Hakari

+4
Noctis Clive
Tsuki Yagami
Batsu
Admin
8 posters
Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Wed Feb 19, 2020 2:51 pm
*Yasuko se dozvěděl o plánované razii policie na drogové dýlery a protože slíbil Noctisovi, že mu bude dávat informace, vydal se do sídla Hakari, aby mu informace dodal. Oblečený byl opět jen do kraťas a trička, protože je stále teplo. Časově bylo pozdní odpoledne. Došel teda až k budovám klanu. Na svém čele měl čelenku, která reprezentovala Iwu a dávala najevo, že už je taky shinobi vesnice. Došel až k velkému domu, na kterém byl znak klanu Hakari a zaklepal.* Dobrý den, je tu Noctis?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Wed Feb 19, 2020 7:08 pm
Noctis Clive: *Když Yasuko zaklepe na dveře tak z nich vyjde jeho matka (Naerita Clive). Podívá se na chlapce a mile se usměje. * (Naerita): Počkej tu, zavolám ho. *Naerita zavře dveře a dojde za Noctisem, který se zrovna chystal ven a tak byl už oblečený. * (Naerita): Zlato máš tu nějakého kamaráda. *Noctis na matku překvapeně zamrká, za ním moc kamarádu nechodí -> přesněji řečeno za ním nechodí žádní, protože žádné nemá. * (Noctis): Děkuju. *Nic víc ji k tomu nepoví a tak jeho matka odejde. Noctis sejde dolů ze schodů kde je jeho pokoj (v patře) a v přízemí se obuje a otevře dveře ze kterých vyjde a zavře je za sebou. * (Noctis): Čau. *Pozdraví Yasukeho a projde kolem něj s tím že si to namíří ven mimo klanovou část a cestou mu naznačí ať jde s ním. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 1:10 pm
*Yasuko se taky usměje na jeho matku a pak čeká na příchod Noctise.* Ahoj. *Yasuko pak následuje Nocti se pryč z klanové čtvrti. Když jsou dostatečně daleko, Yasuko spustí co ví.* Dozvěděl jsem se, že městem koluje nějaká nová droga. Viděl jsem jak jí v jedné uličce našla policie. Je to jakýsi bílý prášek. Každopádně z toho nejsou nadšení a chtějí udělat zátah v přestrojení. Nevím jestli je to informace která ti k něčemu bude, ale je to jediná užitečná informace která v ulicích byla slyšet, kromě pár nudných drbů.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 2:13 pm
Noctis Clive: Sice to užitečné není ale i tak ti za to zaplatím, teda já zaplatím tobě a ty zaplatíš svým kamarádům. *Doufal že mu přišel říct aspoň něco trochu více užitečného ale tak lepší jak nic že? Aspoň je vidět že Yasuko dodržuje jejich dohodu a přinesl mu informace i tak. Není to tak dlouho co Noctis skončil ten takzvaný přijímací rituál v té organizaci zločinců ale není z toho moc nadšený a tak se rozhodl že by mohla být sranda tu organizaci zničit. Tím by se uvolnilo místo na pozici těchto zločinců/idiotů. Každopádně většina lidí z té bandy si už všimla Noctisovi absence pudu sebezáchovy. * Tak když tě už mám, nechceš se mnou strávit dnešní den?
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 2:26 pm
Pokud tě nezajímá jak někdo podvádí někoho a nebo kdo se dal na pití, je to asi jediná užitečná informace, která se tu ocitla. *Yasuko si prohrábnul vlasy, aby mu nepadaly do očí.* Dobře, vezmeme to přes město a dáme peníze rovnou partě? Bylo by to rovnou vyřízené. Mimochodem, máš milou matku. Kdyby ses někdy potřeboval stavit za mnou, bydlím v jedné vile na druhé straně města, určitě jí poznáš. Moji rodiče mají tendenci se předvádět a ukazovat že mají hodně peněz. *To byla pravda, presto, že jeho rodiče skoro nebyly doma, měli velkou vilu, kde byl většinu času Yasuko sám, když nepočítá nějaké sluhy, které posílá domů, protože nechce aby ho někdo obskakoval. Sice Yasukovi rodiče nejsou shinobi, ale jsou to dost bohatí obchodníci, kteří obchodují i ve spřátelených vesnicích. Proto nejsou pořád doma.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 3:23 pm
Noctis Clive: Chápu to, pokračujte dál a třeba se jednou něco užitečného dozvím. *Noctis během toho co mluví na Yasuka kráčí náhodně ulicemi vesnice již mimo klanovou část Hakari. * Můžeme jim zaplatit, zase jsem něco taťkovi sebral. *Poví a vytáhne z kapsy smotané bankovky, které přepočítá a zasměje se. Dneska toho sebral celkem dost ale tak co, Noctis si stejně myslí že jeho otec to stejně ví a je mu to ve výsledku jedno, to se ještě ukáže. * Máš prachaté rodiče co jsou z toho akorát namyšlení to chápu.
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 3:56 pm
Přesně tak, většinu času své rodiče nevidím a když už tak mi cpou peníze, aby mě uplatili. Ale jsou s tím spíš jen samé problémy. Proto ani většina stejně starých dětí neví kde bydlím, nebo kdo jsou moji rodiče, nechci aby na mě někdo koukal z patra a nebo naopak, aby mi někdo pomáhal jen kvůli penězům. *Když dojdou o kus dál, Yasuko zastaví a 3x dlouze pískne. Najednou vyleze klučina, který byl téměř dokonale schovaný a pomocí obyčejných smyslů by ho nikdo neměl šanci najít.* Ahoj, něco jsme vám přinesli, vem to a rozdělte to, aby se všichni najedli. *Yasuko kouknul na Noctise, že to je člověk, který má dostat peníze. Najednou ale něco zaslechl za rohem. Sluch měl citlivý, ale najednou slyšel jen barvu toho hlasu, který mu byl moc povědomý. Yasuko jakoby zkameněl. Na zádech měl husí kůži a na obličeji ještě víc nepřítomný výraz než obvykle.* To...to musí. *Yasuko se odmlčel, ale stále vypadal jako duchem nepřítomný.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 4:17 pm
Noctis Clive: *Ne že by ho nějak blíže zajímal stav rodinných věcí Yasuka ale vyslechne si ho. Když se tam dostaví ten kluk po zapískání Yasuka tak mu předá peníze (Noctis). Svým způsobem je rád že ty peníze využije, protože Noctis jich má jako sraček a on nemá skoro ani na jídlo a takto se aspoň pořádně mohou najíst. * Yasuko? To tě kopl kůň do koulí že jsi takhle tuhej?
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 4:27 pm
*Noctisova slova proberou Yasuka z jakéhosi tranzu.* Slyšíš ten hlas taky? Toho chlapa. *Yasuko se musel přesvědčit, jestli už mu nehrabe, přeci jen jeho noční můry tady byly stále a to za ním ta vzpomínka byla několik let.* Musím zjistit kdo to je! Je to pro mě dost důležité. *Yasuko využil schovek které znal a zalezl malým oknem, které mělo sice mříž, ale ta šla vyndat. Kdo to nikdy neviděl, nemohl to vědět. Okno bylo u země, pravděpodobně tudy házeli uhlí do sklepa. Bylo tam ale ještě jedno okénko, které bylo právě u muže, který s někým mluvil. Yasuko nechtěl, aby ho viděl, protože by si taky mohl vzpomenout a začít utíkat nebo podobně. Noctise v tu chvíli moc nevnímal, teď pro něj bylo tohle důležitější.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 5:03 pm
Noctis Clive: *Trochu zmateně na Yasuka zamrká. * Hele upřímně musím říct že nemám tušení o čem to mluvíš. *Noctis je z Yasuka trochu zmatený, netuší o jakém chlapovi to mluví, protože v této uličce nikoho nevidí. Když Yasuko začne kamsi zalézat tak mu je v patách (Noctis) aby zjistil o co jde a hlavně aby v té uličce nezůstal sám když to není potřebné. Kromě toho je docela zvědavý. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 5:13 pm
*Yasuko se snaží oknem nakouknout, aby viděl do tváře onomu muži, který tam mluví, protože přesně ví, komu ten hlas patří, jen neví jak vypadá.* Je to on, na 100% je to on. *Yasuko šeptá, ale Noctis asi nemůže vědět o co jde. Nakonec dokonce uvidí mužův obličej, ale chvíli na to muž odejde. Yasuko se otočí na Noctise, aby mu vše vysvětlil.* Doufám, že co ti řeknu zůstane mezi námi. Když jsem byl mladší, někdo mě unesl a skoro půl roku mě věznil: Moji rodiče museli zaplatit vysoké výkupné, aby mě dostali zpět. Nikdy se mi ten dotyčný neukázal, ale jeho hlas jsem slýchal každý den. Je to tenhle muž Noctisi, vím to jistě, je to on. Chci se mu pomstít. Nevím jak, ale chci.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 5:18 pm
Noctis Clive: *Noctis nejdřív neví o co jde ale Yasuko mu to pak vysvětlí a on to pochopí. * Aha chápu, každopádně pomsta je celkem jednoduchá. Zabij ho! *Jak poví to slovo „zabij“ tak se mu zalesknout oči, jako kdyby v nich vzplanul nějaký plamen. Noctis sám nikdy nikoho nezabil ale už prolil nějakou krev, každopádně mu představa toho že někoho zabije přijde strašně lákavá. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 6:22 pm
Budu muset zesílit, abych něco takového zvládl. *Yasuko myslel přesně na to na co Noctis, smrt. Chtěl se pomstít, díky tomu muži nemohl pořádně spát. A vlastně ta událost ho celý život tížila, i když to navenek nedával najevo.* Ale když ho zabiju, bude následovat trest. Můžu být do konce života ve vězení, když se mi podaří utéct budu prohlášen za nukenina a loven. *Yasuko veškeré své myšlenky projevoval navenek, i když to nechtěl Noctisovi cpát. Najednou ho ale zaplavil vztek a strach dohromady.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat Feb 22, 2020 7:04 pm
Noctis Clive: *Zasměje se když Yasuko zmíní že bude potrestán nebo že by mohl být prohlášen za Nukenina pokud by utekl. * Nemusí se stát ani jedna z těch věcí cos řekl, stačí když ho zabiješ a nikdo nezjistí že jsi to byl ty. Stačí ho zabít ze stínů nebo někde mimo vesnici kde nebudou svědci a pokud tam nějací budou tak odstraníš i je abys ochránil sám sebe. *Noctisovi přijde že Yasuko o tom moc přemýšlí, nějaké vězení a podobné blbosti. Dá se jim jednoduše předcházet, stačí po sobě jen dobře uklízet a nenechat se sledovat. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sun Feb 23, 2020 8:47 am
Ne, to nechci. Chci aby on věděl, kdo může za jeho bolest. Smrt by pro něj byla moc rychlá, chci aby trochu trpěl, aby trpěl aspoň tak jako jsem to měl já. *Yasuko v sobě najednou nalézal emoce. Jindy byl docela utlumený vůči všemu, ale tohle v něm probudilo takovou nenávist, že se nemohl ani bránit tomu pocitu.* ,,Měl bych to spíš nahlásit policii, oni ho uvězní a on bude do konce života koukat jen na 4 stěny. Nebo to říct otci, určitě zná lidi, kteří by se ho uměli beze stopy zbavit.* Musím to ještě promyslet. Radši pojďme pokračovat v tom, co jsi měl prvně v plánu.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sun Feb 23, 2020 2:14 pm
Noctis Clive: Jak myslíš, podle mě je smrt to nejhorší co můžeš někomu udělat ale budiž. *Poví s klidem a úsměvem na Yasuka. * Já měl něco v plánu? Prostě jsem šel náhodně ven a doufal jsem že nás něco napadne, to ty jsi nás dovedl sem. Nejsem typické dítě co si někde hraje nebo se baví s lidmi, takže pokud tě napadá něco co by se dalo dělat tak povídej. *Noctise opravdu nenapadá nic čím by se s Yasukem mohl nějak zabavit nebo zaměstnat. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Mon Feb 24, 2020 11:54 am
Já myslím, že někdo může trpět, místo toho abys hned ukončil jeho život a tak vlastně i trápení. Každopádně mě nenapadá, co bychom mohli dělat, upřímně jsem myslel, že jsi měl něco v plánu, nebe to tak aspoň vypadalo. *Yasuko se vydá zase oknem ven, stejně tak jako se dostal dovnitř, protože už nemusel být v utajení, ani nepotřeboval odposlouchávat nějaký rozhovor.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Mon Feb 24, 2020 5:48 pm
Noctis Clive: Víš ono s ukončením života nemusí přijít klid, nikdo neví co je po smrti a mě celkem děsí posmrtné nic. Po smrti tě nečeká vůbec nic, jen prázdnota a zapomnění a to je myslím docela hrozný trest ale pokud ho chceš vidět trpět zabij mu blízké, zjisti jestli nemá syna nebo dceru a zařiď jejich smrt. *Samozřejmě když Yasuko vyleze opět na ulici tak vyleze s ním. * Tak jako pořád se něco vymyslet může, třeba si můžeme zatrénovat a nebo někoho trochu potrápit.
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Fri Feb 28, 2020 11:25 am
Myslím si, že to tak není. Nevím co se stane po smrti, ale určitě to není prázdnota a zapomnění. Je vidět, že každý věříme trochu něčemu jinému. A na rodinu mu nesáhnu, to on to provedl, ne jeho rodina. V tom je velký rozdíl. Klidně s tebou něco podniknu, jen mě nenapadá co, upřímně se mi trénovat nechce, ale docela bych dal někomu co proto, nebo si z někoho udělal pořádnou legraci, aby se v téhle vesnici dělo taky něco zajímavého. Máš nějaký nápad, co bychom mohli provést ?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Fri Feb 28, 2020 12:08 pm
Noctis Clive: Tak můžeme někomu rozbít držku, vždycky se někde někdo může najít, to není těžké ne? *Netuší jak tohle vidí Yasuko ale dle něj by to mohla být docela zábava, proč si někoho nepodat a nedát mu trochu přes hubu, jsou to Ninjové a tak musí počítat s tím že někdy dostanou a o to víc to musí zažít i tu, musí být zocelení. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Mon Mar 02, 2020 3:31 pm
koukám, že tvoje metody jsou naprosto přímé, proti tomu nemůžu nic říct. Netuším ale, kdo by mohl být náš cíl, moc lidí ve vesnici neznám. Takže pokud víš o někom konkrétním, jdu rovnou za tebou. *Yasuko to řekl přesně jak to myslel, takže kdyby se někam Noctis vydal, půjde přímo za ním.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Mon Mar 02, 2020 4:33 pm
Noctis Clive: Napadá mě jeden čerstvej Genin co obírá děti v akademii a ti studenti mu musejí dát Ryo a případně svačiny a kdo poví že nedá nic tak toho zbije jako psa, tak co mu to jednou vrátit? Asi tak za půl hodiny budou mít přestávku, jednu tu delší a tak tam bude. *Noctis ho chce chytnout při činu a otočit to tak že oni dokopou jeho a ne on studenty. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Mon Mar 02, 2020 5:14 pm
Dobře, ale je to trochu zvláštní, nevypadáš jako někdo, kdo by bránil slabší studenty. *Řekl Yasuko, když byly na cestě k akademii.* Tipnul bych tě spíše na toho, který by ty studenty obíral taky, kdyby z toho něco bylo. Ale tak říká se, že první pohled není vždycky pravda.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Mon Mar 02, 2020 7:24 pm
Noctis Clive: Nejde mi o to je chránit ale o to že když ho sejmem a někdo bude mít řeči můžeme si na hrdiny hrát, ty děcka jsou mi jinak úplně u prdele. *Pronese Noctis cestou na Yasuka. V dálce si už mohou všimnou akademie a jednoho mladíka, který už před akademií přešlapuje jako kdyby čekal až si studenti půjdou něco koupit. * To je on. *Poví na Yasuka (Noctis) a ukáže na toho kluka, který k nim stojí zády. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Tue Mar 10, 2020 8:29 am
,,takže jsem se chytil dalšího průseráře.” *Yasuko se zasmál své myšlence a pokračoval v chůzi, když došli až k akademii, kde už jejich cíl čekal. A Noctis ho měl hned v hledáčku.* no dobře, pojďme mu dat co proto, kdyby mě někdo šikanoval, rozhodně bych ho nešetřil. Hlavně koukej ať nepřijde někdo, kdo by nás mohl potrestat, nechtěl bych mít úplně nepříjemnosti. Našim je to sice fuk, ale proč si dělat vizitkou raubíře. *Yasuko se vydal až k jejich cíli a když byly u něj, promluvil .* Tak co, přišel jsi těm prckům ukázat kdo je tady panem?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Tue Mar 10, 2020 6:09 pm
Noctis Clive: Nebuď srab, pokud bude průser tak bude průser. *Yasuko pak rovnou převezme iniciativu a dojde k tomu klukovi a promluví na něj, ten kluk se jen otočí a zadívá se na něj a ne zrovna příjemně ale moc toho říct nestihne. Noctis k němu dojde také a nic mu ani nepřijde říct, rovnou mu ihned natáhne jednu do tváře. Žádné varování ani nic podobného, prostě jedna dobrá rána rovnou na tvář a ten kluk skončí na zemi ale dost zmatený. Rychle se vyškrábe na nohy ale Noctis se nenápadně přesune za Yasuka a lehce do něj strčí aby ho poslal proti tomu klukovi a doufá že se tak poperou oni dva a on se bude moct jen kochat. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Wed Mar 11, 2020 10:53 am
*Yasuka trochu překvapilo, že se Noctis kluka pokusil rovnou uzemnit, ten to ale ustál a už mu bylo jasný, co bude následovat. Noctis se pak přesunul za Yasuka a popostrčil ho, takže Yasuko najednou viděl, jak na něj letí pěst. Rychle se uhnul úkrokem doprava a klukovi věnoval silný pravý hák, kterým mířil na spodní čelist. Následoval to rychlý úder levou rukou do oblasti žeber. Ihned po úderu ruce vrátil k bradě, aby se mohl bránit.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Wed Mar 11, 2020 1:31 pm
Noctis Clive: *Sleduje jak Yasuko dává tomu klukovi nakládačku, dokonce ho složí a ale ten kluk se rychle zvedne a ihned se pokusí věnovat Yasukovi ihned několik tvrdých úderů, které jsou přímé, tvrdé a přitom rychlé. Nemíří mu pouze na jeho obličej ale také na trup (hrudník) a žebra. Noctis ten se do toho nemíchá ale jen to se zájmem pozoruje. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Thu Mar 12, 2020 10:43 am
*Když Yasuko položil svého oponenta k zemi, měl z toho dobrý pocit. Ten kluk mu to ovšem rozhodně plánoval vrátit. Když začal se sérií svých úderů on, Yasuko přešel do obranného postoje, kdy měl ruce před obličejem, ramena níž než obvykle a lokty si kryl i žebra. (Takový boxer 😂 ) nechal se mlátit co to šlo. Jemu to moc neublížilo, protože měl dobrou obranu, zato oponenta to muselo víc než vyčerpat, jelikož na každý úder je potřeba velké množství energie. Když vycítil Yasuko dobrý okamzik, pokusil se mu podkopnout nohy díky taijutsu technice (Konoha Reppū). Pokud by mu to vyšlo a oponent vy spadl na zem, rozhodne už by ho nechtěl nechat vstát. Klekl na něj a daval mu jeden úder za druhým.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Thu Mar 12, 2020 12:41 pm
Noctis Clive: *Ten týpek opět skončí na zemi ale už se chce zvednout ale místo toho mu Yasuko začne dávat tvrdé údery jak na něj dosedne. Rychle nenápadně sáhne levou rukou do pouzdra na svém boku a vytáhne z něj kuličku a tu rychle a pevně stiskne a vytvoří tím silný rudý dým z chilli. Chce tím ze sebe dostat Yasuka a pak utéct pryč. Noctis ten radši uskočí aby ho ten dým nezasáhl. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sun Mar 15, 2020 12:18 pm
(Nechápu tam par věcí, jako že si nebrání rukama obličej atd, ale budiž. 😂) *Když tedy ležící kluk použije chilli bombu a pokusí se vysmeknout z pod Yasuka, povede se mu to, ale Yasuka tím shodí a tak ho dostane z epicentra chilli. Yasuko si začne protírat oči a postaví se. Ještě přes slzy si všiml toho, jak kluk utíká, ale to už mu bylo jedno. Dal mu co proto a on už se tady snad neukáže, aby šikanoval studenty.* sakra, tyhle věci s chilli mi lezou na nervy, ale je to šikovné, taky si budu muset pořídit nějaké pořádné vybavení. I když radši než na zbraně a pomůcky spoléhám na sebe. *Yasukovi konečně přestali slzet oči.* Asi bychom měli zmizet, nemyslíš?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sun Mar 15, 2020 1:02 pm
Noctis Clive: Zmizet? To máš pravdu, asi by bylo lepší jít. Já by to dneska už zabalil, každý půjdeme svou cestou a snad se časem zase potkáme tak zatím. *Noctis ještě natáhne svou pravou pěst k Yasukovi aby si s ním mohl ťuknout svou pěstí a pak uteče pryč, nerad by tu byl až dorazí nějaký třídní učitel z Ninja akademie nebo dokonce ředitel celé této akademie. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Mon Mar 16, 2020 6:22 am
Přesně, proč mít průser kvůli takové prkotině. *Yasuko natáhl ruku a ťuknul si pěstí, kterou měl lehce od krve od toho jak bušil do kluka.* Tak se někdy zase potkáme, ahoj. *Yasuko se rozloučil s vydal se do města, nechtělo se mu být ještě samotnému doma.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Mon Mar 16, 2020 6:22 am
-KONEC-
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sun Mar 22, 2020 10:57 am
Noctis Clive: *Už je to delší doba kdy splnil svou první misi ranku B na které se setkal s Ninji z Kirigakure i když ty potkal jen krátce takže o nějakém střetu s nimi se mluvit nedá. Šlo o útok na takový tábor banditů, který vedla banda nějakých Nukeninů a právě v tom táboře po boji Noctis našel pár zajímavých věcí, kromě různých zlatých náhrdelníků a dalších věcí tam našel i svitek s popisem nějaké unikátní schopnosti. Ještě neměl čas k tomu aby si to pořádně přečetl ale nyní už ho má, je hluboká noc a Noctis díky absenci spánku nemusí řešit kdy si lehnout do postele a podobně a proto sedí na střeše domu kde žije a otvírá si ten svitek ve kterém začne číst. Světlo mu poskytuje svíčka, kterou si sem nahoru vzal a i kdyby to nestačilo tak mu světlo poskytuje svit měsíce. * Jedná se o speciální umění, které Ninjovi dovoluje dávat slovu moc podle jeho významu. Na využívání technik tohoto umění nejsou nutné ruční pečetě ale místo toho Ninja do vzduchu kreslí Kanji znaky, které jsou ve vzduchu viditelné pouhým okem a vypadá to že Ninja má moc kreslit znaky jen tak do prázdného prostoru. Na tyto techniky je samozřejmě nutné používat chakru, bez ní by to ostatně nebylo možné, protože se stále jedná o Ninjutsu. *Noctis si takto přečetl popis celé této schopnosti nahlas, lépe se mu takto čte a lépe se to pak pamatuje. Ještě se tam dočte názvu samotné schopnosti (Jibaku Jutsu). * Vypadá to že jeden z těch Nukeninů se tuto schopnost plánoval naučit ale očividně to už nestihl, jsem rád že jsem se k tomu dostal já a ne ti z Kirigakure nebo Uta. *Poví si to jen tak pod nos a pak dostane nápad, mohl by se tu schopnost naučit a dokonce se na tom dočetl o jednom z těch znaků, který by se mohl rovnou i naučit (znak Hi). * Tohle je pro mě jako dělané. *Taky aby ne když oheň je Noctisův živel a je pro něj jako dělaný. Svitek sroluje a uklidí si ho v pokoji do šuplíku a pak vyrazí k jezeru, které se nachází v klanové části Hakari, kde většinou trénuje ohnivá jutsu aby je mohl směřovat do vody a vyhnout se tak zapálení jednoho z domů nebo tak. * Fajn tak je čas začít. *Poví a začne koncentrovat chakru do svého ukazováčku jako kdyby chtěl tu chakru využít jako inkoust, kterým chce psát do prázdného prostoru mezi Noctisem a tím jezerem. Rukou během toho pohybuje jako kdyby mu šlo o to napsat/nakreslit do prázdna kanji znak Hi (oheň) ale nic se neděje a ani ten znak se tam netvoří a tak je úspěch zcela nulový. Dalo se to tak nějak čekat že mu to nevyjde okamžitě, ono například i Ninjutsu jako je například Katon: Goukakyuu no Jutsu nebo Katon: Endan se tu učil několik dní, kdo ví jak dlouho se bude učit tohle. Naučit se něco s čím má už menší zkušenosti je úplně něco jiného než zkoušet použít úplně novou schopnost o které navíc nikdy neslyšel a proto to zkouší znovu a znovu ale ani za týden se nedočká žádného pokroku a to u toho jezera trénuje docela často (každý den od 10ti hodin večer do 4 hodin rána). Je k neuvěření že ani za tak dlouhou dobu nedošel k žádnému pokroku a tak se na to částečně vykašle ale něco ho stále nutí to zkoušet a tak třeba když zrovna odpočívá/leží v posteli tak si nad sebe kreslí do prázdna Kanji znak stejně jako to zkoušel u toho jezera a vlastně to zkouší třeba i během sraní na záchodě nebo při každé volné chvíle během různých aktivit ať už během procházky po vesnici nebo během cvičení/posilování svého těla aby zapracoval i na své fyzičce. Jednoho večera se něco stane, jako to zkoušel už dřív tak si nahromadil chakru do konce ukazováčku a zkoušel s ním nakreslit do prázdna nad svou postelí kanji znak Hi (oheň) a najednou přijde šok, Noctis dostane nápad že by během toho mohl tu chakru místo hromadění v prstu vypouštět do toho prázdného prostoru jako když propiska vypouští při psaní inkoust s tím rozdílem že Noctis bude používat chakru jako inkoust a prst jako propisku. K jeho překvapení se mu skutečně daří do prázdného prostoru nad postelí něco psát ale jeho prst funguje jako nefunkční propiska, protože na mnoha místech kde píše to vynechává a tak nakonec znak zmizí (rozplyne se). * Fajn, asi jsem našel správnou cestu. *Poví si sám pro sebe a ihned vyleze z postele a vyrazí k tomu jezeru kde běžně trénuje své ohnivé techniky. Opět začne svou ruku používat jako propisku (koneček nějakého prostu) a chakru používá jako inkoust ale je to těžší jak se zdálo a to si myslel že to bude už jednoduché díky tomu že přišel k nějakému pokroku ale ono nic. Jediné co zvládá napsat/nakreslit jsou nějaké čmáranice, protože na mnohých místech se místo černého inkoustu v prázdnu neukazuje nic jako kdyby propiska dopisovala a inkoust v ní prostě vynechává. Opět začne toto místo za účelem tréninku navštěvovat docela často s cílem zlepšit své ovládání chakry při jejím vypouštění z konečku prstu kdy se během toho ve vzduchu v prázdnu zjevují černé tahy jako když píše a jak se o to pokouší častěji a častěji tak jsou jeho tahy čím dál tím více úplnější ale kompletní znak stále napsat/nakreslit nedokáže. Vždy to skončí tak že se ten černý inkoust v prázdnu vypaří společně s chakrou uvnitř. * Dalo se to čekat ale pomalu se zlepšuju. *Povzbudí se a pokračuje v tom dál, samozřejmě u toho jezera nemůže stát 24 hodin denně a tak tam opět jako předtím tráví vždy jen několik hodin (maximálně 5) aby se pak mohla zregenerovat jeho chakra, sice mu to moc chakry nežere ale když to dělá člověk stále dokola tak dlouho tak se to sečte a už to nějakou tu chakru stojí a je to i cítit. Další den za dnem utíká a Noctis mezitím co se rozvíjí jako Ninja i jako člověk tak stále během nocí pracuje na tvoření znaku Hi (oheň) ale pořád to není ono a stále se technika ne a ne aktivovat. Jak tak plyne čas jednou přijde den kdy Noctis nakreslí do vzduchu kompletní Kanji znak Hi (oheň) a v důsledku toho vytvoří malý oheň ve své dlani (levé) a ten oheň Noctise nezraňuje, pouze ho příjemně hřeje. * Úžasné. *Poví jen tak do prázdna a naprázdno polkne jak je z toho unešen že to konečně dokázal, zrovna když tomu přestával věřit a to mu Shukaku celou dobu nakládal že to má vzdát a že je to neschopné dítě co nedokáže použít ani jednu trochu lepší schopnost jako je třeba tohle a že to má vzdát. * Něco zkusím. *Noctis se napřáhne a hodí ten oheň jako takovou malou ruční ohnivou kouli, která jakmile narazí do vody tak to hlasitě zasyčí a uvolní to hodně páry a už podle toho je Noctisovi jasné že i když to nepůsobí rozlehlé zranění jako třeba Katon: Goukakyuu no Jutsu, která je dost velká (ohnivá koule) ale zase je tohle zranění zaměřené na jedno místo a to na místo kam zasáhne. Samozřejmě pak okamžitě zkusí znak nakreslit znovu dokud si pamatuje ten pocit a ono to vyjde a znovu vytvoří plamen ve své levé dlani a tak po dobu dalších několik dní chodí na toto místo aby si to ještě procvičil a vštípil si ten pocit, aby to mohlo během mise použít a měl jistotu že to na 100% zvládne a vytvoří tuto techniku úspěšně a to se nakonec povede, Noctis po další delší časové prodlevě toto Jutsu ovládne (kompletně) a může si tak začít říkat Ninja, který ovládl speciální schopnost Jibaku Jutsu. *

Délka: 1.290 Slov

Rpg Ukončeno
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Wed Apr 22, 2020 5:13 pm
Noctis Clive: *Naučil se bojovat se zbraněmi ale pořád se má jak zlepšovat ale nedávno přišel na způsob jak potencionálně zlepšit efektivitu boje se zbraněmi a tím je naučit se technik Hien (Rank C/B). Není potřeba to navíc trénovat někde venku a tak k tomu využívá tréninkovou halu, která je součástí domu kde žije (někdo má sklep a oni tělocvičnu). * Tak fajn, nemělo by to být tak těžké. *Poví si tiše jen tak do prázdna sám pro sebe a postaví se do středu té tělocvičny s tím že v dlaních obou rukou svírá jeden ze svých mečů Hishou Souken. Jeho postoj může připomínat postoj během Kenda. Jak drží svou zbraň (meč) za rukojeť začne do ní skrze fyzický kontakt pumpovat chakru s úmyslem tu chakru nechat stále kolovat a vytvořit něco jako takovou druhou vrstvu zbraně z chakry, která má obalit čepel celé zbraně a zvýšit tak její ostrost, průraznost apod. Naneštěstí ihned jakmile se chakra dostane do meče tak se ihned vypaří do okolí jako kdyby ji pouze vypouštěl ven z těla bez nějakého účelu. * Well, dostat chakru do zbraně není problém… horší bude ji tam udržet. *Nakonec mu nezbývá nic jiného než to opakovat stále dokola a pokoušet se tam tu chakru udržet ale vzhledem k tomu že mu během tréninku permanentně ubývá chakra a zásoba chakry Noctise je limitována na 29 bodů tak je nucen dost často odpočívat. Výhoda je že nepotřebuje spát a celkově se mu vyhýbá pocit únavy, možná kromě té svalové ale na tomto tréninku není nic fyzicky náročného a tak se není jak unavit. Když se chakra Noctise dostane na takových 6 bodů tak si dá vždy přestávku a během té se jde najíst, napít, dopřát si trochu té meditace a plno dalších blbostí co by mohl během toho dělat. Někdy také pokračuje ve svém kreslení obrázků, jedna z věcí co mu opravdu jde a tak se pokouší kreslit různé předlohy pro vlastní mangu. Nějakou zábavu si najít musel, večer spát nemůže a tak potřebuje něco čím zabít čas aby se nezbláznil nudou. * Asi je čas se vrátit k tréninku, chakra by měla být obnovená na dostatečné úrovni. *Sám cítí svou chakru, která se za ty hodiny obnovila docela dost ale plná stále není ale to ničemu nevadí. Odejde zase do tělocvičny kde si vezme meč Hishou Souken a vpustí do něj trochu chakry s tím že se během toho opravdu koncentruje k tomu aby tu chakru dokázal udržet ve stabilní formě kolem čepele svého meče jako druhou vrstvu (Hien) ale není schopen ani vytvořit tu druhou vrstvu a chakra ztratí stabilitu a uvolní se do okolí jako kdyby byla jen tak vypuštěna ven z těla. * Sakra už! *Postěžuje si a udeří svým mečem o zem s tím že špičkou probodne podlahu a tak odejde a nechá to tam tak. Beztak musí odejít pryč na vojenské cvičení, když už je voják musí se někdy účastnit nějakých povinností jako jsou například právě vojenská cvičení. Dalších asi 19 hodin se tomu tréninku Hienu nevěnuje a místo toho dělá různé věci jako jsou jeho povinnosti, různá zábava a další věci, které by mohl ve vesnici chlapec ve věku 12ti let dělat. Pak e vrátí zpět domů s tím že potká otce a ten mu dá co proto za to že tam ničí podlahu ale tak co už, ať si pičuje jak chce jeho problém. Noctis nemá žádnou autoritu nebo respekt k Tsuchikagemu a tak určitě něco takového nebude cítit ani vůči tomu chlapovi co si říká Noctisův otec. Vidí ho 1x za týden a to jen pokud je štěstí a tak mu nepřijde fér aby si mohlo dovolit ho nějak zjebávat a jinak pičovat. Když dojde dolů do tělocvičny všimne si že ten meč je v té podlaze zaseklý i teď a tak ho vytáhne a pokračuje v trénování. Dostat Chakru do meče není těžké ale horší je stabilizovat chakru k tomu aby vytvořila danou vrstvu kolem meče, která má fungovat jako chakrová čepel kolem meče aby se zvýšila případná ostrost čepele apod. Vždy se mu ale chakra destabilizuje a uvolní se do okolí a tak stále opakuje tento trénink třeba 3 hodiny přes den a další 3 hodiny přes večer po dobu několika dní s tím že po čase se mu dokáže zlepšit natolik že už dokáže stabilizovat chakru kolem čepele meče s tím že nyní se musí naučit udržet chakru stabilní dost dlouho aby ji mohl využít k boji. Současně je schopen techniku Hien udržet maximálně 6 vteřin a technika se pak zruší/zničí ale jak postupně stále opakuje trénink začíná se postupem času zlepšovat. Shukaku se sem tam ozve jak si z Noctise děl prdel ale to je vše, nepřátelský vztah mezi nimi určitě není ale za přátelé se také nemohou považovat. Asi 9 dní Noctisovi trvalo než techniku Hien ovládl kompletně, možná by ji ovládl daleko dříve kdyby nebyl na dobu trénování tolik omezený skrze zásoby chakry a náročnost na chakru Hienu. Někdo by si už řekl že když tu techniku ovládl tak s tréninkem končí ale on se ještě potřebuje naučit aby to Jutsu udržel aktivní prakticky bez větší koncentrace aby to bylo až reflexivní a pak se ještě musí naučit udržet tu techniku aktivní na dvou zbraních naráz kdy by držel jeden meč v každé ruce zvlášť a každý by byl posílený Hienem ale to je něco co mu taky zabere dlouhou dobu než to bude s koncentrací zvládat. Noctis má tolik času kolik jen bude chtít, nepotřebuje spát a tak na rozdíl od ostatních ušetří strašně moc času. *

Délka: 923 Slov

Rpg Ukončeno
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Thu Apr 23, 2020 10:11 pm
Noctis Clive:*Další den kdy si potřebuje trochu potrénovat. Žádná mise ho současně nečeká a tak se opět může věnovat tréninkům svého umění boje se zbraněmi (Kenjutsu). Dneska dokonce netrénuje sám ale společně se svou parťačkou, která mu byla přiřazena do týmu jako další voják. Ona se sice zaměřuje spíše na Taijutsu ale tak i tak se dá trénovat. Nacházejí se v tréninkové hale, která je součástí domu kde Noctis žije (u rodičů), která je dole pod domem místo sklepa (taková velká tělocvična). * (Noctis): Takže připravena? (Ririn): Samozřejmě ale hlavně mi pak nebul až ti dám do držky. *Ririn se zdá být dost jistá, stojí tam v bojovém postoji oblečená v krátkých šortkách a vršek je složen jen z nějaké sportovní podprsenky nebo tak nějak. Ririn už je v tom věku kdy už nevypadá jako pouhé dítě ale už by si mohla začínat říkat že je žena (14 let). Ruce má od zápěstí až k loktům obvázané obvazy (bílé barvy). Noctis také zaujímá postoj kdy ale drží v rukou rukojeť Bokkenu, který má pozvednutý před sebou jako kdyby byl připraven se kdykoliv bránit nebo útočit a pozorně sleduje Ririn. Noctis je oblečený v Odkaza ze svého vybavení u sebe nemá nic, dokonce ani své stlačení písečné kostky, které mu poskytují automatickou písečnou obranu (Suna no Tate). * (Noctis): Tak teda start! *Ihned jakmile to poví tak Ririn plnou rychlostí vyrazí proti Noctisovi s tím že jak se ocitne přímo před ním tak Noctis proti ní ihned zaútočí sekem z pravé strany svým Bokkenem a směřuje ji přímo na žebra. Ririn ta se přikrčí k zemi ale skutečně nízko tak aby zbraň prošla prázdným vzduchem nad ní a pak přejde k útoku s tím že se mu pokusí jednoduchým nízkým kopem podrazit nohy a on by měl tvrdě dopadnout na zem (Konoha Reppū). Noctis si toho všimne na poslední okamžik a tak se odrazí od země a vyskočí do vzduchu jako kdyby přeskakoval švihadlo s tím že v tomto případě přeskočí její nohu. Ririn se chce zvednout (narovná) ale to už Noctis provádí sek seshora, který míří přímo na její hlavu. Ririn to bere trochu reálně a tak ví že nemůže útok blokovat rukou, protože kdyby to udělala ve skutečném boji tak by o tu ruku přišla a tak to vypočítá přesně a v moment kdy se zbraň ocitne dost blízko rychle ji chytí mezi dlaně (chytí čepel dlaněmi po stranách = nebyla by šance říznutí). Noctis uznává že tohle vypadalo fakt cool, současná situace je ta že on tlačí dolů proti ní a ona se pokouší udržet Bokken mezi dlaněmi a nedovolit mu aby ji zatlačil zpět, využívá toho že je takto u země a tak se zapře kolenem o zem. * (Ririn): Jsi silnej. (Noctis): Ty taky. *Ještě aby ne, oba dva mají sílu na stejné úrovni (7). Ririn naštěstí napadne jak to vyřešit a tak zatlačí silně do pravé strany a Noctisovi to zkroutí zápěstí, protože na okamžik povolil sevření rukojeti a zbraň mu tak vypadne z rukou a skončí o takové 2 metry po jeho levé straně ale nemůže se ihned sehnout aby ji zvedl, protože Ririn už s volnýma rukama vyrazí proti němu s tím že mu věnuje sérii silných a rychlých kopů mířených na břicho. Kopy jsou dostatečně silné, aby Noctise vytlačovaly do vzduchu (Konoha Daisenpū). Noctisovi nezbylo nic jiného než si vytvořit v oblasti kam Ririn útočí šupiny (Kaishi no Doragon) a tak je prakticky úplně chráněn vůči kopům, protože aby je prorazila potřebovala by sílu aspoň na hodnotě 15ti bodů. Když se ocitnou dost vysoko tak Ririn Noctise napadne ve vzduchu a několika kopy ho srazí přímo k zemi (Shishi Rendan). Opět útočí na břicho ale tam je chráněn ale co nečekal je to že ho ty útoky pošlou k zemi (dost prudce) a tak silně narazí zády do země až mu to vyrazí dech a tak zalapá po dechu. * (Ririn): Jsi v pořádku? *Vypadá dost ustaraně a snad se i bojí zda Noctisovi neublížila ale toho jen bolí záda z nárazu do země. * (Noctis): Pokračujeme, nic mi není. *Odvětví ji a rychle se zvedne ale to už Ririn vyráží proti němu a tak udělá kotoul vpřed s tím že to udává směrem kde je jeho Bokken a těsně se vyhne a ihned sebere Bokken do pravé ruky s tím že se začne narovnávat a během toho chytí Bokken do obou rukou. Slyší kroky Ririn jak běží přímo proti němu a tak se rychle otočí kolem své osy (Noctis) a během toho sekne tak aby ji podrazil nohy a opravdu mu to vyjde. Ririn praští přes nohy do oblasti holení a tu to skutečně zabolí a rozbije si tam držku. Nicméně jako uživatelka Hachimonu bolest už zvládat umí, například pátá brána Hachimonu ji způsobuje silné potrhání svalů a to je teprve bolest jako prase. * (Ririn): Tohle ušlo. *Noctis je rád že ho pochválila ale nehodlá polevit v ostražitosti a zaujme postoj během kterého je rukojeť ve výšce brady a špička zbraně je namířená proti Ririn -> Odkaz. Jen tam stojí dokud Ririn nevyrazí s tím že ihned na Noctise zkusí zaútočit aby nedostal prostor k tomu se bránit ale on místo toho švihne Bokkenem Ririn přes zápěstí a to dost zabolí a pak ihned vrazí bokem přímo do jejího těla a tím ji povalí na zem. Nicméně Ririn ihned chytne jeho nohy mezi ty své (jako kdyby její nohy byly kleště) a pak cukne a to způsobí že Noctis spadne na zem (na záda). Ririn se ihned vyšvihne na nohy a skočí obkročmo na trup Noctise, který se pokouší pravou rukou zvednout Bokken aby s ní mohl z leže Ririn praštit přes hlavu. Ta ale rychle svou levou rukou tu jeho pravou zadrží tím že ji chytí za zápěstí a pak ho chytí ihned za jeho levé zápěstí, protože se ji pokusil svou levou rukou udeřit do tváře ale k tomu mu to zápěstí ještě vykroutí. * (Ririn): Právě bych ti mohla rozdrtit zápěstí a jednou ranou tě zabít ale ukončíme to s tím že dneska jsi prohrál… dobře zlatíčko? *Noctisovi se to moc nelíbí ale má pro dnešek dost a uvědomuje si že Ririn je v Taijutsu natolik dobrá že proti němu má fakt navrch i když on používal zbraň. * (Noctis): Fajn, dneska to skončíme. *Následně skončí s dnešním tréninkem a domluví se na tom že si skočí někam na jídlo ale nejdřív je potřeba dát si sprchu ale tu nahoře naštěstí mají a tak si ji dá jak Noctis tak i Ririn. Pak si skočí na jídlo, které Noctis nakonec zaplatí. *
Délka: 1.097 Slov
Konec Rpg
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Wed May 06, 2020 3:36 pm
Noctis Clive: *Dlouhou dobu se neučil žádná nová Jutsu, měl pocit že to není potřeba a že stejně vše zvládá dobře ale už několikrát se dostal do situace (během misí) ze kterých by mu silnější útočná Jutsu dost pomohla. Za své nejsilnější útočné Jutsu prozatím považuje Katon: Endan ale už se několikrát stalo že ani to nepomohlo a například proti soupeři v Raiton no Yoroi mu to nepomohlo a ani ho to nezranilo a tak se matky zeptal na nějaká silnější Jutsu Katonu a ona mu ráda prozradila že existuje ještě silnější verze techniky Katon: Endan a tou je Katon: Dai Endan. Samozřejmě ji s radostí poděkoval a výjimečně ji dokonce objal. Nyní má co dělat po dalších několik dní, možná i týdnů než se to vůbec naučí ale s týdny moc nepočítá. Jedné hluboké noci přijde do středu klanové části klanu Hakari kde se nachází velké jezero u kterého mnoho jedinců tohoto klanu trénuje své ohnivé schopnosti ať už klanové nebo od Katonu. Nikdo by nechtěl zapálit nějakou budovu a způsobit tak požár a proto se primárně trénuje buď mimo vesnici nebo tu u vody, kde nehrozí způsobení požáru. * Fajn jdu na to. „(Shukaku): Stejně ti to bude trvat zase věky, nemáš žádné nadání a vše ti trvá děsně dlouho, vzdej to. (Noctis): Pokud chci splnit slib co jsem ti dal tak musím zesílit, to víme oba dva.“ *Shukaku se k tomu dál nevyjadřuje, ať si Noctis dělá co chce. Poskládá potřebné ruční pečetě a nahromadí chakru do svých plic kde ji smíchá s ohnivou podstatou své chakry a pak prudce vydechne z úmyslem z úst vystřelit ohromnou ohnivou kouli, která svými rozměry daleko přesahuje Katon: Endan ale jediné co se stane je že Noctis ze svých úst vypustí dým až se z toho rozkašle. Tohle byl opravdu chabý pokus a Shukaku se z toho může potrhat smíchy, tohle vypadalo fakt komicky. * Sakra ale! *Nevzdá to a pokračuje v tom, potřebuje své plíce přizpůsobit k tomu aby zvládly pojmout tolik chakry a hlavně aby tu chakru pak dokázal naráz takto vypustit ven ve formě ohnivé koule takových rozměrů. Nezbývá mu nic jiného než to zkoušet stále dokola ale většinou z úst vypustí maličký plamínek, pouhý dým nebo vypustí ohnivou kouli ale rozměry odpovídající pouhému Katon: Goukakyuu no Jutsu a ani jeden z těchto výsledků není přijatelný. Opakuje se to stále dokola a to i když se skutečně snaží ale nakonec skončí vyčerpaný na kolenech, nedostatek chakry Noctise vyčerpat může a není to zrovna pěkný pocit. Vyčerpaně se belhá domů a cestou si všimne že už dokonce začíná svítat. * „To jsem to zkoušel celou noc a bez pokroku?“ *Nemá z toho moc radost a Shukaku, který se připomíná že mu to říkal mu taky moc nepomáhá. Doma se osprchuje, najím dá si něco k pití a jde si lehnou do postele ale nespí - není toho schopen. Jak si tam tak leží několik hodin tak si celkem odpočine ale nakonec se rozhodne že si dopřeje trochu té meditace, má pocit že to je jediný moment ve kterém si dokáže skutečně odpočinout a trochu mu připadá jako kdyby mu stav hluboké meditace vynahrazovala spánek o který už dávno přišel. Bonus k tomu je v tom že se mu během toho obnovuje zásoba chakry a tak odpoledne může pokračovat a tak se vrátí k tomu jezeru kde je několik dalších členů klanu, kteří jsou starší co se týče věku ale pokud jde o jejich hodnost tak většina z nich je na stejné úrovni jako Noctis (Jounin). Pozoruje jak trénují své Katon techniky ale vzhledem k množství páry co to vytváří toho nakonec moc nevidí a začíná si připadat jako v sauně. Všechna voda se samozřejmě jen tak neodpaří, není problém pomocí Suiton: Baku Suishouha nebo Suiton: Suishouha vytvoří další vodu, kterou by dotyčný mohl poslat rovnou do toho jezera. * Tak dobře, pokus číslo dva je tu. *Pokusí se povzbudit a začne skládat ruční pečetě a opět udržet dost chakry v plicích aby ji tam smíchal se svou ohnivou podstatou chakry a poté ji přetvořit v plamen, který chce ve formě ohromné ohnivé koule vystřelit rovnou proti vodní hladině ale to co vystřelí je ohnivá koule, která se rozhodně nedá považovat za ohromnou ale jen za ohnivou kouli o velikosti srovnatelnou s Katon: Goukakyuu no Jutsu. Tudíž stále opakuje tento proces, opakování j matka moudrosti a pokud někomu něco nejde ale má vůli se to naučit musí to stále opakovat dokud si sám nevtluče jak se to dělá správně. Navíc tu jde i o to použít správný poměr chakry a vzduchu do plic, kdy musí najít i ten správný pocit aby to použil správně ale to není něco co se člověk naučí během několika hodin. Dokonce i dnes někdy chvilku před večerem je nucen zase odejít se sklopenou hlavou dolů, protože má pocit že opět prohrál. Shukaku se mu za to směje, v tomto nikdy nezklame. Doma si zase Noctis dá nějaké to jídlo apod. ale pak nejde meditovat ani tak ale místo toho se jde trochu pobavit a tak vyjde do ulic Iwagakure aby zašel za jedním známým kterého dlouho neviděl a který je součástí zdejších drogových dealerů. Noctis si od něj nikdy nic nekoupil a ani ho za to nedosuzuje, prostě pracuje tam dole mezi těmi méně čestnými a každý nějak přežívá ne? Však i Noctis s nimi už měl co dočinění a na krátkou chvilku se k nim kdysi přidal ale vzhledem k tomu že se z něj později stal Jinchuriki je musel opustit, protože Tsuchikageho si ho stále hlídal (Noctise). S tím kámošem si skočí projít se po vesnici a promluví si s ním o tom co nového atd. ale večer se zase vrátí domů a když padne tak třetí hodina ranní tak jde zase trénovat. Tentokrát se dokonce dostane k nějakému pokroku a začíná se postupně zlepšovat a ohnivá koule, kterou z úst dokáže vyslat je čím dál tím větší a začíná se skutečně blížit rozměrům aby se to dalo nazvat jako ohromná ohnivá koule techniky Katon: Dai Endan. Samozřejmě nestačí mu těch pár hodin k tomu aby to Jutsu zvládl úplně ale začíná se k tomu postupně blížit a během několika dalších dní se mu podaří Jutsu Katon: Dai Endan skutečně ovládnout. *
Délka: 1.040 slov
Konec Rpg
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat May 23, 2020 7:23 pm
Noctis Clive: *Maximálně 10 minut uplynulo od setkání s 1. Mizukagem na Mostě Zmaru a Noctis nyní kráčí ulicemi vesnice (Iwagakure). Když v tom ho něco dopne…stále se neukázal doma. * Můžeme pak někam jít ale asi bych prvně potřeboval skočit domů, vadilo by ti to? Jsem z té mise celkem upocený a špinavý a tak bych si rád dal sprchu…počkáš na mě u mě v pokoji co ty na to? *Noctis rovnou zamíří ulicemi směrem do klanové části klanu Hakari. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Sat May 23, 2020 7:39 pm
*Spokojne kráčala popri Noctisovi ulicami. Ani veľmi nepremýšľala kam kráčajú, jednoducho len išla a rozprávala sa s Noctisom o všetkom možnom. Ešte však neprišla téma na to, čo sa tu udialo. Noctis si urobil istotne záver sám, ale ak by chcel počuť nejaké detaily, veľmi rada mu ich povie. Sledovala však svojimi rozdielnymi očami všadeprítomných ľudí z Kirigakure a Kumogakure,* Mm? Určite. Vôvec mi to nebude vadiť. Rada s tebou pôjdem a počkám na teba, máme si toho ešte čo povedať.. *Tsuki s jeho návrhom bez mrknutia oka súhlasila. Veď prečo nie? Bola s ním rada a hlavne nebola s otcom. Kto vie, čo ju doma bude čakať teraz, keď je otec tak moc nevrlý a vytočený. Bude ešte viac nebezpečný.. Celkom rýchlo sa dostali do štvrti klanu Hakari, kde to Tsuki celkom dobre poznala a vedela, kde sa nachádzal barák, v ktorom býval Noctis s rodičmi a so sestrou..* Bude vadiť, ak sa v kuchyni zatiaľ obslúžim?.. *spýtala sa chvíľu pred tým, než úplne došli pred jeho barák.*
Sponsored content

Hakari       - Stránka 2 Empty Re: Hakari

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru