Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Centrála Policie Empty Centrála Policie

Mon Dec 02, 2019 7:30 pm
Sídlo zdejších policejních jednotek kde se nacházejí cely předběžného zadržení, výslechové místností a kanceláře všech policejních jednotek této vesnice, které zde operují.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Centrála Policie Empty Katsumi Hisayo

Fri Nov 05, 2021 7:15 pm
*Mohly být tak dvě hodiny odpoledne. Katsumi už měla dneska trénink za sebou, akorát seděla v kuchyni u stolu nad obědem a přemýšlela, co by dneska mohla dělat. Sedět doma se jí nechtělo, protože nevěděla, co by dneska mohla dělat. Nakonec se rozhodla, že by se mohla vydat do ulic Kumogakure se trochu projít. Uklidí po sobě nádobí a pak se vydá do chodby, kde se obuje. Poté vyjde ven a rozejde se do ulic Kumogakure. Na sobě , čelenku Kumogakure má kolem krku a pouzdro se zbraněmi má na pravé noze. Jak se tam prochází, tak se po nějaké dobře dostane až do centra vesnice, kde se na chvíli zastaví, aby se rozhodla, že se vydá teď, nakonec se rozhodla, že půjde směrem k akademii a pak to vezme pomalu zpět do čtvrti klanu Doku.*
Kyūshi Yakami
Kyūshi Yakami
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 05. 11. 21

Centrála Policie Empty Re: Centrála Policie

Fri Nov 05, 2021 9:52 pm
Kyūshi se probudil kolem 2 hodin odpoledne *oblékl si černé tričko, šortky a dostal velkou chuť na jídlo, ale když otevřel ledničku tak tam nic nebylo tak se rozhodl, že by si pro nějaké jídlo zašel* "Sakra to je, ale otrava ! " Pomyslel si a *vyrazil do ulic Kumogakure, když šel kolem akademie tak si nevšiml kamene a spadnul pod nohy cizému člověku* "No tak tohle je dobrej trapas." OMLOUVÁM SE !*Zakřičel a ve spěchu se zvědl, poté běžel k nejblížší restauraci, tam bohužel bylo zavřeno. Zavřeno?! To jako vážně?! To mám být o hladu ? Vykřikl frustrovaně a kopl do nejbližšího kamene. Poté vytáhl své peníze a začal je přepočítávat*. "Tak moment tohle by mě stejně dalo jen na něco malého" *Pomyslel si * Vy si zavřete a já mam hlad ! *Za to se vám pomstím ! Sice ještě nevim jak, ale pomstím ! Najdu si lepší restauraci a i levnější !* Zakřičel směrem na restauraci, což bylo vcelku komické
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Centrála Policie Empty Katsumi Hisayo

Fri Nov 05, 2021 10:07 pm
*Katsumi přemýšlí, co by mohla ještě podniknout, když se akorát blízí k akademii.* 'Hmm zase jsem se dostala sem, jak já to jen dělám, asi bych si měla najít nějakou jinou trasu, kterou budu chodit,' *řekne si v duchu Katsumi. Jak tak jde, tak si všimne nějakého kluka, který šel tak nějak, že se nedíval kolem sebe ani před sebe. Když zakopne a rozplácne se přímo před Katsumi, tak si jen v duchu povzdechne, obejde ho a pokračuje v cestě. Nakonec se zastaví a otočí se, aby se na onu osobu podívala.* 'A to byl jako kdo,' *řekne si v duchu, protože vůbec nechápala onu osobu. No nakonec se rozhodla, že by ho mohla chvíli sledovat, protože jí celkem zajímalo kdo to je. Hlavně byl starší než ona a připadal jí takový trochu zvláštní. Když jde za ním, tak si všimne, že se začne rozčilovat před zavřenou restaurací.* 'Mno proč ne,' *řekne si v duchu a tak nějak splyne s davem, ale přesto ho sleduje, protože jí celkem zajímalo, co bude dělat.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Centrála Policie Empty Re: Centrála Policie

Fri Nov 05, 2021 10:59 pm
*Shimiru se probral, oblíkl svůj oblibený set oblečení a pomalu vyšel do ulic. Cestou nezapoměl se podívat na svůj rodinný dům, tentokrát však ho jen obešel a pokračoval v cestě. Měl vcelku hlad, když míjel svojí oblíbenou restauraci, viděl jednoho ze spolužáků jak na ni křičí.* "To je, ale blbec." *Pomyslel si, a zůstal stát za rohem. "Jak se jen tenhle jmenoval Měl vcelku divné jméno...Kyuli ? Hmm opravdu teď nevím, nepotřebný zřejmě. Hrozba? Nulová." *Pomyslí si a sleduje ho.*
Kyūshi Yakami
Kyūshi Yakami
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 05. 11. 21

Centrála Policie Empty Re: Centrála Policie

Fri Nov 05, 2021 11:22 pm
* Kyushi se po několika minutách uklidnil i když stále rozčílený byl, ale zase na jednu stranu to vypadalo vtipně. * "No co tak si dám něco jinýho". *Pomyslel si. Najednou koutkem oka uviděl holku jak ho sleduje. *"He?! Proč mě sledujete ?" *Pomyslí si a pomalu jde k ní. * Ehm proč ho sledujete? * Zeptala se postava, která vypadal stejně jako Kyushi jen byla hned za zády té holky, bylo to doslova dvojče Kyushiho, jmenoval se Doro. * Už vím ! Jsi moje sledovatelka? Sleduješ mě ? Hm? *Zeptal se Doro docela komickým tonem, což mohlo někoho i pobavit. V té chvíli se Kyushi zvedl ze země a šel rozčíleně k té holce * Ty bastarde kde jsi byl?! * Zeptal se Kyushi, Dora. přes rameno té holky * Jo a ehm pardon já jsem Kyushi a tohle je Doro. * Představí se a přitom se zasměje mezitím Doro zůstává klidným, byl pravý opak Kyushiho i když vypadal totožně*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Centrála Policie Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 06, 2021 11:13 am
*Katsumi se chtěla pomalu rozejít s ní, když se za ní najednou někdo objeví. Katsumi si jen povzdechne a podívá se na osobu, která je za ní a vypadá stejně jako osoba, která je před ní.* 'Aha, takže Kumamuchi nebo dvojčata,' *řekne si v duchu Katsumi.* Hmm, proč ho sleduju, protože jsem se nudila a navíc mě celkem pobavilo, jak se rozplácl, *poví narovinu, protože já zajímalo co je to za osobu, tak se prostě chtěla dozvědět, kdo to je.* Ehm, ještě nějaké otázky nebo můžu jít, *zeptá se ho celkem zvědavě a pak čeká, co jí řekne.*
Kyūshi Yakami
Kyūshi Yakami
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 05. 11. 21

Centrála Policie Empty Re: Centrála Policie

Sat Nov 06, 2021 11:25 am
Ehm omlouvám se, nechtěl jsem nijak urazit ! * Omluví se Kyushi * HEJ TY SE TAKY OMLUV ! * Zakřičí na svoje dvojče komicky* Pche proč ze sebe furt musíš dělat takového blba* Zazní za jejími zády což bylo směřováno na Kyushiho. * Doro neříkej mi tak ! * Řekne směrem na Dora, který v tu chvíli už obcházel tu holku a došel až vedle Kyushiho. * My jsme vás nechtěli nijak urazit paní, jen no máme hlad a to s námi pak dělá divy, viď Doro? * Zeptá se Dora * Mohli jsme jít klidně i na tu zeleninu *Ozve se od Dora, ale v tu chvíli Kyushi zrudl * Oj ! Doro já tu trávu jíst nebudu ! *Zakřičí směrem na Dora. * Ehm asi jsme přeslechli vaše jmeno...... * Oba najednou sledují tu holku opravdu zvědavě a chtějí znát její jméno *
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Centrála Policie Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 06, 2021 12:18 pm
*Katsumi se dívá na toho co je před sebou a trochu si povzdechne.* He? *poví jen zaraženě Katsumi, protože tak nějak ti dva byli nad její dnešní náladu. Nechá ty dva, aby si to mezi sebou vyříkali.* Proč mi jako říkáš paní, však jsem o 3 roky mladší než ty, ale jinak ok no, *poví mu Katsumi dost zaraženě, protože tohle jí přilo jako špatný vtip dneska. Když se ti dva budou hádat, co budou jíst, tak se v duchu Katsumi musí smát, protože byli prostě celkem dost marní.* 'No nevím, jestli bych chtěla třeba mít doma někoho, kdo je Kumamuchi,' *řekne si v duchu Katsumi.* Ehm, já jsem Katsumi Hisayo, *představí se jim.* Ehm, co kdybych vás vzala na jedno místo, kde vím, kde se dá sehnat nějaké normální jídlo, *poví Katsumi a čeká, co jí odpoví.*
Kyūshi Yakami
Kyūshi Yakami
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 05. 11. 21

Centrála Policie Empty Re: Centrála Policie

Sat Nov 06, 2021 12:34 pm
"Hm jinou možnost, ale asi nemáme, já už mám fakt hlad ! " *Pomyslí si v hlavě Kyushi, ale hned na to se ozval Doro * Proč by jsme chodili někam s někým koho neznáme? Zase akorát naletíš a já tě budu tahat z brindy, jdu domů ! * Řekl Doro a pomalu odcházel. Mezitím se Kyushi podíval na Katsumi. * Omlouvám se, nechtěl jsem tě urazit , ne že by jsi vypadala staře to ne nebo... "Tohle už nezachránim to je zase trapas ! " *Pomyslí si a zrudne * Ehm nemam moc peněz, ale tak rád něco koupím i tobě pokud mi to místo ukážeš ! *Zasměje se *
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Centrála Policie Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 06, 2021 1:48 pm
*Katsumi tam stojí a dívá se na ty dva. Při slovech Dora se jen trochu pousměje.* Proč bych to dělala, fakt nemám ráda, když si někdo z někoho stříli nebo mu dělá naschvály, tak se měj, *poví mu a pak se podívá na Kyushiho, který tam zůstal.* V pohodě, já jsem, že to vyzněli trochu divně. No vypadá to, že ten se asi bavit nebude, že, *poví Katsumi a pak se na chvíli podívá za Dorem, kterým jde pryč, ale následně svou pozornost opět přesune na Kyushiho.* Dobře, tak vyrazíme. V pohodě nic nechci, *poví mu Katsumi a rozejde se ulicí.* Ty chodíš na akademii nebo ještě ne, *zeptá se ho, protože si nevšimla, že by měl někde čelenku Kumo, takže genin nejspíše ještě nebyl.*
Kyūshi Yakami
Kyūshi Yakami
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 05. 11. 21

Centrála Policie Empty Re: Centrála Policie

Mon Nov 15, 2021 3:11 pm
Ano chodím na akademii. Šel jsem na akademii dost pozdě ostatní v mém věku jsou už Geninove.Řekl Kyushi* *Kyushi jsi prohlédl Katsumi a uviděl její čelenku."Hm takže Genin." *Řekl si Kyushi v hlavě.*Při cestě do restaurace nastalo trapné ticho, a tak se Kyushi skusil nějak oživit konverzaci.*Hele všiml jsem si tvé čelenky jak dlouho jsi Geninem?*zeptal se Kyushi.* A než stihla odpovědět tak se Kyushi zeptal na další otázku.* Jaké je vlastně být Geninem? Má to vůbec nějaký smysl být Ninja?
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Centrála Policie Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 3:13 pm
*Poslouchá slova Kyushiho a pokračuje v cestě.* Aha, no mám takový pocit, že nejsi první koho znám, kdo šel později na akademii, *poví celkem zamyšleně Katsumi. Během cesty bylo celkem dlouho ticho, protože Katsumi nějak nevěděla, na co by se mohla zeptat, no naštěstí ze zeptal Kyushi.* Hmm, geninem jsem už skoro dva roky, ale abych řekla pravdu, tak už je to mnohem lepší, než být pořád na akademii, mám víc času na trénování, akorát teda mise jsou trochu nudné, *poví mu Katsumi. Tímto vlastně odpověděla i na jeho druhou otázku.* Ale tak zase děláš něco co je prospěšné pro vesnici a časem se určitě dostaneme na nějaké super mise, *poví mu Katsumi.*
Kyūshi Yakami
Kyūshi Yakami
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 05. 11. 21

Centrála Policie Empty Re: Centrála Policie

Sat Nov 20, 2021 8:49 pm
*Po nějaké chilce došly do restaurace která vypadala docela pěkně byla docela velká a taky tam nebylo moc lidí červené zdi krásné ladili k stolům za pokladnou stal mladý kluk Kyushi si koupil svůj oblíbený ramen a než si Katsumi objednala svoje jídlo tak se usadili k stolů pro dva který byk hned za oknem takže měly docela hezký výhled na Kumogakure*"Hm docela hezká restaurace na to že to měla že tu mají takhle nízké ceny"*Řekl si Kyushi v hlavě* "co pak este dnes budu dělat? Nějaký trénink by nebyl špatnej, ale už se mi moc nechce no este uvidím a taky nevím jestli se bude chtít Dorovy.Jemu se asi chtít nebude takže asi půjdu po jídle trénovat házení Shurikenu do stromu"*Řekl si Kyushi v hlavě, a začal se koukat z okna na Kumogakure*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Centrála Policie Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 9:15 pm
*Když po chvíli dojdou konečně do restaurace, tak si Katsumi objedná smažené nudle a posadí se ke stolu naproti Kyushimu. Nějakou chvíli mlčí a sleduje Kyushiho, jak je zamyšlený.* 'Hmm, jsem zvědavá, co mě ještě dneska překvapí,' *řekne si v duchu Katsumi. Po nějaké chvíli už jí to ticho přijde divné, tak se na něj podívá a promluví.* A jak ti to vlastně na akademii jde, *zeptá se ho trochu zvědavě a čeká, co jí na to řekne.* 'Hmm, abych řekla pravdu, tak jsem ráda, že už jsem z akademie pryč, byla to celkem nuda celý den poslouchat senseie,' *proletí Katsumi hlavou.*
Kyūshi Yakami
Kyūshi Yakami
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 05. 11. 21

Centrála Policie Empty Re: Centrála Policie

Sat Nov 20, 2021 9:33 pm
*Katsumi se usadila nějakou chvíli bylo u stolů jenom ticho ale pak se Katsumi ozvala*Ehm řekl bych že nejsem nejhorší,*Řekl Kyushi a trochu se pousmál*Potom jak to dořekl tak u stolů bylo opět jenom trapné ticho*Kyushi pomálu jedl svoje jídlo a přemýšlel jak začít nějakou konverzaci s Katsumi* A jak se vlastně máš?*Zeptal se Kyushi, chtěl nějak oživit konverzaci a tak na nic lepšího na co se zeptat ho nenapadlo* *Kyushi dojedl své jídlo a zaplatil,* Už musím jít rád jsem tě poznal měj se *Řekl a odešel z restaurace "Aspoň jsem se najedl" *Pomyslel si v hlavě.Kdyz už konečně došel domů tak si lehl na svůj postel a pomalu začal usínat*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Centrála Policie Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 9:59 pm
*Nad jeho slovy se jen pousměje. Poté mlčky jí a přemýšlí, o čem by se ještě spolu mohli bavit, ale nějak jí nic moc nenapadá.* Ale jo mám se dobře, akorát se připravuju na chuuninské zkoušky a ty, *zeptá se ho, no ale nakonec se odpovědi nedočká, protože Kyushi řekne, že musí jít.* Tak se měj, *poví mu Katsumi a sleduje, jak odchází. Katsumi následně dojí, zvedne se od stolu zaplatí za sebe a pak se pomalu vydá ulicemi Kumogakure domů.*

-Konec RPG-
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Centrála Policie Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 08, 2023 4:08 pm
*Po nějaké době se Kamiko rozhodla, že by se mohla opět vydat do tréninkové oblasti a trochu si jít zatrénovat, protože už pár dnů netrénovala, protože toho měla celkem dost v akademii. No ale byl v tom jeden háček, jestli měla hodinu na akademii a její myšlenky už se přesunovaly na trénink Kamiko celkem znuděně sleduje hodiny a čeká, až bude konec, aby mohla vyrazit domů, sice už je to jen chvíle, ale jí to připadá skoro jako věčnost. Když sensei ukončí hodinu, tak si Kamiko shrne všechny svoje věci do tašky a následně se vydá pryč z akademie, nějak moc neřeší ostatní a pospíchá rychle pryč a domů. Když po nějaké chvíli dojde domů, tak se převleče do věcí na trénink, vezme si pouzdro se zbraněmi, tašku a následně vyrazí dolů do kuchyně, kde si vezme láhev s vodou a ještě něco malého na jídlo. Následně se přesune do předsíně, kde se obuje a pak už vychází před dům a pak do ulic Kumogakure no Sato. Cesta do tréninkové oblasti jí nějakou chvíli trvá, protože to není zrovna nějak moc blízko. Když se tam po nějaké chvíli dostane, tak jde rovnou k vodní nádrži a tam si odloží tašku s vodou a pak se rozběhne kolem vodní nádrže. Udělá asi šest koleček, než se zastaví, protože už nemůže. Poté začne dělat kliky a dřepy, aby se trochu rozcvičila, když má docvičeno, tak si trochu oddechne a poté se začne soustředit na svou chakru a složí několik pečetí. Následně se kolem Kamiko objeví velké množství kouře a po nějaké chvíli se kouř rozplyne a kolem ní se objeví tři klony, které vypadají stejně jako ona a pak ještě jeden, který vypadá trochu hůř (Bunshin no Jutsu). Kamiko si jen v duchu povzdechne, protože doufala, že by se jí mohly podařit všechny čtyři klony, ale to se nestalo a povedly se jí jen tři. Nechá klony zmizet a poté složí znovu několik pečetí na Bunshin no Jutsu a když se rozplyne kouř, tak se tam objeví čtyři klony, které vypadají stejně jako ona, což Kamiko potěší. Nechá klony zmizet a následně znovu složí pečetě a tentokrát se jí povedou čtyři klony, které vypadají stejně jako ona a pak ještě jeden, který vypadá trochu hůř, ale není zase úplně k ničemu. Kamiko klony nechá zmizet a znovu se začne soustředit na svou chakru a ještě jednou složí pečetě na Bushin a tentokrát se jí povede vytvořit pět klonů a všechny vypadají dobře, což Kamiko překvapí, ale zase na druhou stranu i potěší, protože se jí klony povedly. Následně je nechá zmizet a začne skládat další pečetě a kolem ní se objeví kouř a poté co kouř zmizí, tak místo ní je tam její otec (Henge no Jutsu). Přeměna se jí dost povedla a až na nějaké malé rozdíly, které by si normální člověk nevšiml, tak vypadá stejně jako on. Následně přeměnu změnu zruší a složí několik pečetí a přehodí se s jedním kamenem, který je nedaleko ní (Kawarimi no Jutsu). Poté složí znovu pečetě na Kawatimi no Jutsu a přehodí se s jiným kamenem, který je trochu dále od ní. Následně toho nechá a rozejde se skále, která je kousek od ní. Když je u ní, tak se na chvíli zastaví a přemýšlí nad tím, co by jí mohlo nejvíce pomoct na geninských zkouškách, ale nic moc jí nenapadá. Následně se začne soustředit na svou chakru, kterou poté začne shromažďovat v chodidlech a když jí má dost, tak se pomalu rozejde po skále nahoru (Kinobori no Waza). Dostane se asi do poloviny, když se přestane soustředit na svou chakru a odrazí se od země a skončí zpět na zem, protože by nerada spadla. Když doskočí na zem, tak se znovu se začne soustředit na svou chakru a pak se rozejde po skále nahoru, tentokrát se dostane do dvou třetin a jen si v duchu povzdechne, protože se opět přestane soustředit na svou chakru a tak se odrazí od skály a znovu doskočí zpět na zem. Doufala, že by se jí tahle technika dneska mohla podařit, ale to se nestalo, takže bude muset ještě minimálně jednou zkusit, aby se dostala až nahoru. Znovu se začne soustředit na svou chakru, a začne jí přesouvat do chodidel a pak se rozběhne a tentokrát se dostane až nahoru. Když se tam dostane, tak si jen v duchu oddechne, protože je celkem ráda, že se jí to už povedlo a že to nebude muset zkoušet znovu. Když si trochu oddechne, tak seskočí zpět na zem a pak se pomalu rozejde k vodní hladině. Když k ní dojde, tak se začne soustředit na svou chakru a začne jí soustředit do chodidel a poté se rozejde na vodní hladinu (Suimen Hokou no Waza). Dostane se kousek od břehu, když se přestane soustředit na svou chakru a skončí do půlky lýtek ve vodě. Jen si trochu povzdechne a rozejde se na zpět na pevnou zem. Měla takový pocit, že se dneska nějak nemůže soustředit. Nevěděla z čeho to je, ale prostě jí to dneska nějak úplně nešlo. Když dojde zpět, tak se začne znovu soustředit na svou chakru a opět jí začne přesunovat do chodidel a pak se rozejde znovu na vodní hladinu. Tentokrát se jí nějakou chvíli daří chodit po kraji vodní hladiny, než se přestane soustředit na svou chakru a raději se rozejde zpět na pevninu, protože měla takový pocit, že by se zase mohla koupat. Znovu se začne soustředit na svou chakru a opět se rozejde na vodní hladinu. Tentokrát se rozejde trochu dále od břehu a nějakou chvíli se tam prochází, než se nakonec rozejde zpět na pevnou zem, protože už nemůže. No nakonec se rozhodne, že dneska trénink stačí, a tak se rozejde pro své věci a pak se pomalu vydá zpět domů. Když se po nějaké chvíli dostane domů, tak si vezme věci a jde do koupelny, aby si dala sprchu. Následně si jde ještě něco číst, než se po nějaké chvíli rozhodne jít spát, protože už je celkem unavená a hlavně zítra má zase akademii.*





-Konec RPG-
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Centrála Policie Empty Re: Centrála Policie

Sat Jun 10, 2023 2:13 pm
C Misia - cesta do Kumo + doručenie dokumentov na políciu

*Naomi mala niekedy pocit, že sa po ukončení chuuninskych skúšok stala poštárom alebo kuriérom .. nie kunoichi. Väčšina jej C misií bola totiž o tom istom – odnes, dones, zožeň, doruč, prines. Bola to síce skvelá možnosť vypadnúť z Iwy a skúmať okolité krajiny, no aj tak ju toto poslíčkovské zameranie veľmi nenaplňovalo. Stále sa tak nejako hľadala a nevedela čo od života presne chce, aké zamestnanie má plniť.. lákalo ju povolanie nukenina ale .... misia s Tatsuyom ju trošku poznačila a teda nevedela či to čo od života chce je vyhľadávať situácie v ktorých môže vidieť niečo tak strašné ako tí muži urobili tej úbohej žene. Na druhej strane ak by sa lovcom stala... mohla by takýchto ľudí zabiť a zaistiť tak to, že už nikomu takýmto spôsobom neublížia. Naomi kráčala s lampášikom v ruke cestou do Kumogakure. Samozrejme čím bola cesta ďalekejšia, tým viac nástrah ju sprevádzalo - jej to ale nevadilo, na noc si vždy niekde v ústraní postavila malý domček v korunách stromov a nechala jeden jej drevený klon aby strážil ju aj okolie. Cez deň jej cestu zvyčajne skrížili nejaké monštrá ale s nimi si zvládla poradiť tiež pomocou jej čiernych bleskov.. v podstate bola vybavená na to aby dokázala vo svete sama prežiť.. možno jej bola cesta Lovca nukeninov súdedná... ale počas tejto konkrétnej dlhej cesty do Kumo mala pocit, že nezvláda byť sama so sebou tak ako predtým. Mohla za to možno tá strata Tatsuyu ako jej idola, možno za to mohlo to, že trpela od smrti brata nočnými morami, ktoré ju mátali aj keď bdela... No počas piateho dňa chôdze do dediny ukrytej v oblakoch bola šťastná keď v diaľke medzi skalami pred sebou zbadala mesačným svitom osvetleného muža. Otočil sa na ňu a zreval – bolo jasné, že je to ďalšie šialenstvom nakazené monštrum. Namiesto toho aby ho ale Naomi hneď zabila alebo aby sa vyľakala ... po toľkých dňoch samoty bola potešená, že vidí niečo čo aspoň vzdialene pripomína človeka.* Dobrý večer prajem. *Zaželala mu takým tým zachrípnutým hlasom keď človek dlho nerozpráva.. V zapätí jej telo obalili čierne blesky (Kuroi Kaminari) a jeho smerom vystrelilo niekoľko bleskov ktoré ho okamžite paralyzovali a odhodili trochu dozadu.* To máme dnes ale pekné počasie, všakže. *Naklonila hlavu jemne na stranu, keď sa monštrum začalo dvíhať na kolená a ako nejaké zviera si to razil ku nej s cieľom ju uškrabnúť, uhryznúť, zabiť ... Nič z jeho zámerov mu ale nevyšlo z Naomi opäť vystrelili blesky ktoré veľmi silno zasiahli monštrum priamo do hlavy. Po tomto zásahu zostal ležať na bruchu, no stále odhodlane a s tichým chrčaním plazil jej smerom.* Ste veľmi láskavý pane, ale nepotrebujem poradiť.. cestu do Kumogakure poznám, mám mapu a značky sú zvyčajne dobre osvetlené. *Utrúsila – stále predstierala, že vedie s tým monštrom zdvorilostný rozhovor. Napokon ale vytiahla svoje Tanto a prikročila ku mužovi, ktorý sa plazil jej smerom. Z celej sily a tak aby sa nezašpinila mu zabodla čepeľ zozadu do krku.* Aj vám prajem šťastnú cestu. *Zašomrala tichým hlasom, utrela si o jeho potrhané, špinavé oblečenie čepeľ a vrátila ju do puzdra, ktoré mala prehodené cez plece. Po ďalší čas nestretla už nikoho a tak keď uvidela bránu Kumogakure, mala pocit, že sa od radosti a úľavy priam vznáša. Dokumenty, ktoré mala doručiť na miestnu políciu doručila tak ako mala zadané a túto príležitosť využila aby sa nenápadne povypytovala na tunajšie incidenty. Zaujímalo ju či aj tu prebiehajú únosy, či aspoň v priľahlom okolí... no Polícia sa s ňou o ničom takomto nechcela zhovárať. Na nástenkách na chodbách ale neviseli žiadne fotografie a plagáty pohrešovaných detí a tak skonštatovala, že tu asi tento problém ešte nezaznamenali.*

Počet slov: 606

Koniec RPG/Misie
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Centrála Policie Empty Kamiko Yuki

Sun Nov 05, 2023 5:32 pm
C mise:*Kamiko se po dlouhé době rozhodla, že by se mohla vydat na další C misi. Oblékne se do černých kraťasů a modrého trika.  Čelenku Kumo si uváže kolem krku, vezme si pouzdra se zbraněmi a rozejde se do předsíně, kde se obuje. Když si obuje boty, tak vyjde před dům, zamkne za sebou a pak se rozejde ulicemi Kumogakure až dojde k budově, kde se zadávají mise. Vejde dovnitř a dojde k stolu, kde bývají C mise, ale je tam jen jedna a to že ve vesnici řádí zloděj, který okrádá lidi. Kamiko si misi vezme a když vyjde ven, kde si přečte všechny informace, které jsou ve svitku a taky se podívá na osobu, kterou má najít.* ‘Hmm, to vypadá, že to by to mohlo být v klidu,‘ *řekne si v duchu Kamiko a pak se rozejde ulicemi vesnice až do čtvrti, kde se nacházejí různé stánky a obchůdky. Když se tam dostane, tak se začne dívat kolem dokola a prohlížet si ulici, kde onen zloděj kradě.* ‘Hmm, tady nikde nejde se schovat a čekat, až se rozhodne zase něco ukrást,‘ *řekne si v duchu Kamiko. Pak se rozejde trochu dále, kde není moc lidí a vyskočí na střechu jednoho z domů. Pak přeskáče na další, až se nakonec rozhodně usadit na jedné střeše, odkud vidí skoro celou ulici. Posadí se na střechu a sleduje ulici, ale nic důležitého se tam neděje a tak to jde celý den. Když se blíží večer a obchody začnou zavírat a ulice se vyprázdní, tak se Kamiko zvedne ze svého úkrytu a rozejde se domů s tím, že to zkusí zítra. Další den ráno si nachystá snídani a pak si vezme nějaké jídlo s sebou, aby na místo vydržela celý den a vydá se na stejnou střechu, na které seděla včera. Jak dojde do vedlejší ulice, tak se odrazí od země, vyskočí na jeden dům a přes ostatní se dostane až na místo. Posadí se a sleduje ulici. Dopoledne je bez problému a nic moc se neděje. Kamiko tam sedí a celkem dost ne nudí, během sledování lidí by klidně i usnula, když najednou někdo začne křičet. Zloděj. V tu chvíli se Kamiko podívá dolů na ulici a začne hledat onu osobu. Po chvíli najde muže, který běží a prodírá se mezi lidmi. Pak se rozběhne po střeše a sleduje, kde běží, aby jí v davu nezmizel. Když zahne do uličky, kde není tolik lidí, tak seskočí na zem a pokračuje za ním. Po chvilce ho dožene a chytne ho za rameno a muž zastaví. Kamiko mu vytrhne peněženku z ruky a dá si jí do kapsy.* „Takže půjde to v klidu nebo budeš dělat problémy,“ *poví Kamiko. V tu chvíli se chce muž vydat na útěk, ale jí se podaří ho chytnout za ruku. Trochu s ním škubne a onen muž se zastaví.* „Když zkusíte znovu zdrhnout, dopadne to špatně,“ *řekne mu naprosto chladným hlasem Kamiko. Onen muž už pak raději nic nezkouší a rozejde se s Kamiko, která jde mlčky na místní policii, kde předá onoho muže i s peněženkou, kterou u něj našla a pak se rozejde ohlásit, že misi splnila a poté si to namíří rovnou domů.*




-Konec RPG-
Sponsored content

Centrála Policie Empty Re: Centrála Policie

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru