Ulička Yuko

+14
Issei Hyoudou
Sanada Yukimura
Misaki Makotto
Reina
Mizugo Tzuchi
Hakai/Nozomi
Kaori Gremory Saito
Arisu Sasaki
Noctis Clive
Kai Yoshimitsu
Akio Noriaki
Eren Maruboshi
Izumi
Admin
18 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Ulička Yuko Empty Ulička Yuko

Sun Nov 10, 2019 5:31 pm
Nejširší ulice ve vesnici, která vede od její brány až po sídlo Kazekage.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Sat Jan 25, 2020 12:56 pm
*Kami sedí v pokoji a čte si nějaký svitek s učením z akademie. Po nějaké době jí to už přestalo bavit, tak svitek sroluje a položí ho na stůl. Následně se zvedne od stolu a začne přemýšlet, co by mohla dělat, nakonec se rozhodne, že by mohla vyrazit ven a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nějakou chvíli přemýšlí, co by si oblékla, ale nakonec se rozhodne, že zůstane v tom co má na sobě, což byly černé šaty. Následně se rozejde dolů do předsíně, kde si obuje boty a poté se pomalu vydá do ulic Suny.* 'Hmm, dneska je moc pěkně, ale tak nějak nevím, co bych tady mohla dělat, když tady skoro nikoho neznám a je to celkem nuda se tady procházet sama,' *pomyslí si Kami.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Sun Jan 26, 2020 12:14 am
*Kaguya se aktuálně nacházela v knihovně, kde si vypůjčila knihu s názvem ,,Ninjutsu: co a jak". Byl to takový manuálek, který sloužil jako učební materiál. Kaguya disponovala nadáním na Ninjutsu a také se rozhodla, že se na něj zaměří a bude mu věnovat největší pozornost. Teprve začal školní rok a Kaguya už měla nastudované všechny učebnice a chtěla vědět o něco víc, aby si udržela pozici premiantky třídy, proto si půjčila právě tuto knihu. Vyšla z knihovny a hned si zastínila obličej rukou, protože venku svítilo slunce docela ostře. Když si její oči zvykly, ruku sundala a pokračovala uličkou. Měla na sobě svoji uniformu ze školy (Odkaz). Nemuseli nosit uniformu, ale ona si vybrala šaty, které chtěla nosit jen do školy. Přišly jí totiž takové, studentské. A jelikož šla řešit školní věci, vzala si je na sebe. Šla poklidným korkem s úsměvem na tváří a knížku držela na stehnech oběma rukama. Jak tak procházela městem, všímala si života lidí kolem. Registrovala například snahu staré babičky prodat květiny, které se v Suně jen tak nevidí, spokojené lidi, kteří vyšli s nafouknutým břichem z restaurace a také naleštěné ostří zbraní, kterými prodejci lákali nadějné kupce.* ,,Jsem zvědavá, jaká bude má náplň každodenního života, až budu dospělá. Budu učit na Akademii? Budu se starat o děti ve školce? Bude ze mě silná shinobi?" *Kaguya se pousmála ještě víc, než doteď. Všechna ta tajmenost budoucnosti a nekonečné možnosti toho, co by mohla dělat, ji vzrušovali. Už se těšila až se naučí nějaké nové věci a její možnosti se ještě víc rozrostou. Nicméně jak kráčela, omylem vrazila do jedné blonďaté holčičky, která mohla být tak v jejím věku, až jí z toho spadla knížka na zem.* Ah, promiň, neviděla jsem tě. *Kaguya na tváři vyčarovala kouzelný úsměv, který působil mile a omluvně. Sehla se pro knížku azvedla jí ze země, načež ji ještě trochu oprášila od prachu a písku ze země.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 10:06 am
*Dále pokračuje v procházce a přemýšlí, co bude dělat dál dneska, protože procházka je fajn, ale na celý den jí to asi nezabaví.* 'Hmm, možná bych se mohla podívat do knihovny, ale dneska je venku tak pěkně, tak by asi nebylo od věci si jít trochu zatrénovat, mohlo by to být dobré, ale s kým,' *pomyslí si smutně dívka. Jak se tak prochází, tak moc nevnímá, takže se nakonec srazí s nějakou dívkou.* Nic se nestalo, byla to i moje chyba, *řekne Kami.* 'Hmm, knížka, to bude bez tak nějaké premiantka nebo někdo kdo je hodně pozadu a snaží se to napravit, ale tak kdo ví, možná bude v pohodě,' *pomyslí si dívka, která se učila tak průměrně, aby se neřeklo, že to fláká, Kami spíše bavilo trénovat samotné techniky, než sedět na akademii a učit se pouze základy.* Jinak já jsem Kami a ty, *zeptá se dívky, aby řeč nestála a jen tak tam na sebe nehleděly.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Mon Jan 27, 2020 3:25 pm
Máš pravdu, máme štěstí, že se ani jedné z nás nic nestalo. *Odvětila jí Kaguya s milým úsměvem na tváři. Holčina, která stála před ní jí byla povědomá, řekla by že už jí někde viděla. Kaguyu nenapadalo jiné místo, krom Akademie.* ,,Jo, to bude nejspíš ono." *Kaguya pak přendala knížku pouze do jedné ruky, aby mohla pravou natáhnout a potřást si s Kami.* Těší mě, já jsem Kaguya. *Potřásla jí rukou docela jemně. Kaguya byla křehká mladá dívka, tak to mohlo působit, jako kdyby Kami jen tak mávala rukou ve vzduchu, pokud měla nějakou sílu, ale Kaguya se zatím fyzické zdatnosti nevěnovala většinu dne seděla za knížkami.* Omlouvám se, že se ptám takhle nezdvořile a přímo, ale nechodíš náhodou na Akademii? Přijdeš mi docela povědomá a jediné místo, které mě napadá je právě akademie. *Jedním z důvodů, proč byla Kaguya premiantkou byl ten, že moc nevěnovala pozornost ostatním lidem a většinou se uzavřela sama do sebe a pokojně si četla teorii do školy, ale také nějaké příběhy (prostě normální knížky). Samozřejmě, že když s ní někdo mluvil, vždy v klidu a upřímně odpověděla, ale sama většinou kontakt nenavazovala.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Mon Jan 27, 2020 3:40 pm
*Nad slovy Kaguyi jen souhlasně kývne hlavou. Kami si jí rychle prohlédne od hlavy až k patě a poté se jí znovu podívá do tváře. Taky jí přišla povědomá, ale Kami se většinou pohybovala i jinde než na akademii, takže si nebyla jistá, kde jí mohla potkat. Poté co k ní dívka zvedne ruku, tak také zvedne pravou ruku a potřese si s ní.* Také mě těší, *odpoví Kami. Když se jí dívka zeptá, jestli není na akademii, tak se jen trochu usměje.* Přesně tak známe se nejspíše z akademie, přijde mi, že jsem tě tam párkrát někde viděla, *odpoví Kamai milý hlasem.* Mimochodem, když jsme se potkaly mimo akademii, nechceš třeba něco podniknout nebo se půjdeš učit, *zeptá se dívka dívky.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Mon Jan 27, 2020 4:21 pm
*Nad Kamiinou nabídkou se Kaguya trochu zarazila a poměrně dlouho přemýšlela, co by na to měla odpovědět, jelikož ještě nebyla v situaci, kdy by s někým měla jít ven, nebo prostě jednoduše trávit volný čas. Nic takového neznala. Nevěděla, co se takhle venku dělá, jestli si budou jen povídat, nebo si každá bude číst vlastní knížku tiše na houpačce, nebo jestli budou probírat školu. Absolutně se jí zatemnilo a najednou, jako kdyby se po její klidné povaze propadla země. Kaguya zazmatkovala.* N-No, jasně, jabka mám ráda. *Kaguya najednou ztichla, začervenala se a málem se hanbou propadla pod zem.* ,,Co to pro pána boha říkám? Na nic takového se mě neptala? Proč jsem řekla něco takového?" *Kaguya se chvíli hádala sama se sebou ve svojí hlavě, ale nakonec opět promluvila a snažila se nějak objasnit Kami situaci, co se vlastně stalo.* M-Můžem něco podniknout...promiň, když mluvím s ostatními nějak víc, než jen že bych je pozdravila, začnu být nervózní. *Tuhle větu doprovázela se Kaguyina silně se červenající tvář a stydlivý pohled do země, jelikož se chtěla na chvíli vyhnout očnímu kontaktu Kami.* A co takového bychom podnikli? Já jsem ještě nikdy s nikým venku nebyla.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Mon Jan 27, 2020 4:48 pm
*Kami sleduje Kaguyu a přemýšlí, co jí říct, na to jak je nervózní.* V pohodě, *řekne jí jen a poté čeká, co jí řekne, jestli s ní někde půjde a nebo bude chtít jít domů.* Jasně v pohodě s knížek se sice dozvíš spoustu zajímavých věci, ale moc si spolu nepopovídáte, *řekne Kami. Nemyslela to nějak zle, ale je to pravda.* Tak můžeme jít třeba na hřiště nebo si jít společně zatrénovat nebo se tak projít, zajít třeba do cukrárny, jen si vybrat, co by jsi chtěla dělat, *řekne jí mile dívka. Aktuálně jí nic moc dalšího nenapadlo, ale možná ještě něco dalšího vymyslí, zatím by Kaguyi mohlo stačit toto.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Wed Jan 29, 2020 4:55 pm
Jasně, to vím, ale je to jednodušší, než se bavit s lidmi v mém věku. Někdy mívám i pocit, že oni nechtějí. Proto když mě například na akademii někdo požádá o pomoc, tak to vysvětluju s klidem, protože si představuju, že si to opakuju sama pro sebe a nikdo kolem není. Ale v přímém rozhovoru je to úplně jiná věc. *Poslední větu řekla takovým stylem, že posledních pár slov už si spíše jen mrmlala pod nos.* Ráda bych někam šla, ale fakt netuším. Nechám to na tobě. A trénovat...to asi nezvládnu dneska. ,,Možná, až se naučím nebýt tak nervózní před ostatními." *Doplnila větu, ale pouze ve své hlavě sama pro sebe.* Jak to děláš, že se působíš takklidně u cizích lidí? *Kaguya v tento moment mluvila docela hodně. Snažila se využít situace a zjišťovala co mohla. Všechno to dělala spíš pro to, aby se vyhla takovému tomu trapnému tichu, kterému se jí skoro nikdy nepodařilo uniknout a možná i proto je takhle nervózní.* ,,Kami působí v pohodě. Možná, když s ní budu trochu trávit čas, tak zbořím své hranice nervozity a budu se moct bavit se všemi ostatními jako normální holka..."
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Wed Jan 29, 2020 7:14 pm
*Kami si vyslechne dívku a pak se na chvíli zamyslí.* Aha, já tě chápu, *řekne jen, aby jí trochu povzbudila.* 'Hmm, jak bychom mohli zajít? Že bychom zašli třeba někde do cukrárny,' *řekne si v duchu dívka a pak si vyslechne další slova Kaguyi.* Hmm, jak to dělám? Nevím prostě tě znám od vidění, tak proč bych se měla bát s tebou mluvit? Na akademii se sice moc s nikým nebavíš, ale tak proč bych tě měla brát za nějakou divnou nebo tak, *poví dívka a na chvíli se zamyslí a doufá, že to neřekla špatně.* Tak co kdybychom zašli na něco dobrého do cukrárny, *navrhne dívka.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Sat Feb 15, 2020 3:01 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Thu Mar 05, 2020 7:41 pm
C mise: *Už je to nějakou dobu, co se Kami stala chuuninem, a tak se rozhodla, že je konečně čas se vydat na nějakou misi. Když přišla na místo, kde se mise přidělují, tak jí řekli, že mají už je jednu. Kami aniž by chvíli přemýšlela, tak se rozhodla, že si misi vezme. Když si přečte zadání, tak se trochu pousměje.* Takže najít obchodníka, který prodává nekvalitní zboží, *řekne Kami a pak se pomalu rozejde do ulic Suny. Když dojde do čtvrti, kde jsou různé obchody, tak si trochu smutně povzdechne, protože tam bylo hodně lidí.* ‘Sakra, tohle bude jediná překážka, tolik lidí tady,‘ *řekne si v duchu dívka a pak už se pomalu vydá kolem stánků a hledá obchodníka. Když projde jednu stranu, tak ho tam nenajde, tak se tady za rohem otočí a rozejde se na druhou stranu a hledá onoho muže.* ‘Hmm, zajímalo by mě, jak vůbec někdo může prodávat takové nekvalitní věci a ještě za to chtít nemalé peníze,‘ *řekne si v duchu Kami, protože tohle byly informace, které byly u zadání úkolu společně s fotkou oné osoby. Kami dále pokračuje v cestě a hledá onu osobu. Po nějaké chvíli si jí všimne, tak se pustí do práce. Dojde k onomu stánku a pak si tam začne prohlížet různé zbraně, které tam měl. Po chvíli si vezme do ruky jeden z šípů a pak ho začne trochu ohýbat, ale onen šíp hned praskne. / NPC Obchodník: Muž si Kami hned všimne. Naštvaně se na ní podívá a pak spustí.* Hej holka tohle zaplatíš, takto mi ničit mé zboží, *řekne muž./ Kami se na něj nějakou chvíli dívá a jen pokrčí rameny. Poté zlomený šíp hodí na hromadu a dívá se na další věci, které tam ten muž má./ NPC: Snaží se být v klidu, že si to s tou holkou vyříká, až tam nebudou jiní zákazníci a předstátními se tváří, že to byla jenom náhoda./ Kami si vezme do ruky jednu z šipek, které tam má do kuše a začne si jí prohlížet. Po nějaké chvíli ji trochu stiskne a šipka se zníčí.* Ups, *řekne jen Kami./ NPC: Už dost naštvaně se dívá na Kami, protože mu ničí jeho zboží. Když nikdo není u stánku, tak se na ní podívá.* Hej holčičko, zaplať za ty věci co jsi rozbila a vypadni, *řekne jí./ Kami se na něj jen naprosto nevinně dívá.* Nic platit nebudu, to vy. Máte tady nekvalitní zboží a ještě moc drahé, *řekne dívka./ NPC: Muž dojde k dívce a chce jí chytit, aby jí neutekla./ Kami se na muže dívá. Když je před ní, tak se mu podívá do očí. (Kanashibari no Jutsu) Následně onen muž je paralyzovaný. Kami se rychle napřáhne a dá mu ránu. Muž spadne na své zboží, stůl se pod ním zlomí a muž spadne na zem./ NPC:* Ty jsi mi zničila zboží, no počkej, *řekne muž zatím co se snaží dostat se ze svých věcí./ Kami se na něj jen dívá.* ‘Hmm, vypadá to, že i ten stůl snad vyráběl sám,‘ *povzdechne si v duchu. Následně vytáhne kunai a namíří ho na obchodníka, který se snaží zvednout se ze země.* Tak dost, nechci se tady s vámi rvát, půjdete se mnou nebo to dopadne špatně, *řekne Kami./NPC: Muž jen zaraženě hledí na Kami.* Tak fajn, stejně zjistíš, že jsi udělala chybu, *řekne muž./ Kami se jen pousměje.* A nebo to zjistíte vy, jdeme, *řekne jen Kami a pak se rozejde k místní policejní stanici. Tam jim řekne o co jde a dá jim popis mise a taky onoho muže, když jí řeknou, že může jít, tak jen souhlasně kývne hlavou a rozejde se pryč.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Thu Mar 05, 2020 7:43 pm
-Konec RPG-
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Sun Mar 08, 2020 2:16 pm
*Dnes bylo krásné sobotní ráno a Eren se rozhodl že půjde ven, koupit si nějaký hudební nástroj. Dlouho ho lákalo naučit se na něco hrát. Bohužel pro něj nic o nástrojích nevěděl. Byl oblečen do černé košile, černých bot a na tom všem měl svůj železný písek ve formě kabátu. Na čele měl svou shinobi čelenku. V oblasti ledvin měl tři pouzdra. V jednom pouzdru měl, kunaie a shurikeny a v dalších dvou měl papírky. Vyšel ze svého domu a namířil si to do ulic.* "Možná potkám někoho známého. Buď to Kami, Kaie nebo nějaké bývalé spolužáky z Akademie." *Pomyslel si a když dorazil do uličky Koyo, tak se začal rozhlížet po obchodech a doufal že najde obchod z hudebninami.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Sun Mar 08, 2020 2:28 pm
*Kureya zrovna seděl na střeše jednoho z domů v uličce Koyo. Byla sobota, takže neměl školu, a tak trávil ráno svou oblíbenou činností: meditací hrou na flétnu. Hrát na flétnu ho naučila jeho babička, když ještě žila. Seděl tedy v tureckém domu na okraji střechy a hrál. Oči měl zavřené a udržoval vnitřní klid. Bylo slunečno a docela horko, ostatně jako vždy, a tak měl Kureya na sobě pouze tričko, kraťasy a boty, vše v černém.* "Hm, tak co budu dělat dnes?" *Zeptal se sám sebe v duchu.* "Mohl bych se u někoho stavit, jestli nechce jít ven nebo tak něco. Taky bych se mohl věnovat tréninku. Jestli se chci brzo stát geninem tak to bude potřeba. A nakonec bych mohl strávit celý den touláním se vesnicí. Je vzrušující odpovědět na volání dobrodružství. No, zatím to nechám plynout a uvidím, co se bude dít." *Rozhodne se nakonec po přemýšlení a své soustředění přesune na hru na flétnu.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Sun Mar 08, 2020 2:40 pm
*Rozhlíží se když v tom uslyšel nějakou hudbu.* "Kdo to hraje?" *Pomyslel si a začal hledat toho kdo hraje. Když vtom zahlídl kluka, který seděl na střeše a na něco hrál.* "Na co to hraje? Zní to dobře." *Pomyslel si přišel k baráku, složil pečeť a vyšel po fasádě až na střechu.* Ahoj jak se jmenuješ? Zaslechl jsem jak hraješ a nutno říct že to zní dobře. *Eren si prohlédl chlapce a nevšiml si žádné čelenky.* Ty jsi ještě na Akademii viď. "Nedávno jsem byl ještě na Akademii ale podařila se mi geninská zkouška." Jak se jmenuje tenhle hudební nástroj?
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Sun Mar 08, 2020 3:50 pm
*Jen tak si hraje se zavřenýma očima, když vtom na něj někdo promluví. Otevře oči a vidí, že se na střeše zjevil nějaký kluk. Dohraje svou píseň a s úsměvem odpoví.* Jmenuji se Kureya, rád tě poznávám. Jaké je tvé jméno? *Zeptá se.* Děkuju, ale žádnej přeborník nejsem. Ano, jsem ještě student, už brzo snad budu genin, aspoň doufám. Tohle, to je prosím pěkně flétna, flétna shinobue, chceš-li. *Řekne s lehkým poklepáním na svůj nástroj.* Hraje se na ni tak, že foukáš dovnitř, a jak vzduch vychází ven, dřevo ho rozechvěje a vytvoří zvuk. Když pak různě zavřeš tyhle dírky prsty, vytváříš různé tóny. Přesně sám nevím jak to funguje, jak jsem říkal, nejsem žádný odborník. *Řekne se zasmáním.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Sun Mar 08, 2020 4:14 pm
*Poslechl si vše co mu řekl a poté se usmál a řekl.* Já jsem Eren z klanu Yumi. Flétna jo, mě spíše táhne nástroj do kterého nefoukáš ale hraješ na to jak na kytaru. *Kytara byl jediný nástroj který znal, jelikož na ni hrál jeden kluk, kterého Eren znal.* Hele geninské zkoušky jsou dost těžké. Slyšel jsi někdy o tom co budeš muset zvládnout? Není to nijak jednoduché, moc se na to netěš. Prosím tě kde jsou tady nějaké hudebniny? Chtěl bych si nějaký koupit a naučit se na něj. Jo už umíš nějaké techniky? Jak jsi na tom s taijutsu? *Zeptal se, podíval se do ulice a koukal se po obchodech, a doufal že zahlídne hudebniny.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Mon Mar 09, 2020 6:28 pm
*Chvíli zapřemýšlí.* Jako na kytaru jo? No, s tím moc zkušeností nemám, ale v obchodě ti snad poradí. *Odpoví mu s úsměvem. Poslouchá ho, když mluví o Genninské zkoušce.* Jo, slyšel jsem o tom. Nebudu lhát, netěším se na to, ale je to potřeba. Celý život budeme zabíjet, tak se to jednou musíme naučit. Taky se takhle vyfiltrují slabí lidé, kteří se nehodí být ninji. Vím, že to zní krutě, ale kdyby se to nestalo, mohlo by o život přijít spoustu lidí jen kvůli chybě těchto slabých lidí. *Řekne vážným hlasem.* Ale pryč od tohodle tématu, pojďme ti najít nějaký ten obchod, ať můžeme začít hrát spolu. *Prohlásí opět veselým hlasem, seskočí z budovy a vyrazí do ulice. Mávne rukou na Erena, aby šel za ním.* Techniky? No umím pár technik ranku E, nic speciálního. Ne, žádnou Taijutsu techniku ještě neumím, jsem spíše typ na Ninjutsu. Ale kdo ví, třeba se jednou něco naučím. *Řekne a pozoeně se dívá po nějakém tom obchodě.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Mon Mar 09, 2020 6:45 pm
*Když chlapec seskočil tak se Eren zasmál, vytvořil si ze železného písku schody po kterých sešel až ke Kureyovi. Když byl Eren u chlapce tak se všechen písek vrátil zpět do Erenova kabátu.* To co jsi řekl o geninských zkoušek bylo celkem bezcitné ale chápu to. Jen si dávej pozor na všechny kterým věříš. Právě ti jsou vždy nejhorší protivníci, jelikož na člověku kterého nemáš rád tak na něm ti nezáleží avšak na příteli ti záleží dost. Straň se všech. S nikým se nepřátel a trénuj sám. Přičemž se snaž aby jsi zjistil slabé a silné stránky všech studentů akademie.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Mon Mar 09, 2020 7:21 pm
Já vím, že je to bezcitné, ale taková je pravda. A pravda někdy bolí. Snažím se jen říct že to má svůj důvod a své opodstatnění. Nakonec, jak se říká, účel šlechtí prostředky ne? *Odpoví. Pečlivě poslouchá na rady, které mu dává. Přijde mu chladné, opustit své přátele, ale dává to smysl. Když by musel zabít kamaráda, bylo by to mnohem těžší, než zabít cizího kluka nebo děvče.* Jo, to dává smysl. Díky za rady. *Upřímně poděkuje. Pak ale jeho oko něco spatří. Je to obchod s hudebními potřebami.* Á, tady je to! Věděl jsem že to najdeme. Tak pojď, je čas vybrat ti nástroj. *Zvolá šťastně a hned se hrne do obchodu.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Mon Mar 09, 2020 8:13 pm
"Ten kluk mi připomíná Jina." *Pomyslel si když vyslechl to co mu Kureia řekl. Poté Kureia zahlédl obchod s hudebninami a tak do něj šli. V obchodě Eren viděl spoustu hudebních nástrojů, od dechových přes strunné až po bubny. Eren se rozhlížel a také si všiml že tam jsou i učebnice k jednotlivým nástrojům.* Co by jsi mi doporučil k prvnímu hraní na hudební nástroj? *Erenovy se zalíbila jedna z mandolín poprosil tedy prodavače jestli by si ji mohl vyzkoušet. Prodavač velmi ochotně podal Erenovi nástroj. Ten jej chytl do rukou, sedl si a začal skládat prsty na hmatníku a brnkat na struny.* Zní to dobře možná bych si to vzal. Co myslíš?
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Mon Mar 09, 2020 8:58 pm
Když vejdou dovnitř, Kureya je unešen pestrou paletou nástrojů, kterou tento obchod nabízí.* "Páni, je jich tu tolik!" *Řekne si v duchu a následuje Erena v prohlídce obchodu.* No, nevím. Jak jsem říkal, na hudbu nejsem odborník. Možná nám poradí prodavač. *Navrhne. Když si Eren vezme do rukou mandolínu a zahraje na ni, jen ho tiše pozoruje.* Hm, to by šlo. Kup si k tomu i učebnici, ať se můžeš učit. Ale nejdřív bych se poradil s obchodníkem, co by bylo nejlepší. *Řekne svůj názor Kureya.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Tue Mar 10, 2020 4:12 pm
*Erenovi se zvuk mandolíny dost líbí a tak se rozhodl že si jí pořídí. Vstal a šel za prodavačem. Položil mandolínu na stůl a řekl.* Prosím tenhle nástroj a nějakou učebnici plus vše co budu potřebovat. Obchodník se jen usmál. Otočil se něco vzal z regálu a poté se otočil zpět na Erena. Položil před něj ladičku, metronom trsátka a krabici do které dal mandolínu, vzal učebnici a dal ji na krabici. Eren zaplatil požadovanou cenu, poděkoval a odešel z obchodu.* "Bylo to dražší než jsem očekával." *Pomyslel si a poté řekl.* Díky za pomoc kamaráde. "Sakra zapoměl jsem jak se jmenuje." Jo když by jsi někdy něco potřeboval tak dej vědět. V klanu Yumi mě všichni znají takže ti poradí kde mě hledat.
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Wed Mar 11, 2020 7:55 pm
To víš, není to levný koníček, ale stojí to za to no ne? *Odpoví mu s úsměvem.* Hele, až se něco naučíš, tak si spolu můžeme zahrát co říkáš? *Navrhne.* Jo, když něco budu chtít, určitě se zastavím. *Řekne* "Klan Yumi jo? Co má asi za schopnosti." *Přemýšlí Kureya. Rozhodne se, že jeho zvědavost lze ukojit jen jedinou cestou.* Hele, jaké jsou vlastně schopnosti klanu Yumi? *Zeptá se Erena přímo. Nerad chodí kolem horké kaše a upřímně ho zajímalo, jaké jsou jejich techniky.* Když mi to řekneš, povím ti něco o technikách svého klanu. *Dodá s úsměvem, aby mu případně rozvázal jazyk.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Thu Mar 12, 2020 3:35 pm
Jo snad mi to půjde. "Mám mu vlastně říkat něco o klanových technikách? Hm možná jo říkal že mi poté řekne schopnosti svého klanu ale jestli to není jen léčka. Možná to je ještě student ale i tak bych měl být opatrný." *Pomyslel si přičemž se zamračil ale po chvíli se usmál.* "Nad jakými hloupostmi přemýšlím kdy bude chtít tak si schopnosti mého klanu zjistí." No techniky mého klanu jsou velmi zajímavé. *Jen co to dořekl tak si vyndal jeden papírek a hodil ho na popelnici. Papírek se roztočil jako shuriken a zabodl se do popelnice. (Kami Shuriken)* Techniky mého klanu používají papír. Jaký máš klan?  Kdy máš vlastně Geninské zkoušky? V čem máš výhody oproti svým spolužákům?
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Fri Mar 13, 2020 6:07 pm
Hm, papír jo? Docela zajímavé. Já jsem z klanu Toku. Používáme speciální bublifuk na tvorbu bublin, které pak různě využíváme. *Odpoví.* Genninské zkoušky? Kdy? Ještě nevím. Ale až přijdou, budu připraven. A jaké mám výhody? Řekl bych že připravenost. Teď nemyslím fyzickou, ani ve smyslu do dokonalosti vypilovaných technik, mluvím o psychické stránce a o síle vůle. V tomto ohledu jsem připraven.Všichni mí spolužáci mají k zabíjení jistý odpor, já to vidím jako nutné zlo. Já jsem jediný z nich připraven zabít, abych se mohl stát ninjou a splnit si svůj sen. Nejtěžší rozhodnutí vyžadují nejsilnější vůle, a má vůle je dost silná na to, abych splnil Genninskou zkoušku. Řekl bych, že to je moje výhoda oproti ostatním. *Řekne vážným a trochu chladným hlasem.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Sun Mar 15, 2020 12:47 pm
"Klan Toku? Škoda že je jen student a neumí žádné techniky svého klanu." No nemyslím si že by jsi byl připravený psychicky. Nikdo není. První zabití tě navždycky změní. Promiň ale právě jsi jen mluvka který neví o čem mluví. *V Erenově hlase byl znít vztek a jeho výraz se změnil. Poté vyndal dva papírky a hodil je po Kureyovi. (Kami Shuriken) Papírky se vy vzduchu roztočili a letěli přímo na Kureyu. Pokud se Kureya nevyhne tak papírky proletí kolem chlapcovi hlavy aniž by jej zranili.* Tak co jsi připravený?!
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Sun Mar 15, 2020 7:45 pm
*Vyslechne ho.* "No, asi má pravdu, nikdo není skutečně připraven." Asi máš pravdu, na to se nejde připravit. *Řekne Erenovi. Ten na něj ale mezitím hodil své dva papírové shurikeny.* Co to? *Zalekne se Kureya. Udělá kotrmelec dopředu, aby se shurikenům vyhnul.* A tohle mělo být jako co?! *Vykřikne nechápavě, protože nerozumí významu vyhozených shurikenů.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Sun Mar 15, 2020 7:54 pm
"Hm má celkem dobré reflexy." Jsi vyděšený že? No a teď si představ že ti tvůj učitel vybere jednoho ze tvých spolužáků a ty proti němu budeš stát tváří v tvář. Ten kdo se lekne tak ztratí koncentraci. Kdybych pokračoval tak dřív nebo později uděláš zásadní chybu, která tě bude stát život. "Je divné mu něco takového říkat když jsem jen genin a ještě jsem neměl ani žádnou misi typ D. Naštěstí už jsem bojoval na geninských zkouškách a taky jsem bojoval proti Kami a Kaiovi takže nějaké hodně menší zkušenosti mám. Minimálně oproti tady tomu klukovi." *Pomyslí si a dívá se na chlapce.* Souboj není sranda jasné. Nebude to jako na Akademii, kde jste se jen pošťuchovali. Tohle je něco úplně jiného.
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Sun Mar 15, 2020 8:03 pm
*Opět si ho vyslechne.* Vyděšený? Spíš překvapený. A i přes to jsem se vyhnul. Lidé, co předpovídají výsledky soubojů před tím, než se dané souboje odehrály jsou většinou těmi, kdo v nich zemřou. Protože ti lidé tak moc věří ve své vlastní proroctví, že si odmítají přiznat porážku a končí mrtvi. Možná jsem jenom nezkušený student, ale o boji toho vím hodně. Generaci po generaci se techniky mé rodiny zlepšovaly a zlepšovaly, a ty jsou teď ukryty ve mě. V mých žilách koluje ninjovská krev. *Odpoví mu suše. Občas když Kureyu někdo vyprovokuje, tak má tendence chovat se arogantně, jako teď.* Teď a tady před tebou přísahám, že se nezaleknu smrti. Genninsou zkoušku dokončím, ať skončí mou smrtí, nebo smrtí mého nepřítele. To přísahám. *Prohlásí vážně.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Mon Mar 16, 2020 8:43 am
*Vyslechne vše co mu Kureya řekne přičemž se hlasitě zasměje.* Máš odvahu a to je dobře. Jen dávej pozor aby tvá odvaha nebyla tvá zhouba. No velice rád jsem tě poznal. No snad se staneš Geninem a jednoho dne se potkáme. *Jen co to dořekl tak se vydal směrem k domu svých rodičů.* "Ten kluk si až moc věřil. Možná to přežije jelikož má celkem dobré reflexy ale budou dobré reflexy a jeho odvaha stačit?" *Pomyslel si a když přišel domů tak dal mandolínu a vše co k ní měl tak uklidil do skříně, kterou měl vedle své postele. Poté si lehl a přemýšlel co bude dělat dál.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Mon Mar 16, 2020 8:51 am
Taky jsem tě rád poznal. Ještě se uvidíme, to se neboj. Tak zatím. *Rozloučí se a vyrazí na cestu domů.*




Rpg ukončeno
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Tue Apr 07, 2020 2:37 pm
*Kami se akorát prochází uličkou Yuko a přemýšlí, co by mohla dělat, ale nějak moc jí nic nenapadá. Po nějaké chvíli se zastaví u jednoho stánku a koupí si dango. Oblečená v oblečení Čelenku Suny má kolem krku a je trochu myšlenkami mimo, jak se prochází ulicemi a přemýšlí, co by mohla dělat.* 'Hmm, opravdu by mě zajímalo, kde se asi nachází Kai, jestli už je po chuuninské zkoušce nebo ještě ne, protože už je to celkem dost dlouho co chz začaly.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Tue Apr 07, 2020 2:47 pm
*Eren byl oblečen do černé košile, černých kalhot, přes které měl opasek, na kterém měl tři pouzdra v jednom měl své shinobi vybavení a v ostatních měl své papírky ke klanové technice. Na tom všem měl svůj písečný kabát. ( Jiton Kontorōru) Eren se dnes jen procházel a přemýšlel co bude dnes dělat.* "Mohl bych jít na nějakou misi, nebo bych mohl jít do nějakého obchodu, možná trénovat nebo se jen tak flákat." *Pomyslel si, přišel k jednomu stánku, kde si koupil nanuk a pokračoval v cestě. Cestou se rozhlížel jestli nepotká někoho známého.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Tue Apr 07, 2020 6:01 pm
*Kai se před pár dny vrátil z Kirigakure, kde neuspěl. Od té doby vycházel z pokoje jen na jídlo, koupel a na WC. Nyní, po týdnu se rozhodl jít ven a trochu si vybít vztek. Oblékl se do tmavě černého oblečení, které mělo jednotnou barvu. Tohle bral, když byl naštvaný nebo zklamaný. Takto ho mohli vidět venku nesčetněkrát. Nyní vyšel ven a namířil si to do Uličky Yuko. Neměl nějak náladu skoro na nic a tak byl rád, alespoň, že ho při té procházce nikdo neznal a neptal se ho jak dopadl. To se ovšem mohlo rychle změnit, když uviděl Kami. Chtíc nechtíc, vykouzlilo mu to na tváři lehký usměv. Přeci jen kamarádka, se kterou se znal opravdu dlouho.* Ahoj Kami. *pozdravil. Nebylo znát, jestli je šťastný nebo naštvaný a ani to, jestli splnil zkoušku nebo ne. Ovšem, než stihl opět promluvit, uviděl další známou tvář. Podíval se na něj výrazem bez špetky emocí.* Ahoj Erene. *pozdravil když přišel k nim a sám se Kai podíval na oblohu.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Tue Apr 07, 2020 6:15 pm
*Kami pomalu pokračuje v cestě, když na ní najedou někdo promluví.* Ahoj Kaii, *řekne dívka a usměje se na něj.* Jak se vede, *zeptá se ho dívka celkem zvědavě,* 'Hmm popravdě jsem ani nevěděla, že už je zpět ze zkoušek,' *řekne si v duchu dívka. Když pak udělají několik kroků. Ve chvíli, když uvidí Erena, tak se jen trochu pousměje.* Ahoj Erene, *zavolá na něj dívka.* Hmm to je ale zajímavé, že jsme se tady tak všichni sešli, to jsem popravdě vůbec nečekala... Co třeba něco podniknout navrhne dívka a podívá se oba dva chlapce a čeká na jejich odpověď.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Tue Apr 07, 2020 7:07 pm
Ahoj jak se dnes máte? Dlouho jsme se takhle nesešli. *Řekl když si jich všiml. Přišel k nim a řekl.* Rád něco podniknu. *Jen co to dořekl tak se usmál.* Co je u vás nového? Kam chcete jít? Co chcete vlastně dělat? Můžeme jít trénovat nebo se jen procházet. Můžeme si sednout a jen mluvit, nebo si můžeme i něco koupit. Možná bych si koupil nějaké zbraně. Mám jenom kunaie a shurikeny. Nepočítám své papírky ke klanové technice. *Jen co to dořekl tak čekal, jak budou oba dva reagovat.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Wed Apr 08, 2020 6:40 am
Upřímně, momentálně nic moc. Potřebuju zesílit. *Poví Kai, než se tam ukáže Eren. Následně Kai hledí na nebe a přemýšlí nad budoucností. Z toho ho však vyruší Eren.* Jak sem říkal před chvílí Kami, teď úplně na nic. *řekne znova, dívající se na nebe. Na první pohled to vypadá, že Kaie něco trápí, nebo že je na něco naštvaný. Každý to může pochopit jinak.* Já měl dneska v plánu trénovat. *Řekne, podívá se na ty dva a nasadí odhodlaný pohled.* Musím trénovat víc než předtím. Zklamal sem sestru, zklamal sem sebe a zklamal sem vás dva. *Poví a podívá se na zem. Udělá dva kroky směrem na cvičiště a pak se otočí.* Jděte taky? Cestou vám řeknu klidně vše ohledně zkoušek, jestli budete chtít. *Dodá a pokračuje v cestě.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Ulička Yuko Empty Kami Kamai

Wed Apr 08, 2020 5:42 pm
*Kami se dívá na ty dva.* 'Přijde mi, že Kai je nějaký moc naštvaný a smutný, zajímalo by mě co se mu stalo,' *řekne si v duchu dívka.* Jo je to pravda, že jsme se celkem dlouho všichni tři nesetkali, *řekne souhlasně Kami.* Chceš jít trénovat, tak proč ne, mě je to celkem jedno, *řekne Kami a pak se rozejde za Kaiem. Když udělá pár kroků, tak se otočí na Erena, jestli jde tedy tady nebo si to nakonec rozmyslel.* 'Celkem jsem zvědavá, jestli se Kai za tu dobu co jsme se neviděli trochu změnil nebo ne,' *řekne si v duchu dívka.* Hej co kdybychom šli trénovat někde jinde, kde nás nebude nikdo rušit, *zeptá se dívka obou dvou. Pokud s tím budou souhlasit, tak se vydá tím směrem, jestli ne, tak jde dále směrem ke cvičišti.*
Sponsored content

Ulička Yuko Empty Re: Ulička Yuko

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru