Yumi

+6
Hakai/Nozomi
Misaki Makotto
Kaede Hisa
Arisu Sasaki
Eren Maruboshi
Admin
10 posters
Goto down
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Sat Dec 25, 2021 2:37 pm
*Zasmál se nad její první větou ohledně rodičů. Přišlo mu to humorné.*  Samozřejmě, protože když by moji rodiče byli sérioví vrazi, tak já taktéž budu vrah? *Zeptal se jí zvědavě, protože takové myšlení mu přišlo vtipné. "Rodiče shinobi, tak budu i já shinobi.." Smál se uvnitř sebe nad tímto. Čekal, že řekne že chce něco dokázat nebo zapůsobit či někoho chránit kvůli tomu, že chce být shinobi, ale to, že rodiče jsou shinobi, tak i já budu je prostě nesmyslné a celkem i litoval dívku, že nemá jakési svoje vlastní ambice.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Sun Dec 26, 2021 4:43 pm
*Když se zasměje, tak sivv duchu povzdechne a přemýšlí.* Mno asi ne, *poví mu Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí. Samozdřejmě, že to nebyl jediný důvod, proč se stala shinobim.* Mno shinobim jsem se stala taky proto abych mohla ochraňovat lidi, na kterých mi záleží, *poví mu nakonec Misaki a pak se opět odmlčí. Přemýšlela na co by se ho mohla zeptat, ale nějak jí nic nenapadalo a on sám se na nic dalšího nezeptal.* 'Hmm je zajímavý,' *proletí jí hlavou.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Wed Dec 29, 2021 7:39 pm
Ochraňovat lidi, na kterých ti záleží. To máš pěkný, že jich máš víc. *Usměje se nad tím, kdy otočí hlavu na kaktus, co je za ním a pak si povzdechne. Následně se otočí opět hlavou na Misaki.* Já se stal shinobim, abych ochraňoval svou sestru a zkusil.. se stát někým lepším, ale je to zde tady těžké. Proto budu chránit jen svou sestru a ostatní.. *Zamyslí se, než najde to správné slovo.* Ostatní jsou mi ukradení, ale neboj se. Kdyby se ti něco stalo, tak bych ti pomohl, protože je to moje povinnost. Nejsem přeci zrůda. *Zasměje se nad tím, protože si nikdy jaksi jako zrůda nepřipadal či ani nepůsobil (XD).* Kolik ti je, prcku? *Zeptal by se jí zvědavě na věk.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 01, 2022 5:48 pm
*Poslouchá slova Hakaie a jen se pochu pousměje.* Sice jich moc není, ale aspoň sestra a rodiče, *poví mu Misaki a dívá se na Hakaie.* Aha, zajímavé, mno každý má nějaký cíl, *řekne mu Misaki, celkem zamyšleně. Při jeho dalších slovech se na nějakou chvíli odmlčí.* Díky, *poví mu Misaki, protože byla ráda, že se s ní někdo baví a je na ní hodný.* Snad se mi nespleteš s mnou sestrou, kterou vypadá stejně jako já, protože jsme dvojčata, *poví mu Misaki a trochu se zasměje, protože to bylo normální, že si je lidi pletli. Když se jí zeptá na věk, tak se trochu pousměje.* Je mi osm, *poví mu Misaki a usměje se na něj.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Tue Jan 04, 2022 5:13 pm
Chápu, sestra a rodiče. I to je hezký, že chce někdo chránit své rodiče.. *Sám rodiče chudák neměl, ale on by je nechránil i kdyby se najednou objevili, protože by nechránil a ani se nezajímal o někoho, kdo prostě od nich uteče a nedá žádný vzkaz.* Nemusíš se bát, že si tě spletu. Upřímně pochybuji, že by tvoje sestra za mnou přišla a sledovala by mě z dálky a až pak na mě promluvila. *Zasmál se nad tím.* Osm? Velká holka.. *Sám radši nevzpomínal na své mládí, protože by to přineslo jen bolest a všechno, kdy jako malý musel pít zbytky alkoholu či lízat krev ožralcům, co leželi na zemi, aby neumřel na dehydrataci. No, ne každý žije v pohádce, že.* Máš skoro celý život před sebou, si pěkná.. Možná to dotáhneš daleko, než si myslíš.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Tue Jan 04, 2022 7:46 pm
*Nad jeho slovy jen souhlasně kývne hlavou.* Eh, mno to nevím jeden nikdy neví, co udělá, *poví mu Misaki, protože její sestra byla taky celkem nevyzpytatelná osoba. Při jeho slovech se jen trochu pousměje.* No nevím, většina lidí mě tak nebere, abych řekla pravdu, *poví mu Misaki, protože většina lidí jí ještě považovala jako malou holku. Poté se na nějakou chvíli odmlčí a poslouchá jeho slova.* Mno abych řekla pravdu, tak doufám, ale víš co... Jeden nikdy neví, co se může stát, může se stát nehoda nebo umřeš třeba na misi, jeden nikdy neví, *poví mu Misaki.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Tue Jan 04, 2022 8:13 pm
Vážně? Tak to je zřejmě divoška. *Pousměje se nad tím, kdy když mluvila o smrti, tak jen povzdechl.* Tak se snaž, abys neumřela, jo?! *Řekl takovým přísným hlasem, jak kdyby to byl rozkaz.* Pokud zvládneš geninskou zkoušku, tak bys měla zvládnout cokoliv, nebo se z toho.. "Zblázníš?" *Pomyslel si jenom, když tak nad tím uvažoval. Byla pravda, že po geninské zkoušce už nebyl takový jako dřív a choval se i jinak. Začal mít deprese, úzkosti a divné sny, které nikdy předtím neměl. Co s člověkem neudělá boj proti jeho šikanátorovi a následným jeho sežráním.* To je jedno. Prostě věřím, že nejsi slabá už jen kvůli tomu, že si přišla k cizímu. Poslyš... Misaki. Víš o tom klukovi, co sežral svého protivníka? Lidi se mu začali pak vyhýbat, ale ne, že by se už mu vyhýbali předtím, protože pochází z chudého místa, kde se mu spíš vyhýbali kvůli tomu odkud je, ale teď se mu vyhýbají ještě více a někteří z něho mají dokonce strach. Hlavně potom, co předvedl v Kumogakure, i když to byl slabý odvar.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 05, 2022 7:02 pm
*Při jeho slovech se trochu pousměje. Ne spíše nikdo moc nevěděl co od ní čekat. Při jeho dalších slovech jen souhlasně kývne hlavou, protože Misaki umříz nechtěla a věřila, že se jí povede projít geninskýma zkouškama, aby se mohla stát silnější.* Mno uvidíme, jak to dopadne. doufám, že se pak uvidíme, pokud to přežiju, *poví mu Misaki a usměje se na něj. * Když myslíš, ale mám takový pocit, že budu muset ještě hodně trénovat, než budu moct jích na chuuninské zkošuky, *poví mu Misaki a usměje se na něj. Nad jeho dalšími slovy se na nějakou chvíli zamyslí.* Mno něco málo jsem o tom slyšela, ale abych řekla pravdu, tak vůbec nevím kdo to je a nevím jetsli to je pravda, *poví Misaki, protože se jí tomu nějak moc nechělo věřit.* Proč se ptáš, *zeptá se ho celkem zvědavě.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Wed Jan 05, 2022 8:00 pm
Tak na chuuninské zkoušky jsi zřejmě mladá a máš dostatek času, tak nevím proč už přemýšlíš o chuuninských, ale je vidět, že zřejmě přemýšlíš dopředu. *Zasmál se nad tím jenom, protože mu to přišlo vtipné. On v osmi letech sotva přemýšlel nad tím, co sežene k jídlu a ona už myslí na chuuninské. "Rozmazlenec." Pomyslel si pro sebe, protože jí tak prostě viděl trochu. Zřejmě má vše, co chce, tak se zajímá jenom o sebe a o to, co jí čeká a kašle jaksi na ostatní věci. No, ale takový je skoro každý, kdo chce být ninjou či je ninja.* Proč se ptám.. Ono. Chtěl jsem znát tvůj názor na toho člověka a zajímalo mě, jak to vidí dítě tvýma očima, které jaksi nemá moc přehled dle informací, co má. *Jenom si lehce zakašlal.* Ono, moc celebrit tady není. Spíš tedy.. žádná. Nudní lidé, nudná vesnice.. nudné okolí. *Zasmál se nad tím, ale byla to pravda bohužel.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 05, 2022 8:09 pm
*Vyslechne si jeho slova a pak si trochu povzdechne.* To bude tím, že doma všichni vidí jen to, jaké to je být shinobi, *poví Misaki trochu smutně. Baví jí to, ale občas by chtěla mít trochu volného času, protože když je někdo doma, tak musí trénovat a tak, takže je to takové, že má vlastně na sebe jen čas, když je sama doma a to moc není, protože přes den je v akademii a pak doma a to musí dělat úkoly nebo si procvičovat techniky. Poté poslouchá slova Hakaie a jen kývne hlavou.* Aha, *odpoví mu jen nakonec, protože nevěděla, co dalšího by mu měla říct, tohle bylo hold něco, co moc neřešila. Nad jeho dalšími slovy souhlasně kývne hlavou.* Víš, abych řekla pravdu, tak bych asi jednou chtěla z vesnice někde pryč, třeba někde, kde není takové horko a je třeba sníh, prostě mi to tady nějak nevyhovuje, prostě nevím proč,*poví mu Misaki.* Neprojdeme se třeba, *zeptá se ho pak.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Thu Jan 06, 2022 5:17 pm
Když vidí všichni jaké to je být shinobi, tak zřejmě ty musíš také.. *Pronesl jenom zvědavým hlasem, jak jí tak pozoroval. Když však zmíní zmínku o sněhu, tak se jenom usměje. To sám říkal i on, ale za chvíli se konečně dočká svého sněhu na misi v Zemi Sněhu.* Taktéž jsem jako dítě chtěl poznat sníh a venkovní svět. Dokonce za pár dní jdu na misi do Země Sněhu, kdy poprvé uvidím sníh a konečně si ho užiju po tolika letech. *Poznámkou o tom, že jí to tady nevyhovuje, tak jí chápal. Ne pro každého Sunagakure byla. Byla spíš pro lidi, kteří jaksi nevědí, co s životem, kdy ti co chtějí žít si vždy přece najdou lepší místo, než toto. On sám by tady nejspíš ani nechtěl mít děti kdyby nějaké měl, protože by si přál pro své děti jen to nejlepší.* Chápu tě. Tohle není místo, kde by měli vyrůstat děti. Snad se aspoň rodiče o tebe dobře starají, když se rozhodli, že budou žít tady.. *Pronesl jenom milým tónem, kdy ignoroval její otázku o procházení se. Neměl sám jaksi náladu se procházet a ještě s malou holčičkou. Už tak měl špatnou reputaci tady a procházení se s malou holkou by tomu dodalo řádné bomby.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 06, 2022 5:55 pm
*Poslouchá slova Hakaie a jen souhlasně kývne hlavou, protože se doma aspoň od jedné z nich očekávalo, že bude ninja. Když řekne, že se brzo podívá do země Sněhu, tak jen trochu překvapeně zamrká.* Snad se tam taky jednou podívám, *poví celkem zasněně Misaki, protože to byl její sen podívat se do země Sněhu.* Přijde mi to tady takové nudné, není tady tráva, žádné stromy, o kterých jsem četla v knížkách, *poví celkem smutně Misaki.* Neukázal by jsi mi nějaké techniky, prosím, *zeptá se ho celkem zvědavě Misaki.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Thu Jan 06, 2022 6:13 pm
Snad ano. *Odpoví ji mile, kdy jen dále přikyvuje nad tím, co říká. Měla pravdu. Dokonce měl pocit, že dívka je zatím jediná normální osoba, se kterou se tady setkal a myslí si, že je Sunagakure nudná. Dělalo mu to radost, že konečně někdo, kdo s ním souhlasí.* Máš pravdu, Misaki. Taktéž mám stejný názor jako ty. *Ovšem její prosba ho celkem překvapila. "Mé techniky?" Pomyslel si jenom překvapeně. Tohle bylo taktéž poprvé, co po něm někdo chtěl vidět nějaké techniky. Přemýšlel nad tím a nevěděl, co přesně jí má ukázat. Suiton techniky tu byly celkem zbytečné a klanové? No, neměl u sebe svůj bublifuk. Maximálně tak nějaké taijutsu techniky, než ninjutsu. Taky on byl spíše na Taijutsu, než Ninjutsu.* Mohl bych a rád, ale tady ne. Lepší by bylo tréninkové místo, ale to je odtud pěšky daleko, ale mám nápad. *Pronesl jenom, kdy k ní natáhl pravou ruku a otevřel dlaň. Chtěl, aby ho chytla a on si jí pak přitáhl k sobě a následně by se na tréninkové místo dostal o mnoho rychleji a to díky hachimonu. Ani se moc nebál, že by to nevyšlo, protože už to jednou zkusil na Katsumi, které se to bohužel nelíbilo.* Pokud chceš vidět nějaké techniky, tak mi musíš věřit. *Následně se jenom vesele zazubil.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 06, 2022 6:58 pm
*Misaki se na něj jen pousměje. Byla ráda, že potkala někoho takového jako je Hakai. Vypadl v pohodě a dokonce na tom byl stejně s názory jako ona. Poté čeká co jí odpoví na to, že chtěla vidět nějaké techniky. Když řekl že ho, ale ne tady tak byla celkem zvědavá co vymyslí. Když k ní natáhne ruku, tak se na pár vteřin zamyslí, ale pak ho chytne za ruku a poslouchá jeho slova.* Mno to asi můžu, sice nevím jestli bych tě přeprala, kdyby jsi mi chtěl něco udělat, ale kdyby jsi to měl v plánu, tak by jsi se mě zbavil nejspíše hned, *poví celkem zamyšleně Misaki.* Takže kam půjdeme, *zeptá se ho celkem zvědavě.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Thu Jan 06, 2022 7:26 pm
Neboj se. Nic se ti nestane. *Ujistí ji a když se ho zeptá, kam půjdou, tak si jí jenom k sobě přitáhne a pustí ji rukou, ale následně si jí chytne kolem pasu. Byl celkem silný, ale věděl, jak ji neublížit.* Tam, kde se trénuje! *Řekl veselým tónem a aktivoval třetí bránu hachimonu. Následně jenom skočil na jednu střechu domu, kdy se rozběhl směrem tréninkovému místu. Byl rychlý, ale hodně. Jeho kroky ani nešly slyšet, protože používal techniku tichého zabíjení i během toho, co normálně chodil. Následně jenom skočil na další budovu, potom skočil na ulici, z ulice na stěnu, ze stěnu na další budovu a tak dál. Netrvalo ani pár minut a místo hodinové chůze se dostali k tréninkovému areálu skoro hnedka, kdy on jenom přistál na písečné cestě vedle pár kamenů. Uvolnil Misaki a následně jenom udělal pár kroků zpět, kdy deaktivoval hachimon.* Tak jsme tady, co říkáš na cestu? *Mrkl na ní jenom vesele.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 06, 2022 7:36 pm
*Misaki se jen trochu pousměje. Když jí chytne kolem pasu, tak jen trochu překvapeně zamrká, protože jí to trochu překvapilo. Následně se s ní rozběhne ulicemi Suny.* 'Hmm ten je až moc rychlý na mě, ale kupodivu se mi to líbí, asi mu budu říkat rychlonožka,' *řekne si v duchu Misaki a pousměje se. Když se pak dostanou na místo, tak se Misaki postaví na nohy a jen trochu pousměje.* To bylo super, taky bych chtěla být tak rychlá, ale já jsem spíše na ninjutsu, *poví Misaki a pousměje se.* Copak ještě umíš, *zeptá se ho zvědavě.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Thu Jan 06, 2022 8:13 pm
*Jenom se usmíval, když mu oznámila, že se jí to líbilo. Měl z toho radost, že aspoň někoho dělal chvíli šťastným.* Chápu. Ninjutsu je taky fajn. *Pronesl jenom, kdy si rukami sundal plášť, který hodil kousek od sebe.* Nejen že jsem hodně rychlý, ale taktéž dokážu být extrémně silný.. *Oznámil ji a odskočil ještě kousek od ní, aby jaksi nebyla v epicentru dění. Následně mu jenom zrudla kůže, obalila ho nazelenalá chakra a jeho vlasy začaly sami od sebe vlát bez toho, aby byl nějaký vítr. Bylo to opět tady. Čtvrtá brána hachimonu a zatím jeho nejmocnější technika, kterou uměl.* Tato technika.. *Koukl na svoje ruce a jenom se usmál.* Mi dokáže zlepšit všechny fyzické atributy a udělat ze mě mlátičku. *Oznámil ji, ale spíše takovým hlasitějším hlasem, protože se nacházel taky kousek od ní, aby byla v bezpečí.* Tomuhle říkám tlesknutí tmy. *Pak jenom dal ruce před sebe a v rychlosti tleskl rukami před sebou, čímž vytvořil rázovou vlnu, jak na chuuninských zkouškách. Ovšem teď to nebylo plnou silou, ale slabší tak, aby jí Misaki mohla pocítit. Mohlo se stát, že by to sní lehce pohnulo, ale nic hrozného. Navíc byla trochu dál od něho, tak to nemělo takový vliv.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 06, 2022 8:25 pm
*Misaki poslouchá slova Hakaie a jen se trochu pousměje.* To zní super, *poví mu a sleduje ho. Když pak najendou jeho tělo změní barvu, tak jen překvapeně zamrká a dále ho sleduje.* To vypadá hodně zajímavě, *poví mu Misaki, protože nic takového ještě nikdy neviděla.* Hmm, takže ti to zvýší fyzišku, hodně zajímavé, tohle jsem ještě nikdy neviděla, *poví celkem zamyšleně. Když potom na ní jde nárazová vlna, tak má trochu co dělat to ustát, ale nakonec se to povede. Poté se rozejde k Hakaiovi.* Tak to já zatím umím jen techniky z akademie. Ne že by bylo nudné, určitě se budou hodit některé, ale přijde mi to trochu moc jednoduché, *poví mu Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí. Poté se začne soustředit na svou chakru a začne skládat pečetě. Následně se vedle ní v vlhkosti ve vzduchu vytvoří jeden ledový senbon, který jí následně spadne do ruky.* Já umím tohle, ale v Suně mi to je celkem k ničemu, *poví mu, když se začne rozpouštět.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Thu Jan 06, 2022 8:50 pm
*Hachimon deaktivuje a ruce si dá do kapes, kdy se ještě pohledem ujistí zda je v pořádku. Jenom si odechne, když uvidí Misaki stát na místě, která pak došla k němu. On nikam nešel, tak jenom počkal až dojde a koukal opět na ní.* Tak i z techniky akademie jsou užitečné, když je umíš použít. Můžeš díky nim chodit po vodě, či po stěnách a nebo se změnit na kohokoliv či na cokoliv. Sice jsem se nikdy na nikoho neměnil, ale vždy mi to přišlo zajímavé. *Odpověděl jí jenom vesele, když jí zajímavě pozoruje. Nevěděl, co dělá, ale tak nebál se a byl zvědavý. Když vytvořila ledový senbon, tak jenom nadzvedl obočí. Bylo to něco, co nečekal, že umí vytvořit ve vzduchu ledový senbon, ale bohužel se začal ihned rozpouštět. Zasmál se jenom lehce, protože mu to přišlo vtipné.* Nevadí, Misaki. Můžeš si aspoň říct, že si jedinečná a umíš vytvářet ledové senbony. Možná by ti to šlo kdybys byla někde, kde je sníh. Škoda, že nejsi starší, tak to bys mohla jít se mnou na tu misi a třeba to tam zkoušet, ale neboj, jednou ti to bude k užitku. *Kývl jenom na to. Měl chuť jí pohladit po vlasech, aby jí jaksi zlepšil náladu, ale nakonec to neudělal.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 06, 2022 9:11 pm
*Katsumi se dívá na Hakaie a poslouchá jeho slova.* To jo a co ty víš, třeba jednou budeš potřebovat změnit, nikdy nevíš, *poví mu Misaki a trochu se zasměje. Poté dá ruku opět dolů a podívá se na Hakaie a poslouchá jeho slova.* Mno to máš asi pravdu. Jedinečná jsem akorát mám takový pocit, že kdybych žila v jakékoliv jiné vesnici, tak by mi ta technika byla mnohem užitečnější než tady v Suně, *poví mu Misaki trochu smutně.* A kdo ví, třeba časem budu bojovat někde jinde, než v Suně a budu to tam moc použít, *poví mu Misaki trochu veseleji už.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Wed Jan 12, 2022 5:45 pm
Třeba. Člověk nikdy neví, že? *Pronese a jenom se usměje na ní vesele.* Tak.. někdy člověku štěstí nepřeje, ale nesmíš zoufat. A jak říkáš. Třeba budeš někde jinde, kde to budeš moci využít a třeba použít i pro svůj prospěch. Teď dokážeš vytvořit jenom ledovou jehlu, ale třeba za pár let někde jinde, kde je sníh? Tam bys dokázala vytvořit třeba celou ledovou vesnici, či dokonce město! *Mluvil k ní ambiciózně, ale prostě chtěl jí dodat sebevědomí. To byl on. Pomáhá ostatní, i když má vlastní démony, které ignoruje. byl však rád, že dívka už zněla veseleji. Měl z toho dobrý pocit, že aspoň někoho dělá šťastného.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Fri Jan 14, 2022 9:52 pm
*Poslouchá jeho slova a jen se trochu pousměje.* Jo, to máš pravdu, *poví mu a poté se opět odmlčí. Nad jeho slovy jen souhlasně kývne hlavou, protože nikdy nevěděl, co se jí časem povede.* Mno díky za fajn společnost, ale už budu muset jít, mám ještě nějakou práci, *poví mu Misaki a poté se rozejde ulicemi Suny domů.*


-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Sat Jul 16, 2022 2:09 pm
*Byl podvečer a Misaki seděla doma a přemýšlela, co by mohla dělat. Mezi lidí se jí nechtělo a doma sedět taky ne, tak se rozhodla, že by si mohla zajít zatrénovat. Převlékne se do bílého trička a černých kraťasů, na pravou nohu si dá pouzdro se zbraněmi, na opasek si dá druh= pouzdro, ve kterém má ještě svitky se zbraněmi a za opasek si dá ještě katanu. Nakonec si vezme ještě čelenku Suny a dá si jí kolem krku. Když má vše, tak se rozejde do kuchyně, kde si vezme něco k pití a pak se přesune do předsíně, kde se obuje. Když má vše, tak otevře dveře, vyjde ven, zamkne a vydá se do ulic Suny. Vydá se nejkratší možnou cestou, kterou zná k vodní nádrži, protože se tam chtěla dostat co nejrychleji a vyhnout se co nejvíce lidem. Když se tam po nějaké chvíli dostane, tak si odloží láhev a katanu a trochu se protáhne. Následně se trochu proběhne a rozcvičí se. Udělá si třicet dřepů a třicet kliků. Poté co se rozcvičí, tak se začne soustředit na svou chakru poté složí několik pečetí a vytvoří pět klonů, které vypadají stejně jako ona (Bunshin no Jutsu). Poté nechá klony zmizet a znovu vytvoří několik klonů, tentokrát se jí jích povede šest, kdyby chtěla, tak by jich možná vytvořila ještě více, ale rozhodla se, že dneska zkusí raději jiné techniky. Poté se rozejde ke skále, která je kousek od ní. Když k ní dojde, tak se začne soustředit na svou chakru, kterou začne soustředit do chodidel a pak se rozejde po skále (Kinobori no Waza). Když se dostane až nahoru, tak si jen trochu vydechne a seskočí dolů a poté se znovu rozběhne po skále. Když je až nahoře, tak se dívá na vodní hladinu a nějakou dobu zůstane nahoře. Poté skočí dolů a znovu se začne soustředit na svou chakru a opět jí začne soustředit do chodidel. Pak se rozeběhne a po chvíli se odrazí od země a pomocí chakry doskočí ještě dále, než kdyby jí nepoužívala (Chakura Shotto). Takto se dostane až k vodní hladině. Jakmile je u vody, tak se znovu začne soustředit na svou chakru a rozejde se po vodní hladině (Suimen Hokou no Waza). Když se dostane až doprostřed nádrže, tak se tam zastaví a znovu se začne soustředit na svou chakru. Poté složí několik pečetí a na svou chakru, po chvíli se začne před a kolem Misaki objevovat mrak, ze kterého začne pršet (Suiton: Sukoshi no Ame). Během toho co prší, tak se znovu soustředí a začne skládat další pečetě a poté se kolem Misaki začne objevovat mlha, která začne víc a víc houstnout (Suiton: Kirigakure no Jutsu). Vzhledem k tomu, že se nachází v Suně, tak i k večeru začne mlha velmi rychle mizet. Na nějakou chvíli se ztratí ve svých myšlenkách a sleduje mlhu, která pomalu mizí. Následně se začne znovu soustředit na svou chakru a začne skládat další pečetě. Před Misaki se po chvíli začne zvedat masa vody, která se zformuje do podoby hada (Suiton: Ja no Kuchi). Voda se poté rozletí směrem na břeh a zaútočí na jeden velký kámen, voda se rozleje do okolí. Následně začne skládat další pečetě a poté se naproti Misaki objeví klon, který je stejný jako ona (Suiton: Mizu Bushin no Jutsu). Poté zvedne ruku a kolem klonu se zvedne velké množství vody, které uzavře klon do vodního vězení (Suiton: Suirou no Jutsu). Poté nechá zmizet vodní vězení i klon a znovu se začne soustředit na svou chakru a vytvoří z vody několik shurikenů, které se rozletí pryč od Misaki (Suiton: Mizu Shuriken). Poté se rozejde zpět na břeh, když tam dojde, tak se posadí na zem, zavře oči a ignoruje všechny zvuky, které slyší a snaží se uklidnit svou chakru. Nějakou dobu se jí to nedaří, ale nevzdává se a pokračuje v tréninku. Když se jí to po nějaké chvíli povede, tak si v duchu oddechne a začne se soustředit na svou chakru a začne jí shromažďovat v pravé ruce, když jí tam má dost, tak jí pomalu začne přesunovat do druhé ruky, pak různě po těle, aby se naučila ještě líp pracovat se svou chakrou. Po nějaké chvíli toho nechá a jen tak sedí. Po chvíli se zvedne na nohy a začne se znovu soustředit na svou chakru. Poté složí několik pečetí a vytvoří před sebou proud vzduchu, který rozvíří písek a možná by s ním měl někdo lehčí i trochu problém (Fuuton: Kiryuu Ranbu). Poté se zhluboka nadechne a zvedne ruku, do které vydechne proud vzduchu, který se následně zformuje do podoby koule a Misaki ho pak vypustí směrem, kde je skála a po technice v ní pak zůstane menší důlek (Fuuton: Eabōru no Jutsu). Následně si trochu vydechne a podívá se kolem dokola. Všimne si jednoho kaktusu a vydá se k němu. Když je u něj, tak se znovu začne soustředit na svou chakru a pak s ní švihne proti kaktusu a Misaki tak uvolní větrnou čepel (Fuuton: Juuha Shou). Z kaktusu kus dopadne na zemi. Misaki si trochu oddechne a poté se od něj trochu vzdálí. Poté se proti němu rozběhne, když už je celkem blízko, tak se odrazí od země a ve vzduchu si obalí nohu futonem a pak s tou nohou narazí do onoho kaktusu a prosto ho zničí (Fuuton: Nadeshiko-Ryū Kōha Senkaigiri). Následně doskočí na zem a trochu si oddechne. Už použila celkem dost chakry, ale ještě nějakou chvíli mohla trénovat, tak se rozhodla, že zkusí ještě nějaké techniky. Poté složí několik pečetí a vydechne proud vzduchu, který je celkem dost silný (Fuuton: Rassenpuu). Následně se rozejde k dalšímu kaktusu a vytáhne svitek, který má v pouzdře vytáhne ho a rozběhne se ke kaktusu. Vyskočí do vzduchu a svitek vyhodí do vzduchu, aby následně se z něj odpečetí několik zbraní, které začnou padat na zem (Souryuu Tensasai). Poté se rozejde zpět ke svým věcem a vezme si katanu a rozejde se zpět ke kaktusu. Když k němu dojde, tak si vytáhne katanu a začne se soustředit na svou chakru a poté se objeví na čepeli katany (Hien). Poté s ní sekne a proletí kaktusem, jako kdyby to nic nebylo. Poté švihne s katanou a pak jí schová do pouzdra. Trochu se vzdálí od kaktusu a začne skládat další pečetě a z papírků si vytvoří papírové kopí (Kami Supaiku). To pak vezme a hodí ho po kaktusu. Následně složí několik dalších pečetí a jí křídla z papírů a Misaki se vznese do vzduchu (Kami Enjeru). Následně jí z křídel začnou létat papírové bodce (Kami Shigure). Následně přistane na zem a nechá křídla zmizet. Poté se rozejde zpět ke svým věcem a vezme si láhev s vodou. Když se napije, tak se posadí na zem, zavře oči a znovu se začne soustředit na svou chakru. Nějakou chvíli se jí chakru nedaří uklidnit, ale pořád pokračuje. Po nějaké chvíli se jí povede svou chakru úplně klidnit. Jakmile se jí to povede, tak ještě nějakou chvíli sedí na zemi, než si trochu odpočine. Pak si vezme všechny své věci a rozejde se ulicemi Suny domů, v té době už byla úplná tma a vedro nebylo tak velké, takže se Misaki rozhodla, že asi bude spíše chodit trénovat k večeru. Doma si dá sprchu, něco k jídlu a jde si ještě na nějakou chvíli číst, než nakonec usne.




-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Fri Jul 22, 2022 12:31 pm
*Pomalu se blížil večer a Misaki přemýšlela, co by dneska mohla dělat. Doma se jí sedět nechtělo a neměla s kým jít ven, takže se rozhodla, že by si mohla zajít zatrénovat, protože už není tak moc vedro, tak by se to počasí i dalo snést. Oblékne se do černého trička a černých kraťasů, na pravou nohu si připevní malé pouzdro se zbraněmi, na opasek si připne větší pouzdro, ve kterém má i svitky se zapečetěnými zbraněmi, poté si dá za opasek kakuto a nakonec si kolem krku uváže čelenku Suny. Když má vše, tak se rozejde po schodech dolů do kuchyně, kde si vezme láhev s vodou a pak se vydá di předsíně, kde si obuje boty. Když má vše, tak vyjde před dům, zavře, zamkne a pak už se vydá ulicemi Suny až k vodní nádrží, že chodí poslední dobou pořád trénovat, protože tam měla na trénink klid, protože tam nikdo nechodil, i když jí to trochu překvapovalo. Když se tam konečně dostane, tak si odloží láhev s vodou a katanu a rozběhne se. Když udělá dvacet koleček, tak se zastaví a trochu si oddechne, pak si udělá padesát dřepů a padesát kliků. Jakmile má vše hotovo, tak se začne soustředit na svou chakru. Poté složí několik pečetí a vedle ní se objeví pět klonů, které vypadají stejně jako ona (Bunshin no Jutsu). Poté nechá klony zmizet a složí další pečeť, tentokrát se změní na Sui, protože nikdo jiný jí nenapadl (Henge no Jutsu). Poté přeměnu zruší a rozběhne se směrem ke skále a cestou do chodidel soustředí svou chakru. Po chvíli se odrazí a skočí a díky chakře skočí mnohem dále, než kdyby chakru nepoužila (Chakura Shotto). Takto se dostane až ke skále, kde se zastaví a znovu se začne soustředit na svou chakru. Poté jí znovu začne soustředit do chodidel a pak se rozejde po skále nahoru (Kinobori no Waza). Poté seskočí dolů a znovu se rozběhne po skále nahoru. Když se tam dostane, tak se na chvíli zastaví a pak se po skále rozejde po skále až k místu, kde je pod ní vodní hladina. Tam se zastaví a složí několik pečetí a pak vydechne hustý kouř a po chvíli skousne, a tak ho zapálí (Kasumi Enbu no Jutsu). Poté se opět po skále vrátí zpět po skále, kde byla předtím a vytáhne si jeden svitek, do kterého vloží svou chakru a pak ho hodí před sebe rozvinutý a začne z něj vylétávat velké množství zbraní (Souryuu Tensasai). Poté se Misaki posadí na zemi, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru a snaží se jí uklidnit, ale moc se jí to nedaří, ale nepřestává a pokračuje dále, než se jí to nakonec povede. Poté se začne soustředit na svou chakru a hromadit jí v pravé ruce, když jí tam má dost, tak jí začne pomalu přesunovat do druhé ruky a pak dále do různých částí těla. Po chvíli toho nechá a ještě jen tak sedí a trochu odpočívá a snaží se na nic nemyslet, po nějaké chvíli otevře oči a zvedne se na nohy. Následně si Misaki vytvoří z papírků křídla a rozletí se zpět dolů (Kami Enjeru). Když je skoro nad zemí, tak jí z křídel začnou vylétávat papírové projektily (Kami Shigure). Poté toho nechá a přistane na zem. Poté se vydá k jednomu většímu kaktusu a začne se soustředit a pak vytvoří proud vzduchu, který zvíří písek, který je před ní (Fuuton: Kiryuu Ranbu). Poté se začne soustředit na svou chakru a pravou ruku si nechá obalit futonem a pak s ní švihne a vytvoří vzdušnou čepel (Fuuton: Eabōru no Jutsu). Čepel rozsekne kaktus. Poté se Misaki rozběhne proti kaktusu a když je skoro u něj, tak vyskočí do vzduchu a pak si obalí nohu futonem a nohou ho zničí (Fuuton: Nadeshiko-Ryū Kōha Senkaigiri). Poté se od kaktusu vzdálí a posadí se na zem, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru a nějakou dobu se jí snaží uklidnit, protože se jí to moc nedaří, když se jí to po nějaké chvíli povede, tak jí začne shromažďovat v levé ruce a po nějaké chvíli jí začne pomalu přesunovat do pravé ruky a podaří se jí ji tam přesunout skoro všechnu a pak jí začne přesunovat různě po těle. Pak tam nějakou chvíli jen tak sedí a odpočívá. Po nějaké chvíli se zvedne na nohy a trochu se protáhne. Poté se rozejde na vodní hladinu (Suimen Hokou no Waza). Dojde až do středu vodní nádrže a tam se zastaví, složí pečeť a po chvíli se kolem Misaki začne objevovat hustá mlha (Suiton: Kirigakure no Jutsu). Když je mlha dost hustá, tak se začne soustředit na svou chakru pak po chvíli začnou padat ledové senbony (Sensatsu Suishou). Po nějaké chvíli přestanou padat pak se znovu začne soustředit na svou chakru a kolem Misaki se z vlhkosti začnou formovat ledové vlaštovky (Tsubame Fubuki). Poté složí několik dalších pečetí a před Misaki se objeví klon, který vypadá stejně jako ona (Suiton: Mizu Bushin no Jutsu). Když je klon proti ní, tak složí několik pečetí a z vlhkosti v okolí se vytvoří několik vodních shurikenů, které pak pošle na klon (Suiton: Mizu Shuriken). Klon se tomu bez problému vyhne a Misaki rychle složí několik dalších pečetí a vytvoří lano z vody a s ním se jí podaří klon chytit (Suiton: Mizu no Muchi). Klon se tomu nestihl vyhnout, takže se ho Misaki podařilo chytit. Následně zvedne ruku a kolem klonu se zvedne masa vody, která ho uzavře do vodního vězení (Suiton: Suirou no Jutsu). Po nějaké chvíli vodní vězení zruší a složí několik další pečetí během toho, co se vzdaluje od klonu. Následně se před ní začne zvedat masa vody, která se zformuje do podoby hadí hlavy a pak zaútočí na klon (Suiton: Ja no Kuchi). Klon se zruší a voda pokračuje dále. Misaki si jen trochu vydechne, protože už začíná být celkem unavená, ale složí ještě několik pečetí a začne vypouštět chakru před sebe, kde se po chvíli začne vytvářet mrak, ze kterého po nějaké chvíli začne pršet (Suiton: Sukoshi no Ame). Nějakou dobu trvá, než se mrak vyprší a zmizí, během toho se Misaki přesune zpět na břeh. Když tam dojde, tak se napije vody a pak se posadí na zem a zavře oči. Nějakou chvíli tam jen tak sedí a pak začne pomalu uklidňovat svou chakru. Jakmile se jí to povede, tak se zvedne na nohy a složí ještě několik pečetí a vytvoří silný proud vzduchu, který už by dokázal zničit klony (Fuuton: Rassenpuu). Následně se trochu protáhne a vezme si svou katanu, jakmile dojde ke kaktusu, tak vytáhne kakuto a do jeho čepele vypustí chakru, pak s ním sekne do kaktusu a kus ho usekne (Hien). Poté si zapečetí všechny své zbraně, které tam použila a pak se opět začne soustředit na svou chakru. Složí několik pečetí a v okolí se zvedne větrná vlna, která se rozletí všemi směry (Fuuton: Atsugai). Poté si vezme všechny věci a pak se rozejde ulicemi Suny domů. Když dojde domů, tak si dá sprchu a pak si dá něco k jídlu a jde si odpočinout.*



-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 10, 2022 6:40 pm
*Pomalu se blížil večer a Misaki se rozhodla, že by si zase po delší době mohla zajít trochu potrénovat. Oblékla se do modrého trička a černých kraťasů, na pravou nohu si dala pouzdro se zbraněmi, druhé pouzdro na opasek, tam si následně dala i kakuto a kolem čela si uvázala čelenku Suny. Když má vše, tak se rozejde dolů po schodech do předsíně, kde se obuje. Následně se vydá ulicemi Suny a k jezeru, kde chodí trénovat. Když se tam po nějaké chvíli dostane, tak si odloží věci a pak se trochu rozcvičí. Zaběhá si několik koleček a pak si udělá nějaké dřepy a kliky. Když je rozcvičená, tak se začne soustředit na svou chakru, kterou začne soustředit do chodidel a pak se rozejde na vodní hladinu (Suimen Hokou no Waza). Tam se nějakou chvíli prochází, než se zastaví. Poté složí několik pečetí a kolem Misaki se objeví několik vodních shurikenů, které se rozletí přímo před ní (Suiton: Mizu Shuriken). Poté složí několik dalších pečetí a před ní se objeví vodní klon (Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu). Následně se Misaki soustředí a rychle zvedne pravou ruku ke klonu a ten uvězní voda (Suiton: Suirou no Jutsu). Následně nechá Misaki onu vodu zmrznou a tím pádem zmrzne i klon. Misaki si trochu vydechne a pak složí další pečeť a kolem ní se začne vytvářet hustá mlha (Suiton: Kirigakure no Jutsu). Misaki tu mlhu využije a složí několik dalších pečetí a z vlhkosti, která je ve vzduchu vytvoří několik jehel, které pak vystřelí před sebe (Sensatsu Suishou). Poté složí několik dalších pečetí a vytvoří se kolem ní ledové vlaštovky a ty taky pak vystřelí před sebe a po nějaké chvíli uslyší žbluňknutí (Tsubame Fubuki). Poté se rozejde zpět na pevnou zem. Když si trochu vydechne, tak složí několik pečetí a vytvoří poryv větru, který rozvíří písek okolo (Fuuton: Kiryuu Ranbu). Poté si dá ruku před pusu a zhluboka se nadechne. Do ruky si vydechne proud vzduchu, který se zformuje do podoby koule a pak ho vystřelí přímo před sebe a koule proletí kaktusem a ještě chvíli pokračuje dále. Misaki si pak nechá pravou ruchu obalit fuutonem a následně s ní švihne a vytvoří větrnou čepel, která usekne kus kaktusu (Fuuton: Juuha Shou). Poté si na chvíli odpočine, protože vypotřebovala najednou celkem dost chakry a napije se. Když si odpočine, tak se rozejde zpět ke kaktusu a znovu se začne soustředit na svou chakru. Poté si obalí ruku fuutonem a takto do kaktusu vrazí a udělá do něj díru (Fuuton: Nadeshiko-Ryū Kōha Reppūken).  Vytáhne ruku a trochu se od kaktusu vzdálí a složí několik pečetí a vytvoří několik větrných čepelí, které pošle na kaktus (Fuuton: Kaze no Yaiba). Když technika skončí, tak složí několik dalších čepelí a vytvoří celkem ostrou čepel, kterou pošle na zbytek kaktusu a tím ho rozsekne na půl (Fuuton: Kazekiri). Poté si vytáhne z pouzdra dva shurikeny, které si roztočí na prstu a použije na ně ještě fuuton a pak je hodí před sebe. Oba shurikeny se zabodají do skály, která je celkem daleko od Misaki (Fuuton: Shinkuu Shuriken). Poté se začne soustředit na svou chakru a zhluboka se nadechne, složí několik pečetí a vydechne jedovatou mlhu (Doku Kiri). Tu následně rozvíří pomocí fuutonu (Fuuton: Kami Oroshi). Poté jí z pouzdra vyletí několik papírků a ty se zformují do podoby shurikenů a rozletí se proti kaktusu, do kterého se zabodají (Kami Shuriken). Poté složí několik další pečetí a vyletí jí z pouzdra několik dalších papírků, které se zformují do podoby kopí a to pak letí směrem na kaktus, do kterého se zabodne (Kami Supaiku). Poté se papírky rozletí a Misaki se vytvoří křídla a pak se vznese do vzduchu (Kami Enjeru). Následně jí začnou z křídel vylétávat papírky, které se začnou zabodávat do kaktusu (Kami Shigure). Poté opět přistane na zem a trochu si vydechne. Poté složí několik dalších pečetí a z úst jí vyleží několik ledových šípů, které leží přímo před ní (Rekkū Suigeki). Některé se zabodají do země, ale některé se ještě za letu ve vzduchu rozpustí. Misaki si trochu vydechne a pak složí několik pečetí a před ní se objeví ledový vlk (Rouga Nadare no Jutsu). Vlk ale moc dlouho nevydrží, protože je celkem teplo a rozpustí se. Misaki si jen povzdechne a složí několik dalších pečetí a z vlhkost vzduchu začne vytvářet ledovou bareiéru, ale ta je celkem malá, protože ve vzduchu není moc vlhkosti, a navíc se po chvíli stejně rozpadne (Aisudoumu). Misaki si jen smutně povzdechne, protože jí to celkem štve, že v musí žít v Suně, kde je takové vedro. Následně se rozhodne, že už to pro dnešek stačí.Poté se rozejde ke svým věcem a všechny si je vezme. Když má vše, tak se rozejde ulicemi Suny domů. Byla už tma a to se Misaki líbilo, že konečně nesvítilo slunce. Když se dostane domů, tak si dá sprchu, něco k jídlu a pak si trochu oddechne a jde si číst a pak jde spát.*



-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 31, 2022 10:22 pm
*Bylo tak kolem páté ráno, když se Misaki probudila, když už nemohla spát, tak vstala zašla do koupelny, kde si dala sprchu a pak se vydala zpět do svého pokoje, kde se oblékla do bílého trička a modrých kraťasů. Když je oblečená, tak si vezme čelenku Suny a dá si jí kolem krku, následně si vezme pouzdra se zbraněmi a nakonec Kusanagi no Tsurugi. Když má vše, tak se rozejde po schodech dolů do kuchyně, kde si udělá něco k snídani. Po jídle po sobě uklidí nádobí a pak se přesune do předsíně, kde se obuje a pak se rozejde ulicemi Suny, než se dostane k vodní nádrži. Tam se proběhne a pak udělá nějaké dřepy a kliky, aby se trochu rozcvičila. Poté se začne soutředit na svou chakru a z pouzdra jí vyletí několik papírků, které se zformují do podoby shurikenů a ty se pak rozletí před ní (Kami Shuriken). Následně složí několik dalších pečetí a z pouzdra Misaki vyletí několik dalších papírků, které se pak zfotmují do podoby kopí, které následně vezme do ruky a pak ho hodí před sebe (Kami Supaiku). To nějakou chvíli letí, než se nakonec zabodne do země. Poté Misaki složí několik dalších pečetí a z pouzdra jí vyletí další papírky a ty se zformují do křídel a Misaki pak vyletí do vzduchu, kde zůstává na místě (Kami Enjeru). Po chvíli složí několik dalších pečetí a z křídel jí začnou létat papírové projektily, které se následně zabodají do země (Kami Shigure). Poté přistane zpět na zem a dojde blíže k vodní nádrži a složí pečeť a kolem ní se po chvíli začne vytvářet hustá mlha (Suiton: Kirigakure no Jutsu). Misaki pak nečeká, ani až začne mlha mizet a složí několik dalších pečetí a z vlhkosti v atmosféře se začnou vytvářet ledové jehly, které po chvíli začnou padat k zemi (Sensatsu Suishou). Poté složí několik další pečetí a z mlhy, které začala pomalu mizet, tak vytvoří několik ledových vlaštovek a ty pak vystřelí přímo před sebe a po chvíli skončí ve vodě (Tsubame Fubuki). Poté složí několik dalších pečetí a vyplivne z pusy několik ledových bodců, které následně skončí ve vodě (Rekkū Suigeki). Pak se na nějakou chvíli zamyslí, co by mohla ještě z Hyoton zkusit. Napadne jí další technika, složí několik pečetí a před Misaki se z vody vytvoří ledový vlk, který se nějakou chvíli prochází po písku, ale pak se začne rozpouštět, protože je na něj moc teplo, jako na všechny Hyotonové techniky (Rouga Nadare no Jutsu). Poté složí několik další pečetí a vedle Misaki se objeví velký čínský drak, který se rozletí okolo vodní nádrže a nakonec skončí ve vodě (Kokuryuu Boufuusetsu). Poté se začne soustředit na svou chakru a tu pak začne shromažďovat v chodidlech, poté se rozejde se na vodní hladinu (Suimen Hokou no Waza). Když je na vodě, tak začne skládat další pečetě a kolem Misaki se vytvoří několik ledových zrcadel (Makyou Hyoushou). Poté Misaki do jednoho z nich vejde a pak se mezi nimi začne přesunovat. Tak se tam nějakou dobu přesunuje, než toho nechá a pak vyleze ze zrcadel a ty se pak změní na prášek a spadnou do vody. Poté složí několik dalších pečetí a vedle Misaki se zvedne masa vody, která se zformuje do podoby hadí hlavy a pak se rozletí přes celou vodní hladinu a pak narazí na břeh (Suiton: Ja no Kuchi). Poté složí několik dalších pečetí a její chakra se začne shromažďovat v jednom místě a po chvíli se tam vytvoří mrak, ze kterého začne pršet (Suiton: Sukoshi no Ame), Poté složí několik dalších pečetí a kousek od Misaki se vytvoří čínský drak z vody a pak se rozletí směr skála (Suiton: Suiryuudan). Do ní nakonec narazí a voda se rozleje všude možně. Poté se rozejde zpět na pevnou zem a tam si vytáhne čtyři shurikeny, které si roztočí na prstech a použije na ně fuutonovou podstatu a pak je hodí před sebe (Fuuton: Shinkuu Shuriken). Poté se zhluboka nadechne a do ruky si vydechne proud vzduchu, který se zformuje po podoby koule a tu pak vystřelí před sebe a se pak zastaví až o skálu (Fuuton: Eabōru no Jutsu). Následně si obalí pravou ruku fuutonem a pak s ní švihne a vypustí z ní fuutonovou čepel (Fuuton: Juuha Shou). Čepel kaktus přesekne jako kdyby nic a ještě nějakou chvíli pokračuje, než zmizí. Následně složí několik dalších pečetí a vytvoří několik větrných čepelí, které se rozletí jedním směrem (Fuuton: Juuha Reppushou). Když složí další pečetě, tak vytvoří několik větrných proudů, které rozvíří písek (Fuuton: Kiryuu Ranbu). Po nějaké chvíli už tréninku nechá, protože začíná být celkem unavená, takže si vezme všechny své věci a pak se rozejde ulicemi Suny směr domov, ale cestou se ještě staví v obchodě a koupí nějaké jídlo. Když pak dojde domů, tak vše uklidí, dá si sprchu a jde si po tréninku odpočinout, protože použila dost chakry a je celkem dost unavená.



-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Thu Sep 15, 2022 6:32 pm
*Misaki celý den uklízela doma, protože bylo potřeba po delší době trochu více uklidit, ale nikdo jiný tam nebyl, takže to zůstalo na ní. Když měla konečně hotovo, tak se blížil podvečer a Misaki se rozhodla, že by si mohla jít zatrénovat, protože se jí doma nechtěla sedět a mezi lidi se jí taky zrovna nějak moc nechtělo, stejně v Suně nebyl nikdo s kým bych se mohla bavit, takže to bylo celkem jedno jestli se bude sama procházet po vesnici, nebo bude sama doma nebo bude někde trénovat. Rozjde se do svého pokoje, kde se oblékne do černého trička a čerkných krařasl, následně si s sebou vezme všechny věci, které bude potřebovat, zbraně atd. následně se vydá do předsíně, kde se obuje. Když má vše, tak se rozejde do ulic Suny. Cesta k vodní nádrží jí trvá celkem dlouho, protože to není zrovna blízko. Když se tam dostane, tak si odloží věci a pak se rozběhne, aby se trochu rozcvičila, následně začne dělat kliky a dřepy. Když je rozcvičená, tak se rozejde k vodní nádrži a začne se soustředit na svou chakru, kterou začne shromažďovat v chodidlech. Když jí má dost, tak se rozejde na vodní hladinu (Suimen Hokou no Waza). Následně složí pečeť a po chvíli se kolem Misaki azčner vytvářet hustá mlha, ve které není skoro vidět ani na krok (Suiton: Kirigakure no Jutsu). Když je kolem Misaki dostatek mlhy, tak se začne soustředit na svou chakru a složí několik pečetí. Nějakou chvíli se nic neděje, ale po chvíli začnou z nebe padat ledové senbony (Sensatsu Suishou). Poté složí několik dalších pečetí a kolem Misaki se objeví několik ledových vlaštovek, které se ale po chvíli začnou pomalu rozpouštět, protože je na ně celkem teplo (Tsubame Fubuki). Misaki je pak vystředí před sebe a po nějaké chvíli skočí ve vodě nebo spíše to co z nich ještě zbylo. Poté složí několik dalších technik a z úst začne vystřelovat ledové bodce (Rekkū Suigeki). Poté se rozejde zpět na břeh kousek od vodní hladiny a složí několik dalších pečetí a kousek před ní se objeví ledový vlk, který ale moc dlouho nevydrží, než se začne pomalu rozpouštět (Rouga Nadare no Jutsu). Proto nechá vlka rozpadnout a začne skládat další pečetě a kolem Misaki se objeví několik ledových zrcadel (Makyou Hyoushou). Misaki do jednoho z nich následně vejde a začne se v nich rychle přesunovat. Takto pokračuje ještě nějakou chvíli než z nich vyjde, protože se začínaly rozpouštět a za chvíli by se stejně zničily. Zbytek ze zrcadel se změní v prach a spadne na zem. Misaki se pak posadí na zem, zavře oři a začne se soustředit na svou chakru. Snaží se jí uklidnit, ale nějakou dobu se jí to nedaří, ale vzdává se a pokračuje dokud se jí to nepovede. Když se jí to povede, tak svou chakru začne soustředit do pravé ruky a pak jí začne pomalu přesunovat do levé ruky a pak dále po těle. Tam to tam nějakou chvíli sedí a snaží se ovládat svou chakru než toho nechá. Poté ještě nějakou chvíli sedí jen tam a odpočívá. Po chvíli se zvedne na nohy a podívá se okolo sebe. Následně se znovu začne soustředit na svou chakru a začne jí shromažďovat v chodidlech a rozejde se zpět na vodní plochu (Suimen Hokou no Waza). Když se dostane až do středu, tak složí několik pečetí a vedle ní se objeví klon, který vypadá stejně jako ona, ale je vytvořený z vody (Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu). Následně složí několik pečetí a kolem klony se vytvoří čtyři bodce, které klon probodají (Suiton: Suigadan). Následně klon zmizí. Poté složí několik dalších pečetí a kousek od ní se zvedne masa vody, která se zformuje do podoby hadí hlavy a tak se pak přes celou vodní nádrž přesune a narazí tam do jednoho kamene (Suiton: Ja no Kuchi). Poté složí několik dalších pečetí a kolem Misaki se objeví několik vodních shurikenů, které pak vystřelí před sebe (Suiton: Mizu Shuriken). Následně se Misaki rozejde zpět na pevnou zem, kde se posadí na zem, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru. Když se jí ji povede po nějaké chvíli uklidnit, tak zůstane ještě chvíli sedět, aby si trochu vydechla a přemýšlí, co bude trénovat dále. Následně se zvedne ze země a složí několik pečetí a před ní se vytvoří několik proudů vzduchu, které míří přímo rovně a víří písek, který je před nimi (Fuuton: Kiryuu Ranbu). Poté si pravou ruku obalí futonem a rozběhne se proti jednomu kaktusu, který byl nedaleko od ní a pak do něj vší silou udeří (Fuuton: Nadeshiko-Ryū Kōha Reppūken). Kus kaktusu odletí a spadne na zem. Misaki si jen vydechne a rozejde se od něj dále. Následně švihne pravou rukou a vypustí větrnou čepel, která také usekne kus kaktusu a ještě nějakou chvíli pokračuje v cestě, než zmizí (Fuuton: Nadeshiko-Ryū Kōha Reppūken). Poté si dá Misaki pravou ruku přes ústa a vydechne do ní proud vzduchu a ten se zformuje do podoby koule a tu pak vypustí před sebe na kaktus (Fuuton: Eabōru no Jutsu). Následně koule proletí kaktusem a zanechá v něm díru. Poté složí několik dalších pečetí a vytvoří několik větrných čepelí, které kaktus celkem dost poničí (Fuuton: Juuha Reppushou). Následně složí další pečetí a vydechne proud vzduchu, který rozvíří písek a stane se z něj prašná čepel (Fuuton: Sunaraashi). Z pouzdra si Misaki vytáhne dva shurikeny, které si roztočí na prstech a přidá do nich větrnou podstatu a ty pak hodí na kaktus (Fuuton: Shinkuu Shuriken).Poté se Misaki posadí na zem, začne se soustředit na svou chakru a snaží se jí uklidnit, ale moc jí to nejde, protože už jí má celkem málo. Po nějaké chvíli se jí to povede, tak zůstane ještě nějakou chvíli sedět, aby si trochu odpočinula. Po nějaké době se zvedne na nohy a rozejde se pro své věci a pak se vydá ulicemi Suny zpět do čtvrti klanu Yumi. Když se tam po nějaké chvíli dostane, tak jde rovnou domů, kde si dá sprchu něco k jídlu a pak si jde lehnout, protože je dneska celkem dost unavená, protože použila více chakry než chtěla použít.*


-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 24, 2022 7:44 pm
*Misaki s Aritou jsem už pár dnů v Suně a Misaki přemýšlí, co by mohli dělat, protože v Suně nebylo nic moc zajímavého a stejně před den se nedá nic moc dělat, protože na Aritu tam bylo až moc vedro, takže Misaki přemýšlela, že by přes den nejspíše zůstali doma, kde je aspoň chladnějá než vedro a k večeru by mohli vyrazit někde ven, aby se Arita aspoň trochu podívat po vesnici, když už je v Suně. Misaki je akorát v kuchyni a dělá něco k snídani, protože měla celkem hlad. Na sobě má černé tílko a černé kraťasy, vlasy má v culíku.* 'Hmm vypadá to, že dneska bude ještě větší vedro než včera, ach jo,' *pomyslí si a pokračuje v přípravě snídaně.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Sat Sep 24, 2022 8:09 pm
*Už to bolo pár dní, čo bol u Misaki, doteraz jej rodičov nestretol, skutočne nebolo doma nikoho, čo ho prekvapovalo, no nehodlal to nejako riešiť, aspoň sa trochu oddialili nepríjemnosti, ktoré mohli vzniknúť. Bolo skoré ráno, ležal v posteli, na sebe mal len kraťase a so zatvorenými očami premýšľal. Cez deň bol nepoužiteľný, to za tú dobu čo tu bol zistil, v noci bolo však príjemnejšie a tak sa občas prešli, tak ako isto učinia aj dnes podvečer určite, do vtedy sa však budú schovávať tu.
Zodvihol sa z postele, prehrabol si vlasy a dal si ich do drdola, aby sa zbytočne nepotil a vyrazil za Misaki. Už vedel približne kde čo je a tak našiel kuchyňu rýchlo. Bola tam, stála a robila si raňajky. Zobudila sa skôr než on a tak ju potom čo otvoril oči nevidel, no ešte si nechal chvíľu času na premýšľanie nad svojim životom a preklínanie tepla v Sune.* Dobre ráno, Misaki. *Usmial sa na ňu a pomalými krokmi prešiel k nej a zozadu ju objal, popri tom, ako si robila jedlo. Dal jej pusu na krk a usmial sa.* Spala si dobre? *On tu osobne dobré spanie nemal, no dúfal, že si pomaly na teplo zvykne, aby sa mohol trochu viac vyspať. Tým, že mal na sebe len kraťase, tak trofeje na jeho tele boli vidieť. Zjazvený chrbát z ohňa, tak ako občasne na rukách, ktoré si odniesol z A misie, jazva na ľavom ramene z chuuninských skúšok.* Čo dobré si robíš?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 24, 2022 8:30 pm
*Misaki pokračuje v přípravě snídaně a je ztracená ve svých myšlenkách. Když uslyší kroky Arity, tak pokračuje v tom co dělá a zatím ještě nic neříká.* „Dobré ráno,“ *odpoví mu následně Misaki a pousměje se. Jakmile k ní Arita dojde, tak se nechá obejmout a jen se pousměje. Když jí políbí na krk, tak se trochu zachvěje.* „Jsem ráda, že jsi tady se mnou,“ *poví mu Misaki, protože to byla pravda. Při jeho další otázce, se jen pousměje.* „Jo dobře, protože jsem měla u sebe někoho s kým jsem ráda,“ *odpoví mu Misaki a pak se opět soustředí na to co dělá.* „Ale jen chleba s pomazánkou, nic teplého by jsi stejně nechtěl,“ *odpoví mu Misaki, protože nic teplého by Arita stejně nejedl.* „Jak to tam dneska vidím, tak se budeme přes den muset nějak zabavit doma, v tom vedru se ani mě nechce ven. Ale jak tě znám, tak něco vymyslíš,“ *odpoví mu Misaki. Následně se k němu otočí a dlouze ho políbí.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Sat Sep 24, 2022 9:45 pm
To aj ja. *Usmieval sa a objímal ju. I on bol rád za to, že tu spolu boli, trávili čas a dúfal, že ich nikto a nič nevyruší po dobu, čo tu budú. Usmieval sa spokojne a ju objímal, zatiaľ čo nepatrne sledoval jej porábanie a natieranie chleba.* Pravda, nič teplého by som nezjedol. *Usmieval sa. Vedela dobre, že by teraz do seba nič teplého nehodil, keď mu bolo teplo. Pustil ju teda, aby mohla bez problémov pripravovať raňajky. Zamyslel sa, keď povedala, že ho určite niečo napadne a mala pravdu. Po chvíli ho skutočne i niečo napadlo.* Čo tak dnes len ležať v posteli a tváriť sa pred ostatnými, že nikto nie je doma? *Spýtal sa jej. Jemu to neprišiel ako zlý nápad, mohli byť spolu a válať sa v posteli... a byť spolu jednoducho.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 24, 2022 11:01 pm
*Když řekne, že je rád, že je taky s ní, tak se jen pousměje, protože byla ráda, že je s ní rád. Poté se otočí, aby mohla dodělat snídani.* „Abych řekla pravdu, tak mi to bylo celkem jasné, takže jsem uznala, že je zbytečné dělat něco teplého,“ *poví mu Misaki a trochu se zasměje, protože takto by většinou bývalo u lidí, kteří nebyli ze Suny. Sama přemýšlí, co by mohli dělat přes den, když nikde nepůjdou, ale nějak jí nic moc nenapadalo, protože doma se toho fakt moc dělat nedalo.* „Mno abych řekla pravdu, tak mě nic moc nenapadá, co bychom mohli dělat, protože tady se toho fakt moc dělat nedá,“ *poví mu Misaki a usměje se na něj.* „Hmm takže navrhuješ zalézt do postele a celý den se tam válet,“ *poví Misaki celkem zamyšleně, protože tohle znělo jako celkem zajímavý plán, protože stejně nic moc jiného dělat nemohli. Když má Misaki hotovou snídani, tak se otočí k Aritovi a políbí ho. Po polibku se přesune k jeho uchu.* „Navíc se v posteli dají dělat i jiné věci než jen ležet,“ *zašeptá mu Misaki do ucha. Pak se od něj odtáhne a nechá její slova jeho představivosti. Poté vezme oba talíře a položí je na stůl. Pak vytáhne z lednice ještě něco na pití a vezme dvě skleničky. Poté se už posadí ke stolu k jednomu talíří.* „Dobrou chuť,“ *popřeje a pak se už pustí do jídla, protože už měla celkem hlad.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Sun Sep 25, 2022 9:59 pm
Čo by som bez teba robil. *Usmieval sa. Misaki myslela dobre, za dobu čo bol v Sune na teplé jedlo nepomyslel a to ho mal celkom rád, ale sám mal pocit, že sa pomaly ale iste smaží rovnako, ako na A misii, len pomalším tempom. Kto vie, možno opekaný Arita nebude tak zlý. Bolo i na ňom vidieť, že sa za dobu čo tu bol trochu opálil, hoc niektoré miesta už farbu nikdy nezmenia. Vymýšľal, čo by mohli robiť v posteli, okrem váľania sa. Bolo dosť veľa vecí, čo by tam mohli robiť, tak ako povedala Misaki. Nič iné ho nenapadalo rovnako, ako nenapadalo ju. Cez deň bolo pre neho teplo i v tieni a ísť von na slniečko bolo niečo, čomu sa chcel vyhnúť, inokedy ho mal rád, ale hádal, že v Sune kamaráti nebudú.* To dajú. *Uculil sa a v hlave mu hneď vyskočilo pár vecí, čo by mohli robiť. Skutočne tam bolo veľmi veľa možností.* Hneď ma napadlo pár vecí, ako by sme sa mohli zabaviť v posteli. *Sadol si ku stolu, keď naň položila taniere s chlebom a sledoval ju, ako ešte chvíľu behá, aby vytiahla chladné pitie a poháre.* Dobrú chuť. *Usmial sa na ňu a zatiaľ, čo ona sa pustila do jedla, tak on nalial do pohárov pitie a až potom začal jesť.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 25, 2022 11:16 pm
*Misaki se nad jeho slovy jen pousměje, ale nic mu na to neřekne. Poté mlčky jí a přemýšlí, co by mohli dělat k večeru, až nebude takové vedro, přece jen v Suně prostě nebylo nic moc zajímavého, mohli jít se projít po centru vesnice, kde bývá večer dost lidí nebo se mohli vydat k vodní nádrži, kde by se Aritovi mohlo líbit asi nejvíce.* „Jo, to věřím, že se tam toho dá hodně dělat,“ *odpoví mu souhlasně Misaki a pousměje se, ale nic víc k tomu neřekne, protože to teď nechtěla nějak moc rozvádět, raději to nechá na později. Po chvíli si vezme sklenku s pitím a napije se.* „Je Suna přesně taková jakou sis jí představoval nebo je ještě horší,“ *zeptá se ho zvědavě Misaki, protože jí zajímal jeho názor, pokud řekne, že je to ještě horší, tak se zlobit nebude, protože ona moc dobře věděla, že to tam je prostě na prd.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Sun Oct 02, 2022 9:21 pm
*Nechal na §u, čo budú dnes večer robiť, predsa len Sunu poznala lepšie, než on, no rozhodne mu toto miesto prišlo zaujímavé. Nič viac tu totiž okrem piesku nebolo a tak samo o sebe bolo unikátne a zaujímavo nudné, teplo ktoré tu bolo nepridávalo na tom dvakrát dobrý pocit a tak jeho hlava nepoberala, ako tu niekto môže žiť a tak preňho obyvatelia tejto zeme boli ako ľudia z iného sveta. Len sa usmial a stále premýšľal, čo by spolu mohli v posteli robiť. v prvej rade s ňou však chcel len ležať, objímať ju, a až potom niečo činiť. Spolu teda sedeli za stolom, akurát zapíjal sústo chleba studenou vodou, keď prišla tá otázka.* Popravde, nie je to tu tak zlé. *Usmial sa. Možno, ak by si zvykol viac, bolo by to lepšie, no chcelo by to veľa času, aby mohli niečo podnikať cez deň. Sám čakal, že bude toto miesto brať horšie, no teplo mal svojim spôsobom rád a aj keď ho tu bolo viac, než by chcel, nedokázal nad týmto miestom uvažovať zle. Najviac mu tu však vadil len ten samý piesok okolo s ktorým sa nedalo robiť nič zaujímavé.* Toto prostredie musí byť pre tvoj ľad hrozné, že? Len teplo, žiadna vlhkosť, nič. *Spýtal sa jej a odhryzol si. Ak by boli chuuninské skúšky tuna, bola by vôbec schopná vytvoriť techniky, čo naňho použila?*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 02, 2022 9:37 pm
*Misaki pokračuje ve snídani a přemýšlí, co by mohli dneska dělat možná by se mohli dělat, ale nějak jí nic moc nenapdalo, protože přes den tak opravdu nebylo moc co dělat, možní k večeru by se mohli vydat k vodní nádrži. Po nějaké chvíil už má po jídle, tak se zvedne a odnese své nádobí do dřezu, že to potom umyje.* „Mno když myslíš, tak ti to nebudu vymlouvat, ale mě přijde, že pro někoho kdo není ze Suny, tak to nebude asi nic moc,“ *poví mu Misaki a pousměje se, protože jí to tak opravdu přišlo.* „Abych řekla tak Hyoton to není nic dobré místo, jde trénovat pouze u vodní nádrže, nikde jinde ne,“ *poví mu Misaki a povzdechne si.* „Doufám, že ti to chutnalo,“ *poví mu Misaki.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Sun Oct 02, 2022 11:17 pm
Ale no, tak hrozné to tu nie je. *Zasmial sa. Až na to, že bol všade len piesok, piesok a piesok, dokonca veril, že sa mu bude o piesku i snívať, a to teplo, kedy mal pocit, že sa snáď roztopí... stále sa to dalo vydržať a keď si len trochu privykol, navyše tu s ním bola Misaki... tak nemal problém tu byť a nebolo to až také zlé, ako si spočiatku predstavoval, či myslel. Nakoniec to tu mohlo byť dosť pekné. Musel sa nad tým pousmiať a pomaly dojedol svoje raňajky a čaká, kým tak učiní i Misaki, aby mohol vziať taniere a ísť ich umyť.* Ale zvládla si to nakoniec nejako tuna. *Pousmial sa. Veril jej, že to šlo len tam, pretože to bol ľad, ktorý tvorila z vody, aj ho mrzelo, že on nemá takú možnosť, ale čo mohol iného robiť, on mal zase iné veci, ktoré Misaki nemala.* Chutilo. *Usmial sa a postavil sa od stola, zobral svoj tanier a potom aj je, predtým, než odišiel, aby ich umyl jej dal pusu na čelo.* Ďakujem za raňajky. *A potom kráčal smer k dresu, aby ich tam umyl, utrel a potom špekuloval, kam patria.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 02, 2022 11:24 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a jen se trochu pousměje.* „Mno abych řekla pravdu, tak to bereš celkem dobře,“ *poví mu Misaki a usměje se, protože jí trochu překvapovalo, že to bere celkem dobře a snaží se to nějak vydržet.* „Mno to jo, ale zase na druhou stranu, když ho zvládnu tady, tak na jiných místech ho bude těžší porazit bych řekla, že bude prostě odolnější, když jsem zvyklá na tohle místo,“ *poví mu Misaki. Akorát chtěla odnást svůj talíř, když je vzal Arita.* „Nemáš zač,“ *poví mu Misaki a nechá se od něj políbit na čelo a pak ho sleduje. Trochu jí to asi i překvapilo, že sám od sebe šel mát nádobí. Když pak Arita vypadá celkem zamyšleně, kde ty talíře dát, tak se pousměje a vstane od stolu, aby je uklidila na jejich místo. Následně se otoří k Aritovi a přitulí se k němu.* „Jsem ráda, že jsi tady se mnou, jinak bych se tady asi sama nudila,“ *poví mu Misaki a následně ho nenechá nic říct, protože ho políbí a do polibku zapojí i jazyk.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Mon Oct 03, 2022 12:03 am
Beriem to veľmi výborne. *Zasmial sa. Sám seba dokonca obdivoval, ako to berie, už len skutočne čakal na to, kedy sa mu o tom piesku začne aj zdať a z tých snov sa stanu nočné mory... ale to bola zase inačia rozprávka na inokedy.* To áno, všetky nevýhody majú i svoje výhody *Uculil sa a upratal riad. Nad jej slovami nič nepovedal a len jej umyl a stepoval tam, kam ho dať, nevšimol si totiž z kadiaľ ich vyťahovala a miesto, kde taniere spali nepoznal. Preto premýšľal, kam by ich mohol dať, kde bola najväčšia pravdepodobnosť, že bolo ich miesto, nech neotvára každú jednu skrinku. Keď k nemu prišla, tak ju nechal tak a miesto toho len sledoval, kam ich dala, aby nabudúce vedel. Síce sa na cesty dostala skôr než on... a on by ju mal zobrať tiež niekedy k nemu domov? Ale do ktorého? Predsa len od sedemnástich žil viac menej inde, mimo štvrť Kumo a Mimo dom svojich rodičov. Nedostal však šancu jej nič na to povedať, pritlačil si ju k sebe viac a zapojil sa i on do bozku s jazykom. Musel trochu privrieť oči, skutočne to nečakal. Nakoniec sa však obaja od seba odtiahli kvôli vzduchu. Usmial sa na ňu.* Zaskočila si ma nepripraveného, musím uznať. *Zasmial sa.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Misaki Makotto

Mon Oct 03, 2022 4:31 pm
*Nad jeho slovy se Misaki jen zasměje, protože to trochu přeháněl, kdyby ho teď vyhodila ven, tak by za chvíli škemral o to, aby ho pustila dovnitř, protože je strašné vedro, ale to mu raději nechtěla říkat, protože to bylo strašně velké rýpnutí do někoho, kdo není zvyklý na takové počasí. Nad jeho slovy jen souhlasně kývne hlavou, protože nějak neměla co víc by mu na to řekla a jen se umívá, protože si představovala, jak by to asi vypadalo, kdyby ho teď poslala někde ven. Když jí k sobě přitiskne tak Misaki se jen pousměje, protože byla ráda, že jsou tady spolu. Poté co se od sebe odtáhnou, tak se nadechne a usměje se na něj.* „Tak to jsem ráda, že jsem tě překvapila,“ *poví mu Misaki a usměje se na něj ještě více.* „Co tahle v tom pokračovat někde jinde,“ *zeptá se ho a poté co jí odpoví, tak ho opět políbí a do polibku zapojí i jazyk.*
Sponsored content

zásoba - Yumi            - Stránka 3 Empty Re: Yumi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru