Sora-Ku

+4
Rias Gremory
Tsuki Yagami
Kirigaya - Sumi
Admin
8 posters
 :: Svět :: 1. Kontinent :: Země Bažin :: Sora-Ku
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Sora-Ku     Empty Sora-Ku

Thu Apr 16, 2020 9:32 pm
Velké město, které bylo vybudované Nukeniny, kteří to zde vedou. Město je běžně plné různých zločinců a neplatí tu prakticky žádný zákon a podobně, kromě ničení města ale jinak tu každý jde sám za sebe. Dá se tu sehnat prakticky cokoliv a to třeba i otroci a další kradené nebo nelegální zboží. Vůči městu vláda tohoto města nezasahuje, z důvodu mnoha úplatků a protože to město nějak neškodí. Město se nachází skoro na kraji severní části celé Země. Město je velmi rozlehlé.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Wed Jul 01, 2020 8:00 pm
Odehrává se v Zemi Bažin, nikoliv v tomto městě.


Rias Gremory: *Dostala misi ranku B ve které má být společníkem nějakému Ninjovi z Kumogakure. Vypadá to že program spojenectví nese své ovoce, už jen to že sem tam jsou na mise posíláni společně mezi těmi vesnicemi postupně buduje jakousi důvěru, protože prostě bratři ve zbrani. S Iwagakure je to sice těžší ale mezi Kirigakure a Kumogakure to je už něco jiného. Když vynecháme lidi jako je Michi. Rias momentálně čeká v jedné taverně v malé vesničce kousek od hranic Země Bažin (V Zemi Blesků). V té hospodě čeká na to až dorazí člen týmu z Kumogakure, kterému má Rias sdělit podrobnosti ohledně této mise. Oblečená je v: odkaza Ninja čelenku se znakem Kirigakure má stejně jako na tom odkazu. Na pravé ruce má samozřejmě svou Kuratchi a kousek nad pravou půlkou zadku má takové pouzdro ve kterém jsou 4 pečetící svitky. *

Oči má tyrkysové, možná až azurové barvy: odkaz a pod levým okem má jizvu: odkaz
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Wed Jul 01, 2020 10:45 pm
*Dostál misi typu B, zatím nevěděl o jakou misi se jedná, měl to zjistit na místě kde se měl setkat se svým společníkem z Kirigakure. Celkem byl zvědavý jak to ještě celé bude probíhat, každopádně byl Kirigaya na konci své cesty a akorát dorazil do taverny. Na sobě měl černé kalhoty s černým trikem a aby toho nebylo málo tak to završil černým kabátem, na krku měl čelenku Kumogakure a na své levé ruce měl rukavici, a zbytek svého vybavení měl tak nějak po ruce. Už když vešel do taverny bylo jasné kdo je jeho společník, přeci jen byla tam jak pěst na oko mezi těmi obyčejnými prosťaky, hlavně co by někdo takový dělal na tak tragickém místě. Když přišel k Rias viděl její oči které byly už od pohledu tak divně zajímavé.*Ahoj, jsem Kirigaya Kazuto myslím že bych měl být tvůj společník na Misi.*Kirigaya chvíli koukal Rias do očí a následně se rozhlédl kolem.*máš divný oči, neumíš splývat s davem a to je nepříjemný, kvůli tobě jsme moc viditelný.*Kirigaya si následně posadí k Rias (pokud Teda sedí)* každopádně těším se na naši spolupráci.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Wed Jul 01, 2020 10:58 pm
Rias Gremory: *Zvedne pohled na Kirigayu. * Myslíš že jsme společníci? Podle tvé čelenky je to spíš velice jasné, tak se posaď a já ti povím detaily k misi. *Natáhne během toho ruku před sebe a ukáže mu na jednu židličku co tam je a pak tou samou rukou vezme svou skleničku a napije se z ní. Ta jeho poznámka ohledně jejich očí ji dost zaskočí už jen vzhledem k tomu jaké oči má Kirigaya. * Ty máš co mluvit, myslím že ty bys měl zrovna mluvit. Vypadáš jako kdyby byl někdo línej u tvé tvorby dodělat oči. *Pronese a v ten moment k nim přijde obsluha a zeptá se zda si něco ještě dají a tak si Rias objedná tentokrát Colu a očekává zda si něco objedná i Kirigaya. * Mimochodem já jsem Rias.
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Fri Jul 03, 2020 12:14 pm
*když se posadí, tak se zasměje nad poznámkou Rias přeci jenom má pravdu. Každopádně když přijde obsluha tak Kirigaya objedná dvě dvojité whisky.*Než vůbec začneme probírat, podrobnosti mise tak bych chtěl vědět něco o tobě. Neříkám že by jsme si měli hrát na nejlepší kamarády, ale myslím si že základ úspěšného týmu je důvěra.*Kirigaya na moment aktivuje byakugan aby to Rias viděla a po pár vteřinách ho opět deaktivuje.*jelikož mám bílé oči tak tomu říkám Byakugan. díky němu vidím spoustu věcí, třeba to že jsi ještě panna.*Kirigaya se následně usměje a uvidí jak Rias zareaguje.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Fri Jul 03, 2020 12:23 pm
Rias Gremory: Dobře no tak jsem Rias a v boji budu používat nejspíš své loutky a jen pro informaci u většiny loutek mi stačí jeden zásah a dotyčného otrávím svým jedem, takže nakonec po nějakém čase začne dotyčný jed působit a daná osoba skončí v paralýze nebo bude mít halucinace. Boj na blízko je moje nejslabší stránka, jsem Ninja na střední až dlouhou vzdálenost. *Neví co víc mu k tomu říct ale když mu na stole přistanou dvě whisky tak Rias vyvalí oči. * Za prvé, jsme na misi takže bys neměl pít a za druhé možná na to nevypadám ale ještě nejsem plnoletá a tak nemohu pít alkohol. *Když v tom ji Kirigaya šokuje ještě víc, to že ty jeho oči jsou Doujutsu je jedna věc ale on ji vlastně oznámil že ví že je panna a to znamená že se tam musel podívat! * Ty úchyle! *Ihned se rychle rozpřáhne s úmyslem dát mu skutečnou facku a pokud trefí tak skutečně sedne! Během toho celá zrudne ve tváři. *
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Fri Jul 03, 2020 12:50 pm
*Kirigaya zatím přebral užitečné informace které mu Rias poskytla, a lepšího společníka si ani snad nemohl vybrat, v zápětí se Rias napřáhla že dá Kirigaovi facku za to co viděl a co řekl. Samozřejmě stihne zareagovat a chytne Rias ruku čímž ji zastavil aby mu dala facku, Pro něj to není zase tak složité.*v klídku, jen jsem ti dal důkaz abys mi věřila že dokážu vidět spoustu věcí. Další věc je taková aby sis moc nelichotila, protože ty skleničky jsou pro mě.*Následně Rias pustí a do druhé ruky si rovnou vezme jednu skleničku kterou rovnou vyžahne.*myslím že naše spolupráce bude lepší než si myslíš, má silná stránka je Taijutsu, jsem schopný díky svým útokům narušovat tok chakry a jsem schopný ho i plně zastavit, v ostatních směrech nejsem nijak moc užitečný.*Kirigaya následně vypije druhou skleničku s whisky.*tak myslím že právě teď je ten vhodný čas mi říct nějaké podrobnosti o misi.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Fri Jul 03, 2020 2:12 pm
Rias Gremory: *Sice je Rias rychlejší a silnější jak Kirigaya ale zase je prava že jeho Taijutsu je daleko lepší a tak nějaký ten chmat na zablokování jejího úderu nebude problém. Tento hajzl ji skutečně naštval ale uklidní se a položí ruce na stůl s tím že si vyslechne jeho slova a když se chce natáhnout po své druhé skleničce tak Rias na ní jednoduše vystřelí chakrové vlákno, které by Kirigaya vidět neměl a tu skleničku si přitáhne a kopne ji do sebe. Ihned se zaxichtí takovou podivnou grimasou a skleničku zase položí. * Tak tohle beru jako omluvu. *Skleničku zase odloží a je připravena vyprávět. * Takže v Zemi Bažin cestuje nějaká ukradená karavana, která má zamířeno do Sora-Ku a naším úkolem je zastavit ji než tam dorazí. Mají v tom vozu nějaká umělecká díla a různé šperky a podobně a mnoho věcí, které jsou zasvěcené bohu Ugajin (bůh sklizně a plodnosti, který je prezentován jako muž i žena je často vyobrazován s hadím tělem). Takže mnoho těch věcí tam je s hadí tématikou ale to není důležité, naší misí je prostě vše získat zpátky a dovést do Kumogakure kde si to už přeberou potřební lidé.
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Mon Jul 06, 2020 11:33 pm
*když si chtěl brát druhou skleničku tak se z ničeho nic přesunula Rias do ruky, Kirigayu to samozřejmě překvapilo ale nechal to být Přeci jenom výraz který Rias udělala za to stál. Kirigaya si následně poslechne detaily o misi kterou mají.*rozumím, kdy vyrážíme?*zeptal se docela zvědavým hlasem přeci jen jejich zboží už je dávno na cestě a rozhodně nechce přijít s prvním neúspěchem, tohle by možná ani už Kirigaya nerozdýchal. Následně vytáhne několik ryo aby mohl zaplatit své skleničky které si objednal.*a víš co? Dneska platím já. Samozřejmě můžeš být silná soběstačná žena a zaplatit si to sama, ale taková nabídka se přece neodmítá.*Kirigaya následně Položí Rya na stůl a počká na Rias co a jak dál.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Mon Jul 06, 2020 11:58 pm
Rias Gremory: Jen si to zaplať sám a nezapomeň na dýško. *Na to že tohle byla její první zkušenost s alkoholem tak aby byla upřímná, moc ji to nechutnalo ale tak možná by ji to zachutnalo kdyby si toho dala víc ale rozhodně nehodlá začít chlastat a na misích už vůbec ne! * Tak jdeme alkoholiku. *Pronese a vyrazí na cestu ven z té putyky aby se pak mohlo zamířit směrem do Země Bažin skrze kterou pojede ten vůz, který obsahuje ty ukradené věci a tak vystopovat to nebude těžké, stačí najít v zemi na nějaké čerstvé stopy těch kol. * Umíš aspoň trochu stopovat?

Jsem kokot nejde o věci skrze nějakého hadího boha ale pavoučího.
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Thu Jul 16, 2020 9:01 pm
Nejsem žádný alkoholik, jen si musím dopřát dobré pití kdyby bylo náhodou poslední.*Kirigaya se následně zvedne a vyrazí rovnou za Rias která šla chvíli před ním.* děláš si srandu že jo? Lepšího stopaře ti Kumogakure přiřadit nemohla.*řekl trošku z humorem, ale něco na tom pravda byla.*mají určitý náskok oproti nám, takže by jsme měli zrychlit. Pravděpodobně tuší že někoho poslali, takže se budou snažit se dostat do bezpečí. Samozřejmě musí dělat nějaké přestávky a to může být naše výhoda jak nabrat ztracený čas.*Kirigaya následně zrychlí tempo. Přeci jen čas hraje proti nim a vážně se nechce vrátit z prázdnou.*"vsadím se že koně utahají, aby se tam dostali za každou cenu. A to je naše výhoda, jsou to jen zvířata a nějaký čas potřebují aby nabrali síly."
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Thu Jul 16, 2020 9:20 pm
Rias Gremory: *Očekávala že se bude nějak vymlouvat že žádný alkoholik není a už měla připravenou i řádnou odpověď, kterou ho dost setře ale to co ji Kirigaya řekl ji zaskočilo a docela to i dává smysl. * Fajn chápu, dává to smysl a beru to tak. *Pak po nějaké chvilce cesty ji poví to s tím jak dobrým stopařem by měl vlastně být i když to zní jako kdyby si ze sebe dělal spíš srandu. * „Tak je dobrej nebo to byla jen ironie?“ *Tohle si pomyslí poté co to Kirigaya řekl. Když Kirigaya zrychlí tak stejně i Rias nabere rychlost na úrovni takových 4 bodů a stále si ji udržuje. * Myslím že stejně dneska nedorazí až do Sora-Ku a to je naše šance, poběžíme dokud je nedoženeme a zkusíme to využít a obejdeme je, abychom si získaly náskok a připravily si pro ně na cestě nějaké přepadení.
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Jul 19, 2020 4:46 pm
*Jak pokračovali v cestě tak se Kirigaya snažil koukat po nějakých viditelných stopách, které by mohli být prospěšné k nalezení jejich kořisti. Bylo jasné že se stopy snažili zamaskovat, přeci jen mezi nimi musí být někdo zkušený, ale to by se na misi B mohlo očekávat. Kirigaya si všiml že Nedaleko od cesty bylo místo kde si cestovatelé mohou odpočinout a právě tam teď zamířil. Když dorazil na odpočívadlo tak si všiml hned několika stop které tam za sebou nechali a proto přišel k první stopě ke které přišel.*teď tě poprosím abys tu moc nechodila, mohla by být šance že bys nějaké stopy zničila.*Kirigaya si následně klekne k nedopalku cigarety který tam ležel a začal ho studovat.*jeden z našich protivníků je kuřák, nedopalek není nijak zvlášť ovlivněný počasím takže můžu odhadovat že je starý několik hodin.*Kirigaya sice není ještě tak dokonalý stopař, ale každý stopař by měl mít znalost toho, jak vše v konkrétním okolí stárne.* stopy které tady jsou zanechal muž, Podle délky a šířky stop. Také jde vidět že jeho prava noha je zraněná a lehce na ní kulhá.*Kirigaya se zvedl a začal hledat další stopy které by tam mohli být.*pokud budeš dobře koukat tak tamhle uvidíš stopy vozu, které vedou pryč od hlavní cesty. Takže odtud už změnil trasu aby nebyl na raně.*Kirigaya si také všiml pár menších stop krve ke kterým také nakonec dorazil.*tady jde poznat že jsou od nás maximálně 2 hodiny Podle barvy krve. vypadá to že mají sebou rukojmí.*Kirigaya ještě chvíli zkoumá krev až na ní sáhne aby měl trošku krve na prstech a začne k ní čichat.*je možné že naše rukojmí má problémy se žaludkem. Pach krve je nakyslý a to je docela zlé, pokud se k nim nedostaneme včas.*Kirigaya se následně přesune k další stopě které si dokázal všimnout.*poslední stopy které zde jsou patří ženě protože tady byl její záchod, Už tady jde vidět že moč je mezi stopami a takhle kluci rozhodně nemočí.*Kirigaya si následně stoupne a koukne na Rias.*myslel jsem si že by mohli být profesionální, když dokázali zakrýt tolik stop na cestě, ale tady? To je učebnicová chyba. Každopádně určitě vím že jsou minimálně dva a mají jednoho zraněného, podle toho všeho ho tady i ošetřovali. Bohužel už nemůžu říct zda se jedná o nepřítele nebo o pouhého rukojmí.*Kirigaya následně pořádně prohledá místo jestli nenajde něco víc, ale většina stop už říká většinou to samé. následně ukáže rukou kam se mají vydat.* myslím že by jsme je měli dohnat ale jelikož slunce bude zachvili zapadat tak si myslím že by jsme je měli najít a hlídat je přes noc. V noci budou očekávat útok a navíc oba dva by jsme si měli odpočinout, jsem pro to aby jsme zbytečně neriskovali.*Kirigaya se následně otočí a pokračuje v cestě dál co nejrychleji dokáže.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Jul 19, 2020 5:25 pm
Rias Gremory: *Nechá Kirigayu aby je vedl, tiše kráčí po jeho levici a hlídá si případně okolí, nikdy neví kdy na ně může někdo zaútočit z nějakého úkrytu. Když se na okamžik zastaví u nějakých stop, které ale Rias nevidí… prostě není stopařkou a takových věcí si nevšímá. * Jo, jo. *Odpoví mu na to aby mu náhodou nějaké stopy nezničila. * Kuřák? To je výhoda, stačí počkat 40 let a umře sám od sebe. *Pokusí se o nějakou tu poznámku ale dalo by seto považovat i za pokus o vtip. Když Kirigaya stopování dokončí a poví vše co měl na srdci tak Rias zase převezme velení. * Fajn takže doveď nás k nim a až budeš schopen určit jejich přesnou polohu tak je obejdeme a půjdeme napřed, myslím že nebude těžké odhadnout kudy pojedou a na tom místě na ně nachystáme překvapení… co ty na to?
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Jul 19, 2020 7:07 pm
*Kirigaya se zasmál nad jakože vtipem od Rias, přeci jen něco na tom bylo.*souhlasím. Tvůj plán se mi líbí.*Dodal a pokračoval dále, naprosto věděl kudy má jít protože hlína byla měkká a dalo se v ní dobře číst. Čím déle šli po stopách Bylo čím dál víc jasné že se přibližují, nedopalky cigaret byly mnohem častější a to bylo jasná zpráva, další věc co byla divná byla půda okolo, protože čím dál víc připomínala jako kdyby sní někdo nějak manipuloval a nebo se aspoň o to pokoušel, některé kusy země byly opravdu viditelně upravené.*"Tohle se mi přestává líbit.*Kirigaya pro jistotu Aktivoval Byakugan aby zkontroloval okolí, a v ten moment se prudce zastavil a natáhl ruku tak aby i Rias pochopila že je v něco nepořádku.*máme štěstí, právě teď jsme uprostřed minového pole.*Kirigaya se koukl aby mohl detekovat všechny pasti v okolí.*rozmístění všech bomb je jednoduché, a nedávali si s tím ani moc práce ale i tak jsme si zahráli se štěstím.*Kirigaya se ale následně zaměřil na skutečný cíl, to že byly kolem minového pole bylo jasné že jsou blízko a taky že se nemýlil.*jsou od nás zhruba 200 metrů. Minovým polem to začíná ale v cestě stojí mnohem víc nástrah které nebude problém obejít, jsou sice opatrný ale nejsou pečlivý. A Jak jsem předpovídal tak naším protivníkem bude muž a žena, je tam i další osoba která nemá rozvinutou chakrovou soustavu.*Kirigaya zatím pomalu proplouvá Minovým polem a doufá že Rias půjde za ním, když minové pole skončilo tak Kirigaya vybral tu nejlepší cestu aby si je mohli obejít.*teď už to bude v pořádku, a mimichodem jejich chakra je téměř na stejné úrovni, ale ta ženská mě znervóznuje. V její chakrové soustavě je něco dalšího, je to daleko temnější. Vypadá to jako další druh chakry ale její zásoba je výrazně menší. Upřímně se s tímhle setkávám poprvé a nemám nejmenší tušení co s tímhle dokáže.*Kirigaya pro jistotu zkontroluje okolí u něj a Rias. Následně deaktivuje Byakugan a usměje se.*toho typka si beru já, zaprvé nevypadá tak nebezpečně a za druhé mě deprimuje, no a opravdu se nemusíš ptát jak ale tohle necháme být, každopádně Odteď už můžeš vést ty mě.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Jul 19, 2020 7:51 pm
Rias Gremory: *Koutkem oka si všimne že se v očích Kirigayi aktivuje jeho Doujutsu a tak se mu radši nepokouší jít do cesty aby ji zase svým rentgenovým zrakem neočumoval, Byakugan sice funguje trochu jinak ale to Rias nemá jak zjistit. * Počkat co? Jak to vidíš? Chápu že vidíš skrze předměty ale tohle je trochu přesný odhad situace nemyslíš? *Nerozumí tomu ale musí se teď soustředit na misi. Když se Kirigaya vydá na cestu přes minové pole tak Rias dokonale kopíruje každý jeho krok a tak kam šlápne Kirigaya tam šlápne i Rias. Konečně se dostanou skrze to pole a Kirigaya poví nějakou zajímavou informaci o té chakře té ženy. * Prozatím nemá smysl řešit nějaké druhy chakry, pověz mi spíš to o kolik mají celkově více chakry jak my dva. *Zeptá se ale stále samozřejmě následuje Kirigayu a pokud jde o cíl jejich mise tak se skutečně skládá z jednoho vozu, který obsahuje vše co mají získat, dvou Nukeninů ranku B (Jounin) a jednoho muže, který má za úkol řídit ten vůz ale v Sora-Ku ho hodlají stejně prodat. V současné době ale už dále necestují a místo toho si udělají tábořiště s tím že dneska si dají pauzu a zbytek cesty zvládnut zítra ráno. * „Možná jeho doujutsu funguje trochu jinak, nejspíš to funguje na principu velkého dohledu a možností vidět skrze předměty.“ *Tyto myšlenky budou Rias ještě otravovat. * Takže už jsme je obešli a dá se říct že jsou za námi? *Zeptá se pro ujištění a pak pokračuje v cestě asi 1 hodinu po cestě, ono není to ani vzít kudy jinudy, protože všude kolem jsou pak akorát bažiny. * Tak tady to stačí, dokonalé místo na přepadení. *Jedná se o oblast složenou převážně z bažin ale je tam úzká cesta akorát pro jeden vůz, která se táhne asi na 100 metrů a tak by se to dalo považovat za přírodní… most po kterém může tento vůz přejet. * Tady si na ně počkáme a taky se tu odehraje náš souboj, máš nějaké námitky? *Pokud ne tak se mohou akorát kousek odsud leda tak utábořit a přečkat tam noc kdy se mohou na hlídkách akorát tak střídat (ale tu noc skipneme) a k ránu kolem 7 hodiny ráno podle plánu bude Kirigaya dělat návnadu a jeho úkolem je postavit se na tu cestu, která je obklopená bažinatým terénem a zaměstnat nepřítele aby Rias mohla provést útok ze zálohy. Rias se totiž skrývá na jednom kusu stromu, který je ale už od pohledu zničený a nejspíš ani nežije ale je to jedno z mála míst kde Rias může být aniž by byla nucena stát dole v bažině a tak Rias využívá kmen samotného stromu jako kryt aby na ní nebylo vidět s tím že jako oporu pod nohami má jednu silnější větev. Mezitím skutečně ten vůz jede po té cestě ale když zmerčí Kirigayu tak asi 10 metrů od něj vůz zastaví a Nukeninka jménem Lucy seskočí z toho vozu a postaví se na tu cestu asi 5 metrů naproti Kirigayovi. * (Lucy): Hádám že tu nejsi jen abys nás pozdravil co? Nech mě hádat, jedna z Velkých Vesnic že?
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Tue Jul 21, 2020 2:19 pm
*Když se Rias ptá na otázky ohledně jeho byakuganu tak neodpoví, přeci jen věří je Rias dost chytrá na to aby na to přišla sama.*každopádně oba dva mají více chakry jak my dva dohromady a už tímhle nás překonávají, ale to ještě nic neznamená. Aspoň ne pro mě.*jediné co Kirigayu trápí je to že se k nim musí dostat, Ale to je zatím problém jeho budoucího já. Když je šikovně obešli tak už mají téměř vyhráno.*Ano jsou za námi a vůbec nic netuší chudáci.*Když konečně dojdou na místo kde si můžou odpočinout tak si ještě vyslechne Rias plán.*zní to dobře takže nemám žádné námitky.*Kirigaya nemá žádný problém dělat návnadu a vůbec mu nevadí, když nastal druhý den tak šlo všechno přesně podle plánu a Kirigaya stál na cestě kde už pomalu jela karavana v dálce.*"tak Joo, zkusím tu dneska neumřít."*Karavana zastavila a Lucy (To Kirigaya samozřejmě nevěděl) se postavila asi 5 metrů od něj.*Kirigaya Kazuto z Kumogakure. Těší mě řekne milým hlasem a usměje se, abych pravdu řekl jsem tu od toho abych si vzal tu karavanu všemi dostupnými prostředky. Upřímně nemám dneska chuť bojovat a proto by jsme mohli udělat obchod ne? Jsem žoldák, když si mě necháte vybrat jednu věc z toho vozu tak můžete prostě jít. Prostě se vám podařilo utéct a zničit náklad. Zní dobře ne?*Kirigaya se snaží hrát o čas aby se Rias mohla připravit a zatím to je v pohodě.*(Laxus) - *vyskočil na střechu karavany a dává pozor kdyby se jednalo o past, prozatím nedělá žádné akce, dokud mu Lucy nedá nějaké znamení.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Tue Jul 21, 2020 2:47 pm
Rias Gremory: *Informace že mají chakry více jak Rias a Kirigaya dohromady je užitečná ale i tak věří že mají šanci vyhrát! Když Kirigaya poví co poví tak Lucy neví zda to myslí vážně nebo ne a nedůvěřivě si ho prohlédne. Pak se otočí na Laxuse. * Pokud se jen pohne zabij ho! *doufá v krytí z jeho strany a pak se zase otočí čelem na Kirigayu a složí jednu ruční pečeť, kterou udržuje i nadále a soustředí se na všechny chakry kolem nich s odchylkou 2 až 3 metry (Kensaku Chakura). Samozřejmě že to vyhledávání bude chvilku trvat, není to tak dokonalá schopnost jako mají stopaři s technikou Kagura Shingan a proto se na to musí skutečně soustředit. Rias ta to sleduje a na okamžik vykoukne ven s tím že musí promyslet co dál a pak dostane nápad, opět se ukryje a složí tam ruční pečeť ptáka a kolem Lucy se ihned vytvoří fialová bariéra tvaru čtverce, která obklopí Lucy a ta začne cítit jak na ní působí velký tlak o síle 4 bodů, navíc ji bariéra sama o sobě začne rychle odsávat chakru v rychlosti 6 bodů za odpis (Mugen Hōyō). Rias pro udržení této techniky musí udržovat složenou ruční pečeť ale to nevadí, hlavní je že zůstane skryta tak aby ji nikdo neviděl. *
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Wed Jul 22, 2020 5:43 pm
*Netuší co má Rias v plánu ale bude ji muset věřit, nezbývá mu žádná jiná možnost. Kromě toho když Lucy zavolá na svého parťáka že jakmile se Kirigaya pohne má ho zabít tak se se zamračí, tohle se mu přestává líbit. * „Tak už něco udělej Rias, že já jsem se radši nestal kuchařem.“ *Pak ale přijde ten šok kdy se kolem Lucy vytvoří ta bariéra a Laxus ten si to vyloží tak že to byl Kirigaya a okamžitě začne jednat. Okamžitě pravou rukou do vzduchu nakreslí Kanji znak Baku (výbuch), který nasměruje na Kirigayu, který ihned vyběhne proti Lucy s úmyslem využít toho že je takto uvězněná aby ji mohl sejmout ale v tom v místě kde před okamžikem stál dojde k výbuchu a i když už na tom místě nestojí tak tlaková vlna se do něj opře (do zad) až ho to donutí přeletět bariéru ve které je Lucy a dopadne asi 2 metry za ní držkou na zem. Kirigaya se okamžitě zvedne a uvědomí si ž je docela v hajzlu protože před ním je Laxus a za ním Lucy, která se může osvobodit každou chvilku. * Asi je pozdě na to hezky v klidu si sednou a promluvit si o tom že? *Poví směrem na Laxuse. *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Wed Jul 22, 2020 6:04 pm
Rias Gremory: *Těsně předtím než se kolem Lucy vytvořila bariéra zjistila kde se +- nachází někdo další (Rias) ale pak prakticky okamžitě padne do kolen a je nucena zrušit tu ruční pečeť. Ta bariéra na ní navíc působí takový „tlak“ o síle 4 bodů. * (Lucy): To byl ten druhej, určitě. *Zasyčí si pod nos a pomalu se s obtížemi zvedne zase na nohy i přes to že to na ní stále vyvíjí silný tlak a pak udeří do vnitřní stěny bariéry svou maximální silou (7) a tu bariéru touto jedinou ranou roztříští. Okamžitě se otočí aby byla čelem na Kirigayu (on je k ní zády). * (Lucy): Támhle na západě je někde ještě jeden kokot! *To je mířeno na Laxuse a ihned jak poví Laxusovi co chtěla složí speciální ruční pečeť a okamžitě se její vlastní stín začne natahovat směrem na Kirigayu s cílem chytit jeho stín a znehybnit ho (Kagemane no Jutsu) a pokud se pokusí třeba utéct, odskočit apod. tak stín ho bude stejně následovat. Rychlost stínu je na úrovni 8mi bodů. Rias ta mezitím vyskočí z krytu a dopadne do bažin ale díky principu techniky Suimen Hokou no Waza se udržuje na její hladině. * Well, tohle mi moc nevyšlo. *Dostane ze sebe Rias ale nikdo by to neměl slyšet jak je daleko. Samozřejmě že než vyskočila z úkrytu odpečetila si loutku Shishi, kterou má nasazenou na zádech ale prozatím je v neaktivní formě a tak vypadá jako obyčejný batoh i když trochu podivný, protože na každém boku má 3 otvory. *
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Fri Sep 04, 2020 12:24 pm
*Věděl že budou potíže a tak byl nucen aktivovat své Doujutsu (Byakugan) a díky tomu vidí co Lucy provádí i když je k ní zády. Okamžitě složí pečeť tygra a pomocí Shunshin no Jutsu se přesune vpřed ve velké rychlosti až k tomu jejich vozu na který vyskočí a tam se otočí aby byl k Lucy čelem a prakticky okamžitě tam poskládá ruční pečetě a pomocí techniky Suiton: Sukoshi no Ame tam vytvoří dešťový mrak nad celou oblastí o poloměru 50 metrů a z toho mraku začne pršet. Kirigaya pak namíří pravou ruku, kterou má v pěst ve které drží dva výbušné lístky. Tu ruku proti ní vystřelí kdy se natahuje pomocí těm vláknům, kterými jsou tvořená těla klanu Doku- Úmysl je takový dát Lucy takto pěstí a pak tam pustit ty lístky a ruku zase stáhnout k sobě a složit ruční pečeť aby ty lístky odpálil. Rychlost té vystřelené ruky je na 8 bodech a jedná se o techniku Jiongu: Garrotter. *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sat Sep 05, 2020 1:59 pm
Rias Gremory: *Rias nyní stojí tváří v tvář Laxusovi, který si ji nejspíš vybral jako soupeřku a tak tedy dobrá ať je po jeho. * Tak co kdybys sebral svou kamarádku a vypadl odsud? My chceme jen ten debilní vůz a jeho obsah, nic víc! *Mluví dost hlasitě aby ji zřetelně slyšel ale přitom stojí v takové pozici aby mohla kdykoliv provést nějaký úskok nebo jiný úhyb či obranu, kdyby na ní Laxus zaútočil. Rias samotná prozatím ale neútočí. *

Laxus/Lucy (Npc): *Jakmile Rias podá svou nabídku Laxus se tomu jen hlasitě zasměje. * (Laxus): Skutečně si myslíš že ti to dáme? Místo toho tebe i toho druhýho zabijeme a půjdeme si dál po svých! *Okamžitě začne pravou rukou do vzduchu kreslit Kanji znak Baku (výbuch) a když skončí tak znak zmizí a v ten moment se Rias přímo pod nohama vytvoří exploze, zničehonic to tam prostě vybuchne. Síle exploze je rovna jako kdyby ji tam vybuchl výbušný lístek, sice ji to určitě nezabije ani ji to neurve nohu či tak ale ošklivě ji to poraní to rozhodně. Mezitím Lucy musí řešit že Kirigaya ji pomocí Shunshin no Jutsu utekl na ten vůz a pak na ní ještě vystřelí vlastní ruku, Lucy tu pěstí samozřejmě vyblokuje ale on pak z té ruky něco pustí a nechá ji tam výbušné lístky (2). * (Lucy): Do píči! *Lístky jsou už moc blízko ale Kirigaya ještě musí stáhnout ruku zpět aby je mohl odpálit a tak Lucy okamžitě složí ruční pečetě a když dojde k explozi místo ní to zasáhne nějaký špalek, protože ona se s ním vyměnila o pár metrů zpět na cestě (Kawarimi no Jutsu). Tím pádem se nyní nachází za Kirigayou a toho chce využít a tak se rychle pomocí Shunshin no Jutsu přesune přímo za Kirigayu a zkusí ho udeřit silnou pěstí posílenou o chakru přímo do zad (Oukashou). Síla tohoto úderu bude velmi silná (27). *
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sat Sep 05, 2020 6:36 pm
*Doufal že mu to vyjde ale bohužel to skončilo trochu jinak, někdo jiný by Lucy možná začal okamžitě hledat ale on má aktivní Byakugan a tak není problém se pouze rozhlížet svým zrakem, který vidí vše do vzdálenosti 500 metrů v okruhu celých 360ti stupňů. Sice to zabralo tak vteřinku než Lucy našel ale to nevadí, nyní je může sledovat aniž by se na ní otáčet a tak si hraje na to že ji hledá. Když ale Lucy použije Shunshin no Jutsu aby se přesunula za jeho záda tak přijde její úder, Kirigaya vidí tu chakru v její pěsti a je mu jasné že jde o techniku Oukashou, kterou on sám ovládá. Kirigaya ovšem z Tenketsu Bodů v oblasti zásahu úderem vypustí chakru a vytvoří tak pár milimetrů od své pokožky v té oblasti tenké chakrové pole, do kterého Lucy udeří a tohle pole pohltí veškerou sílu toho úderu a to i když se jedná o úder o síle 27 bodů. Kirigaya totiž nečekal že ten úder bude tak silný, takže jeho chakrové pole techniky Juuken Tenketsu dokáže pohltit pouze sílu o hodnotě 10 ti bodů, což ho stojí 5 bodů chakry. Tím pádem dostane přímo do zad úder o síle 16ti bodů a kdyby měl kosti, nejspíš by tam něco prasklo ale on je naštěstí nemá, to ale neznamená že ho to nebolelo. Naopak to Kirigayu odmrští opačným směrem jako kdyby Lucy právě udeřila golfovou holí do golfového míčku a tak se tma o tu cestu Kirigaya slušně rozjebe. * Sakra, to bylo silnější než jsem čekal. *Pomalu se zase narovná a oklepe si oblečení od prachu. *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sat Sep 05, 2020 7:14 pm
Rias Gremory: *Nečekala že by ji to mohlo vyjít, nicméně v další moment Laxus začne něco kreslit do vzduchu a to nejhorší na tom je že to není jen imaginární ale ona jasně a zřetelně vidí že do prázdného prostoru kreslí Kanji znak jako kdyby to bylo obyčejné plátno. * „Baku (výbuch), sakra!“ *Určitě to nebude náhoda že nakreslil zrovna tento znak a tak v moment kdy ten znak zmizí tak Rias nahromadí chakru do svých chodidel a pomocí Chakura Shotto chce odskočit do levého boku ale stihne to tak napůl, protože sotva se odlepí od země dojde k explozi a Rias to rozhodí a ona dopadne někam na tu cestu o asi 20 metrů dál než je Kirigaya s Lucy. Samozřejmě že Rias trochu zakašle ale to je z toho jak vdechla trochu toho prachu jak dopadla na tuhle suchou zem. * Sakra, ta schopnost bude taky slušná mrdka. *Někdy v ten moment proti Laxusovi vrhne asi 4 shurikeny ke kterým jsou ale připevněná chakrová vlákna a jakmile zkusí uhnout tak Rias jim lehce upraví trajektorii letu tak aby zahnuly a třeba tak aspoň jeden z nich zasáhl Laxuse z boku někam do nohy v oblasti stehna třeba. Rias se na nohy postaví až pak, prvně tohle provede ještě z pozice na zemi. *

Laxus/Lucy (Npc): *Ta malá mrška (Rias) to zvládla celkem dobře ale i tak ji to rozhodilo a i takový malý úspěch stačí, už podle její Ninja čelenky a jizvě u levého oka mu bylo jasné že Rias nebude žádná slabá Kunoichi ale bude to silný soupeř se kterým se musí počítat. Sice z ní takový pocit nemá (prozatím) ale nebude ji podceňovat aby toho pak využila proti němu. * (Laxus): To jako vážně? *Netuší zda to myslí vážně nebo si z něj jen dělá srandu ale když po něm prostě takto hodí Shurikeny on se proti Rias rozeběhne a těm Shurikenům uhne, takže vlastně uskočí do strany a nechá je proletět zatímco běží proti Rias. Ta provede nějaké divné pohyby prsty ale netuší co to může být, dokud neucítí ostrou bolest v nohách v oblasti stehna ale zezadu. Prudce zastaví a celý se otočí aby se tam podíval a všimne si tam 4 shurikenů (na každé noze 2). * (Laxus): Jak jsi to sakra udělala? Tohle bolelo víš to? *Každý ten shuriken vytrhne ven a hodí na zem někam vedle sebe. * „(Laxus): Fakt bych ji neměl podceňovat.“ *Znovu se rozeběhne proti Rias a když je celkem blízko vyskočí vysoko do vzduchu nad Rias a švihne proti Rias oběma rukama naráz a z každé proti ní vyšle 10 větrných čepelí, které jsou velmi ostré (Fuuton: Juuha Reppushou). Síla technik Fuutonu v podání Laxuse je na úrovni 41ti bodů Ninjutsu. Lucy ta mezitím úspěšně zraní Kirigayu a už začínala doufat že se ten drzej parchant nezvedne a zůstane tam ležet se zlomenou páteří ale on se zvedl! Sice cítila nějaký odpor, když ho udeřila ale i tak ho udeřila velmi silně. * „(Lucy): Hajzl zasranej!“ *Lucy upře svůj zrak na Kirigayu a pak se usměje od ucha k uchu. * (Lucy): Začínám z tebe být rozpálená, tak bys za to měl převzít zodpovědnost a shořet na popel! *Mezitím co tohle říkala poskládá ruční pečetě a jakmile řekla to poslední tak je dokončila a seskočila dolů na cestu před ten vůz a tam prudce vydechne a ze svých úst na Kirigayu vystřelí ohromnou ohnivou střelu (Katon: Karyuu Endan). *
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Sep 06, 2020 1:26 pm
*Chtěl se troch protáhnout než na Lucy zaútočí ale ona na něj zaútočí po svém divném a trapném proslovu o nějakém rozpálení. Chtěl ji říct že ji z huby padají jen hovna ale jaksi k tomu zrovna nemá příležitost. * Tohle už by mohl být problém. *Nemá moc možností co s tím udělat, takže jediná šance je zahrát si na sraba a tak použije to co použila ona a použije Kawarimi no Jutsu aby se zachránil. Zjeví se někdy bokem mimo hlavní cestu v bažině ale díky Suimen Hokou no Waza se nepropadá. Nyní se krčí skrytý za nějakým mrtvým stromem co vypadá jako kdyby rostl z té bažiny. * „Neutekl jsem, pouze jsem se stáhl abych promyslel strategii.“
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Sep 06, 2020 4:09 pm
Rias Gremory: *Zasáhla ho ale tak byl to jen takový pokus jak ho trochu naštvat nebo otestovat jeho pozornost a očividně není zrovna moc pozorný, když se ji podařilo ho zasáhnout. Naneštěstí musí čelit dalšímu z problémů a tím je jeho útok. Rias ovládá Fuuton a také techniku Fuuton: Juuha Shou a tak ví že se švihnutím ruky do prázdna přicházejí potíže a tak rychle složí pečeť tygra a využitím svého Shunshin no Jutsu se velmi rychle přesune o 20 metrů dozadu. Tím pádem vzdušné čepele zasáhnou zem a vytvoří tam velké množství sečných poškození v samotné zemi. * „Tohle mě trefit jsem na sračky.“ *Není blbá a je ji jasné že tento týpek nebude zrovna slabý soupeř, přecijen jde o misi ranku B a tak počítá že ten soupeř bude minimálně průměrně silný Jounin. Využívá Suimen Hokou no Waza aby se udržela na té bažině a nepropadla se dolů. Udělala taky dobře, protože skrze celou tu cestu se prožene nějaká ohnivá technika, která by Rias nejspíš zasáhla pokud by tam byla ale nyní bude směřovat vlastně na Laxuse. Rychle tedy vytáhne pečetící svitek, který rychle rozvine a namíří jeho vnitřní stranu s pečetí na Laxuse od kterého Rias očekává že se pokusí té ohnivé technice vyhnout nebo uskočit, na tom už moc nezáleží a ať je to tak nebo tak, z toho svitku na něj vystřelí ve velké rychlosti (12) několik Senbonů (20), které mají velkou průraznou sílu (20) -> Soushouryuu. *

Laxus/Lucy (Npc): *Rias použila Shunshin dost nezvyklým způsobem, co ví tak se tou technikou lze přesouvat pouze vpřed ale Rias to zvládla pozadu. Tudíž Laxus zasáhl jen prázdné místo na které pak dopadne, naneštěstí na Laxuse ze strany po té cestě ihned vyletí nějaká ohnivá technika. Uvědomuje si že to není směřované na něj ale že tím Lucy chtěla nejspíš zabít svého soupeře (Kirigayu) ale momentálně té technice stojí v cestě Laxus a tak je nucen využít Chakura Shotto a vyskočit vysoko do vzduchu a současně vzad aby se dostal mimo cestu a přitom aby se zbytečně nepřibližoval k Rias a tak si zvolí opačnou stranu bažiny mimo cestu než Rias. Naneštěstí Rias toho jeho výskoku chtěla využít a tak na něj letí její zbraně na které Laxus rychle zareaguje složením ručních pečetí a hlubokým nádechem po kterém ze svých úst vystřelí silný proud vzduchu, který je dost silný aby jednoduše smetl ty její Senbony a rozházel je různě po bažině (Fuuton: Reppushou). Samozřejmě že ještě před dopadem do bažiny využije Suimen Hokou no Waza aby se nepropadl do bažiny. * (Laxus): Jsi opatrná a hlavně otravná! *Zavolá hlasitě směrem k Rias, zatímco Lucy hledá tělo Kirigayi, kterého jak doufá smetla svým plamenem ale nikde žádné tělo není. * (Lucy): Musel se skrýt, hajzl jeden. *Lucy se začne různě kolem sebe rozhlížet v naději že někde Kirigayu zahlédne. * (Lucy): Tak jde jsi ty šmejde!
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Sep 06, 2020 4:22 pm
*Kirigaya se stále skrývá za tím stromem, který čouhá z bažiny a uvažuje nad dalšími kroky. Byakuganem si různě prohlíží celé bojiště a zhodnocuje situaci. * „Rias je na tom se svým soupeřem vyrovnaně, takže musím tuhle mrchu zdržovat jak to jenom půjde a nejlépe se dostat dost blízko abych použil svůj trumf.“ *Tohle se sice lehce řekne ale provést to bude značně horší, navíc Lucy nevypadá že by v Taijutsu byla zrovna slabá a její Oukashou je skutečně silné a tak kdyby Kirigayu trefila třeba do hlavy, mohla by ho vyřadit jednou ranou. * „Mám nápad.“ *Ze svého úkrytu složí ruční pečetě a v oblasti o poloměru 100 metrů od epicentra (Kirigayi) se na obloze vytvoří dešťové mraky ze kterých začne pršet (Suiton: Sukoshi no Ame). Vytvoří tak déšť, který zasahuje oblast z jednoho kraje na druhý o délce 200 metrů. Sice tohle bude stát značné množství chakry ale pro Kirigayův plán to je důležité. * Tak co, chyběl jsem ti? *Zavolá na Lucy v moment kdy opustí svůj úkryt a ještě na sebe upozorní. *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Sep 06, 2020 5:02 pm
Rias Gremory: *Svitek ze kterého právě střílela prostě pustí na zem (do bažiny), stejně v něm už nic není a tak nemá žádné využití. * Hajzl, Fuuton je fakt otravná mrdka… a to ho ovládám. *Netuší co dál, ráda by toho hajzla rozsekala na hadry ale vypadá to na docela náročného soupeře a do toho po chvilce ještě začne pršet. * Inu dobrá, zkusíme to jinak. *Pronese si v klidu sama pro sebe a vytvoří si dva stínové klony (Kage Bunshin no Jutsu) a společně s nimi se pak rozeběhne proti Laxusovi a každá z Rias vytasí katanu a jak dorazí k němu postupně ho začnou napadat svou katanou tak aby Laxus neměl příležitost k tomu skládat ruční pečetě a měl co nejméně prostoru k protiútoku. Vždy zaútočí jedna Rias a pak odskočí od Laxuse a okamžitě danou Rias nahradí jiná a tak to jde stále dokola, kromě toho na něj zaútočí vždy z jiné strany. *

Laxus/Lucy (Npc): *Laxus se podívá nad sebe a všimne si toho deště, zrakem se pak přesune na zmatenou Lucy. * „Ten déšť bude jeho prací.“ *Pomyslí si a pak se už musí zase věnovat otravné Rias, která to zkusí trochu jinak. * (Laxus): Takže ty chceš bojovat takto jo? *Nemá s tím problém a vytasí svou katanu také a pak se začne bránit přívalovým útokům všech tří Rias, očividně si je se zbraní jistější jak Rias (Kenjutsu: 19). Nicméně ony jsou zase v přesile a tak sem tam ho zvládne lehce škrábnout nebo jinak zranit. V jeden moment ale zvládne odrazit útok katanou jedné z Rias a tak proti ní okamžitě švihne volnou rukou (levou) a vyšle z ní tak celkem 10 vzdušných čepelí, které jsou velmi ostré (Fuuton: Juuha Reppushou). Lucy ta už se chystala k tomu že Kirigayu najde tím že použije Kensaku Chakura ale nakonec to nebylo nutné, protože ten debil se ukázal sám. * (Lucy): Jdeš si pro smrt jo? *Lucy prakticky okamžitě vyskládá ruční pečetě a z oblohy se na oblast kde se nachází Kirigaya snese velké množství ohnivých koulí (60), které na něj padají stejně jako ten déšť, který vytvořil (Katon: Faiabōrushawā). Nejlepší na tom je že Kirigaya je dost daleko a tak nehrozí že jediná z těch koulí trefí samotný vůz či Laxuse. *
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Fri Sep 11, 2020 12:03 pm
*Kirigaya netuší o co Lucy jde ale pak se podívá nad sebe a vidí ty ohnivé koule co začínají padat na oblast kde se zrovna nachází. Prohlédne si to tam na té obloze trochu lépe a pozorněji, to díky Byakuganu a už teď ví že přichází moment kdy je nucen pouze uskakovat a různě uhýbat před dopady jednotlivých ohnivých střel. Takto všelijak uskakuje dokud se mu nepodaří úplně utéct z té oblasti kam ty střely padají. Jedna z nich ale dopadla na zem těsně před únikem poměrně blízko do země od Kirigayi a tak ho ten výbuch trochu popálil a tlaková vlna ho samozřejmě odmrštila. * Ta mrcha mě sere! *Postěžuje si už dost otráveně. * Ještě chvilku musím vydržet. *Neví co dalšího by ta mrcha mohla mít v plánu ale rovnou se rychle rozeběhne jejím směrem. *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sat Sep 12, 2020 2:09 pm
Rias Gremory: *Jak bojují s Nukeninem (Laxusem) tak tomu se podaří zničit jednoho stínového klona ale pořád tam proti němu stojí jeden klon a jedna originální Rias. Bohužel tento způsob boje ale nikam nevede Když v tom Rias (originál) aktivuje svůj Tenseigan a v pravé dlani si vytvoří malý orb světle modré barvy, podobně jako svit měsíce, který vloží do batohu na svých zádech (Ningyō O Tensō). Jak by někdo čekal, něco by se mělo stát ale neděje se nic a Rias společně se svým klonem pokračují v boji proti Laxusovi. *

Laxus/Lucy (Npc): *Laxus čekal že jako první zničí nejspíš nějakého klona ale měl tu naději že zraní originál, což se bohužel nestalo. Nicméně v další okamžik originál rozezná díky aktivnímu Tenseiganu a technice co byla použita. Sice stále je možnost že to je klon, co se jen za originál vydává ale Laxus ohledně toho nemá žádné obavy a chtěl by zaútočit na tuhle Rias ale pořád jsou proti němu dvě a tak musí bojovat s nimi. V jeden moment se ale odrazí od země a vyskočí vysoko do vzduchu kde začne kreslit Kanji znak Baku (výbuch) s cílem vytvořit pod klonem Rias explozi a zničit ho tak (klona). Lucy mezitím sledovala jak se Kirigaya efektivně vyhl všem jejím ohnivým střelám a co víc, zrovna teď ještě běží přímo proti ní a tak mu vyrazí naproti a vyběhne zase ona proti němu. Prozatím techniky používat nebude, musí si počkat až ho bude mít blíže aby měla jistotu že ho zasáhne, chakra ji postupně dochází a tak ji nesmí plýtvat. *
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sat Sep 19, 2020 4:55 pm
*Lucy vyběhne přímo proti němu a v ten moment se zasměje, okamžitě poskládá ruční pečetě ještě za běhu k Lucy a když je dokončí začne využívat různých kaluží vody apod. a začne z nich tvořit mlhu, která zahalí celou oblasti o poloměru 50ti metrů od epicentra, kterým je Kirigaya (Suiton: Kirigakure no Jutsu). Současně s tím přestane pršet, protože Kirigaya potřebuje ušetřit trochu chakry a proto techniku Suiton: Sukoshi no Ame ukončí. Všechny zahalí mlha, přes kterou není vidět ani na jeden krok a v tem moment se Kirigaya přesune trochu bokem za využití Shunshin no Jutsu aby se trochu vzdálil mimo svou původní pozici a mohl tak bezpečně oběhnout Lucy a pomocí Shunshin no Jutsu se přesunout přímo za ní. * Končíš holka. *Poví na ní s úsměvem a okamžitě na ní začne útočit pomocí úderů prsty (ukazováček + prostředníček) a vždy do konce prstu nakoncentruje při každém úderu chakru a zasáhne s ním jeden z Tenketsu bodů, které jsou po těle Ninjů a při tom kontaktu ten bod zablokuje a takto ji zasáhne celkem 64x, mělo by to Lucy způsobit značnou bolest a také bude nyní muset na veškeré techniky vynaložit o 50% chakry více + nebude schopna používat techniky své úrovně (Hakke Rokujūyon Shō). Tímto to samozřejmě neskončilo a zakončí to celé finálním úderem v podobě rychlého výpadu otevřenou dlaní přímo mezi její lopatky, během doteku do Lucy v ten okamžik vypustí přes svou dlaň chakru a to drastický zvýší sílu samotného útoku o 7 bodů síly (celková síla úderu -> 12), dále a kromě toho to v oblasti zásahu způsobí ohromné bolesti protože chakra narušuje chakrovou soustavu cíle a zraňuje jeho vnitřní orgány (Byakugan: Shōtei). *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sat Sep 19, 2020 6:24 pm
Rias Gremory: *Laxus se dostane mimo dosah Rias a jejího klona a pak toho klona zničí tou explozí. * Sakra už! *Klon je možná zničen ale Rias využije toho že Nukenin je ve vzduchu a rychle ji z těch otvorů na batohu vyletí dlouhá chapadla, která mají zakončení jako hrot kopí. Tyto konce se rozevřou a všechna 4 chapadla namíří na toho Nukenina (Laxuse) a vystřelí z každého chapadla 50 senbonů, které letí ve velké rychlosti za sebou proti Laxusovi (Shikomi Kugutsu: Shinshin Happa). Současně přitom stihla poskládat ruční pečetě a vystřelit vzájemně s tímto útokem z úst silný proud vzduchu, díky kterému Senbony naberou ještě větší rychlost (Fuuton: Reppushou). Následně během několika vteřin to tam celé zahalí velice hustá mlha a Rias díky tomu nic moc nevidí, protože mlha obsahuje chakru a tak ji moc aktivní Doujutsu v tom co uvidí nepomůže, dokonce ani blbou auru chakry Laxuse není schopná. * Kurva, si někdo dělá prdel ne?

Laxus/Lucy (Npc): *Laxus v moment kdy Rias vystřelí Senbony chce poskládat pečetě aby je odrazil svým Fuutonem ale to se mu nepodaří, protože Rias do svých Senbonů ještě vpálí svůj Fuuton a tak je zrychlí a díky tomu se do něj zabodá několik desítek Senbonů, které ho ošklivě poraní, protože se zabodají hodně hluboko. Jeden ho pak trefí přímo do oka (pravého) a tak ještě vykřikne od bolesti. Nezabilo ho to ale leží tam na zemi (v bažině), držíc se za oko a naříká tam od bolesti. Díky principu Kinobori no Waza se samozřejmě nepotápí. Mezitím Lucy chtěla bojovat s Kirigayou ale ten tam vytvořil tu mlhu a ona ho nikdy nevidí, proto složí pečeť a zavře oči s úmyslem soustředit se na chakru aby ji tak mohla lokalizovat (Kensaku Chakura). Nicméně v ten moment co to aktivuje rozezná že Kirigaya je někde za ní a tak se rychle otočí na své patě aby mu mohla čelit ale prakticky v ten moment co se otočí ji začne dávat zásahy svými konečky prstů a způsobovat ji tím docela dost velkou bolest, navíc jakmile skončí dá ji ještě jeden útok otevřenou dlaní do jejího hrudníku jak se otočila na něj a odmrští ji to fakt daleko… párkrát se i odrazí od země než se zastaví úplně. * (Lucy): Ty šmejde! *Okřikne ho a vykašle krev na zem, dost těžce se postaví na nohy a ihned začne skládat pečetě a pokusí se použít techniku Katon: Kaen Senpū aby se tím chránila ale nejde to použít! Vlivem Hakke Rokujūyon Shō není schopna používat techniky ranku B. * (Lucy): Co jsi mi to udělal? *Zeptá se sama sebe tiše, takže Kirigaya to beztak nakonec neuslyší. * (Lucy): Tohle ti neprojde! *Složí další ruční pečetě a začne všude kolem sebe z úst chrlit proud ohně jako nějaký velký plamenomet (Katon: Ryuuka no Jutsu). Lucy si samozřejmě všímá že ji to sežralo daleko více chakry než normálně a to přesně 3 body místo 2. *
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sat Sep 19, 2020 8:18 pm
*Ušklíbne se když Lucy zkusí použít techniku a nevyjde ji to, když ale zkusí další techniku a vyjde ji to tak použije Hakkeshou Kaiten aby tu její techniku vyblokoval pomocí své chakry zhmotněné do víru. Pak využije Shunshin no Jutsu aby se přesunul trochu do boku (opět) a pak se znovu pomocí Shunshin no Jutsu z toho boku přesune tak aby se ocitl za zády Lucy, kde ji okamžitě začne napadat svými Taijutsu údery stylem vznešené pěsti -> útočí pomocí otevřených dlaních, kterými Lucy dává silné rány a prakticky každý jeho úder má zvýšenou účinnost, protože jako u techniky Shōtei ji do těla vždy vpraví chakru, tím poškodí její chakrovou soustavu a do toho ji způsobí velkou bolest a zvýší si sílu úderu o 7 bodů. Nehledě na to jak bude Lucy případně couvat nebo tak podobně, stále bude přistupovat k ní aby ji mohl napadat, stále dokola. *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Sep 20, 2020 11:21 am
Rias Gremory: *Nic sice nevidí kvůli otravné mlze ale slyší křik Laxuse a tak se vydá jeho směrem a když k němu dojde a najde ho tam na zemi tak zakončení jejich chapadel se opět uzavřou a znovu budí dojem jako hroty kopí a tato chapadla proti Laxusovi v plné rychlosti (6) a v plné síle (5) a různě ho tak probodnou na všelijakých částech těla tak že mu ty hroty kopí vylezu až z druhé strany těla. *

Laxus/Lucy (Npc): *Laxus se chtěl pomalu zvedat a zkusit najít Rias ale už to nestihl, protože v krátkém momentě ho probodnou její chapadla a on si ani nestihne uvědomit co ho zabilo… neměl nejmenší šanci tento útok přežít. Lucy ta mezitím dostává do držky od Kirigayi, který ji tam nakládá pěkně do její držky. Snaží se mu bránit nebo couvat ale on na ní stále doráží a jako kdyby viděl každý její pohyb… žádný skrytý útok nemá smysl a on to vždy nějak vyblokuje nebo ji naopak naloží ještě více a to je značně velký problém. Už tak má Lucy problém udržet se na nohou z toho jakou nakládačku dostává. *
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Sep 27, 2020 12:39 pm
*Pokračuje v dorážení na Lucy ale už mu postupně dochází trpělivost a nakonec to ukončit pěstí mířenou přímo na její krk. Chce ji dát přesně mířený úder rovnou do krk, který je posílený o chakru a tak síla toho úderu je velmi vysoká (25) -> Oukashou. Samozřejmě tím nekončí a okamžitě k ní pak hodí tři kunaie s výbušnými lístky a ty pomocí ruční pečetě odpálí s tím že by takto chtěl odpálit i Lucy a konečně se ji zbavit. *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Sep 27, 2020 1:06 pm
Rias Gremory: *Konečně Laxuse zabila a zbavila se ho tak, mrtvola Laxuse ji už nijak nezajímá a tak se skrze tu mlhu vydá směrem kde byl ten vůz, který přišla s Kirigayou zajistit. Sice nevidí skrze tu mlhu vůbec nic ale zase si pamatuje kde byla cesta a kde byl ten vůz. Když dorazí k vozu tak si na něj vyskočí a tiše naslouchá svému okolí aby mohla zaslechnout případně Kirigayu nebo Lucy. *

Lucy (Npc): *Dostane velmi silný úder, který ji odmrští celkem daleko a dost ošklivě ji to poraní, rozhodně ji to zlomí pár kostí. Než se ale stihne vzpamatovat tak ji Kirigaya odpálí výbušnými lístky, které prostě nemohla vidět a tak stejně jako Laxus, i ona umírá aniž by si to stihla zavčas uvědomit. *
Kirigaya - Sumi
Kirigaya - Sumi
Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 08. 02. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Sep 27, 2020 1:32 pm
*Když se o Lucy konečně postaral tak deaktivuje svůj Byakugan a ukončí techniku Suiton: Kirigakure no Jutsu a tím pádem se obnoví viditelnost. * Tak to by byl konec, nicméně něco jsem v tom vozu viděl tak bych se na to rád podíval. *Moc ho nezajímá co na to Rias poví a vydá se k vozu ze kterého vytáhne svitek, jedná se o svitek smlouvy s Kuchiyose (pavouci). Tenhle svitek si vezme s tím že prostě se to hodí na Nukeniny že byl sebrán. * Tak můžeme vyrazit odevzdat tohle všechno? *Pokud Rias nebude mít nic proti vyrazí s tím vozem zpět k jeho majiteli a Kirigaya se cestou podepíše do své nově získané smlouvy, kterou si samozřejmě i nadále ponechá. *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Sun Sep 27, 2020 1:49 pm
Rias Gremory: Vem si co chceš, nic jsem neviděla. *Odpoví mu a nechá ho si vzít ať chce co chce, nezajímá ji co se mu to tam tak zalíbilo. Hlavní je pak vyrazit s tím vozem a s jeho odevzdáním dokončit misi a jakmile k tomu dojde tak Rias vyrazí do Kirigakure no Sato aby mohla podat hlášení a vyzvednout si odměnu (Ryo) za splnění této mise. *

Konec Rpg (Mise)

Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Fri Nov 06, 2020 6:31 pm
Rias Gremory: *Jde zrovna ze Země Železa ve které se s Akirou domluvila na obchodu, Akira ji sestaví úplně nový typ zbraně, který by měl být asi na úrovni jako jsou legendární zbraně sedmi legendárních šermířů že skryté mlžné jen daleko komplikovanější -> podle názoru Rias. Nakonec dorazí kam potřebuje -> Země Bažin -> město Sora-Ku. Tohle město Nukeninů má velice špatnou pověst ale přesně zde Rias najde toho koho potřebuje. Největší problém je ale v tom že sem nemůže nakráčet jako Ninja Kirigakure, to by odsud nejspíš už neodešla živá a tak bude nutné se vydávat za jednoho z nich a proto je oblečená v (odkaz) s Ninja čelenkou se znakem Kirigakure na pravém stehni, nicméně znak Kirigakure je přeškrtnutý. Má u sebe i pár pouzder s různými pečetícími svitky a na spodní straně levého zápěstí má pečeť Kuchiyose Raikō Kenka. Snaží se jevit aspoň drsně aby ji nikdo neobtěžoval ale nevypadá to že by to moc fungovalo ale to ji neodradí a sebejistě prochází ulicemi tohoto hrozného místa a všímá si toho jak tu třeba v uličkách někdo někoho zrovna okrádá, vraždí nebo jak si to tam někdo rozdává a někdy i všechno najednou. Rias má z tohoto místa skutečně špatný pocit. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Fri Nov 06, 2020 6:46 pm
*Po tom, čo sa konečne donútila k tomu, aby nebola celé dni zatvorená len v sídle a v jeho podzemí a konečne sa donútila pravidelne trénovať, rozhodla sa, že si ďalšiu várku svojich pokusných králikov zaobstará úplne sama. Vlastne nebola sama, ale organizovala si to sama a nie cez zákazku, ktorú zadala niekomu inému. Využila toho k tomu, aby sa vrátila sa kontinent, z ktorého pochádzala. Mala už dohodnutý obchod práve na jednom zločineckom mieste prezývanom Sora-Ku. Dostali sa sem skôr, než predpokladala, a tak dala svojim spoločníkom na pár dní voľno.. S tým, že sa z mesta nehnú ani na krok. Môžu si tu užívať všetko, čo miesto a tunajší zločinci ponúkajú, avšak musia byť pripravení, keď nadíde deň a čas, kedy má dôjsť k obchodu. To však ešte pár dní potrvá. Nuže takto si svoje voľno užívala aj Tsuki. Momentálne len kráčala uličkami mesta, oblečená v oblečení, ktoré bolo pre ňu už viac, než len typické ( oblečenie ). Včerajšok, kedy sem dorazili, využila k odpočinku. Bola to dlhá cesta, ktorá trvala celé týždne. Ale dnes už mala energie na rozdávanie, a tak bol plán jasný - preskúmať mesto, jeho zákutia, obzrieť si miestnych a čo-to sa naučiť..*
Sponsored content

Sora-Ku     Empty Re: Sora-Ku

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru