Sunagakure no Sato

+16
Kaede Hisa
Miu Izuma
Batsu
Shimiru / Azazel
Misaki Makotto
Kamiko Yuki
Tsuki Yagami
Hakai/Nozomi
Sasumi Kanejo
Naomi Noriaki
Arisu Sasaki
Izumi
Kai Yoshimitsu
Akio Noriaki
Eren Maruboshi
Admin
20 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Sato - Sunagakure no Sato Empty Sunagakure no Sato

Sun Nov 10, 2019 4:28 pm
Okolí a samotná vesnice Sunagakure, nachází se na poušti a tak je tam po celý rok horko. Vesnice je obklopena obří hradbou, ve které je hlídaná brána. Vesnice je známa také jako Vesnice skrytá v Písku.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Wed Feb 19, 2020 7:49 pm
*Kami se ráno probudila a nějakou chvíli ležela v posteli a přemýšlela, co by dneska mohla dělat, ale nějak jí nic nenapadalo. Po nějaké chvíli se rozhodně, že už je čas vstát, a tak se zvedne z postele a rozejde se do koupelny, kde provede ranní hygienu a pak se vrátí do svého pokoje, kde se oblékne do ( https://em.wattpad.com/5399c84ee321443f90d66a1281732343aaf675dc/687474703a2f2f696d67312e77696b69612e6e6f636f6f6b69652e6e65742f5f5f636232303134303730343138323632342f7468656e617275746f66616e6f6e2f696d616765732f372f37382f536172615f4b616e6a692e6a7067?s=fit&h=360&w=360&q=80 ) Když se oblékne, tak si ještě vezme čelenku a pouzdra se zbraněmi a pak se rozejde po schodech dolů do jídelny, kde už na ní čekala snídaně, kterou jí připravila matka.* Děkuji za snídani, *řekne Kami a pak už se pustí do snídaně. Poté co se najít, tak se pomalu vydá do chodby, kde si obuje boty a poté se vydá do ulic Suny.* 'Hmm, možná bych si mohla zajít zatrénovat, ale nevím, jestli se mi chce trénovat samotné,' *řekne si v duchu dívka a pak se dále potuluje ulicemi.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Wed Feb 19, 2020 8:01 pm
*Eren byl ráno na hřbitově položit kytku svým rodičům. Jeho otec zemřel na misi těsně po tom co se Eren narodil. Jeho matka žila cca do jeho 5 let a poté náhle zemřela na nějakou nemoc. Eren sám nevěděl na jakou nemoc a dnes už si nevzpomínal na její tvář když byla zdravá.* Mami a tati zítra jdu po prvé na akademii. Našel jsem tvůj zápisník táto. Snažil jsem se podle něj trénovat ale moc mi to nešlo. Možná že až se něco naučím na Akademii tak budu schopen pochopit systém popsaný ve tvém zápisníku. *Jen co to dořekl tak položil květiny na hrob svých rodičů a poté si to namířil domů. Cestou se zastavil v jedné uličce, sedl si na lavici a rozplakal se. Ani pořádně nevěděl proč pláče, možná to bylo kvůli jeho rodičům , možná to bylo protože nemohl pochopit systém tréninku který byl popsán v zápisníku jeho otce.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Wed Feb 19, 2020 8:28 pm
*Dívka jde pomalu dále a přemýšlí, kam půjde potom.* 'Hmm, že bych si zašla pro nějaké bonbony nebo do cukrárny,' *řekne si v duchu dívka a jde dále. Po chvíli si všimne nějaké kluka, který sedí na lavičce a brečí,* 'Hmm, co se mu asi stalo,' *řekne si v duchu dívka a pak dojde k chlapci.* Ahoj, co se ti stalo, můžu ti nějako pomoct, *zeptá se ho Kami a pak se posadí vedle něj a doufá, že jí chlapec odpoví.* 'Hmm, copak se mu asi stalo, snad mi to řekne, jinak mu asi nebudu moct pomoct, i když popravdě nevím, jestli i tak budu moct pomoc,' *pomyslí si trochu smutně.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Wed Feb 19, 2020 8:40 pm
*Stále pláče když v tom uslyší dívčí hlas, pozvedne tedy hlavu, otře si oči a poté řekne.* Ahoj já ani pořádně nevím proč brečím. *Poté si stoupne, utře poslední slzy které mu vyhrkl a řekne.* Já jsem Eren Yumi z klanu Yumi. Mockrát ti děkuji za ochotu. "V tátově zápisníku jsem ještě četl že je důležité být džentlmen ale nevím co to je." *Pomyslel si a usmál se na dívku která byla v jeho věku možná o něco starší plus mínus dva roky. Poté k ní natáhl ruku aby si sní mohl potřást.* Chodíš na akademii? Do jakého ročníku chodíš? "Zjistím jaký je věkový rozdíl mezi námi." *Pomyslel si a usmál se přičemž zavřel oči a naklonil hlavu k pravému rameni.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Thu Feb 20, 2020 3:52 pm
*Kami chvíli sleduje onoho kluka.* Aha, *řekne trochu zaraženě, protože nevěděla, co si o tom myslet.* Já jsem Kami Kamai, těší mě, v pohodě, *poví dívka a pottřese si s ním rukou.* Já už na akademii nechodím, já už jsem genin, *řekne dívka a ukáže na čelenku, kterou má kolem krku.* Mimochodem, jak se ti líbí na akademii a už umíš nějaké techniky, *zeptá se ho trochu zvědavá dívka a následně se na něj mile usměje.* 'Vypadá, že bude v pohodě, uvidíme, co mi ještě dalšího řekne,' *pomyslí si v duchu a dívá se na něj.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Thu Feb 20, 2020 3:58 pm
(Oprava: Eren má živé rodiče ale mrtvé prarodiče)
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Thu Feb 20, 2020 4:09 pm
"Ona už není na Akademii? Sakra to není dobré já tam jdu zítra poprvé." Mno výš na Akademii je to super. Výš já už bych byl také Genin ale řekl jsem si že se mám ještě hodně co učit a tak jsem tam zůstal a mám zvláštní učení. *Řekne velmi nejistým a rozklepaným hlasem.* "Sakra tohle není dobré možná že jsem jí měl říct pravdu ale to bych se zase ztrapnil. No pravda možná už ji nikdy neuvidím. Počkat já jsem jí řekl své jméno takže si to může na Akademii zjistit a poté pošpiním jméno svých rodičů a celého klanu." *Erenova nervozita stoupala velmi rychle. Nebyl zvyklí lhát, vlastně ani nikdy nemusel. Tohle pro něho byla velmi nepříjemná situace a on nevěděl jak z toho ven.* Výš lhal jsem ti promiň já jdu do Akademie zítra poprvé. Ještě nic neumím a styděl jsem se před tebou, jelikož vypadáš že jsi v mém věku. *Erenovi se velmi ulevilo že jí pověděl pravdu ale bál se toho co mu na to řekne. Jestli vůbec něco.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Thu Feb 20, 2020 4:32 pm
*Kami poslouchá poslouchá slova Erena.* Hmm, zajímavé, *řekne jen a pak se na chvíli podívá na nebe.* No mě za chvíli už čekají chuuninské zkoušky, mám z nich trochu strach, ale tak snad to dobře dopadne, *řekne Kami.* 'Ach jo, že se mu to vyplatí mi lhát,' *řekne si v duchu dívka po jeho slovech. Následně si Kami jen trochu povzdechne.* Nemusel jsi mi lhát, každý jednou nějak začínal a řekla bych, že budu tak o rok starší jak ty, takže mě možná úplně jednoduše doženeš, *řekne Kami a pak se na něj podívá, protože je celkem zvědavá, co ji na to odpoví.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Thu Feb 20, 2020 5:37 pm
Doufám že tě doženu celkem rychle. "Ona už bude Chuunin? To je v čudu." *Pomyslel si usmál se, posadil se a poté se usmál.* Opravdu se ti omlouvám že jsem ti lhal moc se stydím. *Řekl a z červenal.* Mohla by jsi mi prosím pomoct s tréninkem? Od mého dědy jsem z dědil zápisník kde má napsáno jak házet kunaie a podobné věci ale ještě mi rodiče nekoupili kunaie ani shurikeny. Nebo by jsi mě mohla začít učit nějaké jutsu abych se na Akademii trochu vytáhl a nebyl za vola. *Při každém jeho slovu se mu klepal hlas víc a víc. Také hodně červenal a aby toho nebylo málo tak se mu začínala ta holka líbit. Začal si představovat jak spolu trénují a poté si vzpomněl na dědův zápisník, ve kterém bylo napsáné i rady jak se sblížit děvčaty. Sám Eren si myslel že je to návod jak si udělat kamarádky. Vzpomněl si že četl v dědově zápisníku že na děvčata platí hra na kytaru, mandolínu a všelijaké hudební nástroje.* Slyšela jsi někdy někoho hrát na kytaru nebo mandolínu? "Jiné názvy si nepamatuji a teď nechci hledat v dědově zápisníku názvy všelijakých hudebních nástrojů." *Pomyslel si a čekal co udělá Kami.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Thu Feb 20, 2020 6:01 pm
No, to uvidíš, jak se ti bude dařit, *řekne dívka a trochu se usměje.* To už neřeš, takže co kdybychom někde vyrazili, moc se mi tady nechce sedět, *poví Kami a pak se zvedne na nohy.* Nějaké zbraně si časem seženeš, já osobně zbraně nějak moc nepoužívám, ale jestli chceš, tak tě můžu naučit nějakou základní techniku, které se učí na akademii, *poví dívka a následně se otočí směrem, kde je písečná tréninková oblast.* Hmm, ne ještě jsem nikdy neslyšela nikoho hrát na hudební nástroj, *řekne Kami celkem zamyšleně.* Tak co vyrazíme teda trénovat, *zeptá se ho a pousměje se na něj. Věří, že přijde kladná odpověď. tak se pomalu rozejde směrem, kde je se nachází tréninková oblast.* Věřím, že geninem se staneš celkem rychle, i když je pravda, že zkoušky nejsem zase nejlehčí, ale tak pokud se bude pilně připravovat, tak to zvládneš, stačí si jen pořádně věřit a ještě více trénovat, *řekne dívka s úsměvem, i když při geninských zkouškách jí nebylo vůbec úsměvně, spíše měla strach, že tam umře.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Thu Feb 20, 2020 6:09 pm
Jo moc rád s tebou půjdu. *Jen co to dořekl tak si stoupl.* Jakou techniku mě začneš učit? "Možná nějakou zabijáckou, nebo nějakou zbytečnou. Ne proč by se na Akademii učili techniky které jsou k ničemu." Kam půjdeme? "Měl bych si koupit nějaký hudební nástroj abych se mohl přiblížit k děvčatům." *Pomyslel si a když se rozešla tak šel za ní.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Thu Feb 20, 2020 6:19 pm
*Kami se jen pousměje a pokračuje v cestě.* 'Hmm, co bych ho mohla naučit. Je plno různých technik, ale asi bych ho mohla naučit Kinobori no Waza, to by se mu celkem mohlo hodit, Henge a Bushin ho pak naučí na akademii, ale jen jestli už má nějaké znalosti o chakře, mno to uvidím, až tam,' *pomyslí si dívka a pokračuje v cestě.* Ještě úplně nevím jakou techniku tě naučím, to vymyslím cestou, *řekne dívka a pokračuje v chůzi do tréninkové oblasti.* Jdeme do tréninkové oblasti... Mimochodem, mám jeden dotaz... Znáš už nějaké základy o chakře, ať se během cesty rozhodnu, co bych tě mohla naučit, protože už o jednom jutsu uvažuju, *poví Kami zcela upřímně a čeká na jeho odpověď.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Thu Feb 20, 2020 6:29 pm
O chakře vím jen to že se používá k jutsu ale jinak nic. "Je lepší si nic nevymýšlet." Řekneš mi víc o chakře? *Eren šel stále za ní, poté rychle přidal do kroku aby s ní udržel krok.* Jak je odsud tréninková oblast daleko? Nevíš kolik je hodin. "Táta by mi asi nevěřil kdybych mu řekl že šel trénovat. Možná by si myslel že mu lže." *Pomyslel si a když došli do tréninkového oblasti, tak zrychlil v chůzi. Poté se zastavil a otočil se k ní. Koukl se jí do očí. "Tak schválně co mě bude učit."
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Thu Feb 20, 2020 6:37 pm
*Kami si vyslechne slova Erena.* Tak fajn, chakra je fyzický a duševní energie smíšená dohromady, *řekne Kami.* Hodin? Může být tak deset, *řekne dívka a pokračuje v cestě.* Neboj, už to není daleko, *poví mu. Poté co dojdou do tréninkové oblasti, tak se dívka trochu pousměje.* Takže zkusím tě dneska naučit něco trochu těžšího, budeš muset ovládat chakru, aby se ti technika, kterou tě chci naučit povedla, *řekne Kami a pak začne skládat pečetě. Následně začne soustředit chakru do chodidel, když je připravená, tak se pomalu rozejde po menší skále, po které vyjde bez za použití rukou. Pak se zastaví a podívá se na Erena.* Tak co, troufáš si na to, *zeptá se ho a pak seskočí dolů.* Takže, musíš soustředit svou chakru do chodidel, když jí dáš málo, tak se neudržíš a spadneš dolů, když jí dáš hodně, tak taky spadneš. Takže bych ti poradila tak, že první si zkus najít správné množství chakry, než začneš lézt někde vysoko, *řekne dívka a čeká, co jí na to řekne chlapec.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Thu Feb 20, 2020 6:47 pm
*Vyslechl si vše co mu Kami řekla. Poté se díval jak skládá pečetě a vyšla na skálu.* "Tý jo to je dost zajímavé." *Pomyslel si a poslechl si jak mu vykládá o té technice. Začal tedy skládat pečetě ale ještě nikdy nic takového nezkusil takže je složil špatně poté se pokusil poslat chakru do nohou.* "Necítím žádnou změnu. Myslel jsem že ucítím něco v nohách. " *Jak mám vložit chakru do nohou? Jak poznám že už jsem ji tam dal dostatek? *Jen co se zeptal tak přišel ke skále a dal na ni pravou nohu.* "Co to je? Co je to za pocit?" *Pomyslel si a poté se levou nohou odrazil od země a dal ji na skálu v tu chvíli spadl na zem.* "Jau moje záda." *Chvíli ležel a poté se postavil.* "Tak jo jak to dělá?"
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Thu Feb 20, 2020 7:26 pm
*Dívka jen Erena sleduje.* 'Hmm, to jsem zvědavá, jak si poradí, snad mu to aspoň trochu půjde a neskončí na zemi,' *řekne si v duchu dívka.* Soustřeď se na svou chakru, zkus jí najít v těle a pak přesunout do chodidel, je to celkem těžké, já vím. *řekne dívka a ještě nějakou dobu jen tak stojí na místě, než sama začne skládat pečetě a začne se soustředit na květiny, kterých tam bylo jen pár.* 'Hmm, raději bych byla někde, kde je více květin, abych mohla trénovat tuhle techniku,' *pomyslí si dívka. Následně květy vznesou do vzduchu a začnou se točit Poté se rozletí směrem na skálu, do které narazí. (Hikarakuyou: Hana Shuriken) Poté se podívá na Erena, který leží na zádech.* Zkus se prostě soustředit jen na to a ne na nic jiného, věřím, že ti to půjde, *řekne dívka a dívá se na něj.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Thu Feb 20, 2020 7:38 pm
*Když uslyšel co mu řekla tak se zamračil. Zavřel oči a snažil se v těle najít chakru. Trvalo to celkem dlouho cca 3 minuty ale jemu se to zdálo jako celou věčnost. Poté začal pomalu skládat pečetě, poté ucítil v nohách zvláštní těžko popsatelný pocit. Odhodlal se tedy a znovu dal svou pravou nohu na skálu když v tom si vzpomněl že viděl létat kytky jenž narazili do skály. Přestal se soustředit a noha mu sklouzla po skále a on se praštil do čela.* Sakra. *řekl a znovu se začal soustředit avšak už mu to skoro vůbec nešlo.* Prosim tě jak si zvládla ovládat ty kytky? Jak si je přiměla aby se chovali jako shurikeny?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Thu Feb 20, 2020 7:55 pm
*Kami se jen pousměje, když se jí povedlo ovládat kytky přesně jak chtěla.* 'Super, vypadá to dobře, jen kdyby těch kytek bylo opravdu více,' *řekne si v duchu. Když pak uvidí, jak Eren padá, tak jen trochu překvapeně zamrká.* Jsi v pohodě, *zeptá se ho a dojde k němu.* Jak jsem to udělala s těma kytkama, *řekne dívka a trochu se pousměje.* Mno tohle je technika mého klanu a jako vždy je to díky chakře, *poví dívka.* Naučí se to jen příslušníci klanu Sumi, *řekne Erenovi,* Tak co, budeš ještě pokračovat s tréninkem chození po skále nebo to vzdáš, *zeptá se ho celkem zvědavě.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Thu Feb 20, 2020 8:10 pm
Aha já jsem zvědavý jaké techniky mě bude učit můj táta. Jo jsem v pohodě díky za zeptání. "Nesmím to vzdát teď ne. Ne před ní už teď jsem pro ní ubožák. Co si o mě pomyslí když ji řeknu že to vzdám. Ne ještě ne." *Pomyslel si zavřel oči a začal se soustředit. Teď už ho ty kytky nezajímali, protože věděl že se tu techniku v životě nenaučí. Soustředil se a najednou měl velmi divný pocit. Zkoušel ten pocit poslat do nohou ale moc mu to nešlo. Stále to zkoušel ale opravdu mu to nešlo a najednou ho začalo bolet celé tělo. Za chvíli už to bylo nesnesitelné a tak přestal, spadl na kolena a začal rychle dýchat.* Taková bolest je normální? Bolí mě celý tělo. Nejdříve jsem měl velmi zvláštní pocit, neumím to popsat. Doufám že to byla chakra. Poté jsem zkusil ten pocit dostat do nohou ale začalo mě všechno bolet. To je normální?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Thu Feb 20, 2020 8:24 pm
Určitě se naučíš nějakou dobrou techniku a pak budeš ještě silnější, *řekne Kami a usměje se na něj. Dále se dívá, jak Eren trénuje.* 'Doufám, že mu to půjde a povede se mu techniku ovládnout,' *řekne si v duchu dívka. Poté co na ní promluví, tak se celkem zarazí.* Popravdě si ani nepamatuju, že by mě někdy bolelo tělo, jak jsem se učila ovládat chakru, *řekne dívka.* Tak co, už se těšíš na geninské zkoušky? Slyšel jsi vůbec třeba od rodičů, co bude za zkoušky, aby jsi věděl, co budeš muset udělat, *poví dívka.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Thu Feb 20, 2020 8:39 pm
Ne nikdo mi nic o Geninských zkouškách neříkal. *Po nějaké chvíli se bolest změnila, poté si stoupl a znovu se začal soustředit. Po nějaké chvíli si začal pomalu zvykat.* Cítím ten pocit znovu. *Poté začal skládat pečetě a poté se snažil přesunout ten pocit do nohou. Po několika pokusech se mu to povedlo a poté si zkusil stoupnout na skálu. Povedlo se to a poté udělal několik kroků. Otevřel oči a poté se začal radovat, ze vší té radosti ztratil soustředění a spadl na zem. Pomalu si stoupl a s úsměvem na tváři řekl.* Konečně se mi to povedlo.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Fri Feb 21, 2020 11:12 am
*Dívka si vyslechne slova Erena.* Aha. Jde o to, že na geninských zkouškách jste dva studenti akademie vypuštění dva studenti od písečných skal. Máme tři dny na to se najít a zabít dalšího studenta akademie.. Prostě, jednoduše řečeno, prostě živý může vyjít jen jeden z vás. Pokud nezabijete jeden druhého, umřete oba dva, takže by jsi měl začít pořádně trénovat, *poví dívka a následně už je potichu a dívá se, jak se mu vede. Když se pak pomalu rozejde po skále, tak se jen trochu pousměje.* 'Mno vypadá to, že základy pochopil celkem rychle,' *pomyslí si dívka. Poté co skočí na zemi, tak si jen povzdechne.* Jsi v pohodě, *zeptá se dívka.* Mno základy jsi pochopil celkem rychle, *řekne dívka a usměje se na něj.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Fri Feb 21, 2020 3:31 pm
Jo jsem v pohodě. Prosím tě to opravdu musíme zabít jiného studenta akademie? Jak se to vybírá? * Jen co se zeptal tak si stoupl a začal se klepat.* "Sakra já nechci nikoho zabíjet. Proč musíme dělat něco takového? Snad mě táta na tohle připraví. Také doufám že mě na tohle připraví v Akademii a doufám že budu lépe připravený než můj soupeř." *Pomyslel si, přičemž obě ruce sevřel v pěst a přestal se klepat. Poté šel ke Kami a usmál se na ni.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Fri Feb 21, 2020 3:40 pm
Fajn, to jsem ráda, že ti nic není, *řekne dívka a pak se na chvíli odmlčí.* Jo, bohužel je to tak, jak jsem ti řekla, prostě musíš zabít dalšího studenta akademie. Nevím, jak se to vybírá a popravdě jsem ráda, že už to mám za sebou, *poví dívka. Následně projde kousek vedle Erena a zastaví se před skálou.* Tak co, budeš ještě pokračovat z tréninku nebo už toho pro dnešek necháš, *zeptá se ho celkem zvědavě dívka. Následně ona sama začne skládat pečetě a pak soustředit svou chakru do chodidel. (Kinobori no Waza) Poté se rozběhne po skále nahoru a zastaví se nahoře a tam se potom posadí.* Tak co, dokážeš to ještě než půjdeš na akademii, *zavolá na něj.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Fri Feb 21, 2020 3:51 pm
*Vyslechl si vše co mu řekla. Když vyběhla na skálu a posadila se tak se usmál. Začal skládat pečetě a poté odskočil od skály tak aby se mohl rozeběhnout. Poté se znovu začal soustředit, když už cítil ten divný pocit o kterém se domníval že cítí chakru tak se znovu snažil poslat to do nohou. Po nějaké době se mu to povedlo on se rozeběhl avšak po několika krocích se přilepil k trávě naštěstí vytrhl z půdy a poté se přilepil ke skále a běžel po ní po několika krocích se mu sklouzla pravá noha a spadl na zem.* Au! *Zakřičel bolestí a chytl se za kotník.* "Sakra nepovedlo se mi to a snad to není zlomené." *Pomyslel si a v tu chvíli mu z očí vyhrkli slzy. Rychle je utřel a snažil se všechny slzy zadržovat. Moc mu to nešlo a tak když se objevili na jeho tváři tak je rychle utřel.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Fri Feb 21, 2020 3:57 pm
*Kami sedí na skále a dívá se na Erena. Když si všimne, jak skládá pečetě, tak se pousměje.* 'Mno, tak to jsem zvědavá, jak se ti bude dařit,' *pomyslí si dívka. Když se pak rozběhne po skále, tak ho zvědavě pozoruje. Ve chvíli kdy spadne na zem, tak si jen povzdechne a všimne si toho, že to s ním asi není dobré. Seskočí dolů a dojde k němu.* Jsi v pohodě, *zeptá se ho a pak si všimne, že se drží za kotník.* Mám takový pocit, že se přizabiješ dříve, než se vůbec staneš geninem, *řekne Kami a trochu se pousměje. Následně vytáhne z pouzdra obvaz.* Ukaž tu nohu, zavážu ti to, *řekne dívka a pak se sehne k němu a počká, jestli jí nohu zvedne nebo ne.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Fri Feb 21, 2020 4:05 pm
*Když k němu přijde Kami a řekne mu aby nastavil nohu tak ji poslechne.* Neboj se o mě já se dostanu ke zkouškám a Genina za chvíli. *Jen co mu zavázala nohu tak ji poděkoval pomalu si stoupl a řekl.* Děkuji ti Kami bohužel se budeme muset rozloučit. Já teď půjdu domů a tam počkám na mamku, která mi nohu uzdraví díky svému jutsu. Děkuji ti za všechno. Jsem rád že jsem tě poznal. *Jen co to dořekl tak se pomalu vlekl domů. Když tam po několika hodinách došel tak už byla tma a jeho rodiče byly doma. Když otevřel dveře od baráku tak dostal od mamky vynadáno. Jeho otec se jen smál. Když si Erena mamka všimla že má zavázaný kotník tak ho vzala do náruče, odnesla na gauč a začala ho díky svému ninjutsu léčila.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Fri Feb 21, 2020 4:12 pm
*Kami se na něj jen usměje a pak mu nohu zaváře, Když má hotovo, tak se na něj podívá.* Mno není to nic moc, ale domů se s tím dostaneš, *řekne dívka a pak se zvedne.* Tak jsem ráda, že jsem tě poznala, věřím, že se zase někdy potkáme. A doufám, že až se potkáme příště, tak budeš umět i nějakou další techniku, *řekne dívka a usměje se na něj.* Tak se zase někdy uvidíme měj se fajn, *řekne Kami a poté se už rozejde domů.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Fri Feb 21, 2020 4:13 pm
-Konec RPG-
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Feb 23, 2020 1:23 pm
*Vracel se z Akademie a nevěděl co má dneska dělat když v tom uviděl vysoký strom. Eren měl u sebe deset kunaiů a deset shurikenů. Přišel tedy ke stromu a sedl si na zem a přemýšlel.* "Mohl bych trénovat rychlost, sílu a nebo výdrž. Ninjutsu bych chtěl trénovat až budu umět více technik." *Stále seděl, přemýšlel a najednou usnul. Zdálo se mu že se stal učedníkem samotného Tsuchikage. Také snil otom jak sním trénuje a nakonec se stal sám Tsuchikagem.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Sun Feb 23, 2020 1:55 pm
*Kami sedí doma a čte si knihu. Kolem poledne si jde dát něco k jídlu a poté se opět vrátí do svého pokoje. Převlékne se, protože se rozhodla, že půjde trénovat. odkaz Následně si připne pouzdra se zbraněmi a pak si ještě kolem krku uváže čelenku Suny. Když má vše, tak se rozejde po schodech dolů a odejde do předsíně, kde si obuje boty a pak se pomalu vydá do ulic Suny. Jak se tak prochází, tak přemýšlí, co by asi mohla dělat. Jak je zamyšlená, tak si před sebou všimne osoby, kterou už moc dobře zná. Jen se trochu pousměje a rozejde se za Erenem.* Ahoj, co ty tady tak sedíš zeptá se ho mile dívka.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Feb 23, 2020 2:17 pm
*Eren stále spal a spalo se mu dobře do chvíle kdy se v jeho snu objevil shinobi který probodl Erena. V tu chvíli se Eren probudil, zděšeně se rozhlédl a viděl Kami.* Ahoj Kami jak se máš? Co tu děláš? Poslední dobou se vidíme velmi často že? Ty mě určitě sleduješ že? *Jen co to dořekl tak se usmál. Přičemž ukázal na místo vedle sebe.* Nechceš si sednout vedle mě? Tedy jestli máš čas. Jo nemáš teď nějakou misi? Jaké mise vlastně dostáváš jako Genin?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Sun Feb 23, 2020 2:32 pm
*Když se Eren začne rozhlížet kolem sebe, tak se Kami jen pousměje.* Vyrazila jsem se trochu projít a možná trochu potrénovat, pokud chceš, tak se můžeš přidat, *poví dívka a pousměje se.* Ne, mise nemám. Co se dělá na takových misích, *řekne celkem zamyšleně Kami.* Mno třeba se uklízí v knihovně, roznášíš jídlo, chytáš zatoulané mazlíčky a tak, *řekne dívka a pousměje se na něj.* Tak co, půjdeš se mnou trénovat nebo dneska budu trénovat sama, *poví dívka a poté se pomalu rozejde směrem k písečné tréninkové oblasti*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Feb 23, 2020 2:45 pm
Rád s tebou budu trénovat. *Jen co to dořekl tak si stoupl a šel za ní.* Hele jak to že děláš jen takovéhle podřadné práce? Co budeme vlastně trénovat? "Myslel jsem že když se staneš ninjou tak plníš úkoly ale to co mi řekla tak budu dělat jen podrž tašku a slouhu." *Když došli do tréninkové oblasti tak se Eren zastavil.* Zase spolu budeme bojovat? "Takže jak jí mám porazit?" *Pomyslel si sáhl do kapes a nahmatal si kunaie.* "Tak jo když řekne že spolu budeme bojovat, tak po ní hodím kunaie.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Sun Feb 23, 2020 3:13 pm
*Kami jde dále a dívá se kolem dokola. Dneska já přišlo, že tam není tak moc lidí.* Tak jako genin ti nedají nějakou pořádnou misi jako třeba po někom jít, protože by tě hned zabil, *řekne dívka.* Neboj, myslím, že na chuuninovi už pak začnou pořádné mise, *poví dívka a pokračuje v chůzi. Po nějaké chvíli už se dostanou do písečné tréninkové oblasti.* Já bych dneska chtěla trénovat rychlost, ale pokud máš nějaký jiný nápad, tak si ho ráda vyslechnu, *řekne Kami Erenovi.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Feb 23, 2020 3:23 pm
Jo dobře můžeme trénovat rychlost ale jak si to představuješ? Budeme běhat nebo co? Řekni mi co mám dělat. Jsi zkušenější takže doufám že víš a řekneš mi jak budeme trénovat. "Jsem rád že budu trénovat sní jelikož už určitě ví jak trénovat a nemusel bych si něco zlomit, nebo narazit." *Pomyslel si vyndal ruce z kapes aniž by měl v rukou kunaie.* Tak jak budeme trénovat?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Sun Feb 23, 2020 3:29 pm
Dobře,*řekne Kami, když s ní Eren souhlasí.* Jo budeme běhat chvíli normálně a pak jednu kolečko jak nejrychleji budeme moct a pak zase chvíli normálně a tak dále a mezitím vždy chvíli na odpočinek, *řekne Kami a podívá se na Erena, jestli s tím souhlasí. Takže budeme běhat, tady kolem toho kamene, u kterého stojím a potom kolem toho, co je přímo na proti nám, *řekne Kami. Tohle místo vybrala schválně, protože to bylo akorát dlouhé kolečko, no tedy spíše ovál na trénink.* Nějaké otázky? Jinak jak nebude moct, tak si dej přestávku nemusíš se řídit podle mě, *řekne Kami a pak se začne trochu rozcvičovat než začne běhat, aby si náhodou nějak ublížila.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Feb 23, 2020 3:42 pm
*Eren přikývne, rozcvičí se stejně jako Kami. Poté se rozeběhne tak jak Kami říkala. Několik koleček běžel v klidu, celkem ho nic nebolelo a dobře se mu dýchalo. Teď však zrychlil a běžel tak rychle jak jen dovedl. Když dokončil toto rychlé kolo tak se musel zastavit. Začal zhluboka dýchat a ucítil jak ho pálí nohy. Po nějaké chvíli se rozeběhl znovu. Nohy ho pálili ale snažil se si toho nevšímat. Udělal zhruba dvě kolečka a jeho pálení nohou se stupňovalo ale snažil se soustředit na něco jiného.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Sato - Sunagakure no Sato Empty Kami Kamai

Sun Feb 23, 2020 3:45 pm
*Poté co se Kami rozcvičí, tak Eren už začal běhat. Dívka se jen usměje a poté se taky rozběhne první kolečko jen vyklusává, protože nechce start hned přepálit a během dvou koleček se oddělat. Druhé už pak běží normálně. Třetí kolečko už pak běží co nejrychleji může. Nakonec se rozhodne, že je ještě v pohodě, tak ještě stejnou rychlostí oběhne jedno kolečko. Když ho doběhne, tak se zastaví a unaveně oddechuje.* 'To bude stejné jako minule, jen doufám, že budu v pohodě další den,' *pomyslí si Kami.*
Sponsored content

Sato - Sunagakure no Sato Empty Re: Sunagakure no Sato

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru