Goto down
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Kimo       - Stránka 2 Empty Re: Kimo

Mon Jun 13, 2022 10:44 am
Sui Nakamura
*Když ji nechtěla pustit dovnitř tak se stalo přesně to co Sui měla v plánu. Plnou silou ty dveře prostě vyrazila, nebylo to poprvé co tohle udělala takže moc dobře věděla kam zamířit aby dveře vyletěly z pantů. Uvnitř bylo prázdno a otevřené okno.* "Zdrhat se ti zachtělo? Tak dobře." *Sui doslova vyletěla z okna vidíc ještě Yumi jak utíká.* Mě neutečeš sestřičko. *Řekla jen tak do větru a celou dobu ji následovala až do její skrýše. Stihla si popadnout ještě bandáže než opustila domov. Schovávala se za zídkou kde si omotala své ruce pomocí bandáží aby je ještě zpevnila. Celý ten její monolog slyšela.* "Takže takhle to je? Proto chodíme na akademii, aby z nás byly shinobi a mohly pryč z téhle pouště." *Pomyslela si. Pochopila že dál se už schovávat nemůže. Vylezla zpoza zdi.* Takže chceš zesílit ale nechodíš na akademii. Bez toho se moc na zkoušky nedostaneš aby jsi pak mohla i mimo poušť. Je asi na čase náš vztah utvrdit trochou boje. *Sui zaujala bojový postoj. Vždycky byla na pěstní souboje nadanější, přece jen ona byla ta co se specializovala na Taijutsu.*
Yumi Nakamura
Yumi Nakamura
Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 13. 06. 22

Kimo       - Stránka 2 Empty Re: Kimo

Mon Jun 13, 2022 11:31 am
A jak si myslíš že bude život když uděláš zkoušky?? Nebude to peříčko, možná přijdeš o život ja chci pryč a už se nevrátit.Nechci tu žít. Chci zdrhnout už teď Sui. Mam tě ráda jako sestru, ale takovyhle život nechci. Chci volnost. A ne dělat to co chce každý a co očekává že to tak bude. *Popadla sem rychle svoji zbraň, ručně vyrobenou. Zaujala bojovy postoj a čekala. "Sice nejsem přeborník v boji na blizko ale zase umim boj na dalku. Nikdy jsem neminula svůj cil." * "Znam to tady jako svoje boty, mam vyhodu že znam teren." * Seskočila sem na vodu a vyčkávala na utok. Takhle ve střehu sem dlouho nebyla.* " Mě neporazi jen tak, jsem silnější jak na boj na dalku tak i v rychlosti."
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Kimo       - Stránka 2 Empty Re: Kimo

Mon Jun 13, 2022 11:47 am
Sui Nakamura
A když utečeš teď? Čeho tím dosáhneš. Tak či tak tě za chvíli zase přivedou zpátky a pokud budeš mít štěstí tak živou. Nenechám tě udělat takovou blbost jako utéct. A jestli utečeš tak já budu ta co tě dotáhne osobně zpět. *Sui se dívala co drží a moc dobře věděla jak si Yumi ráda hrála se zbraněmi. Ať už s dřevěnými, plastovými nebo i s těmi co našla u rodičů. Byla prostě živel. Ale co se týče pěstí tak Sui převažovala. Sui vyběhla přímo po Yumi a ihned přišly první rychlé údery směrem na její hrudník, následovaly další útoky pomocí nohou mířené na stehno. Stále si drží ale ruce u těla aby mohla případně zablokovat jakýkoliv příchozí útok. Problém je že díky Kekkei Genkai které obě mají tak mají obří výdrž takže dohnat se k tomu aby jedna vyhrála nebude tak jednoduché.* Nikam nepůjdeš Yumi. Nenechám tě si zničit život. Půjdeme do světa spolu.
Yumi Nakamura
Yumi Nakamura
Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 13. 06. 22

Kimo       - Stránka 2 Empty Re: Kimo

Mon Jun 13, 2022 11:58 am
Yumi Nakamura
I kdybych se nevratila tak věř že se dokážu o sebe postarat. Ty jsi přece jen ta slušná co vždy udělá to co se jí řekne. Ja ne. I kdyby si mě přivedla zpět, tak znova zdrhnu. *Když vydržím jeji údery a budu se ji i rychleji vyhýbat mohla by se trošku unavit a bude pak šance pro mě.* "Každým úderem sem se posunula dal a dál. Vyčkávala sem. Vydychavala bolest, ale nebyla pro mě zase tak dramaticka a tak bolestivá." Tak co Sui, budeš si tu semnou hrát nebo mě spráskáš jako psa a půjdeš mě napraskat otci? Nebo půjdeš semnou. Máš na výběr. *stála jsem opodál se zbrani v ruce kdyby náhodou zaútočila ať se mám jak ubránit.To jeji hrani je roztomile, ale ne dost aby mě srazila na kolena.* "Moje plice lapaly po dechu, byla sem jak na jehlach z toho vyčkávání, jsem nedočkavá ale zase za to jsem živel. Umim se lepe pohybovat se zbraněmi v rukách. Musím počkat na příhodný moment."
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Kimo       - Stránka 2 Empty Re: Kimo

Mon Jun 13, 2022 12:25 pm
Sui Nakamura
Tak tě přivedu zpět znovu. *Procedila skrze zuby a údery Sui na adresu Yumi. Neúnavně pokračovala v úderech směrem na osobu Yumi a nedala jí ani chvilku na oddych. Její vytrvalost byla dost silná aby mohla pokračovat ještě v plné síle když viděla že Yumi skutečně i couvá víc a víc dozadu.* Ani jedno. Tátovi nic neřeknu ale taky s tebou nepůjdu. Dostaň jen rozum Yumi. Tam venku je to kruté a tohle vše co máme v dětství, akademie, tréninky nás na to má připravit. *Sui nechtěla za žádnou cenu dovolit Yumi aby odešla. Tohle byl jejich domov. Taky poušť nenáviděla ale narodila se tu stejně jako Yumi. Jen jedna cesta ven je z tohoto moře plného písku a to je stát se kunoychi a tehdy budou moci cestovat a poznávat nové věci a nové kraje.* Zůstaň tu, zlepšuj se a jednou se ven dostaneš.
Sponsored content

Kimo       - Stránka 2 Empty Re: Kimo

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru