Sunagakure no Sato

+16
Kaede Hisa
Miu Izuma
Batsu
Shimiru / Azazel
Misaki Makotto
Kamiko Yuki
Tsuki Yagami
Hakai/Nozomi
Sasumi Kanejo
Naomi Noriaki
Arisu Sasaki
Izumi
Kai Yoshimitsu
Akio Noriaki
Eren Maruboshi
Admin
20 posters
Goto down
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Fri Aug 25, 2023 8:43 pm
*Kosuke pokračuje v cestě když si všimne ženy která ho pozorovala. Prohlédl si ji a usmál se jejím směrem.* "Nevypadá špatně." *Poté se žena vydala jiným směrem.* "Mohl bych se za ní vydat a trochu si potrénovat své schopnosti co se týče skrývání." *Pomalu se vetřel do davu a šel za ženou, přičemž svá vlčí mláďata poslal k jednomu klukovi který byl cca v jeho věku. Mláďata šli za klukem, ne však vedle něj. Nechtěl aby se kluk leknul oživených kreseb.* "Mohla by si myslet že jdu za ní a použil jsem Henge no Jutsu. Já sám zůstanu ve své podobě. Teoreticky by si mě nemusela všimnout, pokud se zaměří na mé kresby." *Když kluk za kterým šli vlci, uhnul z cesty tak se mláďata chytla jiného muže. Takto pokračovali dokud byly na jejich cestě nějací lidé. Po nějakém čase se vlci rozpadli v kapky inkoustu. Kosuke vytáhl svitek a roztáhl jej, klekl si, položil svitek na zem, vytáhl štětec namočený v inkoustu a nakreslil další dvě vlčí mláďata. Poté složil jednoruční pečeť a ze svitku vylezli kresby.* "Moje Choujuu Giga:​ Sukoshi Kōgeki není vůbec špatné. Poté uklidil svůj štětec se svitkem, rozhlédl se a usmál se.* "Utekla mi. No teoreticky si mě nemusela ani všimnout." *Poté se vydal touto cestou až došel do tréninkové oblasti. Poté sáhl do svého pouzdra vytáhl si pět senbonů, napřáhl se a hodil senbony na jeden z kamenů. Poté složil pečeť tygra a do této pečetě poslal svou chakru, kterou přeměnil na elektrický proud a poslal jej na senboony.* (Raiton: Jibashi) "Není to zase tak špatné ale mohla by ta technika být silnější a rychlejší."


chakra -2,5 b
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Misaki Makotto

Fri Aug 25, 2023 9:46 pm
*Misaki pokračuje v cestě a přemýšlí, co by dneska mohla trénovat.* 'Hmm, když budu sama, tak se mi nechce dělat klon, abych mohla trénovat kenjutsu. Fuinjutsu se mi taky trénovat nechce, takže asi budu trénovat ninjutsu klan, kg a elementy, co jiného bych mohla trénovat,' *pomyslí si v duchu Misaki a pomalu pokračuje v cestě. Všimla si, že jí onen kluk sleduje, ale bylo jí to celkem jedno, prostě šla tam, kde potřebovala jít. Po nějaké chvíli, když se otočí, tak onoho kluka ztratí z dohledu, ale tak tréninková oblast už byla vidět a pokud tam chtěl jít, tak už se snad neztratí... Jeden totiž nikdy neví. Následně se rozejde trochu dále do tréninkové oblasti a rozběhne se, aby se mohla trochu protáhnout. Jak tak běží, tak si všimne onoho kluka, který trénoval techniku Raiton: Jibashi, tak se jen trochu pousměje.* 'Hmm, vypadá to, že fakt bude teprve genin,' *proletí jí hlavou. Následně se zastaví a vytáhne si z pouzdra dva shurikeny a začne se soustředit na svou chakru. Poté si vezme do pravé ruky dva shurikeny, které následně nabije elektřinou a hodí je na kámen, který bych tak deset metrů od ní, ale zase tak, aby na něj viděl onen kluk. Když shurikeny narazí do kamene, tak ho celkem dost zničí.* 'Hmm, jsem celkem zvědavá, jestli ho budu zajímat nebo si bude dále trénovat po svém,' *proletí jí hlavou a následně se opře o kámen, který byl za ní a dívá se na dým, který stoupá z onoho kamene, do kterého narazily její shurikeny.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sat Aug 26, 2023 9:37 pm
*Po chvíli skončil se svou Raiton technikou, protáhl se a všiml si ženy kterou před tím sledoval. Všiml si jak hodila své shurikeny, které se však lišily od těch co znal. Lišili se především tím že vydávaly zvuk, byly rychlejší a jejich síla byla taktéž větší.* "Hm to je zajímavé." *Vytáhl si deset kunaiů, soustředil svou chakru do svých prstů a pomocí Kugutsu no Jutsu vytvořil chakrové nitě které připevnil ke kunaiům, rozmáchl se a hodil je do kamene před sebou. Když kunaie letěly vzduchem tak Kosuke zahýbal prsty, v tu chvíli kunaie začali měnit svoje pozice, Kosuke stále hýbal prsty a kunaie měnily své pozice v kruhu. Poté se kunaie zabodaly do kamene Kosuke rychle zvedl prsty, odlepil chakrová vlákna od kunaiů a chakrové nitě se rozletěli do vzduchu. Kosuke znovu zahýbal prsty a rukama prudce švihl k zemi.* "Sakra doufal jsem že zvládnu své nitě soustřeit a znovu je připojit ke svým kunaiům. No měl bych tuto techniku více trénovat. Přece jen by se mi mohlo šiknout připevnit chakrová vlákna ke zbrani svého protivníka." *Po této myšlence zrušil své kugutsu na jutsu a vydal se ke kameni ze kterého začal vytahovat své zbraně, které si následně uklidil do pouzdra. Když měl hotovo tak ukázal na své výtvory, ty se proti němu rozeběhli a když byly dost blízko tak vyskočili aby mladého genina srazili k zemi. Kosuke se rychle skrčil a jeho kresby se rozbili o kámen za ním.* "No tuhle techniku bych měl taky více trénovat."

chakra - 2,75 b
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 27, 2023 3:45 pm
*Misaki sleduje onoho kluka.* 'Hmm, zajímavé, loutkař a ještě umí nějak používat zvířata, které jsou snad namalované, protože dotonová technika vypadá úplně jinak,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože jí to celkem dost zaujalo, ale nebyla si úplně jistá, jestli by onoho kluka vůbec měla oslovit, když trénuje. No nakonec jí její zvědavost přemůže a tak se k němu pomalu rozejde.* „Zdravím, ty jsi ady kvůlu chuuninských zkouškám, že,“ *poví mu Misaki a mile se na něj pousměje.* 'Hmm, doufám, že ho něčím nenaštvu nebo to nebude třeba někdo nějak moc otravný,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože nějak moc neměla dneska náladu na koho nějak moc otraveného.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Mon Aug 28, 2023 6:55 pm
*Všiml si jak se žena k němu rozešla, podíval se na ni, hlavně na její hruď kde zůstal s pohledem déle. Poté na něj promluvila a hned poté se usmála. Oplatil ji úsměv a prohlásil.* Kosuke Koruboshi ano jsem tu kvůli chuuninským zkouškám. *Natáhl k ní ruku aby si sní potřásl. Už byl celkem v pohodě stím že vypadl hned v první části chuuninských zkoušek a tak ho zmínka o zkoušce nerozhodila.* Kdo jste vlastně vy? Já jsem z Kumogakure z klanu Taigajointo. "Ona už bude minimálně chuunin ne li víš." *Poté levou rukou sáhl do pouzdra a vytáhl svitek, prudkým švihnutím levé ruky hodil svitek přímo před sebe na zem. Svitek spadl na zem a rozvinul se. Poté svou pravou rukou sáhl do pouzdra na svém pravém stehně a vytáhl z něj štětec namočený do inkoustu. Poté si klekl a nakreslil dvě štěňata a dvě koťata, poté složil jednoruční pečeť a ze svitku vyběhli štěňata která začala honit koťata. Kosuke se usmál, složil svitek, který si uklidil a uklidil si i štětec.* "Jo klanová technika je suprová.* Choujuu Giga:​ Sukoshi Kōgeki


chakra - 4,75 b
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Misaki Makotto

Mon Aug 28, 2023 8:05 pm
*Misaki pokračuje v cestě k onomu klukovi. Vyslechne si jeho slova a pousměje se.* 'Hmm, zajímavé,' *proletí jí hlavou, prostě jí zajímala jeho technika.* „Já jsem Misaki Makotto, těší mě,“ *představí se mu Misaki a když je kousek od něj, tak se zastaví a taky mu podá ruku. Poté ruku opět stáhne zpět a na nějakou chvíli se zamyslí, co by mu mohla říct, ale chlapec začne malovat. Sleduje ho a je celkem zvědavá, co vytvoří, ve chvíli, kdy se tam objeví zvířata, tak se jen pousměje.* „Zajímavá technika,“ *poví mu Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí.* „To já umám ovládat papírky,“ *poví mu Misaki a následně se na nějakou chvíli odmlčí. Poté pravou rukou složí několik pečetí a ona se změní na velké množství malých papírků a pak se objeví za oním chlapcem (Shikigami no Mai).*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Tue Aug 29, 2023 3:06 pm
*Když mu podala ruku tak si sní s potěšením potřásl. Poté si vyslechl vše co mu řekla. Všimla si jak jednou rukou dělá něco jako ruční pečetě.* "Že by byla nervózní nebo to je ruční pečeť?" *Poté se žena přeměnila v tisíce papírků, které letěli za Kosukeho. Ten se otočil a s úžasem sledoval jak se papírky skládají do ženy.* Tohle je dost dobrá technika. Přece jen se takhle dá vyhnout některým útokům. *Poté se poškrábal na tváři a s úsměvem položil otázku.* Skládala jsi ruční pečetě že? Zvládáš používat ruční pečetě jednou rukou? "No jestli se to dá tak bych se snad mohl něco takového naučit. Skládat pečetě jednou rukou by mohla být velmi dobrá výhoda v boji."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 29, 2023 3:30 pm
*Misaki si vyslechne jeho slova a pousměje.* „Ano to máš pravdu, některých technikám se dá vyhnout, ale zase je to celkem na nic třeba při katonu fuutonu nebo třeba i suitonu, protože mě tyto techniky mohou zabít,“ *poví mu Misaki a následně se na nějakou chvíli se odmlčí, protože neví, co dalšího by mu k tomu mohla říct. Jeho další otázka ho překvapí.* 'Hmm, takže si toho všimnul,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože nečekala, že si toho všimne.* „Ano přesně tak, umím už od mala skládat pečetě pouze jednou rukou, nevím jestli se to může někdo další naučit,“ *poví mu Misaki a pak je nějakou chvíli potichu, aby si to mohl utřídit v hlavě.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Tue Aug 29, 2023 5:36 pm
"To je celkem logické že by ji v této formě mohl Katon zabít, přece jen oheň spálí papír, no co se týče suitonu tak ten rozmočí papír ale proč fuuton. Mohl bych se zeptat? Asi to bude její klanová technika takže mi asi nic k tomu neřekne. No už mi řekla více než dost. Já bych ji o své klanové technice toho tolik neřekl ale co mě dostává je její skládání jednoručních pečetí. No pravda je že já vlastně taky používám jednoruční pečeť. Pravda jen jednu ale používám." Po této myšlence vytáhl svitek, který roztáhl a hodil na zem. Poté si vytáhl štětec namočený do inkoustu, klekl si a řekl. Jaká máš ráda menší zvířata. Je jedno jaké jen ať je to menší zvíře prosím. "Asi jsem na sebe prozradil více než jsem chtěl."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 29, 2023 5:46 pm
*Misaki ho sleduje a přemýšlí, na co by se mohla zeptat, ale nic moc jí nenapadá. Ve chvíli, kdy vytáhne svitek a štětec, tak ho se zájmem sleduje a je celkem zvědavá, co vytvoří. Ve chvíli, kdy se jí zeptá, jaké zvíře se jí líbí, tak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Hmm, třeba ptáci,“ *poví Misaki celkem zamyšleně.* „Pokud se nepletu, tak tvoje technika spočívá na tom, že máš inkoust, kterým maluješ a musíš do té techniky vložit chakru, aby jsi mohl zviře oživit, že,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Misaki a následně čeká, co Kosuke namaluje.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Tue Aug 29, 2023 5:55 pm
"No není těžké pochopit jak technika funguje, když máš dost zkušeností a mozek v hlavě. Taky je možné že už se někdy stouto technikou setkala." *Nevěděl jaké zvíře má namalovat, jelikož mu žádné neřekla a tak jen namaloval jednoho vrabčáka, složil jednoruční pečeť, použil chakru a vrabčák vyletěl ze svitku. (Choujuu Giga: ​Sukoshi Tanken)* Ano takhle nějak má technika funguje. No naučit se používat jednoruční pečetě by mohl asi každý. Jelikož všichni členi mého klanu jednoruční pečeť používají také. Jen jsem se divil že někdo jiný krom členů klanu Taigajointo zvládl použít jednoruční pečeť. *Jeho doměnka byla hloupá a on o tom dobře věděl.* "Sakra stále mám málo chakry. Moc technik sem nepoužil a už jsem takto unavený. To je opruz."


chakra - 5 b
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 29, 2023 6:22 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a přemýšlí, co by mu mohla odpovědět.* „Jasný no. Ono jde spíše o to, že musíš na to mít buď to talent nebo zkušenosti, kdo ví no,“ *poví mu Misaki, protože ona prostě od mala uměla používat jednodušní pečeť.* „Hmm mimochodem, líbí se ti tady vůbec něco v Suně? Hodle lidí to tady bere jako takovou nehostinou oblast, kde je jen písek a vedro, prostě nic zajímavého pro někoho, kdo není z vesnice,“ *zeptá se ho Misaki.* „Jako jestli se ti tady nic nelíbí, tak se nemusíš bát to říct,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Tue Aug 29, 2023 6:27 pm
"No co by se mi tady tak mohlo líbit?" Vaše architektura je zvláštní. No a je celkem obdivuhodné že jste zde postavili velkou prosperující vesnici. Přeci jen je poušť opravdu nehostiná ale vy jste zvládli postavit jednu z pěti velkých vesnic právě zde. Což je vlastně obdivuhodné. Jinak jsem tady chodil spíše do tréninkové oblasti a nebo jsem byl na hotelu a trénoval jsem. Jsou tu nějaká místa která stojí za prohlídku? *Netušil co by právě zde mohlo být pěkné a tak se raději zeptal.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 29, 2023 6:35 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a pousměje.* „Mno architekrura je tady asi tak to jediné, co je tady zajímavé,“ *poví mu Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí, protože jí v tu chvíli nenapadlo, co dalšího by mu mohla ještě říct.* „Jako v Suně fakt není nic moc co by bylo zajímavé, podle mě, prostě všude je tady písek... Proto raději cestuju po světě, abych viděla zajímavější místa, než je Suna. Já vím, asi to zní divně, ale pro mě je to prostě tak no,“ *poví mu Misaki a následně se odmlčí, protože neví, co dalšího by mu mohla ještě říct.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Tue Aug 29, 2023 7:08 pm
"Hm takže Misaki se tady taky nelíbí. Takže ona je lovec nukeninů?" Chápu co tím chceš říct. Upřímně já bych taky nejradši cestoval po světě. Nic moc mě v mé vesnici nedrží. *Po těchto slovech si vzpomněl na Kamiko.* Upřímně se musím o něco v mé vesnici postarat ale na to se musím prve stát chuuninem. *Mluvil o vraždě Raikageho. Chtěl ho zabít za to co udělal jeho matce. Chtěl se pomstít za to že už ji nikdy neuvidí ale jeho pomsta se musí odložit dokud nedosáhne potřebné síly a potřebných schopností. Nechtěl už čekat ale věděl že nic jiného mu zatím nezbyde.* Jak jsi vlastně dosáhla své síly, když cestuješ po světě?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 29, 2023 7:34 pm
*Poslouchá jeho slova.* „Tak on má každý své důvody proč jít mimo vesnici, že,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Tréninkem a zkušenostmi z bitev,“ *poví mu Misaki a pousměje se. Následně se na nějakou chvíli odmlčí.* „Ráda bych si s tebou ještě povídala, ale potřebuju už vyrazit mám ještě nějakou práci a jak vidím, tak jsi chtěl trénovat a já tě tady ruším. Určitě se ještě někdy uvidíme Kosuke, měj se,“ *poví mu Misaki a následně se vydá do ulic Suny.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Tue Aug 29, 2023 7:41 pm
"Zajímává to žena." Měj se a taky doufám že se někdy potkáme. Děkuji za rozhovor a ukázku jutsu. *Po těchto slovech se otočil ke kameni, vytáhl si ruigu a rozeběhl se ke kameni přičemž ruigu roztočil v ruce. Když byl dost blízko, tak vyskočil do vzduchu, rozpřáhl se a když dopadl na zem tak začal s rostočenou ruigou mlátit do kamene, přičemž jednou praštil do kamene kratší stranou, poté delší stranou, bokem Ruigy. Poté do kamene mlátil delší stranou přičemž ji otáčel v půl kruhu takže jedním úderem praštil do vrchní části kamene a poté do spodní části kamene. Takto pokračoval nějakou dobu než se otočil, uklidil svou ruigu a rozeběhl se do hotelu, kde trénoval rychlost své malby.*


--KONEC RPG--
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Sep 17, 2023 12:13 pm
Geninská zkouška

1. den

*Toru se vzbudil, ještě před východem slunce. Jeho velký den konečně nastal, dneska mu začnou geninské zkoušky. Bál se, měl strach. Moc dobře si uvědomoval, co ho čeká a co bude muset provést. Sešel dolů a tam už uviděl mámu v kuchyni, jak mu chystá snídani. Posadil se ke stolu a počkal si, až ji máma dodělá. Donesla mu snídani ke stolu spolu s jablečným džusem.* Neboj se a hlavně si věř. Vím, že to zvládneš, *řekla mu máma a rozcuchala mu vlasy na hlavě. Toru se pokusil o úsměv, ale moc se mu nepovedl. Vůbec neměl náladu se s někým bavit ani se svoji matkou. Nějak se mu povedl do sebe nacházet snídani. Vyšel zpátky do svého pokoje a převlékl se. Máma na něj čekala u dveří, usmála se na něj a on se ji to pokusil oplatit. Povedlo se mu to s o něco větším úspěchem než ráno u snídaně. Vyšli ven, kde na ně udeřilo horko. Došli na místo poblíž akademie. Tam už čekal jeho sensei z akademie. Dokonce tam byla samotná Kazekage, která dohlížela na celý průběh zkoušek. Když se přišli, tak ještě chvíli počkali než dorazí všichni. Toru se zadíval na lidi v okolí a všiml si, že je tam Dairo, jeho spolužák z akademie.* „Že by on byl mým protivníkem,“ *přemýšlel Toru. Pár chvil na to je sensei oba zavolal, čímž potvrdil jeho myšlenky. Oba byli prohlídnutí, jestli nemají u sebe žádné vybavení a zbraně. Oba kontrolou prošli a Kazekage zahájila jejich geninskou zkoušku. Oba se rozeběhli do pouště.*
*Během dne Toru našel oázu, kde se napil vody a snědl nějaké datle, pár si jich vzal s sebou. Slunce už pomalu zapadalo a Toru stále nemohl najít Daira.* „Kde se jen schovává? Dneska ho už asi hledat nebudu, ale musím se sám schovat, rád bych měl klidnou noc.“ *Rozhlédl se po skalách, v jedné užší roklině nahoře uviděl něco, co vypadalo jako jeskyně, tam by se mohl ukrýt na noc. Použil Kinobori no Waza a vyběhnul nahoru bez problémů.* „Za tohle musím poděkovat Misaki a Ayako, naučili mě skvěle kontrolovat moji chakru.“ *Řekl si pro sebe Toru a rozhlédl se po jeskyni, rozdělávat oheň bylo nebezpečné, mohl by mě najít. V jeskyni si všiml dvou štírů a udělal s nimi rychlý proces.* „Už jsem s nimi udělal pár hloupostí, nebudu opakovat svoje chyby.“ *V jeskyni si našel nějaký kámen, co byl dostatečně hladký na to, aby si na něj lehl. Dlouho mu trvalo ho najít, většina kamenů byla strašně nepohodlná, přesto nakonec uspěl. Věděl, že si stále musí dávat pozor, proto neusnul úplně. Spíše se dostal do stavu takového polospánku, ve kterém zůstal až do rána.*

2. den

*Ráno s východem slunce začalo do jeskyně pronikat světlo, to Torua vzbudilo, i když se moc nevyspal. Snažil se mít, co nejlehčí spánek, aby ho Dairo nenachytal a nezabil. Dostal nepříjemný pocit v těle, když si uvědomil, že musí Daira zabít, aby se stal geninem. Přemýšlel, jakým způsobem to udělá. Věděl, že Dairo je mnohem silnější, co se týče síly. V rychlosti a v ninjutsu byl zase o hodně lepší Toru. Věděl, že ho musí překvapit, to byla jeho největší šance.* No, každopádně si dojdu pro snídani a napít se. *Toru zase pomocí Kinobori no Waza slezl ze skály a vyrazil do stejné oázy jako včera. Když se k ní blížil, všiml si stop v písku. Tyhle stopy byli trochu větší než jeho.* „Dairo.“ *Zpomalil a začal se chovat opatrněji, pomalu přistupoval k oáze, kde se rozhlédl a nikoho neviděl, zkontroloval i palmy. Sám teda vešel do oázy a občerstvil se, opláchnul si obličej vodou. Když už byl hotový, porozhlédl se po okolí a uviděl, jak stopy pokračují ke skalním horám na druhé straně, než spal. A začal ve své hlavě chystat plán, jak zabije Dairiho a stane se geninem. Vylezl na palmu a čekal až nastane správná chvíle. Během té doby v hlavě střádal plán včetně odboček, kdyby se mu něco pokazilo.*
*Začalo se stmívat a čas, kdy Toru vykoná svůj plán. Seskočil z palmy a šel směrem, kam vedli stopy. Došel až k roklině, rozhlédl se, jestli neuvidí, nějaký jeskyně, nic nenašel. Pak mu došlo, že Dairo má docela problém s kontrolou svoji chakry. Vylezl na skálu opět pomocí Kinobori no Waza. Dost nahoru, aby ho skála pod ním schovala do stínu a vydal se směrem dovnitř rokliny. Nakonci rokliny našel Daira, jak sedí a snaží se neusnout, vypadal, že ani včera nespal. Díval se pouze před sebe a to byla jeho velká chyba. Toru se snažil zklidnit, měl strach, byl nervózní. V tuhle chvíli stál na skále nad Dairem a on neměl ani tušení, že za chvíli přijde jeho smrt. Stíny kryly Torua před jeho zrakem a ke všemu Dairo hleděl jen před sebe. Toru vzal větší uvolněný kámen do své ruky, přitom si dával pozor, aby nebyl hlučný a nevzbudil jeho pozornost. Zklidnil svoje tělo a napřáhl se. Maximální možnou silou vrhnul kámen na Daira. Než si Dairo všiml letícího kamene, tak dostal ránu. Předtím otáčel hlavu, ale v tu chvíli dopadl kámen mezi jeho spánek a čelo. Jelikož se jednalo o docela velký kámen, který byl poslán velkou rychlostí, zanechal po sobě tržnou ránu, která byla relativně hluboká. Dairo se skácel na zem. Krev mu tekla po spánku. Toru seskočil ze skály vedle něj a přišel blíže k němu. Všiml si, že Dairo dýchá. Toru čekal, že ho jen omráčí pomocí toho kamene. Věděl, že ho bude muset zabít. Celý den přemýšlel o tom, jak to udělat, co nejmilosrdněji. Nakonec se rozhodl, že ho uškrtí. Sundal si triko a sroloval. Přistoupil za něj a omotal mu triko kolem krku. Utáhl ho, co nejsilněji zvládnul. Cítil křupnutí v krku, když se mu zlomila jazylka. Chvíli potom se začal probírat, tak Toru ještě víc přitáhl. Chvíli počkal, než se Dairo přestal hýbat, poté ještě počkal, než přestal dýchat. Cítil, jak se jeho tělo ještě víc svalilo na něj. *Moc mě to mrzí Dairo. *Pustil ho a oblékl si triko. Ještě přesunul Daira do více uctivé polohy a pak odešel spát. Zase si našel jeskyni ve skalách s tím rozdílem, že dneska opravdu tvrdě usnul.*

3. den

*Slunečný paprsky pronikly do jeskyně a probudily Torua. Toru sice spal tvrdě, ale měl divoké sny o zabíjení lidí. Protáhnul se a šel to oázy, kde se najedl a umyl. Smyl ze sebe stopy krve, které mu zůstali na rukou. Přitom se snažil zapudit vzpomínky na bezvládné lidské tělo svého spolužáka. Kouknul se na slunce a rozhodl se, že se pomalu bude vracet do vesnice. Vydal se zpátky domů a cestou jen pozoroval svoje nohy, jak zanechávají stopy a snažil se nemyslet na včerejší den. Soustředil se na stopy, všímal si detailů, aby zaměstnal svoji hlavu. Když se blížil zpátky k vesnici, tak si pomyslel:* „Tak už jsem genin. Nakonec jsem to přeci jen dokázal.“ *Celá tahle zkouška měla efekt takový, že ninja po splnění této zkoušky dospěl, respektive přestal být dítětem. A to se stalo i u Torua. Cítil se jinak, od chvíle, kdy zabil Daira, cítil větší setkání s realitou toho být ninja. Toru vešel zpátky do vesnice a stal se oficiálně geninem.*
Suzuya
Suzuya
Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 16. 07. 23

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Sep 17, 2023 1:50 pm
Konec RPG
Sponsored content

Sunagakure no Sato - Stránka 17 Empty Re: Sunagakure no Sato

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru