Zapomenutá čtvrť Naho

+14
Michi Asakawa
Sanada Yukimura
Misaki Makotto
Kamiko Yuki
Reina
Kaori Gremory Saito
Hakai/Nozomi
Kaede Hisa
Arisu Sasaki
Shigeki Fushi
Eren Maruboshi
Izumi
Katsu
Admin
18 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Nov 10, 2019 4:48 pm
Opuštěná čtvrť, kde se scházejí různí lidé s nepříliš dobrými úmysly.
Katsu
Katsu
Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 18. 11. 19

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Dec 08, 2019 10:55 am
*Ken se více méně nedobrovolně prochází po zapomenutý čtvrti Naho, která v Suně nepatří zrovna mezi ty slušnější a klidnější části vesnice. A proč je vlastně zde? Dostala ho sem jeho další mise. Dnes ráno se ztratila zatoulala kočka jedné staré paní. Ve skutečnosti je to stará tlustá uřvaná bába, kterou nemá nikdo rád, ale mise je hold mise. Stopy kocoura dovedli Kena až sem a pak se ztratili. Kenovi tedy nezbývá nic než procházet se po čtvrti, nahlížet do každé popelnice, pod každý kus pohozeného plechu a bordelu a obávat se o svůj vlastní život. Je zde totiž spoustu i ozbrojených padouchů, kterým nevadí se vrátit zpět do kriminálu. Nejednu poznámku na svoji osobu si Ken vyslechl, během té chvíle, co zde zatím je.* Vždyť ten kocour je taky pěkně tlustej, jak může být tak rychlej a tak dobře se schovávat? *Povídá Ken, při pohledu na fotku pohřešovaného kocoura. Zahne do temné postranní uličky, která nikam nevede. Na konci uličky je spousta popelnic a kolem je několik papírových krabic.* "Tady bych ho snad mohl najít" *Pomyslí si a jde dál do uličky. Odhazuje stranou a kouká pod všechny bedny, prohrabuje se mezi odpadky. Nikde nic.* Nehledáš tohle! *Ozve se od vchodu do uličky. Ken jen hlasitě polkne, otočí se a 10 metrů od něj stojí skupinka 4 lidí, a jeden z nich drží v ruce za ocas onoho ztraceného kocoura. Všichni to jsou kluci, ne o moc starší, než je Ken sám.* Ano kluci, přesně tohohle kocoura hledám. Co kdybych si ho vzal, odejdu odsud a už se sem nikdy nevrátím. *Poví Ken s klidným hlasem a pomalu natahuje ruku dopředu.* My máme lepší nápad. *Povídá kluk s kočkou.* Kocoura si necháme, protože co se dostane do Naho, to tady zůstane. A když jsme u toho, ty si sem taky přišel, takže nemůžeš jen tak odejít. Na rozloučenou tedy dostaneš pěknou nakládačku. *Dodá s velkým úsměvem na tváři a zbylí tři kluci se rozběhnou proti Kenovi. Jakmile je první z nich u Kena napřáhne se a dá mu pěstí přímo do obličeje. Ta ho odhodí o několik metrů dál a Ken se zastaví až o popelnice.* To je všechno? Jsi docela marnej ninja. Hanba ti. *Poví kluk který mu dal pěstí a pomalu se blíží všichni 3 ke Kenovi. Ken nechtěl dát najevo že je ninja. Ovšem když to poznali, tak proč to dál skrývat. Vytáhne z pod trička bublifuk, ze kterého vyfoukne 3 velké bubliny. Každá z nich do sebe schová jednu popelnici a vznesou se asi 5 metrů vysoko.* Klan Toku?! *Procedí mezi zuby kluk s kocourem v ruce. V tu chvíli Ken vyšel rychle bubliny proti třem klukům, co stojí blíž k němu. Když uletí tak polovinu vzdálenosti, bubliny zruší a popelnice setrvačností doletí až na ně a svou váhou a silou je uzemní.* Tu kočku stejně nikdy nedostaneš! *Stojí si za svým poslední z kluků. Otáčí se a rychle utíká pryč odsud. Ken se pomalu zvedá z odpadků, oklepe se a rychle utíká za ním. Kenova rychlost není nijak extrémní, vlastně byl na Akademii vždycky nejpomalejší, je tedy jasný, že proti někomu , kdy žije v těchto podmínkách a musí být rychlí aby přežil, nemá Ken moc šance vyhrát a hlavně dohonit ho. "Ken: Promiň, budu potřebovat tvoji pomoc. "Isobu:...." Najednou se okolo Kena rozzáří sytá červená aura, díky které se Kenovi zvýší i rychlost, a u únosce koček, je během několika vteřin. Předběhne ho asi o 2 metry. Poté prudce zastaví a nastaví mu do cesty loket. Ten se na něj narazí obličejem a celý od krve padá k zemi. Ken rychle chytí kocoura a stahuje ze sebe Sanbiho plášť.* Promiň mi to. *Pronese jen Ken k osobě ležící na zemi a pomalu odkráčí z Naho čtvrti pryč zpátky do vesnice, odevzdat kočku a nakonec si možná trochu zatrénovat.*
Katsu
Katsu
Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 18. 11. 19

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Dec 08, 2019 10:55 am
---KONEC---
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 11:19 am
*Byla necelá hodina po obědě a Tensai se nudil, tak vyrazil ven. Měl v plánu, že by si zašel na hřiště a trochu poblbnul a pohrál si s ostatními dětmi. Měl na sobě šedé triko, černé tepláky, které byli i trochu roztrhané a hnědé boty, které měl po starším bratrovi takže mu byly trochu velké. Dorazil po pár minutách na hřiště a moc dětí tam nebylo. Byli tam spíš děti, které Tensai moc nemusel a nebavil se s nimi. Proto se rozhodl, že půjde jinde. Proto se rozhodl, že půjde domů. Po pár minutách cesty se dostal do čtvrťi Nano, kde bydlel ovšem dneska to bylo jiné. Pár lidí stálo a koukalo se na nějakou paní, které leží na zemi a brečí. “Další žena?” Pomyslel si Tensai, který se následně zastavil a koukl jiným směrem. Hned na to se vydal dál, protože uviděl stánek z jídlem, tak ho chtěl očumovat a cítit vůni jídla.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 11:33 am
*Kami už byla dávno po obědě, tak se rozhodla, že vyrazí do ulic Suny, aby se trochu prošla a neseděla pořád jen doma nad učením, protože do toho už stejně jen hleděla a nebavilo jí to už dneska. Na sobě má černé kraťasy a bíle tričko. Prochází se a přemýšlí, co by mohla dělat. Když prochází kolem hřiště, tak chvíli přemýšlí, že by se tam mohla zastavit, ale nakonec si to rozmyslí, protože už tam bylo celkem dost dětí a nechtěla se tam s někým hádat. Jak tak pokračuje v cestě, tak si před sebou všimne nějakého kluka, který se vydal do jedné z klanových čtvrtí, nakonec nad jím jen pokrčila rameny a ještě chvíli se na něj dívala, než se nakonec rozhodla, že se vydá směrem ke knihovně.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 11:56 am
*Když šel k tomu stánku, tak měl takový divný pocit. Otočil se a uviděl jakousi blonďatou dívku, ze které měl pocit, že ho možná sledovala. “Ona se na mě dívala? Proč?” Chvíli se díval, jak dívka jde, tak šel pomalu za ní. Přemýšlel zda to nebude nějaká ta holka, co byla na hřišti s dětmi, které on nemusel. Ovšem nepamatoval si, že by nějakou takovou tam viděl. “Ona není z toho hřiště. Tak odkud je?” Přemýšlel Tensai a šel za ní. Úplně zapomenul, že chtěl cítit vůni jídla, protože mu dívka přišla jaksi zajímavá, tak jí chtěl sledovat a proto šel celou dobu směrem kudy jde ona a neztrácel z ní zrak.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 12:49 pm
*Kami dále jde směrem ke knihovně. Najednou trochu pootočí hlavu a všimne si, že jí onen kluk sleduje.* 'Takže nakonec si mě všiml ' *pomyslí si dívka a trochu se pousměje. Ještě nějakou chvíli jde dále, no když jí pořád dále sleduje, tak se najednou zastaví a otočí se na onoho kluka.* Proč mě sleduješ, *zeptá se ho celkem naštvaným hlasem, no pak se usměje.* Takže sis mě všiml, že jsem se na tebe chvíli dívala, *řekne Kami.* Mimochodech, já jsem Kami a ty, *zeptá se a doufá, že ho moc nevyděsila a že se jí představí, nerada by to z něj páčila.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 1:41 pm
*Šel stále za dívkou a všiml si, že pootočila hlavou. “Už o mě ví.” Pomyslel si a stále šel za ní do té doby, než se otočila a promluvila na něho. V tu chvíli se zastavil a prohlížel si jí. Celkem ignoroval ten její naštvaný hlas, protože byl zvykly na toto. Ovšem usmál se trochu, když se mu dívka představila a zeptala se ho na jeho jméno. “Kami? Tuhle neznám ještě.” Pomyslel si a polkl.* Ano, já si všiml jak na mě koukáš, tak jsem myslel, že bude zajímavé jít za tebou. *Dal si pravou ruku za hlavu a poškrábal se a hned na to své oči namířil ke Kaminim nohám.* Ono moc ostatních dětí po mě nekouká.. *Řekl potichu, ale ne zas tak potichu, aby to ona nemohla slyšet a hned se přestal usmívat. Hned ale na to zvedl svoje oči na její obličej a usmál se na ní přitom se přestal škrábat na hlavě a ruku dal z hlavy pryč.* Já jsem Tensai, Kami. Těší mě strašně moc! *Řekl natěšeným hlasem.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 1:48 pm
*Jen mlčky čeká, co z něj vypadne.* Zajímavé, jít za malou holkou, no když myslíš, *řekne jen Kamai a pokrčí rameny. Následně si ho trochu prohlédne a pak se zamyslí nad ostatními.* Myslíš, ty děcka na hřišti.. Hmm, tak to je pravda, nejsem jako oni. Chci se stát jednou z nejsilnějších kunoichi, které kdy byly v Suně, *řekne Kami celkem odhodlaně.* Uhm, taky mě těší Tensai, *řekne Kami a pak se na chvíli odmlčí.* A co třeba vyrazit někam jinam než stát tady, *zkusí navrhnout dívka.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 2:05 pm
*Poslouchá jí pečlivě a usmívá se. “Nejsilnější Kunoichi, co kdy byla v Suně? Není lepší být nejsilnější na celém světě?” Pomyslí si a nechá to plavat.* Ano... ty děcka. Ale je dobře, že nejsi jako oni, protože kdybys byla, tak se ke mně chováš hrozně. *Dodal a po chvíli mlčení Kami nabídne, že by mohli někam vyrazit. Tensai jen kývl na souhlas, protože tenhle nápad se mu líbil.* Můžeme, můžeme! *Řekl radostně a rozhlídl se kolem.* Ale kam bys chtěla vyrazit? Já bych zašel kamkoliv. No, krom toho hřiště tam se mi moc nechce. *Odpověděl Tensai a koukal na Kami, ze které čekal co z ní vypadne.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 2:28 pm
Nesoudím lidi podle toho jestli to jsou shinobi nebo ne, spíše podle toho, jak se chovají, *řekne naprosto vážně dívka.* Hmm, nevím kam vyrazit, ale na hřiště se mi taky moc nechce, jako je mi to celkem jedno, kde půjdeme hlavě nechci být tady na prostředku ulice.* Tak já nevím třeba se jít projít na náměstí nebo do tréninkové oblasti, tam by mohl být od takových děcek klid nebo máš nějaký jiný nápad, klidně si ho vyslechnu, *poví mu milým hlasem Kamai.* 'Hmm, konečně někdo, kdo je v pohodě a není jako oni,' *proletí jí hlavou.* Takže?
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 2:33 pm
*Poslouchá jí radostně a hltá každé její slovo. “Paráda! Mám novou kamarádku, která je super! Bratr vždycky říkal, že si mám najít někoho, kdo není zlý!” Pomyslel si a chvíli uvažoval nad tím, kam jít.* Ono můžeme se jít projít na to náměstí klidně, když nechceš stát uprostřed ulice mezi těmi lidmi. Nebo do té tréninkové oblasti. *Koukne k jejím nohou a opět si jí prohlídne od z dolu nahoru a skončí u jejich očí.* Já bych šel nejradši na to náměstí, tam se aspoň nebude nikdo předvádět. *Dodá a vyrazí směrem na náměstí pomalým krokem, aby mohla Kami stíhat či jít stejně, jak on.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 2:52 pm
*Chvíli si ho mlčky prohlíží.* 'Takže to vypadá, že bude fakt v pohodě,' *pomyslí Kami.* Mě je to celkem jedno, jen se mi tady nechce stát na prostředku ulice, *odpoví mu dívka.* 'Nevím proč, ale dneska nemám náladu vidět moc lidí,' *pomyslí si Kami.* Tak dobře, vyrazíme teda na náměstí, *řekne dívka a následně se pomalu rozejde vedle Tensaie.* Čím by jsi chtěl být, až vyrosteš, *zeptá se ho Kamai. Sama to sice ještě nevěděla, čím by se jednou chtěla stát, ale chtěla vědět, jestli je na tom sama nebo ne.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 2:59 pm
*Zkontroloval je si jde Kami vedle něho a když zjistil že jo, tak se usmál. Proto pokračoval v cestě na náměstí. Hned na to uslyšel otázku od Kami, která se ho ptala čím chce být až vyroste.* Čím by jsem chtěl být? *Řekne si pro sebe znovu otázku, ale potichu a hned na to odpoví.* Chtěl bych být bohatý! Mít tolik peněz, že bych si mohl koupit cokoliv. Třeba palác nebo panství, ve kterém bych mohl žít se svým bratrem. Taky mít sluhu, který by plnil moje rozkazy a hlavně bych byl daleko od těch zlých lidí, které potkávám! *Řekne jistě, protože by vážně chtěl být bohatý a mít vše, co kdy chtěl.* A co ty, Kami? Čím chceš být ty? *Zeptá se jí nakonec on, aby cesta nebyla tichá.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 3:09 pm
*Mlčky pokračuje v cestě.* Přesně tak, *odpoví, když zopakuje její otázku. Poté už jde jen mlčky a čeká, co já na to řekne, když se pustí do řeči, tak se trochu pousměje.* Zajímavé, takže bohatý jo, ale tak pro to budeš muset něco udělat, *řekne jen Kami a trochu se pousměje.* Popravdě já ani nevím, zatím se chci hlavně stát kunoichi a pak se uvidí, co budu chtít dělat dále, přece jen to ještě celkem dlouhá doba než toho dosáhnu, *řekne Kami a pomalu jde vedle Tensaiho a dívá se na lidi kolem.* I když možná vím, co bych chtěla. Poznat svět i jinde. *řekne nakonec celkem zamyšleně.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 3:59 pm
Však ano! Udělám proto cokoliv! *Odpoví jí na otázku, usměje se a pokračuje v cestě dál.* Tak když už budeš ta kunoichi a staneš se silnou, tak potom můžeš mít taky co chceš, protože pomocí síly si to zařídíš, ne? *Dodal Tensai a koukl na ní a potom zase před sebe. “Poznat svět? To mě nenapadlo...” Pomyslel si.* A poznat svět i jinde myslíš mimo vesnici, nebo ten nahoře? *Zeptal se Tensai a koukl nahoru na nebe a potom hned opět před sebe.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 4:58 pm
*Při jeho slovech se Kami jen zasměje.* Tak to jsem teda zvědavá, doufám, že se toho jednou dočkám, *řekne dívka a usměje se. Poté jde pomalu dál a poslouchá jeho další slova.* Víš, nemyslím si, že všeho jde dosáhnout jen pomocí síly, *řekne Kamai a pak se na chvíli odmlčí, protože si to opravdu myslela, že síla v životě není vše.* Chtěla bych se podívat do jiných vesnic a zemí, jak se tam žije, jestli je to tam o hodně jiné než tady nebo je to všude stejné nebo aspoň podobné, ale kdo ví, jestli se mi to někdy vůbec povede, *řekne zamyšleně Kami.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 6:28 pm
To víš, že se dočkáš! *Řekne radostně a začne poslouchat jí.* Tak, ale i tak tam síla všude hraje roli ve všech důležitých věcech! *Řekne Tensei vesele.* Do jiných vesnic? No tak určitě to tam není, tak jak tady. Tady máme všude písek, horko a sucho... *Dá si ruce do kapse a koukne se na Kami.* Ale prý je i vesnice Skrytá ve Sněhu, víš o tom? Bratr mi říkal, že v té vesnici máme rodinu a že tam není žádný písek, protože místo něho je sníh a hodně sněhu. Můžeš třeba ze sněhu dělat sněhuláky, nebo v něm dělat andělíčky. Bratr mi to všechno řekl a já doufám, že mě tam vezme, protože mi to slíbil. *Řekne radostně a koukne před sebe. Všiml si, že už jsou na náměstí, tak se jen zastavil a podíval opět na Kami.* Tak už jsme na tom slavném náměstí. *Informoval jí, kdyby to náhodou nevěděla a koukal na ní.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 6:55 pm
*Kami poslouchá slova Tensaiho,* Hmm zajímavé. Jako je mi jasné, že v jiných vesnicích bude něco jiného než písek. to by bylo nudné, kdyby to bylo všude stejné. Zima? Sníh? To by mohlo být zajímavé, jsem zvědavá, jestli se tam někdy podívám, jestli tam třeba nebudu mít někdy misi. Kdo ví, co bude za pár let. *řekne Kami a na chvíli se zamyslí, jak to asi vypadá v jiných vesnicích.* 'Hmm, opravdu mě to zajímá, jak to vypadá jinde, jednou bych se fakt chtěla podívat někam jinam,' *pomyslí si.* Jo, to vidím, že jsme tady, *řekne Kamai.* Ach jo, zítra zase bude nuda celý den na akademii, raději bych byla třeba někde na tréninkovém poli, kde bych mohla trénovat, *řekne trochu smutně dívka.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 8:01 pm
Víš ty co? Když mě tam vezme můj bratr, tak řeknu ať vezme i tebe! *Řekl Tensai nadšeně, protože se mu zdá, že ta vesnice se určitě Kami bude líbit. "Ale je pravda no, kdo ví co bude za pár let. Třeba za pár let budeme nejlepší kamarádi." Pomyslí si a usměje se. Rozhlédne se potom, když mu Kami potvrdí, že tohle náměstí zná. Ovšem zarazí se, že si stěžuje na nudu v akademii.* A-ale tak! Nemusíš být smutná, Kami. *Zakoktá a snaží se jí povzbudit.* Ono v té akademii se nemusíš nudit, když budeš dělat něco, co tě bude bavit a tak naopak. Však přece nesedíš celý den v lavici, že ne? *Zeptá se jí zvědavě a vytáhne si ruce z kapes, které si následně dá křížem na hrudi.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 8:15 pm
To by bylo pěkné, ale kdo ví, jestli by mě tam vzal, *řekne Kami a usměje se na něj.* To je pravda, kdo ví, co bude za pár let, *zopakuje dívka. Následně jí trochu zaskočí jeho slova.* Já nejsem smutná, jen mě prostě nebaví skoro celý den sedět v lavici u knížky, já se raději učím techniky venku a trénuju, *řekne dívka.* A tebe to baví pořád sedět v lavicí, *zeptá se ho.* Hmm, tak jsme ve zdraví došli až na náměstí a copak bychom mohli dělat teď, *řekne Kami spíše pro sebe, ale nahlas.* 'Zajímavá osoba,' *proběhne Kamai hlavou.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 8:40 pm
*Tensei se jen usměje a kývne.* To víš, že by tě vzal. On by určitě vzal někoho, kdo se mnou mluví a nechová se ke mě zle. *Informoval Kami a opět si jí prohlídl od z hora dolů.* Každého to baví asi jinak. *Odpověděl a odmlčel se u její otázky na něho.* Ano, došli jsme a náměstí. *Odpověděl jí a první otázku zcela ignoroval, protože mu přišlo trapné jí říct, že akademii nenávidí kvůli tomu, že si z něho ostatní děti tam dělají srandu a šikanují ho.* Pozval bych tě třeba na zmrzlinu, ale bohužel bratr mi nedal žádné peníze a navíc je v práci, tak nemám tě na co pozvat. *Řekl a rozhlédl se kolem sebe s tím, že přemýšlel co se dá podniknout. "Co třeba..?" Pomyslí si Tensei a už má v hlavě nápad.* Co třeba na schovávanou? Jeden z nás by pykal a ten druhý se schoval? *Zeptá se Kami natěšeně.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 9:06 pm
*Poslouchá slova Tensaiho.* Však se uvidí, *řekne jen Kami a pak se podívá kolem a přemýšlí, co by mohli dělat.* To nevadí, tak třeba někdy příště, *řekne Kami a pak se podívá na kluka.* Schovku, ve dvou a myslíš, že tady jeden druhého najdeme, přece jen je tady celkem dost lidí, *zeptá se ho trochu nejistě dívka, protože by ho tady nechtěla hledat až do soudného dne, *poví Kamai.* 'Hmm, co bychom mohli dělat.* Co třeba si dát závod, kdo bude dříve u tréninkového pole? Je to asi tři bloky odtud, *navrhne dívka, protože jí to přijde zábavnější než hrát schovku na náměstí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Jan 26, 2020 9:50 pm
No dobře. *Odpoví jí a pak se opět rozhlédne kolem a uvědomí si, že je tady opravdu hodně lidí, takže by to bylo těžké najít třeba Kami mezi davem tolika lidí.* Tak schovku asi ne. *Řekne potichu a čeká co by Kami napadlo. "Závod?" Pomyslí si, když Kami přijde s tímto nápadem a usměje se.* Tak jo, to zní dobře! Ale... *Tensai se rozhlídne opět kolem a potom koukne znovu Kami. "Hmm, ale zajímalo by mě, jaká by byla výhra toho, který tam doběhne první." Pomyslí si Tensai.* Počkej. Co ten který vyhraje? Jaká by byla jeho odměna? *Zeptá se Tensai ještě dodatečně a usměje se škodolibě.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 10:52 pm
*Kami čeká, co jí na to Tensai řekne, když souhlasí, tak se trochu usměje, no jeho další slova ho trochu zarazí.* Nedostane nic, prostě jen tak trochu se protáhnout, *řekne dívka a dívá se na něj.* 'Proč se sakra tak tváří, na co sakra myslí,' *řekne si v duchu Kamai.* Stejně nevyhraješ, *řekne dívka provokativně. Poté se jen trochu ušklíbne.* Teď, *vykřikne a následně se rozběhne kolem davu lidí směrem k tréninkové oblasti.* 'Hih, než se vzpamatuje, tak jsem tam,' *pomyslí si.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Mon Jan 27, 2020 4:37 pm
*Trochu se překvapí, že žádná cena není. Čekal, že by mohl vyhrát nějaké jídlo od ní a najíst se. Ovšem jenom lehce kývl, jak Kami oznámila, že nevyhraje. Bylo mu to celkem teď jedno a on sám nebyl, zas tak dobrý v kondici. "Cože??" Překvapil se, když se Kami rozběhla kolem davu. Samozřejmě byl trochu zmatený, že to udělala tak rychle a bez toho, aby aspoň napočítala do tří. Tensai tedy jen pokroutil hlavou a rozběhl se směrem za ní, protože se jí chtěl držet. Kličkoval kolem lidí, aby do žádného nenaboural a držel se za Kami, která byla kousek před ní. "To není fér. Vyběhla dřív, než jsem stačil reagovat..." Pomyslí si Tensai a pokračuje v běhu.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Mon Jan 27, 2020 5:13 pm
Nemám s sebou ani peníze, tak tě nemůžu nikam pozvat, *zavolá na něj Kami a dále běží. Po chvíli už jí začne dohánět, tak se Kami jen pousměje.* Hele pokud chceš být ninja, tak přece musíš být připravený na vše, *poví dívka a dále běží. Pomalu už je před ní objevuje cvičiště.* 'Ještě kousek, už jsem skoro tak a vyhraju,' *řekne si v duchu dívka.* Tak co předběhneš mě nebo ne, *zavolá dívka na Tensaie trochu provokativně.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Mon Jan 27, 2020 6:42 pm
*Běží a pronásleduje dívku. Přičemž poslouchá, co Kami na něj volá. "Musím jí dohnat!" Pomyslí si Tensei a přidá trochu tempo, tak že jí začne trochu dohánět. Potom, co ho začala provokovat se jen usmál a přidal. Všiml si, že před nimi se objevuje cvičiště, tak chtěl dát do toho všechno, co mohl. Ovšem přestal se rozhlížet kolem sebe a jeho oči sledovali Kami. Nevšiml si tedy, jak se před ním objevila stará paní. "A sakra!" Pomyslel si, když už se pokoušel před ní zastavit, ale bohužel byl už v běhu, tak jen zakopl a spadl na ní. Ovšem paní byla trochu větší, tak se nakonec o ní jen odrazil a Tensai spadl na zadek.* Chudáčku, si v pořádku? *Zeptá se ho paní, ale pak si prohlédne.* Aha, chudák. *Dodala a pak se vydala směrem kudy měla namířeno a zcela ignorovala Tensaie, který se jen postavil a snažil se vzpamatovat z toho nárazu. "Docela mě bolí zadek. Měl bych dávat větší pozor." Pomyslel si a začal si sahat na svůj malý zadek.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Mon Jan 27, 2020 7:04 pm
*Kami dále běží. Když už je před cvičištěm, tak se začne rozhlížet, kde je Tensai.* 'Kde se ten kluk ztratil, snad se nelekl a nerozhodl se na to vykašlat, to by mě celkem mrzelo, šlo přece jen o srandu,' *řekne si v duchu dívka a dále se rozhlíží okolo. Bohužel vůbec neví, co se mu chudákovi stalo.* 'Hmm, se asi ztratil, no ještě chvíli počkám a pak mu asi uteču,' *řekne si v duchu dívka. Následně se trochu protáhne a pak se opře o jeden z kamenů, které byly na cvičišti.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Mon Jan 27, 2020 7:42 pm
*Když do sahal na svůj zadek, tak se jen podíval směrem, kam šla ta paní. Paní se ani neobtěžovala otočit a zjistit zda je Tensei v pořádku, no ale on byl na takové jednání zvyklý. Otočil se pak směrem na cvičiště a šel směrem k němu. "Snad na mě nezapomněla a nešla pryč, když zjistila že jsem odešel." Pomyslel si Tensai smutně, ale na obličeji se snažil mít úsměv. Dostal se po pár minutách před cvičiště, kde uviděl, jak se Kami opírá o jeden z kamenů. Rozběhl se tedy k ní a zastavil před ní.* Promiň, že si musela čekat na mě. Měl jsem srážku s jednou paní, tak jsem se zpozdil a díky tomu si vyhrála. *Omluvil se jí a dal jí důvod proč měl zpoždění. "Jsem rád, že na mě čeká." Pomyslel si Tensai radostně, když koukal na Kami.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Mon Jan 27, 2020 8:05 pm
*Kami tam jen tak stojí a dívá se okolo. Když pak konečně uvidí Tensaie, tak se trochu pousměje.* To je fajn, že jsi tady, jsem myslela, že jsi se ztratil, *řekne dívka. Poté co jí řekne, co se stalo, tak se Kami trochu pousměje.* Jej, ale tak vypadáš, že jsi v pohodě, no asi jsem vyhrála hlavně díky tomu, viděla jsem, že jsi už byl celkem blízko, *poví dívka a pak se podívá na cvičiště.* Takže, copak budeme dělat teď, nějak mě nic moc nenapadá, co bychom mohli dělat, *poví dívka trochu smutně.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Wed Jan 29, 2020 3:46 pm
*Jen se usměje, když mu řekne, že si myslela že se ztratil.* Neboj, tobě bych se nikdy nechtěl ztratit. *Odpoví radostně a poslouchá jí dál. "Své kamarádce bych se nikdy nechtěl ztratit." Pomyslel si a bral Kami už jako svou kamarádku.* Tak blízko jsem byl, ale stejně kdybych neměl tu srážku, tak bych tě nechal vyhrát abys měla radost. *Když mu Kami oznámí, že neví co by mohli dělat, tak se Tensai podíval taky na to cvičiště a pak znovu na Kami. Hned na to si hodil ruce do kapeš a rozhlédl se kolem, přičemž jeho pohled opět skončil na Kami. "Achjo, zní smutně, i když vyhrála." Pomyslel si Tensai.* No, tak já nevím tvůj nápad to byl, že tu poběžíme. *Odpověděl jí a mrkl na ní pravým okem.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Wed Jan 29, 2020 4:45 pm
*Nad jeho slovy se Kami trochu zarazí, ale nakonec to nekomentuje.* Mě by to nevadilo, kdybys vyhrát, přece jen nešlo o život, *poví dívka a dívá se na usměje se na něj.* Hmm, nevím, trénovat se mi dneska nechce, nevím moc, kam se v Suně vydat neřekla bych, že tady mám nějaké oblíbené místo, *poví dívka a podívá se okolo.* Tebe nenapadá, co bychom mohli dělat, *zeptá se ho dívka.* 'Ach jo, musím vše vymýšlet jen já, taky by mohl vymyslet on, co bychom mohli dělat.' *pomyslí si dívka.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Wed Jan 29, 2020 6:36 pm
No to je taky pravda. *Odpoví jí a zvedne rameny. Potom, co mu oznámila, že se jí trénovat nechce, tak jen kývl hlavou. Sám neměl náladu na trénování a navíc měl nechuť něco dělat, když ho stále bolel trochu zadek. Ovšem pousmál se, když Kami oznámila, že nemá žádné oblíbené místo. "Moje oblíbené místo je u mě v postýlce doma.." Pomyslel si Tensai.* Já nevím.. Můžeme jít ke mě je si chceš. Aspoň ti ukážu, kde bydlím. *Oznámil ji a očima začal sledovat zem pod sebou.* Tedy pokud by ti to nevadilo. Aspoň bych ti ukázal mé oblíbené místo doma. Je si chceš. *Řekl Tensai a jen se trošku začal červenat.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Thu Jan 30, 2020 5:37 pm
*Kami stojí a dívá se na Tensaie. Ve chvíli, kdy řekne, že se mi taky nechce trénovat, tak se jen mírně pousměje.* Hmm vyrazit, kde máš oblíbené místo, *řekne dívka celkem zamyšleně.* Hmm k tobě domů, tak asi můžeme, *odpoví mu dívka.* 'Hmm, přeprat ho přeperu snad,' *řekne si v duchu dívka. Následně čeká, kam vyrazí chlapec, aby ho mohla následovat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Fri Jan 31, 2020 1:42 pm
*Usmál se, když souhlasila s jeho nápadem. * Tak jo! Sice budeme muset jít zpátky, kde jsem tě zahlídl, ale nevadí. *Řekl a otočil se směrem, odkud oba přiběhli, což znamenalo jít zpátky na náměstí a z náměstí zpátky, kde si povídali. "Nemůžu se dočkat až jí ukážu můj pokoj. Bratr bude tak šťastný, že jsem si přivedl kamarádku domů. Snad mi jí nebude závidět, to by potom bylo na nic." Pomyslel si Tensai radostně a šel trošku rychlím krokem směrem na náměstí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sat Feb 01, 2020 2:11 pm
Dobře, mě to nevadí, *odpoví Kami chlapci a následně se za ním rozejde. Snaží se držet stejné tempo jako on, ale po chvíli je kousek za ním.* 'To jako fakt budu za ním muset běžet, ' *řekne si v duchu dívka, která se akorát proplétá mezi davy lidí. Tensaie má stále na dohled, ale nějak se jí ho nedaří dohnat.* 'Tss,' *pomyslí si jen. Naštěstí si pamatuje cestu. Poté co se dostane na okraj náměstí, tak tam naštěstí není tolik lidí, tak se jí podaří chlapce doběhnout. Následně zahne do ulice, kterou přišli a jde dále a doufá, že jí Tensai zase někde neuteče.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Feb 16, 2020 11:08 am
*Pokračoval dál a nějak si nevšiml, že ho musela Kami dobíhat a hledat. Nevnímal to. Po chvíli se otočil, aby zjistil zda jde za ním. Jenom se pousmál na ní a koukl hned zase dopředu přičemž pokračoval v cestě vesele. "Pořád jde za mnou. Jsem rád, že ode mě ještě neutekla a zřejmě se nebojí." Pomyslí si a při chůzi se podívá na oblohu. Přestal uvažovat, že je mezi lidmi a nevnímal je. Po chvíli ovšem se stalo to, co se mu stalo předtím a to že narazil do další osoby. "Coo?" Pomyslel si Tensai, když se přestal dívat na oblohu a podíval se před sebe. Bohužel to už opět spadl na zem a koukal na jakousi slečnu, do které narazil.* Co už. *Odpověděla slečna, která si prohlédla Tensaie a šla dál, jako by se s ním ani nesetkala. Tensai mezitím jen seděl na zemi a koukal směrem kam šla slečna. "Ta měla velké prsa." Pomyslel si Tensai, když seděl.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Kami Kamai

Sun Feb 16, 2020 11:35 am
*Dívka jde dále a doufá, že se jí Tensai neztratí úplně z dohledu, protože by ho už nemusela dneska najít. Jak tak za ním dále jde, tak si všimne, že spadne na zem.* 'Do koho zase narazil,' *řekne si v duchu dívka. Když k němu po chvíli dojde, tak se trochu pousměje, protože už ho konečně dohnala. Následně k němu dívka natáhne ruku, aby mu pomohla vstát.* Jsi v pohodě, *zeptá se ho dívka a usměje se na něj.* Ale zase jsem tě konečně dohnala, *poví nadšeně.* Takže, pak půjdeme teď, *zeptá se ho celkem zvědavě.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Sun Feb 16, 2020 4:51 pm
*Po chvíli koukání směrem, kam šla slečna si všiml Kami, která mu k němu natahovala ruku, aby mu pomohla vstát.* Jseeem. *Odpoví jí a podívá se na Kami. Natáhne ruku a chytne tu její, díky čemu se zvedne ze země.* Díky. *Poděkuje jí a dá si ruce na zadek, aby se ho očistil. V tu mu Kami oznámí, že ho konečně dohnala, což se Tensai překvapil, protože nevěděl, že Kami ho nestíhá. Ovšem překvapil se podruhé, protože zjistil, že má potom pádu na zadek další díru v teplácích. "Ale to ne. To jsou moje jediné tepláky bratr mě zabije." Pomyslel si a nasadil smutný výraz. Její otázku na to kam půjdou teď slyšel, ale bohužel jí zcela ignoroval, protože mu v hlavě seděli teď ty kalhoty.* To je hrozné mám díru na zadku! *Oznámil Kami svůj problém při čemž měl ruce stále položené na zadku.*
Sponsored content

Zapomenutá čtvrť Naho Empty Re: Zapomenutá čtvrť Naho

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru