Domky

+7
Akio Noriaki
Katsu
Naomi Noriaki
Kai Yoshimitsu
Tsuki Yagami
Noctis Clive
Admin
11 posters
Goto down
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Dec 20, 2020 9:29 am
*Potom sa len uškrnula a skôr než by stihol niečo namietať - upokojujúco sa na neho usmiala.* Neboj len žartujem, myslím, že tvoj klan bude toto. Dengen O. Počúvaj... celkom sa mi to ku tvojmu príbehu hodí.. takžee.. V tomto klane ide o to aby boli ninjovia čo najsilnejší a väčšinou neznášajú spolubojovníkov z ostatných klanov bla, bla a tu .. pozri.  *Ukázala prstom na stránku popísanú perom.* Tu je poznáka: ´Keď sa naserú practe sa im z cesty, lebo vtedy nepoznajú kamaráta.´ *Keiyra to odcitovala a vydala pobavený zvuk.* Asi by to šlo napísať aj inak .. každopádne mi to príde ako dobré vodítko. Náhodou viem v ktorej časti Iwagakure je štvrť Dengen O. *Len čo to povedala, napísala to na kus papiera, ktorý používali na poznámky a posunula ho ku Katsuovi.* Skús sa tam ísť opýtať a možno zistíš čo potrebuješ. *Len čo to povedala vzala si svoje veci.* Pomaly by som mala ísť, tak sa maj.. snáď sa čoskoro uvidíme, veľavážené žabo-veličenstvo. *Uškrnula sa .. urobila také to princeznovské pukrle (poklonenie sa) a potom mu na rozlúčku zamávala.*

Koniec RPG
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 12:07 pm
*Akio se probudil ve svém malém bytu relativně brzy. Neměl dnes žádnou misi nebo nic jiného naplánovaného. Normálně by zůstal v posteli, ale rozhodl se, že nebude jen tak marnit den. Vstal a po krátké sprše si udělal vajíčka a posnídal. Během snídaně přemýšlel, co by mohl dělat, když už teda vstal brzo.* "No tak se podívejme; mohl bych jít trénovat, čeká mě chunninská, takže bych se měl připravovat. Nebo bych se mohl připravit na ten test a zajít studovat do knihovny. Na přežití se asi moc trénovat nedá, když jsem zavřenej ve vesnici, ale určitě bych nějaký knížky o přežití taky našel. Hm. Co takhle najít někoho, kdo na chunninský už byl, a zeptat se ho na průběh. To by šlo. Ale kdo?" *Přemýšlel v duchu během snídaně a mytí nádobí.* "No, půjdu prostě ven, a osud mi někoho přihraje. Někoho s kým pokecám, strávím den. Třeba mi ani nic k chz neřekne, ale všechno lepší než jen sedět doma. Když nikoho nepotkám, tak prostě půjdu do knihovny." *Rozhodl se nakonec. Oblékl se do odkaz; čelenku Iwagakure si obvázal kolem krku jako šátek. Brašnu s ninja vybavením si pověsil nad zadek a nasadil si oba zápěstní nože, které pak překryl obvazy na rukou, aby nebyly vidět. Nečekal, že by je dnes mohl potřebovat, ale třeba by s ním někdo chtěl trénovat nebo tak něco. Zkontroloval, že se vysunují, vzal krabičku cigaret se zapalovačem a vyšel ven. Vytáhl jednu cigaretu a zapálil si, krabičku a zapalovač strčil do kapsy. Posadil se na zábradlí před vchodovými dveřmi do svého bytu, pohupoval nohama a nasával ranní vzduch.* Není místo jako domov. *Řekne si nahlas s povzdechnutím a pozoruje probouzející se vesnici.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 1:04 pm
*Akurát sa vracala z C misie kedy bolo jej úlohou strážiť trhovisko pred pouličnými zlodejmi. Jedného sa jej dokonca podarilo aj chytiť.. hoci pri tom poničila majetok jedného obchodníka. Keďže bola na misii a mala byť pripravená na čokoľvek bola oblečená v ninja oblečení. Výbavu mala pripevnenú v malých vrecúškach na chrbte. Akurát mala za sebou zvláštny rozhovor s tým kupcom a ešte stále jej mierne brneli prsty po dotyku s tým zvláštnym, modrým, žiarivým kameňom. Bola stratená vo svojich myšlienkach, ktoré sa točili okolo toho zvláštneho nerastu a slov obchodníka, ktorý si s ňou dal tajné stretnutie po tom čo padne noc. Predierala sa davom s cieľom uniknúť od nich čo najďalej. Nakoľko davy ľudí nikdy neobľubovala.. mala pocit, že dnes už so svojim strachom bojovala až až. Ani nevedela ako a zatúlala sa do uličky Sekkutsu medzi domčeky. S povzdychom si prehrabla vlasy a mierila si to prázdnou, opustenou uličkou domov. Chcela o tom povedať Yinovi alebo Ryuuovi.. potrebovala to zo seba čo najskôr dostať a tak bola nepozorná. Nevšimla si, že niekoľko metrov nad ňou sedí na zábradlí jej starý známy a vychutnáva si tam cigaretu.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 1:48 pm
*Jak tak pozoroval tichou uličku a užíval si klidnou atmosféru, všimnul si mladé kunoichi, která do ní právě vešla. Hned ji rozpoznal, i když byla ještě daleko. Ty brýle, vlasy - to je Keiyra. Byl si tím jistý. Čekal, až dojde blíž, aby svůj odhad ujistil. A taky že jo. Ty žluté oči, nebylo pochyb.* "Tak to vypadá, že můj den se právě stal zajímavým." *Řekl si v duchu a lehce se ušklíbl. Vypadalo to, že Keiyra si ho nevšimla, a kráčela uličkou dál. Akio si strčil cigaretu do koutku, chytil se zábradlí, odstrčil se a dopadl na zem za ní.* Copak Kei-chan? Jdeš prozkoumávat uličky a mě nevezmeš s sebou? Lámeš mi srdce. *Pronese, aby získal její pozornost a zasměje se.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 2:57 pm
*Bola síce zabraná do svojho sveta, no keď započula za sebou akoby zvuk dopadu nôh - okamžite sa za tým zvukom otočila. Pár sekúnd trvalo kým spoznala muža pred ňou. Bol vyšší a aj svalnatejší odkedy sa naposledy videli, no jeho medové oči by si nepomýlila.* Aki-kun! *Žiarivo sa na Akia usmiala a trošku sa na jeho poznámke o lámaní srdca uchechtla. Podišla ku nemu a priateľsky ho objala.* Som rada, že ťa vidím! Och .. to je snáď večnosť čo sme sa videli naposledy. *Hlesla a keď sa odtiahla zvedavo uprela zrak na jeho cigaretu.* Odkedy fajčíš? *Opýtala sa so záujmom, no hneď nad tým aj mávla rukou.* Och.. ja viem, že je pomerne skoro ale pozývam ťa na drink! Toto stretnutie musíme osláviť. *Znela nadšene. Boli asi len tri hodiny poobede, no nezáležalo jej na tom. Fakt potrebovala spláchnuť ten zážitok na C misii a .. prišlo jej v hod, že Akio sa tu objavil.* Chcem počuť všetko! Všetko čo máš nové! *Žiarivo sa usmievala.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 3:20 pm
*S úsměvem opětuje její obětí.* Jo bylo to dlouho. *Souhlasí. Na otázku k cigaretě jen pokrčí rameny, upřímně sám nevěděl jak dlouho to bude.* No, bylo by určitě neslušné odmítnout takové pozvání. *Odpoví na její pozvání s širokým úsměvem.* Co je nové? No, konečně bydlím sám, tady, takový malý byt. Je tady klid a každý si hledí svého, takže mi to vyhovuje. Jinak se teď připravuju na chunninskou zkoušku, už je na čase abych ji udělal a zase se posunul a kus dál. *Odpoví ji.* No a co ty? Povídej, přeháněj. *Zeptá se s úsměvem nazpátek.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 3:36 pm
*Táto štvrť jej prišla vždy trochu temná, no nechala si to pre seba, obzrela sa okolo nich po kamenných vysokých budovách a trochu sa pousmiala.* Musí byť fajn.. osamostatniť sa. *Uznala a zamyslela sa.* Máš v meste nejaký obľúbený podnik? Ja som vlastne ešte nebola .. takto si niekde sadnúť na panáka. *Trošku nevinne mykla plecami a pokiaľ o niečom rozhodol vykročila za ním smerom ktorým im povie. Ak by Akio s ničím neprišiel - proste by Keiyra vykročila len tak random dúfajúc, že na niečo narazia. Popri chôdzi ale pokračovala v rozhovore.* No.. čo mám nové? Eh.. kde len začať. *Trošku sa uškrnula.* Tiež som sa presťahovala.. ale stále bývam s Noctisom. Hm.. už mám za sebou chunninske skúšky.. stihla som ešte tie v Sune. *Urobila grimasu a založila si pri tom prameň vlasov za ucho.* Poviem ti.. púšť fakt nieje moja srdcovka. Ak ju najbližšie desať ročie neuvidím, bude to furt krátky čas. *Zavtipkovala. Uvažovala či sa má púšťať aj do vzťahových noviniek, no na to v sebe bude potrebovať mať nejaký alkohol. Zatiaľ tieto záležitosti bola rozhodnutá nespomínať.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 4:15 pm
Jo, má to své výhody. *Přikývne hlavou.* Rád chodím do hospody U Škrta. Vlastně je to i kousek odsud. Tak pojďme tam. *Navrhne a vyjde směrem tam.* Jo, divil bych se kdyby si za ty prachy co má z hotelu nekoupil nový dům. *Řekne z legrace, aby ji trochu pošťouchnul.* No vidíš, tak nakonec jsi Chunnin dřív než já. Gratuluju. *Odpoví s úsměvem* Věřím, písek není nic moc. To snad i věčný déšť Země Vody je lepší než ta vyprahlá pustina. *Souhlasí s ní co se týče Sunagakure. Ačkoliv tam nikdy nebyl, z vyprávění a knih tam prý je celoročně horko.* Mám výhodu, letos se to koná u nás. Na jednu stranu škoda, mohl jsem se podívat někam jinam. Ale zůstat tady a mít výhodu domácího prostředí je taky fajn, takže si nestěžuju. Doufám, že mi na třetí část přijdeš fandit. *Řekne a zasměje se.* Tak jsme tu. *Pronese, když se zastaví před vchodem. Otevře dveře a vejde dovnitř. Projede očima bar, ale svého známého tam nevidí.* "Hm, starej Kenji asi nemá dneska směnu." *Řekne si v duchu a mávne rukou na Kei, ať jde za ním.* Tady těch prvních pater si moc nevšímej. Trávím tady čas jen když je tu můj známý za barem. Vyšší patra jsou ale čistší a s mnohem lepší společností. *Ujistí ji, protože první patra dokážou člověka pěkně odradit. Vyjde tedy po schodech o několik pater výš, kde to už vypadá mnohem lépe. Vybere stůl někde v rohu, pamatoval si, že Kei nemá moc ráda davy, stejně jako on.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 5:36 pm
*Trochu sa na jeho vtipe zasmiala.* Presne tak, som s Noctisom kvôli prachom. *Zažartovala tiež a potom keď jej pogratuloval hrdo sa pousmiala.* Som si istá, že to zvládneš tiež, a na tretej časti budem sedieť a fandiť ti. *Prehovorila, myslela si, že sa do tohtoročných chunninskych skúšok prihlási aj Toshi, no keď ho nevidela na zozname prihlásených mohla Akiovi sľúbiť, fandenie bez výčitiek. Horlivo prikývla keď poznamenal, že Suna je len pustina.* A teraz si predstav prežiť tam 4 dni a 4 noci bez kvapky vody a kúsku jedla s bláznami za pätami.. ach ako som ľutovala, že som nepočkala na chunninske skúšky v Iwe. *Povzdychla si a pri spomienke na chuť dužiny kaktusu sa trochu zachvela.* Len čo skúšky zvládneš môžeš cestovať koľko sa ti bude chcieť. *Pripomenula mu aj jej vlastnú motiváciu. Keď potom prišli do tej krčmy, a Kei vošla do vnútra hneď po Akiovi - rozhodne sa jej na tom spodnom poschodí veľmi nepáčilo. Podvedome prikročila bližšie ku nemu bližšie a nechala ho aby ju zaviedol do tých príjemnejších poschodí. Keď vybral stôl v rohu miestnosti ochotne sa ku nemu vydala. Keď sa posadila usmiala sa na neho.* Tak.. čo rád piješ? Môžeš mi niečo odporučiť? *Opýtala sa ho. S Ryuuom pila červené víno, s pani Hanou a Gosukem šípkové víno, s Noctisom whiskey s colou. Bola pripravená skúsiť niečo nové s Akiom.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 5:57 pm
Přežití musela být dřina. *Uzná. Začal trochu přemýšlet, jak by sám v té poušti přežil. Ze svých myšlenek se raději odtrhne dřív, než se nechá unést. Na její poznámku o cestování jen tiše přikývne. Když si sede, tak se Akio posadí naproti ní.* Co piju? No, pivko nikdy neuškodí, když chci něco silnějšího, tak nejvíc asi rum s colou. *Odpoví s malým zamyšlením.* Dneska ten rum s colou, když teda slavíme. *Řekne nakonec s malým úšklebkem a vytáhne z kapsy krabičku cigaret a zapalovač. Jednu cigaretu rovnou vytáhne a zapálí si a krabičku se zapalovačem položí před sebe na stůl. Když tam tak sedí, vzpomene si na jeho první setkání s Toshim, a taky na svou D misi.* Dělal jsem tu D misi, vypomáhal jsem za barem. Byla to asi nejzábavnější mise, jakou jsem zatím dělal. *Řekne a usměje se nad tou vzpomínkou.* Co ty? Určitě jsi už dělala nějaké C mise, jaké jsou? *Zeptá se jí na nějakou zajímavou historku z C misí.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 7:17 pm
*Prikývla.* To teda bola. Ku koncu som musela zabiť jedného chlapca zo Suny, ktorý sa rozhodol pomôcť pretriedeniu účastníkov. Nechcel ma pustiť vrátiť sa do mesta. *Trošku sa zachmúrila a potom prikývla na Akiov nápad.* Rum a cola? To znie dobre.. dám si to isté. *Súhlasila, bola zvedavá či to bude lepšie než whiskey s colou. Potom sledovala ako si zapálil cigaretu.* Máš z tej noci nejaké zábavné príhody? *Vypytovala sa a venovala mu zvedavý úsmev. Medzičasom ako sedeli a bavili sa prišla obsluha u ktorej si teda objednali colu a rum. Kým im to potom priniesli - Keiyra sa rozhovorila.* Vandalizmus v uliciach, spacifikovanie banditov, teraz som akurát išla z misie na trhovisku.. strážila som dav pred drobnými lúpežami. Jedného zlodeja sa mi podarilo chytiť ale.. rozbila som pri tom výkladnú skrinku jedného kupca. Neviem či ten obchodík poznáš.. taký zašitý obchodík s kameňmi neďaleko tržnice. Má tam.. zvláštne kamene. Ten obchodník sa choval trochu čudne. Preto som si ťa nevšimla keď si ma oslovil v tej uličke. *Pustila sa do vysvetľovania.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 7:54 pm
Vybral si to sám. Měl ti uhnout z cesty. *Pronese Akio nad zbytečnou, ale nevyhnutelnou smrtí toho tvrdohlavce ze Suny.* Jeden opilec dělal bordel, odmítal odejít v klidu, no, tak jsem to vyřešil silou. Chtěl se se mnou prát, teda, spíš se o to pokoušel. Dostal hlavičku, zaplatil, a šel si po svých. *Řekne Akio a zasměje se nad tou vzpomínkou.* Je to zajímavý, opilci mají vždycky hrozně velký sebevědomí, ale stačí udělat bubu a jsou vyděšený jako malý děcka. *Přišlo mu to trochu zvláštní. Když donesou pití, Akio zvedne skleničku.* Tak na naše setkání! Kanpai! *Vykřikne a ťukne si s ní. Pak se napije, položí sklenici na stůl a napjatě poslouchá její vyprávění o C misích.* To mi nic neříká. *Přizná, že neví, jaký obchůdek s kameny má namysli.* Zní to zajímavě. Rozhodně zajímavěji než hledání mazlíčků nebo roznášení pošty. Jak to myslíš, že se choval divně? *Zeptá se.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 8:13 pm
*Súhlasne prikývla a trochu sa na Akiovom príbehu z toho večera zasmiala.* S opilcami mám tiež veľmi podobné skúsenosti. *Povedala a spomenula si pri tom na to ako Yinovi rozbil jeden z nich nos vtedy na ulici. To už ale doniesli alkohol. Vzala pohár do ruky a priťukla si s Akiom.* Na zdravie a na naše stretnutie. *Usmiala sa a napila sa rovnako ako Akio. Trochu pokrčila nos keď zacítila novú, neznámu chuť alkoholu, no musela povedať, že to nebolo tak zlé ako ten drink čo jej raz namiešal Noctis. Vtedy mala pocit, že jej dole krkom stekajú plamene. Trošku sa pousmiala a trochu zavrtela hlavou, sledovala ako z Akiovej cigarety stúpa dym a premýšľala ako má svoje dojmy z toho predavača sformulovať.* Vieš.. ako som rozbila tú skrinku.. kamene boli všade po zemi. Požiadal ma teda aby som mu ich pomohla pozbierať. Keď som jeden z nich zdvihla .. rozžiaril sa a ten chlap.. ten obchodník sa na mňa pozrel akoby som ho tým urazila alebo naštvala. Stiahol ma do obchodu a .. začal na ma zasypávať otázkami. Chcel vedieť ako sa volám a hovoril o nejakom klane. V jeho rukách ten modrý kameň ale nežiaril. Bolo to zvláštne.. choval sa ako blázon. *Povzdychla si a napila sa. Presne toto potrebovala, uľaviť svojej mysli.. a pobudnúť v príjemnej spoločnosti.* Čo si o tom myslíš? *Opýtala sa ho a pozrela sa pri tom do jeho medových očí.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 8:39 pm
*Lehce se pousmál jejímu výrazu, když se napila. Když vyprávěla, podepřel si bradu levou rukou a pozorně poslouchal.* Máš pravdu, to je fakt divný. Hmm... *Zamručel a zamyslel se nad tím.* Moment. Říkala si, že mluvil o klanu? No tak si to shrňme. V Iwě, máme klan Haya, tedy můj, ten s žádným kamenem nemá nic společného. Pak je tu Hakari, klan Noctise Cliva. Nějakého kamene by sis určitě všimla. Navíc ty jsou všechno kolem draků. Klan Dengen O, hmm, myslím že ti to taky nejsou ale nejsem si jistý. Pak tu máme Sainó, ti mají zvláštní typ chakry, ale nic s kamenem. Ještě dva. Ten jeden je...jo Kusarigama. Ti se specializují na techniky s kusarigamou, kosou. Žádný kámen. Takže zbývá jeden a tím je....sakra nemůžu si vzpomenout. Četl jsem knihu o všech klanech, ale ten poslední mi vypadl. Ugh. *Přemýšlí nahlas a snaží se na to přijít.* Kashiko Sa! To je ten klan. Mám pocit, že zdrojem pro jejich techniky je speciální kámen. Četl jsem jednou knihu o všech klanech v Iwagakure, ale už to chvíle bude. Ale určitě je to Kashiko Sa. Počkej, říkala si, že nevíš, z jakého klanu si. Třeba to znamená, že jsi z Kashiko Sa. *Vzpomene si a spojí si tečky. Vypadalo to pro něj jako nejreálnější scénář.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 9:25 pm
*Napäto ho počúvala, keď sa snažil spomenúť - automaticky sa nakláňala ponad stôl ako keby ju mali jeho ďalšie slová absolútne spasiť od všetkého čo sa dnes stalo, keď nakoniec opísal všetky tie klany.. matne si pamätala, že niečo podobné kedysi čítala tiež, no ku klanu Kashiko Sa nikdy nedolistovala. S Katsum ohdalili jeho klan skôr než sa tak mohlo stať.* Myslím, že ak by som mala klan z Iwy.. vedela by som to. Prečo by mi to matka tajila? Vždy som si myslela, že klan .. že klan z ktorého som musí byť z iného mesta.. preto mi o tom nechcela nič povedať. Fakt ale že by som to mala takto pod nosom celý ten čas.. to je hrozné! *Povzdychla si a frustrovane dopila pohár alkoholu do dna.* Keby to tak ale skutočne bolo .. čo mám robiť? Nemôžem len tak napochodovať do ich klanu a žiadať ich aby ma naučili čo vedia. *Neveselo sa uškrnula.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 9:52 pm
Proč by ti to neřekla, to opravdu nevím. Třeba se s klanem nějak nepohodla, odešla od něj ve zlém, nebo tak něco. *Zamyslí se. Když Kei exne svoje pití, udělá to taky a kývne rukou na barmana, aby donesl další.*Jdi za Tsuchikage. Řekne ti co a jak. Myslím, že když nebudeš chtít, ani se nebudeš muset do klanu nijak přidávat nebo začleňovat. Tsuchikage ti určitě zařídí kámen, i svitek se všemi klanovými technikami. *Odpoví ji. Snažil se ji nějak ujistit.* "Musí být těžké, po takové době najednou zjistit kam patříš, co jsi vlastně zač." *Řekne si v duchu.* Nějak to zvládneš. Ber to jako výhodu, možnost naučit se nové schopnosti a zesílit díky tomu. *Snaží se ji uklidnit a podívá se jí přímo do očí.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 10:11 pm
*Trochu sa zachmúrila.* Mama z toho klanu nebola.. *Špitla a povzdychla si, keď Akio kývol na barmana aby im doniesol ďalšie kolo, neprotestovala.* S Tsuchikage sa skutočne potrebujem stretnúť, už som požiadala o prijatie, no teraz.. veľmi návštevy neprijíma. *Vysvetlila mu. Chcela ísť za Amayou aby jej dovolila stať sa lovcom nukeninov. Potrebovala voľnosť.. potrebovala ten papier na to aby mohla chodiť kam sa jej za chce.* Och Aki-kun, prepáč, že ťa tým zaťažujem.. asi to nechajme tak. Ja vlastne ani neviem čo sa tam s tým starým obchodníkom stalo.. možno to vôbec s tým klanom nesúvisí. *Povzdychla si a opätovala mu pri tom pohľad. Trochu sa pousmiala - na stole im pristál ďalší rum.* Každopádne ďakujem .. tvoje slová sú sladšie ako med. *Hlesla, samozrejme tým narážala na jeho špeciálne klanové - včelie schopnosti. Trošku nervózne si založila vlasy za ucho a rozhliadla sa po okolí.* Uhm.. takže sem chodíš často? *Ako sa opýtala začala sa hrať s prameňom svojich vlasov, ktoré mala po pás dlhé a pozrela sa na Akia.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 11:24 pm
*Poslouchá ji.* "No, to dává mnohem víc možných důvodů, proč by ji o něm neřekla." *Pomyslí si Akio, ale nahlas neřekne nic. Jen dál poslouchá.* Nedivím se ji, vzhledem k jejímu stavu. *Okomentuje odměřený přístup Tsuchikage v této době.* Jo, je to možné. Třeba jen zvláštní shoda náhod. *Řekne a kývne hlavou, ačkoliv tomu sám moc nevěří. Celkově moc na náhody nevěřil.* Nikdy jsem ti o tom klanu neměl říkat. *Řekne s úšklebkem, když řekne narážku na jeho klan, ale hned se tomu zasměje.* Nemáš zač Kei-chan, jsem tu kdykoliv pro tebe. *Řekne a napije se ze své sklenice.* Jo, dá se to tak říct. Dobře se tu přemýšlí, a navíc ti ty lidi u vchodu připomenou, že to, čím si procházíš třeba není tak hrozný a může být i hůř. Navíc tu znám jednoho z hospodských. Už je to starej dědek, ale hezky se s ním povídá. *Vysvětlí. Jak se ho zeptala, získal pocit, že teď musel budit dojem jako hroznej alkoholik. No, sám se té myšlence hned nahlas zasmál.* Ale neboj, pořád trávím víc času v knihovnách. Což mi připomíná, jestli ti přišli knihy v knihovně v tom novém vzdělávacím centru pečlivě seřazené a uklizené, tak za to může tvůj jediný a unikátní Akio. *Prohlásí slavnostně a zasměje se.* Měl jsem tu čest rovnat tam knížky. Samozřejmě jsem si tam rovnou něco přečetl, takovou příležitost jsem si nenechal ujít.
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sat Feb 06, 2021 11:47 pm
*Zasmiala sa spolu s ním keď povedal to s tým, že jej nikdy nemal o tom klane hovoriť. Žmurkla na neho a lišiacky sa pousmiala. Potom si spomenula na ten "obrázok" ktorý sa jej vpísal keď vstúpili do tejto krčmy a súcitne prikývla.* No.. nieje to veru tá luxusná reštaurácia kde si ma zobral naposledy.*Uškrnula sa a chvíľku na to povedal Akio to s tými knihami, na čo sa jej rozžiarili oči.* Som naozaj šťastná, že ťa mám. *Zasmiala sa, no potom po chvíľke zvážnela a pozrela sa niekam hore doprava ako sa snažila spomenúť si na jednu citáciu.* A čo také si si čítal? Niečo zaujímavé? Ja som čítala nedávno v jednej knihe.. bola to pekná myšlienka, uhm. *Snažila si spomenúť na presné znenie, sklopila pohľad a pri tom zdvihla svoj pohárik a skúmavo na neho hľadela akoby jej pohľad na alkohol mal pomôcť rozpomenúť si.* Pivo otupuje pamäť, pálenka ju rozžhaví ale víno, víno je najlepšie na srdce rozboľavené túžbou. *Trošku sa pousmiala.* Čo si o tom myslíš? *Zase to tu bolo .. jej otázky. Asi bolo fajn zistenie, že sa v tomto smere nezmenila.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Feb 07, 2021 9:03 am
To není, ale taky to má svou atmosféru. *Řekne a vzpomene si na místo, kde byli posledně. Ačkoliv to tam bylo moc hezké, Akio musel přiznat, že to tady měl prostě radši. Ti opilci, ty rvačky... má to prostě něco do sebe.* Bylo tam pár knih o ninjutsu, něco o kenjutsu, nějaký historický. Nejvíc mě zaujala jedna kniha o válečné taktice, jmenovala se Umění Války. Bylo tam mnoho zajímavých věcí a myšlenek. Je odtamtud například ten citát drž si přátele blízko, ale nepřátele blíž. No, mě nejzajímavější přišel jiný citát - Chceme-li vést útok, musíme vypadat neschopně; pokud chceme použít síly, musíme vypadat nečinně; pokud jsme blízko, musí to vypadat, že jsme daleko; pokud jsme daleko, má nepřítel věřit, že jsme blízko.Přijde mi to strašně zajímavé a pravdivě. Co tobě? *Rozpovídá se o knihách. Když si Kei vzpomene, pousměje se.* Určitě to bude pravda. *Okomentuje to krátce.* Dává to smysl, když to srovnáš s vlastnostmi těch nápojů že? Pivo je takové těžké a i sám člověk po něm ztěžkne, pálenka, ta tě zahřeje, rozpálí uvnitř a víno, to se na romantické chvíle hodí nejvíce, ale když nemáš s kým ty romantické chvíle trávit, takk si jím sám můžeš léčit bolavé srdce. *Zamyslel se nad tím, možná až víc, než zamýšlel autor citátu, ale Akiovi to přišlo logické.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Feb 07, 2021 12:45 pm
*Zaujato počúvala jeho rozprávanie o knihách. To bola "jej šálka kávy" zbožňovala to.* Umenie války? Och to znie dobre.. pamätáš si ešte niečo z toho? *Ako to povedala vybrala z malej kapsičky na svojom chrbte drobný zápisník a pero a obidva citáty ktoré práve povedal si zapísala aby ich mohla neskôr použiť v knihe, ktorú písala.* Je to veľmi trefné a výstižné. Som ale trochu zarazená, že ťa zaujímajú vojnové stratégie.. Už nechceš byť potulný spevák?! Prosím nehovor mi, že si sa rozhodol vzdať našich plánov o potulnej kapele. *Doberala si ho. Potom spokojne prikývla na to, že súhlasil s tým citátom a zdvihla pohár s pálenkou a akoby si s ním na prázdno ťukla.* Na rozžhavenie hm? *Uškrnula sa a trochu sa napila.* Zaujímavé, nieje to zlé.. a to som si myslela, že Rum pijú len piráti. *Trochu sa na svojom vtipe zasmiala.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Feb 07, 2021 1:35 pm
Byla to zajímavá kniha; spíše než na konkrétni taktiky a situace se zaměřovala na obecné rady, pamatuji si, že tam byla poučka, která říkala, že máš bojovat pouze, když znáš sílu svou i sílu soupeře. Taky se tam rozebírala ekonomika a politika země během války. *Popíše knihu dál a podrobněji. Její poznámce o potulné kapele se zasměje.* Samozřejmě že jsem nezapomněl Kei-chan. Stále budeme to nejslavnější duo na celém světě. Ale, kdyby se nám někdo pokusil vzít slávu silou, budou se takové vědomosti hodit. *Zavtipkuje nazpátek. Ťukne si s ní s malým úšklebkem a napije se.* Piráti a ninjové evidentně. Co piješ normálně ty? *Zeptá se jí ze zvědavosti.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Feb 07, 2021 4:12 pm
*Zasmiala sa tiež keď povedal, že nezabudol a ohľadom tej slávy sa len uškrnula.* Je mi ľúto všetkých našich potencionálnych nepriateľov. *Hlesla keď sa napila a nad Akiovou otázkou len neurčito mávla rukou.* No.. vieš, tak ja zvyčajne pijem s Noctisom whiskey a colu. Je to jeho obľúbený alkohol. *Potom sa skoro prekecla, že s Ryuuom pijú červené víno ale uvedomila si to skôr než to zo seba vychrlila.* Celkom mi chutí červené víno.. ale nie každé, mám radšej keď je sladšie. Mala som už aj šípkové a to je ... pekne trpkokyslé. *Spomínala si na farmu s Nanou a Gosukem.* Každopádne tento rum nieje zlý.. trochu mi to pripomína tú whiskey. *Zamyslela sa nahlas a predstavila si Noctisa ako piráta s papagájom na pleci. Alkohol sa jej už dostával trochu pod kožu, predsalen 8 hodín hliadkovala a nič nejedla.. naposledy ráno.* Takže.. sem chodíš baliť dievčatá? Tamtá na bare sa sem stále pozerá. *Nenápadne mykla hlavou smerom, ktorým myslela, chcela byť nenápadná a zároveň chcela vyzistiť či je Akio single alebo zadaný.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Feb 07, 2021 4:39 pm
*Poslouchá ji a kýve hlavou.* Whiskey je dobrá, ale s colou si dám radši rum. *Přizná a kývne hlavou. Když přejde na děvčata, trochu se ušklíbne a podívá se směrem, kterým kývla hlavou, aby ji trochu poškádlil. Normálně by se trochu styděl, ale i na Akiovi už byl trochu znát vliv alkoholu.* Máš na mysli tu roztomilou blondýnku, nebo tu krásnou brunetku. *Poškádlí ji ještě trochu a pak se zasměje.* Občas si popovídám s holkou na baru, občas se s nějakou líbám. Málokdy některá přespí u mě, ale jinak vážnou známost nemám. Asi si užívám tu svobodu, no, ale jen s těma, co to vidí stejně jako já. Nerad bych někomu ublížil. Takže ne, momentálně nikoho nemám. *Vysvětlí svůj postoj k tomuhle.* Vážný vztah by mi ani nevadil, no, zatím jsem nepotkal žádnou, se kterou bych se chtěl více usadit. Nebo nějakou, která by chtěla se mnou. *Vysvětlí to dále.* No a co ty? Objevil se nějaký šťastlivec, který ti ukradl srdce? *Zeptá se, on přímo a ne tak nenápadně jako ona.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Feb 07, 2021 5:41 pm
*Očividne sa v alkohole vyznal a tak len trošku bezradne mykla plecom s tým, že mu bude musieť veriť. Trochu sa začervenala keď sa na ne tak okato pozrel a dala si ruku tak aby si zakryla tvár.* Och, mohol si sa pozrieť taktnejšie. *Zasmiala sa. Potom keď sa jej priznal, že si užíva svoju slobodu.. predstavila si Toshiho a dúfala, že mu tento sen zostal tiež. Keď sa jej potom priamo opýtal ako je na tom ona.. trošku sa uchechtla a poriadne sa napila.* Pýtaš sa lebo máš záujem? *Doberala si ho. Pravdou ale bolo, že sa len snažila z tej témy vybrusliť trošku iným smerom. Hanblivo pri tom odvrátila pohľad a založila si vlasy za ucho. Nevedela koľko si z ich posledného rozhovoru vtedy v jazere pamätal. No .. ak mal pamäť dobrú asi si spomínal na to ako sa mu vtedy zverila, že sa bojí niekoho si do srdca pustiť.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Feb 07, 2021 8:19 pm
No, ale kdybych se podíval nenápadně, tak by si mě děvčata přece nevšimla. *Odpoví jí na to a taky se zasměje.* Co je to za hloupou otázku. Samozřejmě, že mám zájem, stejně jako každý kdo má oči. Spíš by ses měla ptát z jakých důvodů ten zájem je. *Řekne tónem, aby bylo jasné že si dělá legraci a zasměje se. Neušlo mu, že se tomu tématu i jeho otázce snaží vyhnout. Zadívá se ji do očí s vážným výrazem, jako by z nich chtěl něco vyčíst. Ve skutečnosti ji chtěl ještě chvilku potrápit.* No, jsem si jistý, že si najdeš někoho k sobě, někoho hodného a laskavého. *Ukončí její trápení a usměje se na ni. Na to, co mu řekla u jezera si vzpomínal moc dobře, a tak mu nepřišlo divné, že se toho tématu štítí. Jak čas běží, přichází do hospody více a více lidí, ale oni stále mají docela klid, díky výběru stolu v rohu.* Hm, vypadá to, že za chvilku se začne zpívat a tančit po stolech. *Okomentuje situaci Akio a kývne hlavou ke skupince mladých lidí, která sedí kolem stolu zhruba uprostřed místnosti.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Feb 07, 2021 8:35 pm
Chcela by som mať tvoju sebadôveru, pán Dokonalý. *S úsmevom mu pripomenula dávnu prezývku a trochu sa zasmiala na celej tej situácii ako sa za tými dievčatami otočil. Keď jej odpovedal, že má záujem rovnako ako každý kto má oči len trochu potriasla hlavou a zasmiala sa.* Ach iste.. Áno som neodolateľná. *Zavtipkovala na svoj účet a teatrálne si napravila okuliare. Hoci jej Toshi aj Ryuu skladali komplimenty, stále sa cítila kvôli svojim okuliarom a rokom šikany kvôli nim ako škaredka. Potom sa znova trochu napila keď povedal, že si určite nájde niekoho láskavého a dobrého.* Tvoja dôvera v moju maličkosť je .. obdivuhodná. *Prehovorila veselým tónom a keď kývol ku stolu kde to partia poriadne roztáčala trochu sa zasmiala.* Oproti nim vyzeráme akoby sme boli na pohrebe. *Zavtipkovala a potom ho prevŕtala pohľadom.* Kedy si naposledy tancoval na stole, ty? *Doberala si ho.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Feb 07, 2021 8:57 pm
*Zasměje se, když ho opět nazvala panem Dokonalým. Napije se a poslouchá ji.* No, možná i na tom pohřbu by to bylo živější. *Zažertuje a zasměje se. Nad její další otázkou se zasměje.* Ačkoliv trávím čas v hospodách víc, než by se na spořádaného ninju a pana Dokonalého slušelo, a jsem celkově otevřeným novým zkušenostem, tak zatím nikdy. *Odpoví s úsměvem.* Ale několika pěveckých událostí jsem se zúčastnil. *Přizná. Pravda byla, že měl tyhle hospodské zpěvy rád, a přidávalo to pro něj na atmosféře.* A dál se mě na to neptej. *Dodá nakonec a trochu stydlivě se zasměje. Všimne si, že z cigarety už zbyl jen filtr, a tak ho dá do popelníku na stole a rovnou začne druhou cigaretu. Druhou rukou chytne skleničku a zakrouží s ní na stole, aby roztočil tekutinu uvnitř. Líbilo se mu, jak se uvnitř vždy vytvoří malý vír. Po chvíli se napije a nechá sklenici sklenicí.* No, hospodské popěvky a tance na stolech tě budu muset naučit, když jsi v tom taková nezkušená. *Dobere si ji trochu nazpátek a zasvítí mu při tom oči.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Sun Feb 07, 2021 10:00 pm
*Keď povedal, že aj na tom pohrebe by to bolo živšie, zatvárila sa dotknuto, no len to hrala. V zápätí sa zasmiala.* Máš šťastie, že nie si bližšie! *Zazubila sa vyplazila na neho trochu jazyk. Potom pobavene prikyvovala keď opisoval svoje nedokonalé správanie.* Takže vravíš, že je šanca, že keď ťa opijem .. budem ťa počuť spievať? *Prižmúrila oči a okamžite privolala obsluhu.* Ešte dve kolá a poprosím dvojité rumy. *Dala svoju požiadavku a obsluha odišla potom sa oprela lakťami o stôl a spiklenecky sa usmiala.* Ešteže ťa mám aby si ma zasvätil do všetkých týchto vecí. *Narážala na svoju neskúsenosť a páčilo sa jej aké nezbedné iskričky pri tom Akiovi zasvietili v očiach. Potom im obsluha doniesla Keiyrinu objednávku a ich malý stôl sa zrazu naplnil alkoholom.* Hm... toto by chcelo nejakú alkoholickú hru. Poznáš nikdy som? *Nahla hlavu na stranu a uškrnula sa.* Je to ľahké vysvetlím ti to. *Zdvihla jeden prst a napravila si okuliare.* Povieš niečo napríklad "nikdy som nebehala nahá po meste" a ak si to skutočne nikdy nerobil - nenapiješ sa. Pokiaľ si to už niekedy robil - tak sa napiješ. *Zazubila sa.* Tak čo? Ideme do toho? *Chcela vedieť a sledovala pri tom cigaretu v jeho prstoch.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Mon Feb 08, 2021 12:12 pm
No, možná ano, možná ne. Ještě se uvidí. *Odpoví na tu otázku se zpíváním s jiskřičkou v oku. Když Keiyra objedná pořádnou dávku pití, tak nejdříve trochu nevěřícně vykulí oči, ale na jeho tváři se hned objeví široký úšklebek. Poslouchá pravidla hry a kýve u toho hlavou.* Dobře, je to jednoduché, chápu. Takže, kdo začne? *Zeptá se a napije se. Potom si všimne, jak pozoruje jeho cigaretu. Akio vezme krabičku do ruky, otevře ji a natáhne ruku k ní.* Vem si, jestli chceš. *Nabídne ji. Akio pak krabičku opět položí na stůl tam, kde byla předtím.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Mon Feb 08, 2021 6:33 pm
*Dala si zo seba dole modrý vršok a teda tam sedela len v čiernych šatách. Alkohol už začal úradovať a teda jej bolo horúco. Za normálnych okolností by asi cigaretu odmietla ale ... prečo by to neskúsila. Vzala si z krabičky jednu cigaretu, nahla hlavu na stranu a lišiacky sa pousmiala.* Nikdy som nefajčila cigaretu. *Povedala prvú vetu a teda sa mal Akio napiť nakoľko bolo jasné, že on už cigaretu fajčil. Ak sa napil potom sa nahla trošku ponad stôl a čakala že jej Akio cigaretu pripáli. Ak tak spravil - trochu si potiahla, trošku si odkašľala nakoľko na to nebola zvyknutá a keď sa jej podarilo vyfúknuť dym zatvárila sa nespokojne.* No.. čakala som, že to bude niečo extra keď si to tak vychutnávaš. *Len čo to povedala napila sa alkoholu tiež keďže už neplatilo, že cigaretu nikdy nemala a keď položila pohár trochu sa na Akia usmiala.* Si na rade. *Uškrnula sa a bola zvedavá čo vymyslí.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Mon Feb 08, 2021 6:34 pm
Sora - Domky       - Stránka 3 354ea61ba813a405008be83a9f0ab355
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Mon Feb 08, 2021 8:17 pm
*Když řekne že nikdy nekouřila, Akio se teda napije, jak mu kázala pravidla hry. Když se nahne přes stůl k němu s cigaretou, Akio zvedne zapalovač ze stolu a zapálí ji. Sleduje pak její reakci. Lehce se pousměje, když zakašle.* Jo, takhle to má ze začátku každej. Po nějaký době si na to zvykneš. *Popíše. Jeho první zkušenosti s cigaretami vypadaly stejně, a teď bez nich pomalu neopouští dům. Na chvíli se zamyslí, když je na řadě. Nějaký peprnější a ostřejší věci si chce nechat na později, a na začátek by to chtělo něco, aby se Keiyra napila. Pak to měl.* Nikdy jsem nemluvil s Noctisem Clivem. *Řekne s vítězným úšklebkem na tváři. Věděl, že Kei s ním mluvila, a tak jen pozoroval a čekal, až se napije.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Mon Feb 08, 2021 9:49 pm
*Zasmiala sa.* Ak to má takto každý.. prečo s tým pokračovať? *Opýtala sa a znova si potiahla z cigarety. Tento krát jej to šlo lepšie, podarilo sa jej nasať dym do pľúc a potom ho vydýchla. Len čo povedal Akio povedal ďalšiu vetu do ich hry. Usmiala sa.* Zákerné, som rada, že si to tak rýchlo pochopil. *Ako to povedala napila sa a potom si povzdychla. Teatrálne si potiahla z cigarety, dávala si načas a keď videla, že cigareta tleje celkom rýchlo, nahla ruku dopredu a odklepla popol do popolníka.* Nikdy som sa nebozkávala so ženou na bare. *Uškrnula sa. Jej cieľom bolo pripiť ho a počuť ho spievať. Robila pre to čo mohla. Trochu si potiahla zase z cigarety a keď vyfúkla dym - lišiacky sa usmievala. Točila sa jej hlava a netušila či tak rýchlo zaúčinkoval alkohol alebo či za to môže nikotín v cigarete.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Mon Feb 08, 2021 10:10 pm
Řekl bych, že kombinace zvykneš si, pomáhá to na stres plus návykové látky. *Odpoví a pokrčí rameny. Jemu až na první dojem ten kouř voněl, a nikdy se nad tím moc nezamýšlel. Když řekne, že to rychle pochopil, ušklíbl se ještě víc. Když Keiyra zaútočí nazpět, pousměje se a napije se.* Vypadá to, že mě chceš fakt hodně slyšet zpívat. *Okomentuje to a začne přemýšlet nad další větou.* Nikdy jsem nebyl na C misi. *Tohle ho napadlo rychleji než ta předtím.* "Asi už se do toho dostávám." *Pomyslí si v duchu a čeká, jak mu to Kei vrátí.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Mon Feb 08, 2021 10:10 pm
Řekl bych, že kombinace zvykneš si, pomáhá to na stres plus návykové látky. *Odpoví a pokrčí rameny. Jemu až na první dojem ten kouř voněl, a nikdy se nad tím moc nezamýšlel. Když řekne, že to rychle pochopil, ušklíbl se ještě víc. Když Keiyra zaútočí nazpět, pousměje se a napije se.* Vypadá to, že mě chceš fakt hodně slyšet zpívat. *Okomentuje to a začne přemýšlet nad další větou.* Nikdy jsem nebyl na C misi. *Tohle ho napadlo rychleji než ta předtím.* "Asi už se do toho dostávám." *Pomyslí si v duchu a čeká, jak mu to Kei vrátí.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Tue Feb 09, 2021 12:06 am
*S povzdychom sa uškrnula a napila sa.* Nikdy som netancovala na stole... nie nie - nikdy som netancovala na stole hore bez! *Zasmiala sa pri tej predstave, že by sa Akio zvládol tak odviazať aby dal dole tričko a vyhupol na stôl, no odkedy sa videli naposledy aj v jej živote sa toho sakramentsky veľa zmenilo a teda si len opäť potiahla z cigarety. Už z nej veľa nezostalo - dym vydýchla na koniec tlejúcej cigarety a sledovala ako sa konček pri tom rozžhavil a zasvietil sýto-oranžovou farbou. Bolo to hypnotizujúce. Potom čo dofajčila špak zahasila o popolník a ovoňala si prsty. Mierne zvraštila nos a nespokojne premľaskla.* Smrdia mi z toho prsty a v ústach mám zvláštnu pachuť.. ako keby som vdýchla popol. *Zamyslela sa nahlas.* Toto naozaj nebude nič pre mňa. *Usúdila nakoniec a mykla plecom. Preplietla si prsty a potom na ne položila bradu. Čakala na Akiovu otázku a bola trošku omámená.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Tue Feb 09, 2021 4:06 pm
*Vyslechne si její větu a na odpověď se ušklíbne.* Heh, já taky ne. Takže nepiju. Tak opilý jsem ještě nikdy nebyl. *Dodá s vítězným výrazem ve tváři. Sleduje, jak dokončí svou cigaretu a začne se zkoumat. Trochu se nad tím pousměje.* No, není to pro každýho. *Řekne a pokrčí nad tím rameny. Pak si podepře bradu rukou a zamyslí se. Pak si vzpomene na konverzaci o tržišti a Akio se ušklíbne.* Nikdy mi nesvítil kámen v ruce. *Akio chtěl nejprve donutit Kei se trochu víc napít, než se začne ptát na ty ostřejší věci, ve kterých si nebyl jistý, ale které rozhodně byli zajímavé. Zatím tedy vybíral najisto.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Tue Feb 09, 2021 11:56 pm
*Zasmiala sa na jeho výraze a keď prehovoril - teatrálne si povzdychla.* Vážne? Ideme to hrať takto? *Zaškerila sa a napila sa - keďže musela a potom na neho ukázala prstom.* Nikdy som nepila pivo. *Hlesla a potom sa diabolsky pousmiala. Vedela to takto tiež.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Wed Feb 10, 2021 7:47 am
*Zasměje se její frustraci, a když mu to oplatí, začne se smát ještě víc. Napije se teda.* No dobře dobře, přesunu se na nějaký zajímavější a kreativnější věci. *Řekne s úsměvem a začne přemýšlet. Musí to být něco co nedělal, ale zároveň něco, co by chtěl zjistit o Keiyře. Vzpomněl si na jejich konverzaci o vztazích a na to, že mu vlastně nikdy neodpověděla.* "Měl bych to ale vytáhnout už teď? Není ještě brzo?" *Uvažuje v hlavě. Chvíli ještě přemýšlí, ale pak se rozhodne.* Nikdy jsem nebyl ve vážném vztahu. *Rozhodl se nakonec pro tohle, a mezitím co Keiyra odpovídá se začne rozmýšlet nad dalšími věcmi.*
Sponsored content

Sora - Domky       - Stránka 3 Empty Re: Domky

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru