Ulička Yuko

+14
Issei Hyoudou
Sanada Yukimura
Misaki Makotto
Reina
Mizugo Tzuchi
Hakai/Nozomi
Kaori Gremory Saito
Arisu Sasaki
Noctis Clive
Kai Yoshimitsu
Akio Noriaki
Eren Maruboshi
Izumi
Admin
18 posters
Goto down
Mizugo Tzuchi
Mizugo Tzuchi
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 12. 21

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Wed Dec 08, 2021 9:21 pm
*Když šli směrem k nemocnici, Mizugo se držel za ruku a bolestí syčel a v uličce se ho zeptal mladý muž jestli potřebuje pomoct*. Ano pane zlomil jsem si ruku a míříme do nemocnice. *Mladý muž na to odpoví*. Nemusíte jsem doktor klidně ti to vyléčím. Děkuji budu vám dlužnej ? *Doktor odpoví*. Hele ani né. *Mizugo poděkuje a vzpomene si*. Pane dneska se mi stalo něco hrozně divného, před chvílí mi z koutku úst vytekla nějaká horká oranžová slina, to mě moc nezarazilo ale když jsem to otřel o kalhoty tak to zasyčelo a zůstala mi tam díra. *Doktor si zamyslí a řekne*. Zkus složit tuto pečeť ,,pes-kanec-tygr-vůl-krysa-pták". *Doktor opatrně odstoupí a Mizugo to zkusí a co se nestalo z úst mu vyhrklo něco horkého a tekutého, když to dopadlo na zem také to zasyčelo a doktor na to*. Kluku, víš vlastně co jsi teď udělal ? Teď jsi použil techniku při které musíš ovládat kekkei genkai, konkrétně lávu. *Mizugo úžasem kouká na doktora, poté se podívá na Reinu, zasměje se a řekne*. Vidíš to !? Já ovládám kekkei genkai. *A začne se radovat, poděkuje doktorovi a rozloučí se*. Hele Reino co teď s tím mám dělat nevíš něco ?
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Wed Dec 15, 2021 3:34 pm
konec rpg
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Dec 23, 2021 12:52 pm
Vánoční RPG


*Byl večer před vánocemi a Misaki se už těšila na vánoce. Šla spát celkem brzo, protože jak se znala, tak ráno nemohla dospat. Ráno se probudila už v šest ráno, oblékla se a potichu došla až do kuchyně, kde už byla její mamka a chystala věci k večeři. Misaki jí pozdravil a posadila se ke stolu, kde už na ní čekal talíř se snídaní. Poděkovala za jídlo a pustila se do jídla. Poté co dojedla, tak po sobě uklidila nádobí a pak šla uklidit hromadu umytého nádobí. Sestra ještě spala a tak na to Misaki byla sama, ani jí to nevadilo, protože Misaki byla taková, že celkem ráda pomáhala a bavilo jí to. Když měla hotovo, tak šla do obývacího pokoje, kde byla taková menší palma, vzhledem k tomu, že v suně jiné stromy moc nejsou a palma v květináči, no proč ne, tak se Misaki rozhodla, že by jí mohla trochu nazdobit, aby to nevypadalo tak nudně. Vytáhla si ze skříně nějaké ozdoby a začala zdobit obývací pokoj, teda tam, kam dosáhla a pak začne dávat nějaké ozdoby i na palmu. Když má po nějaké chvíli hotovo, tak se jen trochu pousměje.* Mno vypadá to celkem dobře, *poví si a pak opět krabice od ozdob schová, zpět na místo kde byly předtím. Když má hotovo, tak se rozhodne, že se rozejde na nějakou chvíli ven, protože se rozhodla, že se půjde podívat na vánoční Sunagakure, navíc se tam mamce nechtěla plést pod nohama. Jak se tak prochází sunou, tak se dívá kolem dokola. Vypadalo to tam dost podobně jako každé vánoce. Na domech byly nějaké ozdoby v ulicích takové nějaké vánoční věci, aby vyzařovala vánoční atmosféra, ale Misaki se to moc nezamlouvalo. Bylo to fajn, že doma bylo všichni, že otec nebyl na misích a pak asi ještě ty dárky.* ‘Zajímalo by mě, jestli i v ostatních vesnicích je takové vedro na vánoce, zajímalo by mě, jaké to je, když je někde zima a sníh, přála bych si to vidět,‘ *řekne si trochu smutně Misaki, protože to vedlo se jí moc nelíbilo. Ano byla na to zvyklá, ale prostě někdy by chtěla vidět i něco jiného než jen písek a cítit vedro. Jak se tak prochází vesnici, tak si všimne jedné kamarádky, se kterou chodí na akademii. Nějakou chvíli se tam spolu baví, než se Misaki omluví, že už bude muset jít domů. Když po nějaké době konečně dojde domů, tak je tam už i její sestra, který sedí v obývacím pokoji a čte si knihu. Misaki se na ní jen usměje a jde do svého pokoje, kde má nějaké dárky, tak je ještě zabalit a nachystat, aby už měla na večer vše připraveno a nemusela to chystat na poslední chvíli a třeba by na jí ještě pak museli čekat, to ona nějak neměla ráda. Když má vše nachystané, tak schová dárky ještě zpět do skříně, kdyby tam šla náhodou její sestra šmejdit co dostane a rozejde se zpět dolů. Tam tak nějak různě pomáhá. Asi hodinu před tím než má být večeře přijde domů otec. Misaki ho pozdraví a pak opět zmizí zpět do kuchyně, kde jde pomáhat s přípravou stolu. Následně nachystá talíře, příbory a skleničky. Když má vše, tak jde za sestrou, kterou evidentně dneska moc pomoct doma nezajímá. Asi po půl hodině jsou všichni voláni k večeři. Misaki se posadí vedle sestry a už je celkem hladivá, takže se těší na večeři. Jako první je hrachová polévka. Není to zrovna její nejoblíbenější jídlo, ale sní vše. Jako další chod je řízek s bramborami, čehož si nandá celkem dost, až na ní mamka hledí, jestli to vůbec vše dokáže sníst. Misaki se jen pousměje a pustí se do jídla. Poté co dojí jako poslední, tak všichni dostanou ještě oplatek s medem. Po jídle jde Misaki do koupelny, aby se umyla a pak ještě zaběhne do svého pokoje pro nějaké dárky, které tam měla a dá je pod vánoční palmu. Když je vše nachystáno, tak jdou všichni společně k vánoční palmě a začnou si rozdávat dárky. Misaki dostane nějaké nové oblečení do akademie a další věci. Poté spolu nějakou dobu tráví čas, povídají si. Později dojdou prarodiče, takže tam je celkem veselo a živo. Po nějaké chvíli jde Misaki pomoct mamce z nádobím, které tam bylo po večeři. Poté jde na chvíli za dům a dívá se na noční oblohu, na které svítí hvězdy, což se jí dost líbí je pozorovat a přemýšlet nad vším možným. Po nějaké chvíli se opět vrátí dovnitř za rodinou a je tam s nimi až do té doby, než jde spát.*

-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 08, 2022 10:35 pm
*Bylo tak kolem druhé odpoledne a Misaki přemýšlela, co by mohla dělat. Sedět doma se jí nechtělo, ani číst svitky, tak se rozhodla, že by se mohla aspoň projít po vesnici, aby se aspoň prošla a případně potkala někoho s kým by si mohla popovídat. Oblečená je v, čelenku Suny má kolem krku a s sebou má pouzdra se zbraněmi. Akorát se prochází po ulicích a pomalu se blíží na náměstí a přemýšlela, kde by se mohla vydat teď.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Arisu Sasaki

Sun Jan 09, 2022 8:10 pm
*Arisu odcházela z nemocnice, tentokrát tam nebyla jako pacient vyjímečně, ale byla za jedním svým studentem, kterého dost ošklivě poslala do nemocnice během mučitelských tréninků. Ale neměla nějak výčitky, protože ona sama byla "slavná" mezi sunskými lékaři jako mučitelský učeň taky. V duchu se tomu teď musela smát. Tentokrát byla na druhé straně a nebylo to o nic lepší. Přeci jen i přes tu práci tak měla nějaké city a společně se svým studentem debatovali nad tím, co by mu příště mohlo pomoct. Sice byla krutá a bezcitná při trénincích, ale dávala svým studentům zpětnou vazbu, aby to prostě snášeli lépe. Zamyšleně šla uličkou Yuko, když do někoho vrazila. Omylem samozřejmě! Tím někým byla drobná holčička (Misaki)* Promiň, nedávala jsem pozor *věnovala ji nepatrný úsměv, když už se na ní otočila*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Jan 14, 2022 10:53 pm
*Misaki se prochází ulicemi Suny a přemýšlí. Jak tak jde, tak do ní najednou někdo narazí. Misaki celkem dost zavrávorá, ale nakonec se jí povede zůstat stát na nohou. Poté se podívá na Arisu a jen se trochu pousměje.* To je v pohodě, *poví jí Misaki a rychle si jí prohlédne, aby to nevypadalo tak blbě, že jí nějak moc sjíždí pohledem od hlavy až k patě.* Taky jsem trochu nedávala pozor, *poví jí Misaki.* 'Hmm, vypadá, že bude celkem zkušená,' *řekne si v duchu Misaki a zůstane stát na místě.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Arisu Sasaki

Mon Jan 17, 2022 1:57 pm
*Arisu nebyla z těch, co by ještě po mladším křičeli, co si to vůbec dovolili se ji plést pod nohy. Nějak tohle bezdůvodné ponižování neměla zapotřebí. Kdyby snad viděla, že by dívka spadla nebo padala, tak by k ní natáhla ruku, aby ji zachránila před pádem, ale to se naštěstí nestalo. Když si ji dívka tak prohlížela, Arisu došlo, že nemá na sobě žádné Henge no Jutsu, takže si po rukou bylo vidět množství jizev, ale i na pravé paži tetování. Prostě typický vzhled mučitele a kdyby dívka o jejich existenci netušila nebo tak, tak by ji prostě musel upoutat vzhled, za který by se nemohl stydět ani nějaký drobný zločinec.* Jsem ráda, že jsi v pořádku. *nepatrně se usmála Arisu a pokud by ji dívka nezastavila, měla v plánu prostě pokračovat ulicí dál. Zastavila by se až u prvního stánku se zmrzlinou*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Mon Jan 17, 2022 8:00 pm
*Misaki si prohlíží Arisu. Vypadá celkem zvlášně, ale to jí nějak moc nevadilo. Každopádně jí podle těch jizev přišlo, že je celkem silná. Při jeho slovech se jen trochu pousměje.* Máte pěkné vlasy, *poví Misaki když začne Arisu odcházet. Celkem jí Arisu zajímala, protože vypadala, že by mohla být celkem silná a ráda by se od ní třeba něco dozvěděla, ale nevěděla, jestli s ní bude mluvit.* 'Asi jsem jí měla nechat být, snad na mě nebude zlá, že jí otravuju,' *řekne si v duchu Misaki a dívá se na Arisu.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Arisu Sasaki

Thu Jan 20, 2022 9:14 pm
*už si nic nedělala z lidí, že si ji prohlíželi. Bylo by divné, kdyby ne. Obzvlášť v Suně, kde si na takovýhle drsný vzhled nepotrpěli. Jen se nad tím pousmála, ale když začala odcházet a dívenka ji pochválila vlasy, překvapeně se na ní otočila. Čekala otázky na tetování, na tu hromadu jizev, které byly viditelné. Ale vlasy ji fakt nenapadly* Člověk by si řekl, že fialové vlasy nebudou už tak podivné. Moje adoptivní dcerka má taky takové. Bude tak o pár let starší než ty *věnovala Misaki úsměv a přeci jen se zastavila, stejně teď neměla co dělat. Volné odpoledne, dalo by se říct*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 22, 2022 11:38 am
*Misaki se jen trochu pousměje, když se Arisu zastaví a podívá se na ní.* 'Hmm, teď mě bdto bude ignorovat nebo půjde prostě pryč,' *řekne si v duchu Misaki. No když pak na ní Arisu promluví, tak jí úsměv nezmizí. Poté se na chvíli zamyslí.* Hmm, když o tom tak přemýšlím, tak asi máte pravdu. Je pravda, že Reina na taky fialové vlasy, *poví Misaki, no druhou větu spíše pro sebe, ale stejně jí řekla nahlas.* Jste shinobi, *zeptá se Misaki trochu zvědavě, ale vzhledem k jizvám to bylo trochu jasné, ale tak její zvědavost hrála taky roli.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Arisu Sasaki

Mon Jan 24, 2022 11:14 am
*Arisu se normálně s dětmi a puberťáky nebavila. Začalo to tenkrát Daichim, synem Ryuza, a Hakaiem. Pak poznala Reinu. Ale tím to taky skončilo. Takže tohle bylo další divné setkání, kdy se Arisu ze sebe snažila dostat trochu člověka. Neuměla prostě přirozeně mluvit s dětmi. Vyslechla si její dvě věty a tu druhou nemohla nepostřehnout* Takže Reinu znáš *usmála se ještě víc, na jednu stranu byla zvědavá, jaká je její dcerka v kolektivu podobně starých dětí. Doufala, že to zvládá lépe než ona sama tenkrát. Ale nezeptala se, zatím.* Ano, jsem. Ty budeš tak genin, nemám pravdu? *tipla s úsměvem, přeci jen Misačina čelenka byla poměrně lesklá, takže ji měla podle Arisin úvah krátce*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Mon Jan 24, 2022 2:16 pm
*Jen se usmívá na Arisu a poslouchá její slova.* Přesně tak, *poví jí na slova o tom, že zná Reinu. Poté je nějakou chvíli ticho a přemýšlí, co by mohla ještě říct Misaki. Mno nakonec promluví Arisu, takže si jen v duchu oddechne.* Super, přesně tak, jsem teprve genin, *poví Misaki možná trochu smutně a přemýšlí, na co by se mohla Arisu zeptat.* Můžu se na něco zeptat, *zeptá se jí celkem zvědavě.* Jaké jsou chuuninské zkoušky, *zeptá se trochu zvědavě, protože sama si nebyla jistá, jaké budou zkoušky, protože měla trochu pochybnosti, že by mohla někde udělat chybu, která by jí mohla stát život.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Arisu Sasaki

Mon Jan 31, 2022 9:02 pm
*Arisu se v duchu usmála, když trefila její hodnost. Nebylo tak těžké to odhadnout, i když samozřejmě mohla být z těch víc talentovaných a být už chuuninem. Když tak smutně řekla, že je jen genin, tak se na ní nemohla neusmát. Prostě se na ní povzbudivě usmála, přeci jen Reina ji změnila a chovala se víc... lidsky a mateřsky, dokonce i k cizí dívce* Předpokládám, že půjdeš na chuuninské zkoušky do Kiri. A určitě uspěješ *chtěla ji trochu povzbudit* Chuuninské zkoušky v Kiri? Máš štěstí, že před mnoha lety jsem právě na chuuninských byla v Kirigakure *pousmála se a Arisu přemýšlela, co by ji mohla říct a nevyzradila ji všechno* První kolo je test tvých znalostí. Většinou jsou to informace z Akademie. Druhá část je zkouška přežití. Budeš mít čtyři dny, abys přežila v přírodě, než se budeš moct vrátit do vesnice. Pokud ovládáš Suiton, budeš mít výhodu a využít ho tam podle libosti. No a třetí část je souboj proti jinému účastníkovi zkoušek. Může se stát, že budeš bojovat proti někomu ze Suny *trochu nostalgicky si vzpomněla na souboj s Jaashim. Přišlo ji to už jako věčnost*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sat Feb 12, 2022 3:18 pm
*Při slovech Arisu se jen trochu pousměje, ale na druhou stranu se i začervená.* Přesně tak půjdu na chuuninské zkoušky, ale nejsem si úplně jistá, že se mi je povede složit, pořád si nějak připadám, že jsem se ještě nic moc nenaučila, takže uvidíme, *poví Misaki, protože si úplně nevěřila, že by se jí mohlo projít zkouškama, měla takový pocit, že by tam mohl být někdo, kdo bude o hodně silnější než ona. Když pak Arisu řekne, že byla v chuuninských zkouškách v Kirigakure, tak jen trochu překvapeně zamrká.* Opravdu? Jaké to tam je, *zeptá se celkem zvědavě. Poté jí začne Arisu vykládat co a jak, tak jí poslouchá.* Super, díky moc. Ehm no Suiton mám, dokonce i Fuuton a ještě nějakou další schopnost, nevím jak nebo to vůbec popsat, *poví Misaki trochu zdráhavě.* No uvidíme, proti komu půjdu, ale ráda bych, kdyby to byl někdo mimo Sunu, chtěla bych zjistit, jak bojují v jiných vesnicích, *poví Misaki a usměje se na Arisu.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Arisu Sasaki

Mon Feb 21, 2022 9:04 am
*Arisu v Misaki viděla trochu sebe, když se chystala na své chuuninské zkoušky. Taky měla pocit, že nic neumí, že prostě odpadne při první příležitosti. Ale zocelilo ji to. To a co přišlo potom* To ti jen přijde, věř mi. Taky jsem se tak cítila *vzpomněla si na souboj s Jaashim, proti kterému neměla žádnou šanci. Kdyby se tenkrát neznali, kdyby tenkrát do sebe chtěli jít od začátku naplno, tak by nezmohla nic. Měla štěstí na soupeře a doufala, že tu slabost dohnala. Jistě, taky patřila mezi slabé Saniny co se týkalo síly ninjutsu a tak, ale zase si našla něco, co ji vážně jde. Byla velmi dobrý stopař a patřila mezi špičkové mučitele, kteří své povolání ještě dělají. Dost často se stávalo, že kolegové v jistém věku odcházeli. To se ani jí ani Ryuzovi ale nedělo* Jaké je to v Kiri? Na jednu stranu je to podobně temná vesnice jako Suna, ale je tam pořád mokro *usmála se na Arisu, než ji začala trochu vysvětlovat chuuninské zkoušky a ona si pak vyslechla něco o ní. Ta zvláštní schopnost a ovládání dvou elementů ji zaujalo. Přeci jen to nebylo úplně obvyklé* Hlavní je neztratit hlavu. A půjde to samo *pousmála se na ní Arisu* Přijdu se podívat na tvojí třetí část. Stejně budu v Kiri s Reinou *povzbudila ji, bohužel neměla jak vědět, že osud si to pro ní vybral úplně jinak. Že v době chuuninských zkoušek nebude chtít o Kiri ani slyšet*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Mon Feb 28, 2022 10:55 am
*Při slovech Arisu trochu překvapeně zamrká, protože se jí tomu až nechtělo věřit když jí vidí teď, ale nejspíše, když byla mladší, tak to tak cítila i ona. Když jí Arisu řekne, že je v Kiri pořád mokro, tak se jen trochu pousměje.* To zní dobře, takže tam nebude zakové vedro jako tady, to beru, *poví Misaki nadšeně, přece jen tady v Suně to pro ní nebylo úplně dokonalé klima.* Snad máte pravdu, *poví jí celkem zamyšleně Misaki.* Super, budu se těšit, *dodá a zasměje se. Teď byla popravdě ještě více na nervy, když věděla, že jí tam bude někdo sledovat, ale hold musí se s tím nějak vyrovnat a předvést to nejlepší, aby mohla postoupit dále.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Arisu Sasaki

Mon Feb 28, 2022 1:58 pm
*když se na ní Misaki podívá tak překvapeně, tak se musí zasmát* Člověk musí mít vždycky důvod se zlepšovat a zesílit. A když se na tebe celá vesnice dívá skrz prsty, protože tvůj otec se stal nukeninem, tak musíš sílit o to víc *usmála se, už to prostě neřešila. Bylo to pro ní hrozné období a nevěděla, jak by to ustála, kdyby neměla Kami, Mizuki a Jaashiho. Tenkrát na tom byla psychicky bídně a s technikami a celkově na tom nebyla o nic lépe. Vůbec netušila, jestli se má dřív starat o matku nebo trénovat. Naštěstí si vybrala život shinobi a nelitovala toho* Jo, tohle vedro je otřesné *zasmála se Arisu, konečně tu byl někdo, komu vedro v Suně nevyhovovalo* Věřím, že uspěješ a pak budeš chodit na pořádné mise *usmála se na ní povzbudivě*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Mar 02, 2022 7:58 pm
*Misaki se pousměje na Arisu. Byla ráda, že si s ní popodívá někdo, kdo už má takové zkušenosti, jaké si myslela, že už Arisu má, teda aspoň podle toho, jak vypadá.* Aha, *poví jí jen trochu překvapeně na její slova. Poté se na nějakou chvíli odmlčí a přemýšlí, o čem by se mohla s Arisu ještě bavit nebo spíše na co se jí třeba ještě zeptat.* Abych řekla pravdu, tak bych jednou chtěla vidět sníh, *poví trochu zamyšleně. Prostě jí pořád lákal ten pohled na zasněženou krajinu, kde bude zima.* Díky, mno snad ano, *poví jí Misaki. Pořád prostě měla strach, že by se jí nemuselo podařit uspět.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Arisu Sasaki

Mon Mar 07, 2022 1:18 pm
*když Misaki zmíní sníh, tak se musela trochu zasmát* Upřímně nikde, kde je sníh, jsem ještě nebyla. Sice Zemi Větru upřímně fakt nemám ráda a stále jsem nepochopila, proč se naši předci rozhodli usadit právě tady, tak sníh je na mě asi druhý extrém, který zažít asi ani nechci *pousmála se Arisu, každopádně nejspíš nastal čas, kdy Arisu se potřebovala pohnout dál. Ne, že by měla nějakou neodkladnou práci, ale chtěla se ještě podívat do zapomenuté čtvrti, jestli ji její poslíčci nezískali nějaké informace, které ji velmi zajímaly* No nic, já budu muset jít. Mám ještě nějakou práci. Tak se pořádně připrav, protože se budu dívat *mrkla na ní a pak se rozešla směrem k zapomenuté čtvrti. Neměla ani tušení, co přijde potom a že se do Kiri dlouho zase nepodívá*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Mon Mar 07, 2022 1:24 pm
----- konec RPG -----
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Fri Jul 29, 2022 7:07 pm
"Sakra mamka s tátou zemřeli při misi pro tuto vesnici. Proč? Co to má za význam? Zrovna když jsem začal studovat na Akademii. Táta by byl na mě konečně hrdý." *Při těchto myšlenkách se toulal uličkou Yuko. Toulal se jen tak bez cíle, chtěl být sám a chtěl zpracovat informaci kterou mu před několika hodinami přišli říct shinobi jenž byly na misi s jeho rodiči.* "Táta byl skvělý shinobi který perfektně ovládal vodní ninjutsu a maminka perfektně vařila a taky byla velmi zběhlá v ninjutsu. Oba byly mistry vodních technik. Pamatuju si jak mi ještě před měsícem ukazovala vodní ninjutsu s bublifukem. Vypustila několik bublin a díky nim našla spícího dědu v jeho domě a teď už je mrtvá. Proč se to muselo stát? Táta mi jako klukovi vyprávěl o vodní technice kterou může vyvolat i na poušti. Taky mi ji jednou ukázal a tvrdil že jednou ji zvládnu taky. Oba byly silní a teď jsou mrtví. Jaký má tedy smysl stát se shinobim? Jaký má smysl trénovat? Učit se ninjutsu, taijutsu když stejně mě někdo zabije při misi." *Tyto myšlenky ho velmi z žírali a on ucítil na své tváři vodu. Otřel si oči ze kterých mu kanuly slzy a šel dál. Každou chvilku si otíral oči od slz až se na to vykašlal a šel aniž by si otřel oči. Stále přemýšlel jestli má život shinobih nějaký význam zvláště když žije ve vesnici plné písku. SuHuaChi nesnášel skrytou písečnou vesnici a nesnášel klan ve kterém se narodil nesnášel své předky kteří se přidali do této bohem zapomenuté díry a ze všeho nejvíce nesnášel svého dědu jelikož ten mu stále opakoval že je sklamáním pro Písečnou vesnici a pro celý klan. SuHuaChi se dále toulal když v tom narazil na malý kámen a začal do něj lehce kopat.* "Tak schválně za jak dlouho se ten pískovec rozpadne?"
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Jul 29, 2022 9:57 pm
*Misaki nějak nevnímala dneska čas, seděla doma a četla si něco ve svitku. Akorát ho zavřela a podívala se přede sebe.* „Asi bych mohla vyrazit na chvíli ven, protože se tady celkem nudím,“ *poví Misaki a trochu smutně si povzdechne. Náseldně se oblékne [url][/url], čelenku Suny si uváže kolem krku, pouzdro se zbraněmi si dá na pravou nohu, druhé pouzdro si dá na opasek a nakonec si vezme ještě kakuto a pak si jí dá za opasek. Když má vše, tak se rozejde do předsíně, kde si obuje boty. Když má vše, tak za sebou zavře dveře, zamkne a vydá se do ulic Suny. Po nějaké chvíli se dostane do jedné ze zapadlejších uliček, protože se jí tam moc nezamlouvalo chodit, ale nějak tam dneska zabloudila, tak se rozhodne, že to tama vezme na druhou stranu vesnice. Jak tak jde, tak před sebou si všimne nějakého kluka, který kope do kamene, nějak moc si ho nevšímá a pomalu pokračuje v cestě.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Fri Jul 29, 2022 10:25 pm
"Musím se z téhle vesnice nějak dostat ale jak? Mohl bych se stát obchodníkem? Ne musel bych skončit z drahou shinobi a to by mě děda asi zabil ale když se stanu shinobim tak také zemřu stejně jako zemřeli mojí rodiče." *Tyto myšlenky ho velice s žírali když v tom kopl do kamene a ten se rozpadl v písek.* Umřela mi maminka, tatínek a teď se rozpadl i ten pískovec. *Naštvaný si klekl na zem a začal vztekle mlátit do písku.* Jakou cenu má život shinobiho? Má větší cenu než život kamene? *Křičel na celou uličku.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Jul 29, 2022 10:49 pm
*Misaki pomalu míjí onoho kluka, když vidí, že tam začne mlátit do písku.* 'Hmm tady se fakt najdou snad je samí šílení lidi,' *řekne si v duchu Misaki.Když uslyší jeho slova, tak se na nějakou chvíli zamyslí a pak si v duchu povzdechne.* „To musíš zjistit až časem, na to není jednoduchá odpověď,“ *poví mu Misaki, protože tohle bylo celkem složíté, jaká má živojz cenu, protože ono to vlastně ani určit nešlo.* 'Hmm snad bude v pohodě,' *proletí jí hlavou. Poté tam stojí a sleduje onoho kluka, protože jí celkem zajímalo, jak na to bude reagovat.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Fri Jul 29, 2022 11:09 pm
*Když uslyšel cizí hlas tak přestal bušit do písku otočil se směrem odkud šel ten hlas. Prohlédl si dívku a řekl.* Můj otec taky nosil hrdě tuto proklatou čelenku a má matka ji taky milovala. Oba milovali tuto vesnici. Nechápu co na téhle vesnici milovali. Nechápu proč ji bránily a nevím proč položily život za tuhle vesnici a za Kazekage. Proč zemřeli? Oba byly silní. Nesnáším tuhle proklatou vesnici
Není tu nic než písek tak proč všichni shinobi tuto vesnici miluji. Proč ty pokládána život za tohle místo? Proč to děláš?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Jul 29, 2022 11:20 pm
*Misaki tam stojí a poslouchá jeho slova. Po chvíli se zamyslí nad jeho slovy. Viděla na něm, že je naštvaný a nenávidí tuhle vesnici, tak se jen v duchu pousměje.* 'Vypadá to, že tuhle vesnici nenávidí víc a víc mladých lidí, ale zase se jím nemůžu divit, taky to tady nenávidím,' *řekne si v duchu Misaki.* „Víš, taky tuhle vesnici nemám ráda, nejsem shinobi kvůli ní, ale kvůli lidem, na kterých mi tady záleží. No není jich moc, ale vlastně taky kvůli lidem, které jsem potkala v jiných vesnicích a nechci je nechat umírat, proto jsem se stala lovcem nukeninů,“ *poví mu Misaki, protože se jí ani trochu nelíbilo, že kvůli chybám vesnice, která nechala utéct své ninji je teď musí najít a zabít je.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Fri Jul 29, 2022 11:31 pm
*Když uslyšel její slova tak si otřel slzy.* "Jsem shinobi kvůli lidem na kterýchi záleží." *Tuto větu mu párkrát řekla jeho matka. Usmál se poté se postavil a řekl.* Děkuju ti za ta slova. *Stále muselo být poznat že je naštvaný přeci jen se před několika hodinami dozvěděl o smrti svých rodičů.* Promiň mi ještě jsem se nepředstavil. Jmenuji se Suhuachi. Ty se jmenuješ jak prosím? Mohla bys mi říct něco o náplni práce lovce nukeninů? Můj otec byl stopař a matka byla zdravotní shinobi.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sat Jul 30, 2022 10:55 am
*Dívá se na něj a jen se mile usmejě.* „Ehm, nemáš za co,“ *poví mu Misaki, jeho slova ho celkem překvapily, protože něco takového nečekala. Když se jí pak představí, tak se pousměje.* „Těší mě, já jsem Misaki Makotto,“ *poví mu a pak se na nějakou chvíli odmlčí a přemýšlí, o čem by se s nim mohla bavit. Když pak promluví, tak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Mno jako lovec odměn chodít po světě a hledáš nukeniny, kteří utekli z vesnice a musíš je zabít případně přivést zpět do vesnice, ale to se nestává moc často,“ *poví mu Misaki.* „Ty jsi shinobi nebo chodíš na akademii nebo vůbec ne,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Misaki, asi to znělo trochu divně, ale prostě se na to musela zeptat.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Sat Jul 30, 2022 11:06 am
*Poslouchal ji a poté řekl.* Já sem teď na akademii. Původně jsem nechtěl ale už jako malému se mi líbily vodní techniky a taťka s dědou do mě furt hustily že jsem ostudou rodiny když nechci být shinobi. *Její vyprávění o lovcích ho zaujalo protože pochopil že by se mohl dostat mimo vesnici když by se stal lovcem.* Když zvládnu akademii tak se mohu stát lovcem? "Chodit pryč s této vesnice zní dost zajímavě." *Při těchto myšlenkách se usmíval.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sat Jul 30, 2022 12:22 pm
*Poslouchá jeho slova a přemýšlí, když se zmíní, že má rád Suiton, tak se pousměje.* „Mno co ty víš, třeba jednou taky budeš umět používat Suiton nebo pokud jsi z klanu Toku, tak už ho máš,“ *poví mu Misaki, protože o zdejších klanech nějaké základy věděla, ale ne nic moc extra.* „Mno lovce odměn můžeš dělat až po chuuninských zkouškách, takže se musím učit a hlavně na lovce odměn musíš umět aspoň C techniky, aby tě nějaký nukenin hned nezabil, ono nikdy nevíš na koho narazíš, takže je lepší být připraven,“ *poví mu Misaki.* „A už jsi se naučil nějaké techniky na akademii,“ *zeptá se ho trochu zvědavě.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Sat Jul 30, 2022 6:12 pm
*Poslouchá ji áje v údivu z chuuninských zkoušek.* Vím že jsou Geniské zkoušky ale o chuuninských slyším prve. Jaký je rozdíl mezi geninskymi zkoušky a chuuninskými. Navíc sem měl za to že jakmile získáš čelenku tak si shinobi a nic víc se neřeší. Ano jsem z klanu Toku. * Poslední věta byla jen pro zajímavost.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sat Jul 30, 2022 6:41 pm
*Poslouchá jeho slova a pousměje se.* „Hmm, takže vám na akademii ještě nic moc neřekli,“ *poví Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí.* „Při geninských zkouškách to bude jeden na jednoho v kaňonu nebo kde to, ale to už si moc nepamatuju a jen jeden z vás vyjde ven a stene se geninem,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Chuuninská zkouška se pořádá se všemi pěti velkými vesnicemi dohromady. Má tří části. V první je to písemný test, ve druhé přežití na nějakém nehostinném místě bez nějaké pomoci a poslední je souboj jeden na jednoho,“ *poví mu Misaki.* „Nevím, ale asi to musí být, aby se ukázalo, že je ona osoba schopná bojovat a přemýšlet v různých situacích a prostě že něco ví,“ *poví mu celkem zamyšleně Misaki.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Sat Jul 30, 2022 11:04 pm
"Co že? Při geninských zkouškách budeme dva a vrátí se jen jeden? To už nás budou nutit zabíjet? Jaký má pro ně nás život smysl?" *Tyto myšlenky mu pro kutily hlavou když Misaki mluvila o gz. Když mu řekla i i chuuninských zkouškách tak se roztrasl.* Jestli to chápu úpravně tak při geninských z kouskách zabiju jiného člena své vesnice a při chuuninských zkouškách zabiju člena jiné vesnice? Co to má za význam? Proč se máme zabíjet?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Jul 31, 2022 11:51 am
*Poslouchá jeho slova a jen souhlasně kývne hlavou, protože to tam bylo.* „Nevím proč to tak je, ale přijde mi, že Suna chce jen silné shinobi,“ *poví mu Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí.* „Ale věřím, že se ti to povede,“ *poví mu Misaki.* „Na chuuninských zkouškách ve třetím kolem je někdo, kdo to hlídá, takže to přežiješ,“ *poví mu Misaki, protože nějak moc nevěděla, co by mu k tomu ještě řekla.* 'Mno uvidíme, snad se mu na akademii bude dařit,' *proletí Misaki hlavou, protože nechtěla, aby umřel, vypadal celkem zajímavě.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Sun Jul 31, 2022 12:22 pm
"Jaký je rozdíl mezi silným a slabím? Opravdu se to pozná jen v boji na život a na smrt?" *Byl viděšen z představi že by se měl stát vrahem ale věděl že mu nic jiného nezbyde.* Ptala ses na ninjutsu zatím umím jen dvě. Bunshin a Kinobori no Waza.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Jul 31, 2022 12:33 pm
*Misaki se na něj dívá a vidí, že je z toho celkem mimo a vypadá nervózně nebo že se až bojí, ale hold to tak bylo a čím dříve se to dozví tím víc pak bude připraven a nepřekvapí ho to až před zkouškami.* 'Hold je to tak a nezmění se to, buď to to přijmeš nebo skočíš,' *řekne si v duchu Misaki.* „Neboj na akademii se naučíš ještě nějaké další techniky, ale moc z nich jich stejně pak napoužiješ,“ *poví mu Misaki přičemž poslední část věty poví celkem zamyšleně, protože jí přišlo, že některé techniky z akademie vůbec nepoužívala.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Sun Jul 31, 2022 2:20 pm
*Celkem ho překvapilo jak klidně ale přitom zamyšleně mu řekla že moc technik které se naučí na Akademii tak stejně v budoucnu nepoužije.* Proč se ty techniky teda učim když je stejně v budoucnu nevyužiju? Nebylo by lepší kdyby nás na Akademii učily spíše techniky které se nám budou hodit v celém životě? Nějaké které budeme používat. Nějaké které by nám mohli zachránit život. K čemu nám budou techniky když je ani nepoužijeme? Chtějí mít silné shinobi ale učí nás jutsu které nebudeme používat a je nám tedy k ničemu. To přece nedává žádný smysl? Mohla bys mi ukázat nějaké jutsu které se ti hodí? Nějaké které používáš. Nebo by jsi mě nějakou takovou techniku mohla zkusit naučit. Přece jen by se mi to nejspíše hodilo ke Geninským zkouškám. *Byl zvědav jestli mu Misaki ukáže nějáké jutsu a taky byl zvědav na techniku jenž dívka použije. Také doufal že ho Misaki zkusí nějakou užitečnou techniku naučit ale tušil že se Misaki zkusí nějak vymluvit. Přeci jen se zkoušel ptát rodičů zda ho něco naučí a vždy ho odmítli.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Jul 31, 2022 2:58 pm
*Poslouchá jeho slova a jen se trochu pousměje.* „Ono z technik na akademii se ti bude tak hodit chození po stromech, chození po vodě, Kawarimi a možná tak Bushin no Jutsu, ale později se naučíš mnohem lepší verzi Bushin no Jutsu, vlastně pokud máš Suiton, tak se jí můžeš naučit jako chuunin,“ *poví mu Misaki, protože obyčejné klony, které používali na akadmii Misaki používala jen jako trénink.* „Ale ty trochu lepší techniky budeš muset počkat až na genina, tam už aspoň něco málo je, jako třeba element nebo klan,“ *poví mu Misaki zamysleně.* „Abych řekla pravdu, nějak nevím, co bych tě mohla učit,“ *poví mu Misaki, přece jen chodit a dělat klony už uměl a Kawarimi ho fakt učit nechtěla, to jí přišlo na učení někoho jiného otravné.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Sun Jul 31, 2022 3:07 pm
"Takže až jako Genin se budu moc naučit nějaké zajímavé jutsu. Dobře." Děkuji za vysvětlení ale proč se v Akademii neučíme jutsu elementárního typu? Proč se neučíme techniky které umí Genin? Když chtějí mít silné shinobi tak by bylo lepší kdyby nás učili silná jutsu přece. Proč bych se nemohl naučit teď nějaké techniky které umí genin a jako genin bych se mohl učit techniky které umí chuunin a tak dále. Přece jen by se takto zajistilo že Sunagakure bude mít ty nejsilnější shinobi. *Stál a udiveně se díval na Misaki. Čekal že mu ukáže nějakou techniku ale pro zatím mu nic neukázala. Ikdyž tušil že se bude chtít Misaki vymluvit že ho nebude žádnou techniku učit tak ho její přístup trochu zklamal.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Jul 31, 2022 4:25 pm
*Poslouchá jeho slova a jen si povzdechne.* „Mě se neptej, já jsem tohle ani nevymyslela, prostě jen trénuju a plnim mise jak chtějí, i když tohle dělá každý shinobi, prostě to tak je a to se nezmění,“ *poví mu Misaki nevěděla moc, co by mu měla ukázat. Následně se rozejde směrem k vodní nádrží a raději kývne rukou, aby šel za ní. Když se tam po nějaké chvíli dostanou, tak se Misaki rozejde po vode a míží do středu jezera, tak složí několik pečetí a z vody se zvedne masa vody, které se zformuje do podoby hada a pak se rozletí kousek od Suhuachiho (​Suiton: Ja no Kuchi).*
Sponsored content

Ulička Yuko - Stránka 11 Empty Re: Ulička Yuko

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru