybu ale už znovu neudělá. Až příliš se zaměřila na to aby utěšila Soru že nevěnovala pozornost tomu co se dělo okolo.* Ty čubko jedna! Vidíš co jsi provedla? Sis myslela že ho zachráníš co? Víš co? Místo toho počkám až ztratíš vědomí, pak tě vyléčím.. nadroguju a budeš se s námi dívat jak tenhle malej sráč bude bojovat znovu a znovu v aréně a ve volném čase.. si s tebou budu užívat když jsi tak pěkná. *Slizky si přitom olízne rty (ten co ji bodl) ale to přijde i ten druhej a čapne Soru za vlasy a přirazí mu hlavu k zemi, tak aby se díval přímo do tváře Rias, zatímco má hlavu přitlačenou k zemi.* Sis myslel že tě zachrání co? Místo toho bude trpět ještě víc než ty, protože zatímco tebe vykoupí smrt.. ona bude trpět i nadále. Kvůli tobě. *Poví a začne se smát.*
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Wed Nov 23, 2022 10:59 pm
*Ten pokoj a pocit bezpečia netrval dlho. Začul dopad za ním, pritisol sa viac na ženu, no oči otvoril a nejako to všetko začalo ísť znovu do hája. Tak rýchlo, ako to bezpečie a pokoj prišlo, tak i rýchlo odišlo. Aby toho nebolo málo, oni ju zranili kvôli nemu. Kvôli tomu, že skočila dolu a zachránila ho, kvôli tomu, že jej objímala nevnímala okolie a kvôli tomu ju zranili. Znovu sa mu do očí nahrnuli slzy. Vždy pôsobil tvrdo, bol drzý, ale teraz bol uplakánok, nič viac. Uplakánok, ktorý nahnal niekoho cudzieho do nebezpečenstva kvôli nemu. Keď počúval, čo vravel, znovu sa roztriasol a znovu nabral ten istý stav, čo pred chvíľou. Nechcel to, nechcel, aby sa jej niečo také stalo, nie kvôli tomu, že sa mu snažila pomôcť. Ak by... ak by možno urobil niečo inak a ona sa jej nepokúsila zachrániť, mohla byť v poriadku a teraz... teraz bude kvôli nemu trpieť.* Nie" To nie! To... *Hlas sa mu triasol, lámal a úplne zlomil keď jej niekto iný chytil za vlasy a pritlačil k zemi a on mal tak priamy výhľad na ženu... ktorá sa zranila kvôli nemu.* Nechel som.. ja som nechcel. *Vzlykal. Nechcel, aby sa kvôli nemu dostala do nebezpečenstva, aby kvôli nemu trpela ešte viac a dlhšie, než bude on...* Nechcel som, skutoč..ne nie. Prep...áč, moc.. moc ma to mr..zí. *Vzlykal a ospravedlňoval sa jej, zatiaľ čo sa ich márne snažil... nedalo sa to nazvať ani odhovorením. Začal dýchať ešte rýchlejšie, až bolo počuť hlasné a rýchle dýchanie chlapca, ktorý do toho plakal. Jeho telo sa triaslo a tentokrát to nebola ani únava, čo mu zabraňovala sa pohnúť, ale menší záchvat, ktorý jej z toho všetkého prepadol. Sipel, nepravidelne a rýchlo dýchal, bola mu zima a v hlave mal stále slova onoho muža. Kvôli nemu... kvôli nemu.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Wed Nov 23, 2022 11:22 pm
Rias Gremory: Nemusíš brečet.. tohle nic není, jsou až příliš slabí aby mě mohly porazit. Teď to začnu brát vážně a během chvilky je porazím ale musíš zavřít oči a nechat je zavřené dokud ti neřeknu že je smíš otevřít. *Sora ale pak dostane hysterický záchvat, co hůř brzy dostane záchvat a Rias už ztratí trpělivost.. prostě to vyřeší teď.. bez jakéhokoliv čekání ale ještě něco chlapci řekne.* Rozhodla jsem se pro to sama.. bylo to mé svobodné rozhodnutí, nemůžeš to brát na svou vinu. *Pak na okamžik zavře oči.* Zavři, okamžitě a neotevírej je. *Pak se kousne do zápěstí ruky a urychlí léčbu jejich zranění na ihned.. nezůstane ji po tom zranění ani jizva. Ignoruje to že do ní ten frajer co ji probodl ještě kope a nadává ji, za to že si dovolila říkat takové řeči jako že jsou slabí -> Iyashino Kōshō. Když otevře svoje oči má v nich aktivní Tenseigan, pak přejde do Tenseigan Chakura Mōdo a pak je to fakt rychlé. Její rychlost a síla je oproti nim tak rychlá že než si jeden z nich uvědomí co se stalo tak ten co Rias probodl tam stojí a má svou vlastní katanu ve svém srdci, Rias ji pak ale ještě vytrhne z jeho těla a to tělo odkopne a tu katanu plnou silou (47), hodí po něm a zabodne mu ji do hrudníku. Celé to mělo trvání ani ne jedné vteřiny. Tenseigan pak deaktivuje, složí ruční pečetě a skrze Genjutsu Nehan Shouja no Jutsu ho uvede do spánku. Sora se pak může probudit až kdoví po jaké době, neprobudí se ale u sebe doma ani na tomto místě ale v hezky útulné chatce, která se nachází na Ostrově Hahaji. Je v teplé posteli, navíc je úplně čistý a má na sobě i čisté oblečení, co víc je i plně uzdravený. Rias ta si mezitím stihla v Pevnosti v Zemi Pustoty získat nějaké dávky (3) Temné Krve z ukořistěných bestií. Na stolečku vedle postele kde leží Arita je i nějaké jídlo (něco lehkého na jeho prázdný žaludek) ale i nějakou vodu.* Tak co prcku? Už ses prospal? *Zeptá se ho zatímco jí jablko.*

Dodatek: Ještě se pak na to místo vrátila aby našla tělo toho chlapce, kterého měla vrátit jeho rodičům (zakázka -> žoldácká).
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Nov 24, 2022 5:07 am
*I cez svoj záchvat vnímal jej slova. Nevedel, či to boli slova útechy, aby sa upokojil alebo nie, no keď mu povedala druhýkrát, aby zavrel oči, tak ich zavrel a skôr než sa nazdal bolo po všetkom, nestihol sa však poroadne rozhliadnuť, pretože zaspal. Ubehol deň a i zopár hodín než sa zobudil. Otvoril biele veľké očká a len ležal. Necítil sa unavený, nič jej nebolelo. Pomaly sa rozhliadol okolo, do nosa mu udierala známejšia vôňa ženy, ktorú tam vonku cítil a tak sa ani v cudzom prostredí nebál. Ležal v posteli, postrehol i čisté oblečenie, takže usúdil, že sa o neho postarala zatiaľ čo spal. Na stolíku vedľa neho bolo i nejaké jedlo a aj keď jeho brucho zaskrčalo od hladu, hlad nebol dôvod prečo sa postavil z postele. Ale ona žena, ktorá k nemu prehovorila. Stála úplne v poroadku bez zranení... a Sora sa k nej jednoducho rozbehol a objal ju bez slov. Pevne, tak vevne ako len mohol. Bolo to vyjadrenie i jeho vďaky, veľmi ju nevyjadroval a tak mu v tom chýbal trochu cvik, teda, aspoň úplne cudzím ju nevyjadroval. Ale ona zachránila život, pomohla mu a hoc mal stále v hlave slová nukeina, nestali sa skutočnosťou a tak sa pomaly vytrácali tam, kam patria. Preč z chlapcovej hlavy.* Ďakujem... *Zamumlal len, pričom ju objímal a viečka tisol k sebe. Objímal jej pocit bezpečia... ten pocit, ktorý mu skutočne tak dlho chýbal. Hoc sa veľmi nezvykol objímať, teraz sám cítil potrebu sa niekoho držať, aby mal skutočne istotu vo všetko, čk je okolo neho.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Nov 24, 2022 1:42 pm
Rias Gremory: *Mladý chlapec vyskočí z postele aby k ní přiběhl a obejme ji, ona si klekne na levé koleno a pevně jej obejme. Je to takový krásný pocit objímat malé dítě, strašně ji něco takového roztomilého mít ve svém náručí chybělo. Malého objímá pevně a hladí ho po zádech, vydrží tak celkem dlouho než ho pustí a podívá se mu do očí a pohladí ho po tváři.* Jsem ti říkala že budeš v pořádku. *Bylo ji jasné že ho zvládne ochránit ale ten jeho pocit vděčnosti a ty jeho maličké ručičky co se ji snaží obejmout jsou k sežrání, hlavně když je to tak roztomilý miláček.* Musel jsi tam být dlouho že?
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Nov 24, 2022 2:45 pm
*Sora ju objímal hodnú chvíľu. Potreboval byť v objatí niekoho. Navyše sa v jej objatí cítil bezpečne, hrejivo a vôňa jej tela... Cítil sa neskutočne dobre v tejto kombinácii, všetky obavy aj zlé myšlienky, či spomienky boli fuč, vôbec jej v tu chvíľu nič netrápilo, ako by aj mohlo? Nechal sa objímať a hladiť, bol rád, že takto vydržali hodnu chvíľu, než sa odtiahla. Pozrel sa na jej tvár. Do jej krásnych očí, on ich mal biele, rovnako ako Mayi. Kývol hlavičkou a trochu sa na ňu usmial keď to povedala. Vravela mu to, ale skutočne sa bál, že sa stane, to čo hovorili.* Aj tak som sa bál... hlavne vtedy, keď ťa zranili... *Povedal a očkami začal blúdiť po jej tele, či je v poriadku, hlavne tam, kde ju zranili smeroval jeho zrak.* Päť dní a šesť nocí, ráno siedmeho dňa. *Povedal, pamätal si to, každý jeden deň, odkedy tam bol. V dokonca hneď čo jej tam dovkli, už v ten deň musel bojovať v jame, ktorú prerobili na arénu. Už v ten deň počúval stávky na to, či vyhrá alebo prehrá.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Nov 24, 2022 3:14 pm
Rias Gremory: Jsi mladý ale i přes to.. jsi Ninja. Musíš bojovat a nevzdávat se do posledního dechu i když je jasné že nemůžeš vyhrát.. nejde jen o to jak žiješ.. ale je i velice důležité jak zemřeš. Navíc musíš se naučit udržet klidnou mysl a udržet své emoce pod kontrolou abys dokázal jasně myslet.. určitě bys to zvládl daleko lépe a vyhl by ses zbytečně velkému trápení. Není důležité jak je Ninja silný pokud není silný tu.. a tu. *Přitom mu pak ukáže i na hlavu a později na srdce.* Byl jsi tam dlouho ale nevypadá to že by se z tebe ještě měla stát bestie, své dávky ti ale dát nemohu.. místo toho ti dám něco jiného. Mám hlavu jedné Nukeninky, vyplatí ti za to 2.000 Ryo a tak 600 Ryo z toho si můžeš ale zbytek bych ráda abys mi poslal na mou adresu co ti dám dobře? Budeš si za ty peníze moct zaplatit extraktor Temné Krve.. případně několik dávek samotné Temné Krve. *Pak mu dá nevinnou pusinku na jeho malé čelíčko.* Jsem ráda že jsi už v pořádku.
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Nov 24, 2022 8:12 pm
*Chuunin z konoy počúval jej slová, lekciu, ktorú mu teraz dávala, radu do života, na ktorá bola pre shinobiho najviac dôležitá. On bojoval, deň čo deň, aj ten svoj posledný boj sa snažil bojovať až do samého konca, aj keď nevidel východisko, Sora vedel rozoznať, kedy niečo vie urobiť alebo nie a tri monštrá, to bolo niečo, čo nemohol v jeho stave vtedy zvládnuť, aj keď tam panikáril a strácal hlavu od prvého dňa. Musel sa teda naučiť to, čo mu žena, hovorila. Myslel si, že sa to viac menej naučil na chuuninských skúškach, spomenul si, že v jednej hlbokej noci taktiež takmer zomrel... ale to boli geninovia rovnako ako on, neboli ani tak rýchli ako on a aj keď vyzeralo, že v tom majú i nejakú prax... keď Sora prebudil svoj byakugan, dokázal si zabiť všetkých troch aj cez zranenia, čo mu spôsobili, vtedy mal však i dostatok jedla a vody, u nukeinov, vtedy nemal nič. Keď sa jej mu ukázala miesta, kde má byť skutočne silný, veľkými bielymi kukadlami sa na ňu zadíval.* Budem na tom pracovať, naučím sa byť silný hlavne tam. Sľubujem. *Povedal jej. Musel sa naučiť byť silný i vo vnútri, než len vonku fyzicky. Svojim spôsobom si uvedomil, že ak by si zachoval o čosi chladnejšiu hlavu, nepostrácal by toľko energie lez z negatívnych pocitov, stresu a strachu čo to v ňom vyvolávalo. Nemohol skrývať však svoje prekvapenie v tvári, keď mu povedala toto.* To je veľa... a hlavne, čo im mám povedať, keď sa spýtajú, ako som sa k niečomu takému dostal? *Spýtal sa jej. Ani s jeho schopnosťami vedel, že nemôže dostať len tak niekoho a hlavne nie z bingo knihy, ktorú ako lovec nukeinov vlastnil i on. Vedel, že sa budú pýtať na niečo také. Taká cena odpovedala nukeinovi S+ úrovne, ktorú chuunin nemá ako zvládnuť, pokiaľ neprizná pomoc.* Dobre. Pošlem zvyšok na adresu, čo mi dáš, budem dúfať, že sa to po ceste k tebe nestratí, aj keď to pošlem najlepšie ako budem môcť. *Pokývol hlavinkou a znovu sa pousmial nad pusou na čelo a pri jej slovách.* To vďaka tebe. *To však povedal s plnýmm detským úsmevom na tváriach. Nerád sa usmieval, ale nejako mu nešlo sa pri tejto situácií skutočne detsky usmiať. Keď sa tak usmial naposledy, nič to neznamenalo a bolo to len hrané a čistá provokácia, teraz však nie, len skutočný, úprimný detský úsmev na jeho tváiach.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Nov 24, 2022 9:39 pm
Rias Gremory: Co jim povíš? To je jednoduché.. že není jejich starost jak jsi tu hlavu dokázal.. jediné co je může zajímat je jak ti vyplatí tvou odměnu. *Není to poprvé co Rias nějakému lovci dává hlavu Nukenina, který dalece přesahuje schopnosti toho lovce. Ono v té centrále si stejně většinou domyslí že mu někdo musel pomoct či mu tu hlavu dát za provizi z odměny.. není to zase tak vzácné jak by si člověk mohl myslet ale tak je to prostě taková šedá zóna.* Každopádně.. je čas se představit. Já jsem Akane a ty mladý princi? *ví že to žádný princ není ale ta jeho roztomilost.. prostě malé dítě, které by nemělo být zde venku a plnit mise ale žít v bezpečí svého domova se svou matkou.* Tak a teď se jdi najít a řekni mi zatím odkud jsi, potřebuju vědět kam tě pak dopravit. Jsme totiž hodně daleko od obou kontinentů.
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Thu Nov 24, 2022 10:13 pm
*Pokývol hlavou teda. Toto im povie, tiež však ale vedel, že keď príde domov, bude musieť vysvetľovať prečo sa vrátil jediný z celej skupiny. K tomu im povie pravdu, pokiaľ to z neho nebudú ťahať inak.* Dobre. *On ešte nevedel ako to chodí, lovcom nukeinom bol krátko a tak nevedel, ako to ešte chodí.* Ja som Sora. Len Sora. *Predstavil sa tiež.* Akane... *Zopakoval potichu potom, čo sa predstavil. Prikývol a prišiel ku stolíku k posteli, kde čakalo jedlo s vodou. Usadil sa teda.* Ďakujem za jedlo. *Pozrel sa na ňu a začal papať.* Som z Konohy *Povedal jej keď dojedol jedno sústo.* Kde sme, keď sme tak ďaleko? *Spýtal sa jej zvedavo, zaujímalo ho, kde teraz sú, aj keď si nemyslel, že by mu to prezradila a ďalej potom papal.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Fri Nov 25, 2022 12:15 pm
Rias Gremory: Nemusíš děkovat, to je maličkost. *Poví mu a posadí se naproti němu, tiše tam sedí a sleduje jak prcek jí, pak ji položí otázku kde se nacházejí a ona mu musí odpovědět.* To ti nemohu říct.. jen mohu říct že jsme na vzdáleném ostrovu, který je takové moje letní letovisko kam chodím odpočívat. *Aspoň ví kam by měla Soru vzít až bude čas se rozloučit.* Vlastníš Byakugan že? To jsi už třetí nositel tohoto Doujutsu o kterým vím.. povíš mi co se stalo že jsi skončil jako jejich zajatec?
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Fri Nov 25, 2022 3:47 pm
*Pokývol teda hlavičkou a ďalej papal, pričom začal i kopať nožkami trochu. Väčšinou to robil vtedy, keď sa cítil dobre. Jednoducho to bol jeho zlozvyk od mala, kopať nohami pod stolom. Čakal však, že mu to nepovie a tak len znovu pokývol hlavičkou a papal.* Vyzerá to tu ale pekne. *Povedal, hlavne keď sa pozrel von z okna a videl síce len trochu, ale i tak. Musel potom znovu pokývnuť hlavou, bolo jednoducho zbytočné hovoriť pravý opak, keď Akane jeho oči spoznala.* Ale je to tajomstvo, inak bude zle. *Zamumlal, tak ako bolo tajomstvo, kto jej učil. Stratil i svoje slnečné okuliare, takže si musel potom zobrať náhradné. Ešteže mal i nahradu náhrady... pre prípad, že by sa stalo niečo i náhrade. Boli v zľave... Nemusel sa jej pýtať, kto boli zvyšní dvaja. Isto vedel, že povie Mayi a ďalšie oči si domyslel, keď čítal doma ľudí v bingo knihe. Nebol hlúpy, mal presne rovnaké oči a tak mu to hneď doplo, aj keď tam výslovne nebol napísaný byakugan, biele oči bez zorničiek... také mal i chuunin z konohy a Mayi.* Šli sme po nich v rámcii B misii. *Odpovedal jej.* No vypadalo to, že svoju polohu ukázali práve len pre toto. *Ďalej jedol, no po chvíli dojedol a všetko to zapil vodou. Pohárik chytil oboma rúčkami a celý ho vypil na pár hltov a keď položil pohárik na stôl, trochu sa pousmial na Akane.* Stretne sa znovu, Akane? Niekedy? *Spýtal sa jej, vedel, že tu nezostane večne.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Fri Nov 25, 2022 4:51 pm
Rias Gremory: Moc dobré tajemství to asi nebude, Byakugan lze úplně jednoduše poznat jen když se ti někdo podívá do očí.. své Doujutsu moc neutajíš. *Dále se o jeho Byakuganu nebaví, nebude se ho ani vyptávat kdo je jeho matka s otcem, není to důležité a podstatné.. zbytečná informace, kterou Rias znát nepotřebuje.* Zda se někdy znovu potkáme? Pokud budeš mít cestu kolem Yugakure no Sato tak mě najdeš tam, jsem členka té vesnice a měla jsem za misi.. taktéž Béčko, zjistit kam mizí mladí Chuuninové a jakmile to zjistím tak jsem měla zajistit aby se to už neopakovalo.. což jsem splnila. *Nebude ji vadit pokud ji Sora někdy bude chtít kontaktovat, je to jen čistě jeho rozhodnutí a ona ho do něj nebude nutit ale radost by ji tím určitě udělal.* Tak mě napadlo.. víš co je to Kuchiyose?
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Fri Nov 25, 2022 6:07 pm
Pravda, už si druhá, ktorá to vedela z ničoho nič, možno aj z techniky, ktorú som v aréne použil. *Povedal. Nedalo sa to utajiť kvôli jeho očiam, ale s tým nemohol nič robiť, už to tak bolo. Tak ako to od pohľadu spoznal Tatsuya, mohla i Akane, pokiaľ niekoho s takými očami pomohla.* Mal by som si začať písať zoznam ľudí u ktorých je možné, že to zistia alebo už vedia. *Zamumlal. Bol rád, že sa nič viac nepýta, nemohol nič povedať, aj keď mu Tatsuya dal pri chuuninských skúškach chrobáka do hlavy a aj mu ju pomotal.* Pôjdem tam už len kvôli tomu, aby som ťa mohol vidieť. *Zahlásil a kopal nožkami aj keď dojedol a pokývol hlavou. Takže to bola aj jej B misia, ale ona bola rozhodne silnejšia než celý tím z konohy. Silná ako Mayi.* Viem. *Mayi vždy občas v Konohe privolala strýca Irzu, takže pojem kuchiyose poznal.* Je to parádne, že? Zaujímalo by ma, ako to vyzerá v nejakej dimenzii, kde žijú a koľko ich vlastne je. *Veľkými bielymi očkami sa na ňu pozrel, rozprával o tom s menším nadšením, niečo také ho zaujímalo.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Fri Nov 25, 2022 10:33 pm
Rias Gremory: *Na odpověď jak to v říši Kuchiyose vypadá mu neodpoví, místo toho mu na stůl položí malý svitek smlouvy s Kuchiyose (kočky).* Stačí se do tohoto políčka podepsat vlastní krví a pod tím podpisem obtisknout svou dlaň.. také krví. *Vysvětluje a ukazuje mu, zatímco se jednou rukou opírá o jeden z podpisů, který obsahuje jméno Rias Gremory. Ráda by aby si myslel že to její jméno je právě pod její dlaní.* Můžeš se podepsat Soro.. jsem zástupce této linie a ráda bych ti tohle dala jako takový malý dárek na rozloučenou. *bohužel na něj nemá moc času a brzy se budou muset rozloučit, takže mu Rias chce dát toto a rovnou by mu dala i něco dalšího a tak ho pak pohladí po hlavě a během toho fyzického kontaktu do něj skrze Fuinjutsu Tensha Fuuin zapečetí techniku Hyoutonu jménem ​Zettai Reido, kterému nastaví aktivační podmínku aby se Sora díval na svůj cíl a zvolal název techniky.* Povím ti takové naše malé tajemství dobře? Pokud budeš někdy čelit soupeři, který bude nad tvé síly a nebude šance že bys ho porazil.. zaměř se na svůj cíl svým zrakem a zvolej ​Zettai Reido (absolutní nula v překladu). Pomocí toho svůj cíl zmrazíš a budeš v naprostém bezpečí.. pokud nebude moc silný ale nikomu to neříkej a opatruj to dobrá? Protože to je pouze jednorázové a nebudeš to schopen použít znovu.
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Sat Nov 26, 2022 12:14 am
*Uprel svoj očká na zvitok, ktorý položila pred neho. Chvíľu si ho skúmavo prezeral, pričom ju pozorne počúval.* Dobre, ale keď sa situácia vonku vyjasní, prídem ťa pozrieť. *Povedal jej. Príde ju pozrieť, o tom nebola žiadna reč a tak aj urobil ako povedala. Nahryzol si trochu prst a podpísal sa, aby to vyzeralo k svetu a potom sa pohryzol viac, aby si mohol rýchlejšie rozmazať krv po celej dlani pracne a priložil ju k zvitku a zanechal pod svojim menom i obtisk svojej dlane. Trochu jej i mrzelo, že jej nemal on čo dať na rozlúčku, privrel však očká, keď jej pohladila po hlave, ani si nevšimol iného účelu, pokiaľ by mu jej nepovedala.* Mlčím ako hrob. *Povedal jej a prikývol na dôkaz toho, že rozumie, udrží to v tajnosti a použije vtedy, kedy to bude najväčšia nutnosť. Snažil sa to zapísať si do hlavy, v prípade veľkého nebezpečenstva to povedať.* Sľubujem, že jej použijem len v skutočnom stave núdze. *Sľúbil jej už druhý sľub a usmial sa na ňu, dokonca sa i postavil od stola a šiel ju znovu objať, ale krvavú ruku držal bokom, aby ju nezašpinil. Keď sa to celé upokojí, určite ju pôjde pozrieť do Yugakure.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Sat Nov 26, 2022 1:13 pm
Rias Gremory: *Další průběh trochu shrneme, dalších několik hodin Rias strávila tím že se bavila a poznávala Soru. Kromě toho se s ním občas i trochu pomazlila, má ráda roztomilé děti. Dalo by se říct že s ním pracovala na vzájemném sbližování ale nakonec nadešel čas jeho odchodu a tak zatímco během rozhovoru načerpá dost vesmírné chakry aby mohla vstoupit do Jigen Chakra Modo, který zamaskuje tím že použije Henge no Jutsu, vytvoří Sorovi v prázdnu trhlinu v prostoru, která má východ v Zemi Ohně. Asi 20 minut cesty jižně od Konohy (Supēsugēto). Předtím mu samozřejmě dala tělo Nukeninky Ayukawy, společně s přesnou adresou aby věděl kam má poslat Ryo. Dostane celkem 2.000 Ryo a 600 si z toho může nechat, zbytek pak má poslat Rias zpět.*
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Sat Nov 26, 2022 1:58 pm
*Strávili spolu dosť hodín a spoločne zabávali, Sora spoznával Akane tak ako Akane zase jeho. Bavilo ho to a páčilo sa mu to, bolo to príjemné... také niečo pre neho podstate i nové a dosť jej mrzelo, že bolo na čase odísť, ale... už to tak jednoducho a bolo. Rozlúčili sa teda a prešiel trhlinou, zobral i tu hlavu, a potom odišiel. Do Konohy bežal, čo najrýchlejšie mohol. Vedel, že jej tam čaká menšia zastávka u hokageho. Bolo to tak ako si myslel, hneď keď jej uvideli samého prísť, prepadli ich otázky a on musel tak za hokage, aby mu všetko povedal, vynechal však veľa podrobností a hokage sa v tom ani viac nešpáral, keď videl ako to na Soru stále pôsobí. Potom odovzdal hlavu, a tak ako sľúbil, tak Akane poslal 1400 ryo a on si 600 nechal. Potom zamieril domov, vedel, že bude musieť veľa vysvetľovať aj tam, čo sa stalo. Každopádne mal všetko za sebou.*

Koniec rpg
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 19, 2023 12:08 pm
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 19, 2023 12:54 pm
*Po nějaké době dostana Misaki za úkol další B misi. Jako ne, že by se jí tam opět chvíli, ale nic moc se nedalo dělat. Tentokrát se jednalo i misi v zemi Hor. Jednu vesnici, kde pracovali lidé, kteří byli kdysi shinobi terorizovat jeden jounin. Tato země dodávala část potravin, které se jí podařilo vyprodukovat právě Suně, takže bylo jasné, že to dostane za úkol právě Suna, ale vzhledem k tomu, že měli obavy, že by Suna neměla dost lidí, tak poslali žádost na misi i do Kumogakure no Sato. Misaki a osoba z Kumogakure no Sato se měli setkat nedaleko vesnice, kde se setkávají jediné dvě cesty, které vedou do vesnice. Misaki se tam dostane o něco dříve, tak se tam zastaví a čeká, až se tam objeví ona osoba, která s ní má jít na tuto misi. Misaki má na u pasu Kusanagi no Tsurugi a ještě nějaké další vybavení a čeká, až se tam ona osoba objeví.*
Sponsored content

země - Země Hor     - Stránka 3 Empty Re: Země Hor

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru