Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Průsmyk Jedovatých Výparů

Thu Sep 03, 2020 10:42 pm
Průsmyk, který vede okolo celé Země Medvědů a tak brání nepřátelské invazi do této země. Je to přírodní bariéra proti nezvaným hostům, protože ve spodní části je hustá jedovatá mlha.

Uvnitř jedovaté mlhy žije také Rokubi.
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Sun Jun 04, 2023 7:22 pm
*Přišla jí zpráva od Nyoko, že by se s ní chtěla sejít a o něco jí požádat. Byla zvědavá, o co jde a tak jak je to její zvědavosti běžné, vyrazila na místo setkání. Mělo tak být u oblasti jedovatého průsmyku v zemi Medvědů. Prákrát už tudy procházela, ale nikdy jí nenapadlo se tu nějak více něčím zabývat. Byla připravena na cokoliv, co by mohla Nyoko vymyslet. Dokonce pro jistotu čekala ve svém obleku Pansa, který by ji ochránil i případně před shozením do toho průsmyku. Zatím tu byla sama a tak si aktivovala Byakugan a porozhlídla se po okolí. Dost ji ale zaskočilo, co viděla, když se jí z jednoho směru rozsvítilo ohromné množství chakry. Někde pod ní v průsmyku se ukrývá nějaké Bijuu. Musí to být ono. Nic jiného by nemělo tolik chakry. Navíc je to dosti podobné tomu, co vídala u Noctise. Kouká se tím směrem a prohlíží si tvora, který se tam ukrývá. Ty malá potvoro. To budeš mít sakra drahé. zasměje se, když si prohlíží Rokubiho. Zvládla si spočítat ocasy. Posílit takhle samuraje, zajímavá myšlenka. pokračuje v samomluvě. Ještě tam nějakou dobu zůstává a kouká na toho tvora, než se do zorného pole dostanou i jiné bytosti. Nevšimla si jich hned. Předci jen Bijuu a pár osob je zatraceně velký rozdíl. Vydá se jejich směrem a je dost zaskočená, co vidí. Nyoko ve své zbroji, což vlastně není ani zbroj, ale nosí to tak pořád. Trojice samurajů a vysoké úrovni, jak si je prohlíží. Nemají zbroje jako běžní samurajové, ale rozhodně je to práce Nyoko. A pak... Dítě? Chceš to zapečetit do dítěte? překvapeně se jí zeptá, když si prohlíží to nemluvně, které nese v rukou. Ahoj, taky tě ráda vidím. zasměje se Nyoko. Maiy si sundala masku a odhalila aktivní Byakugan. Nyoko se tak ani nediví, jak o něm ví. Takže jsi ho viděla? Můžeme tedy přeskočit spoustu řečí a přejít rovnou k mé otázce. poví a předá dítě jednomu ze samurajů. Nyoko předstoupí o krok blíž k Maiy a podívá se na ní. Nechci ho zapečetit do Suzuyi. Chci do něj zapečetit jen jeho chakru. Myslím si, že by to mohlo taky jít. A chci tomu tvorovi dát možnost se rozhodnou. Jestli se obětuje a předá svoji chakru dobrovolně, nebo to bude chtít po zlém. Tak jako tak, chci stejně do Suzuyi zapečetit jen chakru. Nechám toho tvora volného. vysvětlí Nyoko. Nastává ale problém v tom, že si nejsem jistá. Už mám zpět svoji chakru, ale i tak se další ruka k tomu boji. Věřím, že i ty sama by sis chtěla ověřit, jak dobré jsou tvé schopnosti. Samozřejmě počítám s nějakou kompenzací pro tebe a cokoliv si řekneš, tak ti splním. Maiy ji poslouchá, ale Byakuganem si prohlíží to dítě. To je tvé dítě? zeptá se jí. Nyoko se otočí na muže za ní. Jsou to její nejvěrnější a jedni z těch, kteří vědí, jak to je doopravdy. Veřejně je známé, že jsem ho adoptovala, když jeho matka zemřela při porodu a jeho otec při boji s bestiemi. Jen pár vybraných ví, jak to je doopravdy. Zahrnu mezi ně i tebe, protože jsi mi za ty roky blízká a ano, je to můj syn. Trochu jsem se nehlídala. Není to tak jednoduché teda. Pevnost a ještě tenhle krk. podrbe se na hlavě a zasměje se. No, pořád je to lehčí než 3 najednou. Věř mi. zasměje se Maiy. Dojde k dítěti a prohlédne si ho. No, pěknej prevít. Má oči po tobě..? otočí se na Nyoko. Je to spíš taková otázka na ní, zda zdědil její Rinnegan. Na první pohled je jasné, že jeho zlaté oči jsou dost odlišné, od jejích modrých.Tak to netuším. Třeba časem se to ukáže.pokrčí rameny. Maiy pak koukne na ty tři, co přišli s ní. A tihle? zeptá se. Ochrana Suzuyi. Nevím jak se bude souboj roztahovat, tak budou ochraňovat Suzuyu dál od boje. odpoví Nyoko. Dobře. Takže bych jim přidala ještě jednu roly. Možná bude potřeba další chakra, takže je můžu případně použít jako zásobárnu? zeptá se Nyoko, ale kouká se na ty tři. Ti se trochu nervozně podívali po své paní. No, když to nebude hodně, aby jim zbylo na ochranu, tak s tím asi problém mít nebudu. Ale záleží na nich. podívá se na ně s pohledem, že je to opravdu na nich. Dva z nich nakonec přikývnou. Já radši zůstanu při plné síle, pokud to nebude vadit, Maiy-sama. poví třetí. Maiy na něj pohlédne. Tenhle se mi líbí. zasměje se a přesune se zase k Nyoko. Oukej, tak jdeme na to. Jednou si to vyberu. Zkusíme si nejdřív pokecat a uvidíme. poví, vezme její ruku do svého rámě a takhle odchází od té čtveřice. Odchází do místa, kde by se měla nacházet ta bytost. Já budu v pohodě, co ty? zeptá se jí a nasadí si masku obleku, který jí ona sama udělala. Před lety jsem tudy procházela a vzala si vzorky plynu. Mám jednu dávku na zhruba čtvrt hodiny. Pak musím pryč. Případně mám díky tobě techniku na zbavení jedu. usměje se. Fajn, tak jdeme. řekne Maiy, zapne si oblek a skočí do toho dýmu. Za letu znovu aktivuje Byakugan. Nyoko si píchne dávku protijedu, aktivuje Rinnegan a pak skočí za Maiy. Obě se pak přesouvají k místu, kde se nachází Rokubi. Zastaví se kus od něj, aby si ho prohlédli tak jak tam sedí. Tak prosím, zkus to zatím po dobrém. poví Maiy a s rukama přes prsa zůstává v pozadí. Nyoko se tedy odhodlá a přejde blíž. Zdravím, pane Rokubi. Omlouvám se, že Vás takhle vyrušuji, ale měla bych na Vás jednu otázku, pokud byste byl ochotný mi věnovat chvilku pozornosti. poví tak, aby ji slyšel. Dívá se na něj do té výšky svým Rinneganem.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Sun Jun 04, 2023 7:33 pm
Rokubi (Saiken): *Jako obvykle si prostě sám žil v tom průsmyku, nikým nerušen si tam pobýval, odpočíval a tak podobně.. nikdy ho zde nikdo nevyrušil, sice nad ním mnohokrát už nějaké chakry prošli ale nikdo se nikdy neodvážil dolů do průsmyku a Saiken si je vědom proč.. protože nikdo to nemůže přežít. Každý kdo se vydá sem dolů, bude otráven jedovatými výprary ve kterým tu Saiken žije. Nakonec se ale našel někdo kdo ho vyurší, vytáhnou ho z jeho místečka a on se zjeví opět nahoře mezi lidmi a jeden z nich na něj dokonce mluví a chce jeho pozornost! Tahle slizká potvora na ně ihned zavrčí a vyzní to velice nebezpečně.* Pozornost? Tak dobře! Ale chci si nejdřív něco zahrát! Pokud uhodnete na co myslím tak si můžeme promluvit! *Je jasnmé jedno, tohle Bijuu je kurva dětinské.. jako kdyby to bylo jedno obrovské dítě.*

Dodatek: Podle popisu má mluvit takovým divným dialektem (na evropské poměry taková směska moravštiny, plzenštiny a slovenštiny apod) ale nebudu tak psát.. jen si prostě představte že mluví celkem rychle a je docela náročné mu rozumět a občas je nutné si slova domyslet aby to co říká dávalo aspoň trochu smysl.
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Sun Jun 04, 2023 9:34 pm
*Nyoko se otočí na Maiy, která jen pokrčí rameny No do toho, ty sis přišla povídat. usměje se, ale není to skrz její masku poznat. Ti dík. poznamená. Otočí se zpět k Rokubimu. Tón jeho hlasu a styl mluvy je dost podivný. Zní jako přerostlé dítě. Na co by tak Bijuu mohlo myslet. Na co myslíte? To by mohlo být cokoliv. Třeba jak rozmáznout dva červy, kteří si přišli do vašeho domu. Ale také třeba na to, že ačkoliv chcete tuhle hru, abyste si s námi povídal, tak už si vlastně povídáte a myslíte si, že na to třeba nepřijdeme. poví Nyoko zcela vážně a usmívá se mile. Maiy na ní kouká a přemýšlí, jestli tuhle odpověď myslí vážně. Bude to mít holka složité s tím dítětem, jestli bude takhle vychovávat. proletí jí hlavou a pousměje se. Nyoko zatím dál postává a sleduje Rokubiho, který se tam nad ní tyčí do výšky.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Sun Jun 04, 2023 9:40 pm
Rokubi (Saiken): *Nad odpovědí se rozesměje, čekal mnoho různých odpovědí ale rozhodně ně něco takového.* Chyba! Byl to salát! Myslel jsem na salát! *Rokubi se opět rozesměje ale pak se zarazí.. jako kdyby jeho roztěkanou mysl napadlo něco dalšího nebo spíš jako kdyby jeho pozornost skončila úplně někde jinde.. svoje tykadla (nebo spíš oči) utkví tentokrát na Maiy a vypadá to snad jako kdyby se na něco chtěl zeptat ale pak se zase vrátí k Nyoko.* Stejně jsem se nudil.. dám ti chvilku své pozornosti ale má to podmínku.. musíš mluvit ve verších! Navíc žádné slovo co povíš nemsí začínat nebo končit na písmeno A! *Rokubi tohle myslí smrtelně vážně.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Mon Jun 05, 2023 7:38 pm
Oh, salát, to mě opravdu nenapadlo. Velmi chytré. usmívá se Nyoko. Pak přišla jeho další hra, ale teď ví, že to musí brát vážně, jinak se to zvrhne. Dobr... dobře. otočí se na Maiy, které nevidí do obličeje, ale ta jí jen pokyne rukou a pod maskou se usmívá. Otočí se tak zpět na Rokubiho a spustí.
Přišli jsme sem k Vám, s jednou větší žádostí.
Po světě toulají se lidé, jež chytají vás bez starostí,
s žádnou úctou k vám bytostem
potlačují vůli i duši všem.

S myšlenkou ukončit to příkoří,
žádám vás o oběť největší.
Dovolte nám převzít vaši chakru,
všem těm zloduchům tak zatnu bradu.

Přednese tak nějakou rádoby báseň, co na rychlo vyplodila v hlavě. Nebylo to tak snadné a občas se musela rychle opravit, aby dodržela jeho podmínky, ale nějak se to zvládlo. Snad to bude v pohodě. Maiy se jen v pozadí potichu směje.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Mon Jun 05, 2023 7:50 pm
Rokubi (Saiken): *Nyoko dokončila svůj poslední verš a Saiken se zdá jako kdyby přemýšlel ale místy se mu z úst dostane nějaké to zavrčení.* Inu dobrá promyslel jsem vaší žádost a rozhodl jsem se nevyhovět.. sice to byla zábava.. zahrát si nějakou tu hru ale mohu říct že tady ten.. nebo ta.. je silná dost k osvobození jednoho z nás.. proto odmítám ale pokud hodláte trvat na svém tak je tu způsob jak mě přesvědčit.. příiveďte mi nekoho kdo v sobě nosí jednoho z nás a nechtě mě sledovat jak jednoho z mojich sourozenců osvobodíte. Hihihi.. *Ještě se začně hihňat a pak se otočí zády k Nyoko a má v plánu skočit zpět dolů do toho průsmyku.. stejně jim nikdy neměl v plánu vyhovět.. pouze se na jejich účet trochu pobavil.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Mon Jun 05, 2023 8:00 pm
*Maiy si to poslechne a pak se usměje. Super. proletí jí hlavou a rozejde se k Nyoko. Teď já. Poběž. špitne když jde kolem ní a ve chvíli, kdy Rokubi se hodlá skočit, tak v místě dopadu se otevře ohromná trhlina dimenze, její dvojice se otevře 600m odsud a dál od té trojice. Jakmile propadne Saiken, tak tam skočí taky. Otevřela jí zhruba v 50ti metrové výšce, takže Saiken padá z té výšky na zem. Jak Maiy proskočí, tak si na druhé straně vytvoří klon, od kterého se odrazí, aby zvýšila svoji rychlost pádu a na Saikena dopadá s dvěma obříma rukama tvořené chakrou. Sledovala ten sliz, který po něm teče a řekla, si, že nebude dobré se toho dotýkat na přímo. Hned jak se k němu takhle přiblíží, tak mu flákne z jedné a hned z druhé strany silou 2x259. Kámoška slušně požádala. Já jsem tu proto, abych to vyřešila teď. Stále ale platí, že chceme jen vaši chakru. Tak se moc nezlobte. poví během toho, co do něj mlátí. Počítá s momentem překvapení, kdy ho muselo trochu zaskočit, když se objevil někde jinde, než plánoval.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Mon Jun 05, 2023 8:16 pm
*Nyoko nemůže říct, že by to nečekala, i tak jí to ale naštvalo. V tu chvíli kolem proběhla Maiy a zamířila za ním. I jí se blíží konec jejího trvání a tak vyběhne a skočí do té černoty, kam zmizel Rokubi i Maiy. Z ničeho nic padá z výšky asi padesáti metrů k zemi. Zorientuje se, popadne Kurosawu, nabije jí chakrou a švihne s ní směrem dolu. Vypustí tak 20 metrů dlouhý a sotva pár milimetrů široký pruh chakrové čepele, který proletí kolem Maiy a zasáhne také Rokubiho. Sama pak nedopadne na jeho tělo, ale teleportuje se, když se přiblíží na zem a jede ještě několik metrů bržděním. Natočí se směrem proti Rokubimu, vezme Kurosawu, kterou znova nabije a sekne proti němu ještě jednu tu samou čepel, která letí na střed jeho těla, zatím co Maiy se nahoře pohybuje kolem hlavy a buší do něj. Jak říká, nechci vás uvěznit. poví také u toho.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Mon Jun 05, 2023 8:18 pm
Saiken (Rokubi): *Už se těší k sobě domů ale Maiy vytvoří trhilinu a následně padá z velké výšky úplně někam jinam.. ne že by ho ten pád mohl zranit ale je to otravné. Maiy ta se zjeví nad ním a jak mu přijebe dvě rány o síle 259ti bodů za každou pošle ho to sakra prudce k zemi... čepel Nyoko to ještě umocní a ten pád taky pěkně zesílí ale nepronikne to jeho pokožkou. Rokubi má pocit jako kdyby mu právě flákl jeden z jeho sourozenců ale na druhou stranu.. není to nic ve srovnání s tím kdyby mu takto přijebal Kokuō. Opět se tedy zvedne a hlasitě na Maiy zařve jako nějaká šíleně vytočená bestie ale s celkem vysokým tónem. Hned na to z úst vypustí hustý plyn, který se skládá zejména z  vysoce korozivní zásady, která dokáže v mžiku rozleptat vzrostlý strom nebo dům, když ho plyn zasáhne (Sansan). Maiy sice do jisté míry dokáže chránit její brnění ale ne na moc dlouho.. velkou výhodu ji to zase neposkytne ale když tomu bude vystavená tak ji to nerozpustí ihned ale až po několika vteřinách (6). Ten plyn zahltí docela širokou oblasti v oblasti půlkruhu a jediné bezpečné místo je někde za zády Rokubiho ale i v jeho těsné blízkosti za jeho zády ten plyn bude... spíše to chce trochu dál za jeho záda než jen kousek za ně.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Mon Jun 05, 2023 8:40 pm
*udá svých par ran a pak seskočí kus od něj na zem. Proletí nad ní druhá čepel, před kterou se sehnula, když ji poslala Nyoko. Rokubi pak zařve a začne vypouštět dým. Jak se tak blíží k nim, pohlcuje okolí a Maiy vidí, co ten dým dělá. Ať se tě to nedotkne. Schovej se. křikne na Maiy. Ta poskládá pečetě a aktivuje techniku Fuuton: Atsugai, aby rozhenala ten dým, který se kolem nich valí. Mimo jiné, to ještě zraní Rokubiho, ale u tohohle nepočítá, že to bude něco velkého. Jde jí hlavně o to, zbavit se toho dýmu. Pak se zkusí transformovat do podoby Yamata no jutsu, osmihlavého bílého hada, který se vrhne proti Rokubimu. Záreveň ale využívá toho, že se může náhodně objevit v nějaké hadí tlamě a prostě mu tak švihne další dělo za 259 bodů. Zkusí ho umlátit. Když to nepomůže, přejde pak na složitější techniky.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Mon Jun 05, 2023 8:54 pm
*Využije rady od Maiy a zaleze díky Dotonu pod zem, dokud se nepřežene její technika. Sama pak vyskočí ze země a aktivuje několik technik. První je, že vytvoří dva Rimbo klony, kteří se rozběhnou proti Rokubimu z jiné dimenze a se silou 182 se do něj také pustí. Pak složí pečetě a vedle ní se objeví trojice monster Rinneganu. Korýš, pták a pes, který se s každým zásahem rozdělí na dalšího. Korýš by se mohl hodit na ten sajrajt Rokubiho a tak spustí vlnu pěny, kterou zahlcuje Rokubiho. Snad mu to něco udělá. Vytvořením Kage bunshina se pak vydá klon vpřed, aby se dostal za Rokubiho. Tam pokud možno s aktivní Suika no jutsou, aby se vyhýbal ocasům dostat se na jeho krk a silou mu narvat do krku ze zadu chakrou tyč. Na sílu by mu případně pomohl jeden Rinbo klon, aby se tyč opravdu zarazila a Nyoko ho mohla popadnout řetězem Aku no Rensa a stáhnout ho k zemi, kde by se mohli do něj pustit ostatní tvorově a techniky.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Mon Jun 05, 2023 9:03 pm
Rokubi (Saiken): *Maiy vytvoří svou vzdučnou vlnu ale Rokubiho to ani nezraní, dokonce to s ním ani moc nepohne. Když se pak dá do boje s Yamata no Orochi není to zase takový problém, ti hadi jsou slaboučcí a nic mu nemohou udělat ale ta Maiy, které sem tam vyskočí z nějaké hlavy a dá mu další bombu.. každá ta bomba ho na chvilku pošle k zemi ale Rokubi se vždy velice rychle zvedne na další odpor. Kuchyiose Rinneganu si Rokubi může dovolit ignorovat, jsou proti němu fakt maličcí a jejich síla taky nestojí za zmínku ale co ho spíš šokuje je ten Rinnegan, připomene mu to jeho otce.. Rikudou Sennina ale to co mu způsobí potíže je ten Rinnegan řetěz s jehož pomocí ho Nyoko pošle k zemi a i kdžy je těch potvor mnboho a slabých tak stále máý potíže se zvednout a tak se pokusí si přímo pod sebe vystřelit takové 4 nestlačené Bijuu Damy s tím že zraní sice sám sebe ale odpálí tím i ty ostatní (Renzoku Bijuu Dama).*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Mon Jun 05, 2023 9:28 pm
*Tolik tvorů kolem, co se tam objevuje od Nyoko. Je celkem překvapena. Když pak Rukubiho stáhne k zemi řetězem tak se otočí jejím směrem. A mě si tu chtěla proč. zamumlá si pro sebe, ale neřeší to dál. Chtěla do něj dál bušit, ale u své tlamy začal vytvářet velké množství chakry. Tohle už viděla a ví, že to nebude taková sranda. Vyskočí z hadí tlamy a začne padat k zemi. Zmiz. zakřičí jenom. Jak padá, tak otevře dvě dvojice trhlin. Jednu, kterou propadne a objeví se zhruba 150 metrů dál od Rokubiho. Druhá, která se otevře přímo ve chvíli, kdy vypustí Bijuu damu. Překvapilo jí tedy množství, kolik jich letí ven, ale trhlina je otevřená a druhá se otevře nad Rokubim. Tím pádem všechny 4 takto z vrchu dopadnou na jeho tělo a veškerý účinek se tak rozleze po jeho těle. Maiy očekává silnou tlakovou vlnu, tak se pro jistotu zapře. Počítá s tím, že jak ty tři tvory, tak i ty dva, kteří se tam pohybovali neviditelní, ale tuší, že jsou od Nyoko, tak ty to odstraní taky. Ale 4 takové techniky by ho mohli dost pomuchlat a snad ho i zkrotit k zapečetění. Jestli ne, bude potřeba mu ještě naložit.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Mon Jun 05, 2023 9:35 pm
*Moc věcí a lídí kolem. Ale podařilo se jim zaseknout čepel a tak ho srazit k zemi řetězem. Pak se náhle ale Maiy stáhla, když se u něj začala hromadit chakra a zaslechla jen zmiz. Pták se rozletí jejím směrem a Nyoko se odrazí za pomoci CHakura Shotto, aby skočil na jeho hřbet. Do poslední chvíe držela Ronbiho na zemi, než se spustila ta mela. Tehdy se přeruší řetěz, když explodují ty Bijuu damy. Ať pod ním, nebo na něm, tak jako tak to tu čepel rozmetá. Stejně tak to stáhne i korýše a psa. Její Rimbo se rozletí dvěma směry, když technika vytvoří ohromný výbuch. Tím, že půjdou dost daleko, tak je stejně zruší, aby to neplýtvalo chakru. Na hřbetu ptáka pak vyčká na to, jak dopadne Rokubi po tohle zásahu. Ale je připravena vypustit kuličku Chibaku tensei, aby ho případně ještě uvěznila a znehybnila. Na její tvorbu si ale počká, aby to neplýtvala zbytečně.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Tue Jun 06, 2023 5:28 pm
Rokubi (Saiken): *To že ho dostanou jeho vlastní útoky vážně nečekal, výsledek toho útoku je opravdu překvapivý. Čekal že ho to zraní ale tak nějak předpokládal že ty ostatní vezme sebou a ne že to dostane ze shora.. leží tam silně vyčerpaný bez síly pokračovat dál. Dostal fakt velkou dávku brutálně silných ran a technik na to aby ho to vyčerpalo a poranilo, ty jeho vlastní Bijuu Damy ho akorát dokončí. Kromě toho Nyoko ovládá Rinnegan, bojovat v tomto stavu proti někomu kdo ovládá sílu staříka Rikudou Sennina je pro něj nemožné.. proto jen leží a snaží se udržet při vědomí.. může jen doufat že to není lež že chtějí pouze jeho chakru.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Tue Jun 06, 2023 10:15 pm
*Rokubi zůstává ležet a vypadá dost zřízeně. Jeho 4 Bijuu damy mu museli dát slušnou dardu. Maiy švihne rukou dozadu, když se postaví, aby Nyoko naznačila, že má zaletět pro ty její poskoky. Sama se pak trhlinou přesune k Rokubimu a kouká na něj. Sejme masku a zírá do jeho očí svým Byakuganem. Měl jsi vyhovět, když tě požádala o tvoji chakru. Ale v tom co říkala, měla pravdu. Nechceme tebe. Jen tvoji chakru. Pak tě vrátím zase domů. poví a začne připravovat věci na pečetění. Pečetit do mimina je blbé, ale v podstatě, jde jen o chakru. Bijuu na něj nebude mít vliv, tak to nebude asi tak hrozné. Počká, až dorazí Nyoko a začne pečetit. Nejdrřív položí dítě na stolec, který udělala z dotonu a hodila na něj deku. Pak poskládá pečetě, jednu ruku položí srdce dítěte a druhou natáhne směrem k Bijuu. Začne přenos chakry do dítěte z Rokubiho. Bude to trvat delší dobu a všechna chakra půjde přes Maiy. Jí samotnou to dost vysiluje, ale nejspíš jen díky své výdrži jashinisty to po tom boji ještě ustojí. Šlahouny rudé chakry se táhnou od Rokubiho ocasů, vlévají se jí do ruky a přes její tělo se pak z druhé ruky přesouvají do pečetě, která se pomalu začíná tvořit na hrudí Suzuyi. Vědomě se snaží oddělit vědomí bijuu od chakry a to mu nechává. Jak mu slíbili, přesouvají jen jeho chakru. Občas se Maiy koukne na Nyoko, která sleduje dítě. Měla pravdu, sama by ho asi nezvládla. Kdyby Maiy nepřesměrovala ty jeho Bijuu damy, tak by to byli pro Nyoko asi hodně zlé. Zhruba po půl hodině přesune chakru všech ocasů do Suzuyi a nechá Rokubimu jen tu podstatnou část na to, aby přežil. Neví, jestli takový tvor může zemřít, ale nechce to asi radši ani pokoušet. Jakmile skončí přesun, pootočí rukou na pečeti Suzuyi a uzamkne ji. Pakdopadne na kolena a ztěžka oddechuje. Ty, dárče. Hodila by se mi nějaká chakra. poví a podívá se na jednoho ze samurajů a opět si aktivuje Byakugan. Pokud by k ní přistoupil, vzala by si od něj dost chakry na to, aby udělal opět tu obří trhlinu. Ta se objeví pod Rokubim a druhá se otevře na stěně průsmyku, kousek od toho jeho domu. Rokubi tak propadne trhlinou znova do průsmyku, aby ho tu nemohl někdo jen tak odchytit, když je v tomhle stavu.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Tue Jun 06, 2023 10:23 pm
*když vidí, že je ROkubi stále na zemi a Maiy jí ukáže zpět, kde jsou její lidé, tak otočí ptáka a rozletí se zpět k nim. Tam všichni naskočí a Nyoko si převezme Suzyiu. S nimi se pak zase rozletí zpět, aby předala dítě Maiy, která už tam připravila oltář. Po celou dobu byl Suzuya v pohodě, než se do něj začale přelévat chakra. Muselo to být nepříjemné, protože začal plakat, ale Nyoko se ho po celou dobu snažila uklidnit. Tam bylo poznat, že je Nyoko opravdu jeho matka. Matka, která nechá dělat tohle to, aby ho do budoucna nějak ochránila. Trvá to hrozně dlouho, ale co čekala. Je to obrovské množství chakry. Je za Maiy ráda, protože by to sama nezvládla. Ať už ho porazit, nebo tohle provést synovi, ačkoliv to byla ona, kdo s tímhle přišel. Když už je konečně hotovo, tak sama chtěla věnovat chakru Maiy, ale její muži přistoupili a samy jí přes techniku Fukoku no chakura předají svojí chakru. Dohromady 60 bodů. Pak už jen mohou sledovat, jak Rokubi propadne tou trhlinou zpět do svého průsmyku a zůstanou tu jenom stopy po boji. I těch se chce ale Nyoko zbavit a tak veškeré díry, které tu jsou pomocí Dotonu opět zacelí. Jak jsme se dohodli. Až budeš něco potřebovat, tak si přijď. Za tohle ti dlužím. poví Nyoko To si teda piš, že dlužíš. odvětí Maiy. Všichni se pak odeberou svým směrem zase k domovu. Jen Maiy zůstává ještě chvíli, aby si trochu odpočinula a mohla v klidu dorazit zpátky do Konohy.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Wed Jun 07, 2023 12:24 pm
Rokubi (Saiken): To že někdo o něco požádá.. nemusí znamenat že musíš vyhovět.. jako kdybys ty snad vyhověla někomu úplně cizímu aby jsi mu dala něco.. co můžeš darovat pouze jedné jediné osobě na celém světě.. můžeš si to odůvodnit jak chceš ale děláte čistě sobecká rozhodnutí a na výběr jsem dostal jen kvůli tomu ať si nemusíte připadat tak zle.. takže mě těch keců můžeš ušetřit. *Rokubi na to Maiy dost jasně odpoví ale ono když se nad tím člověk zamyslí dává to i celkem smysl, ve svém smyslu co řekl je pravdivé ale nakonec každý se řídí podle své vlastní pravdy. Když pak dojde na pečetění chakry do toho mimina Rokubi brzy na to usne.. hlubokým spánkem ze kterého se probudí až po půl roce kdy se mu obnoví síla prvného jednoho ocasu a do té doby.. bude v hlubokém spánku. Naštěstí ho podle chakry do té doby bude téměř nemožné vystopovat a tak když ho Maiy hodí zpět do toho průskymu má jistotu že ho někdo jen tak lehce nenajde.*
Konec Rpg
Sponsored content

Průsmyk Jedovatých Výparů Empty Re: Průsmyk Jedovatých Výparů

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru