Yumi

+6
Hakai/Nozomi
Misaki Makotto
Kaede Hisa
Arisu Sasaki
Eren Maruboshi
Admin
10 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

zásoba - Yumi            Empty Yumi

Sun Nov 10, 2019 5:14 pm
Klan, který stojí za zrodem Sunagakure. Vybojovali si místo v nejvyšších hodnostech, a na nejvyšších pozicích, během velké Shinobi války, po jejím ukončení to byli právě členové klanu Yumi, kteří přesvědčili klan Mononoke k nehynoucí věrnosti a vybudování Sunagakure. Dalo by se říci, že si spíše zajistili věrnost sobě, než vesnici, jelikož za každým větším zápisem do historie Suny stojí právě klan Yumi. Dříve si tento klan získával popularitu právě svými Origami kousky. Dokonce to byli oni, kdo prohlásili, že kdo složí 1000 papírových Jeřábů a donese je někomu z klanu Yumi, pak mu bůh splní jedno přání. Získali si tak velkou popularitu, jelikož právě členové klanu si vyslechli ona přání a právě oni šli, a alespoň částečně se snažili ona přání splnit. Tím si u některých mentálně slabších a méně vzdělaných lidí získali titul božích poslů, věrnost a poslušnost. V podstatě všechny legendy, ve kterých figuruje papír, vymysleli členové klanu Yumi, aby si zajistili neustálý přísun nových "poddaných".
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Fri Feb 21, 2020 8:00 pm
*Eren byl doma a ležel na posteli, přičemž přemýšlel co se vše naučil v Akademii už tam chodil nějakou dobu a naučil se spoustu věcí. Naučil se od taijutsu, přes dvě ninjutsu (Kinobori no Waza a Bunshin no jutsu ) až po některé základní vojenské taktiky. Nějakou dobu přemýšlel co bude dělat a poté se rozhodl že půjde trénovat. Oblékl se, vyndal ze šuplíku zápisník svého  dědy a šel před barák ve kterém bydlel se svými rodiči. Když Eren přišel ven tak si vzal jeden z menších květináčů které byly před domem. Poté i s květináčem šel k nejbližšímu stromu ke kterému si sedl do tureckého sedu a dal si květináč na hlavu. Poté složil pečeť tygra a soustředil se na svou chakru . Snažil se udržet rovnováhu tak aby mu z hlavy nespadl květináč a přitom se soustředit na svou chakru.* "Věděl jsem že to bude těžké ale netušil jsem jak moc. Je pravda že děda psal ve svém zápisníku  že je to hodně těžké cvičení ale nečekal jsem jak moc těžké to je."  *Pomyslel si a ztratil rovnováhu i soustředění kvůli tomu mu spadl květináč z hlavy a přestal tak přesně cítit svou chakru. Květináč se rozbil a on už věděl že dostane vynadáno od mamky.  Proto se rozhodl že bude trénovat své techniky a tak si stoupl složil pečetě a vytvořil svůj jeden klon. (Bunshin no jutsu) Eren nebyl moc spokojen s jedním klonem a tak jej zrušil. Poté velmi rychle poskládal pečetě a tentokrát už vytvořil dva klony.* "Dobré ale dnes bych chtěl vytvořit alespoň pět klonů na jednou." *Pomyslel si a zrušil dva vytvořen klony. Měl ještě dost chakry ale i tak ho to dost vyčerpalo. Ještě nikdy nepoužil tuhle techniku dvakrát za sebou. Rychle tedy  složil pečetě, soustředil svou chakru a pot vytvořil další dva klony.* "Sakra doufal jsem že vytvořím alespoň tři ale tohle jsem nečekal." *Pomyslel si a znovu zrušil své dva klony. Sedl si na zem a soustředil svou chakru. Poté složil pečetě a vytvořil čtyry klony.* "Super!" *Pomyslel si a začal hlasitě dýchat. Chakry měl stále dost ale nebyl zvyklí sní takhle plýtvat. Na Akademii bylo zvykem že když vytvořil jeden dobrý klon tak ho zrušil a šel si sednout. Teď však vytvořil klony, zrušil je a tvořil další. Což ho vyčerpávalo i když cítil že nespotřeboval ani polovinu ze svých zásob. Eren vzal jeden ze střepů z rozbitého květináče do ruky a usmál se.* "No jo to mě mohlo napadnout dříve lezení po stromech je jedna věc ale tohle je něco trochu jiného." *Pomyslel si a složil pečetě pro techniku Kinobori no Waza  nahromadil chakru do ukazováčku  a poté si na bříško svého  prstu položil střep tak aby byl vertikálně.*  "Dobré takže tohle by bylo. Když zvládnu měnit dávky své chakry tak aby střep ztratil přilnavost a poté  znovu změním dávku chakry tak aby ji zase získal. Mohlo by to být zajímavé." *Pomyslel si a hned to vyzkoušel avšak neúspěšně. Střep sice ztratil přilnavost ale Eren nezvládl doplnit potřebnou chakru do ukazováčku dost rychle. Nějakou dobu takhle trénoval, když v tom se mu to povedlo.* Super *Řekl s posledních sil a poté usl vyčerpáním. Když se jeho rodiče vrátili domů tak se jen usmáli nad tím co viděli na zahradě a nechali Erena tam kde byl akorát ho přikryli starou kousavou avšak dostatečně teplou dekou. Když se Eren probudil tak už bylo dávno po poledni. Všechno ho bolelo což bylo velice divné, Přeci jen včera nedělal nic fyzicky náročného. Naštěstí si vzpomněl na to jak se vytváří chakra a hned mu to  bylo jasné. I když jen pracoval s chakrou tak stále vyvíjel tlak na své tělo. Tedy znovu složil pečetě a tentokrát vytvořil pět klonů (Bunshin no Jutsu) Poté si vzal střep, složil pečetě a do svého ukazováčku poslal potřebnou dávku chakry poté na prst položil střep tak aby byl vertikálně. Omezil potřebnou dávku do prstu a  když se střep začal naklánět tak znovu poslal potřebnou dávku chakry do svého ukazováčku.* "Super nejsem už z toho tolik unavený. Jé to by byla paráda kdybych to zvládl i s květináčem." *Pomyslel si a nadšeně běžel k jednomu menšímu květináči. Květináč byl stejně široký jako jsou hrnky na čaj.  Eren složil několik pečetí a znovu poslal svou chakru do ukazováčku na který poté položil květináč.* "Super drží." *Jen co si to domyslel tak uviděl svou mamku ztratil koncentraci a květináč s jeho prstu spadl  na zem.  Sklopil tedy hlavu a řekl.* Jdu do svého pokoje a budu přemýšlet kde jsem udělal chybu. *Jen co to dořekl tak rychle proběhl kolem své matky doufaje že ho nijak nezastaví  což se kupodivu nestalo. Cestou do svého pokoje sebral vázu jenž byla na chodbě. Když byl ve svém pokoji tak si sedl na postel  dal si na hlavu vázu a snažil se udržet rovnováhu, přičemž složil pečeť tygra a soustředil se na svou chakru. Poté složil pečetě pro techniku Kinobori no Waza a snažil se přesouvat svou chakru po celém svém těle přičemž  se také snažil aby mu nespadla váza z hlavy. Vydržel to cca pět minut poté váza spadla na zem a rozbila se. Eren věděl že bude mít průšvih jelikož už rozbil dva květináče a ještě k tomu jednu vázu.* "Sakra tak tohle mi už neprojde." *Pomyslel si když v tom se otevřeli dveře a do pokoje vešel Erenův otec. Ukázal svým prstem ke zdi. Eren souhlasně přikývl, přišel ke zdi sedl si do dřepu a natáhl obě ruce. Na ruce dostal závaží a dva čínské čajové hrnky plné studené vody poté dostal dva hrnky i na ramena a kolena.* "Co že? To že jdu do tohoto postoje když něco provedu je normální ale  proč na mě navlékl tohle všechno?" *Pomyslel si eren když v tom si jeho otec sedl na postel před něj a dal si na hlavu svůj kunai tak aby byl ve svislé poloze.* "Chápu, je to trest a zároveň mi to pomůže s tréninkem." *Pomyslel si zavřel oči uklidnil svou mysl i chakru poté začal přesouvat chakru ve svém těle. Eren takhle vydržel cca 15 minut což je na šestiletého  chlapce úctyhodný výkon. Poté spadl na zem. Jeho otec ho pochválil a odešel z Erenova pokoje. Eren velice znaven lehl si do své postele a usl.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Fri Feb 21, 2020 8:02 pm
--KONEC::
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Thu Feb 27, 2020 9:12 am
*Eren se ráno probudil, vstal z postele, protáhl se.* "Sarka dneska mám volno, co budu dělat? Měl bych trénovat abych se co nejdříve vyrovnali Kami." *Pomyslel si převlékl se a šel do předsíně kde si obul boty vyšel na zahradu, doufajíc že nepotká rodiče. Eren byl oblečen do černé košile, černých kalhot a na krku měl sluchátka. Rychle se rozhlédl a poté se rozeběhl k nejbližšímu stromu. Rychle složil pečetě, poslal chakru do nohou (Kinobori no Waza) vyběhl na strom když byl cca v půli stromu tak z něj seskočil, udělal salto přičemž složil pečetě a když dopadl na zem tak se vedle něj objevili čtyři klony. (Bunshin no jutsu)* "Takže budu trénovat chakru a nebo ninjutsu? Mohl bych trénovat skládání pečetí. Četl jsem v dědově deníku že není od věci rychle skládat pečetě a ještě se naučit se rychle měnit jutsu." *Pomyslel si a poté se znovu rozeběhl proti stromu složil pár pečetí (Kawarimi no jutsu) poté běžel po stromě a složil jednu pečeť a proměnil se ve svého otce. (Henge no Jutsu) V tu chvíli ztratil kontrolu nad svou chakrou a vtom se mu sklouzla noha a on spadl na zem. Na zemi se však proměnil do svého otce.* "Sakra měl bych více trénovat. Tohle se mi přece nemůže stávat. Když takhle poběžím třeba po skále a proti mě bude nepřítel tak musím být schopný použít další techniky, místo toho abych spadl a poté tu techniku použil." *Pomyslel si stoupl si, odskočil od stromu a poté zrušil své Henge no Jutsu. Poté se znovu rozeběhl složil pečetě a vytvořil tři klony. (Bunshin no jutsu) Poté začal skládat pečetě ale než stihl poslat chakru do nohou tak narazil do stromu.* "Sakra tohle není normální? Proč mi tohle nejde?" *Pomyslel si a znovu odskočil od stromu. Poté chvíli stál a přemýšlel jestli by v první řadě neměl spíše trénovat skládání pečetí. Poté tuhle myšlenku spolkl a začal tvořit pečetě pro Bunashin no Jutsu, poté začal skládat pečetě pro Kawarimi no Jutsu, poté skládal pečetě pro Kinobori no Waza. Ani jednu techniku však nepoužil jelikož nepoužíval chakru. Poté ještě několik minut trénoval jen skládání ručních pečetí aniž by používal chakru. Poté se rozeběhl proti stromu složil pečetě a vložil chakru do nohou. (Kinobori no Waza) Poté běžel po stromě a začal skládat pečetě pro Bunshin no Jutsu. Eren cítil jak se v jeho těle chakra začala hýbat avšak se snažil udržet svou chakru v nohách. Což se mu podařilo ale nezvládl vytvořit ani jeden klon. Když se dostal na vrchol stromu a poté se zamračil.* "Sakra musím více trénovat. Měl bych být schopen tohle zvládnout. Stále měl v nohách chakru a byl přilepen ke kůře stromů. Poté se po stromě rozeběhl k zemi. Znovu složil pečetě k technice Bunshin no jutsu a začal používat chakru tak aby vytvořil alespoň jeden klon. Erenova chakra se znovu rozbouřila a znovu se snažil uklidnit přičemž zkoušel vytvořit klon. Když se dostal na zem tak si uvědomil že nevytvořil žádný klon. Eren se naštval, rychle složil pečetě k technice Bunshin no jutsu, díky této technice vytvořil dva klony. Poté velmi rychle začal skládat pečeť k technice Henge no jutsu a proměnil se ve svého otce. Poté Eren začal cítit že už mu ubylo hodně chakry a tak zrušil klony a Henge no jutsu a poté si šel lehnout. Když se vyspal tak už byla hluboká noc a on cítil že se mu znovu doplnila chakra. Sice ji neměl na sto procentech ale chtěl zkusit jestli už mu to půjde. Eren tedy vyšel z domu a znovu složil pečetě, rozeběhl se proti stromu a začal po něm běžet. (Kinobori no Waza) Poté složil pečetě k technice Bunshin no jutsu. Erenova chakra se zase začala bouřit a on se ji snažil uklidnit, přičemž se snažil udržet dostatečné množství chakry ve svých nohou a také chtěl vytvořit klon. Tentokrát se mu povedlo vytvořit jeden klon.* "Super tak teď bych mohl vytvořit třeba dva klony." *Pomyslel si a zkoušel to znovu a znovu. Když už měl dost tak si šel znovu lehnout a znovu se vyspal. Tentokrát vstal odpoledne. Vždy když šel spát tak se nevysprchoval ani se nepřevlékl poté se šel najíst a znovu šel ven trénovat. Po několika hodinách se mu povedlo vyběhnout po stromě, vytvořil pět klonů a několikrát se přeměnil do svého otce, matky a svého mistra v Akademii. Když byl spokojen s výsledkem svého tréninku tak se usmál a šel se domů najíst, vykoupat a dělat úkoly, které dostal v Akademii.* "Jsem moc rád že už se mi to povedlo. Pravda je že bych se v tom mohl zlepšit ale už mám málo chakry a tak tenhle víkend už toho nechám.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Thu Feb 27, 2020 9:13 am
-- KONEC --
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Tue Mar 03, 2020 11:17 am
*Dnes byla sobota ráno a Eren se rozhodl že bude trénovat svou chakru proto se oblékl do černých kalhot a černé košile. Kolem kalhot si dal svůj pásek na který si připnul své dvě pouzdra s kunaii a shurikeny. Poté šel do kuchyně kde si vzal paličku česneku, odloupl zní jeden stroužek, který oloupal. Vzal si skleničku do které si natočil vodu z vodovodu. Poté si dal do úst oloupaný stroužek a zapil jej vodou.* "Sakra kdyby tohle po mě mamka nechtěla tak bych se na to vybodl páč je to fakt hnus. Kdybych to mohl alespoň rozkousat." *Pomyslel si a šel do koupelny kde si vyčistil zuby a poté šel do předsíně kde se obul a vyšel z domu na zahradu.* "Tak jo, jak to udělám dneska? Chci trénovat chakru ale jak bych mohl? Mám trénovat stejně jako minule? Ne to už by mi nijak nepomohlo." *Pomyslel si a rozeběhl se k jednomu z několika málo stromů jenž byly na jeh zahradě. Když už byl dostatečně blízko tak rychle složil několik pečetí, poslal chakru do nohou a rozeběhl se po stromě. (Kinobori no waza) Když byl na vrcholu stromu tak si sedl na jednu větev a přemýšlel.* "Tak jo budu trénovat na fasádě domu." *Pomyslel si slezl ze stromu a rozeběhl se k domu. Rychle poskládal pečetě, poslal svou chakru do nohou (Kinobori no waza) A běžel po fasádě když už byl cca v půli domu, tak se zastavil. Udělal stojku přičemž se snažil co nejrychleji poslat chakru z nohou do dlaní. Bohužel první pokus moc nevyšel a tak spadl na zem.* "Jau, Ještě že nemáme moc vysoký dům." *Pomyslel si když ležel na zemi. Pooté si stoupl znovu slžil pečetě ke Kinobori no waza a znovu vyšel po fasádě . Půl metru od země se zastavil dal své ruce na fasádu a začal chakru s chodidel přesouvat do dlaních. Jen co dostal trochu chakry z chodidel tak se odlepil od fasády a znovu spadl.* "Sakra takhle budu dobře omlácenej." *Pomyslel si stoupl si a znovu pokračoval. Po cca půl hodině dostla nápad že by mohl z pravého chodidla přesunout chakru do pravé dlaně. Čímž by neměl spadnout. Rychle to zkusil avšak se mu smekla pravá noha a on málem spadl. Naštěstí už měl v pravé dlani chakru a tak se mu nic nestalo. Poté se nohama odrazil od fasády aby udělal stojku, přičemž z levého chodidla poslal svou chakru do levé dlaně. Naštěstí to udělal dostatečně rychle a tak se usmál.* "Super povedlo se mi to. Pravda je že jsem už vyčerpal dost chakry pokusy o tuhle hloupost a jsem dost omlácenej ale tak co už." *Pomyslel si přičemž ztěžka dýchla. Poté dal nohy zase na fasádu a poslal do chodidel svou chakru. Poté začal dělat hvězdy přičemž se snažil co nejrychleji přesouvat chakru z chodidel do dlaní. Nejprve mu to moc nešlo a tak několikrát spadl. Když vtom se mu to povedlo a tak se zaradoval. Cítil že má málo chakry a že už pomalu nemůže ani stát ale stejně to chtěl alespoň jednou zkusit. Připravil se tedy k další hvězdě. Když už stál na rukou tak se mu udělalo zle a on spadl do mdlob. Probudil se až v nemocnici. u jeho postele stál otec a kroutil hlavou. Také si všiml matky která plakala. Po chvíli otec z kapsy vytáhl dřevěný shuriken a dal ho Erenovy se slovy aby cvičil svou chakru s tímhle. Eren moc nechápal ale slušně poděkoval a jeho rodiče odešli.* "Jak s tím mám sakra trénovat. Je to jenom dřevěná napodobenina shurikenu." *Po nějaké době ho to však drklo.* "Jo dyť je to logické." *Pomyslel si, složil pečetě a poslal svou chakru do palce pravé ruky. Poté vzal dřevěnou napodobeninu shurikenu a dal ho na palec pravé ruky. Svou levou rukou ten shuriken otáčel tak aby se dotkl hrotem ukazováčku, přičemž z palce přesouval chakru do ukazováčku. Po celou dobu kdy byl zavřený v nemocnici tak si takhle hrál. Když ho pustili domů tak pro něho přišel jeho otec. Kterému vrátil dřevěný shuriken a znovu mu poděkoval. Erenův otec se usmál a dal svému synovi malý pletený míček plný písku. Eren nechápal proč mu to otec dal ale nechtěl se ptát. Věděl že to má co dělat s jeho tréninkem ale nemohl přijít na to jak by s tímhle míčkem mohl trénovat. Když přišli domů tak si Eren sedl do kuchyně ke stolu kde dostal oběd a když se najedl tak si šel lehnout do postele.* "Sakra jak tohle mám použít? Musím na to přijít a nebo se zeptat táty. Ne počkat když se zeptám táty tak bude zklamaný že mě to nenapadlo." *Pomyslel si a až do večera přemýšlel jak má trénovat chakru s tímhle míčkem. Když už byla tma tak se šel navečeřet a poté spát.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Tue Mar 03, 2020 11:19 am
--KONEC RPG--
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Wed Mar 11, 2020 6:25 pm
*Eren byl dnes na zahradě u domu svých rodičů. Byl oděn do černé košile, černých kalhot kolem kterých měl svůj černý opasek, na kterém měl připnuté tři pouzdra. V jednom pouzdru měl své zbraně a v ostatních měl své papíry k technice klanu Yumi. Na tom celém měl černý kabát ze železného písku. Eren seděl v tureckém sedu a před sebe poslal část svého písku a roztočil ho kolem sebe.* "Dobré tohle je hodně dobrý začátek." *Pomyslel si a z písku (který se točil kolem něj) vytvořil meč. Poté meč nechal rozpadnout a písek vrátil do svého kabátu poté se podíval na terče které byly na zahradě. Eren vytvořil velkou vlnu ze všeho písku.* "Sakra tohle je dost těžké na ovládání." *Pomyslel si a poté se jeho písek rychle vrátil a z formoval se jako Erenův kabát.* "Sakra tak takhle ne. Ty terče spadly a všechen písek se vrátil ke mě." *Pomyslel si a poté před sebou vytvořil zeď z železného písku. Poté tento písek poslal nad sebe.* "Více z tím asi neudělám všechen svůj písek zatím nezvládnu ovládat." *Pomyslel si a poté písek který měl teď nad sebou tak poslal k terčům a vytvořil z něj ruku, která začala zvedat všechny terče. Když byly všechny terče zvednuté tak vrátil svůj písek do svého kabátu. Poté si vzal několik papírku. Ty poté hodil a oni se roztočili a letěli na terče. Bohužel všechny papírové shurikeny netrefili do terčů.* "Sakra použil jsem techniku Kami shuriken a ani jeden se nezabodl do terče. Budu se muset více snažit abych tuhle techniku zvládl." *Pomyslel si a poté si vzal jeden papírek a ten, hodil na terč. Ve vzduchu se papírek roztočil a letěl k terči. Tentokrát narazil do terče a spadl na zem.* "Sakra to snad ne. Když mi to táta ukazoval tak se krásně zabodli do terčů." *Pomyslel si a vzal si další papírek. Znovu jej hodil po terči. Papírek se roztočil a zabodl se do terče. Po nějaké chvíli papírek spadl na zem. Eren se naštval, vzal si další papírek a hodil jej na terč papírek se znovu roztočil ve vzduchu, tentokrát se však papírek točil velmi rychle. Zabodl se do terče a zůstal tam. Eren se usmál, vzal si dva papírky a znovu je hodil na terč. Papírky se roztočili a zabodli se do terče. To samé zkoušel dál a zvyšoval množství papírků. Po nějaké době padl na kolena, sáhl pod svůj písečný kabát a chtěl nahmatat další papírek.* "Sakra využil jsem všechny papírky co mám." *Pomyslel si usmál se a padl na tváří na zem, přičemž usl. Když se probudil tak ležel v posteli v pyžamu. Také se podíval z okna a viděl že už je tma. Eren otevřel okno natáhl svou pravou ruku a všechen železný písek, který byl venku tak se rychle vznesl a přilepil se na Erena a vytvořil se na něm kabát. Eren si v tomto kabátu lehl a znovu usl.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Sun Mar 15, 2020 3:37 pm
*Eren byl na zahradě a snažil se meditovat avšak místo meditace usnul. Zdálo se mu o geninských zkouškách. Tento sen míval velmi často a většinou zničil svým pískem vše co bylo v pokoji. Jeho otec už toho měl dost a tak nechal Erena spát na zahradě místo aby spal ve svém pokoji. Dnes však měl Eren klidné spaní i když se mu zdála noční můra. Když vtom mu na rameno spadl lístek. Eren se rychle probudil a na jeho čele se objevil pot.* "Sakra musím začít více trénovat. Musím se stát pánem svých vzpomínek a musím začít více zapomínat." *Pomyslel si, stoupl si, vzal si do ruky svůj hakisák, položil jej na zem a poté poskládal pečetě. Vložil svou chakru do pravé nártu své pravé nohy. (Kinobori no Waza) Poté sebral svůj hakisák a hodil ho do vzduchu, v tu chvíli přesunul chakru s pravého nártu své nohy do prstů na levé ruce, míček spadl na jeho prsty a díky chakře se míček přilepil k jeho prostředníčku.
poté přestal s technikou Kinobori no Waza takže se míček odlepil a padal na zem, dříve než se míček dotkl země jej chytl Erenův písek. (Jiton Kontorōru) Poté ze svého písku vytvořil menší obláček na který si stoupl zavřel oči, soustředil se na udržení svého obláčku a také začal vzpomínat na geninskou zkoušku. Prve byly jeho vzpomínky mírné. Vzpomínal na to jak se cítil, jak byl oblečený, jak byl hrdý na to že jde na závěrečné zkoušky. Poté se jeho vzpomínky začali měnit. Vyděl Jina před domem. V tu chvíli se začal potit ztrácel kontrolu nad svým pískem. Obláček se rozpadl a chlapec spadl na zem.* "Sakra znovu." *Pomyslel si a uklidnil sebe i svou chaktu a poté z písku který ležel na zemi, znovu udělal obláček na který si sedl a vznesl se sním. Znovu začal vzpomínat na geniskou zkoušku. Znovu viděl Jina a znovu se začal potit. Chakra se v něm začala bouřit. Tento pocit neměl poprvé avšak tentokrát se snažil svou chakru zkrotit. Moc mu ti nešlo a písečný obláček se začal točit i s Erenem. Chlapec se soustředil na písek, vzpomínal na geninskou zkoušku a snažil se uklidnit svou neklidnou chakru. Obláček se znovu rozpadl na písek a Eren znovu spadl.* "Ne tohle přeci nejde. Takhle plýtvám i svou chakrou. Udržet tenhle obláček není težké ale když se moje chakra z neklidní tak je to náročnější. Musím to zkoušet dokud se mi to zkrátka nepodaří. Jinak bych mohl být nebezpečný pro celou rodinu a na misích bych mohl být nebezpečný pro celý svůj tým." *Pomyslel si a znovu vytvořil obláček, na který si sedl. Vznesl se a znovu začal vzpomínat. Znovu se začal potit a znovu se v něm začala bouřit chakra. Znuvu si jeho obláček začal dělat to co se mu zachtělo. Eren se přestal soustředit na písek a začal se soustředit jen a jen na svou chakru. Pořád viděl Jina, kterého zabil. Erenova chakra se po chvíli začala uklidňovat i jeho svůj písek ovládal, přičemž stále viděl Jina. Viděl jeho mrtvé tělo, které bezvládně leželo na zemi a viděl sám sebe s kunaiem v ruce. Jeho chakra zase začal proudit velmi zmateně, poté viděl sám sebe jak kunaiem bodá do Jinovi mrtvoly. Eren se znovu snažil zkrotit svou chakru ale teď mu to vůbec nešlo. Cítil zášť sám k sobě. Začal ji cítit i k čelence kterou měl na své čele. Jeho chakra se prudce přelévala s jednotlivé končetiny do druhé avšak přesun chakry byl velmi chaotický Eren nad tím neměl vůbec žádnou kontrolu. Chlapec se ze všech sil snažil uklidnit ale nešlo to. Každá minuta se zdála jako hodina. Jeho srdce tlouklo neskutečnou rychlostí až měl Eren strach že mu vyskočí z hrudě. Po celém jeho těle měl pot. Chlapec byl s pocený, jeho chakra byla velmi chaotická a všechen písek z jeho kabátu se uvolnil a začal se kolem chlapce točit velmi rychle poté se od Erena vzdálil a poté se písek zformoval do několika kostek a ty se poté vrhly na Erena, který nemohl ovládnout svou chakru. Ve své mysli měl velký chaos viděl věci které se nestali. Kostky z písku se mezi tím začali velkou rychlostí blížit k Erenovi. Chlapec byl zmaten a jeho chakra v jeho těle zuřila. Najednou se však Eren začal klidnit a písečné kostky začali zpomalovat až se zastavili. V tu chvíli se jeho chakra začala uklidňovat. Erenovi se začali třídit myšlenky. Viděl pravdu a viděl i výplody jeho fantatie. Nakonec ve své mysli uviděl sebe a ještě jednoho člověka z kunaiem. V tu chvíli začal Eren rozpoznávat ve svém protivníkovi obličej. Viděl sám sebe. Erenova chakra znovu začala v jeho těle zuřit. Písečné kostky se znovu dali do pohybu směrem k Erenovi. Sám chlapec se začal uklidňovat. Soustředil se na svou chakrua začal ji znovu krotit. V tu chvíli ve své mysli viděl jak se Erenův protivník rozeběhl. Sám Eren se ve své mysli usmál a řekl že je vše odpuštěno. Erenova mysl se uklidnila. Písečné kostky se rozpadli v písek a všechen písek kromě písečného obláčku. Všechen písek se vrátil k Erenovi a zformoval se do písečného kabátu. Nakonec se rozpadl i písečná obláček ale až poté co se sním Eren snesl k zemi. Když měl všechen písek zpět jako kabát tak si stoupl na všechny čtyři a začal ztěžka dýchat.* "Sakra co to bylo? Jak jsem se z toho dostal jak?" *Eren se cítil o dost lépe a zároveň se třásl. Chlapec se už nebál toho co se stalo a nebál se ani toho co se stane avšak stále se třásl a nemohl to zastavit. Poté si vzpomněl na Kaie, na to jak se sním poprvé setkal, na to jak Kai věřil cizímu chlapci na tolik že mu prozradil své kekei genkai také si vzpomněl na Kami, na to jak ji chytl za ruku dal ji pusu, objal ji a znovu políbil vzpomněl si na to jak se přitom cítil a přestal se třást. Měl v srdci i v duši klid a mír. Poté si znovu vzpomněl na to jak si z Jinem hráli. Stoupl si a šel směrem k Jinově rodině. Všechno jim řekl a oni se na něj usmáli, poděkovali mu za to že přišel a že jejich syna zabil v čestném boji a požádali ho o to aby se stavoval častěji. Eren jim slíbil že se tak stane. Poté šel chlapec domů a omluvil se svým rodičům za škody které napáchal. Šel do svého pokoje a začal tam uklízet a opravovat zničený nábytek. Pracoval celou noc. Ráno vyčerpáním usnul a po dlouhé době měl krásné sny.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Sun Mar 15, 2020 3:39 pm
--KONEC--
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Mon Apr 27, 2020 4:44 pm
*Eren už byl dva dny propuštěný z vězení a ještě nebyl navštívit své rodiče. Nechtěl za nimi jen tak jít a proto se rozhodl být bezdomovcem. Jeho oblečení i sám Eren už byl silně cítit potem a všichni lidé se mu vyhýbali. Nejen proto že smrděl ale také proto že tušili nebo možná i věděli že je byl ve vězení. Dnes se Eren rozhodl trénovat svou chakru. Vydal se tedy do písečné arény. Eren byl oblečen do černé košile, černých kalhot kolem kterých měl svůj opasek na kterém měl připnuté tři pouzdra. V jednom pouzdru měl své zbraně a v ostatních měl své papírky. Když došel písečné arény tak se rozhlédl. Nikde nikoho neviděl a tak se zaradoval.* "Super žádné přiblblé obličeje žádné urážky a podobně." *Pomyslel si přičemž si všiml jednoho kamene a jedné skály.* "Super mohl bych trénovat s tímhle." *Vydal se tedy ke skále. Když byl dost blízko tak složil pečeť poslal svou chakru do chodidel, (Kinobori no Waza) poté z těží zvedl kámen a začal chodit po skále.* "Sakra je to těžší než si pamatuji." *Pomyslel si a pokračoval v chůzi. Každý jeho krok byl doprovázen velkou bolestí. Začali se mu klepat, pálit nohy. Eren zavřel oči a snažil se překonat bolest. Najednou si uvědomil že se odlepil od skály a padal na zem. Rychle tedy pustil kámen, ve vzduchu se otočil takže měl kámen na zádech. Poté složil pečeť a poslal do chodidel svou chakru. Znovu se snažil přilepil ke skále a když se mu to povedlo tak si uvědomil že má na zádech těžký balvan.* "Počkat, trénuji přece chakru takže bych mohl pomocí chakry přilepit tenhle balvan na svoje záda přičemž bych mohl pokračovat v chození po téhle skále." *Pomyslel si, složil pečeť a poslal další část své chakry do zad tak aby měl na nich přilepený balvan. (Kinobori no Waza) Poté se otočil a začal jít na vrchol. Při každém kroku měl pocit že mu odpadnou nohy, jelikož jej stále pálili, navíc měl velkou zátěž ve formě balvanu na zádech. Záda ho také po chvíli začali bolet a navíc bylo pro chlapce velmi náročné udržet se na skále a udržet balvan na svých zádech. Po několika dalších kroků se mu ze zad odlepil balvan, který spadl a zem. V tu chvíli se Eren velmi odlehčil a tak vystartoval rychlejším tempem a vlastně vyběhl po skále až na vrchol.* "Sakra tak tohle se mi moc nepovedlo." *Pomyslel si a seskočil ze skály, přičemž svým železným pískem zmírnil pád. Poté vzal kámen. Poslal do nohou chakru, připravil se, odrazil se a vyskočil cca do tří čtvrtin té skály. (Chakura Shotto) Poté vytvořil ze železného písku vytvořil, obří ruku, která se chytla vrcholu skály. Poté nohama stál na skále přičemž neměl v chodidlech chakru. Eren se takhle snažil jít po skále, přičemž se jeho ruka ze železného písku zkracovala. Když tímhle stylem vyšel na skálu, tak pustil balvan, usmál se a všechen písek, který tvořil ruku se vrátil do jeho kabátu. Poté Eren seběhl ze skály dolu. (Kinobori no waza) Když byl na zemi tak se rozeběhl, když byl v blízkosti jednoho velkého balvanu, tak si do nohou poslal svou chakru a vyskočil. (Chakura Shotto) Když vyskočil na balvan tak si sedl do tureckého sedu a přiložil k sobě dlaně. Přičemž začal svou chakru soustředit do dlaní. Poté roztočil všechen svůj železný písek a vytvořil obří tornádo které se chlapec snažil udržet. Poté se snažil toto tornádo zmenšit přičemž se zhušťoval takže teď to nebylo tornádo ale spíše válec kteří se točil.* "Sakra moje chakra mě přestává poslouchat, začíná se ve mě bouřit. Najednou se válec začal rozpadat a poté všechen písek velkou rychlostí, (6 bodů) mířil na Erena. Ten se snažil uklidnit svou chakru a když byl všechen písek u chlapce cca 2 mm tak se písek zastavil. Eren si oddechl, stoupl si a všechen písek se utvořil do kabátu na Erenově těle.* Uf to jsem se lekl. Už jsem se bál že do mě ten písek narazí a já se vrátím do nemocnice. *Jen co to dořekl tak seskočil z kamene. V pravé ruce si vytvořil Dai shuriken ze svého železného písku. Poté se napřáhl a hodil ho před sebe. Zavřel oči a soustředil se na svou chakru. Která byla zprvu klidná ale poté se začala bouřit. Poté Eren obrátil letící písečný shuriken tak aby letěl proti chlapci. Erenovi emoce se začali měnit. Chvíli byl klidný a chvíli se klepal. Jeho chakra se v něm začal prudce bouřit. Eren začal uklidňovat své emoce. Když se mu to povedlo tak už byl jeho písečný shuriken moc blízko. Eren otevřel oči a nechal svůj shuriken obletět Erena. Chlapcova chakra se též trochu uklidnila ale i tak byla divoká. Písečný Dai shuriken znovu letěl od Erena. Když byl shuriken dost daleko tak ho Eren znovu otočil a znovu letěl proti Erenovi. Chlapec rychle poskládal pečetě a ze země vyletí hromada zpevněné hlíny na které stojí sám Eren. (Doton: Doryuuha) Díky této technice se dostal nad svůj shuriken avšak stále nechal svůj shuriken letět na sebe. Eren rychle seskočil z hlíny a běžel proti skále. Jeho shuriken byl o dost rychlejší a když byl shuriken dost blízko tak chlapec rychle poslal svou chakru do nohou, odrazil se, vyskočil a nechal pod sebou proletět jeho shuriken. Když chlapec dopadl na zem tak byl celkem vyčerpaný.* "Sakra moc plýtvám chakrou. Díky tomu že už jsem dlouho netrénoval tak jsem zapomněl jak šetřit se svou chakrou. No tento trénink je dost náročný na chakru jelikož mě dost vyčerpává jen ovládání tohoto písečného shurikenu a ještě k tomu používám i jiné techniky takže tohle je fakt náročné." *Pomyslel si, rychle se otočil a běžel zpět ke zpevněné hlíně kterou před chvílí vytvořil. Když byl za touto hlínou tak se otočil a viděl že jeho shuriken se k němu velkou rychlostí blíží. Rychle složil pečeť a díky tomu se rozpadla jeho zpevněná hlína, která padala na jeho písek, který byl ve formě Dai shurikenu. Eren nechal tento shuriken vyhýbat se hlíně. Když už byl shuriken dost blízko tak Eren nechal rozpadnout Dai shuriken zpět do písku. Tento písek se vrátil zpět do Erenova kabátu avšak takovou rychlostí že Eren rychle spadl na zem a chvíli nemohl popadnout dech. Po několika vteřinách Eren popadl, dech vstal a ztěžka dýchal. Přičemž cítil že je jeho chakra velmi neklidná a tak si znovu vytvořil Dai Shuriken a hodil jej před sebe. Poté si vytvořil v pravé ruce katanu ze železného písku. Napřáhl se a nechal svůj shuriken letět znovu proti sobě.* "Budu muset zvládnout uklidnit svou chakru i když budu bojovat. Nesmím dopustit aby moje chakra byla takhle rozbouřená jelikož ji poté špatně používám a moc sní plýtvám." *Pomyslel si, rozeběhl se proti svému výtvoru a když byl dost blízko tak se napřáhl svým mečem a udeřil. Přičemž zastavil svůj shuriken avšak stále byl jeho výtvor ve vzduchu a rychle se točil. Teď šlo o to jestli Eren zvládne udržet svůj výtvor před sebou. Chlapec věděl že musí svou chakru uklidnit protože nechtěl bojovat se silou. Rychle se začal soustředit na svou chakru. Po několika minutách se povedlo zmírnit tok jeho chakry. Rychle se tedy začal soustředit na své dva výtvory. Poté pustil svůj meč odstoupil pár kroků a sedl si do tureckého sedu. Soustředil se na své výtvory a snažil se uklidnit svou chakru. Kdyby se teď na chlapce někdo podíval tak uvidí kluka v tureckém sedě, také uvidí rychle se točící Daishuriken, který drží na místě katana.* "Uklidni se Erene. Musíš být klidný." *Těmi to slovy se snažil uklidnit a uklidnit i svou chakru. Po cca půl hodině se jeho výtvory rozpadli na a on usnul vyčerpáním.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Mon Apr 27, 2020 4:44 pm
--KONEC--
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

zásoba - Yumi            Empty Arisu Sasaki

Tue Jul 21, 2020 9:17 pm
Mise typu D

Arisu Sasaki
Izumi Yumi
dvojčata

*Arisu si výjimečně přispala a rozespale se došourala do kuchyně někdy až skoro k obědu. Máma byla asi v obýváku, ale na stole cosi leželo. Protřela ji oči a došla ke stolu, na kterém byl položený svitek. Překvapilo ji to a zvědavost ji nedala, aby ho neotevřela. Stálo tam: Pro Arisu Sasaki: Dostavte se v poledne do čtvrti Yumi, čeká tam na vás mise typu D. Vyžádali si přímo vás, tak se nezpozděte* To je zvláštní, pro mise bych si měla chodit k sekretářce Kageho, ne? *pomyslela si a podívala se na hodiny nad ledničkou. Jestli to chtěla stihnout, měla co dělat. Hodila otevřený svitek zpátky na kuchyňský stůl a vyběhla zpátky do patra do svého pokoje, aby se oblékla. Ačkoli šaty nenosila, tak vytáhla ze skříně jedny z mála šatů, byly světlemodré na ramínkách a ke kolenům. Podívala se na sebe do zrcadla, přivázala si ještě na levou paži čelenku Suny a uznale kývla* Jo, takhle můžu jít na svojí první misi. *prohrábla si vlasy a už seběhla domů ze schodů, aby si vzala s sebou ten svitek. Věděla, že nemá cenu její mámě říkat, že jde ven, protože ji s největší pravděpodobností stejně nebude vnímat. Vyšla ze dveří na ostré sluníčko a vydala se rychlým krokem postranními uličkami do čtvrti Yumi. Byla nervózní, byla to její první mise, a ještě ve čtvrti Yumi. Když dorazila na takové náměstíčko, kolem kterého stáli domy, už tam na ní někdo ve stínu stromu čekal. Když zaměřila pozornost na tu dotyčnou osobu, tak div nevykřikla překvapením* Arisu Sasaki? Jistě, že jsi. Jmenuju se Izumi Yumi *představila se vysoká žena s dlouhými hnědými rozpuštěnými vlasy a špatně skrývanou bolestí v očích. Arisu na sucho polkla a snažila se mermomocí potlačit slzy, které se ji draly do očí. Proto nějakou dobu trvalo, než odpověděla* Ráda vás poznávám, Izumi-san. S čím vám mohu pomoci? *snažila se znít jako někdo, kdo právě nestojí před matkou své kamarádky, kterou zabila během geninské zkoušky. Bylo evidentní, že pro obě bylo těžké se setkat, ale nakonec si Izumi odkašlala* Jistě, mise typu D. Pořádáme oběd pro známé a potřebovala bych zabavit naše děti. Přijdou i členové Rady starších, takže zajisté chápeš, že by bylo nevhodné, aby nás rušily. *Izumi se pokusila o úsměv a Arisu si pomyslela, jak na to vůbec může mít náladu, když ji zemřela dcera. Ale samozřejmě to nijak nekomentovala, přikývla a nechala se zavést na zahradu k dětským prolézačkám, kde si hráli asi pětiletí kluci* Tohle je Arisu-chan, postará se o vás, tak moc nezlobte *řekla Izumi přísně a nechala je tam* Já jsem Ichiro *zazubil se na ní jeden* A já Jiro *napodobil brášku druhý* Jé, ty jsi shinobi, ukaž nám pořádně čelenku *ozval se jeden z nich a Arisu se nemohla než usmát, sundala si z paže čelenku a ukázala ji klukům. To ale nečekala, že jeden z nich ji ji vezme z ruky a se smíchem se rozeběhne pryč* Jednou budeš mít taky takovou, tak mi ji vrať *zkoušela to nejdřív po dobrém Arisu, ale když to nepomohlo, tak se za ním rozeběhla. Nechala mu nějaký náskok a nechtěla mu nějak ublížit nebo způsobit pozdvižení, aby si na ní Izumi-san nestěžovala* A co za to? *halekal na ní ten s čelenkou, Arisu něco napadlo a zastavila se kousek od něj* Co takhle… Vytvořím si pár klonů pomocí Bunshin no Jutsu a když uhodneš, kdo jsem opravdu já, tak ti ji nechám *mrkla na něj, zrovna v téhle technice si věřila, takže si vytvořila jen dva klony a čekala, koho se klučík dotkne. S potěšením se dotkl klonu, který hned zmizel, a pak Arisu nechala zmizet i druhého* Chmm tak na *uraženě ji vrátil čelenku, kterou si Arisu zpátky uvázala na paži* Yori-chan by mi ji nechala *naštvaně se na ní podívá, jako by ji snad vyčítal, co se stalo. A pokud to věděl, měl na to plné právo* Yori-chan by ti ji možná nechala přes den a večer, až bys spal, tak by si ji vzala zpátky. Čelenka je pro shinobiho důležitá, tu jen tak nikomu nebudeš dávat *poučila ho a nechala je chvíli si hrát samotné a jen hlídala, aby se jim něco nestalo. Potom si k ní přišli sednout* Ty jsi naši sestřičku znala? *zeptal se jeden z nich, jak byli dvojčata, tak byli k nerozeznání* Ano, znala jsem Yori-chan *usmála se smutně Arisu* Byla to moc hodná a šikovná holka, byla by z ní skvělá shinobi *posteskne si pro sebe a dívá se před sebe* Byla jsi tam, když umírala, viď? *zněla další otázka a Arisu nevěděla, co tak malým dětem na to odpovědět. Pro ni samotnou to bylo moc těžké* Ano, byla jsem tam. Říkala, že vás moc miluje a že z vás určitě budou skvělí ninjové *nestydatě zalhala, ale věděla, že ty dětské dušičky potřebovaly uklidnit. Jejich rodiče měli jiné starosti než jim vynahrazovat ztrátu starší sestry. Nějakou dobu tam seděli v družném tichu, když za nimi přišla Izumi-san* Děkuju mnohokrát za hlídání, Arisu-chan. Už to zvládneme sami*vykouzlila na tváři zářivý úsměv a když ji Arisu podala svitek se vzkazem, co dostala domů, tak tam Izumi-san jen něco připsala a propustila ji. Arisu se otočila, aby zamávala klukům, ale ti už si zase hráli. Arisu se na tom samém náměstíčku, kde na ní v poledne čekala Izumi-san, zastavila a podívala se k jejich domu* Škoda, že tu nejsi, Yori-chan… *povzdechla si a vydala se k sekretářce Kazekageho, aby ji odevzdala ten svitek a dostala svou odměnu za první svou misi*

--- KONEC RPG ---
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

zásoba - Yumi            Empty Arisu Sasaki

Fri Oct 16, 2020 11:42 pm
Trénink rychlosti

Arisu
Shiro


*konečně měla volno od Shira a mučitelských tréninků, takže se konečně mohla vyspat. Ale to by nemohla mít noční můry. Ačkoli se to za tu dobu uklidnilo, co začala trénovat na mučitele, tak byly dny spíš noci, které byly o dost horší než jiné. A dnešní noc k nim patřila. Jednak její máma zase začínala mít své noční záchvaty, a zadruhé prostě se sem tam ta noční můra vyskytla. Obzvlášť po dnech, kdy na ní Shiro používal jedno genjutsu za druhým. Už to snášela lépe, ale pořád to nebylo ono. Pořád se ji klepala kolena z toho, když snad po sté viděla v Narakumi mrtvou Mizuki a skoro mrtvého Jaashiho. Ale dokázala už poznat, že je to jen genjutsu. To vědomí ji už pomalu dovolovalo, aby to snášela lépe. Takhle když při východu slunce odcházela z domu, tak se rozhodla, že se vydá do čtvrti Yumi. Naposledy tam byla plnit misi, kdy hlídala mladší sourozence své mrtvé kamarádky Yori. Právě na ní si vzpomněla po tréninku s Rikku. Byla si jistá, že se ji Rikku tenkrát líbil. Sice to tenkrát nemohla poznat, ale očima starší dospívající holky ji to bylo už víc než zřejmé. V její čtvrti ani na jejím hrobě už dlouho nebyla. Měla by to napravit. Proto se vydala prázdnými uličkami do čtvrti Yumi. Většina lidí spala, takže neměla sebemenší výčitky svědomí, že se rozeběhla. Neměla koho ohrozit. Proběhla čtvrtí Yumi, aby se zorientovala a pak si vybrala docela dlouhou uličku, která ještě ke všemu byla do kopce.Měla najednou chuť trénovat a měla u sebe stopky. Bude to příjemné odreagování od všech genjutsu a mučitelských praktik. Po tom všem, co zažila během těch necelých dvou let, tak svým způsobem dospěla. Alespoň jak jen to bylo v jejím věku možné. Naštěstí o matku se nemusela už tolik bát, protože ve vhodný okamžik byl po ruce Benjiro. Docela na něj spoléhala a využívala toho, že může bez starost zmizet na celý den a vědět, že o její matku bude postaráno. Ale pořád pro něj měla schovanou pomstu a všechen vztek, jehož část si nedávno vybila nechtěla na Rikku. Zmáčkla stopky a rozeběhla se ulicí do kopce. Původně si myslela, že by ji to mohlo stačit, aby se mohla zlepšovat a zrychlovat, ale na konci ulice ještě zahnula doprava a takhle zabočováním doběhla přesně na stejné místo, kde začala. V ten moment stopky zastavila. Hodlala dneska zrychlit tak, aby byla lepší aspoň o půl minuty. Proto se vydala na další běh stejné délky. To už bylo o něco lepší, ačkoli ne o tolik, o kolik by si přála. Chvíli se vydýchala a nechala chvíli své myšlenky, ať si plují, kam chtějí. samozřejmě se vrátila v myšlenkách k tréninkům s Yori, kdy takhle jednou běhaly po náměstí. Jen se smutně usmála, tyhle vzpomínky si dlouhou dobu zakazovala, ale teď už se na to dívala s odstupem. Byly to jedny z nejšťastnějších momentů v jejím životě, a tak si je chtěla pamatovat. Udělala ještě pár koleček, než ji došlo, že rychlejší prostě nebude. Zlepšila se o 20 sekund a rychleji ji to nešlo. Napadl ji jeden šílený nápad, ale nechtěla zase dělat takhle po ránu bordel ve vesnici, ale pokud to vyjde, tak by to bylo super. Arisu se nad tím nápadem jen pousmála a zapnula zase stopky. Tentokrát ale neběžela přímo po ulici, ale pomocí Kinobori vyběhla na nejbližší domek a rozeběhla se po střeše. Když byla na kraji, tak soustředila ještě víc chakru do chodidel a pomocí Chakura Shotto se dostala na další. Takhle se snažila běžet po střechách a přišla si dost nepatřičně, ačkoli předpokládala, že takhle netrénuje jediná. Když takhle dopadla zase na místo, kde začala, a zastavila stopky, tak byla až moc rychlá. Jen se usmála a vydala se ještě na jedno kolečko, tentokrát normálně po zemi. Chtěla se aspoň tomu novému času po střechách přiblížit. Docela se tím unavila, ale měla v sobě adrenalin po té nebezpečné cestě po střechách. Spíš než o zranění se bála o to, kdyby někoho vzbudila, tak by si mohl stěžovat. Nechtěla mít problémy kvůli takové blbosti. Když se dostala zpátky na místo, tak zjistila, že se o něco zlepšila. Přeci jen asi na sebe měla přehnané nároky. Teď už chtěla se jen dostat domů a chvíli ještě strávit v posteli* Co tu blbneš? *ozval se za ní velice známý hlas. Shiro* Trénuju, senpai. Co tu děláš ty? *pousmála se a otočila se na něj, vypadal rozespale a neupraveně. Přesto svým způsobem pořád vzbuzoval autoritu* Vzbudila jsi mě, jak tu běháš. *pousmál se a pozorně si ji prohlédl. Nemohl se zbavit pocitu, že ji nejspíš zná už od dřívějška. Ale to byla určitě blbost* Promiň, Shiro. Už půjdu domů, neměla jsem zrovna lehkou noc, tak snad ještě usnu. *usmála se na něj a aniž by čekala na odpověď, tak se rozeběhla směrem ke své čtvrti. Doma se tiše vkradla zpátky do pokoje, lehla si tak, jak byla oblečená a během chvíle tvrdě usnula*

--- konec RPG ---

Počet slov: 821
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

zásoba - Yumi            Empty Arisu Sasaki

Fri Nov 06, 2020 11:05 pm
Trénink zásoba chakry

Arisu
Shiro


*Arisu se zrovna vytratila z domova a vydala se zkoumat další neznámé zákoutí Sunagakure, až se zatoulala do čtvrti klanu Yumi. Vzpomněla si hned na Yori a začala si hrát se svým přívěskem draka, které od geninských zkoušek pořád nosila. Už se s tím naučila žít, ale pořád ta ztráta bolela. Často si představovala, jak by celý život vypadal, kdyby měla Yori po boku. Mohly by se bavit o klucích, v jejich případě asi nejspíš o Rikku a Jaashim. Mohly být stejně tak nerozlučné jako na Akademii. Ale tak to nebylo, protože Arisu ji musela při geninských zkouškách zabít. Zabít dívku, která pro ni svého času znamenala všechno. Možná by potom tak nepřilnula k Jaashimu, vždyť už to jejich první setkání souviselo s Yori. Možná ji ho prostě její mrtvá kamarádka přihrála do cesty, aby Arisu nezůstala sama. Alespoň to si ráda myslela. Rozeběhla se ulicí, když najednou na konci ulici uviděla Shira. Málem by zapomněla na její poslední trénink tady, kdy na ní taky vybafnul nečekaně* Shiro! *zakřičela na něj a on se na ní s úsměvem otočil* Oi, Arisu-chan. *usmál se na ní, když k němu přiběhla* Zase nějaký šílený trénink, který bude vyrušovat klid této klidné čtvrtě? *mrknul na ní a spolu s ní se vydal uličkami své čtvrtě* Jen jsem chtěla prozkoumat další zákoutí Suny a skončila jsem tady. *odpoví nevinně a sledovala svého senpai a vlastně už i kamaráda v jednom. Málo kdy ho vídala mimo práci, tak si to svým způsobem užívala. Byla si jistá, že se mu líbí, i když on to nikdy nedal pořádně najevo.* Tak toho využijeme na nějaký trénink mimo práci? *navrhl sám Shiro a Arisu ráda souhlasila. Dostali se na menší plácek ve čtvrti Yumi. Arisu se rozhlédla kolem sebe, tady ještě nikdy nebyla.* Ari-chan, tady jsem. *houkl na ní a Arisu se zaměřila zase na něj. Shiro očekával nějakou její techniku, ale Arisu očekávala totéž. Znali se příliš dobře na to, že bylo těžké, aby se překvapili vzájemně. Nakonec to čekání Arisu přestalo bavit a vytáhla bublifuk, aby z něj vyfoukla asi 10 bublinek, které směřovali k Shirovi (Mabayui no Baburu, 26/28). Arisu věděla, že bublinky potřebují nějakou chvíli, aby se dostali na své místo, takže nečekala na nic a složila pečetě na Suiton: Mizzurappa (23,7/28) a vystřelila vodní vlnu směrem na Shira. Ten už taky přestal jen nečinně stát a složil pečetě na raiton techniku. Naštěstí si Shirových rukou obalených raitonem Arisu všimla včas, aby odskočila pomocí Chakura Shotto (23,2/28). Shirovi se evidentně nic nestalo* Jakto, že ti raiton nic nedělá, když ho použiješ? *zeptá se Arisu a už přemýšlí, jakou techniku na něj použije teď. Bublinky už potřebovaly jen chvíli, takže ho potřebovala zaměstnat něčím jiným, aby bublinky přehlédl a ona na něj mohla použít své bublinky ala chilli bomby.* Tahle technika mě nezraní pod vodou. *pousmál se Shiro a všiml si bublinek* Já si říkal, proč ten bublifuk vytahuješ. *uculil se, ale neměl moc času k další provokaci, protože na něj vyrazil Kinja z Kumen Sowaka (19,2/28). Arisu se přistihla, že prostě neodkáže své bytosti v soubojích nepoužít, protože na ně dost spoléhala. Ale u Shira ji odhalení speciální schopnosti nevadilo, za tu dobu, co se znají, mu důvěřuje a nepočítá s tím, že by někdy stáli proti sobě. Dokonce o nich snad i mluvila. Kinja se vydal svou rychlostí k Shirovi a nejdřív do něj vrazil, aby ho vykolejil a pak se ho snažil obmotat. Ale to už Shiro nezaváhal a posunul se pomocí Chakura Shotto dál* Takže boj na dálku? Proč ne. *usmál se trochu šíleně Shiro a začal skládat nějaké pečetě a položil ruku na zem, byla to nějaká Raiton technika, protože najednou Kinja znehybněl. Nemohl se přesunout blíž k Shirovi. Arisu to naštěstí nepostihlo. Na to byl Shiro dost daleko. Pokud tamta raiton technika ho v kombinaci s vodou neohrozila, nemusí to platit u téhle. Proto složila znovu pečetě na Suiton: Mizzurappa (16,9/28) a doufala, že se voda dostane až k Shirovi. Pro Arisu bohužel Shiro byl dost daleko na to, aby ho ten proud přistihl nepřipraveného, ale i tak měl v zásobě klanovou techniku, takže si jen nechal narůst křídla a vyletěl do vzduchu chvíli předtím, než by se k němu dostala voda. A mířil si to rovnou k Arisu, ale to nějak pozapomněl, že tam jsou ty bublinky, které teď Arisu jedním lusknutím praskla a kolem Shira se objevit dým jako z chilli bomb. Ale to mu nezabránilo, aby na Arisu vyslal salvu papírových bodců. Arisu už techniky klanu Yumi znala, takže stihla tak akorát složit pečetě, aby se vyměnila s kusem dřeva (Kawarimi no Jutsu, 16,4/28). Hned po přesunutí začala skládat pečetě na Kumen Sowaku, aby z ní vyletěl Suzaku (12,4/28) a po příkazu Arisu letěl přímo do oblasti, kde je dým, ale pomalu začíná mizet, jak Shiro mává křídly, Suzaku se rozletí jeho směrem, a snaží se do něj vrazit. Ale vzhledem k tomu, že byli oba stejně rychlí, tak to byl spíš takový tanec ve vzduchu, který Arisu sledovala. Přistihla se při tom, že považovala Shira s křídly za elegantního. Musela se zastydět za takové myšlenky, ale nemohla si pomoct. Nechala je blbnout ve vzduchu a sama se posadila a snažila se meditovat. Po nějaké době si Shiro posadil vedle ní. Byl udýchaný, to poznala i přes zavřené oči. Arisu nějakou dobu trvalo, než dokázala cítit tok své chakry a uklidnit tu rozbouřenou řeku, která ji kolovala v těle. Když ji uklidnila, snažila se ji různě přesouvat do různých částí těla, ale nebylo to tak snadné, než když měla chakry dostatek. Asi po půl hodině to vzdala, otevřela oči a neskrytě sledovala Shira. Bylo na něm něco, co ji přitahovalo a toho se trochu bála. Nakonec ho nechala meditovat, potichu vstala a vydala se domů*

--- konec RPG ---

Počet slov: 958
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

zásoba - Yumi            Empty Arisu Sasaki

Fri Dec 18, 2020 5:24 pm
Trénink genjutsu

Arisu
Shiro


*Arisu potřebovala trénovat se Shirem, chyběl ji jako člověk jako senpai. Ale pokaždé, když se viděli, tak ji Shiro odháněl, aby šla domů. Každý měli jinou představu o tom, jak by měl člověk truchlit. Zažila si už jednu takovou ztrátu, zůstala doma a nedokázala se dostat ven mezi lidi. Po několika týdnech došla tenkrát na hřbitov a potkala Jaashiho. Teď potřebovala pracovat, připadat si užitečně, takže se Arisu vydala prostě do klanové čtvrti Yumi, aby vyhledala Shira. Měl tu smůlu, že ho dokázala vyhledat pomocí stopařské schopnosti, takže brzy už Arisu stála před Shirovým bytem a zaklepala. Moc dobře věděla, že byl doma, cítila ho tam. Shiro po chvíli otevřel a překvapeně se na ní podíval* Arisu? Co tu děláš? *zeptal se ji, zatímco stál ve dveřích. Tušil, co by se stalo, kdyby ji do svého bytu pustil, ale nebyl zrovna ve stavu, kdy by mohl hned vyrazit ven. Byl jen v tričku a kraťasech, takže byly vidět po jeho těle jeho jizvy.* Potřebuju tě. *řekla prostě, čekala asi cokoli, ale ne to, že ji prostě chytl za ruku a vtáhnul ji do svého bytu a zavřel za ní dveře. Nemohl tomu odolat a překvapené Arisu vtiskl na rty polibek. Moc dobře věděla, že ji miluje, takže ji to nepřekvapilo tak, jak by ji to překvapilo, kdyby o tom neměla ponětí. Také to byl způsob, jak se cítit alespoň trochu naživu, takže Shira nechala a polibek mu oplatila. Byl by to únik z té bolestivé reality, poddat se jeho vášni, ale Shiro se po chvilce odtáhl sám a trochu nervózně si odkašlal* Promiň, tohle jsem neměl… *zamumlal rozpačitě a Arisu měla pořád ruce obtočené kolem jeho krku, i když teď volněji, jak se od ní odtáhl* To nic. Spíš jsem myslela na trénink genjutsu *promluvila po chvíli, zatímco na svých rtech cítila pořád ty jeho. Do teď ji takhle ještě nikdo nelíbal a jí se to líbilo. Trochu si užívala jeho rozpaky, než své ruce z jeho krku stáhla a Shiro se na ní usmál* Hm, dobře. Proč ne. Chceš zůstat tady nebo jít někam ven? *zeptal se jí, zatímco se snažil vzpamatovat z toho, co se před chviličkou stalo. Ale to nemusel jen on, Arisu se vehnala červeň do tváří a nemohla chvíli normálně přemýšlet. Jaashiho už dlouho neviděla, ale skončit v objetí a třeba v posteli jiného jen kvůli tomuto, se ji zdálo dost nefér. Ale bylo to v současné době lákavé.* Nechci být lidem moc na očích teď *řekla Arisu, čímž se vlastně vnutila do Shirova bytu, obešla ho, otevřela dveře, které byli naproti domovním a trefila se naštěstí jen do obýváku. Neručila by za sebe nejspíš, kdyby otevřela dveře do ložnice. Nebyla typ, že by šla do postele s každým, ale teď potřebovala jakékoli rozptýlení. Ale naštěstí se tak nestalo, takže si sedli proti sobě ke stolu* Můžeš začít *pousmál se Shiro, který byl ještě pořád trochu v rozpacích. Za to Arisu se docela rychle oklepala a při pohledu do jeho očí na něj použila Neko no Kougeki. Shiro máchnul jednou rukou, než se z toho genjutsu uvolnil.* Takže už umíš další genjutsu? Super *usmál se na ní a nechal se vtáhnout do dalšího, tentokrát Narakumi no Jutsu.* Arisu… *zamumlal chvíli před tím, než se opět uvolnil. Netvářil se už zrovna spokojeně. Arisu ho nenechala oddychnout a paralyzovala ho díky Kanashibari no Jutsu. Použila na něj podobnou taktiku jako nedávno na Ryuza. Hned jak se mohl začít hýbat, tak na něj použila Jigyakkou no Jutsu, když se ho zeptala* Co je tvoje verze Narakumi? *nemohla totiž přeslechnout, když vyslovil její jméno, když byl v genjutsu. Arisu se mohla aspoň zaměřit na jeho chakru, když byl pod vlivem genjutsu. Bylo to zvláštní, jako by se tok jeho chakry zastavil.* Ve své verzi Narakumi no Jutsu jsi mi umírala v náručí… *odpověděl po pravdě, ale byla to příliš surová pravda a to ho zarazilo* Hm, další genjutsu? *pousmál se nervózně a Arisu se na něj nepatrně usmála. Byl svým způsobem roztomilý, když byl tak v rozpacích. Dost netypické pro takového chlapíka, ale bylo ji jasné, že takový je jen proto, že jsou spolu sami. Uvědomila si v tu chvíli, že je poprvé s nějakým mužem sama u něj doma. Navíc ještě se Shirem. Radši potřásla hlavou, složila pečetě a vyfoukla na Shira mlhu Gensou Kiri. Tohle trvalo trochu déle, protože Shiro prožíval řadu vzpomínek z minulosti a ani jedna nebyla příjemná. To Arisu věděla moc dobře už od tréninku s Kami. Tušila, že kdyby to neměl být jen trénink, tak by se Shiro z toho dostal mnohem rychleji, ale takhle trvalo dobré dvě minuty, než se z toho pomocí Kai uvolnil.* Ještě něco máš v zásobě? *zeptal se Shiro a podíval se ji do očí, Arisu mu pohled oplatila, ale pro tuhle techniku to nepotřebovala. Složila pečetě a použila techniku Jigoku Kouka no Jutsu. Z toho se Shiro uvolnil docela rychle, protože tušil, že je to poslední technika, kterou měla k dispozici, pokud neměla použít klony nebo zbraně. Shiro se na ní usmál, když jejich trénink skončil* Už je ti líp? *zeptal se ji vážně a Arisu se trochu ošila. Shiro nasadil zase ten svůj starostlivý výraz* Budu v pohodě, když se mi přestaneš vyhýbat a budeme spolu trénovat. *řekla, čímž úplně neodpověděla na jeho otázku, ale Shirovi to stačilo. Chvíli spolu seděli mlčky, než Arisu vstala a šla do předsíně, ale místo toho, aby odešla, tak se na Shira podívala. Ten vstal taky a došel ji.* Jsem tu pro tebe kdykoli, jasné? *promluvil Shiro a ačkoli chtěl znovu ochutnat její rty, tak si držel odstup.* Dobře, Shiro *pousmála se, udělala krok k němu, vytáhla se na špičky a zlehka ho políbila na rty sama* Děkuju *zašeptala, než vyběhla z jeho bytu*

--- konec RPG ---

Počet slov: 954
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Mon Feb 15, 2021 6:56 pm
*Jejich dům zel opět prázdnotou a tichem, což nebylo nic nového ani zvláštního. Rodiče byli na misi, nebo u kalíšku teplého saké probírali složitá dilemata s radou starších. Práce pro ně vždy byla důležitější, než rodina. Nemá jim to za zlé, ač je skoro vůbec nevidí. Kdyby se jej ale někdo zeptal, jestli své rodiče miluje, nemohl by odpovědět. Nikdy by neřekl, že je nenávidí, ale láska také vypadá jinak. Nejbližší osobou je mu bratr, ke kterému kladné city vlastní, ale to by z něj nedostal ani ten nejlepší mistr v umění mučení. Přeci jen, jeho osobnost je poněkud… Svéhlavá? ,,Je pro jeho osobnost vůbec nějaké slovo?”
Zatímco nechal myšlenkám průchod, pomalu pootevřel oči, do kterých se ihned zaryly paprsky ranního slunce. Se syknutím je tedy znovu uzavřel a hlavu natočil mírně na stranu. Bydlel v tomhle pokoji jen krátce a stále si nemohl zvyknout na to, že je okno směřováno na východ. Jednu nevýhodu ale stínila spousta výhod. Neslyší každou noc bratrovo chrápání, není zde žádný bordel rovnající se světové válce, knihy už neslouží jako podtácky, špinavé věci se nehromadí na jeho futonu - prostě ráj na zemi. 
Další pokus o otevření očí byl překažen zívnutím, po kterém se raději posadil. Sice mají dneska volno a tak jej akademie neočekává, ale rozhodl se, že ráno stráví tréninkem. Další následování spánku tedy nepřicházelo v úvahu. Už jen proto, že házení kunaiů už přicházel na kloub. S menším pousmáním a triumfálním otevřením očí se nakonec z futonu zvedl. Po urovnání přikrývky a polštáře futon stočil a přenesl do rohu místnosti, kde mu přidělil místo u knihovny. Když už neležel, mohl zde alespoň sedět a číst. Četl hodně, ale zase ne tolik, jak by si přál. Rodiče sice doma byly málokdy, ale když už ano, stále jim připomínali jak musí zesílit a stát se z nich skvělí shinobi, kteří budou Sunagakure chránit. Už jen z této pohnutky nejspíše zlí nebyli. 
Dalšího zívnutí se dočkal v momentě, kdy strkal hlavu do černého nátělníku, na který si oblékl ještě svršek v podobě mikiny s vysokým límcem, kterou prozatím nezapnul. Ač je Suna uložena hluboko v poušti, není zde jen neutuchající teplo. Noci a stejně tak i brzká rána bývají chladná. Nakonec si k pásku kalhot připnul kapsu s kunaii a vyrazil směrem ke koupelně a ranním obřadům, které si s náležitostí sobě vlastní přetrpěl. Nezapomněl ani na své líčení v podobě třech uhlově černých čar na jeho tváři. Možná by se zdály jako zbytečnost, neboť nikdo z klanu tohle líčení nepoužíval, ale pro něj bylo důležité, neboť se jednalo o kus historie strávenou s jeho bratrem. Symbol a slib kreslený na tvář jako pečeť vložená na papír…*


*Pro svůj trénink nemusel chodit daleko, neboť jedno menší stanoviště měli rovnou na zahradě, kde se o jednu ze zdí, za domem, opírala řada terčů. Vpravo od nich pak stál i cvičný panák se třemi rameny nahoře a jedním masivnější připojeným dole. Mnoho toho tedy není, ale pro základy se tohle místo hodí více nežli skvěle. Už jen proto, že od domu je vzdáleno co nejdál to jde a tak, i když zde trénuje, nemá možnost rušit ty, jež dům obývají, nebo přicházejí na návštěvu. 
Snídani prozatím vynechal, neboť ho hlad prozatím netrápil. Možná vlastně i spěchal proto, aby mohl trénovat takto brzy, dokud jeho bratr vězí uvězněn v říši snů. Další pochlebování se s ohledem na jeho neschopnost tréninku nijak nepřidává.
S klidem svým vlastním přesunul levou ruku za záda, spolu s čímž pravou nohou začal opisoval menší půlkruh. Když se špičkou chodidla plně zapřel, levá ruka vystřelila směrem k terči a uvolnila z držení jeden z kunaiů. Než se rozezněl dutý náraz, který značil vítězství, už pomocí pravé ruky vyslal další, který však terč o tři palce minul. Tímto se však zatím nezabýval, neboť kunaiů měl v pouzdře ještě čtvero. Jakmile set šesti hodů dokončil, teprve potom poukázal na své tváři známku jakési emoce, kterou by mnozí nedokázali definovat. Bylo to něco mezi pohoršením ze sebe sama a zároň i jakési uspokojení z toho, že většina střel našla svůj cíl. Minul jen dvakrát. Stále to tedy nebylo nic, čím by se mohl chlubit. S uvolnění těla započal přenášet váhu z nohy na nohu v pohybu, jež značil chůzi, kterou zastavil až u terčů. Sběr pro něj nebyl ničím jiným, než pouhým spuštěním mozkových závitů, při kterém si rekapituloval všechny hody. Bádal po tom, kde udělal chybu a co by měl opravit. Možná však nad tím vším pouze moc přemýšlel. Možná taky ne. Sám nevěděl kde pravda v tomhle vězí. 

Šestinásobný set střel provedl dva a dvacetkrát. Třiadvacátý set byl již značně zpomalen, neboť periferně zahlédl blížící se postavu. Rozptýlen okolím poslední dvě střely minul o loket, což následovalo hlasité neuspokojivé syknutí, které opustilo ústa dříve, než mozek mohl reagovat.* Dobré ráno. *Stočil své tělo směrem k příchozímu, načež si zápěstím otřel čelo, na kterém se perlil pot. Venkovní teplota sice stále nebyla obtěžkána teplem, ale trénink jeho tělo zahřál dostatečně. Tomu napovídala i mikina, kterou v průběhu cvičení hodil na cvičného panáka.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Wed Feb 17, 2021 12:17 pm
*Volno na akademii znamenalo, že z Kazeshiho pokoje se ozývalo chrápání ještě notnou chvíli potom, co jeho bratr zmizel pryč s úmyslem trénovat. Kazeshimu prázdný dům spojený s absencí rodičů nikdy příliš nevadil a ani netrpěl žádnými přehnanými tendencemi přemýšlet nad tím, proč jim rodiče neprojevují více lásky. On sám byl samostatný dost, aby to zvládl a koneckonců zvládl se postarat i o bratra, který se někdy zdál jako někdo, kdo by dokázal zakopnout o vlastní nohy. Měl bratra rád, ač to nikdy neřekl nahlas stejně, jako jeho bratr jemu, avšak byly chvíle, kdy nebylo potřeba slov, aby to jeden na druhém poznali. Avšak i takové byly velice vzácné a mezí tou hromadou posměšků a rýpanců které k bratrovi měl se snadno dokázaly vytratit, jako by nikdy nebyly.*
*I když okna jeho pokoje nebyla vyloženě na východ, ani jemu se nevyhnul otravný svit ranních paprsků, kterému nyní praly přímo do obličeje a on si byl nucen rozmrzele promnout oči a přiznat, že je čas vstát. Zavrčel v nespokojenosti, že byl takto sluncem probuzen a otráveně si přetáhl přes hlavu triko a následně si navlékl kalhoty, které našel válet se na opačné straně pokoje. Ač jeho pokoj, který ještě do nedávna s bratrem sdíleli vypadal, jako by v něm řádili všichni Biju co jen na světě jsou, jemu ten stav nijak nevadil. Nazýval to v podstatě řízeným chaosem a až na pár výjimek v něm dokázal vždy najít vše co potřeboval. Proto i nyní našel zbytek oblečení snadno, stejně jako jeho pouzdro s kunaii, shurikeny a dalšími věcmi. Ještě chvíli se rozmrzele protahoval, než proklouzl směrem do koupelny, kde vykonal veškeré ranní potřeby a stejně jako bratr si nakreslil přes tvář tři uhlově černé čáry. Líbilo se mu, že tohle nikdo krom jeho bratra nikdy nemohl pochopit, ani rodiče ne. Po koupelně proklouzl ještě do kuchyně, kde si připravil tousty ke snídani a stejně tak je připravil i bratrovy. Ještě k nim přihodil kus salámu a vydal se ven.*
*To, že bratr trénoval ho vlastně nijak nepřekvapilo, stejně jako to, jak byl levý, což koneckonců dokazovaly i dva minuté kunaie. Kráčel k němu pomalu, takže si jej bratr mohl snadno všimnout. Jeden toust měl sám v ústech a druhý hodil po bratrovi, načež následně vrhl i dva kunaie proti terči. Nesnažil se ani tak trefit střed, ale hodil je tak, aby jeden druhý přišpendlil k terči kroužkem na konci kunaie. Úspěšně. Ukousl si kus toustu a vyndal ho z úst. „Máš, se ještě hodně co učit," popíchl jej místo pozdravu a ušklíbl se.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Wed Feb 17, 2021 1:54 pm
*K zachycení toastu nebylo zapotřebí mnoho úsilí, přeci jen, nebyla to zbraň a jeho rychlost byla až žalostná. Byl za to však rád. Hodit jej bratr vyšší rychlostí, nejspíš by byl od hlavy k patě zamazaný jeho náplní. Se slovy díků pohledem sledoval dráhu kunaiů, které úspěšně dokončili to, co bratr zamýšlel.* Jak to děláš? *Optal se jej, ignorujíc větu o tom že se musí ještě hodně učit. Věděl to. Právě proto byl tady a trénoval. Jednou se mu možná vyrovná. Věřil tomu, doufal v to, nebo spíše tušil, že bude muset. Kdo ví, co oběma přinese budoucnost. Ale i bez ohledu na ni se mu chtěl prostě vyrovnat…
Jelikož než bratr dorazil, vystřílel všechny kunaie, vykročil opět k terčům, spolu s čímž si do úst vnořil toast, ze kterého si ukousl pořádné sousto. Byl hladový víc, než předpokládal. Zatímco pak zuby mělnily potravu, volnou rukou započal vytahovat kunaie z terčů, aby je mohl následně uložit do pouzdra. Ty bratrovi si nechal nakonec, kdy už měl volné obě ruce. Po vytažení těch dvou středobodů, jeho nynějšího vesmíru si je začal prohlížet, jakoby z nich mohl něco vyčíst. Nemohl, ale přesto to zkoušel.* Házet kunaie nemusím, stačí, když je umlátím, ne? *Zazubil se. V taijutsu nebyl zas tak zlý, ale neměl pro něj předpoklady. Techniky s ním spojené by mu trvaly se naučit dvoj, možná i trojnásobně delší čas, než ostatním. Pro někoho, kdo má v rodu Byakugan je to tedy dalo by se říci katastrofa, ale hlavu si z toho nevěšel. Právě naopak. Sice má nedostatky v tomhle, ale například v ovládání chakry je na tom lépe, než většina.* Nebo je zmlátíš ty. *Povytáhne obočí v úšklebku i v otázce. V podstatě vtipkoval, ale když už je tady, tak ho svým způsobem vyzval k tréninku, dokud slunce svou září nevysává tolik energie, jako v pozdějších hodinách.

Dál už na nic nečekal. Bylo by to zbytečné a hlavně, byla by to chyba dovolit mu, aby zaútočil první. S plynulého stání přešel do běhu takřka ihned s čímž z ruky upustil oba kunaie. S nimi proti němu bojovat nechtěl. Než se obě tělíska dotkla země už stál před ním s levou rukou v pěst pohybující se vysokou rychlostí zespodu míříc na jeho bradu. Čekal že uhne a o to mu šlo, neboť pravou rukou v tu chvíli uchopil jeho svršek, s čímž stočil své tělo na špičce pravé nohy, aby při dalším rozmachu získal dostatečnou hybnost. Ruka, která tak měla určeno dát mu pěstí nyní klesala dolů ještě vyšší rychlostí, kdy loktem mířil na jeho temeno. Možná by se jeho útok mohl zdát surový, bezcitný a nebezpečný, ale co? Ve válce, stejně jako v boji nikdo na nikoho nebude brát ohled. Boj se mu sice příčí, ale právě s bratrem jako jediným ví, že může použít celou svou sílu. To si u jiných nedovolí. Bojí se že by je zranil.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Wed Feb 17, 2021 2:15 pm
„Kdybys poslouchal otce, tak víš, že to jednou ukazoval. Stačí sledovat pohyb prstů a zápěstí…“* pronesl až vyčítavě, že se jej na to vůbec ptá. On sám nikdy s tímto moc problém nemíval. Dalo by se říct, že z něj byl talentovaný parchant, ale on spíše než že by sebe považoval za výjimečného nechápal, jak ostatní kolem něj mohli být takoví ignoranti a nevidět to. Zatímco jeho bratr si to nakráčel přímo k terči on sám jen v klidu pokračoval v jídle, tušíc, co bude následovat. Bratr s ním vždy rád zápolil, ač většina vítězství šla spíše na Kazeshiho stranu. „Nebo prostě zmlátím tebe a ty se holt musíš něco přiučit,“ pronesl s úšklebkem, když dojedl poslední kousek toustu a bratr se na něj rozběhl.
První ráně uhnul, jak se koneckonců dalo čekat a dokonce nechal bratra chytit jej z oblečení, zvědav co vymyslí, čekal chybu a také ji brzo spatřil. Kazeshi byl na taijutsu mnohem větší talent než jeho bratr, který se spíše dal považovat za antitalent. Jakmile se protáčel bratr na špičce, chytil jej za zápěstí ruky, kterou se jej držel, zatlačil zespoda na žíly a návazně se sehnul a druhou rukou se ohnal po noze na jejíž špičce se otáčel, plánujíc jej tak shodit na zem. „Bacha noha,“ ušklíbl se a připravil na další reakci.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Wed Feb 17, 2021 3:27 pm
*Po úchopu ruky si mírně zkousne ret, aby zabránil vydání jakéhokoliv zvuku který by chtěl opustit jeho ústa. Nedopřeje mu to potěšení v tom, že začne kňourat. Přesto na sekundu mírně povolí své sevření, neboť stlačení žil, cév a vazů takovýto efekt mívá. Nicméně ač je slabší, nevzdává se, což mu umožní stisk opětovně zesílit v momentě, co se bratr sehne k jeho noze.* Pozor hlava. *Oplatí mu řečnění, načež mu vrazí prostého a slabého políčka. Na zemi se totiž neocitl, neboť do chodidel vpustil dostatek chakry, která by i dospělého ninju udržela na stropě, stromě, či zdi samotné. Nikdo přece nikdy neřekl, že Kinobori no Waza se musí používat jen tam. Dá se využít i na zemi, aby jeden udržel svou stabilitu. Jelikož pak Kazeshi do úderu nevložil svou chakru, nohu mu podrazit nedokázal... 

Políček, který bratrovy uštědřil byla však pouhá provokace nebo lépe - podvolení se nutkání mu něco takového provést, proto mu nezbývalo než změnit svou původní strategii. Využitím toho, že se bratrovo těžiště nachází v mírně vychýleném stavu, díky ohnutí se, nechal svou nohu plně se dotočit, než k zemi spustil i patu. Díky chakře, kterou i nadále využíval se pod jeho chodidlem zrodila pavučina popraskaného pískovce. Tu však nevnímal. Volnou rukou, kterou ho předtím plácl zatlačil na jeho zátylek, spolu s čímž podlomil své nohy v kolenou. Ruka, kterou ho držel za svršek oblečení takto získala dostatečný tah proto, aby ho dokázala stáhnout k zemi. Díky nárazu pak mohla pokračovat i v tom, že se pěst držící jeho trička mohla s velkou vervou zarazit do jeho břicha.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Thu Feb 18, 2021 6:12 pm
*Fajn jak chceš, zavrčel Kazeshi v duchu, když na zátylku ucítil bratrův pohlavek. Podobná věc jej dokázala rozčílit snad ještě více, než kdyby jej po zátylku praštil železnou tyčí a naštvaný Kazeshi byl zlý soupeř a to dokonce i vůči vlastnímu bratrovi. *
*Když už se jeho bratr napřahoval k úderu rychle vyrazil dlaní proti jeho obličeji mířeje mu přímo na nos. Ne tak, aby mu jej zlomil, ale aby mu způsobil nepříjemnou bolest a rozhodil jeho pozornost, čímž  by mohl snáze uhnout jeho útoku nebo alespoň zmírnit jeho dopad. Následně ukročil více do strany, chytil jej za ruku, kterou jej držel za triko a stejně jako předtím, ač nyní s větší silou, tak jako u někoho, koho měl opravdu v úmyslu zranit. Protáhl mu ruku dál ve směru jeho úderu a do protivky jej kolenem kopnul do břicha. „Kdykoliv to můžeš vzdát, to ti přeci jde!“ zavrčel a následně jej pustil a tou nohou, kterou proti němu kopl kolenem, jej nyní kopl znovu, tak aby jej od sebe odhodil, vyčkávaje co udělá.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Thu Feb 18, 2021 7:37 pm
*Neměl v plánu bratra naštvat pouze mu oplácel stejnou mincí, kterou sám před momentem hodil. Mohl však jeho reakci očekávat, neboť zná jeho povahu. Hlavu si z toho však lámat nehodlal. Proč? Už tolikrát skončil zmlácený. Několikrát i na pokraji bezvědomí, párkrát i v něm a přesto ho pokaždé znovu a znovu vyzval. Stejně jako nyní, kdy se jeho pohled na chvíli ztratil v temnotách bolesti. Sekundový výpadek následoval vyražený dech, který opustil plíce, aby v ústech a nosu podmanil si karmínovou krev. Ta v taktu výdechu potřísnila jak zem, tak oblečení Kazeshiho, jež chystal se k dalšímu úderu. Kop, který jej měl odhodit vykryl překřížením rukou před místem dopadu. Sílu toho úderu ale podpořil svou vlastní, kdy odskočil vzad, aby se od něj na chvíli dostal o něco dál.
Při dopadu se zem pod jeho chodidly rozdrolila nárazem zhuštěné charky, kterou podporoval svou stabilitu. To však nevnímal, neboť se v předklonu pokoušel vrátit svůj dech k normálu. I přesto měl ale hlavu mírně zvedlou, aby pohledem mohl kontrolovat bratra.* Hm mož.. *Chytí se bolestivě za břicho načež si odplivne. Krev se do měkkého pískovce téměř ihned vpila, což jen poukazovalo na to, jak je tento rok v Sunagakure sucho.* ..Možná se vzdávám, ale tak to nebude pořád. *Vysouká ze sebe.* Jednou.. *Volnou rukou si otře krev, která mu stále vytékala z nosu, aby následně po pádu mohla i ona zmizet v útrobách země zanechávajíc za sebou pouze barvu, jako připomínku selhání.* Jednou to budeš ty, kdo se vzdá! *Poslední tři slova pronese dost rozhodně, načež se sesune k zemi do jakéhosi polosedu. Nejspíše by dokázal ještě bojovat, ale pro teď by to bylo zbytečné. Prohrál. Zatím se mu nevyrovná. Pokaždé když zkusí něco nového, jeho bratr na to odpoví něčím lepším a v mnoha ohledech i nebezpečnějším. Pokračovat v tom, nejspíše by měl opravdu již zlomený nos, následovaný žebry a možná i dalšími kostmi. Kdyby však bratr odmítl jít vším co má, proti všemu co má on - ztratil by k němu všechen respekt a obdiv.* Pro teď se ale vzdávám! *Splní jeho slova. Stačilo. Zakloní se, aby z pomocí gravitace seslal své tělo k ulehnutí. Pohledem se zabořil do světlé oblohy, kterou rušilo pouze soustavné přelétání písku, který se vznášel v ovzduší.* Osmdesát dva výher ku mým osmdesáti dvěma prohrám. *Schválně oboje o deset bodů. Za zkoušku to přeci jen stojí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Thu Feb 18, 2021 11:45 pm
*Kazeshi zaskřípal nespokojeně zuby. Doufal, že to jeho bratr ještě vydrží, že to nevzdá a on bude mít možnost dát mu vypít pohár utrpení, který si pro něj již v hlavě připravil, až do dna za ten políček, který mu uštědřil. Byly bratři, ale některé věci byly zkrátka překračující veškeré meze jeho trpělivosti a klidu. Pravda, ty meze nebyly velké a on nikdy nechodil pro ránu daleko, přesto by však čekal, že bratr bude vědět, jaká bude jeho reakce. Snad to byl jen pokus jej probrat z ranní rozespalosti a pokud ano, tak pravda, zabralo to dobře. Nyní už jen je třeba nádech a výdech … začal si opakovat v duchu a snažil se tak uklidnit svou rozbouřenou krev. Naštěstí jeho hněv vůči bratrovi nikdy nenabíral takového množství, jako když jej naštval někdo jiný.*
*„Ne, to se nestane a ty to víš …“ pronesl konečně a povzdechl si … „nikdy bych se nevzdal.“ Ne on opravdu nebyl ten typ člověka, který někdy vysloví slova jako vzdávám se. Dříve by jej někdo umlátil do bezvědomí nebo jej musel zabít, ale ta slova on nikdy nevysloví. „Ty to počítáš? Já po padesátce přestal, postrádá to smysl.“ Pronesl s úšklebkem. Samozřejmě lhal, znal ty počty víc než dobře, avšak chtěl bratra nějak popíchnout a vlít trochu oleje do jeho ran. „Chceš to nějak ošetřit?“ optal se s podrbáním na temeni hlavy. Upřímně doufal, že s bratrem něco podniknou, ač nevěděl přesně co, ale nečekal, že jej odrovná tak rychle, sotva se vzbudí. „Možná si příště vyber na podobný souboj raději večer, dokopu tě až do postele,“ pronesl posměšně a zazubil se na bratra.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Fri Feb 19, 2021 12:07 pm
Nikdy… neříkej nikdy. Nebo tak nějak to pořekadlo bylo. *Uzavře své oči pod branami víček, aby si lépe setřídil své myšlenky. Ví, že bratr by ta slova vyřkl jen těžko, ale právě to je jeho cíl. Donutit ho k tomu. Nemusí to být teď, nemusí to být ani zítra. Klidně si na to počká, ale promění tuhle myšlenku ve skutečnost. K tomu však potřebuje zesílit.* Hm? *Nadzvedne hlavu v otázce, ale hned na to ji opět položí a zakloní. Krev z nosu si totiž nedala říci a i nadále crčela ve svých řekách.* Takže to můžu o těch deset bodů ochudit? Díky! *Nenechá se vykolejit. Ví až moc dobře, že to bratr počítá mnohem více důkladněji než li on sám. Jeho soutěživá povaha ho k tomu vybízí.* Nebo bychom to mohli vrátit k té padesátce, když si po ni přestal počítat. *Dokončí s pousmáním i když mu tak bolet projede celou tváří. Za ten políček to však stálo. Ne, že ne.* Není třeba. Už to téct přestává. *Nadnese a posadí se. V tu ránu však krev, oproti slovům, začne opět vyvěrat.* Zajdu se jen opláchnout. *Se slovy, pomocí palce a ukazováčku, uchopil kořen nosu, jakoby si až teď vzpomněl, že by měl zkontrolovat jestli není zlomený o čemž sám pochyboval. Ač se mu po úderu zrak zatemnil, sluch měl stále dobrý. Žádné nechutné křupnutí nepostřehl.* Pokud do večera nevykrvácím, klidně si to můžeme zopakovat. *Odpoví mu na poslední posměšek a přesune ruce k lemu nátělníku, který si sundá, aby jej mohl použít jako provizorní ručník. Nechce se mu totiž ještě vytírat dům. Tělo doteď ukryté pod nátělníkem měl pokryto mnoha šrámy, některé byly ze soubojů s bratrem, jiné zase z tréninků, které sam podstupoval a jedna, ta nejnovější byla od úderu, kdy si jeden starší spolužák spletl jeho s Kazeshim. Vypadal jako nepovedený žert na boxovací pytel.*
Co podnikneme pak? *Optá se jej, zatímco soukal své tělo ze sedu do stoje. Hlas měl díky nátělníku přilepenému na tváři tlumený, ale přesto dost hlasitý na to, aby Kazeshi otázku mohl zaregistrovat. Sám zatím žádný plán neměl.
Zanechávajíc ho v přemýšlení, nad kterým si lámal hlavu sám, se vydal zpět k domu, do kterého vklouzl zadním vchodem, přes zahradu. V koupelně setrval pár dlouhých a útrpných minut, než pod ledovou vodou nos vzdal své snažení vypudit všechnu krev z těla.* Konečně.. *Zašeptal pro sebe, načež se narovnal a shlédl svou tvář v zrcadle. S vydechnutím se chopil ručníku s jehož pomocí si osušil tvář a převrátil svou pozornost k chůzi do pokoje. Tam ze skříně vytáhl jiný svršek v podobě bílého trička, které mu jako první vlezlo pod ruku.* Napadlo tě něco? *Optal se již z dálky, když se vracel na jejich tréninkovou parcelu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Sun Feb 21, 2021 1:27 pm
*Kazeshi se nad jeho další poznámkou jen ušklíbl. Bylo hezké, skoro až roztomilé, že si bratr zvolil takový sen, avšak on věděl své a nedovedl si představit, že by ta slova vyslovil. Zkrátka měl za to, že na světě není taková moc, která  by jej k tomu donutila. Nad dalším polemizováním, nad počtem jeho soubojů jen pomyslně mávl rukou, bylo zbytečné o tom polemizovat nebo o tom přílišně mluvit, koneckonců je on sám počítal více než dobře, i když si z bratra takto utahoval a jen se snažil zdůraznit jak repetetivní ty výsledky vlastně jsou. "Spíše pokud do večera zvládneš nabrat dost sil a napadne tě něco, díky čemuž by ten tvůj pokus za něco stál." Pokud se vlastně jeho bratrovi dalo něco skutečně přiznat, tak byl vytrvalý a vždy to zkoušel trochu jinak a nesnažil se dokola pořád tím samým způsobem. Zjevně se snažil najít své vlastní chyby, což bylo chvályhodné, problém ale byl, že vlastně jen dělal pořád nové a nové. *
*Když si jeho bratr sundával triko, sám se již protahoval a moc si jej nevšímal. Řekl, že to zvládne, tak ať. O rvačce, kterou podstoupil na akademii, kvůli tomu, že si je dva spletli však nic nevěděl. Jeho bratr by mu to nikdy neřekl. Vždy se spíše snažil krotit jeho výbuškou a agresivní povahu a sám nejlépe věděl, co by se spustilo, kdyby se to Kazeshi dověděl. Byl by schopný toho druhého ve vzteku i zabít.*
*"Otec slíbil, že se mnou bude dneska trénovat," pronesl po chvíli, kterou bratrovi nechal na to, aby se postaral o krvácející nos. "Ale myslím, že to nedodrží ... nejspíše už dneska nepříjdou." Jejich rodiče měli často tendenci něco slíbit a nakonec dát přednost něčemu jinému a jemu něco říkalo, že dnes tomu nebude jinak. Což však pro něj znamenalo, že se dnes budou muset psotarat o vše doma a nebo prostě jít a vykašlat se na to tady. "Jestli chceš, můžeme se jít najíst do města, pokud máš hlad ... nebo máš dneska něco v plánu, krom tréninku tady?" optal se s pozvednutým obočím a vrhl tři kunaye najednou proti terči. Nyní již s jasným úmyslem zasáhnout střed.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Sun Feb 21, 2021 2:37 pm
Mě slíbil to samé před čtyřmi dny. *U slov nijak nezměnil svou mimiku, ani intonaci. Tady již jakékoliv překvapení pozbylo smyslu. Ale kdo ví. Pokud by měl být optimistický - třeba to jednou vyjde. Třeba. Pravděpodobnost tohoto mínění byla však mizivá.* Je mi to líto. *Omluví se za ně. On sám si nebyl pocity k nim jist, jak už jednou bylo řečeno, ale zastával názor, že  jeden z nich by k nim měl mít alespoň minimální citový vztah, což přenechával bratrovi.* Nejsem… *Započne z odpovědí, ale přestane v momentě, co bratrovu ruku opustí kunaie, které jak jinak, než trefí střed.* ...Proti. *Vydechne, snad i zničeně. Po tomhle představení by zde nejraději zůstal a trénoval, avšak snídaně v podobě toastu byla chudá a časný oběd nezní jako špatný nápad. Trénovat může.* Třeba se přejíš, nebo otrávíš a já tě pak porazím. *Zazubí se na něj. I když mu asi opravdu objedná dvojnásobnou porci. Nemusel by to být špatný nápad.*
Barbecue, Grilovaný úhoř, nebo Udon? *Dá mu na výběr. Sám nepohrdne skoro ničím i když oliheň mu třeba vůbec neleze. To bylo způsobeno tím, že z nejasného důvodu schytal vždy starou, která spíše jak jídlo připomínala gumovou hračku. V podstatě by se taková oliheň dala použít jako zbraň, o což se taky pokoušel, než dostal vyhubováno, jelikož s jídlem se nehraje.
Po výběru cílové destinace přešel k cvičnému panákovi, ze kterého si vzal mikinu, která na něm doposud vlála. Následně své tělo stočil zpátky k domu, ke kterému se loudavě vydal. Kdyby věděl, že budoucnost nabídne tohle, vzal by si v pokoji i peněženku, kterou tam však ponechal. K cvičení totiž třeba nebyla. Když už nad tím tak přemýšlí, mohli by se cestou zastavit i do knihovny. Ne, že by potřeboval něco vrátit, právě naopak. Ne, že by jeho knihovna nebyla rozsáhlá, ale z té rodinné přečetl vše co se dalo a co ho zajímalo. To však vydrží až do zpáteční cesty. S polo úsměvem se vydal do nitra domu, jehož útrobami to vzal poklusem. Po necelé minutě již stál u venkovních dveří čekaje na bratra*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Sun Feb 21, 2021 4:03 pm
"Minule si mi povedlo otce trefit..." *pronesl, když vytahoval kunaie ze středu terče a uvažoval kam vlastně půjdou na jídlo. "Stejně ve všem bude písek," zamrmlal, rozmrzelý nad tímto holým faktem způsobeným tím, že žili zde v Sunagakure. Žil tu celý život, ale stejně si nedokázal přivyknout na to, že ten písek měl vážně všude a to dokonce i v jídle. Snad se na to přivyknout nedalo, spíše se s tím smířit. "Tak třeba udon." rozhodl se nakonec a udal jim tak cíl jejich cesty.*
*Sám zase tolik nespěchal, zatímco bratr okamžitě vyrazil k brance od domu, on se ještě stavil doma pro vlastní mikinu a taktéž peníze, jelikož bez nich by se najedli leda tak toho písku. Ač nemůžeme si nalhávat, že by Kazeshi už dřív nevzal něco co mu po právu nepatřilo. Pamatoval si dokonce na to, kdy v tom s bratrem a dalšími spolužáky ze školy soutěžili a stejně tak na výprask, který dostali, když se na to na Akademii přišlo. Vzal si vše co v domě potřeboval a vydal se ven  za bratrem. "Tak můžeme vyrazit," pronesl a společně se vydali pryč od domu.*
Sunagakure byla veliká, ač jemu samému se to místo moc nelíbilo. Snad to bylo tím, že se tu narodil, ale nikdy nedokázal pochopit turisty, kteří sem čas od času zavítali. Vždyť to byla jen hromada písku a pochcaného pískovce, který tak držel lépe pohromadě. Zkrátka nic zvláštního nad čím by se vyplatilo ztrácet čas. Snad až bude starší, tak to třeba pochopí, proč tohle místo tolik lidí zajímá, avšak nyní mu to zcela unikalo. Společně s bratrem proklouzávali mlčky uličkami bok po boku, mezi lidmi, kterých bylo v ulicích docela poskomnu. Přesto si však všiml, jak se na ně někteří dívají s jasnou otázkou, kterou měli napsanou ve tvářích. Bratry vždy bavilo to jak je lidé nedokázali od sebe rozeznat a jak se tvářili vždy když viděli dva zcela totožné kluky, teda alespoň co se týkalo vzhledu, jít bok po boku městem.*
*Hromada pískovce, které se tady říkalo dům a kde se prodával udon nebyl tak daleko, takže tam byli docela rychle. "Objednej co budeš chtít, mě je to v podstatě jedno ..." vyzval bratra když vešli a sám se usadil u jednoho z volných stolů, lýně si prohlížeje osazenstvo. Krom jich dvou tu byly ještě dva páry, které však seděli dál od nich a byli podstatně starší, než oni dva. Avšak nikdo, kobo by poznával.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Sun Feb 21, 2021 5:11 pm
*Celou cestu mlčel a přemýšlel nad bratrovými slovy. Nad tím, jak moc mu utíká kupředu, zatímco on sám stojí před terčem, který trefí jen s obtížemi. S takovou bude opravdu trvat, než ho dožene a donutí ho k těm slavným slovům “Vzdávám se”. Bude muset více trénovat. Víc než doposud. Na chvíli odložit knihy stranou a soustředit se jen na čistý drill, aby si tělo navyklo. “Říká se tomu svalová paměť.” Vzpomene si na jednu z knih, kterou četl. jeho svaly jsou však sklerotické, nebo trpí Alzheimerem. 
Myšlenky ponechal stranou pouze ve chvíli, kdy lidé začali jako obvykle hádat který z nich je který. Měli sice na sobě jiné oblečení, ale tváře i účes byly totožné jako vejce vejci. S lehkým pousmáním se narovnal a srovnal se svým bratrem krok, ať to mají přihlížející mnohem těžší. Kdo ví jak to bude za pár let. Třeba jejich zrcadlový zjev naruší jizvy, chybějící končetiny, smrt… Zatřepe hlavou, aby vyhnal nežádoucí náhledy. Být shinobi sice není procházka růžovým sadem, ale dle zjevu stařešin se i tito lidé dožívají stáří*
Dobrá. *Přikývl a přejde k pultu, kde se rozhlédne po nabídce, kterou najde sepsanou na tabuli. Po chvíli přemýšlení vybere dvě položky, které nadiktuje majiteli. Ten s úsměvem přikývl a stoči své tělo k viditelnému kuchařskému pultu. Někdy sem chodil i sám. Najíst se, číst, dát si čaj a hlavně sledovat jej. Někdy byly jeho techniky zajímavé a jindy spíše pro zasmání. S pousmáním se stočil na špičce pravé nohy a pohledem zaměřil bratra u jedno ze stolů, k němuž se sám vydal.* Za chvíli to bude. *Pronese s usazením se, načež na důkaz jeho slov přihopsala k jejich stolu starší žena s podnosem, na kterém se čněly dva šálky naplněné amazake. Čili tradičním nápojem vyrobeného z kvašené sladké rýže, který ač obsahuje alkohol, jeho stopy v něm jsou tak nízké, že ho mohou i děti. Samostatně tenhle nápoj moc nemusel, ale spolu se soba nudlemi byl výborný.* Díky. *S úsměvem ji poděkuje ihned, co se šálek ocitne před ním. V momentě, co se babča otočí jej však odsune mírně stranou. Dokud tady nejsou nudle, nedotkne se toho.* Za dva dny jsou Geninské zkoušky. *Poukáže na nevyhnutelné. Co o to, v technikách si věří. Vždy se mu dařilo se je naučit dříve jak bratr. * Myslíš, že budou chtít i ukázat taijutsu? *Optá se. V podstatě by se nedalo říci, že je v něm úplně špatný, jelikož s bratrem ve stejném ročníku jsou špatní absolutně všichni. Stejně má však obavy.
Než bratr stihl jakkoliv reagovat, už bylo na řadě další poděkování, neboť jim bylo doručeno jídlo. Před Kazeshim přistál talíř smažených sezamových soba nudlí a před ním samým se ocitl talíř vařených dvoubarevných nudlí spolu s menší mističkou omáčky tsuyu, která sloužila k namáčení. S mírným úsměvem, který lehce zakolísal díky předchozím obavám uchopil své hůlky mezi palce a ukazováčky obou rukou, kterými vzápětí lehce tleskl. S úst se mu v tu chvíli vydrala ona fráze, která pobízí k jídlu a zároveň za něj děkuje.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Mon Feb 22, 2021 11:23 pm
*Kazeshi jen děkovně přikývl, když jim žena donesla pití a následně když donesla i jídlo. S dalšími díky se již neobtěžoval a jen se stejnou hláškou dobré chyti rozlimil hůlky a pustil se do jídla. Z toho čekání, ač jen krátkého měl už hlad a jedicí lidé kolem něj to jen podporovali, tudíž hodlal do sebe vpravit alespoň pár soust, než bratrovi odpoví na jeho dotaz. Přesto však první sousto vkládal do úst opatrněji. Nebylo by to poprvé, kdy by mu bratr schválně objednal něco přehnaně pálivého, jen proto, aby mohl sledovat, jak se jeho bratr šklebí. Žel pro něj se mu toho dostalo jen málokdy, jelikož se ukázalo, že Kazeshi má zkrátka plechovou hubu. Nyní se očividně o něco takového už ani nepokoušel a tak se s chutí pustil do jídla.
Během toho se zamyslel nad jeho dotazem. Jejich otec jej jednou vzal na závěrečné kolo chunninských zkoušek, takže věděli, že tam je něco takového čeká, ale jak probíhají geninské zkouško, to nikdy neviděl. "Víš dobře, že nevím o nic více než ty, ale myslím, že se nemusíme bát ať tam bude cokoliv," pronesl mezi sousty načež se následně zarazil a jeho rty se zkroutili v nemilý úšklebek. "Pokud bys tedy neusel bojovat proti mě, to by sis musel holt počkat do dalších." Rád bratra popichoval, jak bylo již během dneška několikrát zřejmé a tak ani teď si ono popíchnutí nemohl nechat ujít. "Ale pokud z toho máš strach, tak zkrátka musíš jen více trénovat."*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Tue Feb 23, 2021 2:06 pm
*Až poté co jeho hlas dozněl rozlomil hůlky a přemísti držení pouze na levou ruku. Sice by se dalo říct, že je levák, ale nebylo tomu tak. Byl stejně jako jeho bratr pravoruký, ale z důvodu, aby omezil slabost, která se na nedominantní ruce usídlila, rozhodl se ji více používat. Z počátku to bylo až komické, neboť se nemohl skoro ani najíst. Avšak po roce už ruku používal skoro stejně tak dobře jako tu dominantní. 
Nudle v jeho ústech mizely úctyhodnou rychlostí. Ne, že by spěchal, ale vůně jídla a písně nádobí přicházející od ostatních stolů poukazovaly jeho tělu na to, jaký má ve skutečnosti hlad. Nebyl moudrý nápad jít trénovat bez snídaně, neboť pak to takhle dopadalo. Zvyk se však stává nekalou doménou, kterou lidé neustále opakují.* Hmm. *Zahuhlá s plnou pusou, načež polkne, aby mohl odpovědět.* Však trénuji. *Ohradí se konečně.* Ale jo.. Mohl bych trénovat více. *Uzná s povzdechem, nebo lépe - zazdí s povzdechem konverzaci. Nechce teď přemýšlet co by bylo, kdyby musel bojovat proti bratrovi.*
Půjdeš pak se mnou do knihovny? Měli by dorazit nějaké nové knihy a svitky - tak se na ně chci podívat. *Optá se s očekáváním jasné odpovědi. Dostat bratra do knihovny bylo stejné, jako pokus o useknutí hlavy Kazekagemu. Tedy nemožné. Stejně tam ani nemá v plánu jít. Půjde trénovat. Otec se na něj sice předtím vybodl, ale alespoň mu doporučil aby místo kunaiů vyzkoušel senbony. Dle jeho slov by mu to s nimi mohlo jít lépe, alespoň co se stylu házení týče. Proč to tedy nevyzkoušet? Cvičitě sice bude zabrané, ale jen málokdo ví, že za jednou z mnoha dun, které to místo překrývají, se skrývá malá kamenná mýtinka. Právě tam se ulíval skoro pokaždé, když chtěl být sám. Neslyšen a neviděn. Ani bratrovi o ní neřekl a to mu v podstatě říká o všem.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Wed Feb 24, 2021 11:40 pm
*No jistě, jak taky jinak, zabručel si Kazeshi pro sebe v duchu a vyjedl zbytek nudlí z misky do posledního zbytku. Jeho bratr sice mluvil o tom, že trénuje, ale co bylo to co zmíní hned potom? Knihovna. On nikdy bratrovu zálibu v knihách, všelijakých divnostech a praštěného pořádku nepochopil a snad se o to ani nikdy nepokoušel. Byli zkrátka každý jiný, alespoň uvnitř, když ne navenek. Teď to však Kazeshimu dělalo větší starosti, jelikož faktem bylo, že geninské, se blížili a oni neměli ponětí, co je mělo čekat. Jediné co bylo jisté bylo to, že v akademii nebyl nikdo, kdo by zkoušky neudělal a vrátil se, aby mohl pokračovat na akademii a zkusil to znovu. „Nechceš raději jít trénovat? Nevím čím by ti tvé knihy mohly pomoci. Snad kdybys všechno co jsi přečetl hodil na svého soupeře,“ ušklíbne se a napije se pití před svým pokračováním „Než by se z té hromady dokázal vyhrabat, tak by jej prohlásili za mrtvého.“*
*S posledními slovy už odsunul zbytek pití a mávl na obsluhu. „Nuže běž si, nic mi po tom není, ale já nejdu, na to zapomeň,“ pronesl a potvrdil tak bratrovu nevyřčenou předtuchu. Neměl zájem strávit den, který byl tak blízko zkoušce rypákem v knihách a byl si jistý, že si podobně dobrou výmluvu dovede najít pokaždé, když jeho bratr bude něco takového po něm chtít. Jakmile přišla ta podsaditá ženská, za oba zaplatil a vstal k odchodu. „Takže se uvidíme doma,“ zamručel a podrbal se na temeni hlavy, než vyrazil pryč k jejich domu. Jak jinak, než trénovat.*

--Konec RPG--


avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Trénink atributu: Výdrž.

Sat Mar 06, 2021 6:33 pm
*Jihovýchod vesnice byl více méně nevýznamnou oblastí, neboť se zde nenacházelo toliko staveb, jako v ostatních částech. Zapomenutý kousek, kterého si prozatím nikdo nevšiml. Fu to tady měl rád. Byl tady klid a díky umístění pískovcové hradby zde byl v ranních a dopoledních hodinách rozsáhlý chladivý stín, který krom něj vyhledávala i velká část všemožných tvorů. Fenci, molochové, hadi, štíři - když nad tím tak přemýšlel, právě proto se zde moc nestavělo. V mnohém to zde vypadalo jako ve čtvrti Naho, která zvířaty byla prolezlá mnohem více. Není neobvyklé, že se Vám do domu štír, nebo had zatoulá, ale tady by to bylo mnohdy neúnosné, neboť v odpoledních hodinách, kdy slunce žhnulo mocnou silou,  by všechna zvířata zalezla právě tam, aby se ukryla.
Proč však přemýšlet nad zvířaty? Jednoduše proto, že právě v tuhle dobu tady žádné nebylo. Ano, odpoledne se hlásilo v jasných a zářivých barvách, kdy se paprsky nebeského tělesa odráželi od krystalků písku, jež tak nabyl dojmu hybnosti. Poušť v tento čas vypadala jako moře, či oceán. Duny proměněné v široké vlny a nížiny v klidné vody.* Asi bych se do toho mohl pustit. *Pronese si pro sebe ač se mu zrovna dvakrát nechtělo. Pro svůj trénink si nevybral zrovna ideální způsob, kteří by učitelé na akademii schválili. Vybral si něco, co mu bylo doporučeno otcem. Ten, jak ví ti, kteří ho znají, je mistrem v Taijutsu a tak si každý, kdo má o tom alespoň letmý pojem dovede představit, že trénink doporučený tvorem, jež je vlastně sám o sobě živocí zbraní, nebude jen tak pro někoho. Fumiya se ale rozhodl. Takto si svou výdrž vyzdvihne až k maximu, které mu jeho tělo dovolí. Možná i o něco více. Jak se však za chvíli ukáže, optimismus mu dlouho nevydrží…
Prozatím seděl ukryt za jedním z větších pískovcových menhirů, jež zde byly roztroušeny ve stejném řádu, jako vesmír sám - chaos opásaný neviditelnými pravidly. Jako jediný ale pro tuhle chvíli disponoval největším stínem, který dovedl ukrýt alespoň část studentova těla, který je zčásti chráněn nátělníkem, kalhotami a bílými obvazy, kterými si právě zakrýval předloktí a dlaně. V tomto parnu se potil i když prozatím neudělal vůbec nic. Představa, že by měl cvičit plně oblečen, aby se chránil před spálením ho děsila. Nejspíše by se roztekl ještě dříve, než by k tréninku došlo. Doufal však, že opalovací krém jeho odhalenou kůži zachrání. Stejně, jako většina zdejších krajanů na spálení netrpěl. Ani teplo mu tak nevadilo, ale na druhou stranu, každý rozumně smýšlející by se v odpoledni slunci vyhýbal. On jej však potřeboval. Slunce a jeho žár se totiž stanou součástí tréninku, při kterém mu budou odebírat sílu, vodu a nejspíš i příčetnost. “Jde o to vytrvat, přežít a splnit svůj cíl.” Připomene si slova svého otce, který zde měl být mimochodem také. Popravdě ani nevěděl, na co se rodičů vůbec ptá. Většinou jim do toho pokaždé něco vleze. Byl rád, že si plán tréninku vyslech předem. V opačném případě by zde přišel úplně zbytečně.
S upevněním posledního kousku obvazu přitáhnul svá kolena k tělu, načež svou váhu přenesl kupředu. To mu dovolilo s klidem přejít do podřepu, ze kterého již bylo vstát mnohem snazší. Než ale takto učinil stočil své tělo čelem k menhiru, pod kterým v místě předchozího sezení odhrnul písek dostatečně na to, aby do vytvořené díry mohl vložit menší vak s pitím a jídlem. Za chvíli, až se slunce posune, stín zmizí a nechávat zásoby na přímém slunci by bylo nezodpovědné. Takto, když jej zahrabe, tak jej pomocí písku izoluje a ochrání. Až si bude chtít odpočinout, voda nebude horká a jídlo zůstane jedlé.
S ukrytým jídlem už mu nic nebránilo vstát. Nakonec ještě překontroloval své tanto připevněné vodorovně v bederní částí zad, kdy pochva byla uchycena k lemu kalhot. Díky krátké, třiceti centimetrové čepeli se tak se zbraní v této pozici lehce manipulovalo. Tak samo na tom bylo i pouzdro se senbony, které měl upevněné na levém stehnu, kde si lebedili vedle deseti výbušných lístků, které však dnes používat nebude. Asi těžko by se pak dočkal pochvaly, kdyby poničil hradbu, na které by popravdě mnoho škody nenadělal. Deset lístků je na odpálení této ochrany velmi málo. Stejně je i měl i přesto u sebe. Zvykal si na jejich přítomnost, neboť jeden nikdy nevěděl, kdy budou třeba. Jistota toho, že měl vybavení u sebe ho držela v klidu.*

*Trénink, který podstupoval byl v podstatě jednoduchý. Musel krokem, nikoli během, vyjít nahoru na ochranný val, přičemž musel použít i další jutsu, které jej budou okrádat o jeho vnímání, stejně jako jej slunce bude okrádat o sílu. Teoreticky to znělo zajímavě, ale praxe jak se skoro vždy ukáže, byla naprosto odlišná. Už teď, ještě předtím, než vůbec vkročil na zeď se mu její velikost zdála nezdolatelná. Ve stavu v jakém se nacházel nemohl doufat, že ji celou zdolá.* Dost! *Rozkáže si. Pokud bude pochybovat už teď, může se otočit a jít rovnou domů. Dokud to nezkusí, neví. 
S nádechem uzavřel své oči pod branami víček a nechal do chodidel vplout dostatek chakry, která jeho tělo udrží při kolmém výstupu. Bez dalšího zdržování pozvedl pravou nohu, kterou ihned následovala levá. Krok vystřídal s krokem a spolu s povzdechem nechal ruce stvořit tři pečetě. Po jeho bocích se hned na to sformovali dva klony, kteří byly věrným obrazem jeho samého. Zatím šlo vše dobře. Klony se nikterak nedeformovaly. S dalšími kroky se soustředil na chakru, která obalovala jeho tělo.
Představil si ji jako vrstvy papíru, které lze snadno odtrhnout, jako listy z kancelářského bloku sloužícímu na poznámky. Dle jeho vizualizace se začala spouštět technika Yumi klanu, při které se z jeho těla odlouplo pár lístků zářivě bílého papíru tvořeného chakrou. Listy se začaly splétat a skládat do origami podoby Bělořita pouštního. Jednalo se o pěvce, který, jako jeden z mála, žil v pouštních oblastech. V Sunagakure jich žilo mnoho a origami, které jej znázorňovalo nebylo nikterak obtížné, neboť se skládaly z pouhých třech listů. Kolem klonů a tak i jeho samého během okamžení lítalo hned deset těchto ptáků. Aby celkové dílo ukončil, pozvednul svou levou ruky, jejíž prsty nechal sformovat do pečetě Tairitsu no in, pomocí níž soustředil svou chakru do jíž stvořené techniky klonů. I ti tak během chvíle získaly své iluzivní origami.
Tři osoby, třicet origami a výstup, který nebral konce. Obtížný trénink, který jeho tělo nikterak nešetřil. Poukazoval hlavně na to pot, který se ve svých říčkách projížděl po těle s jediným cílem. Buďto se vsáknout do  oblečení, nebo se volným pádem snést k zemi, ke které ani nedopadnou. V sálajícím horku se totiž mění jejich konzistence z tekuté na páru.* Jak mám tohle vylézt celé, ty pitomý staříku? *Zakřičí s plných plic, v momentě, co se nacházel tak sto dvacet metrů nad zemí. Jeho výdrž držela pohromadě jen vůle, která se začala hroutit také.* Místo mozku má jen ty svoje bicepsy, tricepsy a další svaly co končí i nekončí na “psy”. *Další slova na účet jeho povedeného otce, který se uráčil nedostavit. Vyrušení v podobě vyřknutí emocí však způsobilo nerovnováhu v ovládání chakry. Při dalším kroku se zeď pod jeho chodidly lehce rozrobila a klonům se pokřivily kontury. I několik origami zakolísalo v jejich letu, přičemž se dva z představitelů opeřenců rozložili a zmizeli.* Sakra! *Sykne, se zastavením se. přičemž zruší obě techniky, aby se mohl lépe soustředit na chakru ve svých chodidlech. Nejspíše dosáhl limitu. Chvíli jen dýchal a obnovoval přísun stabilní chakry, než udělal další dva kroky, aby zmizel z dosahu toho nestabilního kroku, který udělal. Levou rukou vytáhl z pouzdra jeden ze senbonů, na jehož jedné straně byl uvázán kus obvazu, Ten s přikrčením se zabodl do místa, které pro teď bylo jeho limitem. Obvaz se ani nepohnul. Ani v této výšce nebyl žádný vítr. Pro svůj trénink si vybral opravdu špatný den - i když dle slov otce by ten den byl víc, nežli jen dobrý.
Cesta dolů pro něj byla mnohem lehčí, neboť jeho mysl nezatěžovali další dvě techniky. Navíc, mohl i běžet, což se neukázalo jako zrovna ten nejideálnější plán. Těsně před zemí totiž nohou zavadil o vyvýšený kus, a díky vypětí a radosti z toho, že je už takřka dole, neudržel v nohou dostatek chakry. Zakopnutí skončilo pádem z jednoho metru a placákem v písku, ze kterého se začal ihned soukat na nohy. Písek ožehnutý sluncem měl totiž příšerně vysokou teplotu. Bez dalšího otálení a s ústy plnými písku a nadávek se vydal zpět k menhiru, pod kterým zakopal vak s pitím a jídlem. Stín, ve kterém seděl už tam dávno nebyl, neboť slunce se posouvalo na své pouti oblohou. I tak ale má ještě dobrých pět hodin, než se ztratí za skálou na západě vesnice. S trochou štěstí má tedy ještě dva pokusy na to, aby se dostal výš, než doposud. Ano, pouze dva, neboť trénink znamená i odpočinek.
S odplivnutím odhrnul vrchní horký písek stranou a pak i chladnější část pod ním, než vak našel, zatím jej však neotvíral, neboť pohledem u zkoumal okolí a vyhledával další stinné místo, kterých tu bylo pomálu. Přesto jedno dostatečně velké našel. A tam otevřel vak a vytáhl jednu flašku vody, kterou ze sednutím si otevřel. Pil pomalu, po malých doušcích, aby tělo vodu lépe zpracovalo. Stoprocentně byl dehydrovaný a v takových chvílích nikdo nesměl vodu pít ve velkém. Voda by se v těle neudržela. S odložením lahve vytáhl i toast, do kterého se pustil spolu s jablkem. Celou dobu u jídla sledoval senbon, na kterém visel nehybný kus obvazu.*

*Zvednul se opět až po hodině, kterou strávil odpočinkem, u nějž si uvědomoval, jak jej celé tělo neskutečně pálí. Spálil se totiž i přes opalovací krém, kterým se ale opět namazal, aby snížil dopady dalšího opalování/spalování sebe sama. Tohle bude naposledy. Příště si musí vzít více vody a vynechat nátělník. Holt bude muset překousnout poněkud delší oblečení, které ho od otravného slunce bude držet dál. Poprvé v životě doufal i v to, že matka bude doma, jelikož s jejími lékařskými technikami by spálení tak velký problém nebylo. V opačném případě se nejspíše následující den nepohne, jelikož celé tělo bude mít jako v ohni. Teď to však tolik neřešil, neboť pocit pálení při pohybu vymizel.
Druhý výstup byl v mnohém snadnější, ale i v mnohém horší, než ten předchozí. Teplo se stupňovalo, ale udržet techniky stabilní, když očekávání neexistovalo, bylo mnohem jednodušší. Už ani neplánoval to, že vyleze až na vrchol. Na to opravdu neměl a dost pochyboval o tom, že otec to jako dítě zvládl. Stejně se zase jen vytahoval, aby ho vyhecoval. Nejspíše si ho spletl s bratrem. Což by i odpovídalo intonaci a celkovému dění. Avšak nyní nebyl čas na myšlenky, které zahlcovaly mysl vším možným, ale jen ne tím, co nyní bylo hlavní. Právě se totiž dostal do místa, kde předtím musel svou pouť ukončit. S přikrčením se vytáhl senbon, který vsunul zpět do pouzdra, načež pokračoval dál.
Po dalších stech metrech přišel zádrhel. Skála sice byla velká a masivní, ale zvětalosti se nevyhla. Při jednom z kroků se spolu s ním uvolnil i kus kamene, na kterém doposud stál. Techniky klonů i origami se okamžitě zrušili, zatímco tělo si násilně přivlastnila gravitace. Padal. Pokud by z této výšky dopadnul na zem, určitě by se zabil. V takovém případě byly vyhlídky přežití tak malé, že neexistovali skoro žádné. Přesto jeho mysl zůstala v naprostém klidu. Smrt je konečným krokem jeho života, ale zde ten krok neudělá stejně, jako ho neudělal ve chvíli, co se snažil zastavit uprchlého nukenina. Pravá ruka téměř neznatelně vystřelila k části zad, kde se prsty omotaly okolo rukojeti tanto, který ve stejné rychlosti i tasil a zabodnul do skály, od níž se obratem dostal spršky jisker. Čepel však nebyla z nekvalitní ocele a tak náraz vydržela. Ale zastavení se nedostavilo.
S tím ale počítal. Potřeboval jen čepel udržet na skále do té doby, než se jeho tělo ocitlo o padesát metrů pod úrovní, odkud začal padat. Právě tam byla skála zaměněna za pískovec do kterého se ostrá čepel zaryla a zpomalila tak pád natolik, aby zbytek stihl zbrzdit nohami, do kterých vložil více chakry, než obvykle. Brzdná dráha i tak zabrala nejméně pět metrů, které tak zdobily dvě rýhy po nohou jež nestabilním proudem silnější chakry roztříštily skálu. Z nebezpečí však ještě venku nebyl, neboť jeho chakra byla téměř v tahu. Pokud se i nyní něco urve, nebo pokazí rozdělování chakry byť jen o minimum, na cestu dolů už mu nevyjde. Se zkousnutím spodního rtu nechá svou chakru vplout i do rukou, aby byl jeho úchop stabilnější a pevnější, načež viklavým pohybem vytáhne z pískovce tanto, které cvičeným pohybem vsune zpátky do pochvy. Jakmile se na něj později podívá, nejspíše obohatí svět kolem sebe mnohými nadávkami, jelikož zub, který způsobil nějaký obzvláště odolný kámen bude vybrušovat nejméně dvě hodiny. Minimálně to je otec naučil - starat se o své vybavení.
To však stranou a raději přejděme k cestě dolů, která byla mnohem opatrnější a obsahovala všechny čtyři končetiny. Právě pro takový případ si ruce omotal obvazy,  jelikož si do jejich látkové struktury mohl utírat zpocené prsty a dlaně jako takové na kamenných úchytech drželi mnohem lépe. /chyty sice díky chakře chytat hledat nemusel, ale i tak je většinou používal, aby užití chakry omezil na minimum.
Poslední metr a půl k zemi již seskočil. Měl chuť půdu pod svýma nohama políbit, ale tento akt si odpustil, neb jinak by si už tak vyprahlá ústa spálil. Raději jen vítězoslavně pozvedl obě ruce zaťaté v pěst, načež se opět vydal ke svému stanovišti, aby mohl z pod písku vyhrabat své zásoby. Vodu začal po malých doušcích hltat ještě dříve, než došel ke stínu, do kterého se svalil jako pytel brambor. Byl unavený, všechno ho bolelo, chtělo se mu smát i brečet zároveň. Pokud nad jeho osudem bdí nějaký bůh, přál by mu bolestivou a ukrutnou smrt. Tolik vadných věcí, co se mu za poslední čas udály by mnozí neprožili ani za celý život..
Ve stínu menhiru seděl  tak dlouho jak jen to šlo. I ten však po čase zmizel zanechávajíc po sobě jen vzpomínku, neboť i toho sebemenšího chladu se ihned zmocnil sluneční žár zahřívající písek. “Proč se sakra nemohli narodit jinde? V sněžných zemích, v deštných zemích, nebo třeba i v lese?” Povzdychne si nad tím a pomalu se postaví. Domů to je ještě dlouhá cesta. Snad mu bratr nezabaví vanu přímo před nosem. Dneska se na ni těší. Hromada ledové vody… Možná najde i nějaký led… Zahloubán v plánech se vydal vstříc pro teď jasné budoucnosti.*

Konec RPG. 
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Mon Mar 08, 2021 9:35 pm
*Zatímco jeho bratr se vydal vstříc tajům knihovny, které sám Kazeshi nikdy nepochopil a ani o to nejevil zájem, on se vydal domů. Chtěl trénovat a nehledal si proto žádné tajné nebo nepřístupné místo, i když jich pár v záloze taky měl. Třeba místo nad jedním vysokým pískovcovým útesem, který se mu už konečně povedlo několikrát vyšplhat pomocí jediné ruky. To však dnes v plánu neměl, dnes byl jeho plán daleko prostší a naprosto jasný. Jakmile se opět ocitl na pozemcích jeho rodiny, vydal se přímo do zahrady, kde se nacházela výbava pro trénink. „Tak schválně, dneska zkusím trochu širší,“ pronesl tiše sám k sobě a vzal jedno z prken, které se válely nedaleko dvou upravených pískovců. V každém z nich byla rýha tak, aby prkno zapadlo přímo do ní. Jeho otec to vyrobil pro něj a pro bratra ještě v době, kdy býval alespoň nějaký čas doma. Verze, kterou využíval otec stála opodál, mnohem vyšší a upravená tak, aby tam mohla místo prken zapadnout celá kláda. Kezeshi už si na tom zlámal několik prstů, skoro zničil zápěstí a nesčetněkrát sedřel kůži. To však byla zranění se kterými se dokázal smířit, jelikož tento trénink téměř vždy nesl své ovoce a on po jednom či dvou tréninzích vždy prkno zlomil. Potom ještě další jeden, aby se mu povedlo jej zlomit jedinou ranou. Zranění pak byla jen drobnost.*
*Jakmile usadil prkno a zkontroloval, že drží dobře, postavil se naproti němu a zaujal příslušný postoj. Jednu nohu posunul trochu více dopředu, tak aby mohl snadno držet rovnováhu a vložil do úderu sílu celého těla. Jednu ruku pak spustil k pasu, dlaní směřující napůl k zemi a napůl dopředu. Druhou ruku pak pokrčenou natáhl před sebe a dlaní namířil proti cíli. Kopíroval tak postoj z otcova Juuken Ryuu, vznešené pěsti. Sám to umění neovládal ani z daleka jak by měl s Byakuganem, avšak při tréninku jej otec často učil to alespoň napodobovat a přizpůsobovat se tomuto stylu boje a jeho to bavilo.*
*Na chvíli zadržel dech, potom vydechl, nadechl a udeřil. Dlaní ruky, kterou měl u pasu přesně zasáhl střed a druhou ruku pak spustil do stejné pozice, v jaké byla předtím ta druhá. Ihned potom, co udeřil do dřeva, které jen trochu zaprotestovalo, připomínaje tak svou nemilosrdnou tvrdost, ucítil bolest v zápěstí. To jej však nezastavilo a celý úder zopakoval znovu i druhou rukou. Pak znovu, znovu a znovu. Jeho rekord, který doposud vydržel byly tři hodiny, avšak to už pak druhý den nezvedl ani sklenici s vodou. Tehdy se o něj staral bratr, krmil jej a dával mu pít, když on své ruce nemohl používat. Nevěděl jak to tehdy dokázal vydržet, jelikož Kazeshi byl dost mrzutý pacient a spíše ho huboval za to, že se tak stará, než aby mu ukázal nějakou tu vděčnost. Nyní už tak nebláznil, dokud si nebude jistý, že to vydrží bez toho, aby si ruce znovu takto zničil. Další úder, další a další. Pokračoval takto půl hodiny, během kterých dokázal provést dvě stovky těchto úderů. Ruce jej bolely a byly v jednom ohni, avšak dřevo nejevilo nejmenší známky nějaké újmy. Že bych dosáhl limitu? Napadlo jej, když se vydal k nádobě z vodou ze které se napil, avšak rychle tu myšlenku vyhnal z hlavy. Ne. Tohle nemohl být ani z daleka jeho limit, kdyby jeho limit mělo určit těchto pár úderů, dosáhl by limitu už na dvakrát tak tenkém prknu, které dnes už přerazil, jako když jiný láme sirku.*
*Odpočíval celým pět minut, které si hodlal dopřát a pak se znovu pustil do opakování svého cvičení. Nyní však místo dlaní použil pěsti. Ve stejném pohybu i postoji, jen nahradil styl úderu a plochu, kterou teď mlátil do dřeva. Takto pokračoval s dalšími dvě stovkami úderů, po kterých jej pálely už celé ruce, avšak cítil, že paže ještě mohou a to jej motivovali pokračovat dál. V další sérii už styl útoku střídal, dvakrát pěstí a následně dvakrát dlaní. Dovolil si trochu zpomalit, takže za danou dobu zvládl udělat jen polovinu úderů co před tím, avšak o to více se soustředil na pohyb svého těla, který doprovázel útok a dával mu tak sílu, jež potřeboval. Rup. Dřevo ze sebe poprvé vydalo náznak újmy, což Kazeshiho povzbudilo v dalších úderech ještě k větší urputnosti a síle. Jeden. Druhý. Dřevo prasklo a on se mohl těšit ze své úspěchu. Ruce se mu třásly a jeho klouby a dlaně byly zcela zarudlé, avšak uspěl. Pro dnešek toto stačilo. „Budu si muset ty ruce obvázat..“ pronesl tiše sám k sobě, když si je obě prohlížel. Bratr by měl nejspíše řeči, kdyby jeho ruce teď viděl a to on nepotřeboval. Sice obvazy budou taky nápadné, však může si myslet, že to dělá jen proto, aby vypadal drsně, ač to bylo nepravděpodobné. Někteří blbci na akademii si to mysleli, když už přišel dříve s rukama v obvazech, ale jeho bratr nebyl tak hloupý a znal jej mnohem lépe než oni a důvod obvazů snadno prokoukne. To už ale bylo jedno. Napít se ještě dokázal a zítra bude moct pokračovat.*

KONEC RPG [TRÉNINK SÍLY]
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Trénink: Zásoba Chakry.

Wed Mar 10, 2021 2:16 pm
*Po svém tréninku výdrže byl jasně zřízený i přes to, že jej matka z nejhoršího dostala lékařským ninjutsu. Po spálení, které místy přecházelo v puchýře nebylo ani památky. I přesto však cítil značnou únavu, která mu nedovolovala si trénink zopakovat, nebo jej zaměnit za trénink síly. Existoval však další atribut, který si mohl vytříbit a tím byla samotná chakra. Kontrola tohoto elementu u něj byla značně vyvýšená oproti ostatním studentům, ale vždy zde byla možnost růstu a to už jen z toho důvodu, že ještě nedosáhl plného potenciálu v jejích limitech. S touhle myšlenkou však přicházela otázka: Kde se dočká klidu pro takový druh cvičení? Odpovědí byla akademie, nebo přesněji její střešní část, kam mnoho zvuků nedoléhalo díky jejímu umístění a taktéže výškovému potenciálu.
Poslední hodina skončila před hodnou chvílí, kdy byl nucen zamířit si to nejprve na nádvoří právě ve chvíli, kdy se bratr pral s jedním ze starších studentů. S povzdechem své kroky stočil ke skupině dětí, které je v hloučku povzbuzovaly.* Co se tu děje Saburo? *Optal se jednoho ze studentů stojícího v zadních řadách. Věděl, že chodí do třídy s bratrem. Byl tedy kloudným zdrojem informací.* Fu! Nooo… *Protáhnul, což nevěstilo nic dobrého. Minimálně to značilo fakt, že za rvačkou stojí jeho bratr.* Kazeshi ho vyzval, jelikož se Akira chvástal tím, jak je silný a že zkoušky na Genina zvládne levou zadní. *Odhadl to tedy přesně.* Že já se vůbec ptám. *S pousmáním, které zmizelo s jeho vykročením se začal proplétat mezi studenty. Někteří si jeho přítomnosti nevšimli, ale ti, co jej zaregistrovali tahali ostatní stranou, aby zvětšili imaginární arénu. Vždy to tak dopadlo. Buď přišel některý ze Senseiů, který souboj ihned ukončil a nebo přišel Fumiya. V takových případech zápas skončil také, ale mnohdy až po tom, co byl sám nucen bojovat proti oběma, kteří se svého zápasu nechtěli vzdát přičemž jen málokdy vyhrál.
Jakmile se v jeho zorném poli odhalili oba útočníci, zhodnotil situaci. Zabralo mu to jen chvíli, než se sám rozhodl zakročit. Svůj pohyb urychlil chakrou vměstnanou do svých chodidel, což mu dovolilo během okamžení stát mezi oběma studenty. Levou rukou přitom držel svého bratra za holení kost poblíž kotníku, pravou pa třímal zápěstí jeho oponenta. Zastavil tak kop i úder.* Dost! *Svůj hlas nikterak nezvedl. Naopak. Mluvil stejně, jako když se před chvílí ptal Sabura na to, co se zde děje. Přesto oba v jeho tónu mohli zaslechnout něco, co by normálního člověka alespoň mírně zviklalo. Jeho bratr však normální nebyl a místo odpovědi se chystal k dalšímu útoku. Fumiya však tohle očekával a tak snížil své těžiště, aby jedním krokem proklouzl pod bratrovou nohou stále zvednutou a zadrženou v kopu. Pravou ruku měl sice zaneprázdněnou držením jeho soupeře, ale on měl ruku volnou. Přitáhl ji tedy k bratrově noze a donutil ji k úchopu, načež všechny tři ruce násilně stočil v zápěstí. Kazeshi tak byl donucen k horizontální piruetě, po které skončil rozpláclý na zemi. Jistě, Fumiya na něj mnohdy nestačil, ale tady nebyl sám a se znalostmi taijutsu a s momentem překvapení tohle bylo jednoduché.* Řekl jsem dost! Jestli Vás tady nachytá sensei, s klidem si můžete Geninské zkoušky udělat, ale až tak za rok, dva a nebo více. *Pronese k oběma aktérům, načež bratrova soupeře donutí couvnout o několik kroků, které i on sám vytvořil. Až pak uvolnil své sevření jeho ruky.* Zkoušek se účastníme taky. Můžete si to tedy vyříkat tam a ne tady. *Podívá se z jednoho na druhého. Pohledem však zůstane na zuřícím bratrovi, který už se zvednul. Mnohdy by souboj neskončil, neboť jeho plamen se krotil jen stěží, ale slova spojená s tím, že stál tak, aby měl bratrova oponenta za zády tentokrát fungovala. Alespoň že tohle fungovalo. Když v podstatě vytvořil živoucí štít ze sebe sama Kazeshi častokrát vychladl stejně jako nyní, kdy se se spoustou nadávek otočil a odešel. I Aito, jak se později dozvěděl jeho jméno, se rozhodl opustit místo, avšak narozdíl od bratra v hloučku přátel.
Střecha akademie se nyní zdála jako výborný nápad. Nerušen, nehledán, neotravován nikým. Přeci jen cvičit nyní doma, bratr by jej nejdříve seřval, což mu za to pro teď nestálo.* Příště bys ho mohl zastavit i ty. *Hodí vyčítavý pohled po Saburovi, který se jen pitomě šklebil. Za zlé mu to však neměl. Zastavit Kazeshiho je mnohdy asi stejné, jako postavit se proti bájnému Bijuu jen s větví od uschlého stromu.  S dalším povzdechnutím se vydal zpátky do útrob akademie, jejíž chodby už znal z paměti. Trvalo mu tedy jen chvíli, než došel ke střešním dveřím vedoucí na střechu. Žebřík k nim však chyběl, což se jako problém popsat nedalo, neboť se to dalo obejít dalším využitím Kinobori no waza, kdy několika kroky po stěně dosáhl až na páčku, na jejíž stočení musel využít hrubší síly. Dvířka se však jeho odhodlání podvolila.
Vrchol akademie byl pod vládou větrného elementu, jež se zde díky jejímu čtvercovému tvaru a okolním budovám lámal do větších nárazových vírů, ve kterých vířil písek. To mu však problém nedělalo. Na tohle byl stejně jako každý člen Sunagakure zvyklý. S uzavřením dvířek se pomalými kroky vydal k jednomu z rohů, které měli vyvýšené okraje. Ty slibovali alespoň částečnou ochranu před otravným pískem, který jej mohl vyrušovat. Zvyk sice byl železnou košilí, ale písek v nose, očích a ústech by jeho koncentraci mnoho nepřidal. S usazením se srovnal svá záda s rovným povrchem vyvýšené stěny a uzavřel své oči pod branami víček. Nádechem vystřídal výdech, načež ještě poupravil své usazení do klasického tureckého sedu, který mu zde přišel pohodlný o což šlo pro teď především.
Meditace mu nikdy problém nedělala, ale i přesto mu  nyní dělalo mírné potíže odstranit nežádoucí myšlenky. Bratrův další souboj mu v hlavě vřel jako kotel s vroucím olejem, který se chystal převrhnout.* Klid… *Zašeptal si pro sebe, načež nechal svou mysl zformovat se do rozsáhlé pouště, která nemá konce, ani začátku. Na tom však nezáleželo, neboť ve zrychleném podání kolem něj začaly růst stromy, jejichž kmeny se během chvíle tyčily k výšinám. Jejich větve započali svůj růst až o hodnou chvíli později, tvoříc tak zvláštní deštníkovitý tvar, který se zazelenal tisíci listy představujících nyní již vzdálené myšlenky.. Dračí stromy, tak se jim říkalo. V jejich stínu se začala rodit i tráva, stáčející se kolem jezírka opodál. Klidné, ničím nerušené místo v jeho mysli, jež mu dopomohlo k tomu, aby se dostal do vyšších sfér meditačního řádu.
V tu chvíli začal probouzet svou chakru. V představách projížděl od jednoho chakrovému uzlu k druhému a postupně je uvoloval v tom, aby propustili trochu ze své zadržované chakry. Všech třistašedesát jedna bodů mu zabralo čas delší, než-li hodinu, ale to si ani neuvědomil. Pro okolí mohl vypadat, jakoby spal, neboť nic kromě chakry nevnímal. Zkušenému shinobi by však nikterak neunikl chakrový obal, který objímal jeho tělo. Jakožto vlastník Byakuganu jeho tělo bylo schopné otevřít kterýkoli z bodů Tenketsu i přesto, že jeho Dōjutsu ještě nebylo aktivní, což se v meditaci ukázalo jako více než účinné. Bez aktivace však tohle mohl použít jen skrze tuto klidnou techniku, kdy jeho tělo bylo naprosto nechráněno před okolními vlivy.*
Co se… *Začal hlas Senseie, který si všiml špatně zavřených střešních dveří. Jakmile jeho pohled ulpěl na studentovi zmlknul a se vší tichosti se proklouzl dveřmi, které za sebou plně dovřel, aby zde další vstoupit nemohli. S klidem si sednul kousek dál od cvičícího studenta, kterého nevyrušil ani zaplením si cigarety, jejíhož kouře se ihned chopil vítr. Mlčel, neboť pochopil. Fumiyu jakožto studenta uznával, ač se mu nelíbilo jeho chování v hodinách, ve kterých hlavně spal, nebo civěl do prázdna. Chápal, že vše co se učí již znal a právě proto mu mnohdy dával úkoly nad rámec toho, co se učili. Dokonce mu půjčil i pár svitků, které by se jinak do rukou dostali pouze Chuninům. Nebylo v nich nic z technik, které se časem stejně naučí, ale spíše něco z odvětví anatomie, geografie, pohybů větrů a moří - prostě vše, co by se mu někdy mohlo hodit. Fumiya tyhle znalosti hltal ve velkém. Jak už bylo mnohokrát řečeno, právě proto se mnohdy hádal s knihovníkem, který jej nechtěl pustit do sekcí, které nejsou pro studenty akademie určeny.
Zatímco cigareta pomalu přicházela o svůj život sledoval Sensei se zájmem chakrový obal obklopující chlapce. Hustá, světle modrá chakra plně narušovala zákony země i vzduchu, neboť ač vítr foukal z jakékoliv strany, chlapcovy vlasy i volné konce oblečení poletovali spíše, jakoby byly vnořeny do neviditelné vody. Po hodné chvíli však chakry začalo ubývat, neboť Fumiya své chakrové uzly pomalu uzavíral.
Své oči v barvách tyrkenitu otevřel až po necelých čtyřech hodinách, kdy krom jistého druhu odpočatosti cítil i značné vyčerpání, neboť většina takto odhalené chakry opustila jeho tělo. Přesto byl s touto situací obeznámen. Nebylo to poprvé, ani naposledy, co takto trénoval.* Co bys dělal, kdybych akademii zavřel? *Ozval se znenadání hlas, což trhlo jeho tělem v úleku. Pohledem automaticky následoval zvukovou stopu, kdy se mu před očima vykreslil již sedící sensei, který měl v ústech další cigaretu.* Takeo-senseii! Ehm.. Omlouvám se. Chtěl jsem jen místo, kde budu mít klid a doufal jsem, že to zvládnu dříve, než se zavře. *Se slovy omluvně sklopil svou hlavu.* V takovém případě už je tady hodinu a půl zavřeno. Pro studenty jsou to hodiny tři. *Rozesměje se.* Máš štěstí, že akademii kontroluji. Mohli jsme tě považovat za zloděje. *S típnutí cigarety o menší popelník, který Fumiya při příchodu přehledl se Takeo rozhlédne po vesnici.* Takový trénink bys měl provádět spíše doma, nebo někde, kde máš klid a čas. Ne na akademii. *Poučí ho.* Podle toho, co jsem viděl jsi na tom díky své vrozené schopnosti mnohem lépe ne většina shinobi. Je jasné, že ti tohle zabere čas. *Zatím ho nikam nežene. Je mu jasné, že po takovém druhu meditace chvíli potrvá, než se tělo navolí opět na režim reality.* Omlouvám se, ale…. Trénovat doma…. Bratr by mě nejspíš nenechal, jelikož sem mu překazil další z jeho “tréninkových” soubojů. *Poškrábe se na hlavě, zatímco se Takeo opět pustil do smíchu .* Tvůj bratr je kvítko, ale pochybuji, že by tě rušil. Nejspíše by tě seřval, možná tě i majznul, ale pak by se přidal. Také chce zesílit, možná i z větší části proto, aby ochránil tebe. *Po těchto slovech nastalo dlouhé ticho. Něco pravdy na tom bylo. Oba sílí proto, aby ochránili jeden druhého. Avšak to nic neměnilo na tom, že pár tréninků bez bratra bylo také fajn. Stejně to přeci jen bylo nejspíše i u něj.
Za přátelského mlčení seděli oba ještě pár dlouhých minut, než se Takeo rozhodl, že už je čas jít. Neměl čas tady dnes vysedávat, stejně jako na to neměl čas ani Fumiya. S dalšími slovy díků a rozloučení se oba ztratili na svých cestách po rudých vláknech osudu…*

Náhradní lokace za akademii.
Konec RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Tue Mar 16, 2021 7:48 pm
*Pohledem bloumal po stránkách deníku, který dostal od Syphy. Snažil se zaměstnat svou mysl, která hýřila bezpočtem různých scénářů toho, jak si jeho bratr asi vede na zkoušce. Pod očima se mu rozpínaly temné kruhy ukazující na fakt, že ze včera na dnes ještě nespal. Ráno tedy poslouchal jeho kroky, mířící z pokoje do koupelny, z koupelny do kuchyně a z kuchyně posléze i ven, aby se dostavil na místo konání. Vyprovázel ho alespoň pohledem, když se sám přemístil k oknu. Schválně nevylezl a nerozloučil se. Nechtěl se loučit, jelikož věděl, že ač z toho již vyrostl, neubránil by se slzám. Takto to vypadalo jako úplně normální a obyčejný den, kdy jeden nebo druhý beze slova odcházeli, načež se za několik hodin v pořádku vrátili. Ani tohle však nezabránilo obavám, které se snažil, jak už bylo řečeno překrývat informacemi, které mu stejně pluli jen na okraji mysli. Nedokázal se soustředit.
Od své vlastní zkoušky byl poněkud bez sebe. Pokaždé, když zavřel oči slyšel zvuk lámajícího se vazu jeho oponenta, který se na nic nezmohl, neboť jeho mysl byla unášena opojnou silou halucinací vyvolaných vodou z nesprávně určených kaktusů. Když tohle mučení mysl omrzelo, nahradil tento zvuk hlas kazekageho: “Zab, nebo budeš zabit!” Nejzlověstnější to však bylo v nočních hodinách, kdy se snažil usnout. V tomto luxusu mu bránili noční můry, které jeho tělo halily do potu a slz. Byl na dně. Opravdu. I přesto se ale snažil tvářit normálně, aby se vyhnul bratrovým průpovídkám, nebo snad i tomu, aby si o něj dělal starosti. Pravdou však bylo, že přemýšlel o tom, že vzdá cestu shinobi. Pokud jej takto vzala jedna smrt, co by dělal příště?*
Sakra… *Nechá zařváním alespoň své hlasivky vyřádit, načež deník vyšle na malou cestu pokojem, kde s poklidem skončí na smotaném futonu. Jeho plán nefungoval. S přenesením váhy kupředu následovaném přitáhnutím kolen k tělu se pomalu postavil a vydal vstříc koupelně, kde na chvíli koukal do umyvadla v něm se stáčela ledová voda. Tou si po hvíli několikrát opláchnul obličej, než pravou rukou zavadil o kohoutek, čímž proudu ustanovil přestat téct. S ručníkem a betřením sebe sama se nikterak neobtěžoval, místo toho se jeho tělo automatiky stočilo na patě levé nohy, načež pomalu vyrazil chodbou směrem mířícím k venkovním dveřím. S obutím bot, doteď pečlivě uložených v rohu se vydal na zahradu. Jeho chůze připomínala spíše zombie než živou osobu.*
Možná… *Další jednolité slovo, které se nespojí s jinými. Trénink by možná mohl zabrat. I když trénink? Chtěl pouze ventilovat veškeré emoce, které se v něm hromadily. Tomu nasvědčovaly i dva kůly, před kterými se zastavil. Pro něj a bratra byly určené ty, jež se nacházeli opodál. Tam si s klidem mohli vkládat prkna, která se pokoušeli přerazit. On ale stál před stěnou, kterou využíval jejich otec. Mezi kůly nebyla umístěná prkna, nýbrž celé klády z toho nejtvrdšího dřeva. S nádechem položil pravou dlaň na hrubou kůru, který nikterak neukazovala náznak toho, že by se měla sloupnout, neboť dřevo nedostává živiny z kořenů. Spíše naopak. Jakoby se ještě více utvrdila v tom, že na místě zůstane. Fumiya si moc dobře uvědomoval co se stane, pokud do toho někdo netrénovaný, jako on, udeří. Bolest by byla jeho nejmenší problém, neboť tato kůra by si i zdatně pohrála s jeho kůží, kterou by sloupla jako když dítě sloupne slupku z banánu. Chvíli i přesto přemýšlel nad tím, že přesto udeří.
Pravdou však bylo, že se nechtěl odrovnat příliš rychle. Raději se tey navrátil dom, kde ihned za venkovními dveřmi byla uložena malá lékárnička, ze které vyňal dva obvazy. Bílou látku měl kolem kloubů a dlaní omotanou velmi rychle a zdařile, načež už spolu s zubů utahoval uzly na zápěstí, které obvaz udrží na místě. Teď už ho nic nebrzdilo v tom, co měl v plánu udělat…
Zahradou se během chvíle ozývaly sice tiché, ale rytmicky dunivé zvuky, které byly doprovázeny dýcháním. Hluboký nádech střídaný stejně hlubokým výdechem, jakoby určovali to, která ruka právě udeří. Přesnější vysvětlení bylo to, že dechem korigoval bolest, které mu při každém nárazu projížděla celými pažemi. Své údery totiž nevedl pouze dlaněmi, ale střídal je spolu s údery pěstmi. Nebylo tedy zvláštní, že v průběhu jeho pátého úderu už se obvazy na obou rukou barvily karmínem.* Zab ne-bo bu-deš za-bit! *Odsekával slabiky v rytmu úderů, které vedl co ráz silněji. Když větu dokončil, nechal svůj hlas i nadále aktivní, což se převedlo v jakési zařvání, které protnulo zahradu jako úder hromu. Spolu s tím se jeho kolena podlomila a on padnul k zemi do jakéhosi posedu, kdy se prsty zaryl do tvrdého pískovce. Krev, které už se neměla do čeho vsakovat tak vpíjela svou horkost do chladnoucí země, která stejně jako tmavší obloha zvěstovaly příchod blížící se noci. Pokud chce být i nadále po boku svého bratra bude muset tohle přijmout. Bude muset zabíjet, bude muset vyhrávat a kdykoliv vyplnit všechny rozkazy, které mu budou nařízeny…*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Tue Mar 16, 2021 11:10 pm
*Z kanceláře sekretářky, kde se octl po zkoušce a kde vyfasoval svou čelenku vesnice si to namířil přímo domů. Nikde se nezdržoval a ač celý od krve, což přitahovalo tázavé pohledy čumilů nebo naopak těch, kteří věděli čím si chlapec prošel, byl spíše uzavřený ve vlastních myšlenkách. Potřeboval si nějak ujasnit co teď zažil a postupně to vstřebat. Stále si pamatoval ten nádherný opojný pocit a při pohledu na své vlastní ruce i teď cítil jak se mu srdce rozbušilo. Nikoliv odporem, ale vzrušením. Někde uvnitř věděl, že by to tak asi být nemělo, že by jej nemělo těšit utrpení jiných. Jistě těšilo jej už dříve, když se mohl nad ostatní vytahovat a dokazovat jim, že on je ten nejsilnější ze svých vrstevníků, avšak toto byl o něco dočista jiného. Umřel … a ač nelitoval, dalo se očekávat, že ta radost a vzrušení nebyli přirozené.*
*Slunce už se začalo sklánět daleko za obzor, když zabral za kliku domu. Pro tuto chvíli již myšlenky na to, co se stalo hodil za hlavu. I to mu přišlo nějak podivně jednoduché, jako by na tom už více nezáleželo. Nyní chtěl vidět bratra a jeho pohled, když uvidí, že se vrátil již stejného dne, jako odešel. Doma jej však nenašel a až při pohledu na zahradu si všiml, že jeho bratr trénoval právě tam. Zamračil se. Viděl, jak bratr zkoušel své údery na kládách, které pro trénink využíval otec … „Pitomec,“ pomyslel si a vydal se ven na zahradu právě ve chvíli, kdy se jeho bratr svezl k zemi. Když vycházel ven, byl stále od krve. Mikina, obličej a i obvazy na rukou – ty tedy nejvíce, byly celé od krve. Nikoliv jeho, ale to se dalo jen s těží poznat. Co se však dalo poznat byla čelenka, kterou dřímal v ruce a kterou pozvedl vzhůru, by ji bratr zřetelně viděl, když zaznamenal, že přichází. Kazeshi nic neřekl, jen se unaveně usmál a zase ruku spustil dolů. Nyní, když už byl tady, cítil, jak na něj únava dopadala tíhou jakou poznal jen při málokterém tréninku.* Jsem doma … *pronesl nakonec po chvíli mlčení.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Tue Mar 16, 2021 11:31 pm
*Návrat bratra domů promeškal až do chvíle, než se otevřeli dveře, které vedli na jejich zahradu. To donutilo jeho hlavu k mírnému stočení se tak, aby pohledem mohl spočinout na přibližující se osobě. Nijak jinak však prozatím nereagoval. V pomezi abstraktna mu však od srdce odpadl obrovský balvan, který představoval starost. Přežil to. Zvládnul to. Vrátil se. To, že jeho návrat byl tak brzký ho v podstatě ani moc nepřekvapilo. Znal ho asi nejlépe ze všech lidí v Sunagakure. Pokud by nepřemýšlel nad neočekávatelnými události, které mohly nastat a jeho bratrovi uškodit, věděl že svou misi dokončí mezi prvními. To že trhnul rekord, to už byla jen třešnička na pomyslném dortu, který ani jeden z nich absolvování nedostal.*
Závidím ti. *Promluvil po delší chvíli, kdy svůj pohled spustil opět k zemi. Opravdu mu záviděl. Na úlohu shinobiho zde v Sunagakure, se na rozdíl od Fumiyi hodil víc, než skvěle. Pokaždé testoval svou sílu. Nikdy se nevyhnul žádné výzvě a soupeře mlátil i dávno po tom, co už dle jiných zápas dávno skončil.* Závidím ti ten tvůj klid, úsměv, rozhodnost… Závidím ti a nenávidím tě…  *Hlas se mu zlomí a oči ještě více podlijí slzami, které ale prozatím odmítají opustit své místo.* Nenávidím tě za to, že pokaždé co se na tebe podívám, tak mám pocit, že jsem celý špatně. Že se sem nehodím, že nic nezvládnu.. *Ruce, ze kterých stále odtékala krev složil do pěstí, které ještě více zabořil do pískovce, jež se díky zvlhčení krví podvolil jeho vůli a mírně se propadnul.* Kurva, kurva, kurvaaaa…. *Chtěl zařvat, ale místo toho slova unikala skrze jeho zatnuté zuby.*
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Wed Mar 17, 2021 12:10 am
*Kazeshi přišel až k bratrovi a zamračil se. Tohle co viděl, co slyšel. Všecno to byla slova ustrašeného kluka. Bylo to to samé, jako když se bál ve tmě usnout, avšak nyní, vyčerpaný, ač se mu s tímto do žil vlinula nová vlna energie, už pro něj neměl takové pochopení v jaké snad i jeho bratr .. ne v to doufat nemohl. Neznal jej totiž nejlépe z celé Sunagakure, znal jej nejlépe z lidí na celém posraném světě. Kazeshi se sklonil a nehledě na vlastní třes rukou a to, že je měl celé od Saduyovi krve, jej popadl za límec a vyzvedl nahoru do stoje, přidržujíce jej u klády, do které ten pitomec před chvílí mlátil a pravděpodobně si u toho zmrzačil ruce.* Jsi pořád jen chlapeček co se bojí tmy co? *zavrčel na něj skrze zaťaté zuby.* Laskavě se vzchop a nauč se dělat to, co dělat musíš. Protože pokud ne … budu tě muset jednou pohřbít. Budu muset za tebou chodit a uklízet ty sračky, co si sám nedovedeš vyřešit.* chyrlil na něj slova v zápalu vzteku, jež jeho bratr svou ukázkou bezmoci vyvolal.* Nedokážeš si své věci vyřešit pořádně. Nedokážeš se ani zříct věcí po kterých ti nic není. Přesně jako se Saduyou .. ten pitomec si myslel, že už mě jednou zmlátil, proč si to asi myslel, hmmm? Nebo mi snad chceš tvrdit, že ses tomu pitomci nedokázal ubránit a dát mu co proto? *znovu se odmlčel a probodával bratra pohledem.* Nechal jsi to zajít tak daleko, zatajil si to a podívej se … podívej se, kolik sraček z něho je. *pronesl a pohybem hlavy naznačil na všechnu tu krev, kterou na sobě měl.* Takže se laskavě koukej sebrat a přestaň brečet, ty ufňukaný mimino.
avatar
Anonymní
Anonymní

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Wed Mar 17, 2021 12:37 am
*Vypadal jako hadrová panenka, nebo lépe loutka, kterou právě do rukou uchopil mistr loutkář. Nebránil se tak tomu, když byl násilně vyzvednut na nohy čelem ke svému bratrovi, jehož slova byla ostřejší než tisíce nožů, které by do něj někdo mohl zabodnout. Ani tyto chladné zbraně by totiž nedokázali způsobit tolik bolesti.* Hah.. *Nechá ze sebe vyklouznout citoslovce pobavení.* Tohle na tobě taky nenávidím. *Spojí své oči s těmi jeho, které se zdály pevné jako brány do ekelných jam. V těch jeho toho Kazeshi mohl zahlédnout hodně a zároveň  v podstatě vůbec nic. Pro teď byl prázdný, jakoby se jeho duše stočila do klubíčka a na nějaký čas stáhla někam hodně hluboko.* Saduya… Opravdu si myslíš, že jsem se mu bránil? Nechal jsem ho ať si se mnou dělá co chce. *Svou vlastní ruku přenese k límci jeho mikiny, kterou po jeho obrazu také uchopí a sevře v pevném stisku.* Nechal jsem ho kopat, bouchat i řezat a víš proč? *Přiblíží svou tvář těsně k té jeho.* Jen proto, aby si na tebe někde nepočíhal s ostatními a já nemusel pohřbívat tebe. *Volnou rukou jej uchopí za mikinu na boku, jakoby se chtěl ujistit v tom, že mu nikam neodejde.* Myslíš si jak je všechno snadné. Že stačí jen někoho vyprovokovat a zmlátit ho a budeš mít klid. O tvé síle  nikdo nepochybuje, ale o tvém mozku jsou na pochybách všichni. Lidé nehrají čestně a proti patnácti starším se zbraněmi by sis neporadil ani ty. *Vydechne ta slova v jednolitém proudu. Zdálo se, že pro teď roli přebral hněv.* Sice možná jsem malé ufňukané děcko, ale tohle malé ufňukané děcko se každý zkurvený den snaží, aby ho mohlo i nadále prožívat se svým bratrem. *Ruku, kterou ho držel za límec mírně narovná, čímž mezi nimi utvoří patřičný prostor. S tím uvolní i ruku druhou, kterou během chvíle zdvihne a rychlostí přenese směrem k jeho tváři. Prostě a jednoduše mu jednu vrazil i když o síle úderu by se dalo pochybovat. V rukách mu rvalo, jako by mu je z těla zaživa trhali.* Opravdu ti závidím to, že vidíš  tenhle zkurvený svět tak jednoduše. *Zavrčí.*
Sponsored content

zásoba - Yumi            Empty Re: Yumi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru