Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Hraniční Městečko Empty Hraniční Městečko

Fri Jul 17, 2020 1:19 pm
Velmi malé město v blízkosti hranic se Zemí Země, kde vládne chudý život. Nachází se zde několik levných barů, hotelů a pár pochybných podniků. Lidé zde přežívají ze dne na den.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sat Jul 18, 2020 5:33 pm
Noctis Clive: *Dostal misi (Ranku A) a podle jejího znění Noctis opět využije svůj výcvik díky kterému je specializován na boj proti jiným Ninjům -> prostě voják. V Zemi Kamenů je hraniční městečko, které je velmi blízko hranic se Zemí Země (Iwagakure) a i když to je pouze malé městečko kde jsou pouze chudí lidé tak podle nedávného zjištění se tam skrývá jeden Nukenin z Konohy (Dio) a tento Nukenin podle informací nejspíš něco plánuje provést v Zemi Kamene ale co nikdo neví. Primárně je tato mise zadána jednomu Lovci Nukeninů z Kirigakure (Ryuu Keitaro) a ten by o tom už měl formou zprávy vědět ale Noctis mu s ním má jako spojenecký Ninja pomoct. Znají polohu a veškeré informace ale jak si s ním poradí je už na nich. Podle instrukcí se Noctis a Ryuu mají setkat ještě v Zemi Země v jedné vesničce, která je asi hodinu cesty od hranic Země Kamenů kde je jejich cíl. Noctis tam dorazí někdy dopoledne kolem 12té hodiny a posadí se tam do stínu nějaké budovy odkud mu nezbývá než vyhlížet Ninju z Kirigakure. Oblečený je v (Odkaz) a stejně jako u obrázku má u pasu nad zadkem pouzdro ve kterém má jeden meč (Hishou Souken). Na vnitřních stranách obou svých rukávů má ještě pečetě Kuchiyose Raikō Kenka a nakonec kousek vedle toho pouzdra na meč má i malou nádobu ze ztvrdnutého písku a uvnitř té nádoby je Noctisův obranný písek, který je stlačený tak aby se tam vešel. *

Ninja čelenku má stejně jako na odkazu.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sat Jul 18, 2020 5:53 pm
*Ryuu dostal další z misí, už doufal, že bude mít klid a bude moct do Iwagakure, ale jak se dozvěděl, jeho cesty vedly sice blíže této vesnici a jejím lidem, ale odváděli jej od jeho cíle, zjistit co se stalo s Tsuki, které asi přeskočilo a skončila v jeho bingo stejně jako ostatní nukeninové. Nicméně tentokrát dostal za cíl někoho jiného, avšak stejně nebezpečného. Ryuu si povzdychl. Vyrazil an cestu, jeho společník měl být v nějaké vesnici a čekat na něj, v popisu bylo "bílé vlasy, ohromná chakra, jméno Noctis Clive". Ryuu tedy procházel vesnicí, celý v černém, s Naginatou na zádech, kusí u pasu a bez jakékoliv čelenky s příslušností. Sice během cesty vesničkou potkal asi dva shinobi Iwagakure, ale ani jeden z nich neměl bílé vlasy a už vůbec ne enormní zásobu chakry, která by měla upoutat jeho pozornost. Nemluvě o tom, že Ryuu chakru ještě cítit moc neuměl. Trénoval to, ale nijak to nešlo. Nicméně po pár minutách narazil na svůj první cíl. Stoupl si před staršího chlapce.* Oi, ty jsi Noctis? *Optal se a ustoupil stranou, kdyby si chtěl chlapec stoupnout.* Máme spolu jít na misi....podle tohohle dopisu teda... *zamával ve vzduchu pomačkaným papírem.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sat Jul 18, 2020 6:11 pm
Noctis Clive: *Čekání ho začalo docela nudit a tak si začal číst v nějakém komiksu co si tu koupil, vyruší ho od toho ale hlas nějakého chlapce i když pohled hlasu by řekl že to už bude dospívající muž a má pravdu. Když zvedne zrak uvidí Ryuua, kterému by od pohledu řekl takový 15 až 17 let. * Ah ano jsem Noctis, takže ty budeš ten velkej lovec Nukeninů, který se jmenuje Ryuu že? *Noctis se zvedne a podá k němu svou pravou ruku aby si ji s ním mohl podat. * Tak těší mne, detaily o misi znáš nebo ti je mám sdělit?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sat Jul 18, 2020 6:38 pm
Ano, já jsem Ryuu Keitaro, těší mě. *Podal si s Noctisem ruku a vyrazil na cestu.* Nebudeme se zdržovat....detaily vím, všechno mi poslali, jinak nejsem žádný velký lovec nukeninů, jen jsem chtěl vypadnotu z vesnice a cestovat a tohle byla jediná možnost, jak to udělat a nebýt nukenin nebo tak ěnco.... *Vysvětlil Noctisovi, kterého to asi ani nezajímalo.* Jakou máš hodnost? To tady nikdo nenapsal...rád bych se alespoň ujistil, že tu nechcípneme oba, ale alespon ty to případně přežiješ. *Ryuu neměl zdání, co je noctis zač a popravdě? mu to bylo jedno.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sat Jul 18, 2020 6:45 pm
Noctis Clive: *Sice ho to vysvětlení Ryuua nezajímá ale aspoň nebude cestou do pohraničního městečka v Zemi Kamenů nuda. * Ah moje hodnost, Shinobigashira. Nenech se ale zmýlit, řekl bych že silově jsem tak na úrovni silnějšího Sanina. *Už jsou na cestě za svým cílem, sám Ryuu se vyjádřil že ví vše co potřebuje a tak už míří. * To máš docela dobré vlastně že? Dostaneš zaplaceno za splněnou misi a pokud tomu rozumím tak dostaneš vyplacenou odměnu i za jeho hlavu? Asi jsem si měl zvolit jiné povolání. *Cesta k tomu pohraničnímu městu jim tímto tempem zabere takové 2,5 hodiny (Cca). *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sat Jul 18, 2020 7:23 pm
To jsi na tom mnohem lépe než já, ty jo.....teď se trochu stydím, že mi na pomoc poslali někoho, kdo na mě spíš bude dohlížet a udělá víc práce, než já. *Nafoukl tváře a zasmál se, začal si rozpouštět stočený cop, aby uvolnil vlasy, jelikož se blížili k místu, kde měl být jejich cíl. Vlasy měl skoro do pasu.* No jako v podstatě máš pravdu. *Začal, když měl vlasy už volné a jen je prohrábnul rukou a stáhl z obličeje, byly i trochu vidět jeho žábry, ale nic extra.* Dostanu peníze i za jeho hlavu, i za misi, ale jelikož jsi moje posila, budu se s tebou dělit. Nejsem žádnej sobec a nakonec kdo ví, třeba si ty peníze i zasloužíš svým výkonem. *Zasmál se Ryuu a podíval se do bingo knihy, kterou u sebe měl.* Tady se píše, že je o hodně starší než my, zkušenější tedy alespoň teoreticky. Vědec a lékař, hm.....asi bych si měl dát pozor na jeho lékařské schopnosti, někteří se dokonce umí léčit sami automaticky, tos věděl? Já se tomu nestačím divit..... *Zakroutil hlavou.* A z vesnice jej vyhnali hlavně kvůli nějaké...temné lékařské chakře? Nevíš, co to je? Já nemám tušení.....a pak za vraždy a podobně, má nějakou pečeť prej, taky nějaká lékařská nebo fuinjutsu sranda...
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sat Jul 18, 2020 7:53 pm
Noctis Clive: Nezáleží kdo udělá víc práce, můžeš mi za ty prachy aspoň koupit pití, to bych se nezlobil. *Pravda je taková že by se za to Noctis určitě nezlobil ale rozhodně od Ryuua něco takového neočekává. * Mimochodem, nic si z toho nedělej… každý někde začínal. *Tím že Ryuu poví že se s Noctisem podělí ho docela potěšil ale nedává to radši nějak najevo. Místo toho si vyslechne co o něm Ryuu sdělí (Nukeninovi). * Temná Lékařská Chakra, to bude nejspíš nějaké Kinjutsu a tak si na to budeme muset dávat pozor ale o té jeho pečeti nevím nic. *Poví cestou a pak na okamžik zpomalí ale jen trochu. * Než dorazíme do toho města tak ti povím nějaký hrubý nákres toho co dovedu. Jsem voják ale přitom i lékař a tak mohu vyléčit tvá zranění ale i svá… v rámci možností. Jsem Ninja zaměřující na boj na střední a krátkou vzdálenost. Ovládám několik obranných technik a tak se v případě nouze drž za mnou, snesu toho dost. *Pak zastaví úplně, protože to město je už přímo na dohled. * Než tam vstoupíme asi by to chtělo plán co myslíš? Napadá tě něco? Nebo tam prostě vstoupíme a uvidíme jak to dopadne?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sat Jul 18, 2020 8:42 pm
*Ryuu se jen pousmál, nic extra dál neříkal.* Jo, kinjutsu no....to asi ano. *Souhlasil s Noctisem, který se po chvíli zastavil. Viděl město, lehce se zamyslel.* Plán by to určitě chtělo.....Jelikož náš nepřítel je lepší než já, ale zase ne tak jako ty, myslím, že by bylo lepší mít takový moment překvapení, není stopař a tak myslím, že by neměl jen tak zjistit, že jsi tady......neboj, mám tady poznámku o tom, že máš přehnané množství chakry, ale proč, to ne. Nicméně bych tam asi rád šel první, můžu sehrát divadlo a udělat trochu návnadu. *Ryuu v tomto riskoval, dělat návnadu by měl někdo, kdo vydrží víc, ale je pravda, že noctis také víc umí a pro to by ho rád využil -*Budeš moment překvapení. Co ty na to?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sat Jul 18, 2020 8:53 pm
Noctis Clive: Nedokáže stopovat, souhlasím ale dej mi chviličku abych trochu tvůj plán upravil. *Jak stojí na jednom místě začne skrze chodidla do země vysílat chakru a s její pomocí začne minerály pod zemí měnit v písek a ihned se tam začne tvořit trochu písku. *Pokud máš nějaké výbušné lístky tak mohl bys mi je na chvilku půjčit? Myslím že tak 3 budou stačit. *Poví a mezitím nechá vystoupat trochu toho písku na povrch a tam se začne shlukovat na jedno místo dokud nevytvoří Noctisův klon (Suna Bunshin no Jutsu). Noctis do klonu vložil jen minimum chakry kolik ji potřebuje (0,7 bodů) a pokud mu Ryuu dal lístky tak ty 3 lístky vloží do hrudníku klona a sám mu tam pak vloží ještě 3 své. Ta část se změní dočasně na písek jak ho Noctis „zranil“ a vtlačil do něj ty lístky ale zase se to zacelí a klon je opět k nerozeznání od Noctise. * Klon půjde s tebou a pokud se dostane blízko k nepříteli odpal ty lístky, tvoje lístky vytvoří řetězovou reakci a vybuchne jich vše 6 a to bude už pořádné BUM. Já mezitím to město obejdu a zkusím se dostat pak do boku k místu kde dojde k výbuchu. *Noctisův Suna Bunshin tak rovnou vyrazí klidným krokem rovnou k městu s tím že Noctis ještě zůstává tu a dá jim menší náskok. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Jul 19, 2020 9:48 am
Jasne, jestli mas lepsi plan, sem s tim. *Noctis vsak nic nerikal, jen tvoril klon. Ryuu vybalil listky a podal mu je, cucel na nej a pak na klon.* To je super, ty jo....ten klon vypada uplne jako ty, muzu do nej stouchat? *Ryuu se neubranil tomu, aby si nezkusil do klonu stouchnout a zkusit ten pisek. Nic takovyho nikdy nevidel a jestli byl Noctis pritel, ani se nebal do toho klona strcit prst a pak ho vyndat.* Husty.... Tak jo, jdem. *vyrazil k vesnici.* Doufam, ze nikde nemas oznaceni od vesnice..... *Prohledl si klon a pripadne mu strhl, odrizl cast kde byla celenka Iwagakure. Pomalu se priblizovali k mestu, kde se okamzite ztratili mezi ulickami.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Jul 19, 2020 12:55 pm
Noctis Clive: Jistě sáhni si na něj, není to žádná věda. *Poví a nechá Ryuua ať si toho klona prozkoumá, očividně se ještě nesetkal s klonovací technikou vyjma Bunshin no Jutsu, které se učí na Ninja akademii. Když mohou vyrazit tak si klon na varování Ryuua strhne svou Ninja čelenku se znakem Iwagakure no Sato a kráčejí do městečka, které je skutečně malé ale zase ne tak moc aby nebyl problém ztratit se mezi uličkami. Noctis (originální) mezitím vytvoří další písek pod zemí a ten pak nechá aby vlezl na jeho tělo a vytvoří, si druhou pokožku z písku, který ještě ztvrdne ale dokonale přiléhá k jeho tělu a krom toho na pohled není možné poznat rozdíl mezi tímto a opravdovou pokožkou (Suna no Yoroi). *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Jul 19, 2020 3:54 pm
Dio, NPC *Sedel práve v bare, rozplýval sa v hneve, popíjal a uvažoval.* "Ten Jotaro! Keď sa stal nukeinom myslel som si, že možno vytvoríme spojenectvo! A čo že som ti zabil deda? A skoro zabil tvojho otca... Kto rieši také detaily, nemusel si obrátiť proti mne JOTARO!" *Nahnevane buchne po stole a hodí do seba jedno pol deci.* "Tak nič, pri najbližšom stretnutí, sa budem musieť postarať aj o teba." *Zvažuje žeby sa mal vrátiť k svojej práci a dokončiť to, kvôli čomu na toto zhnilé miesto prišiel ale ešte má trochu času tak tu len tak sedí a objednáva si jedlo.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Jul 19, 2020 4:30 pm
*Město bylo doopravdy malé a skoro nikdo se zde nepohyboval. Jakmile Ryuu ukázal nějakému muži fotku Dia, vytrženou z Bingo knihy, muž jen zakroutil hlavou a zmizel.* Asi bych se neměl ptát tak okatě.... *Zamručel Ryuu a sledoval lidi kolem sebe. Viděl, že nějaký menší chlapec je pozoruje, jeho i klona. Jakmile se jejich pohledy střetly, vyběhl chlapec z úkrytu za bednou ze dřeva a mířil někam do hlubin ulic. Ryuu neváhal a rozutekl se za ním. Kuše mu mlátila do nohy a Naginata sebou házela na jeho zádech. Ryuu běžel jak nejrychleji mohl, jen aby zastihl chlapce, jak vlétl do dveří něakého baru. Ryuu se pdoíval oknem a spatřil svůj cíl. A vedle něj malého chlapce.* Dio-sama! Někdo se tu po vás ptal, ukazoval vaší fotku lidem! *Šeptal chlapec nukeninovi. Ryuu se podíval na klon, počítal s tím, že jej následoval. Skryčil se pod oknem, když chlapec ukázal rukou ven z baru, přímo na hlavu Ryuua, měl co dělat, aby se skryl dostatečně rychle.* Asi tě budu muset odprásknout během chviličky....promiň brácho. *Pousmál se na klon a čekal, zda Dio sám vyjde.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Jul 19, 2020 4:41 pm
Noctis Clive: Možná by nebylo od věci chytnout někoho kdo by to mohl vědět a dostat to z něj jiným způsobem, strach je dobrý osvěžovač paměti. *Sice to je pouze klon ale pořád to je klon Noctise a tak názor na tuto věc mají totožný. Mezitím Noctis (originál) vyrazí směrem k městu ale bere to obloukem jako kdyby chtěl celé to město obejít. Když se ale Ryuu někam rozeběhne Noctis (klon) ho následuje. Naneštěstí rychlost klonu je na úrovni pouhých 4 bodů a tak nemůže Ryuua dohnat, který je rychlejší ale aspoň se mu drží jakž takž v patách. Když se Ryuu zastaví po chvilce dorazí i ten klon a skrývá se pod tím oknem stejně jako on. * Už budu odpálený jo? Tak doufám že to bude aspoň stát za to a vezmu toho hajzla sebou. Jakmile přijde výbuch a on neumře zkus neumřít než dorazí originál, nebude tu během jedné vteřiny.
avatar
Anonymní
Anonymní

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Jul 19, 2020 8:13 pm
DIO npc: *Pribehne k nemu chlapec, ktorú mu vyrozpráva čo sa stalo. Je to úplne normálne, lebo v mestečku každého občana presvedčil Dio aby pracoval pre neho. Má to tu pod palcom, lebo si to tu podmanil strachom. Barman ktorý v tomto pracuje je už druhý v poradí, pretože prvý prišiel o hlavu len preto, lebo mu priniesol nesprávny drink.* "Nani? Ešte je priskoro aby Jotaro prišiel na moju novú skrýš!" *Premýšľal Dio.* "Kto to môže, potom byť polícia? Lovci nukeinov?" *Zvažoval alternatívy, ale bolo to v princípe jedno.* Dobrá práca Ling ling. *Pochváli chlapca a postaví sa zo stoličky.* "Meh, nebudem sa zaťažovať s nimi osobne." *Dio vytvorí kage bunshina, o ktorom si myslí žeby sa mohol o neznámych návštevníkov postarať a on sám si ďalej vychutnáva teplú polievku v bare. Klon Dia s chlapcom vyjde von.* Ho, ho! Kto že má zháňal!? *Keďže Ryuu sa skryl, tak si nevšimne nikoho podozrivého.* Hej, keď ste ma chceli vidieť, aspoň sa aj vy mi ukážte na očiach. *Vyzýva sebavedomý DIO.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Jul 19, 2020 8:29 pm
*Ryuu zůstal schovaný za bednou, která byla u dveří, ještě znovu se podíval do baru a viděl, že Dio sedí jak u baru, tak stojí u dveří. Ukázal klonu na okno, které začal potichu otevírat, aby mu udělal průchod dovnitř, doufal, že se tam klon potichu protáhne. Ryuu zatím jednou rukou držel okno a druhou hrabal ve vrecku, aby vytáhl kouřovouo bombu, kterou okamžitě hodil před klon Dia. Výbuch. Kouř zaplavil prostor před barem a skryl jak Ryuua, tak prolézající (dufám, že poleze), klon a klon Dia a chlapce. Ryuuovi bylo fuk, že tam bylo ještě to děcko, v Kiri je učili, že pokud jim někdo stojí v cestě k jejich cíli, nemají si brát servítky. Vytáhl tedy tanto a pustil okno, rozeběhl se v dýmu směrem k chlapci a Diovi. Dým se pomalu rozplýval, když z něj Ryuu vyběhl (takový ten cool výběh z dýmu kdy se ještě táhne za ním). Sekl po nukeninovi Tantem a vytáhl z toulce jednu šipku do kuše, na které byl přidělaný drát. Útočil na klon muže jednou rukou tantem, během čehož se snažil druhou rukou napnout kuši, šlo to těžko, ale už to dřív trénoval, založil šipku a připravil si ji tak k případnému výstřelu. Dufajíc, že se klon dostal alespoň do středu baru, nakoncentroval chakru do nohou a vyskočil do vzuchu, odrážejíc se několik metrů dozadu od Dia a kluka. složil pečeť tygra a odpálil klon.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Jul 19, 2020 8:51 pm
Noctis Clive: *Pochopí celou situaci a i to co má Ryuu nejspíš v plánu a tak když potichu otevře to okno tak nemá problém se tam potichu protáhnout a vlézt dovnitř. Sice jeho odpálení uvnitř toho podniku nejspíš srovná se zemí celou budovu a jistě to bude stát životy i nějaké civilní obyvatelstvo ale tak to je to čemu se říká přijatelné ztráty. Když na to přijde tak klon okamžitě vyrazí k Diovi (originálnímu) s úmyslem napadnout ho v pěstním souboji i když tohle není zrovna Noctisova parketa ale nějaké základy jako každý shinobi zvládá. Upřímně nezáleží na tom zda v boji uspěje nebo ne, po chvilce přijde kurva velká exploze, která by měla z celého toho podniku udělat kůlničku na dříví a následně vzniklá tlaková vlna případně odmrští pár blízkých osob. Ten výbuch je ale pro Noctise (originál) přesně to správné znamení a vyrazí rovnou směrem k tomu místu. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Mon Jul 20, 2020 12:10 am
NPC DIO *Všetko ide hladko, až na jeden detail v tomto starom bare, nedá sa okno otvoriť bez toho aby nezavŕzgalo. Všetci ľudia sa pri zvuku v bare sa otočia k oknu.* Prečo za mnou idete? *Spýta sa Dio akoby o nič vážne nešlo.* Inak dvere sú tamto. *Ukáže im smerom na dvere. Kto predsa chodí oknom? V prípade že sa rozhodnú, nezmeniť plán, vhodiť dymovú bombu a ísť cez okno ako plánovali, Dio by otvoril ústa a vypustil pred nich nebezpečný plyn (DOKU KIRI (B)) Dio by ďalej odskočil dozadu k stene baru, udrel do steny rukou aby ju rozbil a vyšiel von zo zadymeného baru. Potom by vyskočil (CHAKURA SHOTTO) na strechu najbližšej budovy odkiaľ pozoruje novú situáciu. Diov klon sa medzitým rozbehol vonku, smeroval k oknu a podľa situácie, ak by sa mu to podarilo skúsil by zo zadu päsťou zaútočiť, či už na Ryuua alebo klona Noctisa (kto by bol bližšie).*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Tue Jul 21, 2020 1:10 pm
*Ryuu stejně hodil bombu a stejně protlačil klon dovnitř. Nicméně co se změnilo, bylo to, že klon Dia mu šel naproti. Ryuu na něj zaútočil tantem, proti jeho pěsti, ve snaze jej zranit, příapadně zničit, záleželo na tom, co za klon to bylo. Nicméně nejhlavnější pro Ryuua v tu chvíli bylo se dostat dál od domu, odrazil se za pomoci chakura shotto co nejdál mohl a složil onu pečeť, která zničila klon Nictise i dům, ve kterém se nacházel, vedle kterého v tuhle chvíli měl být pravý Dio, jehož, stejně jako Ryuua, musela zasáhnout tlaková vlna po výbuchu, případně nějaké sutiny. Ryuu to schytal trochu od písku a kusů cihel, ale nebylo to nic extra. Dopadl těžce na nohy a rozhlížel se v onom prachu kolem sebe.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Tue Jul 21, 2020 1:21 pm
Noctis Clive: *Klon je tvořen převážně z písku a fyzické útoky na něj neplatí, protože se vždy zase zregeneruje a jed písku asi moc neublíží. Kdyby to byl Kage Bunshin asi by to bylo trochu horší ale ten jed klonu nezabrání dostat se dovnitř a tam vybuchnout. Noctis ten už je uvnitř města ale musí proběhnout ulicemi města přímo k tomu místu, nechce to brát střechami aby na sebe upoutal pozornost. Proto se drží při zemi a mimo dohled s tím že brzy bude u oblasti kde je Ryuu a jeho nepřítel (Dio). * „Snad Ryuu ještě dejchá.“
avatar
Anonymní
Anonymní

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Tue Jul 21, 2020 6:53 pm
*Klon vybuchne, bar vybuchne a niekoľko trosiek zasiahne Dia. Na ľavej ruke aj na čele vidno kvapkať krv, cíti menší otras a chytí si pravou rukou brucho ktoré absorbovalo najviac z ipaktu tlakovej vlny. Vstane a opráši sa. Všetko ho bolí a cíti sa z toho nepríjemne ale to neznamená, žeby bol blízko smrti. Vyskočí aj tak na strechu najbližšej budovy aby mal výhľad na mesto a možno aj na svojich protivníkov.* Pokúšate sa ma zabiť? MŇA DIA!?! To je milé, za vašu kuráž vám dovolím sa ku mne pridať ak sa teraz poddáte... *Zakričí. Stále sa na streche drží rukou za brucho, ktoré ho bolí najviac.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Wed Jul 22, 2020 3:53 pm
*Ryuu se zvedl ze zeme a vykaslal hromadu prachu a trochu krve. Vlasy mel rozjezene a vsude okolo, nalepene krvi na obliceji, na rukou a podobne. Krev ale nebyla z Ryuuova tela, ale prave z vlasu, ltere jej v podobe chapadel omotaly pri padu do suti, aby se tak pasivne ochranil od narazu, ale krev byla z podrazdeni prachem a malymi kaminky, ktere vdechl. Odstranil si uklidnene vlasy z cela a podival se smerem, kde stal Dio na strese. Vzal naginatu a namisril ji na nej.* Ani hovno ty nukeninskej sraci! Slez dolu a bojuj jako chlap a ne jako backora. Netroufnes si na decko? To by se ti Jotaro hodne vysmal. *Ryuu strelil prvni jmeno z Bingo knihy, ktere ho napadlo. Nemohl tusit, jaky vztah Dio a Jotaro meli.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Wed Jul 22, 2020 4:12 pm
Noctis Clive: *Podle toho co slyší je blízko a tak pokračuje ještě chvilku trochu tajně ale pak se ocitne u baráku na kterém je Dio a tak po jeho vnější stěně vyběhne (Kinobori no Waza) a vyběhne až nahoru kde si všimne že vyběhl po levém boku od Dia. Už za běhu po stěně skládal ruční pečetě a tak když se ocitne na té střeše složí poslední pečeť a zhluboka se nadechne a pak prudce vydechne a vystřelí z úst ohromnou ohnivou kouli (Katon: Dai Endan) o síle 54ti bodů Ninjutsu. Absolutně se s tím nesere a vpálí mu to tam rovnou takto, nehodlá svého soupeře podcenit a tak na něj jde ihned vším co má. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Wed Jul 22, 2020 10:29 pm
(nukeinské npc) DIO *Ryuu na neho kričal a Noctis vybiehal na strehu za ním. Ryuu ho ale urazil. Hneď ako počul slovo Jotaro, Diovi navrie žilka na čele, začnú sa mu zväčšovať svaly, čo spôsobí že sa mu z ničoho nič roztrhne horný diel oblečenia, ostane mu len čierne tielko, ale aj tak vidno jeho až neprirodzenú stavbu tela ako hordu svalov, zrazu jeho tam kde kvapkala krv prestane, rany sa zacelia a Dio pocíti nárast síl (ak je tu nejaký expert na cítenie chakry, tak môže cítiť že Dio práve využíva temnú chakru) (NIKUTAI KASSEI NO JUTSU jeho fyzická sila sa zmení z 31 na 91 a jeho rýchlosť z 7 na 37)* WRYYYYYYY!!! *Vrčí a pritom sa veľkou rýchlosťou odrazí od strechy, ešte predtým než k nemu dôjde ohnivý útok. Pri odraze sa kúsok zo strechy odlomil. Dopadne kúsok od Ryuua, už len samotný dopad na zem zahučí a spôsobí menší kráter na zemi* Čo TY VIEŠ O JOTAROVI? *Zahučí na Ryuua a vyletí na neho pravou päsťou, úder má obrovskú silu a rýchlosť. Ľavú ruku si necháva pre prípad, žeby na neho šiel útok od Ryuua nagitanou, ktorú by chytil ľavou rukou a rozpučil.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Thu Jul 23, 2020 2:31 pm
*Uhodil hrebicek na hlavicku, uplne prsne a zarazil jej hluboko do ega Dia. Nez stacil poradne zareagovat, jeho vlasy se promenily v desitky tenkych chapadel a jen tak tak obmotaly Diovu ruku. Diky tomu mohl Ryuu vyuzit chapadel, aby uhnul celym telem
Nikdy nevidel silu temne lekarske chakry a ted ji mel primo na ocich, v nekolikacentimetrove vzdalenosti. Naginatu mu prelomil vejpul, ale vybusny listek, ktery mu Ryuu priplacl na zada ve stejnou chvili, kdy mu lamal naginatu, videt nemohl.* Jenkm to, ze se ti vysmiva. *Slozil v rychlosti pečeť, jeho vlasy se zmenily na normalni a Ryuu spadl na zem, ta oecet byla peceti tygra, odpalujici listek na Diovych zadech. Ryuu se stacil jenom schoulit do klubicka, nastavujic tak zada vybuchu.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Thu Jul 23, 2020 3:27 pm
Noctis Clive: *Ten týpek je ale jinak rychle (37) a co teprve ta síla. * „(Noctis): Sakra, budu muset použít tamto.“ *Prakticky okamžitě se ruce Noctise pokryjí dračími šupinami červené barvy až po lokty a nehty se trochu prodlouží a zakončí se špičkou, jsou teď dost ostré a hlavně i pevné. Nohy se mu také pokryjí šupinami a to až po kolena a ze zad se mu vytvoří pár křídel úměrně k jeho velikosti ale i tak mají rozpětí dost velké. Logicky že si tím prorazil oblečení a další věc co mu prorazí oblečení je dlouhý dračí ocas. Oči Noctise naberou takovou jinou podobu a vypadají fakt jako dračí (Odkaz) a díky této formě vzroste Noctisova síla a rychlost o 28 bodů (Doragon no Katachi). Mezitím bojuje Ryuu s Diem ale Noctisovi je jasné že dlouho vydržet nemůže a tak se odrazí a vyletí vysoko do vzduchu, rychlost letu je mimochodem ještě vyšší (Rychlost Letu: 47). Noctis má v plánu vyletět vysoko do vzduchu tam pak změnit směr na střemhlavý pád dolů a těsně nad zemí v ulici to vyrovnat a proletět kousek kolem Dia v té rychlosti aby ho mohl seknout svými drápy ze strany do krku kde jsou tepny apod. Samozřejmě na to má jen krátkou chvilku protože jak kolem něj proletí musí to pak zase zvednout aby nevrazil do nějakého domu. * „Tuhle formu dlouho neudržím, musím doufat že ho dostanu dřív než mi dojde chakra.“

Noctis:
Celková Rychlost: 34, Celková Síla: 35
avatar
Anonymní
Anonymní

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Mon Jul 27, 2020 9:52 pm
Npc Dio *Ryuu mu tam čapne lístok a nie je to práve najlepšia skúsenosť, Dio padne na zem. Normálneho človeka by to aj zabilo, shinobiho dostalo aspoň do nemocnice, Diovi len kvôli tomu že v tejto forme je jedna chodiaca extrémna masä svalov, prežíva aj keď bolesti sú reálne, na sekundu aj upadol do bezvedomia. Aj napriek super rýchlej regenerácií, sa to hneď nezacelí a nedarí sa mu hneď postaviť sa. Preto keď sa blíži letecký útok, on len otvorí ústa na zemi a z úst vyjde kamenný golem pripravený schytať útok namiesto neho (DOTON: GOREMU). Dio však neodpustí človeku, ktorú ho na tú zem dostal a ktorý sa mu vysmieval, tak z úst vyvrhne aj druhého golema, ktorý sa začne presúvať tam kde je Ryuu aby na neho zaútočil a rozbil mu lebku alebo niečo proste golemovské. Z úst vyvrhne aj tretieho golema aby bol chránený z viac strán, kým sa Dio bude schopný postaviť na vlastné nohy.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Mon Jul 27, 2020 10:11 pm
*Listek vybouchl a dostal Dia doslova na lopatky, ale Ryuu to schytal taky. Sic vetsinu schytalo obleceni a chapadla, ktera se premenila na doutnajici vlasy, vybuch Ryuua odhodil bokem a nehezky se rozmazl o stenu domu a sut pod ni. Krev mu tekla z mist, o kterych ani nevedel, ze ma. Hlava se mu motala, v usich mu piskalo a Ryuu pri vstavani vravoral, videl vse nekolikrat a tak mel pocit, ze z tela Dia vychazi golemu hned devet a. Ne tri. Pokusil se slozit oecete, ale jelikoz jeho oci nemely tuseni, kde ma ruce, chvili trvalo, mez vyskladal pecete potrebne k technice. Golem byl primo u nej, kdyz Ryuu s mzouranim slozil posledni pecet.* Suiton: mizurrappa *A pokusil se sejmout golema vlnou vody, ktera zaplavila cely prostor. *


(vhakry si spocitam pak)
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Wed Jul 29, 2020 4:34 pm
Noctis Clive: *Noctis docela čumí jak dobré má Dio reakce, dokonce vytvořil svého golema celkem rychle ale na tom nezáleží. Noctisovi ale přijde divné že Dio tvoří nějaké golemy aby útočil na Ryuua a ještě k tomu aby se bránil. * „Ten lístek ho musel dost zranit.“ *Dostane nápad a tak se vytasí s jedním mečem Hishou Souken a sekne proti Diovi tím mečem a vyšle ze své pozice ve vzduchu na Dia vzdušnou čepel, která není viditelná běžným okem. Čepel při zásahu působí sečné zranění o hodnotě síly 46 a rychlost čepele je rovna 9ti bodům (Gōkūhō). Noctis velice rychle zase změní pozici ve vzduchu a sekne na Dia z jiné pozice a opět na něj vystřelí vzdušnou čepel a takto na něj vystřelí ze vzduchu ze 4 různých směrů. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Mon Aug 03, 2020 10:09 am
npc Dio *Golemovia čo strážili Dia sa pri leteckom nájazde rozhodli, že budú chrániť Dia tak, že si na neho ľahnú, nech proste má na sebe kopu kameňov ktoré ho chránia, aj tak sa ale golemovia pohybovali o čosi pomalšie než veterná čepeľ a tak jedna ho poriadne trafila a spravila veľké krvácanie na hrudi.* Sakraaa! *Počuť bolestný výkrik. Samozrejme že golemovia si totálne na Dia neľahnú, aby ho nezapučili, ale nechajú mu trochu miesta. Skrytý Dio využije ten moment aby sa zahrabal pod zem a začal v nej cestovať. Chce od nich aspoň na chvíľu vzdialiť, lebo cítil že je v zlej pozícií.* "Dio nikdy neprehrá, toto je len taktický ústup." *Hovorí sám sebe. Medzitým Ryuuova vlna odsunie golema nejakých 5 metrov dozadu, ale inak na ňom neostal ani škrabanec. Vôbec si nevšíma, že je v nejakej mláke a znova krokom vyrazí za Ryuuom s úmyslom ho zabiť.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Mon Aug 03, 2020 12:23 pm
*Ryuu sledoval, jak golem jeho útok ustál, složil tedy další pečetě a soustředil se na místo, kde Golem právě byl, kam se pohyboval. Zem pdo golemem se začala spirálovitě otáčet a vcucávat do sebe golemovo tělo, dokud nebyl až po hlavu v zemině (nyní by měl mít Ryuu kolem 28 chakry). Ryuu sice ještě neuměl cítit pozici chakry, ale nebyl debil, došlo mu, že Dio pod golemy nebude věčně a jelikož dokázal využívat dotonu, předpokládal, že i cestování pod zemí zvládal.* Schovává se! *Vykřikl ryuu, aby jej slyšel i Noctis.* JOTARO BY SE NESCHOVÁVAL! *Vyhrkl ještě hlasitěji, pořádně se odrazil od země pomocí chakura shotto a vyšplhal na jednu z polorozpadlých střech zdejších domů, očima sledoval prostor pod sebou a okolo, všude, kde by se mohl Dio vynořit, měl alespon z části své oko. "Mysli Ryuu, mysli, co bys udělal teď? Jak spojit schopnosti Noctise a tvoje?" *Ryuu se zahleděl na své parťáka.* Kurva.... *Zaklel potichu.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Mon Aug 03, 2020 12:36 pm
Noctis Clive: „Sakra už jsem docela klesl se svou chakrou.“ *Pomyslí si a z té výšky hledá Dia, který zalezl pod zem. Nemá smysl útočit slepě někam do země kde by si mohl snad myslet že by mohl být, místo toho radši vyčká odkud vyleze a z toho důvodu přiletí k jedné střeše domu kam přistane a ukončí aktivní techniku Doragon no Katachi -> vypadá už zase pouze jako člověk. Drží v ruce jeden svůj meč Hishou Souken a vyčkává. Jednou rukou Ryuuovi naznačí ať je v klidu a vyčkává také, Dio je sice pod zemí a oni neví kde je ale on by zase neměl vědět kde se nachází oni a tak nezbývá než jen vyčkávat. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Thu Sep 03, 2020 1:01 am
NPC, nukein, Dio *Ryuu golema, ktorý na neho útočil úspešne zneškodnil. Dio úlohu pre tých golemov, čo zanechal na mieste, keď sa presunul pod zem už nemal, tak z nudy zaútočili na Noctisa. Dio jediné na čo teraz myslel bola odveta, ale vedel že zranený bojovať nechce preto sa vynoril až za jedným z obchodov v mestečku, aby si pomocou temnej chakry liečil svoje zranenia.* "No veď počkajte, kým sa dám dokopy..." *Myslel si Dio, sedel a dával pozor na okolie.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Thu Sep 03, 2020 12:10 pm
*Ryuu si vážně myslel, že na ně Dio zaútočí, nicméně on se šel stranou léčit. Golemové útočili na Noctise, ale Ryuu měl takové tušení, že si s nimi snadno poradí. On sám se pomalu rozešel po polorozpadlé stěně, na které stál. Teď to byla spíše hra na honěnou, "proč se sakra Dio schovává? Je zraněný? Jak moc? Je teď snadným cílem? Nebo naopak?" Takové myšlenky se honily Ryuuovi v hlavě, zatímco pozoroval své okolí. Nyní jej doopravdy štvalo, že nedokáže vycítit chakru, že je ještě tak mimo, že se nebyl schopný naučit tak snadnou věc. Přeskočil na další budovu, stále se snažil držet v dohledu Noctise, aby i on věděl, kde je jeho nynější parťák. Ryuu v podstatě jen očima hledal Dia, ke kterému se pomalu přibližoval, aniž by to kdokoliv z nich tří tušil.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Thu Sep 03, 2020 1:17 pm
Noctis Clive: *Prostě ho nevidí, nikde toho hajzle nevidí a to je na tom to nejhorší. Golemy Noctis zvládl zlikvidovat jedním obyčejným švihnutím svým mečem, ze kterého prostě vyslal vzdušnou čepel, která způsobí sečné zranění o velké síle (29), kdy čepele samotné ani nejsou vidět a jsou dost rychlé (18). Každého golema co je zasažen tímto útokem by to mělo rozpůlit a úplně zlikvidovat (Senmoufuu). Noctis poté vytasí i druhý meč a začne z obou svých mečů Hishou Souken produkovat vítr, který začne rotovat kolem Noctise jako tornádo ale jedná se přitom pouze o větrnou ochranu, která zadrží veškeré fyzické útoky do hodnoty 30ti bodů a veškeré Jutsu do ranku C (včetně) od slabších soupeřů v Ninjutsu a do ranku D (včetně) od silnějších soupeřů -> v Ninjutsu (Kujaku Senpūjin). Někdy v ten moment už začne čerpat chakru od svého Bijuu (Shukaku), který mu ji ale rozhodně nechce ještě dát celou, nicméně malou část mu poskytnout může aby se ještě trochu pobavil tímto soubojem. Nechává kolem sebe stále to tornádo ale skočí ze střechy dolů na zem kde začne využívat chakru k tmu aby ji přes chodidla poslal do země kde začne tvořit písek ale až někde v podzemí, takže to není vidět. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Sep 06, 2020 1:18 pm
npc, Dio *Keďže nemal žiadne smrteľné zranenie, za nejakú chvíľku temná chakra vylieči jeho zranenia a vyzerá teraz ako nový človek. Avšak mód NIKUTAI KASSEI temnej chakry nateraz vypne, lebo len za tú chvíľu čo s ňom bol, tak už mu zobral 20 temnej chakry z 60 celkovej temnej.* "TAK A POĎME SÚBOJ RESETOVAŤ..." *Pomyslí si Dio, ktorý sa už cíti dobre. Pre začiatok použije DOTON: DORYUU DANGO Teda vyrve zo zeme obrovskú masu zeminy. Vyskočí s ňou na strechu najbližšieho domu. Strecha sa zatrasie a skoro sa s ním aj prepadne pod hmotnosťou toho, čo drží nad sebou. Len tak tak, ho strecha udrží. Zo strechy uvidí Ryuua ktorý, tiež je na jednej z budov v mestečku.* Ahoj, chlapče chytaj! *Vyzve Ryuua a celé to oproti nemu veľkou silou vrhne. Je to hlavne pre efekt a demonštráciu hrubej sily lebo aj keď sa vyhne, zničí to celý dom na ktorom Ryuu stál.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Sep 06, 2020 5:30 pm
*Dio se z ničeho nic vynořil na stěně domu naproti Ryuuovi a hodil po něm ohromný balvan. Ryuu se rozeběhl na druhou stranu, od Dia. Odrazil se od střechy domu, na které stál a skočil do prázdná.* Noctis! *Vykřikl, aby upozornil svého partnera a vrhl při pádu shuriken s drátkem, který se zabodl do dalšího z domů a na drátku se zhoupl tak, že vyskočil na jinou střechu.* Takže jsi už očividně ok... *Zamručel Ryuu a vlasy si pohodil za ramena. složil pečetě a pomocí jutsu Suiton: Sukoshi no Ame, nechal na oblast, kde Dio stál, pršet déšť (27 chakry). Dál nic nedělal, radši. (poloměr 50ti metrů plocha pršení)*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Sun Sep 06, 2020 7:24 pm
Noctis Clive: *Už čekal že Dio zaútočí na něj ale nestalo se a místo toho ser odjinud ozve velká rána. * Tak asi už vím kde je. *Švihne jen tak do prázdna svými meči a přestane z nich produkovat to malé tornádo kolem sebe a ukončí tak techniku Kujaku Senpūjin. Začne kráčet směrem kde je Ryuu ale pak s kroku přejde do běhu kdy pod zemí se táhne stejným směrem i Noctisův písek. Nicméně pak si všimne že prší. * Naštěstí taková voda můj písek už neohrozí ale před pár lety bych byl asi nasranej. *Dorazí k jedné uličce, která je blízko k Diovi a dalo by se říct že i celkem blízko k němu. * Hej blbečku! Co jít takhle dolů a věnovat se někomu rovnému! Ty a já, jeden proti jednomu… nebo máš snad strach? *Zavolá to na Dia dost hlasitě a během toho co to volá má jeden meč (levá ruka) zamířený špičkou dolů a ten druhý (pravá ruka) má jen tak opřený o rameno. Pak ale zaujme trochu pevnější postoj kdy i své meče drží tak aby byl připraven bojovat. * Tak co, nechceš si užít svůj poslední taneček?
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Thu Sep 17, 2020 6:11 pm
Dio: Dio věděl, že tento boj zatím nevypadá moc pozitivně a tak se zakousl do rtu a začal trochu přemýšlet. Nakonec ho vyrušil Noctis, který to k němu měl namířeno a v ten moment dostal nápad. Dostal se dolů ze střechy do ulice, která protínala Noctisovu (byl jakoby za rohem budovy, ze které slezl). Tam si vytvořil 1 kage bunshina a jednoho Iwa bunshina a on sám se rozeběhl směrem k Ryuuovi, ignorujíc Noctise.* Bav se. * Iwa Bunshin pomalu vykročil z ulice a postavil se naproti Noctisovi, mezitím co ten Kage bunshin vylezl na budovu a sledoval je z výšky. Držel se však při zemi, aby ho nespatřil Ryuu, než k němu originál doběhne. Dio si cetou k Ryuuovi však řekl, že to nechce dál prodlužovat. Aktvivoal techniku NIKUTAI KASSEI NO JUTSU, čímž si velice posílil své fyzické atributy (síla +60 (91) a rychlost +30 (minimálně 30)) a vyrazil přímo na Ryuua. Pod oblečením už si vytvořil pár hadů z temné lékařské chakry, které měl připravené na případný nečekaný útok (ANKOKU IJUTSU). Vyběhl stěnu domu, kde byl Ryuu a zaspamoval ho pár rychlými Taijutsu útoky. Snažil se i o nějaké finty a při spatření vhodného okamžiku vyslal hada na Ryuua s tím, aby ho kousl. Kousnutí by způsobilo paralýzu na určitou dobu (6 odpisů). Klon, který stál proti Noctisovi se proti němu rozeběhl s tím, že ví, že se musí vyhnout tomu meči. Iwa bunshin sloužil jen na odvedení pozornosti, ezitím, co ten ze střechy zaútočí taky hady z Temné lékařské chakry. 2 vyslal po stěně budovy dolů a schovali se za lampou a vyčkávali také na vhodný moment.*
Sponsored content

Hraniční Městečko Empty Re: Hraniční Městečko

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru