Park Senju

+9
Batsu
kiasagi
Sasumi Kanejo
Espere Itami
Eren Maruboshi
Maiy Kaizo
Rias Gremory
Tsuki Yagami
Admin
13 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Park Senju Empty Park Senju

Mon Nov 18, 2019 8:03 pm
Park vystaveny právě na počest Prvního Hokage, který Konohu vytvořil.
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 7:23 pm
*Dnešním dnem měl Rogue volno a tak se rozhodl zajít do parku bez nějakého cíle. Chtěl to nechat náhodě. Když byl doma vzal si své veškeré vybaví což činí kunaie a shurikeny ,které měl v pouzdru na noze a na zadku. Dále se oblékl do svého oblečení a šel už směrem do parku. odkaz * "Dneska je krásně slunečno s pár mráčky na nebi a je všude krásná zeleň..." *Prochází se už parkem ,ale najednou uviděl krásné místo kousek od stromu. Rogue tam hned zamířil a lehnul si do trávy a začal pozorovat nebe jak tam plují mraky a díky tomu jeho veškeré myšlenky odplouvají s mrakem* "Nádherné to pozorovat"
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 7:39 pm
Kaori Nero (NPC)
*Kaori si konečne užívala svoje voľno. Nedávno sa v Iwagakure stala chuuninom, takže sa misie na ňu valili zo strany na stranu. Dnes bol konečne pokojný deň a chcela ho stráviť niekde v prírode, mimo rodinu. Sama. Nachádzala sa pod jednou rozkvitnutou sakurou s ružovými okvetnými lístkami. Chrbtom sa opierala o jej kmeň a pospevovala si nejakú melódiu. Hlavou kývala zo strany na stranu a pohadzovala tak svojimi zrzavými vlasmi, ktoré boli v silnom kontraste so zeleňou v okolí. Prostredníkom ľavej ruky si popravila svoje okuliare a po chvíľke pospevovania, sa postavila spod stromu. Urobila od neho pár krokov a bolo vidieť, že sa na jej boku hojdala pochva na katanu. Katanu vytiahla a okamžite ňou sekla do prázdna. Nasledovali ďalšie rýchle sečné útoky do vzduchu. Pritom sa hýbala ako tanečníčka. Mala len deväť rokov, ale už mala pohyb skúseného samuraja.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 7:52 pm
*Jak Rogue ležel koukal se neustále na mraky,ale trochu vnímal i své okolí. Kdyby se náhodou mělo něco stát. Koukal jak mraky plují, vánek se zastavuje o jeho tělo a najednou slyší pohyb.* "Pohyb?! Co to může být. Že by nějaké zvíře" *Rogue se odprostí od svých myšlenek a mraků a sedne si... Začal koukat kolem sebe a najednou jsi všiml dívky možná holčičky jak poskakuje pod krásně rozkvetlou sakurou. Její vlasy bylo první čeho by si každý všiml. Chvíli jsem jí pozoroval a všiml jsem si ,že má u pasu dokonce katanu.* "Tak to je zvláštní, že by nějaký shinobi ba samuraj toho jsem ještě nikdy neviděl. Chtěl bych se s nějakým potkat a zjistit jak to u nich chodí" *Chvílí jí ještě pozoroval jak jenom hopká a pak vytáhla katanu a začala s ní sekat do prázdna . Dost velkou rychlostí ,že bych se s ní nechtěl dostat do křížku. Rogue se rozhodl, že se zkusí jít seznámit. Zvedl se a šel k dívce,která mávala mečem. Nijak ji nevyrušoval prostě k ní přišel a počkal až bude mít v sekání do prázdna nějakou menší chvíli ,kde bude přemýšlet do jaké strany sekne teď a pak na ní spustí* Působivé práce s mečem. Jak se jmenuješ. Pokud se mohu ptát *S úsměvem na tváři* odkaz
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 8:09 pm
Kaori Nero (NPC)
*Kaori kašľala na nejaké svoje okolie. Nebezpečenstvo jej v dedine nehrozilo. Určite nie od nejakého nepriateľa. Jedine, že by sa nejaký blázon z dediny pokúsil na ňu zaútočiť. A to by ho, sakra, vyšlo draho! Preto jej aj bol jedno nejaký chlapec ležiaci v tráve. Všimla si ho už predtým, keď mala pauzu, ale nevenovala mu svoju pozornosť. Nepredstavoval nebezpečenstvo, neotravoval ju. Jej pozornosť si nezaslúžil. Niekoľko minút švihala a sekala katanou, zdokonaľujúc sa v umení, ktoré si zvolila ako svoje primárne. Kenjutsu bolo to, v čom vynikala. Ani Taijutsu nebola výnimka. S chakrovými technikami to už bolo horšie. Konečne si dávala pauzu. Nebola ani zadýchaná, lebo jej výdrž dosahovala piatich bodov. Na chuunina extrém. V ruke držala svoju katanu a zohýbala sa pre fľašku s vodou, aby dodržiavala pitný režim. Ten bol veľmi dôležitý. Keby toho chlapca predtým nevidela, ako sa k nej blíži, tak by mu katanu jediným prudkým pohybom pristavila pri krku. Našťastie ho videla,* Moje meno je Kaori. A ty si?.. *obrátila sa na chlapca a napila sa z fľaše. Katanu vôbec neschovávala do puzdra. Neustále ju držala vo svojej voľnej ruke. Keď dopila, pokračovala,* Potrebuješ niečo?
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 8:16 pm
*Jak jsem k ní šel dávala si pauzu tak pak nemusel ani čekat a rovnou se ptal.. Co ho spíše těšilo bylo,že odpovídala bez zbytečných okecávek okolo a rovnou odpověděla to se mu na ní libílo.* "V celku pěkné jméno" Ahoj, Mé jméno je Rogue. Máš v celku pěkný meč a jak jsem viděl umíš s ním zacházet. Kde ses to vše naučila *Stál proti Kaori ,ale nic nedělal* Co kdybychom se posadili a popovídali si. "Snad nebude nějaký buran, který tady teď bude dělat bordel"
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 8:31 pm
Kaori Nero (NPC)
Teší ma Rogue.. *natiahla ku chlapcovi svoju ruku, aby si s ním potriasla. Veď to bola slušnosť, nie? A ona bola slušne vychovaná. Zámerne sa chlapcovi nepozerala do očí, až do doby, keď mu podala ruku. Či ju pridal, alebo nie. Bolo na ňom. Ak ju prijal, po krátkej chvíľke mu ju pustila. Ak ju neprijal, stiahla svoju ruku k boku. Jej pohľad mohol niekoho vystrašiť. Pochádzala z klanu Dokusei a vďaka hadej DNA, ktorá jej v žilách kolovala, mala aj hadie oči. Keby tak vedel, že aj jej jazyk bol čiastočne hadí a niektoré časti jej pokožky mali na sebe hadie šupiny. Tie ale mala skryté pod svojim oblečením. Jediným poznávacím znakom boli tie jej oči. A bledá pokožka, ktorá ale nebola pri zrzkách taká nevídaná. Tvár mala poznačenú maličkými pehami. Ak sa jej chlapec nepreľakol, rukou mu pokynula, aby sa posadil. Ona medzitým vložila plynulým pohybom katanu do puzdra a posadila sa na svoje nohy oproti chlapcovi. Prostredníkom si zase napravila okuliare,* Moja matka ma to všetko naučila.. Nie je to fascinujúce umenie? *Kaori sa zabodla svojimi hadími očami do chlapcovej tváre. Nechcela ho nimi vystrašiť.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 8:45 pm
*Než si Rogue sedl Kaori podala abychom si potřásli rukou* "Jsem to ,ale nevychovaneec , Taak teď jsem to podělal" *Hned jak podala ruku. Rogue jí také podal ruku,aby co nejméně čekala a nevypadalo to trapně.Všiml se ,že se snaží něco schovat. Když se na ní nenápadně fakt prostě normálně okukoval zjistil ,že má světlejší pokožku kůže,ale to nebylo nic divného přece jenom existuje v Konoze klan Dokusei,který je na člověk s míchaný s hadí DNA...* "Noo jasnéé nejspíš to bude taky jeden z členů tohoto klanu. Jen tito členové mají hadí oči.. A já jsem její oči ještě neviděl" *Jak se Roguovi objevila tahle myšlenka musel to zjistit... Jak se Rogue posadil pozoroval Kaori jak uklízí katanu a v ten moment jsi všiml...* "Jak jsem si myslel ,přece jenom je má" To tvá matka musela být opravdu dobrá že. Kenjutsu si mi opravdu líbí,ale bohužel ho neumím moc ovládat pouze základní pohyby a ani to není nic extra. Oproti mně jsi vážně dobrá. *Snažil se nahodit přátelskou atmosféru* Pokud se můžu zeptat. Bydlíš tady v Konoze nebo jsi nějak přišla. *Dále sedí na zemi a pouze si povídá a naopak taky poslouchá*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 9:01 pm
Kaori Nero (NPC)
*Urobila si pohodlie, katanu nechala v puzdre visiac na svojom boku naľavo, keďže bola praváčka. Chlapec nereagoval nijak prehnane na jej zvláštne oči, takže ich ďalej nemala v pláne skrývať a udržiavala s chlapcom normálny očný kontakt,* Ešte stále je dobrá. Dokonca učí mladších a menej skúsených ninjov v umení Kenjutsu.. Takže neučila len mňa.. *Kaori na tvári vyčarovala úsmev. Bola na svoju matku pyšná. A na otca tiež..* Nikdy nie je neskoro začať viac trénovať. Len tréningom sa človek stane silnejším. Ak by si trénoval pravidelne, čoskoro by si videl pokrok.. A kto viem, možno jedného dňa by si bol lepší než ja.. *Kaori mu venovala ďalší úsmev..* Oh.. Áno, Konoha je moja rodná dedina. Matka pochádza z nejakej malej dediny mimo veľkých zemí.. Otec je priamo z Konohy, z klanu Dokusei, to si si už musel domyslieť.. *opäť si popravila okuliare, čím dávala najavo, že tým myslela svoje oči..* Čo ty Rogue?.. V čom si dobrý ty?..
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 9:45 pm
*Všiml jsi ,že Kaori se konečně uvolnila a vypadala jako by už začala věřit.* Tak to je od ní opravdu hezké ,že předává zkušenosti dál. Máš opravdu dobrosrdečnou mamku. *Usmál se na ní ,když se taky usmála.* "Určitě je má opravdu v lásce" To s tebou určitě souhlasím,ale když na to má daný člověk talent tak se mi nikdy nemužeš rovnat. Ale mužeš se snažit a určitě budeš aspoň dobrý... *Potom co řekla ,že je jeho táta z Konohy jsem se začal více zajímat* Takže,jsi dokonce z této vesnice. Tak to je super to bychom se mohli častěji vídat no ne *Zeptal se s takovým upřímním úsměvem na tváři v doufajíc ,že odpoví kladně* A jinak ano, došlo mi ,že jsi z toho hadího klanu. Ale co nesoudím lidi podle vzhledu. Přece jenom není to vše... *Kaori zaskočila Rogua otázkou v čem je dobrý* "V čem jsem dobrý noo .. V čem.. Tak sakra v čem.. Nejspíš to bude Ninjutsu"
Noo abych pravdu řekl nejsem nijak moc v nečem dobrý.. Jsem prostě celkem normalní. Nebo si tak aspoň příjdu. Ale nejspíš to bdeu ninjutsu to ovládám asi ze všecho nejlíp.
*Koukl se z trochou hanby mimo , jako by se aktualně před Kaori ztrapnil*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 9:58 pm
Hej.. Hoci moja mamka nepochádza z Konohy, veľmi rýchlo sa tu usadila a s otcom založila rodinu.. Konožania ju prijali medzi seba bez problémov, a keďže sa stala súčasťou dediny, kde nie len ona vychováva svoje deti, tak chce, aby sme boli všetci v bezpečí. A tak predáva svoje skúsenosti ďalej, aby aj ďalšie generácie mohli chrániť svojich najbližších.. *mimovoľne sa pritom sama pre seba pousmiala, ale chlapec mohol ten úsmev vidieť tiež. Chcela byť ako mama.. Pomáhať tých, ktorí to potrebujú, chrániť ich.. Ale zároveň chcela byť aj ako otec - dobrodruh cestujúci po svete.. Ešte netušila, ako tieto dve veci skĺbiť dokopy..* Aj človeka s talentom môžeš poraziť. Hovorí sa, že tí, čo majú na niečo talent, tak ho väčšinou necibria až tak veľmi. Česť výnimkám. A tak sa im môžeš tvrdým tréningom vyrovnať.. *Kaori sa nahla trochu dozadu celým svojim trupom, ale jednou rukou sa zaprela do zeme. Druhou si poklepkávala po stehne a neustále sledovala chlapca, sem-tam uhnúc pohľadom k zemi, k svojej ruke, či len tak do strany,* Mnoho ľudí sa ma bojí. Keby však vedeli, že oči nie sú jediná moja zvláštnosť.. *Kaori sa na perách objavil malý tajomný úsmev. Viac neprezrádzala..* Každý sme v niečom dobrý, každý máme na niečo talent.. Časom to zistíš.. Ja mám trebárs veľké medzery práve v Ninjutsu, ktoré ide zase tebe.. *natiahla sa ku svojmu batohu a vytiahla nejaké malé papieriky,* Už vieš, akú máš elementárnu chakru?
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 06, 2020 10:00 pm
Kaori Nero (NPC)
Tsuki Yagami napsal:Hej.. Hoci moja mamka nepochádza z Konohy, veľmi rýchlo sa tu usadila a s otcom založila rodinu.. Konožania ju prijali medzi seba bez problémov, a keďže sa stala súčasťou dediny, kde nie len ona vychováva svoje deti, tak chce, aby sme boli všetci v bezpečí. A tak predáva svoje skúsenosti ďalej, aby aj ďalšie generácie mohli chrániť svojich najbližších.. *mimovoľne sa pritom sama pre seba pousmiala, ale chlapec mohol ten úsmev vidieť tiež. Chcela byť ako mama.. Pomáhať tých, ktorí to potrebujú, chrániť ich.. Ale zároveň chcela byť aj ako otec - dobrodruh cestujúci po svete.. Ešte netušila, ako tieto dve veci skĺbiť dokopy..* Aj človeka s talentom môžeš poraziť. Hovorí sa, že tí, čo majú na niečo talent, tak ho väčšinou necibria až tak veľmi. Česť výnimkám. A tak sa im môžeš tvrdým tréningom vyrovnať.. *Kaori sa nahla trochu dozadu celým svojim trupom, ale jednou rukou sa zaprela do zeme. Druhou si poklepkávala po stehne a neustále sledovala chlapca, sem-tam uhnúc pohľadom k zemi, k svojej ruke, či len tak do strany,* Mnoho ľudí sa ma bojí. Keby však vedeli, že oči nie sú jediná moja zvláštnosť.. *Kaori sa na perách objavil malý tajomný úsmev. Viac neprezrádzala..* Každý sme v niečom dobrý, každý máme na niečo talent.. Časom to zistíš.. Ja mám trebárs veľké medzery práve v Ninjutsu, ktoré ide zase tebe.. *natiahla sa ku svojmu batohu a vytiahla nejaké malé papieriky,* Už vieš, akú máš elementárnu chakru?
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Sat Mar 07, 2020 10:19 am
Jak už jsem říkal to je od ní šlechetné a opravdu hezké. A zároveň je hezké ,že se někdo kdo ani nepatřil do konohy se snaží o její bezpečí *Lehce se pousmál* Samozřejmě teď už jsem patří co. *Rogue se opřel o ruce a poslouchal co mu Kaori říkala* "Nejspíš má pravdu"Asi jo máš pravdu ,když si jdeš za svým cílem tak se ti splní. *Vzal si to co řekla k srdci. Poté znovu začla mluvit o tom,že se ejí mnoho lidí bojí kvůli jejímu vzhledu* Mě moc na vzhledu nesejde .Není to vše přece *Valení už bylo dost a tak se rozhodl si sednou a koukat tak nějak normálně na Kaori.* Přesně tak každý je dobrý na něco jiného,ale taky nejsem nijak dobrý v ninjutsu takže bych to moc nebral. Ale i tak děkuji *Koukal se na Kaori co dělá a všiml si ,že tahá papírky ,který měl i sensei na akademii ale nikdo si to nešel vyzkoušet* Popravdě ani nevím co mám ještě za elementy..Jediné co vím jsou obyčejná jutsu, mé klanové jutsu *To ,že je i nositelem KG radši neříkal,přece jenom ani jí moc nezná tak se nemusí hned vykecávat* Takže pokud chceš rád se stanu objetí a zkusím si to *Nahodil úsměv a čelal co se bude dít*(Odkaz na úsměv)
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Sat Mar 07, 2020 12:02 pm
Kaori Nero (NPC)
Dobre, tak vydrž, skúsime to.. *Kaori sa ešte raz nahla ku svojmu batohu a začala tam ľavou rukou šmátrať, aby zase vytiahla fľašku s vodou. Pri celom tomto procese si musela druhou rukou, v ktorej držala elementárne papieriky, zastrčiť a popraviť svoje okuliare. Vypadala skôr ako nejaká knihomolka, než kunoichi. Fľašu nahmatala a ihneď si z nej odpila. Natiahla ruku s fľašou aj ku chlapcovi a ponúkla mu ju. Jej nevadilo piť po druhých, ale záležalo od chlapca, či jemu áno, alebo nie..* Mimochodom, ty už vieš, z ktorého som klanu. A ty si...? *celkom ju to zaujímalo a taktiež chcela, aby si boli kvit. Veď on vie, z ktorého klanu pochádzala ona. Či už chlapec prijal, alebo neprijal fľašu s vodou, tak si už voľnou rukou (kde predtým držala fľašu, ktorú buď podala chlapcovi, alebo odložila vedľa batohu) zastrčila pár zblúdilých prameňov vlasov za uško. Druhou podala chlapcovi jeden elementárny papierik..* Musíš do toho vložiť trochu svojej chakry.. Takto.. *Kaori si v ruke nechala jeden z papierikov. Malo ho medzi prstami, ktorými do neho vložila trochu svojej chakry. Papierik sa najprv skrčil vplyvom Raitonovej chakry.. Potom zvlhol vplyvom Suitonu. Takže Kaori ovládala element Raitonu a Suitonu. Pritom mrkla svojimi hadími očami smerom ku chlapcovi. Čakala, čo za elementy bude mať on.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 13, 2020 8:52 am
*Jak seděl tak Tsuki začal hrabat v tašce a vytáhla papírky* "Tak tohle jsou ty papírky" *Tsuki také z tašky vytáhla flašku s pitím. Rogue měl také trochu žízen a tak byl rád ,že mu Tsuki nabídla. Vůbec mu nevadilo ,že by měl pít po někom. Pití bylo krásně studené a to bylo pravdu osvěžující.* Mockrát děkuju. Bylo to opravdu osvěžující *Potom přišla otázka na jeho klan.* "Nemám co skrývat přece jenom také mi ho řekla" Tak já jsem z klanu Yamanaka. Také to je jeden z klanu z konohy *Poté jí podal flašku ,aby jí Tsuki mohla uklidit. A hned mu podala elementární papírek. Rogue si ho vzal,ale čekal co bude dál. Tsuki mu ukázala ,že do toho musí pustit trochu své chakry a papírek se zmuchlal a pak se rozmočil....* "Hustýý zajímá mě co mám já" Takže pouze jenom kousek chakry jo. *Rogue už držel papírek a prostě poslechl Tsuki vložil kousek chakry do papírku ,který se nejprve rozmočil* "AAaaa ,takže suiton. Nádhera" *Ale papírek pokračoval dál a zkameněl a bohužel se rozsypal.* "Že by doton..Ale papírek je fuč" Supeer takže mám Suiton a Doton, ale je mi líto papírku promiň *Rogue se cítil provinile ,že zníčil papírek. Teda spíš se proměnil v prach*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 13, 2020 1:11 pm
Kaori Nero (NPC)
*Vzala si naspäť fľašku a uložila ju bokom ku batohu,* Úprimne, o klane Yamanaka toho neviem moc, spíš teda vôbec nič.. *trochu priblblo sa pousmiala. Cítila sa mierne trápne, takpovediac. No čo, nezaujímala sa príliš o klany, ich históriu a podobne. Venovala sa svojmu rozvoju. A to hlavne v Kenjutsu..* Ak budeš chcieť, môžeš mi o vašom klane porozprávať. Ale nechám to na tebe.. *chlapec si vzal papierik z jej rúk a ona ho nedočkavo pozorovala. Keď doňho vložil svoju chakru, papierik navlhol, čo znamenalo, že vlastní element Suiton, ale papierik nakoniec ešte aj akoby skamenej a rozdrolil sa na malé čiastočky prachu,* Pravda.. Suiton a Doton. S tým sa dá pracovať, *venovala chlapcovi úsmev, ale jej hadie oči smerovali k rozdrolenému papierku, z ktorého už papier nebol..* To nevadí, k tomu tie papierky sú určené, no nie? Poslúžil dobre.. *vstala pomaly zo sedu a vzpriamila sa, natiahnúc pritom svoje ruky nad hlavu. Katana jej visela na boku v puzdre. Vrhla na chlapca svoj pohľad..* Chceš ukázať nejakú suitonovú techniku?
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Sun Mar 15, 2020 4:19 pm
*Poté co se Kaori přiznala,že o mém klanu neví absolutně nic tak se Rogue rozhodl jí to trochu objasnit* Tak tedy něco málo ke klanu. AŤ si nepřipadám jako bych ti něco dlužil. Jedná o klan,který má techniky spojené s myslí. Jedná se spíše o techniky přenosu mysli.. Je to trochu složitější na vysvětlení ,ale jako základ by to mohlo stačit ne. *Usměje se na Kaori. Poté co Kaori sledovala jak Rogue dopadl . Vypadlo z ní ,že element suiton také ovládá a tak by mu něco mohla ukázat. Jediné co Rogue umí jsou pouze základní techniky a pak jedna z jeho Kekkei Genkai a jednu klanovou..* "Své KG nebudu ukazovat. Přece jenom nikdo to ještě neviděl. Zatím to pouze trénuju na Chunniské zkoušky" Takže máš také suiton . Asi máš pravdu . Tak ti chci alespoň poděkovat za to ,že jsi je objetovala pro moje zjištění podstaty chakry. *Skoro až zaláskovaně se koukl na Kaori přičemž už se dál ptala na další dotazy.* Pokud ti to nebude vadit rád se kouknu na nějkaké techniky Suitonu. *Sedl si do tureckého sedu a pozorně sledoval co Kaori hodlá předvést*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Mon Mar 16, 2020 9:09 pm
Kaori Nero (NPC)
Eee, to si vôbec nemusel vysvetľovať. Ja som tou mojou poznámkou nemyslela to, že by si mi mal niečo dlžiť.. *Kaori trochu spanikárila, lebo jej vlastne povedal, ako fungujú techniky jeho klanu. Respektíve na akom princípe pracujú. Ale tak dobre vedieť, nie že nie. Pokývala súhlasne hlavou na to, že má aj ona Suiton..* To nestojí ani za poďakovanie. Na to by si prišiel aj bez mojej pomoci. Možno dokonca aj sám.. *Kaori mu venovala milý a povzbudivý úsmev. Potom však k nemu natiahla svoju ruku, aby mu pomohla vstať - pokiaľ ju teda prijme.* Ak chceš vidieť nejaké Suitonové techniky, budeme sa musieť presunúť niekde k vode.. Mohla by som aj tu, ale.. Nechcem ničiť tú peknú flóru v parku.. *voľnou rukou si popravila okuliare a ešte stále naťahovala k chlapcovi svoju ruku. Bolo na ňom, či ju prijme, alebo nie.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Thu Mar 19, 2020 9:15 am
No co se dá dělat. Aspoň toho zase trošku víš o původních klanech listové. "Začal přemýšlet. Ale nic duléžitého přece stejně neřekl. Vše tohle se dá zjistit pokud by člověk chtěl. Jsou to dostupné informace o klanech. Jen tak si to sám v hlavě kontroloval. A zatím ani žádná klanová tajemství sám neznal tak nebylo co říct" Poděkování mě nic nestojí a díky tobě to vím rychleji. Takže přece jenom trochu slušnosti nikdy nikoho nezabila. *Pousmál se na Kaori, který mi pak podala ruku abych se zvedl. Ruku jsem přijal spíše ze zdvořilosti než ,že by mě musela vážně zvedat.* "Začíná se mi líbit. Možná bychom mohli být dobrý kamarádi." *Jak jsem se postavil. Začala ,že musíme jít někam kde je více vody.* "To dává celkem smysl. Čím blíž budeme vodě tak bude technika jednoduší na vytvoření." Dobře tak můžeme vyrazit. A ty víš kam bys chtěla jít. Řeka či Rybník. Můžu nás tam zavést pokud nevíš *Pokud neví. Rogue vyrazí na cestu a zavede jí k tomu co si vybrala a preferovala .... Pokud ví tak jí nechá vést*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Thu Mar 19, 2020 11:18 pm
Kaori Nero (NPC)
*Chlapec prijal jej ruku, a tak sa trochu zaprela, aby ho postavila. Šlo to ľahšie, než očakávala, pretože v podstate chlapec nepotrebovala žiadnu pomoc od nej, ale ona to urobila tak nejak spontánne a automaticky..* Vlastne máš úplnú pravdu a tvoje slová majú logiku.. Poďakovanie fakt nič nestojí a niektorí by sa to mohli naučiť.. Presne ako hovoríš - slušnosť by nikoho nezabila.. *Kaori venovala chlapcovi svoj úsmev a odtrhla od neho svoje hadie oči. Pozrela nimi niekde do diaľky,* Ah? No, viem, kam by sme mohli ísť, ale nechám sa zaviesť tebou. Možno to bude miesto, kde som ešte nebola.. *teraz na Rogua na okamih mrkla, ale hneď sa zamerala pohľadom zase pred seba. Keď sa Rogue rozišiel, šla za ním, katana sa jej hojdala na boju v puzdre. A ešte predtým si, samozrejme, vzala svoj batoh so sebou, hodiac si ho na svoje ramená. Po nejakej dobe - ktorá nebola skutočne dlhá - sa dostali k rybníčku. Kaori nestrácala čas. Hodila batoh zo svojich ramien na zem vedľa chlapca. Rybník nebol príliš veľký, takže ostala stáť na brehu, urobila ručné pečate a použila techniku ​SUITON: DAIBAKURYUU NO JUTSU, ktorou rozpohybovala vodnú hladinu do akéhosi víru..* ​SUITON: DAIBAKURYUU NO JUTSU.. A to je len začiatok toho, čo sa s vodou dá všetko predviesť.. *pousmiala sa Kaori, ktorá sa na chlapca pozrela cez svoje rameno.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 20, 2020 9:04 am
*Poté co se Kaori rozhodla ,že jí mám zavést já na nějaké jiné místo.* Nevím jestli to tam neznáš ,ale myslím ,že to je super místo *Tak Rogue šel a šli i vedle Yamanako doja a poté zamířili k rybníky kolem ,kterého vetšinou chodil běhat. Nebyl to nijak extra velký ,ale doufal že je postačující pro její představy. Poté co odpověděla na to ,že slušnost nikoho nezabije pouze jsem se usmál a pokýval jsem jí za pravdu. Poté jsme se ocitli na místě a tak jsem se otočil na Kaori* Tak jsme tady. Tak co byla jsi tady někdy. Doufám ,že ti to bude stačit. A *Koukal jsem na Kaori a líbila se mi katana co měla při boku. Kaori šla k rybníku první batoh nechala pak na zemi, kde se Rogue rozhodl sednout a koukat co předvede. Kaori si stoupla pouze na břeh* "Zajímá mě co předvede.." *Už začala skládat pečetě a předvedla Suiton DAIBAKURYUU NO JUTSU* "Jak ,že to znělo Suiton cože co. No nevadí budu dál koukat" Hezkýý to vypadá velmi zajímavě. *Poté se dál koukal a čekal co ještě předvede* Vypadá to zajímavě pokud chceš můžeš ještě něco předvést pokud ti to nevadí
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 20, 2020 9:56 am
Kaori Nero (NPC)
*Kým sa ešte voda stále točila vo víre techniky ​SUITON: DAIBAKURYUU NO JUTSU, zložila ďalšie pečate na techniku ​SUITON: JA NO KUCHI. Vodný vír, ktorý bol neustále vytvorený v rybníku, sa začal formovať do rotujúceho stĺpca z vody, ktorý pripomínal akési vodné tornádo. Keď sa technika vytvorila úplne, vodné tornádo nabralo podobu hada vytvoreného z vody. Pohybom ruky ho ovládala a nechala ho nad hladinou pár krát otočiť zo strany na stranu, kým sa rozhodla hada nasmerovať na druhú stranu brehu, než stála ona s chlapcom. Had prudko vrazil vodnou hlavou do brehu a rozfliakol sa na spŕšku vody. Spŕška vody zasiahla aj ich dvoch, ale nezmáčalo ich to. Nebolo to až tak prudké.. Kaori hneď na to vybehla na hladinu rybníka, kým ešte stále bola rozbúrená, ale ona sa tam držala vďaka chakre. A docela bravúrne..* To bola technika ​SUITON: JA NO KUCHI.. *Kaori sa otočila na chlapca a kývla rukou na neho, aby vošiel na hladinu vody za ňou,* Poď, ukážem ti ešte niečo.. *pousmiala sa na neho a ďalej kráčala po hladine vody, avšak teraz pozadu, aby mohla sledovať chlapca. Bolo vidieť, že si chôdzu po vode užívala, lebo to nebola ani tak chôdza, ale skôr radostné, hravé a živé poskakovanie.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 20, 2020 11:12 am
*Rogue stál vedle batohu a koukal na Kaori jak se houpe na vodě ,kterou rozvířila pomocí ​SUITON: DAIBAKURYUU NO JUTSU... Poté co se na hladině utvořil velký vír (V mezích toho rybníku) se Rogue zvedl a koukal se jak se voda dokázala rozproudit. Rozhodl se na Kaori mluví až křičet ,aby o bylo slyšet* To je opravdu hustá technika... To by se někdy mohlo hodit a vyplatit ovládat *Poté hned Kaori začala dělat další pečetě a Rogue se jenom koukal co z toho bude. Z vody se začalo tvořit tornádo* "Že by nějaká technika Futtonu.. Neee" *Poté co se technika dokončila vznikl z toho vodní had* "AAaaa další suiton technika." *Poté sní Kaori vytvořila hada se kterým kroužila na hladině* "To vypadá jako užitečná technika ,když se správně použije." *Poté Kaori nabourá hadem na břeh a oba nás ošplouchne.* "Úžasné" *Poté Kaori ukáže ať jde k ní. Rogue se zvedne a vyrází ke Kaori. Po cestě už bral chakru do nohou ,aby mohl jít rovno po hladině. a tak použil [Suimen] a vyrazil k ní * Obě techniky byli úžasné . Máš ještě něco na ukázku. *Rogue byl z toho opravdu nadšení a tak se těšil co dál Kaori ukáže*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Mar 20, 2020 11:59 am
Kaori Nero(NPC)
*Kaori o krátku chvíľu prerušila poskakovanie a ostala stáť na mieste. Vyčkávala na chlapca. Keď bol už dostatočne blízko, urobila k nemu ešte jeden svoj maličký krok. Pozrela sa na neho svojimi hadími očami, a ak bol chlapec vnímavý, mohol v nich zahliadnuť trochu.. strachu? Možno bolesti?..* Musím ťa použiť k nasledovnej technike.. *Kaori od chlapca odskočila zhruba na vzdialenosť meter a pol. Natiahla pred seba svoju ruku a smerom ku chlapcovi. Bez pečatí,* Prepáč.. *šeptla a pod chlapcom sa začala voda hýbať, vystúpila na povrch a vo veľkej rýchlosti uväznila chlapca vo vodnom väzení. Vodná kopula bola úplne vyplnená vodou, takže chlapca v podstate na okamih topila.. Bola to technika ​SUITON: SUIROU NO JUTSU.. Techniku ihneď asi po troch sekundách povolila a okamžite priskočila ku chlapcovi, ak by potreboval nejak pomôcť..* Rogue-kun, si v poriadku? *spýtala sa starostlivo.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Sat Mar 21, 2020 4:57 pm
*Rogue stál naproto Kaori. Opět se na mi koukla do očí* "Ty oči jsou strašně zajímavé" *Ale nic více v tom nehledal a tak si ničeho z toho ani nevšímal a pouze čekal co mu zase ukáže. Stál jsem na proti Kaori kousek odskočila a tak jsem byl trochu v pozoru* Není problém rád se zapojím do tohoto představení *Vše to spíše bral jako hru ,než nějaký vážný trénink. Poté natahovala ruku ke mě* "Co asi tak dělá, Žádná pečet nic." *Najednou se hladina začala hýbat a voda zvedat. Všechno bylo opravdu rychlé a najednou jsem byl ve vodním vězení* "Uummm , nesmím se pokusit dychat...." *Snažil se ve vodě udržet co nejdéle dech.. Ale Kaori nebyla žádná hloupá dívka a skoro hned jak to šlo ho pustila. Chakrou jsem se držel nad hladinou už tak nějak sám,ale musel jsem se chvíli krčet,abych popadl zpátky dech. Poté se postavil a usmál se na Kaori* Děkuju za představení techniky z první ruky *Usmál se na Kaori a nebral to nijak zle. Přece jenom kdyby mu to řekla nemělo by to taková efekt* A ano jsem v pořádku nemusíš se bát. Co máme v plánu teď. *Pousměje se na Kaori a čeká jestli ještě něco vymyslí*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Sat Mar 21, 2020 5:07 pm
Kaori Nero (NPC)
*Kaori si viditeľne oddýchla, keď bol chlapec v naprostom poriadku. Chrbtom ruky si pretrela čelo, lebo mala ešte trochu vlhkú tvár z toho, ako ich vodný had ofŕkal spŕškou vody. No chlapec bol teraz zmáčaný úplne celý, lebo v tom vodnom väzení bola voda..* Teraz máme v pláne ťa odprevadiť domov, aby si sa prezliekol.. Nemôžeš behať vonku mokrý, aj keď nie je zime.. *povedala ustarostene Kaori. Úprimne, na túto vec úplne nemyslela - totálne zabudla na následok techniky. Odstúpila od chlapca na pár krokov a neustále sa na neho pozerala,* A cestou ti môžem ukázať pečate na jednu z tých techník. Alebo sa môžeme stretnúť aj zajtra a ukázala by som ti zo Suitonu omnoho viac, hm? *navrhla Kaori a nemalo to byť len nejaké ospravedlnenie za to, že ho topila, a že je kvôli nej teraz celý mokrý. Chlapec jej proste padol do oka..*
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Sat Mar 21, 2020 5:38 pm
*Rogue si toho poprvé ani nevšiml,ale Kaori to vystihla přesně. Rogue byl celý promočený.* "No to jsem teda dopadl. Prohodí si jen tak sám pro sebe" *Rogue se rozhodl jít mimo rybník a jít už na pevnou zem..* Jdeš semnou *Otočil se na Kaori a šel ke kraji buď sní nebo klidně i bez. Jak došel na břeh tak si sundal triko,které prostě vyždímal. Nic jiného mu taky nezbývalo jak se zbavit vody. Jelikož nikdo okolo nebyl tak mu to ani nevadilo. Přece jenom Kaori byla holka,ale oba byli ještě děti a tak to nebral nijak vážně a tak byl Rogue bez trička ,které ždímal* "Aspoň trochu to snad pomůže" ** Snad to aspoň trochu pomůže. Co myslíš Kaori *Pousmál se na Kaori. Poté si triko nasadil* "Ahhhhh to sakra studí" *Poté si sundal i kalhoty ,kde provedl to samé. Ale měl na sobě ještě trenýrky,které si nesundaval. Poté co to vše dovedl se otočil na Kaori* Tak já jsem připraven můžeme jít *Až mu Kaori řekne ,že může taky tak vyrazí směrem k němu domu*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Sat Mar 21, 2020 6:00 pm
Kaori Nero (NPC)
*Keď sa Rogue pohol smerom preč z vodnej hladiny na breh rybníka, neváhala a šla za ním. Katana jej plieskala po boku, ako cupkala. Bola na to zvyknutá. Ani to poriadne nevnímala. Čoskoro sa dostala na breh a už sa chystala k tomu, aby popohnala chlapca k tomu, aby sa pohli smerom k nemu domov, keďže tak sa dohodli. Ale on si začal vyzliekať svoje tričko, čo nebola tá najhoršia časť. Kaori sa zabrzdila na mieste a očami cukala do strany na stranu. Pritom sa jej tváře sfarbili jemne do ružova. Nadýchla sa urobila niekoľko krokov stranou, ale neotáčala sa, snažila sa venovať svoju pozornosť okoliu. Hoci bola dieťa, stále to boli tie babské a chlapské veci, ktoré mali ostať tabu! A ON.. SA TU VYZLIEKA!..* A-aahmm.. Ummm.. S-snad jo.. *a potom zo seba stiahol aj nohavice, ktoré začal žmýkať. To už bola červená ako paprika a radšej sa úplne celá otočila chlapcovi chrbtom..* Nabudúce by si ma mohol upozorniť, ak sa budeš chcieť vyzliekať.. *zamrmlala Kaori, ale až po krátkej chvíľke, čo to vydýchavala.. Inak by nebola schopná zo seba dostať normálnu vetu... Keď bol hotový a oznámil jej to, tak jej tvár bola v tej chvíli už len jemne ružovučká. Obrátila sa na chlapca čelom..* Dobre, tak ma veď.. *povedala s neistým úsmevom a nechala sa chlapcom viesť až k jeho domu do štvrte Yamanaka klanu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Sat Mar 21, 2020 7:08 pm
*Poté co se Kaori rozhodla, že můžeme vyrazit Rogue pouze vyšel a otočil se směrem ke Kaori* Jee to mi ani moc nedošlo promin.. *Dal si ruku na hlavu,kde se poškrábal a přiblbě se usmál. A pokračoval dál* Ale co si budem ti jsi mě taky mohla upozornit na to ,že se namočím no ne *Poté po cestě jsi mohli o nečem povídat ,aby nebylo trapné ticho. ALe čeho si Rogue všiml je ,že se lidé hodně koukali na Kaori.* "Hmm o co jim jde. To je kvuli tomu ,že je Dokusei.. Nejspíš jo" *Poté co dorazili domu* Tak jsme u nsá pojď dovnitř já se pujdu převlíknout a ty mužeš jít do obývaku. Mamka ani není doma tak se nemusíš bát ,že tě někdo překvapí *Rogue vyběhl nahoru do pokoje a šel se převléci vzal si zase kraťasi a triko černé barvy a poté co nejrychleji seběhl dolu..* Tak co můžeme vyrazit. Doprovodím tě domu. *Nabídl se Kaori s úsměvem na tváři*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Park Senju Empty Re: Park Senju

Sat Mar 21, 2020 7:19 pm
Kaori Nero (NPC)
**Snažila sa nevšímať si všetky tie pohľady, no tých pohľadov nebolo veľa. Predsa len to bol klan, ktorý pochádzal z Konohy. Nebolo to až tak strašné. Horšie to bolo v Iwagakure, kde sa zúčastnila skúšok chuuninov. Tam na takýto zjav neboli zvyknutí.. Cestou sa o niečom rozprávali, ticho nebolo. Čoskoro sa dostali pred dom chlapca. Keď ju chcel pozvať dovnútra, zdvorilo odmietla,* Ja mala za to, že odprevadím ja teba.. *pousmiala sa Kaori,* Vôbec ma nemusíš ísť odprevadiť, mám to kúsok. Ale ďakujem. Uvidíme sa, dúfam, znova.. *Kaori mu venovala ďalší úsmev. Takže jeho pozvanie dovnútra domu neprijala. A len sa s ním rozlúčila a zamierila sama smerom k sebe domov.*

KONIEC RPG
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Park Senju Empty Re: Park Senju

Tue Apr 21, 2020 12:38 pm
Rias Gremory: *Chuuninská Zkouška je už za rohem, Rias se nachází v Konoze kde se Chuuninské Zkoušky letos konají a ona čeká na to že během několika dní bude oficiálně zahájena první část zkoušky. Tam jde jen o vědomosti a další blbosti a toho se nebojí ani trochu, vzhledem k tomu že disponuje eidetickou pamětí a zná toho už opravdu mnoho tak by ji tam nic problém dělat nemělo ale stále počítá že tam je šance 1% že se tam může vyskytovat otázka, co ji zaskočí a na kterou nebude schopna odpovědět. Zrovna se nachází v jednom Doju kde zrovna nikdo není a tak se rozhodla že by si tam mohla trochu zatrénovat ale to ji po chvilce přestane bavit a tak se místo toho jde věnovat někam za to Doju trochu jinému tréninku a to práci s chakrou. Najde si tam jeden strom na který pomocí Kinobori no Waza vystoupá a stoupne si na jednu silnější větev tak aby byla hlavou dolů jako nějakej netopýr. Složí tam ruční pečeť tygra a zavře oči, koncentruje se čistě na svou chakru během toho co je nucena ji nechat v chodidlech aby se udržela „přilepena“ na větvi toho stromu a to není úplně jednoduché (na koncentraci). Ono aby se na tom té větvi udržela tak musí nechat chakru kolovat v chodidlech a přitom se pokouší chakru vést i celým svým tělem a proto drží složenou pečeť tygra (pomáhá ji to v koncentraci). Tímto způsobem se pokouší různě ze svého těla vypouštět chakru ven z různých Tenketsu Bodů a tohle není fakt lehké ale Rias je v Ninjutsu celkem dobrá (14) a tak by tohle zvládnout mohla. Sice tímto by nějakého Jounina neohromila ale na to že se jedná jen o Genina jde o celkem náročný trénink chakry. Tohle by ji mohlo pomoct ušetřit chakru během používání Ninjutsu, protože tím může snížit ztrátu chakry navíc a mohla bytím i trochu zvýšit své vlastní zásoby chakry. Jak různě vypouští chakru ven tak v určitých momentech ztratí koncentraci a začne padat dolů na zem a kvůli tomu je nucena se přetočit přemetem tak aby dopadla na nohy a nezabila se tak. * Super, pořád to není úplně dokonalé. *Postěžuje si jen tak do prázdna a opět se na to místo vrátí a začne znovu s tím stejným s tím že jak to stále opakuje tak její zásoba chakry postupně klesá s tím že jakmile se ocitne na hodnotě takových 7mi bodů z celkových 19ti tak s tím přestane a seskočí dolů na zem s tím že se tam posadí ke stromu o který se opře zády. Docela těžce vydechuje jako kdyby byla zadýchaná po nějakém cvičení nebo jako kdyby právě doběhla nějaký závod, hold chakra má svůj vliv i na lidské tělo a tak když ji začne být málo začne se to projevovat fyzickou únavou. * Sakra tohle je fakt nepříjemné, jakmile dojdu pod polovinu tak jsem vyčerpaná… chce to víc chakry abych vydržela daleko déle než se vyčerpám. *Jak si tam tak sedí tak pozoruje různé Ninji z Konohy jak trénují ale může si všimnout i Ninjů z jiných vesnic ale jinak tu jsou vidět primárně ti z Konohy. * Mám nápad, mohu toho využít. *Posadí se tak aby se ji sedělo příjemně a zavře oči, udržuje si klidný dech s tím že se pokouší úplně vypudit všechny rušivé elementy jako jsou zvuky toho jak šustí listí do kterého se opírá vítr nebo zvuky lidí co nedaleko odsud trénují. Soustředí se na to aby vnímala jen sebe a svým vědomím se mohla ponořit hluboko do svého podvědomí s tím že to není tak lehké jak by si někdo mohl myslet, hodinu ji trvalo jen to než se dostala do stavu kdy je schopna ignorovat své okolí. Začne si představovat samu sebe jak stojí uprostřed ničeho, prostě jen temnota a černo. Jak tam stojí tak si před sebe natáhne ruce s tím že dlaně otočí tak aby byly naproti sobě otočené. Soustředí se na to aby si představila jako kdyby si svou vlastní chakru ve formě modré energie nahromadila mezi své dlaně s tím že skutečně se ji tam začne něco takového tvořit ale pak to zase zmizí. Šlo jen o test jestli její představivost opravdu funguje a jestli nějakou vůbec má ale pak na tohle kašle a pouze se koncentruje na to jako kdyby svou vlastní chakru nutila aby regenerovala své množství rychleji. K tomu si představí něco jako obří průsvitnou nádobu, která obsahuje modrou průsvitnou kapalinu s tím že do té nádoby kape maličké množství další tekutiny (chakry) z nějakého kohoutku. Takto se ta nádoba pomaloučku naplňuje kapka po kapce. Tohle je samozřejmě pomalé a Rias jako kdyby se pokoušela donutit kohoutek aby se maličko uvolnil s tím že by měl uvolnit té kapaliny více ale to prostě nějak nejde ale jak takto postupuje čas nakonec se ta chakra začne doplňovat maličko rychleji, jako kdyby začala ta kapalina po kapkách odkapávat trochu rychleji ale to ji nestačí a když má pocit ž je ta nádoba už plná tak už nekape vůbec nic. Takže Rias se pokouší silou vůle donutit aby kohoutek upustil nějakou další kapalinu navíc a to se nakonec povede ale jak začne přeplňovat tu nádobu tak Rias začne cítit nepříjemný pocit s tím že nakonec ji to rozhodí úplně a ona s tou meditací skončí a ona tam velice rychle dýchá, měla chvilku pocit jako kdyby ji něco zevnitř chtělo roztrhat ale to byl jen efekt toho že se její tělo plní chakrou a to ve větším množství než na které je zvyklá. * Dneska na to kašlu. *Zvedne se a odejde do nějakého hotelu kde mají lidé z Kirigakure zajištěné ubytování. *

Délka: 942 Slov

Konec Rpg
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Thu Apr 23, 2020 1:09 pm
„Ako to mám urobiť?“ *Zamyslí sa Chiasa keď sa pozerá na vzdialenosť, ktorú jej braček stanovil, že musí zdolať. Vyšľapaná cestička- jeho tréningová cestička. Je česť, že jej ju ukázal, a ešte väčšia že si na ňu opäť našiel čas. Aj keď ho začína podozrievať, že kvôli nej zanedbáva určité svoje povinnosti a môže to mať následky. Je ale dosť šikovný aby si to potom vyriešil. Nemá právo vyjadriť také niečo nahlas. Zameria sa na problém pred sebou. Cesta sa kľukatí medzi stromami ako jedna línia na konci ktorej je kruh okolo balvanu a druhá línia sa vracia späť na miesto odkiaľ by mala začať.* Tak idem na to! *Zahlási a prikrčí sa, jednou nohou sa pevne zaprie aby sa mohla odpichnúť čo najsilnejšie z miesta a vystreliť tak dopredu. Čaká už len na povel od Ninata. Hneď ako ho dostane- tlesknutím- vyrazí dopredu najrýchlejšie ako dokáže. Vlasy jej povievajú vo vrkočoch za ňou. Snaží sa postojom tela okopírovať techniku, ktorou zvykne behať Ninato. Prikrčená v kolenách, predĺžené kroky, silnejšie odrazy od zeme a pomáhajúc si rukami aby znížila telo na váhu pred sebou. Obehne balvan a rúti sa späť. Vidí však nespokojnosť v bratových očiach. V ruke drží len dva kamienky z piatich. V pravidelných intervaloch totiž jeden púšťal na zem, čím jej počítal čas.* To nebolo najslávnejšie, ale aspoň lepšie ako včera. *Snaží sa jej dodať trochu odhodlania Ninanto. Chiasa však vie, že pokiaľ nebude jej rýchlosť rovnajúca sa jednému kamienku na zemi, nemôže na pochvalu ani pomýšľať. Len sa zamračí a zadýchane sa postaví na štart. Ninato zdvihne kamienky zo zeme a znova vydá signál.* „Nesmiem sa tak motať po línii, strácam čas!“ *Nadáva si Chiasa v mysli a snaží sa držať presnejšej čiary. Obehne balvan a z plných síl uteká naspäť. Zameriava sa na bratovu ruku. Vypleští oči a zastane zadýchane a zhrozene. Jeho ruka je prázdna!* Ako to!? *Zasypí a zronene sa vráti späť na značku štartu.* Veľa premýšľaš... len splyň s vetrom a utekaj. *Usmeje sa Ninato.* Veď utekám! *Ohradí sa Chiasa no hneď sa znova sústredí na to čo má robiť.* Kto by bol povedal, že človek sa musí naučiť sústrediť sa aj nesústrediť zároveň! *Posťažuje sa, no len na oko. Vie, že tréningy aby sa zlepšila si vyžadujú veľmi veľa snahy a veľa učenia sa. Na bratov signál opäť vyštartuje a skúša zlúčiť sústredenie s uvoľnením. Cesta tam, okolo balvana a späť. Hračka... ale?* Ostali mi tri kamienky. *Oznámi jej Ninanto a ukáže dlaň.* Máš ešte jeden pokus, aby si prišla na to čo robíš zle. *Chiasa sa trochu trhne.* „Niekde robím chybu! Musím prísť na to kde. Tak analyzuj, veď je to ľahké.“ *Premýšľa a skúsi analyzovať terén. Je tam mierny kopček a okolo balvana vyspádovaná pôda, ale to už vie, beží predsa po vonkajšej hrane aby využila neskorší mierny zosun terénu. Čo ešte?* Ah ten balvan! *Uvedomí si, no Ninato už vydal signál a tak sa rozbehne potešene, že prišla veci na koreň, priama línia k balvanu, okolo a pri prechode do druhej sa jednou nohou zo všetkých síl odrazí od balvanu, čím urobí naozaj dlhý skok s využitím toho , že padá na nižší terén. Zostáva pár skokov a je na mieste kde nedávno vyrazila.* Tak ukáž! *S očakávaím v očiach sa pozrie na bračeka a ten pomaly roztvára zovretú dlaň.* Ha! Jeden! *Potešene vyskočí do vzduchu. Ninato ju zachytí a urobí s ňou vo vzduchu kolotoč. Keď ju položí na zem objíme ho okolo pása, keďže len tam dosiahne.* Ďakujem, Ninato-chan! *Potom ho pustí a ešte chvíľu oslavne poskakuje po tráve.* Tak čo ma dnes ešte čaká? Nové jutsu? Naučíš ma nejakú klanovú techniku? Tajnú techniku? Niečo čo si sa naučil počas misíí niekde mimo Konohy? *Vychrlí naňho otázky s nedočkavosťou a stále trvajúcim nadšením.* Na dnes stačilo. Ešte stále si malá na toľko tréningov denne. Aj keď energia ti zjavne nechýba. Môžeš ju využiť na hru s kamarátmi. *Chiasa sa zastaví a trošku pohasnutými očami brata preskúma.* Musíš odísť však? *Podotkne a premeria si ho. Väčšinou z jeho postoja vie vyčítať či ide o ľahkú či nebezpečnú misiu.* Musím sa ísť pripraviť. *Prikývne Ninato.* No nebuď smutná! Pamätaj si, že vytvoriť si dobré vzťahy s priateľmi je ninju veľmi dôležité. Musíš sa naučiť spolupracovať a jedného dňa bude tvoj život závisieť od tvojho parťáka. Musíš vedieť v čom sa naň môžeš spoľahnúť. A zistíš to napríklad aj pozorovaním taktiky v hrách. *Žmurkne na ňu a svojím typickým ninjovským spôsobom jej zmizne spred očí.* Dobre teda! Budem trénovať s priateľmi! *Usmeje sa Chiasa a vydá sa poskakujúc do ulíc hľadať kamarátov z akdémie.*

Koniec RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Yin Kirihara

Sun Aug 23, 2020 6:59 pm
*Yin sedí v akademii a počítá minuty do konce.* 'Hmm konečně domů pro dnešek, dneska to bylo dost otravné,' *řekne si v duchu Yin a dívá se na tabuli. Po nějaké chvíli sensei ukončí hodinu. Yin si sbalí věci a rozejde se z akademie pryč.* 'Hmm doufám, že se mi dneska povede vyhnout těm klukům,' *řekne si v duchu.* 'Hmm dneska se mi nechce ještě domů, ale nevím co bych dělala, když ještě neumím žádné jutsu,' * řekne si v duchu Yin. Jak tak jde, tak najednou uvidí dva kluky, které moc dobře znám.* 'Ale ne, to jsou zase oni,' *řekne si Yin, rychle zahne do ulice, která je před ní a doufá, že se vyhne těm dvěma pakům.* 'Hmm, vypadá to, že si mě nevšimli,' *pomyslí si a pokračuje v cestě ulicemi Konohy. Na sobě má černou sukni a šedé tričko*
avatar
Anonymní
Anonymní

Park Senju Empty Re: Park Senju

Fri Sep 25, 2020 4:07 pm
*Kenji si byl vědom jedné věci jako student akademie za a není moc studijní typ a za b je totálně a úplně nejvíc nepřipravený na to být geninem s čímž bylo samozřejmě potřeba něco dělat a to ideálně rychle. Možná právě proto se Kenji rozhodl, že nejdřív zkusí malinko zformovat schránku, ve které se jeho čakra nachází. A protože byl hrdý člen klanu Aburame volil po většinou cvičební metody spojené s hmyzem všeho druhu. Ani dnes tomu nebylo jinak, vstal lehce před rozbřeskem. A vydal se hledat speciální místo to musí byl jak jinak obchod se sladkostmi, respektive to byl první cíl dnešní mise. Oblékl se do sportovního, protože tušil, že bude opravdu muset hodně rychle utíkat, pokud bude chtít ten trénink přežít. Snídani volil relativně lehkou, takže nejspíš spucl první vločky, které našel a potajmu se modlil, aby v nich jak bylo v klanu zvykem nebylo o nějakou tu více nohou bílkovinu více než by se do vloček slušelo. Posilněn a vybaven notnou dávkou odvahy a trochu menší dávkou Ryo v kapse se vydal do obchodu se sladkostmi. Tady se jako vždy nejdříve plně věnoval koukání do výloh v naději, že mu někdo něco koupí. Žel Psí kukuč členům broučího klanu tak dobře nejde a tak jako obyčejně musel sáhnout do vlastních kapes. *
Prosil bych cukrové kuličky. *Požádal lehce nesmělým hlasem, i když na tuto objednávku pocházejících z jeho výšek museli být už vyklí v podstatě tu stejně nic jiného nekupoval…tedy ne že by nechtěl jen hodnota Ryo a využití bohužel poněkud stěžovali nákup čehokoliv sofistikovanějšího.*
„ O důvod víc stát se geninem a vydělat si pořádné peníze.*
A bylo to našlo svou cestu Ninji. I když si musel sám sobě slíbit, že tohle snad nikomu nesmí říct. *
*Vybaven sladkým ovšem musel přejít k druhé části svého naprosto geniálního plánu. A tím plánem bylo najít mraveniště nebo vosí hnízdo. Kenji moc dobře věděl, že pro trénink rychlé reakce a rychlosti je prostě potřeba silný motivátor. A osobně neznal silnějšího motivátoru, než byli štípance od naštvaných mravenců nebo bodance od včel. Celý trénink pak spočíval v zdánlivě jednoduché věci. Jeden musel najít mraveniště anebo hnízdo a pak musel jeho obyvatele patřičně nadzvednout. Opravdový mistři to samozřejmě uměli udělat pomocí několika slov, která daný hmyz patřičně nakrkla ale bohužel Kenji nebyl ani zdaleka mistrem a tak se musel uchýlit k prostrčím metodám. Což bylo pro začátek hodit kámen do mraveniště a čekat až se naštvané hejno vyřítí ven.
A přesně takto probíhal i dnešní den své mravence našel po chvilce hledaní. a dokonce se trefil do hnízda v rámci deseti pokusů čímž nejspíše vytvořil osobní rekord. Tak jako tak poté následovala pravá část tréninku. Účelem hry bylo vydržet co nejdéle a snažit se od sebe mravence nebo vosy odhánět respektive se jim snažit na co nejmenší ploše vyhýbat¨. Což sice teoreticky zní hezky, ale prakticky vás ihned dotyčný hmyz zavalí a máte problém. Tam pak přicházela druhá část toho jak být rychlejší a to bylo hodit usmiřující bonbony za sebe a pádit tak daleko jak to jen bylo možné. Kenji si byl skoro stoprocentně rychlejší že pokaždé když tohle zkouší je trochu rychlejší nebo dostane první kousanec o trochu déle. Stejně tak i dnes dokázal napočítat do celých dvaceti než musel vzít čáru. Nu a tak běžel, jenže aby to nebylo tak snadné zvolil si e musí nejdřív běhat v jisté vzdálenosti od hnízda aby byl stále v pohybu. *
*Což sice fungovalo ale ne na furt a brzy zjistit že mravenci jsou totálně všude. Vypískl tedy, tak jak by Ninja nikdy neměl a rozběhl se tak nejrychleji jak uměl. A skutečně mravenci kousající do zadnice byli úspěšný motivátor pro to, aby jako malá žíznivá čára prosvištěl až k nejbližší vodě a to ve formě takové aby se nemusela platit, ale jeden se tam mohl schovat, než se vše uklidní. Sice se pak domů vracel jako zmoklá slepice, ale byl rychlejší zmoklá slepice a to je v konečném důsledku to nejdůležitější. *

-KONEC RPG-
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Park Senju Empty Re: Park Senju

Wed Sep 30, 2020 12:04 am
*Maiy má dneska volný den. Vydala se, potom co se v kasárnách převlékla do civilu, k parku Senju. Má holá předloktí takže jí jsou vidět obě tetování. U pasu se jí pohupuje jenom Wakizashi. Vlasy má rozpuštěné bez čelenky a na očích černé sluneční brýle, které kompletně zakrývají její oči. Zastaví se před parkem a jenom tam tak stojí a kouká se bránou dovnitř. Ani neví, jestli se jí tam vůbec chce. Nemá dneska na nic vůbec náladu. Pořád se jí hlavou honí myšlenky na okamžik, který zažila před několika dny. Byla to pro ni celkem velká změna a stále se s tím nějak potýká. Musí přijít na způsob, jak to vyřešit, ale zatím se nemůže pohnout z místa.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Park Senju Empty Re: Park Senju

Wed Sep 30, 2020 12:28 am
*Dnes byl oblečen do bílé košile, zelené mikiny, béžové bundy, černých kalhot, kolem kterých měl černý pásek na kterém měl dvě pouzdra. V jednom pouzdru měl svých deset shurikenu a v druhém měl pět kouřových bomb, na svých zádech měl svou wok pánev která byla přes celá jeho záda.* "Sakra dědo proč mě nutíš jít do toho Senju lesa a hledat toho krocana. Ach jo já nechci dělat tyhle hloupé úkoly." Radši bych byl seděl u stolu a ládoval do sebe nějaké maso, zeleninu, brambůrky ..... *Eren si takhle brblal přímo před parkem a bylo mu celkem jedno kdo si ho všímá. Už na první pohled bylo vidět že je otrávený.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Park Senju Empty Re: Park Senju

Wed Sep 30, 2020 10:32 pm
*natočí hlavu trochu do strany a všimne si tlouštíka, který si tam něco brblá. Lehce se pousměje. Sáhne si do vaku na zádech a vytáhne čokoládovou tyčinku. Natočí hlavu směrem do parku a opravdu pomalu a nahlas se snaží roztrhnout obal, aby se dostala dovnitř. Jakmile jí ale rozbalí kousek povysune a ukousne si. Začne pomalu žvýkat. Postupně spořádá celou tyčinku a obal uklidí zase do vaku. No, teď jí budu muset zase vyběhat. povzdechne si lehce, ale usmívá se u toho.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Park Senju Empty Re: Park Senju

Thu Oct 01, 2020 12:03 am
*Eren si ještě chvíli brblal a poté šel do parku.* "Tak jo kde je ten krocan." *Eren vytáhl fotku krocana, prohlédl si ji a všiml si zlomeného levého křídla.* "Dobře takže budu hledat krocana který má zlomené levé křídlo a je menšího vzrůstu." *Pomyslel si a začal hledat. Snažil se našlapovat pomalu a potichu ale moc se mu to nedařilo. Najednou uslyšel zvuk krocana, ohlédl se a z patřil krocana který vypadal stejně jako ten na fotce. Eren se rychle za ním rozeběhl a krocan se vydal na rychlý útěk. Svou levou rukou sáhl do pouzdra a vytáhl jeden shuriken, který hodil vedle krocaního pravého křídla. Krocan okamžitě zatočil do leva. Eren se usmál a stále sledoval svůj cíl. Poté krocan skočil do křoví a když tam skočil Eren tak se zamračil, vylezl z křoví a zakroutil hlavou.* "Sakra utekl mi, jak je toto možné?" *Pomyslel si sedl si na zem a začal přemýšlet nad svou strategii.*
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Park Senju Empty Re: Park Senju

Tue Oct 06, 2020 4:19 pm
*Maiy byla trochu zklamaná, že si jí ten tlouštík vůbec nevšímal. No , ale tak co má dělat. Je zvědavá a tak se rozhodne jít za ním. V parku, kde je plno lidí se začne tlouštík pomalu pohybovat. Maiy vyskočí na větev stromu, opře se o kmen a začne ho pozorovat. Pak se odněkud ozve zvuk zvířete. Oba se podívají na krocana. Tlouštík pak po něm vyrazí. Maiy přeskočí na další větev, aby mohla mít dobrý výhled. Tohle jí opravdu baví. Chlapec vlítne do křoví a po chvíli vyleze, vlasy plné listí. Maiy se sveze ze stromu a zastaví na zemi u jeho kmene, přibližně dvacet metrů od tlouštíka, který tam sedí zamračený. Maiy se usmívá od ucha k uchu, protože tohle ještě neviděla. Není si jistá, jestli je to jeho mise, nebo jeho večeře. Rozhodne se zůstat. Chtěla si jít za svým, ale tohle je větší sranda.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Park Senju Empty Re: Park Senju

Thu Oct 08, 2020 4:19 pm
*Eren stále seděl na zemi a přemýšlel, poté si však všiml že ho pozoruje nějaká dívka.* "Kdo to je?" *Pomyslel si stoupl si a řekl.* Jak se jmenuješ? *Jen co to dořekl tak se vydal k dívce. Když přišel blíž tak si všiml že je dívka o něco starší než on.* Z jakého jsi klanu a co tady vlastně děláš? *Poté se otočil od dívky a podíval se na křoví.* "Tak jo měl bych jít zase hledat toho krocana." *Pomyslel si a začal se rozhlížet.* "Tak jo kde jsi chlapče." *Pomyslel si a rozeběhl se ke křoví a proběhl jím. Teď měl více listí ve vlasech a na oblečení.* "Tak jo teď budu běhat a hledat toho krocana." *Po chvíli se zastavil a začal se vydýchávat.* "Sakra kde je?"
Sponsored content

Park Senju Empty Re: Park Senju

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru