Kirigakure no Sato

+12
Yua Homma
Misaki Makotto
Kaori Gremory Saito
Tatsuya
Neomi Tochiru
Rias Gremory
Kaede Hisa
Shigeki Fushi
Tsuki Yagami
Nyoko/Akira (Alter ego)
Noctis Clive
Admin
16 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Kirigakure no Sato Empty Kirigakure no Sato

Tue Dec 10, 2019 5:53 pm
Kirigakure no Sato, známá jako skrytá Mlžná vesnice. Nachází se v zemi Vody a jde o velmi krutou vesnici ve které se vládne krutě. Geninské Zkoušky zde probíhají tak že jsou proti sobě Geninové postaveni pro boj 1v1 a bojují na život a na smrt a ten kdo zvítězí se stává Geninem a díky tomuto faktu se Kirigakure přezdívá jako „krvavá mlžná vesnice“. Také je známá díky svým legendárním mečům sedmi legendárních šermířů z mlžné. Každý kdo do Kirigakure vejde se špatnými úmysly riskuje, že se již nikdy neuvidí denní světlo. Každý cizinec (Ninja), který vstoupí do vesnice je tajně sledován.


Naposledy upravil Admin dne Fri Jan 24, 2020 4:48 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Sat Dec 14, 2019 9:46 pm
*Kuii pro svém ranním vstávání se vždy protahoval svali a zívl si u toho, nejspíš s tím probudil Moriho, protože se vzbudil. Nejspíš ho vzbudil i když to mohla být jen schoda náhod.* Ty jsi se vzbudil? Nebo jsem tě vzbudil já? *Řekl Kuii Morimu, kterého hladil po hlavičce, Mori si jen lehl na jeho klín hlavou.* Mori, přeci já teďka nemůžu ani vstát. *řekl na Moriho Kuii s úsměvem a položil jeho hlavu vedle svých noh a zvedl se, přičemž šel do kuchyně si udělat najednou snídani. Když ji měl hotovou tak dál i Morimu něco dobrého na zub, dal mu ty nejlepší granule, které koupil ve městě, byli také drahé, takže Kuii doufal že mu to chutná. Po tom co dál granule Morimu tak se šel sám najíst, když snídal tak se koukl z okna.* Panečku, to je ale sněhu, včera ho nebylo skoro vůbec ale teď je toho opravdu hodně. Asi muselo přes noc pořádně sněžit. *Řekl si Kuii pro sebe přičemž se koukl na Moriho jak už to má v sobě.* "Ty jsi rychlí." *Pomyslel si Kuii, během chvíle měl Kuii ale taky už dojezeno, vzal si na sebe kabát a plášť přičemž si na záda vzal meč v pouzdru a na nohu další kapsičku pro ninja zbraně, které nosil pořád u sebe. Moriho už ani na vodítko nebral, věděl že už je dost vycvičený že ho poslechne na slovo, ovšem Kuii nu moc ani příkazy nedával, bral ho spíše jako svého parťáka než zvíře. Když však vyrazily do ulic tak všude to bylo zasněžené, bylo pod mrakem, ze kterého se sněžilo, cesty byli od sněhu odhrnuté, avšak louky a parky byli zcela zasněžené, bylo tam přibližně půl metrů sněhu což je dost velká vrstva sněhu za den, když se procházel tak bylo velice obtížné nejít něco co není pokryté sněhem, vlastně Kuii nic takového nenašel.* Noc musela být opravdu divoká. *Řekl Kuii si pro sebe. Když šel cestami tak narazil na šálu, byla teplá, pěkně hřála, po chvíli uviděl jedno dítě, které k němu běží.* Ahoj, jak se jmenuješ.* Zeptal se Kuii maličkého když k němu doběhl a Kuii se přikrčil na jeho úroveň.* Muysu. *Řeklo dítě, Kuii se jen pousmál a následně na něj soustil.* Ty jsi ztratil tuhle sálu že ano? Tady ji máš. *Řekl mu a omotal šálu kolem jeho krku, Muysu jenom poděkoval a už běžel za maminkou, která na něj čekala.* Občas by se měli dělat dobré skutky. *Řekl Kuii s úsměvem, poté se otočil na Moriho který stál po jeho právem boku, klekl si k němu a pravil.* Co ty? Uděláš dneska taky nějaký dobrý skutek? *Usmál se na něj, a šli dál po cestě, když v tom si všiml plakátů na stromu, že se bude konat druhý advent.* Toto utíká, zas tu budou Vánoce. Uděláme si Vánoce spolu, co na to říkáš Mori? *Řekl s úsměvem Kuii, dneska byl Kuii pořád usměvavý. Mori si jenom spojeně zaštěkal. Když přišli k jednomu obchodu tak tam bylo dost lidí čekající ve frontě, fronta byla dlouhá ale rychle ustupovala, i když přicházeli stále nový a nový lidi. Dalo by se to přirovnat k něčemu gako je nekonečná fronta. Kuii byl zvědavý co tam je tak zajímavého že tu lidi čekají. Šel před ně i s Morim aby se jenom koukl. V tom na něj začali mluvit lidi z fronty.* Běž si stoupnout pěkně do fronty stejně jako mi ostatní!! Sem psi nesmějí!! Odveď si ho pryč!! *Kuii slyšel dost těchto stížností, tak odešel avšak se z těch slov necítil zrovna nejlíp, nu což je to taky jenom člověk a dělá chyby. Ale to ho netrápilo jako to že se všichni koukají na psa vzruchu.* "Ostatní se koukají na psa jako na zvíře, pokud takhle ukazují na zvířata tak jsou sami zvířaty." *Pomyslel si Kuii a přitom koukal na Moriho, položil ruku na jeho záda.* No co? Tak si jich všímat nebudeme že? *Řekl Kuii na Moriho a šel s Morim dál. Přeci jen nechtěl nic kupovat, když v tom Mori se zastavil, Kuii chvilku pokračoval dál, pak mu ale přišlo divné že neslyší Moriho stopy, když se koukl za sebe tak viděl jak Mori kadí.* To si snad děláš srandu ne? *Řekl Kuii na Moriho a šel to vzít do pytlíku který nosil stále u sebe právě kvůli těmto případům. Obloha už se stmívala a začalo být malinko hůř vidět. To se ale zlepšilo s rozsvícením pouličních lamp. Když hovínka vzal do pytlíku tak to vyhodil do košey který byl tak 15 metrů od něj. Naneštěstí to nebylo daleko, nechtěl totiž nosit u sebe hovínko v sáčku, i přes ten sáček byl cítit ten smrad. Pytlíček s hovinkem vyhodil a spokojeně šel s Morim domů. Cestou domů začala být čím dál větší zima, a Kuii to začal cítit. Viděl Moriho jak se klepe zimou, díky bohu že už byli blízko jejich domů. Když šli do pokoje tak si Kuii jen sundal zbraně.* To je ale teplo. *Řekl si Kuii a šel si vany a jak se vykoupal tak vykoupal i psa v příjemné teplé vodě. Pak když se nachýlila desátá hodina večer tak už ski spát.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Sat Dec 14, 2019 9:53 pm
Konec RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Mon Jan 06, 2020 8:19 pm
Ahh. Co budu dneska dělat? *Zeptá se řečnickou otázkou Moriho. Jediný na co Kuii čeká jsou zkoušky při kterých se stane Chuuninem. Věří v to že je dost silný na to aby šel na další hodnost, přeci jenom tyhle mise co dělá není tak dobrá pro jeho schopnosti, nemá ani kde své schopnosti otestovat. Když však s Morim vyrazily směrem do ulic kirigakure tak šel nejdříve směrem k restauraci, protože věděl že Mori chce jít přímo tam, chutná mi to tam nejvíc. Kuii si taky něco koupil, přičemž šel ihned ven kvůli Morimu aby tam nebyl sám, když pak znova vyrazil do ulic tak si sedl na nějakou lavičkou, která byla dost blízko brány. Obloha byla krásně čistá, Kuii se podíval na oblohu a viděl jak tam letí ptáčci, když však přičemž viděl i zároveň ninjy na hradbách, byli malý z té dálky ale šli dost dobře vidět.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Mon Jan 06, 2020 9:50 pm
*Saya si řekla že by se mohla jít podívat do Kirigakure no Sato, chce si udělat takový průzkum této vesnice ve které dlouho nebyla a co není královnou Sory tak nemá ani moc přehled o vojenské síle ostatních vesnic. Kirigakure byla vždycky vojensky velmi silná, hlavně díky 2. Mizukage. Saya je nyní ovšem trochu jiného vzhledu, využila své techniky Kōkyū-Tekina Henkō ranku A, pomocí které se naprosto změnila, má jinou výšku, tvář, barvu očí i vlasů atd. (  vzhled). Dokonce nyní vystupuje pod jiným jménem a tím je Akane, což znamená „Brilantně Červená“ - myslím. Saya/Akane projde bránou vesnice a prohlíží si ulice vesnice, koupí si i nějaké to dobré jídlo a celkově vypadá jako obyčejná turistka ale skutečnost je taková že zkoumá zrakem nenápadně různé Ninji a z pouhého pohledu a „oskenování“ jejich chakry určí jejich zásobu chakru (Kagura Shingan). Prozatím ale nenaráží na nic zajímavého co by ji mohlo nějak zaujmout. Oblečená je v ( odkaz). *
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 5:35 am
*Když se kuii takhle díval na oblohu tak ho to celkem zaujalo. Nebyl problém se na to koukat celý den, přeci má čas tak proč ne, v tu chvíli ho i napadlo že by se na ní koukal večer, na hvězdy, nikdy takhle se v noci nekoukal, byl dosti zvědavý jaké to je, když se ale zvedl už lavičky tak si usmyslel že by bylo lepší se jít ještě s Morim někam projít, vypadal že má dost energie. To naopak Kuii neměl. I tak se zvedl z lavičky, ze které se koukal na oblohu a viděl i stráže, sice byli malinké ale viděl je. Když přišel o něco blíže k bráně tak viděl bránou projít jednu osobu ve zvláštním oblečení. Usmyslel si že to nebude ninja z kirigakure, nikdy totiž žádného podobného tady dříve neviděl. Kuii se rozhodl za ní jít a oslovit ji, jenže měl u sebe Moriho, Mori si toho nevšímal a tak Kuii přišel za ní.* Dobrej den, vy nejste odsud že? Kde jste vzala to uhmmm.. oblečení. *Zeptal se Kuii, no oblečení, spíše to vypadalo jako jenom kus látky přehozený přes lidské tělo.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 1:00 pm
*Saya/Akane nemá zvláštní oblečení ale spíše naopak pěkné a běžné, pokud patří ale Kuii mezi ty chudší tak mu to jako zvláštní oblečení připadat může to je pravda, nicméně Saya/Akane se dál prochází ale v jeden moment ji Kuii zarazí kterého na okamžik zahlédne, naučila se dávat si pozor na lidi s páskou přes oko, většinou to nejsou jednoocí lidé ale naopak skrývají nějaké Doujutsu pokud je implantované nebo jako v případě Shikiho Shari-Rinnegan. Pokud jde ještě o to oblečení tak se jedná o obyčejné ženské kimono nic víc, není to žádná přehozená látka přes tělo nebo co to Kuii říká po oslovení Sayi/Akane. Má normální trochu kratší kimono a dlouhé černé legíny. Navíc pod samotným kimonem má ještě černé upnuté tričko aby tam neměla holou kůži ale to je jedno, Kuii je hold trochu hloupější nejspíš. *Víš je to tajemství ale oblečení se kupuje v obchodech s oblečením, pokud jsi o tom ještě neslyšel.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 5:06 pm
*Když si paní (saya) začne asi utahovat z kuiiho tak to Kuie jenom zaskočí. Kuii není žádné ořezávátko, aspoň si to o sobě myslí a to mu dodává obrovskou odvahu třeba do soubojů, ale ne jenom do nich.* Asi jste to nepochopila, ale narážel jsem na to, že nejste odsud protože jsem tu nikdy nikoho takového neviděl. *Řekl jako obranu proti jejím slovům.* Takže odkud jste? Vím že nejsem odsud, tady není nikdo kdo by to nosil tohle oblečení. *Dořekne Kuii a čeká na odpověď. Mezitím se kouknne na Moriho a hladí si ho.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 5:34 pm
Pochopila, jen neumíš pokládat správné otázky. Ptal ses kde jsem vzala to oblečení a já ti řekla že v obchodě, dokonce bych si ho mohla koupit i tu ale k čemu mi bude to stejné dvakrát že? Maličký piráte. *Tím naráží na to jeho zakryté oko ale nijak to nehrotí, místo toho začne kráčet náhodným směrem. Saya/Akane to tu už zná ale chce si to tu prohlédnout pořádně, projít nějaké obchody a podobně. *Mimochodem jen teď když se rozhlédneš uvidíš minimálně 50 lidí, které jsi tu neviděl. *Pak Saya/Akane ukáže k bráně kde je řada asi 20ti lidí, kteří chtějí do Kirigakure ať už za obchodem nebo památkami. *Proč tě zajímá odkud jsem? Možná jsem taky odtud, pochybuji že budeš znát všech kolem tisíce lidí co tu žijí.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 5:53 pm
Je pravda proč kupovat 2x stejné oblečení, ale jen že já tu nikde neviděl takovéto oblečení tady ve vesnici. *Řekl Kuii a dodal.* Nejsem pirát. *Když to řekl tak si jednu ruku položil na pásku, kterou má přes pravé oko.* Kdo ví? Třeba mě zaujalo vaše oblečení, takové netradiční. Vyčnívate z davu oproti tomuto kolektivu. *Řekne jí Kuii s dodatkem.* Je neslušné někomu neodpovědět. *Když Kuii šel rozešel za ní tak se na ní většinu času díval. Přeci jen ho zajímalo to oblečení, které ještě nikdy předtím neviděl.* Věřím že nepocházíte odtud, pokud by jste pocházela tak bych si vašeho oblečení všiml. *Spustil Kuii trošku více zvědavěji. Kuii je dosti zajímavý, taky aby ne když ještě nebyl za branami kirigakure a chtěl by být co nejvíce připravený až vyrazí do světa na nějaké mise.* zajímá mě to. Zaujalo mě to vaše oblečení. *Řekl Kuii, kterého už nebavilo stále čekat na odpověď, zatím se vždy odpovědi vyhýbala a neodpověděla přímo a tak se Kuii jen ušklebil.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 6:20 pm
Tak jsi špatně koukal, stává se. *Poví a pak si vyhlídne jeden krámek nebo spíše stánek kde nabízejí nějaký čaj a podobně a tak si tam Saya/Akane skočí a koupí si nějaký ovocný. *Je neslušné vyptávat se cizích lidí, takže ty jsi tu ten neslušný. *Sayu/Akane baví používat jeho slova proti němu. *To jsi mimo, nemusel sis mě všimnout, nemusel jsi mě nikdy dřív potkat. *Začne mu Saya/Akane odporovat. *Jak tě může zaujmout úplně obyčejné oblečení, nejsi náhodou autista nebo tak nějak? *Položí mu tuto otázku a pak si všimne jedné ženy, která je oblečená velmi vyzývavě a vyčnívá daleko více a na druhé straně ulice je hned další. *Vidíš ty dvě? Ty vyčnívají taky a z Kirigakure pocházejí.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 6:40 pm
*Poté co se paní staví do krámku na čaj řekne Kuiiovi že je neslušný, ten se na to urazil a pak jí řekl.* Uhmm.. dobře. Takže ahoj, já jsem Kuii. *Když se jí představil tak taky doufal že se jí představí že by snad nebyla neslušná když to dává sežrat Kuiiovi jeho vlastní slova.* Náhodou buďte ráda že jsem si vás všiml, moc vyčnívate a navíc já to tady znám a můžu vám dělat průvodce. *Řekl Kuii sebevědomě a dodal.* Vím že tady nebydlíte. *Kuii naschvál řekl že to ví i když to neví, jen to tuší když se tak moc vyhýbá otázce a stále odpovídá Kuiiovi další otázkou, která je větší oříšek než ta jeho.* Já a autista? *Pro Kuie to znělo jako urážka, Kuii si sám myslí že je zvědavý a rád pozná nové lidi, ale autista není. Teda o t sám neví.* Vidím ty dvě. A vidíte tamty holky nedaleko na tom dvorku? *Zeptal se Kuii, a v tu chvíli si byl už jistý že z vesnice není, velmi by ho překvapilo že by byla, ale i kdyby to řekla tak by jí Kuii nevěřil.* Kdyby jste tu bydlela tak víte že tenhle typ žen co se takhle vyzívavě oblékají tak je tu spousta a tudíž zapadají do davu, zatím co by tu do davu nezapadáte. *Řekl Kuii a doufal že paní zase neotočí jeho slova proti němu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 7:08 pm
Zase jsi neslušný, není slušné aby dítě tykalo dospělému, takže říká se dobrý den ale jinak těší mě prcku, já jsem Akane a pocházím z klanu Hōzuki. *Tím pádem by ho to mělo usvědčit o tom že pochází z Kirigakure, jak ji obviňoval o tom že odsud nepochází. Navíc slova Kuiie že vyčnívá vůbec není pravda, kdyby se pořádně rozhlédl došlo by mu že každá žena má nějaké pěkné oblečení a tak Saya/Akane nemá čím vyčnívat (nechápu kde to pořád bereš, má obyčejné Japonské oblečení). *Nevíš ni prd zda tu bydlím nebo ne. *Dodá Saya/Akane zatímco si popíjí čajíček a prochází se po ulicích vesnice. *Nepotřebuji tedy žádného průvodce, nemusíš se bát. *Saya/Akane je vlastně jedno zda ji věří nebo ne, ostatně na tom nezáleží. Dokonce co tu jsou spolu si Saya/Akane všimne asi 3 žen co jsou oblečené dost podobně jako ona. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 8:47 pm
Já jsem slušný jak chci já. *Řekne provokativně Kuii, myslí to ovšem ze srandy, když mu akane řekne prcku tak se jen zarází.* Já nejsem prcek, už jsem dost velký, za chvíli ze mě bude velký ninja. *Řekne s vysokým sebevědomým Kuii.*klan hozuki? Ten je tady, asi opravdu budeš z kirigakure. *Kuii tomu nechtěl původně věřit že by byla z kirigakure, avšak skutečnost že by byla z klanu hozuki si myslí že je pravdivá, avšak moc lidí nezná moc klany, tudíž nebyl důvod jí nevěřit i když tomu bylo těžké uvěřit.* Ouu, to už jsem si tak nějak nevšiml. *Řekl Kuii, chtěl nějak zakecat to že se spletl že je slepý, stále si zvyká na tu pásku přes pravé oko tudíž se častokrát stává že přehlídne pár věcí, časem se mu to ale srovná.* Tak když nepotřebuješ prů.. *zarazil se Kuii a opravil se.* Nepotřebujete pruvodce tak aspoň společnost, není co dělat a já už jenom čekám na zkoušky až budu chuunimem. *Dopoví Kuii.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 8:53 pm
Jsi slušný jak chceš? Takže ve zkratce jsi drzej parchant, chápu tak klidně si takovej buď. *Saya/Asano ho nebude vychovávat, pokud jeho rodiče selhali tak je to jejich problém a pokud žádné rodiče nemá tak to je zase jeho problém. *Takže velkej Ninja jo? Tak mi pověz co znamená být velký Ninja. *Sayu/Asano zajímá co ji k tomu poví, upřímně ji i zajímá co ji k tomu poví. *Klidně mě následuj, stejně si myslím že se tě nezbavím a půjdeš za mnou i kdybych nechtěla. *Poví klidně a pokračuje v chůzi ale začne vcházet do části vesnice, kde je trochu vyšší kriminalita a kde žijí spíše ti chudší obyvatelé vesnice ale je den takže je stejně nepravděpodobné že by tu Saya/Asano mohla narazit na nějaké potíže. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 9:09 pm
No tak pardon. *Omluví se Kuii, má pocit že je to přes čáru. Ale taky ho nikdo nevychovával, protože se to neměl od koho naučit, na akademii ho to nikdo neučil protože tam měli nejspíše plné ruce práce s učivem které museli probrat do konce školního roku aby se mohli vrhnout na gz, přeci jen se mu ten čas na akademii zdál trošku krátký, chybí mu ty časy kdy chodil jen do školy.* Uhmm.. silný ninja znamená že své blízké chrání, i kdyby pak měl umřít, ninja znamená že musí udržovat mír, ne tvořit války jak tomu je teď. Silný ninja je ten kdo si zachová hrdost a nepropadne svým cílům. To si myslím že znamená být silným ninjou. *Dopoví Kuii a nadechne se, málem mu došel vzduch jak déle mluvil, vůbec není zvyklý takhle dlouho mluvit. Avšak když asano řekla že se Kuie stejně nezbaví, tak se Kuii jen přimračil.* Já jsem jenom chtěl dělat společnost. *Řekne si Kuii pod vousy, když dojdou do části vesnice kde je větší kriminalita tak jen asano varuje.* Tady to není bezpečné. Tady se to hemží zloději a kapsáři. *Řekne k ní Kuii a sám se má na pozoru.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 9:17 pm
Co tím myslíš že Ninja musí bránit válkám a ne jak tomu je teď? Momentálně žádná válka neprobíhá ale ve výsledku nemáš pravdu, Ninja je pěšák co poslouchá rozkazy svého Kageho a v našem případě Mizukage takže pokud by padl rozkaz napadnout Kumogakure a obsadit ji tak jsme povinni uposlechnout, jsme vojáci nic jiného. Takže ne Ninja není ochránce míru ale je to vojenská síla a nástroj vůdců vesnic ale já se tě ptala co znamená silný Ninja ne popis Ninji, který je vtloukán na akademii do dětí. *Pak se zasměje. *Vím kde jsme, jednou mě zde někdo zkusil okrást a já mu uřízla ruce. *Saya/Asano mu nelže ale to se stalo ještě dávno před jeho narozením ale to on vědět samozřejmě nemůže. *Takže zkus to znovu, co znamená být silný Ninja?
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 9:42 pm
Že ninjové nemají rozpoutávat války, pokud se střetnou dva opravdu silný ninjové tak z toho může být katastrofa. *Řekne Kuii s úsměvem.* Nemyslím doslova války, ale spíš něco jako rozbroje. *Zamyslí se Kuii a jen ho napadne.* A co když nechci být ničí nástroj a chci žít svůj život, ne život jako loutka. *Řekl Kuii váhavě, Kuii si dneska stále mění vyrazy, možná to je tím jak se snaží být zajímavý.* "Kdyby jsme měli napadnout kumogakure? To je šílenství." *Pomyslel si Kuii ale nechtěl to říct, ví že to byl pouze příklad toho co podle ní ninja znamená. Když asano prohlásila že ví kde jsou tak se Kuii na chvíli zdržel komentáře. Přeci jenom nemohl čekat co právě řekla.* Vy jste mu uřízla ruce? *Zeptal se Kuii a dal si jeden krok od ní, neměl v plánu ji okrást ale celkem ho to zarazilo.* A není to zbytečné někomu uříznout ruce za to že se vás pokusí okrást? *Zeptal se opatrně Kuii, dával si pozor aby ji vykal aby se nenaštvala, přeci jenom šel z ní teďka ještě ve všemu tomu větší strach nez předtím, Kuii měl pořád měl ten krok stranou, přeci jenom tohle ještě nezažil, taky aby jo když mu je pouze 14 let.* A pomohla jste mu třeba nějak zastavit to krvácení aby nevykrvácel a neumřel? *Zeptal se Kuii, a čekal na její odpověď.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 9:49 pm
Tak to ses neměl stát Ninjou, nemáš na vybranou. *Pak se zamyslí nad tím co mu odpoví na to že řezat mu ruce bylo zbytečné. *No máš pravdu bylo to zbytečné ale zábavné, kdyby se to stalo dnes tak bych ho asi rovnou zabila. *To s tím zabitím Saya/Asano nechtěla říct nahlas ale nějak ji to vyklouzlo ale tak co už ne? *Nepomohla jsem mu to zastavit, stejně si myslím že pak zemřel na vykrvácení nebo ho někdo dorazil a okradl o to co měl. *Pronese a pak když jsou v jedné prázdné uličce zastaví se a otočí se na Kuiie aby k němu stála čelem. *Takže sundej si tu pásku prde, není to žádost abychom si rozuměly.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 10:24 pm
Chtěl jsem se stát ninjou abych mohl ochránit všechny kteří mi jsou drahý. *Řekl Kuii a stále pokračovali v cestě napříč kirigakure.* Víte o tom že jste docela i dost děsivá? Člověk se začne bát. *Řekl Kuii jako reakci na asano, že by dneska toho dotyčného rovnou zabila. Avšak ji Kuii byl mírumilovnější člověk a tak řekl.* Ale to není řešení někoho rovnou zabít, to pak pro toho dotyčného není trest. *Řekl Kuii ve snaze jí tímto říct že zabíjením se nic nevyřeší, že jsou i jiné cesty.* Zemřel člověk, takže takové to je venku? Tam za branami? *Zeptal se zvědavě Kuii, nevěděl co od toho má očekávat. Když dorazily do jedné prázdné uličky kde jsou z obou stran domy a mezi nima je přibližně 10 metrů mezera, možná ani to ne. Když se však asano na Kuie otočí, což Kuii nečekal, tak řekne kuiimu aby sundal pásku přes oko.* A proč chcete abych to sundal? *Zeptal se Kuii a šel o pár kroků dál od asano, měl z ní teď ještě větší strach co chce dělat, avšak nevěděl ani co je to oko zač. Kuii pomyslel jen na to nejhorší co by se mohlo stát.* Víte vůbec co mám s okem? *Zeptal se Kuii s výraznějším a důraznějším hlasem. Měl strach.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Tue Jan 07, 2020 10:46 pm
Nejsem tu od toho abych ho trestala, prostě ho zabiju a to mi udělá radost, zabila jsem už pro méně. *Když se Kuii zeptá zda je to takové i za branami tak se zasměje. *Je to tam lepší, někdy i horší ale tak to poznáš sám pokud to přežiješ ale svět je plnej násilí a smrti a já si tu smrt užívám, je to zábava. *Tohle mu řekla než s ním dorazila do uličky, kde požadovala aby si sundal pásku. *Nemusí tě zajímat proč, jediné na čem záleží je to že jsem ti řekla abys tu pásku sundal a chci zdůraznit že se nebudu opakovat.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Wed Jan 08, 2020 7:31 am
*Kuii si povzdechne protože neví co jí na to odpovědět a když jsou v té uličce tak asano chtěla aby si Kuii sundal tu pásku přes oko, když však to řekla znova tak se Kuii začal být ještě víc než předtím, šel z ní veliký strach.* Zajímá mě proč, je to moje věc. *Řekne Kuii s nejistým hlasem jestli udělal správně.* Pokud mi řekněte proč tak to možná sundám. *Kuii se to takhle snaží zakecat, avšak protože je zvědavý co má asano v plánu.* "Co chce dělat!?" *Pomyslel si Kuii v hlavě.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Wed Jan 08, 2020 4:06 pm
Fajn jak chceš. *Saya/Asano se zamračí, nemá moc radost z toho že je nucena ho k tomu donutit ale tak nedal ji na vybranou. Vyžije toho že se ji Kuii v jeden ten moment díval do očí a tak na něj skrze oční kontakt sešle Genjutsu, které Kuiie paralyzuje [Kanashibari no Jutsu] a navíc Saya/Asano je moc silná pokud jde o její Genjutsu tak se nebude schopen pomocí Kai (Ranku D) uvolnit. Saya/Asano nehodlá čekat a prostě k němu rychle přistoupí strhnu mu pásku a pokud by měl oko zavřené tak ho prsty násilně otevře aby se mohla podívat na jeho Rinnegan. *Rinnegan, takové Doujutsu jsem nečekala. *Poví a pak ho nechá být a hodí po něm zpět pásku a odstoupí, samozřejmě že to Genjutsu ukončí. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Wed Jan 08, 2020 4:27 pm
*Když asano použije techniku (Kanashibari no Jutsu) tak se Kuii nemůže ani hnout, snaží se o to se aspoň trošku hnout. Vůbec mu to nejde, dokonce ani nemohl ani hnout prstem natož jí nějak uhnout. Když sundala pásku tak Kuii neměl sebemenší šanci se z toho dostat. Snažil se použít kai, ale z nějakého důvodu to nešlo.* Co je to rinnegan!? *Zeptal se s větším hladem hned poté jak ho asano uvolnila. Kuii vůbec nerozuměl její větě, ani co je to doujutsu.* Jaké doujutsu? O čem to mluvíte? *Zeptal se Kuii, a opřel se o zeď se zavřeným okem.* "Proč chtěla abych to oko otevřel když stejně s ním nic neudělala." *Pomyslí si Kuii, nemohlo ho nic napadnout a tak si znova navlékl pásku přes oko.* Proč jste vůbec chtěla abych vám to ukázal?
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Wed Jan 08, 2020 5:55 pm
Rinnegan je to tvé oko, někdo ti očividně implantoval toto Doujutsu ale mohu říct jen to že ti dá přístup k zajímavým Ninjutsu ale bude ti to žrát neskutečné množství chakry a bude tě to velmi vyčerpávat. *Saya/Asano si řekla že když si vymanila možnost podívat se mu na to oko tak mu aspoň odpoví, když očividně netuší co to tam vlastně má. *Mimochodem, chtěla jsem to vidět, protože mě to prostě zajímalo a doujutsu je druh Kekkei Genkai, což je vrozená schopnost a ta dává lidem přístup k velmi silným a unikátním schopnostem, které se normálně naučit nedají. *Pak natáhne ruku , která je v pěst ale ukazováček a palec nechá natažené a tak jako kdyby si hrála že má pistol ale pak z konečku ukazováčku vystřelí stlačenou vodní střelu, které proletí kolem Kuiie a zasáhne přímo do čela jednoho muže, který se za Kuiie plížil s úmyslem ho okrást. Vodní střela tomu muži způsobí čistý průstřel hlavy a okamžitou smrt [Klan Hōzuki: Mizzudeppou no Jutsu], neměl šanci se vyhnout vzhledem k tomu že střela je velmi rychlá. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Wed Jan 08, 2020 6:11 pm
*Když Kuiiovi asano řekne co je to oko zač tak si Kuii jednou rukou sáhne na pásku která chrání to oko.* Vím že mě to vyčerpává, už jsem to zažil, kvůli tomu jsem musel mýt zavřené oko, skoro se nedalo ani otevřít, tak jsem si přes to musel dát pásku. Díky tomu mě to nevyčerpává. *Řekne k ní Kuii.* "Takže rinnegan. To si budu pamatovat." *Pomyslí si v hlavě.* Takže to znamená že na chuuninské zkoušky se můžu naučit nějaké silné techniky? *Zeptá se Kuii s úmyslem ještě více zesílit pomocí toho rinneganu. Že to stačil doříct tak už ucítil vzduch, který vytvořila nějaká střela.* Co to bylo? *Zeptal se Kuii, myslí si že teda to bylo na něj že udělal něco špatně, tak se jen zarazil, na chvíli ztuhl, když se však po chvíli koukl za sebe tak viděl na zemi ležet člověka.* Co jste to udělala? *Zeptal se Kuii s trošku naštvaným obličejem. I když ví že mu bude nejspíš pořád ignorovat jeho naštvaný pohled tak se o to stále pokouší.* Jsou i jiné druhy kekkei genkai? Když říkáte že doujutsu je druh kekkei genkai? *Zeptá se Kuii ještě k předchozímu tématu, protože ho to až teď napadlo.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Wed Jan 08, 2020 6:25 pm
Tohle je nic oproti tomu když začneš využívat Ninjutsu toho oka. *Saya/Asano nechápe jak někdo mohl být takové pako a dát dítěti implantované Doujutsu a k tomu pouze jedno oko. *Ne na Chuuninské Zkoušky se nemůžeš naučit žádné silné techniky, k těm přijdeš daleko později a stejně budeš schopen používat tak jednu či dvě techniky denně. *Nikdy nečekala že by mohla dávat někomu rady ohledně toho jak používat či nepoužívat implantované oko nějakého Doujutsu a už vůbec ne Rinneganu. Saya/Asano sice má jedno oko Rinneganu v zásobě ale to Kuiie nemusí zajímat a nikdo to nemusí vědět. *Zabila jsem ho, chtěl tě okrást a ano existuje mnoho Kekkei Genkai.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Wed Jan 08, 2020 6:37 pm
*Když asano dokončí svůj výklad ohledně kekkei genkai tak se Kuii jenom začne tvářit udiveně.* Takže to není tak dobré že budu moci používat pouze tak málo technik během jednoho dne? *Zeptal se Kuii, když však asano řekla že chtěl Kuie okrást. Tak mu to nedalo a šel za tím typkem, u sebe neměl skoro nic, měl na sobě i staré špinavé roztrhané oblečení.* Ale mohla jste mu pouze třeba hodit Kunai do nohy, teď si budou myslet, že jsem ho zabil já. *Řekne Kuii a jde dál od těla, přeci jenom byli pořád v blízkosti té čtvrti kde je vyšší kriminalita. Když šel dále od těla tak šel směrem k asano, ale tak na půli cesty se zastavil, uvědomil si že asano vůbec nezná a jde z ní strach, Kuie po chvíli napadlo že by ho mohla něco naučit a tak se musel zeptat.* Mohla by jste mě něco naučit? *Zeptal se Kuii a malinko sklonil hlavu, věřil že by jí neporazil i když by se snažil sebe více, přeci jen bez složení ručních pečetí paralyzovat Kuie je unikátní výkon.* Jak jste mě vůbec dokázala paralyzovat? K technikám jsou potřeba ruční pečetě. *Zeptá i řekne Kuii.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Wed Jan 08, 2020 7:12 pm
Není to dobré, jsi jen implantovaný majitel a to znamená že jsi nepůvodní majitel a asi bych řekla že to je jakoby kradená síla a tak budeš v jejím používání velmi omezený na rozdíl od někoho kdo se s tím narodil. *Pak přijde krátká přestávka od slov Sayi/Asano. *Nikdo si nebude myslet nic, prostě půjdeme pryč a někdo tu mrtvolu najde, obere a teprve pak se to ohlásí ale vraždu někoho takového nikdo vyšetřovat nebude, prostě se zakope do neoznačeného hrobu a hotovo. *Saya/Asano ví jak to v těchto končinách funguje, všude to je stejné a je jasné že tento týpek není někdo kdo by někomu mohl chybět nebo aby byl aspoň trochu důležitý. Nicméně pak přijde otázka Kuiie aby ho něco naučila. *Něco naučit? Ne nemohla, leda to abys byl více opatrný vůči lidem, kdybych chtěla to tvé oko tak ti ho prostě vezmu a ty s tím nic neuděláš. Tohle jediné ti dám, radu do života a mimochodem všechny techniky ruční pečetě nevyžadují, například Kanashibari no Jutsu tě paralyzuje aniž bych složila ruční pečeť. *Pak se ke Kuiiovi otočí zády a začne odcházet pryč z tohoto místa. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Thu Jan 09, 2020 7:10 pm
Takže když potkám někoho kdo bude mít rinnegan se kterým se narodil tak bude silnější než já? *Zeptal se Kuii, nejspíš to chápal ale jak se říká. Dvakrát měr, jednou reš.* Ty to tady dobře znáš když víš jak to tu chodí že? *Zeptal se Kuii a už byl téměř přesvědčený že pochází z kirigakure. Když však asano odmítne Kuie něco naučit tak Kuii udělá smutný výraz. Když ale pokračuje v jejich slovech tak se aspoň rozhodne následovat její slova.* Dobře, děkuju za radu do života. *Poděkoval i když neví k čemu mu ta rada bude, ale doufal že se mu někdy v životě budeš hodit.* Když se příště uvidíme tak vám ukážu jak vás porazím. *Řekl Kuii, s jeho tradičním úsměvem a nastavil před sebe ruku v pěst přičemž palec byl natažený a tak ukazoval "like". Den už se pomalu chýlil ke konci a tak se Kuii i rozhodl že by se mohl rozloučit. Nevěděl jak se s ní rozloučit.* Dobře, tak nashle. *Řekl Kuii a odešel z místa činu kde asano zabila toho náhodného člověka. Když se Kuii otočí tak taky odchází pryč z místa. Kuii už i s Morim šli domů do pelechu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Fri Jan 10, 2020 1:11 pm
Ano pokud někoho takového potkáš tak bude s Rinneganem daleko silnější, on bude moct ta Jutsu používat jak se mu zachce ale tebe to bude šíleně vyčerpávat když použiješ tak jedno pokročilé Jutsu a ano znám to tu dobře, znám totiž celou vesnici. *Poví Kuiiovi během cesty pryč z tohoto místa. *Dobře beru tě za slovo, až mě příště potkáš tak si dáme boj. *Saya/Asano tohle myslí zcela vážně, pokud Kuiie ještě jednou potká hodlá s ním bojovat. Kuii už míří pryč a tak se jejich cesta dneska rozděluje a každý si jde svou cestou. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Fri Jan 10, 2020 1:12 pm
Rpg Ukončeno
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Sat Jan 25, 2020 6:46 pm
*Miho se prodírala mezi davem lidí. Potřebovala se dostat na druhou stranu ulice, nejspíše byla na nějakých trzích či co protože zde bylo i plno stánkařů což by vysvětlovalo tu masu lidí. Miho je opuštěné dítě a tedy bydlí bez rodičů někde v zapadlé čtvrti vesnice, podle toho také vypadá její oblečení. Byla na cestě zpět domů z okraje vesnice kde se byla v soukromí vykoupat. Díky své výšce nevidí kolem sebe mezi všemi těmi lidmi a tedy se stále jen prodírá dopředu. Z ničeho nic někomu vypadla z kapsy peněženka ale nechal jí tam ležet, prostě šel dál a nejspíše si toho ani nevšiml. Po pár chvílích na ni narazila Miho. Rozhlédla se ale nemohla nic vidět a tedy se pro ní sehnula a drala se mezi lidmi na druhý konec ulice. Když se konečně dostala mimo tak do ní někdo strčil, není jisté či to bylo vědomě nebo ne ale zakopla a peněženka jí vypadla z rukou a část obnosu v ní se vysypala přičemž Miho dopadla na rozsypané peníze. Zatnula rozčíleně zuby a pomalu se zvedla, oprášila se. Pohlédla na rozsypané peníze a sehnula se k nim. Vzala do ruky peněženku a začala vracet zpět to co se z ní vysypalo.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Sat Jan 25, 2020 8:14 pm
NPC: *Dvojice mužů v černých pláštích s kapucemi se nachází uvnitř domu kde Miho žije, nebylo těžké se dostat dovnitř (vyháčkovat zámek). Kapuce mají přes hlavy a na tvářích mají samozřejmě masky ale nejedená se o členy jednotek Anbu ale o podřízené osoby, která pracuje nezávisle na Mizukagem uvnitř vesnice a chrání vesnici ze stínů (Root). Vyčkávají tam na příchod Miho, chtějí ji dát takovou nabídku ale co Miho neví je to že se jedná o nabídku, která se neodmítá. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Sat Jan 25, 2020 10:01 pm
*Po sebrání všeho co vypadlo se Miho vydala zamýšlenou cestou, cestou domů. Neměla to již daleko, pouze prošla touto úzkou uličkou a již byla skoro doma. Vycupitala po dřevěném schodišti a zaběhla za roh kde byly dveře do jejího domova. Miho začala po kapsách hledat klíč.* Eh... *Plácla se přes čelo. Klíč u sebe neměla protože ho nechtěla ztratit. Práh dveří byl uvolněný což nešlo na první pohled poznat. Miho jej trochu nadzvedla a nahmatala klíč. Vsadila jej do zámku a otočila, nicméně něco bylo špatně, jako kdyby nezamkla což nedává smysl protože by jinak nedala klíč pod práh. Otevřela opatrně dveře a vklouzla dovnitř. Zavřela za sebou. Pomalu a s opatrností kráčela dále do bytu.* Co chcete... nic nemám.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Sat Jan 25, 2020 10:52 pm
Npc: Nechceme ti nic sebrat ale nabídnout! *To poví jeden z dvou členů jednotek Rootu kdy ten druhý využije Shunshin no Jutsu aby se velmi rychle dostal ke dveřím, které jsou za Miho tak že ji projde kousek kolem boku. Takže jeden z dvou členů Rootu se zády opírá o zavřené dveře a ten druhý jen tak dál sedí v nějakém tom křesle nebo co tam Miho vlastně má. *Prosím posaď se, musíme si promluvit.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Sat Jan 25, 2020 11:01 pm
*Miho nerozuměla situaci. Nechápala co se děje a nemohla si představit co by po ní chtěli, tedy co jí vlastně chtějí nabídnout. Všimla si že jeden zmizel ke dveřím. Druhý sedí v křesle. Nejistě nakráčí k posteli a sedne si na postel. Nic jiného k sezení v této místnosti není. Její byt není ani velký... je tu pak jen malá kuchyň se stolem a koupelna, kde bohužel neteče voda.* Emm... co teda po mě chcete... tedy... chcete nabídnout. *Letmým pohledem se podívala na maskovaného u dveří a potom na sedícího maskovaného. Pochopila dle postavení druhého maskovaného u dveří že nejspíše nebude mít moc navybranou.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Sun Jan 26, 2020 1:29 pm
Npc: Víme že jsi sama a tvoje budoucnost nikam nekráčí a prakticky nikdo neví že vlastně existuješ, kdybys zničehonic zmizela tak si toho nikdo ani nevšimne a takové lidi potřebujeme. Patřím k organizaci, která působí uvnitř Kirigakure a operujeme ze stínů a chráníme takto Kirigakure no Sato a její zájmy. Nespadáme pod Mizukage ale našeho velitele a chce se po nás jedno, projít tvrdým výcvikem, zkouškami zahodit veškeré morální zábrany a hluboko uvnitř sebe potlačit emoce a sloužit organizaci s jejíž pomocí budeme moci ze stínů hájit zájmy vesnice a to je to co ti chceme nabídnout. Přidej se k nám, tady tě žádná budoucnost nečeká ale s námi se můžeš stát součástí většího celku, který může něco dokázat. Bude se od tebe vyžadovat jen poslušnost, bezvýhradná oddanost a diskrétnost.
avatar
Anonymní
Anonymní

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Sun Jan 26, 2020 2:19 pm
*Miho si povzdechla a vstala z postele, přičemž přikráčela k zrcadlu. Prohrábla si vlasy a poté si začala upravovat copy. Pohlédla na odraz dveří v zrcadle.* Hm... zní to asi fajn. Ale taky to má háček co..? *Domnívala se že jí nejspíše došlo o co tu vlastně jde.* Jde také o to že nemám na výběr že? *Pohlédla na sedícího.* Dobrá tedy... nebudu se bránit udělám co chcete. *Stála tam připravená na cokoliv co se bude dít dále. Nemá co ztratit a tato nabídka co nemůže ani odmítnout byla jediná možnost jak dále přežít.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Sun Jan 26, 2020 3:21 pm
Npc: Háček je v tom že budeš muset zapomenout na svůj starý život, dostaneš nové jméno a své současné nebudeš nikde říkat a nejlépe na něj úplně zapomeneš. *Sice ano v plánu bylo ji odvést i kdyby byla proti ale tak koneckonců je lepší když jde dobrovolně. Ninja (Root) co je u dveří složí ruční pečetě a v ten moment začnou ze stropu jakoby padat pírka a na Miho přijde obří únava a měla by během chvilky usnout [Třída A: Nehan Shouja no Jutsu]. Toto Genjutsu platí samozřejmě i na toho druhého člena Rootu ale ten to prolomí pomocí svého Kai. Jakmile Miho usne tak ji odnesou a celý byt se vystěhuje, když se Miho probudí tak si může všimnout že je v místnosti s tmavými holými stěnami a leží v posteli na palandě (leží dole). Nemá na sobě už ani své oblečení ale nějaké obyčejné oblečení a u postele má složenou uniformu Root, nicméně zatím bez masky a pod Miho v posteli leží další dívka, která měla stejný osud jako Miho ale ta už dávno nespí. *
Sponsored content

Kirigakure no Sato Empty Re: Kirigakure no Sato

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru