Policie

+4
Tsuki Yagami
Kaede Hisa
Noctis Clive
Admin
8 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Policie       Empty Policie

Tue Dec 10, 2019 6:08 pm
Složky policie Kirigakure patří k nejkrutějšímu útvaru v celé vesnici (kromě jednotek Rootu). Před budovou mají díru, která vede přímo do podzemí, do této díry házejí zločince, kteří pro Kirigakure nemají žádný význam a možný přínos.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Policie       Empty Re: Policie

Fri Jan 10, 2020 6:21 pm
Npc: *Policie už delší dobu vyšetřuje jednu vraždu, která se v Kirigakure no Sato odehrála. Ono vraždy se tu stávají celkem často ale tak i to se snaží Kirigakure redukovat a jsou opravdu minimální ale to je mezi obyčejnými lidmi ale tato vražda byla v něčem výjimečná. Po ohledání těla došlo k závěru že to způsobil Ninja a tak se začalo vyšetřování Ninja policie Kirigakure. Různě se vyptávali lidí co tam žijí v ulici kde se ta temná ulička s mrtvolou našla a nakonec se jeden svědek našel. Prý viděl rudovlasou dívku jak vchází do té uličky s malým chlapcem, pak za nimi po nějaké době vešel do stejné zapadlé uličky mrtvý muž ale už nevyšel. Když popsal jak ten chlapec vypadal a stejně i žena tak se zjistila totožnost pouze toho chlapce. Proto nyní před domem Kuiie stojí dvojice mužů, kteří jsou oblečeni v Ninja uniformách Kirigakure s takovou páskou na pravém rameni, která značí že se jedná o zdejší vojenskou policii (Ninja policie). Jeden z nich poté přistoupí ke dveřím Kuiie a hlasitě na ně zabouchá, už z toho jakou silou zaklepal může to bouchání budit dojem že to je nejspíš důležité. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 1:09 pm
*Kuii byl ráno v posteli jako vždy a chvíli pozoroval Moriho jak ještě spí. Když uslyšel hlasité zabouchání tak malém vylít z postele jak se lekl. Naneštěstí se Mori nevzbudil.* "Kdo to může být takhle po ránu!?" *Pomyslel si Kuii, netuší kdo by to mohl takhle brzo být. Když Kuii polonahý jde otevřít tak uvidí jen dva lidi jak jsou oblečený do uniforem které nosí ninja policie. Kuii se jen zarází, kouká na ně jen jedním okem, přičemž to druhé má přikryté páskou.* Málem jste mi vzbudily psa! *Vyjede po nich Kuii, každý má nárok se vyspat a tak to Kuii říká protože mu Mori deka společnost a nedovolí nikomu aby se takhle bez ohledu na ostatní choval.* Co tu vůbec chcete? *Zeptal se Kuii.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 1:37 pm
Npc: (Policista #1): Málem jsem ti probudil psa? To je mi strašně líto. *Samozřejmě to řekl tak aby to vyznělo ironicky, nějakej pes Kuiie tu nikoho nezajímá. *(Policista #2)Máme tu pro tebe předvolání k výslechu na policejní stanici s okamžitou platností, poprosíme abyste se šel obléknout a šel s námi. *Kuiiovi pak policista #2 předá papír (dokument), který potvrzuje jeho slova a je tam i psáno že pokud odmítne může proti němu být využita síla. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 1:50 pm
*Kuii se urazil, pes je taky živá bytost a tak na právo se vyspat.* Co se vůbec stalo? *Zeptal se Kuii, zavřel dveře aby se mohl v klidu obléknout, i když to jsou ninja policie tak stejně si Kuii nechává soukromí pro sebe. Když se Kuii oblékl tak si na sebe vzal i čelenku, ovšem ninja vybavení si nebral, bylo by to zbytečné si brát. Pokud bude v dosahu ninja policie tak se mu nemůže nic stát. Kuii si jenom vzal písemnou žádost, přečetl si jí a šel s policisty, věděl že když bude odporovat tak nic nebude dobré, i když ani nevěděl proč tam byli ty policisté.* A co se vůbec stalo? *Zeptal se Kuii, Moriho nechal doma protože ještě spal. Navíc až bude Kuii chodit na mise tak si bude Mori muset zvyknout.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 3:34 pm
Npc: (Policie #2): To zjistíte na místě. *To je to jediné co mu poví k jeho otázce (Kuiie) ohledně toho že co se stalo. Samozřejmě když jim zavře dveře před nosem nechají to ta, musí se jít obléknout a chce své soukromí, proto mu do domu nepolezou. Když vyjde ven tak vyrazí na cestu tak že každý z těch policistů jde po jedné straně vedle Kuiie. Trvá to několik minut než se dostanou k budově policie kde Kuiie dovedou do jedné místnosti, která nemá žádná oka a ve středu té místnosti je jeden stůl a dvě židle, kdy jedna je naproti té druhé. Stěny jsou obyčejné, depresivní v šedé barvě. Tam Kuiie nechají se posadit a pak odejdou a zamknou ho tam, nyní musí vydržet čekání takových 10 minut. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 3:47 pm
*Když dorazily k policejní stanici tak Kuie zavřeli do jedné takové místnosti kde nebylo nic jiného než 4 stěny a jedna strana měla délku přibližně 5 metrů což činí nějakých 25 metrů čtverečních. Když ho tam zavřeli tak ostatní odešli, nebylo tam ani okno, ani žádný otvor. Aspoň žádný neviděl, posadily ho ke stolu který byl jako jediný v místnosti.* "To je teda pozitivní, aspoň tu mají stůl." *Řekl si Kuii v hlavě. Když seděl na židli tak se zvedl a přitáhl si druhou židli k té první a znova se posadil, na tu druhou židli si dal samozřejmě nohy a čekal než se někdo ozve, nebo přijde, nebo až ho pustí. Záleží na tom co budou dělat.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 4:08 pm
Npc: *Po uplynutí těch 10ti minut přijde policista, který má na starosti výslech Kuiie. Odemkne si tedy dveře, vstoupí do výslechové místnosti a dveře za sebou zavře. Podívá se na Kuiie a na židli na které má nohy, přijde k ní a jedním tahem mu židli sebere aby se mohl posadit ke stolu naproti Kuiiovi. Tento muž, který je starý takových 43 let s několika jizvami na tváři se Kuiiovi podívá rovnou do očí. *Mladíku jsi v pěkném průseru, máme svědky co tvrdí že jsi byl v době vraždy jednoho muže ve stejné uličce s ním a jednou ženou, takže zeptám se rovnou: Byl jsi to ty?
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 4:27 pm
*Když do místnosti vešel jeden policista tak Kuii zpozornil, když mu sebral židli tak Kuiiovi spadly nohy na zem.* "To teda není dobré uvítání." *Řekl si Kuii v hlavě když se posadil naproti němu tak se Kuii posadil rovně na židli a koukal se policistovi do očí jako on Kuiiovi.* V jakém průseru? Myslíte si že jsem někoho zabil? *Zeptal se Kuii klidně a jediné co se pohlo tak byla Kuiiova ústa a oční víčka se kterými mrkal. Když se pak zeptal Kuie rovnou otázkou jestli někoho zabil tak Kuii zase klidně odpověděl že ne.* "Doufám že jim to bude stačit ze mě pustí domů." *Pomyslel si Kuii a opřel se o židli.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 4:48 pm
Npc: Takže říkáš že jsi ho nezabil dobrá? Tak co kdybys mi řekl cos tam dělal s tou ženou a kdo to byl? Určitě ses s tím mužem setkal a tak mi určitě vysvětlíš co se tam stalo, proč tam byl nalezen s prostřelenou hlavou. *Mezitím tam ten muž pod stolem složí několik ručních pečetí zatímco se dívá na Kuiie a sešle na něj Genjutsu, které ho donutí říkat pravdu (Třída C/B: Jigyakkou no Jutsu). Nehodlá se s Kuiiem nějak zdržovat a odhadovat zda říká pravdu nebo zda lže a proto na něj seslat Genjutsu, které zajistí že Kuii na každou otázku odpoví zcela pravdivě. *Takže jak teda? Byl jsi u té vraždy?
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 5:16 pm
Nezabil jsem ho, ale byl jsem u toho. *Řekl Kuii, poté co se ho policista zeptal podruhé.* Byl jsem tam s jednou paní, se kterou jsem v ten den byl. Zašli jsme do uličky která neměla v šířce více jak 10 metrů, chvilku jsme se tam bavily a pak mi sundala pásku. *Řekl Kuii a sáhl si rukou na pásku pod kterou měl rinnegan.* Během toho za mnou šel jeden zloděj a ta paní se kterou jsem tam byl ho nějakou divnou technikou střelila do hlavy. Nechtěl jsem aby to neudělala, bylo to pro mě těžké vidět někoho zabít. *Řekl Kuii a sklonil hlavu a dodal.* Představila se mi jako asano.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 5:29 pm
Npc: *Policista, který má na starosti výslech Kuiie si vyslechne jeho výpověď a to velmi pozorně. *Takže ta Asano toho muže zastřelila ale tys to do dnes nenahlásil, proč jsi to nenahlásil? Víš že se na tebe vztahuje nahlašující povinnost? Pokud jsi svědkem nějakého zločinu tak jsi povinen to ohlásit. *Pak se zhluboka nadechne a pak pomalu vydechne. *Takže, je ti jasné že ti může hrozit trest vězení? *Samozřejmě Kuiie za tohle zavírat nebudou, nic neprovedl a jediné co udělal je to že to neohlásil ale i to je celkem problém. *Copak máš vlastně pod tou páskou, když jsme u toho?
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 5:59 pm
Bál, bál jsem se že bych z toho byl obviněný. *Řekl Kuii na policistu a pořád se opíral o židli.* Ano asano. *Odpověděl Kuii a dodal.* Říkala že je z klanu hozuki. A že pochází z této vesnice. *Dodal Kuii.* Vím že mi z toho hrozí vězení. *Řekl Kuii a sklonil hlavu. Když se ho policista zeptal na tu pásku a co má pod ní.* Když vám to řeknu tak stejně nebudete vědět co mám pod ní.* Řekl Kuii.* Rinnegan. *Řekl důrazněji. A sáhl si znova na pásku pod kterou měl rinnegan. Do nedávna nevěděl jak se to jmenuje ani co je to zač.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 6:29 pm
Patsumi Rokura (Npc): Chápu strach, děkuji za odpověď. *Ne že by měl Kuii možnost výběru a lhát už vůbec nemůže, protože je pod vlivem Genjutsu Jigyakkou no Jutsu. Když navíc Kuii poví že má Rinnegan tak se ten muž zatváří dost překvapeně, Rinnegan mu samozřejmě něco říká a taky aby ne. Každý kdo zná Nukenina Zerefa nebo dříve známého jako Suzuya Juuzou tak ví že jeho velká síla pochází právě z Rinneganu a dokonce je i v Bingo Knihách že Zeref vlastní Rinnegan ale co umí nebo jiné důležité informace o něm už neví. *Dobrá děkuji za spolupráci, počkej tu brzy za tebou ještě někdo přijde. *Policista ukončí Genjutsu, které na Kuiie celou dobu působilo a odejde, samozřejmě tam Kuiie opět zamkne a ten tam může sedět takových 20 minut než se dveře opět otevřou a vkročí tam mladá žena oblečená v
( odkaz). Fyzicky je této ženě kolem 30ti ale skutečný věk je daleko větší ale na tom nezáleží, čelo j zdobí fialová pečeť ve tvaru diamantu (Byakugō no In) a posadí se rovnou naproti Kuiiovi a lokty se opře o desku stolu a podívá se pozorně do otevřeného oka Kuiie. *Ahoj chlapče, ani nevíš co vše jsem odložila jen abych mohla ihned přijít. Doneslo se mi že jsi nositelem Rinneganu, mohl bys mi ho ukázat? Ráda bych ho opět viděla na vlastní oči. *Její hlas je tak pevný a silný, jako kdyby už podle hlasu měl každý vědět že s touto ženou si není radno zahrávat ale současně je jemný aby dal jasně najevo že je to pořád „křehká“ žena. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 6:53 pm
*když policista poděkuje za odpověď tak se Kuii jen usměje.* "Konečně klid." *Pomyslel si Kuii a myslel si že už může jít, ale když mu policista řekl ať tu čeká tak si zase sedne.* "Zase další člověk? Jak dlouho tu budu ještě muset sedet?" *Pomyslel si Kuii v hlavě. Když po cca 20 minutách vejde jedna paní tak Kuii upře svůj pohled na ní. Když se paní posadí na místo kde byl předtím policista. A když mu položila otázku tak se Kuii jen zarazil.* Jakto že víte o tom že ho mám? *Zeptal se Kuii a dodal.* A vy jste ho už viděla že říkáte opět? *Zeptá se Kuii slušně, zarazí ho že ona není oblečená jako ostatní členové ninja policie.* Vy nejste z ninja policie že ne? A co jste všechno musela odvolat? *Zeptá se Kuii zdvořile.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 7:24 pm
Patsumi Rokura (Npc): Ano Rinnegan jsem už viděla a mimochodem měl bys mě poznávat, moje fotka je v učebnicích historie na akademii. Jsem předchozí Mizukage (druhá) Patsumi Rokura a když se ke mně doneslo že tu je Ninja, která má implantované jedno oko Rinneganu tak jsem to prostě musela vidět. Víš tu vraždu ať vezme čert, byl to někdo kdo tu byl zvenčí žádá Asano v klanu Hōzuki není ale mě ta vražda nezajímá, chci vědět víc o tvém Rinneganu. Kdo ti ho dal a kde jsi k němu přišel, od koho ho máš? Chci ale abys měl na vědomí že se od tebe čeká že odpovíš pravdivě a upřímně, ber to jako rozkaz. Určitě nechceš přijít o svou Ninja čelenku že? Myslím že být Ninjou tě dokonce baví ne?
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 7:40 pm
Uhmm. Takže vy jste ta druhá Mizukage? Jsem vás málem nepoznal, moc ani do knížek nekoukám, nerad jsem se učím z knížek. *Řekl Kuii a mírně se zasmál.* Jak jste se to vůbec tak rychle dozvěděla? *Zeptal se Kuii slušně a znova pokračoval v odpovídání.* Ano, mám rinnegan ve svém pravém oku pod svou páskou, ale ta paní co se mi představila že je z klanu hozuki mi o něm něco řekla. Řekla mi že je to silné oko, které mi v budoucnu dá nejrůznější techniky. Dokud jsem se s ní nesetkal tak jsem si myslel že je to prokletí, vůbec nevím jak jsem ho získaly najednou jsem se s ním vzbudil a otevřené oko mě po chvíli dívání začne vyčerpávat. *Řekl Kuii a pak ještě dodal.* Mám to brát jako rozkaz nebo jako výhrůžku?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 9:16 pm
Patsumi Rokura (Npc): To tě nemusí zajímat jak jsem se to dozvěděla, nezáleží na tom. *Pak si vyslechne slova Kuiie. *Můžeš to brát jako výhružku nebo i jako rozkaz, záleží to na tobě. Ono stejně porušení rozkazu je zločin branný jako zrada, nicméně můžeš jít domů ale budeme tě pozorně sledovat Kuii. *Patsumi se pak zvedne, otevře dveře a odejde. Dveře zůstanou otevřené a Kuii může v klidu odejít, žádný trest ho nečeká ale bude sledovaný z dálky členy jednotek Root a budou to 3 členi a všichni stopaři, takže mohou Kuiie sledovat i na obrovské vzdálenosti a jsou cvičeni tak dobře že Kuii nemá absolutně žádnou šanci odhalit že ho někdo vlastně sleduje a nebudou ho sledovat jen v Kirigakure ale i mimo a to i na Chz. Patsumi mu z nějakého důvodu nedůvěřuje a přitom si je vědoma toho že ji určitě nelhal, to by poznala a v ten moment by ho i zabila ale on řekl pravdu ale i tak je z něj znepokojená. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 9:42 pm
To je pravda jak to vidí brát, tak či onak by to mělo následky. *Řekl si Kuii, po chvíli patsumi vstala ze stolu a šla pryč z místnosti tak nechala otevřeno. Kuii se teda taky zvedl šel ke dveřím a vyšel pryč, doufal že může odejít, když poté vyšel z policejní stanice tak ho nikdo nezadržel, tak odešel směrem domů.* "To bylo zvláštní, ta druhá Mizukage. Úplně jiná než jsem si jí představoval." *Pomyslel si Kuii během cesty domů kde na něj už čekal Mori, který stál u dveří aby mohl přivítat Kuie.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Policie       Empty Re: Policie

Sat Jan 11, 2020 10:15 pm
Ukončeno
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Policie       Empty Re: Policie

Sat Aug 15, 2020 6:06 pm
Mise D

*Ryuu se opět chtěl trochu zabavit a připadně vyzjistit i něco více o své rodině a pokrevním spojením mezi ním a Mizukagem, na které kdysi Mizukage poukázal, ale více mu jej nevysvětlil. Ryuu nastoupil k Policii, aby pomohl uklidtit a roztřídit složky starších záznamů a případně je odnesl do archivu, kde měly být složky dalších několik desítek let schované pro případ potřeby. Ryuu dostal okamžitě přiřazenou část místnosti, kde policie uchovávala složky s přestupky, nějaké záznamy z misí a podobně. Ryuu se dal do práce, kdy měl vyprázdnit fochy od složek, ty zkontrolovat, zda jsou abecedně srovnané a ještě podle dat. Nějaké nesrovnalosti tam našel a tak část složek ještě přeskládal a porovnal tak, aby vše sedělo. Následně složky poskládal do velkých krabic a odděloval jednotlivé dny od sebe kusem papíru, aby bylo jasně poznat, kde záznamy z daného dne končí. Krabice pak pevně zalepil lepenkou a dal se na práci s další částí složek, které opět zkontroloval, případně přeskládal, vložil do krabice a zalepil. Takto pracoval několik hodin, než vyklidil veškeré fochy které mu byly přiděleny. Krabicí tam však bylo více, než dost, rozhodně by je sám neunesl. Proto mu policista poskytl větší vozík, na které Ryuu krabice vyskládal a následně je odvezl do Archivu Kirigakure, kde zaklepal na dveře a ukázal povolení od Policie, kde stálo, že Ryuu může s těmi složkami manipulovat a převážet je. tak tedy správce archivu pustil Ryuua dovnitř. Ryuu vzpomínal, jak tady ze Zacharim na tajnáka šlohl pár složek o jeho matce a rodině a následně je spálil. Nyní tu však měl jinou práci, jelikož mezi složkami na policii nenašel nic aktuálního, týkajícího se jeho osoby nebo jeho rodiny, bylo mu jasné, že vše, co bylo možné vidět, už viděl, proto pouze odvezl krabice do zadní místnoti, kde je vyskládal. Zde jeho práce končila, někdo další se příště o ty složky v bednách postará a Ryuu jen odvezl vozík zpátky na policii, nechal si podepsat svitek o splněné misi a vyrazil na ředitelství, kde mu vyplatili odměnu a připsali mu na konto do záznamů další odvedenou práci.*


konec mise
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Nov 07, 2020 11:59 am
*Hakumura dneska byl dlouhou dobu venku v dešti a procházel se po vesnici než dorazil na nějaký incident kousek od policie. Vypadalo to jako kdyby se dva muži tam navzájem chtěli zmlátit. Bohužel přišel o tu nejzajímavější část. o ten začátek, který toto všechno vyvolal. I když přišel o tu zajímavou část tak to každou chvíli vypadalo jako kdyby měl začít boj mezi dvouma muži. Byla už jenom chvíle, než se začne něco dít a někdo tam z čista nenadání hodí kouřovou bombu nejspíš kvůli tomu aby zastavil boj. Najednou začali všichni šílet a utíkali do všech stran. Sejmuli na zem i Hakumuru když ho přes ten kouř neviděli. Byl ještě malý a né tak veliký jako dospělý člověk. Po chvíli se kouř rozutekl a jako by všichni umřeli. Nikdo tam nebyl. Rozhlédl se i po střechách jen tak letmo z uličky, ale také nikoho neviděl. Dokonce ani ty dva jak se chtějí zmlátit.* Sakra, kvůli některému debilovi jsem přišel o něco zajímavého. *Postěžoval si. Strčil ruce do kapes a rozešel se jedním směrem. Přijde mi i divné že neviděl Jan zasahuje někdo z policie když je policejní stanice dost blízko.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Policie       Empty Re: Policie

Sat Nov 07, 2020 9:00 pm
Sergio Momoto (NPC)

*Už sa zdalo, že bude dnešok pomerne pokojným dňom a záver služby prebehne hladko a bez zásahu. Sergio mal rád akciu, ale čas od času mal aj on, ako každý iný človek, náladu na lenošenie a ničnerobenie. Nuž, dnešok k takému dňu nepatril, hoci na konci jeho smeny sa predsa len zomlela nejaká šarvátka dvoch chlapov. Neďaleko policajnej stanice. Oblečený v služobnej rovnošate sa vydal spolu so svojím starším kolegom, bývalým stopárom, do akcie..* Mám ich chakry, budem tvojimi očami.. *zahlásil kolega Sergiovi do mini vysielačky, ktorú mali obaja strčenú v uchu, aby sa mohli dorozumievať. Sergio si sám pre seba prikývol a v tom letela do davu dymová bomba, ktorá rozohnala dav ľudí..* Obaja sa hýbu na východ.. *oznámil kolega Sergiovi. Ten sa okamžite odrazil od konára stromu na strechu a ešte v hustom dyme bežal smer východ.* Máš ich oboch na troch hodinách, približne sedem metrov. Smerujem tam aj ja. *akonáhle kolegov hlas vo vysielačke stíchol, skočil Sergio dole zo strechy a vrhol sa na muža, ktorého mal bližšie k sebe. Povalil ho na zem a v tom momente sa na druhého vyrútil Sergiov kolega. Kolega nemal s týpkom moc veľa práce, zato ten Sergiov sa neustále vzpieral. Malému Hakumurovi sa možno zdalo, akoby sa všetci vytratili z onoho miesta, ale toto spacifikovanie sa udialo len pár desiatok metrov ďalej..* Okamžite sa upokoj, inak budem nútený použiť donucovacie prostriedky.. *povedal pokojne Sergio. Chlap sa poriadne ani nepohol a ani nestihol skoro nič povedať, keď Sergio chytil jeho hlavu a dosť silno ňou udrel o zem. Zlomil mu tak nos, z ktorého sa začala valiť hustá, tmavá krv. Muž len zachraptel, lebo náraz lebky o zem ho trochu otupil. Popadol ho znova za vlasy a začal ho ťahať na nohy, kým jeho kolega mal toho svojho už dávno na nohách.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Nov 07, 2020 9:25 pm
*Po chvíli toho co se všichni rozutekli všemi možnými směry tak ho nic nezdržovalo od toho aniž by šel dál po cestě, kterou si vybral. Když přišel za roh tak uviděl nějaké lidi. Jeden byl nad druhým a vypadalo to jako kdyby se on nemohl hýbat přičemž ten co na něm byl tak vypadal jako z policie. Nebyl si ale jistý. Neviděl ani případnou krev, která mu tekla z nosu. Přišel blíž k těm lidem, kteří si tam hrají na zemi. Po příchodu blíž se ujistil že jsou z ninja policie. Byl zvědavý co se tu děje. V tu chvíli vlastně ani netušil že by to mohl být jeden z účastníků té rvačky. Když ho poté zvedl tak si vybavil že by to on mohl být. Ovšem když ho zvedl tak uviděl i jak z nosu teče krev. Narychlo zavřel oči aby jí neviděl dlouho, jelikož se nedávno od otce dozvěděl že když uviděl krev v doju tak začal šílet. Tudíž si zkusil zavřít oči. I ta krátká doba, která mu stačila na to aby krev viděl tak měla svůj účinek. Snažil se to přemoct a tak po chvilce (cca 4 vteřiny) tak ho to zas ovládlo. Jeho způsob jak se tomu vyhnout byl tím že zavře oči, které evidentně nefungují. Roztočil si jako kdyby měl spadnout a tímto se chtěl udržet. Otevřel oči a srdce mu začalo rychle tlouct. Chvilku stál na místě, ale pak už vyrazil. Jeho zorničky byli zmenšené oproti normálu. Vytáhl si kunai z přídavné kapsy, kterou měl na pasu ze zadu. Chytl si ho do práce ruky jako nůž a nejdříve udělal dva celkem normální kroky. Ovšem začal se takto malinko rozbíhat až nabral celkem rychle svou maximální rychlost a během chvíle byl u nich. Chtěl bodnout do může, kterému tekla krev z nosu, ddo břicha, protože jemu tekla a šel za ní jako býk za červenou barvou.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Policie       Empty Re: Policie

Sun Nov 08, 2020 11:13 am
Sergio Momoto (NPC)

Dobrý a rýchly zásah.. *poznamenal kolega, keď nasadil putá chlapovi, ktorého spacifikoval on. Rovnako tak urobil aj samotný Sergio. Popadol ruky chlapa, dal mu ich za chrbát a nasadil mu putá, docela brutálnym spôsobom. Skoro mužovi vykĺbil ramená, čoho dôkazom bolo aj mužove bolestné kvílenie..* Sergio.. *upozornil ho kolega. Sergio stočil svoj pohľad cez rameno. Uvidel nejaké mláďa, ako si to mierilo k nim. Okamžite spozoroval kunai v ruke a čím bol bližšie, tým zreteľnejšie bola v tvári chlapca vidieť.. vražednosť?.. Alebo šialenstvo? Alebo obe dohromady? Sergio odstrčil od seba spútaného chlapíka. Tomu sa zamotali nohy do seba a skončil na zemi. Sergio sa plne otočil smerom na bežiaceho chlapca a konečne spozoroval, že sa jeho oči upierali na chlapa s rozbitým nosom. Bol ten jeho cieľ?.. Na odpovede na tieto otázky nebol čas. Sergio vyčkal, kým bol chlapec bližšie, a keďže bol starší a úplne na inej hodnosti, než chlapec, nebolo ťažké popadnúť ho za ruku, stočiť ho k sebe, odzbrojiť ho a držať ho pažou pod krkom pevne natisnutého na sebe. Druhou rukou mu mieril chlapovým kunaiom rovno na spánok,* Odveď ich oboch na oddelenie. Ja to tu doriešim. *Sergiov kolega prikývol a oboch chlapov začal pratať preč, smerom ku policajnej stanici.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sun Nov 08, 2020 11:24 am
*Hakumura už byl skoro u muže když v tom mu někdo chytil ruku. Celkem rychle ho odzbrojil od kunaie, který Hakumura držel aby mohl víc ztratit muže na zemi. Když ho pak chytil pod krkem tak s sebou cukl, chtěl se z toho dostat, ale neměl na to potřebnou sílu. Když mu pak přiložil kunai ke spánku tak mu to bylo jedno. Použil obě ruce na to aby chytil ruku, kterou ho držel pod krkem. Zkoušel tlačit chvilku jeho ruku od svého krku co nejdál. když viděl že to nic nedělá tak mu zkusil do ruky mlátit. Nakonec vytáhl další kunai svou pravou rukou a chtěl ho do té ruky bodnout. Přitom na něj cenil zuby jak nějaké zvíře.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Policie       Empty Re: Policie

Sun Nov 08, 2020 1:09 pm
Sergio Momoto (NPC)

*Pevne držal chlapca vo svojom náručí, pevne pažou neustále pod krkom. Bolo to pevné zovretie, aby chlapca udržal na uzde, avšak nie dostatočne pevné na to, aby ho nebodaj zahrdúsil. Lenivo sledoval svojho kolegu, aby viedol oboch mužov smerom k policajnej stanici, ktorá bola neďaleko od tohto miesta. Chlapec sa mohol snažiť akokoľvek chcel, nemal dostatok sily, aby sa vymanil zo Sergiovho zovretia. Krk mu nepovolil - ani keď sa chlapec snažil ruky odtlačiť, ani keď do nej mlátil svojimi rukami. Akonáhle začal chlapec s rukami baštrngovať smerom dole ku svojim vreckám, brašnám a podobne, odkiaľ by mohol vytiahnuť ďalšiu zbraň, Sergio povolil zovretie a pár chvatmi dostal chlapca do polohy, z ktorej ho úplne jednoducho dostal na zem. Pekne tvárou do prachu a hliny. Kolenom držal na zemi, tlačiac mu ním na oblasť mierne pod lopatkami. Obe ruky mu spacifikoval. Boli to drobné ruky dieťaťa, nebol problém ich udržať v jednej chlapskej ruke.. Voľnou rukou chytil chlapca za vlasy a obrátil si jeho hlavu na zemi tak, aby na neho zvrchu videl..* Yoshimatov spratek. Mal by som ťa nahlásiť tvojmu tatkovi..
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sun Nov 08, 2020 3:07 pm
*Policejt ho držel pod krkem dokud nevytáhl svůj kunai, kterým ho chtěl bodnout. Bohužel se mu to nepovedlo, protože ho specifikoval tak že ležel na břichu s rukami za zády (asi podle předchozího odpisu usuzuju že ano). Poté mu chytil za vlasy. To Hakumura nesnáší, jenže teď to vlastně ani není to on. Otočil mu hlavou. Měl ji nejspíš už odřenou a ušpiněnou od hlíny. I když se snažil se z toho dostat tak že by si byl schopný vykloubit rameno, ale stále necítil že by povolil.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Policie       Empty Re: Policie

Sun Nov 08, 2020 8:05 pm
Sergio Momoto (NPC)

I když.. *sergio sa usmial od ucha k uchu takým tým šialeným spôsobom. Nikde nebola ani noha, ale nemienil riskovať to, že by ich niekto videl, preto postupoval tak, aby to vypadalo, že chlapca, ktorý ako prvý zaútočil, odvedie na policajnú stanicu..* Teraz by som ti radil necukať sebou.. *Sergio pustil chlapcovi jeho hlavu, ale ešte predtým mu ju pritlačil naspäť do hliny, špiny a prachu, v ktorých ležal. Z vybavenia voľnou rukou vybral kus drátu, pretože putá použil predtým na jedného z mužov, ktorí tu mali medzi sebou potyčku. Obratne začal chlapcovi omotávať drát okolo jeho rúk, pekne vzadu za chrbtom. Pokiaľ sa chlapec vrtel, nemal Sergio problém na neho zavrčať, okríknuť ho, či dokonca mu na chrbát medzi lopatky stupiť ešte väčšou silou, aby chlapca trochu pridusil, ak to bolo potrebné..* Stačí malý, prudký pohyb a to lano sa ti zaborí do zápästia tak moc, že ti ho pokojne ufikne.. *povedal Sergio pomedzi zuby, a keď bol chlapec konečne poriadne spútaný, povolil koleno a ako sa staval, chytil chlapca za šaty a postavil ho na nohy..* Dúfam, že pôjdeš dobrovoľne. Inak za seba neručím..
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sun Nov 08, 2020 8:27 pm
*Hakumura ho neposlouchal, jediné co mu teď běželo hlavou bylo to že se z toho musí dostat. Pak už když mu muž hladil aby s sebou necukal tak stejně s sebou cukal, protože prostě nebyl to on a zdravý rozum teď neměl, pokud jindy ho teda vůbec má. Když mu hlavu zabořil znova do hlíny tak se malinko z ní nechtěně najedl. Nespolkl to, jenom mu to zůstalo v puse. Kdyby nad sebou měl kontrolu, tak by to vyplivnul ihned, ale takto mu to v puse zůstalo. Hakumura poté během vázání jeho rukou se vrtěl ze strany na stranu. Poté mu stoupl ještě větší silou než do teď zezadu mezi lopatky na jeho křehké tělo. Když se tak stalo tak mu to nedalo a musel z úst vyhrknout jako kdyby ho někdo bouchl a jemu z otevřené pusy vystříkla krev. Toto bylo podobné, jenom místo krve byli sliny. Trošku ho to uklidnilo ale ani zdaleka neměl nad sebou kontrolu. Poté ho zvedl a Hakumura s sebou zase zacal cukat. Teď to bylo jednoduší, protože Hakumura mohl chodit a tak se snažil utéct i se svázanými rukami. Z hluboka dýchal, protože jeho tělo začalo být unavené.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Policie       Empty Re: Policie

Tue Nov 10, 2020 8:19 pm
*Ten fakan vôbec nepočúval. Vrtel sa, mixoval sebou, hmýril sa jak žížala. Aj preto bol Sergio čoraz drsnejší a tvrdší na chlapca. Akonáhle sa chlapec snažil o útek, keď už bol na nohách, mal Segio chuť chlapca pustiť, aby zotrvačnosťou narazil ksichtom znova na zem. Chlapca si však len prehodil cez svoje rameno a mohol robiť čo len chcel - kopať nohami a ďalej sa trepať. Spôsobil si len zranenia na zápästiach, ktoré mal uviazané k sebe za chrbtom oceľovým drátom. Vypadalo to, že mieril ku policajnej stanici. No keď bol mimo očí iných ľudí, zmenil svoj smer. Až sa dostal na okraj dediny do jedného starého skladu neďaleko sirotčinca. Chlapca zo svojho ramena zhodil na zem - nechal ho dopadnúť tvrdo na nejaké drevené dosky pohádzané na zemi. Stupil mu medzičasom na brucho, kým odpratával pár dosiek z podlahy, aby tak odkryl drevené dvierka vedúce do podzemnej časti. Vtedy, keď už boli otvorené a osvetlil si onu miestnosť dole v podzemí, povolil nohu z chlapca a vzal ho zase na rameno, kráčajúc s ním dole.. pre chlapca do neznáma.. Miestnosť bola malá, zatuchnutá, no bola cítiť po hnilobe a pachu rozloženej krvi. Na stenách boli tmavé fŕkance, miestami až veľké krvavé maľby.. Na zemi a plafóne tiež.. Chlapca hodil na zem pred seba a zamkol za nimi dvere..*
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Tue Nov 10, 2020 10:19 pm
*Sranda skončila když s ním policajt změnil směr, kterým se šli prakticky od policejní stanice. Když ho poté ve starém skladu na kraji města hodil na zem dosti bolestivě. Tímto Hakumurovi doslova vyrazil dech z těla, tím že se mu uzavřela bránice. Nadechnutí nepomohlo ani to že mu nohou stoupl na břicho. Spíš mu chtěl pomoct v tom se nadechnout. Po chvíli kdy mu dal nohu pryč tak se stihla bránice otevřít a Hakumura se reflexivně obrovsky nadechl jako kdyby celou dobu žil v místě kde je kyslíku pouhých 7%. Hakumura pomalu už přicházel k sobě. Pomohlo tomu i vyražení dechu. Když ho pak zase pohodil na zem tak už dokázal vnímat. Vlastně vnímal už když šli těmi schody dolů. Cítil nepříjemný zápach, nedokázal přesně určit co to bylo, ale smrdělo to festově. Poté co ho znova pohodil na zem tak se na může kouknul. Poté se rozhlédl kolem sebe.* Kde to jsem?! *Vykřikl na muže, který ho sem dovedl. Byl už nervózní od doby co šli po těch schodech, když viděl ty krvavé malby na stěnách. Ovšem nervózní začal být až došli úplně dolů, tu už začal být spíš vystrašený co se bude dít. Jediné co dokázal správně odhadnout bylo to že ten muž před ním měl na sobě uniformu policie.* Za to zaplatíš! Otec ti dá okamžitě vyhazov! *Pohrozil mu. Čekal že to zabere.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Policie       Empty Re: Policie

Sat Nov 14, 2020 5:26 pm
Sergio Momoto (NPC)

*Muž sa rozosmial. Nie tým šialeným smiechom, ktorým sa smejú šialenci nosiaci svoje obete do tomuto miestu podobných miestností. Nie, bol to smiech obyčajného chlapa. A možno preto to mohlo byť desivejšie - len jeho pohľad, ktorý venoval chlapcovi, značil, že muž nie je vôbec v poriadku..* Vyhazov? Tvoj tatko bude mať plné ruky práce hľadaním kúskov tvojho tela, aby ťa aspoň ako-tak zložil dokopy, keď s tebou skončím. Ver mi, dostal si sa do skúsených rúk.. *muž sa zohol a z vysokej topánky si vytiahol striekačku, v ktorej bola načervenalá tekutina. Jed Mahi. Podišiel až ku chlapcovi a čupol si k nemu. Pre istotu mu hlavu druhou rukou pritlačil k zemi, aby ňou nešklbal..* Nelomcuj sebou, inak sa tá ihla zlomí a ostane ti v krku.. *povedal pomedzi zuby Sergio a pichol chlapca striekačkou do krku, praviac mu tak do tela jed Mahi, ktorý by mal začať účinkovať za nejakú chvíľu. Telo chlapca bude postupne paralyzované, až sa do paralýzy dostane úplne celučké. Ten čas Sergio využije k príprave.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Nov 14, 2020 6:06 pm
*Hakumura nedostal odpověď na svojí otázku kde to je, vlastně ani teď to není podstatné , i přesto, že pro něho to důležité je. Mohl by se tak i uklidnit kdyby to bylo nějaké místo, které mělo špatnou minulost. Ačkoliv se Hakumura takto necítil v bezpečí. Ten zápach a smrad vydával za sebe. Štítil se toho. Navíc ho neuklidnila ani jeho slova, která od něho slyšel. Hakumura se koukal na muže, který měl nejspíš něco za lubem, když za nimi zamknul. Nemohl se hnout když mu hlavu přitlačil k zemi. jediné co mohl bylo kopat nohami. Když mu pak začal něco píchat do krku tak přestal na jeho slova s sebou hýbat, ještě, aby mu tak něco v krku zůstalo. Něco mu tam píchal a nečekal co se bude dál dít.* Co je zase tohle?
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Policie       Empty Re: Policie

Sat Nov 14, 2020 6:15 pm
Sergio Momoto (NPC)

*Sergio z krku chlapca vytiahol injekciu. Vstal a pustil chlapcovu hlavu.. Striekačku odhodil bokom na kraj stola,* Jed Mahi. Za pár okamihov ťa paralyzuje, aby si nemal šancu sa nijak brániť. Možno si mladý, ale nenechám nič na náhodu.. "Hlavne keď ide o syna veliteľa polície v Kirigakure.. Mohol by sa vytiahnuť nejakými technikami bez pečatí, keď má zviazané ruky. Ale ani to by mu nepomohlo, len by to spomalilo moju prácu.." *ozývalo sa Sergiovi v hlave. Prešiel ku stolu, kde si začal chystať svoje náčinie. Rôzne skalpely, štípačky, kladivá, šróby, klince, pílky.. Náradie všeho druhu.. Na poličke neďaleko boli fľaštičky s ďalšími rôznymi jedmi. Podišiel ku nej a jednu fľaštičku s jedom vzal ku stolu, kde zo šuplíka vytiahol zabalenú, sterilnú striekačku. Tú rozbalil a dostal do nej z onej fľaštičky tekutinu. Striekačku však nechal ležať na stole a obrátila sa čelom ku chlapcovi, aby sa uistil, že jed začal účinkovať.* Ako sa cítiš?
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Nov 14, 2020 6:24 pm
*Vytáhnul mu něco z krku. Jméno jedu neznal, tudíž mu to stejně ni neřeklo. Muž tam pak začal něco provádět. Hakumura nic moc neviděl, neviděl z toho důvodu jak leží na zemi. Když se na něj muž otočil tak se ho na něco zeptal. Hakumura věděl na co se ho zeptal.* Špatně, protože jsem tady, jak jinak bych se měl asi cítit?! *Zvedl na něj hlas.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Policie       Empty Re: Policie

Sat Nov 14, 2020 7:41 pm
Sergio Momoto (NPC)

*Sergio naklonil hlavu na stranu, pristúpil ku chlapcovi a kopol ho rovno do hlavy,* Drž hubu, na mňa hlas zvyšovať nebudeš.. *Sergia popadol vztek. Zatínal obe svoje ruky v päste, až mu kĺby belali. Snažil sa upokojiť, čo sa mu sčasti hlbokým dýchaním aj podarilo. Chlapec by už mal cítiť účinky jedu, ktorý mu Sergio podal. Postupná paralýza by sa mala šíriť od tých nejmenších častí na tele, ako boli uši, prsty na rukách aj na nohách, pery, nos.. Až sa paralýza rozliezla do celého tela, kedy nebude chlapec schopný pohybu. Ani mrknúť nebude môcť, ani hýbať očami. Sergio si pretrel svoju tvár a pristúpil ku chlapcovi bližšie, aby si overil, jak moc jed už zabral. Vytiahol kunai a začal chlapcovi rezať jeho tvár, druhou rukou držiac chlapca za vlasy, aby mal jeho tvár dobre natočenú k sebe. Chcel vedieť reakcie, jak moc sa bude vedieť hýbať. Zatínal zuby, keď do pokožky rezal a objavili sa prvé kvapky krvi. Až na ňom bolo vidieť, že by rád pokračoval, no musel sa krotiť. Zatiaľ.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Nov 14, 2020 7:52 pm
*Jak na něj Hakumura zvýšil hlas tak se muž na to zvedl a Hakumura dostal nohou do hlavy. Zabolelo ho to.* Auuu...! *Začal pomalu cítit na rtech jak mu "odumírají". Nevěděl že je to dočasně, ale dokázal jsi odvodit, že to bylo nejspíš z toho co mu píchnul do krku. Hakumurovi začal jed působit na krku. V místě kde mu byl dán a pomalu nemohl krkem. Aby s ním pohnul byť jen o kousek, tak se musel snažit. Pomalu nemohl hnout prsty. Pak dlaněmi. Věděl že tímto stylem se nebude moct ani pohnout. Ještě když mohl trošku normálně mluvit tak spustil na muže.* Dej mi protijed, ihned! *Rozkázal mu. Hakumura se nepoučil z toho jak mu muž kopl do hlavy.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Policie       Empty Re: Policie

Sat Nov 14, 2020 8:20 pm
*Jak na něj Hakumura zvýšil hlas tak se muž na to zvedl a Hakumura dostal nohou do hlavy. Zabolelo ho to.* Auuu...! *Začal pomalu cítit na rtech jak mu "odumírají". Nevěděl že je to dočasně, ale dokázal jsi odvodit, že to bylo nejspíš z toho co mu píchnul do krku. Hakumurovi začal jed působit na krku. V místě kde mu byl dán a pomalu nemohl krkem. Aby s ním pohnul byť jen o kousek, tak se musel snažit. Pomalu nemohl hnout prsty. Pak dlaněmi. Věděl že tímto stylem se nebude moct ani pohnout. Ještě když mohl trošku normálně mluvit tak spustil na muže.* Dej mi protijed, ihned! *Rozkázal mu. Hakumura se nepoučil z toho jak mu muž kopl do hlavy. Když ho pak muž začal řezat do kůže tak se Hakumura nejraději hlavou dostal co nejdál, ale jeho krk mu to nedovolil a jediné co mohl aspoň trochu dělat bylo snažit se odsunout od něj pomocí nohou. Smůla byla ta že nohy už byli skoro celé pod účinkem jedu a tak se stěží mohl zvednout na zem natož aby je použil k odrážení od země.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Policie       Empty Re: Policie

Sun Nov 15, 2020 6:32 pm
Sergio Momoto (NPC)

Ty mi budeš rozkazovať?! *Sergio odhodil kunai stranou a udrel chlapca päsťou do tváre a musel sa udržať, premáhať sa, aby ho neudrel znova,* Ty mi nebudeš rozkazovať, prikazovať!!! *sliny lietali vzduchom, ako sa Sergio rozkričal na chudáka chlapca, ktorý bol už takmer úplne paralyzovaný. Utrel si sliny z úst a začal chlapca zo zeme zdvíhať. Mrskol ním na drevenú stoličku, ktorá bola prispôsobená - na predných nohách boli pripevnené okovy, do ktorých chlapcovi zamkol nohy. Na bočných operadlách boli tiež. Tam sa dostali chlapcove zápästia - keď ich povolil z oceľového drátu. To bola však tá najpríjemnejšia časť. Sergio na malý moment od stoličky odskočil a podišiel ku skrinke, odkiaľ vytiahol kovový postroj na hlavu. Táto konštrukcia má chlapcovi držať hlavu pevne na jednom mieste, keď paralýza povolí. A hlavne chcel, aby sa chlapec neustále díval na to, čo s ním bude Sergio robiť. Aj preto po tom, čo chlapcovi nasadil postroj na hlavu, pripevnil ho a nastavil tak, aby mal hlavu sklonenú smerom dole, znova odbehol preč. Teraz však priniesol dva menšie kovové predmety. Boli to akési háčky. Kým všetko toto bolo bezbolestné a nebolo to nepríjemné, tak ďalší krok mohol byť bolestivý a bol nanajvýš nepríjemný.. Sergio chlapcovi dvoma prstami roztvoril najprv jedno oko a háčky mu zaboril pod viečko a upevnil tak, aby nemohol chlapec po skončení paralýzy, mrkať a musel sa neustále dívať. To isté urobil aj s druhým okom. Tlak kovu na očnú bulvu mohol byť nepríjemný, no teraz by už nemal byť bolestivý.. Odstúpil od chlapca a zadíval sa na neho. Potom sa obrátil chrbtom, podišiel ku stolíku a vzal z neho niečo malé, podobné tenkému pilníku,* Môžeme začať? *samozrejme mu nemohol chlapec odpovedať, bol paralyzovaný.*
Sponsored content

Policie       Empty Re: Policie

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru