Yumi

+6
Hakai/Nozomi
Misaki Makotto
Kaede Hisa
Arisu Sasaki
Eren Maruboshi
Admin
10 posters
Goto down
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Sun Oct 01, 2023 3:20 pm
NPC Hei Yukimura
*Stále pozorně poslouchal co mu říkala. No když se zmínila o tom že jí tento rozhovor připomíná výslech tak se usmál, vzal si balíček karet a znovu ho začal míchat.* No je to jednoduché. Já nejsem moc zvyklý s někým mluvit, tedy když nevyslýchám. Takže já neumím mluvit jinak neumím. Navíc kdybych tě vyslýchal tak teď máš na sobě jednu z mých pečetí. Ty se mi taky moc líbíš, proto ti vlastně říkám tyhle věci. *Tak jako vždy je dost pozorný a i to když pije saké. On je totiž zvyklý pít, přece jen pije když hraje karty.* No já toho teď už moc nedělám krom práce a karet. *Pousmál se.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 01, 2023 3:34 pm
*Poslouchá jeho slova a u toho přemýšlí.* 'Hmm, pochybuju, že mi lže, kdyby chtěl, tak by řekl úplně něco jiného a přijde trochu ehm nervózní, přece jen by si u rozhovoru nehrál a kartami,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože prostě takový pocit měla a tyhle myšlenky jí prostě prošly hlavou.* „Aha, tak to si dám asi pozor, abych se k tobě nedostala a nemusel by jsi mě vyslýchat,“ *poví mu Misaki. Jeho další slova jí trochu překvapí, že jí to řekl tak narovinu, tohle už dost dlouho neslyšela a nemyslela si, že něco takového ještě uslyší.* „Aha,“ *poví na jeho poslední slova.* „Abych řekla pravdu, tak mi celkem takový nějaký rozhovor už celkem chyběl, s někým kdo je stejně starý jako já. Celkem mi chybí i další věci mimo rozhovoru,“ *poví mu Misaki a nějak to dále nerozvádí, protože měla takový pocit, že by Hei mohl pochopit o co se jedná, dobře se mu s ním povídalo, takže mohl pochopit o čem celkově Misaki mluví.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Sun Oct 01, 2023 3:44 pm
NPC Yukimura
*Pozorně si ji vyslechl, přestal míchat.* Navrhuješ snad změnit lokál. *Usmál se, zvedl pravou ruku a jen co přišla servírka tak zaplatil za oba. Poté znovu začal míchat karty.* Žiju na kraji naší klanové čtvrti. Nikdo tam není a jelikož jsem na kraji čtvrti tak nemám kolem sebe ani sousedy. *Usmál se vstal, uklidil karty a nabídl Misaki rámě.* "Tohle bude ještě zajímavý den." *Pokud jeho rámě přijme tak se vydají k němu domů.* "Mám doma vůbec nějaké jídlo? No vím že tam mám celkem dost dobré pití."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 01, 2023 4:39 pm
*Vyslechne si jeho slova a pousměje se.* „No proč ne,“ *poví mu Misaki. Původně myslela, že si zaplatí svou část sama, ale nakonec to dopadlo jinak. Ve chvíli, kdy promluví, tak se na něj podívá a všimne si, že zase začal míchat karty. Jen se trochu pousměje a poslouchá jeho slova.* „Tak to máš fajn, máš tak klid,“ *poví mu Misaki a následně se zvedne ze židle. Poté se s ním rozejde do ulic klanové čtvrti.* 'Jsem celkem zvědavá, jak to dneska dopadne,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože se dneska mohlo stát opravdu cokoliv.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Mon Oct 02, 2023 8:00 pm
NPC Hei Yukimura
*Byl převelice šťasten když se sním vydala k jeho domu.* Ano mám klid. Je to dobrá změna od mé rušné práce, takže jsem opravdu rád že když přijdu domů tak mám klid. *Cestou potkali několik známích které zdvořile pozdravil. U některých lidí které potkali měl pocit že by mohly dělat potíže ale opak byl pravdou. Všichni k němu byly zdvořilí jak však bylo zvykem. Když došli k němu domů tak otevřel dveře. Misaki mohla vidět uklizený byt avšak známky toho že tam scházela ženská ruka byly opravdu veliké.* Usadíme se u krbu? *Po této větě ukázal do obýváku kde byl krb a u něj bylo dřevo.* Dáš si něco?  *Zeptal se když vešli do obýváku. Taktéž ji ukázal na gauč u skleněného kulatého stolu. Na zdech si mohla všimnout jediné fotky na které byl Hei a jeho dávno mrtvý syn. Pokud měla Misaki na něco chuť tak ji vše přinesl, poté šel ke krbu rozdělal oheň a usadil se vedle ní.* Po letech jsi první osoba která je u mě doma.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Mon Oct 02, 2023 8:25 pm
*Vyslechne si jeho slova a pousměje se. Když cestou potkají pár lidí, tak jen jen pozdraví a pokračuje v cestě. Když se po nějaké chvíli dostanou k Heiovi domů, tak vejde dovnitř a v chodbě si vyzuje boty.* „Máš to tady pěkné,“ *poví mu Misaki, poté co se trochu rozhládne.* „Jo můžeme se tam posadit,“ *řekne souhlasně a následně se s ním rozejde do obývacího pokoje. Když tam vejdou, tak se tak rozhlédne. Všimne si fotky, ale raději k tomu nic neřekne.* „Hmm, asi něco k pití, výber nechám na tobě,“ *poví mu a následně dojde ke gauči, na který si sedne. Když pak Hei dojde za ní a posadí se vedle ní, tak se mu na chvíli podívá do očí. Následně přesune svůj pohled na sklenku a usměje se.* „Díky,“ *poděkuje mu.* 'Hmm, mám takový pocit, že je asi pomalu ale jistě jasné, jak dnešek skončí,' *proletí Misaki hlavou.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Tue Oct 03, 2023 5:12 pm
NPC Hei Yukimura
*Je rád když mu pochválí byt. K pití donesl láhev saké, dva šálky a dvě skleničky vody. Když už hořelo dřevo v krbu a on seděl vedle ní, tak vzal láhev se saké a nalil jej.* Víš je mi s tebou neobvykle pěkně. *Poté se na ni podíval, zahleděl se ji do očí a přiblížil se k ní obličejem jako kdyby ji chtěl políbit. Poté však natáhnul levou ruku, kterou jí přiložil na její tvář a v pravé ruce si za pomocí techniky Kami Supaiku vytvořil puget papírových růží.* "Normálně pomocí Kami Supaiku vytvářím papírové kopí ale takhle už jsem tuto techniku párkrát použil." *Poté ji políbil.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Tue Oct 03, 2023 5:37 pm
*Mile se na něj usměje, když se na ní dívá.* „Mě s tebou taky,“ *poví mu Misaki. Když se k ní začne pžibližovat tváří, tak se na něj dívá a je z toho trochu překvapená, ale nenechá to na sobě znát. Poté se koutkem oka podívá na jeho ruku, ve které se objevily růže a jen se pousměje.* 'Taky možnost, jak tu techniku použít,' *proletí jí hlavou a v tu chvíli jí Hei políbí. Misaki to nečekala, takže jí to trochu zaskočí, ale líbí se jí to. Ve chvíli kdy se Hei odtáhne, tak si může všimnout, že se červená. Po chvíli se k němu přiblíží ona a polibek mu opětuje.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Tue Oct 03, 2023 5:46 pm
NPC Hei Yukimura
*Byl rád když mu řekla že i ona se sním cítí dobře. Jen co ji políbil a odtáhl se tak si všimnul jak se červená. Přičemž ji stále hladil po její tváři.* "Je roztomilá když se červená." *Poté ho taktéž políbila a on si to náramně užíval. Její rty byly hebké, něžné, sladké jako nejsladší med. Dlouho se takto necítil. Uznal za velmi vhodné že se mu tato žena líbí a že jej dokonce vzrušuje.* "Bože Marishiten prosím dovol mi pokračovat v této cestě. Dovol mi líbat tuto ženu a možná i něco více." *Pomodlil se jen tak pro sebe. Ačkoliv se to nemuselo zdát tak byl velmi zbožný a uctíval boha jehož nazýval Marishiten. Poté svou levou ruku kterou měl na její tváři dal na její rameno a hladil ji na rameni. Poté ji začal hladit po její ruce. Pokud se Misaki nechá tak to Hei bude brát jako souhlas svého boha a bude nadále pokračovat v líbání a v hlazení. Pokud se však Misai odtáhne tak Hei jen nalije saké a podá ji šálek.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Tue Oct 03, 2023 5:56 pm
*Po polibku se odtáhne a podívá se na něj, vypadal spokojeně, což ona byla taky, byla celkem zvědavá, jak se dnešek nakonec vyvine, klidně by se asi nebránila ani nečemu dalšímu, ale nechá to plynout a uvidí, jak to dopadne. Když se jeho ruka přesune na její rameno, tak se dále usmívá a nechává ho pokračovat. Ve chvíli, kdy jí opět políbí, tak Misaki do polibku zapojí i jazyk. Misaki se Hei opravdu líbil a byla celkem překvapená, že ho nikdy předtím nepotkala, přesto, že jsou ze stejného klanu. Misaki nic moc dalšího zatím nepodniká, protože to nechce uspěchat, když už, tak to nechá spíše na něm.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Wed Oct 04, 2023 5:36 pm
NPC Hei Yukimura
*Když do líbání zapojila jazyk tak bez váhání zapojil i on svůj. Srdce mu bušilo jako o život a krev mu s mozku  natekla do rozkroku. Uznal že je dobré že se tak stalo. Bral to jako požehnání boha Marishi-ten. Pomalu ji položil na pohovku a začal ji pomalu rozepínat vrchní část oblečení, sundal ji vršek, rozepnul podprsenku, kterou zahodil. Stále ji však nezapomínal líbat. Po chvíli ji však přestal líbat, rozepnul si své kimono a dal jej na zem. Misaki si mohla všimnout jeho jizev po celém těle. Jizvy byly hluboké ale dávno zahojené, přeci jen mučitelé procházejí mučením aby se otestovala jejich odolnost a on sám byl párkrát zajat a mučen. Jen co odhodil své kimono tak se přivinul k Misako a začal ji líbat. Tiskl si její tělo na své. Velmi jej vzrušovalo když se dotýkal jejího nahého těla.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Wed Oct 04, 2023 5:53 pm
*Během líbání zapojí jazyk i Hei, Misaki jen lehce přivře oči a dále ho líbá. Jakmile jí začne sundávat oblečení, tak ho nechá a nebrání se. Následně si prohlédne jeho tělo a vidí jizvy, které na sobě měl, ale nic neřekne. Ve chvíli, kdy se k ní přitiskne, tak spokojeně vydechne a opět ho políbí. Poté zvedne ruku a přejede mu lehce nehty po zádech. Když přeruší polibek, aby se mohla nadechnout, ho následně políbí na krk a pak mu ho lehce stiskne zuby, ale hned ho pustí.* „Pokračuj v tom na co právě myslíš,“ *poví mu Misaki, protože měla víc než tušení na co oba právě myslí.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Wed Oct 04, 2023 7:48 pm
NPC Hei Yukimura
*Vše co dělali tak m bylo více než příjemné avšak na nic nemyslel vše jeho tělo dělalo automaticky. Byl velmi potěšen že ho bůh Marishi-ten má tak rád že mu přivedl takové děvče. Pokračoval v líbání a z úst se přesunul na krk přičemž ji stále hladil po jejím těle.* Jsi nádherná. *Jen co to dořekl tak se z krku přesunul na její hruď. Rukama ji jezdil po jejích bocích.* Co by jsi chtěla dále? *Věděl že mu před tím řekla aby pokračoval v tom co dělá ale taktéž chtěl vědět co bude dělat ona. Zatím mu jeho bůh ukazoval že tato žena je pro něj ale chtěl vědět jak moc ho má jeho bůh rád. Někomu by se mohlo zdát že se tímto rouhá ale on to tak zkrátka chtěl. Samozřejmě že pokračoval v tom co dělal.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Wed Oct 04, 2023 8:01 pm
*Misaki se líbilo vše co dělal. Když jí začne líbat, na krku, tak spokojeně vydechne. Normálně by nespíše v tomto bodě přestala, ale už to bylo fakt dlouho, co měla někoho a Hei byl prostě někdo s kým chtěla být, takže ho nechala pokračovat. Ve chvíli, kdy na ní promluví, tak si vyslechne jeho slova a pousměje.* „Hmm, chtěla bych, aby jsi pokračoval dále a to co sám chceš udělat,“ *poví mu Misaki a ve chvíli, kdy jí začne hladit po těle, tak se lehce zachvěje. Po chvílce přesuně své ruce na jeho spodní prádlo a následně mu ho sundá.* „Moc se mi líbíš a přála bych si s tebou zažít příjemné chvíle,“ poví mu Misaki, zatím co se červená ještě více.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Wed Oct 04, 2023 8:14 pm
NPC Hei Yukimura
*Byl potěšen tím co mu Misaki řekla. Pokračoval v hlazení jejích boků přičemž ústy líbal její pravé ňadro. Jazykem kroužil kolem její bradavky. Občas svým jazykem přejel přes bradavku. Poté své polibky přesunul k levému ňadru dělajíc to samé co u předešlého. Jeho ruce pomalu sjížděli k jejím kalhotám. Stále hlazejíc ji po bokách. Po chvíli kdy se takto věnoval jejím prsům přesunul své polibky zpět na její krk a spodní čelist. V hlavě měl prázdno a jeho tělo se hýbalo samo. Neměl žádný plán. Zkrátka jen dělal to co mu tělo dovolilo. Dělal to co chtěli jeho pudy. Nejspíše by byl problém kdyby teď chtěla Misaki skončit. Po chvíli kdy se jeho polibky přesouvali od spodní čelisti, přes krk až na její hruď svlékl své kalhoty a trenky. Její spodní část oblečení ji prozatím nesvlékal. Ještě nepřišel ten pravý čas. Poté zní slezl a pronesl pouze dvě slova.* Otoč se. *Bylo to velmi strohé ale řečeno s láskou a něžností v hlase. Jen co tak Misaki učinila tak ji začal líbat po jejich zádech, poté svým penisem přejížděl přes její záda. Po nějaké době zní znovu slezl.* Otoč se. *Jen co tak učinila začal ji penisem přejíždět od spodní čelisti, přes krk, bradavky až na pupík. Poté zpět k její spodní čelisti. Poté ji vysvlékl s jejích kalhot, sundal kalhotky, obojí hodil na zem. Poté ji roztáhl nohy, přiblížil se ústy k jejím pyskům a olízl je. Poté olizoval její klitoris. Když byl přesvědčen že je dostatečně vlhká chytl svůj penis a přiložil ji k vagíně. Chvíli sním jezdil po jejích pyscích.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Wed Oct 04, 2023 8:39 pm
*Leží a dívá se na Heie, který si s ní hraje a vypadá spokojeně. Po chvíli zavře oči a užívá si to co s ní dělá. Srdce jí celkem bušilo a Misaki byla víc a víc vzrušená z toho, co s ní Hei dělal. Neměla důvod ho zastavovat, protože se jí to líbilo a chtěla pokračovat Ve chvíli kdy jí řekne, aby se otočila, tak otevře oči a podívá se na něj, protože byla celkem zvědavá, co bude chtít dělat. Jen souhlasně kývne hlavou a lehne si na břicho. Když jí začne líbat na zádech, tak se pousměje. Ve chvíli, kdy po jí po nich přejede jeho penisem, tak se lehce zachvěje. Ve chvíli, kdy z ní sleze a řekne, aby se otočíla, tak se otočí a dívá se na něj celkem zvědavě, protože vůbec neměla tušení co bude chtít dělat teď. Jakmile se dostane nad ní, tak se mu na chvíli podívá do oči a nechává ho dělat si co chce a pak sklopí pohled, aby si ho mohla prohlédnout, ale jen se lehce zachvěje. Když jí sundá oblečení, tak se jen nadzvedne, aby jí mohl oblečení sundat bez problému. Když jí pak roztáhne nohy, tak měla takové tušení, co bude chtít dělat. Následně se hlavou přesune mezi její nohy a začne si s ní hrát. Misaki se neudrží a vzdychne. Bylo vidět že v téhle oblastí byl on zkušenější než ona, takže ho nechala, aby vedl on, přece jen Misaki během toho cestování moc šancí na takové věci. Následně se přesune jeho penisem k její vagíně, tak se mu Misaki může opět podívat do očí a jen se na něj usměje. Pokud se na ní podíval pořádně, tak mohl vidět, že je Misaki trochu nervózní, protože už to bylo opravdu dlouho, co s někým naposledy spala, ale chtěla to a moc.* „Je to příjemné,“ *poví mu Misaki potichu.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Thu Oct 05, 2023 6:05 pm
NPC Hei Yukimura
*Vždy když se zachvěla tak se zlehka pousmál. Všiml si i její nervozity, přeci jen se živil všímáním různých detailů osobnosti. Když vzdychla tak se k ní naklonil a políbil ji na čelo. Jen co promluvila tak svůj penis vložil do její vagíny a pohyby svých boků pomalu zasouval svůj úd hlouběji do její pochvy.* Jen si to užívej. *Nic jiného jí k tomu neřekl a dále pokračoval v hýbání svých boků. Po velmi dlouhé době cítil jako by spřízněnou duši.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Thu Oct 05, 2023 6:37 pm
*Když jí políbí na čelo, tak se musí pousmát. Ve chvíli, kdy do ní vnikne, tak vzdychne a lehce se kousne do rtu. Následně si vyslechne jeho slova a pousměje se.* „Ty taky,“ *poví Misaki potichu a následně se k němu natáhne, aby ho mohla políbit. Už to bylo tak dlouho, co s někým byla naposledny a už skoro zapomněla jaké to je. Po chvílce ho opět políbí, ale polibek přeruší a vzdychne mu do ucha.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Thu Oct 05, 2023 7:15 pm
NPC Hei Yukimura
*Stále pravidelnými pohyby vnikával do Missaki a pomalu zní vylézal jen na kraj její pochvy. Několikrát ho políbila a vzdychla mu do ucha. Vše to bylo velmi příjemné. Příjemnější než jeho obvyklé sexuální chvíle s jinými děvčaty. Opravdu se mu zdálo jako by ho Marishi-ten chtěl touto cestou odměnit za zlepšení jeho bojových schopností a vyslíchacích praktik. Po chvíli začal zrychlovat své pohyby a následně je s pomaloval. Poté zprudka zajel do její vagíny a následně jedním prudkým pohybem vytáhl penis. Poté Misaki políbil a následně pomalu zajel zpět do její pochvy ale tentokrát jen na kraj. Krátkými a rychlými pohyby držel svůj penis na kraji její vagíny. Ze zkušenosti věděl že je toto pro ženy většinou velmi příjemné. Naklonil se k ní a řekl.* Jsi úžasná nikdy jsem s nikým takovým jako jsi ty nebyl.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Thu Oct 05, 2023 7:39 pm
*Misaki si to naprosto užívala. Cokoliv dělal bylo přijemné. Když zrychlí, tak ho přestane hladit po zádech, ale lehce do něj zatne nehty. Ve chvíli, kdy ho vytáhne, tak se na něj podívá, protože byla celkem zvědavá, co na ní chystá. Když jí políbí, tak do polibku zapojí i jazyk. Jakmile do ní znovu pomalu vnikne, tak spokojeně vzdychne a podívá na na Heie, který také vypadal velmi spokojeně. Jakmile se začne znovu pohybovat, tak Misaki zavře oči a nechává ho pokračovat v tom co dělá, protože to bylo velmi přijemné. Následně si vyslechne jeho slova a pousměje se.* „Jsi skvělý. Něco takového jsem snad nezažila,“ *vydá ze sebe Misaki. Jak dále pokračuje, tak Misaki začíná celkem hlasitě vzdychat, protože se jí to opravdu moc líbilo a nějak nemyslela na to, že by se měla nějak krotit, aktuálně vnimala jen to, co se právě dělo, vše ostatní jí bylo jedno.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Thu Oct 05, 2023 7:49 pm
NPC Hei Yukimura
*Když ji řekl že nikdy nebyl s nikým jako je ona tak nelhal. Dle toho jak se pohybovala no spíše jen ležela usoudil že moc zkušená v oblasti sexu nebyla. Ale měla jednu výhodu oproti ostatním se kterými kdy Hei byl a to její úzkou vagínu. Což pro něj byla příjemná změna. Navíc její hlas při vzdychání byl pro něj naprosto úžasný. Pomalu se mu začínalo zdát že jí snad i miluje. No pocit lásky spíše vyvolávalo saké které před tím pili. Stále při sexu udržoval stejnou strategii. Chvíli se držel na kraji, poté do ní jedním rychlým pohybem vjel, načež pomalu vylézal na kraj, prudce do ní zasunul, držel se co nejhlouběji to šlo. Poté znovu vyjel ke kraji a takhle dokola. Její slova že nic takového nikdy nezažila pro něj byla jako balzám na duši.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Thu Oct 05, 2023 10:31 pm
*Misaki dále spokojeně vzdychá a po chvíli se začne pohybovat taky. Líbilo se jí jak pokračoval a i on vypadal spokojeně. Celkem se jí zamlouval, ale měla takový pocit, že z tohoto nejspíše nevznikne nějaký vztah, že to bude spíše něco, co bude brzy minulost, ale bylo to velmi příjemné rozptýlení, i když se jí dost zamlouval. Jak dále pokračuje, tak Misaki začíná vzdychat víc a víc a hlavně častěji, protože se blížilo její vyvrcholení. Snažila se ještě chvíli vydržet, ale když se přesune na kraj její vagíny a začne se opět rychle pohybovat, tak už to nevydrží a dostaví se její vyvrcholení.* „Hei,“ *vydá ze sebe mezi vzdechy. Jak dále přiráží, tak Misaki spokojeně vzdychá a užívá si ten příjemný pocit, který zaplavuje celé její tělo.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Sat Oct 07, 2023 4:45 pm
NPC Hei Yukimura
"Hm začala se taktéž hýbat." *Po chvíli co vzdychla jeho jméno se neudržel, zarazil svůj penis hlouběji do její vagíny a udělal se. Poté udělal ještě několik rychlých pohybů svými boky a veškeré své sperma uvolnil. Poté své pohyby zastavil. Jeho penis byl stále v její vagině a on ji začal líbat na ústech.* "Za chvíli budu moct znovu. Tedy jestli bude chtít. No vypadá spokojeně." *Hei do svého líbání zapojil i jazyk se kterým jí začal kmitat v ústech. Po nějaké chvíli sní slezl. Sedl si vedle ní a díval se na její tělo, přičemž ji prsty hladil po pravé noze.* Dala by sis něco?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 07, 2023 5:27 pm
*Misaki spokojeně vzdychá. Ve chvíli, kdy se do ní udělá, tak to nějak neřeší a nechává ho pokračovat. Když se zastaví a políbí jí, tak do polibku zapojí také jazyk. Moc se jí to líbilo a klidně by si to za chvíli zopakovala, ale nevěděla co on. Jakmile z ní sleze, tak se posadí a podívá se na něj.* „Asi ne,“ *poví mu Misaki. Následně se natáhne pro sklenku s vodou a napije se. Když odloží sklenku zpět na stůl, tak se na chvíli podívá na Heie. Následně se jedním pohybem přesune na jeho nohy a posadí se na něj.* „Nad čím přemýšlíš,“ *zeptá se ho celkem zvědavě. Poté co jí odpoví ho dlouze políbí.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Sat Oct 07, 2023 7:13 pm
NPC Hei
*Jen co se natáhla pro svou sklenku tak učinil stejně. Poté nalil saké. Poté se opřel a čekal jestli si vezme saké. Ona se na něj však posadila. Usmál se na ni a v tu chvíli položila velice zajímavou otázku.* No nad čím přemýšlím jo? *Do této chvíle se mu v hlavě nehonili žádné myšlenky ale po její otázce měl hlavu plnou různých myšlenek. Bylo jich tolik že je nestíhal sledovat. Místo odpovědi ji radši políbil a hladil ji po zádech. Poté mu však vystanula na mysl jedna myšlenka.* Máš stále potřebu cestovat?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 07, 2023 7:35 pm
*Také se na něj usměje a když zopakuje její otázku, tak jen souhlasně kyvne hlavou. Místo odpovědi jí políbí a začne jí hladit po zádech. Dále se na něj usmívá a je zvědavá, co jí odpoví.* 'Hmm, tak tohle jsem opravdu nečekala,' *pomyslí si v duchu Misaki.* „Abych řekla pravdu tak nevím. Jako pokud bych měla nějaké důvody proč zůstat ve vesnici, třeba přítele nebo něco jiného důležitého, tak nejspíše ano,“ *poví mu Misaki a následně ho políbí. Poté si položí hlavu na jeho rameno a na chvíli se zamyslí.* „Nebo mi ty dáš nějaký důvod, proč bych tady měla zůstávat,“ * zeptá se ho celkem zvědavě, protože chtěla slyšet co jí na to řekne.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Mon Oct 09, 2023 8:03 am
NPC Hei Yukimura
*Pozorně poslouchal každé její slovo, když mu položila hlavu na rameni tak byl téměř v sedmém nebi.* Já ti ten důvod ještě nedal? *Po této větě se zasmál, předpokládal že se zasměje sním. Poté ji chytl za boky.* "Myslím že už uběhlo dost času." *Při této myšlence, zlehka zahýbal penisem.* "Ano erekce je zpět." *Poté ji chytl za hýždě nadzvedl ji, jednoduchým pohybem zvedl i svůj penis a pomalu ji pokládal zpět do svého klína. Misaki by měla cítit jak se jeho penis noří do její vagíny. Beze slova ji poté hladí na temeni hlavy a čeká co bude dělat ona.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Mon Oct 09, 2023 1:15 pm
*Poslouchá jeho slova a následně se zasměje.* „Ale jo, jenže se mnou je to těžké,“ *poví mu Misaki a následně se na nějakou dobu odmlčí, protože neví co dalšího by mu k tomu řekla. Když jí chytne za boky, tak se na něj podívá, ale nic mu neřekne, protože byla celkem zvědavá, co bude mít v plánu. Ve chvíli kdy jí zvedne do vzduchu, tak se na něj podívá, protože jí došlo co má v plánu.* 'Hmm, takže ještě nemáš dost jo,' *pomyslí si v duchu Misaki. Ve chvíli, kdy jí začne spouštět zpět na jeho klin, tak spokojeně vydechne. Když je v ní celý, tak se následně začne pomalu pohybovat. Zvedne se z jeho ramene a dlouze ho políbí. Poté co se od něj odtáhne, tak se na něj podívá.* „Ještě nemáš dost jo,“ *zeptá se ho celkem zvědavě Misaki a usměje se na něj.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Mon Oct 09, 2023 6:23 pm
NPC Hei Yukimura
*Užívá si její vzdychání, když ho poté políbí tak Hei zapojí i jazyk. Poté se však od něj odtáhne a položí otázku. On se jen usměje a s tímto úsměvem řekne.* Tebe se nemohu nabažit. Nejspíš se tě ani nikdy nenabažím. *Poté jen zavře oči a užívá si to jak se Misaki pohybuje přičemž v duchu děkuje svému bohu. Ještě nikdy nebyl tak uvolněný jako dnes. Ještě nikdy se mu sex nelíbil tak jako právě dnes s Misaki. Každý její pohyb byl úžasný a on nechtěl aby tarto chvíle někdy skončila.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Mon Oct 09, 2023 6:34 pm
*Misaki dále pokračuje v pohybech a při slovech Heie se jen pousměje.* „Hmm, tak to se cítím podctěna a doufám, že tohle nebude naposledy co se potkáme,“ *poví mu Misaki. Poté na chvíli zrychlí, aby po chvíli zase zpomalila. Tentokrát si s ním chtěla pohrát trochu déle, ale nevěděla jestli to vyjde. Občas ho do sebe nechá vniknout pouze na okraj a jindy co nejhlouběji to jde a sleduje jeho spokojený pohled. Opět ho políbí a do polibku zapojí i jazyk a po polibku se rty přesune na chvíli na jeho krk.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Mon Oct 09, 2023 6:55 pm
NPC Hei
*Když mu řekla že je podctěna tak ji políbil. Užíval si vše co dělala. Její pohyby byly naprosto ladné a zjevně je měla všechny pod kontrolou, což pro něj byla velmi příjemná změna. Její polibky byly nádherné a jen co se její rty dotkly jeho krku tak se mu v této oblasti naběhla husí kůže a po celém jeho těla mu proběhl mráz po zádech.* Taky doufám že tě nevidím naposledy. Víš kde bydlím i kde pracuju. Kdykoliv přijď. *Hladil ji po zádech až na její hýždě, které lehce stisknul.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Mon Oct 09, 2023 7:11 pm
*Když ucítí na jeho krku husí kůži, tak se pousměje. Když uslyší jeho slova, tak se pousměje.* „Fajn zlato, beru tě za slovo,“ *poví mu Misaki a následně ho dlouze políbí. Když jí stiskne zadek, tak se jen pousměje. Ještě nějakou chvíli pokračuje, než se rozhodne, že by mohla Heie trochu pozlobit. Následně se začne pohybovat rychleji a tvrději přirážet, chtěla slyšet, že se mu to líbí, jí se to líbilo a hodně, což po chvíli dala najevo, kdy spokojeně vzdychla.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Mon Oct 09, 2023 7:19 pm
NPC Hei Yukimura
*Byl mile překvapen když mu řekla zlato. Poté si užíval její tvrdší přirážení. Nechal ruce na jejích hýždích a vzdychnul. Poté ji pevně chytl za zadek, zpevnil své nohy a pomalu si stoupl. Přičemž své ruce přesunul na její stehna. Jen co si stoupl tak začal přirážet on.* Užíváš si to? *Tato otázka byla zbytečná jelikož slyšel jak vzdychala a dost si to užíval a líbal ji lalůček levého ucha. Při přirážení sní šel pomalu ke zdi. Poté ji opřel o zeď, své polibky přesunu na krk a začal tvrději přírážet.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Mon Oct 09, 2023 8:31 pm
*Misaki pokračuje dále, protože Hei vypadal spokojeně podle toho, jak spokojeně vzdychnul. Jakmile jí pevně chytne, tak se na něj celkem zvědavě podívá. Jakmile se začne zvedat, tak ho obejme kolem krku, aby se mohla pořádně držet. Užívá si to, jak přiráží a následně si vyslechne jeho slova.* „Samozdřejmě,“ *poví mu Misaki na jeho otázku. Nad tím, že jí líbá ucho se musí jen pousmát. Když jí opře o zeď, tak se jen pousměje a nohama ho obejme kolem pasu, aby se ho mohla lépe držet. Misaki lehce zakloní hlavu, aby měl Hei lepší přístup k jejímu krku a když začne tvrději přirážet, tak spokojeně zasténá.* „Nepřestávej, prosím,“ *poví Misaki a celkem hlasitě vzdychne, protože se jí to líbilo.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Tue Oct 10, 2023 8:55 am
NPC Hei Yukimura
*Po chvíli své ruce přesune z jejích stehen na její ruce a přimáčkne je ke zdi. Udělal to pomocí pevného avšak jemného stisku a rychlého pohybu. Věděl že nespadne jelikož se ho držela nohama a taktéž byla přimáčknutá ke zdi. Zrychlil své přirážení jak jen mohl, ústy se přesunul k jejímu uchu a téměř bezhlasně řekl.* Za kousni se do ramene. *Chvíli takto pokračoval. Po několika minutách její ruce dal kolem svého krku, přestal s přirážením, otočil se zády ke zdi. Pravou rukou ji dal na její záda a levou rukou složil jednoruční pečeť tygra a pomocí Shunshin no Jutsu zrychlil svůj pohyb a dostal se tak velmi rychle k pohovce. Poté ji ze sebe sundal, rychle složil několik a za pomocí Shikigami no Mai se proměnil v několik desítek papírků, ty se složily v motýli a přeletěli nad Misako, kde se složili zpět do jeho normální podoby. Poté chytl svůj penis a namířil ho k její vagíně. Poté pomocí techniky Nan Kaizou natáhl penis, který vlezl do její pochvy. Nyní jeho penis měřil nějakých 45 cm na délku. Poté se svými boky začínal blížit k jejím, přičež jeho penis zajížděl do její vagíny. Pozorně ji pozoroval a dokud se mu zdálo že se jí to líbí tak pokračoval. Jen co si pomyslel že by ji toto mohlo být nepříjemné tak svůj penis vrátil do své původní velikosti.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Tue Oct 10, 2023 5:20 pm
*Když jí chytne ruce a přimáčkne ke zdi, tak se na něj celkem zvědavě podívá. Jakmile ještě zrychlí, tak spokojeně vzdychne a nechá ho pokračovat. Když promluví, tak se na něj podívá, ale nakonec udělá co řekne. Když přestane přirážet, tak vůbec neví, co má čekat, ale tak nechává ho pokračovat. Ve chvíli, kdy se s ní přesuně ke gauči, tak jen lehce nakloní hlavu na stranu, nakonec na něm skončí a Hei se změní na papírové motýly.* 'Hmm, copak chystáš,' *pomyslí si v duchu. Jakmile uvidí, co vymyslet, tak jen naprázdno poklne, protože něco takového vůbec nečekala. Když začne znovu přirážet, tak Misaki trochu bolestivě zasténá, protože to nebylo úplně přijemné. Jakmile ho vrátí do původní velikosti, tak se znovu uvolní a nechává ho pokračovat.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Tue Oct 10, 2023 6:22 pm
NPC Hei
"Takže moje normální velikost je pro ní v pohodě." *Při této myšlence se usmál. Byl více než rád že nebude muset upravovat velikost svého penisu ale musel to vyzkoušet. Stále pokračoval ve svém tempu, díval se jí do očí, poté ji líbal na ústech, načež se s polibky přesunul na její bradavky. Po nějakém čase začal cítit že bude konec představení. Při ejakulaci přirazil, jen co vypustil veškeré sperma tak ji políbil na čelo, chvíli v ní zůstal. Nakonec však vylezl, podal ji sklenku s vodou. Vzal i svou sklenku a napil se. Přeci jen to bylo celkem vyčerpávající ale přesto krásné představení.* Přespíš zde?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Tue Oct 10, 2023 6:52 pm
*Když pokračuje dále, tak po nějaké chvíli opět spokojeně vzdychne. Jak tak dále pokračuje, tak už to nevydrží a dostaví se její vyvrcholení, chvíli před tím jeho. Misaki byla naprosto spokojená a líbilo se jí to. Následně si vezme sklenku s vodou a napije se.* „Hmm, pokud chceš, tak tady klidně zůstanu,“ *poví mu Misaki. Byla celkem unavená, ale nechtěla to na sobě nechat znát. Následně ho pohladí po zádech a přitáhne si ho k sobě.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Wed Oct 11, 2023 8:09 am
NPC Hei Yukimura
*Byl rád když mu řekla že u něj klidně přespí, následně ji nechal aby si ho k sobě přitáhla. Jen co se tak stalo tak složil potřebné pečetě a pomocí Kage Bunshin no Jutsu vytvořil jeden klon, který odešel ustlat postel, nově ji povlékl a nakonec šel uvařit večeři. Mezi tím seděl originál u Misaki, podal ji šálek se saké a sám se napil ze svého, přičemž ji hladil po zádech. Když nadešel čas večeře tak stínový klon, prostřel stůl a začal na něj nosit několika chodovou večeři. Pravý Hei byl stále nahý. Byl zvyklý že po sexu chytl dívky za hlavu a namířil ji nad svůj klín ale s Misaki tuto potřebu neměl. Byl za to rád. On toto chování bral spíše jako ponížení dané ženy a Misaki nikterak ponižovat nechtěl. Když byla večeře na stole tak klon přišel do obývacího pokoje, uklonil se Misaki a zmizel.* Jde me se najíst? *Po večeři ji vzal do ložnice, a ukázal ji dvou lůžkovou postel, nově povlečenou a ustlanou. Pokud si lehla tak si lehnul k ní, svou levou ruku ji dal pod hlavu a svou pravou ruku ji vložil mezi její nohy a ukazováček s prostředníčkem vložil do její vagíny.* Dobrou noc. Jsem rád že jsem tě poznal. *Poté pomalu zavřel oči a usnul.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yumi            - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Wed Oct 11, 2023 2:23 pm
*Vezme si od něj saké a napije se. Jen se pousměje nad tím, že vytvořil klona a dále sedí vedle něj. Když se po nějaké době vrátí, tak se na něj podívá, poté svou pozornost přesune na Heie.*  „Jo můžeme,“ *poví mu Misaki souhlasně měla i celkem hlad, hlavně byla celkem dost unavená z toho všeho. Následně se s ním vydá do kuchyně, kde se nají. Poté se s ním vydá do ložnice. Lehne si vedle něj a pousměje se. Obejme ho levou rukou a následně cítí, co provádí, tohle nečekala, takže se jen trochu začervená, ale raději nic neřekne.* „Dobrou noc, já jsem taky ráda,“ *poví mu Misaki, zavře oči a po nějaké chvilce usne.*







-Konec RPG-
Sponsored content

Yumi            - Stránka 5 Empty Re: Yumi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru