Goto down
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 11:11 pm
*Misaki stojí a přemýšlí. Když se Hana přesune na strom, tak se Misaki rozejde k vodě a nějakou chvíli se na ní dívá. Když najednou Hana promluví, tak se na ní podívá.* „Já vím, ale prostě tohle není jednoduché a vždy to bude těžké, už jsem viděla hodně lidí umírat. Párkrát jsem měla na misi sama co dělat, ale prostě jsem dělala vše, abych přežila a bez tréninku to nepůjde  a prostě není to jednoduché,“ *poví jí Misaki.* 'Jsem zvědavá, jak se časem orzhodne a co bude dělat,' *řekne si v duchu Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sat Aug 06, 2022 11:17 pm
*Když na Hanu Misaki promluví, jen se na ní otočí. Když pak začne mluvit, Hana zatne v pěst. Když Misaki domluví, Hana jen stroze odpoví:* Nebo mohu udělat chunninské zkoušky a na kariéru shinobi se mohu vykašlat. Možná bych mohla šermovat na nějakých veřejných akcích, pro pobavení publika. Nechci a odmítám lidi zabíjet, protože pak jsem stejně hrozná, jako oni. Protože když seberu život někomu, kdo jej někomu vzal, jaký je pak mezi námi rozdíl? *Při těchto slovech se hlas Hany neskutečně třese a jde vidět, že to myslí, minimálně z poloviny, vážně.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Sat Aug 06, 2022 11:41 pm
*Misaki stojí a poslouchá slova Hany.* 'Ach jo, myslím, že pořád ještě nechápe vše,' *řekne si v duchu Misaki.* „Víš on je v tom rozdíl... Když máš nukenina, tak je to nebezpečí pro samotnou vesnici i pro civilisty, které mohou zabít. Když nějaká malá vesnice požádá velkou, aby ho zbavila nukenina, který se tam usadil, tak prostě mají strach, protože jim bere věci, ale taky může zabít lidi, kteří tam jsou, chápeš,“ *poví mu Misaki a vudhu si povzdechne.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Aug 07, 2022 10:33 am
*Když Misaki začne mluvit o tom, že zabití nukenina má nějaký účel, Hana v tom stále nevidí rozdíl a pomyslí si v hlavě:* Nechápu to. Když já někoho zabiju, stále ze mě bude vrah, stejně jako z toho nukenina. Pak na tom budeme stejně, jen morálně budu bez úhony, jelikož je to rozkaz ze shora. To jsou ale nesmysly, proč jsem se vůbec na dráhu shinobi vydala? *Avšak na venek vypadá, že poslouchá každé její slovo a hluboce nad nimi uvažuje. Až Misaki domluví, Hana řekne:* Víš co, pojď na chvíli zpět do klanu. Pak klidně budeme moci v tréninku pokračovat, jen chci něco mít z krku. *V myšlenkách jí totiž napadlo, že Misaki by určitě ty peníze využila mnohem lépe, než ona.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 07, 2022 11:04 am
*Misaki sleduje hanu a je celkem zvědavá nad čím přemýšlí, protože vypadala dost zamyšleně.* „Prostě je lepší, když zabiješ jednoho člověka, který by mohl zabít stovky jiných,“ *poví jí Misaki.* 'Hmm copak asi chce,' *řekne si v duchu Misaki, když jí Hana řekne, že vyrazí zpět do klanu Yamanaka, že chce mít něco z krku.* „Dobře,“ *poví jí Misaki a pak se za ní rozejde.* 'Já vím, je to divné, ale je to prostě tak,' *pomyslí si.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Aug 07, 2022 11:12 am
*Když řekne to přirovnání, Hana si jen pomyslí:* No jasně, ale když budu zabíjet nukeniny, mohou říci to samé i o mě, ne? Proč musí být život shinobi jen cestou po hřbitově? *Hana jde, tentokráte, před Misaki uličkami celkem kvapnou chůzí. V uličkách je necítí moc bezpečně, proto se stále rozhlíží, ale marně. Nikdo tam na ně nečeká, nechystá se jim ublížit. Když konečně dorazí, zadními vrátky, do klanu Yamanaka, Hana se podívá na Misaki a vážně jí řekne:* Teď se tu něco bude dít, ale slib mi, že nebudeš protestovat. Já to nechci a ty si s tím budeš moci děla, co si jen zamaneš. *Tenhle tón od Hany nikdy neslyšela, zněl, jakoby to nebyla ona, ale někdo jiný.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 07, 2022 12:49 pm
*Misaki následuje Hanu a je celkem zvědavá, copak bude Hana chtít, prorože jí přišla najednou nějaká jiná, taková jako kdyby vázná. Když jí pak Hana ještě řekne její slova, tak si to Misaki poztvrdí.* 'Hmm, o co jí sakra jde, co mi chce dát, co nechce a já to využiju,' *řekne si v duchu Misaki.* „Mno tak dobře,“ *poví jí Misaki, protože věděla, že se s ní hádat je celkem zbytečné. Poté jde celkem svižně za ní klanem Yamanaka.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Aug 07, 2022 5:50 pm
*Hana vyšplhá po okapu jejich domu a okno otevře skrze dobře mířený úder. Měla totiž okno dlouho rozbité, tak to občas takto využívá. Když vleze do pokoje, Hana se nahne z okna a naznačí Misaki, jednoduchými gesty, ať jde také nahorů. Z okna jde slyšet tlumené chrápání a tvář Hany je opět vážná.*  To si ze mě dělá srandu ne? Pořád chrápe a z takovou ho z té jeho práce vyhodí. Možná bych měla měla začít šetřit na nějaký stan a bydlet poblíž řeky za vesnicí. *Pomyslí si Hana naštvaně a čeká, zda se Misaki odhodlá vstoupit.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 07, 2022 6:35 pm
*Misaki jde za Hanou. Když dojdou k domu Hany, tak jí Misaki trochu překvapeně sleduje, protože nečekala, že půjde dovnitř oknem. Misaki myslela, že počká na Hanu venku, ale když jí ukáže, aby za ní vyrazila, tak Misaki jen pokrčí rameny.* 'No tak jo no,' *řekne si v duchu Misaki a následně pomochá Kinohori no Waza vyleze nahoru. Poté oknem vejde za Hanou do jejího pokoje. Trochu se tam porozhlédne a pak se podívá na Hanu, copak vlastně chtěla, že šly sem.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Aug 07, 2022 6:59 pm
*Když Misaki začne chodit po stěně, Hana si uvědomí, že nemá ustálo, takže ještě rychle odběhne a přehodí peřinu, aby alespoň nějak vypadala. Pak se porozhlédne po pokoji, jestli je vše na svém místě. Ano, plakáty druhého i prvního Hokage visely na zdech, vedle nich asi tucet plakátů šermířů. Na zdi taktéž visel portrét jí, jejího otce a bratra, kterému přeškrala obličej černým inkoustem. Tu fotku chtěla schovat, ale Misaki již vešla a Hana něchtěla, ať to vypadá nějak trapně. Pak dojde k té fotce a otevře skříň vedle, kde vytáhne tu dekorativní vázu s penězi od Katsumi. Hana zašeptá:* Váza i obsah v ní je tvůj.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 07, 2022 7:13 pm
*Misaki se podívá na Hanu a je celkem zvědavá, o co jí jde. Když pak ze skříně vytáhne vázu a že váza i obsah je její, tak jen trochu překvapeně zamkrá.* „Cože,“ *poví trochu překvapeně a vezme si tedy od ní vázu. Když v ní uvidí srolované peníze, tak jen překvapeně zamrká.* „Ale to si přece nemůžu vzít, je to tvoje,“ *poví celkem zaraženě Misaki.* 'Tam bude hodně pěnež, kde jsi k tomu vůbec přišla,' *řekne si v duchu Misaki, protože takovou částu dohromady snad neviděla ani ona sama.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Aug 07, 2022 7:19 pm
*Když ze sebe Misaki vydá své 'Cože', Hana si pomyslí:* A to jsi ještě neviděla, co je vevnitř, hehe. *V tu ránu se projeví i Nozomi:* Hele, když ti osud dá peníze a ty je odhodíš jen tak, tak si buď dost naivní, nebo hloupá. Vždyť tolik peněz, víš, kolik zbraní by jsi si mohla koupit? *Hana se zamračí a řekne si, spíše pro sebe, avšak je to řečeno na Nozomi:* Hele, něco jsi mi slíbila, tak se do toho nemontuj. Toto je teď mezi mnou a Misaki. *Pak se ohlédne na Misaki, protože to omylem řekla nahlas. Když poví, že si to nemůže vzít, Hana jen řekne:* Můžeš a vezmeš si to. Můžeš to brát jako dar, nebo jako kompenzaci za můj výcvik. Jak nad tím budeš uvažovat je na tobě, hlavně ty peníze musíš mít ty. *Opět jde slyšet ten vážný a dospělácký tón, který na Hanu vždy dělal její otec, když jí kázal, co je pro ní dobré.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 07, 2022 7:32 pm
*Misaki chtěla ještě něco říct, ale v tom promluvila Hana něco asi co si chtěla říct pro sebe. No Misaki na to raději nijak nereagovala.* 'Bože tohle přece nejde. Nemůžu si vzít od ní tolik peněz,' *řekne si v duchu Misaki. Když chtěla ještě něco říct, tak jí Hana zarazila.* 'Mno s tímto už asi nejpůjde nic dělat nebo se ještě naštve,' *řekne si v duchu Misaki.* „Tak ti moc děkuju,“ *poví jí Misaki. Následně vytáhne svitek, který rozloží na podlahu a začne do něj pečetit onu vázu. Následně se na chvíli zamyslí a pak vytáhne svitek se smlouvou škorpionů.* „Jestli chceš, tak se můžeš podepsat svou krví do toho svitku, asi ne ještě hned, ale časem budeš moct přivolávat summony,“ *poví jí Misaki a podí jí ho.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Aug 07, 2022 7:44 pm
*Když Misaki poděkuji, Haně se ze srdce uvolní obrovský balvan. Nedokázala si představit, co by udělal otec, kdyby toto našel. Misaki následně začne zapečeťovat a Hana rychle schová do skříně ten portrét. když je trapné ticho a nic se neděje, Hana si sedne na postel a poslepu hodí shuriken mezi plakáty obou Hokage. Misaki je naštěstí na druhou stranu, takže šance, že by jí to zasáhlo, je prakticky nulová. Pak začne házet další, další a další, než si uvědomí, že je její brašna na shurikeny prázdná. Otevře oči a vidí, že ani jeden netrefil plakát a všechny byly v té mezeře. Hana se usměje, protože jí tohle moc bavilo. Nakonec však Misaki prolomí to ticho a vytáhne nějaký zvláštní svitek. Po jejích slovech se Hana zamyslí:* O tomto nám sensei něco říkala. Proč jsem musela hned první rok jít do háje, toto se mělo probírat až třetí ročník, sakra. *Pak se na Misaki podívá a řekne:* To myslíš teď vážně? Přeci jen, toto přivolávání je velmi vzácné.. A samozřejmě to nebudu podepisovat nyní, nejsem na to dostatečně silná. *Poví, když jí Misaki ten svitek podá. Hana si jej ještě prohlédne, protože nic podobného nikdy neviděla.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 07, 2022 9:04 pm
*Misaki se dívá na Hanu a je celkem zvědavá, jak na to bude reagovat.* „Jo myslím to vážně, kdybych to tak nemyslela, tak ti ten svitek ani nedám ne,“ *poví jí Misaki a pousměje se na ní.* „Mno jak myslíš, co ty víš, třeba budeš mít sama nějakého summona a pak si vyměníme smlouvy, většinou se to tak dělá,“ *poví jí Misaki a pak se trochu protáhne, protože už to má zapečetěné, tak následně schová oba svitky a podívá se na Hanu.* „Takže copak chceš dělat teď,“ *zeptá se jí trochu zvědavě, protože vůbec nevěděla, co by teď mohly dělat.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Aug 07, 2022 9:15 pm
*Když jí Misaki tak mile odpovídá a zmíní tu záměnu, Hana jen kývne a poví:* No jistě, pokud se to tak dělá, tak to tak uděláme. Nerada porušuji pravidla, i když bych někdy chtěla. *Při poslední větě nahodí milí a nevinný úsměv. Když se následně Misaki zeptá, co by chtěla Hana dělat dále, Hana se jen zamyslí a poví:* No, nevím. Abych pravdu řekla, dnes mám volňásek a nevím, co bych mohla dělat. *Následně uslyší odemykání vchodových dveří a Hana si uvědomí, že teď sem mají přít otcovi přátelé. Hana rychle zašeptá:* Mizíme, nebo jsem dcerou smrti. *Přičemž Misaki připraví okno, aby mohla odejít.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 07, 2022 9:30 pm
*Misaki poslouchá její slova a pousměje se.* „Dobře, beru tě za slovo a po chuuninských zkouškách se tady zastavím,“ *poví jí Misaki a trochu se zasměje.* „Někdy se musí porušit pravidla, většinou je fajn je dodržovat, aby z toho nebyl problém,“ *dodá ještě Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Mno taky nevím, co by jsi mohla dělat. Já se většinou někde poflakuju nebo si čtu knihy,“ *odpoví na její slova Misaki. Když pak Hana řekne, že by měly vypadnout tak jen souhlasně kývne hlavou a rozejde se k oknu. Následně z nej vyskočí a cestou složí několik pečetí a pod sebou vytvoří proud vzduchu, aby zmírnil její pád (Fuuton: Toppa).*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Aug 07, 2022 9:36 pm
*Hana trochu vykoukne ven a vidí, že Misaki využila Fuuton na zlehčení pádu.* A sakra, budu to muset nějak zavřít z venčí. *Pomyslí si a rychle vytáhne ze zdi všechny shurikeny. Když slyší kroky blížíc se do druhého patra po schodech, rychle vyběhne a chytí se okapu. Pak okno přivře, protože zavřít zvenčí nejde a sklouzne se po okapu k Misaki. Hana potom řekne:* Uff.. Tohle bylo těsné. Jsem ráda, že jsme stihli zareagovat včas, jinak by to bylo hodně na nic. *Pak se rozejde na místo, odkud ví, že je z oken neuvidí a na Misaki pokyne, ať jde za ní. Nakonec ze sebe Hana vymáčkne:* Poflakování a knihy zní zajímavě. Máš nějaké oblíbené místo tady v Konohagakure? Mohly bychom se projít tam, ať je to kdekoliv.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 07, 2022 9:56 pm
*Misaki je dole a čeká na Hanu. Když pak sleze, tak se za ní rozejde. * „Hah, mno asi celkem jo,“ *poví jí Misaki a bydechne si, protože by nechtěla, aby měla Hana nějaký problém. Když se jí pak zeptá, jestli nemá nějaké oblíbené místo v Konoze, tak se na nějakou chvíli zamyslí, ale nic jí nenapadalo.* „Abych řekla pravdu, tak nemám žádné oblíbené místo tady, takže to nechám asi na tobě,“ *poví jí Misaki a pak počká, kde se Hana vydá.* 'Dneska to bude ještě zajímavé ten den, mám takový pocit,' *řekne si v duchu Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Sun Aug 07, 2022 10:12 pm
*Odpověď Misaki na oblíbené místo Hanu vůbec nepotěšila. Konohagakure, i když je to její rodná vesnice, neměla zrovna v lásce, protože všude bylo moc lidí. Proto se na chvíli zamyslí:* Do knihovny bych nechodila, tam by nás mohla paní knihovnice vykázat, kdybychom se jen chvíli bavily. Park je tuto dobu věčně nacpaný, stejně jako většina Konohagakure. Ale Misaki měla ráda tu jednu restauraci, tak co jí zavést tam? Už dlouho tam akce ani oslava nebyla, takže by to mohlo býti i klidnější. *Po tomto procitnutí Hana poví:* Co kdybychom šli do té restaurace, kde se ti naposled tak líbilo? Akorát bychom tentokráte šly mimo uličky, měla jsem takoví divný pocit a nechci narazit na ty grázlíky, co tam přepadávají. *Při podotknutí na strach Hany se její hlas opět odpovídá jejímu věku. Následně však dodá:* Ale jednou jsem jednoho z nich švihla tady Nozomi, i když byla v pouzdře. A pak pelášil, celkem jsem ho vyděsila. Jenže pak jsem měla problémy doma, protože jsem jej prý 'napadla.' *Při tom napadla udělá rukama uvozovky a změní tón na sarkastický.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Mon Aug 08, 2022 10:19 am
*Misaki přemýšlí, co by mohli dělat, ale nějak jí nic moc nenapadá. Když pak Hana zmíní, že by mohly vyrazit do té restaurace, kde byly s Misaki naposledy, tak se na chvíli zamyslí.* „Mno to by asi šlo stejně je pomalu čas oběda a než se tam dostaneme, tak to bude ještě nějakou chvíli trvat,“ *poví jí Misaki a usměje se. Následně se rozejde za Hanou, to že nepůjdou uličkami jí bylo celkem jedno.* „Aha, tak to ti teda nezávídm,“ *poví jí cestou Misaki.* „Myslím, že by bylo lepší se takovým místům vyhávat,“ *dodá ještě.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Mon Aug 08, 2022 12:09 pm
*Odpověď Misaki Hanu potěšila, jelikož i ona sama měla celkem velký hlad a doma se ukázat nemohla.* No jo, už vím, co si Misaki objedná a doufám, že tentokráte bude ten čaj doopravdy studený, aby nemusela využívat tu techniku. Myslím, že na tu vodní techniku využila své chakry až moc, minimálně na mé poměry. *Při cestě, když jí Misaki řekne o tom, že by se měla takovým místům vyhýbat, jen Hana vesele odpoví:* No víš, mě to nevadí. Ráda si zabojuji, zvláště, když mají maximálně obušky a i s nimi dělají při úderech solidní boty. No jo, ale až vyrostou, možná by to už i větší problém byl, hehe. *Ano, byla to pravda. Teď potkávala jen pouliční kapsáře a občas i násilníky, jenže to byli lidé ve věku, nepřesahujíc osmnáct, naštěstí však chakru buďto používat neuměli, nebo nechtěli.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 09, 2022 9:05 pm
*Při jejích slovech se jen posuměje.* „No jo no, uvidíš, co bude časem,“ *poví jí Misaki. Následně s ní pokračuje ulicemi Konohy, až se nakonec dostanou až k restauraci. Když tam dojdou, tak Misaki vejde dovnitř a tentokrát tam moc lídí nebylo, takže se Misaki posadí k jednomu stolu a počká, až se tam objeví obsluha. Následně si objedná to samé jako minule, protože to bylo prostě její oblíbené jídlo.* „Slibuju ti, že se tady určitě zase brzo zastavím,“ *poví jí Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Wed Aug 10, 2022 10:43 am
*Po větě Misaki jen Hana kývne, neměla k tomu co dodat a navíc, sama do té doby určitě zesílí. Při cestě po Konohagakure je občas Hana zmatená, sic o těchto ulicích věděla, avšak často jimi nechodila. Krom toho, že je tu mnoho lidí, Hanu také trápí Misaki.* Možná jsem jí neměla říkat, že po chunninských zkouškách plánuji seknout. No jo, je to shinobi každým coulem a navíc byla zklamaná, když její sestra také shinobi nebyla. *Pomyslí si Hana. No a v tu chvíli dojdou do restaurace, kde překvapivě moc lidí nebylo. Misaki si objedná a Hana jen poprosí o čaj. Misaki následně poví, že se určitě brzy uvidí, Hana odpoví:* No dobře, moc se na to těším. A možná mě již uvidíš v jiném světle a pracovní pozici. *Nakonec Hana čeká, co se bude dít dále.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 10, 2022 12:34 pm
*Misaki si vyslechne slova Hany a jen se pousměje.* „Mno jsem celkem zvědavá na tvé chuuninské zkoušky, pokud nebudu někde na misi, tak se asi pžijde podívat,“ *poví jí Misaki a pousměješ. I když věděla, že to bude trochu složitější, protože si bude muset zjistit, kde vůbec budou a pak se tam ještě dostat. I když byla tako možnost, že teď nějakou dobu nebudou, když se děje v Kiri takový blázinec. Po nějaké chvíli donesou jídlo, tak se do něj Misaki pustí, protože už měla celkem hlad.* 'Mno jsem zvědavá, jestli se třeba příště už nepotkáme mimo vesnici,' *řekne si v duchu Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Wed Aug 10, 2022 12:50 pm
*Poté, co Misaki nakousne téma zkoušek, se Hana na chvíli odmlčí a přesune se do svých myšlenek:* No jo, jenže pokud se stanu chunninem, budu muset chodit na mise. To mě už pak asi nenechají s tím seknout. No, stále by tu byla ta varianta, že bych se zdejchla, jenže to by mě potom mohla Misaki vystopovat a dovést zpět, či by mě mohla i usmrtit. Ne, tohle by bylo prozatím moc riskantní a byla bych na to slabá. *Po kvantu myšlenek se Hana usměje a poví:* Jo.. Klidně se můžeš přijít podívat, ale nechci tě okrádat o čas.. *V té chvíli Misaki donesou jídlo a Haně ten čaj. Hana si pomyslí:* No jo, Misaki už toto jídlo nejspíš dlouho neměla.. No a doufám, že ten ledový čaj bude opravdu ledový, jelikož já nedokáži tvořit led. *Posléze se napije a zjišťuje, že čaj není ani ledový, ani teplý, ale snaží se to na sobě nenechat znát.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 10, 2022 6:10 pm
*Poslouchá její slova a pousměje se.* „Neboj, stejně pokud nemám mise, tak nemám moc co dělat,“ *poví jí Misaki a mile se na ní usměje, protože by se tam fakt šla ráda, podívat, ale nevěděla, co bude. Když donesou čaj a jídlo, tak se Misaki pousměje. Když se napije čaje, tak si jen v duchu povzdechne, protože to zase byl ten vlažný hnus, který neměla tak ráda. Pomocí Hyotonu si ho ochladí a tentokrát akorát. Když se pustí do jídla, tak se jen pousměje, protože je to dobré.* „Copak vypadáš tak zamyšleně,“ *zeptá se jí trochu zvědavě Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Wed Aug 10, 2022 6:43 pm
*Když poví, že žije hlavně pro mise, jen kývne hlavou a začne si prsty projíždět prsty po stole. Následně, když jí řekne, že vypadá zamyšleně, Hana jen odpoví:* Ne, jen přemýšlím nad budoucností. Bude to asi hodně složité, ale nerada bych se o tom bavila.. Promiň.. *Potom se Hana opět napije toho vlažného hnusu a zamyšleně sleduje, jak si Misaki vychutnává svůj pokrm. Nakonec to však vypije na jednou, aby to už nemusela pít, když by to ještě více zteplalo.* No jo, sem už tady nebudu chodit pro ten 'studený' čaj. Že jsem tomuto dávala ještě šanci, hergot.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 10, 2022 7:06 pm
*Misaki pokračuje v jídle a poslouchá slova Hany.* „Aha,“ *poví celkem zamyšleně, protože tohle bylo téma, o které se Misaki moc nechtěla bavit. Rozhodla se, že budoucnost nebude nějak moc plánovat, že to prostě nechá, jak to bude, protože tohle je něco co se podle Misaki setjně nedá moc ovlivnit, protože jeden nikdy neví, co se stane.* 'Hmm jsem zvědavá, co budu dělat až odkud zase půjdu pryč,' *řekne si v duchu Misaki, vůbec nevěděla, kde by se teď mohla vydat.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Wed Aug 10, 2022 7:27 pm
*Po odpovědí Misaki jen Hana vycítí, že šla opět do špatného tématu.* No dobrá, do téma budoucnost se raději nevrtat. Nebo by to mohlo skončit podobně, jako když jsem zmínila její sestru. Mohla by opět být v depresích a pak by na mě mohla být na mě naštvaná. Nechci, aby byla smutná. *Pak již na dále pokračuje v čekání na to, až Misaki dojí. Celou dobu je ticho, protože se bála, aby něco dalšího nepokazila. Poté se ponoří dále do svých myšlenek, protože přemýšlí o tom, co by měla říci jako další, aby to dalším způsobem nepodělala*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 11, 2022 11:10 am
*Misaki pokračuje v jídle a přemýšlela, o čem by se s Hanou mohla bavit, protože jí přišlo, že nějak dneska nemají společnou řeč, ale nic moc jí nenapadlo. Ještě nějakou chvíli jí trvá, než dojí a pak se podívá na Hanu.* „Chceš ještě něco dneska podniknout nebo máš na odpoledne nějaké jiné plány,“ *zeptá se jí, protože Misaki nějak došly nápady, co by mohla dělat. Chtěla se někde projít, ale nebyla si jistá, jestli bude chtít jí někde s nějakou osobou nebo bude chtít být sama.* 'Nevím, jestli jsem dneska vhodná na trávení volného času,' *řekne si v duchu Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Thu Aug 11, 2022 3:57 pm
*Hana přemýšlí nad scénáři, jak z tohoto nějak vyplavat, aby neřekla opět nějakou špatnou věc.* Co bych měla dělat nebo říct? Poslední dobou, co řeknu, jedem se stává. Že bych se svým chováním začala, neúmyslně, napodobovat otce? Nechci od sebe všechny odrazovat tím, jaká jsem v nepříjemných dnech. Proč to musí být tak složité, tohle všechno, nikdy nebudu kunoichi a nejspíš skončím v nějakém šermířském bavičském klubu, i když by to nebylo tak špatné. *Z myšlenek jí vyvede otázka Misaki a Hana jen řekne zamyšleně:* Ne, dnes plány žádné nemám. A pokud chceš, můžeme něco podniknout.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 11, 2022 4:20 pm
*Následně zaplatí a když Hana řekne, že nemá žádné plány, tak se jen pousměje.* 'Hmm, na jednu stranu jsem ráda, že nemá žádné plány a zase na druhou stranu ne, sakra to je zase den,' *řekne si v duchu Misaki. Následně se zvedne od stolu a rozejde se ven a doufá, že už Hana bude následovat. Když jsou venku, tak se na ní podívá.* „Takže se chceš projít nebo trénovat,“ *zeptá se trochu zvědavě, protože si nebyla moc jistá, co ona sama by chtěla dělat.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Thu Aug 11, 2022 4:45 pm
*Hana zaplatí, ihned po Misaki, a nad jejím úsměvem se jen opět ponoří do sebe.* Takže zase jsem asi něco řekla špatně. Co jsem zase provedla, do háje. Celý pobyt v Konohagakure jsem jí pokazila. No, už jí asi nebudu nadále obtěžovat, nejspíš mě už nyní má plné zuby. *Nakonec se zvedne a rychlejším krokem následuje Misaki, přičemž si dává velký pozor, aby do nikoho, hlavně do ní, nenarazila. Po její otázce si Hana jen trochu otře čelo a poví:* Nechci tě otravovat, promiň za vše. *Poté se Hana rozeběhne pryč do klanu, přičemž potlačuje slzy.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 11, 2022 7:20 pm
*Misaki jde pomalu a pak se podívá na Hanu, která dneska fakt byla nějaká divná. Když jí pak Hana řekne, že půjde, že jí dneska nechce otravovat, tak si je v duchu povzdehne.* „Tak se měj, snad se zaes někdy uvidíme Hano,“ *poví jí Misaki, protože byla celkem smutná z toho, že Hana byla taková divná dneska. Poté se vydá ulicemi Konohy, až do místa, kde bydlí, protože jí nějak přešla nálada na lidi.*



-Konec RPG-
Sponsored content

Yamanaka            - Stránka 2 Empty Re: Yamanaka

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru