Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Informační Centrum Empty Informační Centrum

Mon Nov 18, 2019 4:56 pm
Budova přilehlá k Náměstí, slouží jako informační centrum jak pro turisty a obyvatele vesnice, ale i jako centrála všech získaných informaci a sídlo Informátorů této vesnice.
avatar
Anonymní
Anonymní

Informační Centrum Empty Re: Informační Centrum

Fri Feb 21, 2020 2:09 pm
*Začal normální den.. Rogue vstával z postele a koukl se z okna.. Jenomže dneska měl oficiální misi u staříka v obchodě jako svojí první misi D. Zrovna vycházelo slunce a Rogue musel jít pomáhat staříkovi do obchodu.. Nedělalo mu to problém přece jenom nic to není a tak se zvedl z postele. Jak vstával šel ještě do koupelny a udělal základní hygienu. Vzpomněl si ,že dneska mají přijít nové zboží,ale co v něm bylo to opravdu nevěděl.
Vyšel z koupelny a šel do lednice ,kde si vzal mléko a nějaké ovoce ,které tam měl opláchnul je ve vodě a dal do misky.. Sklenici mléka si vypil a šel se obléct do nějakého normálního oblečení a čelenku jsem si připevnil na zadní očko aby mohla vyset.. A byl už připraven odejít do krámku. Vzal si jablko ,které bylo v misce a šel se obout a vyrazit na cestu.. Jak se obul zamknul za sebou dveře a šel do staříkovo obchodu..Když přicházel už tam byl pán s bednou plných knih a svitků..* “Noo tak to je otrava. Co se dá dělat dostal jsem to jako misi tak jí taky splním“ *Ani nevím o čem by měli být.. Ale to je asi jedno.. Vzal si od pána krabici a odnesl je do krámku.. Stařík mu prý právě zaplatil a řekl ať to nechá před vchodem.. Nejspíš počítal s tím ,že příjde na čas.. Jak vešel do obchodu stál stařík u pokladny a už ukazoval kam to chce..* “Co kdybych nepřišel.. Ahh to je jedno“ *Rogue pozdravil staříka a odnesl to tam kam ukazoval.. Řekl ,že na to má dneska celý den tak ať to udělám pečlivě a zašel někam pryč… Rogue se koukl na skříň kam to chce vyskládat bylo tam volné místo.. Ale takového prachu. Tak ještě zašel dozadu,kde by měli být nějaké základní potřeby na uklízení… Našel si kýbl a hadr abych dokázal utřít prach.. Napustil si kýbl a šel zpátky ke skříni,kde to měl vyskládat.. Tak pustil vodu a zkoušel jestli je voda dostatečně teplá. . Tak jsem se pustil do práce.. Přišel jsem ke skříni a utřel prach.. Kýbl odnes spolu s hadrem a pustil se do rozbalování krabice.. V krabici bylo spíše více knížek než svitků.. Tak se rozhodl začít s knihami.. Tak je postupně bral.. Viděl ,že některé jsou i o technikách a jejich klanech. Ale všechny je dával do poličky ve skříni.. Tak to ještě nějakou dobu pokračovalo a pak se pustil do svitků.. Na to tam měli speciální krabici,kde je stačilo pouze vysypat a nemusel se o nic starat.. Nějakou dobu mi to trvalo a stařík se přišel podívat jak mi to šlo.. Když mi to schválil řekl ,že můžu mít volno a odejít… Jak to řekl vyrazil na svoje trénovací místo do doja si trochu zatrénovat… Jak uplynul nějaký čas vrátil se na večer abych mohl vytřít obchod a ještě trochu poklidit.. Tak přišel do krámu stařík tam nebyl.. Rogue pouze otočil cedulku,že už je zavřeno.. Vzal si stejný kýbl jako předtím a napustil jsem si vodu. Tak se pustil do vytírání... Prvně začal zadní částí obchodu a pokračoval přes celou podlahu od zadní stěny až ke dveřím. Jak tak vytíral přemýšlel ,kdy se budou odehrávat chunniské zkoušky. Když jsem dotřel podlahu a uklidil zbývající prostředky.. Najednou se někde objevil stařík.. A řekl ,že mám pro dnešek hotovo. Rogue pouze vytáhl svitek na potvrzení a stařík to podepsal a tak Rogue ještě vyrazil do centrály ho odevzdat. A pak upaloval domu. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Informační Centrum Empty Re: Informační Centrum

Fri Feb 21, 2020 2:09 pm
KONEC RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Informační Centrum Empty Re: Informační Centrum

Mon Mar 02, 2020 4:57 pm
*Rogue se ráno ráno prochází po ulici a vyráží si pro další misi.. Jak šel tak po ulici,přemýšlel co vůbec můžu dostat za misi.. Nejspíš to nebude nějaké akční.. Prostě to bude nějaká otrava,kterou musí udělat pro vesnici a její obyvatele. Po nějaké době se už objevil u budovy , kde se vydávali svitky s misemi. Vešel dovnitř a bylo celkem rušno a tak jsem nějakou dobu čekal. Jak si sedl na lavičku tak si všímal všech co procházeli kolem a koukal na ně. Nějak moc ho nikdo moc nezaujal. Spíš to dělal jenom tak z nudy. Když na něj přišla řada, mohl si dokonce i vybrat. Měl buď jít na pole a sklízet úrodu a nebo mohl jít hlídat koně… Zamyslel se a přemýšlel jaké by to bylo. A tak se rozhodl celkem rychle. Vzal si svitek misí s koněm. Roztáhl svitek a zjistil ,kde se ranč vůbec nachází. Podle toho co nastudoval a přečetl si, se rozhodl vyrazit. A vyrazil na ranč,kde by to mělo být. Po nějaké době vyšel z hlavní části vesnice a byl jsem spíše na venkovské části vesnice,bylo tady i několik polí a farmiček v okolí ,kde se pěstovali různé obiloviny. Jak Rogue přicházel majitel se zrovna chystali na odjezd. Byl jsem rád ,že je ještě zastihl abych se mohl zeptat na to co je na něm tak zvláštního ,že se musí hlídat. Přišlo mu to opravdu zvláštní. Přicházel k majitelům.. * Dobrý den, Já jsem Rogue a jsem tady od toho abych šel hlídat vašeho koně.. /Majitel/ Ohh ahoj.. Tak to jsi ty.. doufám ,že bude hodný .. Bude běhat ve výběhu. Pokud budeš chtít, můžeš ho vyhřebelcovat a dát mu nějaké to jablíčko. Jinak by neměl být problém.. Doufám,že se nic nestane a bude to pouze den strávení na ranči.. Aspoň můžeš nasávat čerstvý vzduch.. *Majitelé odešli a já jsem se rozhodl jít dozadu kouknout se na výběh. Kůň byl ve výběhu a běhal do kola.. Tak se šel kouknout do stáje co tady vůbec mají. Jak Rogue vešel do stájí. Nebylo tady nic kromě jedné klece..spíše výběhu.. Na jednoho koně to bylo celkem velké.. A všude byli poháry.. Byl to nejspíš opravdový šampion. Vyšel jsem ze stodoly na louku,kde měl být údajný šampion. Jak jsem vyšel lekl jsem se… Nikde nebyl. Tak jsem rychle skočil do výběhu a šel ho hledat. Jak jsem se koukal po poli. Najednou jsem ho viděl ležet ve stínu od stromu. Tak jsem si ulevil a šel pro něj. Rozhodl jsem se ,že ho půjdu vyhřebelcovat a tak si ho vzal na uzdu a vzal do stáje. Přišli do stáje a šel si připravit věci do kumbálku ,kde měli nástroje a náčiní pro tuto činnost. Když se vrátil byl pryč. Už jsem nebyl tolik ve strachu ,že je pryč a tak jsem se jenom koukl před stodolu a opravdu tu nebyl.. Tak jsem okamžitě vyběhl ven a koukal na louku, kde byla otevřená branka od plotu, ale na louce jsem ho neviděl a tak jsem se rozhodl kouknout se více do prostoru. Rogue se rozhodl to prohledal snad všude okolo ranče. Když jsem se vracel k farmě majitelé už tam byli připravený.. Začal přemýšlet jak se z toho vykroutím. Ale nejspíš budu prostě muset říct pravdu.. Nijak si nepomůžu, když bude akorát lhát. Majitelé se na Rogueho už koukali a měli úsměv na tváři. A tak přicházel blíž a všiml si jak je branka zavřená. A když už byl blíž rak jsem začal mluvit , když už mě muselo být slyšet.* Zdravím mám špatnou zprávu.. Nedokázal jsem ho uhlídat.. Chtěl jsem ho jít vyhřebelcovat a nechal jsem *Majitelé mi skočili do řeči* Majitel Aleee ,co to povídáš. Kuň je živ a zdráv.. Odpočívá ve stínu.. *Jak to řekli otočil jsem se na louku a koukal do stínu,kde ležel i předtím a opravdu tam byl.. Ležel tam spokojeně a bez zranění..* Ahaa. Tak to je nejspíš jenom nedorozumnění.. Můžete mi prosím potvrdit jenom misi,že jsem tu byl. *Podává svitek,který majitel podepisuje..* Tak dobře děkuju za spolupráci a naviděnou. *Odešel z farmy a vyrazil do budovy s misemi,abych jí mohl odevzdat...*

avatar
Anonymní
Anonymní

Informační Centrum Empty Re: Informační Centrum

Mon Mar 02, 2020 4:57 pm
KONEC RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Informační Centrum Empty Kami Kamai

Sun Aug 23, 2020 8:45 pm
*Yin akorát skončila den na akademii a tak prochází ulicemi Konohy a míří si to pomalu domů. Akorát se nachází na náměstí a tak trochu přemýšlí, že se nakonec ještě nevydá dolů, ale půjde se trochu projít po vesnici. Trénovat se jí už dneska nechtělo a tak se prostě jen na chvíli projde, než se vydá domů. Na sobě má černou sukni a bílé tričko s krátkým rukávem. Vlasy má svázané stuhou do culíku. Akorát se nechází u informačního centra, tak ho obejde a pak pomalu pokračuje pryč od náměstí.* 'Hmm, tak kam se jako první podívám? Do parku nebo někde jinde,' *řekne si v duchu Yin.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Informační Centrum Empty Ningyo

Mon Aug 31, 2020 3:35 pm
*Zrovna mu skončilo vyučování, ale domů se mu nechtělo. Ráno totiž doma neumyl nádobí a ví, že se na něj kvůli tomu máma bude zlobit. Začal přemýšlet, co bude dělat, než půjde domů a hlavně přemýšlel i na výmluvou.*"Co kdybych jí řekl, že Shun přišel o dvacet minut dříve a chtěl jít trénovat před akademií"* Shun byl kamarád, který bydlel kousek a chodil s ním do třídy. Ningyo vždycky vymýšlel různé výmluvy, ale nakonec vždy poví pravdu. Měl na sobě dneska svůj oblíbený černý svetr a k tomu kraťasy. Venku bylo vedro, ale Ningyo si vždy chtěl chodit ve svetru.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Informační Centrum Empty Yin Kirihara

Mon Aug 31, 2020 3:58 pm
*Yin pokračuje v cestě, kdy si najednou všimne jednoho kluka, který jí přijde, že ho zná z akademie, ale je si jistá, že s ním nechodí do třídy, nejspíše ho potkávala na chodbě.* 'Hmm možná by bylo fajn si najít nějakého nového kamaráda, ale bude otrava se zase někým bavit a zjišťovat, co ho baví a takové věci, ale tak mi asi nic jiného nezbyde,' *pomyslí si Yin. Pomalu dojde k onomu klukovi a usměje se na něj.* Ahoj, *pozdraví Yin onoho kluka a doufá, že se s ní bude bavit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Informační Centrum Empty Ningyo

Thu Sep 03, 2020 11:18 am
*Zrovna se na své cestě a uzavřen ve svých myšlenkách dostal k Informačnímu centru. V tom na něj promluvila dívka, kterou už někde viděl, ale nevěděl kde.*"Tu zná.. Odkud? Ze hřiště, parku nebo akademie."*Navíc si nebyl jistý jestli skutečně mluvila na něj. Pomalu tedy otočil hlavou prvně doprava a pak doleva. Podíval se trochu udiveně na dívku a ukázal na sebe ukazováčkama na obou rukou.*Ahoj, to mluvíš na mě?*Zeptal se velmi nejistě. Nikdy s touto dívkou totiž nemluvil. Navíc jako kluk, který nepatři do žádného klanu, tak neměl tolik kamarádů, jako ostatní děti v akademii, které se znali už od mala z klanů listové vesnice.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Informační Centrum Empty Yin Kirihara

Fri Sep 04, 2020 11:58 am
*Yin sleduje reakci onoho.* Přesně tak, mluvila jsem na tebe, *poví mu milým hlasem.* Párkrát jsem tě viděla na chodbě v akademii, ale nějak nebyl čas na to tě oslovit. *poví mu.* 'Mno a co teď,' *řekne si v duchu Yin, vůbec nevěděla, o čem by se s ním mohla bavit nebo co by mohli dělat. Nakonec se rozhodla, že by se mu mohla představit.* Já jsem Yin a ty, *zeptá se ho a doufá, že se jí představí. Poté jí napadne další téma k diskusi a tak se zeptá.* Uhm, baví tě to na akademii, *zeptá se ho Yin.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Informační Centrum Empty Yin Kirihara

Mon Nov 02, 2020 9:30 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Wed Jul 20, 2022 5:01 pm
*Izumi se nakonec rozhodla, že v Konoze zůstane do dalšího dne. Další den ráno se oblékla [b]do[/], na pravé noze má pouzdro se zbraněmi, a na opaskem má kakuto a na druhé straně tanto. Ve svitku má ještě katanu. Když má vše, tak se rozejde do ulic Konohy. Nějakou chvíli tam jen tak chodí a přemýšlí, kde by se dneska mohla zajít podívat, ještě než se vydá zpět do Pevnosti Samurajů, ale nějak jí nic moc nenapadlo, že kdy se mohla zajít podívat. No nakonec se rozhodla, že se půjde podívat do tréninkové oblasti, jak se trénuje mimo pevnost, protože jí to celkem zajímalo. Bylo by fajn vidět trénovat někoho něco jiného než jen se zbraní.* 'Hmm, takže jak se znám, tak tam zůstanu skoro celý den a budu sledovat ostatní,' *řekne si v duchu Izumi a zasměje se tomu. Když se po nějaké době dostane do tréninkové oblasti, tak se tam nějakou chvíli prochází a hledá nějaké místo, kde by jí nikdo nemusel nějakou technikou ohrozit, ale zase aby měla dobrý výhled. Po nějaké chvíli to místo najde, tak se tam posadí a sleduje lidi okolo.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Re: Informační Centrum

Wed Jul 20, 2022 6:00 pm
*Když se Hana vrací z knihovny, rozejde se směrem k trénovací oblasti. V ruce svírá knihu o umění s Wakizashi. I když je ta zbraň poměrně velká, připadá jí to jako snadný začátek. Knihu si vybírala ne kvůli textu, ale rychle jí prolistovala a sledovala, zda jsou tam nějaké ilustrace. Sice jí bylo líto, že si mohla vypůjčit jen jednu. Její rozhodnutí bylo jasné, ta s nejvíce obrázky.* "Konečně knížka, kterou si i ráda přečtu. Sice jí musím do týdne vrátit, ale paní knihovnice byla moc hodná. I přes zákaz otce jí to vypůjčila a ani mu o tom neřekne. Snad." *Za sebou uslyší zlověstné vrčení a Hana se ani zpět nedívá. Knihu si dá do brašny a vydá se na útěk. Vběhne do uliček, protože tam má větší šanci zvýšit rozdíl mezi ní a tím hafanem. Cestou povalí jednoho muže, který rozhodně nečekal, že se někdo takhle rychle vyřítí z vedlejší uličky.* Omlouvám se. *Vykřikne Hana, avšak ten muž si stejně musel zanadávat.* "Možná se ten pes začne zaobírat tím mužem a mě nechá na pokoji." *Pomyslí si, avšak je to spíše milosrdná lež. Tenhle jí nikdy jen tak nenechá, pokud se někam neschová. Z přemýšlení jí vytrhne zuřivé štěkání ani ne uličku dále. Hana podklouzne pod stolem, u kterého byli dva lidé. Krom nadávek slyšela i tříštění porcelánu a ona věděla, že to zase bude průšvih, pokud jí chytí.* Moc mě to mrzí, ale vyřiďte si to s tím psem. *Zakřičí naléhavě. Už slyšela, jak se ten muž zvedá a začíná běžet, avšak pak rána. Když se Hana ohlédne, uvidí, že ten pes není ani tak moc blízko, jak si myslela, jelikož povalil chudáka muže. Když otočila hlavou, aby viděla, kam běží, před sebou uvidí ženu nesoucí košík plný ovoce.* Hano, tentokrát to nepodělej! *Řekne si důrazně, až výhružně v hlavě a použije techniku Kinobori no Waza. K jejímu překvapení už ten pocit chladu cítila při pomyšlení na běh po stěně. Žena zakřičela, protože věděla, že ta dívka před ní asi nehodlá zastavit, avšak nejspíše nečekala to, že poběží po zdi přímo nad ní. Zasalutuje a hrdě zvolá* Pěkné dopoledne. A dejte si pozor na toho psa za mnou. *Odpověď ani neslyšela, pokud ta žena vůbec něco řekla. Štěkot psa se vzdaloval, i Hana by chtěla, jenže si chce udržovat kondičku. Pak začne znovu běhat po zemi, přeci jen jí to vysiluje méně. Ještě proběhne pár uliček, naštěstí prázdných, a vyběhne naproti tréninkové oblasti. Když vidí, že tam jsou i její spolužáci a využívají ty svoje techniky, trochu se naštve* "No jo, to se vám to trénuje, když při tom podvádíte." *Ani se za nimi neohlíží a snaží se neposlouchat, i když určitě nějaké posměšky na její osobu zazněli přes celou oblast. Svůj smutek a vztek nedá najevo, takovou radost jim neudělá. Na jejím oblíbeném místě, kdy vždy byla s Misaki je však někdo cizí. Když si toho všimne, pomyslí si:* "Prvně pes a pak mé oblíbené místo, co se dnes ještě může pokazit?" *Nakonec dojde k té ženě a sedne si pod stín stromu, vytahujíc knihu. Po otevření obsahu si přečte slovo autorky a je jí jedno, že každý může vidět na obalu mladou kunoichi s Wakizashi, jak bojuje proti lidem.* "vy máte ninjutsu, já mám kenjutsu, pokud mě budou otravovat, dám jim to pořádně na zkouškách sežrat."
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Wed Jul 20, 2022 6:11 pm
*Sedí a dívá se před sebe na nějaké studenty z akadmie, kteří tam trénují své techniky. Izumi je znala všechny, ale uměla jen některé, hlavně ty základní, které jí Nyoko naučila. Po chvíli si vedle ní sedne nějaká dívka. Izumi na to nereaguje a dívá se před sebe, až do momentu, kdy dívka vytáhne knihu. Když uvidí tu knihu, tak trochu překvapeně zamrká, protože to je jedna z knih, které v pevnosti byly, takže jí kdysi dávno četla.* 'Hmm, tady chce někdo umět bojovat se zbraněmi, ale nevím začínat zrovna tímto,' *řekne si v duchu Izumi a raději neřekne ani slovo. Po chvíli se zvedne ze země a trochu se protáhne. Rozejd se k jednomu z tréninkových panáků, kteří tam jsou a trochu si je prohlédne.* 'Mno, raději bych byla v penosti a měla tam věci k tréninku, které máme, takže si trénink nechám až na doma... Takže jak se zabavím,' *řekne si v duchu Izumi. Nad levou nohou se jí ve větru zatřepotal znak samurajů.* „Ehm, Ahoj. Neměla by jsi lepší začínat se učit třeba s něčím jiným než zrovna s Wakizashi,“ *zeptá se trochu zvědavě dívky, přesto že ona sama začínala rovnou s katanou.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Re: Informační Centrum

Wed Jul 20, 2022 6:38 pm
*Hana dočte slova autorky a v duchu si řekne* "Tohle přesně bych potřebovala slyšet. Jak motivující a pravdivé. Přeci, každý se s tím může umět naučit, není o snad pravda. Jen by potřebovali cvičit trochu více se zbraní než nad technikami." *Při těchto myšlenkách se usměje a otočí na další stránku. Je tam spoustu Wakizashi, každá jinak dekorovaná. Haně se líbili všechny, ale nejvíce se jí líbili s rukojetí zeleno-černou či fialovo-černou. Otočí na další stránku, kde autorka vypráví legendy o bájných šermířích. Hana hltá všechna slova a dochází do rozpoložení vnitřního klidu. Když Hana otáčela na další stránku, ta žena někam vstala.* "To už je jedno, klidně ať si na tu lavičku sedne někdo jiný, já už si své útulné místečko našla." *Propluje jí hlavou. Čte dále, když uvidí, že k ní ta žena jde. Záložku si položí na konec odstavce a podívá se na ní. Najednou si všimne něčeho zvláštního. Nevidí na ní ochranou pásku, kterou mají snad všichni shinobi, místo toho má nějaký znak. Na chvíli opět knihu otevře a podívá se na první ilustraci. Jeden muž má podobný znak. Jakmile se podívá dolů na popisek, uvidí jen jedno slovo: 'Samurai.' Když na ní promluví, zavře knihu a rychle si klekne, jako to bylo na tom obrázku. Její otázka jí trochu zarazila, ale sama se zamyslela* "No, boj s kunai mi jde celkem dobře a párkrát jsem trénovala s tanto, díky mé sensei Misaki. Ale jak jí to mám říci, aby si nemyslela, že klamu?" *Z úst jí pak vyjde zaskočeným hláskem* No... víte... Kunai už pořádně ovládám.... Dokonce jsem i... párkrát cvičila s tanto... A Wakizashi mi přijde... že by pro mě mohla být ideální... Abych nemusela tak moc... tělo na tělo...
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Wed Jul 20, 2022 6:52 pm
*Všomne si, že si jí ona dívka prohlíží, ale Izumi to je celkem jedno. Když pak začne mluvit, tak se pousměje.* „Aha, mno pro někoho, kdo jde hlavně ninjutsu je to fajn, ale pak máš možná lepší se učit rovnou s normální katanou než Wakizashi, protože je kratší než normální Katana, ale to zase záleží, kdo co preferuje no,“ *poví celkem zamyšleně Izumi. Ona sama moc Wakizashi nepoužívala, když už přišla o zbraň, kterou používá pořád, což je Kakuto, tak si odpočetí náhradní zbraň ze svitku nebo případně rovnou vyrobí nějakou z Shoutonu, což pro ní taky byla jedna z možností.* „Ty chodíš na akademii nebo už jsi shinobi,“ *zeptá se jí, i když měla takový pocit, že to bude teprve studentka akademie, protože u ní nikde neviděla čelenku Konohy. Poté se trochu protáhne, ale vidí, že u sebe nemá dívka stejně žádnou zbraň.* „Hmm teorie je dobrá, ale je fajn u toho mít i nějakou praktickou část,“ *poví jí Misaki.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Wed Jul 20, 2022 7:08 pm
*Když jí paní se znamením samurai odpoví, jen řekne:* Víte, mě moc ninjutsu ani nejde. Chci se specializovat pak na zbraně, ale techniky jsou nutnost, jak projít. A navíc, když už to po nás chtějí, tak se tomu věnovat chtě nechtě musím. A navíc je katana moc drahá a já se chci zlepšovat se zbraní co nejdříve. Není vlastně náhodou Wakizashi pro šermíře i náhradní zbraň? Protože co jsem jednou četla, tak občas i bývá, což je další důvod, proč se s ní učit. *Pak tu paní sleduje a když vidí, že si pomocí nějakého krystalu vytvořila katanu, myslela si, že zemřela a přišla do ráje. Plně okouzlená se na ní dívá a když se jí zeptá na akademii, rozčarovaným hlasem odvětí:* No ano, zatím na akademii chodím... Ale tohle, co jste dokázala je úžasné. Ta katana vypadá nádherně, jako vytržená z malířského plátna. *Když si všimne, že si jí prohlíží, jen si zkontroluje oblek, zda si někde neudělala při útěku díru.* "Uf.. planý poplach" *oddechne si a vyslyší její další větu.* Jo, já vím. Zbraň si plánuji co nejdříve koupit, protože na nauku o typu menší katany se vůbec kunai nehodí. Nebo mi to tak alespoň přijde... *Řekne Hana trochu nejistě.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Wed Jul 20, 2022 7:39 pm
*Nad jejími slovy se na nějakou chvíli zamyslí.*Aha, mno abych řekla pravdu, tak mě ninjutsu, jde tak normálně, ale neměla jsem moc možnost se ho učit,“ *poví jí Izumi, protože v pevnosti bylo hodně dlouho ninjutsu zakázané. Mohla umět jen pár obyčejných technik, které se učili na akademii a takové, které byly potřeba k samurajských technikám. Když zmizí, že chodí na akademii, tak se jen trochu pousměje.* „Mno abych řekla pravdu, tak já jsem na akademii nikdy nechodila,“ *poví jí Izumi, protože to byla pravda, pár technik jí naučila Nyoko a zbytek se učila sama.* „Mimochodem já jsem Izumi a jsem z Pevnosti Samurajů,“ *představí se jí Izumi. Poté se na nějakou chvíli odmlčí.* „Mno učit se s kunai a shurikeny je jedna věc, ale pak se učit s katanami je úplně jiné,“ *poví Izumi a pak se na nějakou chvíli zamyslí. Poté vytáhne svitek, ze kterého odpečetí dvě věci. První je obyčená katana, kterou nosila jako náhradní a pak odpečetí ještě druhou katanu, která je už na první pohled jiná než obyčejná katana.* „Vzhledem k tomu, že se nudím, tak ti můžu ukázat nějaké základní pohyby, které by ti mohly celkem pomoct, ale nečekej nějaké zázraky, natož nějaké techniky od samurajů, ty můžu učit pouze lidi v pevnosti,“ *poví Izumi a mile se na dívku usměje. Poté se vezme do ruky zbraň a pak ukáže na katanu, která leží na zemi, aby si jí dívka vzala.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Wed Jul 20, 2022 8:01 pm
*Když zmíní, že nemusela docházet na akademii, jen s klidem řekne:* Nebojte, o nic jste nepřišla. Jen několik hodin buzerace a trapasů. Občas i zesměšňování a nucení dělat věci, které nechcete. *Pak se jen s děsem podívá, když řekne, že je z pevnosti samurajů. Otec o těch pevnostech vyprávěl, že unáší děti a pak je zbavují všeho. Emocí, svého já i jejich milovaných a potom z nich dělají nemilostné vrahy a zabijáky. Tato děsivá představa u Hany vyvolala i mírné třesení rukou i nohou.* Těší... mě... Já jsem... Hana... *Vykoktá ze sebe. Takhle těžko jí snad nikdy nebylo a k tomu se jí začala trochu motat hlava.* "Je to ze sluníčka, nebo snad z toho stresu?" *pomyslí si Hana. Poté, co jí řekne o rozdílech ze sebe vysouká:* A... ano... To vím.. Proto se to... chci učit.. již nyní... *skloní pohled k zemi.* "Potřebuji se uklidnit. V klidu Hano, bude to dobrý.. Jsi v bezpečí.. Nic jsi nikomu neudělala.. Pokud neví něco o tom posledním závodu se psem. A sakra, jsem v průšvihu? Vytahuje svitek, jsou to snad pouta, nebo snad zbraně. Proč by za pár zničeného porcelánu mě chtěla zabít? Neměli by jí v tom ANBU zabránit? Prosím, ještě nechci umřít." *Jí proudí hlavou. Když vyvolá dvě katany, srdce se jí zastaví, tělo ne a ne se pohnout. Oči upřené na nástroj jejího posledního okamžiku.* "Tati, omlouvám se, že jsem se nechtěla učit ninjutsu. Doufám, že nebudeš moc smutný, jako když jsme přišli o maminku." *Z absolutního teroru jí vytrhne hlas Izumi. Když to vyslechne, stále vyděšená jen naprázdno polkne a odvětí:* Jistě.... *Když jí Izumi naznačí, že si má zbraň vypůjčit, jde k ní, ale teror v jejích očích nelze popřít. Třesoucíma rukama sahá po zbrani, očekávajíc prudkou bolest, jelikož je teď v dokonalé poloze na odseknutí hlavy. Když rukojeť chytne, rychle se zvedne a oddychne si. Klid se začne rozlévat do jejího těla, ale rychle bušící srdce, ani roztěkané oči tomu moc nepomáhají.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Wed Jul 20, 2022 9:27 pm
*Izumi poslouchá slova Hany.* „Mě učila Nyoko jen základy, které byly potřeba,“ *poví Izumi.* „Těší mě,“ *poví jí milým hlasem Izumi. Když vidí, že je nervózní, tak se na ní ještě nějakou chvíli dívá, než se začne smát.* „Hej mě se fakt bát nemusíš, nemám v plánu ti nějak ublížit nebo tě zabít,“ *poví jí Izumi, protože Hana vypadala jako kdyby jí měla Izumi za chvíli sežrat nebo kdo ví co.* „Nemám v plánu ti nic udělat,“ *poví jí Izumi a následně se rozejde za Hanu.* „Něco zkusíme, zavři oči a uvolni se,“ *poví jí Izumi naprosto klidně. Pokud to udělá, tak do ní lehce strčí, aby začala padat dopředu. Izumi je zvědavá, kterou nohou půjde dopředu jako první, protože to je její dominantí strana a v té by pak měla držet katanu.* „Víš, nebýt samurajů, tak jsem dodnes jen obyčejná osoba, která by měla těždý život v sirotčinci,“ *poví Izumi trochu smutně.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Thu Jul 21, 2022 12:20 am
*Když Izumi odpoví, těší mě, nuceně kývne hlavou. Za žádnou cenu si jí nechce znepřátelit ještě více. Co když už má plán, jak jí potrestat.* “Ale jak o tom může vědět, vždyť není ANBU. Nebo mě snad sledovala a ANBU jí naprášili mojí totožnost. Co mě to napadlo, vždyť jsem jí dala úžasnou příležitost. Nikdo by to teď neviděl a křik by mi moc nepomohl, zacpala by mi ústa. Neříkala Misaki, že je lovkyně odměn? Měla bych se jí zeptat, jaké má vztahy se samuraji.“ *Z myšlení jí probere fakt, když samurajka říká, že jí neplánuje ublížit.* “Mám jí věřit? Co když je to jen věc, kterou říká všem? Proč přichází blíže. Ano, držím sice zbraň, ale proti ní nemám šanci. Mám to brát jako duel, jako vykoupení svých hříchů? Ale to by mi snad řekla, ne? Nemají samurajové tu svojí čest?“ *Když Izumi vstoupí mimo zorné pole Hany, začne zhluboka dýchat a hlasitě vydechovat* “Je to tady, poslední momenty Hanagasaku Naitosutōkā. A to jsem chtěla dosáhnout hodně věcí. Otče, pokud toto setkání přežiji, tak si koupím zbraň! Protože za to, že na mě posíláš samuraje, si to zasloužím. Jen to štípne, ucítím bolest jen chvíli. Hlavně sebou nesmím cukat, aby ten průsek byl čistý a měla jsem to rychle za sebou.“ *Nakonec se uklidní a cítí, jako by jí strčila. Hana vykročí levou nohou, ale z toho šoku pustí i katanu na zem ze své levé ruky. Pak spadne a rychle se zvedne, čelem k Izumi. Nedůvěřivě a vystrašeně jí sleduje a hlavně sleduje její zbraň. Když jí poví o sirotčinci, strach náhle opadne.* “To mi otec lhal i v tomto, nebo je tohle jen výjimka? Radši bych se na to asi ptát neměla, pak bych jí dala i důvod na mě zaútočit. Nesmím jí vyprovokovat.“ Takže… *prázdně polkne* vás samurajové vlastně zachránili? *Hana nejprve zvedne katanu a, tentokrát více jistě, vykročí směrem k Izumi. Hana udělá rozestup dva kroky, hluboce se ukloní a odvětí.* Omlouvám se… Jen… nikdy jsem nepotkala samuraje… A tak si nejsem jistá.. jak se chovat. Máte tu svojí etiketu…. A prý se očekává i nějaké speciální chování od těch, se kterými se bavíte.. A právě tato kniha.. hned slova autorky.. dávala etiketě velkou váhu.. *Stále v úklonu jen čeká a v její hlavě strach. Ano, bylo to tam zmíněno, ale nepřiznala svůj strach. A ví, že samurajům, stejně jako ANBU a podobným, by se lhát nemělo.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Thu Jul 21, 2022 6:02 pm
*Jen tam tak stojí a lseduje Hanu. Byla z toho trochu nesvá, když Hana vypadala, že z ní snad za chvíli strachy omdlí. Když vykročí levou novou, tak se jen trochu pousměje.* 'Takže levačka,' *proletí jí hlavou. Nad její otázkou jen souhlavně kývne hlavou a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Proč se mě vlastně tak bojíš? Fakt nemám dost ti nic udělat nebo tě někde tahat,“ *poví jí Izumi, proč by to dělala, ona prostě jen chtěla zabít čas.* „Pokud chceš bojovat se zbraněmi, tak dělej věci, které by mohly nepřítele zmást, třeba přehazovat před útokem zbraň z ruky do ruky,“ *poví Izumi a pak se na chvíli odmlčí.* „Další věc, kterou budeš potřebovat je rychlost, bez ní jsi celkem v háji,“ *poví jí Misaki. Následně si dá katanu za opasek a rozběhne se proti tréninkovému kůlu. Celou dobu má katanu schovanou v pouzdře, až skoro u něj katanu vytáhne a rychle sekne a zastaví se pár metrů za ní. V kůlu je vidět seknutí, ale nepřelomil se.* „Hlavně se budeš muset naučit zablokovat nepřítele,“ *poví jí Izumi. Poté k ní dojde.* „Tak ukaž, jak umíš blokovat útoky, ale tu katanu nech raději v pouzdře,“ *poví jí Misaki. Poté vezme svou katanu, kterou nechala v pouzdře, protože jí nechtěla ublířit a rychlostí 1 míří sek na její pravou nohu, na stehno. Jen to velmi pomalu, takže doufala, že Hana bude mít dost času zareagovat.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Thu Jul 21, 2022 7:23 pm
*Když se Hany začne Izumi vyptávat ohledně jejího strachu, jen odpoví:* No, víš... Nikdy jsem žádného samuraje neviděla a vždy mi o nich byly říkané různé věci... *Smutně se podívá do země. Pak sleduje Izumi, když jí předvádí, jak správně útočit a její vyprávění poslouchá. Na jednu stranu je ráda, že jí někdo v tomto pomáhá, ale ví, že kdyby věděla, co vlastně Hana provedla, tak by jí asi nic nenaučí. Pocítila poprvé, jak jí její svědomí tíží.* Takže nepřítele překvapit, jo, to bych asi nějak dovedla. Snad *řekne při odmlce Izumi a na její další větu reaguje:* Tak rychlá docela jsem. Dokážu běžet hodně rychle a vytrvale, když mě nahání pes nebo naštvaní důchodci. *mírně se usměje, aby to přinejhorším mohla skrýt za vtipnou metaforu. Následně, jak jí řekne o obraně, řekne:* Víš, s nikým jsem neměla možnost trénovat s tak velkou zbraní obranu, ale vynasnažím se, abych byla co nejlepší.*Když vidí, že se na ní snaží zaútočit, pokusí se co nejrychleji může ránu vyblokovat. I když ví, že to dělá schválně tak je za to ráda, ví, že by při normálních okolnostech neměla šanci. A když útok vyblokuje, udělá rychlostí 2 náhlý protiútok. Ví, že se jí to na sto procent nepovede, ale minimálně to Izumi může překvapit, pokud to však nečekala.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Thu Jul 21, 2022 7:29 pm
*Vyslechne si její slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Mno s těma staršíma by jsi musela mluvit moc zdvořile, ale mě je to asi cekem jedno,“ *poví jí Izumi.O tom, jaké věci jí byly říkané, tak raději nic neřekne, protože jí bylo jasné, že někteří lidé mají různé názory. Poté si jen poslouchá a souhlasně kývne hlavou, protože byla celkem zvědavá, co jí půjde na co ne. Když se jí její první útok povede vykrýt, tak se jen trochu pousměje, protože Izumi na ní šla opravdu pomalu a skoro žádnou silou, protože nechtěla jí nějak ublížit. Poté její útok zablokuje a katanu si dá zpět k pasu. Poté znovu zaútočí na Hanu a tentokrát míří na její pravý bok rychlostí 2, protože chtěla vidět, jak se tomu dokáže ubránit.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Thu Jul 21, 2022 8:15 pm
*Když vidí, že to čekala, jen si v hlavě pomyslí:* "Sakra, takže to čekala. Takže jsem jí asi zklamala a už to nepůjde vzít zpět." *Když v tu náhle vidí, že na něj letí další útok. Rychle se vytrhne z myšlení a pokusí se to zablokovat. Celkem jí to překvapilo, protože nečekala takhle po sobě ty útoky. Udělá úkrok zpět a tu katanu sevře ještě více.* "Hano, neboj, určitě tě jen zkouší. Ano, sice nemáš šanci jí trefit, ale můžeš se o to alespoň pokusit. Není to tak strašné, ale raději bych se měla potom zeptat, jak si vedu. Určitě jsem zklamání, ale možná byl někdo horší. Ne, to si jen nejspíš nalhávám. Sakra, nejlepší příležitost a takto promarnit první a nejspíše i poslední šanci se stát šermířkou." *Když se tou čepelí srazí a je pro Hanu nemožné udělat výpad, udělá krok vzad a připravuje se na další výpad s kamennou tváří.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Thu Jul 21, 2022 8:23 pm
*Izumi sleduje výraz Hany a má takový pocit, že je pořád z něčeho nervózní, ale raději to nechtěla nějak moc rozebírat, protože by se možná pak Hana cítila divně, takže pokračovala. Když se jí její útok povede zablokovat, tak se trochu pousměje. Následně udělá krok k ní a tentokrát vede sek seshora s úmyslem jí seknout do ramena. Tento trénink s Nyoko si moc dobře pamatuje, jak bávala samá modřila, ale hodně jí to pomohlo se zlepšit.* 'Mno jsem zvědavá, jak dlouho jetšě vydží, protože tohle není až tak moc jednoduchý trénink a to jí ještě šetřím na rozdíl toho, jak jsem trénovala s Nyoko,' *řekne si v duchu Izumi.* „Když už nebudeš moc pokračovat, tak toho můžeme nechat,“ *poví jí a poté vede znovu sek na její rameno.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Re: Informační Centrum

Thu Jul 21, 2022 8:57 pm
*Hana vyčkává ten útok, avšak nečeká trajektorii. Rychle dá svojí katanu nad sebe, avšak ta rychlost a síla je mnohem větší, než by dokázala ustát. I když se o to pokusila, rána jí nepříjemně padla do ramena. Prudká bolest jí proudí do těla, avšak jí povolí pravé koleno. Bolest sice tříští její rameno, avšak koleno se snaží silou vůle držet, aby nepoklekla.* "Jau, to je bolest. Tak takhle to vypadá při skutečném tréninku, bolí to strašně moc a určitě z toho bude modřina. Otec mě zabije a určitě se bude ptát, kde jsem s tím přišla. Musím si pak něco vymyslet." *Nakonec však bolest zvítězí a pravá noha se podlomí a poklekne. Když jí však Izumi řekne, že toho mohou kdykoliv přestat, ihned se zvedne i s menším bolestivým nářkem.* Stále mohu... *Řekne s bolestí v hlase a katanu opět připraví do defenzivní pozice.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Thu Jul 21, 2022 9:11 pm
*Stojí před Hanou a když spadne na koleno, tak se jen pousměje.* „Jako celkem ti to jde, jen budeš muset vytrénovat fyzičku, aby jsi byla rychlejší a obratnější,“ *poví jí Izumi a poté počká až vstane.* „Tyhle poslední dva útoky se mnou moje sensei trénovala celkem dlouho, dokud jsem se je nenaučila vykrývat, takže jsem byla celá modrá, ale časem si na to zvykneš. I když je pravda, že my jsme používali jen Bokkeny, ale zase na druhou stranu mě tam nešetřila.. A navíc, ty máš jednu výhodu, když přijdeš domů, tak si napustíš horkou vanu a odpočineš si, ale v pevnosti teče jen studená voda,“ *poví jí Izumi a pak se odmlčí. Poté opět sekne katanou a míří na její rameno, ale tentokrát na levé a doufá, že se jí povede ten útok zatavit.* 'To už je tak moc dávno, co jsem trénovala tohle s Nyoko,' *řekne si v duchu Izumi.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Thu Jul 21, 2022 9:34 pm
Vím, musím víc... *řekne, když se ještě zvedá. Ramenem trochu švihne na stranu, aby uvolnila bolest i tlak. Při dalších slovech Izumi trochu Hana zesmutní.* Ta výhoda... mi k ničemu není... Když otec zjistí... co teď dělám... tak mě zbije jak psa... Až přijdu domů... bude to v háji... Ale mnohokráte děkuji... bolest mi při tréninku... chyběla... *I přes veškerou bolest se rozhodne čelit této ráně. Zatne co nejpevněji katanu, až jí zbělají klouby. Nastaví čepel proti ní a při prudkém nárazu udělá krok vzad, avšak se jakoby s Izumi přetlačuje. Nechce si tu ránu nechat líbit, ale postupně cítí, že slábne.* "Prosím, prosím, ať tu ránu už nechá. Stačí už tak, že budu poslouchat přednášku o jednom rameni, ale u obou to bude už herdek podezřelí. Doufám, že za chvíli ten tlak povolí, protože to nedám. Nejsem tak silná, jsem teď jen zranitelná a za chvíli nejspíše i zbitá."
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Thu Jul 21, 2022 10:02 pm
*Izumi stojí a poslouchá slova Hany.* „Ah, tak to ti nezávidím, protože to máš celkem na prd, že si nemůžeš trénovat co chceš,“ *poví jí Izumi a trochu smutně si povzdechne.* „Nemáš za co, když jsem ti mohla aspoň trochu pomoct, tak snad ti to k něčemu bude,“ *poví jí Izumi, protože měla takový pocit, že jí tohle mohlo aspoň trochu pomoct, i když poslední dobou měla takový pocit, že si nemůže být vůbec ničím jistá.* „Mno dneska už toho tréninku raději necháme,“ *poví jí Izumi a následně vytáhne svitek, ve kterém měla zapečetěné zbraně.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Re: Informační Centrum

Thu Jul 21, 2022 10:14 pm
No... dobrá... *Řekne Hana, ještě udýchaná.* Ale kdyby.... jste měla nějaký... úkol... Hana je vždy... k... dispozici. *Pak si chytne to rameno a trochu to její oblečení odhrne* "Jo, to bude solidní modřina. A stále to bolí jak čert a navíc to je větší, mnohem větší, než jsem si myslela." *Pomyslí si a přitom předá jí katanu. Když však uslyší o konci tréninku, trochu zesmutní a řekne, již klidným hlasem s mírnými známkami únavy:* No jistě. Moc ráda jsem vás poznala.. Možná se ještě někdy uvidíme.. snad... *Přičemž jí sleduje a ještě si na chvíli klekne na zem. Když z těla ten adrenalin vyprchal, je to snad ještě horší a štípe to jako tisíce a tisíce senbonů v rameni.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Fri Jul 22, 2022 12:03 pm
*Izumi se jen pousměje.* „Fajn, to si budu pamatovat. Myslím, že se sem ještě někdy určitě podívám,“ *poví jí Izumi a pak se pousměje.* „Já pocházím ze Suny a abych řekla pravdu, tak mi ani velká vesnice moc nechybí,“ *poví Izumi spíše pro sebe. Následně se na chvíli zamyslí. Následně položí katanu na zem a trochu se protáhne.* „Abych řekla pravdu, tak já nějaké ninjutsu používám, ale hodně dlouho se nesmělo v pevnosti používat, tak jsem musela chodit mimo pevnost a trénovat tam, jediný, kdo to věděl byla Nyoko,“ * poví Izumi a při vzpomínce se jen pousměje. Následně složí několik pečetí a kolem Izumi se objeví deset krystalových shurikenů, které se roztočí a následně se zabodají do dřeva. „Jestli tu Katanu chceš, tak si jí klidně nech, vyrobím si novou a pokud se ti povede ty shurikeny vytáhnout, tak taky,“ *poví jí Izumi a následně vezma obyčejnou katanu a začne jí pečetit do svitku, protože se jí je obě nechtělo nosit u sebe.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Hanagasaku Naitosutōkā

Fri Jul 22, 2022 5:54 pm
*Když Izumi poví, že si bude na ní pamatovat, usměje se i přes palčivou bolest.* "Pamatovat si na mě? Někdo s mocí jako ona? Asi jsem na ní udělala dojem, když jsem i přes neschopnost mých nohou chtěla pokračovat, nebo se prostě jen nudila.." *Při této myšlence se postaví na nohy, i když se její pravá noha stále trochu chvěje bolestí. Při odhalení svého původu si vzpomene na Misaki a nadějně se otáže:* A neznáte náhodou Misaki... *Trochu se zadrhne, jelikož si není jistá správností jejího příjmení* Miko, ne to určitě ne. Makito, ne ale blíže. Makotto, to je ono. Makotto Misaki. Je to kunoichi ze Sunagakure, ale působí jako lovkyně odměn. A co o ní vím, tak ovládá dokonale ninjutsu, fuinjutsu i kenjutsu.. *Při vyprávění ohledně technik v pevnosti se Hana trochu zarazí a pak řekne:* Tak to musí být Nyoko velmi milá osoba, když Vás nenaprášila. A i když byly techniky zakázané, určitě díky tomu jste byla mnohem lepší v jiných disciplínách, než vrstevníci. *Při jejím pečetění sleduje ty pečetě, ale ani za málo neví, která bije. Ví, že jednu tu pečeť využívala sensei, ale neví při čem. Po dopečetění, při zhmotnění těch krystalových shurikenů, se jí rozzáří oči. Ty krystaly vypadají tak nádherně, ale určitě jsou ostré jak něco. Po slovech, co Izumi řekne následně, jen Hana radostně poví:* Děkuji mnohokráte, ale je mi to trapné, když mi to dáte jen tak. Nechcete něco na oplátku? Nemám toho sice moc, ale i tak, aby se neřeklo. *Pak se ohlédne na ty shurikeny a řekne:* A ty krystalové shurikeny vám chybět nebudou? A vlastně, tu katanu si vyrobíte také pomocí těchto krystalů? Pokud ano, tak to si můžete vytvořit jakoukoliv zbraň a nemusíte si jako já šetřit, abyste si mohla koupit alespoň něco. *Avšak to poví, až Izumi dopečetí. Neví, jak je fuinjutsu složité, ale nechce, aby to kvůli jejímu blábolení nějak pokazila.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Informační Centrum Empty Izumi

Fri Jul 22, 2022 6:18 pm
*Když se jí zeptá, jestli náhodou nezná Misaki, tak se na nějakou chvíli zamyslí, ale pak zavrtí hlavou.* „Ne, to jméno mi bohužel nic neříká,“ *poví jí Izumi a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Tak Nyoko-sama, sama navrhla, že mě bude učit i něco jiního než kenjutsu,“ *odpoví jí, ale nějak už to dále nerozvádí. Izumi schová svitek a pak se podívá na Hanu.* „Nemáš za co. Až budu v pevnosti, tak si vyrobím novou. Ne nebudou, neboj,“ *oppoví jí.* „Mno z krystalů můžu udělat hodně věcí, dokonce jdou používat i jako obrana, ale čím více krystalu použiju tím více mě to stojí chakry, takže v tom je ten háček,“ *odpoví jí. Poté se podívá okolo.* „Mno budu už muset vyrazit do Pevnosti je to dlouhá cesta,“ *poví jí.* „Tak se měj. Jo a jestli chceš naštvat otce, tak mu řekne, že po chuuninských zkouškách se chceš přidat k samurajům,“ *řekne jí ještě Izumi a pak už se vydá pryč z tréninkové oblasti a pak z Konohy.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Informační Centrum Empty Re: Informační Centrum

Fri Jul 22, 2022 6:49 pm
*Když Haně začne Izumi vyprávět o tom, jak fungují krystaly, jen kývne hlavou. To je podruhé, co viděla někoho využívat jiný element než jeden ze základních pěti.* "Takže shinobi dokáží i elementy nejspíše tvořit. Někdo dokáže dělat krystaly a někteří led. Jsem zvědavá, zda budu také schopná něčeho takového." *Když Haně docvakne, že to s tou katanou myslí vážně, hluboce se ukloní a řekne* Jsem Vám nesmírně moc vděčná. Kdybyste něco kdykoliv potřebovala, stačí říct a já to splním. *Když Izumi řekne, že musí již odejít, Hana se z úklonu dostane na napřímenou pozici a řekne Izumi, s nepopsatelnou vděčností:* Přeji Vám poklidnou a mírumilovnou cestu domů. Držím vám pěstičky, ať je vše štěstí světa s Vámi. A nebojte, otci to řeknu. Těším se moc na naše setkání a kdo ví, třeba už budu mít ten znak samuraje také. *Když Izumi odchází, naposledy jí zamává a povzdechne si, když se podívá na ty shurikeny. Už sice má být dávno doma a asi by i za to byla ráda, protože rameno neustále bolí a pravá noha také.* "Asi jsem při tom blokování si něco udělala s kotníkem. Bude to pak doma chtít led a snad to pomůže." *Rozejde se k těm shurikenům a začne jeden po druhém vytahovat. Bolest jí sice oslabuje. Z klidného pozdějšího odpoledne se z ničeho nic začali objevovat červánky.* "A poslední." *Řekne si, když konečně dostane z toho dřeva poslední shuriken, jenž si schová do brašny.. Po cestě domů asi odhadne, že si vyvrkla kotník. Doma dojde k velké hádce, avšak tentokrát není Hana jen pasivní. A když mu řekne, že se bude chtít stát samurajem, tak jí za její drzost dá pár výchovných ran, při nichž si všimne i zranění z odpoledního tréninku. Hana mu poví, kdo s ní trénoval a navíc mu i ukáže knihu, jenž si vypůjčila. Pozdě jí došlo, že to bude mít další neblahé následky. Po zbytek toho týdne musela z akademie rovnou domů a v pokoji zpytovat svědomí, přičemž tajně trénovala s katanou.*

Konec RPG
Sponsored content

Informační Centrum Empty Re: Informační Centrum

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru