Goto down
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Wed Jun 14, 2023 6:17 pm
Rias Gremory: *Usměje se na Ayata.* Geneticky jste stejní to je pravda ale i přesto že máte stejné schopnosti pokud jde o Sharingan.. stále to neznamená že máte oba dva stejný potenciál.. jednomu mohlo být do pohárku při narození dáno více nadání než tomu druhému.. taky nemuselo ale je to tak, jak to je. Lidi mohou mít identický potencál ale nakonec.. nadání je prostě nadání.. tím neříkám že ho mít nemusíš.. já to myslela spíš.. tak nějak obecně Ayato. *Když pak Ayato promluví ohledně dimenzí, i k tomu mu má co říct.* Já myslím že vím proč.. protože prostě mohly.. silnější pohltí slabšího.. to není pravidlo jedinců ale může to platit i na světy a dimenze a oni si třeba myslí že jsme slabší a tak nás pohltí.. zničí. *Rias se dále ohledně dimenzí a světů moc nebaví, nakonec to nemá smysl tyhle fantazie.* Co teď? Co máš v plánu dále Ayato?
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Wed Jun 14, 2023 8:59 pm
Ayato: No, máš pravdu. Je to jedno. Nemá smysl se zamýšlet nad něčím, co člověk nevidí, nebo nemá šanci kdykoliv na to přijít. *Imaginárně nad tím mávnul rukou. Poslední, na co teď potřeboval myslet bylo to, jestli má jeho bratr větší nadání nebo ne. I když si to téma otevřel sám...no, taky tak ho stejně zavřel. Pak přišla otázka, nad kterou se i on sám musel docela zamyslet.* Co teď? Sám nevím. *Podíval se do stropu a trochu se zamyslel.* Můj plán byl přežít svoje zranění a dát se do pořádku. No jen jsem nemohl tušit, že to zabere takhle krátkou dobu. *Znova si trochu protočil kotník, aby otestoval maximální flexibilitu.* No a teď nevím. Asi tady chvíli přečkám. Kaede mi řekla, že se tady potkáme, až se vyléčí ona. Takže abychom se náhodou neminuli, tak se tady zdržím. *Podíval se na Rias. Ani mu nedošlo, že o Kaede mluví, jako kdyby ji snad měli všichni znát.* Snad ti to nebude vadit. Když je to teď tvé město.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Sat Jun 17, 2023 10:54 am
Rias Gremory: *Tím by jejich debata o věcech co nemohou ovlivnit nebo na ně přijít skončí a Ayato se svěří s tím co má prozatím v plánu, pokud se to dá k plánu přirovnat.* Inu dobrá, pokud tu to město ještě bude tak ať ti sem klidně přijde ale pokud se od ní informace kde se tohle město nachází, dostane někam dál tak to bude to poslední co někomu kdy poví, tak s tím počítej a pro ní platí stejná pravdila jako pro tebe.. nerada bych aby se někdo v blízké době dozvěděl že se tu nachází parta Nukeninů když ho ještě nejsem schopná přesunout.. ale brzy to zjistím.. teď když jsem se zbavila Nanabi aby to tu nebylo jako maják by byla škoda kdyby na to někdo přišel, kvůli tomu že někdo neumí držet jazyk za zubama. *Přitom Ayata už odvádí ven z paláce, ono tu toho moc k vidění pro něj už není ale venku může vidět jak se ty trosky postupně mění v normálně opravené město s pokusem o dodržení této unikátní archietektury.* Tak nikdo neříká že tu nemůžeš žít, nehodlám tě odsud vyhazovat, klidně si to místo využívej jak se ti zlíbí ale jen abys počítal.. že než se přesuneme.. mohl bys pro tohle místo být bezpečnostním rizikem kvůli té chakře.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Sun Jun 18, 2023 3:23 pm
Ayato: Nemusíš se bát, že by někomu něco vyzradila. Jestli na tomhle světě někomu věřím, tak je to ona. Beru za ní plnou odpovědnost. *Pokusil se ujistit Rias, že to bude v pořádku. Navíc už tady byla. Znala lokaci toho města, tudíž kdyby o něm už chtěla někomu říct, tak to udělá. Nakonec si to začnou tedy směřovat ven z paláce.* Bezpečnostním rizikem? Nanabi tady byl bůh ví jak dlouho. Jestli sem někoho něco naláká, tak to bude spíš zmizení obrovské masy chakry z tohoto místa, než-li že naopak tady stále je. Nemyslím si, že bychom tady mohli někoho očekávat. Navíc, určitě jsi už velmi blízko prolomení technologie tohoto místa, tudíž je to jen otázka času, než to město zmizí ze Země Nebe. Nemám pravdu? *Nadhodil svůj pohled na věc. Pokud ale Rias měla jiný, rád si ho vyslechne a koneckonců, město je její. Její slovo tady má největší váhu ze všech.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Sun Jun 25, 2023 10:47 am
Rias Gremory: Neznám ji a tak ji nemohu věřit, budu hold muset věřit tvému úsudku. *Kaede samozřejmě zná, dokonce i jako Rias Gremory s ní měla tu čest ale nezná ji tak dobře aby mohla říct zda ji v tomto lze důvěřovat nebo ne.. spíš ji zaskočilo že se Kaede zná s Ayatem a ten ji důvěřuje natolik aby ji sem vzal.* Kdo říká že to tu nikdo nenašel? Je možné že jsou Země co o tomto místo a Nanabim ví, pouze si nikdo z nich třeba netroufl na to zaútočit na něj a riskovat zničení tohoto místa. *Tahle šance tam dle ní je, není vyloučené že o to tu neodhalil i někdo další.* Ale dle mě do měsíce už přijdu na poslední tajemství téhle technologie. Když to budu přesouvat a ty tu zrovna nebudeš.. budu ti vždy dávat vědět kam to přesouvám.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Mon Jun 26, 2023 7:57 pm
Ayato: Tomu rozumím a dává to maximální smysl. Ale ubezpečuju tě, že v tomhle mi můžeš věřit s klidem na srdci. *Kaede opravdu věřil celým svým srdcem a nepochyboval, když o ní takhle mluvil. Koneckonců ještě aby jo, když to teď mezi nimi bylo takové, jaké bylo.* Pravda. No každopádně si myslím, že bude méně podezřelé, když tady obrovská masa chakry bude, než-li že vůbec. *Ještě jednou trochu stál za svou teorií, ale tak nebyl tady od toho, aby se hádal. Rias ho nevyhazovala, takže takhle konstatovat ani nemusel. Ale to už byl hold Ayato. Pak se trochu pousmál.* Můžu tedy tohle místo brát jako svou trvalou residenci?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Mon Jun 26, 2023 8:52 pm
Rias Gremory: Tobě věřím ale musíš pochopit že stejně nemohu věřit ostatním, to že jim věříš ty nemusí znamenat že jim budu věřit taky.. nakonec jsi stále svým způsobem stejný jako před lety.. stále, stejně naivní a ovlivnitelný. *Ayato se pak dotázá zda toto místo může brát jako svou trvalou residenci, přesně v moment když se dostanou před docela slušně vypadající dům (dvoupatrový). Ještě stále je v renovaci a uvnitř ještě není vybavení, protože vnitřní renovace teprve přijde ale je jasné že tohle je jeden z těch lepších domů. Sice to nemá na sídlo, které má například Batsu v Kirigakure, které vyloženě křičí do světa že si tím sídlem kompenzuje něco co mu někde asi chybí (hihi). Nakonec vlastně to jeho sídlo úplně vybočuje z toho co je v Kirigakure běžné a jako kdyby se tím sídlem stavěl nad Mizukageho a vládce říše Kou ale to je pouze Riasin názor, ona má ráda luxus to ano ale stavět něco takového v místě kde patří mezi řadové občany.. v Yugakure by si nikdy nedovolila vystavět něco takového. Zde sice Rias vlastní palác ale ona ho nestavěla! Pouze ho obsadila a navíc se zde vlastně prohlásila něco jako hlavu tohoto neobydleného města, kromě toho tam je přímý vstup ke generátoru.* Dokud mě nebudeš štváš tento dům.. bude tvým domovem.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Tue Jun 27, 2023 8:57 pm
Ayato: No, nemyslím si, že jako před lety... *Pak se ale trochu zarazil.* My jsme se potkali i jindy než jen u lovení Nanabi? *Dotázal se s pozvednutým obočím.* Jestli ano, tak promiň, ale nepamatuji se. *Doopravdy si to nepamatoval. Ale přišlo mu to divné, protože zrovna Rias by si dle jeho názoru pamatoval. Nakonec došli k moc pěknému domku.* Nemyslím si, že bych někdy mohl udělat něco, co tě naštve. Já si žiju svým životem...nikomu se do ničeho neseru. *Řekl, když si prohlížel ten dům.* Co máš vlastně s tím městem za lubem? Zrenovuješ ho a pak co? Chceš tady založit funkční město? Nahnat sem obyvatele a tak? *Podíval se jí do očí.* S tím bych klidně pomohl. Představa, že bych mohl zase žít jako normální člověk je...víc než lákavá.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Wed Jun 28, 2023 9:35 pm
Rias Gremory: *Na okamžik nadzvedne jedno obočí, pak ji dojde že musel zapomenout.. což je něco co neumí pochopit, protože zapomínat není schopná.* Ti osvěžím paměť.. jsem ten žoldák co tě měl dovést za Tatsuyou, kerý na své oči slepl a měla jsem vyměnit tvoje funkční oči za jeho rozbité.. už si pamatuješ? *Počítá že si rychle vzpomene, je to silná vzpomínka.. bylů to pro něj dost traumatizující zážitek.* Nikdo neřekl že bys mě musel naštvat vědomě.. by ses divil co plno lidí dokáže.. nevědomky.*Nad tímto faktem se pousměje. Když Ayato začne vyzvídat nad tím že by to město obnovila jen nad tím zakroutí hlavou.* Ne tak úplně.. lidi přinášejí problémy.. takže určitě z toho nehodlám udělat plnohodhotné Nukeninské město plné lidí ale myslím že pár lidí sem časem přibude ale kolik to se ještě uvidí ale určitě jich nebude moc.. koneckonců.. lidem se nedá věřit.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Tue Jul 04, 2023 10:20 pm
Ayato: *Podíval se na ní, když zmínila, že ona je ten, kdo ho unesl a dostal za Tatsuyou, aby mu sebral oči. Rias to neměl za zlé. Byla to přeci jen obyčejná zakázka. On sám moc dobře ví, jaký má pohled na cizí lidi on sám a navíc i on je žoldákem, tudíž tomu rozuměl. Proto k ní necítil žádný vztek, ale jen pokýval hlavou, že si vzpomněl.* Mno jo...teď už si vzpomínám. *Musel nějaké detaily ohledně toho únosu vypustit z hlavy, když se z toho vzpamatovával. Asi obranný mechanismus jeho vlastního mozku.* I tak si myslím, že to bude v pohodě. Jsem neškodný a hledím si svého. Takže pokud nebudu u sebe doma, tak budu mimo město. Případně možná někdy i v ulicích města, ale k paláci nepáchnu a na nic nebudu sahat ani nikde jinde, takže se nemusíš bát ani tak. *Byla to pravda. Od té doby, co je Ayato Nukeninem, tak se moc do cizích starostí nesahá, pokud z toho neviděl 100% zisk pro něj a nebo dokud to nedostal nařízeno zakázkou. Pak Ayata upřímně trochu zklamala informace, že nemá v plánu to tady trochu oživit. Ale tak její rozhodnutí. On je rád, že je rád a má střechu nad hlavou. Ale ocenil by to.* No tak to se nedá nic dělat. Půjdu si to tedy trochu porozhlédnout a pak se uvelebím ve svém novém hnízdě a uvidím, co se s ním bude dát dělat. *Pak se zarazil.* Neboj se, na nic sahat nebudu a pokud uvidím něco zajímavého, tak ti to řeknu. Ale myslím, že už jsi stejně všechno objevila sama.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Thu Jul 06, 2023 10:32 am
Rias Gremory: *Je ráda že Ayato tomu rozumí.* Super, jen abys věděl není to tím že ti nevěřím ale sem už taková, svoje věci a věci na kterých mi záleží si hodně střežím. *Ayato pak poví že se teda zabydlí a naprosto to chápe, ono promluvit si s ním bude moct pak kdykoliv jindy, určitě se spolu budou na tomto místě setkávat trochu častěji.* Tak pokud je to všechno a nic ode mě neptořebuješ nebo se nechceš na nic zeptat tak tě už nechám a půjdu si dělat zase svoje věci, tak se měj Ayato.. zatím ahoj. *Tímto se s ním rozloučí a vyrazí směrem k paláci odkud si to pak zamíří opět do místnosti kde je zdroj energie města a celkově takové technologické centrum a opět začne pokračovat v tom naučit se o tom vše co lze.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Thu Jul 06, 2023 11:17 am
Ayato: Však v pohodě, nic proti tomu nemám. *Nakonec si ještě prohlédl palác zvenčí, když už měl tu příležitost.* Nic mě nenapadá, takže ano, zatím se měj. A pokus se to tady nevyhodit do povětří. *Trochu se pousmál a nakonec se odebral do svého nového domu, aby si to tam pořádně zmapoval.*

- KONEC RPG -
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Wed Sep 06, 2023 5:45 pm
Rias Gremory: *Už je to nějaká doba co se věnuje především své práci aby nemusela myslet na ztrátu Suzuyi, otce své dcery a jediného muže, kterého milovala. Tehdy to viděla tak tragicky ale nakonec nikdy nic není tak hrozné aby se s tím člověk nedokázal vypořádat. Čas zahojí všechny rány, kromě toho Rias se už delší dobu připravovala na jeho smrt, ať už chtěla nebo ne.. stejně by ho kvůli své dlouhověkosti přežila. Dnes už z toho není vůbec smutná, má na něj hezké vzpomínky ale už je s tím plně vyrovnaná a kromě toho dnešní den je speciální. Dnešním dnem se dokončila rekonstrukce Sora no Sato.. vypadá úplně ale úplně jinak než když se s tím začalo. Původně chtěla Rias dodržet základní architekturu ale nakonec to neudělala a místo toho navrhla úplně novou, takovou, která by se k něčemu takto modernímu dokonale hodila a je toho názoru že se téo povedlo (odkaz). Jediné čeho docílila jinak než je na tom obrázku je to že voda neteče dolů (plýtvání vodoou). Místo toho tam neustále cirkuluje a cestuje tam a zpět, což vytváří dojem že tam velkou částí města neustále protéká odnikud voda. Aktuálně se ve městě nachází pouze Rias, Kaede, Ayato, Kirigaya (Edo Tensei) a nakonec ještě Ayukawa (Edo Tensei). Dřív tu bylo dobrých několik desítek jejích Danketsu Bunshin​ (Ayukawy) ale ti byli už dávno zlikvidovaní.. byli to jen dělníci a už je nebylo potřeba a Rias je radši když má pouze takové klony, pro které má využití. Nyní se nachází na jendé plošině (Rias), přímo na okraji Sora no Sato a užívá si ten výhled na tuto.. tichou Zemi. Jen samé stromy, obrovské lesy ale nic jiného. Oblečená je v (odkaz).*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Thu Sep 07, 2023 9:22 am
*I přes to, že nově nabytý vztah s Ayatem jí neustále přiváděl k pocitu, že bez něj nedokáže být ani minutu, se rozhodla si od něj dát pár hodin pauzu. Byli spolu dnem i nocí, ale východ slunce ji prostě rozhodil režim. Celá v černém se za slunku procházela Sora no Sato. Ještě nepoučená z tepla slunce, celá v černém (volné kapsáčové kalhoty, uplé zkrácené tričko, na očích Ayatovy sluneční brýle rudé barvy. Vlasy vytažené do vysokého culíku), se pekla za živa a bloudila stinnými místy Sora no Sato. Už se chtěla pomalu začít vracet, protože jí prázdné město bez lidí, přišlo extrémně nudné, i přes jeho zdánlivou technologickou vyspělost. Bohužel tady nežilo nic a nikdo. I Nanabi zmizel, jediné co po něm zbylo byla jeho chakra. Otočila se a rozhodla se jít po okraji města zpátky domů. Necelých deset minut chůze a narazila na jediného dalšího, žijícího, obyvatele města. Vteřinu se zastavila a sledovala Rias. Vzpomínala na jejich střet, kdy i Rias ušetřila na životě jen aby vykradla informace vesnic. Zatímco díky tomu incidentu se více spojila s Ayatem. Na jednu stranu se jí bála, ale na druhou…* Rias-sama… *Oslovila ji a došla blíže.* Pochybuju, že si pamatujete kdo jsem. Za jakých okolností jsme se setkaly. *Ruku bez dlaně skryla za záda, zatímco přistupovala k ženě.* Chtěla bych vám poděkovat, že jste kdysi dala přednost ušetření mého života před zabíjením, protože díky tomu mám teď něco, o čem se mi ani nesnilo. *Mluvila o vztahu a domově, který tu měli.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Thu Sep 07, 2023 10:15 am
Rias Gremory: *Jak zaslechne svoje jméno otočí svou hlavu ve směru odkud to přišlo a zahlédne Kaede. Nad tím jak je oblečená v zaskočení nadzvedne obočí.* (Rias): Ahoj Kaede.. vzpomínám si na oba dva případy kdy jsem tě už potkala ale při tom prvním vlastně ani nevíš že jsem to byla já. *Vybavuje si že s Kaede se setkala jednou v Zemi Deště a pak ještě v Iwagakure no Sato když plnila Chuuninské Zkoušky, ve velké mlze v tréninkové oblasti. Ne že by čekala že si to Kaede uvědomí, ono Rias tehdy vypadala jako úplně někdo jiný a dokonce se chovala i úplně jinak.. dost mile. Přesune zrak z Kaede na výhled těch lesů.* (Rias): Očividně si toho daru nevážíš.. dneska je docela horko a ty jsi stále nabalená jako sněhulák a ještě k tomu v černé, která slunce přitahuje.. pokud je tvůj cíl ale přehřátí organismus tak hodně štěstí. Když je takové teplo tak číém víc kůže je vidět tím lépe.. aspoň se hezky opálíš.. a Ayato by se to určitě líbilo. *Uvnitř svých myšlenek se přitom usměje, nasadit Kaede brouka do hlavy, to je aktuálně to o co se snaží.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Thu Sep 07, 2023 10:36 am
*zvedla obočí v údivu, nečekala, že na ní Rias vyrukuje s tím, že se setkaly už dvakrát.* Dva? *Zamyšleně odpověděla. Sama si tu situaci nevybavovala, sic stále měla v paměti, že dlužíla 150 ryo ženě, po které se slehla zem. Přistoupila blíž a sledovala krajinu stejně jako Rias.* Tohle je moje jediné letní oblečení, které tu mám. Nečekala jsem, že slunce ještě někdy vyjde. Natož v takové míře a takovém městě, kde fasády domů fungují spíš jako oslepující zrcadla, než jako poskytovatel stínu. *natáhla ruku bez dlaně v pokusu si narovnat brýle, ale bez prstů těžko. Rychle to tedy udělala druhou rukou.* Nahá po vesnici chodit nechci a jestli by se Ayatovi něco takového líbilo, pak mi to musí říct sám. Mimochodem…proč to tady opravujete, ale nechcete, aby to tu obývalo více lidí?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Thu Sep 07, 2023 10:48 am
Rias Gremory: *Zasměje se.* Přesně tak, dvakrát. Půjčila jsem ti tehdy nějaké peníze ale když vidím co prezenetuješ jako své letní oblečení radši si ty peníze nech a něco si kup.. uděláš tím službu jak sobě, tak i ostatním lidem okolo. *Pak se na okamžik odmlčí.* Jak myslíš ale něco by sis mohla pořídit.. černá barva k slunci moc neladí. *Nad další otázkou Kaede se není nutné ani moc zamýšlet, odpověď přijde téměř okamžitě jakmile ji Kaede položí bez jakéhokoliv delšího zamýšlení.* Je to jen přirozené, když máš nějakou svou věc tak chceš aby byla v dobrém stavu ne? O své kunaie taky pečuješ abys je měla v dobrém stav.. no tak já zase vlastním tohle město a chtěla jsem aby bylo v dobrém stavu. *Po chvilce se přestane dívat a otočí se zády k okraji města a čelem k jeho středu a vyrazí tím směrem.* Pojď. *Oznámí ke Kaede a začne s ní skrze město mířit k té nejvyšší budově v samotném středu města.. k zdejšímu paláci.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Thu Sep 07, 2023 12:07 pm
*Koukala před sebe a pod brýlemi se zaxichtila stylem, že kdyby jí viděla matka, tak i v tomto věku jí vynadá. Rady ohledně oblékání od někoho, kdo tu stál pomalu v pyžamu…nebo v ničem, což by i malá jiskra zařídila jak nic, jí spíše sraly, než dodávaly nějaké pomocné informace.* Nechám si to projít hlavou. Ale peníze vrátím. Mám jich víc než dost. *Uzavřela pro sebe toto téma.* Černá je moje barva, slunce neslunce, je výhodnější fungovat v černé, než ve výrazných barvách. Alespoň pokud jde o lov nukeninů, je to nejlepší krytí v noci. *A že i přes všechno to slunce, Kaede doopravy byla spíše noční sova.* Pár věrohodných lidí by se o město staralo i tak. Bez ohledu na to, zda je nebo neni jejich. *Šlapala za Rias, držela si odstup jednoho kroku za ní, zaprvé netušila. Kam jsou a za druhé z ní prostě měla respekt.* Palác? Tam tak trochu nesmim. Nebo se něco změnilo? *Optala se. Pamatovala na slova Ayata, že palác je pro ně zapovězené místo.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Thu Sep 07, 2023 3:07 pm
Rias Gremory: *Jen nad celou tou situací mykne rameny a vydá se na cestu (společně s Kaede). K penězům se nevyjadřuje, Rias jich má stejně jako Kaede víc než dost a sama už pořádně neví co s nimi než rozhazovat za úplné zbytečnosti.* Výhodnější? To máš pravdu s tím naprosto souhlasím ale je třeba oddělovat oblečení, které využíváš během své práce.. to by skutečně mělo být praktické a užitečné ale pak máš ještě šatník pro každodenní věci.. do chvil kdy není potřeba mít praktické věci ale ppouze hezké.. tyhle momenty musíš oddělovat. Neříkej že kdyby tě Ayato pozval někam na večeři tak bys šla.. takto. *Doufá že se úplně plete a Kaede umí oddělit normální věci a věci, které je třeba nosit během misí. Ať je to jak chce, toto téma pro Rias už končí a přestává být i zajímavé. Není nutné se o tom bavit, nakonec pokud to tak Kaede chce ať si chodí klidně i v pytli na brambory.* Já mám lidi co se o to město postarají neboj.. stejně jako ty co to tu přestavěli.. zadarmo. Navíc je tu i Ayato a teď i ty.. což je víc než dost i na mě.. nevěřím lidem. *Pak se už blíží k paláci.* Vím ale já ten zákaz dočasně ruším.. tedy dostáváš vyjímku, protože jdeš se mnou ale samotná tam stále nesmíš. Je tu něco co ti ukážu.. další vědecké hlavičce. *Nakonec se ocitnou uvnitř obrovského paláce a motají se skrze spletité chodbičky a schody až se nakonec dojdou k nějakým masivním dveřím za kterými jsou jakési schody směrem dolů a tak jdou, dolů, dolů, dolů a dolů až se dostanou do místnosti, generátoru ale také řízení celého města.* Vidíš ten generátor? Nějakou dobu to trvalo ale zjistila jsem že generuje chakru z vakuového vesmíru ve velkém množství (250 bodů) s tím že toto množství je vyhovující akorát k tomu aby se město udrželo ve vzduchu. *Pak se postaví k ovládacímu/přístupovému panelu (vzhled) a rozzáří se ji tam obrazovka.* Odsud se to vše dá řídit.. sleduj.. je zde 10 zásobníků. *Na každý ukáže.* Do kterých se přes speciální úchyty dá načerpat chakra, kdy každý pojme asi tolik chakry co je čtvrtina zásob Ichibiho. Jeden takový zásobník dokáže pohánět po dobu 12ti hodin pohon města, který dovoluje městu libovolně létat po obloze a letět třeba úplně do jiné pozice. Současně jsem dokázala propojit zásobníky i se samotným městem a tak dokáží napájet i elektřinu města.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Fri Sep 08, 2023 1:59 pm
*Samozřejmě že nešla, ale tak…nechodila prostě nikdy takto odhalená jako její společnice. Nicméně téma lidí bylo zajímavější.* Zadarmo? Však obyvatelé by taky pracovali na zvelebení města zadarmo. Ale tak, to je vaše věc. Nicméně…když jsme s Ayatem tady spolu, dá se předpokládat, že za pár let by nás tady bylo o další členy naší divné, na ironii života postavené rodiny, více. *Bylo jasné, že tím myslela děti. Dokonce si Kaede i někde v hloubi duše malovala spokojené rodinné sedánky, které zahrnovaly i Tatsuyu, jakožto nejbližší a jedinou pokrevní rodinu jejího partnera. Ona svou automaticky vynechala, jelikož to se dřív celá Konoha odvrátí k nukeninství, než aby její rodiče tenhle svazek podpořili.* Dobře..děkuji za vyjimku. *Šla za Rias v chodbách paláce, které si důkladně prohlížela a zapamatovávala si rozcestí uvnitř budovy. Sledovala generátor s velkým zájmem a údivem v očích, stejně pak následny ovládací panel. Tiše poslouchala, co jí Rias říkala a držela si slušný odstup od prostoru, nicméně jí to hrozně lákalo na vše sáhnout.* Takže kdyby došlo na nejhorší, dá se s městem odletět nad širé moře, někam, kde ho nikdo nenajde? To je super. Tu chakru do zásobníků mohou normálně vložit i shinobi? Jakože..předat svou do zásoby?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Fri Sep 08, 2023 2:40 pm
Rias Gremory: *Koho si sem budou tahat ji nějak netrápí, pokud zde chtějí mít své děti je to jejich věc. Sama nemá v plánu z tohoto dělat nějaké.. živé město plné lidí. Když už tak by sem tahala spíše Nukeniny ale těm se nedá věřit o nic více než obyčejným lidem. Kdyby si sem Rias natahala lidi znamenalo by to pro ní více starostí, práce a hlavně potřebu jim nějak vládnout a o to nemá zrovna moc zájem. Normálně by ji nezajímalo ani tohle město ale ta technologie ji prostě dostala.. musela tohle místo kvůli té technologii mít. Pak se dostanou do místa kde je centrum kontroly města a začne tam Kaede vysvětlovat jak to tam funguje a rozvášní se u toho.* Ano dají ale to není nutné.. všechny ty zásobníky jsem už dávno nechala nabít na jejich plnou kapacitu. *Trochu se nad tím uchetne.* Ono najít to nakonec nebude tak těžké, to město jako takové vyzařuje takovou chakrou že to musí vycítit každý stopař v okolí.. pak tu je Ayato.. to je takovej maják že zastíní i chakru celého města. *Naštěstí je tahle Země neobydlená ale kdyby bylo potřeba vždycky může přeletět nad oceán nebo k ostrovu kde má svou chatku.* Možná tě někdy nechám naučit se pracovat s tím panelem.. jen to bude složité.. mě samotné i s tím že si zapamatuju vše trvalo se v tom zorientovat pár let. Když sle slíbíš že s tím městem nenarazíš do první hory tak se k tomu jednou snad dostaneme. *Pak odstoupí od panelu a otočí se čelem ke Kaede.* Nějaký manuál ti tu ale pro případ potřeby nechám.. blíží se Chuuninské Zkoušky a tak na ně půjdu.. jako pokaždé.. obhlédnout potencionální nositele Kekkei Genkai a jiné zajímavé schopnosti. Kdyby se něco stalo aby se s tím dalo odletět.. sice tu nechám nějaké osoby, které mi slouží ale jistota je jistota.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Fri Sep 08, 2023 4:55 pm
*Pousmála se. No jo, ten proklatej chlap. I kdyby zajistili nejakou možnost, jak chakru města skrýt, tak on stejně bude vyzařovat chakru natolik, že ho vyčmuchají. Marná snaha o cokoliv.* Hmmm…tohle je až podezřele zajímavá věc. Cože? *Rias zmínila, že se Kaede bude moci naučit operovat s celým městem.* Pardon mám trochu pocit, že jsem teď slyšela něco jiného, než jste řekla. Já? Člověk, který je zavázaný Konoze, si vysloužil tolik důvěry, že může v případě nutnosti, operovat s městwm, do kterého jste vložila několik let práce a úsilí? Okey…to vůbec nezní jako bláznovství. *Zasmála se. No samozřejmě že se jí ta představa líbila a hodlala celý čas, co bude Rias pryč, strávit tady dole studováním manuálu a tak…ale stejně jí to přišlo bláznivé.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Fri Sep 08, 2023 5:08 pm
Rias Gremory: *Tiše se zasměje.* Neřekla jsem že máš mou důvěru ale kdybych to svěřila Ayatovi tak než by to pochopil jak to vlastně funguje tak by se to tu celé rozpadlo a ty jsi taky věděc takže budeš mít i snahu to pochopit, navíc nevypadáš úplně hloupě. Pokud jde o důvod proč ty, osobní důvěru k tobě nemám ale mám důvěru v to že jsi ten poslední člověk co by Ayata podrazil a odnesl tohle město ke Konoze. Nakonec on se za tvou důvěryvhodnost zaručil svým životem a já ho vzala za slovo.. takže když to vezmu z tohoto úhlu pohledu.. není se u tebe čeho obávat.. nemám pravdu? *Nemá smysl ji tu mazat med kolem pusy a přesvědčovat ji o tom že ji vážně důvěřuje, prostě ji to pověděla přesně tak jak to je, aby věděla na čem jsou. Ve zkratce, pokud by ji Kaede zradila nebo to pojebala nějak jinak.. odnese to Ayato.. ne ona.* Navíc.. návod ti pomůže to maximálně přenést na předem nastavené souřadnice.. takže ke Konoze bys to asi stejně nedokázala dovést.. jsem k tobě upřímná vidíš?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Fri Sep 08, 2023 6:30 pm
*Tiše se tomu zasmála. No jo. Její mozek pracoval o něco rychleji, než u jiných lidí, kvůli tomu se rozhodla věnovat výzkumům, které ale vždy ztroskotaly na její neochotě se připravit o volný čas a hlavně neměla dostatek prostoru. Nicméně slova Rias zněla logicly, ale spíš ve smyslu, že i kdyby toho byl Ayato schopen, je lepší aby pn bránil město, ne zkriplená Kaede.* To není, jeho slib je mi svatý, takže pokud se zaručil, pak to tak i bude. *Moc dobře si uvědomovala, že v Sora Ku byli cílem kvůli její práci, tady zase byli pod dohledem…už aby měli chatku u moře, kde je nikdo nebude hlídat a anebo jim hrozit zničením domova.* Vidím. A teď bych ráda byla upřímná já. Jako vědec k vědci. Pohrávám si s myšlenkou kombinování DNA mojí vlastní s DNA nějakého zviřete s vyjimečnými regeneračními schopnostmi. Abych si nechala dorůst ruku. A pokud to nepůjde, pak s nějakou náhradou, která by byla možná napojit na stále fungující šlachy a nervová zakončení v zápěstí. Moje otázka tedy je, zda tady je možné využívat laboratoř a zabývat se svým výzkumem, nebo ne? Případně zda by něco takového vám bylo zajímavé a mohly bychom spojit hlavy dohromady?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Fri Sep 08, 2023 6:40 pm
Rias Gremory: *Kaede pak přijde s tím že by měla nápad.. to kombinování lidské a zvířecí DNA. Jako nápad je to užitečné ale asi by to sama nevyužila (Rias), nicméně její zvědavá vědecká mysl ji nenechá jen tak v klidu.* Fajn.. můžeš využívat zdejší zdroje.. nakonec jsem tu dokonce nechala psotavit výzkumné středisko.. očekávala jsem zda ho budeš chtít využít. Nicméně.. takto jak jsi teď.. akorát to bude zdržovat.. tvůj stav. Prozatím ti tu ruku obnovím s tím že budeš v tom výzkumu pokračovat i tak.. nevím sice zda dojdeme takového výsledku aby šlo obnovit celou končetinu pomocí zvířecí DNA.. nicméně i tak mě výsledek takového výzkumu zajímá. *Na okamžik se zamyslí, možná by spíš měla Kaede prvně dát na výběr než to celé zpáchat.* Chceš? Novou ruku? Možnost tu je ale ta nahrazená část těla.. bude úplně bílá.. jako kdybys tu ruku namočila do bílé barvy.. stačí říct.. pokud jde o výzkum mohu ti pomoct tím že jsem úplně do posledního detailu dokázala zmapovat lidskou šroubovici DNA.. takže ti mohu dát poznámky a podělit se o poznatky v tomto.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Sat Sep 16, 2023 10:49 am
*Poslouchala Rias a chvíli byla nadšená, pak ale zase ne a pak zase ano. Rias jí nabídla možnost využití výzkumného střediska, dokonce i novou ruku, dočasně a s jistým hendikepem.* No…asi beru. Bílá ruka se dá snadno krýt rukavicí, ne? A víc, než využití prostoru nemůžu žádat. Poznámky si ráda pročtu, ale pokud budete mít pocit, že jste mi dala už moc, pak se bez nich snad obejdu. *Usmála se, nechtěla brát víc a víc, věděla, že jsou lidé, kteří by neváhali a poznámky od Rias brali. Ale Kaede byla skromná v tomhle ohledu.* Můžeme se podívat do té laboratoře?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Sat Sep 16, 2023 11:47 am
Rias Gremory: *Jen se nějak neurčitě usměje.* Mě jsou ty zápisky ohledně složení a fungování DNA jsou k ničemu, vše mám stejně v hlavě. *Rias to vše zjistila tím že to prozkoumala a zmapovala ve své soukromé dimenzi (Mirāsaizu).* Takže už se nese jedna ruka. *Netrvá to zase moc dlouho a dorazí k nim ze schodů mužská postava, jedná se o dnes již mrtvého Nukenina (Kirigaya Kazuto), kterého Hokage po jeho rozsáhlých zločinech vůči Zemi Ohně po mnoha, mnoha ale mnoha letech dokázal chytit (Maiy ho chytla) a Hokage ho pak odsoudil k trestu smrti, tím že ho upálil. Ten tam přišel s bílou rukou v rozměrech ke Kaede, kterou svírá v rukou, získal ji tak že Rias vydala telepatický rozkaz aby se jeden z klonů Ayukawy vzdal ruky (Shisetsu Bunshin) a tu ruku dá Rias, Kirigaya se přitom mírně ukloní.* (Kirigaya): Rias-Sama. *Ta si tu ruku vezme a nechá ho odejít, ať jde dál pokračovat v hládkování kolem, nad i pod městem. Díky jeho Byakuganu je na to ten nejlepší a sama Rias pak přijde s částí ruky co by Kaede měla chybět.* Ukaž mi ten pahejl. *Pak tu ruku k tomu místu přiloží a chakra způsobí to že nová končetina s prázdným místem sroste a během několika vteřin Kaede bude mít takto plně obnovenou končetinu (Kumamuchi: Handosutikku).*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Thu Sep 28, 2023 3:19 pm
Dobře, v tom případě beru. Všechny informace, které člověk získá zadarmo, jsou dobré. *Pousmála se, a hlavně jí to urychlí a ulehčí výzkum. Zanedlouho se tam objevil Kirigaya a dal Rias ruku. Kaede však potřebovala pouze dlaň s prsty. A tu jí také Rias po zadání povelu jak psovi, nasadila. Její tkáň se spojila s tělem Kaede a ta s prsty mohla záhadně pohybovat, jakoby to byla její vlastní ruka.* Jak dlouho mi tohle vydrží? Nebo je to možné mít nafurt? Jak fungují nervy v té přidané části? Cítila bych v ní bolest? *Kaede nezkoušela zatím nic, ani se štípat, na dlaň vůbec nesahala, jen si ji prohlížela očima. Před obličejem s ní mávala a sledovala netvárnou barvu.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Mon Oct 02, 2023 4:57 pm
Rias Gremory: *Tiše přikývne na souhlas.* Tahle ruka ti vydrží dokud si ji nenecháš znovu useknout.. bude fungovat totožně jako normální ruka.. takže budeš cítit bolest, krvácet z ní a můžeš v kliud opět skládat ruční pečetě, protože se to napojí i na tvou chakrovou soustavu, která je úzce propletená s tou nervovou. *Na okamžik se zatváří i ublíženě jako kdyby si Kaede snad myslela že ji Rias dá nějakou šitku, která nebude správně fungovat nebo vydrží jen po omezený čas. Dokonalé to ale taky není, to Rias musí uznat.. koneckonců ta ruka se nmepřizpůsobí barvě vlastníka, což by vlastně šlo obejít kdyby ji Rias vlastně obarvila u sebe v dimenzi ale to je už zase zbytečné plýtvání energií.* Spokojená?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Tue Oct 03, 2023 1:09 pm
*Usmála se, ruka se jí doopravdy hodila. Lepší bílá, než žádná.* Tak super, to se mi krásně řeší hromada problémů a můžu se v klidu pustit do práce na výzkumu. *Protáhla si s křupnutím prstů ruce před sebe.* No takže během chuuninských zkoušek tady budeme muset zůstat a hlídat, že? *Ujistila se.* Tak to abych si šla ještě něco vyřešit ven, než se něeco posere *Potřebovala si mimo jiné pochytat nějaká zvířata, o kterých věděla, že jsou schopná se rychleji regenerovat a nechat dorůstat končetiny. Aby měla nějaký základ k výzkumu.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Tue Oct 03, 2023 2:14 pm
Rias Gremory: *Mile se na Kede usměje.* Hlídání nebude potřeba, nechám tu na hlídce Raikageho a Kirigayu. *Tahle dvojice je jasná, jeden je dokonalý kamerový systém díky Byakuganu a Raikage tam je pro sychr, kdyby s něčím měl Kirigaya potíže. Samozřejmě případně se může kdykoliv ihned vrátit (Rias), pokud by se vyskytl nějaký nečekaný problém.* Pokud by bylo potřeba město přesunout jeden z nich tě kontaktuje a ty jen odsouhlasíš předem zadané souřadnice na terminálu. *Kaede tak má jistotu že s Ayatem si mohou užívat společné chvilky, tentokrát bez rušení Rias.. přitom se nemusejí starat o bezpečnost města.* Dokonce vám povolím se pohybovat po paláci, sem dolů smíš ale pouze ty v případě že to bude nutné a byla bych ráda pokud necháte moje komnaty a trůn v trůnním sále.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Tue Oct 03, 2023 2:47 pm
Dobrá… *Odsouhlasila Riasin plán v případě problémů. Vyslechla si i udivující vstupenku do paláce.* A sakra zrovna trůn jsem si chtěla vzít do pokoje v Konoze. *Zasmála se, chtěla odlehčit atmosféru. Ale rozhodne se hodlala na trůn posadit i kdyby to znamenalo, že jí Rias tu ruku zase sebere. Na pár vteřin si připadat jako vládce nad městem by bylo fajn.* Rias…co byste dělala, kdybyste byla těhotná v mojí situaci? Otec nukenin…pokud by se provalilo, že je dítě jeho, byla by to pro nás v Konoze asi konečná. A kdybych to tutlala a měla dítě tam, Ayato by ho velmi dlouho nemohl vidět a já bych musela mlžit a lhát….nejsem těhotná, ale nevím, jak s tou situací naložit. Protože mu chci dát rodinu, ale pokud se rozhodnu pro zázemí vesnice, tak si své dítě užije pár let jako batole a pak až po chuuninských zkouškách. *Povzdychla si a poprvé se v přítomnosti Rias uvolnila. Opřela se nově nabytou rukou o přístroj mimo ovládací panel.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Tue Oct 03, 2023 4:05 pm
Rias Gremory: *Rias už jako starší a zkušenější ví moc dobře jak na něco takového odpovědět a tak odpověď přijde obratem dost rychle.* Je to jednoduché, je důležité upřednostit dítě.. pro dítě je nejlepší zázemí právě vesnice, která mu poskytne vše co bude do života potřebovat.. i za cenu že že to stýkání se s otcem bude pak an nějakou dobu utnuté. Rodina je sice důležitá ale pokud to dítě pak naučíš časem že je důležité aby o otci nemluvilo, nebudeš mu muset lhát o pravdě o jeho otci. Můj vnuk třeba nese přijmení gremory a ví o něm, oficiálně je ale pouze Saito.. po mém zesnulém muži.. ví dobře že jeho babička je nukeninka. Měla bys podle mě prvně myslet na budoucnost toho dítěte, protože ani když ho budeš vychovávat tady tak mu můžeš dát rodinu ale obereš ho o budoucnost v kariérním smyslu.. nebude mít žádné přátelé ve svém věku.. nemohu ti říkat jak se rozhodnout ale z dlouhodobého hlediska je dle mého názoru nejlepší Konoha. Identita jeho otce koneckonců nemusí na světlo světa proniknout nikdy i kdyby zdědil jeho Kekkei Genkai, ta se objevují nehledě na příbuzenstvo i znenadání jen tak.. pokud by po něm ale zdědil klan.. ten by už musel tajit, protože... to by bystřejším lidem došlo hodně rychle kde je zakopaná pravda, hlavně lidem z klanu Nara. Případně mu kdykoliv můžeme pozměnit DNA na klan Nara ke kterému náležíš.. v nejhorším případě.. finální rozhodnutí je ale stejně nakonec na vás dvou.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Tue Oct 03, 2023 5:50 pm
*Vyslechla si odpověď. No…dávalo to rozum, ale nebylo to to, co chtěla slyšet. Protože tohle stejně sama už věděla, musela jen nic, než si povzdychnout, když jí to Rias potvrdila.* No tak v tom případě asi půjdu tohle téma prodiskutovat ještě s Ayatem. Bohužel vaše odpověď koresponduje s mým zdravým rozumem, ale srdci se to nelíbí. Stejně jako se rozumu nelíbil výběr partnera, vyhrálo srdce…tak uvidíme, co to bude tentokrát. *Stáhla ruku do kapsy.* Pokud mi nechcete dát nějaký další úkol. Ráda bych se vrátila domů. *Hodlala se případně rozloučit a vykročit chodbami pryč do domečku, kde žili. Stačila jí jedna cesta dolů, aby si to zapamatovala pozpátku zpět na denní světlo. Prudké, bolestivé, ale tak dlouho očekávané.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Tue Oct 03, 2023 6:02 pm
Rias Gremory: *Mile se na Kaede pousměje, až je to k překvapení.* Srdci to sice nekoresponduje ale občas člověk musí dát stranou svoje sobecká přání nebo pocity, tu je škoda ta Ayatova Bijuu Chakra, nebýt té mohla bych v klidu zařídit aby si šel do vesnice aniž by ho někdo poznal ale vzhledem k té chakře.. to je bohužel nemožné. *Dál už se k tomu není nutné vracet, ta věc se zdá uzavřená ale pokud by Kaede měla ještě něco na srdci, čím by se k tomu ráda vyjádřila nebude ji bránit, v klidu si ji vyslechne.* Nějaký úkol, možná bych něco měla, pokud chceš něco dělat a nenudit se.. tak můžeš jít dolů do lesů a nasbírat různé bylinky, květiny.. cokoliv.. využít se dá vše a zdejší laborka by mohla potřebovat nějaké takové věci pro případ když mě napadne si najít čas k expperimentování.. třeba bych mohla vymyslet další šílený, srmtelný jed nebo naopak nějaké povzbuzováky.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Wed Oct 04, 2023 2:09 pm
*Přikývla, to mohla dělat zároveň s lovením plazů a obojživelníků. Takže proč ne.* Dobrá, něco posbírám…děkuji za důvěru. *Usmála se a vyrazila pryč. Domů.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Wed Oct 04, 2023 2:10 pm
Konec rpg
Ayako Quincy Saito
Ayako Quincy Saito
Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 16. 05. 23
Location : Chuunin :3

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Thu Oct 12, 2023 9:54 pm
*Bola na stope! Jej lov zatiaľ šiel dobre a hlavne bola nenápadná ako len mohla. Jej kamarátmi sa stali dve vetvičky plné lístia, ktoré so sebou ťahala a pomocou nich sa tvárila ako súčasť kríkov a stromov. Bol to jednoducho dokonalý a geniálny plán, ktorý jej vychádzal a ona takto hodlala vydržať do noci, keď jej korisť zaspí a ona ju zožere zaživa! Pripadala si neskutočne inteligentne, keď si ju doteraz nukein po ktorom išla nevšimol. Plýžila sa potichu, nepozorovane. Držala si ako taký rozostup, no nespúšťala ho z očí. Nemyslela si, že potrebuje čakať do noci, stačilo len chvíľku nepozornosti... a bude jej. Bude mať jeho hlavu a jeho hlava znamenala peniaze! A peniaze znamenali peniaze a lepšie miesto k spaniu! Možno i ten nejaký jed v ktorom by vykúpala všetko svoje vybavenie. Potichu sa nadýchla, sústredila svoju chakru a začala tvoriť shurikeny vo vzduchu okolo nej, keď si všimla, že sa nukein podkol o vlastné nohy! Bola to jej šanca! Jedinečná šanca, ktorá sa už v živote nebude viac opakovať.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Sat Oct 28, 2023 1:52 pm
Rias Gremory: *Napadlo ji že by mohla Sora-Ku ukázat nějakému svému vnoučeti, jako první ji napadl Suguro.. jako pravý Gremory by to tu určitě měl vidět a měla by mu možná věnovat i trochu více svého času ale ten je bohužel na misi a tak se rozhodla že sem vezme Ayako. Ta je sice taky někde na lovu ale to není úplně oficiální mise a tak nebude vadit když ji u toho vyruští, však ona si ji splní někdy jindy. Rias je oblečená v (odkaz). Rovnou i čerpala vesmírnou chakru na Jigen Chakra Modo, který jednoho dne odkáže Sugurovi. Když měla dost vstoupí do něj ale skrze Henge no Jutsu se promění do své běžné podoby a pak otevře portál (Supēsugēto), kterým projde a vynoří se za Ayako. Tam ji čapne za rameno a zatáhne ji zpět do portálu, čímž ji přenese spoelčně se sbou do Sora no Sato, přesněji do trůnního sálu.*
Ayako Quincy Saito
Ayako Quincy Saito
Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 16. 05. 23
Location : Chuunin :3

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Mon Nov 20, 2023 8:49 pm
*Jej shurikeny okolo nej pomaly naberali tvaru. Bola potichu, takmer nedýchala a takmer až prešla silným šokom, keď ju niekto v jej naväčšom stave sústredenia čapol za rameno až si nemohla pomôcť a z laku vykríkla, shurikeny poslala smerom nukein, ale toho krik dostatočne upozornil, aby sa tomu vyhol - to však už dievča nevidelo, ocitla sa úplne niekde inde. Prudko sa otočila, ako by očakávala svojho najväčšieho nepriateľa v lovení, ale keď zbadala postavu babičky a následne i jej tvár, najskôr zhlboka vydýchla, než ju objala.* Babi, toto mi nesmieš robiť! Vieš ako som sa zľakla? *Vyčítala jej, pozrela sa do jej tváre popri objímaní a mierne nafúkla tváre, než sa len uculila. Na ňu sa človek nemohol nehnevať, než ju pustila a rozhliadla sa.* Kde to sme? *Spýtala sa, zatiaľ čo obdivovala veľký priestor, vysoký strop, zdobené steny, trón na konci miestnosti. Cítila sa ako v siedmom nebi po odvetí krásy miestnosti v ktorej boli.*
Sponsored content

Sora no Sato - Stránka 2 Empty Re: Sora no Sato

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru