Goto down
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sat Oct 09, 2021 3:40 pm
Yato Mori: *Velmi pozorně poslouchal návrh Miyako s tím, co by tady v Konoze ráda postavila. Popravdě, Yato nebyl proti. Návrh se mu líbil. Byla to možnost, jak zvýšit ekonomickou situaci Konohy, protože už měl nějaké návrhy, co by na oplátku za stavební povolení rád viděl.* No musím říct, že by mě nikdy nenapadlo, že se tady v Konoze bude něco takového vyjímat. Jak jistě víte, nedávno jsem začal budovat novou stavbu, kde se bude pálit prvotřídní alkohol a že já dohlednu na to, aby to poslední slovo bylo 3x podtržené. Sám moc dobře vím, jak může být život ninju stresující, ale teď to mám i z druhé strany. I nějaký papírový úředník se může objevit pod velkou dávkou stresu. *Na chvíli se odmlčel a trochu se zase napil. Samozřejmě dle potřeby doléval buďto sobě nebo Miyako.* Má to spoustu plusů. Zlepšení toku peněz pro naši vesnici, ulevení od stresu, ale zmínila jste jeden velmi důležitý bod. Že si slečny budou i povídat. Nepředpokládám, že by podniku využívali jen ninjové. Ve vesnici, ale i mimo se nachází takzvaní VIP hosté. Lidé, kteří mají informace a znají věci, které by neradi vypustili. Ale znáte to. Alkohol, dámská společnost, kdo ví, třeba i něco jiného…no a ústa už nemají tak pevný zámek. *Trochu se na ní zadíval a odpil si.* A my bychom byli neradi, pokud by takové informace skončili ve špatných rukou. Informace jsou vitální a čas jsou peníze. Budou proti tomu nějaká opatření, nebo je to jedním z účelů? Získávat informace? *Čekal, co mu na to řekne. Na ten podnik nejspíše přistoupí a únik informací by mu ani tolik nevadil, rád by totiž něco navrhl. Ale nejdřív čeká, co mu Miyako řekne.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sat Oct 09, 2021 6:18 pm
Rias Gremory: Jsem ráda že by se vám to líbilo, jak jsem zmínila nemuselo by jít jen o místo kam si člověk přijde zapíchat ale prostě i bar kde je plno stolů a muži mohou s ženami pít a jen se s nimi bavit a užívat si jejich společnosti.. samozřejmě to něco stojí ale pak pokud na to přijde, kdykoliv s nimi mohou jít do pokojů a tam si dopřát nějaký ten sex ale to je už příplatek. *Rias chce aby Yato viděl celou její vizi v plném rozsahu.* Pak bych ráda zase místo kde mohou jen tančit a pak k tomu celému neodmyslitelně patří i tanec u tyče nebo na klínu. *Sice se trochu opakovala ale chtěla vyzvednout celou svou myšlenku a aby to neviděl jen jako místo hříchu, jako špinavé místo pro sex a nic jiného. To že se dají dívky najmout i jako doprovod na různé bankety nezmiňuje, to už říkala a to musel pochopit určitě.* Ty informace.. ty k tomu neodmyslitelně patří ale mohu slíbit že u nás bude kladen důraz na to aby žádná z nich nevynesla žádné citlivé informace, nechám si od nich samozřejmě vše tohle hlásit ale nehodlám je vynášet jen pro radost ven.. jsou to cenné znalosti a mohu ohledem toho s vámi uzavřít dohodu založenou na nějakém sdílením s vámi.. víte plánuji takový podnik vybudovat i v Kumogakure ale otázka zní.. kde bude mateřská společnost a kde dceřina.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sat Oct 09, 2021 9:59 pm
Yato Mori: *Byl jen rád, že mu dále přiblížila všechny možnosti, které tento podnik nabízel. Vytvořil si díky tomu v hlavě trochu přesnější myšlenku, i když si ale již myslel, že to nebude jen obyčejný nevěstinec.* Dostává mě to do trochu zapeklité situace. Rád bych se ale dohodnul. Jak jste již řekla, všechny tyto "uniklé" informace půjdou přímo vám, ale jakou budu mít jistotu, že je nepošlete dál? Nebo nějak nevyužijete proti nám? Hádám, že půjde pak čistě jen o to, jak moc vám věřím. A jak jinak se dá vybudovat důvěra než tím... *Dal si chvilku pauzu.* ...než že vám dám šanci ji prokázat. Nápad se mi velmi líbí a jde o něco, co bude prospěšné nám oběma. *Položil skleničku, opřel se lokty o stůl a propletl prsty.* Stavební povolení schválím. Dost pravděpodobně to bude muset projít skrz Radu Starších, ale to zařídím. Nicméně, jde o obchod a proto bych rád nadhodil svoje...nazvěme to podmínkami, ale jsem ochoten o nich diskutovat. Zaprvé a tohle patří k té důvěře, byl bych rád, kdyby se všechny tyhle informace, o kterých jsme se teď bavili, skončili u mě. A to napřímo. Ne skrze dopis nebo třetí osobu. Navrhují týdenní nebo měsíční schůzky, kde se tohle všechno probere. Dalším bodem je možnost misí pro mé podřízené. Každý podnik, i podnik pro pány, potřebuje udržovat určité standardy bezpečí svých zákazníků. Nebo nějaké úklidové služby. Ochranka by spočívala z řad shinobi Konohy a pro nějaké Geniny možnost splnit si nějaké D mise úklidem nebo tak. Za pár let zde vznikne stavba, která využije všechny znalosti o lihovinách mě a mých přátel, takže bych byl rád, kdyby se náš alkohol mohl v podniku prodávat. A udělalo by mi radost, kdyby bylo možné zavést 20% podíl na ziscích do kasy Konohy, jednou ročně. Co se týče proma na tento podnik, reklamní spoty a jejich vyvěšení zařídíme my. Pracovní sílu na postavení zařídíme taktéž my. Vy se nebudete muset starat o nic, dokud to nebude postavené. Samozřejmě, pokud se bavíme o nějakém návrhu, kontroly stavby nebo materiálech, ze kterých stavba vznikne, to věřím, že máte vyřešené. *Opět se opřel o židli a vzal si své pití.* Pokud máte nějaké připomínky, či návrhy vy, sem s nimi. Rád si je vyslechnu a budu se snažit co nejvíce věcem vyhovět. Mateřská společnost zní více reprezentativně a rád bych tohoto "titulu" využil. *Tady Miyako teď udeřila špendlíček na hlavičku. Byla to ideální možnost, jak zlepšit finanční situaci Konohy. A pokud by šlo o návštěvy z různých koutů světa, kdo by nechtěl jít do "hlavního" centra zábavy víc, než do "vedlejší" pobočky.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sat Oct 09, 2021 10:20 pm
Rias Gremory: Kdybych vám právě řekla že neexistuje minimální šance že nic takového se nedostane ven asi byste mi to ani nevěřil, protože by to mohlo vypadat že řeknu cokoliv abych od vás dostala zelenou.. takže vám povím že nikdo nic takového nemůže zaručit.. musíme si vybudovat důvěru, nic jiného nám nezbývá. *Pak Hokageho nechá dále mluvit, nechá ho nahodit ty podmínky a musí uznat že dávat mu měsíční hlášení by mohlo být časově náročné, protože Rias má mnoho věcí na starosti a byl by docela problém tohle řešit, sama bude muset navštěvovat tento podnik plus ten v Kumogakure a do toho mise pro Yugakure a výchova dcery.. prozatím se k tomu ale nevyjadřuje, místo toho Hokageho nechá dál mluvit.* To hlášení by mohl být problém.. jsem velice vytížená žena, bylo by lepší taková hlášení podávat 1x za 3 měsíce.. to by pro mě bylo reálnější abych to dokázala stíhat. Tohle není jak jsem řekla můj jediný podnik, navíc mám i svůj vlastní život a jiné povinnosti a tak jsem časově dost vytížená a víte že cestování ze Země do Země je časově dost náročné. Pokud jde o Geniny co tam mohou vypomáhat s úklidem tak pokud budou plnoletí není s tím problém, nevím zda by totiž vypadalo dobře aby tam pomáhal nějaký 12ti letý Genin a nakonec ochranka, nemám problém s ochranou z řad Ninjů Konohu, budu věřit že lidé svěření vámi budou dostačující ochranou ale veškeré přestupky vůči děvčatům ze strany zákazníků musí být trestány tvrdě.. žádné šance na dohodu ale brát to jako vážný přestupek a podle toho k tomu i přistupovat nějakým trestem v souladu s vašimi zákony. *Nemůže po něm chtít aby si spravedlnost mohla vynucovat sama svou vlastní silou.* takže nemám problém s žádným vaším bodem. Materiál a finance mám zařízený a pokud se o reklamu postará Konoha dost mi to uleví na financích, které mohu zaměřit na podnik jiným směrem.. ovšem Kumogakure nemá žádné podmínky.. takže bych ráda upravila váš první bod a veškeré získané informace co vám zadám bych radši sama řídila.. budete mi muset věřit že nezatajím nic co by mohlo pak Konohu ohrozit. Pokud budete souhlasit klidně podnik v Konoze označím jako mateřskou společnost.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sat Oct 09, 2021 10:52 pm
Yato Mori: *Jen přikývl na to ohledně důvěry. Bylo to přesně tak jak řekla. Nejhorší na tom bylo, že zrovna v tomto případě se dozvědět o zrazení důvěry, je velmi často již příliš pozdě, proto do toho musel udeřit. Buď ano a kompletně, nebo ne a vůbec. Jiná cesta nebyla.* Jsem muž svého slova a jak jsem řekl, pokusím se co nejvíce věcem vyhovět. Návrh jednou měsíčně byl jen nástřel, ale chápu, že vy nebudete bydlet tady v konoze jako já a tak to může být komplikovanější. Stejně tak je tady váš osobní život. *Nad podmínkou Geninů starších než 18 let se jen pousmál.* Geninů nad 18 se moc nevidí, ale dobrá, špatně jsem se vyjádřil. D misi může plnit i shinobi ranku Kage, označme tento fakt tedy jen jako možnou D misi pro každého staršího 18 let. A co se týče přístupu k nějakým přestupkům či prohřeškům, je samozřejmostí, že podnik bude mít nějaká pravidla a ta se musí dodržovat. Jaká ta pravidla budou, to již nechám na vás a jak si budete představovat tresty, to také. Naše zákony musí být samozřejmě v souladu s tím, je to přeci jen na našem území. Klidně vám později poskytnu kopii našeho zákoníku, abyste si to mohla promyslet. *To, že si Kumo neurčila žádné podmínky ho překvapilo. Nevěděl, zda jsou hloupí, nebo naopak velmi chytří, ale nehodlal změnit názor. Zaprvé by vypadal jako blbec, co to prostě potřebuje mít a nedokáže se rozmyslet a hlavně by určitě ztratil nějaký respekt, pokud k němu nějaký Miyako měla, ale ztratil by ho sám k sobě.* Jak jsem říkal, co se týče informací, tam vám budu muset důvěřovat a vzhledem k tomu, že tento podnik tady stát bude, tak to je myslím dostatečný náznak naší...mojí důvěry. Klidně ustoupím na slovíčku "všechny". Co uznáte za vhodné mi řeknete, co naopak ne si necháte pro sebe a já jen budu doufat, že nepůjde o nic kritického, co by nás mohlo nějakým způsobem ohrozit. *Postavil se, odložil pití a natáhl k Miyako ruku. Doufal tedy, že v Konoze bude podnik mateřskou společností a že obě strany budou jen těžit.* Tak co na to říkáte? Dohodneme se? Pokud souhlasíte, nechte papírování na mě, až to bude kompletní, předložím vám návrh jakési smlouvy a zároveň i povolení ke stavbě. A mimochodem...máte už pro podnik název?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sat Oct 09, 2021 11:49 pm
Rias Gremory: Souhlasím.. myslím že máme vzájemnou dohodu a pokud by někomu nevyhovovalo její fungování, vždy se můžeme sejít znovu a promluvit si o tom. *Když ji pak později Hokage nabídne ruku tak se k němu natáhne tou svou a podá mu ji, poté následuje takové to stvrzení jejich dohody právě tím podáním ruky, během kterého se mu Rias dívá rovnou do očí a něco ji na tom chlapovi přijde zvláštní.. jako kdyby si takto někoho jako je Hokage nepředstavovala. Vždy od Hokageho čekala nějakého přehnaně milého sráče, který má hrdinský komplex ale Yato ji ukázal že on je úplný opak 1. Hokage a je dokonce lepším Kage jako byl 1. Raikage.* Souhlasím ale ten název bude těžší.. chci si to řádně promyslet a proto ho teprve vymýšlím ale ráda bych něco úderného co zaujme ale zase nechci aby to bylo moc agresivní ale pokud máte nějaký návrh.. stačí říct.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 12:01 am
Yato Mori: Přesně tak, když budete něco potřebovat probrat, víte, kde mě najít. A já si cestu, jak vás případně kontaktovat najdu sám. *Ukončil potřes rukou, který symbolizoval jejich dohodu a následně ještě dolil oběma, pokud chybělo a nyní zvolil další symboliku, tentokrát ve formě přípitku.* Tak tedy na pánský klub. *Povznesl sklenku. Tady ani nebylo potřeba si vyloženě cinknout, stačilo jen pozvednout a následně si trochu upít.* Bohužel, žádný návrh nemám. Jen mě zajímalo, zda už máte něco v hlavě. Jestli ale ne, nic se neděje, já na to určitě nijak nespěchám. *Trochu se zasmál. Měla na to minimálně pár let, než se taková stavba vůbec postaví. Název, ten se mohl řešit až ke konci klidně.* Samozřejmě, pokud mě něco napadne, rád to navrhnu. *Ještě tedy trochu upřesnil. Dával tím trochu najevo jejich obchodní vztah a že oba jsou otevření nějakým návrhům z druhé strany.* A máte představu, kde by taková stavba mohla stát? Možná bych toho využil trochu víc. Naše produkce alkoholu začíná na kraji vesnice a když bude tedy v Konoze takový podnik...možná by to chtělo i nějaké další rozšíření. Nějakou novou čtvrt, která bude odpovídat těmto dvěma stavbám. *Díval se z okna a ukázal na stavbu destilárny v jejich počátcích.* Například jednu další hlavní ulici a pár vedlejších. Váš podnik, naši destilárnu, nějaký hotel...ale to jsou teď všechno jen nápady, ještě se uvidí. Uprostřed vesnice se asi nic bourat nebude...ale rozšířit to po kraji, to se určitě dá.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 10:52 am
Rias Gremory: *Nechá si od Hokageho dolít a pozvedne svou sklenku s vínem a přiťukne si s ním udržujíc přitom oční kontakt a pak si z toho dobrého vína upije.* Nakonec nějaký název vymyslím ale chci si tím názvem být naprosto jistá.. nápadů jsem měla už mnoho ale každý jsem nakonec zavrhla, vždy byl nějaký důvod proč se mi ten název nelíbil. *Rias nad tím prostě až moc přemýšlí a ráda by pro ten kluk měla nějaký úžasný název ale to bude potřebovat čas a pořádně si to promyslet, takže nad tím bude přemýšlet i nadále a dřív nebo později ji nějaký název určitě udeří přímo do tváře.* Nejlepší místo by bylo někde v centrum vesnice.. aby to měl každý stejně daleko, kdyby to bylo položeno někde na okraji tak to působí jako kdyby se za to vesnice styděla a chtěla to vyšoupnout a lidé mohou mít podobný pohled ale někde okolo centra by to bylo naprosto ideální a takový důležitý podnik si ani jiné místo nezaslouží. *Ono totiž čekat na rozšíření vesnice by vyžadovalo další čekání než se vůbec dokončí takové rozšíření a opět by to oddálilo dobu kdy by mohla otevřít tento podnik.* Navíc už během cesty jsem si všimla několik nevyužívaných budov přímo v centru, které se mohou odstranit a nahradit mým podnikem, případně mohu jednoduše koupit nějaké využívající podniky a nechat je zbourat a nahradit je... víte ono rozšíření vesnice je složité.. hradby se jen tak posunout nedají.. musejí se zbořit a postavit se nové o další kus dál, které s větší rozlohou vesnice budou i delší.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 12:35 pm
Yato Mori: To chápu. Dejte si na čas, stejně to nebude postavené zítra, čas nás netlačí. *Trochu si usrkl a stále se díval z okna a nad vším tím přemýšlel. Zkoušel si se svojí představivostí představit, jak by to tam asi mohlo vypadat i s tím klubem.* Samozřejmě jsem nemyslel, že by se nejprve rozšířila vesnice a až pak by se začal stavět ten podnik. Jen mi přišlo líto takovou stavbu, kterou si představuju jako nějakou moderně vypadající budovu šoupnout do středu vesnice. Ano, sice k tomu bude mít každý stejně daleko, ale vzhledem k tomu, že v Konoze téměř žádná takováhle "sranda budova" není, přišlo mi škoda to píchnout přímo doprostřed. Navíc, musíme i myslet na to, co by si řekli lidí, kteří chodí do centra nakupovat jídlo a tak a nebo tamtudy chodí třeba večer s rodinkou. Je to centrum a to bývá zpravidla nejrušnější částí vesnice. PRoto mi přišlo jako fajn nápad udělat čtvrť speciálně pro takovéhle věci. Ale tak uvidíme, klidně vám pak dodám i náčrt vesnice s vyznačenými místy, kde by mohl tento podnik stát. *Nakonec se přestal dívat z okna a zase věnoval svoji plnou pozornost Miyako.* Doufám, že chápete můj úhel pohledu na takovou záležitost. Já si třeba myslím, že nebude vadit, pokud to nebude přímo v centru vesnice, ale třeba kousek u kraje u naší nové destilárny, pokud tomu bude věnována i nová čtvrť. To pak naopak může působit stejně dobře jako centrum. Když tomu bude věnována speciální část vesnice. Ale pokud se podíváte, destilárna není mimo vesnici. Je u kraje, kde se využilo jedné opuštěné továrny. A popravdě ta část vesnice není moc populární, bylo tam mnoho starých budov. Takže pokud by se třeba "zrekonstruovala" tato část, naopak by to dodalo i této části vesnice nový život a smysl. *Posadil se a odložil sklenku.* Ale abych ukázal svoji vstřícnost našemu obchodu a vašim názorům, nechám výběr místa na vás. Pošlu seznam možných míst společně se smlouvou a stavebním povolením. *Přátelsky se na ní usmál. Svůj názor na věc jí už sdělil a jak s ním naloží je jen a jen na ní.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 12:46 pm
Rias Gremory: Chápu.. tak ještě by se to dalo umístit do uličky Daho.. ta je na to jako dělaná.. je známá pro nespočet míst, kam mohou obyvatele města zavítat na jídlo ale i za zábavou a tak by tam podnik docela zapadl. *Rias mu tím dá najevo že náčrt vesnice nebude nutný, protože se v Konoze celkem vyzná ale jakto že se v ní tak vyzná to si bude současný Hokage muset domyslet.* Abych pravdu řekla nechci to mít u nějaké destilárny nebo jiné továrny.. nikdo by nepostavil takový podnik do nějaké průmyslové zóny, proto mě napadla ulička Daho, která je vedle centra pro takové místo ideální oblastí. *Je jasné že do části kde je destilárny se ji svůj podnik moc stavět nechce, takto v uličce Daho bude její podnik blízko dalším jako jsou různé bary, hospody, divadla a další místa kam mohou muži brát dívky podniku jako svůj doprovod ať nevypadají.. osamoceně.* Až se to bude otevírat.. ráda bych abyste u toho byl.. udělal z toho trochu společenskou událost, samozřejmě ale tuším že veřejně otevření takového podniku nemusí být v očích některých lidí úplně morální a budou tací co to budou odsuzovat.. hlavně různé ženy a tak se můžeme takovému veřejnému otevření vyhnout úplně.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 1:07 pm
Yato Mori: *Naprosto chápal její důvod, proč by nechtěla, aby její podnik byl u nějaké továrny. Ale pro Yata tato destilárna nebyla ani tak továrnou, jako spíš uměleckým dílem. Viděl náčrty a návrhy hotové budovy a sám se postaral o to, aby to nebyla obyčejně vypadající továrna, ale spíš to směřoval někam do nějaké steam-punkové umělecké architektury, která bude lákat pozornost lidí i pro případné exkurze dovnitř a podobně, ale rozuměl, že to Miyako nemohla vědět a její úsudek tedy dával smysl. Jen ho trošku zaráželo, že věděla, že ulička Daho je spíš tím "zábavnějším" centrem vesnice, ale tak dejme tomu, že třeba zná někoho z Konohy, kdo ji o tom vyprávěl. Kdyby ji teď začal podezřívat, kam by se poděla ta důvěra, kterou teď začal.* Klidně to může být ulička Daho, máte pravdu, tam to zapadne také. Tam byl jediný problém, že i napříč tomu, že je to kousek od centra, objevují se tam i rodiny s dětmi...je to přeci jen to "centrum zábavy", ale to už se nějak vymyslí. *Následně zmínila nějaké otevření. Stejně jako ona měla dostatek času na promyšlení si názvu, on měl dostatek času na promýšlení takových věcí, jejich výhod, nevýhod a podobně. Ale tak nějakou představu už o tom v tento moment měl.* No, tak nějaké slavnostní otevření nemusí být přeci za bílého dne. Půjde o pánský klub pro jejich zábavu. Možná se to bude lépe vyjímat v noci s nějakými reflektory, ale to už bude většina lidí spát. Tak co takhle to třeba směřovat na silvestra? To nikomu nebude vadit hluk, většina lidí bude doma nebo na zahradách a dokonce vzhůru, protože budou chtít vidět ohňostroj a lidé, co jdou spát dřív, tak s ohňostrojem počítají, takže nějaký hluk navíc jim vadit nebude a právě lidé, kteří těchto služeb využijí, ti, kteří jsou sami a hledají společnost...ti se klidně sejdou, protože na ně nikdo nečeká. *Byl to jen takový návrh, ale určitě to ještě nějak promyslí. Zároveň ho ale tak nějak napadlo.* No a co ženy...chlapi přeci nejsou jediní, kteří hledají nějakou takovouhle společnost...kteří jsou sami a plní stresu. Bude ten klub směřován přímo na pány, nebo tam bude i nějaké "dámské oddělení"?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 1:22 pm
Rias Gremory: *Rias sice zná detaily o vesnici díky myslím lidí z Konohy, kterým za život už projela nějaké vzpomínky ale její znalosti se dají vysvětlit i jinak, možnosti jsou různé mapy vesnice, mohla to zjistit vyloženě od někoho z Konohy nebo že se prostě nejdřív nechala informovat o tom jak je vesnice rozložená aby vůbec věděla zda se tam takový podnik dá postavit a zda se tam aspoň hodí.* Sice tam jsou rodiny ale pořád tam jsou i hospody a podobně a ten můj podnik bude beztak mít největší nával až po večerech a pokud rodiny s dětmi nebudou chodit dovnitř tak nevidím problém.. *Určitě před vstupem do jejího podniku nebudou stát polonahé ženy lákající muže na svůj jedinečný zážitek jako nějaké špinavé kurvy, Rias chce opravdu podnik na úrovni.. dokonce ty dívky co tam budou pracovat nechce ani nazývat jako prostitutky ale jako společnice a případně jako umělkyně v tomto odvětví.* Pravda pánský klub a večer.. počítám že ale i pár žen tam najde své zalíbení. *Sice tam Rias nebude nabízet muže pro tyto služby ale společnice (aspoň některé) se určitě nebudou štítit aktivit s ženami stejně jako s muži.* Otevřít to na oslavu nového roku zní dobře.. souhlasím. *Rias osobně bude chtít být sice s rodinou ale na tuhle otvíračku by mohla nechat jít svého klona (Kage Bunshin).* S muži jsou jen problémy.. nebude to jen prostě bordel i když možnost něčeho takového tam bude, jde primárně o společnice ale službu společníků zavádět v plánu nemám… aspoň prozatím.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 1:36 pm
Yato Mori: No uvidíme, jak moc na oko takový podnik bude, ale budu věřit, že to nebude pohoršovat mladistvé, pokud jen projdou kolem. Koneckonců chcete zde vytvořit podnik na úrovni, což znamená, že musíte mít hodně peněz. Získat tolik peněz není jednoduché, a tak si myslím, že víte co děláte a budete chytrá a rozumná žena. *Už jen tou první větou tak nějak vycítil, že tam nebudou pánští společníci pro ženy, což mu přijde jako škoda. Ale pak doplnila, že se najdou i zaměstnankyně podniku, které se neštítí žen, tak alespoň něco. Nechtěl totiž, aby se ženy cítili nějak utlačované. A určitě bude působit i lépe pro okolí, pokud to celé nebude jen jednostranné.* Dobrá, jen jsem se ptal. Není to tak, že bych vyloženě vyžadoval, aby tam byli muži, kteří se budou starat o ženy. Byl to jen takový bod, který mě teď napadl a byla by škoda ho nezmínit. *Opět si trochu odpil ze skleničky. Byl rád, že se jí představa nového roku líbila.* Jsem rád, že se vám nápad líbí. Vyhneme se nadbytečnému hluku a věřím, že po prvním otevření se tam bude chtít spousta lidí podívat i napříč třeba vyšším cenám. A víte jak se říká...jak na Nový rok, tak po celý rok. *Na to, že s muži jsou jen problémy se jen pousmál. Přivedlo mu to totiž nával nostalgie. Každá přítelkyně, kterou kdy měl, mu na konci jejich vztahu řeka přesně tohle, tak ho to trochu pobavilo.* Já věřím, že by se neměli všichni házet do jednoho pytle a že muži by v tomto ohledu dokázali být stejnými profesionály, jako ženy. Ale váš podnik, vaše pravidla. A jak jak jsem říkal, byl to jen takový bod, který vás třeba za pár let napadne a uděláte nějaké rozšíření, nebo to naopak totálně vyhodíte z okna, to už je čistě jen na vás. *Dopil svoji skleničku a přemýšlel, jestli si naleje další. Tato lahev mu opravdu chutnala, ale věděl, že ho dnes čeká ještě dost práce a tak přemýšlel, jestli si ještě dá.* A tak mě ještě napadlo. Máte představu, kdy byste chtěla, aby stavba byla dokončena? Naše destilárna měla v plánu takových 5 let maximum, ale tam jde přece jen o jiný typ stavby, než je nějaký podnik.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 1:50 pm
Rias Gremory: Nemusíte se bát že by to mohlo pohoršovat na první pohled, mnoha lidem sice bude na první pohled co se uvnitř bude asi tak dít ale zase abych tam nechala nějaké dekorace ve tvaru ženských křivek, které budou ještě osvětlené to asi zase ne.. takové věci si lidé najdou ve městě Tanzaku, kde je plno takových špinavých podniků. *O kvalitě toho podniku bude vypovídat i kvalita pracujících žen, protože Rias tam fakt nehodlá tahat ty ženy co skončí na ulici a živí se tímto jen kvůli přežití.. chce opravdu reálně normální, obyčejné, krásné ženy a ty tam budou pracovat jako společnice. Sice v Konoze jich asi moc nenajde ale nebude těžké sehnat tyto ženy skrze své kontakty tam venku v širém světě, které se pak stanou obyvatelkami Konohy, kvůli pracovním závazku (nějaké pracovní vízum). Rias tam muže zaměstnávat nechce, protože s nimi jsou prostě akorát problémy a navíc.. poptávka bude stejně spíše po ženách než po mužích, takže by se to Rias nevyplatilo ani finančně.. takto to vidí ona.* Vyšší ceny.. to je sice pravda ale zase to bude stát za to, navíc během různých slavností budu ceny snižovat v rámci nějaké akce.. stejně tak při otevření tak během slavností nového roku budou ceny taky sníženy. *Samozřejmě ceny nebude snižovat zase nějak brutálně že by to snížila třeba o polovinu ceny ale sleva 25% na úplně všechny služby společnic by nemusel být tak blbý nápad.* Podle mojich výpočtů budu schopna dokončit stavbu v období 1,5 roku.. maximálně 2 let. Když je dost peněz tak to jde lehce.. navíc jsem ochotna za dodržení časového plánu stavebníkům vyplatit speciální prémie.. takže věřím že se budou snažit tak jak to bude jenom možné.. nejdřív na místo ale bude muset přijít architekt aby vytvořil návrh té stavby. Takže během oslav příchodu roku 36 budeme otevírat.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 2:56 pm
Yato Mori: To rád slyším. Na první pohled se to jako klub nezdá...na speciální příležitosti nějaké slevy pro zákazníky...zatím to vypadá, že se bude jednat o diskrétní podnik s dobrým zákaznickým servisem. *Pousmál se a nakonec si přeci jen nalil ještě jednu skleničku. Vždy takovou věc nazýval "posledňáčkem". Nakonec, když uslyšel dobu trvání výstavby, tak ho to trochu překvapilo, ale nakonec, když se nad tím tak zamyslel, tak vlastně ani ne.* Takže stavbu můžeme očekávat cca za 2 roky...to zní fajn. Možná, pokud trochu popoženu výstavbu destilárny, mohly by se první lahve prodávat už při otevření, ale to je spíše jen spekulace, nežli reálný plán. *Při zmínce alkoholu si trochu protočil obsah skleničky a zadíval se na to. Velmi ho zajímalo, jak bude jejich pití chutnat, ale čeho si byl na 100 % jistý je to, že to bude špičková záležitost.* Dobrá tedy, to zní, že máme všechno domluveno. Nebo je tady ještě něco, co byste chtěla probrat?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 3:15 pm
Rias Gremory: Tak dobrý zákaznický servis je důležitý, stejně jako je pro mě důležité aby klientela byla na kvalitní úrovni.. nechám u vstupu nějakou stráž.. vyhazovače, kteří se mají postarat aby tam nelezl někdo bez peněz a kdejakého pobudu. *Ještě aby ji tam lezl nějaký žebrák, který u sebe má sotva pár drobných, pak by to uškodilo jménu jejího podniku.* Tak původní plán byl využít pracovní sílu ze Země Dělníků, která v těchto věcech vyniká ale nevím zda zdejší lidé budou chtít sledovat jak jim zde roste budova, která podporuje otroctví, protože jak jistě víte tak právě díky otrokům dokáže Země Dělníků vytvářet různé stavby daleko rychleji než kdokoliv jiný.. přitom udržovat stejnou kvalitu. *Navíc ubytovat takové otroky by taky mohl být problém a proto bude muset sáhnout po obyčejných dělnicích, kterým prostě dobře zaplatí a které bude vybírat opatrně.* Myslím že to bude asi všechno, takže pokud sám nemáte něco dalšího na srdci tak bych pomalu vyrazila. *Její sklenička je už pár chvilek prázdná ale to je v pořádku, protože dala Hokagemu najevo že další už nechce.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 3:34 pm
Yato Mori: To zní jako plán. *Doplnil její ideu o tom, že nebude vpouštět nikoho bez peněz. Normálně se vyhazuje, až když člověk zjistí, že nemá peníze, ale to je příkladem v obchodech, kde se dá produkt vrátit zpět do regálů a nijak se tím nepoškodil a nikoho to nic nestálo, ale tady je to něco jiného. Už v momentu, kdy se společnice objeví u někoho bez peněz, ztrácí se peníze a čas.* Je mi to velmi líto, Miyako-san, ale Zemi Dělníků opravdu dovolit nemohu. V Zemi Ohně není otroctví povolené a už vůbec ne v Konoze. Mělo by to jen špatný dojem, proto velmi doporučuji spíš obětovat trochu více času a peněz na dělníky, ale zaručuji, že tímto způsobem se vám to vrátí mnohem dříve. *Vyjádřil jí svůj názor, že přes otroky vlak nejede. Když nakonec Miyako řekla, že to je všechno, tak se postavil a šel jí otevřít dveře. Ještě, než ji ale úplně pustil ven z kanceláře, tak jí znova nastavil ruku, aby si mohli potřást.* Tak tedy přeji příjemný zbytek dne a šťastnou cestu, ať už plánujete jít kamkoliv. Kdyby cokoliv, víte, kde mě najít. *Pousmál se pokud by si potřásla, tak by byl rád, pokud ne, tak nevadí. Následně by ji tedy vyprovodil z místnosti a pak za ní zavřel dveře a vrhl se zpátky k papírování. Pauzičku, i když pracovní, měl za sebou a tak mohl pokračovat dále.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Oct 10, 2021 4:36 pm
Rias Gremory: *Počítala že otroci ze Země Dělníků kde to legální je Hokage nepovolí, sice jsou Země co je i přes to najímají ale tak propagovat něco takového přímo v Konoze nemusí budit dobrý dojem a proto říkala že to původně tak plánovala, stačil ji krátký rozhovor s Hokagem aby si dokázala vytvořil jeho psychologický profil a věděla s naprostou jistotou že tohle by nepovolil. Nechá se následně vyprovodit ke dveřím kde si s Hokagem ještě podá ruku a pak opustí jeho kancelář, následně budovu Hokageho a nějaký čas stráví v Konoze, pak se vytratí i z Konohy a zamíří si to do Yugakure ale než do ní dorazí dostaví se zpět do své dimenze aby si nasadila svůj vzhled Akane a pak se teprve vrátí do Yugakure ale ještě musí udělat jednu věc a tou je použít opět zapečetěnou stopařskou techniku Chakura no Hensō aby si obnovila svůj vzorec chakry a svou plnou zásobu chakry, teprve pak se vrátí do Yugakure. Další dny ji čeká nějaké zařizování, které musí provést v kůži Miyako jako je financování stavby té budovy v Konoze, architekta a vše kolem toho.. ještě to stejné ji čeká s Kumogakure kde to zařídí tak aby v Kumogakure bylo vše dokončené rok po otevření v Konoze.*
Konec Rpg
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Dec 26, 2021 9:31 pm
*Šel do Konohy kvůli nedávnému problému ohledně Temné lékařské chakřy, kterou se při výzkumu a pod nátlakem sledu událostí ne tak úplně chtěně naučil. Nemusel to jít oznámit k hlavě vesnice a nechat si to pro sebe v tajnosti, avšak bylo mu jasné, že pokud by přišel v budoucnu do vesnice, tak by to mohl být u zkušenějších stopařů z řad jednotek Anbu problém. Nikdo nestál o to řezat se s několika maskovanými shinoby nebo jedním černovlasým hadem, kterého nejde zabít. V obou případech by s trochou štěstí videl "pouze" mříže jedne z cel místní věznice. U vchodu prošel bez problémů. Místní ninjové ho tu znali velmi době a tak nějaká podezření ohledně zakázaných technik nehrozila. Ovšem jak šel ulicemi k velké červené budově, tak videl stíny, jak se kolem něho míhají.*,,Takže už to zaznamenali," *pomyslel si když to letmo celé sledoval. Byl připravený se bránit, takže by ho případný útok nepřekvapil. Pokud by nešlo o dalšího černovlasého blázna v podobě jeho sestry. Místní jednotky to nechávaly plinou, jelikož věděli, kdo Itami Espere je. Nedělal žádné problémy a tak chtěli vědět víc. Pomyslný alarm jim začal svítit až ve chvíli, kdy se modrovlásek objevil před vchodem do sídla kageho.* Zdravím pane Espere... Ahoj Itami-kun! *objevili se před ním dvě postavy a zaterasily mu vchod. Jedním byl člen anbu s ptačí maskou, kterou zdobil dlouhý zobák. Tím druhým byl k překvapení právě jeho sestra Mayumi. O té Itami moc dobře věděl, že umí citit chakru z lidí a tak to bylo jasné. Ti dva tu jsou teď proto, aby ho zneškodnili v případě, že se o cokoliv pokusí.* Pokud chces k hokagemu, tak půjdeme s dovolenim s tebou, * dodala Mayumi s jistými pochyby v tváři. Zřejmě by to nebylo úplně lehké, ale ač se zdála na první pohled milá, tak dokázala stejně jako její spolužačka z akademie zabíjet bez mrknutí oka a to i lidi blízké.* Dobře, *usmál se Itami čistě jen na rudookou dívenku. Členy Anbu jednotek z duše nenáviděl. Furt se tvářily tak důležitě a to ho naprosto vytáčelo. Točitou chodbou došli až ke dveřím od hlavní místnosti. Oba stáli za lékařem s jizvami na obličeji. Anbu dokonce uchopil rukou rukojeť meče a i když byla nervózita jasně cítit, tak Itami s naprostým klidem zaklepal na dveře a čekal, až ho muž uvnitř vyzve ke vstupu.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Tue Dec 28, 2021 1:10 pm
Yato Mori: *Stejně jako asi všichni stopaři v Konoze, kteří zrovna byli na svých hlídkovacích pozicích ucítil Itamiho chakru, která se ale vyjímala mezi ostatními. Byl ale klidný, nebyl v nijak extra velkém pozoru, protože věděl, že ostatní v pozoru jsou a kdyby se něco podělalo, tak svým podřízeným věří a i kdyby se něco podělalo napříč jejich elitním schopnostem, až pak by byl čas na Yatovu paniku. Pomalu ale jistě se blížili k jeho kanceláři, až nakonec odložil pero se zaklepáním a vyzval je všechny ke vstupu.* Vítejte. *Židli nabídl všem, zda to ale členové z ANBU jednotky přijmou, to už je na nich. Opřel se do svého křesla a podíval se s výdechem na Itamiho.* Tak, Itami...pověz mi, proč jsi sem dnes zavál? *Cítil z něj tu Temnou chakru. Sám se s ní ještě nesetkal, ale četl už pár hlášení z misí, kde se o něčem, co popisem odpovídá přesně teď Itamimu, píše. Dle jeho názoru muselo být Itamimu dost jasné, že Yato tak nějak tuší, proč tady dneska je a že mu jen dal šanci na to, aby mu řekl pravdu sám. Nebyla to zkouška, ale prostě takhle to dělal Yato vždy, čekal, zda se mu bude ěkdo vymlouvat a lhát, nebo přizná skutečnost a uvede vše na pravou míru.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Tue Dec 28, 2021 7:09 pm
*Itami se po vyzvání usadil na jednu z židliček. To samé udělala Mayumi, jen si hodila jednu nožku přes druhou a ruce dala do klína, jakoby se vůbec nic nedělo. Anbu narozdíl od nich zůstal stál za Itami a nic k celé situaci neříkal. Zřejmě šlo o nějakého velice svědomitého člena, který měl v hlavě vyryté, že je jeho práce ta nejdůležitější na světě.* No mám takové tušení, že asi všichni v této místnosti přinejmenším tušíme, proč tu teď takto sedíme, * pousmál se Itami a začal hrabat v pouzdru na zadku.* Pokračoval jsem v těch výzkumech ohledně Temné lékařské chakry. Jak jste si ostatně přál, * vysvětlil onen důvod, aby náhodou někdo nebyl na jiné vlně. Jeho pohyby zřejmě může v masce trochu znervóznily, jelikož si opět dal ruku na rukojeť meče na zádech. Obavy maličko ustaly, když v pouzdra modrovlásek vytáhl dva svitky.* Jeden je ten, který jste videl v té nemocnici a druhý jsem získal při pátrání, *ukázal prsem nejdříve na jeden pergamen poničený od vody a poté i na druhý. Ten byl jen sem tam natrhlý a bez jednoho z rohů. Poté by se pustil do vyprávění celé storky jenž se mu stala.(klidně můžu do PM poslat to rpg. Nebo zkráceně Itami sel do mesta nukeninu, tam mu nejaky chlapek poradil, kde najde info o TLCH, on tam šel, ziskal ten svitek od jedné babky a poté když ho chtěl ten chlápek okrást, tak na něj v úzkých nevědomky pouzil hada z temné chakry).* .... No a jelikož jsem to neměl od Vás tak úplně povolené, tak jdu teď pro nějaké rozhodnutí, jak s tím nakládat dál, * dodal na závěr. Popravdě byl dost zvědavý zda se mu budou členové Yamanaka klanu štourat v hlavě nebo zda skončí ve vězení nebo co vlastně bude. Minimálně se mu teď v hlavě promítala hromada scénářů a žádný z nich nebyl pozitivní. V myšlenkách tak klesala i šance na dobrý konec a to na svém ostrově měl Itami poměrně zářné vyhlídky.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sat Jan 01, 2022 8:34 pm
Yato Mori: *Nechal Itamiho, ať mu v klidu vysvětli, co přesně se stalo. Když vytahoval svitek, Yato se upřímně nebál, že by Itami něco zkusil. Znal ho a věřil tomu, že nic nebude zkoušet a i kdyby byl přeci jen natolik blbej začít bordel uprostřed vesnice, tak se nebál, že by ho nikdo nedokázal zpacifikovat během krátké chvíle, zaprvé díky rozložení členstva téhle místnosti, ale také díky faktu, že teď byli na pozoru snad všichni v budově a i jejím blízkém okolí.* To mi je velmi nepříjemná situace, naučit se používat něco, co bylo úkolem zkoumat. *Trochu si povzdechl. Přemýšlel nad tím, jak se člověk dokáže omylem naučit něco takového. Chápal, že o celé té schopnosti bude znát mnoho informací, vzhledem k jeho výzkumu, ale hádal, že pokušení si s tím hrát, když to člověk zkoumá je asi silné.* Než budeme dělat nějaké závěry, tak bych se tě rád zeptal, co s tím hodláš teď dělat ty. Respektive, co si myslíš, že by bylo v téhle situaci nejlepším řešením...pro nás všechny. *Propletl si prsty a byl poměrně zvědavý, jaká bude jeho odpověď. Zajímalo ho, jestli měl alespoň nějaký strach z toho, co udělal nebo jestli to celé bere úplně jinak.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Jan 02, 2022 7:10 pm
*Bohužel to není tak neobvyklé. Předpokladek zkoumání je pochopit danou věc do úplných detailů a když na to příjde, tak jsem velký detailista. Bez toho bych přeci jen nemohl zkoumat a objevovat věci na které ještě nikdo nepřišel. Ona temná technika, kterou jsem použil při osvobození se funguje na bázi jednoho ninjutsu klanu Dokuseu. Pod tím tlakem jsem musel udělat nějakou chybu, ke které mě vlastně celý výzkum vedl. Takže to vlastně byl i takový úspěch, * začal trošičku více objasňovat vědecké prostředí, jelikož mu přisel výraz druhého trošičku nedůvěřivý. Zlobit se za to na něho ale nemohl, jelikož byl jen neznalý situace. I tak k tomu přistupoval s úmyslem vše pochopit a pak teprve konat. Při tom výkladu byla paradoxně z dvojce anbu/Mayumi klidnější černovláska i přes výcvik speciálních jednotek. Zřejmě to ale bylo tím, že bratra znala celý život a stejně tak i jeho bojové schopnosti.* Tak já s tím plánuju dělat to, na čem jsme se domlouvali už tenkrát v té nemocnici, když jste mi povolil zahájit výzkum. Využít toho, že se mi otevřely další obzory k tomu, být nejlepším lékařem na světě. Zřejmě to je také jedna z mála možností, jak byt na vyšší úrovni nez "první."* vysvětlil, že jeho úmysly jsou vůči vesnici maximálně pozitivní. Alespoň tak ti vnímal právě v danou chvilí.* Kdybych měl potřebu být proti Konoze, tak tu teď nesedím nebo Vám neposílam informace a souhrny o mém výzkumu. Proto by pro nás všechny bylo nejlepší tuto skutečnost přejít a respektovat. Ve vězení Vám moc nových objevů nevymyslím,*pokrčil rameny a uvedl jednoduchý avšak poměrně pádný důvod. Ač tech informací zaslaných do Konohy byla polovina z toho všeho, tak to bylo stále něco,  čím se mohly ostatní vesnice jen zteží chlubit.* Doufám, že už jste viděl mojí tabulku prvků seřazenou podle protonového čísla, * řekl na závěr s úsměvem na tváři, aby odlehčil situaci v místnost. V tu chvíli jen letmo spatřil Mayumi, jak si musela rukou přejet po tváři a při tom řekla do dlaně cosi o tom, jaký je její bratr vůl.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Tue Jan 04, 2022 8:21 pm
Yato Mori: *Aby pravdu řekl, jeho první argument byl poměrně dost pádný. Yato ani nepochyboval o tom, že by to Itami dělal jaksi naschvál. Celou dobu tam v klidu seděl a poslouchal ho. To že šlo o úspěch byla taky pravda. To že tu techniku použil bylo důkazem toho, že chápe a rozumí tomu, na čem pracuje. To mu z jedné strany dělalo velkou radost. Nakonec ale překvapeně nadzvedl obočí a netrvalo moc dlouho, než se na Itamiho podíval poměrně nebezpečně. Vsadil by se, že by to mnohé mohlo vyděsit nebo dostat do nejistoty, protože co si budem, Yato se takto prezentuje jen velmi, ale velmi zřídka. A to jen kdžy ho něco opravdu naštvě a že má poměrně vysokou trpělivost. Co ho dostalo do tohoto stavu byl fakt, že tady určoval nejlepší závěry a ještě ten pohyb ramen. Jako kdyby měl celou tuhle situaci kompletně na háku. Takový krok od něj Yato teda upřímně nečekal. Jestli si jeho sestra mumlala, jaký to je vůl , tak jedině pádně. No a to, že pak začal řešit něco kompletně jiného, to už byla jen třešnička. Nahlas vydechl, zavřel oči a trochu se tím uklidnil.* Itami... *Řekl poměrně vážným a hlubokým tónem, jakým mluví, když má trochu nervy.* ...nemyslíš si, že chodíš po tenkém ledě. Měl jsem v plánu tě nechat odejít bez postihu. Celé to měla být jen jakási formalita, aby se neřeklo. Věřil jsem, že tě znám a že vím, že nemáš zlé úmysly. Ale asi podnikneme trochu jiné kroky. *Chvíli na něj jen tak koukal a klepal prsty do stolu, než mu řekl, co udělají.* Ty zkoumáš věci na svém ostrově, že? v té své osobní a soukromé laboratoři. Mám od tebe sice výsledky tvého výzkumu, ale tak je mnohem lepší vidět, z čeho čerpáš naživo, než z papíru. Uděláme si takový výlet. Doprovodím tě zpátky na ostrov, tam se podívám na tvůj veškerý výzkum. Ber to jako takovou inspekci. Na základě toho se rozhodnu, jestli tě na nějaký čas převelím do nemocnice, abys mohl plnit své ambice na nejlepšího lékaře, než tě zase pošlu zkoumat, nebo ne. Co na to říkáš? *Samozřejmě mu nedával na výběr. Bylo to jeho rozhodnutí, bylo to oznámení faktu, ale tak když je Itami tak rozmluvený, proč mu nedat možnost zareagovat. Všechno bude bráno v potaz při rozhodování se, jak se to vyvrbí. Zároveň ho ale i opravdu zajímal ten výzkum jako takový. Z těch zpráv ho to zaujalo, ale je pravdou, že je mnohem lepší to vidět naživo, než z papíru a používat jen představivost.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Wed Jan 05, 2022 1:01 pm
*Itami samozřejmě postřehl, že se jeho slova okolí nějak nepozdávají. Nemohl však přijít na to, proč to všechny tak zaskočilo. V jeho případě se nedokázal vžít do situace, kde se temné chakry a jeho všichni bojí. V jeho očích to byla jen další úžasná zajímavost, kterou by mohl zkoumat.* To je skvělé, že Vás zajímá má práce až v takové míře, * řekl s jistou dávkou nadšení, že by mohl s někým po těch letech něco sdílet a třeba si o tom i popovídat. Zároveň si nebyl jistý, zda tam potřebuje mít celý tým z Konohy plný neznalců.* Chápu, že si musíte informace prověřovat, ale byl bych rád, aby jste k té ispekci přistoupil s nějakou úctou. Nemám před Vámi co schovávat ale úplně by mi nedělalo radost, když se mi bude někdo hrabat v práci a nedejbože mi to tam rozhází. Vy by jste jakožto úřední činitel taky nebyl moc nadšený, když by se někdo pustil do Vašeho pracovního stolu a dokumentů v něm, * ač byl uvnitř velmi rozhořčený že nemá důveru své vesnice po tom, co všechno zjistil, tak se ke svému nadřízenému vyjádřil s klidem. Tušil, že by v jiné vesnici za tohle všechno třeba i získal nejedno ocenění, proto bral toto jako značně neuctivý krok, který by si pamatoval velice dlouho.* Kdy budete chtít vyrazit pane?*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Jan 09, 2022 12:26 pm
*Mezi Itamim a Hokagem došlo k jakémusi nedorozumění. Ani jeden z nich se nepochopil tak, jak by si oba přáli. Hokagemu vadil celý jeho přístup k tomuhle sezení, ne to, že se tu schopnost naučil. Šlo mu jen o to, aby ukázal trochu úcty a alespoň zahrál, že si je vědom, že udělal něco, co by se mohlo brát dost špatně, když už teda mají společnost. Hokage si nemohl sám podkopávat autoritu. Sdílel teď místnost ještě i se 2 ANBU a kdyby tady nad Itamim jen mávnul rukou, jaký příklad by to asi hodilo? Itamimu Yato naprosto důvěřoval. Četl jeho výzkum a ještě ho ani nestihl nijak pochválit za jeho další výzkumy, které byly průkopné ve světě vědy, ale tahle situace tenhle postup trochu zpomalila a to, že to má Itami celé a háku to brzdí trochu víc. Yato mu to celé vysvětlí, až budou o samotě.* Itami...trochu mě uráží, že si nemyslíš, že budu k cizímu výzkumu přistupovat s úctou. Přijde mi jen logické, abych si o všechno, co budu chtít vidět řekl a nezačal se ti hrabat v papírech jen tak bez toho, aniž bych věděl v čem se hrabu. A co se mého stolu týče, klidně se podívej. Všechno mám rozdělené, označené a uschované tak, aby to bylo naprosto blbuvzdorné a bordel se tady dá pak udělat jen opravdu naschvál. *Tak nějak mu chtěl objasnit, že pokud si člověk udělá ve věcech systém a pořádek, tak se nic takového omylem nemůže stát, jedině naschvál.* Vyrazit můžeme klidně hned. *Spodek stolu měl označený Hiraishin značkou, takže se kdykoliv mohl vrátit zpět do Konohy bez jakéhokoliv problému. Podíval se na ty dva ANBU.* S Itamim vyrazíme sami. Ještě nejsem tak starý, abych potřeboval hlídat. *Řekl na ANBU ale s úsměvem a přátelským tónem.* Takže si klidně můžete vzít zbytek dne volna. *Usmál se na ně. Bylo mu ale jasné, že minimálně ten druhý, co není Itamiho sestra je docela pedant a teď když má volno, tak je nejspíš bude sledovat, aby mohl kdykoliv zasáhnout v případě nouze, ale to rozhodnutí už je na něm.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Jan 09, 2022 3:51 pm
*Mayumi tedy u Anbu jednotek nebyla, avšak byla zrovna ve vesnici a její služba Konoze pro ní byla na prvním místě. Ostatně proto tu teď seděla jakožto pomyslná zadní vrátka pro kageho. I tak nepochybovala o tom, že by si v této situaci dokázala hkava vesnice poradit sama.* Tak tedy asi vyrazíme, * dodal Itami bez většího zdržování a začal se zvedat. Stejně tak se zvedla i Mayumi a pomalu se rozešla ke dveřím.* Já na váš rozkaz odcházím. Mějte se hezky, * dodala a bez většího otálení odešla z místnosti kamsi pryč. Anbu stále zůstával jako ocásek v místnosti a měl v plánu dvojci následovat skrytý ve stínech. Pokud by byl pan Hokage připravený, tak by se Itami vydal plnou rychlostí na cestu. I tak by zřejmě musel druhý lehce přibržďovat, pokud by se rovnou nerozhodl pro nějaké Hiraishin triky. Podle toho by se následně odvíjela i délka trasy.( Tu bych nejspíše skipl)
Po návratu na ostrov by Itami zavedl hlavu vesnice až ke své chatce.* Dáte si něco? * nabídl by nějaké základní občerstvení jako správný hostitel. Následné mozné přaní by samozřejmě ochotně splnil a poté se rozešel ke dveřím do sklepa, kde byla dílna a laboratoř.* Pojďte za mnou dolu, * otevřel dveře a po schodech postupoval kamsi do tmy. Mohlo to vypadat lehce strašidelně, alespoň do doby, než katonem zapálil světlo. Rozhodně to ale nebyl takový strašák, jako loutkařská dílna plná dřevěných postaviček a končetin.* Tak toto je má pracovna, * řekl, když vešel do laboratoře. Byl tu dřevěný pult s mikroskopy a různými zápiskami. Většinu stěn pokrývaly police plné svitků a různých spisů. V druhé části byla taková skromnější ošetřovna s velice podobným vybavením bezných pokojů v Konožské nemocnici. Celkově by se nedalo úplně říct, že tu bylo nějak uklizeno. Spíše takový ten bordel chlapa,  který žije osamotě a ví, kde se co nachází.* Takžeee... to máme výsledné zápisky výzkumů, * začal projíždět mezi svitky. Za pár desítek sekund měl na stolku vyskládanou šestici popsaných svitků.* Tady je to nejdůležitější. Podobné informace jsem odeslal i do Konohy. Klidně se posaďte a prolítněte to. Kdyby byly nějaké otázky, tak se je pokusím zodpovědět nebo i doplnit dalšími spisy, * dodal ochotně směrem ke svému zaměstnavateli a nabídl mu misto k sezení. Ten měl teď možnost nahlédnout do Genetiky a čtení genetického kódu, skladby DNA a RNA, syntézy bílkovin v těle, spisů o velikostí různých bakterií, virů a vnových délkách různého zářeni. Dále šlo o kopie informací ohledně Temné lékařské chakry, které dal v minulých odpisech hokagemu na stolek. Nakonec detailní popis částic a mikroprvků jako byla periodická tabulka prvků, složení nejznámějších molekul a základní složení atomu vyjímaje kvarků, na které Itami neměl dostatečnou technologii.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Thu Jan 13, 2022 5:36 pm
*Stalkování od jednotky ANBU tedy nijak neřešil. On Yato měl stejně v plánu se vrátit do kanceláře pomocí Hiraishinu, takže se ANBU jednotka akorát tak projde. Ale tak je to jeho věc. Pokud je chce sledovat ve svém osobním volnu, tak ať. Je dospělý a dokáže přemýšlet sám za sebe. Nakonec se tedy jen rozloučí s Mayumi a vydal se s Itamim na jeho ostrov. Když tam dorazili, tak si Yato nic nedal. Ani k pití ani k jídlu. Nebylo to, že by nechtěl jíst něco od Itamiho, ale vyloženě neměl žízeň a ani hlad. Musel ale říct, že to tady měl hezké. Takové útulné. Na to, že je to na ostrově, kde jinak nic extra není, tak bylo zajímavé vidět, že si něco takového vybavil a dost možná i vybudoval sám. Určitě to u Yata jen splnilo očekávání od Itamiho. Ten mu nakonec hodil pár svitků na stůl a tak Yato vůbec neváhal a pustil se do nich. Nečetl je úplně podrobně, ale ani je jen tak neprolétl. Chvilku to zabralo, sem tam se zeptal a nějaký případně doplňující dotaz a pak odložil poslední svitek.* Musím teda říct, Itami, že je opravdu neuvěřitelné, co jsi dokázal zjistit tady...uprostřed ničeho. Nepřemýšlel jsi někdy o tom, že by ses vrátil do Konohy a založil nějaký institut? Kde bys mohl pracovat společně s nejlepšími mozky Konohy a třeba i učit mladé nadějné vědce nebo lékaře? S těmihle podklady si nemyslím, že by byl problém překecat radu starších do zafinancování toho všeho. Vzhledem k tomu, že Konohu teď dost dobře financuje pánský podnik a destilérka, která vyváží do celého světa, máme rezerv dost. A do edukačního a výzkumného systému není nikdy škoda vrazit. *Nabídl mu docela zajímavou nabídku. Nicméně určitě pochopí, pokud to odmítne a bude se chtít držet ve stínech a ve svém vlastním klidu a jet si vlastním tempem. Nicméně tímto ale dostal zajímavý nápad.* A ještě bych chtěl probrat jednu věc. Upřímně? Je mi jedno, že jsi se naučil používat tu schopnost. Ať už to bylo omylem nebo naschvál. Věřím, že tě znám, vkládám do tebe svou důvěru a tak se nebojím, že bys dělal něco, co si nemyslíš, že bys zvládl. Máš proto úplně volnou ruku v tomhle směru. Jediné co mě naštvalo je, žes to bral na lehkou váhu. Víš jako...,,Tak jsem se to omylem naučil, pane bože...". Kdybych nad tím jen mávl rukou před tvojí sestrou a tím ANBU, tak bych si docela podkopal autoritu. Že mám všechno na šumáku. A to že ti to dovoluju není kvůli tomu, že mám na šumáku, to tak určitě neber. Je to právě kvůli tomu, že ti věřím. A popravdě mě i upřímně naštvalo, žes to bral tak, jako kdyby o nic nešlo. *Celé to říkal s klidem a opravdu upřímně. Itami byl pro Konohu a svět, ve kterém se pohyboval obrovským přínosem a tak nebyl důvod moc přemýšlet nad jeho akcemi.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Thu Jan 13, 2022 8:34 pm
*Lhal by, kdyby řekl, že si něco takového při svém fantazírování nepředstavoval, avšak rozhodně by nečekal, že to Hokage ocení až v takové míře. Bylo to něco, co by mu umožnilo dosáhnout plného potenciálu a realizovat ty nejbláznivější nápady. Jenže tu byl jeden zásadní problém. Neuměl pracovat v týmu a představa, že by do toho někdo z ostatních nedával maximum mu přišla dost odrazující.* Víte vážím si té nabídky, ale většina nejinteligentejších jedinců v Konoze jsou z klanu Nara. No a jak bych to řekl... Lidi z klanu Nara mají takovou dost flegmatickou a lenivou nálepku. Ve finále jsem možnost zkoumat dostal a prostředky si obstaral. Jsem teď v takové fázi, že mě limituje jen jediná věc a tím jsem já sám, * odpověděl zapřený rukama o stůl na kterém ležely spisy. Modrovlásek začal za ty roky zjišťovat, že lidské tělo má plno nedostatků a potřebuje čas pro své potřeby nebo rádo zapomíná. Zkrátka Itami pomalu dosahoval svých limitů a proto bylo momentálně nejdůležitější vymyslet řešení, jak tyto limity posunout. K tomu však peníze nestačily.* Myslím, že sestra tyto věci neřeší, dokud to neohrozí vesnici v jakémkoliv směru. Co se týče jednotek Anbu, tak budu upřímný.... Nemůžu je vystát a z duše je nenávidím. Ten styl jakým se prezentují mi leze krkem, *řekl mu svůj názor na Anbu, kterým se nijak netajil a to ani před nimi samotnými. Jedinou světlou vyjímkou byla v tomto případe pouze Maiy.* Šlo mi o to, aby jste případně ty silnější složky informoval o tom, že Temnou chakru ovládám dokud to nehoří. V moment, kdy mě do Konohy někdo povolá na důležitou operaci v nepřítomnosti první, tak si nemůžeme dovolit ztrácet čas tím, že na mě naskáčkou jednotky s tím, že chci vstoupit do nemocnime. Pokud by to tedy bylo možné nějak oznámit. Zároveň to ale nemusí vědět ti, co to vědět nepotřebují, *požádal druhého o to, proč vlastně přišel. Musel si být jistý, že budou na stejné vlně stále udržovat stejný poměr jako doposud.* Samozřejmě i chápu, že musíte jako autorita vystupovat a hovořit. Tímto se omlouvám, ale proště jsem si to neuvědomil. Pro mě to není něco nebezpečného. Já to beru jako poznání a informace, které mohu hromadit, *vysvětlil, že nešlo o cílenou provokaci a že k jeho zaměstnavateli stále chová po osobní stránce respekt. Takže to říkal v naprostém klidu, kdy se pokoušeli oba bavit s naprostou vážností a úctou k tomu druhému. Přeci jen sedící muž vedle něho činy utekl snad každému z vesnice a uznání lidu se kazdým rokem ve funkci prohlubovalo.* Pak tu mám vlastně ještě jednu drobnost, * začal hrabat ve spodní poličce, kde byly svitky neúhledně naházene.* Tady to je, * zfoukl z papíru prach.* Nákres chakrového modulu, který konkrétně slouží jako chakrový štít pro loutky. Ovšem přincip je takový, že dokáže rovnoměrněji a precizněji rozvádět chakru. Třeba by to mohlo k něčemu pomoct u lidí s menším nadání na ninjutsu, * položil ho před něj. Vlastně šlo jen o náčrt modulu tvořícího chakrovo pavoučí síť a vysvětlivky. Jak řekl modrovlásek... nešlo o nic převratného, avšak v rukách nekoho kreativního kdo si na to vyhradí čas by to mohlo někomu usnadnit život.* Klidně si ho nechte. Všechno mám v hlavě a více to nevyužiju.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Fri Jan 14, 2022 9:02 am
*Jen se nad tím, jak ho odmítl upřímně zasmál.* Nevím, jestli si to uvědomuješ, Itami, ale já sám jsem z klanu Nara. *Trochu si do něj šťouchnul, když Itami označil všechny z jeho klanu jako lenivce.* Samozřejmě si jen dělám legraci. Nijak mě to neurazilo. Sám se občas přistihnu, že mi chybí nějaký drive. Zase na druhou stranu, čím víc je člověk lenivý, tím jednodušší cestu se snaží najít. Podle mě je to úspěch v prokletí. Člověku se fakt nechce, ale když musí, udělá a jak nejrychleji může. A zároveň jsme chytří, takže se u nás ani nikdo nebojí, že by to bylo odfláknuté, nebo neúplné. Tím chci říct, že díky své vlastní zkušenosti vím, že je velmi výhodné na nejtěžší úkoly nabírat ty nejlenivější lidi, které znám. *Trochu mu objasnil celý jeho pohled na situaci. Jako člen klanu lenivců moc dobře věděl, o čem mluví.* Ale tak určitě tě nebudu do ničeho tlačit nebo tě tady nějak přesvědčovat. To jsem nezamýšlel. Jen jsem předložil návrh a byl jsem odmítnut. To nevadí. Stejně si udělám po svém. *Trochu šibalsky se zasmál. Celá tahle myšlenka v něm vytvořila nápad, který byl už teď přesvědčený, že udělá.* Jediné, co k tomu potřebuji je tvůj souhlas podělit se s tvými spisy o výzkumu s ostatními. Tím z toho udělat ne úplně veřejné, ale pro určitou skupinu lidí volně dostupné informace, ze kterých by mohli čerpat a pokračovat v tom, co děláš ty. Chápu, že rád pracuješ sám, proto si jeď tady svým vlastním tempem, lidi v Konoze taky půjdou svým vlastním tempem. Ty na něco přijdeš, pošleš nám to a my to započítáme do výzkumu. My na něco přijdeme, pošleme to tobě a budeme takhle pracovat společně, ale nezávazně na sobě. Ty budeš mít svůj klid a přitom budeš jakoby dělat v týmu, ale sám. *Ještě mu úplně neříkal úplně všechno, co měl v plánu, ale věřil, že ho to určitě překvapí a věřil, že mu to udělá radost. Na světě by se nenašla snad jediná osoba, které by to neudělalo radost. Ale tak možná se pletl, kdo ví. Nad jeho rýpnutím si do ANBU nijak nereagoval. Jen kývnul rameny. Neměl k tomu moc co říct. Byl to jeho názor a bylo na tom i spousta pravdivého.* Ne, teď už o nic nejde. Jen jsem ti chtěl sdělit svůj názor. Hoďme to za hlavu. A co se týče informování potřebných lidí, tak o to se neboj. To zařídím hned, jak se vrátím do vesnice. *Tak ho k tomu něco napadlo.* Vadilo by ti, kdybych si tohle místo označil, abych sem mohl když tak případně kdykoliv přijít bez potřeby cestovat? Čas je zrovna pro mě docela důležitou součástí, kterou si nemůžu dovolit plýtvat, ale tomu ty rozumíš. Neboj, nemám v plánu si to označit tady dole a najednou se objevit u tebe v pracovně. Klidně to může být někde venku, abych pak normálně zaklepal, jako kdybych přišel po vlastních. *Kdyby mu to dovolil, tak si to stejně neoznačí hned, ještě něco řeší, to by si označil až pak, než by odešel. Když mu Itami předal ten svitek, tak si ho v rychlosti projel a jen se usmál.* Určitě to předám těm nejchytřejším a nejlenivějším, které znám a oni z toho něco vykouzlí. Zároveň si udělám kopii a tu si nechám já, možná se nad tím pak někdy také zamyslím. *Jen se na něj usmál a svitek si schoval.* Ty nám poskytuješ tolik věcí, nechceš něco na oplátku ty? Já nevím, nějak zafinancovat, že by sis tady vybudoval trochu víc, než jen chatku? Případně čistě jen vyměnit staré vybavení za nové?
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Fri Jan 14, 2022 2:00 pm
*Itami si samozřejmě uvedomoval, že by mohl být Hokage také členem onoho klanu uživatelů stínových jutsu, avšak ta šance nebyla až tak velká. I tak se to teď povedlo.* No jak jsem říkal, členové klanu Nara jsou nejchytřejší z vesnice, * skepticky se pousmál a po čele mu stekla pomyslná kapička potu.*Ne že bych se o to nechtěl sobecky podělit, ale nějaké věci bych si nechar rádpro sebe. Ale výzkumgenetiky a DNA nebo tabulku prvků s nákresem stavby atomu asi klidně můžete využít pro vesnici,* trochu to orízl to co bylo před hokagem na stolku. *Označit? Cože to? * zamrkal nechápavě, jelikož o teleportační S+ technice nikdy neslyšel a tak se mu v hlavě vybavilo psí značkování. Bylo mu ale jasné, že o tomhle řeč nejspíše není a tak to víc nerozváděl a čekal na nějakou vysvětlivku.* Asi mi stačí, když mi pošlete ty objevy od vědců z Konohy. Třeba by tam bylo něco zajímavého ať už z běžného života nebo ze světa shinoby.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Fri Jan 14, 2022 2:09 pm
*Jen se trochu zasmál, když se Itami snažil zachránit to, co řekl o Yatově klanu. Yato si z toho ale nic nedělal. Znal svůj klan a jeho pověst moc dobře. Stejně jako u všech ostatních klanů, proto to nijak neřešil a jen nad tím mávl rukou.* Tak neříkám, že si udělám kopii slovo po slově ode všeho, co tady máš. Co uznáš za vhodné a co mi nabídneš, to vezmu. Samozřejmě budu rád, když toho bude co nejvíc, ale tak spokojím se i s málem. I to málo totiž znamená hodně. *Pak ho jen trochu zaskočila Itamiho otázka na to označkování. Popravdě to Yato bral jako svoji každodenní realitu, tak si ani moc neuvědomil, že to Itami třeba nemusí znát.* No víš, jak jsou ti členové z klanu Nara leniví... *Trochu se zasmál.* Ne, dělám si legraci. Je to S+ technika, která ti reálně dovoluje se teleportovat na místo, které sis označil pečetí. Jednu mám v kanceláři. Když mi dovolíš to nějak demonstrovat, klidně ti to předvedu, ale k tomu budu potřebovat si tady udělat tu značku někde. Jo a ta značka nikdy nezmizí, dokud se nějak vyloženě neodstraní. Jmenuje se to Hirashin no Jutsu. *Tak nějak mu letmo vysvětlil o co jde a jak se to jmenuje.* Opravdu? To jsi docela skromný, ale hádám, že cizí výzkum pro tebe může být hodnotnější, než jakákoliv částka. *Jen se nad tím pousmál.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Fri Jan 14, 2022 10:35 pm
*Tak všechny výzkumy máte v Konze poslané přes ptačí poštu. Pokud si to ale chcete přepsat Vy osobně, tak Vám klidně půjčím originály na přepsání. Pokud se umíte přemisťovat na značky, tak by to měla být otázka vteřin, * nabídl mu takovou maličkost. Věřil, že si přepíše jen to, co mu dovolil. Teď si však jeho pozornost získalo ono zajímavé jutsu. Znělo to, jako ty okna Maiy, jen nějaká vylepšená verze.* Možná bych se jednou ozval ohledně té techniky. Zní to jako hodně silné ninjutsu. Jinak mi asi nemusíte dělat žádnou laskavosti. Kdyztak by se ozval,* napadlo ho asi tak jediné, co by mu mohl druhý poskytnout. Pokud neměl náhodou ve skladu 100kusů katan pro plán s loutkami. Na ten prozatím neměl potřebné finance.*Jinak tu značku si můžete udělat pod rohoží u vchodu. Nebo *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Wed Jan 19, 2022 11:03 am
Ano, opravdu se jedná o otázku vteřin. Možná i méně. *Pak se jen pousmál, když Itami projevil další zájem o tu jeho techniku.* Jestli zrovna nebudu líný, tak tě to klidně naučím. *Zasmál se. Bylo příjemné si s někým zavtipkovat. Celý svůj čas trávil tím, že byl v kanceláři a snažil se, aby byl život v Konoze co nejlepší. Doma na něj nikdo nečekal, tak ani tam si moc nepokecal. Vlastně vždy řešil jen oficiální záležitosti. Tohle bylo na podobné vlně, ale bylo to přeci jen trochu jiné.* Určitě se ozvi. *Yato měl v hlavě už jakousi vizi, jak se mu odvděčit, ale jestli bude chtít i něco specifického, nebude mu dělat problém mu to přihodit k tomu. Přeci jen toho Itami pro Konohu udělal spoustu. Když mu nabídl vytvoření značky pod rohoží u vchodu, neváhal a postavil se. Mávnul na něj, aby ho následoval a když tam byl, udělal tu značku na místě, na kterém se dohodli.* Teď sleduj. *Hned jak to dořekl, tak Yatro prostě zmizel a objevil se u sebe v kanceláři, kde hledal něco, co by si mohl vzít jako důkaz, že byl opravdu ve své kanceláři. Vzal svoji skleničku, ve které měl nalité pití a pak se zase vrátil k Itamimu.* Docela užitečné, nemyslíš? *Ukázal mu skleničku a napil se z ní.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Wed Jan 19, 2022 8:51 pm
*Šli se spolu kouknout ven, aby Hokage ukázal Itamimu jedno ze svých kouzel.* Wow! * řekl s otevřenou pusou dokořan a rukama vířil prázdno před sebou, jestli nejde o nějaký podvod. Ne že by druhému nevěřil, ale něco takového si mohl člověk je ztěží představit. Důkazu se mu dostalo záhy v podobě skleničky, z které se muž následně i napil.* Tak to je teda něco! No je vidět, že Vás nejmenovali nejvyšším představitelem vesnice jen tak, * zazubil se a opět očekával nějakou poznámku ohledně lenosti.* Každopádně to je tedy asi vše. Co jste potřeboval předpokládám. Takže se rozloučíme nebo máte ještě něco na srdci? Musíme využít toho, že máme oba teď trochu času. I když s tím ninjutsu to všechno bude o trochu jednodušší, * založil si ruce na prsou a lehounce se pohupoval v na nožkách.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sat Jan 22, 2022 12:17 pm
*Jen se zasmál jeho překvapené reakci.* Jedna technika ještě nic neznamená, Itami. A navíc, už jsem tak dlouho "úředním pracovníkem" a nemám moc času na nějaký pohyb nebo trénink nebo tak, že už jsem vyšel ze cviku. Navíc už taky nejsem nejmladší. Určitě se najdou i jiní, kteří by si mě v souboji takzvaně "natřeli na chleba". *Mohl říct, že by mu natrhli prdel, ale to si jako hlava vesnice nemůže přeci dovolit, takhle mluvit. Navíc se na něj podíval tak, jako kdyby myslel zrovna jeho.* Ano, z mé strany je to vše. Díky moc za veškerou spolupráci. Já už teda poletím a nebudu tě dál rušit ve tvých průkopných výzkumech. *Jen se na něj usmál a nabídl mu potřesení rukou na rozloučení.* Měj se hezky Itami a zase někdy. *Nakonec jen ve mžiku vteřiny zmizel a objevil se ve své kanceláři, kde se zase vrhnul do papírování, ale hlavně do realizace toho nápadu, který dostal na tom ostrově.*
Espere Itami
Espere Itami
Poèet pøíspìvkù : 826
Join date : 20. 07. 20

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Jan 30, 2022 8:01 pm
*Vy samozřejmě taky, * rozloučil se Itami s druhým a popřál mu taktéž hezký zbytek dne. Po hokageho zmizení, které opět proběhlo takřka lusknutím prstů, se opět odebral k sobě domů. Spisy, které zůstaly ležet na stole opět uklidil na předešlé místo, aby si v tom neudělal nepořádek. Následně se přemístil do kuchyně, kde si začal dělat něco dobrého k jídlu. Po tom několikadenním cestování byl opravdu umavený a především vyhládlý. I proto s otevřenou náručí uvítal krásně teplé a plnohodnotné jídlo. S plným žaludkem by poté zakotvil na gauči, kde by si vyjímečně místo dalších výzkumů dopřál zaslouženého a klidného odpočinku.*

Konec RPG
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Thu Aug 18, 2022 11:22 am
*už ji to ani nepřijde jako domov. Tolik let mimo vesnici a nyní kráčí k jejím branám. Navíc ani nejde ve svém vzhledu, ale upraveném na obyčejnou ženu. Se sníženou a upravenou chakrou na nějakou random, kterou potkala po cestě. Vedle ní kráčí Aoda, který je jak u vytržení z toho, co vidí. Drží ho za ruku a jeho pohled litá sem a tam jak si prohlíží majestátnost hradeb vesnice. Skrz bránu zírá i do vesnice. Dochází k bráně a stráže od ní ji zastaví. Bordel v Kirigakure očividně aspoň trochu pozvedl pozornost i v ostatních vesnicích. Ač tak nevypadá, prokáže se, že je to ona. Heslem pro Oinini. Podívají se po sobě, ale musí mít nějaký důvod, proč jde takhle tak ji pustí. Ještě se jich zeptá, jestli je hlava na svém místě a oba jen přikývnou. Poděkuje jim a vydá se směrem k sídlu Hokageho. Stejně tak se prokáže i u sídla, než dojde ke dveřím Hokageho. Zlatíčko, počkej tady za dveřmi, já si tady něco vyřídím a pak pro tebe dojdu, ano? poví Aodovi. Ten stále s údivem v očích zkoumá okolí a jen přikývne. Postaví se ke stěně a stojí. Maxi pak zaklepe na dveře a počká na vyzvání a vstoupí. Dobrý den, Hokage-sama. Dlouho jsme se neviděli. pozdraví, když za sebou zavře dveře. Maiy Kaizo. nahlásí se ještě, protože má jiný vzhled, který Hokage nezná.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Aug 21, 2022 6:03 pm
Yato Mori: *Je ve své kanceláři a dělá si své. Situaci ve světě nejde brát na lehkou váhu, a tak má teď hromadu práce. Klasicky si pokuřuje a sem tam si cucne dobrého pití. Zrovna orazítkuje jeden papír, když v tom někdo zaklepe na dveře. Típne cigaretu v popelníku, skleničku schová za hromadu papírů, naposledy vydechne obláček kouře a vyzve danou osobu dále.* Dále. *Když Mayi vchází, zrovna odkládá dokončený spis na hromadu dalších papírů a mezitím si ji rychlým pohledem odshora dolů prohlédne. Tuhle osobu totiž nikdy neviděl. Ani podle chakry jí nepoznává.* Vítám vás. S čím mohu pomoci? *Mayi si mohla všimnout o několik vrásek na jeho tváři navíc a chraplavější hlas z cigaret. Moc zábavy tady člověk totiž nemá, proto pořád kouří a stres vráskám také nepomáhá. Mohl by vyhledat nějakou techniku a způsob, jak se omladit, ale usoudil, že na to je už moc starý.* Proč ta změna, Mayi? Je to trvalé, nebo jen nějaká maska? *Neměl potřebu nikoho podezřívat, že by využíval její jméno. Navíc, i kdyby to byla pravda, akorát by měl konečně možnost umřít jinak, než na stáří v téhle kanceláři.* Ale to je asi jedno, jak mohu pomoci?
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Sun Aug 21, 2022 9:39 pm
Pomoc by se hodila. usměje se a přejde kousek blíž. Zastaví se ve vzdálenosti, aby to nevypadalo, že chce ohrožovat. Poslední dobou je to tak časté, že.mi to už ani nepřijde. Jen to zruším. poví a její obličej se vrátí do normálu. Myslím, že je to už hrozně dávno, co jsme spolu měli jistou rozmluvu ohledně budoucnosti, vesnice, povinností a podobně. Tehdy jsem byla rozhodnutá, že děti neplánuji. Nastali ale jisté okolností nepředvídatelné, u kterých jsem myslela, že ani nebudu moct mít. No, skutečnost je taková, že za dveřmi je moje dítě. A při svém povolání nemohu mít prcka na krku. Nechci aby to vyznělo, že se ho vzdávám. Jen bych potřebovala, jestli by ho šlo zařadit tady ve vesnici na akademii. Ale mimo mé jméno, nějaká opatrovatelka a podobně. Nechci ho dávat ani ke svým rodičům. Ani nevím, jestli ještě žijí vlastně. Veškeré výdaje uhradím, ale než to bude bezpečné, aby byl mimo moje jméno. Je dost lidí, co mě nemusí pro to, co dělám, tak nechci, aby na tom trpělo moje dítě. spustí rovnou bez okolků. Vzhled Hokageho ji trochu zarazil, ale tak všichni stárnou. Ovšem co se Maiy týká, tak ta na to vůbec nevypadá, že by stárla. Je v podstatě stejná, když tu spolu mluvili naposledy. Porodila jsem ho i mimo vesnici, ale domov by měl mít zde. dodá a dívá se na něj pohledem, který u ní rozhodně nikdy neviděl. Je to pohled starostlivé matky.*
Sponsored content

Sídlo Hokage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Hokage

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru