Ohnivé Hory

+7
Espere Itami
Tatsuya
Kirigaya - Sumi
Rias Gremory
Eren Maruboshi
Maiy Kaizo
Admin
11 posters
Goto down
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jan 22, 2023 6:18 pm
*Poslouchala, velmi pečlivě. Bylo to zajímavé. Sice teda koukala do jeho zad, ale hned jí připadaly o to vetší, když byl Mizukage ještě o tolik důležitější.* Jak získám takové oko? *Optala se po chvilce. Doopravdy jí to zajímalo. Její vědátorské já se nedalo zapřít. Kupodivu se ale velmi rychle schovalo její naprosto pubertální já, které by mělo debilní otázky a bylo by snad nejvetším fanouškem Mizukageho. Podpis na čelo by bylo jenom začátkem. Nicméně byla hodná. Nic nevymýšlela. Zmínka o chuuninských jí trochu hnula žlučí.* No já bych o tom raději nemluvila. Dante absolutně nepobral proč ta třetí zkouška byla….ukázat co umíme, ne bezmyšlenkovitě otevírat brány hachimonu. Co tak má člověk ukázat jako? Naštval mě hrozně…. *Hudrovala Kaede. Zase byla úplně rozčarovaná z toho všeho.* Ani jsem nemohla využít potenciál toho vějíře. Ale což…. *Pokrčila rameny.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jan 22, 2023 7:11 pm
Tatsuya: Jak získáš? Nejdřív se musíš narodit se Sharinganem, pak ho vyvinout do Mangekyou Sharinganu a následně získat Eternal Mangekyou Sharingan tím že ukradneš oči někomu kdo má Mangekyou Sharingan a ty si implantuješ.. to stále nestačí na tohle oko, pak je nutné se dostat na hranici mezi životem a smrtí. *Věci jako psychické trauma, zkouška v mysli zatímco umírá, nebo že nezíská pouze oko ale také Rikudō Chakru.. tohle vynechá a zase tak moc ji toho k tomu vlastně ani nepoví.* Dante se jmenoval? Jeho výkon nestál za zapamatování.. být to můj člověk.. nedostane povýšení a ponechám jej Geninem do další zkoušky, kterou by si zopakoval.. Hachimon je pouze záchranná brzda pro zbabělce. *Všimne si jak tohle téma Kaede rozčarovalo a tak se na okamžik zastaví a otočí se tak aby k ní stál čelem a trochu se skloní aby se ji podíval do očí a to hezky pozorně.* Ty jsi předvedla řádnou show a ukázala jsi pěkný souboj, vypadalo to jako takový.. druh tance a jen díky tobě se na to dalo dívat.. nezapomeň že tebe si Mizukage pamatoval.. jeho nikoliv. *Už ji chce znovu položit ruku na hlavu ale nakonec se zarazí a přesune ji na rameno.* Jsi Kunoichi.. překonáš toho víc než si umí představit. *Pak se znovu postaví a vydá se opět na cestu.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jan 22, 2023 7:42 pm
*Tatsuya se rozmluvil o Sharinganu a Kaede netušila, která bije. Nechápavě mrkala, i přes to, že chápala vše, co říkal. Jasně, narodit se s doujutsu, ale co když je i jiná možnost? Kaede se v hlavě honily různé teorie. Popis získání této vyvinuté verze sharinganu byl velmi...vyčerpávající.* Co je Sharingan? Doujutsu, jasně...ale, co to je? *Promluvila rezignovaně, celý ten proces byl extrémně dlouhý a podle ní momentálně i extrémně nudný. Když jí pochválil, trochu se začervenala, dokonce jí položil ruku na rameno a ne na hlavu. Zamrkala a kývla hlavou. Už to moc nedokázala udržet na uzdě.* Vím že jsme na misi....ale Mizukage-sama....vy jste víc super, než Hokage. A to mi přišel fakt hustej s tím jeho neustále znuděným pohledem a mysteriózní aurou. Ale vy...ještě s těmahle očima? Ach. *Vydechla skoro zamilovaně, přičemž trochu zakroutila hlavou a raději se rozešla dopředu. Mise, ano, ta byla důležitá. Její nevyřčená slova byla více než jasná. Pubertální holka prostě, tak se to dalo jednoduše vysvětlit.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jan 22, 2023 7:55 pm
Tatsuya: Co přesně to je, to ti říct nemohu.. lépe řečeno mohu ale neudělám to. Ty určitě taky nebudeš v budoucnosti každému vykládat detaily svých technik a různých schopností.. ať už těch normálních nebo nějakého toho esa v rukávu. *Dává smysl že nebude říkat nic do větších detailů, není naivní aby ji tu udělala přednášku jak pochopit Sharingan a jeho schopnosti, rychle a stručně. Její pochvala jeho osobnosti ho potěší ale nerozplývá se nad tím, i přesto jakou má pozici tak trochu té skromnosti tam někde co se za nehty vejde stále má.* Kaede.. nemusíš mě nazývat Mizukage-Sama, když nejsme nikde na veřejnosti a klidně mi říkej jménem.. Tatsuya. *Ještě chvilku pokračují v cestě než se ocitnou na vysokém bodu v těch horách a dole pod nimi je celkem velkou dálku docela prostorný důlek, jako kdyby někdo v těch horách vykopal doulek, díky čemuž jsou tam dole obklopeni dalšími částmi hory a tam dole jsou vidět světla hořících pochodní nebo ohniště, které jim generuje světlo a teplo a tam dole lze cítit 2 zdroje chakry.* Vsadím se že tam dole jsou naše cíle.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jan 22, 2023 8:37 pm
To dává smysl...škoda. O doujutsu se hodně zajímám....teda. Zajímám, to zní blbě. Je to zajímavé téma. *Opravila se Kaede, ale chápala jeho postoj vůči prozrazování informací. Trochu politovala toho, že té ženě v Kiri slíbila informace o jejím kekkei genkai. Ale kdo říkal že musí být pravdivé, že? Pousmála se v mysli. Když jí ale řekl, aby jej oslovovala jménem. Zastavila se. Vyvalila na něj oči. "Dělá si prdel?!" Vyhrkla v mysli. Skousla si ret a pak ze sebe dostala to slovo.* Tatsuya.... *Zopakovala jeho jméno a jakoby se rozplynula na chvíli v nějakém debilním románku, sice její obličej vypadal normálně, ale v nitru vyšilovala. Nesměla tuhle misi posrat, už tak jí zachránil. Musela se ukázat. Když se dostali na vrchol, Tatsuya tedy ukázal do údolí.* Hmm....svítí se tam. *Kaede si nasadila termovizi a zahleděla se dolů. Ve tmě nebyla těla vidět, ale díky brýlím uviděla dvě malé, červené tečky.* Jsou tam dva lidé, jsou blízko u sebe, ale jeden teď zmizel u té skály. *Sundala si brýle.* Asi tam mají i jeskyni nebo nějaký úkryt. Tatsuya-sama, vy jste stopař? *Optala se, jakoby na tom nesešlo, ale jí na tom trochu záleželo. Čím víc toho o něm zjistí, tím lépe.* Tohle je moje první pořádná mise, takže se předem omlouvám...že budu zavazet. *šla s kůží na trh.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jan 22, 2023 8:55 pm
Tatsuya: *Nechá Kaede aby použila termovizi, sám moc dobře ví kolik jich tam je.. cítí tu chakru až sem ale chce aby se nějak.. zapojovala i Kaede aby to nebylo jen tak že vše udělal on a Kaede se jen dívala aniž by hla prstem.* Ano jsem stopař ale nemyslím si že mi budeš překážet.. abych pravdu řekl jsem šíleně oslabený oproti své plné síle.. řekněme že mám pouze 25% své celkové zásoby chakry a tak.. tím že jsem utekl na tuhle misi dost riskuju a v Kirigakure si na to téma dost vyslechnu a tak Kaede.. spoléhám se na tebe. *Elegantní způsob jak zvednout sebevědomí mladé Kunoichi, která je teprve na začátcích své kariéry že? Jak se tak dívá tam dolů, přemýšlí jak to udělat, přitom ho něco napadne.* Kaede? Ti dám příležitost se přede mnou vytáhnout a udělám z tebe velitele téhle mise.. nebudu ti do toho kecat a chci abys vymyslela co nejvíce efektivní strategii jak se s nimi vypořádat a zkus naše úrovně brát jako srovnatelné s jejich.. jsou nám stejnou hrozbou jako my pro ně.. takto přemýšlej.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Sun Jan 22, 2023 9:11 pm
*Vykulila oči.* Cože?! *Zvedla se z podřepu, ve kterém byla. Otočila se na Tatsuyu a dala si ruce v bok, jako malá diktárotka.* No tak to ale nemyslíte vážně, že ne? že ne... *Hodila pohled, jako Padme v memečku. ale bylo jí jasné, že Tatsuya nežertuje. Jeho další slova jí dostala. Zhluboka se nadechla. Musela se předvést, přeci jenom, i jeho rozhodnutí bylo jí nechat projít Chuuninskými. Musela ukázat, že si to zasloužila. Povzdychla si, dala si ruku klouby prstů pod bradu a kloubem ukazováku se zapřela o nos.* No dobrá...Jaké máme možnosti. Já....jasně. Umíte Katon? To by byla dobrá kombinace. Já jsem na Taijutsu úplně nemožná. Reálně se můžu sama spolehnout pouze na své větrné techniky. Oni tam už oheň mají, takže to je vlastně jedno, jestli umíte Katon, oni mi to tam už připravili. *Otočila se směrem k údolí.* Musíme se vyhnat ven z případné jeskyně nebo skrýše. Zjistit, zda má ta jeskyně, nebo co to je, další východ. Pokud ano, nesmíme plýtvat moc sil, jelikož by mohli utéct tím východem. Ale kdybychom se rozdělili... *Ztichla na chvíli a přemýšlela.* Já budu návnada, nejsem tak důležitá, kdyby něco. *Dala prostě jasně rozdělené role.* Já můžu jít prostě napřímo. Vy jste určitě i rychlejší, takže byste to stihl obejít a zajistit neprůchodnost ven z té jejich díry? *Zamrkala na Tatsuyu, doufajíc, že její strategie nebude úplné fiasko. I zesláblý je to stále dospělý muž, ona je furt dítě. Tohle dělala nerada.* Uděláme to ještě snazší... *Promluvila trochu tišeji. Sundala si z čela čelenku Konohy, nacpala ji do batohu. Sundala si dlouhou mikinu a pod ní měla upnuté tílko, které ukazovalo, že Kaede sice byla stále troch dítě, ale i velkým dílem skoro dospělá žena.* Využiju i své prvotní bezbrannosti. *rozpustila si drdol, vlasy měla skoro do pasu.* Budou mě podceňovat, o to větší překvapení případné ukázání sil bude. *Pokývala hlavou na souhlas sama sobě.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Mon Jan 23, 2023 3:38 pm
Tatsuya: Jaký cože! Slyšela jsi dobře. *Občas si tu s Kaede připadá jako s kamarádkou a pak se to přehoupne a má pro změnu pocit jako kdyby tu byl se svou dcerou, kterou tu přišel poučovat... docela ho tato mise baví. Vyslechne si Kaedin nápad, sám by to asi vymyslel o něco jinak ale její nápad se mu nakonec zamlouvá.* Ano ovládám Katon, stejně jako pár technik Fuutonu a Dotonu ale jen pár.. nejvíc ovládám ale Katon, Raiton a Suiton.. také dokážu dýchat pod vodou. *Je toho mnohem víc, co dokáže ale nebude to vytahovat a v rychlosti ji svěří tohle.* Pokus se je zaměstnat a já proniknu do té jeskyně a zaútočím na ně zezadu.. doslova vyběhnu z jejich vlastní jeskyně.. čím víc ven je vytáhneš.. tím lépe. *Teď už jen nechat Kaede aby šla napřed.. on sám už ví jak se do té jeskyně dostat a dost ty hajzly zaskočit.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Mon Jan 23, 2023 4:08 pm
Dýchat pod vodou?! No já se snad zjuchnu. *Vydechla v údivu. Co ještě uměl? Teleportovat se? Byl potetovaný? Nebo snad romantik? No Kaede z něj byla doopravdy hotová. Když schválil její plán, hrdě se usmála.* Jasně. Jdu na to. *Zavřela přecpaný batůžek a pomalu se vydala ze skály směrem do údolí. Cesta byla už sama o sobě trochu zrádná. Musela se snažit chodit co nejvíce potichu. I když jí pod nohama pár kamínků uklouzlo, dokázala to bez větších komplikací. V hlavě si zatím připravovala strategii. Rukou, kterou se přidržovala a zapatlala si ji o hlínu, si opatlala i obličej a zbytek paží, aby vypadala, že je na cestě už několik dní. Což byla, ale byla moc čistá na “uprchlíka”. Přemýšlela, co udělat. Když se blížila k místu úkrytu jejich cílů, tak nalepila na různé kusy skal výbušné lístky. Jakmile byla tak dvacet metrů od důlku v údolí, složila pečeť tygra a spustila řetězovou reakci pěti výbuchů. Ty spustily kamennou lavinu a Kaede s vyděšeným výrazem vběhla do tábora.* Pomoc! Je tu někdo?! *Samozřejmě batoh zahodila těsně před provizorními hradbami z kusů kamení. Takže vypadala jako bezbranná holka, která před někým prchala. Oproti tomu, jak ji mohl vidět nukenin v průsmyku, vypadala o mnoho jinak.* Někdo mě pronásleduje. Prosím!
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Mon Jan 23, 2023 5:31 pm
Tatsuya: *Kdyby tak Kaede věděla že teleportovat se pro něj není problém, tetování sice nemá ale umí být romantický. Když Kaede vyrazí, dá ji menší náskok a sám pak vyrazí ale asi trochu jinak, než by Kaede očekávala. Vznese se do vzduchu a tiše letí vzduchem k té jeskyni, přičemž jeho pohyb kryje ta mlha, která sice není úplně hustá ale menší mlha jako všude na světě je, navíc je tma a tak by si ho neměl nikdo všimnout.. pokud ho na té obloze vyloženě nebude hledat. Kaede pak spustí svůj plán a ty exploze vylákají nejdříve Jouninského Nukenina z Kirigakure (Ashe).. ve skutečnosti jde o ženu a hned za ní vyběhne Jouninský Nukenin z Konohagakure (Eivor).. ten je stále oficiálně považován za Tokubetsu Jounina ale čas strávený venku, kde bojuje o přežití mu pomohl zesílit a posunout své dovednosti o úroveň výše. Oba sledují lavinu, která Kaede pronásledují a něco si u toho mumlají a posmívají se tomu.. jako kdyby se snad sázeli o to zda to Kaede stihne či nestihne. Když ale vykřikne že ji někdo pronásleduje, tak Eivor, ihned vyskládá nějaké ruční pečetě a vytvoří vysoko ve vzduchu větší množství (60) ohnivých koulí velikostí srovnatelné s Goukakyuu no Jutsu.. tyto ohnivé koule začnou dopadat na plochu té padající laviny ale některé letí i před ní.. takže v ohrožení bude i Kaede (2x Katon: Faiabōrushawā), síla Ninjutsu těchto technik dosahuje hodnoty 40ti bodů v Ninjutsu. Tatsuya ten má jediné štěstí že to vzal obloukem, je tak dost vzdálen od těch ohnivých koulí, co prší na zem ke Kaede a nehrozí tak že by ho nějaká zasáhla nebo ho osvítila tak aby na něj šlo vidět.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Mon Jan 23, 2023 6:12 pm
*Kaede viděla dvě osoby. Jedna trochu křehčího vzezření, než druhá. Za její záda dopadla první salva Katonových koulí. Kaede zmlkla. “fajn. Takže takhle…” problesklo jí hlavou a složila pečetě na Shunshin a dvakrát se trochu zrychlila. Sic měla co dělat, sby neuklouzla, ale vyhnula se tím katonovým útokům. Zhluboka se nadechla a vydoukla techniku Fuuton: Kiryuu Ranbu. Sice v menší síle, než běžně, ale jejím cílem bylo primárně nukeninům nafouknout prach a drobné kamínky do obličeje. Její tvář vypadala, jakoby vydechovala obyčejný nádech, a když neskládala pečetě, spoléhala na tato dvě jednoduchá znamení. Rukou přitom šmátrala v brašničce se senbony, které měla najedované. Čapla jich do ruky všech dvacet. Připravená k dalšímu jednání se dostala až kus od nukeninů. Srdce jí bušilo. Vyhodila senbony do vzduchu a technikou Daittoppa je “odfoukla”, na tu dvojici. Zatím se na nic víc nezmohla.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Mon Jan 23, 2023 6:47 pm
Tatsuya: *Kaede použije bezpochyby Fuuton: Kiryuu Ranbu, tím si je Eivor jistý, neboť sám ovládá Fuuton ale stejně jako Ashe, neviděl žádné ruční pečetě a tak ho Kaede zajímá.. zatímco si jednou rukou kryje oči tak promluví na Ashe.* Je nutné ji chytit živou.. pokud je to, co si myslím je cenná a pokud ne.. stále nám bude užitečná. *Eivor tuší že by mohla vládnout Kekkei Genkai a ono využít ji k tomu aby si vytvořil malou osobní armádu takových lidí (asi víme jak by to udělal).. určitě by takový plán nebyl k zahození, ještě když vypadá tak mladě. Stále tu je možnost že nevládne žádnému Kekkei Genkai ale i kdyby ne.. hodlá z ní dostat jak zvládá používat Fuuton bez nutností ručních pečetí.. chce ji.. musí ji mít. Nicméně pokud jde o Ashe, ta si oči krýt nemusí.. ta totiž aktivuje Raiton no Yoroi (1. Stupeň) a tak nějaký prach ignoruje, protože ji nedráždí oči.. ten prach pouze naráží do její bleskové bariéry, která obklopuje její tělo.* Chceš ji živou? Já bych ji ráda ale využila.. víš jak to myslím. *Odpoví Ashe na slova Eivora a olízne si přitom rty, zatímco sleduje Kaede.. přičemž při své rychlosti (37) vyrazí proti Kaede a zastaví se až před ní, zatímco ji chytne za zápěstí ruky (pravé) a tu ruku ji pak zkroutí za záda, za které skočí a drží ji v tom nepohodlné pozici (tu ruku) za zády, zatímco druhou ruku má položenou na jejím rameni a silně jej zmáčkne a zatlačí směrem dolů aby ji dostala na kolena (aspoň toto je její plán.. zda to takto vyjde je už věc jiná). Tatsuya ten se mezitím dokázal dostat dost daleko a hledá druhý vstup do jeskyně.. dokonce sníží výšku aby lépe viděl.. je už dost daleko aby ho nikdo nemohl vidět.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Mon Jan 23, 2023 7:10 pm
*čapnutí za zápěstí bylo bolestivé, více jí ale bolelo zakroucení ruky a přitlačení k zemi. Podivný raitonový obal ženy neznala, ale už teď cítila, že to nebude žádná prdel. "Dělej Tatsuyo...." Mozek jí pracoval snad na 120%. Využila zkroucené ruky a druhou, levou ruku, taky dala za záda a složila takto pečetě na Kawarimi no jutsu, Díky čemuž se vyměnila s větším balvanem. Bylo jí jasné, že to schytá. Ta žena jí za tohle rozbije hubu na milion kousků. Ale byla to další vteřina k dobru, kdy hmátla do brašny a praskla dvě kouřové bomby, které zatemnili prostor v okolí ještě více. Litovala toho, že si nevzala vějíř, ale spíše toho, že její společník z Konohy byl očividně totálně neschopný a teď musela spoléhat na Mizukageho, který byl v nedohlednu. Nechtěla pochybovat o jeho slovech. a tak vyhnala negativní myšlenky z hlavy. "Musíš ukázat, že jsi si toho chuunina zasloužila." Pomyslela si a složila pečetě. Ze země vyletělo kamenné kopí techniky Doton: Gansetsukon, které před sebe nastavila k obraně.*

Chakra Kaede - cca 23 bodů
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Mon Jan 23, 2023 7:31 pm
Tatsuya: *Když se ji Kaede takto šikovně dostane z rukou a rychle si vytvoří trochu dýmu tak se Ashe zašklebí, zatímco Eivor je už ušetřen oslepenému stavu. Ten rychle poskládá ruční pečetě a při hlubokém nádechu pak při výdechu ze svých úst vystřelí silný proud vzduchu, který není silný k tomu aby někoho zranil ale dokáže určitě ovlivnit vržené zbraně či rozfoukat ten dým, který Kaede vytvořila (Fuuton: Reppushou). Když odstraní její kouřovou clonu, mohou vidět ty kopí, která tam má pro obranné účely ale to už Ashe deaktivuje své Raiton no Yoroi a skládá ruční pečetě, které jakmile dokončí tak ze země kolem Kaede ze čtyř směrů vyrostou několik metrů velké kamenné sloupy, přičemž i ten nejbližší je od Kaede takových 7 metrů a mezi těmi sloupy ihned začne probíjet elektřina, která zraňuje vše uvnitř (Raiton: Shichuu Shibari). V tomto případě Kaede a Ashe. Elektrický proud bude působit velkou bolest ale i ošklivé popáleniny ale Ashe.. ta si to vyloženě užívá a s rozpaženýma rukama kráčí rovnou ke Kaede. Tatsuya ten mezitím konečně najde vstup do jeskyně z druhé strany.* Už jdu Kaede. *Proletí mu v mysli a okamžitě se dostane do té jeskyně a po vnitřním obvodu vstupu do jeskyně rozmístí mnoho výbušných lístků a ve vysoké rychlosti (9) pak vyrazí skrze jeskyni. Rád by nabral vyšší rychlost ale není tu tak volný pohyb a musí být opatrný, kvůli případným pastem ale velice rychle se blíží přímo ke Kaede.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Mon Jan 23, 2023 7:41 pm
*Další fuuton, to bylo nemilé, ale nedalo se nic dělat. Kaede pevně držela kopí. Muž nic nedělal, ale žena se zdála býti na Kaede vysazená. Raději by bojovala s tím týpkem. Už jenom z principu. Ta žena jí srala od první chvíle, kdy se jí dotkla. Ohromné kamenné pilíře byly třešničkou na dortu. Schytala to, první rána. Smrad spálené kůže a oblečení. Zasyknutí, ale nedávala více bolest najevo. Kaede se dala do pohybu. Další rána. Jen jí cukly koutky, zuby měla sevřené v křečovitém skusu. Protočila kopí v rukách a pak jej prudce vrhla po nukenince. Další rána, další kouř odcházející z jejího těla spolu se smradem. Kaede nakonec přeci jen vytáhla zbylé senbony a s využitím techniku Ryuu Yanagi je hodila po nukenince. (Hozených senbonů 10, díky technice vzniklé iluze jich může letět na pohled tak 40). Senbony popohnala technikou fuutonu Daittoppa. Další rána, ošklivé popálení. na debilním místě. Zatím to byly převážně ruce a záda, tohle bylo do zadku. Hned na to další rána, do lýtka.*


Kaede chakra cca 18,7
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Mon Jan 23, 2023 8:01 pm
Tatsuya: *Stejně jako Kaede i Ashe schytává ošklivé rány, nicméně jako Jashinistka nemá problém to vydržet a pokud jde o případné jizvy.. jako lékařka se o ně dokáže postarat s přehledem. Ne že by ji to teď zajímalo, Kaede proti ní totiž vrhá Senbony ale ona se nevyhne.. nechá ji aby ji to zasáhlo ale zastaví svůj postup a nechá na zem nakapat dost té krve a pak několika tahy nohou na zem nakreslí znak (Jashinistický).* Kašlu na tebe Eivore.. můj milovaný Jashin-Sama si žádá oběť. *Eivor to ovšem neslyší, na to je Ashe moc daleko a tak může jen z bezpečí sledovat, kdyby se totiž přiblížil, mohl by se ocitnout uvnitř pole, které je pod údery blesků z těch sloupů.* Teď já.. holčičko. *To zvedne pravou ruku, směrem ke Kaede a má ji celou v pest, kromě nataženého ukazováčku a palce.. ten ukazováček namíří na Kaede a vystřelí z něj velice rychlou stlačenou vodní střelu.. která by měla pokud to vyjde.. projít jejím pravým stehnem (​Mizzudeppou no Jutsu). Pak zamíří na její bok (levý) a vystřelí do jeho okraje. Když to dokončí tak.. dorazí Tatsuya a přijde ve velkém.. protože bylo jasně vidět že musí spěchat, nemohl tak zdržovat a musel přijít s něčím praktickým. Proto ihned po příchodu, kdy se vynořil za zády Eivora oddělí jeden svůj orb (Gudōdama), který byl součástí těch sedmi, tvořící prstenec za jeho zády a v podobě orbu vyletí v plné rychlosti (30) do jeho zad a vrazí do něj obrovskou silou (60), až mu přelomí páteř a jeho tělo se podél toho orbu nepřirozeně prohne a orb.. ten i s tím tělem vrazí do jednoho ze sloupů a proletí skrze něj a ten se celý zřítí a tak se přestane generovat elektrická energie. Tohle se odehrálo přesně v okamžik druhého výstřelu Ashe.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Mon Jan 23, 2023 8:18 pm
*žena se nechala trefit senbony. Kaede v nitru jásala, jelikož očekávala, že za chvíli začne blouznit. Ale ona se jen usmála a začala mluvit o..* Jashin? A to je jako kdo? *Zaxichtila se Kaede, ale žena po ní vystřelila. Kapka vody jí prorazila tkáň stehna, ale vyhnula se kosti. Další výstřel byl mířený na její bok. Kaede se pokusila rychle uskočit, ale střela byla rychlejší. Sice jí neprošla žádným orgánem, ale ošklivě jí poranila na vnější tkání - kůže a podkožní tuk. Kaede si ránu chytila levou rukou. Zhluboka se nadechla. Další rána Raitonu. Poslední, jelikož tělo nukenina proletělo jedním z pilířů a zrušilo efekt techniky Jashinistky. Kaede využila rozptýlení, využila techniku Fuuton: Reppushou o celých 34 bodech síly. Vzdušný proud mířila přímo na nukeninku. Nechtěla Tatsuyovi zavazet, ale musela něco udělat, aby nebylo vše na něm. Kdyby spojili síly, mohli by jí díky tomuhle třeba částečně upálit. Kaede si pevně svírala bok, na noze měla přesně 0 své váhy, jen se opírala špičkou, aby nepadla na kolena.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 4:11 pm
Tatsuya: *Moc se s tím dále srát nehodlá, proto v pravém oku aktivuje Eternal Mangekyou Sharingan (vzhled) a rychle vyskládá ruční pečetě a pak se zhluboka nadechne a následně prudce vydechne a vystřelí přitom ze svých úst ohnivou kouli o velikosti Goukakyuu no Jutsu, která ale není tvořená normálním plamenem ale černým (Amaterasu/Enton). Spočítal to tak že Ashe zasáhne ta silná větrná vlna od Kaede, ovšem vůbec s ní nehla, protože se k zemi přilepí skrze aktivaci Kinobori no Waza, které aplikuje na zem a přitom vytáhne Jashinistický bodec a zabodne ho do země. Díky Eivorovi ví že Kaede na Fuuton nepotřebuje ruční pečetě ale moc ji to platné nebylo, protože ji do zad zasáhne ohnivá koule a hezky ji poškodí -> útočná síla je totožná jako klasická verze Goukakyuu no Jutsu, nicméně je její tělo také zapálené v černých plamenech a i přes velkou bolest se jen zasměje a pokusí se ty plameny uhasit pomocí Suitonu ale.. nezabírá to. Ashe začíná postupně panikařit.. jako Jashinistku ji tohle zabít může, protože tyto plameny rychle stravují její tělo.* Kaede! Další Fuuton! *Tatsuya udělá totiž to samé tak aby se jeho Fuuton (Fuuton: Kami Oroshi) a Fuuton Kaede setkal ve stejný moment a tak by to mělo Ashe zasáhnout v jeden moment z obou stran a pěkně to ty plameny rozvířit.. to už Tatsuya skládá další ruční pečetě a následně se kolem jeho těla vytvoří zničehonic velké množství černých plamenů, které jej obklopí, které ale Tatsuya dokáže libovolně ovládat (​​Katon: Hibashiri [Specializace#1]). Zatímco je Ashe rozptýlená a začíná po Kaede z čiré nenávisti a zoufalství střílet další vodní střely jako šílená (​Mizzudeppou no Jutsu). Tatsuya využije svého Hibashiri z černých plamenů a to se vznese do vzduchu jako vír a pak do dopadne směrem na Ashe hezky z výšky to na ní dopadne a utvoří kolem ní ohromné tornádo, z černých plamenů, které spálí vše uvnitř tak že ani popel nezbyde a tak poté Tatsuya uhasí veškeré své černé plameny a techniky ukonči aby se s Kaede mohl přesvědčit že po Ashe tam nic nezbylo.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 4:44 pm
*Tatsuya jako správný superhrdina přispěchal na pomoc a zapálil jejich soupeřku jakýmsi černým plamenem. Další Fuuton! To byl jasný rozkaz. Kaede jej uposlechla bez váhání. Nádech. Výdech Fuuton Daittoppa. O síle 34, mířená přímo na Ashe. Její panika zasáhla Kaede do ramene. Ale jen okrajově. Musela se ale opět vyhýbat dalším střelám, které byly mířené i trochu přesněji. Kaede se uhýbala jak jen zvládala. Ale i tak jí několikrát prostřelila kůži a podkožní tuk. Prostě si odnesla několik ošklivých škrábanců. Ale co by to bylo za misi, kdyby neschytala nějaká zranění? Když bylo po Ashe, Tatsuya se dam do kontroly jejích zbytků. Kaede pomaličku přistupovala. Na jednu nohu kulhala, ale držela si ránu na boku, která byla ze všech nejhlubší.* Tatsuya-sama? *Kaede trochu více krvácela, než si sama myslela. Dobelhala se k němu a hromádce popelu. Jemně se usmála a sekla sebou o zem. Z nohy jí teklo až moc krve, aby zvládala vnímat okolní svět.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 5:26 pm
Tatsuya: *Když k němu Kaede dojde, neuniknou mu její zranění a tak se k ní skloní když mu tam upadne a přitáhne si ji aby se o něj mohla opřít (o jeho hruď) a zatímco ji jednou rukou drží u sebe tak se ji snaží probrat.* Kaede? Halo.. musíš se zakousnout do mé ruky. *Pokud by se neprobrala ani tak.. tak ji zkusí vlepit přiměřenou facku aby ji probral, zatímco ji cpe do úst zápěstí kam chce aby se zakousla a případná ledová voda taky pomůže. Má v plánu ji tím kousnutím vyléčit ze všech zranění.. bez jediné jizvičky (Iyashino Kōshō). Sice si to vezme dalších pár (5) bodů jeho chakry ale celkově vzato ji má ještě celkem dost (14 z 33).* Země volá mladou, hezkou Chuuninku z Konohy jsi tu?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 6:17 pm
*Tatsuya ji chytil a Kaede jen zavřela oči. Tatsuya se ji snažil probudit, ale až slabá facka jí otevřela oči. Jak jako kousat? Kam kousat? Jen poslušně otevřela pusu. Možná by i reagovala na další slova o hezké chuunincw, ale měla plnou pusu. Cítila nával energie a jak se jí rány hojily. Ale bylo jí líto, že to bylo na úkor Tatsuyi. Nejraději by si naflákala. Díky tomu se jí zacelily všechny rány. Nejen od výstřelů, ale i od ran raitonem. Zanedlouho byla celá vyléčená. Pustila jehi zápěstí a otřela si pusu a jemu okamžitě i oslintanou ruku. Byla z toho celá rudá. Byla jí doopravdy trapně.* Pardón…přijdu si hrozne hloupě teď. Nic mic jsem nezvládla… *zamručela. Zlobila se sama na sebe.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 6:30 pm
Tatsuya: Neřekl bych že nic.. určitě víš obecně známou informaci že Kirigakure má kvalitativně Ninji na vyšší úrovni než ostatní.. není to jen reklama ale je to fakt a co jsem Mizukage tak se na tom pracuje ještě více a ta žena.. byla právě z Kirigakure a co víc.. dosahovala ranku B (Jounin) a to nebyla sama. Dokázala jsi vydržet dost dlouho na to abych mohl přijít a zachránit tě a to je výkon, který překonává hodnoty obyčejného Chuunina. Vedla sis dobře Kaede. *Pochválí ji ale tak trochu.. stále má vlastně Kaede u sebe (nenapsala jsi že se zvedla xD). Ne že by mu to zase nějak vadilo, mezitím se k němu dokonce vrátí ten orb, kterým přelomil páteř Eivorovi.. který to chudák neměl šanci rozdýchat.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 6:56 pm
*Poslouchala ho a u toho měla na krajíčku. Prvotní probourání trapnosti, kdy ji Tatsuya požádal o neformálnější oslovení, tomuhle ještě pomohlo. Necítila se tak napjatě. Ale brzy jí došlo, že se po něm válí jako na pohovce a sebrala se na vlastní nohy a vytvořila zdravý, metrový odstup. Poplácala si kalhoty, které byly ozdobené několika dírami, takže z kalhot vyletělo trochu prachu.* Tahle slova pro mně znamenají doopravdy hodne. Moc děkuji. *podívala se na hromádku popela.* Tohle je tedy váš cíl…a tohle můj. No….hezké. *Prohlédla si tělo muže, přelomené vejpůl.* Tatsuyo….co je to Jashin? Ta žena o tom mluvila. *Na féra se optala, byla zvědavá a vzhledem k tomu, jak mluvila žena, šlo asi o nějakou silnou techniku? Kaede neměla tušení, že jde o boha.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 7:04 pm
Tatsuya: Jashin.. je to nejhorší jméno jaké může být. *Zamyslí se jak pokračovat.* Prvně zmíním že jde o Kinjutsu ale zároveň víru.. zakázanou víru. Jashinisté jsou vlastně pouze fanatici a Fanatismus.. je špatný. Fanatismus je určitý nedostatek statečnosti.. jsou to zbabělci. Fanatismus je cesta k zjednodušení života. Je to útěk před odpovědností, kterou člověk přijímá tím, že se pořád rozhoduje. Vím že mají základnu někde na ostrově.. na nějakém neobydleném ostrově a já je jednou najdu a v ten den.. bude Jashinismus smazán z povrchu zemského. *Samozřejmě ji to vysvětlí jako něco špatného a současně.. prozradí jeden ze svých cílů své vlády.. o kterém zatím nemluvil. Má v tomto trochu větší plány než jejich pouhé zničení.* Řekněme že víra, která tě nutí zabíjet lidské bytosti a uvěznit je takovým způsobem že nedojdou klidu ani po smrti.. je špatná.. neměla by existovat. Nesmíš se s nimi zaplést Kaede.. mohlo by to skončit tak že pak jednou budeme stát na opačných stranách a.. bylo by mi líto, kdybych ti musel ublížit.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 7:41 pm
*Nechala se zase trochu poučovat. Však proč ne. Dokud byl Tatsuya ochotný jí rozšířit obzory , musela toho využít. Víra v cokoliv zněla podivně. Kaede věřila momentálně v osud a Karmu.* Tak to jo… *Zareagovala na první část Tatsuyova proslovu. Následovala druhá, ta více nepříjemná. Kaede se rozešla k mrtvole muže a stáhla z jeho těla čelenku s přeškrtnutým znakem konohy. Vytáhla kunai a oddělila mu palec pravé ruky v kloubu.* To nechce ani jedna strana…stát proti sobě. Bláznovství. Tedy…je to bláznovství teď. Ale za pár let…to bude určitě trochu jinak. *Pousmála se. Zabalila palec do kusu oblečení, která servala z těla a schovala je spolu s čelenkou v kapse. Zkušený medik pozná, že palec byl oddělen po smrti osoby.* Jednou vám ukážu, budu se snažit být lepší, než všichni. *Mluvila tišeji.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 7:48 pm
Tatsuya: *Tak nějak pozoruje Kaede a pak ho napadne že by ji něco mohl předat.* Kaede? Pokud chceš mohu se s tebou podělit o jedno Genjutsu, originální Genjutsu, které nikdo jiný než já neumí.. vytvořil jsem ho ale má to podmínku. Necháš mě ho na tebe použít.. pak ti předám svitek s jeho podrobným popisem, názvem a návodem jak se to naučit. Má to pravidlo.. nesmíš se zeptat co moje Genjutsu dělá.. musíš to poznat.. abys věděla co přesně svým obětem způsobuješ a nebrala to na lehkou váhu.. souhlasíš? *Tiše ji beze slova pozoruje, očekává že bude souhlasit ale šanci že by odmítla úplně nezahazuje.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 8:00 pm
*Ohlédla se po něm. Zvedla se z podřepu. Slova byla jasná. Podmínka stejně tak. Byla připravená na cokoliv…tedy. Dle jejích představ bylo Genjutsu na úrovni chuunina. Sic byl Tatsuya silnejší a měl sharingan, kaede neměla tušení, co umí. A už vůbec netušila, co jí čeká. Fascinace Genjutsu ale byla větší, než její pud sebezáchovy. A nabídka od Mizukageho se neodmítá, i kdyby jí nabídl, že jí zabije.* Vezmu si cokoliv za jakýchkoliv podmínek. *Odpověděla jednoduše. Došla až k němu a koukala mu do očí. Však jak jinak to genjutsu taky mohlo fungovat?*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 8:09 pm
Tatsuya: *Kdyby tak Kaede věděla co čeho právě jde.. asi by si to hodně rychle rozmyslela. Není ani nutné aby se jí dokonce díval do očí, nejdříve k sobě přiloží své natažené dlaně jako kdyby se snad modlil a přitom se Kaede dívá do očí, sice stačí aby se díval pouze na ní (či na ně.. lze to použít i na více cílů najednou) a sešle na ní jisté Genjutsu jménem Yokubō. Kaede ihned začne pociťovat pocit neskutečného hladu, jako kdyby měla být krůček od vyhladovění a v tom ji Tatsuya hodlá chvilku udržovat. Aby pořádně poznala jaké to je, udrží ji v tom takových 20 vteřin, než přepne a začne posilovat další chtíč, kterými jsou lidé ovládáni a tím je pocit spánku.. začíná být tak strašně unavená ale Tatsuya ji sleduje a je připraven to ukončit buď po uplynutí 20ti vteřin nebo.. jakmile by měl pocit že je velice blízko k tomu aby usla.. při používání toho Genjutsu si tam sedne na.. zem a pozoruje Kaede a pak přejde k poslední části.. tentokrát v ní vyvolá sexuální chtíč.. Kaede se ocitne pod vlivem velkého návalu vzrušení a touha po uspokojení sexuálního chtíče se stává tak velkou že Kaede tomu jen těžko dokáže vzdorovat. Ta touha je tak silná že kdyby snad měla Kaede bojovat, tak by toho nebyla schopná.. ne jen to ale ani jakkoliv fungovat a nebude ji zajímat nic jiného než své vlastní ukojení ať už někým dalším nebo sama sebou ale ten problém je v tom že dokud to Genjutsu účinkuje, nikdy se nedokáže ukojit dostatečně a bude chtít stále víc a víc. Samozřejmě jakmile uplyne 20 vteřin skončí to.. skončí celá ta jízda.* Možná to bylo trochu drsné.. ale jsem zásadový muž a to stejné bych chtěl po každém.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 8:54 pm
*Sledovala jeho pohyby rukama. A než se nadála, měla pocit ukrutného hladu. Jakoby slyšela svoje břicho zakručet.* Co to? Nedávno jsem jedla…. *Zamračila se. Chytila se rukama kolem pasu a padla na kolena. Měla pocit, že za chvíli umře na hlad. Jediné, co se tady dalo nyní jíst, byl Tatsuya a mrtvola. Kmitala očima mezi nimi. V ústech se jí vytvořily sliny, když se podívala na mrtvé tělo. “To snad nemyslíš vážně Kaede?!” pomalu se plazila po čtyřech na zemi směrem k mrtvole. Jakoby šla z posledních sil. Už už se natahovala po ruce s odříznutým palcem. Špinavá ruka od krve jí najednou připadala jako labužnický pokrm. To nejlepší, co si mohla vybrat. V břiše měla ukrutné křeče, které oslabovaly i její mysl. Otevřela pusu a…hlad přešel. Unaveně spustila ruku k zemi. Oči se jí klížily…došlo jí, co měla v plánu. Jaký hnus…no fuj. Otočila se zpátky na Tatsuyu. Pokusil se postavit, zatímco on seděl a bavil se nad jejím představením. Pokus byl neúspěšný. Naopak ještě navíc si lehla na zem. Ta hnusná, špinavá zem plná ostrého kamenní se zdála být tou nejlepší postelí. Málem si urvala čelist, když zívala. Oči držela na střídačku otevřené. A to jen an dva milimetry, už rezignovaně ležela na zemi a dech se jí zpomalil natolik, že by každou chvílí usnula.
Horko, které se rozjíždělo v jejích slabinách jí z jejího odpočívání probudilo. Tváře jí rudly. Ňadra pod tílkem lehce změnila tvar. To horko, nechutné horko v rozkroku. Jakoby se zvyšovalo minuty. Ale přitom uběhlo jenom pár vteřin. Kaede stlačila stehna k sobě. Ještě více to ten pocit zhoršilo. Zavřela oči a se vzdychnutím si přitlačila ruku na rozkrok. Vklouzla jí pod kalhoty. Druhou si stiskla prso, které najednou jakoby nebylo dětské, ale plnohodnotné ženy. Její ruka v gatích byla více aktivní, než si Kaede uvědomovala. Prsty jakoby věděly co přesně dělat. Pootevřela slastně zavřené oči a uviděla Tatsuyu, jak si tam jenom sedí a kouká. Vytáhla ruce pod sebe a zvedla se. Úmysl byl jasný. Tak čitelný, že i slepec by to pochopil, pohled měla jako by právě zpozorovala svoji kořist. Líbil se jí i bez Genjutsu, ale teď měla vyloženě pocit, zme ho nutně potřebuje fyzicky. Přiblížila se k němu a v tu chvíli své Genjutsu ukončil. Kaede dýchala, jakoby právě uběhla maraton. Plácla sebou na zem, jen pár centimetrů od jeho nohou. Bylo to všechno jenom Genjutsu? Nebo je ona prostě takový…fanoušek sebeuspokojování? V životě si to neudělala, tak jak mohla vědět…tváře jí rudly z ostudy. To, že chtěla sežrat tu mrtvolu jí bylo jedno. Klidne by ukousla Tatsuyovi ruku, kdyby musela. Ale to, že se před ním chtěla uspokojit a nebyla od toho daleko, že kdyby to nechal aktivní o pár vteřin déle, vrhla by se na něj, to jí sralo do nepříčetnosti.* Hlad….Spánek……a……no. *Mluvila potichu a těžce u toho oddychovala. Mohl si domyslet sám.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Tue Jan 24, 2023 9:40 pm
Tatsuya: *Stihl to na poslední okamžik, kdyby to nechal aktivní ještě chvilku tak by musel sledovat jak se Kaede pokouší sníst lidské maso. Únava a její boj s ní, mu přišel ale daleko, daleko zábavnější než když ji vyvolal hlad.. jak se tam válí po zemi, jak zívá div ji nevidí na mandle... je to tak vtipné. Když pak přijde ale její sexuální touha, tak se zájmem si podloží bradu rukama, které má spojené propletenými prsty a pozorně Kaede pozoruje. Dokonce ji pozoruje jak se přibližuje, nakonec se zapomene a přestane počítat. Udrží to Genjutsu aktivní o něco déle, je to docela zábava a co by se tak mohlo stát že? Proto i když je Kaede na všech svých čtyřech přímo před ním, stále se ji dívá přímo do očí a ani nemrkne.* Copak? Děje se něco Kaede? *Hraje si zmateného, jako kdyby nevěděl proč dělá to co dělá. Dokonce už nemá podepřenou bradu a místo toho je dlaněmi položí na zem a opře se o ní, zatímco s úsměvem sleduje Kaede... tu predátorku. Sice ji je pouze 15 ale už je to prakticky žena a navíc.. má doma sakra lolitku.. takže moc rozdílů tam asi nebude. Stejně to nehodlá nechat zajít příliš daleko.. to je v plánu.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Jan 25, 2023 6:19 am
-*Nic neskončilo, jak si malovala. Nechal jí v tom pěkně podusit. Kaede byla těsně před ním, když si Tatsuya dal ruce za záda a vlastně jí tím nabídl sám sebe. Kaede mu proste sprostě vlezla do klína. Nádechy měla rychlé a mělké, i přes to hřála jako tisíc ohňů. Chytila ho za jednu ruku a zabrala tak, aby si ji přitáhla k sobě. Zvedla tílko a dala mu jí pod své oblečení. Cíl byl jasný, i debil by to pochopil. Jí bohatě stačilo, že se dotýkal její pokožky. Jednu ruku tam držela také, druhou mu vjela do vlasů, jako teplý nůž do měkkého másla. Na jeho slova zareagovala beze slov. Pokusila se jej políbit, zatím jen normálně. Žádné kontroly mandlí se nekonaly. Během případného polibku pustila ruku na svém těle a strčila ji jemu do rozkroku, přes oblečení, zatím.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Jan 25, 2023 2:43 pm
Tatsuya: *Jakmile ho Kaede chytne za ruku spolupracuje, nejdřív se dotkne její hebké pokožky a pak si prorazí cestu k prsu, které stiskne ve své dlani a ukazováčkem pak současně přechází přes její bradavku. Dokonce ani polibku se nebrání, problém je že původně chtěl Kaede pouze potrápit a ne toho takto zneužít, nicméně je ve fázi, kdy nedokáže kontrolovat sám sebe a proto brzy na to přebere iniciativu při polibcích a začne pečlivá kontrolách mandlí Kaede.. on ten jazyk totiž narozdíl od ní použije. Druhou ruku přitom přesune na její záda a pak ji podebere za zadeček a pevně ho stiskne. Přitom logicky ztrácí kontrolu nad svým genjutsu a to začne postupně slábnout až vyprchá úplně, aniž by to Tatsuyovi došlo.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Jan 25, 2023 3:06 pm
*Přejetí palcem vyvolalo v Kaede vlnu vzrušení takovou, že vydechla slastně přímo jemu do úst. Vytlačila hrudník mu naproti, takže k ní měl mnohem lepší přístup. Tím se ale i prohnula v zádech a jeho dlaň pohltila celou jednu polovinu jejího zadečku. Přebral iniciativu a líbal jí úplně jinak, než uměla. Vecpal jí mezi rty jazyk. Kaede pootevřela do teď přivřené oči o trochu více. Nechápal, co se dělo. Snažila se přizpůsobit i svým jazykem, ale nedostatek zkušeností byl prostě znát. Omotala ho nohama za zády a držela si ho u sebe. Však když byla její ruka na cestě k jeho rozkroku, kde se nakonec i zastavila, přestávalo genjutsu působit. Tatsuya jí ale nepouštěl. Začínala být trochu zmatená. Nebyla tak…aktivní, co se líbání týkalo a jen pár vteřin na to, co jeho genjutsu upadlo v neaktivitu, se od jeho úst odtáhla. Byla růžová po tvářích. Těžce oddychovala. Podívala se pod sebe a viděla, kde měla ruku ona a kde ji měl on. Byla z toho v šoku. Nevěděla, co dělat. Ale její debilní, pubertální tělo a nával hormonů v mozku jaly za své. Pevněji ho zmáčkla nohama, i přes všechnu trapnost, budoucí výčitky a rozhodně několikaletou absenci návštěv Kirigakure, se k němu zase přitáhla a pokusila se pokračovat v “dospěláckém” líbání, které se jí více, než zamlouvalo ještě nějakou chvilku nazpět.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Jan 25, 2023 4:32 pm
Tatsuya: *Bylo na Kaede poznat že není zase tak zkušená a tak trochu zvolní, jeho polibky jsou klidnější ale tím jazykem ji stejně nedá úplný pokoj a stejně s ním dobývá její ústa a dává ji možnost se.. přizpůsobit. Kaede se ale od jeho úst odtáhne, on si je vědom že Genjutsu už neplatí ale je to prostě chlap a bude pro něj těžké s tím bojovat. Brzy na to Kaede ale pokračuje kde skončily a on dále spolupracuje, co víc vytvoří kus od nich ze svých orbů desku, která vypadá jako deska stolu ale nemá nohy.. volně se pouze vznáší a tak nechá její prso prsem a chytne ji i druhou rukou za posadí a pevně stiskne obě její půlky najednou a pak ji zvedne.. zatímco ji začne líbat na krku tak ji donese k té desce na kterou ji posadí a drze ji pak svlékne její svršek a prohlédne si její prsa. Usměje se a pak ji donutí si na tu desku lehnout a vyleze si tam za ní, tváří se přitom ponoří k jejím prstům a zatímco levou rukou se opírá o desku stolu, pravou opět stiskne její prso, sem tam přejde přes bradavku nebo ji dokonce začne jemně třít mezi prsty a tou druhou rukou se přisaje k druhému prsu a jazykem si začne pohrávat s její druhou bradavkou. Takhle to trvá nějakou dobu než se ústy vrátí k těm jejím a začne ji opět líbat, zatímco ruka, co měla na starosti její prso se přesune pod její kalhotky a jen tak lehce ji začne přecházet po povrchu na jejím rozkroku. V hlavě má přitom rachot jako hovado.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Jan 25, 2023 5:00 pm
*Byla jako panenka. Nechala ho dělat cokoliv. Sice to bylo zvláštní, nikdy nic takového nedělala a bůh ví, kdy se jí tohle “poštěstí”. Sice si nepředstavovala, že někdy Tatsuya o ní jenom zavadí pohledem, a tohle, co dělal, nečekala nikdy. Nikdy by neřekla, že jí nechá navázat, že jí bude laskat zpátky. Zvedl ji a odnesl někam, netušila kam. Najednou seděla na nějaké desce. Nohama stále omotaná okolo jeho pasu. Zvedla ruce nad hlavu, styděla se. Sledovala jeho úsměv, což jí trochu…no pohonilo ego, i takový malý náznak spokojenosti jí stačil ke “štěstí”. Natlačil ji na plochu pod zády, neprala se s ním, trochu se dokonce posunula dozadu, aby měl více prostoru i on sám. Mazlil se s jejíma prsama. Rukou se chytila okraje stolu a pevně jej svírala. Druhou propletla mezi jeho vlasy a jemně stiskla. Nohy měla skoro jako do praku, aby se mezi ně vešel. Dmula se v hrudníku, prohnutá v zádech tiše oddychovala. Stud jí nedovolil se více projevit. Ruka, která zmizela v jejích kalhotech v ní vyvolala nával vzrušení už jenom svou přítomností. Stačil jemný dotek a už sebou cukla. Netušila, zda jí to bylo příjemné, nebo ne. Byla trochu zmatená. Jeho tělo jí nedovolilo stáhnout nohy k sobě. Polibky jí utlumily, díky bohu. Chviličku, než jí tělo řeklo “líbí se ti to”. Šla mu rozkrokem naproti. Sama si připadala hloupě, že je tady…obohacována a nic nedává. Pustila jeho vlasy a rukou se propletla mezi jejich těli a jeho rukou. Natáhla se jak jen to šlo a začala imitovat jeho pohyby rukou. I když tedy více přizpůsobené jeho tvaru.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Jan 25, 2023 5:16 pm
Tatsuya: *Pokračuje ještě chvilku takto, než si poví že tohle.. není prostě on ale.. na druhou stranu nemůže jen tak přestat a říct rozmyslel jsem si to. Vyřeší elegantní řešení, díky kterému pro něj snad nebude tak těžké se na sebe podívat do zrcadla, za trochu líbání a za to že ji to udělá rukou by to snad tak moc vadit nemělo. Napadl ho v první okamžik i jiný způsob ale.. prostě jsou věci nad kterými dál přemýšlet nebude a zatímco Kaede ukazuje jak dobře tenhle chlap umí líbat tak mezitím začne hezky pomalu a vnikne do ní jedním prstem.. pomaloučku s ním do ní proniká a sleduje její reakce. Samotnému nejde o vlastní uspokojení, hold se blbeček neuhlídal a je tu takový úlet.. i když s mladší ale to ho moc netrápí, naopak mu to dělá dobře (i když netuší kolik přesně Kaede vlastně je). Nicméně od úst se pak na okamžik přesune k jejímu krku na kterém ji líbá a postupem času ji začne i sem tam kousat.. vytvářejíc na její pokožce otisky vlastních zubů a pokračujíc v její stimulaci, k čemuž používá vlastní prst a to tempo.. zvyšuje podle reakcí a podle toho až si na to zvykne přidá i ten druhý.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Jan 25, 2023 5:54 pm
*Celé jí to přišlo zvláštní. Jakoby v rozporu se vším. Počínaje jejich vztahem jako Shinobi. Končíc u věkového rozdilu. Kaede věděla, kolik Tatsuyovi je, více než jí a to dvojnásobně. Ale i přes chuť jít domů tohle bylo silnější. Ten příjemný pocit, rozlévající se přes celé její tělo. Tatsuya se přesunul a tím díky bohu neviděl do jejího obličeje, kde se míchalo miliony emocí. Od strachu, studu, až po slast a chuť se nejraději rozbrečet. Tatsuya pokračoval v jejím uspokojování, zatímco ona svou ruku stáhla pryč. Držela se okrajů desky a těžce oddychovala. Jeho zkušenosti byly znát a Kaedina absolutní nezkušenost stejně tak. Nemusel ani používat více prstů, než jeden. Kaede byla během několika minut hotová. Celá se zachvěla. Málem si prokousla ret, když se snažila udržet zasténání potichu. Pevně tiskla strany stolu a celá se napnula v křeči. Byl to zvláštní, uspokojivý pocit. Ale stále trochu smutný. Jaksi doufala, že tohle bude nějak….speciální. V jejím životě doopravdy doufala v nějaký šťastný konec a životní lásku, která by tohle dělala. Přišla si trochu využitá, i když to byla ona, kdo dosáhl cíle. Podivné. To Genjutsu….zpropadená technika a zpropadený Mizukage. Sama netušila, jak reagovat. Její mysl byla totálně zmatená. Bez špetky racionality. Bez špetky nápadu. Bílo…pusto…prázdno. Jen se ohnala po tílku, které si navlékla v podstatě okamžitě. Mlčela. Sice těžce oddychovala a byla celá jemně opocená, načervenalá, ale i tak mlčela. Její oči byly za tisíc slov. Zmatek.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Jan 25, 2023 6:19 pm
Tatsuya: *Zmatenost.. ta je číst v Kaede ale v Tatsuyovi je zloba.. sám na sebe. Sice svou snoubenku svým způsobem úplně nepodvedl ale ani tak.. ze sebe nemá moc radost a ta Kaede.. neví je mu té holky líto nebo je to trochu úplně něco jiného a tak se rozhodne trochu.. pro jiné řešení. Tím že má Shari-Rinnegan neustále aktivní v levém oku, má přístup k veškerým technikám Sharinganu či Mangekyou Sharinganu a proto.. zatímco je Kaede k němu zády sešle na tuhle mladou Chuuninku ultimátní Genjutsu Sharinganu, které je tak mocné že když jej na Kaede sesílá, ona sama si nemůže být vědoma že na ní nějaké seslal. Skrze tohle Genjutsu (Kotoamatsukami) ji zmanipuluje takovým způsobem že nikdy v životě nikomu o tom co se zde stalo nepoví.. živé duši.. ani kdyby měla někoho komu by mohla absolutně důvěřovat. Kaede by to sice nikomu neřekla, své důvody jistě má ale Tatsuya má důvody proč byl tak radikální.. první důvod je Kaede (snoubenka Kaede). I přes ten úlet.. miluje ji. Další věc, jeho reputace.. je velice důležitá a nemůže si ji takto poškodit. Sice by ji to nezničilo úplně ale byla by to ošklivá skrvna.* Já... *Nakonec nic nepoví, bude to lepší a místo toho sáhne po pečeti Kuchiyose: Raikō Kenka ze které odpečetí pár svitků, ten první obsahuje popis jeho vlastní techniky, kterou Kaede poznala na vlastní zkušenost (Yokubō), další svitek obsahuje specializaci na Shunshin no Jutsu, kterou vymyslel on sám (Shunshin no Jutsu [Specializace#02]) a třetí a poslední svitek obsahuje popis techniky, kterou vymyslel jeho strýc Yin (Katon: Moeru Hiji) a tyhle svitky ji prostě strčí do rukou.* Nepochop to zle Kaede.. nejde o úplatky, to první jsem ti slíbil a ten zbytek.. by ti mohl pomoct přiblížit se k tomu že se staneš natolik silnou že mě překvapíš.. slibme si že jednou každý tomu druhému ukáže svou skutečnou sílu a toho druhého překvapí.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Jan 25, 2023 7:14 pm
*Oblékala si tílko a trochu se k němu natočila zády. Netušila o žádném genjutsu. Jak by mohla? Hledala svůj batoh pohledem, ale byl moc daleko. Jen si chytila ramena opačných rukou a přitáhla si k sobě nohy. Stále seděla na desce. Tatsuya se nadechl a vyslovil jedno slovo. Kaede zakroutila hlavou.* Nic neřeknu. *Jakoby tušila, o co by mu mohlo jít. Svitky, které jí cpal do rukou jen chytila a rezignovaně se na něj podívala. Nadechla se…jakoby něco chtěla říci. Nakonec jen přikývla hlavou.* Pokud se mi bude chtít…tak to zvážím. *Spustila nohy z desky a odešla ke svému batohu, vytáhla z něj mikinu a narvala tam ty svitky. Hodila si batoh na rameno. Vlasy si smotala do drcku. S batohem na rameni došla k němu. Zahleděla se mu do očí. Schválně, zda by on byl schopný toho samého.* Díky za pomoc s misí. *Natáhla si i druhé rameno batohu a otočila se na patě k odchodu. Musela to celé vstřebat.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Wed Jan 25, 2023 7:26 pm
Tatsuya: Nebo je spal.. to je už na tobě. *Když k němu po nějaké době dojde, podívá se ji do očí.. bez jediného mrknutí. Tohle zase umí, zvládne zachovat naprosto chladnou a klidnou hlavu ať je v jakékoliv situaci i když by s dotyčným musel řešit sebenepříjemnější věc. Když se Kaede pak vydá pryč, nakonec se rozhodne ji slovně zastavit.* Pokud.. pokud by ses se mnou podělila o trochu chakru.. mohl bych tě do Konohy dostat během několika vteřin.. pokud o to stojíš. *Nabídne ji, on sám ještě nemá v plánu dorazit do Kirigakure ale ani do Konohy, potřebuje se chvíli toulat po světě a ulovit nějaké bestie kvůli dávce Temné Krve, kterou potřebuje k přežití.*
Sponsored content

Ohnivé Hory - Stránka 5 Empty Re: Ohnivé Hory

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru