Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Listová Aréna Empty Listová Aréna

Mon Nov 18, 2019 5:01 pm
Obří aréna v blízkosti centra vesnice, slouží převážně k soubojům během Chuuninských zkoušek.
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sat Feb 15, 2020 6:39 pm
*Po dohodě se senseiem měl jít dneska Rogue trénovat a naučit se tak lépe ovládat svou chakru. Trénink se měl odehrávat v trénovací hale v aréně. Tam byl přistup pouze za doprovodu Senseie a toho jsem ještě neměl tak jsem musel čekat před arénou* "Mám ještě dost času abych to stihl.Zajímá mě co jsi pro mě připravil" *Jen tak čistě pro svoji jistotu si kontroluje pouzdro se shurikeny a stehenní pouzdro s kunaii* "Vše mám. Tak aspoň něco" *Cestou pouze přemýšlel o vše možném ,než dorazil k aréně. Kde čekal u vchodu ,kde mu řekl Sensei.* "Stejně se tam bez něj nedostanu budu muset čekat tady" *A tak se opřel o zeď a čekal na Senseie*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sat Feb 15, 2020 8:04 pm
Bujo (NPC)
*Bujo je sensei na místo akademii v skryté listové vesnici, je si velice vědom toho, že teď je na akademii spousta šikovných a talentovaných ninjů, sám i pár nějakých viděl a vyučoval v akademii, s jedním z nich dokonce dneska měl i sraz, chtěl pomoct s tréninkem ovládání chakry, senseiovi se zdá že Rouge potřebuje trénink víc než kdokoliv jiný. Bujo si myslí že je na tom hůř než ostatní jeho vrstevníci i když se najdou i nějací horší. U Rougeho si váží toho že se dokázal zeptat zda mu Bujo pomůže s tréninkem, proto mu jde taky pomoct. Bujo se chvíli loudá ulicemi konohy a má ještě čas a tak když se prochází tak si čte svou knížku, bůh ví o čem ta knížka je, jednou rukou jí drží a druhou ruku na v kapse, kouká se do ní a zároveň na cestu. Je to celkem i těžké se soustředit na dvě věci najednou. Když už se blíží čas tak se pomalu vydává k aréně kde měli sraz, Bujo si stále čte svou knížku. Po chvíli cesty dorazí k aréně a už tam Rouge čeká, přijde k němu a když je u něj tak stále si čte knížku.* Ahoj. *Řekne a koukne se na něj a přitom odvrátí pohled od knížky, kterou četl a koukne se na Rougeho.* Tak co vlastně chceš trénovat? *Zeptal se ho, sensei na to sám nezapomňel, jen si testuje jeho vlastní paměť a reakce.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sat Feb 15, 2020 8:25 pm
*Rogue koukal do nebe a čekal na senseie se kterým se domluvil. Jak byl opření koukal se do nebe a sledoval jak mraky putují a jdou si vlastní cestou.* "Některý jsou pomalý a některý rychlejší než ostatní a nic jim v tom nezabrání tak to prostě je" *Než přišel Sensei. Tak už mě to neustálé opírání o zeď nebavilo a rozhodl jsem se jít zaházet shurikeny na strom.. Trochu tím zabil čas,ale nebyl to úplně trénink ,který čekal a tak ho po chvíli omrzel ,ale to už mu mohlo být jedno. Jak šel pro svoje shurikeny viděl v dálce už Senseie z akademie a tak shurikeny schoval do pouzdra a vyrazil směrem k aréně ,kde se měli sejít.* "Tak snad mě něco naučí. Doufám ,že to nebude otrava jako v akademii" *Byl u dveří dřív než Sensei a tak na něj čekal* Zdravím "Co to čte za knížku.." Chtěl bych si potrénovat svojí chakru a trochu si zvýšit možnost jí ovládat pokud je to možné Sensei. *Narovnal se aby vypadal ,že je připraven na to co si pro něj přichystal* Tak kam vyrazíme Sensei *Koukl se na něj s neutrálním pohledem,ale v očích mu plápolal plamen po tréninku* "Tak ať to co nejdřív začne"
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sat Feb 15, 2020 9:20 pm
Bujo (NPC)
*Rouge k němu přišel a pozdravil ho. Když se mu pak svěřil s čím chce pomoct tak se na něho chvíli díval, nic neřekl. Po chvíli dívání na Rougeho se Bujo znova koukl do knížky kde začal znova číst, zrovna se pročetl do zajímavé části, kterou měl v plánu pročíst aby věděl co se stane dál a co bude s hlavním hrdinou té knížky. Po chvíli poté co se koukl do knížky se rozešel směrem do arény kde je přístup pouze s někým zkušeným, zvlášť když je to ještě student akademie, když dorazily na okraj arény a Rouge šel za ním tak se na něj otočí a podívá.* Nahromaď svou chakru do ruky. *Řekl mu po tom co se zeptal že by chtěl lépe ovládat chakru, je i možné že to není to co by Rouge přesně chtěl, ale je to snad ten nejlepší způsob jak získat vysokou kontrolu nad chakrou. Je možné že by Rouge byl proti, nebo by se mu to nelíbilo, ale nehodlá měnit své rozhodnutí pokud si o to sám neřekne.* Až jí budeš mít nahromaděnou tak jí nahromaď do svých nohou a jdi po zdi arény. *Řekl mu to co chvíli čtení, počítal s tím že by dokázal už za tu dobu co byl zticha a četl knížku, stihnout dobře nahromadit chakru.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sat Feb 15, 2020 9:40 pm
*Poté co řekl co po senseiovi chtěl se skoro hned na to Sensei zakoukal do té knížky a vypadalo to ,že má v plánu si to přečíst.* "Ahh to nemyslí vážně ne.Ale je to stejné jako v akademii tak což no.. S tím se nedá nic dělat." *Chvíli stali na místě když se v tom Boju vydal směrem do arény Rogue ho následoval.Všímal jsem si značek ,který zakazují vstup nepovoleným osobám* "Můžu mít štěstí,že sem vůbec jdu" Sensei, Co to vůbec čtete ? Je to nějak zajímavé "Určitě to budou nějaké prasečiny. Ale to je jedno jsem tady kvuli tréninku a né to co čte" *Dorazili na kraj arény a už měl první úkol vylézt na zeď* "To myslí vážně .Tohle jsme se přece učili už na akademii ,ale když to říká" *Začal jsem shromažďovat chakru rovnou do nohou abych mohl rychleji vylézt* "Proč do rukou ,když chce abych tam vylezl" *Když už se cítil na to ,že by mohl vylézt pustil se do toho. Šel ke zdi a skočil do vzduchu. Díky chakře měl vetší odraz ,ale vše šlo podle plánu vyskočil do vzduch a měl prostor se otočit a přichytit ke zdi..Ale jelikož měl kvůli skoku méně chakry než čekal levá noha mu trochu podjela* "Ufffff Snad si toho nevšiml" *Otočil jsem se obličejem dolu a začal mluvit na senseie* Tak jsem tady Sensei. Co bude následovat "Tak doufám ,že to nebude jenom v tomhle" *Stojící narovnaní na zdi ,hledící dolu k senseiovi,*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sat Feb 15, 2020 10:37 pm
Bujo (NPC)
*Bujo si dál čte knížku a přitom si všímá Rougeho i když to tak nevypadá, ale je to tak. Když se ho pak zeptá na to co čte tak se Bujo na něj koukne jen zorničkou, ale hlavou neotočí, jen tou zorničkou.* Jsi tu kvůli tréninku nebo kvůli knížce? *Zeptal se ho zvědavě, byl i zvědavý na to co odpoví, když přeci jenom se ho zeptal. Na odpověděl nikterak nečekal a dál četl knížku. Rouge si nahromadil chakru do nohou a odrazil se na stěnu, vyskočil na stěnu na kterou měl vyjít a né vyskočit.* Nenahromadil jsi chakru do ruky jak jsem ti řekl. *Dále se dívá do knížky když na něj mluví.* Nerozuměl jsi tomu co jsem řekl? *Řekl mu aby věděl a uvědomil si co udělal špatně.* "Je to větší debil než na akademii." *Pomyslí si v hlavě pro sebe a svůj pohled upoutá na knížku kterou držel v ruce, avšak si četl tak stále sledoval Rougeho. Když pak dočte kapitolu tak zavře knížku a vážným pohledem se podívá na Rougeho.* Jak by jsis představoval trénink? *Zeptá se ho sensei, je zvědavý co z něho vypadne a taky podle toho bude vypadat reakce Bujoho.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sun Feb 16, 2020 8:56 am
*Jak šli tak Sensei mu ani neodpověděl* "To je tajnůstkář to je hrozný.." Jsem tu kvůli tréninku,ale je důležité si sbírat informace i o okolí no ne *Jen se pousmál a šel tam kam měli namířeno. Sensei se dál zakoukal do knížky a tak už to nijak neřešil a objevil se tom co se stalo minulý odpis. Stojící na zdi,kde zjistil ,že neudělal vůbec nic co po něm chtěl. Tak seskočil dolu* Tak teda nahromadím chakru do rukou "Sice necháme proč takové zdržovaní,ale dobřee" *Udělal pečeť tygra aby se více soustředil a začal hromadit chakru do rukou. Cítil jak se její množství zvětšuje* "Cítím to ,už je to možná dostatek.. Dál ji jenom přemístím do svých nohou. Hahh nic těžkého* *Přemístil množství chakry z rukou do nohou.Možná se po cestě něco málo zapomnělo,ale nemělo to žádný vliv* Tak a teď jenom nahoru *Řekl jsi tak sám pro sebe,že už ani nečekal odpověď..* "A jak to chtěl jenom vyjít na zeď " *Rozešel jsem se proti zdi až jsem se ocitl u ní. První jsem zvedl levou nohu a přichytil se na zeď a pak pravou...* "Zbytečné zdržování ne" *Trochu jsem popošel abych se mohl otočit* No tak jsem tady Sensei ... Trénink .Nevím od toho vy jste tady přece já sensei nejsem, Ale věřím že vaše metody jsou správné a učinné . "Tak prostě budu dělat co chceš . .Ahh.. Tak co se bude dít teď "
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sun Feb 16, 2020 9:26 am
Bujo (NPC)
*Bujo nijak nereagoval na to co Rouge řekl, nerušil ho pak ani při soustředění chakry do rukou, kterou pak dělal. Rouge se pak pomalu rozešel po zdi a vypadá to že se mu daří. Mezitím když se Rouge soustředil tak ho Bujo sledoval, ale zároveň si četl svou knížku, byla to celkem zajímavá pasáž takže na chvíli přestal sledovat Rougeho. Když si četl tu zajímavou část tak to chvíli trvalo, mezitím sám nevěděl co mu Rouge říká ale to mu tak moc nevadí, vzhledem k jeho předchozí otázce věděl tak nějak jak odpoví.* Mám nový nápad na trénink, zkus mi sebrat tuhle knížku, můžeš použít jakékoliv techniky. *Odpověděl mu, chtěl zkusit tenhle styl tréninku ackovil nejspíš ani není tak dobrý jako ten co měli teď, když mu řekl že tento trénink je účinný tak se na něj podíval.* Víš v čem vůbec spočítá tenhle trénink? *Zeptal se ho s tázavým dojmem a zavřel knížku, zajímavá pasáž skončila a tím i jedna kapitola a tak se mohl plně věnovat Rougemu. Koukal se na něj a sledoval do bude dělat dál.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sun Feb 16, 2020 10:34 am
*Stál přilepený na zdi ,ale necítil nějaký extrémní pokles chakry přece jenom používal jenom [KINOBORI NO WAZA]* "Sebrat knížku. Moc technik ani neumím tak to nemám zas takové možnosti" Myslím,že tohle je trochu nereálné . Žádné extra útočící techniky nemám Sensei. *Seskočil dolu a přestal používat chakru* *a šel směrem k Senseiovi* Tenhle trénink by měl zvýšit a hlavně zlepšit mojí práci s chakrou pokud se ovšem nepletu. Přece jenom takhle jste to říkali na akademii. Přece to jsem po vás chtěl a vy jste mi řekl ,že mi vyhovíte. A tak doufám ,že zkoušíte to nejlepší *Už jsem byl od senseie tak jeden metr. a rozhodl se zautočit* "Buď to vyjde nebo dostanu klepec není nic mezitím" *Udělal pečeť a vytvořil dva bushin klony jeden na levo a druhého na pravo. Rogue stál ve prostřed.. Oba dva se rozeběhli a snažili se chytit ruce senseie . Každou jednu logicky ´.. A Rogue vyběhl směrem k němu a šel po knížce * "Teď nebo nikdy"
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sun Feb 16, 2020 11:24 am
Bujo (NPC)
*Poté co Rouge seskočil na zem tak šel směrem k Bujovi.* Nebudu používat ruce. *Odpověděl mu aby věděl že nějakou šanci má, přeci jenom km byl stále student akademie a Bujo byl jounin co už má nějaké zkušenosti z bojů, ale tohle byl trénink na chakru, neměl v plánu ho ani nějak uhodit pokud by neměl jinou možnost. Když pak řekl že by tento trénink měl zvýšit kontrolu nad chakrou tak se na něj sensei jen tak usmál.* Když bojuješ tak je tvoje chakrová soustava rozhozená, díky tréninku se pak naučíš používat techniky bez omezení, ptáš se jaké omezení? Když je tvoje chakrová soustava rozhozená tak techniky jsou chakrově i fyzicky náročnější. *Když mu to řekl tak uviděl jak skočil pečeť a udělal si dva klony, které šli proti němu. Nejspíš nevěděl že tyto kloni jsou jen pouhé iluze a nedokáží nic udělat kromě odpoutání nepřítele, to by ovšem i fungovalo kdyby to nepoužil takhle blbě na očích. Když ho jednoduše kloni chtěli chytit tak jednoduše zmizely. Když pak Rouge nejspíš šel po knížce tak Bujo ustoupil pár kroků dozadu a tak to bylo vždy když chtěl chytit jeho knížku.* Víš o tom že tyto kloni jsou jen iluze že? Nedokáží nic udělat, když se jich dotknu tak zmizí a když náhodou hodí nějakou zbraň tak je to taky iluze, která ti nic neudělá. Slouží to v podstatě jen k odpoutání nepřítele. Jde to použít jen když je člověk schovaní, když to použiješ takhle na očích tak je to zbytečné a jen si plýtváš chakru. *Tyto kloni nestojí skoro žádnou chakru ale na jeho úrovni by to při větším množství klonů mohlo být pak náročné tím že by vypotřeboval většinu své zásoby chakry.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Thu Feb 27, 2020 6:32 pm
předčasně ukončené RPG
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sun Oct 04, 2020 4:46 pm
Hibiki Yuki
*Nacházela se v Konohagakure na chunninských zkouškách, kterých se účastnila její jediná sestra, Machiko. V těchto časech ji chtěla být nablízku, aby ji pomohla se vším co by chtěla. Oblečena byla v - (Odkaz). Zrovna se nacházela u arény v Konohagakure a prohlížela si ji. Chtěla si okouknout prostředí, ve kterém bude Machiko bojovat a dát ji nějaké tipy. Ale proto tu třetí část ji fakt radu dát nemohla, protože nevěděla jakou. Možná s ní měla být a pomoci ji s tréninkem, aby byla připravena na poslední část. Ale i když s ní nebyla, věřila ji a věděla, že i nyní někde trénuje.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Sun Oct 04, 2020 5:24 pm
*Yin přemýšlela, co by dneska mohla dělat, ale nějak jí nic moc nenapadalo a tak se rozhodla, že se půjde projít. Oblékne se do fialového trička a černých kraťasů, pouzdra se zbraněmi si dá jedno na pravé stehno a druhé za opasek a ještě si za něj dá tanto. Čelenku Konohy si dá kolem krku a pak se rozejde po schodech dolů. Zastaví se ještě v předsíni, kde si obuje boty a pak se pomalu rozejde do ulic Konohy, nějakou se chvíli jen tak prochází, až se nakonec k aréně.* 'Hmm, jak to tak vypadá, tak už se blíží chuuninské zkoušky,' *řekne si v duchu Yin a trochu se pousměje, ale je trochu smutná, protože se jich chtěla taky účastnit, ale ještě nemá dost zkušeností.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sun Oct 04, 2020 5:36 pm
Hibiki Yuki
*Čelenku Iwy měla na krku a na zádech měla Kakuto a Kusanagi a na pravém boku měla Katanu. Byla zde v plné zbroji, protože netušila, co by zde mohla čekat. Nakonec po nějaké době u arény zde nebylo nic zajímavého, tak se rozešla do města. Na tváři měla svůj neutrální výraz, kterým hleděla na všechny a na všechno. Ráda se podívala do jiné vesnice, ale nesnášela jak jsou ty zkoušky dlouhé. Byla té myšlenky, aby geniny, kteří jsou hodny postoupit na chunnina postavili proti Joninovi a ten by posoudil jejich sílu. Tento typ zkoušek ji přišel příliš zdlouhavý a na obtíž. Ale sama to změnit nemohla, alespoň ne teď. Nakonec došla do města a zastavila se u stánku se zmrzlinou, kde si objednala jahodovou. Zaplatila, převzala si ji a sedla si na nedalekou lavičku, kde ji začala lízat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Sun Oct 04, 2020 6:05 pm
*Yin projde kolem listové arény a pokračuje dále, když si najednou všimne nějaké dívky, která má u sebe celkem dost vybavení.* 'Hmm, zajímalo by mě, proč má u sebe tolik věcí,' *řekne si v duchu. Když se pak ona dívka otočí, tak si všimne čelenky Iwy.* 'Na chuuninské zkoušky mi přijde trochu stará, ale tak nevím no,' *řekne si v duchu Yin. Když se pak ona osoba rozejde, tak se Kirihara rozhodla, že jí bude sledovat. Poté co se posadí se zmrzlinou na lavičku, tak se kolem jí rozejde a trochu zkoumavě si jí prohlédne.* Ahoj, ty jsi tady na chuuninských, zkouškách, že jsi si tak prohlížela arénu, *zeptá se jí trochu zvědavě a doufá, že neudělala nic špatného.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sun Oct 04, 2020 10:26 pm
Hibiki Yuki
*V klidu tam sedí a líže si svoji zmrzlinu, dokud ji nevyruší mladá holčička. Zvedne svůj pohled od zmrzliny a podívá se na ni. Přijde ji hodně mladá a nejspíš bude nějaký čerstvý genin.* (Hibiki) Ty zkoušky už mám za sebou. Jsem tu jako doprovod mě sestřičky. A co ty? Vypadáš jako čerstvý genin. *poví ji a vrátí se ke své zmrzlině. Samozřejmě ji poslouchá, i když to tak nemusí vypadat. Po chvíli se jen postaví a podívá se ji do očí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Mon Oct 05, 2020 7:39 pm
*Yin si dívku prohlíží a nad jejími slovy se jen trochu pousměje, protože měla pravdu.* Aha, tak to jsem nevěděla. Jo jsem genin jen chvíli. Původne jsem chtěla jít na zkoušky už teď, ale asi bych nebyla dost připravená, takže půjdu až na ty další, *poví Yin a usměje se na Hibiki.* Mimochodem, já jsem Yin Kitihara z klanu Nara, *představí se Yin kunoichi, kterou právě potkala.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Mon Oct 05, 2020 9:01 pm
Hibiki Yuki
*Její tušení bylo správné. To ji ani nevadilo, že je čerstvý genin, ale že se chtěla zúčastnit těchto zkoušek ji v pořádku nepřišlo. Už od pohledu ji přišla slabá a jako kdyby nic neuměla. Proto se na ní podívala jiným výrazem než doposud a zamračila se. Nechápe její úsměv. Jsou cizí a ona se k ní chová jako kdyby byla její stará známá. Rozhodně nemá v plánu s ní být kamarádka a na její představení reaguje tak, že začne lízat zmrzlinu. Nebo spíš kousat kornout.* (Hibiki) Já sem Hibiki. *představí se krátce, jakmile dojí onen kornout. Vstane a rozhlédne se kolem, aby našla koš.* (Hibiki) Jestli si se chtěla zúčastnit těchto zkoušek, tak si už někoho zabila? Nebo stále máš své ruce čisté? *zeptá se ji upřímně, když míří ke koši, aby vyhodila ubrousek od zmrzlilny.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Sat Oct 17, 2020 6:21 pm
*Yin tam stojí a dáv se onu osobu. Když se na ní začne trochu divně dívat, tak si jen v duchu povzdechne, hold byla zvyklá, že lidi v Konoze jsou jiní než ti cizí. Když se jí pak dívka představí, tak jen kývne hlavou. Když se Hibiki zeptá Yin někoho zabila, tak se na ní jen trochu zaraženě podívá.* Ne, ještě jsem nikdy nikoho nezabila, proč se mě na to ptáš, *zeptá se dívky a trochu naštvaně se na ní podívá.* 'O co jí jako jde,' *řekne si v duchu.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sat Oct 17, 2020 7:27 pm
Hibiki Yuki
*Vyhodila ubrousek a pak ji jen odpověděla. Stala u koše a jen zvedla hlavu. Opět sklopí hlavu a otočí se zpět k lavičce, aby si mohla sednout.* (Hibiki) Tak to ještě nejsi shinobi. Myslím, že by jsi během těch zkoušek nepřežila. *poví ji upřímně a tak, jak to vidí ona. Zvedne k ní oči a takovým nezájmem v očích.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Sat Oct 24, 2020 6:59 pm
*Yin mlčky sleduje Hibiki, která se nakonec vrátila zpět na lavičku a po jejích slovech jí trochu zarazí.* To si nemyslím. I když jsem ještě nikoho nezabila, tak si myslím, že bych zkoušky zvládla, zase až tam moc těžké to být nemůže, podle toho co jsem slyšela, *poví Yin a dívá se na Hibiki. Yin z ní začíná být čím dál tím více na nervy, protože se jí nelíbí její přístup k ní.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Fri Nov 06, 2020 10:20 pm
Hibiki Yuki
*Její slova ji dost naštvou. Jak může genin vědět o tom, jak jsou zkoušky složité? Jak si může myslet, že jsou jednoduché?* (Hibiki) Jestli si myslíš, že ty zkoušky jsou jednoduché, tak to musíš být hodně silná. Troufneš si na zápas se mnou?Tak poznáš, zda jsou zkoušky jednoduché a nebo ne. *dá ji navrch lehce naštvaným hlasem. Tím jak zpochybňovala zkoušky ji naštvala. Ještě nemá ani krev na rukách a už si myslí jak je silná, i když je slabší jak její sestra.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Sat Nov 07, 2020 11:11 am
*Yin se dívá na Hibiki a jen si v duchu povzdechne.* 'Tss, tohle jen zavání problémem, vůbec se mi nechce bojovat,' *řekne si v duchu Yin a ještě nějakou chvíli se dívá na Hibiki, než jí odpoví.* Popravdě nevím jestli je to dobrý nápad bojovat s někým až tam moc silným, *poví Yin a dívá se na Hibiki.* 'Nechce s ní prostě bojovat, protože by mě zničila hned,' *řekne si v duchu Yin a dále sleduje Hibiki.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sat Nov 07, 2020 5:35 pm
Hibiki Yuki
*Přesně jak si myslela. zlehčuje zkoušky a pak se bojí bojovat s neznámou osobou. Tímhle tempem by Yin měla, podle Hibiki zkoušky vzdát.* (Hibiki) Ty se bojíš bojovat s někým z jiné vesnice a chtěla si na zkoušky letos? Ještě tam nemáš co dělat. Až si ušpiníš ruce krví, pak teprve můžeš na zkoušky. Do té doby tam nemáš co dělat. *poví ji pravdu, jak to cítí sama. Opravdu ji tímto přístupem štvala. Ani nebyla na zkouškách, neměla na rukách krev a už říká, že by je zvládla lehce. A když ji pak dá šanci ukázat své schopnosti, stáhne ocas mezi nohy a uteče jak zmlácený pes.* (Hibiki) Tak tohle je úroveň shinobi z Konohagakure. Bojí se s někým prát a soudí sílu jen podle pohledu. To je fakt slabá vesnice.
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Sat Nov 07, 2020 6:04 pm
*Yin se dívá na Hibiki.* 'Tss, ta holka mě celkem dost štve.' *řekne si v duchu Yin.* Nechce se mi prostě s tebou bojovat, protože by to pro mě nemělo absolutně cenu, *poví Yin a pak se pomalu rozejde pryč od Hibiki, protože si chtěla jen s někým novým popovídat a ne hned bojovat.* 'Ta je nějaké divná, hned se chce se všema jen prát,' *řekne si v duchu Yin a pomalu pokračuje směrem do tréninkové oblasti, aby si trochu zatrénovala a nemusela se už dát bavit s tou divnou holkou.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sun Nov 08, 2020 8:42 pm
Hibiki Yuki
*Yin ji začínala dosti bavit. Ještě neslyšela nikoho, aby řekl že souboj se silnějším mu nepřinese žádné zkušenosti. Yin musela být hodně arogantní a nebo hodně pitomá. Už jen z toho, jak mluvila a chovala se, ji takto přišla. Jakmile se ale rozejde pryč, začne se Hibiki smát, aby ji i Yin slyšela.*(Hibiki) Stáhnout ocas a utéct po tom, co někdo řekne pravdu, je známka slabosti. *poví a rozeběhne se k Yin a přiloží ji katanu ke krku.* (Hibiki) A slaboši nemají na tomto světě co dělat. *poví temným hlasem. Ale v tu ránu se kolem nich začínají objevovat dav lidí a tak je Hibiki nucena stáhnou svoji zbraň. Proto udělá pár kroků zpět, zvedne ruce a zasměje se.* (Hibiki) Jen žertuji, žertuji.
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Sat Nov 14, 2020 2:13 pm
*Při slovech Hibiki jen zaskřípala zuby.* Občas je lepší se stáhnout než bojovat, *poví Yin. Když se najednou Hibiki rozběhne a vytáhne katanu, tak jen otočí hlavu a dívá se na ní koutkem oka. Jen se trochu pousměje. Když má katanu u krku, tak složí pečeť a použije stín, aby chytila Hibiki a ta se nemohla hýbat. Poté pomalu začne dávat ruku, ve které ma Hibki katanu dolů.* To doufám, *poví jí Yin a pak s ruku, ve které má Hibiki katanu otevře s katana spadne na zem.* Takže chceš jít do tréninkové oblasti, *zeptá se jí Yin.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sun Nov 15, 2020 4:14 pm
Hibiki Yuki
*Má svoji katanu u jejího krku. Yin k ní stála zády, protože ji Hibiki nedovolila, aby se otočila k ní čelem. Navíc by to ani nestihla, protože Hibiki nevydala ani hlásku a tak ji nemohla ani slyšet, zda nemá upraveny sluch pomoci ninjovské technogie. Když chce dát ruku dolů, nemůže. Nemohla se hýbat a natušila proč. Podívala se očima na zem a uviděla, jak jsou jejich stíny spojeny. Když začne hýbat s její rukou, aniž by to dělala ona, začne vzdorovat a to se ji povede. Hold musí použít veškeré své síly a vrátí ruku k jejímu krku a Yin ji napodobuje.* (Hibiki) Nejsi tak silná, jak si myslíš. Tohle na chunninské zkoušky nestačí. *poví a dá ruku dolů sama. Nad jejími slova mi se pousměje a lehce zvedne hlavu.* (Hibiki) Přesně, můžeme si zabojovat, jestli máš chuť. *poví a rozejde se k tréninkové oblasti. Už je tu nějakou dobu a tak ví, kam má jít.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Tue Nov 17, 2020 10:17 pm
'Sakra, vypadá to, že je o dost lepší než já,' *řekne si v duchu Yin a pak zruší jutsu a podívá se na Hibiki.* No, ono to bude tím, že jsi asi o dost silnější než jsem já, *poví Yin Hibiki a pak se už mlčky rozejde do tréninkové oblasti. Zatím ještě moc nevěděla, jak bude bojovat, ale jedno věděla, že do toho dá všechno, protože ta holka jí dost štvala. Když se po nějaké chvíli dostanou do tréninkové oblasti, tak se trochu protáhne a pak se podívá na Hibiki a čeká, až ona zaútočí.* 'Hmm jsem celkem zvědavá, co umí, protože vůbec nevím, jak proti ní budu bojovat, ale tak aspoň to bude zajímavější,' *řekne si v duchu Yin.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Wed Nov 18, 2020 7:43 pm
Hibiki Yuki
*Musela se nad jejími slovy pousmát. Takto se nikdo u nich nevymlouval, proto bylo poznat, že je v jiné vesnici. Rozejdou se k aréně, kde si dají menší přátelský souboj. Ani se neprotahuje a jen tam stojí s rukou v bok a čeká, až zaútočí Yin.* (Hibiki) Zaútoč první, abych tě mohla otestovat. Nerada bych tě vyřadila hned na začátku boje. *poví ji a čeká, co ona provede.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Thu Nov 19, 2020 9:11 pm
*Yin tam stojí a když jí Hibiki řekne, že má začít, tak si jen trochu povzdechne, ale tak co se dá dělat. Vytáhne z pouzdra dva senbony a hodí je po Hibiki. Pak složí několik pečetí a ze země vyleze hliněné kopí, které po Hibiki hodí.(Doton: Gansetsukon)* 'Sakra, nevím jak moc proti ní bojovat s tím co mám,' *řekne si v duchu Yin a dále přemýšlí, jak by mohla pokračovat v souboji.*

Zásoba chakry: 21,3/22
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sat Nov 21, 2020 7:02 pm
Hibiki Yuki
*Sleduje Yin a čeká na její první útok. Z toho poznala, co všechno umí a jestli dokáže přežít zkoušky. Ty dva senbony, které hodila ji neohrozili a ona se lehce vyhla, když se otočila na pravé noze. Otočí se opět na Yin a vidí pečetě, které sama zná a tak se usměje.* (Hibiki) To je dobrá technika. *pronese krátce a zakloní se. Tím proletí kopí nad ní a Hibiki se zase zvedne. Pomalu se rozejde k ní a cestou složí pečetě a položí dlaň na zem. V tu chvíli se objeví dým a následně i Hachiko, její stěně (Kuchiyose no Jutsu). Ale udělala ještě v tu chvíli jednu věc a to, jakmile se dotkla země, aby přivolala své štěně, tak pod Yin vytvořila past, která se následně aktivovala a díky tomu ji obklopila bariéra rudé barvy, která ji začne ničit chakru v poměru 4 body za odpis (Meiton: Kansei no Jutsu).*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Thu Nov 26, 2020 4:54 pm
*Když se Hibiki vyhne senbonům, tak se jen trochu pousměje a začne skládat pečetě. Ještě než to stihne, tak se tam objeví nějaké štěně a Yin obklopí bariéra.* Hej, co to sakra, je, pusť mě z toho, *poví celkem naštvaně Yin a přemýšlí, jak by se z toho mohla dostat, ale nějak jí nic moc nenapadá. Ale ví jednu věc, že se jí to vůbec nelíbí tahle technika.*

Zásoba chakry: 17,3/22
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Sun Dec 13, 2020 2:25 pm
Hibiki Yuki
(Hibiki) Tak slabá a chce na chunninské zkoušky.
*pronese a přijde blíže k své technice. Soustředila se na svoji ruku a nechala ji obalit se fuutonem. Pak jen udeřila do své techniky a tím ji zrušila (FUUTON: NADESHIKO-RYŪ KŌHA REPPŪKEN).* (Hibiki) Jestli tě něco takového uvěznilo, nejsi hodna být chunninem. *prohlásí, když se technika rozplyne. Tak slabá a chce být chunninem. Takový lidé v Iwagakure neexistují. Protože kdyby jo, nepřežili by geninskou zkoušku.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Wed Dec 16, 2020 3:09 pm
*Nad slovy Hibiki jen zaskřípe zuby, protože Yin bojuje trochu jiným způsobem. Poté co Hibiki zruší techniku, tak se na ní Yin podívá.* Jsem genin teprve chvíli no, tak co by jsi chtěla, *poví jí a pak vytáhne z pouzdra dva kunaie a hodí je po ní.* 'Proti ni moc nemám šanci, ona je se silou úplně někde jinde než já,' *řekne si v duchu Yin a pak složí několik pečetí a ze země vyletí kamanné kopí, které po ní hodí. (Doton: Gansetsukon)*

Zásoba chakry: 16,4/22
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Wed Dec 16, 2020 6:30 pm
Hibiki Yuki
*Musela se zamračit, když sama přiznala, že je genin chvíli.* (Hibiki) Seš jím chvíli a chtěla si na chunninské zkoušky? *řekne trochu temně a rozejde se k ní. Nijak nevnímá, že si udělala kamenné kopí. Zastaví se před ní, zhruba metr.* (Hibiki) Já musela počkat dva roky, než sem mohla na chunninské zkoušky. Takže ty máš ještě tři roky čas. *řekne ji a jestli se po ní ještě neohnala, tak pomocí pečetí vytvoří své kamenné kopí. Jestli se po ní ohnala, tak se tomu vyhnula po otočce po jedné noze a následně ji jen podkopne nohy. Tomu by se neměla být schopna vyhnout, protože je v pohybu.**
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Yin Kirihara

Thu Dec 17, 2020 11:29 am
*Yin se nakonec rozhodla nehodit své kamenné kopí místo toho ho drží v ruce a poslouchá slova Hibiki. Ve chvíli, kdy jí řekne, že na své chuuninské zkoušky musela čekat dva roky a Yin má čekat tři, tak se na ní trochu překvapeně podívá.* To je tvoje domněka, že bych měla čekat tak dlouho, *poví jí Yin a dívá se na ní. Když si i její soupeřka vytvoří kamenné kopí, tak si jí prohlédne a čeká, co bude chtít dělat. Yin se s ní moc bojovat nechtělo přišla jí taková divná, ale raději to na sobě nedala znát.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Thu Dec 17, 2020 9:30 pm
Hibiki Yuki
*Nakonec tam jen stala se svým kopím v ruce a koukala na Yin. Nehodlala s ní dále bojovat, sama ji ukázala, že na chunnina ještě nemá potřebné zkušenosti. Alespoň podle ní, ale jestli ji Hokage pustí na zkoušky, nemohla s tím nic dělat. Proto se nad jejími slovy pousmála a nic neřekla. Bouchne kopím o zem a lehce ho i zapichne do země a tudíž hi může pustit.* (Hibiki) Ukončíme tuhle šaškárnu, co ty na to? Dokázala si mi, že tě nepřesvědčím a na další zkoušky půjdeš, ať řeknu cokoliv. *prohlásí a otočí se hlavou ke konžské aréně. Zajímalo ji, co tam uvidí za mladé shinobi, kteří se snaží být chunninem.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Listová Aréna Empty Kami Kamai

Sat Dec 19, 2020 7:26 pm
*Yin stojí a dívá se na Hibiki. Poté co začne mluvit, tak si jí vyslechne a zamyslí se.* Jsem pro. Je to dost, možné, že tam půjdu i tak, ale mám v plánu hodně trénovat, abyto se mnou nedopadlo špatně, *poví jí Yin Poté pustí své kamenné kopí a nechá ho spadnout na zem. Poté si ještě rychle prohlédne Hibiki a trochu se pousměje.* Nom já už budu muset jít, možná se zase někdy uvidíme, měj se Hibiki, *poví Yin a pak se rozejde pryč, protože měla doma ještě nějakou práci.*
Sponsored content

Listová Aréna Empty Re: Listová Aréna

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru