Ohnivé Hory

+7
Espere Itami
Tatsuya
Kirigaya - Sumi
Rias Gremory
Eren Maruboshi
Maiy Kaizo
Admin
11 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Ohnivé Hory Empty Ohnivé Hory

Tue Apr 21, 2020 4:53 pm
Rozlehlá krajina skal ostrých jako břitva.

V okolí hor se nachází Kyuubi.
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Nov 07, 2020 3:59 pm
C mise
V ohnivých horách roste jedna vzácná rostlina. Tady je její fotka. poví lékař a podá Maiy obrázek. Ta si ho vezme a prohlédne. Jasný. Brzy budu zpátky. poví a vydá se z nemocnice. Poslali jí do ohnivých hor, sbírat kytky. Dojde si do kasáren pro věci a vyrazí ven. Cesta k ohnivým horám je celkem klidná, těžší je pak už ten výstup. Ale taky nic, co by se nedalo zvládnout. Nejtěžší na celé té misi je najít tu kytku, než skončí její čas. Kvete na předem neurčeném místě a vždy jen dva dny v roce. Dneska je ten první den, kdy by měla rozkvétat. S aktivním Byakuganem přechází po hřebenech hor, kam se dostala za pár hodin. Její dosah Byakuganu na to tady nestačí. Nevidí moc daleko, aby mohla tu květinu bez práce najít a navíc jsou tyhle hory rozlehlé. To je skoro nemožné. říká si, když si odpoledne sedá na vrcholku jedné z hory na kámen. Rozhodla se, dát si sváču. Nohy se jí houpou přes okraj kamene a jen tak se rozhlíží. I si deaktivovala Byakugan, aby si  mohla na chvíli odpočinout. Bylo by fajn umět létat. Mohla jsem se tehdy zeptat Noctise na tu schopnost. Ale co by mi tak asi řekl. poví si a zase vstane. No nic, jde se hledat dál. koukne se do propasti pod sebou a pak skočí. Za letu se přiblíží ke skále, ke které se postupně přilepí nohama a pak běží dolů. Chvílema je to pád a chvílema běh, podle toho jaký je zrovna svah té skály. Se znovu aktivním Byakuganem zahlédne chakru, která se zase rychle  jejího dosahu dostane pryč. Zastaví se po nějakých deseti metrech a podívá se tím směrem. Co to bylo? vyběhne do boku po skále a vydává se k nejbližšímu výběžku, který se spojuje s více vrcholky. Tak má možnost se dostat dál od místa kde byla a hledat onu chakru. Jenže až do tmy jí nemůže nalézt, místo toho vidí slabou záři, která vychází od výběžků pár stovek metrů od ní. Vydá se jejím směrem a jakmile má na dosah Byakugan, usměje se. Našla místo, kde roste ta květina. Jenže tam už někdo je. Po pláni s pohybuje deset osob, které sbírají tu rostlinu. Tss. Tak to ani náhodou. schovává se za kameny a sleduje to místo. Podle chakry osob to jsou nějací bandité, kteří se snaží vydělat prodejem těchto rostlin. Kytek tu neroste mnoho. Lékař jí zapomněl jaksi říct, že kytky za měsíčního svitu jsou fosforeskující. Maiy objeví místo, kde ty kytky skladují. Mají tam velký pytel, do kterého je sypou. Chvíli je tak pozoruje a říká si, na co by se měla dřít. Zůstává v úkrytu, dokud to nesklidí úrodu. V noci se jim nickam nechce jít a tak udělají tábor, kde dva z nich zrovna hlídají. Počká si tak do čtyř do rána, dokud nejsou už natolik zblblí, že usínají i ve stoje. Přikrade se do jejích tábora a snadno je rychlím úderem pošle do bezvědomí. Pak sebere pytel s rostlinami a zmizí do tmy. Ráno se vrací do konohy, kde v nemocnici předá pytel s rostlinami a jde nahlásit výsledek svojí mise.*

521 slov
KONEC
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Feb 24, 2021 2:50 pm
*Eren byl oblečen do bílé košile, zelené mikiny a béžového pláště. Taktéž měl své černé kalhoty, kolem kterých měl pásek na kterém měl čtyři pouzdra. V jenom pouzdru měl 10 shurikenu, v druhém pouzdru měl 10 kunaiů na kterých měl výbušné lístky. ve třetím měl 10 shurikenů a 10 kunaiů a v posledním měl své dva boxery a 10 kouřových bomb. V oblasti ledvin měl svou Tanto a přes celá záda měl svou wok pánev, pod kterou měl svou Kasu. Dnes si šel konečně vyzvednout misi typu C. Eren byl nadšený ale zároveň s tím se obával jakou misi dostane. Když přišel do centrální kanceláře kde si vždy vyzvedával mise tak se usmál. Stoupl si do fronty a čekal až na něj přijde řada.* "Super jdu si pro misi typu C." *Tato myšlenka mu dodala odvahu, která mu před chvilkou chyběla. Navíc si vzpomněl jak se bál při své úplně první misi typu D.* "Sakra proč jsem jen nezačal plnit mise hned jak jsem se stal geninem. Dneska sem mohl být někde jinde." *Při této myšlence se usmíval. Když na něj konečně přišla řada tak vešel do místnosti, pozdravil a řekl.* Jmenuji se Eren Maruboshi, úroveň chuunin, jdu si pro misi typu C. *Shinobi, kteří rozdělují mise se na Erena podívali a poté si začali potichu povídat.* "Sakra co se jim zase nelíbí. Když jsem si chodil pro mise typu D tak mi zkrátka řekli o čem ta mise bude a já šel." *Po několika minutách si jeden z nindžů stoupl odešel.* Prosím vás jaká bude moje mise typu C? *Tuto otázku položil klidným hlasem, přesto že začínal být naštvaný. Rychle zavřel oči, zhluboka se nadechl a poté pomalu vydechl. Přičemž začal počítat do deseti. Díky tomu to cvičení se uklidnil a vydržel čekat, než znovu přišel shinobi i s jedním mužem. Poté Erenovi bylo řečeno že jeho misí bude doprovod tohoto muže až k jeho domu v ohnivých horách. Eren souhlasně přikývl, prohlédl si muže, který byl stejně vysoký jako on. Od pohledu byl muž starší.* "Dobře cesta nám bude trvat delší dobu." *Pomyslel si a poté řekl.* Jen si pro něco skočím a sejdeme se u severní brány. *Po této větě Eren vyšel z místnosti a poté běžel do nejbližšího obchodu, s kořením. Koupil si pytlíček soli a pytlíček pepře. Když zaplatil za koření tak si oba pytlíky schoval do kapsy u kalhot. Poté se vydal k Severní bráně.* "Hm ještě tady není. To je otrava." *Po několika minutách se muž dostavil a Eren se usmál.* Tak pojďme. *Muž je souhlasně přikývl a oba se vydali na cestu.* Jak se vlastně jmenujete a proč bydlíte v Ohnivých Horách. Vždyť tam nic není. Navíc co jste dělal v Konoze? *Muž na Erenovi otázky vůbec nereagoval a spíše jen protočil oči a ukázal Erenovi aby byl zticha.* "Do prdele to bude cesta. Budeme držet hubu a jen půjdeme." *Po cca dvou hodinách kdy šli po hlavní cestě, přišli k rozcestí. Eren se zastavil a protáhl se. Muž se taky zastavil a sedl si na balvan u cesty. Po pár minutách se znovu vydali na cestu.* "No co jsem slyšel tak mise typu C by měla obsahovat střet s bandity a zlodějíčky. No zatím to vypadá na velmi klidnou cestu. Což je fajn, takže mám vlastně krásnou procházku." *Při této myšlence si všiml jednoho žebráka který byl u cesty. Muž se u žebráka zastavil a dal mu několik ryo.* "Hm asi ten chlápek nebude zase takovej vůl jak jsem si prve myslel." *Poté pokračovali v cestě. Po dalších dvou hodinách Eren začal cítit prázdnotu ve svém žaludku. Muž se zastavil, sedl si, vytáhl z batohu dvě flašky a jednu hodil Erenovi. Eren ji chytl, otevřel ji a napil se. Poté muž řekl že by něco snědl. V tom se Eren usmál a řekl.* Jo já taky když tu chvíli počkáte tak seženu něco k jídlu. *Muž se na Erena podíval a řekl aby nic nesháněl, jelikož cesta bude trvat jen několik hodin a budou u něj doma. Tato věta Erena naštvala ale byl rád za vodu, kterou si zapomněl koupit. Poté se znovu vydali na cestu a cca po hodině a půl přišli k ohnivým horám. Eren byl rád že jeho mise už je skoro u konce avšak jeho pocit hladu byl čím dál tím větší.* "Sakra tohle mi připomíná druhou část chuuninských zkoušek." *Po další půl hodině cesty muž řekl že zhruba za půl kilometru dojdou k jedné skále po které budou muset vylézt až na vrchol. Eren si povzdychl, jelikož nechtěl nikam lézt přeci jen měl u sebe dost věcí. Když přišli už byly asi třicet metrů od skály tak jim cestu zastoupilo šest chlapů, kteří měli v ruce katany.* Z dovolením procházíme. *Šestice se jen zasmála a poté řekli aby jim Eren a jeho klient zaplatily každý sto ryo a oni je v pohodě pustí. Eren se usmál a svou pravou rukou sáhl do pouzdra jenž měl za zády a vytáhl si šest shurikenů, které hodil po šestici. Ti se pomocí svým katan ubránily a Erenovi začalo kručet v břiše.* "Dobře uděláme to jinak." *Pomyslel si a pomocí techniky Bubun Baika no Jutsu zvětšil svou levou ruku, kterou chytil svého chráněnce, zvedl jej a rozeběhl se proti šestici. Když byl dost blízko tak poslal svou chakru do nohou a vyskočil. (Chakura Shotto) Díky použití této techniky přeskočil šestici. Když dopadl na zem tak se znovu rozeběhl když byl dost blízko u skály tak znovu použil Chakura Shotto. Ve vzduchu, udělal salto a poslal si do chodidel chakru, poté se chodidly přilepil ke skále. (Kinobori no Waza) Poté se po skále rozeběhl a běžel až na vrchol.* "Tohle mě nebaví, mám hlad, chtěj mě okrást a ještě musím běžet po takhle strmé skále. Když Eren doběhl na vrchol tak položil svého chráněnce před sebe. Zmenšil svou levou ruku a začal se vydýchávat. Poté chvíli znovu z mužem vyrazil na cestu a po půl hodině došli ke staré dřevěné boudě. Vešli do ní a muž řekl Erenovi že už jsou u něj doma. Poté mu muž nabídl vodu, kterou Eren ihned vypil a také mu muž nabídl starší chleba kus sýra. Eren neváhal a oboje snědl.* Dobře takže moje mise tady končí jdu do Konohy než se setmí. *Muž mu poděkoval, vzal si od něj prázdnou flašku a nalil mu do ní vodu. Eren si ji vzal a vydal se z pět do konohy. Když přišel k okraji skály tak si poslal do nohou chakru, a začal šel po skále směrem k zemi. (Kinobori no Waza) Když slezl skálu tak si všiml že šestice je stále tam kde je nechal.* Dobře jestli se chcete prát tak já mohu ale nebudu vás šetřit. *Jen co to Eren dořekl tak se na něj šestice rozeběhla a on se jen usmál. Poté nafoukl své tělo do tvaru koule, zastrčil všechny své končetiny do svého těla a roztočil se. Poté ucítil náraz. Přestal se točit, zrušil svou techniku a rozhlédl se. Všech šest banditů leželo na zemi.* Chápu že si myslíte jak je nefér když já používám ninjutsu ale taky si musíte uvědomit že okrádat obyčejný lidi a mít v ruce katany je vůči nim taky nefér. *Jen co to dokončil tak se vydal zpět do konohy. Cesta mu trvala několik hodin a jeho hlad byl čím dál tím větší. Sice cestou ulovil pár ptáků, které si uvařil na ohni ale cesta pro něj byla zkrátka velmi dlouhá. Když přišel do vesnice tak se rovnou vydal do centrální kanceláře. Kde sepsal a odevzdal hlášení. Poté se vydal domů, kde se pořádně najedl, poté se vykoupal a šel si lehnout.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Feb 24, 2021 2:50 pm
--KONEC RPG--
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 5:41 pm
Rias Gremory: *Dostala jednu zakázku (žoldáckou) a řekla si že by na ní sebou mohla vzít Kirigayu, který se Nukeninem stal vlastně kvůli ní. Takže začne čerpat vesmírnou chakru aby mohla vstoupit do Jigenového chakrového modu. Pak si zjistí kde Kirigayu najít pomocí Tōmegane no Jutsu. Následně si vytvoří průchod k místu kde Kirigaya zrovna je (Jigen: Supēsugēto) a projde asi takové 2 metry za jeho zády. Předtím ještě použila Henge no Jutsu aby vypadala lidsky a ne jako monstrum, což ji udává vesmírný mód Jigenu. Oblečená je v (odkaz) s pečetí Kuchiyose Raikō Kenka na pravém zápěstí.* Jak se vede? *Zeptá se s úsměvem.*

Většina rpg se bude odehrávat v Zemi Ohně a ne v Ohnivých Horách ale Země Ohně je aktuálně obsazená.
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 6:08 pm
*Kirigaya se nacházel u klidného jezera někde v zemi Blesku kde meditoval, jako Nukenin žil poklidný život a od té doby realaxoval a do ničeho se moc nehrnul, oblečený byl v (odkaz) když v tom se za ním objevila Rias, poznal jí podle hlasu a přesto že byl vyrušen při meditaci tak mu to ani nevadilo, přeci jen byla to Rias a tu vždy rád vidí, sice ho trošku zarazilo jak ho našla a jak se tam vůbec dostala, ale to k ní prostě patřilo. Kirigaya se usmál a než otevřel oči tak aktivoval Byakugan.*Než odpovím na tvou otázku tak musím říct že vypadáš skvělé jako vždy. Jinak se mi daří, ale hádám že se to během chvíle změní co?*Kirigaya zůstal stále sedět a deaktivoval Byakugan, přeci jen si chtěl Rias prohlédnout a k ničemu dalšímu není  potřeba.Kirigaya uvolnil Čutoru kterou měl u pasu a zvedl jí do vzduchu.*dáš si? Je to prvotřídní kvalita, je to od jednoho zdejšího rolníka který to vytváří doma, musel sem platit jeho krví aby mi to dával zadarmo, takže neváhej a ochutnej.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 6:19 pm
Rias Gremory: Nezmění, chci tě pozvat na honbě za zábavou. V jedné vesnici v Konoze je takovej debílek, kterého mám jít zabít a tak mě napadlo že zda bys nešel se mnou. Nejspíš se to zvrtne a když zemře i někdo další tak to vadit nebude… teda Konoze asi ano ale koho to sere. *Odpoví mu s klidem a trochu se protáhne, dneska spala trochu dlouho a ještě teď se cítí rozlámaně.* Sice nevím co to je ale dám si. *Natáhne se po té čutoře aby se napila, jak se dalo čekat byl to chlast i když to byl rum, který Rias moc nemusí tak to nebylo úplně hrozné. Čutoru mu zase vrátí a vytvoří za sebou další průchod (Jigen: Supēsugēto), který vede asi 5 minut jižně od té vesnice.* Tak co půjdeš?
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 6:33 pm
*Kirigaya si Rias samozřejmě vyslechne, ale neví zda se mu chce něco dělat, na druhou stranu dlouho nezažil žádné dobrodružství a navíc Rias nemůže odmítnout.*je hezké že sis vzpomněla, ale nevím jestli se mi chce až do země ohně.*Následně se postaví a vezme si zpět svou Čutoru z které se následně napije, následně kouká na Rias jak vytváří jakýsi portál.*dobře, nemůžu odmítnout jsi plná překvapení. Mé oči patří tobě.*Kirigaya to řekl s nadšením a snažil se narvat do portálu, i když na první moment vlastně netuší co to je.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 6:40 pm
Rias Gremory: Tvoje oči patří mě, svým způsobem mě tvůj Byakugan neustále znepokojuje… jsi perverzák a máš tendenci mi očumovat prdel a kdo ví co dalšího. *Rias si moc dobře pamatuje na jejich první setkání během kterého ji na plnou hubu oznámil že ví že je panna protože to díky Byakuganu vidí. Rias nechá Kirigayu projít jako prvního tím průchodem a následně projde společně s ním a portál tak zmizí.* Tudy. *Zavelí a vyrazí směrem k té vesnici, jde o malou farmářskou vesnici kam je bez problémů vpustí. Nikdo nehlídá kdo tam chodí, kdo by taky čekal že do takové prdele vkročí někdo jako je Rias. Je tu celkem málo budov a lidí tu taky není zrovna moc… taková klasická vesnička plebů.* Najdi ho, vypadá takto. *Poví a ukáže mu jeho nákres, jde o rukou nakreslený obrázek toho muže, který je ale nakreslen někým kdo umí kreslit skoro až božsky a napoví pravou podobu jejich cíle stejně jako kdejaká fotka. Jejich cíl mezitím vysedává v domě jedné zdejší rodiny, nejde ani tak o Nukenina ale o Ninju bez jakéhokoliv zařazení. Tento Ninja nespadá pod žádnou vesnici ale zvládl nasrat jednoho Nukenina, který si objednal Rias aby ho odstranila a on ví že po něm jde a tak se skrývá zde u jednoho známého. Je to starší nevýrazný chlapík bez jakýchkoliv výraznějších znamení kolem 40tky.*
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 7:00 pm
"taky to byla první věc co jsem udělal"*pousměje se a vletí do portálu když se ocitne na druhé straně úplně někde jinde.*tohle je fakt úžasné, kde si sehnala takový dopravní prostředek? Něco takového by se mi taky hodilo.* Pronesl když se Rias objevila rovnou za ním, přičemž vydala okamžitý rozkaz a Kirigaya bez odmlouvaní cupital rovnou za Rias, když přišli do vesničky tak to bylo dost chabé ale co se dá čekat od podprůměrné vesničky. Když Rias ukázala podobiznu muže tak aktivoval Byakugan a začal prohledávat vesničku a najednou ukázal na jeden z domků.* škoda že to nevidíš! Právě tam provádí něco... *Kirigaya se nachvíli odmlčel.*Uh... Buď ráda že to nevidíš.. Je to pěkné nechutný.. Ale zpět k práci.*Kirigaya prohlédne zbytek domečků až narazí na svůj cíl a tentokrát ukáže správným směrem.*támhle se to hovado nachází, je to ten dům z divným komínem a kromě něho se tam nachází další člověk.*Kirigaya je spokojený za to jak odvádí svou práci.*tak jaký je plán teď? Jako vždy budu vábnička nebo se něco změní?*zeptá se trošku znepokojeně i přes fakt že mu vůbec nevadí na sebe upozorňovat.*nevím jestli jsem připravený, nejsem vůbec v kondici.*od dob co je Kirigaya nukenin tak má dost líný život a dalo by se pomalu říct že už nevěří ve své schopnosti jako kdysi.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 8:40 pm
Rias Gremory: Koupila jsem to ve výprodeji. *Odpoví mu k jeho otázce ohledně jejího osobitého způsobu cestování, který si rychle zamilovala. To by nebyla Rias aby si nenašla způsob jak ušetřit trochu času. Když jsou už na místě a Kirigaya odhalí kde se jejich cíl nachází tak se mírně usměje.* Už jsem znatelně silnější a tak nějaká návnada nebude potřebná. Prostě počkej před tím barákem, pokud se nic neposere tak vyjdu ven s jeho mrtvolou. *Rias tedy přijde k dveřím toho domu a ne aby nějak zaklepala, ona je místo toho rozrazí jedním kopnutím. Zevnitř se začne ozývat křik, házení nějakých talířů a najednou BUM z toho domu se začne uvolňovat rudý dým a Kirigaya může vidět jak jejich cíl okamžitě vyskakuje z okna, svým tělem rozbije sklo toho okna ale nic vážného. Ihned jakmile dopadne na zem začne řvát z plných plic o pomoc a ona se skutečně dostaví. Kirigaya se ocitne obklíčen asi 30ti pleby s vidlemi nebo lopatami. Rias ta vyběhne z baráku s očima plných slz, to co jejich cíl uvnitř odpálil byla hromada kouřových chilli bomb.* Ty zmrde! Zabiju tě! Normálně až s tebou skončím tak se budeš modlit abys nikdy nemusel být oživen, protože by sis akorát vzpomněl na to cos prožil!
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 9:35 pm
*Kirigaya poslechne Rias a počká na ní, samozřejmě na to bude koukat svým byakuganem, aby měl celkově přehled co se děje, ale výkon Rias byl excelentní a Kirigaya se začal usmívat protože sledovat to divadlo bylo zábavné, přeci jenom aby s Rias takhle někdo doslova vyjebal nemělo obdoby.* to bylo velice profesionální!* zakřičel a snažil se nesmát ale v moment kdy se kolem něj sbíhají ostatní vesničané tak už to zábavné není.*"samozřejmě že se to neobejde bez komplikací sakra..." tak jo... Tak jo.. Hlavně v klidu lidi..*a natáhne před sebe ruce jakoby to vypadalo kdyby se vzdával ale následně svou levou ruku vystřelí po nejbližším vesničanovi a chytne ho po krkem (Jiongu: Garrotter) následně si ho začne k sobě přitahovat a když je v dostatečné blízkosti nahormadí chakru do pravé ruky ( oukashou) a dá mu ránu přímo na žaludek, v ten samý moment ho pustí aby se vesničan mohl proletět, to by mohlo vyvolat dostatečný zmatek na to aby mohl v rychlosti vytáhnout 2 kouřové granáty a hodit kolem sebe, zatímco se bude vytvářet kouř tak se usměje.*tak kdo jde další?*Kirigaya spoléhá na to že během chvíle nebude nic vidět a jejich počet tím pádem nebude hrát roli.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 9:50 pm
Rias Gremory: *Když Kirigaya sundá prvního vidláka tak zbytek (9) nemá moc chuť hnát se do boje, nakonec ale jeden z nich s výkřikem vyběhne do kouře k místu kde by se podle něj Kirigaya měl nacházet a zbylých 8 ho následuje. Rias ta se ocitne v kouři taky ale je ji to nakonec jedno, protože kvůli tomu jak ji pálí oči tak vidí stejně úplnou píču. Naneštěstí její cíl toho chce využít a tak okamžitě aktivuje Hachimon a vstoupí rovnou do 3 brány ve které je jeho rychlost a síla na úrovni 31ti bodů. V této rychlosti se v mžiku dostane ze Rias, nebo aspoň tam kde byla ještě než ji zakryl kouř z granátu (kouřového). Když se tam zastaví a najde ji tam tak ihned provede útok během kterého ji zezadu chytne za oba kotníky a roztočí se s ní (ano Rias je kolotoč). Jak se s ní v plné rychlosti zatočí tak ji pak pustí a vypočítá to celkem dobře i když jde spíš jen o štěstí a Rias ve velké rychlosti (něco kolem 20ti až 25ti) letí přímo proti Kirigayovi.*
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 10:20 pm
*Kirigaya si to začíná užívat, vlastně mu taková akce rozhodně chyběla, sleduje vidlaka jak se rozhodl stát hrdinou a vběhl do kouře, Kirigaya o tom má perfektní přehled a vidí jak proti němu běží s mačetou a následně se napřáhne a zaútočí levé strany. Kirigaya se stihne skrčit neboť to všechno vidí a jak mu vidlak nabíhává tak mu otevřenou dlaní (shōtei) zasáhne přímo žaludek čímž svého protivníka okamžitě vyřídí, zatímco už se blíží zbytek vidláků, a tak Kirigaya odskočí na střechu díky tomu že nahromadil dost chakry do chodidel (Chakura Shotto). Když teď nemusí řešit vidlaky tak si může všímat Rias která má problém s Hachimonem.*"toho zmrda musíme zabít už z principu."* Následně Rias letí jak neřízená střela tam kde se Kirigaya nacházel, naštěstí pro něj už jsou na tom místě vidlaci a zmateně ho hledají.*Letí Rias něco si přejte!!*zakřičí a následně se po střechách přesouvá k tomu typkovi s Hachimonem, vytáhne několik Kunaiu s výbušnými lístky (4) a snaží se je systematicky nacházet kolem něj, ale samozřejmě v moment kdy se k němu kterýkoliv kunai přiblíží tak ho odpálí.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 11:06 pm
Rias Gremory: *Rias proletí tím kouřem a cestou se srazí asi s třemi vidláky najednou, což ji trochu poraní. Trochu si narazí levou ruku apod. Není to nic s čím by nemohla bojovat ale až odezní adrenalin z toho boje určitě to bude bolet jako prase a ta ruka bude potřebovat několik dní klidového režimu. Ihned se tam zvedne a aniž by tušila kde kdo je tak ihned vyskládá ruční pečetě a udeří pravou dlaní do země čímž v okruhu 15 metrů čtverečních kdy ona je středem vytvoří síť tvořenou Raitonem a všechny bandity, kteří kolem ní jsou zasáhne silný elektrický proud a oni na to zareagují patřičným výkřiky. Elektřina způsobuje popáleniny 2 stupně a celkovou a dočasnou paralýzu na 2 odpisy ale to není problém těch vidláků, protože Rias nechává ruku na zemi dlouhodobě a tak do nich elektřina probíjí stále dokola dokud výkřiky neutichnou a všechny je tímto nezabije, kromě toho se okolím začne šířit pach spáleného masa. Hachimoňák se mezitím drží na svém místě, stále skrze ten dým kouřových bomb nevidí a tak vyskočí na jednu střechu ze které uvidí v dálce Kirigayu a tak proti němu prudce v plné síle hodí 3 kunaie, které letí rychlostí okolo 30ti bodů.* „Už mi přestávají tolik slzet oči ale pořád neuvidím tak úplně nejlépe.“ *Vydedukuje si v mysli Rias zatímco organizuje grilovací party.*
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 16, 2021 11:25 pm
*Kirigaya nemůže uvěřit tomu že Kunaie hodil tak aby to bylo tak nějak do všech směrů kam by se mohl hnout ale to že skočí nahoru nečekal, samozřejmě kdy viděl že sahá po Kunaiich tak automaticky přešel do obranného módu (​hakkeshou kaiten) věděl že hachimonu se nevyrovná a už tohle bylo samo o sobě štěstí že to stihl v pravý čas, začít o chvíli později tak by z něho byl ježek. Kirigaya si uvědomoval jak moc je teď bezmocný.*"prej honba za zábavou, doprdele..." *Kirigaya následně zrušil kaiten a koukal na hachimoňáka a dost hlasitě si povzdechl a vysunul Kuratchi na pravé ruce.*né že by mi to k něčemu bylo.*řekl pro sebe a hrdě se snažil dostat k hachimonu.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Mar 17, 2021 12:52 am
Rias Gremory: *Kirigaya si s kunaii poradí celkem efektivně i když na to musel použít nějakou chakru, zatímco Hachimoňák nemusí používat žádnou, pouze své tělo vystavuje značnému nátlaku a postupně se tak zraňuje a ničí své tělo. Kouř z kouřových granátů už je skoro pryč ale Hachimoňák se teď věnuje Kirigayovi, proti kterému v plné rychlosti (31) vyběhne a běží mu tak naproti s tím že když je těsně u něj tak vyskočí a efektivně ho akrobatickým způsobem přeskočí a jak je nad ním tak opět sáhne od pouzdra a z té bezprostřední blízkosti mu do zad hodí 4 shurikeny, Hachimoňák neočekává že by Kirigaya mohl stihnout opět použít svůj obranný způsob jako předtím když je tak blízko u něj a hodí mu tam ty Shurikeny stejně silně jako na tu velkou vzdálenost. Pokud zasáhne Shurikeny se do Kirigayi po takové síle hodu zabodnou opravdu a opravdu hluboko a vytahovat je bude prostě peklo. Navíc jakmile dopadne na zem asi 3 metry za Kirigayou tak se ho pokusí kopem z otočky zezadu kopnout přímo do zad o plné síle (31) míříc mu na páteř s cílem mu ji zlomit, chudák ale netuší že bojuje se zrůdou bez páteře a nemá mu tam co zlomit (ale i tak ho tím nejspíš slušně nasere a trochu rozbije). Rias ta mezitím dostane nápad, využije toho že aktuálně není cílem Hachimoňáka a přestane používat techniku Raitonu, pomocí které zabila těch 18 vidláků a místo toho vyskládá sérii ručních pečetí a vytvoří 3 klony sebe sama, které jsou tvořené vodou a olejem. Základ je z vody, kterou obaluje tenká vrstva oleje. Díky takové struktuře se klon lehce ohřívá, přičemž olej nedovoluje odpařování vodních par - klon se začne zvětšovat a rozpínat. Nakonec, když klon dosáhne maximální velikosti tak ho tlak v něm donutí explodovat - výbuch je velice silný a kromě toho se do okolí uvolní i extrémně horká pára. Exploze a pára zasáhnou vše co se nachází v okolí 40ti metrů. Vodní páry vyletí rázem do ovzduší, kde se ochladí a jako krupobití začnou padat na zem, čímž klon ochlazují a ten se opět zmenší. Celý proces začíná znovu a je téměř nemožné ho zastavit (3x Jōki Bōi). Tito kloni ihned vyrazí proti Hachimoňákovi a začnou ho všemožně střídavě napadat aby se neměl možnost zastavit jen na okamžik i když je tak rychlej. Navíc Rias sem tam na toho zmrda vystřelí nějakou stlačenou vodní střelu, které jsou celkem rychlé a dost průrazné, takže by nebyl problém ho prostřelit a udělat do něj díru skrznaskrz (Mizzudeppou no Jutsu). Rias ale má nevýhodu v tom že ještě úplně nevidí jak by chtěla a tak není moc přesná. Hachimoňák sem tam nějakého klona zasáhne a odpálí ho svou silou pryč ale klon se vždy zase zvedne a ihned vyrazí k němu zpátky, což ho staví do dost nepříjemné pozice. Čím více se navíc kloni pohybují tím více se zahřívají a postupně zvětšují až se postupně blíží k momentu exploze ale prozatím se drží a žádný z nich ještě nevybuchl.*
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 23, 2021 4:26 pm
*Možná že vidí úplně všechno co je možné ale soupeř je moc rychlej a silnej, Kirigaya nemá jedinou šanci vyhnout se těm shurikenům co mu letí do zad a tak se mu zabodnou do zad a on z toho zkřiví tvář v bolestivé grimase. Shurikeny se mu zabodnou do zad snad do poloviny svých rozměrů ale Kirigaya nemá čas se s tím nějak zaobírat nebo zdržovat, adrenalin dělá své a on tu bolest aktuálně ani nevnímá. Místo toho svého soupeře napadá znovu a znovu, používá k tomu styl Juuken Ryuu kdy se ho pokouší zasáhnout kamkoliv vztyčeným ukazováčkem s prostředníčkem přes které do něj hodlá vpouštět malé množství chakry a útočit tak na chakrovou soustavu cíle, jež je plně propojená i s vnitřními orgány, které jsou tak vůči tomuto stylu boje plně nechráněny. Nejradši by mu poranil nějaké vnitřní orgány ale přinejmenším mu bude stačit když mu naruší svalovou soustavu a způsobit ochabnutí svalstva, svalové křeče a nebo jej rovnou i přivést na pokraj smrti díky poničení vnitřních orgánů. Nakonec Kirigaya ale není zase tak dobrý uživatel a tak nedoufá že dojde na ty lepší účinky ale nakonec je jasné že ho zranit neodkáže, navíc Rias tam začne posílat ty své klony, kteří jsou od pohledu divní a Kirigaya z nich má divný pocit. Nakonec díky Byakuganu vidí co uvnitř nich probíhá a tak se od nich vzdálí a místo toho se vzdálí a ocitne se u dalších vesničanů z nichž jeden na Kirigayu zaútočí nějakým sekáčkem a v ten moment si Kirigaya poví že dost. Tahle vesnice mu leze krkem a tak se dá do zabíjení, k tomu používá své Kuratchi a zabíjí každého kdo tu je. Nezajímá ho zda jde o dítě, dospělého či starého nebo o ženu či muže. Běhá po celé vesnici a zabíjí úplně každého kdo tu je. Takto postupně vyhladí prakticky celou vesničku, až na poslední ženu (mladou). Tahle ženská vypadá celkem hezky a Rias vypadá že to tam venku začíná zvládat a tak nad tím jen zdvihne rameny a chytne ji pod krkem (zezadu) a donutí ji aby se předklonila a trupem ji tak položí o stůl. Pak ji jednoduše zvedne sukni nějakých těch rolnických šatů a strhne ji kalhotky a prostě se na ní obslouží. Mezitím co Rias venku bojuje s tím kokotem tak Kirigaya si to tu buší do poslední živé osoby v téhle vesnici.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 23, 2021 5:09 pm
Rias Gremory: *Ten týpek ty klony co na něj nabíhají odráží jednoho po druhém, prostě jim pořádně jednu flákne a oni odletí a skončí někde v baráku ale vždy pak přiběhne další, další a další a tak to jde stále dokola. Kirigaya si mezitím dokonale vyhladí celou vesnici, což je dle výkřiků a různého řvaní o pomoc jasné.* „Asi mu už došla trpělivost.“ *Pomyslí si Rias, sledujíc jak ti kloni hrdě bojují a nakonec, když první klon dosáhne maximální velikosti tak ho tlak v něm donutí explodovat v bezprostřední blízkosti toho soupeře, který v moment kdy se ten klon začal zvětšovat do zlomu exploze využil síly a rychlosti svého těla s cílem odrazit se z místa kde stojí a skočit pryč, nicméně výbuch je velice silný a kromě toho se do okolí uvolní i extrémně horká pára. Samotná exploze ho sice nezasáhne (soupeře) ale ta pára ho dostane a dost ošklivě ho popálí. Je vidět jak z té páry pak vyletí ven a proletí stěnou do jednoho domu. Bylo to ale fakt o prdel, protože exploze a pára zasáhnou vše co se nachází v okolí 40ti metrů. Vodní páry vyletí rázem do ovzduší, kde se ochladí a jako krupobití začnou padat na zem, čímž klon ochlazují a ten se opět zmenší. Naneštěstí pro toho Nukenina se dostatečně zvětší další klon, který proskočí oknem toho domu kam soupeř skočil a dojde k další explozi a uvolnění horké páry, doprovázené následným krupobitím s účelem ochlazení toho klonu. Soupeř opět vyletí z té páry jak se stihl na poslední okamžik odrazit ale je úplně celej popálenej od té horké páry, nyní se nachází vysoko ve vzduchu nad vesnicí a Rias se usměje.* Právě jsi prohrál. *Poslední klon vyskočí do vzduchu přímo k tomu týpkovi, ve vzduchu je v hajzlu, protože tam nemůže manévrovat a ten klon tak vybuchne stejnou silou jako ti dva před ním ve vzduchu přímo u toho týpka. Tohle ho už dostalo a Rias nechá všechny ty klony zrušit, souboj skončil a není nutné tu mít všechny 3x klony (nepotřebuje žádného).* Uff, konec… je po tom šmejdovi. *Rias tu Kirigayu nikde hledat nehodlá a tak si někam sedne (na střechu) s tím že tam hodlá na Kirigayu čekat.*
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 23, 2021 5:10 pm
*Zatímco Rias dokončuje jejich cíl tak si užívá na té ženě, která se snaží bránit ale je na Kirigayu krátká a tak ji nezbývá než ho prosit aby přestal a naříkat u toho ale on je vůči jejím žádostem hluchý. Nakonec se do ní dokonce i udělá a ona je z toho ještě víc v hajzlu a padne k zemi kde sedí a brečí.* Až se to narodí řeknu mu nebo ji že jeh táta je Kirigaya Kazuto. *Odstoupí od ní, natáhne si kalhoty a vydá se pryč, zamíří si to za Rias.* Koukám že už máš hotovo, takže můžeme odejít? *Cestou si ale ze zad ještě vytáhl ty shurikeny což dost bolelo.* Nebyla to ale vůbec zábava! Jakmile s tebou někam jdu vždy se to posere… nosíš smůlu ženská pitomá! *Okřikne ji trochu nabručeně.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 23, 2021 5:16 pm
Rias Gremory: *Ani neví jak dlouho na něj musela čekat ale bylo to docela dlouho, začalo ji to i celkem srát ale když už se její trpělivost blížila k takové té hranci tak konečně přišel.* Ah ano můžeme jít, dej mi minutku. *Rias seskočí dolů a z krve jednoho z mrtvých vesničanů na jednu stěnu nakreslí znak rodiny Gremory, který přeškrtne. Takto označuje své zločiny ale pod to ještě připíše text.* Dále Kirigaya Kazuto vyřizuje své pozdravy milému Hokagemu. *Zasměje se tomu, přijde ji to celkem vtipné a tak vytvoří portál pomocí Jigenu zpět k místu odkud Kirigayu vyzvedla (Supēsugēto).* Můžeš projít, jdeme zpátky. *Poví a počká až projde aby mohla projít za ním a ocitnou se na místě kde s Kirigayou byla než přišla sem na tohle místo kam se už blíží nějaké Ninja jednotky, které upoutaly exploze klonů Rias ale když dorazí Rias s Kirigayou je už dávno pryč. Rias Kirigayovi pomůže ošetřit jeho rány ale musí stačit jen nějaké obvazy, není lékařka a tak nedokáže léčit nějaká zranění. Když už jsou u toho tak se ještě mohou různě pobavit, zavzpomínat ale nakonec se rozloučí s tím že se s ním Rias po časem zase ráda uvidí. Pomocí Jigenu se vydá do Sora-Ku, kde svému klientovi dá jasně vědět že cíl, který se vydala Rias zabít je po smrti a vyzvedne si tak i platbu za tu zakázku.*
Dodatek: Rias tam už poté běhala ve své podobě Jigenu, protože dostala zásah a to zrušilo její Henge, které ale obnovila když to místo společně s Kirigayou opustila.
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Mar 23, 2021 5:18 pm
*Když se vrátí a Rias vytvoří ten portál tak skrze něj společně s ní projde, nečekal že mu na jeho slova něco poví ale říct to musel. Byakugan samozřejmě už deaktivoval, nebude ho potřebovat. Rád s ní pak stráví nějaký čas, nakonec je to asi jeho jediná kamarádka, která mu pomůže s jeho zraněními od Shurikenů toho nyní už mrtvého šmejda. Společně strávený čas si pak užije ale když Rias musí odejít tak i on vyrazí pryč, do dalekých končin.*
Konec Rpg
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Fri Jul 09, 2021 6:44 pm
Odehrává se někde v jižní části území Země Ohně -> nikoliv v Ohnivých Horách.
Mise Ranku B
Tatsuya: *Podle informací informátorů (stopařů v terénu) z Kirigakure se v Zemi Ohně nedaleko hranic Země Nebe vyskytuje Nukenin pocházející z Kirigakure, který se ideálně hodí k tomu aby se mohlo otestovat jak si Tatsuya povede během lovu Nukeninů. Jeden z Lovců Kirigakure, který má na starosti zaučení nových lovců už dlouhé roky (věk: 62) požádal Mizukageho s těmito informaci o to zda by se to mohlo zadat jako mise ranku B samotnou vesnicí (Kirigakure) pro Tatsuyu a pro toho staršího Lovce, který ho bude doprovázet a učit. Mizukage na to samozřejmě kývne, proč by odmítl zaučení nového Lovce Nukeninů, který bude v budoucnu prospěšný.. pokud bude dobrým lovcem. Tento Nukenin se v té oblasti ale dobře skrývá a nejsou známé přesné souřadnice jeho pozice, Konoha ta má totožného Nukenina zaměřená také z důvodu že přepadává různé obchodní cesty, kde okrádá obchodníky a dává dohromady shluky zbojníků, kteří různě po celé Zemi dělají nepořádek a Ninjové Konohy pak mají akorát plné ruce práce.. jako kdyby nestačil Kirigaya, který jim tam kdysi nadělal mnoho problémů. Ten Nukenin v Zemi Ohně působí už dlouho ale až nedávno Konoha, stejně jako Kirigakure lokalizovala přibližnou pozici úkrytu toho Nukenina a z toho důvod byl na tuto misi vyslán i Itami Espere, který bude nejspíš někde poblíž, stejně jako Tatsuya se svým společníkem. Pohybuje se v oblasti kde by ten Nukenin měl být, ovšem perimetr té oblasti je docela velký (6 kilometrů) a Itami se nejspíš bude v té oblasti pohybovat také (jak daleko od Tatsuyi je na tobě). Tatsuya je oblečený v (odkaz) s Ninja čelenkou na čele a taktickými brýlemi na pravém boku (odkaz). Na rukou má také své bojové rukavice a na zápěstí má na pravé ruce zápěstní nůž, zbytek svého vybavení má skryté v různých pouzdrech.* Jako Lovec si musíš pamatovat jedno, vztahuje se na tebe naprostá volnost při překračování hranic různých Zemí a jako Lovce tě pravděpodobně vpustí i do vesnic se kterou Kirigakure není ve spojenectví.. není to ale pravidlem a můžou se najít takové vesnice co tě nepustí. Co si zapamatuj jako další je že informace o schopnostech o různých Nukeninech téměř nikdy 100% nesouhlasí a Nukenin po kterém jdeš je často silnější než popisuje Bingo Knížka. *Ten starý Lovec Tatsuyovi dává různé postřehy a rady ohledně toho jaké to je být Lovec a na co si má dávat pozor. Přitom zkoumá různé stopy této oblasti v naději že ho nějaká zavede za tím Nukeninem. Kagura Shingan bude v tak velké oblasti totiž úplně zbytečné. Ten Nukenin se mezitím skrývá v jednom takovém domečku, který je dokonale ukrytý přímo v korunách jednoho velkého stromu, skrytý je tak dobře že i když se člověk dívá přímo na něj tak nemusí vidět nic než jen strom a nachází se asi 3,5 kilometrů severozápadně od pozice kde je Tatsuya a jeho společník.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Fri Jul 09, 2021 7:44 pm
*Itamiho povolali na B misi z ostrova do vesnice, kde se připojil k dvoum ninjům. Jeden z nich byl hodnosti Jounin (Han) a druhý byl mladičký chunin loutkař.(Gin) Důvodem, proč hlava vesnice povolal ninji tak vysokého ranku byl ten, že se jedná o ninju z bingo knihy, jehož zločiny začaly dost sužovat obchodníky země Ohně a tudíž i ekonomiku Konohy. Po několika denní cesta se trojce dostala blízko do míst,  kde byla lokalizovaná poloha nepřítele. Všichni byli seznameni s jeho vzhledem, ovšem Itamimu bylo jasné, že tento nukenin nemusí být sám. Momentálně jsou trochu dále od cíle, než Tatsuya a jeho společník, tudíž jim jdou do zad/strany, jelikož určitěnemíří ze stejného směru. Han běží jakožto velitel týmu první a díky stopařským schopnostem hledá jakýkoliv náznak chakry. Itami je naopak poslední a má nasazenou termovizi.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Fri Jul 09, 2021 8:59 pm
Tatsuya: *Společník Tatsuyi na rozdíl od toho Itamiho není stopař a tak není schopen cítit chakru ale má i jiné způsoby stopování a k jednomu takovému se rozhodne uchýlit, když nenajde žádné stopy. Kunaiem se řízne do pravé dlaně ze které začne krvácet, poskládá ruční pečetě a tou dlaní (pravou) udeří do země a pomocí Kuchiyose no Jutsu vyvolá hnědého vlka Osamu, který dostane za úkol najít v okolí nějaké stopy, ohlásit je a zavést je k cílu těch stop. Zatímco Osamu tedy pracuje a hledá v okolí nějaké stopy, nebo zdroj pachové stopy co by mohla patřit cíli tak Tatsuya a jeho společník sedí, táboří a mezitím odpočívají a Tatsuya si jako prakticky zbytek této výpravy, která trvá už několik dní užívá dlouhého výkladu ohledně toho co by Lovec měl znát, nejhorší je že nic z toho mu ten blbeček říkat nemusí, protože to jsou logické věci.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Fri Jul 09, 2021 11:04 pm
*Začínalo být šero a i skupinka z Konohy rozdělala tábor jen bez ohně. Nechtěli riskovat, že by je kouř prozradil. Hlídku si rozdělili tak, že  si vzal první směnu Itami.* Mohu se zeptat. To jsou loutky? * řekl na genina, než si šel kluk lehnout.* Ano, chce se podívat? *odpověděl Gin, který si za těch pár dní všiml, že nad jeho dřevěnými výrobky modrovlasý ninja téměř slintá.* Děkuji, *vzal si onu loutku zavázanou v obvazech a vyskočil na strom, kde by hlídkoval. Ze svitku si vyvolal petrolejku a začal si s ní svítit. Rozvázal si obvazy na hlavě ukrývající znetvořenou část obličeje a s termovizí koukal po okolí. Vždy v mezičase začal zkoumat loutku. Šlo o obyčejnou karasu (téměř totožnou s obrázkem na stránkách)žádný složitý mechanismus, jen doplněný o spoustu amatérských chybek. Netrvalo dlouho, aby do hlavy dostal princip, na kterém stroj funguje. Po několika hodinách, kdy přišla noc uslyšel zašustit křoví. Nasadil si termovizi a identifikoval, že jde o nějaké zvíře. To ovšem po spatření ohně okamžitě uteklo z dohledu a tak ho více neřešil.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Jul 10, 2021 12:06 pm
Tatsuya: *Zatímco táboří tak se vlk Osamu vrátí, Tatsuya a jeho společník nemají v plánu na tomto místě tábořit trvale a tak jsou taktéž bez ohně. Společník Tatsuyi (pojmenuji ho Koyabuki) zjistí od Osamu, že nějaký pach nakonec v dálce našel ale neví zda by mohlo jít o jejich cíl. Tatsuya s Koyabukim se nakonec vydají na cestu a Osamu je vede směrem k táboru kde je Itami. Zatímco vlk Osamu ten tábor na povel začne obcházet aby byl na severní straně táboru tak Koyabuki s Tatsuyou jdou z jižní strany. Nakonec Koyabuki s Tatsuyou po pravém boku vkročí do toho táboru ale má levou ruku položenou na své rukojeti katany.* Myslel jsem si to.. Ninjové z Konohy. *Poví Koyabuki klidně a dá ruku dole z rukojeti své zbraně.. skupina Itamiho o jejich příchodu ale musela vědět předem, protože mají v týmu stopaře se schopností Kagura Shingan.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Jul 10, 2021 1:05 pm
*Mezitím, co hodiny pomalu plynuly stejně jako měsíc na obloze se Itami prostřídal na hlidce s Hanem. Ten si však dlouho neposeděl jelikož ucítil dvě cizí chakry. Rychle vzbudil Itamiho a sám se schoval mezi koruny stromů. Modrovlásek schoval Ginovu loutku do jednoho spacáku a než si zalezl do toho svého, tak vyvolal Akumu. Tak se s rozsvícenou luncernou a čelenkou se znakem Konohy postavila do středu tábořiště. Teď to vypadalo tak, že 3 osoby spí ve spacáku a čtvrtá nese světlo a hlídá.
*Ninjové z další velké vesnice, *seskočil Han z hora přímo před dvojci.* Ne, že bychom vám nevěřili, ale máte něco, co by upevnilo naší důvěru? * zeptal by se jounin, zatimco by se za ním loutka zhroutila k zemi a ze spacáku by vylezl Itami.* Neberte to nějak špatně, ale jsme tu na misi a musíme být opatrní. Ninjové z Kirigakure tu neprochází každý den, *dodal a poukázal na to, že by se nerad dostal do situace podobné té, jenž mu způsobila zranění na obličeji.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Jul 10, 2021 1:24 pm
Tatsuya: *Koyabuki se usměje, když se celá skupina těch Ninjů dostane dolů tak vyjde z krytu i vlk Osamu, který vyčkává na další případné instrukce.* (Koyabuki): Jsem zde na misi, jdeme po Nukeninovi, který se zde má někde nacházet. Já jsem Koyabuki, jsem veteránský Lovec Nukeninů a tohle je Tatsuya, nováček, kterého v tomto zaučuji a tak jsem Mizukageho požádal o možnost této mise.. *Tatsuya ten pouze mlčí a sleduje všechny zúčastněné osoby z Konohy. Nepřijde mu že by bylo vhodné any se do toho nějak míchal a tak tam jen stojí vedle Koyabukiho a mlčí, dává si ale pozor na všechny kolem kdyby někdo zkusil nějakou hloupost.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Jul 10, 2021 1:53 pm
*Říkáte lovec nukeninů? *zamyslel se Han a podepřel si bradu.* To máte určitě i Bingo knihu, kterou lovci dostávají. Při té příležitosti bych se i rád podíval,  po jakém nukeninovi jdete, * přistoupil k nim blíže, aby po očku zapátral v knize(Pokud by ji ovšem jeden z tech dvou měli)* Nakonec tu asi nebude tolik nukeninů, takže je možné, že máme stejný cíl mise, *doplnil ho Itami a podíval se na modrovlasého klučinu. Byl opravdu mladý, což bylo na úroveň mise poměrně překvapivé.* ,,Žeby student a zák?" *napadlo ho, že ten stařík asi nebude žádné ořezávátko. To zda maji za úkol eliminovaz stejnou osobu by měli záhy zjistit. V bingo kníže by měl mít nukenin fotku a stejně tak mají potrét i ninjové z Konohy.
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Jul 10, 2021 2:36 pm
Tatsuya: (Koyabuki): Jistě, nemám s tím problém. *Otevře svou Bingo Knížku a snaží se najít profil toho Nukenina, nejdříve přejede po profilu Kirigayi Kazuta, který je pro Konohu největší priorita k chycení ale po tom zrovna nejdou. Nakonec se zastaví na stránce se správným Nukeninem a ukáže jim po kom jdou a skutečně jde o stejného Nukenina po kterém jde i Konoha.* (Koyabuki): Takže jde o stejného Nukenina nebo ne? *Zeptá se v očekávání zda jdou po tom stejném či nikoliv.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Jul 10, 2021 2:55 pm
*To je lidí co? V tom aby se jeden vyznal. Navíc když furt přibývají noví, * pokusil se Han trochu osvěžit tu bezbarvou atmosféru. * Měl by to být on, *odpověděl a vytáhl portrét jejich cíle. Oba se shodovaly. * Měli by jste zájem o spolupráci? Byla by škoda,  když by jsme se navzájem pletli pod nohy a nespolupracovali, * nadhodil tento návrh. Mezitím se probral i Gin a rozcuchaný sledoval, co se to kolem něho děje. Někdy dokázal usnout tak tvrdě, že by ho neprobral ani řev Bijuu. Itami si toho všiml  a okamžitě ho zavolal do debatního kruhu, jelikož mělo přijít na řadu důležité téma.* A máte nějaké důležité informace, co by se mohly hodit? Vy jakožto lovci víte zřejmě více než my, * zeptal se Itami zvědavě. Ten vlk vypadal jako výborný průzkumník. Nejspíše to mohlo být i ono zvíře, jenž spatřil před několika hodinami.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Jul 10, 2021 5:04 pm
Tatsuya: *Tatsuya a Koyabuki si vyslechnou návrh toho Ninji a Tatsuyovi se ten nápad docela líbí, naneštěstí tu jeho názor není důležitý a ten kdo rozhoduje je Koyabuki. Nakonec je to Jounin a je to Tatsuyův velitel na téhle misi.* (Koyabuki): Sice jsem hlavně přišel abych mladého naučil vše kolem Lovení Nukeninů a naučil ho třeba nějaké fígle ale tak i tohle je lekce. Tatsuyo i když po Nukeninovi jdeš sám a počítá se že to budeš zvládat sám, tak pokud narazíš na někoho kdo ti s tím může pomoct, neboj se přijmout. *Poradí mu v klidu, zatímco by Itamimu a zbytku Ninjů z Konohy mělo být jasné že Koyabuki s tímto návrhem souhlasí.* (Koyabuki): Tatsuyo, vysvětli to ty.. musíš se naučit zapamatovat si hodně věcí a tak to zkus. (Tatsuya): Takže mělo by jít o Nukeninka ranku B (Jounin) a měl by mít docela silné Ninjutsu a také Taijutsu, zdá se že ovládá nějakou schopnost zvanou Hachimon a z elementů by měl ovládat Fuuton a Katon. *Více informací co by mohl předat ho nenapadá, nakonec tu je otázka jména klanu ale to Ninjům z Konohy nebude nic říkat, stejně jako Ninjové z Kirigakure nebudou znát podle názvů jejich klany.* (Koyabuki): Mimochodem tohle povím rovnou, sice to je malej usmrkanec ale účastní se této mise po právu, možná na to nevypadá ale je to už Chuunin i přesto že je mu pouhých 9 let. Takže ho berte jako člena této mise a ne jen dítě a přítěž. *Tohle Tatsuyu docela potěší ale Koyabuki to nemyslel nějak dobře, pouze prostě říká fakty a nic jiného.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Jul 10, 2021 6:00 pm
*Jasně chápu... Hachimon je schopnost, které dokáží dosáhnout jen ti fyzicky nejzdatnějši. Dokáží tím přinutit tělo překonávat limity, tudíž jsou uživatelé rychlejší a silnější. Ovšem za cenu velikého vytížení a někdy i poškození svalů. Určitě jsi si někdy říkal, že nemůžeš něco unést protože si slabý. Ve skutečnosti to třeba i možné bylo, ale mozek ti postavil takovou bariéru, kterou ti právě Hachimon pomůže prolomit, *začal Itami vysvětlovat, co je speciální schopnost jménem Hachimon. Sám proti tomu už bojoval i měl jeho uživatele na své straně. I mezi jeho pacienty byl nejeden uživatel této techniky a tak si o tom četl v knihách, aby jim mohl dodat maximální péči. Bylo důležité, aby o tom ti dva kluci měli aspoň představu, ovšem nejvíce se dozví, až to uvidí na vlastní oči.* Nebojte, nedělám rozdíly mezi lidmi podle vzhledu. Jsem lékař a pokud bude potřeba, tak tu budu pro každého spojence, *odpověděl Itami, aby zabránil jakýmkoliv předsudkům. Stát se chuuninem v 9letech, to bylo opravdu působivé. Ovšem i oni měli nadějného chuunina v týmu, který se v útlém věku naučil loutkařství. I to byl takový impuls, být k dispozici pro tuto generaci a pomoct jí v růstu.* Tak se asi můžeme dát do akce! Víte nepřitelovu polohu, nebo začneme s pročesáváním okolí? *zeptá se na závěr a celý tým z Konohy začne uklízet tábor. Blížilo se ráno a s ním i čas vyrazit.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Jul 10, 2021 8:05 pm
Tatsuya: *Koyabuki se k tomu vysvětlení Hachimonu nevyjadřuje, on ví o co jde a Tatsuya po základním vysvětlení také ale ani jeden z nich Itamimu nebrání aby to vysvětlil.* Inu, asi by bylo fajn ho najít, ještě jeho pozici neznáme ale myslím že by bylo ideální počkat. Tady mladej tento večer ještě nespal a já taktéž ne, cesta k vám nám sebralo dost času a tak na spánek nebyl čas a tak bych nechal jeho hledání na pozdní večer nebo se můžeme domluvit že zde prozatím vybudujeme prozatímní základu, kde si s klukem odpočinu, vy jako lékař také můžete vyčkat a pokud máte nějaké stopařské kuchiyose nebo přímo stopaře tak ten se může vydat do terénu a pokusit se najít náš cíl ale neútočit na něj, pouze najít místo kde by se mohl zdržovat.
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sat Jul 10, 2021 8:52 pm
*Aha, to je tedy pochopitelné. Je důležité mít dost sil na souboj, hlavně tady pro kluka. My klidně vezme zbytek hlídky a pokusíme se najít přesnou lokaci nepřítele, *souhlasil Han, který už spánek naplánoval. Věděl, že by jeho snaha usnout stejně přišla vniveč a tak šel zaujmout strategickou pozici.* Gine, ty si taky běž ještě lehnout. Vidím na tobě, že jsi stale unavený a dost rozespalý, * sjel Itamiho pohledem k mladému loutkaři.* A vy si udělejte pohodlí, * usmál se na ty dva a pokud měli ještě nějaké dotazy, tak by jim samozřejmě rád podpověděl. Poté zmizel za kolegou ve výškách stromů. Ten mezitím vyvolal vránu SHIRYOKU, s kterou se spojil skrze smysly. Při tomto úkonu vypadal jako kdyby meditoval nebo spal a s výrazem který nasadil působil velice komicky. Itami se mu opřel o záda a pokračoval v hlídce. Teď nezbývalo než čekat, až se trojce spolubojovníků vyspí a Han zjistí místo, kde se skrývá jejich cíl.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jul 11, 2021 2:58 pm
Tatsuya: *Koyabuki a Tatsuya si dopřejí spánek, zatímco tým Konohy mohou začít pracovat na hledání toho Nukenina. Tatsuya usne během chvilky a celkem tvrdě ale Koyabuki má takový lehký spánek, nedokáže prostě usnout.. stále je obezřetný kdyby je někdo z těch Ninjů Konohy chtěl zradit. Mezitím co Han hledá úkryt Nukenina tak Tatsuya si dopřává ten spánek a nabírá tak sil, najít toho Nukenina ale nebude moc lehké. Nakonec jeho úkryt je skrytý přímo v koruně stromu a je v té koruně dokonale maskovaný, sice chakru neskryje ale sebe samotného ano. Naštěstí pro tu vránu se v jeden moment pohyboval venku mimo svůj úkryt a dělal tam kdo ví co, takže znají oblast kde se skrývá ale neví že tam má úkryt, do kterého se může dokonale skrýt. Někdy asi po 6ti hodinách spánku je Tatsuya i Koyabuki připraven na to vyrazit.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jul 11, 2021 7:48 pm
*Han ho hledal opravdu velice dlouho. S jistotou moho říct,  že žádná budova na zemi nebyla. Ovšem měl štěstí. Nukenin se právě pohyboval venku a cosi tam dělal.* Mám ho! *otevřel oči a probudil se z meditace.* Je několik kilometrů odtud, * dodal a tak dvojce počkala, až se spolubojovníci vzbudí. Když se tak stane( může být cca ráno-dopoledne. Záleží jak moc potřebovali nabrat síly), tak jim Han řekne vše, co zjistil do každého detailu. Stejně tak podotkl, že nespatřil žádnou budovu, tudíž musí být skrýš výborně maskocaná a nebo pod zemí. Pak už by se začali připravovat na cestu a směřovat k místu, kde byl nukenin spatřen.* Až přijde na věc... Budeme se držet nějaké taktiky? *zeptal se po cestě, aby byli opravdu plně připraveni. Zatím se snažil najít jakoukoliv známku chakry v blízkosti.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jul 11, 2021 9:00 pm
Tatsuya: *Když se Tatsuya a Koyabuki probudí tak by mohlo být něco 11:30 hodin a tak si dají něco k jídlu z vlastních zásob, dají si nějaké pití a ještě se v nedalekém jezeře jen rychle opláchnout a připraveni na cestu budou do takových 30ti minut.* (Koyabuki): Tak tedy.. pokud víte kde ho najít tak bude asi výhodné pokud nás povedete a já s Tatsuyou vás budeme následovat. *Poví k Hanovi a pokud jsou připraveni vyrazit tak se vyrazí na cestu směrem k místu kde byl Nukenin viděn naposledy, když tam ale nakonec dorazí tak ho nikde neuvidí, už je totiž opět ukrytý ve svém domečku na stromě ale pokud tam někdo ovládá Kagura Shingan stačí se dostat pod 100 metrů k Nukeninovi a ucítí jeho chakru (případně se dá dosah zvýšit).*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jul 11, 2021 9:14 pm
*Dorazili na místo, kde byl nukenin předtím spatřen. Podle očekávání už tu nikdo nebyl, což znamenalo další hledání.* Tak teď máme několik možností. Buď se rozdělíme na dvě skupinky nebo budeme dbát na maximální bezpečí a zůstaneme pohromadě, *navrhl Itami. Bylo ale jasné, že ho musejí najít.* Umím Kagura Shingan, takže ho dříve nebo později najdeme. Pokud tu ještě je... * dodal Han, který byl rozhodnutý, že mu nukenin neuteče skrze prsty.* Hlavně buďte obezřetní a myslete i na možnost, že ho máme pod nohami, *upozornil Itami na závěr a podle rozhodnutí spojenců by se pustili do hledání. Byla to jen otázka času, než Han najde onen úkryt v korunách stromů.*
Sponsored content

Ohnivé Hory Empty Re: Ohnivé Hory

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru