Goto down
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 6:30 am
Hibiki Yuki
*Vyslechne si slova od dědy a její zadýchaný výraz se nezmění. Stále dal stojí opřená o svůj bambusový meč a kouká do země. Ani si nevšimne, že jeden z desku právě zmizel v dýmu a ani ji to nějak nezajímá. Chvíli ani nevnímá okolí, až do chvíle než na ni promluví Okabe. Zvedne k němu pohled a pousměje se. Nakonec se narovná a začne si prohlížet meč.* (Hibiki) Myslím že je to dobrý nápad. *odpoví a otočí se ke dveřím. Tehdy uvidí nějakého chlapa, který si to kráčí k ní. Ví že to není obyčejný Shinobigashira, už jen kvůli tomu plášti. Ale zase neví kdo to je.* (Hibiki) Mohu vám pomoci? *zeptá se a nedokáže skrýt strach ve svém hlase. Ani neví proč, ale má z něj strach. Hlasitě polkne a pohlédne na Okabrho, který stojí za ní. I když se ho boji, je připravena ho kdykoliv před jim bránit. Ještě pevněji sevře meč a čeká, co se bude dít dál.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 12:46 pm
Akai Hayashida (Npc): *Pozorně a dá se říct že i přísně si prohlédne jak Okabeho tak Hibiki. * Dalo by se říct že po Tsuchikage jsem váš druhý vládce. Jsem ten co stojí nad Iwagakure a nadřízený Tsuchikage, možná vám napovím trochu víc tím že prozradím že jsem Mizukage. *Pak přejde zrakem na Hibiki a pak na Okabeho ale nakonec skončí zase na Hibiki. * Chci abys mi řekla o té své schopnosti, cítím z tebe tu chakru a tak mi ji ukaž. *Během toho v klidu vytáhne jeden kunai a nechá svůj ukazováček uvnitř toho očka na konci kunaie a začne s ním točit. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 4:59 pm
*Okabemu sa zdal nejaký povedomý, keď prezradil že je Mizukage, už to všetko dávalo zmysel.* "To je ten, čo má u nich doma krvavé genninské skúšky! To je ten ktorý ich donútil mať ich aj u nás!" *V Okabem sa vzbúri krv, keď si spomenie, začo všetko je ten človek zodpovedný. Zamračí sa a zovrie päsť. Avšak nemračí sa dlho, keď si uvedomí nasledovné.* "Za prvé, podľa Tsuchikage jeden Kage je schopný vyhubiť celú dedinu...ehm asi ho neporazím tak ako som teraz...za druhé útok na človeka kirigakure sa trestá smrťou. Dokelu, nemôžem spraviť nič." *Uvedomí si svoju slabosť Okabe. Prinúti sa usmiať a povie.* Ehm, Mizukage-sama? My sme už mali nejaké plány, takže nešlo by to niekedy inokedy? *Spýta sa ho to tak slušne, ako to v tejto chvíli dokáže.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 5:37 pm
Hibiki Yuki
*Nakonec se dočkala představení a když zjistila kdo to je, narovnala se a uklonila.* (Hibiki) Ráda vás poznávám, Mizukage-sama. Jsem Hibiki Yuki. *představí se. I když jim změnil zkoušky, byla schopna díky nim zesílit, takže k němu chovala trochu respektu. Navíc moc dobře ví, že s ním nemlže soupeřit. Takže se raději bude chovat slušně a nebude vzdorovat. Když po ní chce něco, co ani ona sama neví o co se jedná, docela jí to zarazí. Ale z toho ji dostane Okabe, který promluvil. Sice stála na místě a před Okabem, ale nehodlal odejít, dokud ji nevysvětlí co po něm chce.* (Hibiki) Co myslíte přesně, Mizukage-sama? Jakou chakru? Mám jen tu normální, alespoň myslím teda. (Hibiki) 'Tu chakru? Jakou? Vždyť mám jen jednu ne? Nebo to co používám na ty techniky, které nikdo neumí, není normální chakra?' *Mizukage nasadil Hibiki brouka do hlavy a musela se nad tím zamyslet. Nejdřív to brala jako samozřejmost, že na to všechno používá normální chakru, ale teď si uvědomovala, že ať použila hodně chakry nebo málo, moc ji to neovlivnilo. Navíc ji dost zajímali ty kosočtverce. Možná k tomu mají své důvody. Ale rozhodně po něm chtěla vysvětlení, než mu nšco předvede.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 5:46 pm
Akai Hayashida (Npc): *Zamračí se, moc dobře díky cítění chakry ví že Hibiki tu Temnou Chakru použila ještě než přišel (když použila Meiton: Kuro no Nami). Už ji chtěl vyndat že mu zalhala ale tak třeba ani neví že to co má je temná chakra. * Tak jinak, určitě víš že kromě chakry co má každý jiný máš ještě jednu a ta druhá chakra je Temná Chakra a tuto chakru jsi použila. Sice jsem tu ještě nebyl ale cítil jsem pohyb té chakry, dokážu totiž chakru vycítit a když se budu soustředit poznám když lžeš. *Poví a pak se zrakem otočí na Okabeho. * Ne nepočká to. *Zrakem se pak otočí znovu na Hibiki. * Nemůžeš být tak hloupá, určitě si seš vědoma že uvnitř sebe máš dvě oddělené chakry, kdybys to nevěděla nebyla bys schopna používat tu temnou, takže ukaž mi to… chci to vidět na vlastní oči.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 7:01 pm
*Okabe tam naozaj nemá čo robiť, ani Hibki si ho nevšíma ktorá sa rozpráva s Mizukagem. Aspoň Mizukage mu odpovie, že to nepočká.* U nás sa hovoria také múdrosti a to, že trpezlivosť ruže prináša a že na dobré veci sa oplatí počkať. *Povie aby len tak nestál a vyjadril sa k Mizukageho nečakaniu.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 7:14 pm
Hibiki Yuki
*Byla pravda, že v sobě cítila i jinou chakru, než normální. Ale nebyla si jistá, zda ji používá někdy. Ale to co ji řekl Mizukage, ji donutilo se zamyslet.* (Hibiki) Takže my chcete říct, že na tu techniku sem použila tu temnou chakru? Vážně? *řekne překvapeně. Sama ještě netušila k čemu ji lze používat a k čemu ne.* (Hibiki) 'Takže to znamená, že i na tamtu techniku ji používám? *zamyslí se a na tváři se ji objeví úsměv. To pro ní znamenalo, že může použít víc jutsu, než někdo jiný. Protože má víc chakry než ostatní. Ale to že to chce ukázat, ji trochu znervózní. Rozhlédne se a otočí se čelem ke stěně.* (Hibiki) Promiň Okabe. *omluví se mu, i když asi neví za co, ale za chvíli to pozná. Máchne rukou proti stěně a vystřelí tak vlnu z temné chakry (MEITON: KURO NO NAMI). Ta narazí do zdi, až se celé dojo otřese. Následně jen položí ruku na zem a za Mizukagem vytvoří past (MEITON: KANSEI NO JUTSU).* (Hibiki) Jestli chcete vidět i moji druhou techniku, prosím udělejte tři kroky vzad. Jinak ji neuvidíte. *vysvětlí Mizukagemu a doufá, že to udělá. Přeci se nemůže bát něčeho, co vytvořil genin. Ovšem, jestli se tam bude bát stoupnout, sama se zvedne a stoupne na tu past sama. Ať už kolem Hibiki nebo Mizukageho se vytvoří rudá neprůsvitná kopule a začne ničit 4 doby chakry za odpis.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 8:11 pm
Akai Hayashida (Npc): *Sleduje jednání Hibiki s tím že když použila první techniku postavil se tak aby byl trochu od ní ale přitom byl k jejímu boku a mohl to sledovat z boku, chtěl to sledovat hezky z profilu. Všiml si něčeho na její dlani ale to prozatím počká, protože ho Hibiki požádá o to aby udělal pár kroků vzad a tak to udělá. Moc dobře ví že tam za ním je něco na zemi, nevidí to ale cítí tu chakru a tak tam vstoupí a aktivuje past, která mu začne ničit chakru i když ne v moc velkém množství (na jeho vkus). Dojde ke stěně té kopule co se kolem něj vytvořila a dotkne se ji, pak do ní udeří svou plnou silou (10) ale ta kurva se nezničí. * „Chakru to vysává pomalu ale výdrž to má.“ *Využije tedy elementární chakry vzdušné podstaty a obalí svou ruku právě touto chakrou, díky čemuž budou jeho údery silnější o 20 bodů -> celkově bude jeho síla úderů 30 bodů (Fuuton: Nadeshiko-Ryū Kōha Reppūken). Napřáhne se znovu a opět udeří do té kopule a prorazí ji, následně ihned celá popraská a rozpadne se. Techniku Fuuton: Nadeshiko-Ryū Kōha Reppūken pak ihned uvolní a zadívá se na Hibiki. * Zajímavá technika, cíl to udrží uvnitř a značně ho to oslabí ale zase na něj nemůžeš zaútočit zvenčí. *Dojde až k Hibiki a skloní se před ní a sedne si do dřepu. * Ukaž mi ruce. *Pokud tak Hibiki udělá prohlédne si obě její dlaně a pokud ne tak ji chytne za zápěstí obou rukou a udělá to sám. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 8:59 pm
*Okabe videl, že Hibiki sa už rozhodla spraviť to, čo chce spraviť. Chce sa viac dozvedieť o svojej schopnosti a chce ju prezentovať Mizukagemu, nebude preto do toho zasahovať lebo akurát jej to naruší. Mizukage mal 100% záujem o schopnosť Hibiki a Okabemu dal 100% ignor. Najprv ho to nahnevalo, ale potom pochopil, že to dáva zmysel.* "Toto je tá strana mangy, kedy sa čitateľ dozvie o ukrytej schopnosti hlavnej postavy a vedľajšie postavy sú len v pozadí alebo to len s údivom sledujú." *Pomyslí si Okabe akoby to bolo manga alebo anime.* Tak vidíme sa na skúške. *Pozdraví ju s úsmevom, aj keď kto vie či ho možno všimnú alebo či mal vôbec právo niečo povedať do ich rozhovoru. Avšak bolo by mu hlúpe odísť bez toho aby niečo povedal. Keďže jeho prítomnosť už nie je viac potrebná, rozhodne sa, že pôjde aspoň odložiť drevený meč, tam kde sa odkladajú a potom si to pomaly namieri k dverám.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 9:48 pm
Hibiki Yuki
*Hibiki nakonec nemusela hnout ani brvou, protože to za ní udělal Mizukage. Jen ho sledovala jak zmizel v rudé kopuli. Chvíli mu trvalo, než se dostal ven, ale to chápala. Nikdy tuto techniku neviděl, takže bylo jasné, že mu to chvíli potrvá. Ale nakonec ji prolomil a Hibiki se lehce pousmála.* (Hibiki) Přesně, nemohu cíl vidět a ani na něj útočit. Ale cíl má vetší problémy jak já. Sice na něj nemohu útočit, ale on přichází o chakru, když ji nezničí. *odpoví a jen sleduje, jak přišel k ní blíže. zaregistrovala taky Okabeho, který se s ní rozloučil a chystal se odejít. Protože stála proti Mizukagemu, měla trauma. Poslechnout jeho nebo zastavit Okabeho. Ale cit přátelství byl silnější a tak se rozeběhla za Okabem a chytla ho za ruku.* (Hibiki) Nikam nechoď a zůstaň, prosím. *poprosí ho a podívá se na něj smutnýma očima. Chvíli na něj tak kouká a pak se vrátí k Mizukagemu a v duchu doufá, že tu zůstane. Ukáže ji obě dlaně, na kterých jsou dva kosočtverce vzájemně překryty.* (Hibiki) Tohle mám na dlaních už od narození. Nevím k čemu to tam mám. Jestli k těm technikám, který sem vám ukázala nebo k něčemu jinému. Ale hodlám na to časem přijít, Mizukage-sama. (Hibiki) 'Musím své sestry toho utajit. Nevím jak by to snášeli, kdyby za nimi přišel Mizukage a chtěl po nic něco. Proto to musím utajit, co nejdéle. Nechci je tomu vystavit. *pomyslela si a dívala se na Mizukageho a očkem pokukovala po Okabem, jestli tam zůstal.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 10:16 pm
Akai Hayashida (Npc): *Akai je zamyšlený, pozorně si prohlíží ty dlaně ale pak je pustí a dopřeje Hibiki osobní prostor a tak se narovná a odstoupí od ní. * Mám dvě teorie, první z nich je že na tobě jako malé někdo prováděl pokusy a tohle je výsledek ale větší pravděpodobnost bude že se jedné o Kekkei Genkai… podle toho že máš Temnou chakru bych řekl že by se tomu mělo říkat Meiton (v překladu Temnota/Element Temnoty nebo taky Styl Temnoty). *Dále nic neříká a podívá se pak na Okabeho a pak zase na Hibiki. * Předpokládám že ty další dvě chakry co mají temnou chakru stejně jako ty jsou tvoje pokrevní rodina že? *Začíná zkoumavě sledovat i Okabeho ale pak se stejně zase vrátí k Hibiki. * Ukaž mi to jak to umíš využít v boji, utkej se tady se svým kamarádem v přátelském souboji. Nic velkého jen takový volný trénink kde bych rád viděl jak to dokážeš využít v praxi a aspoň si tvůj kamarád nebude připadat zbytečný a opomíjený.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 21, 2020 11:28 pm
*Hibiki ho zastaví, nech neodchádza.* Okej. *Povie potichu, prejde jej jemne rukou po vlasoch aby sa ukľudnila.* Tak ja si zatiaľ sadnem na lavičku a počkám na teba. Keby niečo, budem hneď tu blízko. *Keď to dopovie sadne si na najbližšiu lavičku v doju, s tým že sa bude na nich dívať. Už aj tak sa dopočul od Mizukageho zaujímavé veci, len tým, že tu len tak doteraz postával. Okabe vidí, že aj keď ho Mizukage spomenie tak pýta sa to Hibiki, preto čaká ako zareaguje. Možnosť 1. Ak Hibiki bude chcieť zápas, tak prejde pred ňu pripravený na všetko. Možnosť 2. Ak zápas nebude chcieť, tak ju slovne podporí takto:* Vaša excelencia, s vaším prepačením vám oznamujem, že bojovali sme od kedy sme sem prišli, Hibiki si potrebuje oddýchnuť pred zápasom. Ak máte záujem vidieť ako techniky používa v praxi, tak nenechajte si ujsť jej zápas na chuuninskej skúške.
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Wed Jul 22, 2020 6:13 am
Hibiki Yuki
*Hibiki byla ráda, že tu Okabe zůstal. Přeci jen by tu pak zůstala s neznámým člověkem sama a té myšlenky se bála. Nad jeho slovy se pozastaví a zadíval se mu do očí. Ale to co řekne dále, je ji nepříjemné a tak se podívá do země.* (Hibiki) Mohl by jste prosím, s tímto neotravovat moje sestřičky? Řeknu vám vše co vím a ukážu všechno. Ale za to mám na vás jednu prosbu. *řekne vážným hlasem a podívá se Mizukagemu opět do očí.* (Hibiki) Vynechte z toho moje sestry. Nechci aby jste je vy, nebo někdo z vašich lidí otravoval. A ani nechci, aby chodili k té nové Tsuchikage. To je ode mě jedna prosba. *řekne svoji prosbu vážným hlasem. Tohle myslela vážně, a jestli je i to neslíbí, nemá. Mu co ukázat. Ale na ten souboj mu ještě odpoví.* (Hibiki) Jestli chcete vidět, jak to dokážu využít v souboji, počkejte si na zkoušky. Tam bude zápas a mého protivníka znát nebudu, takže ho ani nebudu šetřit. Takže prosím, dejte my oddech do tehdy zkoušek. *poprosí ho a sama se podívá na Okabeho, který ji podpořil slovy. Teď si uvědomovala, co řekla, ale bylo to pro její sestry, takže se dní čeho nebála.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Wed Jul 22, 2020 3:29 pm
Akai Hayashida (Npc): Ale já jim nechci ublížit, pouze se zajímám o talentované jedince a ti co mají Kekkei Genkai se mezi talentované počítají ale dobrá nebudu za nimi chodit. *K čemu že? Amaya se o Iwagakure stará místo něj a tak i o své Ninji a Akai si je jistý že o té temné chakře v těch třech ví. Nechce se do toho Amaye nějak srát, tuhle vesnici ji svěřil a věří ji v tom i když stále je radši opatrný aby ji zase nedůvěřoval až moc, to ho život totiž naučil. Za Hibiki ho dovedla čirá zvědavost ohledně její chakry a nelituje toho že sem přišel. * Nebudu je otravovat nebo jinak kontaktovat, nemusíš se bát. *Za Amayu ale mluvit nemůže, navíc pokud by je chtěla kontaktovat nejspíš by to už dávno udělala (názor Akaie). * Chuuninská zkouška mě nezajímá, já by to rád viděl teď a tady. Nerad bych ti to dával příkazem, takže? *Akai když si za něčím jde tak je nekompromisní, nijak ji netrápí ani podobně. * Tady ten chlapec je nejspíš už výš jak Genin, řekl bych že to pro tebe může být větší výzva a tím pádem lepší trénink. Nebo mám jít za jednou z nich a nechat je jít proti sobě? *O to víc ji chce nechat s Okabem bojovat, protože to co řekla mu přijde drzé a jakoby si o sobě myslela až moc. *
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Wed Jul 22, 2020 4:04 pm
Hibiki Yuki
*Hibiki se ulevilo, když ji slíbil že je nebude obtěžovat, její sestry. To byl její hlavní cíl, uchránit je od všeho zlého a bojovat proti jejich dobro. Přeci jen tohle slíbila jejich mrtvým rodičům.* (Hibiki) Děkuji vám, Mizukage-sama. *poděkuje a ukloní se. Je mu vděčná, že do toho nezatáhne její sestry. A to, jak ji nutí do souboje s Okabem ji není příjemné a dal vzdoruje.* (Hibiki) Nebudu s ním bojovat, omlouvám se. *podívá se na Okabeho trochu smutně. V půlce věty se otočí zpět na Mizukageho a než stihne něco říct, on řekne něco co ji donutí s ním bojovat. Trochu se na nejnižší naštve, což může vidět. Vyhrožovat ji pomoci jejich sester je až moc. Nejraději by mu vrazila, ale za to by nedopadla dobře a tak jen svěsí ruce podél těla a sklopí hlavu.* (Hibiki) Gomen Okabe. Fakt se ti omlouvám. Doufám že mi odpustíš. Mizukage-sama, prosím ustupte a předem se vám omlouvám, jestli vás zraním. Nebude to úmyslně. *řekne chladným hlasem. Mizukage v ní něco zlomil a ona bude bojovat za dobro svých sester. Nic jiného ji nezajímá. Otočí se na Okabeho a zvedne hlavu. Může vidět její výraz, jako kdyby byla jiná osoba.* (Hibiki) Gomen Okabe, ale sestry jsou důležitější. Snad to pochopíš. *omluví se mu ještě jednou a tehdy se ji obvazy na rukách zvednou a začnou mlátit všude kolem ní. Je ji jedno na co mlátí, jestli kdo Mizukageho nebo do zdi, hlavní pro ji je, aby chytila Okabeho a znemožnila mu se hýbat. Samozřejmě tyto obvazy se dají lehce přeseknout čímkoliv ostrým. I když používá tuto techniku, má ruce volné a proto položí jednu ruku na zem a vytvoří pod Okabem past. Nyní jedna jako úplně někdo jiný. Nechce mu ublížit, proto nepoužívá tu vlnu, ale jen techniky na omezení pohybu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Wed Jul 22, 2020 10:06 pm
*Okabe vie, že už je zle keď niekto spomenie jej sestry, o to horšie keď ako rukojemníkov. Ale nečakal že Hibiki zareaguje takto zhurta a agresívne. Keď vidí rozlietajúce sa obväzy každým smerom rýchlo zloží pečať a prebehne shushinom v momente na druhý koniec doja, čo najďalej od Hibiki. Nič nehovorí, len pozoruje, čo sa bude teraz diať.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Wed Jul 22, 2020 10:34 pm
Akai Hayashida (Npc): Tady bojovat nebudete! *Není potřeba aby tu bylo zbytečně moc čumilů a tak beze slov poskládá ruční pečetě a vytvoří si za zády bránu Kumen Sowaka ze které vyjde obří pták s elegantním peřím (Suzaku). Normálně unese jen jednoho člověka (dospělého) ale když to člověk vezme kolem a kolem tak Hibiki + Okabe dají dohromady tak váhu jednoho dospěláka. * Vyskočte si na něj a pevně se držte a je to rozkaz! *Nechce aby mu jeden z nich cestou někam seskočil, tento pták má za úkol dovést je do místní arény kdy Akai si vytvoří stínového klona a ten vyrazí za Amayou aby ji informoval že se má okamžitě dostavit do arény… že ji připravil malé představení. Když Suzaku dorazí do arény nechá je v jejím středu seskočit a pak zmizí a asi 5 minut poté dorazí Akai, který skočí do arény také aby jim byl blízko. * Dejte mi minutku a můžete začít, mimochodem Hibiki dej do toho všechno určitě chápeš proč že?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Wed Jul 22, 2020 10:57 pm
NPC Amaya *Z niceho nic se u ni v kancelari objevil Mizulage. Jiste, byly tu chuuninske zkousky, ale necekala, ze se tu zjevi jen tak a jeste k tomu s informaci, ze bude Okabe bojovat treninkove s Hibiki a mela by to videt. Vseho nechala a proste vyskocila z okna, aby skocila na strechu domu a dostala se co nejrychleji do areny. Na sobe mela dliuhou sukni s rozparky na nohou, az nad trisla skoro k pupiku, kde v pase sukne koncila, dlouha byla az na zem. Pod ni mela cerne sortky, na torzu mela crop top take cerne barvy. Mezi topem a sukni byl asi 1cm viditelne kuze. Vlasy mela rozpustene ana cele mela svou pecet. Dorazila do Areny, dopadla primo vedle Mizukageho. Kolem ni se lehce rozviril prach, nicne e Amaya se hned narovnala a oprasila si sukni.* Konichowa Mizukage-sama. To musi byt Hibiki.... Ahoj, Okabe-kun, gambare! Ukaz co umis! *okamzite se pokusila podporit Okabeho, o kterem vedela, ze by se mohl citit menecenne a nedulezite, jelikoz Mizukagemu a logicky i ji, slo hlavne o ukazku Meitonu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Thu Jul 23, 2020 12:15 am
*Mizukage spraví čáry máry a objaví sa tam vták.* "Gratulujem..." *Pomyslí si a povzdychne si, príkaz bol príkaz a mal pocit, že odmietnutie Mizukage nezoberie dobre. Preto podišiel k vtákovi a ak to Hibiki potrebovala natiahol k nej ruku, aby jej pomohol nastúpiť. Predsa len nemuseli bojovať už teraz, ešte predsa neboli v aréne.* "Debil, nemusí jej to každú minútu pripomínať." *Pomyslí si, keď Mizukagemu nevadí používať jej sestry ako prostriedok, aby donútil Hibiki bojovať proti Okabemu. V aréne stojí Tsuchikage Amaya.* "Mama mia, aj ty Brutus?" *Pomyslí si, keď vidí kto ďalší sa bude dívať. Keď ešte ho osloví dostane vnútroný facepalm.* Čo som komu spravil? *Povzdychne si.* Dobrý deň Tsuchikage-sama. *Aspoň sa zo slušnosti pozdraví, určite ju vidí radšej ako Mizukageho.* "Choď za vedca hovorievali...budeš robiť zaujimavý výskum hovorievali..." *Napadne mu ako všetko ide presne naopak ako plánoval.* "Ak vyhrám znamená to, že tí čo prešli krvavou skúškou nemusia byť lepší než tí čo ňou neprešli?" *Premýšľa Okabe nad výhodami svojho prípadného víťazstva v tomto nepotrebnom dueli.* "Ale ak by som prehral, neznamená to že Hibiki porazila toho čo prešiel všetky časti na Chz a je tým pádom na tretiu časť viac než pripravená? Možno by jej víťaztvo úplne vynuloval strach z poslednej časťi." *Okabe proste zatiaľ, premýšľa nad všetkými alternativámi, veď nikto ešte nepovedal, nech začnú bojovať.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Thu Jul 23, 2020 5:46 am
Hibiki Yuki
*Zrovna se chystala bojovat, když v tom ji Mizukage zastavil.* (Hibiki) 'Co má za problém? Nejdřív chce aby jsme bojovali a pak mě zastaví?' *zaprotestuje si a dívá se na něj. Nejdřív ji to přišlo divné, proč je zastavil, ale jakmile řekl že budou bojovat v aréně, tak to bylo pro ni dobré. Alespoň si to vyzkouší bojovat v aréně. Chtěla naskočit sama, ale Okabe k ní natáhl ruku, že ji pomůže. Ona se na něj podívala a pak uhnul pohledem. Nezaslouží si jeho pomoc. Proto jeho pomoc ignorovala a naskočila sama. Pak je vzal konečně do arény, kde seskočí. Hibiki se dívá na Mizukageho a co po chvíli nevidí? Přišla i ta Tsuchikage. To ji nijak nezajímalo, neměla vůči ní zášť. Zatím ji měla pouze proti Mizukagemu. Ale pro dobro svých sester teď musela bojovat.* (Hibiki) Gólem Okabe, že sem tě do toho namočila. Kdyby jsi tam nebyl semnou, bylo by to v klidu a nic takového vy se ti nestalo. omluví se mu a sklopí zrak k zemi. Styděla se za sebe, že sebou nechá takto manipulovat. Kdyby ji nehrozil, že využije její sestry, tak by s tím zápasem nesouhlasila. To že pozdravila jen Okabeho, nijak neřešila. Bylo ji jedno jestli se s ním zná. On stejně se na Hibiki po dnešku vykašle. Jen přeci upřednostnila sestry nad ním. Byla součástí skoro jistá, že ji Okabe opustí a nebude se s jo chtít vidět. Proto tam jen stála se sklopeným pohledem a hleděla do země. Čekala na příkaz k souboji, který zatím nepřicházel.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Thu Jul 23, 2020 12:01 pm
Akai Hayashida (Npc): Takže jsi dorazila, říkal jsem si zda si najdeš čas Amayo. *Chápe důvod proč podporuje Okabeho ale to že to chápe neznamená že by provedl něco podobného, místo toho očekává jak bude ten souboj vypadat. * Proč se mu sakra omlouváš? Děláš jako kdyby po váš někdo chtěl boj na život a na smrt, tohle pro vás je skoro jak trénink. *Otočí se na Amayu a už od pohledu není moc nadšený. * Musím přiznat že kvůli té dívce jsem z tvých Ninjů zklamaný, neustále fňuká, vznáší si vůči mě a tobě požadavky a odmítala něco co jsem po ní chtěl. Doporučoval bych potrestat ji a nějak si to s ní vyřešit ale to je na tobě. *Nechce ji zase nutit aby dělala něco co chce aby dělala, vesnici si vede po svém a tak ji do toho zatím kecat nebude ale chtěl ji dát najevo svou nespokojenost. Nic z toho co řekl by samozřejmě nikdo kromě Amayi neměl slyšet. * Tak začněte.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Thu Jul 23, 2020 2:37 pm
NPC Amaya *Sledovala deti a pak se podivala na Mizulageho, pak opet na deti.* Tohle ma byt trenink vasich schopnosti, ty mas pred chuuninskou, bude se ti to jenom hodit. *Lehce privrela oci a sledovala Hibiki ne moc privetivym pohledem, kdyz ji Mizukage rikal, ze neposlouchala. Otocila se k nemu a zaseptala jen k nemu.* S touhle rodinou jsem jeste bohuzel nemela cas mluvit. Ale Okabe-kun, i kdyz se mu to nelibi, to udela bez reci. Nebojte Mizukage-sama, vyresim to jeste dnes nejlepe, az dotrenuji. *Lehce stiskla ruku v pest. Amaya se vazne snazila a stvalo ji, ze Mizukage narazil zrovna na tuhle vzpurnou holku. Prisla si ted jako Raikage, kteremu ona sama vynadala v podstate. Jako mala holka.... Hibiki si tohle jeste slizne. Proletlo ji hlavou.* Az to skonci, potrebovala bych vam jeste neco sdelit, na minutku to bude, ohledne Bijuu. *Pronesla naklonenou hlavou Mizukagemu, sledujic dvojici pred ni.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Thu Jul 23, 2020 10:37 pm
Všetko je v poriadku Hibiki. Nemusíš sa ospravedlňovať, keby si do toho mňa nenamočila stál by tu niekto iný s kým by si musela bojovať, ber to pozitívne som to len ja. *Nenechajú ju, aby sa obviňovala z niečoho, za čo sama nemôže. Pozrie sa na Tsuchikage, keď k nim rozpráva.* "Nuž, aspoň pre ten park, by som sa mohol snažiť." *Napadne mu. Keď Mizukage dá pokyn Okabe okamžite uskakuje dozadu a cúva aby sa od nej vzdialil.* "Najnebezpečnejšie techniky Hibiki je to čierne väzenie a čierna vlna s ktorou aj celé dojo zatriaslo keď ho trafila." *Referuje si jej najnebezpečnejšie techniky Okabe.* "Na čiernu vlnu som ju nevidel skladať pečate, je to len jedno trápne švihnutie rukou. Ešte má tie obväzy ktorými vie švihať a zraňovať ľudí v jej okolí, teda nemám žiadnu technikou, s ktorou by som proti nej na blízko mal šancu." *Uvedomí si Okabe.* "Takže..." *Zrazu si uvedomí zásadnú vec.* "Sakra, veď ja nemám žiadne vybavenie zo sebou!!!" *Samozrejme že keď dnes šiel stretnúť Hibiki v doju, tak nepotreboval si niesť dymové bomby, shurikeny a podobne avšak situácia sa dnes vyvinula tak ako sa vyvinula a on bol v aréne... Ako vyhrať bez toho aby zranil Hibiki tesne pred jej reálnou skúškou alebo ako prehrať tak aby sa nestrápil boli zásadné otázky na ktoré potreboval teraz nájsť odpoveď.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Fri Jul 24, 2020 9:34 am
Hibiki Yuki
*Nemá ráda, když ji někdo nutí do něčeho, co sama nechce. Vyslechne si slova jak Mizukageho, tak Tsuchikage. Jejich slova ovšem názor Hibiki nezměnil. Nechtěla s ním bojovat, ale jak to vypadalo, tak k tomu byla nucena i proti její vůli. Chvilku je sledovala, jak mluví spolu, než dostali povolení k souboji. Sama se ani nehla a jen viděla, jak Okabe odskočil. Teď začala přemýšlet nad tím, jaký má Okabe styl boje. Nikdy ho neviděla bojovat a on viděl bojovat ji. Takže byla v nevýhodě. Ale to ji nijak netrápilo. Měla techniky na to, aby si ho držela od těla a on se k ní nepřiblížil. Složila pečetě a ze země ji do ruky vyskočilo kamenné kopí, které chytla jednou rukou a následně se rozešla k Okabemu. Když od něj byla nějakých deset metrů, začali kolem ní švihat obvazy s úmyslem ho svázat. Ovšem nemohla je moc ovládat, takže švihali náhodně kolem ní.* (Hibiki) Pojďme jim předvést šou, Okabe-kun *řekne tichým hlasem, aby ji slyšel jen Okabe. Usmála se na něj a pomalým krokem si to k němu blížila. Chtěla oběma Kage předvést souboj, který by dokázal, že Okabe je silnější. Nechtěla do toho jít naplno, aby neukázala všechno co umí.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Fri Jul 24, 2020 1:00 pm
Akai Hayashida (Npc): Okabe, ah ten chlapec že? S ním potíže nejsou, sice se z toho pokoušel vyvlíknout to je pravda ale když jsem dal najevo že si trvám na svém tak nebyl jediný problém… za to Hibiki je nevychovaná a nedělá ji problém říct svému nadřízenému ne a ještě vznášet požadavky. Musím se přiznat že k tomu abych ji k tomu přinutil jsem musel využít její potřebu chránit své sestry, takže jsem zmínil že buď uvidím bojovat ji nebo je. *Samozřejmě mluví tak aby ho slyšela fakt jen Amaya, tohle je prostě rozhovor Akaie s Amayou, který je… soukromý. * O Bijuu? To je dobrá náhoda, zrovna o stejném tématu jsem si chtěl promluvit taky. *Poví a dále se Amaye už nevěnuje ale místo toho se zaměří na Hibiki + Okabeho. * „Dokáže ovládat obvazy na svém těle? Otázka zní zda to je otázka jejího Kekkei Genkai či nikoliv, sice na to používá Temnou Chakru ale co když je schopna použít tuto chakru i na normální techniky?“ *Tohle jsou otázky, které klade sám sobě v myšlenkách. * Hibiki, pokud tento souboj pokazíš zruším tvou účast na Chuuninské zkoušce s tím že ještě nejsi připravená, ukaž nám vše co v tobě je a neukazuj nám ubohé divadlo. *Pak se natočí na Amayu. * Neboj tohle vážně nemyslím, to je tvé rozhodnutí ale potřebuje nějaký impulz aby se snažila.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Fri Jul 24, 2020 2:07 pm
NPC Amaya *Povzdychla si.* Hmmm.....bude třeba si s ní promluvit, tohle ve své vesnici nestrpím. Poslouchat bude muset i kdyby po ní někdo chtěl vyvraždit vlastní rodinu. *Zamručela potichu. Prohlížela si oba dva, Okabe vypadal, že hodně přemýšlí, to se Amaya na něm líbilo nejvíc, ale všimla si, že nikdo u sebe nemá žádné vybavení. Podívala se na mizukageho.* Dovolíte, abych jim poskytla nějaké zbraně? Minimálně jemu by se hodily, je to primárně vědec, nevím, zda bude schopný držet krok beze zbraně. *Pokud jí to povolil, přiložila ruku na pečeť (jako měl sasan v boji s itachim), a odpečetila svitky, dva, které rozložila na zem a po složení pečetě odpečetila z každého svitku jeden vak se základní výbavou, kunaie, shurikeny, senbony, nějaké výbušné lístky, drát a hlavně tanto.* Pokud chcete, vezměte si vybavení. *Prohlásila dost nahlas a pak jen sledovala, cos e bude dít.*


Mizukage jim to povolí - dohoda se Suzuyou, aby nemuseli hráči čekat a mohli reagovat v dalším postu.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Sat Jul 25, 2020 11:36 pm
*Okabe správne usúdil že v boji na blízko, má šance minimálne, hlavne keď má holé ruky, ktoré k boju takmer nikdy nepoužíva. Počas toho ako cúva Hibiki začne skladať pečate, tak začne skladať pečate aj Okabe. Na slová ohľadne šou, len hlavou prikývne a ide sa ďalej. Hibiki sa vydá smerom k nemu a ešte aj obväzy náhodne vyletia od nej, od Okabeho z úst vyletí ohnivá guľa (KATON: GOUKAKYUU NO JUTSU) smerom na jej chaoticky pohybujúce sa obväzy a samotnú Hibiki. Nebojí sa o ňu lebo verí že sa s týmto bude schopná vysporiadať, ako sa Hibiki drží od Okabeho na 10 metrov, Okabe radšej ustupuje ešte ďalej, lebo 10 metrov sa mu zdá málo, hlavne aby bol mimo dosahu švihajúcich obväzov. Okabe začne skladať pečate na ďalšiu útočnú techniku, keď tu zrazu, Tsuchikage dáva vyhlásenie a tak sa otočí.* "Huh, vybavenie? Čo mi číta myšlienky?" *Trochu mu prebehne mráz po chrbte, lebo na to pred chvíľou myslel ako ho nemá a ona to sem odrazu vyloží ale na druhej strane ho poteší ako Tsuchikage myslí na jeho potreby, až sa trochu z toho hanbí. Pozrie sa na Hibiki, pozrie sa na vybavenie, pozrie sa na Hibiki, pozrie sa na vybavenie.* Je teraz time-out? Alebo je to jedna tá scén z dramatických sci-fi populárnych knižiek, kde sa deťom v battle royale hodia zbrane a kto chce nech si vezme ale môžu ťa popritom aj zabiť? *Spýta sa nahlas a pre istotu ostáva v strehu, keby Hibiki zaútočila na neho alebo sa rozbehla po zbrane ešte pred ním.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Sun Jul 26, 2020 10:21 pm
Hibiki Yuki
*Zapíchne své kopí do země, ať má obě ruce volné a následně švihne oběma rukama ve tvaru + aby odrazila onu ohnivou kouli. Černé vlny do ní narazí a tím ji také zruší. Vážně do toho nechtěla dát všechno, ale slova Mizukageho ji přinutili, aby do toho dala vše. Proto se i zastavila a chvíli koukala do země. Na slova Tsuchikage se jen otočila, ale nepodnikala žádné kroky. Obvazy tak přestali švihat kolem ní, aby měl Okabeho možnost si dojít pro vybavení. Měla své zbraně u sebe a nechtěla se spoléhat na nějaké jiné. Podívala se zpět na Okabeho.* (Hibiki) Jen jdi. Já tu počkám. *řekne mu a pak se otočí na Tsuchikage a ukloní se.* (Hibiki) Cením si vaši nabídky Tsuchikage-sama, ale s dovolením odmítnu. Budu bojovat s tím co mám. *řekne a narovná se. Zvedne kopí, které má v ruce, aby věděla že myslela to. Mizukageho si změří jen nenávistným pohledem a dál sleduje Okabeho, který si běžel pro zbraně. Opřela kopí o zem a čekala, až se vrátí. Zatím si v hlavě připravovala plán, kterým by ho mohla dostat. věděla, že na ty pasti nenaletí a tak musela využít toho, že má ještě tu vlnu, kterou mohla cokoliv odhodit. Koukala na nebe a čekala, až ji Okabe oznámí, že můžou začít. Přeci jen na něj nechtěla zaútočit, když nebude připravený. Jakmile byl, Obvazy zase začali šlehat kolem ní a ona se pomalým krokem rozešla za ním.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Mon Jul 27, 2020 4:06 pm
Akai Hayashida (Npc): Jistě, klidně mu zbraně poskytni. *Nemá problém v tom aby mu Amaya něco poskytla, přecijen on nemá žádné dobré geny jako Hibiki, která byla obdařena Kekkei Genkai. Když dojde na šanci vzít si zbraně tak upřímně doufal že to bude přesně jak Okabe řekl a že to bude taková ta cool scéna kde budou riskovat život jen tím že se pokouší získat své vybavení ale zklamaný z toho není když to tak není, sice v to doufal ale uvědomuje si že pro ty dva to takto bude daleko lehčí. Všimne si pohledu, který mu Hibiki věnuje. * Myslím že ta holka mě už nenávidí, bohužel mi jinou možnost nedala. *Poví a pak se mu na tváři vytvoří takový úšklebek. * Mimochodem, až skončí Chuuninské Zkoušky tak bych se rád přišel podívat do Iwagakure ještě jednou ale tentokrát trochu soukromě a doufám že si někam zdejší Tsuchikage se mnou někam vyrazí. Rád bych okusil místní zábavu. *Samozřejmě jde jen o rozhovor mezi nimi a tak tomu přizpůsobuje i hlasitost toho jak mluví, nechce aby to slyšel Okabe či Hibiki. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Mon Jul 27, 2020 4:12 pm
NPC Amaya *Hodila vak Okabemu, aby nemusel nikam dochazet, na slova Hibiki jen prikyvla. Sledovala jejich souboj, mezitim na ni Mizukage mluvil.* No, asi jste ji nepadl do noty, ale az bude po vsem, promluvim si s ni. Nemusi vas mit v lasce, ale vase slova by ji mela byt nadrazenejsi nez ta moje. Mela by se dle zoho chovat *Septala.*Samozrejme vas tu provedu, udelala jsem par zmen a myslim, ze lepsi vybavenost vesnice nam, i lidem, poskytne vice zabavy. *Usmala se. Dale pak tise stala a sledovala boj*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 28, 2020 2:46 pm
*Žiadne hry o život sa nekonali a tak Okabe prišiel k výberu zbraní, aj keď síce bol úplne odkrytý nepočítal s tým, žeby na neho Hibiki zo zadu zaútočila. Okabe si začne prezerať dostupné zbrane.* "Dymová bombička, dymová bombička, dymová bombička..." *Prehľadáva materiál a hľadá svoju obľúbenú vecičku na zápasy avšak ona tu nie je... Nie je tu nič čo znemožňuje výhľad, je to normálne lebo aspoň kage budú mať lepší výhľad, avšak to bola najdôležitejšia vec Okabeho vybavenia. Pokrčí ramenami.* "Tak nič, bude sa musieť improvizovať s tým, čo tu je." *Pomyslí si a je to pravda. Trochu sa cíti trápne, keď si vyberá sám a Hibiki sa len pozerá a tvrdí že nič nepotrebuje. Pripadá si, že to musí vyzerať trápne, ako chuunin sa potrebuje vyzbrojiť aby porazil genina ale už niet odtiaľ návratu. Nachystá si vak aby tam bolo iba to najdôležitejšie čo bude potrebovať, prehodí si vak cez rameno a vráti sa na miesto kde stál.* Ok, môžeme pokračovať. *Hibiki začne kráčať smerom k nemu a okolo nej začnú poletovať trieskajúce obväzy. Okabe dá ruku do vaku a hodí pred seba kunai s výbušným lístkom. Následne začne cúvať. Hibiki kráča k nemu on cúva od nej a popritom vyhadzuje pár metrov pred seba kunaie s výbušnými lístkami. Je mu jasné že Hibiki všetky zbadá, ale chce si najprv vytvoriť pomyslenú bariéru výbušnín medzi sebou a Hibiki, nech sa k nemu konečne prestane približovať. Počíta s tým že sa ich môže pokúsiť odstrániť buď s jej poletujúcimi obväzmi alebo tými podivnými čiernymi vlnami ale tak chce aby jej pri každom výbušnom lístku jej nejaký ten obväz zhorel alebo aspoň aby si míňala energiu len na to, aby sa k nemu vedela dostať.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Jul 28, 2020 6:02 pm
Hibiki Yuki
*Pokračuje k Okabemu a kolem ní švihají obvazy. Jakmile hodí první kunai směrem k ní odrazí ho pomocí obvazů. Ale než ho odrazí, stihne ustřihnout jeden obvaz. Jakmile vybouchne, dá ruce před sebe a zastaví se. Podívá se na Okabeho a pousměje se. Vidí několik kunaů jak jsou mezi nimi. Kdyby se k němu chtěl dostat na blížko, nedělalo by ji to problém přeskočit a dostat se k němu na blízko. Natáhla k němu ruku a ukázala na něj. Pak ji pomalu zvedla nad sebe a pousmála se na něj. Doufala, že jeho gesto pochopil. Pak rychlým švihnutím k zemi vyslala na něj svislou temnou vlnu.* (Hibiki) 'Jestli chce vidět všechno, ukážu mu to.' *pomyslí si a jakmile se tomu Okabe vyhne, použije Chakura Shotto a přiskočí k němu. Obvazy stále švihají kolem ní a tak jen doufá, že ho tím znehybní a nebo jakkoliv odzbrojí. Nechtěla mu ublížit. Navíc chtěl zkusit i něco, co ještě nezkoušela a to bojovat s kopím v ruce, když má aktivovanou tuto techniku. Ale po chvíli, když kolem sebe mlátila kopím zjistila, že to nejde. Protolehce uskočila dozadu a zrušila svoji techniky. Usoudila, že už ji viděl dostatečně a víc ji zkoumat nepotřebuje.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Wed Jul 29, 2020 11:34 pm
*Okabe sa ani veľmi nepotreboval temnej vlne vyhýbať, lebo síce mala obrovskú silu, ale po 3 metroch sa rozplynula.* "Uf, aspoň že sa udržujem od nej a som mimo dosahu toho." *Práve kvôli tomu sa vyhýbal boji na blízko s Hibiki, mala zvláštne techniky, veľmi silné techniky, ale okrem toho čierneho väzenia ktorému ešte stále plne nerozumel zdalo sa, že ostatné sú hlavne na blízko a krátke vzdialenosti. Keď Hibiki vyskakuje aby preskočila všetky výbušné lístky na zemi a došla až k Okabemu. Okabe pocíti že dostal šancu. Síce nie veľkú, ale aspoň nejakú. Kým je Hibiki vo vzduchu rýchlo siahne do vaku a hodí k nej najprv 5 shurikenov a potom ďalších 5 shurikenov, z toho nemal čas sa s tým nejako baviť, keď preberal vybavenie, len na 2 shurikenoch je priviazaný drôt a tak aj keď ich odrazí alebo sa dostanú za ňu, pôjdu aj tak znovu po nej lebo Okabe len potiahne prstom za drôt. Cieľom nie je s tými dvoma Hibiki prebodnúť ale preletieť s nimi okolo nej tak, aby sa do toho zamotala a zviazal jej tak ruky k telu. Avšak je pripravený na to, že mu to tak dokonale nevyjde, predsa len tá jej čierna vlna zatiaľ bola schopná odraziť čokoľvek, čoho sa dotkla. Preto pre istotu už vkladá chakru do nôh a keď k nemu Hibiki doskakuje on od nej okamžite odskakuje.* "Zatiaľ potrebujem hrať túto naháňačku, kým nevymyslím ako reagovať v jej blízkosti." *Premýšľa Okabe, jeho skok zastavila stena na ktorú sa pripol nohami. Tým že sa zatiaľ stále len jej iba vyhýbal, stalo sa jednoducho to, že postupom času došiel až po okraj arény.* "Vyzerám ako zbabelec?" *Prešlo mu v hlave keď mu napadlo, že sa ne neho pozerajú kage a vidia chuunina ako sa vyhýba priamemu stretu s geninom.* "Ehm, to je jedno, je to zdravý rozum, neísť do priameho súboja..." *Povie si aby zbytočne nerozmýšľal o veciach navyše.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Thu Jul 30, 2020 10:36 pm
Hibiki Yuki
*Okabe dobře využil příležitost, kterou mu sama dala a tak se musela pousmát. Ty shurikeny, které proti ní letěli vnímala, ale nemohla proti nic co udělat. Její vlna by neodrazila všechny a tak jediné co mohla, bylo vzít kopí a začít s ním točit, čímž odrazila všechny shurikeny, které na ní hodil. Přistála na zem a Okabe mezitím utekl jinam. Otočila se na Okabeho a ten mohl vidět její úsměv. Byl to zajímavý způsob boje a ji to docela i bavilo. Nakročila si levou nohou vpřed, kopí chytla do pravé a pak ho mrštila proti Okabemu. Věděla, že tam nebude stát a ihned se vyhne. Takže jakmile se odrazil, Hibiki použila Shunshin no jutsu, aby se dostala k místu, kam by měl dopadnout a chytla ho pod krkem. Pak ho jen přimáčkla k zemi a usmála se na něj.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Aug 04, 2020 11:33 am
*Hibiki sa na Okabeho usmiala, zvláštny ukáz vzhľadom na to ako v poslednej dobe stále bola v depke.* "Aspoň že sa baví..." *Pomyslí si a uvidí ako na neho letí kopija.* "Ak nechcem prísť o hlavu aspoň sa posuniem." *Spravil stále prilepený na stene arény jeden krok bočne a kopija mu presvišťala okolo hlavy. Teda proti takémuto priamočiaremu útoku ani nemal potrebu nikam sa odrážať. Okabe vytiahne zo steny kopiju a poreže si na nej prst. Potom začne utekať po stene dookola a skladá popritom pečate. Keď ich dokončí privolá 100 malých čiernych vtáčikov, ktoré sa vznesú ako veľký čierny mrak nad Okabeho. Okabe luskne prstami a usporiadajú sa nad ním do tvaru zmrzliny v kornútku.* Dobré, nie? *Okabe luskne prstami znova a mrak nad ním sa pre-usporiadajú do tvaru ruže. Chcel sa trochu aj predviesť ale potom si spomenie aj slová Tsuchikage.* "Tak a toto ste mysleli tým, že každá žena potrebuje trochu romace?"
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Tue Aug 04, 2020 9:27 pm
Hibiki Yuki
*Okabe neuskočil a tak stojí na místě a nepoužila Shunshin no jutsu. Sleduje ho, a usmívá se na něj. nevšímá si nikoho jiného, než Okabeho. Tyhle pečetě nepoznala, tudíž usoudila že Okabe zase zesilněl a to ji udělalo radost. Usmívala se na něj a sledovala jeho představení. Narovnala se, pravou ruku si dala v bok a sledovala ho.* (Hibiki) Krásné. *odvětí mu. Jakmile tam udělá růži a nechá ji tam trochu déle, skloní hlavu.* (Hibiki) Kdybychom nemuseli bojovat, objala bych tě a možná i dala pusu. Ale nynější podmínky nám to nedovolují. *řekne a nečeká, že by ji Okabe slyšel. Proto se pomalu rozejde jeho směrem. Jakmile bude od něj 20 metrů, přejde do pomalejšího běhu a jakmile od něj bude 10 metrů poběží naplno.* (Hibiki) Ukaž my, jak dokážeš bojovat, proti Geninovi, Okabe-kun *křikne na něj. Nechá do v ruce vytvořit bič z růžové chakry, který je 4 metry dlouhý a je připravena s ním chytat Okabeho. Nečeká, že by zůstal na místě a tak ho neustále sleduje.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Mon Aug 17, 2020 10:39 am
Keď inak nedáš. *Okabe zatlieska a 100 vtáčikov sa preusporiada ako stena pred Hibiki, začnú poletovať okolo nej a brániť jej v akomkoľvek výhľade na Okabe. 10 jej priletí priamo pred oči ak sa ich zbaví nabehne tam ďalších 10, ak sa zbaví aj tých priletí jej pred oči ďalších 10... Okabe sa zatiaľ spustí zo steny arény a postaví sa tak, aby stál oproti Hibiki. Pripraví si pečať.* Teraz! *Povie a naraz v tom istom momente Okabe použije shushin no jutsu a vtom istom momente vtáčiky nechajú Hibiki na pokoji. Okabe si tak vymeral vzdialenosť, že keď použil shushin, tak objavil sa u Hibiki tak blízko, že sa takmer dotýkali nosmi. Dúfa, že ju to prekvapí aspoň trochu a nebude schopná na neho v stotine keď k nej prišiel zaútočiť a vloží jej bozk na čelo a potom ju objíme.* A azda je nejaké pravidlo, ktoré by nám to zakazovalo? *Okabe v tom nevidí problém, povedali im nech bojujú, ale nepovedali im, čo všetko môžu alebo nemôžu robiť počas toho, ak mu v tom nezabráni pohladí ju po vlasoch a potom sa otočí k porote.* Nuž, chceli ste vidieť ako je schopná bojovať Hibiki a to ste aj videli, môžeme ísť už domov? *Spýta sa Okabe, lebo nevidí v tom zmysel ďalej pokračovať.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Mon Aug 17, 2020 12:10 pm
Hibiki Yuki
*Sleduje ho a čeká co vymyslí. Pousměje se, když použije své ptáčky k tomu, aby ji znemožnil výhled. zavře oči a nevšímá si jich. Ať si létají kde chcou, ji nezajímají. Po chvíli otevře opět oči a uvidí Okabeho blízko sebe a tak se začervená. Jakmile ji políbí, její tváře jsou najednou rudé jak rajčata. Necukla sebou zpět, jen byla překvapená. Jeho objetí mu oplatí.* (Hibiki) Ale řekli nám, ať spolu bojujeme. Ne aby jsme se objímali. *řekne trochu smutně. Měli bojovat, ať Hibiki ukáže vše co umí a ně, aby se objímali. To ji samozřejmě nevadilo. Byla ráda, že má někoho, s kým se může uvolnit a být sama sebou. Pustí ho a nechá ho, aby promluvil. Přitom ho drží za ruku a dívá se na Tsuchikage. Pohledu Mizukageho se snaží vyhnout, protože ji asi nemá moc v oblibě. Okabe měl pravdu, už by mohli jít domů, protože sama ukázala všechno co umí. A jestli chtějí vidět víc, ať s počkají na zápasy v chunninské zkoušce.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Mon Aug 17, 2020 5:03 pm
Akai Hayashida (Npc): Tohle byl boj? Pokud tohle někdo považuje za boj tak ty Ninja čelenky vám nenáleží a patříte do Akademie. *Už podle tónu hlasu je jasné že Akai je rozhořčen a tak se k nim otočí zády a radši odejde pryč rázným krokem. * Jsem velice, velice ale skutečně velice zklamaný Amayo! *Neskrývá že ho to ne jen že zklamalo ale i naštvalo, přijde mu že celé to dobývání Iwagakure bylo úplně zbytečné ale až cestou si uvědomí že možná neměl házet ten naštvaný ton zrovna na Amayu. * Se ji pak omluvím až ji znovu uvidím, stejně se mnou chtěla mluvit. *Tohle už nikdo z nich slyšet nemůže, protože Akai odejde pryč z tohoto místa někam do vesnice do nějakého baru, protože na tohle si potřebuje dát panáka něčeho tvrdého. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Mon Aug 17, 2020 7:18 pm
NPC Amaya *To, co viděla na závěr jejich sranda boje jí doslova zježilo vlasy. Bylo vidět, jak na ně civí a na čele jí vyskočila ohyzdná žíla, která ukazovala, kolik tlaku v sobě nyní Amaya dusila. Akai tomu moc nepomohl komentářem při svém odchodu. Amaya počkala, než byl dostatečně daleko, pryč z arény.* POSRALI JSTE SE ASI?! *Vybouchla nakonec. Zhluboka se nadechla a vydechla. Došlo jí, že řev nic nezmění, nahodila neutrální tvář.* Za tohle budete oba dva minimálně čtrnáct dní čistit stoky. Ty minimálně tři týdny za tu drzost k Mizukagemu. *Ukázala na Hibiki (očekávám o tom rpg od obou -Okabe a Hibiki).* Okabe je alespoň natolik rozumný, že neodmlouvá, ale ty? Buď ráda že ti před celou vesnicí nenasekám na holou, takhle se s Mizukagem, jakýmkoliv jiným Kagem nemluví a ještě jednou uslyším, nebo nedej bože uvidím, že se takhle chováš k lidem, kteří rozhodují o tom, zda tvoje celá rodina má kde bydlet a co jíst, tak půjdeš exemplárním příkladem každému nevychovanci a vyříznu ti jazyk a usekám prsty. Rozchod! *Mávla rukou, neměla náladu na nějaké jejich debatování, sama se otočila a vyskočila nahoru na tribuny, ještě jednou se odrazila a zmizela z arény.*
Sponsored content

Kusarigama    - Stránka 2 Empty Re: Kusarigama

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru