Ulička Yuke

+6
Izumi
Sasumi Kanejo
Noctis Clive
Eren Maruboshi
Maiy Kaizo
Admin
10 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Ulička Yuke Empty Ulička Yuke

Mon Nov 18, 2019 7:19 pm
Převážně administrativní ulice, přilehlá k náměstí i Sídlu Hokage.
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Fri May 15, 2020 5:53 pm
MISE D
*Nový den nastal a Aya jako vždy si v pohodě spala do aleluja. V tom jak to tam chodilo opět do jejího pokoje vtrhla její mamka*BUDÍÍÍČEK! Jak dlouho ještě hodláš se válet.*Křikla jak tam její mamka vtrhla. Aya se jí tak lekla, že okamžitě byla vzhůru až až z toho spadla z postele*Au..Nojo však už jsem díky tobě vzhůru*Poškrábala se na hlavě a podívala se na svou mamku který mela zase svůj přísný výraz ve tváři. Okamžitě vyskočila na nohy.*Už už vstávám jen se upravím a hned půjdu zase plnit misi*Zmizela v koupelně a dělala svou ranní hygienu mezi tím její mamka odešla z jejího pokoje. Potom se Aya převlíkla z pyžama do oblečení co měla nachystané na židli. Ze stolu si vzala svou ochranou čelenku a zavázala si ji na pravé rameno. Z pokoje šla do kuchyně kde byla její mamka, ale už se uklidnila. Protože bylo dopoledne už chystala oběd a tak si Aya z ledničky vzala jogurt a ze šuplíku lžičku a snědla si ho ve stoje.  Když její mamka si na chvilku odběhla do špajzu tak si rychle připravila svačinu kterou si vezme sebou.  Potom si ještě zaběhla do svého pokoje pro tašku přes rameno kterou si zapomněla vedle stolu. V pokoji si vzala tašku přes rameno a rovnou si ji přes rameno hodila. V kuchyni si vzala krabičku se svačinou a flašku s pitím. * Tak já teda mizím*Mávla na mamku a vyrazila za Hokage, aby ji zadala nějakou misi. Doběhla do sídla a před dveřmi kanceláře se zastavila a zaklepala.*Vstupte*Ozvalo se a Aya otevřela dveře a při příchodu se uklonila.*Dobrý den Hokage-sama  chtěla bych misi*Jak to dořekla  Hokage vzala svitek kde měla napsané mise typu D a jednu vybrala pro Ayu.* V jedné restauraci  za chvilku bude oslava a potřebují tam pomoc. Bližší informace ti řeknou tam*Zadala jí misi a Aya přikývla hned do restaurace vyrazila. Za necelou hodinu tam má být oslava kulatin a nemají dost personálu,aby stačili obsluhovat. Během pár minut dorazil do  restaurace kde už to bylo uzavřený jen na tu oslavu a chystali se tam přípravy.*Dobrý den jsem Aya Katoru a jsem tu, abych vám pomohla*Řekla muži,kterého tam viděla a on na ni koukal.* To je dobře , když už jsi tady prosím tě dokonči přípravu a vyzdob to tady já zaběhnu do kuchyně dodělat občerstvení*Aya vyslechla instrukce a převzala za muže výzdobu. Muž šel do kuchyně kde byla mladá slečna a vařila na jídlo na přání hostů a oslavence. Aya za nějaký čas dodělala výzdobu a vběhla do kuchyně.* Výzdoba je hotová jak můžu ještě pomoci*Zeptala se a v tom jí muž dal táci s občerstvením do ruky* Tohle dej na stoly vše co tady vidíš připravený roznes na stoly aby to bylo přichystaný*Zadal další úkol Aye ta jen přikývla s prvními táci se rozešla ke stolům kde je položila. Asi na třikrát se otočila do kuchyně pro občerstvení, které rozložila po stolech. V tom ale ta necelá hodinka utekla a lidi se začali shromažďovat v restauraci.*Poď sem děvče*Mávl na Ayu a ta k němu přiběhla*Vypadá to, že to za chvilku vypukne ten největší šrumec*Vysvětlil Aye ta jen na sucho polkla. Za necelou hodinu už tam byli téměř všichni včetně oslavence. Muž dal jeden tác ze skleničkama pitím Aye a ta je začala roznášet. Všichni tam kolem nich kmitali a nebýt Ayi tak by to muž se slečnou moc nezvládali. Po nějaké době jeden z pozvaných dal znamení muži ten ukázal na Ayu,aby se připojila k nim do kuchyně.*Takže teď je na řadě dort. Opatrně ho všichni odneseme na velký stůl a když budou zpívat což asi budou máme se připojit*Zadal instrukce všem a zvedli velký tác na kterým byl dort. Pomalu vyšli z kuchyně a okamžitě všichni začali zpívat oslavenci a tak se i ti tři museli připojit. Když položili dort na stůl dozpívalo se a oslavenec sfoukl svíčky a pak všichni tleskali. *Oslavenec by měl nakrojit svůj dort jako první*Řekl muž a v kuchyni vzal nůž a podal ho staršímu pánovi,který byl oslavenec. Dorts byl nakrojený a pak se dalo všem. Ti lidé byli tak hodní ´, že nabídli kus i těm třem co je obsluhovali. Aye to nevadilo a tak si talířek který jí nabízeli s dortem vzala do kuchyně kde si ho snědla. Oslava se blížila ke konci a po rozbalení dárků se ještě chvíli bavilo. Když už někteří začali odcházet přišel muž k Aye*Už to tady zvládneme moc děkujeme za výpomoc moc si nám pomohla* Usmál se na ni.*To nestálo za řeč ráda sem vypomohla*Mávla nad tím rukou potom se se všemi rozloučila a šla říct Hokage, že mise byla splněna. Dostala svou odměnu za misi a šla domů*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sat May 23, 2020 12:30 am
KONEC RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sat May 23, 2020 12:43 am
*Aya si v klidu spala, protože venku bylo zataženo tak se spalo dobře. Žádné slunce takže žádný sluneční paprsky, který by ji probudili z jejich snů. Jak bylo zvykem její mamka přiletěla do jejího pokoje.*Jak dlouho ještě budeš spát?!Bude skoro deset hodin dopoledne a ty ještě chrápeš!*Začala křičet její mamka a Aya v tu ránu byla vzhůru.*C-co?*Řekla rozespale a podívala se na svojí mamku, která stála nad ní se založenýma rukama a přísně se na ni koukala.* Tak šup vstávat*Strhla z Ayi peřinu,aby jí tak přinutila vstát z postele.*Nojo nojo už vstávám*Řekla ještě rozespale a když její mamka nadzvedla jedno obočí okamžitě vystřelila z postele a letěla do koupelny, aby se dala do kupy. Když se její mamka přesvědčila, že už opravdu vstává odešla z jejího pokoje. Aya spáchala ranní hygienu a šla se převlíknout. Po převlečení si ještě učesala vlasy a šla do kuchyně kde její mamka už připravovala oběd. Věděla, že na snídani je už pozdě, ale něco menšího si vzala do ruky.* No půjdu ven myslím, že k večeru bych se mohla vrátit*Oznámila svý mamce a vyrazila do ulic. Neměla vymyšlený žádný plán jak dnešek stráví a tak se rozhodla zatím jen tak šmajdat po ulicích dokud jí něco nenapadne.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sat May 23, 2020 6:27 pm
*Maiy zrovna vyšla z budovy hokage. Byla nahlásit výsledek mise. Oblečena je ve svých už běžných šatech. (bez návleků na předloktích) Na rukách se jí tak lesknou tetování. Na levé má rodinné tetování hada na na pravé jedno Véčko, které značí její hodnost. přes rameno má přehozený toulec a v něm poslední dva šípy. Zbytek vystřílela na misi. Nad zadkem má vak s ostatním vybavením. Na čele má ochranou čelenku, která jí drží vlasy v obličeji na spáncích a tvářích. Na očích má tmavé sluneční brýle, které schovávají její Byakugan když ho aktivuje. Vracela se ulicemi do klanové oblasti, když se nejednou začala dívat do vaku, který si posunla kousek na stranu, aby tam viděla. Pamatovala si, že si tam strčila tyčinku a teď jí nemůže najít. Tak sakra. stěžuje si. Mezi věcmi jí tam nemůže nahrabat a takhle jí ani nevidí. KAšlu na to. Aktivuje Byakugan, aby se podívala do brašny. Chvíli na to zahlédne ve svém prostoru Ayu. Aniž by se na ní podívala, prudce se zasekne o jednu nohu a roztočí se pomalu kolem osy, kdy si přešlápne stranou, aby se s ní nesrazila. (jako Hinata, když na poslední chvíli uhýbala Nejimu. Pak se zastaví, deaktivuje Byakugan a podívá se konečně na dívku. Ah, promiň. Všimla jsem si tě na poslední chvíli. poví lehce se ukloní a zase se otočí, aby mohla pokračovat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sat May 23, 2020 8:56 pm
*Aya se jen tak potulovala po ulici v tom ji ladnou otočkou obešla jedna dívka*"To bylo úžasný jak se vyhla"*Pomyslela si,když se jí dívka omlouvala i když se nic nestalo.*To nic přece se nic nestalo*Pousmála se na dívku i když jí neviděla do očí, protože měla sluneční brýle.*Proč ty sluneční brýle dneska ani nepraží je pod mrakem*Pousmála se, ale nemyslela to nijak špatně vůbec jí tím nechtěla urazit.*Jmenuju se Aya Katoru vím, že se neznáme, ale nechtěla by si něco podniknout?*Zeptala se Aya dívky ještě než se rozešla dál tam kam měla namířeno.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sat May 23, 2020 9:16 pm
*Maiy se asi po dvou krocích zastaví a otočí. Proč? Mám citlivější oči na světlo, tak si je takhle chráním. poví a pokrčí rameny. Maiy Kaizo. dodá své jméno, když se jí dívka představí a nahodí si pořádně toulec, protože se jí při tom pohybu posunul. Zrovna jsem se vrátila z mise a chci si jít domů odložit věci, než půjdu něco podnikat. Co by si jinak mela v plánu podniknout? poví a naznačí rukou vedle sebe. Pak se vydá zase ulici dál. Dala jí najevo, aby se k ní připojila, zatim co zamíří domu. Cestou se staví ještě ve zbrojnici, aby si dokoupila šípy, které ji chybí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sat May 23, 2020 9:28 pm
Aha tak to chápu*Usmála se na Maiyo*Ráda tě poznávám Maiy*Dodala, když se jí představila*Ty si byla mimo vesnici?To se máš, že už plníš mise mimo vesnici já zatím dělám jen ty základní*Když jí Maiy naznačila, že se k ní může připojit tak se společně s Maiy rozešla ulicí*No úplný plán nemám už nějakou dobu tady tak bloudím a snažím se něco vymyslet, ale nic mě zatím nenapadlo*Pokrčila rameny cestou se ještě zastavily ve zbrojnici a Aya počkala venku na Maiy a pak pokračovaly dál v cestě.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sun May 24, 2020 10:39 am
Jo, je to přímo štěstí, že můžu chodit mimo vesnici. poví trochu ironicky. Nejspíš by to bylo fajn, ale chtělo by to nějaké lepší mise, než jaké dostává. Myslí si, že je její potenciál dosti nevyužitý. Pomalu se přiblíží k bráně, která je u vchodu do čtvrti Dokusei. Maiy se otočí na Ayu. Tady počkej, naši zrovna moc rádi nevidí, když se lidé z jiných klanů toulají po naší čtvrti. poví a pak projde branou. Pozdraví stařešiny, kteří bydlí hned na kraji a jednou jí pomohli, když byla dost zraněná z tréninku. Dorazí domu a odloží si toulec s lukem a šípy. Nechá si část vybavení, které má ve vaku a trochu se opláchne. Papadne sendvič, který najde v lednici a vezme ještě jeden pro Ayu. Přidá si do vaku dvě plechovky limonády a zase odejde z domu. Vrací se zpět k bráně, kde jí nechala. Tak co, už jsi něco vymyslela? zeptá se jí a podává jí sendvič. Mě něco napadlo, tak jenom jestli nemáš zajímavější nápad.dodá a vyčkává.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sun May 24, 2020 11:12 am
*V jejím hlase poznala ironii, když jí odpověděla, že ona má to štěstí chodit mimo vesnici a jen se strmě usmála. Mezi tím už dorazily ke čtvrti Dokusei a jen přikývla na to, že počká před branou jejího klanu. Když Maiy zmizela za branou čtvrti jejího klanu Aya zkusila ještě vymyslet plán co by mohli podniknout. Trénink nepřipadal v úvahu, když se teď Maiy vrátila z mise a je těší se na chvilku klidu. Aya tak silně přemýšlela až se jí málem kouřilo z hlavy. Za chvilku se už vracela Maiy zpět a Aya stále nevěděla co by mohly dělat.*Jé díky za sendvič. No bohužel mě nic nenapadlo*Poškrábala se na zátylku*Co tebe napadlo*Zvědavě se Maiy zeptala.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sun May 24, 2020 12:11 pm
No dobrá, potřebovala bych pomoct s tréninkem. Jsem ve fázi, kdy sama sobě nepomůžu a potřebuju někoho dalšího, kdo by byl ochotný věnovat svůj čas a pomoct mi. poví a hodí si do pusy poslední sousto sendviče. Pak sáhne do vaku pro plechovky s limonádou a jednu podá Aye. Co ty na to? dodá, když dožvýjá*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sun May 24, 2020 5:39 pm
*Aya poslouchala Maiyu ohledně jejího návrhu. Trochu jí to překvapilo myslela si, že bude chtít si oddechnout po misi. Když snědla poslední sousto sendviče co jí přinesla pak jí Maiy podala plechovku limonády.*No mě to vadit nebude jen nevím jestli ti budu nápomocná v tréninku*Podrbala se na zátylku a otevřela plechovku a pořádně se napila.*Ale jinak ten nápad se mi líbí*Dodala po prvním loku limonády.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sun May 24, 2020 7:12 pm
*lehce přikývne. Dobrá, už najdu způsob, jak bys mi mohla pomoci. Neměli bychom jít do přímé konfrontace, pokud nebudeš chtít pak trénovat taky. poví a napije se ze své limonády. Na to se vydá k tréninkové oblasti, která je obklopena hustším lesem. Během cesty přemýšlí a popíjí svoji limonádu. Takže jsi už dokončila akademii a plníš mise geninů jo? zeptá se mimoděk, aby udržovala nějakou stálou komunikaci. Sáhne si po chvíli do vaku a zkontroluje si ještě jednou, co tam má. Pak přikývne. Už jsem na to přišla. vytáhne z vaku deset kunaiů a jejich oky protáhne kus drátu, aby drželi lépe pohromadě. To kolo jí pak podá. Tady by to mohlo stačit. Vem si ty kunaie. Já si tady sednu a počkám. Ty zatím půjdeš a rozmístíš je kolem mě do vzdálenosti maximálně 500 metrů v různých směrech. Napiš si, nebo si pamatuj, kam je dáváš, aby sis to potom
mohla zkontrolovat.
poví a sedne si na zem do tureckého sedu. Zavře oči a položí si ruce na kolena. Má teď chvíli času, kdy může meditovat a soustředit svoji chakru.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sun May 24, 2020 9:07 pm
No moje taijutsu není zrovna dobré, ale nejdřív se zaměříme na tebe*Pousměje se a dobije svojí limonádu a prázdnou plechovku vyhodí do nejbližšího koše. Společně s Mayi jde k tréninkové oblasti.*No celkem nedávno jsem se stala geninem*Přikývla na její otázku, že plní základní mise potom koukala co dělá. Vzala si od Maiy kunaie s prostrčeným drátem skrz oka a přikývla. Nechápala sice proč je má rozmístit do 500metrů kolem ní, ale šla to udělat. První dala 100metrů západně,druhý 150metrů severozápadně,třetí 200metrů severně,čtvrtý 300metrů severojižně,pátý 360metrů jihovýchodně,šestý 400metrů jižně,sedmý 420metrů východně, osmý 460metrů jihozápadně, devátý 500metrů severovýchodně a poslední desátý někam do prostřed asi 250 metrů do prostoru. Vždycky když jeden kunai zapíchla do země tak v kapse našla kus papíru a tužku a zapisovala si pozice kunaiů. Když všechny umístila vrátila se k Maiy, která seděla v tureckém sedu a soustředila se.* Tak jo hotovo všechny sem umístila*Oznámila Maiy a byla zvědavá co se bude dít dál.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sun May 24, 2020 11:36 pm
*sedí na místě upadá do svých myšlenek. Dlouho nemluvila s bratrem. Vlastně od toho jejich incidentu. Doma také už pořádně nebýval. Asi se v ní zklamal. To Maiy moc neřeší nakonec. Byla to jeho volba. Když se Aya vrátí, podívá se na oblohu, aby si určila pozici slunce. Přes mraky sice není vidět, ale v oblasti, ke se nachází jsou mraky předci jen světlejší. Pak zase sklopí hlavu. Dobrá, připrav se. Možná tě to bude mázt, ale nediv se. Pokud možno, jestli je máš napsané, zapamatuj si je a ten papír zmuchlej. Bylo by to pak k ničemu. poví a počká, až tak Aya udělá. Sice by viděla i skrz tu kuličku papíru, ale hůře se jí to bude číst. Když se bude soustředit na kunaie, nebude mít šanci to přečíst. Jakmile tak udělá, aktivuje Byakugan. Pořád se dívá kousek před sebe, ale Byakuganem prohlíží okolí až do maximální vzdálenosti.460 metrů Jihozápad, 250 metrů západ (řekněme kdesi v prostoru), 100 metrů západ, 150 metrů severozápad, 200 metrů sever, 300 metrů sever, 420 metrů východ, 360 metrů jihovýchod, 400 metrů jih a... a... Mayi se pohledem rozhlíží na všechny strany. Nemůže najít ten desátý. Je si ale stoprocentně jistá, kde bude. položí ruce na zem a lehce se na nich nadzvedne, aby se trochu pootočila. Až na samotné hranici ho nakonec najde. 500 metrů severovýchod. dodá nakonec. Deaktivuje Byakugan a podívá se skrz brýle na Ayu, aby viděla její reakci. Určitě se nad tou reakcí pousměje.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Mon May 25, 2020 2:22 pm
*Když ji Maiy řekla, aby si ty napsané souřadnice zapamatovala a papír zmuchlala. Aya nechápala proč to má udělat, ale vzala papír a ještě jednou si je v duchu přečetla a zapamatovala. Potom ten papír pořádně zmuchlala a strčila do kapsy u kalhot. Pak na Maiy kývla, že tak učinila a Aya jen sledovala co bude Maiy dělat. Když začala diktovat pozice kunaiů vykulila oči. *J-jo všech deset správně, ale jak je to možný*Úplně jí to vyrazilo dech jak je Maiy našla vůbec nechápala jak je to vůbec možný.*Úžasný, ale nechápu jak?Proč*Úplně se mezi řečí zadrhávala jak byla samým úžasem bez sebe tohle ještě nezažila.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Mon May 25, 2020 11:44 pm
*Mayi se pomalu postaví a protáhne se. Jak bych ti to řekla. Mam lepší vnímání. Ale tenhle styl tréninku, nemohu dělat sama, protože bych věděla, kam co dávám, tudíž to pak ztrácí význam. Ale ten poslední mi dal trochu zabrat, to je pravda. poví a přemýšlí nad ním. Očividně se té slabiny nezbaví ani častým tréninkem. Bude se muset naučit s ní pracovat a zajistit jiný způsob, jak tu slabinu vyřešit. Teď to ale asi nemá cenu řešit. Dobrá, jdeme je posbírat. poví a vydá se rovnou za sebe, k tomu nejvzdálenějšímu a pak o něj pokračuje k dalším. Když některý náhodou nemůže najít, tak si pomůže Byakuganem, protože se předci jen přesouvá a nepamatuje si přesně, kde byli. Vrátí se s kunaii zpět na místo, kde začali a vezme si i kunaie od Ayi. Jestli chceš, mohu teď pomoci já tobě s tréninkem. Máš výhodu v tom, že na mě můžeš jít naplno svým Taijutsu. Dalece tě přesahuji. poví aniž by v tom byl náznak vychloubání, prostě jí zděluje fakt. I si prohlédla její chakrovou zásobu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Tue May 26, 2020 10:32 pm
To úžasný takový vnímání*Řekla s upřímným obdivem je to první člověk, kterého zná s takovým vnímáním.*Jasný no. To sice jo ten poslední ti řekla o něco déle než ostatní, ale i tak je to obdivuhodný*Řekla s úsměvem a na to, že půjdou posbírat ty kunaie přikývla a šla druhým směrem než šla Maiy. Když pobrala zbytek co tam byl tak se vrátila zpět na místo kde byly a kunaie vrátila Maiy.*Pokud by se ti chtělo pomoci slabému geninovi, ale docela by s emi to hodilo, protože neznám nikoho zběhlýho v taijutsu*Řekla velmi upřímně a na to jak řekla, že jí dalece přesahuje to ani nevnímala a ani to nebrala tak, že by se vychloubala. Sama Aya věděla, že je slabá a taijutsu jí moc nejde.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Wed May 27, 2020 9:55 pm
To je to nejmenší. poví, zatímco uklidí kunaie do vaku. Než se pustí do tréninku, trochu si zahřeje a protáhne tělo, několika cviky. Jde o trénink, tak proč by se měla kvůli tomu přepínat a riskovat, že si natáhne sval. To si může nechat až na později, až se dostane do nějakého boje. Protahni se trochu. Bude to pak míň bolet. Až budeš připravena kdykoliv zaútoč. poví, zatím co je v podřepu s jednou nohou do strany, aby.si protáhla vnitřní stranu stehen.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Thu May 28, 2020 6:13 pm
Dobře*Přikývla a začala se stejně jako Maiy protahovat. Trochu pokukovala jak se Maiy protahovala a cviky od ní kopírovala,protože je v tom sběhlá tak ví jak se protáhnout.Když si pořádně protáhla celé tělo tak se postavila do svého postoje.*Tak já teda jdu*Chvilku počkala, když viděla, že si Maiy protahuje vnitřní stranu stehen. Po chvilce se rozeběhla proti Maiy udělá otočku a kopem ji míří na břicho(Konoha Senpū).Pokud by se to nepovedlo s čím Aya tak trochu počítala byla připravená na Maiy protiútok.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sat May 30, 2020 9:01 am
*dokončila protahování a Aya na ní zaútočila. Útok z otočky jí dost prodlouží dobu útoku a Myia má tak dost času se rozhodnout, jak jí opětovat. Rozhodne se nakonec vyskočit a skrčit nohy, přičemž útok Ayi projde pod ní. Oplácí jí kopem ze vzduchu do zad, když klesá k zemi. Nemá to takovou sílu, jako kdyby stála na zemi a dala jí přímí kop z opory, ale mělo by to stačit na její rozhození. Jakmile dopadne, zaujme pozici s levou nohou nakročenou před sebe, levá dlaň směřující směrem k Aye a natažená ruka a druhá u pasu s dlaní lehce směřovanou k zemi. Jakmile se zase Aya začne přibližovat, bude její údery odrážet dlaněmi a sama takto i útočit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Wed Jun 03, 2020 6:54 pm
*Aya projela pod Maiy, protože Mayi se tomu lehce vyhla nohou. I když Aya byla připravená na to, že Maiy udělá protiútok tak její kop ze vzduchu do zad jí překvapil, že nestačila ani zareagovat. Nemá ještě žádné zkušenosti z bojů takže pro ní bude překvapením asi skoro všechno. Kop od Mayi nebyl tak silný,aby se Aya nedokázala postavit znovu na nohy, když se zvedla ze země viděla Maiy její postoj k boji takový ještě neviděla(ještě s nikým nebojovala neviděla žádný styl postoje xD). Protože se řeklo,že tohle bude trénink v taijutsu Aya se musí zdržet od toho,aby použila ninjutsu,které do teď trénovala. Rozeběhla se proti Maiy, která její pěstní útoky odrážela dlaněmi. Pop pár takových úderech se Aya najednou skrčila a chtěla podkopnout Maiy nohy(Konoha Reppū).*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Fri Jun 05, 2020 1:19 pm
*užitím stylu, kdy ji odráží pouze dlaněmi a jimi i útočí má jistotu, že ji nijak vážně neublíží. Mohla by, kdyby použila chakru, ale nemá potřebu. Takhle ji to stačí. Nakonec se jí pokusí podrazit nohy a tak jejího útoku využije ve svůj prospěch. Nechá se na oko srazit jejím kopem, ale přetočí se tak kolem osy, která je vedena přibližně v oblasti jejího pupíku. Dopadne na ruce ze kterých se otočí a pokračuje v přesunu do strany. Jakmile dopadne na nohy, vyrazí kupředu. Pravou dlaní u těla pak vymrští kupředu, jakmile je v kolizní vzdálenosti, aby jí mohla udeřit na hruď. Rychlostí jde na plno, dává do toho ale poloviční sílu pouze.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Tue Jun 09, 2020 9:32 pm
*Když Aya podrazí Maiy nohy aspoň to tak vypadalo, ale pak přeskočila. Aya sledovala Maiy co dělá , nejradši by použila i ninjutsu, ale tohle byl trénink v taijutsu. Maiy vyrazila proti ní byla rychlá takže Aya svou rychlostí nemohla udělat úhybný manévr a tak dostala zásah do hrudi.*Ouu*Vydechla po tom zásahu a udělala pár kroků vzad.*Jsi vážně dobrá*Vydechla upřímně k Maiy popadla zpět svůj dech a znovu vyrazila přímo k Maiy. Začala dávat údery pěstí a kopů který střídala. Nevěděla jestli se jí vůbec podaří Maiy aspoň trochu zasáhnout, ale zkoušela to pořád dál.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Mon Jun 22, 2020 10:47 pm
Děkuji, taky nejsi nejhorší. poví a začne odrážet její údery. U toho couvá a nechává jí útočit naplno, aby si to mohla pořádně vyzkoušet. Asi nemohla najít pro svoji úroveň lepšího soupeře pro trénink taijutsu. Pro Maiy to je takové zahřátí. Rozhodně jí to ale baví. Když se setká s více styly, bude na boje lépe připravena. Po chvíli naznačí úder levou dlaní, ale v zápětí se skrčí a udeří druhou dlaní opět do její hrudi a pošle jí zase kousek zpátky. Narovná se a trochu se uvolní. Jestli chceš, můžeš použít i Ninjutsu. Vadit mi to nebude. poví a usměje se. Je zvědavá, jestli je v ninjutsu třeba lepší, než v taijutsu. Rozhodně ti ale nebudu usnadňovat jeho použítí. dodá ještě.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Wed Jul 01, 2020 5:46 pm
*Aya se pousmála když se dozvěděla, že není v tom úplně nejhorší. Jak na ni útočila svými údery tak couvá, ale i tak Ayu nechávála útočit naplno jak právě dělala. Po chvilce, ale naznačila to že udeří levou dlaní a tak na to chtěla reagovat. Pro její překvapení bylo to, že Maiy nezaútočila dlaní kterou naznačila, ale druhou rukou takže nestačila udělat protiútok a tak jí poslala zase o kousek dál.*Ne to je dobrý chci trénovat taijutsu*Pousmála se sice by možná měla více šancí kdyby používala i ninjutsu, ale to prostě Aya nechtěla.Sáhla po jednom shurikenu a hodila ho po Mayi, ale nemířila přímo na ní spíš za ní na odvedení pozornosti a pak naní zamířila kopem(Dainamikku Entroii) potom v záloze měla další útok a to, že by se skrčila a použila Konoha Reppu.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Wed Jul 01, 2020 6:44 pm
No jak myslíš, pokrčí rameny. . Čeká tedy, co vymýšlí dál. Sleduje její Shuriken, i dráhu letu. Ta je pár čísel od její hlavy, přesto se po něm ale otočí, jestli nemá náhodou na sobě drát. Samozřejmě že vidí, že žádný nemá, ale je zvědavá co vymyslela. Pomocí aktivního Byakuganu vidí její pohyb a pokus o kop do hlavy. Aniž by se na ní podívala, nastaví jí ruku do dráhy nohy a tu chytí. Jestli se bude chtít skrčit i nadále, nebo jinak pokračovat v útoku, následuje jí a podívá se na ní, až při druhém útoku. Taky dobrý pokus. poví s úsměvem. Začne se pomalu roztáčet a pustí jí ve chvíli, kdy vypustí první chakru. Vytvořenou rotující kopulí chakry ji tak odhodí pryč.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Wed Jul 01, 2020 10:25 pm
*Její hozený shuriken na odvedení pozornosti zabral tak jak chtěla i když si prvně moc nemyslela, že se za ním Mayi otočí. Když, ale se otočila za tím shurikenem hned použila Dainamikku Entori, ale netušila, že i tak jí vidí a tak Maiy chytila její nohu.*Ehh?*Vydechla a jak s ní začala točit a po chvíli jí pustila Aya se snažila srovnat tak,aby si moc nenatloukla. Nějakým zázračným způsobem se jí povedlo v letu se srovnat a dopadnout na zem oběma nohama. Trochu začínala pociťovat únavu moc nečekala, že pro plné využití taijutsu je takový nápor na tělo a ještě ke všemu když Aya je teprve v tom taijutsu začátečník. Začala trochu se vydýchávat a popadnout dech*Co myslíš jak si zatím vedu na začátečníka v taijutsu* Optala se mezi tím co se vydýchávala.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sun Jul 26, 2020 10:40 pm
Není to nejhorší. Poví Maiy po tom, co se dala Aya dohromady. Lehce se protáhla v zádech a zaklonila. Chceš ještě pokračovat, nebo si dát oraz? vidí její srdce, jak pumpuje tu krev jako o závod. Deaktivuje Byakugan a trochu se uvolní. Dáme si voraz. Potřebuješ ho. poví nakonec a dojde si sednou na pařez. Vytáhne si z vaku láhev s vodou a napije se. Pak podá láhev i Aye, pokud si bude chtít dát trochu vody.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sun Aug 02, 2020 4:50 pm
Díky*Pousmála se Aya, která už pobrala dech chtěla pokračovat v tréninku, ale to už Maiy navrhla odpočinek.*Ale já ještě můžu*Odhodlaně se na Maiy podívala, ale ta nakonec řekla, že to potřebuje a to měla nejspíš pravdu.* No tak dobře*Nakonec Aya souhlasně přikývl hlavou a došla k Maiy, která jí nabídla láhev s vodou.*Díky*Řekla po tom co se Aya pořádně napila a Maiy vrátila láhev s vodou. Aya se posadila na zem a trochu vydechla.*Možná sem udělala nepatrný pokrok v taijustu*Začala přemýšlet, ale neuvědomila si, že to řekla nahlas.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Mon Aug 03, 2020 4:32 pm
*poté, co deaktivovala byakugan si sundala brýle, zavřela oči a lehce si je prsty promnula. Dost je teď používala a tak jí i trochu boleli. Potřebuje jim dát na chvíli oraz a nechat je odpočinout. Opět si nasadí brýle přes stále zavřené brýle. Musíš sama na sobě pociťovat, jestli se zlepšuješ. Jestli je tvůj úder silnější nebo rychlejší. Hlavně překonávat sama sebe. Každý má svůj vlastní styl a je lepší si najít svůj, který ti půjde dobře. Sice jsem tě trochu šetřila, ale nejsem pro tebe rovnocenný protivník. Pokud budeš mít silnějšího protivníka, lépe se budeš zdokonalovat a učit se. odpoví na její otázku, kterou si spíše myslela jen pro sebe jako myšlenku. Pokud budeš chtít, mohu ti s tréninkem do budoucna pomáhat. navrhne jí možnost a dívá se před sebe, ačkoliv má oči zavřené.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Mon Aug 03, 2020 10:31 pm
Hum jasně překonávat sama sebe*Poslouchala rady od Maiy byla ráda, že si s ní zatrénovala i když je úplně mimo její ligu, ale Aya to něco dalo.*To bych byla ráda*Přijala její nabídku pomoci do budoucna. *Hele jsi v pohodě? Já jen že sis tak promnula oči*Zeptala se Maiy a starostlivě se na ni podívala i když měla Maiy zavřené oči. Pokud by jí něco bylo ráda by jí pomohla aspoň do nemocnice. *
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Tue Aug 04, 2020 10:46 pm
Dobrá, když budu mít volno, tak si tě najdu a zajdeme sem. Ať se trochu protáhneme. poví Maiy a teď už na ní natočí hlavu a otevře pod brýlemi oči. Jak jsem říkala, mam citlivější zrak a koukání mě dost bolí. Proto nosím brýle. Mám většinou zavřené oči tak aby to lidi nemátlo, když tak chodím. vymyslí si rychle něco, aby jí nemusela říkat pravdu. Nikdo nebyl ještě tolik zvědavý, aby es na to vyptával, tak jí to trochu zaskočilo, ale zahraje to takto do autu. Mám to už od mala. dodá jen a pokrčí rameny. Jestli máš zájem, můžeme pokračovat. poví a vstane. Oklepe si oblečení a protáhne si záda, když se předkloní a dotkne dlaněmi země.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Wed Aug 05, 2020 10:51 pm
Tak paráda *Zaradovala se Aya, když jí Maiy řekla, že jí občas pomůže s tréninkem. *Hmm aha tak to jo*Přikývla ji na odpovědi ohledně jejího zraku. I když to moc nevypadalo Aya byla poměrně zvědavá ať se jedná o velkou či malou věc. *No snad bych mohla pokračovat trochu sem si odpočinula *Pousmála se a vstala a jak to dělala Maiy tak se stejně protáhla.*Myslím, že bych ještě chvilku zvládla *Pousmála se na Maiy. *
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sun Aug 09, 2020 5:17 pm
Dobrá, tak jdeme na to. poví Maiy a jesště si protáhne ruce. Pak se postaví kousek od Ayi a vyčkává na její útok. momentálně má Byakugan deaktivovaný, tak na ní kouká jen skrze brýle vlastníma očima. Mohla by jí trochu naladit tím, že půjde na ní lehčeji a nebude jí tak tvrdě odrážet její útoky. Po misi je ještě trochu unavená, ale tak vyspat se půjde potom. Teď to chce trochu toho protažení těla.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Tue Aug 11, 2020 8:31 pm
*Aya se ještě trochu protáhla a když viděla, že i Maiy je připravená tak se rozeběhla proti ní. Jak byla u ní začala s údery pěstmi myslela si, že když jí zaměstná ruce mohla by jí podkosit nohy. Ve chvíli kdy se jí zdálo, že dobrá chvíle se skrčila a snažile Maiy podkosit nohy(Konoha Reppu). Pokud by se Maiy povedlo vyhnout Aya by z otočky mířila kopem do jejího břicha(Konoha Senpu).*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Wed Aug 26, 2020 6:48 pm
*pomocí dlaní blokuje údery Ayi. Maiy má takové tušení, že jí zase bude chtít útočit na nohy a tak čeká. Jakmile začne s pohybem níž, chytne její poslední úder, přidá druhou ruku za loket a otočí se na patě zády k ní. Tím pohybem si jí dostane kousek vedle sebe, zadkem ji nadrazí a prudkým pohybem jí za tu ruku hodí směrem vpřed, aby dopadla na záda. NA nic nečeká a hned pokračuje. Vyrazí k ní a nadskočí. Zvedne nohu nad sebe a pustí do ní chakru. Dává jí dost času, aby zmizela, protože pak udeří patou do místa, kde měla ještě před chvíli Aya hlavu. Díky technice Tsuten Kyaku se od místa dopadu roztahuje do kruhu prasklina, jak zvýšila svoji sílu úderu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Sat Sep 05, 2020 6:31 pm
*Jak Aya dávala pdery Maiy ta je zdárně blokovala jako vždycky, ale i tak se Aya nevzdávala. Když jí Maiy při posledním úderu chytla a prudkým pohybem hodila vpřed snažila se v letu udělat salto, aby dopadla normálně na nohy. To, ale Maiy na nic nečekala už byla nad ní a měla v plánu udeřit patou. Aya tušila, že to nebude nic dobrýho a tak odskočila od toho místa aby se tomu úderu vyhla. Potom se hned rozeběhla zpátky k Maiy a začala s údery dlaní,pěstmi nebo kolenem(Rakanken)*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Tue Oct 27, 2020 4:03 pm
Oprava
*Jak Aya dávala pdery Maiy ta je zdárně blokovala jako vždycky, ale i tak se Aya nevzdávala. Když jí Maiy při posledním úderu chytla a prudkým pohybem hodila vpřed snažila se v letu udělat salto, aby dopadla normálně na nohy. To, ale Maiy na nic nečekala už byla nad ní a měla v plánu udeřit patou. Aya tušila, že to nebude nic dobrýho a tak odskočila od toho místa aby se tomu úderu vyhla. Potom se hned rozeběhla zpátky k Maiy a kopem jí mířila na břicho(Konoha Senpū) potom kdyby to bylo možný jí chtěla podkopnout nohy(Konoha Konoha Reppū)*
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Tue Oct 27, 2020 4:48 pm
----Ukončeno----
Sponsored content

Ulička Yuke Empty Re: Ulička Yuke

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru