Ulička Koyo

+11
Sanada Yukimura
Miu Izuma
Batsu
Misaki Makotto
Hakai/Nozomi
Kaede Hisa
Arisu Sasaki
Izumi
Eren Maruboshi
Kai Yoshimitsu
Admin
15 posters
Goto down
Miu Izuma
Miu Izuma
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 14. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Wed Jul 20, 2022 11:47 am
*Nervózně se usměje, přestože ji nahoře Misaki vidět nemůže. Není to tak, že by se bála výšek. Ale jaksi teď zafungoval pud sebezáchovy, který ji nedovoluje jakýkoliv pohyb. Cítí se být uvězněná ve vlastním strachu, který ji znemožňuje se nadechnout. Začne panikařit. Přesto ze sebe záhadným způsobem vysouká otázku mířenou na Misaki.* A stejně tak dolů? *Vykřikne dolů, v jejím hlase jsou stopy strachu, že to nezvládne.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Jul 20, 2022 2:44 pm
*Stojí dole a sleduje Miu, jak se jí bude dařit. No když je až nahoře, tak se pousměje, protože byla ráda, že to zvládla. Když se jí po nějaké chvíli zeptá, jestli stejně tak dolů, tak v jejím hlase pozná, že má trochu obavy, že by snad mohla spadnout.* „Mno, buď to můžeš stejné dolů nebo můžeš seskočit, to je na tobě,“ *poví jí Misaki naprosto klidným hlasem.* 'Jen, doufám, že mi tady nespadne, protože by z toho byly jen potíže a to by se mi ani trochu nelíbilo,' *proletí Misaki hlavou a následně sleduje Mui, jestli jí to půjde dolů nebo jí bude muset pomct, ale je ve střehu, kdyby náhodou začala padat.*
Miu Izuma
Miu Izuma
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 14. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Thu Jul 21, 2022 1:17 pm
*V hlavě se jí dokola ozývá rada Misaki. Prostě seskoč, když nemáš sílu. Seskoč dolů. Přemlouvá sama sebe v duchu. Možná i nahlas, ale to nevnímá. Hluboce se nadechne. Jakmile vydechneš, vstaneš a seskočíš šikovně dolů. Řekne sama sobě a dlouze vydechne, zatímco se staví na nohy, které jsou spíše želé. Modré vlasy hodí dozadu, připraví se na skok. Pořádně se odrazí a volným pádem míří zpět na zem. Jakmile se její chodidla dotknou země, tak si přidřepne, aby nespadla na ústa. Jakmile se cítí trochu jistá, tak se otočí na Misaki a obejme ji.* Děkuji! Vůbec mě to totiž nenapadlo, že bych mohla seskočit! *Odpoutá se od ní a usměje se lehkým úsměvem. Po chvíli je zase plná energie* Tak, co budeme dělat teď? *Zářivě se na ni usměje s očima plný naděje.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Jul 21, 2022 6:07 pm
*Sleduje Miu a je celkem zvědavá, jestli seskočí dolů nebo tam ještě bude sedět. Když pak skočí dolů, tak se na ní usměje.* „Mno jsem ráda, že jsi to zvládla,“ *poví jí, když jí obejme, to Misaki trochu překvapilo, ale nenechala to na sobě znát.* „Hmm, co budeme teď dělat. Mno to nevím, trochu mám strach, jestli už nebudeš unavená, aby jsi za chvíli neskončila mimo, to by se mi teda moc nelíbilo,“ *poví jí Misaki, protože celkem nerada by jí pak táhla do místní nemocnice, aby se o ní tam postarali, ale vzhledem k tomu, že ještě moc nevěděla, jak na tom Moi je, tak čekala na její odpoveď.* „Nebo si to můžeš zkusit ještě jednou, jestli se ti povede vyjít až nahoru,“ *dodá pak.*
Miu Izuma
Miu Izuma
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 14. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Thu Jul 21, 2022 6:49 pm
*Misaki se začala chovat jako její tetička, nebo vytoužená sestra. Přesto tušila, že tohle jí říkat nesmí, vždyť ji znala několik minut. Možná už asi hodinu? Nemůže si Misaki adoptovat a odnést domu jako ztracené koťátko, ačkoliv to Miu opravdu láká. Třeba je Misaki jedním z nejnebezpečnějších ninjů v celé Písečné. Pochvalou jenom září a vypíná hruď pýchou. Jenomže jakmile zmíní slovo únava, dojde ji, že má Misaki pravdu. Vyčerpaně zívne, dá si ruku před pusu a ozve se dlouhé zívnutí.* Asi máš pravdu, už jsem dost vyčerpaná, ale neboj, budu žít. *Ušklíbne se na ni a sedne si na nejbližší kámen.* Můžeš mi vyprávět o svých dobrodružstvích. *Zaujme pozici věrného posluchače, přesto dává pořád na výběr Misaki. Možná chce odejít a odpočinout si doma.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Jul 21, 2022 7:22 pm
*Jen se na ní mile usměje a nic moc neříká. Když nakonec řekne, že už je celkem unavená, tak jen souhlasně kývne hlavou.* 'Myslela jsem si to,' *řekne si v duchu Misaki a trochu se protáhne.* „Ah, tak to je dobře,“ *poví jí Misaki a pousměje se.* „Co bych ti o sobě měla říct, ono toho asi moc zajímavého o mě není,“ *poví jí Misaki.* „Teď jsem byla třeba na S misi, nepřítel byl hodně silný, ale nakonec jsme byli tři, takže se nám ho podařilo podazit,“ *poví jí Misaki a přemýšlí, co by jí o tom měla ještě říct.* „Opravdu nevím, co ti na to říct, protože opravdu toho není moc, co je na mě zajímavého,“ *poví jí.*
Miu Izuma
Miu Izuma
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 14. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Fri Jul 22, 2022 5:19 pm
*Sama doufá, že ji neusne na rameni a nebude ji muset Misaki nést v náručí domů. Přestože očekávala delší příběh, asi s tím měla počítat. Misaki toho během jejich společně tráveného času moc nenamluvila. Přesto ji nevěří, že na ní není nic zajímavého. Vždyť osmiletému děvčátku přijdou všichni zajímaví...ti dospělí se teda neumí svěřovat. Pomyslí si posmutněle. Zmínka o S misi ji povzbudí a hned roztáhne ústa do překvapeného výrazu.* Tys byla na S misi? Povídej...co dělal za techniky? Jak jste ho zvládli přeprat? Jaká je tvoje nejvíce hustá technika? *Misaki se v jejích očích stala hrdinkou světa.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Fri Jul 22, 2022 6:06 pm
*Trochu nervózně se dívá na Miu, protože opravdu nevěděla co by jí měla říct. Misaki si nepřišla ničím moc zvláštní, teda kromě Hyotonu, ale jinak asi ne.* „Mno byli jsme na S misi, já jeden byl z Kirigakure a ten další z Iwagakure. Měli jsme se zbavit jednoho nukenina, který vykrádal vesnice. Hmm, moje nejsilněší technika? Ach jo, asi umět někoho zmrazit do ledu,“ *poví Misaki trochu zamyšleně, ale moc věděří, že tomu bude Mia věřit.* „Ani není nic moc co dalšího bych ti měla říct,“ *poví jí a na pár vteřit se odmlčí a pak se pousměje.* „Jak tě tak vidím, tak mi tady z toho tréninku za chvíli usneš, vypadáš fakt unaveně,“ *poví jí Misaki, protože jí to celkem dost rozesmívalo, protože si vzpomněla, jak ona sama začínala trénovat.*
Miu Izuma
Miu Izuma
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 14. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Fri Jul 22, 2022 11:41 pm
*S úžasem na ni zírá s otevřenou pusou, jenomže úžas rychle přešel do zívání. Nebylo to tím, že by ji Misaki nudila, jen vyplýtvala příliš chakry, trénink byl fyzicky náročný a ještě toho má hodně z akademie. Náročné pro osmileté děvčátko. Ačkoliv její oči padají únavou, nedokáže to zastavit její zvědavost a zeptá se na pár posledních věcí.* Tý jóó...to je fakt hustý. Víš co, aspoň si kdykoliv můžeš udělat zmrzlinu! A z kohokoliv, není to super?! *Rozzáří se modrovláska, ale poté jen přikývne hlavou.* Máš pravdu Misaki-sama, jsem opravdu unavená. Řekni mi, skončí to někdy? Ta únava a budu silná jako ty? *V jejích modrých očích visí otázka, kdy doufá v pozitivní odpověď. Přesto by ocenila upřímnost Misaki.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Jul 23, 2022 10:55 am
*Misaki dívá se na Mui, která už vypadá opravdu hodně unaveně.* „Jo, je to fajn, ale stojí to celkem dost chakry,“ *poví jí Misaki a pousměje se, protože to byla pravda a navíc bylo potřeba, aby se cíl nějakou chvíli nehýbal.Při jejich dalších slovech se na nějakou chvíli zamyslí.* „Měla bys jít domů, najíst se a jít odpočívat. Abych řekla pravdu tak ne, jen se ti časem bude posouvat hranice, při které nebudeš unavená. Čím více chakry budeš mít, tím déle vydržíš bojovat, ale když jí použiješ hodně, tak budeš stejně unavená, prostě je to věc, která nikdy neskončí,“ *poví jí Misaki, protože to znala moc dobře. Už několik po tréninku věděla, že to přehnala a měla pocit, že by mohla kdykoliv odpadnout.* „Mno asi budu muset pomalu vyrazit domů a ty by jsi už měla jít taky,“ *poví jí Misaki a mile se na ní usměje.* „Neboj, zase se někdy uvidíme,“ *poví jí a pak se zvedne a pomalu se rozejde pryč z tréninkové oblasti, jak odchází, tak ještě zvedne ruku na pozdrav.*
Miu Izuma
Miu Izuma
Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 14. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Sat Jul 23, 2022 9:33 pm
*Měla další milion otázek, ale zmáhala ji únava. I maličká Miu se učila, že čím větší a lepší techniky, tím to stojí více chakry.* Snad taky budu umět jednoho dne nějakou suprovou techniku. *Když se nad tím zamyslí, tak jejich klanové techniky nejsou zas až tak zlé, třeba jednou vymyslí vlastní techniku! Ale dneska to nebude, už ji začínají padat oči. Misaki ji jen potvrdí její vlastní tužby. Unaveně a zklamaně přikývne.* Máš pravdu. Ani bys neuvěřila tomu jakým mám hlad! *Sama se diví, že ji ještě nekručí v břiše. Pravděpodobně ji její vlastní tělo chrání před společenskou potupou. Přednášku starší kunoichi si klade na srdce a kýve souhlasem. Je smutná z jejich loučení, ale přesto se ji podaří vyčarovat někde úsměv, jímž obdaří Misaki.* Budu se těšit. Přece ti pak budu muset ukázat další techniky, co jsem se naučila! Tak zatím ahoj! *Zamává ji a odchází na druhou stranu domů.*
Konec RPG
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Sun Aug 28, 2022 4:39 pm
*Suhuachi byl po vyčerpávajícím tréninku, kterému jej vystavil jeho děda. Byl unaven a chtěl se projít a najíst a tak se vydal do uličky Koyo. Nevěděl co v této uličce bude dělat ale chtěl jít co nejdál od domu svých prarodičů.* "Chtěl bych si koupit nějaké shinobi vybavení ale děda mi furt tvrdí že žádné nepotřebuju, páč se naučím klanové techniky a ty jsou mnohem lepší než nějaké shinobi vybavení. Nesnáším ten dědův trénink. Je dost divný a přísný. Navíc sem neslyšel že by někdo trénoval podobným způsobem jako já. Je to hrozný. Chtěl bych si jen lehnout, někam do stínu a tam usnout." *Při těchto myšlenkách přišel k jednomu obchodu s ninja vybavení. Otevřel dveře a vlezl do obchodu a začal si prohlížet jednotlivé zbraně.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 28, 2022 9:15 pm
*Už je to nějakou dobu, co byla naposledy v Suně, takže se na pár dnů vrátila domů. Jak tak sedí doma tak se celkem nudila, tak se rozhodla, že by se mohla vydat po Suně a trochu se projít, protože se jí nechtělo sedět doma. Oblékne se do, čelenku Suny si dá kolem krku, pouzdra se zbraněmi si dá jedno za nohu a druhé větší za opasek a tam si dá i Kasanagi no Tsurugi. Když má vše, tak se vydá po schodech dolů a zastaví se v předsíni, kde si obuje boty. Když má vše, tak se vydá směr náměstí, protože moc nevěděla, kde by se mohla vydat, i když si nebyla jistá, jestli tam potká někoho, koho zná.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Mon Aug 29, 2022 6:10 pm
*Prohlížel si kunaie, shurikeny, senbony, Katany, Tanto i Kasu našel. Takhle zvládl koukat na zbraně a představovat si jak je používá cca jednu hodinu než za ním přišel prodavač a řekl mu ať si buď něco koupí a nebo odejde pryč. Jak moc toužil alespoň po jednom tupém kunaii ale věděl že když si něco pořídí tak se ho děda z babičkou vzdají a on nebude mít kam jít bude na vše sám. Nejspíše by se ho klan nevzdal ale ztráta prarodičů byla pro něho nepředstavitelná a tak jen pokrčil rameny, vyšel z obchodu a vydal se dál po ulici směrem k náměstí.* "Sakra chtěl bych se alespoň dívat na ty zbraně když už si je nemohu koupit." *Po této myšlence v duchu proklínal svého dědu a pokračoval v cestě k náměstí.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 30, 2022 12:34 pm
*Misaki se po chvíli dostane až na náměstí a na chvíli se zamyslí, kde by se mohla vydat. Nakonec se rozhodla, že půjde doprava, protože to vypadalo, že je tam trochu méně lidí než všude jinde a navíc se jednalo o cestu, která vede k vodní nádrži a tam měla jistotu, že tam nebude nikdo, protože tam nikdo nechodil.* 'Hmm, takže jak to tak vidím, tak se budu zase nudit sama, asi bych měla napsat Aritovi, kde je a zase se někde vydat,' *řekne si v duchu Misaki, protože jí to v Suně už celkem nudilo.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Thu Sep 01, 2022 5:34 pm
*Došel na náměstí, rozhlédl se a všiml si známé tváře.* "Sakra není to Misaki? Tu už jsem dlouho neviděl." *Při této myšlence se vydal za osobou která mu připomínala Misaki.* Ahoj Misaki dlouho sme se neviděli! *Zavolal na celé náměstí. Poté se za ní rozeběhl a doufal že ji dožene.* "Mohla by mi vyprávět nějaký příběh a taky bych ji mohl ukázat nové techniky. Když jsme se viděli naposled tak sem jich moc neovládal ale teď už jich umím o něco více." *Jen co ji doběhl tak řekl.* Jak se vlastně máš? Kdy si se vrátila do Suny? Kam máš namířeno? Mohu ti dělat společnost? *Sám si připadal velice dotěrný, což mu vadilo ale co už měl dělat. Přece jen moc shinobi neznal a Misaki byla jediná kdo byl věčně mimo vesnici.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Sep 01, 2022 7:43 pm
*Misaki pomalu pokračuje v cestě a přemýšlí, co bude dneska dělat. Akorát se rozejde dále, když na ní někdo promluví.* 'Hmm, zase někdo známý,' *řekne si trochu překvapeně Misaki, protože nečekala, že by se tam mohl někdo známý objevit. Když se pak na onu osobu podívá, tak si povzmene, že ho zná.* „Ahoj, už je to nějakou dobu, co jsme se viděli naposledy, to je pravda,“ *poví mu Misaki a usměje se.* „Mno musela jsem se tady zase na nějakou dobu zastavit. Jo, klidně se můžeš přidat, stejně moc nevím, co budu dělat,“ *poví mu.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Thu Sep 01, 2022 8:14 pm
*Byl potěšen když mu řekla že sní může jít.* Kde jsi byla celou dobu? Jaký máš vlastně názor na shinobi zbraně? Já bych nějaké chtěl ale můj děda je proti tomu. Prý se mám naučit techniky svého klanu a to mi prý stačí. Že prý shinobi vybavení krom bublifuku našeho klanu je mi k ničemu a oslabuje mé schopnosti v ninjutsu. Tak bych chtěl vědět co si o tom myslíš. Moji prarodiče jsou na tom takhle a řekli mi že jestli domu něco takového přinesu tak se mě zřeknou a vyženou mě z domu. Nevím co si o tom mám myslet.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Sep 01, 2022 8:39 pm
*Misaki pomalu pokračuje v cestě a na chvíli se ztratí ve svých myšlenkách. Když pak promluví její společnost, tak se na něj podívá.* „Hmm zbraně, jo,“ *poví celkem zamyšleně, protože to byla celkem zajímavá otázka.* „Mno abych řekla pravdu, tak já kombinuju ninjutsu a kenjutsu, takže pro mě je to něco, co je pro mě normální. Takže pro mě je to něco co je plus,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Ale tak každý to vidí jinak, ale během souboje ninjutsu se ti budou hodit třeba malé zbraně, ale tak uvidíš no,“ *odpoví mu.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Fri Sep 02, 2022 7:55 pm
*Pomalu jde a poslouchá co Misaki říká.* "Hm malá zbraně k házení. No je to logické přece jen když budu používat jen ninjutsu tak mi může dojít chakra dříve než mému protivníkovi ale jak přesvědčit mého dědu a babičku že používání zbraní je v pořádku?" Kde všude si byla? Potkala si se silnými protivníky? Jak vlastně trénuješ svou chakru? Já jen že stále nevím jak bych ji měl trénovat. Trénovat ninjutsu je tak nějak jednoduché ale trénovat chakru je pro mě nepředstavitelné, tak bych chtěl vědět jak na to jdeš ty. Minule jsme byly u vodní nádrže mohli by jsme tam jít znovu. Říkala jsi že nevíš kam by si šla a tohle by mohlo být slušné místo nemyslíš?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Fri Sep 02, 2022 8:53 pm
*Poslouchá jeho slova a musí se pousmát.* „Hmm, abych řekla pravdu, tak už ani nevím, kde všude jsem byla. Byla jsem na hodně místech, ale ne všude se mi líbilo, abych řekla pravdu. Hmm chakra se trénuje třeba meditací, nevím co jiného bych ti měla poradit,“ *odpoví mu Misaki, protože nic moc jiného jí zrovna nenapadlo. Když se pak zminí o vodní nádrži, tak se na něj podívá a na chvíli se zamyslí.* „Jo mohli bychom se tam jít podívat, to je místo, kde většinou nikdo není,“ *odpoví mu Misaki a pak se vydá tím směrem, protože chtěla jít někde, kde je klid.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Fri Sep 02, 2022 9:03 pm
"Dobře takže budu muset meditovat a tím se mi zvýší chakra jo? Hm jsou i místa která jsou ošklivější než toto? Ne to asi ne. No možná jsem jen neobjevil krásu téhle vesnice." *Při této myšlence se vydal směrem k vodní nádrži.* "Sakra není moc sdílná a nevím co si sní mám povídat. Když se furt ptám tak si připadám jako vtíravý blbec ale tak přeci nepůjdeme jen tak mlčky." *Při této myšlence si všiml jednoho obchodu se zbraněmi.* Nechceš se jen tak podívat do toho obchodu? *Jen co to dořekl tak ukázal na obchod a poté se tam vydal. Jen co přišel k obchodu tak vzal za kliku, otevřel dveře a vstoupil. Všiml si spousty, Katan, Tanto, Wakizashi. Viděl i kunaie, shurikeny, senbony, kouřové bomby a podobné věci.* Není to krása?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Fri Sep 02, 2022 9:08 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a přemýšlí.* „Mno možná Iwagakure je taková divná. Sice tam není takové vedro, ale je tam kamení,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a přemýšlí, co by mu měla říct dále. Když si pak všimne obchodu se zbraněmi, tak se na něj podívá a nakonec jen souhlasně kývne hlavou.* „Jo, klidně se tam můžeme jít podívat,“ *odpoví mu. Pak se tedy za ním rozejde a pak se podívá okolo.* „Jo, je to fajn, mě celkem boj se zbraněmi baví, takže abych řekla pravdu, já bych tady byla asi celkem dlouho, než bych si něco vybrala,“ *odpoví mu Misaki.* „Ale naštěstí mám už zásoby doplněné, než se zase někdy vydám,“ *odpoví mu Misaki a trochu se pousměje.* „Jaké zbraně se vůbec líbí tobě,“ *zeptá se ho.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Fri Sep 02, 2022 10:09 pm
"Zajímavé takže ona používá k ninjutsu i zbraně, to je zajímavé. Možná by mi mohla něco ukázat a snad mě i něco naučit." No mě se líbí Wakizashi, Tanto a Katany. Nevím proč ale líbí se mi meče ale moji prarodiče jsou i proti malým zbraním jako jsou kunaie, shurikeny a podobně. Nevím proč ale věří že pomocí ninjutsu zvládnou úplně všechno. Nutí mě furt trénovat ninjutsu abych byl lepší a lepší. Třeba mě nutili abych se rozeběhl proti dveřím, vyskočil a pomocí henge no jutsu se proměnil v něco malého, proskočil klíčovou dirkou a zrušil svou techniku. Bylo to dost těžké ale nějak sem to zvládl. Použila si někdy něco podobného?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Fri Sep 02, 2022 10:35 pm
*Misaki se dívá okolo a přemýšlí, jestli jí tam něco nezaujme, ale asi nic, protože většinu věcí už měla a ostatní nepotřebovala. Když pak její kamarád promluví, tak se na něj podívá.* „Tak to jo. Já mám celkem ráda zbraně, protože když prostě nemáš chakru, tak můžeš použít ještě kenjutsu,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože se musela zamyslet nad tím, co mu řekl o jeho prarodičích.* „Nom, tak to nevím, co bych ti na to měla říct. U mě doma to bylo tak, že prostě budeš shinobi, ale bojovat můžeš jak chceš, pokud budeš používat ninjutsu, najdi si styl, který ti bude vyhovovat,“ *poví mu Misaki.* „Abych řekla pravdu, tak nic takového jsem nikdy nepotřebovala spíše potřebuješ chození po vodě, po stromech a pak hlavně ty bojové techniky s vyších ranků nebo klanové či elementární,“ *řekne mu celkem zamyšleně.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Sat Sep 03, 2022 12:40 pm
*Poslouchá její slova a usmívá se. Když slyší jak mluví o své rodině tak se mu objeví slzy v očích a poté řekne.* Já přemýšlím jak bych měl bojovat ale nevím jak. Geninskéé zkoušky jsem přežil jen díky velkému štěstí, nic víc. Budu muset vymyslet něco navíc co nebude mít žádný shinobi a nebo to bude umět jen malé množství nindžů ale nevím co. Možná budu muset něco vymyslet a vytvořit. *Poté se šel podívat k pultu a prohlížel si kouřov bomby a podobné shinobi vybavení.* "Je zajímav co by měl mít shinobi u sebe a moje rodina v to nevěří a nepoužívá to." *Poté se podíval na Misaki a řekl.* Půjdeme dál?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 03, 2022 3:50 pm
*Poslouchá jeho slova a přemýšlí.* „Mno uvidíš, ale myslím, že se ti třeba podaří najít nějakou speciální schopnost nebo něco takového, co je na ninjutsu, aby jsi to mohla používat,“ *poví mu Misaki celkem zamyšleně.* „Hmm, zajímalo by mě, co by ti řekli, kdyby jsi byl loutkař,“ *poví mu Misaki a trochu se ušklíbne. Pak ho nechá nějakou chvíli, aby si prohlédl ještě nějaké zbraně, protože ona nic nepotřebovala, tak jen mlčky čekala. Jakmile se zeptá, jestli můžou jít dále, tak jen souhlasně kývne hlavou.* „Jo jasně, můžeme,“ *odpoví mu a rozejde se ven.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Sat Sep 03, 2022 4:18 pm
*Vyslechl vše co řekla a dost ho zarazilo když řekla že by mohl být loutkař a tak když odešli z obchodu tak se na ni podíval a řekl.* Co je to loutkař? Na Akademii nám o loutkařích nic neříkali. Ty si se s některým loutkařem už setkala? Jak bojují, co jsou vlastně zač? *Cesta byla dlouhá ale nakonec došel k vodní nádrži, usmál se a vzpomněl si na první setkání s Misaki, vzpomněl si na to jak mu ukázala vodní techniky. Přišel k vodní hladině složil pečeť, poslal svou chakru do chodidel a vstoupil na vodní hladinu. (Suimen Hokou no Waza) Udělal několik kroků a poté se na vodní hladinu posadil.* Chození po vodě je dost zajímavá schopnost, musím stále vyrovnávat chakru v chodidlech, teď teda v hýždích. Prý je to dobré cvičení dobré na trénink chakry.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 03, 2022 6:54 pm
*Výjde s ním ven a pak se na nějakou chvíli zamyslí nad jeho otázkou.* „Hmm, to je shinobi, který dokáže obvládat loutky, které si sám vyrobí pomocí chakrových vláken,“ *odpoví mu Misaki, protože takto nějak to viděla Aritu používat.* „Co si pamatuju, tak bojují hlavně na dálku,“ *odpoví mu Misaki. Poté jde mlčky k vodní hladině a přemýšlí, co bude ještě dneska dělat, až Su bude muset vydazit domů.* „Mno ono hození po vodě je fajn na ovládání chakry, to je pravda. Ale časem najdeš i jiné techniky, které budou dobré na trénink chakry,“ *odpoví mu Misaki.* „A co jsi se ještě naučil od doby, co jsme se neviděli,“ *zeptá se ho trochu zvědavě.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Sat Sep 03, 2022 9:59 pm
"Hm takže ovládání loutek pomocí chakrových vláken to zní zajímavě." *Pomyslel si a když se ho zeptala co se ještě naučil tak se usmál, rozeběhl se na břeh, kde se zastavil, poslal svou chakru do spodní části svého těla a vyskočil několik metrů do vzduchu. (Chakura Shotto) Ve vzduchu se otočil na Misaki, ukázal na ni svou ruku a pomocí své chakry svou ruku natáhl až k Misaki. (Nan Kaizou) Poté zrušil své Nan Kaizou a když dopadl na zem tak složil pečeť tygra a rozeběhl se k Misaki. (Shunshin no Jutsu) Díky této technice zrychlil svůj krok na 40 bodů a když k ní doběhl tak se na ni podíval a řekl.* To je zatím vše co mi děda dovolil, tedy furt do mě hučí že se mám začít učit nějaké klanové techniky ale upřímě se mi do nich moc nechce. Děda mi je ukázal a pravda vypadají zajímavě ale moji rodiče je uměli a přes to zemřeli takže nevím jestli jsou i dost silné. Ukážeš mi ty nějaké ninjutsu co bych se mohl naučit?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 04, 2022 11:03 am
*Misaki stojí a dívá se na Suhua, copak se vše naučil.* „Hmm tohle vypadá celkem dobře, ale ještě bude chtít nějaké další techniky, aby jsi mohl jít na chuuniské,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Mno můžeš se naučit suiton, pokud se nepletu, že,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí. Poté se rozejde k vodní hladině a začne se soustředit na svou chakru, složí několik pečetí a kousek od ní se objeví mrak, který je tvořený z jeji chakry a toho pak začne padat déšť.* „Co myslíš, tohle je ninjutsu a ještě je to Suiton, to by asi mohlo jít ne,“ *poví mu Misaki.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Sun Sep 04, 2022 11:14 am
"Další techniky ale jaké? Jaké se je mám naučit? Přece jen nevím jaké všechny techniky existují." *Jen co dokončil myšlenku tak Misaki vstoupila na vodu a použila suitonovou techniku. Vytvořila mrak ze kterého začalo pršet.* To nevypadá špatně ale na poušti tuhle techniku asi moc nevyužiju. Přece jen suiton je tady těžké používat, tedy alespoň si to myslím. Co všechno tahle technika vlastně umí? Nevypadá jako by se používala k boji ale spíše k ústupu a zahlazení stop. Mám pravdu?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 04, 2022 11:53 am
*Poté se na nějakou chvíli odmlčí a přemýšlí, co by mu ještě mohla dalšího ukázat, protože si nebyla jistá, jestli by mu ještě neukázala nějaké chuuninské techniky, které by mu byly na prd. Při jeho slovech se pousměje, protože byla ráda, že se mu ta technika líbí, i když si nebyla jistá, jestli se ta technika bude dát použít mimo vodu nebo klima, kde je větší vlhkost, což poušť, která v Suně je rozhodně nepatří.* „Mno abych řekla pravdu, tak se to dá použít třeba na další techniny Suitonu a já to používám hlavně k mým schopnostem,“ *odpoví mu Misaki a pousměje se.* „Z geninských technik by jsi se mohl nauřit třeba tohle,“ *odpoví mu Misaki. Pak složí několik pečetí a kolem ní se vytvoří hustá mlha (Suiton: Kirigakure no Jutsu).*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Tue Sep 06, 2022 4:58 pm
*Pozorně pozoroval a poslouchal Misaki, byl uvytržení že by někdo mohl vytvořit déšť a použít ho k dalším technikám. Poté Misaki vytvořila mlhu.* "Zajímavá technika ale dá se použít i na poušti? Jak ta technika vlastně funguje?" Jak tahle technika funguje Misaki? Nepotřebuješ k téhle technice mít kolem sebe hodně vody? Nebo se dá použít i mimo vodu? "Tohle by mohla být dost dobrá technika která by mi pomohla utéct před silnými nepřáteli a nebo by mě mohla dobře skrýt," Třeba najdu nějaké techniky v knihovně. Moc ti děkuju za ukázku. Jak dlouho vlastně budeš v Sunagakure?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Sep 08, 2022 8:16 pm
*Misaki se jen posuměje, protože si všimla, že jí pozorně poslouchá, tak se musí trochu pousmát, protože jí to přišlo trochu k úsměvu.* „Mno nějakou vodu potřebuješ pokud se nepletu. Ale stejně takové techniky budeš používat na misích a ty jsou většinou mimo vesnici, pokud budeme B a výš,“ *odpoví mu Misaki. Poté se na nějakou chvíli odmlčí a přemýšlí, co by mu mohla ještě ukázat, ale žádná dobré technika na geninovi dají naučit.* „Mno můžeš to zkusit, třeba tam najdeš nějaké zajímavé techniky. Mno abych řekla pravdu, tak nevím jak dlouho budu v Suně, asi dokud se neozve Arita,“ *odpoví mu Misaki a mile se na něj usměje.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Sat Sep 10, 2022 9:33 pm
*Pousmál se a poté řekl.* No uvidím co najdu za techniky? Arita je nějaký tvůj kolega se kterým lovíš nukeniny? *Jen co mu odpověděla tak se uklonil a řekl.* Půjdu už pomalu domů, děda nebo babička už mě budou hledat a asi mě budou přesvědčovat abych se učil klanové techniky. Děkuju ti za informace, zkusím něco zjistit v knihovně o loutkaření a najít nějaké techniky co by se mi mohli hodit. Snad až se příště potkáme tak budu aspoň chuunin. Měj se pěkně. *Jen co to dořekl tak se pomalu vydal do domu svých prarodičů. Jen co vlezl do domu tak si sedl a k němu si sedl jeho děda a začal mu vysvětlovat jak moc je důležité aby se naučil klanové techniky. Suhuachi vše poslouchal ale slova jeho dědy šli do jednoho ucha a hned z druhého ucha ven. Po několika hodinách se však omluvil a vydal se do postele kde rychle usnul.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 10, 2022 9:45 pm
*Misaki se jen trochu pousměje.* „No uvidíš, třeba se ti povede najít nějaké zajímavé techniky,“ *odpoví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Mno na pár misích jsme spolu byli,“ *odpoví mu Misaki a pousměje se. Ve chvíli, kdy řekne, že už bude muset jít, tak se jen pousměje.* „Jo jasně, nebudu tě zdržovat, snad se zase někdy uvidíme. Tak se něj a trénuj, ať ještě silnější. Měj se,“ *poví mu Misaki. Poté se dívá jak odchází, než se po nějaké době sama vydá domů.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Sep 10, 2022 9:47 pm
-Konec RPG-
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 11. 09. 22

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Sun Sep 11, 2022 8:13 pm
*Issei se procházel uličkou koyo kde se opřel o jednu ze stěn ve stínu a jen tak odpočíval a sledoval jak vše kolem něj plyne. Mimo jiné se snažil myslet na svého bratra na to aby se v pořádku vrátil zpět z mise.*“ Je to už dlouhá doba ,ale snad se vrátí tak jak sem si ho pamatoval. „*Jen přemýšlel nad sebou a čeho by chtěl vlastně dosáhnout časem a měl i svůj cíl a nebyl jenom jeden ,ale nebyl si nad celou věcí jistý měl i jisté pochybností. Měl na sobě své oblečení  a na nohou sandále.*“ Co se dneska zajímavého stane když to tak vezmu každý den není zrovna obyčejný .“*Pomyslel si a pozoroval lidí jak chodí tam a zase zpět měl to rád prostě klid a jen tak odpočívat. *“ Vlastně bych měl taky asi začít pořádně trénovat ,ale mám dost času akorát kdyby se mi tak chtělo.“*Jen se na tím pousmál a ruce si dál do kapes od kalhot a jen si užíval chládku a snažil se na nic nemyslet prostě vyčistit si hlavu od zbytečností.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Sun Sep 11, 2022 8:58 pm
*Umieral. Tak sa tváril a snažil nechovať od kedy vkročili do púšte a šli do Suny. Hoc sa sem chcel veľmi, ale veľmi pozrieť, hneď svoje rozhodnutie aj mierne oľutoval, bolo tu teplo, a to veľmi teplé teplo. Musel sa obliecť i do niečoho [url=https://i.pinimg.com/564x/6f/a4/01/6fa40148bcf3946f4b960d41ef2720a1.jpg]jednoduchého[/url] (to krátke oblečenie), čelenku Kumo mal tentokrát okolo krku, dlhé vlasy zopdnuté v drdole, aby sa toľko nepotil, aj keď bolo dosť spotený aj bez toho. Na rukách mu boli vidieť jazvy od ohňa, ktoré si odniesol z A misie, tak ako po chrbte z toho, čo nezakrylo oblečenie, či trochu na nohách. Vyzeral, ako keby dobrovoľne skočil rybičku do katonu a tak sa i trochu usmažil. Aspoň tvár a predok jeho tela zostal ako tak v normálnom stave. Na ľavom ramene mal ešte jazvu z chuuninských skúšok.* Misaki, koho bol nápad sem ísť? *Bol to jeho nápad, ale nehodlal to priznať, pretože vedel, že to bol veľmi zlý nápad. No i cez to ju držal za ruku, a hoc vyzerali ako súrodenci, o to sa nestaral. Na tvári mal i trochu príjemný úsmev a zlatými očami tykal z miesta na miesto. Nehodlal sa však sťažovať veľmi, možno tak len zo srandy, pretože toto bolo miesto, kde sa Misaki narodila, tak si to tu chcel prezrieť, aj keď skutočne v okolí nebolo nič iné, než len piesok a piesok.*
Sponsored content

Ulička Koyo - Stránka 10 Empty Re: Ulička Koyo

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru