Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Pevnost    Empty Pevnost

Sat Jan 16, 2021 10:18 pm
Pevnost, která byla dlouhé roky opuštěná a zapomenutá. Tsuki Yagami ji objevila a opravila, do obyvatelné podoby. Nachází se ve vysokých místech v horských masivech. Často její polohu kryjí oblaky a mlha. Díky nim a stromům se může jevit menší než ve skutečnosti je. Pevnost se nachází v Horském Průsmyku.


V pevnosti momentálně žije Tsuki Yagami.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sat Jan 16, 2021 10:44 pm
*Skoro pred troma týždňami šokovala Tsuki Shizuku s tým, že odchádza a sídlo opúšťa. Ba čo viac - celé vedenie a správu sídla necháva na Shizuke. Oficiálne na verejnosti sa Tsuki úplne vzdala 'vlády', neoficiálne v úzadí to má stále pod palcom, len tú špinavú prácu za ňu robí Shizuka a o priebehu zákaziek, stave v sídle, udalostiach v meste a pod. ju Shizuka bude neustále informovať. Všetky triviálne záležitosti bude riešiť Shizuka, veľké problémy a průsery Tsuki - v mene Shizuky, samozrejme. Shizuka vie moc dobre, ako sídlo funguje, to isté mesto, ako prebiehajú zákazky, ktorým sa vyhnúť.. O detailoch tohto odchodu vedela, logicky, aj Rias. Tá mala v hlave všetky spomienky Tsuki, a tým pádom aj tento plán, keďže nad ním premýšľala už pár rokov, prakticky od doby, čo objavila pevnosť. Rias bola teda jedinou osobou, ktorá okrem Tsuki poznala presnú adresu pevnosti. No a ešte Noctis, ktorý k pevnosti dostal od Tsuki mapku. Rias vytvorila portál do pevnosti.. Takže v tomto momente sa už nachádzala asi dva dni v pevnosti. Mala tu so sebou DANKETSU BUNSHIN v podobe Shizuky so 70 bodmi zásoby chakry a 5 DANKETSU BUNSHIN, ktoré prostredníctvom dotyku a techniky NARIKAWARI NO JUTSU premenila do podoby Nikkiho, každý z nich 70 bodov chakry. Shizuke táto tvorba klonov zabrala pár dní, pretože do nich vkladala vlastnú chakru, a ak chcela vytvoriť ďalšieho, musela si chakru obnoviť. A hlavne sa prebrať z bezvedomia, do ktorého ju každá tvorba klona so 70 bodmi chakry dostala.. Každopádne najútulnejším miestom v pevnosti bola Misakina obrovská izba, ktorá už bola kompletne zariadená. Na rad potom príde aj Tsukina izba, ale ešte zariaďovala dôležitejšie miestnosti - kuchyňa, aby sa v nej dalo dôstojne variť a bola pekne čistá.. A kúpeľne s WC, aby bolo po ruke všetko pre ženy dôležité.. Premýšľala aj nad tým, že by si mohla nakúpiť nejakých otrokov, alebo by jej mohla urobiť Shizuka niekoľko ďalších klonov, ktorí by zastávali služby nejakého služobníctva, personálu, komorníkov a domovníkov.. Pevnosť bola rozsiahla a určite by Tsuki nemala čas a chuť starať sa úplne o všetko.. Zatiaľ tu však bola len ona, Rias, Misaki, Misakin učiteľ a klon Shizuky. Päť klonov v podobe Nikkiho okolo pevnosti hliadkovalo, ako to mal Nikki na starosti aj v sídle.. Misaki mala práve výučbu, a tak Tsuki chillovala na terase, odkiaľ mala neuveriteľný výhľad na horský priesmyk. Sedela na pohodlnom kresle a čítala si knihu, oblečená len v spodnom prádle.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sat Jan 16, 2021 10:59 pm
Noctis Clive: *Chtěl se podívat za Tsuki, ještě stále je docela nasraný za to s jakým odpadem si to Keiyra začala, sice je trochu načichlý alkoholem (whisky), kterou byl s colou ale to s tím nemá nic společného! Dokonce se mu neulevilo ani když si vztek vylil na nějakém členu klanu Dengen O a tak zvolil tu, která mu náladu zvedne vždy. Zničehonic se zjeví přímo za Tsuki, díky Hiraishin no Jutsu nebyl nejmenší problém se k ní dostat. Zatímco ona byla oblečená ve svém spodním prádle tak Noctis byl oblečený v kalhotách černé barvy a tílku stejné barvy, pod kterým má ještě jedno ale to je bílé barvy -> odkaz. Jakmile se ocitne na tom místě tak první co udělá je to co vždy, rozhlédne se aby se zorientoval ale tohle místo vůbec nepoznává. Jako první zamíří k okraji terasy aby se podíval na ten výhled ale nemá tušení kdy se mohou nacházet. Podrážděně si pak oddechne a opře se o kraj terasy zadkem a otočí se čelem k Tsuki na kterou se podívá a i když se z počátku tváří jako kdyby plánoval udělat tunu protlaku z lidí tak to rázem jako mávnutím hůlky zmizí. * Sluší ti to, vypadáš spokojeně.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 12:03 am
*Spokojne a NERUŠENE si sedela vo svojom kresle vystlanom kožušinami a čítala si. Jej 'šiesty zmysel' Kagura Shingan však čoskoro zaregistroval obrovskú masu chakry za chrbtom Tsuki, kde sa pomocou Hiraishin no Jutsu objavil Noctis. Tú chakru by poznala kedykoľvek. Shukaku. A samozrejme jej Noctis.. Sama pre seba sa pousmiala, ale neskladala knihu. Tvárila sa, že tam nie je.. A dávala mu priestor, aby vstrebal to, že sa nenachádza v sídle, ale niekde úplne inde. Sledovala jeho chakru, ako sa dostal ku kamennému zábradliu terasy. Natočila k nemu hlavu a pozorovala ho, jeho nádherný zadoček, když tam bol opretý o to zábradlie.. Napokon sa k nej otočil a mohla vidieť jeho výraz. Párkrát zamrkala nechápavo očkami, ale jeho výraz sa rýchlo zmenil..* Ešte aby nie, keď si konečne tu.. *Zamručala Tsuki a konečne knižku položila na stolček a vstala z kresla. Zamierila ku Noctisovi, aby sa mu zavesila na krk. Musela sa dať ako obvykle na špičky, aby mu venovala dlhú, láskyplnú pusu.. A keď sa odtiahla, skončila späť na svojich chodidlách. Oboma rukami mu prešla po vrchnom tielku, až zablúdila na nahú pokožku jeho bříška.. A pokúsila sa ho zbaviť oboch vrstiev.. Nechcela sa na neho rovno vrhnúť.. Chcela sa na neho dívať, keď ho tu už mala. A ten výhľad za ním!!!!*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 12:27 am
Noctis Clive: *Když Tsuki odloží svou knížku a zvedne se tak si prohlédne jak krásnou přítelkyni má, navíc to jak je oblečená ještě zvýrazňuje její přirozenou krásu, kterou u ní Noctis fakticky oceňuje. Když k němu dojde tak ji obejme a tu pusu ji vrátí stejným dílem. Tsuki ho překvapí že první co udělá je že ho začne osahávat a co víc ho zbavovat svrchní části jeho oblečení! Jemu to ale nevadí a tak ji vyjde vstříc a ta tílka si jednoduše sundá a hodí je tam kde Tsuki ještě před okamžikem seděla a četla si. * To jsem ti chyběl že si mě musíš ohmatat zda jsem to vůbec já?
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 10:08 am
Áno, podľa tvojich břišáčkov ťa poznám aj poslepu.. *Uculila sa Tsuki a dala mu niekoľko malých pusiniek na odhalenú hruď..* Tak moc mi chýbaš.. *Zamručala mu do pokožky. Keď sa teraz vidia oveľa častejšie, než pred rokmi, vôbec nevie, ako dokázala bez neho byť aj tri roky.. Podstúpila od neho na kúsok a vzhliadla mu do tváre:* Teraz buď hodný a stoj tu.. *Začala pomaly kráčať vzad, venujúc pritom Noctisovi pohľad. Scenéria horského priesmyku sa za Noctisom zväčšovala. Ten pohľad na samotný priesmyk bol dych berúci. Ale keď tam mala ešte polonahého Noctisa.. Zahryzla si mimovoľne do spodnej pery a venovala mu následne spokojný úsmev a nežný pohľad. Ach, bohovia!! Chcela sa na neho vrhnúť.. Naklonila hlavu na stranu:* Vypadáš tam ako socha nejakého boha.. *V ten moment ju niečo napadlo. Niečo, čo asi nebude najjednoduchšie zrealizovať, ale.. chcela to!*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 10:46 am
Noctis Clive: *Samozřejmě se prakticky uchechtne, ta její odpověď že by jeho břišáky poznala po slepu mu přijde vtipná ale současně i pravdivá. Když od něj ale začne odstupovat a požádá ho aby tam zůstal tak se na okamžik zašklebí. * Fajn ale doufám že dostanu odměnu za to jsem hodnej. *Ah tenhle chlap si našel poznámku vůči čemukoliv i když vůči Tsuki má většinou nevinné poznámky, kousavé vůči ní neměl snad nikdy (kromě období kdy s ní nebyl moc za dobře). Když ho z toho odstupu tak pozoruje (Tsuki) tak on zase pozoruje. * Je mi úplně jasné že se ti v hlavě zrodil nějaký nápad, tak copak to je?
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 12:06 pm
Nechala som ťa niekedy bez odmeny? *Zamrkala na neho svojimi dlhými řasami a pomaly, elegantne vykročila vpred ku Noctisovi. Zastavila sa rovno pred ním, položila na jeho hruď svoje drobné, malé ruky a vzhliadla k nemu..* Nemám v pláne ti môj nápad vešať na nos.. *Usmiala sa na neho a natiahla sa pre ďalší bozk. Chcela mu dať iba malú pusu na ústa, ale nebránila by sa, ak by si ju tam Noctis pridržal. Svoj nápad mu momentálne nechce povedať. Napadlo ju, že by na niektorú z veží pevnosti mohla dať osadiť dračiu sochu. Lenže to bude pekne drahé a kurva časovo náročné. Navyše musí zohnať nejakého dobrého sochára, čo zas potrvá. A týmto ho chcela prekvapiť - ak jej to vôbec vyjde..* Netváril si sa príliš nadšene, keď si sa mi tu objavil.. Nepáči sa ti toto miesto? Alebo sa stalo niečo v Iwagakure? *Tipovala by, že sa niečo udialo v Iwagakure. Komu by sa predsa nepáčil ten výhľad, ktorý mala z terasy?.. Stále tam pred ním stála a dotýkala sa jeho hrude, dívajúc sa pritom zospodu do jeho tváre.. Zbožňovala ho, ako nikoho na svete.. Dívala by sa na neho celú večnosť..*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 12:20 pm
Noctis Clive: Nenechala. *Odpoví jedním slovem a když se k němu natáhne pro pusu tak si ji u sebe samozřejmě přidrží aby z toho mohl udělat trochu delší polibek. Jeho zvědavost ho sice nutí zkusit od ní nějak zjistit co má v pláně a co se jí honí hlavou ale pokud mu to nechce říct, tak to nechá být. Třeba má nějaké překvapení nebo jde o něco čím ho nechce obtěžovat. * Ah ne, tohle místo je úžasné a ten výhled překrásný… mám problémy doma se svou chráněnkou. Trochu jsem se s ní napil a zjistil že si něco začala s tím nejhorším co snad mohla a dal jsem ji to patřičně najevo. Potřeboval jsem zlepšit náladu a chtěl jsem tě vidět, tak jsem se zastavil za láskou svého života. *Noctis se pak pokusí sklonit aby se mohl čelem opřít o to její. * Nad něčím nějakou dobu přemýšlím Tsuki. *Pošeptá a po chvilce od ní svou hlavu odtáhne aby se jí mohl podívat do jejích krásných očí a jednou rukou ji pohladit po tváři. * Až bude čas rád bych… chtěl bych zkusit další dítě. Sourozence pro maličkou Misaki, co si o tom myslíš? *Noctis si uvědomuje že přes její blok to asi nebude v nejbližší době ale i tak se ji musel zeptat. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 1:00 pm
*Tak a teraz bola najviac spokojná, keď Noctis prezradil, že sa mu toto miesto páčilo. Jej ešte viac - obklopená prírodou, mimo civilizácie. A na druhej strane toho masívu sa nachádzalo more. Ešte by potrebovala zistiť, či tu niekde nie je nejaká cesta na ono pobrežie. To tak veľmi neskúmala, nebol na to čas. V podstate by jej to ani tak nevadilo, dole bolo jazero. Síce s chladnou vodou v tomto období, ale jej osobne to nijak nevadilo..* "Ten čas tak hrozne letí.. To je už tak veľká, že jej dáva piť alkohol?.. Hm, je to Noctis. Nečudovala by som sa, keby dával napiť aj nezletilej.." *Pobavila sa vo svojej hlave a nechala ho, aby si oprel čelo o to jej. Pritom privrela svoje oči a držala sa jeho hrude..* Ak si z teba urobila svoj vzor, nemala by som obavy, že sa s ním bude ťahať pridlho.. *Zavtipkovala na Noctisov účet Tsuki. Predsa len to bol známy kurevník..* Čím by ti mohla láska tvojho života zlepšiť náladu? *Opýtala sa ho. Teraz bola veľmi zvedavá nad čím Noctis rozmýšľa. Vyrazil jej tým dych. Mohol to z jej tváre vyčítať..* Jáá.. Neviem.. *Trochu od neho odstúpila. Teraz ju ani tak nedesila predstava toho, že by mali dieťa, ale fakt, že by sa znova mohlo narodiť s pupočnou šnúrou okolo krku. Alebo rovno mŕtve.. Alebo by potratila.. ALEBO BY BOLA ZLOU MATKOU.. Popadol ju taký zvláštny pocit a spomienky na prvé tehotenstvo.. Jak k tomu maličkému nemala žiaden vzťah, ale keď sa už mal narodiť, bola z toho celá bez seba, že bude mať dieťa s Noctisom.. A potom.. Jej ten malý zlomil srdce.. Asi to v jej prípade nebola tak intenzívna bolesť, ako by to možno bolo pri iných ženách, ale stejnak ju to zasiahlo..* Nechcem zabiť ďalšie tvoje dieťa.. *Šeptla. Nemohla za to ona, ale ak by bola dôslednejšia, nemuselo sa to stať. A teraz by jej tu po pevnosti nebehala len blonďavá Misaki, ale aj čiernovlasý dráčik.. Navyše tu bol ten jej blok, pomsta na Yasuovi a pomoc Rias pri odstránení Feudála.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 1:30 pm
Noctis Clive: *Nic neříká k ničemu co řekla, ze začátku ani neví co by ji asi tak měl říct ale po chvilce se skoro až odrazí od kraje terasy a přistoupí k Tsuki aby ji mohl láskyplně obejmout. * Slibuju ti že to se už nestane, budu po celé tvé těhotenství s tebou a využiji své lékařské znalosti aby se narodilo živé a zdravé. *Pevně ji drží ve svém objetí. * Nebudu tě nutit pokud nechceš, navíc moc dobře vím že i kdybys chtěla tak v nejbližší době to nebude úplně možné. *Na chvilku zavře oči, uvědomil si že asi nebyl nejlepší nápad ji něco takového říct. * Promiň, neměl jsi nic říkat… nechtěl jsem aby ses kvůli tomu začala trápit. Já jen, když tě vidím s Misaki tak si myslím že bys byla tou nejlepší matkou na světě a když jsme s tebou a s ní tak o tom přemýšlím.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 1:44 pm
*Jeho pevné objatie tými jeho obrovskými rukami jej dodalo pocit bezpečia. A jeho slová ju upokojili..* Prepáč. Nechcela som, aby to vyznelo, že nechcem dieťa.. Po tom prvom drobcovi som si častokrát hovorila, že by sme sa o to mohli pokúsiť znova, ale mala som obavy, ako by si to prijal ty.. A takisto som v sebe stále mala tú neistotu. Stále mám.. *Pomaly sa vyvliekla z jeho objatia, vezmúc do dlaní jeho nádhernú tvár a pozrela sa mu priamo do jeho nebesky modrých očí..* Teraz, keď viem, že túžiš po dieťati.. Nechcem ťa o tú možnosť ukrátiť.. Len to asi nebude hneď.. *Natiahla tvár k jeho a ukradla si od neho niekoľko bozkov. Sama bola z tých pocitov ohľadom dieťaťa vedľa. Stále to bolo pre ňu nové, pretože do doby, než otehotnela, ani len nepomyslela na to, že by niekedy mohla ľúbiť nejaké decko. Nemala ich rada. Doteraz nemá, ale to pomyslenie, že ten malý drobec vyrastal v jej tele.. Že ho splodila spolu s Noctisom.. To bolo jednoducho niečo, čo ju dostalo..* Mohli by sme začať tým, že.. *Znova sa prisala na jeho pery, viac náruživo, ale s tichým povzdychom sa upokojila..* ..mi dáš masáž.. A potom sa uvidí.. *Usmiala sa na neho tým svojim pekným úsmevom a hladila ho po jeho hrudi. Milovala sa ho dotýkať. Ak by ju požiadal, urobila by mu masáž aj ona. A pokojne aj niekoľko hodinovú.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 2:01 pm
Noctis Clive: Ani bych tě nikdy nenutil na to zbytečně spěchat… necháme tomu volný průběh. *To jsou jeho slova krátce předtím než mu Tsuki dá pár polibků. * Masáž? *Rozhodně ji nějakou masáž dopřeje a to s radostí, však proč by ji nemohl dopřát něco příjemného a sám si to užít, protože se bude moct dotýkat jejího krásného těla. * Tak mě budeš ale muset zavést někam kde máš nějaké komnaty, nemyslím si že tohle je ideální místo. *V tom se k ní natáhne tváří jako kdyby ji chtěl dát polibek ale pouze se otře svým nosem o ten její (eskymácký polibek Very Happy). *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 2:17 pm
Ja viem, že by si mi nikdy vedome neublížil.. A ja bych zase splnila tebe všetko, čo ti na očiach uvidím.. *Ešte ho pohladila po jeho tvári a neprestávala mu venovať svoj úsmev. S Noctisom sa vždy cítila plná energie, optimisticky naladená. Mal na ňu veľmi dobrý vplyv. Potichu sa zasmiala a uculila, keď jej Noctis dal eskimácku pusu. Bolo to z jeho strany hrozne rozkošné, a tak ho ešte dlaňami chytila za jeho tváře a dala mu poriadne dlhú pusinku na ústa..* Zbožňujem ťa, ty môj dráčku.. *Vtedy ho konečne chytila za ruku. Terasa, na ktorej boli, bol spíš veľký kamenný balkón. Odostrela druhou rukou závesy, ktoré viedli do jej komnaty. Noctis si mohol všimnúť, že ešte nebola vôbec zariadená. Ale nebol tu ani bordel, všetko mala zapečatené vo zvitkoch - tie boli poukladané na stolíku. Mala však už svoju posteľ - krásne veľká a obrovskými nebesami, ako pre princeznú.. Avšak jej posteľ bola viac-menej temnejšie ladená.. Posteľ ako taká bola z masívneho čierneho ebenu. Posteľná bielizeň bola v tmavomodrej farbe a závesy visiace z nebies boli čierne s drobnými bielymi detailmi, ktoré vypadali ako hviezdičky. Budilo to naozaj dojem, akoby človek ležal na nočnej oblohe.. Keď Noctis prešiel dovnútra komnaty spolu s Tsuki, záves znova zastrela. Z8ávesy však neboli jediná vec, čo oddeľovala jej komnatu od terasy. Boli tam ešte dvojkrídlové drevené dvere, ktoré ale nechávala otvorené, aby cez závesy prúdil do komnaty čerstvý vzduch, no nebola tu veľká zima..* Ešte som sa nevybalila, tak prepáč za neútulnosť a neporiadok.. *Podišla ku posteli a vyzula si svoje papučky. Nadvihla čierny, no stále celkom priehľadný záves a posadila sa na okraj postele, pričom pustila Noctisovu ruku.. A vtedy sa posunula do postele úplne a zmizla za čiernym závesom..*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 2:27 pm
Noctis Clive: Tak to máme problém, ty bys mi splnila vše co mi na očích uvidíš ale já bych zase splnil vše co bych na očích uviděl tobě, snad se někdy tento fakt nedostane do rozepře. *Zasměje se tomu, nevěří že by se to mohlo stát ale ta představa mu přijde dost vtipná. * Já zbožňuju tebe! *Ruku v ruce pak společně zamíří do její komnaty a Noctis cestou shrábne svoje tílka aby je tu nezapomněl. V té komnatě se ihned začne rozhlížet, vypadá to že Tsuki sem dorazila teprve nedávno a tak ještě není úplně zařízená a vybavená ale to ničemu nevadí. * Nevadí, nepořádek tu stejně není. *Když Tsuki vleze do své postele tak Noctis dostane skutečně geniální nápad a tak rychle vytvoří Kage Bunshina a ten se využitím Hiraishinu teleportuje někam pryč. Noctis si mezitím vleze do postele k Tsuki ale předtím si sundá svou obuv aby ji tam nelezl v botech. Pak pokud se Tsuki nebude bránit ji začne líbat ale během toho ji zkusí sundat svršek oblečení aby ji měl hezky do půlky těla nahou. * Lehni si, dostaneš tu nejlepší masáž jakou jsi kdy dostala. *Na jeho zákeřném úsměvu je jasné že dostal nějaký zákeřný nápad ale ani kdyby ho mučila tak ji to nepoví, až to přijde tak to pozná. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 2:50 pm
Všetko mám ešte vo zvitkoch. Zbytočne by som to tu rozkladala a zapratávala si priestor.. *Vskutku, prečo by to zo zvitkov vybaľovala, keď by sa to tu len váľalo? Zariaďovali sa momentálne iné veci, ktoré boli dôležitejšie. Jej izba mohla počkať. Vnímala pomocou Kagura Shingan, že si Noctis vytvoril klona a ten náhle zmizol..* "Ten rošták má niečo v pláne.." *Pomyslela si Tsuki, keď sa Noctis dostal cez závesy do jej veľkej postele. Hneď sa vrhol na jej pery a Tsuki sa nebránila. Bol to ten najlepší pocit, keď ho mohla mať pri sebe, dotýkať sa ho, vnímať jeho vôňu.. Ruky mu položila na ramená a nechala hýčkať svoje pery, oplácajúc mu jeho bozky. Jej podprsenka skončila veľmi rýchlo niekde na posteli, dole z jej tela. Len sa na neho zaculila a nechala mu na obdiv svoje veľké prednosti..* To dúfam.. *Vystrčila z úst trochu jazyk a jeho špičkou prešla Noctisovi po jeho perách, pričom privrela svoje oči, a keď ich znova otvorila, prepálila Noctisa pohľadom.. Obrátila sa mu chrbtom a ľahla si na bříško. Teraz už len ostávalo čakať, čo za masáž jej dopraje. Každopádne vedela, že v Noctisovom podaní to bude.. veľkolepé.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 3:45 pm
Noctis Clive: *Obkročmo se posadí na Tsuki někam k zadečku ale spíš kousek pod něj a pak ji nejdřív jednou rukou jen tak přejede po zádech, rukou přejde po místech kde má to tetování co jí kdysi udělal on a spíš ji jen pohladí. * „Tak hebká.“ *Nejradši by si lehl a zakryl se její hebkostí jako tou nejpohodlnější dekou na světě. Nejdřív ji začne pomalu a ze začátku jemněji masírovat nejdřív v oblasti ramenou ale po chviličce trochu přitlačí aby mohl uvolnit ty správně svaly a tak. Postupně se přesouvá níž a začne ji masírovat po celých zádech. Nikam nespěchá, pomalu ji různě masíruje a dost se u toho snaží. * Jak se tu líbí Misaki? *Zeptá se během toho zatímco se věnuje jejím dle něj každému jednomu ztuhlému svalu. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 3:57 pm
*Masáž nedostala už veľmi dlho. Cítila, že niektoré svaly mala stuhnuté, ale nijak veľmi to neriešila, nebol na to čas.. A zatiaľ jej to vo fyzickom výkone nijak nebránilo.. Ucítila Noctisovu váhu niekde medzi stehnami a zadočkom. Hlavou jej preletelo zopár nemravných nápadov, ale nechcela ho zbytočne provokovať a prerušovať masáž, ktorá ešte ani nezačala. Ruky nechala voľne ležať vedľa svojho trupu. A keď sa Noctis dotkol jej pokožky, trošku sebou cukla, ako to krásne lechtalo. Každé stlačenie svalstva bolo na jednu stranu trochu bolestivé, ak šlo o stuhnutý sval, ale na druhú to bola tak hrozne príjemná bolesť, ktorou sa odplavoval všetok ten stres a napätie.. Potichu tak mručala, jak si jeho dotyky a masáž užívala..* Ah, bohovia.. Noctis.. Toto budeš robiť pravidelne.. *A to chudák ešte nevie, čo ho čaká, ak by Tsuki naozaj otehotnela. Niesť na tých malých, drobných nožičkách niekoľkokilové brucho nie je len tak. To jej bude denne dávať niekoľko takých masáží nôh..* Mám pocit, že si musí zvyknúť.. Páči sa jej izba, je omnoho väčšia, než tá, ktorú mala v sídle. Ale celá pevnosť je moc veľký priestor na jedno dieťa.. Asi jej je aj smutno. V meste mala zopár kamarátov, trochu starších od nej. Teraz je tu sama. V sídle bol celkom ruch, tu je pokoj.. *Pritom do toho mručala. Jej oči boli zatvorené a nemohla sa nabažiť toho skvelého pocitu..* Chcem ju vziať pozrieť sa na jednu vlčiu smečku, ktorá sa tu často pohybuje a loví. Večer sa bojí vlčieho vitia, myslí si, že je to strašidlo..
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 4:08 pm
Noctis Clive: *Uchechtne se. * Pravidelně jo? Stačí jen říct a bude to, nemám s tím problém. Dotýkat se tvého krásného těla mi vadit nebude. *Odpoví ji na to pokračujíc v masírování. Když Tsuki zmíní že Misaki se bojí vlčího vití. * Bojí jo? Holka si nakonec na zvykne na tohle místo a myslím že nebude problém abych ji sem tam vzal do starého sídla aby se viděla se svými kamarády, pokud ti to nebude vadit. *Taky by tu byla možnost že by ji mohl poslat se stínovým klonem, který tam na ní bude dohlížet zatímco Noctis (originál) bude trávit čas s Tsuki. Nadále tiše pokračuje v masáži a asi během takových 6ti minut dorazí Noctisův Kage Bunshin a podá Noctisovi takovou lahvičku s olejíčkem díky kterému to ne jen že bude hezky klouzat ale samotný Tsuki se bude krásně lesknout a ještě to zkrášlí její už tak krásné tělo (na pohled). Klon se okamžitě zruší a Noctis tu lahvičku položí stranou a dá ho pod nějakou deku aby ji Tsuki zase tak rychle neviděla. * Uvolni se ju? Dostaneš takovou… speciální masáž. *Když to poví stáhne ji i zbytek věcí co na sobě měla -> takže ji sundá kalhotky. Pak si vezme ten olejíček a trochu jí ho nanese na záda a začne jí ho roztírat po celých zádech ale stále ji během toho tlačí na ta správná místa aby ji dopřál masáž. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 4:22 pm
*Tsuki sa úprimne zasmiala pri Noctisových slovách. Ten chlap bol tak rozkošný, keď bol zamilovaný..* Ty si na všetkom nájdeš niečo príjemné pre seba.. *Skonštatovala Tsuki. Ale pravdupovediac, v masáži, ktorú by robila ona Noctisovi, by si tiež libovala..* Keď to tu dokončíme, snáď sa tu bude cítiť dostatočne útulne, aby toto miesto začala prezývať domovom.. *A po krátkej odmlke dodala ďalšie slová..* A keď tu budeš aj ty často.. Snáď túto pevnosť budem nazývať aj ja svojim domovom.. *Mysľou jej preletala predstava toho, ako tu žije s Noctisom a chodbami rozľahlej pevnosti sa ozývalo pišťanie a smiech ich spoločných detí. Nikdy by nepovedala, že bude po niečom takom túžiť.. Noctis to v nej prebudil. Po pár minútach zaregistrovala príchod Noctisovho klona, ale nevyzvedala kde bol. Do momentu, kedy jej stiahol spodné prádlo..* Čo máš za lubom?.. *Otázala sa ho, ale nijak sa nevrtela, aby to zistila. Poslušne tam ležala. Len jemne sebou cukla, keď pár kvapiek oleja dopadlo na jej ramená.. Vzduchom sa niesla príjemná vôňa. Intuitívne si vlasy ešte viac zhrnula preč aj z krku, aby jej ich Noctis moc nezamastil olejíčkom. Jej mručanie a príjemné povzdychy sa trochu vystupňovali. Vôňa olejíčka pôsobila na jej hlavu a ona sa ešte viac uvoľnila. Masáž bola sama o sebe tak moc príjemná, ale to kĺzanie rúk po olejom natretom tele.. Začínalo byť.. Vzrušujúce.. Pristihla sa, ako si ožužlávala spodnú peru..* Na zadoček.. *Zaškemrala Tsuki. Nemala najmenší problém zažiadať o to, čo chcela.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 4:34 pm
Noctis Clive: Myslím že i já bych to mohl nazývat svým domovem a Iwagakure pouze jako místem kde pracuji, Hiraishin nám dává daleko více možností než kdysi. *Nikdy by nečekal že mu bude nějaké Jutsu tak užitečné jako toto. Na otázku co plánuje neříká vůbec nic, však Tsuki to během krátké chvilky zjistila na vlastní kůži a to doslova. * Neboj zadeček přijde na řadu, stejně jako zbytek celého tvého těla. *Prozradil ji tím že ji plánuje pomazat úplně celou. Ještě chvilku se věnuje jejím zádům ale pak se posune o trochu níž a trošku toho oleje nanese i nad její zadeček a ten pak začne roztírat i na ten a hezky ji ho rozmaže po celém zadečku, který se tak krásně leskne jako kdyby to byla vyletěná panenka do výlohy nějakého obchodu. Navíc jak ji masíruje i její zadeček tak místy ho jemně stiskne a Noctis se tu snaží o něco co by nazval erotickou masáží. Nikdo tohle nezkoušel ale vyrojil se mu takový nápad a tak to zkouší. Postupně se ale začne ze zadečku přesouvat na její stehna a těm se nevěnuje jen tak běžně ale zajíždí i do vnitřní strany stehen ale také vnější, každopádně když se věnuje té vnitřní tak se místy až nebezpečně blíží k jejímu rozkroku ale vždy se obratně vrátí zpět. O tom to je, aspoň to Noctis doufá. Vzrušující masáž ale o nic se nepokoušet. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 4:46 pm
*Noctisove slová jej spôsobili príjemný, hrejivý pocit pri srdci. Tá predstava, že by toto miesto mohol nazývať aj on domovom.. Tá sa jej viac než len páčila.. Urobí všetko pre to, aby sa to stalo realitou.. Bolo tu toľko rôznych miestností, že Tsuki mohla mať vlastnú komnatu podľa svojho gusta, Noctis si mohol vybrať ktorúkoľvek komnatu a zariadiť si ju zase podľa svojho štýlu.. A nakoniec mohli mať spoločnú komnatu, kde by spolu trávili čas a plnili svoje partnerské povinnosti.. Bohovia! Teraz ju niečo napadlo!!.. Mohla vytvoriť miestnosť zameranú čisto na telesné potešenie..* Keď ti pôjdem ukázať zvyšok pevnosti, môžeš si vybrať ktorúkoľvek komnatu chceš.. A zariadiť si ju. Bude len a len tvoja.. Čo na to povieš? *Zatiaľ mu ďalšie myšlienky neprezrádzala. Spokojne vydýchla, jak sa dostal rukami na jej zadok a miestami jej ho stískal. Trochu sa pri tom zahmýrila a už teraz ju to nenechávalo chladnou.. Srdce jej začínalo biť rýchlejšie, ako sa Noctisove ruky dostávali nižšie na jej stehná.. Dotyky na vnútornej strane stehien ju privádzali do šialenstva. Už ho chcela zúfalo poprosiť, aby sa dotkol jej rozkroku, ale snažila sa vydržať. Už len preto, že sa obávala, že stále nebude schopná zájsť ďalej.. Neubránila sa ale jednej veci.. Pekne tam na Noctisa svoj zadoček špúlila a trochu sa prehýbala v krížok.. Vždy, keď bol blízko jej rozkroku, mohol počuť tiché, slabé zavzdychanie, z ktorého šlo počuť isté zúfalstvo.. A prosba..*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 5:00 pm
Noctis Clive: Komnatu na alkohol a stůl na kreslení a podobně jo? *Možná že by mohl zase začít kreslit. Sice pořád sem tam něco nakreslí ale už to nedělá tak často jako kdysi ale tetovat umí pořád! Nabídka Tsuki mít tu vlastní komnatu se mu líbí, když už by tu byl a Tsuki by měla něco na práci a jemu by se nechtělo vracet se zpět do Iwagakure tak by svůj čas mohl trávit zrovna tam. Opět se začne soustředit na tuhle „takzvanou masáž“ a začne její nožky masírovat mazat olejíčkem níž a níž až se dostane až k lýtkům a tak pak jedním tahem přejede rukama od lýtek zase hezky nahoru až skončí s jejím zadečkem v dlani, který hezky pevně stiskne (obě půlky). Později se přesune na její ručky, chce ji mít hezky lesklou úplně celou (úchylák no). Pak se posadí vedle ní a skončí s masáží. * Lásko, otoč se prosím.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 5:13 pm
Keď mi sľúbiš, že nebudeš Misaki učiť piť.. *Povedala Tsuki pobavene..* To aby sme ti našli komnatu s podobne krásnym výhľadom, aby si mohol maľovať aj tú krásu, čo je vonku.. *Celkom sa jej páčilo, že Noctis kreslí. Možno by mohla využiť jeho služby a nechať ho nakresliť ten krásny výhľad, ktorý mala z terasy. Zvečniť ho a zavesiť si ho niekde na stenu.. Noctis ju stále tou masážou na stehnách zlobil. Jej vzrušenie sa stupňovalo, ale ešte nebola nadržaná ako krava. Trochu ju popudilo, že si dovolil opustiť priestor na stehnách a posunúť sa nižšie na lýtka, no stále ju masíroval a bolo to príjemné. Takže mu to prepáčila. Až jeho ruky skončili na zadočku, a potom na jej rukách. Roztvorila svoje oči. Cítila, ako z nej zosadol. Žeby bol koniec masáže? Škoda, tak moc si to užívala..* Budem mať mastné povlečenie.. *Zakňourala, ale otočila sa.. Pritom už držala očká otvorené a celý čas hľadela na Noctisa. Svoje ruky mala teraz pokrčené v lakťoch a dlane položené vedľa hlavy - každú z jednej strany. Vlasy mala rozťahané po celej posteli..* Chcem tvoje ústa.. *Našpúlila pritom svoje pery a čakala na bozk. Mohol vidieť, ako sa jej začala hruď nadvihovať. Ešte sa jej ani nedotkol spredu, ale už teraz cítila jeho dotyky na svojej pokožke..*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 5:33 pm
Noctis Clive: Nikoho neučím pít. *Ujistí ji, sice ano když přišel tak říkal že s Keiyrou pil ale tak zapíjel její Chuuninské Zkoušky a je jí už 17 let a tak je skoro dospělá a přišlo mu že bude lepší když její první zkušenost s alkoholem bude od Noctise než aby ji někde zlil nějaký idiot jako třeba Toshi. * Na povlečení kašli, pak ho vyměníš. *Uvědomí si že by nebylo hezké kdyby měl mastné oblečení a tak si svlékne aspoň kalhoty a pak se na ní opět posadí obkročmo. Tsuki ho požádá o polibek a tak se k ní sehne a věnuje ji polibek s jazykem, hezky dlouhý a vášnivý ale po chvilce se od ní stejně odtáhne. Tentokrát ji olejíček nanese na její prsa a začne jí ho rozmazávat po nich, hezky si je u toho místy pěkně zmáčkne a místy ji úmyslně prstem pozlobí i na bradavce ale pak ji ro zmaže i na oblastech klíční kosti ale ruce pak zamíří pro změnu níž ke bříšku a pak hezky zase nahoru. Čím níže se dostává tím níže se musí posouvat ale nakonec ji takto pomaže úplně celou a Tsuki je skoro celá od toho olejíčku a pak se vydá rukama zase nahoru a u stehen zase začne dávat pozor na to aby když ji masíruje vnitřní strany stehen aby se nedotkl rozkroku, jako kdyby to tak dělal úmyslně a prostě se ho za žádnou cenu nechtěl dotknout. Pak se zase přesunul k prsům ale jen jednou a prostě mu to nedalo a jednou volnou rukou ji pozlobí i na tom rozkroku aby ji párkrát přešel i po něm, nicméně jen po povrchu! * Ještě nějaké speciální přání bohyně měsíce? *Neví proč ale vzpomněl si že kdysi se ještě v Iwagakure prohlásila za jeho bohyni, za bohyni měsíce. Nechá ji odpovědět a opět se k ní skloní pro pár polibků ale později opět pokračuje v masáží a roztírání toho krásně klouzavého olejíčku po celém jejím těle. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 5:48 pm
*Koukala tam na neho už celkom hladne, keď si začala dávať dole svoje nohavice. Jemne vcucla do úst svoju spodnú peru, a kým sa tam vyzliekal, nechávala na ňom oči a celé jeho nádherné telo si obzerala. Potešil ju nádherným bozkom, ktorý mu opätovala a bola by si jeho ústa nárokovala viac, ale odtiahol sa. Olejček pristál na jej prsiach. Zastudilo to, a tak sa to nezaobišlo jemným cuknutím a zakňučaním. Trochu sa prehla a vystavila svoju hruď, ako začal olejček rozmazávať..* Šaliem z teba.. Z tvojej masáže.. *Vždy, keď jej prsíčka stisol, privrela svoje očká a vzrušenie v jej stále narastalo.. A keď ju zlobil prstami na bradavke, spomenula si na niečo.. No nemala ešte čas to vyskúšať.. Ale bola trpezlivá a nechala Noctisa, aby ju ďalej mazal a masíroval. Niekoľkokrát ju zase zlobil tým, ako jej prechádzal po vnútornej strane stehien, ale nezavadil o jej rozkrok.. Až na jeden jedinýkrát. Vtedy pootvorila ústa a vďačne vzdychla. Konečne sa jej tam dotkol!.. Uvedomila si, že ten dotyk ju už tak nedesil a reagovala na neho až moc dobre. To bol pokrok..* Keď skončíš s tou masážou.. *Začala medzi bozkami, ktorými zahrnul jej ústa,* ..podal by si mi zo stola malý červený zvitok?..
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 6:01 pm
Noctis Clive: Už? O to mi celou dobu šlo moje milá. *Noctis prozradil svůj úmysl že ji chtěl tou masáží vzrušit tak moc až by z toho skoro zešílela a snad ji i donutit aby to pomohlo posunout trochu hranici jejího bloku. Když ho požádá o ten svitek tak ji ukradne ještě pár žhavých polibků ale pak se odtáhne a natáhne se po tom svitku a podá ji ho. Ještě tehdy ji rukama jezdí po kluzké a lesklé pokožce bříška, prsou ale i stehen. Ten pocit toho doteku si fakt užívá a je mu to sakra příjemné jen to jak se jí dotýká ale lhal by kdyby řekl že ani on není vzrušený ale zatím se zvládá ovládat. * Copak máš za lubem?
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 6:14 pm
Mne je to jasné. A darí sa ti to.. *Obvykle by na Noctisa skočila aj bez nejakej predohry, ale krotila sa a držala na uzde len preto, aby ho znova len zbytočne nerozdráždila, a potom by z toho nakoniec kvôli nej nič nebolo.. Mal tak úžasné pery, jemné a chutné.. Pokojne by ich líbala a kousala vkuse.. Až by ich mal Noctis tak dohryzané a opuchnuté, že by ju prosil, aby prestala.. Zvitok jej poslušne podal, a tak ho vzala do ruky a trochu sa jednou zohnutou rukou podoprela do takého polosedu a natočila sa na jednu stranu. Zvitok roztvorila..* Mám pre teba jeden taký.. Malý darček.. *Povedala Tsuki a nechala pár sekúnd zvitok na pokoji, kým sa zahľadela Noctisovi do jeho očí. Pozerala na neho tak tajomne a na ústach sa jej zračil hravý úsmev.. Napokon od neho oči odtrhla a venovala sa zvitku, z ktorého odpečatila kovové svorky na bradavky, ktoré boli spojené kovovou retiazkou.. Chytila retiazku za jednu svorku a zvitok zhodila z postele preč.. Vytiahla ruku hore a svorkou, ktorá na retiazke teraz len visela, si začala prechádzať po jednej bradavke, odkiaľ potom chladnou svorkou mierila pomedzi prsia až na svoje bříško..* Vieš.. k čomu to je?.. *Uculila sa Tsuki a svorky položila na svoje bříško, odkiaĺ si ich mohol Noctis vziať.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 6:38 pm
Noctis Clive: Překvapení? *V ten moment během toho očního kontaktu naprázdno polkne a když mu pak ukáže co to tam má tak vyvalí oči. V první moment netušil co to je ale hodně rychle to pochopil a tak neváhá a vezme si to do ruky, nečeká ani vteřinku a využije to k čemu to slouží. Nejdřív ji jednu svorku dá na levou bradavku a pak tu druhou. Svorky jsou připnuté tak jak mají být a Noctis ten ji jednou rukou začne zlobit na rozkroku na povrchu a tou druhou se ujistí že jsou upnuté skutečně tak jak mají být. Ručkou u rozkroku pak trochu zatlačí a sehne se pro pár dalších fakt vášnivých polibků. * Taky pro tebe mám překvapení. *Pošeptá během přestávky a začne ji líbat na krku do kterého ji pak kousne. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 6:52 pm
*Sledovala jeho výraz, keď svorky odpečatila. Bol tak hrozne moc rozkošný, keď sa díval na ňu tými jeho vyvalenými očami. Rovno by ho celého zjedla, keby mohla.. Nechala mu chvíľku priestor, aby to vstrebal, a aby prišiel na to k čomu táto vecička slúžila. Noctis si svorky vzal do rúk, a tak sa konečne posadila, aby mal lepší prístup k jej prsiam.. Vôbec ich ešte neskúšala, bola to jej premiéra. Cítila zvláštne vzrušenie už vtedy, keď ich Noctis držal.. Sledovala, ako sa priblížil k jej prvému prsu a pricvikol jej bradavku svorkou. Trochu zakňourala. Bola to docela sila onen tlak na bradavku. Bola to jemná bolesť, ale stále taká, ktorá v nej vyvolávala slasť a vzrušenie.. To, ako to Noctis robil.. Ju vzrušovalo takisto.. Potichu zasyčala, keď ucítila tlak svorky aj na druhej bradavke.. Trochu vypla hruď, keď sa uisťoval, či sú svorky pripnuté správne. Prsiami jej vystrelila jemná, vzrušujúca bolesť, jak ťahal za retiazku, a keď sa druhou rukou dostal k jej rozkroku, mohol cítiť, že bola šialene moc mokrá. Len by za retiazku nemal moc ťahať, lebo aj jej bradavky boli natreté olejíčkom.. A boli klzké. Dotyky na rozkroku jej zatiaľ nevadili.. Užívala si jeho pery, a keď nechal retiazku na pokoji, tak sa jej chopila ona sama a začala za ňu jemnúčko ťahať. Bolo to pre ňu nové a páčilo sa jej to.. Naklonila hlavu do strany a potichu vyjekla, jak ju Noctis uhryzol..* Aké... Prekvapenie....? *Spýtala sa nedočkavo, a ak si Noctis stále hral s jej rozkrokom, sama sa pritláčala na jeho prsty.. Aby do nej trochu vošiel.. Ak by ho konečne v sebe trošku ucítila, na okamih by spanikárila, ale ihneď si v mysli vybavila to, čo prežila s Rias jej kópia..* Je to Noctis.. Noctis.. Nikto iný.. Žiaden iný muž, ale môj Noctis.. *chlácholila samú seba v hlave, kým sa ešte viac tlačila rozkrokom proti jeho prstom..*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 7:02 pm
Noctis Clive: *Když se zeptá jaké překvapení pomalým pohybem jednou rukou vzal řetízek těch svorek do ruky a jemně zatáhl, musí se do toho dostat a prostě si to osahat a ozkoušet. Tsuki mu pak dovolí vniknout jedním z prstů do jejího lůna ale jen trochu. Nechce moc zlačit na pilu a tak na ní pak zatlačí aby si opět lehla a zatímco jednou rukou ji dráždí tam dole pomalými pohyby prstem kdy ho mírně vysune ven a opět vnikne tak druhou rukou ji sem tam jemně zatahá skrze ty svorky za bradavky. Přitom se pokusí postupně prohlubovat hloubku do jaké do ní proniká. * Na překvapení si budeš muset počkat. *Pošeptá něž spojí jejich rty ve vášnivém polibku kdy ji do úst pronikne i svým jazykem aby si pohrál s tím jejím. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 7:14 pm
Aaahhh.. *Zavzdychá.. Bol to celkom iný pocit, keď sa za retiazku ťahala sama a určovala tak intenzitu.. A keď ju za ňu ťahal Noctis.. Viac ju to vzrušovalo od neho, lebo necítil, čo pociťovala Tsuki. Takže to nemohol nijak podľa toho korigovať.. A to bolo na tom to skvelé! Odteraz sa komnatou niesli jej tiché vzdychy. Nevedela si pomôcť. Cítila vo vnútri kúsok jeho prsta, ale ani zďaleka to nebolo tak intenzívne, akoby to mohlo byť, ak by do nej zaryl celý prst. No musela na to ísť pomaly, ak mu chcela dovoliť viac.. A ona chcela.. Tak strašne moc.. Položila sa na chrbát a pod Noctisovým ťahaním a hraním sa s jej lonom, sa prehýbala a krútila. Nedal jej vôbec šancu protestovať po jeho odpovedi a zapchal jej ústa jazykom. Zaskučala mu odovzdane do úst a zapojila sa do bozku s ešte väčšou vášňou a túžbou..* Prosím.. *Rukou mu skĺzla cez hruď až dole k jeho rozkroku, keď sa od jeho úst odtrhla, aby sa mohla nadýchnuť.. Cez spodné prádlo nahmatala jeho nádobíčko a roztúžene ho stisla v dlani..* Prosím.. *Zamručala znova. Dožadovala sa svojho prekvapenia, keď už ju s tým nahlodal..*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 7:37 pm
Noctis Clive: *To jak ho prosí je tak úžasné ale v tomto pokračují ještě chvilku aniž by ji ukázal to překvapení. * Dobře, zavři oči. *Tohle je jeho jediná podmínky a až Tsuki ty očka zavře tak z ní ten prst vytáhne a sleze z postele a najde svoje kalhoty ze kterých si z pečetě Kuchiyose: Raikō Kenka odpečetí takový dárek, který tam má už nějakou dobu na moment kdy by to Tsuki snad už nemuselo vadit a má pocit že tohle bude ten moment. Odpečetí z nich další erotickou pomůcku a to venušiny kuličky a s těmi vleze zpět do postele k Tsuki a zavede ji tuhle pomůcku do jejího lůna. Tyhle kuličky jsou dvojí -> prostě jsou z dvou kuliček. Mezitím se opět začne věnovat i jejím prsům taháním za ten řetízek ale Noctis musí nejdřív zjistit jak vůbec ty kuličky správně používat. Koupil to ale neví o tom vlastně prakticky nic ale na to s Tsuki postupně přijdou. * Jaké to je? Je to v pohodě? *Ano radši se ptá aby zjistil zda jí to je vůbec příjemné. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 8:00 pm
*Bola by pritvrdila, ak by len samotné prosenie nestačilo. Prebudil jej zvedavosť a ona chcela dostať svoj darček okamžite! Takže pustila jeho nádobíčko a zatvorila svoje oči. Nechcela si pokaziť svoje prekvapenie tým, že by šmírovala, keď už konečne Noctis povolil.. Načúvala zvukom komnaty. Počula, ako sa zrejme hrabal v nohaviciach, ale nebola si istá. Potom bolo chvíľku ticho, než sa začalo ozývať nejaké ťukanie. Ono totiž venušiné guličky v sebe ukrývajú kovové guľky. Teraz bola zvedavá ešte viac. Kým to tam Noctis vyťahoval, ona si všemožne dlaňami brázdila po nahom, lesklom a klzkom tele.. Všade bola cítiť stále tá krásna vôňa oleju.. Potichu vyjekla a trochu sebou cukla. Ale hneď jej doplo, že toto nie je Noctisove nádobíčko, bolo to naň menšie, ale ani jeho prst.. Na to boli venušine guličky väčšie a hlavne boli zo silikónu, ktorý bol na dotyk príjemnejší, než článok prsta. Dychtivo otvorila ústa, keď sa dovnútra dostala prvá gulička. Už vtedy cítila, ako sa vo vnútri guličky niečo pohybovalo vždy, keď sa nejak pohla. Nevedela, čo to je, ale bolo to príjemné.. Nespôsobovalo jej to vyslovene dobre, ako keď má v sebe Noctisa, či jeho prsty, ale bol to príjemný, nový pocit dráždenia.. Určite by sa z tohto neudělala, ale bolo to dostačujúce na to, aby ju to ešte viac vzrušilo..* Čo to je?.. *Opýtala sa Tsuki prerývane. Vždy, keď sa pohla, alebo sa pohlo jej panvové svalstvo, pohli sa aj guličky vo vnútri venušiných guličiek..* Je to.. Zvláštne.. Ale príjemné.. *Noctis si mohol všimnúť, že sebou skoro vždy škubla, keď sa v nej guličky pohli..* Mám.. Mám nápad.. *Už mala očká otvorené, takže sa natiahla pre jeho ruku a priložila si ju k ústam. Jeden jeho prst chvíľku cucala a pohrávala sa s ním jazykom, než ho napokon premiestnila ku svojmu rozkroku.. Už pochopila, že tie guličky reagovali na pohyb.. A keď ju bude dělat prstom vnútri... Mohla by si privodiť ešte lepšie pocity..*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 8:16 pm
Noctis Clive: Co to je? Říká se tomu Venušiny kuličky ale jinak nemám ani zdaleka zdání jak přesně to funguje, takže to musíme zjistit. *Odpoví ji na její otázku, její odpověď zase na tu jeho otázku ho potěší. Tsuki pak že má nějaký nápad a tak spolupracuje, to jak si ústy hraje s jeho prstem ho vzrušuje samo o sobě ale když ho navede k rozkroku tak pochopí a zkusí ji dělat dobře prstem zatímco uvnitř sebe má kuličky a přitom druhou rukou může dráždit využitým její pomůcky její bradavky a různě ji líbat po těle ale po chvilce se opět vrátí k jejím rtům. U rozkroku je zatím opatrný ale začíná být spíše více důrazný než opatrný aby ji přivodil ještě lepší pocity, hlídajíc přitom její reakce. Noctis si někdy během toho už stáhl i své spodní prádlo a tak jsou tam nazí společně. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 8:33 pm
*Trochu sa ošívala, jak do nej znova prenikal prstom. Ešte stále z toho bola nesvoja, ale už ten fakt prijímala ľahšie. Zatiaľ to nebolo moc príjemné, ale čoskoro našiel Noctis tú správnu hĺbku a aj miestočko, keďže celkom veľký kus jej vnútra zaberali venušine guličky. Akonáhle začne prstom pohybovať, hýbu sa podľa toho rytmu aj guličky, ktoré akoby do seba vrážali a vytvárali svoj vlastný rytmus. Donútilo ju to začať pravidelnejšie vzdychať. Už to, že v nej mohol byť prstom, bol úspech.. Rozmýšľala, prečo už dávno neskúsili tieto erotické hračky.. Muselo toho byť oveľa viac.. Bola rozhodnutá, že si urobí peknú zbierku, ktorú by mohli s Noctisom vyskúšať.. Ak je tá možnosť, prečo si sex ešte viac nespríjemniť? Rôzne sa tam pod Noctisom, jeho dotykmi a bozkami prehýbala a krútila.. Prestávalo jej to stačiť.. A tak ešte chvíľu ho nechala sa hrať, ale náhle jeho ruku chytila a prstík zo seba vytiahla. Oboma rukami ho chytila a kým mu venovala bozky, prehupla ho pod seba. Teraz, keď sa na neho posadila, zistila, že je už nahý aj on.. A tak toho využila.. Sedela na jeho pýche a rovno sa začala pohybovať dopredu a dozadu a takto jazdiť po jeho dĺžke, kým guličky v nej sa pohybovali zase podľa svojho rytmu.. Zaprela sa rukami do jeho hrudi a vystavila mu na obdiv svoje prsia.. Takto chvíľu pokračovala, miestami zrýchľovala a spomaľovala, až sa dostala do štádia, kedy sa jej špička jeho mužnosti už zarývala medzi jej pysky. V hlave si opakovala, že je to Noctis. Nie je to žiaden násilník.. Bol to jej partner, muž, ktorého milovala a nemôže ho donekonečna nechať čakať.. Bolo to už vyše roka, čo spolu nespali.. Bolo to frustrujúce. Zatlačila rozkrokom proti jeho ešte viac, až sa ocitla jeho špička v jej vnútri.. Lenže KURVA! ZAVADZALI TAM TIE GULIČKY!.. Sklonila sa k nemu, aby ho mohla poriadne vášnivo bozkávať, kým sa trošku nadvihla a on z nej vykĺzol.. Chytila ocásek venušiných guličiek a vytiahla ich zo seba. Tou istou rukou si chytila jeho mužnosť a chvíľu si ňou prechádzala po vchode.. Chcela vedieť, jak moc to chce aj on.. Pretože ona veľmi..*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 8:50 pm
Noctis Clive: *Začínalo ho trochu štvát že nemůže najít úplně to správné místo ale nakonec to zvládl a mohl s i takto začít s Tsuki hrát. Její vzdychy samotné ho dost vzrušují ale ani ve snu ho nenapadlo že by ji takto stačilo a tak čekal že dřív nebo později něco podnikne a to mu potvrdila v moment kdy se vyhoupla tak aby si s ním vyměnila pozice. Když po něm začne pak začne takto „jezdit“ tak je ještě radši že si ji tak hezky namazal, krásně to jde skoro až samo a jemu tím přivádí taky dost příjemné pocity. Když se do ní v jisté momenty i když jen z části dostane tak od překvapení a těch pocitů spokojeně zavzdychá ale když v jeden moment ze sebe vytáhne kuličky a začne si jeho nádobíčkem přecházet po rozkroku, přesněji po vchodě tak ji věnuje dost zaskočený výraz a poví jedno. * Prosím. *Tohle by mělo samo o sobě naznačit jak moc to Noctis chce, kdyby mu řekla zabij kvůli tomu lidi tak by vyhladil klidně 10x vesnic. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 9:02 pm
*To sladké prosebné slovo jej stačilo.. Dívala sa na neho zhypnotizovane, hladne, roztúžene a nevedela sa na jeho tvár vynadívať. Bol tak prekrásny a stále ju neskutočne moc priťahoval. Vedomie, že ona mala moc, že ona sama rozhodne kedy a ako moc ho do seba vpustí, jej docela dosť pomáhalo v tom, aby pokračovala. A aby postupne ten strach prekonávala.. Už sa o to snažili niečo cez rok, ale stále to bolo málo.. V jej očiach mohol vidieť veľké vzrušenie, no zmiešané s niečím, čo pripomínalo strach.. Zahryzla sa do spodnej pery a pomaličky začala na jeho pýchu dosadať.. Mala ho v sebe len trošku, iba jeho špičku, ale zastavila sa a zhlboka dýchala.. Mohol cítiť, že sa trochu rozklepala. Rúčkou sa zaprela o jeho hruď a zdvihla pohľad k nemu..* Povedz mi, že ma miluješ.. *Nebola moc romantická duša, ale hádala, že počuť to by jej mohlo pomôcť.. Predsa len tieto slová roztopili jej srdce natoľko, že sa vrhla s Noctisom do vzťahu. A ak to nakoniec Noctis vyslovil, tie krásne slová plné lásky jej hodně pomohli a prudko na neho celého dosadla. V ten moment vyjekla a zastavila sa, sediac na ňom úplne. Obe oči mala zatvorené, cítila ho celého v sebe. Z kútikov očí jej začali tiecť slzy jak mala zmiešané pocity. Miesili sa v nej spomienky a zároveň niečo ako spadnutie kameňu zo srdca..* Povedz to znova, prosím.. *A ak jej to povedal znova, rukami si ho vytiahla hore, aby sa posadil aj on a mohla ho sovjimi rukami poriadne objať. Chcela cítiť jeho telo na svojom.. A vtedy sa začala.. konečne.. pomaličky.. pohybovať..*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Sun Jan 17, 2021 9:19 pm
Noctis Clive: *Určitě v jejích očích vidí jak se mísí jak skoro až nesnesitelné vzrušení společně s obavou či strachem i když Noctis by to strachem nenazval, zná Tsuki moc dobře a ví že to je pouze jednoduchý blok, který je někde v té hlavě ale pokud ho dnes překonají aspoň jen částečně bude to obrovský krok vpřed. Když začne klesat a on začne mizet v jejím lůně tak si užívá ten příjemný pocit ale Tsuki se pak zastaví a on si všimne jak se klepe a je jasné že tohle bude daleko těžší oříšek než obyčejný prst nebo prsty. * Miluju tě, miluju tě nadevše ostatní. *Už dle tónu jeho hlasu je zcela jasné že to myslí z hloubi svého srdce a ona v ten moment prudce dosedne a on se v ní ocitne úplně celý a tak v ten moment spokojeně vzdychne od samotné slasti. Když se jí ale podívá do tváře a uvidí ty slzy tak se natáhne k její tváři aby ji ty slzy setřel. * Miluju tě a vždycky tu pro tebe budu… udělal bych pro tebe cokoliv. *Nepřišlo mu úplně nejlepší říct pouze slovo miluju tě jak si diktuje ale dát do toho něco víc, prostě ji to ne jen říct ale dalšími slovy ji v tom jen utvrdit že ji skutečně miluje a že ten kdo tu s ní je není žádný násilník nebo obyčejný chlap ale ten koho zná nejlépe a ten kdo tu pro ní vždycky byl. Nechá si dopomoct k tomu aby se posadil a také ji pevně obejme, pokud bude potřeba klidně ji po celou dobu bude držet v bezpečí svého náručí, vše jen aby Tsuki co nejvíc pomohl k tomu aby to zvládala a nezačala panikařit. * Miluju tě a nikdy tě neopustím. *Pošeptá ji do ouška tiše klidným a přívětivým hlasem jako kdyby ji chtěl svým hlasem uklidnit. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Mon Jan 18, 2021 12:25 pm
*Jeho slova boli pre ňu hnacím motorom a aj samotným palivom. Ozývali sa jej v ušiach, v hlave, popadla ho dlaňami za tváře a začala ho nežne bozkávať, kým sa jej panva pomaly, postupne zdvíhala na jeho pýche a zase na ňu dosadala. Ona si určovala tempo, a ak by sa cítila nejak nepríjemne, mohla to kedykoľvek zastaviť, nadvihnúť sa a nechať jeho úd zo seba vykĺznuť.. No pokiaľ jej Noctis vyšiel v ústrety a nechal ju, aby mala tentokrát ona naprostú moc, potom nemala dôvod ich milovanie prerušiť.. A aj keď obaja mali radšej drsnejší, živočíšnejší sex, tak teraz udávala Tsuki pomalé a nežné tempo. Nechcela to uponáhľať. Zdvíhala sa a vlnila, pritisknutá na Noctisovom tele. Objímala ho okolo ramien, okolo krku a nevedela sa nabažiť jeho chutných pier..* Milujem ťa.. *S týmito slovami, ktoré mu zašepkala na pery, sa konečne urobila. Ale nemala vôbec v pláne prestať sa pohybovať. Chcela, aby dosiahol vrchol aj on. Lenže tu bol menší problém - sedela na ňom a stále sa hýbala..*
Sponsored content

Pevnost    Empty Re: Pevnost

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru