Země Hor

+9
Arita Konoruki
Misaki Makotto
Hakai/Nozomi
Tsuki Yagami
Shigeki Fushi
Sasumi Kanejo
Espere Itami
Rias Gremory
Admin
13 posters
 :: Svět :: 1. Kontinent :: Země Hor :: Země Hor
Goto down
Dango Yoshikawa
Dango Yoshikawa
Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 19. 04. 22

Země Hor     - Stránka 5 Empty Re: Země Hor

Tue Mar 07, 2023 5:57 pm
*Nakonec nanosí dřevo na dvě hromádky. Jednu větší, která měla sloužit jako zásobárna paliva a ta druhá předpřipravený táboráček. Nutno říct, že si dal obzvlášť záležet, aby na Misaki udělal trochu dojem a povedlo se mu to podpálit při první dobrý. K tomu mu dopomohly i suché šišky a samozřejmě křesadlo s čepelí kunaie. Tři cvaknutí o sebe a vylétla malá jiskra, která se zakutálela mezi jemné smrkové větývky. Za pár minutek se však prodral na svět poměrně solidní plamínek, který mladíček ještě rozdmýchal pusou. Po chvíli tak před nimi plápolal stabilní oheň. Dango k němu přiložil dvě silnější polínka a začal nařezávat buřty. Ty pak nabodll na klacík a začal je opékat.* Tak jaký si dáš? * natáhl kynklající se klacek k obličeji Misaki. Jeden z buřtů byl do zlatova opečený a ten druhý už chytal uhelnatý nádech. Dangovi nevadil ani jeden, on snědl všechno co mu vlezlo do pusy. Každopádně by si vzal tedy druhý buřtík a začal ho papkat.* Tak jaký byl? * zeptal se s lehce narudlými oči poté co dojedl.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Země Hor     - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Thu Mar 16, 2023 11:30 am
*Misaki si hodí na zem tašku a jde taky pro nějaké dřevo, aby Dango nemusel vše dělat sám, přece jen ona sama byla zvyklá, že se o sebe musí postarat sama, že. Když pak rozdělá oheň, tak se posadí na zem a dívá se chvíli do ohně, protože nějak nevěděla, o čem by se s ním chtěla bavit. Misaki byla zvyklá, že sní všechno co najde u sebe, když je někde mimo civilizaci mimo dobu. Když před ní podá špekáčky, tak se jen trochu pousměje a vezme si ten, který je dozlatova.* „Díky,“ *poví mu a následně se pustí do jídla.* „Je to dobré,“ *poví mu Misaki, aby náhodou nebyla za hulváta, že to nepochválí.*
Dango Yoshikawa
Dango Yoshikawa
Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 19. 04. 22

Země Hor     - Stránka 5 Empty Re: Země Hor

Sat Mar 18, 2023 8:39 pm
*To bych řekl, sám jsem je dělal! * pochválil se s úsměvem od ucha k uchu.* Mám tajný recept. Vždycky tam přidám pár gramů marihuany. Vždy se po tom dobře usiná, * pomaličku mu začínaly rudnou tvářičky.* Noooo... myslim, že je čas jít spát, * oználmil a buchnul sebou o zem. Ani se nemusel prikrývat a za malou chvilku už spokojeně pochrupkával tak hlasitě, že vyplašil i ptáky v korunách stromů.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Země Hor     - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Thu Mar 23, 2023 10:00 am
*Misaki si vyslechne jeho slova a jen si v duchu povzdechne.* 'Bože, to ze mě chce udělat feťáka nebo co,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože nahlas to raději neříkala. Nad jeho slovy se jen pousměje.* „Mno asi i jo, už je celkem pozdě a stejně už je tma,“ *poví mu souhlasně a dívá se před sebe do ohně a přemýšlí. Když s sebou Dango bouchne o zem, tak se na něj trochu zaraženě podívá, ale raději nic moc neřekne. Misaki ještě nějakou dobu sedí a dívá se do ohne, než jde po nějaké době spát, ale nespí moc tvrdě, protože byla zvyklá být v pozoru, když je někde sama.*
Dango Yoshikawa
Dango Yoshikawa
Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 19. 04. 22

Země Hor     - Stránka 5 Empty Re: Země Hor

Fri May 26, 2023 9:47 pm
*Mami vynez ty odpadky, * zamumlal ze spaní a nervózně sebou zaškubal. V tom se s ním celý svět uvnitř snu začal hroutit a on se vyděšeně probudil.* Uf, nebylo to skutečné, * oddychl si a rukou si otřel pot z čela. Koukl vedle sebe na spící Misaki. Musel mít opravdu neklidné spaní, jelikož spal hlavou u jejích nohou. Možná proto ten divný sen.* Vstávej! * zakřičel nahlas, chytl jí za kotník a přitáhl kus k sobě. *
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Země Hor     - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Fri Jun 09, 2023 8:21 pm
*Misaki nějakou dobu spí, než jí probudí něčí hlas. Otevře oči a slyší Danga, který promluvil. Jen si v duchu povzdechne a znovu zavře oči. Ve chvíli, kdy se probudí, že se mu něco divného zdálo, tak dále leží. Ve chvíli, kdy jí potáhne za kotník, tak otevře oči a podívá se na něj.* „A proč mám vstávat, mě se ještě něchce,“ *poví mu otráveně Misaki, protože se jí chtělo ještě spát a nechtělo se jí vstávat.* 'Ach jo, ten je celkem otravný,' *pomyslí si v duchu Misaki.*
Dango Yoshikawa
Dango Yoshikawa
Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 19. 04. 22

Země Hor     - Stránka 5 Empty Re: Země Hor

Tue Oct 17, 2023 4:34 pm
*Jdeme na výpravu! * oznámil nadšeně a začal se protahovat.* Říkala jsi, že ráda cestuješ ne? Vyrazíme na nejvyšší horu na světě! * nikdo vlastně tak úplně nevěděl, zda vůbec nejvyšší je. No výstup na ní byl rozhodně delší než na kteroukoliv jinou.* Napadlo mě to když jsem usínal... * pod vlivem. Když se protáhl začal si balit věci a následně také čekat na Misaki.* Až budeš připravená, tak řekni. Pujdeme na to! * Ukázal prstem směrem, kde nad stromami vykoukávala špička hory. Na jejím vrcholku se zdál být ještě nějaký sníh. Tak vysoko sahala.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Země Hor     - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sun Nov 05, 2023 1:11 pm
*Misaki se tedy nakonec probudí a podívá se na Danga, který měl vymylšený nápad, který by mohli provést. Misaki byla z jeho slov celkem překvapená, protože něco takového nečekala, neměla u sebe nějak moc zásob, takže jí to přišlo jako celkem šílený nápad. Když má vše ve svitcích nebo v tašce, tak si všimne orla, který najednou začal létat nad nimi.* 'Hmm, vypadá to, že budu mít asi nějakou práci,' *pomyslí si v duchu Misaki a poté natáhne ruku, aby mohl orel přistát, poté si od něj vezme vzkaz a začne číst.* 'Hmm, tohle se mi ani trochu nelíbí, ale asi mi nic jiného nezbyde,' *pomyslí si v duchu Misaki.* „Moc ráda bych s tebou šla, ale bohužel mám nějakou práci, které nebude moct počkat,“ *poví mu Misaki a následně se podívá na orla, který letěl pryč.* „Tak se měj a třeba se zase někdy uvidíme,“ *poví mu Misaki a následně se vydá pryč od Danga, protože hold mise.*
Sponsored content

Země Hor     - Stránka 5 Empty Re: Země Hor

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru