Sídlo Mizukage

+7
Yin Yurinachi
Batsu
Tatsuya
Rias Gremory
Kaede Hisa
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
11 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Sídlo Mizukage Empty Sídlo Mizukage

Tue Dec 10, 2019 6:04 pm
Velká a bohatě zařízená budova, která je silně chráněná.
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 3:47 pm
*ráno jsem vstal a šel se projít po celém sídle* *najednou jsem spatřil sochu která byla normálně 5m vysoká* Kámo co to je?? „přemýšlel jsem co to může být za sochu„
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 4:29 pm
*Kuii při každodenním vstávání kouká na Moriho který spí vedle něj.* "Ten je tak roztomilý." *Pomyslí si Kuii a šel se nasnídat, ke snídani si vzal chlazené grilované masové kuličky. Byli výborné, Kuii ten den dal Morimu jídlo které měj nejraději, udělal mu maxi které vařil v horké vodě. Mori si na něm velmi pochutnal. Po chvíli co to Mori jedl tak si Kuii vzal své věci na sebe. Vzal si na sebe dlouhý černý kabát s dlouhými rukávy, kabát sahal až po kolena, vyměnil si pásku na oku, kvůli rinneganu, který měl pouze jako implantovaný vlastník. Po chvíli šel s Morim ven s páskou na pravém oku kde měl samotné doujustu. Když šel ulicemi kirigakure no Sato tak ho tak nějak napadlo že by se mohl jít kouknout do sídla Mizukage, dneska je to otevřené pro veřejnost, jindy to otevřené nebývá, když dorazil do jedné velké haly tak šel směrem kde byla větší socha která byla tak 5 metrů vysoká. Když byl před ní tak stál vedle klučiny.* Ahoj, co tady děláš? *Zeptal se ho Kuii slušně s úsměvem ve tváři. A stále se díval na jeho sochu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 4:40 pm
Ahoj kdo jsi?? *Koukám na člověka vedle mně* „toho jsem tu neviděl„ Já jsem tu nový a nevím jak to tu chodí, pomohl by jsi mi trochu??? *Poté jsem si všiml že mám rozvázanou tkaničku* Jmenuji se Kagura a ty?? „třeba by mohl bÿt můj nový kamarád nebo dokonce otec„ *s napjatým výrazem jsem se na něj podíval a chytil ho za ruku*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 4:55 pm
Jo, jinak já jsem Kuii, Kuii Soruno. *Představil se Kuii jak se to sluší a patří.* Takže ty jsi tu nový? A odkud si? Jsi se sem přistěhoval? *Zeptal se Kuii a šel dál od sochy aby si jí prohlédli i ostatní návštěvníci. Poté co ho kagura chytil za ruku tak se jen Kuii na něj podíval, nevěděl co si o tom má myslet.* H-hej, co to děláš? *Zeptal se Kuii vyděšeně, nevěděl co chtěl kagura dělat, Kuii vypadal vyděšeně možná proto že se ještě za ruku s nikým nedržel.* Co by jsi teda chtěl ukázat? Jsem ochotný tě tady provést po vesnici a ukázat ti pár věcí. Jinak už chodíš na akademii. *Zeptal se Kuii.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 5:03 pm
Je promiň já nevěděl že ti vadí dotyk. *Kvůli jeho výrazu jsem mu ruku pustil* Jinak ano přistěhovali jseme se sem no spíš já, teď nikoho nemám, po cestě do Kirigakure mi rodiče zabily nějací vrazi. *Nahodil jsem smutný pohled a rozbrečel jsem se* *Pak jsem se uklidnil a řekl jsem* Chtěl bych o chrámu vědět víc a pak nevím. *Konečně jsem si zavázal tkaničku*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 5:16 pm
Umm, spíš na to nejsem zvyklí, ještě s nikým jsem se za ruce nedržel. *Kuii se na něj pak podíval s úsměvem ve tváři, Kuii se ale zarazil nad tím jak mohl jako jediný přežít s tím že by mu rodiče někdo zabít.* A jakto že jsi přežil? *Zeptal se Kuii a dodal.* Pojď se se mnou projít. *Vyzval ho Kuii, a šel směrem k k ještě větší síni, ta síně bála ještě větší než ta předchozí a jakmile byl ve dveřích k té hlavní síni tak se na něj Kuii podíval.* Nechceš mi říct svůj příběh? *Zeptal se Kuii se zvědavým výrazem v obličeji, byl totiž velmi zvědavý jaký příběh zažil kagura a chtěl si ho poslechnout.* Takze ty chodíš na akademii? *Zeptal se znova Kuii když mu předtím neodpověděl.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 5:29 pm
Jo chdím na akademii ale zatím mi to moc nejde.*najednou jsem spatřil obraz nějakého muže. Měk knírek a šedivé vlasy.* Kuii kdo je to?? Jinak ty jsi se mně ptal jak jsem jako jediný přežil že?? No oni nás napadli z křoví a rodiče začali bojovat. Pak mně jeden z nich chytl a taťka ho sejmul. Pak mi řekl ať uť si vezmu ty kuličky co mi dal a ať běžím dál po cestě než dorazím do města a tak jsem se sem dostal. "Kuiiho Kagura moc nevnímal a tak nevěděl že se ho kuii ptal na jeho celkový příběh"
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 5:41 pm
Aha. *Řekl Kuii jako odpověď na to že mu to nejde na akademii. Však byl ještě malý takže mu to jednou půjde.* Víš každý nemá talent na všechno, něco ti na akademii určitě půjde, jen musíš přijít na co.* Ehmm. Nějaký muž s knírem a se šedivími vlasy? Nemyslíš takového už starce? Jestli jo tak to je Mizukage, každá z 5 velkých vesnic má nejvyššího člověka, nejsilnějšího ve vesnici. Je to post kage, nejvyšší hodnost které může ninja dosáhnout, my tu máme Mizukage. *Řekl mu Kuii a pak si poslechl jak utekl před těmi lidmi. Celkem ho to zaujalo a tak se musel zeptat.* Jaké kuličky? *Zeptal se ho Kuii.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 5:48 pm
Nevím byli takové černé a docela smrděli. Byly asi takhle velké. *Ukázal jsem na ruce👌* Co jsem je snědl běžel jsem o sto šest a nikdo si mne nevšiml. "V hlavě mu proběhlo že ten starej páprda je stejně slabej a na mne nemá přece za pár měsíců už budu hotovej ninja" Kuii jinak myslíš že by jsi mohl být můj náhradní otec?? *Podíval jsem se mu do obličeje s úsměvem*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 7:53 pm
Třeba to mohli být kuličky na výdrž nebo tak nějak, slyšel jsem něco o tom když se bavily učitelé mezi sebou. *Řekl mu Kuii a řádně ho poučil. Když se ho kagura zeptal jestli by mohl Kuii být jeho náhradní otec tak se Kuii jen zarazil, byl dosti překvapený, vůbec nečekal tuhle otázku.* Víš, mě je teprve 14 let, já nemůžu být tvůj otec, maximálně ti můžu dělat tak max staršího bráchu, ale tátu bych ti dělat nemohl. *Řekl mu Kuii, nejen že nemohl mít dítě, ale on ani dítě nechce když mu je 14 ale nechtěl mu ublížit.* Víš, myslím že by jsis mohl dojít k nám do sídla, jinak z jakého klanu jsi? *Zeptal se zdvořile Kuii.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 8:00 pm
Jsem z klanu Kansetsu. Když né otce tak opatrovníka bys mi dělat mohl?? *Prosil a prosil jsem hrozně moc* No víš já teď ani nemám kde bydlet. *Smutně koukam na kuiiho a doufám že mně vezme k němu domu* „kuii je super, kéž by byl můj bratr„ Kuii mohl bych k tobě domů na wc??
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Wed Jan 01, 2020 8:14 pm
Opravdu? To jsi ze samého klanu co já, jakože jsi bydlel někde daleko? *Zeptal se Kuii zvědavě, byl totiž překvapený že je ze stejného klanu jako Kuii.* No, můžu tě vzít do sídla, ale k sobě do bytu tě vzít nemůžu, zbláznil by jsi se z Moriho. *Řekl Kuii s přitom se začal malinko smát.* Potřebuješ čůrat? *Zeptal se ho Kuii s humorem a začal se ještě více smát. V tu chvíli si vzpomněl na Moriho na kterého by málem zapomněl, to už je totiž po několikáté. Když se na něj koukl tak mu u nohy spal.* "Tohle nemůžeš, tady nemůžeš spát." *Pomyslel si Kuii a vzal si Moriho do náruče což ho malinko probudilo, ale jemu se v náručí Kuie líbilo a nijak s sebou nehýbal.* Jsi pořádně těžký už. *Řekl mu Kuii, hned jak šel ven před budovu. Položil Moriho na nohy který se stále pořádně neprobral ze svého spánku ze kterého ho Kuii probudil. Když se Kuii otočil na kaguru tak se jen pousmál. Měl v plánu ho dovést do sídla klanu aby měl aspoň nějaké přístřeší a nějaké to jídlo, navíc aspoň bude mít kolem sebe příbuzné, možná to nejsou tak blízké příbuzné, ale jsou to nejspíš vzdálení.* "Snad ho tam dobře přivítají."
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Fri Jan 03, 2020 3:20 pm
Bydleli jsme daleko kvůli nezchodě s někým v klanu. "On je ze stejného klanu hustý" Kdo jo to ten Mori. *Zeptal se údivem* "třeba je to nějaký pejsek nebo kočka" Jinak koukej na todle. *Dořekl to a použil henge no jutsu na přeměnu na kuiiho* Hustý že jo. A mohl bych k tobě teda do sídla???
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Fri Jan 03, 2020 3:42 pm
Mori? *Znova si zopakoval Kuii otázku a koukl se na Moriho vedle sebe.* Mori je můj společník, pejsek. *Řekl mu Kuii a šel směrem k sídlu svého klanu.* Víš o tom že nás klan je nejváženější klan ve vesnici? Členové tohoto klanu si zakládají na vysokém postavení. *Dořekl Kuii a šel dál směrem ke klanu. Když dorazily ke klanu tak se zeptal.* Ty by jsi chtěl ke mě do bytu? Protože v sídle nebydlím jenom já. Budeš tam mít i vlastní pokoj. *Řekl mu Kuii a šel i s Morim dále.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Tue Jan 21, 2020 5:19 pm
"oh on má moriho sebou" To jsem nevěděl že je náš klan nejvážnější ve vesnici. Jo chtěl bych se jít podívat k tobě a já jako budu mít svůj pokoj??? "Normálně jsem se z toho skoro podělal" *zastavil jsem se a posadil se na lavičku* Nikdy jsem svůj pokoj neměl. Bylo by to hustý. *Vzal jsem si kunai do ruky a zabodl ho do lavičky a povzdechl jsem*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Tue Jan 21, 2020 5:37 pm
No, uvidíš jestli budeš mít vlastní pokoj, nevím jak to přesně chodí, ale měl by jsi dostat pokud bude nějaký volný. *Řekl poklidně Kuii a dodal mu k tomu.* Pojď za mnou. *Když ho Kuii vyzval tak doufal že se zvedne a tak bude Kuie a Moriho následovat. Kuii se otočil a šel směrem k sídlu klanu.* Vem si ten Kunai. *Řekl mu Kuii když byl k němu zády. Řekl mu to aby s i ho nezapomňel, protože by si měl svoje věci hlídat. Pokud by šel za ním tak by mu Kuii řekl.* Nikdo tě tam nezná a nezapomeň že pokud uděláš první dojem špatný tak se to těžko napravuje. *Řekl mu Kuii takovou malou radu.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Fri Apr 24, 2020 12:12 pm
KONEC
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Fri Apr 24, 2020 12:32 pm
*ChZ skončili a všichni se vrací zpět do vesnice. Akira chtěla zaskočit za Mizukagem rovnou, ale po těch několika dnech bude mít jistě dost práce, tak mu dá ještě pár dní. Celkem tři. Oblečena je v novém dresu. Na něm má čelenku přidělanou na hrudi a funguje jako spona, aby držel vršek zapnutý. U pasu má na jedné straně Kurosawu a pod ní Kakuto. Na druhé straně má láhev s vodou. Nad zadkem pak vak na ostatní vybavení. Změnila už i svůj vzhled během té doby. Už jí tamten nevyhovoval. Vzhled. Vyrazila směrem k sídlu Mizukageho. Nahozený svůj typický znechucený výraz s arogantním nádechem. U vchodu jí ale oznámí, že Mizukage zrovna něco má a ať počká. Dojde tedy dvacet metrů od brány a opře se o zeď. Vytáhne si harmoniku, kterou si před nějakou dobou koupila a na kterou se už i naučila. Lehce jí profoukne a pak začne hrát. (0:00:30) Chvíli tam tak stojí, než za ní přijde jeden ze strážných, že už může. Akira uklidí harmoniku a vydá se do sídla. Stoupá po schodech až před kancelář Mizukageho. Zaklepe a vyčkává na vyzvání. Jakmile má možnost, vstoupí. Dobré poledne, Mizukage-sama. pozdraví a zavře za sebou dveře.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun May 17, 2020 1:13 pm
KONEC PŘEDEŠLÉHO RPG
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun May 17, 2020 1:30 pm
*Ryuu na sobě měl celé černé oblečení a na rameni uvázanou čelenku kirigakure, kolem krku měl bílý šátek a vlasy svázané do culíku na temeni hlavy. Ale i přes vysoce posazený culík mu vlasy spadaly na ramena. Jak říkala Akira, je to jeho poznávací znamneí, takže si to rozhodně nehodlal v budoucnu stříhat na krátko. Nedávno měl dvanáct a byl na první C misi, udělal chuuninskou zkoušku a dokonce to vypadalo, že našel i levný byt pro něj a Rias. Spokojeně si to tedy štrádoval přes náměstí, mířil na jedno jediné místo. Stánek s dango. Tam se posadil, objednal si dvojitou porci a spokojeně pokopával nohou do židle, čekajíc na své jídlo.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sat May 30, 2020 12:27 am
*Genos skončil s tréninkem v Doju, prochází ulicemi KIRIGAKURU a má namířeno do chudinské čtvrti. Jakmile prochází jednou z ulic centra tak uvidí stánek s dango, vždy ho viděl plný lidí ale dnes tam sedí jen jeden chlapec. Genos sáhne do kapsy a ucítí pár drobných které nasbíral po KIRIGAKURU, byli to jeho jediný peníze a dango nikdy nejedl, s šanci jeden ochutnat se vydal ke stánku kde si objednal jedny dango a sedl si vedle chlapce na židli, chlapec byl urostlý věkově asi na stejné úrovni ale měl čelenku kirigakure, což znamenal že sedí vedle Genina možná junnina, to nevěděl. V rámci čekání na si sundaval bandáže se závažím které měl z Doja.* (Genos měl černé tílko a bílé tepláky, žluté oči a bílé až šedivé vlasy viz. Foto).
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun May 31, 2020 12:46 pm
Díky! Itadakimasu. *Poděkoval Ryuu, když mu před nosem přistálo dango a limonáda. Ryuu měl čelenku na své levé ruce, pod ramenem, u kterého byla veliká jizva, kterou Genos samozřejmě neviděl. Byla pod oblečením, které bylo celé černé. Ryuu uslyšel šramot a podíval se vedle sebe, kde se objevil druhý chlapec a sundaval si závaží z těla. Ryuuovi to připadalo zajímavé a rozhodně mi chlapec dal mnoho inspirace k budoucímu tréninku. "Závaží je super věc." Pomyslel si Ryuu a snědl první dango, nicméně chlapec mu připadal od vidění povědomý. Zamyslel se, když pil limonádu.* Ty jsi z děcáku? *Optal se potichu Ryuu, otázka mířila ke chlapci vedle něj.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Mon Jun 01, 2020 4:13 pm
*Genos si ještě sundaval zbylé závaží z těla, když si všiml že chlapec vedle něj dostal jídlo, ale nebylo to jediné čeho si všiml, chlapec ho jedním okem pozoroval když jedl. Když Genos viděl jídlo chlapce tak se mu začali sbíhat sliny, nebyl zvyklí na takové jídlo, jediné co jedl bylo suchý pečivo a špinavá voda na kterou byl zvyklí v sirotčinci. Pomyslel si "to musí být výborné když se tím tak cpe." V zápětí na něj chlapec promluvil "Ty jsi z děcáku?" Genos chvíli mlčel, a pak odcekl "Ano jsem." odpověděl potichu,a optal se hrubším hlasem chlapce "ty jsi genin?" a otočil hlavu směrem k chlapci.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Mon Jun 01, 2020 6:53 pm
*Ryuu se usmál, mohl by být nějkaým detektivem, kdyby chtěl. Nicméně chlapec přikývl a optal se na druhou stranu Ryuua, zda je geninem.* Prosím ještě dvě porce a dvě limonády. *Zahulákal Ryuu na kuchaře a ten přikývl a dal se do práce.* Už jsem chuunin, nedávno jsem udělal chuuninské zkoušky, takže si užívám posledního jídla doma, než půjdu na cesty. *Zase si kousl do danga a spokojeně je snědl, zapil limonádou.* Tohle bude na mě, nemusíš to platit, už tak jsou v sirotčinci hrozné podmínky.Až budeš starší, pozveš ty mě. *Mrkl na kluka a dojedl svou první porci. Hnd na to se pustil do druhé, jelikož si už předtím objednal dvojité.* Jak se jmenuješ? Já jsem Ryuu Keitaro. *Natáhl pravou ruku ke chlapci.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Mon Jun 01, 2020 10:26 pm
*Genos sotva dostal jídlo a už mu Ryuu pozval na další porci. *Genos se zamyslel "Je až moc milý nikoho takového z Kiri neznám." Hned na to mu Ryuu odpověděl na otázku, "takže už je chunnin a já jsem pořád na akademii. Zamyslel se Genos. Ryuu měl hodně otázek, hned se zase ptal, ale tentokrát na moje jméno, a v zápětí se představil a podal Genosovi ruku. Genos byl vším tak zaskočený, a se zpomalenou reakcí podal ruku nazpátek a *odpověděl "mé jméno je Genos." Byl tak zamyšleny otázky které pokládal Ryuu že se ani nedotkl svého jídla. Pustil se do danga a během chvilky už ho snědl. "bylo výborné!" *Pomyslel si.* Ryuu na něj koukal, Genos ještě s plnou pusou řekl "děkuji za jídlo, jak se ti můžu odvděčit?" *Otočil hlavu k Ryuu. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Mon Jun 08, 2020 9:51 pm
*Ryuu se pousmál a hleděl si pak svého, když Genos jedl, nemusel na něj furt civět, že? Nicméně jakmile chlapec dojedl a Ryuu v tu samou dobu plus mínus taky, napisl se limonády a odpověděl.* Jednoduše, nebuď kretén a starej se o děcka v sirotčinci namísto mě, už máme s Rias lepší život, ale někdo se o ně postarat musí a chránit je. Obzvláště holky, chuděrky. *Usmál se a položil na stůl bankovky, podíval se na závaží na zemi.* Máš rád taijutsu? Že používáš u tréninku závaží?
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Tue Jun 09, 2020 2:01 pm
*když Genos dojedl tak se podíval na Ryuu. Na to co Ryuu řekl neměl odpověď, pomyslel si * "už teď to mám těžký, a starat se o další děti je pro mě nepřípustné akorát by mě brzdili!" Ryuu se ho zeptal na závaží. *Genos odpověděl " Nejde o to jestli mám rád Taijutsu, ale jde o efektivní trénink. Chci být jen silnější. A dále se zeptal Ryuu. *Možná by sji mi nikdy mohl pomoct s tréninkem?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Thu Jun 11, 2020 9:38 am
*Ryuu se spokojeně opřel o opěrku židle a poplácal si břicho. Zamručel.* Hmmm, to byla mňamka. *Lehce se pousmál a podíval se na Genose.* Možná někdy ano, ale teď jsem se přecpal a rozhodně nemám v plánu jít trénovat, zítra mne čeká mise a měl bych si jít spíš odpočinout....ale až bude čas, rozhodně tě zkusím najít a můžeme něco zkusit. Třeba tu výdrž, nebo potrénovat nějaké ninjutsu či tak něco. *Pomalu slezl ze židle.* Já už mám plno a půjdu asi za Rias domů. *Srovnal si packama oblečení, uhladil ho a nastavil si šátek tak, aby jej neškrtil.* Tak já půjdu, rád jsem tě poznal. *Zvedl ruku v pozdravu a ještě zahulákal na rozloučenou na kuchaře.* Ciao! *Odešel domů.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sat Jun 20, 2020 10:29 pm
*Genos ještě dojídal druhé jídlo, které mu koupil Ryuu, a přitom spokojeně poslouchal co říká. Genose zklamalo to že s ním nechtěl trénovat Ryuu už v nejbližší době, ale doufal že si někdy zatrénují. Přece jen Genose čekala Genninská zkouška. *Pomyslel si ,,budu vůbec dostatečně silný abych přežil? ,, *Pousmál se. Když se Ryuu zvedl, Genos *zvedl hlavu.* Extra ho nevnímal, přemýšlel nad Genninskou zkouškou, když uslyšel jak Ryuu zakřičel *Ciao!* Tak Genos *zakřičel ,,Beru tě za slovo s tím tréninkem!,, *Pousmál se a zvedl ruku na rozloučenou.*




KONEC RPG
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun Nov 08, 2020 4:23 pm
NPC Amaya - Tsuhcikage

*Amaya několikrát během posledních dvou let zmizela na několik týdnů z vesnice. Její chování vedlo ke jmenování její pravé ruky a zastánkyně během její nepřítomnosti. Hodně lidí její nepřítomnost přihazovalo jejímu vztahu s Mizukagem. Nicméně pravda je a byla trochu jinde. Amaya okamžitě po opuštění vesnice, díky svým výborným stopařským schopnostem, potlačila svou chakru a změnila její podtext a tak mohla neviděna a neurčena cestovat pod rouškou Henge no jutsu po světě a pátrat po bijuu na vlastní ose. Ačkoliv slíbila Noctisovi a Ichibimu pravý opak, její politický vztah pro ni byl přednější a jak si lépe omotat Mizukageho kolem prstu, než když nejprve bude hrát toho namotaného? Amaya během svých cest narazila na hodně míst, kde by se mohlo Bijuu skrývat, ale nikdy jí její podezření nevyšlo. Trávila celé dny chozením, létáním, plavbou, všude po kontinentu i mimo něj, po ostrovech. Dokonce se v přestrojení zúčastnila i jmenování nového Hokageho. Cesty jí však zavedly na jeden z blízkých ostrovů. Už jenom se na onen ostrov dostat, bylo hodně náročné, natož přeplouvat mezi okolními ostrůvky. Nicméně už ve chvíli, kdy Amaya šlápla nohou na hlavní ostrov, řídce, takřka vůbec obydlený, věděla, že je zde něco špatně. Jakmile loď, která jí sem dopravila, odplula. Byla domluvená, že se za tři dny vrátí. Amaya zrušila všechno potlačování a přetvářku, aby mohla v klidu pracovat. Cítila zde ohromnou chakru, tak silnou, že i ona sama z toho měla husí kůži. Amaya strávila tři dny stopováním chakry, která se neustále pohybovala. Sama se do lesa, před kterým si rozbila tábor, neodvážila vejít. Ne, že by sama sobě nevěřila, ale nebyla zde lovit a ani komunikovat s tvorem, který zde žil. Odhadovala jeho sílu na čtyřnásobek síly Noctise. Rychlost pohybu byla klidná, nezdálo se, že by Bijuu nějak její přítomnost rozptylovala. Asi se jednalo spíše o klidnějšího tvora, který měl jednoho ninju celkem na párku. Amaya se snažila si od Bijuu držet veliký odstup a tak, jakmile se chakra přiblížila k ní, tak se přesouvala. Zakreslovala si na mapě směry, kterými se chakra pohybovala. Jen doufala, že svou přítomností Bijuu nerozhodí a až sem dorazí Mizukage, tak se tvor nepřesune pryč v onom mezičase. Za pomoci techniky TENSŌ NO JUTSU poslala vzkaz své sekretářce, která zároveň zastávala místo jejího ochránce a zástupce. Aby se k ní okamžitě teleportovala za pomoci Hiraishin no jutsu, které dívka zvládala na výbornou. Amaya u sebe nyní nosila na cestách malou dřevěnou destičku se značkou její strážkyně, takže hodila destičku před sebe ve chvíli, kdy vzkaz zmizel ve světle. Nestačila ani mrknout a dívka se před ní objevila.* Jdeme za Mizukagem, okamžitě. *Rozdala rozkazy a napsala na papír další vzkaz s tím, že k němu přiložila destičku s hiraishin značkou. Položila obojí na zem před sebou a soustředila se na kancelář mizukageho, na jeho stůl. Posílajíc takhle opět další vzkaz, i s trochou listí a hlíny z místa, kde měla papír položený, přímo k Mizukagemu.* Připrav lahev, budu u tebe za 3, 2.... *Spolu se svou sekretářkou se objevily v jeho kanceláři.* Jedna... *Zamručela Amaya, tisknouc pevně ruku vychrtlé dívky. Neměla to moc v lásce, Hiraishin.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun Nov 08, 2020 5:24 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Určitě by to přišlo vtipné každému z nich kdyby věděl že si chce omotat kolem prstu toho druhého i když svým způsobem to nejspíš každý z nich i ví, stejně jako každý z nich nejspíš minimálně tuší že není reálně možné si obmotat toho druhého. Akai tuší že Amayu nebude možné si obmotat kolem prstu tak jak by si to představoval ale sám se kolem prstu obmotat nechce nechat, prostě politika a jeho způsoby jak umocnit svou moc než ji znovu rozšíří na úkor nějaké další Země. Stejně jako Amaya cestuje po světě a hledá Bijuu tak to stejné provádí několik desítek stopařských Anbu z Kirigakure, kteří cestují po světě a hledají. Už je to asi rok co Akai nechal zlepšit podmínky ve kterých žije 1. Tsuchikage: Taka Rasizu. Má s ním jisté plány, přijde mu totiž jako škoda když docela silný Ninja žije zavřený někde ve sklepě kde ho nelze nijak využít a tak ho začíná pomalu lépe krmit aby zase získal svou formu aby ho v budoucnu mohl využít a zrovna o tom přemýšlí i zrovna teď (Akai). Přemýšlí o tom jak přesně ho využít. Ví k čemu by ho použil ale stále váhá nad tím jakým způsobem to má provést. Jeho myšlenkové pochody vyruší vzkaz, který se mu zjeví na stole. Jen pohne rameny a sáhne do stolu ze kterého vytáhne dvě skleničky a láhev nějaké whisky, kterou si občas dopřeje. Stále cítí z té destičky nějakou nepatrnou chakru, kterou tam vytváří právě ona Hiraishin značka. Pak se tam zjeví Amaya i její stráž ale Nemu ta nic takového nečekala a už plánovala bránit svého Mizukageho ale Akai zvedne levou ruku aby ji jediným gestem zastavil a Nemu ta bez jediného slova ustoupí o krok zpět zase do svého roku kde normálně většinu dne sedí aby byla případně Akaiovi k ruce. * Pořídila sis nový druh odvozu jo? *Teleportační technika ho nijak nepřekvapuje, ví že taková technika existuje ale nezná o ní detaily. * Potřebuješ něco co se nedá odkládat?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun Nov 08, 2020 5:52 pm
NPC Amaya Tsuchikage

*Ani se po jeho strazi neohledla. Ta holka ji prisla uplne zbytecna. Nicmene jakmile se tam zjevila, pustila Kyo a usmala se na Akaie.* Ja ne, ale ty jo. *Vzala sklenici a napila se z ni whiskey. Vytahla mapu a rozlozila ji po jeho stole.* Myslim, ze ho mam. Vycitila jsem na jednom ostrove, *ukazala na zemi vln a hlavni ostrv teto zeme, kde sotva stovka lidi zila,* ohromne mnozstvi chakry. Minimalne ctyrnasobna tomu, co ma Noctis. Na tom ostrove nezije dost lidi na to, aby dali dohromady alespon polovibu one chakry. Nemluve o tom, ze se pohybuje velmi rychle a tim padem se nemuze jednat o skupinu, ale o jednoho tvora. Nicmene jsem se sama neodvazila jit tomu naproti. Jen jsem zakreslila jeho pohyb za poslednich... Asi tri dny. Pohybuje se pouze v tomhle prostoru. Je to velmi, velmi temny les, stacilo mi byt na jeho okraji a mela jsem pocit totalniho pohlceni v temnote. Urcite je to Bijuu, skryva se na miste, kam si moc lidi netroufa vstoupit. S Kyo bych tam klidne sla, ale nechci ohrozit ani sebe ani ji, nevim, co od toho tvora cekat. *Prstem ukazovala pohyb Gobiho a pak stahla ruku k sobe.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun Nov 08, 2020 6:03 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Vyslechne si slova Amayi a vytvoří se mu na tváři široký úsměv. * Takže takhle… máme jednoho z těch parchantů, dobrá práce! *Poblahopřeje ji a pozorně si prohlédne tu mapu. * Super, prostě super. Teď jen vybrat jednoho ze svých kandidátů zda se na to hodí… všichni z nich se zúčastní letošní Chuuninské Zkoušky a já budu pozorně sledovat jejich výsledky a jednoho z nich vyberu a do té doby si to Bijuu pohlídám. *Je vidět že to vše má velice dobře promyšlené a pak zvedne zrak k Amaye. * Prosím posaď se. *Ukáže na jednu pohodlnou židli, která je naproti jeho stolu. * Takže na to asi napijeme co?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun Nov 08, 2020 6:08 pm
NPC Amaya Tsuchikage

*Vzala si ze stolu desticku a strcila ji za obleceni. Kyvla hlavou na Kyo a ta opet zmizela v oblacku dymu pryc do Iwagakure. Amay se pousmala, sice se ji to nelibilo, ale Bijuu uz mu v podstate dala na milost. Ohledla se na jeho straz.* Jen my dva? *Otocila se na Akaie, kdyz si sedala na zidli. Chtela s nim byt sama a pritomnost divky se ji koc nelibila, ne ze by z ni mela nejake pocity, ale nikdy clovek nevi, jak by to mohlo oslavit a proste tam byla... Navic.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun Nov 08, 2020 6:18 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): Jistě, jen my dva. *Otočí se na Nemu. * Myslím že by ses mohla věnovat svému úkolu. *Nemu souhlasně přikývne a klidně odsud odejde aby se mohla odebrat do svých komnat a oddělit se od svého těla ve spirituální podobě aby mohla ohromnou rychlostí odletět někam pryč mimo Iwagakure do jedné z malých vesnic, kde posedne něčí tělo aby mohla v tom místě působit jako špeh a mohla tak Akaiovi sehnat jakékoliv užitečné informace (Reika no Jutsu). Akai se zvedne od stolu a přesune se do jednoho z rohů místnosti kde je pohovka, 2 křesla a malý stůl a tam se posadí na tu pohovku. Vezme sebou skleničky, láhev a samozřejmě Amayu, které dá najevo aby si tam sedla s ním. * Takže moje milá, jak jsem čekal… nezklamala jsi mě a já jsem ti za to vděčný. Mnoho Anbu tam venku a nikdo nic nenašel ale tys to zvládla sama.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun Nov 08, 2020 7:13 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*byla rada, ze divka odesla. Posadila se vedle Akaie na pohovku a na zbytek si v klidku natahla nohy, oprela se zady o rameno Akaie.* Pracovala jsem na tom doopravdy dlouho, kvuli tobe jsem si poridila zastupkyni, aby delala moji praci zatimco se budu starat o tveho Bijuu. *Zavrela oci a napila se alkoholu.* Ted uz mam ale zase volno. Takze dobry...
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun Nov 08, 2020 7:21 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Když se o něj Amaya opře tak se natočí tak aby se mohla opřít o jeho hruď a on ji mohl vzít do své náruče a obejmout ji. Sám si sice říká že vůči téhle ženě necítí absolutně nic ale něco tam někde hluboko uvnitř bude, protože i přes to všechno se cítí v její přítomnosti prostě skvěle. * Zasloužíš si odpočinek nemyslíš? *Navrhne dá ji na stranu jeden pramínek vlasů, který jak si všiml ji padal do tváře. * Takže mohu předpokládat že bys tu mohla pár dní zůstat?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun Nov 08, 2020 7:32 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Amaya byla narozdil od nej fakt zamilovana, takze nic v tomhle ohledu nehrala. I kdyz by nejradeji byla jako on, nicmene jeho chovani ji privadelo do pocitu spokojenosti a tak i na jeji tvari bylo videt, ze je spokojena.* Par dni asi ne, ale par hodin ano.... Mam jeste hodne prace v Iwagakure. Stavime novou cast vesnice. Budu rada, kdyz se pripojis k jejimu oficialnimu otevreni. *Usmala se a chytila ruku, kterou ji daval na stranu vlasy. Prilozila si ji ke tvari a pritulila se k ni. Jemne jako kote prejela dvari po hrbetu jeho ruky a pak ji vsunula do ryhy mezi prsy.* Ja vim, ze tohle je jen politicky vztah, ale touzila jsem po nem hodne dlouho. Nechci aby sis myslel, ze to, co pro tebe delam, delam rozkazem. Delam to z lasky. Sam ted muzes citit, jak silne mi tluce srdce, kdyz jsme spolu. Nebudu ti rikat, ze te miluji, dokud to nereknes ty a nebudes to doopravdy myslet vazne. Ale byla bych rada, kdybs mi v tom pomohl. Co mam udelat, abys me zacal mit rad? Po nejakem case budeme muset mit dite, bude se to od nas ocekavat a bude to dokonaly politicky tah a dokonaly vudce nasi rise. Ale ja nechci porodit dite nekomu, kdo me nema rad a o kom si nejsem jista, ze by byl schopny dat lasku i tomu decku.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Sun Nov 08, 2020 7:48 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Cítí se tu vážně příjemně, jako kdyby mohl skutečně relaxovat čehož není běžně schopen… hold s Amayou se cítí prostě příjemně a začíná si k ní budovat nějaké city. * Rád se připojím, pokud teda nebudu ležet někde celej zlámanej po bitvě s Bijuu. *Akai počítá že stát se může i to, přecijen bude bojovat s velice silným Bijuu a i když o sobě ví že je opravdu mocným Ninjou tak není neporazitelný a i on má své slabiny a Bijuu… to je prostě jiná liga. Její následující monolog ho ale dostane že v prvním momentě netuší co ji na to vlastně říct. * Nedělej nic Amayo, buď sama sebou a dej tomu volný průběh. Myslím že jednou nakonec získáš moje srdce, lépe řečeno… nemyslím si ale jsem si tím jistý. Už teď mohu říct že mi s tebou je velice příjemně a začínám si vůči tobě budovat nějaký vztah ale musíš se mnou být trpělivá. *To s tím dítětem ho šokovalo taky dost ale k tomu se radši ani nevyjadřuje, nikdy ho nenapadlo že by mu mohla dát syna či dceru… nástupce pro úřad Mizukage a další vládce celé této říše. * Mám tě rád a něco k tobě cítím, to ti mohu říct už teď ale bohužel nic víc ti prozatím nemohu nabídnout.
Sponsored content

Sídlo Mizukage Empty Re: Sídlo Mizukage

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru