Zoo

+2
Kaede Hisa
Admin
6 posters
Goto down
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Shinzaburo Genichiro

Thu Apr 07, 2022 1:25 pm
*když ho Rin pojmenovala jako žoldáka, tak jen lehce přikývl. Neměl se čím chlubit, nehodlal se o tom šířit, že dělá zrovna takové povolání. Pravdou bylo, že ho ani nedělal dobrovolně, takže o tom celkově nechtěl mluvit. Ale pravdou bylo, že ho to změnilo. Spolu s nukeninstvím sestry ho to změnilo k nepoznání a to problesknutí toho starého Shina, který byl hodný, milý, takřka nezkažený, byla vážně docela rarita. Někdo by řekl, že dospěl, ale on to viděl spíš tak, že něco v něm umřelo. Možná ta naivita a nevinnost, možná jiná část Shina samotného, ale necítil se prostě kompletní. Možná kvůli tomu své emoce nedával tak najevo, teda skoro vůbec. Ale rozhodně se netajil tím, že rozhovor s Arikou ho nějakým zvrhlým způsobem baví. To její, že smrdí po smrti, se ho nijak nedotklo. Nezabíjel pro zábavu, vždycky za tím byla nějaká mise, buď od vesnice a jednu už měl i od žoldáků. Necítil nic vůči tomu, že zabil možná nevinného a jen si nechal zaplatit od někoho, komu ten člověk přišel nepohodlný.* Jmenuju se Shinzaburo *pousmál se na Ariku a Rin opět naprosto ignoroval. Nějak mu ničím nepřišla zajímavá, kdežto dívka s mrtvolným pohledem ano*
Arika
Arika
Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 19. 02. 22

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Re: Zoo

Thu Apr 21, 2022 7:07 pm
Shiiiin... *Vydala ze sebe Arika, jak se koukala na chlapce, ale vypadalo to, jak by byla ve svých vlastních myšlenkách. Ovšem po pár sekundách se vzpamatovala a zaostřila pohled na chlapce.* Shinzaburo Genichiro. Černé vlasy, zelené oči a z Kumogakure. Chlapec, co bojoval proti Shimirovi Ryogui a vyhrál na chuuninských zkouškách v Iwagakure, že? *Zeptala se chlapce. Tohle to překvapilo i Rin, která neměla ponětí o tom, že by něco takového mohla Arika vědět. Sama Rin ani neměla přehled o chuuninských zkouškách či kdo proti komu bojoval, protože se ani o to moc nezajímala. Arika to však věděla, protože si zjišťovala hodně informací. Navíc, když člověk nemluví a působí nenápadně, tak hodně věcí uslyší, i když si lidé myslí, že nevnímá, ale ona vždy vnímala. Vždy byla přítomná a vždy věděla, co se kolem ní děje.* Souboj ani netrval dlouho, protože Shinzaburo vyhrál rychle a Shimiru padl vyčerpáním? Nejsem si teď jistá, jak to bylo. Bohužel jsem to neviděla na vlastní oči, ale jenom jsem o tom slyšela a četla. Byla to jasná výhra. *Pronesla nakonec Arika, která koukala po chlapci. Rin jenom stále stála a nic nedělala. Jenom pozorovala ty dva, jak se baví. Neměla teď jaksi důvod do toho zasahovat, i když byla stále překvapená z té informace, kterou Arika vypustila z úst.*
Arika
Arika
Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 19. 02. 22

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Re: Zoo

Sat Jul 09, 2022 9:06 pm
Konec
Arika
Arika
Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 19. 02. 22

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Re: Zoo

Sat Jul 09, 2022 9:13 pm
*Zrovna se nacházela poblíž Zoo, jak si tak neutrálně kráčela a koukala před sebe. Na sobě měla černé tričko s krátkým rukávem, šedé tepláky a hnědé pantofle. Neměla na sobě ani čelenku shinobi či jiné její vybavení. Byla prostě v civilu. Obě ruce měla v kapsách. Sluníčko ji hezky svítilo na záda, i když pomalu zapadalo. Ona sama šla jen na takovou procházku, protože už hezkých pár let má problémky doma, které ji trápí. Zastavila se na místě, kde byla hnědá lavička, na kterou si sedla a vytáhla ruce z kapes. V jedné ruce držela cigaretu a v druhé zapalovač. Cigaretu si dala následně do pusy a zapalovačem si zapálila. Zapalovač následně schovala do kapsy a pravou rukou si dávala cigaretu do úst a zase ven, když vypouštěla kouř. Levou dlaní si jenom opřela hlavu, kdy levý loket se opíral zase o její levé stehno. Koukala do země a u toho jednoduše kouřila.*
kiasagi
kiasagi
Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 08. 07. 22

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Re: Zoo

Sat Jul 09, 2022 11:05 pm
*Dneska se rozhodla že se zajde podívat do místní zoo, kupodivu tu bydlí tak dlouho a ještě tam nebyla. Proto se převlekla ze svého trička a kraťásku černé barvy do svého trička červené barvy a černých kalhot.Pak se ze svého pokoje vydala do kuchyně kde si vzala na snídaní dva krajíce s máslem.  Po jídle se vydala na chodbu kde si obula svoje sandále.Potom se vydala uličkami ,které jí měli dovést přímo do zoo.*“ Jsem zvědava co tam vlastně všechno je a to jsem ani netušila že jsou u nás i ohrožené druhý.“*Pomyslela si ,přitom si to veselé vykračovala ke svému cíli. Sluníčko jí krásně svítilo a měla velkou radost a byla nedočkavá až ty zvířátka uvidí. Když pomalu docházela k zoo všimla si osoby ,která seděla na lavičce a kouřila.*“Kdo to je tady jsem jí nebo jeho nepotkala a vypadá jako cyvilsta nebo civilistka ?“*Ptala se samá sebe a neuměla si odpovědět.Přišla k ní blíž a zastavila se u ní.*Ahoj kdo jsi? Taky se jdeš podívat do zoo nebo jenom odpočíváš ? Jsi taky shinobi?*Pak jen čekala s úsměvem na tváří co se od ní dozví.*
Arika
Arika
Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 19. 02. 22

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Re: Zoo

Sun Jul 10, 2022 4:43 pm
*Zvedla zvědavě jenom hlavu, když uslyšela dívčin hlas, který byl zřejmě směřovaný jí. Měla však pravdu a hlas by 100% určený k ní. Červenovlasá dívka s oranžovými očima. Arika moc často neviděla lidi s červenými vlasy. Taky kvůli tomu, že jich v Konoze moc nebylo, ale i tak působila dívka zajímavě díky své barvě vlasů. Arika si potáhla jenom z cigarety a vyfoukla dým vedle dívky, aby ji nefoukla do obličeje, ale to bylo k ničemu protože vítr to foukl na dívčin obličej. Arika měla takový otrávený až unavený výraz na tváři. Spíš takový až moc depresivní.* Jsem Arika. Nejdu se podívat do zoo. Byla jsem tam jednou a to stačilo. Nic moc a nic víc. *Otázka ohledně shinobi ji nahodila úsměv na tváři. Poznala už hodně dětí a dokonce i dospělých, kteří chodí po vesnici a ptají se na takové otázky. Pro ni to bylo takové nejdřív sympatické, že se ji na to někdo ptá, ale teď to bylo takové otravné. Proto si jenom povzdechla a kývla. Následně si jenom potáhla z cigarety a opět vyfoukla vedle dívky, kdy teď ji to vítr nefoukl do obličeje.*
kiasagi
kiasagi
Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 08. 07. 22

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Re: Zoo

Sun Jul 10, 2022 7:39 pm
*viděla obličej  jenže jak vyfoukla dým tak jí to šlo přímo do obličeje tak jen trochu zakašlala.*Rada tě poznávám ariko jsem Kiasagi Miotori . Jdu se tam poprvé podívat ,ale co tu sedíš tak samá?*Zeptala se jí milým hlasem a jen jí pozorovala.*“ Divná holka a celkem neobvykla nevěděla jsem žiji takové tu žiji .*No nic tak já jdu dál kdyby si se chtěla pobavit tak doraz .*Nic víc jí neřekla a šla dal do zoo kvůli čemu přišla a chtěla ty zvířata vidět na své vlastní oči. I když doufala ,že by ta holka mohla dojít ,ale nebyla s cela jista jestli dojde ,ale i tak by byla rada její kamarádka.*“ Snad se nebude zlobit že jsem odešla ,ale nikdy jsem tu nebyla a měla jsem to i v planu na dnešek tady zajít.“*Honilo se jí spousta myšlenek v hlavě ,ale i tak si nechtěla zkazit zbytek dne jen kvůli jedné holky.*
Arika
Arika
Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 19. 02. 22

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Re: Zoo

Sun Jul 10, 2022 7:52 pm
Jo, jo. *Odpověděla jenom rychle na slovo o poznání a hned na to zahodila cigaretu na zem, kde zhasla. Pak se jenom podívala na Kiasagi.* Copak člověk nemůže sedět sám? To vždy k tomu potřebuje společnost? *Zeptala se ji zvědavě, když tak na ni koukala. "Doraz? Kam?" Pomyslela si překvapeně, když viděla, jak se Kiasagi vydala k zoo. No bohužel pro ní byla zoo už zavřená, protože slunce už pomalu zapadalo a byl večer, tak si chuděra musela poplést hodiny. Arika jaksi ani nereagovala přehnaně. Jenom koukala na Kiasagi, co se chystá udělat a zda se tam snaží vloupat či něco podobného.*
kiasagi
kiasagi
Poèet pøíspìvkù : 138
Join date : 08. 07. 22

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Re: Zoo

Fri Jul 15, 2022 8:15 pm
*Jen jí poslouchala ,ale nic jí na to neřekla pak se rozešla.Když došla před bránu zoo viděla ,že je brána zavřena a zamčena.*“Sakra.“*Pak se otočila a šla pomalu zpátky.*“Jen škoda ,že mi to nevyšlo to jsem se tam hodně chtěla podívat.“*Pomyslela si a když došla zpět posadila vedle ariky.*Co tak většinou děláš ?Proč máš tak ráda samotu?*Zeptala se jí milým hlasem a jen čekala co jí odpoví.Přitom se jí v hlavě honilo hodně myšlenek a plno otázek na co by se jí chtěla zeptat ,ale nevěděla jistě zdá jí chce nějaké divné otázky pokládat tak to cele přehodnocovala ve své hlavě .Chtěla jen se s ní s kamarádit ,ale neuměla na to přijít jak. Moc ráda by se s ní kamarádila a chtěla se o ni trochu dozvědět.*
Arika
Arika
Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 19. 02. 22

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Re: Zoo

Sat Jul 16, 2022 10:29 pm
*Koukala na ni zvědavě a hezky si počkala, než se opět k ní Kiasagi dostala. Když si Kiasagi sedla vedle ni, tak se Arika ani moc neposunula. Jen se na ni podívala takovým nechápavým výrazem. "Můžu si tady sednout.... ta věta by ji nezabila snad.." * Většinou... většinou jsem trénovala s otcem nebo sama. zlepšovala, abych byla lepší, silná, rychlá, vytrvalejší.. nejlepší. *Odpověděla ji normálním tónem a přestala se tvářit nechápavě. Měla spíš takový neutrální výraz.* Proč mám co?! *Překvapila se. Takovou otázku snad nikdy neslyšela od nikoho a ani od její sestry, která má vždy dost divné otázky.* Nevím, proč tě napadlo, že mám ráda samotu, ale možná kvůli tomu, že tu sama sedím. Ono.. ne každý, kdo sedí sám má rád samotu vííííš. Já se šla jenom projít, vyčistit hlavu a trochu se uklidnit od toho všeho. A proč vůbec ty máš ráda samotu, že tady bloudíš sama?
Sponsored content

Zoo                                  - Stránka 2 Empty Re: Zoo

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru