Země Kamenů

+13
Misaki Makotto
Batsu
Shimiru / Azazel
Tatsuya
Yin Yurinachi
Ayato Sairen
Tsuki Yagami
Temari Hayo
Naomi Noriaki
Rias Gremory
Arisu Sasaki
Kai Yoshimitsu
Admin
17 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Země Kamenů Empty Země Kamenů

Fri Jul 17, 2020 1:21 pm
Země Kamenů se skládá především z oblastí skalnatých pouští a pustin. Není to příliš známá ani bohatá zem. Země Kamenů nemá, a ani nikdy neměla vlastní shinobi vesnici.

Shinobi vesnice: ----
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 3:18 pm
Mise (B rank)

Rias Gremory: *Mise a opět je to mise ranku B ale tentokrát o ní dostala vědět tak týden předem a proto si mohla projít nějaké papíry se zakázkami (žoldácké), které Rias běžně chodí ale ne na všechny odpovídá… každá není zajímavá a hodná její pozornosti a kromě toho nemá čas na všechny. Zadání mise nezní moc složitě, osvobodit okupovanou vesnici v Zemi Kamenů, která nemá vlastní Ninja vesnici a je tím pádem velmi zranitelná, kromě toho ta vesnice není moc bohatá a tak asi skupina co okupuje tu vesničku nepočítá že by si Feudální Pán této Země mohl dovolit zaplatit služby nějaké Ninja vesnice, natož Kirigakure. Opak je pravdou a opravdu si je zaplatil, navíc to není vše. Rias zjistila že k této misi se vztahuje jedna zakázka (žoldácká). Tahle vesnice je v okupaci už delší dobu a už ji přišlo k tomu několik žádostí v jejich zadání se píše že chtějí aby toho hlavního strůjce okupace zajala živého a vydala ho lidem té vesničky ale nikdy se k tomu nedostala a tak si zavolá jednoho klučinu, který ani není Ninja ale běžně pro ní předává různé zprávy a dá mu za úkol dát vědět klientovi že ten úkol přijímá a toho strůjce okupace jim zajme živého. Druhého dne kolem 6ti hodin ráno už Rias čeká na Naomi u jižní brány Kirigakure oblečená v (odkaz) - kosu samozřejmě nemá, Ninja čelenku má stejně ale má ji se znakem Kirigakure no Sato. Veškeré své vybavení má Rias zapečetěné uvnitř pečetících svitků, které má různě v pouzdrech po bocích apod. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 3:31 pm
*Naomi plná vzrušenia vstane už okolo piatej. Dá si rýchlu sprchu a zbežne umyje aj Itsukiho. Má to byť ich prvá misia ranku B a dokonca s Rias! O to väčšiu váhu dá Naomi tejto misii a náležite sa na ňu pripraví. Oblečie si dlhé tmavé nohavice priľnajúce k telu a tmavé tielko. Po bokoch si uviaže kapsičky na zbrane, kde má všetky menšie spolu s iným vybavením. Na chrbte má svoju kušu od Rias a na pravý biceps si uviaže čelenku Kirigakure. Itsuki, ktorý medzičasom už podrástol viac než dosť, má takisto na krku modrú šatku, na ktorej má prišitý kovový znak Kirigakure. Čo sa vlasov týka, Naomi si ich tentoraz uviaže do dvoch drdolov po bokoch hlavy a na tvári sa jej vyníma klanove tetovanie Inuzukov. Po poslednej kontrole výbavy si ešte prečíta presný popis misie a spolu s Itsukim sa vydajú k južnej bráne, kde už z diaľky uvidí čakať Rias* Dobre ráno, senpai. Môžeme vyraziť? *Spýta sa, keď príde až k nej a zaštekaním ju pozdraví aj Itsuki*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 3:53 pm
Rias Gremory: Už jste tu, výborně. Tak dobrá můžeme vyrazit, v jednom přístavním městečku na jihu hlavního ostrovu téhle Země nás čeká v přístavu loď co nás dopraví do Země Kamenů kde už víš plníme misi, takže asi se nebudeme zdržovat a vyrazíme? Jen cesta do přístavu nám sežere takové 4 hodiny času. *Rias se na oba dva mile usměje. * Nicméně uposlechnete jakýkoliv můj příkaz jasné? Pokud řeknu nech mě tu a uteč tak utečeš a jinak, přeju vám hodně štěstí do vaší první mise této náročnosti. *Poví a otočí se k nim zády a rovnou vyrazí na cestu, nikam nespěchá ale běží takovým klasickým tempem aby to vydržela na jeden zátah až do toho městečka ale stále tma má vůli k tomu aby zpomalila kdyby to Naomi nezvládala. * Jak se vede Naomi? Dlouho jsem tě neviděla.
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 4:00 pm
*Vypočuje si detaily ohľadom najbližších hodín priebehu ich misie a prikývne* Môžeme vyraziť. V prístave si ale asi kúpime niečo pod zub, od vzrušenia sme ani nejedli. *Zasmeje sa a vykročí za Rias spoločne s Itsukim. Bola upovedomená ohľadom toho, že vodcom misie je jej senpai. Aj keby nie je, tak či tak by sa riadila jej príkazmi* Ale... Ja vás nechcem nechať na pospas nejakým zloduchom. *Nafúkne naštvane líčka Naomi a pridá, aby bežala. Nemá s výdržou ani rýchlosťou problém, tak sa drží tesne vedľa Rias* Chcem dokázať, čo je vo mne. Takže pokiaľ to nebude naozaj životu nebezpečné, nechajte ma prosím bojovať po vašom boku. Som Inuzuka, nie som žiadne béčko! *Odfrkne si a na znak pravdivosti vydá akýsi zvuk aj Itsuki. Snaží sa príliš neštekať, predsa len sa jedná o dôležitú a náročnú misiu a nechce prezradiť ich prítomnosť* A čo sa týka ostatných veci... Mám sa asi fajn. Mám za sebou úspešnú skúšku chuunina, čo teda viete. Ale inak asi nič moc. Maximálne som sa pridala ku stopárskym jednotkám Kirigakure, kde trénujem pomerne často. Možno dokonca požiadam Mizukageho o povolenie cestovať až sa zlepším. *Prezradí svoje plány do budúcnosti a ďalej beží*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 4:15 pm
Rias Gremory: klidně si tam něco kupte, budeme mít hodinku volného času tak se tam pak rozdělíme a sejdeme se na lodi. *Poví už během cesty do přístavního městečka. * Nezáleží co chceš a co ne, pokud ti to přikážu chci abys utekla dobře? Nemusí se to stát ale je možné že někdo bude muset zůstat vzadu a zdržet nepřátelské síly aby zbytek mohl utéct a tak si buď jistá že pokud k tomu dojdu já je zdržím ale to je pouze takový ten nepravděpodobný scénář. *Rias nikdy v takové situaci nebyla ale Naomi si bere jako někoho koho musí v takovém případě za každou cenu zachránit. * Bránit ti v boji nebudu, ostatně proto jsi tu ale nepřátel bude víc a určitě budou daleko zkušenější takže zbytečně neriskuj dobře? *Dlouhou chvilku pak nic neříká, má za Naomi ale radost že se ji daří celkem dobře. * Uhm co Atsushi? Jak se má on? Běhá zase někde za holkama?
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 4:22 pm
*Nepáči sa jej predstava, že by mala nechať Rias kdesi za sebou ale nakoniec teda kývne, aj keď veľmi neochotne* Tak fajn. *Zamrmle, keďže má pocit, že hádať sa v tomto smere nemá význam. Sama sa pozná a vie, že rada ide nad svoje limity ale keď si to Rias takto žiada, tak nepôjde proti nej* Je mi to jasné. Nie som ešte dostatočne silná ale som si istá, že sa na nás v boji môžu naši spoločníci spoľahnúť. Zosilnela som ako ja, tak aj Itsuki. *Spokojne sa usmeje na svojho psieho kamaráta, ktorý hrdo kráča vedľa nej. Prekvapí ju otázka okolo jej brata, takmer dokonca kvôli tomu zakopne* Umm... Ani neviem. V poslednej dobe býva často na stanici alebo chodí kto vie kam. Ale za ženami asi nie, brácho taký nikdy nebol. Skôr sa len fláka, aby nemusel počúvať otcove kecy o zodpovednosti. Akoby ich Atsu potreboval... *Povzdychne si a zrazu jej v hlave zasvieti svetielko. Chcela predsa pred skúškou dať dokopy jej brata a Rias. A skoro by na to aj úplne zabudla! S úškrnom a akýmsi potmehutskym pohľadom pozrie na Rias bežiacu vedľa nej* A prečo vás to zaujíma, senpai?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 4:46 pm
Rias Gremory: Nepochybuji že jste silnější, jen chci být opatrná protože je možné že velitel celé té zločinecké skupiny co okupuje tu vesnici je stejně silný nebo ještě silnější než já. *Rias by se nemohla rodině Naomi podívat do očí a říct jim že nepřežila na společné misi kvůli tomu že ji Rias nedokázala ochránit. * Takže Atsushi-Kun nikoho nemá. *Tohle ji spíš jen uteče z úst, radost ji ta informace ale udělá a asi je jasné že proč, Rias se s ním od Chuuninské Zkoušky malé Naomi docela sblížila a začíná si uvědomovat že se do něj nejspíš trochu zakoukala, taková ta první láska. * Huh? Ah jen jsem byla zvědavá, trochu jsem se s ním skamarádila a zajímalo mě jak se má.
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 5:15 pm
*Zasmeje sa a trochu pridá do behu, aby videla tvár svojej senpai keď otočí hlavu dozadu* Tak skamarátila hej? Atsu vie byť občas trochu blbec ale je to fajn chalan. A o pár týždňov bude už veliteľ na polícii. *Snaží sa trochu vyzdvihnúť Atsushiho peknými slovami o ňom* Páči sa vám môj brat, Rias-senpai? *Spýta sa po chvíli odmlčania a očakáva napäto reakciu. Takisto si zaumieni, že skúsi niečo málo vyšetriť po misii aj u Atsushiho. Rias by mu rodičia teoreticky schváliť mohli, aj keď nie je priamo z ich klanu. Je predsa silná, krásna, mladá a húževnatá* "Len ešte nejako zistiť, čo ten môj tupý brat na to." *Prejde jej v mysli*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 6:23 pm
Rias Gremory: Tak už bude velitel jo? Věděla jsem že se mu to nakonec podaří. *Okomentuje tuhle novinku ale dále se radši věnuje cestě a pokouší se nenápadně hlavou otáčet tak aby ji Naomi neviděla do tváře, ne že by se zrovna teď červenala ale sama ví že výrazy lidí dokážou prozradit mnohé. Když ale Naomi položí svou otázku Rias si div nerozfláká držku a skutečně na okamžik ztratí během běhu balanc a kdyby na poslední moment prudce dupla tak by ho i ztratila a pěkně by se tam rozbila. * Na co se mě to ptáš! Nemáme na to čas Naomi. *Pokusí se to zakecat. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 6:42 pm
*Po očividnom rozhodení Rias sa musí opäť zasmiať ale potom už len bez slova pokračuje ďalej. Kontroluje aj Itsukiho, či stíha s nimi ale nezdá sa, že by sa na tempo sťažoval. Dokonca pôsobí, že sa mu tento obrovský výbeh aj páči. Po pár hodinách dorazia konečne do prístavu* Odbehneme si kúpiť nejaké drobnosti na cestu, hneď sa vrátime. *S týmito slovami opúšťajú spolu s Itsukim Rias a vydajú sa ku malým prístavným stánkom. Vyberú si rôzne sušené ovocie, sušené mäso na cestu, len veľmi malé množstvo pečiva a nejaké konzervy. Naomi pre istotu pribalí aj nejaké fľaše s vodou a chrumky. Zaplatia a vykročia späť ku miestu, kde sa rozlúčili s Rias. Naomi sa obzerá a snaží sa nájsť známu tvár*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 6:55 pm
Rias Gremory: Jen utíkejte, sejdeme se na palubě tamté lodi. *Ukáže na jednu takovou skromnější loďku ale určitě to není nějaký nepoužitelný křáp, jistě zvládne plavbu na dané místo a i menší bouři by zvládla. Mezitím si Rias nakoupí něco menšího na zub ale netrvá to dlouho a tak na loď dorazí asi o pár minut dřív než Naomi a postaví se na příď samotné lodě. * Doufám že mě slyšela že má přijít sem, byl by trapas kdyby čekala na tom místě a já ji tam nechala čekat. *Radši proto začne Naomi a Itsukiho vyhlížet. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 7:01 pm
*Vyhliada Rias a rovnako sa ju snaží nájsť aj samotný Itsuki. Skrz pachy ostatných ľudí je pre neho ťažké nájsť pach Rias ale onedlho ju našťastie Naomi uvidí už na lodi. Zamáva jej a rukou naznačí Itsukimu, nech ju nasleduje. Spoločne sa nalodia aj s batožinou a tú na palube zo seba okamžite zhodia. Napijú sa z vody, Naomi z fľaše a Itsukimu odleje do prenosnej misky, ktorú vytiahne z batohu* Takže naše malé dobrodružstvo začína? *Spýta sa Naomi, keď vidí, že posádka volá na palubu posledných cestujúcich. Naomi sa posadí na dverenu palubu a oprie sa o bok lode. Itsuki si ľahne vedľa nej*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 7:24 pm
Rias Gremory: *Když Naomi zamává na Rias tak zamává ona na Naomi by ji dala najevo že ji vidí, docela si oddechla že ji Naomi dokázala najít. Nerada by ji ztratila už tady a nechala si pak uplout loď jen kvůli tmu že musela hledat Naomi po městě. * Ano začíná, ještě tak 20 minut a loď bude připravená na cestu. Už jsem mluvila s kapitánem a vezme nás do jednoho přístavního městečka v Zemi Kamenů kam směřujeme. *Postupně se paluba plní a brzy vyrážejí na cestu, Rias se přesune na pravobok lodě kde se upře o zábradlí a zrak upře na širé moře. * Naomi? Nejsi nervózní? Pokud ano tak se nemusíš bát, je to úplně normální.
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 7:37 pm
*Naomi sa postaví k Rias a nechá Itsukiho odpočívať. Potrebuje načerpať nové sily a brániť mu nebude. Pre prípad, že by bol hladný, otvorí jedno sušené mäso a položí k nemu* Som skôr vzrušená. *Pozrie sa na šíre more pred nimi a zhlboka sa nadýchne čerstvého, morského vzduchu* Nikdy som takto ďaleko od dediny nebola ale nebojím sa. Sú to pre mňa nové zážitky, ktoré zažívam s mojou senpai. *Pozrie smerom hore a premýšľa, či by nebolo dobre si dať niečo na hlavu. Okolo obeda bude riadne páliť slnko. Zahrabe sa preto v batohu a vytiahne dve šatky, ktoré dostala od tety Mikoto na cestu. Jednu, čiernu, podá Rias. Sama si nechá fialovú* Dajte si to na hlavu. Teta Mikoto vraví, že úpal na mori je to najhoršie, čo sa môže stať. Na lodi nebýva dostatok liekov a je dôležité sa chrániť.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 8:11 pm
Rias Gremory: Vzrušená? Tak vyrostla jsi v Kirigakure, nemělo by mě to zaskočit. *Ani se na Naomi nepodívá a místo toho si užívá ten výhled, Rias miluje výhled na otevřené moře jako kdyby společně s tou vodou odcházeli všechny její problémy a vše co tíží její mysl a srdce. * Huh? Nebude potřeba ale děkuju, nechám si to u sebe kdyby to bylo nezbytně nutné. *Vezme si ten šátek ale na hlavičku si ho nedá, není u ní moc časté že by měla pokrývky hlavy. * Když budeš chtít tak naše je kajuta číslo 8, tuším že tam je sice jen jedna postel ale večer se tam nějak vejdeme ne? *Tímto dala malé Naomi najevo že poplují přes noc, ona tahle loď nepluje přímo do cíle ale bere to trochu obloukem a tak bude cesta delší. * Mimochodem máš pravdu, Atsushi-kun… asi jsem se ti zamilovala do brášky Naomi-Chan. *Už její pohled je jasný, dívá se tak zasněně do prázdna ale přitom vypadá tak šťastně. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 8:26 pm
*Sama si fialovú šatku uviaže okolo hlavy. Čelenku má na ramene, takže sa nemusí báť, že by ju nebolo vidno. Zapamätá si číslo ich kajuty a skontroluje Itsukiho. Nemal by s ním byť problém okolo počtu ľudí. Na podobné skupiny je Itsuki zvyknutý už z ich klanu, takže sa neobávate, že by na niekoho zaútočil. Celkovo je kľudnej povahy, pokiaľ teda nejde o bezpečie jeho pani* Jasné, mne stačí len kúsok postele, nezvyknem sa v noci moc hýbať, takže sa určite vojdeme! *Nadchne ju, že budú spať v jednej posteli. Vidí v tom vidinu toho, že by sa možno mohli po nociach rozprávať ako skutočné kamošky. Vytreští oči po odhalení Rias a upriami zrak na jej zasnenú tvár. Úsmev sa jej rozleje naširoko, rúčky zovrie v päste a pritisne si ich telu* Oooo!! Takže Rias-senpai a Atsu budú spolu? *Vykríkne od radosti, až tým prebudí odpočívajúceho Itsukiho* A a a... Brácho o tom vie? Ako ste sa vôbec zblížili? A kedyyyyy? *Zasype ju otázkami a začne poskakovať na mieste. Je vzrušená z toho, že by sa Rias mohla pridať k jej rodine*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 8:57 pm
Rias Gremory: *Prudce se otočí na Naomi. * Nevím zda spolu budeme, to že jsem do něj zamilovaná já neznamená že to bude opětovat. Taky je možné že budeme jen kamarádi, dělá mi starosti zda bych to neměla nechat být a zapomenout na to. On je z důležité rodiny a má dost velkou zodpovědnost ale já jsem vyhnanec své rodiny a nemám vlastně nic kromě toho jednoho domu. *Sama si pamatuje jaké měl potíže když se provalilo že měl něco s tou poslední nickou a co když u Rias by k tomu bylo naloženo úplně stejně? * Pouze jsem si uvědomila že ho už neberu jen jako kamaráda ale cítím k němu něco víc, ani nevím kdy se to stalo ale jednoho dne jsem se probudila a uvědomila si jak se cítím.
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 9:04 pm
*Naomi zamyslene pozrie smerom k šíremu moru a oprie si hlavičku o okraj lode. Premýšľa nad slovami Rias a uvedomuje si, že s láskou to asi také jednoduché nebude. Sama predsa ešte ani zamilovaná nebola, kto vie či vôbec bude* To, ako to cíti Atsushi, môžem skúsiť nenápadne vypátrať ja počas tréningu. Začnem do neho rýpať ohľadom žien a on je taká trúba, že to hneď vykváka. A čo sa týka toho ďalšieho problému... U tej jeho poslednej šlo o to, že nebola ani shinobi. Náš klan je hrdý na to, že môže vychovávať silných shinobi. Myšlienka na to, že by v hlavnej rodine bol človek, ktorý ani neovláda svoju chakru, je prosto neprípustná. Ale vy chakru ovládate, senpai. Ste silná žena a viete aj učiť. Čo sa majetku, či mena týka, to rodina už nerieši. Ale máte u nás dobre meno, pomohli ste už s rôznymi problémami, takže v tomto smere problém nebude. *Vysvetlí Rias princípy, ktorých sa drží jej klan a da si za ucho prameň vlasov, ktorý sa uvoľnil z gumičky* Ale tlačiť vás do ničoho nebudem, len ma nadchla predstava, že by si Atsu našiel normálnu ženu. *Nasledujúce minúty len mlčky sleduje oblohu pred sebou a uvažuje nad tým, ako vôbec vyzerá tá spomínaná láska* "Musí to byť krásny pocit." *Prebehne jej zasnívanou mysľou*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 02, 2020 9:18 pm
Rias Gremory: Jsi milá ale tomu se budu muset postavit sama, myslím že musím sebrat odvahu a až skončí naše mise tak asi půjdu za ním a opatrně mu vyznám své city. Buď se zalekne a uteče, odmítne mě nebo kdo ví jak to ještě skončí… možností je mnoho. *Slova Naomi přejde beze slova, samozřejmě ji to dost uklidnilo ale neví co by k tomu asi tak měla říct. * Jednou ten pocit poznáš, běž už pomalu do kajuty si odpočinout. Já si půjdu promluvit s kapitánem a za hodinku jsem tam. *Dejme tomu že je už tak 18:30 a tak není od věci jít si aspoň už lehnout, navíc když mají za sebou náročnou cestu do přístavu a zítra je čeká náročný den. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Mon Aug 03, 2020 10:39 pm
*Súhlasí s odpočinkom, tak šťuchne do Itsukiho a vezme všetky ich veci. Spolu sa vydajú do svojej kajuty a cestou si ešte obzru celú loď. Nie je príliš veľká ale na krátku cestu sa hodí. Je tu všetko, čo potrebujú a keďže kajút nie je priveľa, nájdu ju skoro hneď. Uložia si veci do skrinky a Itsuki si nájde pohodlné miesto vedľa postele. Naomi mu ešte položí na zem deku, aby to nemal príliš tvrdé a sama sa uloží na kraj postele, kde zaspí a bez pohnutia spí až do ďalšieho rána*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Mon Aug 03, 2020 10:47 pm
Rias Gremory: *S kapitánem se Rias docela zakecá a tak do kajuty dorazí až někdy kolem 9 hodiny večer, převlékne se tam do nějaké košilky na spaní a lehne si k Naomi ke které se ale musí trochu přitulit aby se tam s ní vůbec vešla. Dalšího dne už dorazí do Země Kamenů a momentálně už kráčejí jistě směrem k té vesnici, která má být okupovaná tím Nukeninem a jeho podřízenými. * Víš co? Radši si sundej Ninja čelenku a své Ninja vybavení si zkus ukrýt, dostala jsem nápad. *Sama si sundá svou čelenku a své svitky si ukryje někam pod oblečení aby ji neomezovalo v pohybu ale přitom aby se k němu mohla případně dostat. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Mon Aug 03, 2020 11:16 pm
*Po prebudení sa s Itsukim trochu najedia a konečne sa vylodia. Kráčajú vedľa Rias a počúvajú všetky pokyny. Na jej príkaz dá Itsukimu dole šatku so znakom dediny, takisto si zloží aj tu svoju a obe dá do batohu. Nejaké veci nesie aj Itsuki. Kapsičky si odloží do ďalšieho batôžku, ktorý má cez remienky prevesený Itsuki a premýšľa čo s kušou* Všetko mám odložené ale s týmto neviem čo robiť. Je to tak trochu veľké na batoh... *Povie, keď si zloží kušu z chrbta a premýšľa čo s tým. Možno ju mohla nechať doma. Ale chcela ukázať Rias, že dar od nej využíva naplno*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Mon Aug 03, 2020 11:41 pm
Rias Gremory: Já se o to postarám. *Ještě než dorazí do blízkosti vesnice si Rias tu kuši vezme a zapečetí ji do jednoho z pečetících svitků a ranku co si tak způsobila (kvůli krvi) si pak vyléčí pomocí Shousen Jutsu. Když dorazí do té vesnice tak si mohou všimnout že zde skutečně panuje ne zrovna ideální atmosféra ale Rias s tím počítá, všímá si že je zde mnoho vesničanů ale také mnoho lidí co se snaží vypadat jako vesničani ale jejich zbraně a drsné pohledy je prozrazují prvním dojmem. * Drž se u mě a snaž se lidem nedívat do očí dobře? *Společně s malou Naomi zamíří do jedné zdejší hospody a vybere si tam místo někde v rohu kde nebudou tolik na očích a objedná každé z nich nějakou limonádu. * Nejdřív musíme zjistit jak je na tom ta vesnice, je totiž okamžitě jasné že se nám do toho nebude motat jen ten co to tu vede ale i jeho banda poskoků a nerada přemýšlím jak to provést co nejvíce efektivně abych se vyhla vedlejším civilním ztrátám.
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Tue Aug 04, 2020 11:04 am
*Odovzdá Rias svoju kušu a sleduje, ako ju zapečatí do svitku. Tento spôsob uchovávania veci ju celkom zaujme a premýšľa, že neskôr skúsi zistiť, ako to vlastne Rias robí. Ale na to je čas aj po misii. Na príkaz Rias sa spolu s Itsukim držia tesne pri nej a očkom sledujú všetko, čo sa v dedine okolo nich pohne. Naomi tu necíti práve vábne vône, je to tu prelezené veľkým alkoholovým oparom a niečím, čo by Naomi prirovnala možno k zápachu nejakej zdochliny. Chytí si nos a vojde s Rias do hospody* Takýto smrad som naposledy cítila snáď len vtedy, keď sme mali na obed kari a Atsushimu zrovna nesadlo. *Pokúsi sa o krátky vtip, aby na okolie pôsobili ako bežní civilisti, či obchodníci, ktorí si tu urobili len krátku prestávku. Aspoň takto si vyloží úmysel svojej senpai. Usadí sa s ňou ku stolu* Hej, budeme sa snažiť držať pri vás. *Naomi premýšľa, či môže vôbec Itsuki vstúpiť dnu. Zatiaľ sa však nikto nesťažuje, tak ho nechá ľahnúť si na zem vedľa nej. Itsuki je obozretný a očkom nenápadne sleduje, či sa k nim neublíži niekto podozrivý. Pachy tejto drobnej dedinky, či usadlosti, mu tiež neprídu práve vábne*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Tue Aug 04, 2020 11:17 am
Rias Gremory: *Ten vtip od Naomi je rozhodně dobrý, Rias by se snad i zasmála ale momentálně se naprosto soustředí na své okolí aby vyčetla co nejvíc informací ze svého okolí. Chce si všimnout každé volné stoličky, každého člověka a prakticky všeho co tu je aby si to zapamatovala a mohla s tím případně počítat když bude nějaký průser. Mezitím jim donesou nějaké ty limonády a Rias přemýšlí co dál. * Asi už vím jak na to, budeme muset venku nějak nenápadně vyprovokovat stráže a ti nás možná dovedou přímo k tomu hlavnímu kreténovi. Sice to bude chtít provést fakt řádný průser ale myslím že to zvládnu dobře. Nechám se chytit a ty mě budeš z dálky sledovat dobře? Tvůj čich mě stejně vždycky najde není to tak? *Rias se už rodí plán jak to tu provedou. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Tue Aug 04, 2020 11:24 am
*Vypočuje si plán Rias a zahryzne si do pery. Myšlienka na to, že by mali zajať jej senpai sa jej vôbec nepáči ale sú to jej rozkazy a ona sľúbila, že bude počúvať. Kývne hlavou, že chápe a pozrie na Itsukiho ležiaceho na zemi. Sám sa necíti moc dobre a najradšej by z tohto smradu vypadol* Hej, normálne by nebol problém ale je tu až priveľa pachov a mohli by nám trochu priťažiť v stopovaní... Ale mám nápad. *Z batôžku, ktorý má na sebe pripásaný Itsuki, vytiahne maličkú krabičku, v ktorej je z tenkých vlákien utkaná maličká kapsička o veľkosti čajového vrecúška. Vyberie ju a krabičku odloží naspäť do batožiny. Kapsičku podá Rias* Je to bylinka od tety Mikoto. Pre náš čuch je veľmi silná a zacítime to v akomkoľvek prostredí. Je to dosť dráždivé aj pre bežného človeka, pokiaľ k nej pričuchne príliš blízko. Každopádne, nechajte si ju niekde u seba. Aj keby po sebe zahladzujú stopy, nájdeme vás, však Itsu? *Itsuki si otrie hlavičku o nohu Rias. Naomi sa zatiaľ napije z limče*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Tue Aug 04, 2020 11:32 am
Rias Gremory: *Vezme si tu kapsičku či co to je a dá si to někam do kapsy a usměje se. * Stejně mě odvedou jen do nějaké budovy tady ve vesnici tak se neboj že mě budou táhnout někam daleko ale počítej že je možné že proti nám budou bojovat i členi této vesnice, nedělají to dobrovolně ale protože mají strach a určitě využívají jejich milé jako rukojmí. Pokud budeš mít pocit že dotyčný s tebou bojuje z donucení zkus ho nezabíjet dobře? *Rias pomalu dopije limonádu a zaplatí a pak vyjde ven z hospody a začne se rozhlížet, hledá nějakého toho blbečka co je jasný že je v tom dobrovolně a jednoho takového najde, zrovna bije nějakého nebožáka a tak ho Rias přijde zastavit ale dojde k malé roztržce a Rias ho bodne jedním kunaiem přímo do hrudníku a on padne k zemi. Není velkým překvapením že Rias ve velkém počtu obklíčí a ona se jim vzdá a skončí se svázanými rukami za zády a je odváděná kdo ví kam skrze vesnici a místy do ní strčí aby šla rychleji. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Tue Aug 04, 2020 11:43 am
*Spokojne sa usmeje a uľaví sa jej, keď si Rias kapsičku vezme. Vďaka týmto rastlinkam u nich bežne v klane trénujú stopovanie, takže to pre ňu a Itsukiho bude hračka* O toto sa báť nemusíte... Tak trochu mám problém niekoho zabiť. Uvedomila som si to počas skúšok. *Snaží sa šepkať, aby ich rozhovor nedajbože niekto nepočul. Následne sleduje ako Rias opúšťa hospodu a sama zostane zatiaľ na mieste. Dopije svoju limonádu a Itsuki sa pomaly postaví. Spoločne opúšťajú hospodu a pre istotu sa ani neobzeraju za roztržkou, okolo ktorej sa zoskupí viacero ľudí. Tým pádom sa Naomi podarí nepozorovane zmiznúť do uličiek z ich dohľadu. Nechce, aby im hneď došlo, že pôjde za Rias, tak sa chvíľu len tak túla. Podarí sa jej dokonca objaviť dôvod hnilobného zápachu v podobe mŕtvoly ležiacej za jedným podnikom* Ani sa neunúvali ho aspoň niekam zakopať... *Povzdychne si a s ľútosťou pozrie na mladého muža s prebodnutým hrudníkom, ktorý sa na zemi pred ňou pomaly rozkladá. Chytí si nos a vzdialia sa od zápachu, aby sa mohli sústrediť na pach bylinky. Zacítia ju takmer okamžite, vďaka čomu si Naomi dokáže vypočítať približnú vzdialenosť medzi nimi a Rias. Idú pomedzi uličky a nechtiac narazia na užívajúci si párik za ďalšou hospodou. Naomi očervenie až na prdeli a radšej bez slova zabočí. O sexe zatiaľ veľa nevie a tak si nemôže ani domyslieť, že išlo o prostitútku, ktorá si týmto štýlom zarába na živobytie. Pach bylinky sa postupne približuje, až sa ocitnú za jedným z domkov, z ktorého keď vykuknú, uvidia konečne Rias* Teraz musíme byť potichu. *Upozorní Itsukiho a čaká, kým sa pohnú ďalej, aby sa mohli pohnúť s nimi*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Tue Aug 04, 2020 12:29 pm
Rias Gremory: *Fakt že Naomi má problém někoho zabít je docela problém a Rias se diví že to zjistila až teď ale tak Naomi se tím asi nikde nechlubí, uvědomuje si že tento problém se ale bude muset řešit jinak se Naomi na misích bude vystavovat obrovskému riziku. Nezbývá ji než to během téhle mise risknout, postupně kráčí ulicemi eskortovaná těmi bandity či kdo to je a postupně se dostane do jednoho obyčejnějšího domu kde jsou snad v každé místnosti nějaké stráže. Projde celým domem až do nějaké kanceláře nebo co to je, dalo by se to přirovnat ke kanceláři Mizukageho i když tahle je o dost menší a je tu značný nepořádek. Eskorta ji donutí padnout na kolena, Rias má co dělat aby na něj nepřátelsky nezavrčela. Skončí klečet a před ní se postaví muž (Jounin) a v rohu místnosti si všimne ještě jednoho, takového mladšího (max 15 let) a už od pohledu je jasné že ten nebude obyčejný bandita (Chuunin). Jounin na Rias samozřejmě začne různě řvát, vyslýchat ji a dokonce ji udeří hřbetem ruky. * „Tak Naomi, máš moment překvapení… co uděláš?“
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Thu Aug 06, 2020 10:34 pm
*Kráčajú spolu s Itsukim pomaly a opatrne a snažia sa držať krok so skupinou, ktorá nesie Rias. Dostavia sa až k akémusi domku, ktorý má našťastie len prízemie a žiadne vyššie poschodia. Nevchádzajú dnu prednými dverami a radšej obchádzajú dom a snažia sa začuť zvuky, ktoré by signalizovali ľudí. Dostanú sa až dozadu k otvorenému oknu a Naomi okamžite prejde do formy Shikyaku no Jutsu. Po nadýchnutí zisťuje, že skutočne je v miestnosti aj Rias* Poďme do formy Juujin Bunshin. *Zašepká Itsukimu a pomocou chakry mu pomôže sa premeniť do podoby seba v Shikyaku. Behom chvíle skočia otvoreným oknom dnu do miestnosti a spustia Gatsuugu v plnom prúde. Neriešia absolútne smer, snažia sa len nevraziť do seba a zároveň sa vyhýbajú pachu vrecúška, ktoré dala Naomi Rias. Tým pádom rozbíjajú a ničia všetko okolo seba, mimo Rias, a vrážajú do kohokoľvek, kto je v miestnosti alebo do nej medzičasom vojde kvôli hluku*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Thu Aug 06, 2020 10:50 pm
Rias Gremory: *Naomi nezklamala! Rias ji důvěřovala a udělala dobře, protože skočí oknem do té místnosti kde se nachází a ihned začne svou technikou dělat skutečný bordel. Zasáhne skoro každého z eskorty Rias a Jounin to taky schytá, nicméně stihl těsně předtím než byl zasažen aktivovat Raiton no Yoroi (1 Stupeň) a tak i když ho technika (Gatsuuga) zasáhne tak bleskové brnění pohltí veškerou sílu toho nárazu. Jounin narazí zády do stěny a proletí do vedlejšího pokoje ale ihned se zvedne a vrátí se do té místnosti aby chytl Chuunina a vyskočil s ním ven z domu skrze okno, kterým se dovnitř dostala právě Naomi s Itsukim. Rias celou dobu klečela na místě aby ji Naomi náhodou nezasáhla a vyčkává dokud neukončí své řádění. Samozřejmě že ihned po chvilce je dům obklíčený desítkami poskoků Jounina a dokonce do místnosti kde jsou začnou nabíhat další tihle debílci. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Thu Aug 06, 2020 11:07 pm
*Keď zacítia, že z miestnosti začne ubúdať niekoľko pachov, zastavia Gatsuugu a zostanú čupieť na zemi vedľa Rias, Naomi z jednej strany a Itsuki z druhej* Čo ďalej, senpai? Trošku som to tu vypratala ako pozerám. *Poobzerá sa okolo seba a uškrnie sa, celkom dosť spokojná so svojím výkonom. Vďaka čuchu cítia obaja, že sa tu začína zbiehať celkom dosť nepriateľov*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Thu Aug 06, 2020 11:30 pm
Rias Gremory: Teď to bude teprve těžké Naomi, musíme trochu pročistit ty jejich počty jinak se nám bude bojovat těžko. *Proto sáhne do pouzdra a vytáhne 4 kunaie s výbušnými lístky a hodí je do všech rohů místnosti ve které se nacházejí. * Ven! *Zavelí Rias a vyskočí oknem, samozřejmě doufá že Naomi i Itsuki udělají to stejné. Do té místnosti totiž začnou dveřmi a dírou ve zdi nabíhat blbci se zbraněmi a není jich zrovna málo a některá pak začnou lézt i z okna ale Rias složí pečeť tygra a všechny čtyři lístky odpálí a s tím zasype celou tu místnost a zabije každého kdo zůstal uvnitř. Samozřejmě i venku jsou ve značném přečíslení a je to znát, hlavně Jounin a jeho Chuunin jsou daleko vzadu skrytí za svými poskoky. * Naomi? Dokázala by ses ubránit velmi rychlému a plošnému útoky z oblohy? *Rias vymýšlí plán a musí rychle protože okamžitě poté co položí tuto otázku se na ně začnou rozbíhat ze všech stran desítky a desítky vrahů apod. Sice to nejsou Ninjové ale jejich počet je problém, Rias chápe o co Jouninovi jde, chce je unavit těmito pěšáky aby to pro něj pak bylo jednodušší. Jounin deaktivuje své Raiton no Yoroi aby ušetřil chakru. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Mon Aug 10, 2020 5:49 pm
*Po tom, čo Rias rozhodí do miestnosti výbušné lístky a zavelí na útek, vyskočia Naomi aj Itsuki von oknom. Sleduje, ako sa okolo nich začnú zbiehať nepriatelia a tak sa obaja pritlačia chrbtom k Rias, aby každý videl na inú stranu* No... Závisí od toho o aký útok by šlo. Ak by to boli nejaké fyzické útoky s využitím hmotných predmetov, tak nie je problém čokoľvek rozbiť, či sa tomu vďaka rýchlosti vyhnúť... Ale voči elementárnym jutsu sa veľmi brániť neviem. Zatiaľ ovládam len ohnivú podstatu. *Prizná a chce si vytiahnuť z vrecka zbrane. Uvedomí si však, že všetky má u Rias vo svitkoch a obleje ju studený pot. Začne preto strieľať z prsta maličké ohnivé projektily vďaka technike Katon: Houkashusha​ a tých, čo sú u nej najbližšie, aspoň čiastočne vďaka zásahu ohňa spomalí*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Mon Aug 10, 2020 8:32 pm
Rias Gremory: Dobře to je dobré vědět, takže až vyskočím do vzduchu zkus se pomocí toho svého víru dostat s Itsukim co nejdál. *Rias mezitím sáhne na dva pečetící svitky a pomocí Chakura Shotto vyskočí velice vysoko, dokonce byla nucena použít na tu techniku 3x množiví chakry než normálně a tam vytáhne dva svitky a ty ve vzduchu pustí, svitky se otevřou a vnitřní stranou se zaměří dolů na zem a Rias do nich poté vpraví svou chakru a pak to začne. Okamžitě se ze svitků odpečetí 20 kunaiů, 20 shurikenů, 20 senbonů a k 10ti těm kunaiům jsou ještě připevněné výbušné lístky. Tyhle zbraně padají obrovskou rychlostí, takže se jeví pouze jako bílé pruhy padající všem dolů na hlavy (Souryuu Tensasai). Kromě toho Rias složí ještě pečeť tygra a každý kunai jakmile dopadne na zem okamžitě detonuje (vybuchne -> ten lístek na něm). Takto ještě dole způsobí dalších 10 explozí, sice sama Naomi říkala ať se vyhýbá zabíjení ale zase nehodlá kvůli jejich záchraně ohrozit a radši to pročistí takto i když si je vědoma že mezi nimi budou jedinci co bojují ze strachu či z donucení. Jounin ten opět aktivuje své Raiton no Yoroi (1. stupeň) aby ve své rychlost uteklo co nejdál od toho útoku a vzal sebou svého parťáka (Chuunina). Když je po všem Rias dopadne zase na zem někam do středu a může si všímat mrtvol kolem ale pár lidí to přežije to je jisté, těch zbraní nevystřelila zase tolik aby z toho pro ně byl instakill. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 16, 2020 2:12 pm
*Prikývne na povel Rias, pričom stále stojí na štyroch vzhľadom k aktívnemu Shikyaku no Jutsu. Ešte chvíľu ho využívať môže. Pískne na Itsukiho a po signály, ktorý poznajú len oni dvaja, opäť spustia Gatsuugu ale tentoraz spravia len jednu dlhú rotáciu, ktorá oboch prenesie asi pätnásť metrov od epicentra Riasinho jutsu. Naomi pohľadom sleduje ninjov, na ktorých Rias strieľa zbrane a rozhodne sa pomôcť. Nepriatelia, ktorí sú v jej okolí, obdržia ľahké popáleniny spôsobené jej strelami Katonu (Katon: Houkashusha). Jej spoločníčka síce triafa jedného za druhým ale pre prípad, že by nejakí jej útoku ušli, Naomi je pripravená ich minimálne spomaliť nepríjemnými popáleninami predovšetkým v oblasti nôh, aby im zabránila v úniku. Po prevedení jutsu Naomi od epicentra odvráti zrak, keďže krv jednoducho sledovať bez ujmy nedokáže. Itsuki pomocou čuchu začne hľadať vedenie celej skupiny, jounina a chuunina. Keď zacíti ich stopu, zašteká* Senpai, Itsuki zacítil ktorým smerom sa vydali nepriatelia. Ideme za nimi? *Spýta sa pre istotu prv, než by vyrazili. Predsa len misiu vedie Rias*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Sun Aug 16, 2020 9:31 pm
Rias Gremory: *Naomi byla v tento moment jako podpora velice užitečná, tím že se snažila případné utečence zdržet těmi popáleninami a skutečně jich to pár zpomalí tak efektivně že nakonec technice neuniknout. Když Rias zase dopadne na zem tak okamžitě vytáhne další pečetící svitek a ten rozloží a položí levou dlaň na nějaký znak co značí nějakou zapečetěnou věc a odpečetí z něj takovou krabičku, kterou si jako batoh připevní na záda. Tato „krabička“ má na levém a pravém boku vždy dva otvory ale co je uvnitř nikdo neví (vlastně kromě Rias). Ve skutečnosti se jedná o loutku, která je ale součástí těla loutkáře, něco jako taková prodloužená končetina (Loutka Shishi -> Odkaz) ale prozatím je v neaktivní formě a tak to vypadá jako obyčejný i když trochu podezřelý kufřík a nic jiného. Tehdy ten svitek zase sroluje a uloží ho zpět do pouzdra když se ozve Naomi. * (Rias): Nebude potřeba, oni nechtějí utéct… budou svůj způsob života bránit a tak nás budou chtít zabít ať mohou žít dál spokojeně jako tomu bylo doteď. *Ozve se Rias nahlas aby její hlas došel až k Naomi. Mezitím se Jounin i se svým partnerem (Chuuninem) zase vrátí. * (Jounin): Tak hádám že tento odpad to nezvládne, takže to musíme vyřídit jinak nemám pravdu? *Rias se s úsměvem zvedne a postaví se mu čelem s vážným pohledem ale má na něm úsměv. * (Rias): Nerada to říkám ale nebylo by lepší se vzdát? Hodíte se mi živý víte? (Jounin): Promiň holka ale to fakt nechci. *Následně ve své plné rychlosti (26) přiběhne přímo k Rias. Jeho rychlost v Raiton no Yoroi je docela slušná a Rias s tím nepočítala a tak ostane dost tvrdý a silný zásah do břicha až to s ní hodí a ona si pozadu poletí takové 3 metry než dopadne na zem. Mezitím Chuunin proti Naomi vrhne 10 shurikenů a vzápětí vyskládá ruční pečetě a z úst vystřelí silný proud vzduchu, který ještě Shurikenům dodá na rychlostí a síle (Fuuton: Reppushou). *
avatar
Anonymní
Anonymní

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Tue Aug 18, 2020 6:33 am
*Ako povedala Rias, tak sa aj stalo a skutočne sa dvaja silní nepriatelia vrátia. Na Naomi s Itsukim zostane ten očividne slabší. Aj tak Naomi odmieta ustúpiť. Vďaka skvelej rýchlosti stihne uskočiť na stranu a o kus pomalejší Itsuki uskočí na druhú stranu ale jeden zo shurikenov ho stihne na boku štrajchnúť. Naomi zranenie jej spoločníka vytočí a povzbudí ju to v boji aj napriek jej problému. Zovrie ruku v päsť* To si posral. *Zavrčí a premýšľa nad útokom. Katon automaticky vylúči, keďže skrz Fuuton neprichádza do úvahy. Tým pádom je čas na jej špecialitu, boj zblízka. Zrýchli svoj pohyb pomocou Shunshin no Jutsu. Vyrazí smerom k útočníkovi a pôvodne chce zaútočiť silnou ranou pästi do oblasti tváre. Nakoniec si to rozmyslí a radšej si čupne. Podraziť nohy tentoraz nechce, namiesto toho skúsi využiť svoje nové kombo - Shishi Rendan, kedy chce protivníka vykopnut hore, uštedriť mu zopár slušných kopancov a následne ho doraziť smerom k zemi. V prípade, že by sa netrafila, je pripravená sa odraziť smerom vzad, aby sa vyhla prípadnému útoku*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Tue Aug 18, 2020 8:20 pm
Rias Gremory: *Rias dostane pěknou pecku ale ihned jakmile na zad jak ji to odmrští tak zase rychle vyskočí na nohy ale Jounin se svou rychlostí na Rias neustále doráží a nedává ji chvilku klidu aby na ní mohl útočit jak to jen jde a zabránil ji přitom ve skládání ručních pečetí. Pro Rias je to skutečně těžké a není to spíše o tom jak se mu ubrání ale o tom kolik jeho silných ran či kopanců snese, protože ji ten zmetek nedá možnost složit ruční pečetě a proto je prostě až moc rychlej. Mezitím se Chuunin zasměje tomu že to podle Naomi posral. * Nevěříš si nějak ty sračko? *Jakmile si všimne že Naomi skládá ruční pečeť tygra tak on nahromadí chakru do chodidel a současně jak Naomi použije Shunshin no Jutsu tak Chuunin se chakrou odrazí od země a vyskočí vysoko do vzduchu a přeletí si vzduchem hlavu Naomi ale už mezitím jak je ve vzduchu dá prsty pravé ruky před ústa v moment kdy je natočený ve vzduchu tak aby viděl na Naomi a tak vyskládá ruční pečetě a vytvoří stlačený proud vzduchu, který vyšle přímo do zad Naomi (Fuuton: Kami Oroshi). Mělo by ji to být schopné srazit k zemi ale hlavně to asi nebude nejpříjemnější pocit (bude to bolet). Následně dopadne na zem a ocitne se čelem k Naomi ve vzdálenosti takových 7 metrů. *
Sponsored content

Země Kamenů Empty Re: Země Kamenů

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru