Písečná Tréninková Oblast

+17
Sanada Yukimura
Kimura
Tsuki Yagami
Rias Gremory
Hoiyoka Makotto
Reina
Misaki Makotto
Hakai/Nozomi
Tatsuya
Batsu
Naomi Noriaki
Arisu Sasaki
Kai Yoshimitsu
Eren Maruboshi
Akio Noriaki
Izumi
Admin
21 posters
Goto down
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty NPC Miyato

Wed Nov 16, 2022 6:35 pm
*Když to tak Misaki řekne, Miyatovi už to začíná být jedno.* Tohle bude ještě zajímavý den. Mám tu nejspíše nějakou namyšlenou kunoichi, která si myslí, že spolkla celý svět. No, hádám, že ti, co zůstávají dobrovolně v Sunagakure no Sato po delší dobu vždy byli a vždy budou takový, *konstatuje si v mysli Miyato, když řekne to o klanu Mononoke. Když vidí její úšklebek a uslyší to, co vydá ze svých úst, jen se zhluboka nadechne a vydechne.* Hele, Miyato, ser na to. Už tak budeš nejspíš považován za Nukenina, jakmile se odtud trhneš na vždy, ale nemusíš kvůli tomu prolévat krev. Nechceš být přeci jako ti, co jsi lovil, *uklidní se v myšlenkách, pak se na ní podívá s takovým klidným úsměvem, jen proto, aby jí namýchnul, že její narážka vůbec nezabrala. Po chvíli toho úsměvu dodá:* "Víš, jen tak mě něco nenaštve. Ale měla by jsi si dávat pozor na svůj jazýček, protože takto si brát do úst klan Mononoke, to dělají jen bláhový lidé." *Poté vstane a skočí z jednoho kamene na druhý, aby k ní měl pro jistotu odstup. Není to však útěk, spíše ji nechtěl ještě více naštvat a už vůbec nechtěl začít žádnou šarvátku.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 16, 2022 10:26 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a raději nic neřekne, protože k tomu neměla nic moc říct.* 'Bože, ten je ale urážlivý,' *řekne si v duchu Misaki, protože to trochu brala jako srandu, ale zase na druhou stranu nic o ní nevěděl, takže bylo to takové že neznal její pravé schopnosti a myslel si, že by ho mohla porazit, takové lidi Misaki neměla moc ráda, protože to vypadalo, jako kdyby byl nejlepší na světě. Misaki nebyla drzá, jen prostě byla taková.* 'Hmm, raději se ho nebudu ptát proč přede mnou utíká,' *řekne si v duchu Misaki a poté čeká, co jí k tomu řekne.* „Mimochodem, jakou máš vůbec hodnost,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, protože jí to celkem zajímalo.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty NPC Miyato

Thu Nov 17, 2022 3:37 pm
*Když odskočí na další kámen, Miyato do sebe kopl asi polovinu placatky, protože neměl moc náladu se dohadovat s dalšími lidmi.* Doufám, že nebude nějak uražená, když jsem na ní tak upřímný. Dle výrazu na jejím tváři to asi pochopila, ale kdo ví, že jo? *Potom se začne dívat na tu vodní plochu a začne si uvědomovat, že pokud by mělo dojít k nějakému konfliktu, byl by nyní v té nejhorší možné pozici. Očividně ovládala Suiton a tady je mnoho vody. Nejspíš by tady dokázala udělat i mnoho technik ranku A, možná i vyšší. Když se jej zeptá na jeho hodnost, jen jí odpoví:* "Asi před pěti lety jsem povýšil z postu Sanina, ale to už je minulost. V budoucnu mě budou lidi znát v úplně jiném světle."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Misaki Makotto

Fri Nov 18, 2022 10:15 am
*Misaki jej sleduje, ale raději nic moc neřekne, protože k tomu prostě neměla co říct, jen si v duchu povzdechne, protože dneska neměla v plánu nic dělat a nevěděla, jak dlouho tady s ním ještě vydrží.* 'Mno nemyslela jsem, že dneska někoho potkám, jestli k tomu někoho, kdo dělá něco stejného jako já, ale tak ci už, asi se od něj nic zajímavého nedozvím,' *řekne si v duchu Misaki a trochu se protáhne.* „Já jsem už nějakou dobu na hodnosti S,“ *poví mu Misaki a pak se podívá před sebe a přemýšlí, co by mohla dělat, protože pomalu ale jistě měla takový pocit, že tahle koncerzace spěje ke konci.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty NPC Miyato

Fri Nov 18, 2022 10:42 am
*Miyato si sedne a otočí se směrem k Misaki. Nechtěl vypadat nepřátelsky či jako strašná osoba, jen už se mu Sunagakure no Sato tak hnusila, že by jí nejraději pomoci Dotonu srovnal se zemí.* Do háje, zase mi ten alkohol zaplavuje mysl. No, měl bych se začít chovat nějak lépe, nebo budou mé poslední vzpomínky na Sunagakure jen smrt toho hňupa a hádka s dalším lovcem nukeninů, *proběhne mu v mysli a jen si povzdechne. Přemýšlel nad správnými slovy, možná i nějakou milosrdnou lží, nakonec však řekne krutou realitu:* "Hej, Misaki. Omlouvám se za své chování. Poslední dvě noci jsem nespal, protože jsem byl jako na trní. Víš, můj syn bude za dva dny slavit své první narozeniny a já mrhám tady svůj čas s umírajícím kriplem. Vím, že mě to nijak neomlouvá, ale nechci, aby si mě takto Sunagakure pamatovala."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Misaki Makotto

Fri Nov 18, 2022 12:40 pm
*Misaki sedí na kameni a dívá se na vodu a přemýšlí, co se vše za poslední dobu změnlo a co by se s tím dalo dělat, ale nějak jí nic moc nenapadá, prostě s tím chtěla něco udělat, ale pořád nějak nevěděla, co. Když na ní promluví Miyato, tak se na něj podívá.* „Hej nemusíš se mi omlouvat, hold každý má nějaký důvod proč být naštvaný, taky bych nějraději byla někde jinde než seděla tady,“ *poví mu Misaki, protože jí to tady taky celkem dost štvalo.* „Myslím, že už pomalu půjdu, protože ještě tady budu ještě chvíli sedět a přemýšlet na tím, že bych byla raději někde jinde než v Suně, tak na mě asi za chvíli přijde depka,“ *poví mu Misaki. Následně se zvedne na nohy a seskočí dolů z kamene.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty NPC Miyato

Sat Nov 19, 2022 8:14 pm
*Když Misaki poví, že se nemá omlouvat, Miyato se zamyslí:* Divný. Většinou, když mluvím takto otevřeně s jiným shinobi či kunoichi z velké vesnice, jsou tak dotčeni, že omluvou, přesto falešnou, se jich jen chci zbavit. Nejspíš je přeci jenom jiná než obyčejní a řadoví lovci nukeninů a odměn. *Když mu ta kunoichi řekne, že by již měla jít, v dáli si všimne, jak tam jde pár lidí, připomínajíc jeho rodiče.* Konečně zaklepal bačkorami, stařec jeden. Konečně už mohu vypadnout z této díry. *Potom jen Misaki poví:* "No jasně, já už mám také jiné povinnosti. Mimochodem, rád jsem Tě poznal. Pokud se někdy stavíš v Zemi Vodopádů a neměla se kam ubytovat, klidně můžeš k nám. Máme poměrně velký dům s několika pokoji pro hosty." *Dále seskočí dolů a rozejde se směrem východ ze Sunagakure. Na Misaki se sice neohlédne, ale zamává jí. Po nějaké chvíli se začne ztrácet v davu, až nakonec opravdu zmizí.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Misaki Makotto

Sat Nov 19, 2022 9:36 pm
*Misaki poslouchá slova Miyata a jen se trochu pousměje.* „Dobře. Já tebe taky, tak se měj a možná se ještě někdy uvidíme. Mimochodem díky za nabídku, kdo ví, třeba se jednou stavím,“ *poví mu Misaki milým hlasem a poté se rozejde na opačnou stranu než on. Ješět se otočí a všimne si, že zvedl ruku na pozdrav, tak se jen pousměje a pomalu pokračuje ulicemu Suny domů, po nějaké chvíli se tam dostane, tak jde dělat ještě nějaké věci, které tam jsou potřeba udělat.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Misaki Makotto

Sat Nov 19, 2022 11:03 pm
-Konec RPG-
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sat Dec 03, 2022 10:09 pm
Trénink ninjutsu
*Dnes byl v písečné tréninkové oblasti kde se chystal trénovat své ninjutsu. Byl oblečen do černé košile, černých kalhot kolem kterých měl opasek a na něm tři pouzdra. V prvním pouzdru měl deset kunaiů a pět světelných bomb, v druhém pouzdru měl svitek se zbraněmi a ve třetím pouzdru měl svitky s loutkami. Na zádech měl své plátno Hötai a na levé noze měl pouzdro s bublifukem. Rozhlédl se a viděl několik shinobi kteří zde trénovali. Pousmál se a vzpomněl si na Soru. Který ho porazil při chuuninských zkouškách.* "Byl silný v taijutsu a věděl kde jsem i v oblaku kouře. Jeho rychlost byla neuvěřitelná a jeho síla také. Musím pořádně trénovat aby až přijde čas tak abych byl připraven ho zastavit. Říkal že se chce stát Hokagem a obsadit Sunagakure. Budu ho muset zastavit." *Po těchto myšlenkách se rozeběhl složil několik pečetí a vytvořil čtyři větrné proudy vzduchu které ovládal a nechával je aby se točili kolem něj. První proud vzduchu kroužil několik centimetrů nad zemí, druhý kroužil ve výšce jeho kolen, třetí ve výšce jeho břicha a čtvrtý ve výšce jeho hrudníku. Všechny čtyři proudy kroužily kolem něj v poloměru jednoho a půl metru. Suhuachi běžel stále rovně a po chvíli poslal chakru do spodní části těla a vyskočil. Chakura Shotto proudy vzduchu zůstali na svých místech ve stejném rozsahu jako předtím. Když dopadl na zem tak složil pečeť tygra a pomocí Shunshin no Jutsu zrychlil svůj běh prorazil proudy vzduchu které zmizeli a když uběhl 25 metrů tak jeho technika ztratila sílu a on běžel svou normální rychlostí. Poté levou rukou vytáhl bublifuk a foukl do něj. Z bublifuku vyšlo deset menších bublin. Proběhl jimi aniž by je praskl a když byl v dostatečné vzdálenosti tak lusknul a bubliny prasklo a uvolnil se z nich červený dým podobný z dýmu chilli bomby. Poté namočil bublifuk do vody v pouzdře a znovu do něj foukl tentokrát se objevila jedna velká bublina která se změnila v jeho klon. (Baburu no Bunshin) Tuto techniku použil ještě třikrát a poté se zastavil podíval se na své čtyři klony a usmál se.* Jdeme na to! *Jen co to dořekl tak se klony proti němu rozeběhli. Originál uklidil bublifuk, poslal chakru do spodní části těla a vyskočil směrem do zadu. (Chakura Shotto) Ve vzduchu vytáhl z pouzdra čtyry kunaie a hodil je po svých klonech. Klony se vyhnuli a sebrali kunaie se země. Když dopadl na zem tak svou levou rukou sáhl na plátno. Klonů na nic nečekali a rozeběhli se proti originálu. Pravý Suhuachi nechal kolem sebe roztočit své plátno tak aby zakryl pohled na sebe. (​Nunogakure no Jutsu) *poté se otočil do práva složil pečeť tygra a pomocí Shunshin no Jutsu zrychlil svůj pohyb a dostal se 25 metrů od svých klonů. Ti jen viděli jak plátno spadlo na zem a před nimi nikdo nebyl. Originál se otočil ke klonům, vytáhl své svitky, rozložil je a pomocí Kuchiyose Tobidougu odpečetil své loutky. Mezi tím si kloní všimli kde je originál a rozeběhli se k němu.* "Dobře takže teď se budeme prát. Karasu musí zaměstnat tři klony a Shoyū-Sha si vezme jen jeden klon." * Při této myšlence vytvořil chakrová vlákna která připevnil ke svým loutkám. (Kugutsu no Jutsu) Poté zvedl obě své ruce a jeho loutky se vznesli. Poté máchl rukama směrem ke svým klonům a začal hýbat prsty. Mezi tím kloní stále běželi proti originálu. Když se k nim začali přibližovat loutky tak se rozdělily na dvě skupiny jedna skupina zaútočila na loutky a druhá běžela na originál. Pravý Suhuachi zahýbal prsty a jeho Shoyū-Sha se rozpřáhla a začala boxovat, přičemž z jejich pěstí vyšli senbony. Karasu taktéž začala boxovat ale z jejich předloktí vyšli zápěstí nože. Klony jenž bojovali proti loutkám se snažily bránit avšak klon jenž bojoval proti Karasu tak neměl šanci jelikož Karasu měla více zbraní a tak Karasu z ničila jeden klon. Klon který bojoval proti Shoyū-Sha měl taky méně zbraní avšak byl rychlejší než loutka a tak se držel a bojoval. Originál rychle máchl pravou rukou k sobě a Karasu se k němu plnou rychlostí začala vracet. Klony jenž běželi na originál byly 5 metrů od svého cíle. Pravý Suhuachi rychle zdvihl svou levou ruku a Shoyū-Sha se zvedla a nečekaně zaútočila na hlavu klony kterého tím zničila. Originál poté zrušil své Kugutsu no Jutsu natáhl obě své ruce ke klonům a pomocí techniky Nan Kaizo obmotal své klony a uškrtil je čímž je zničil.* "Sakra kdyby to nebyly klony tak sem mrtvej. Karasu by svého protivníka dostala ale Shoyū-Sha by stále bojovala. Musím vymyslet způsob jak se bránit před tím aby na mě někdo zaútočil z blízka. Abych vytvořil klon který mě bude krýt tak na to nemám dostatek chakry. Navíc mohu použít buď vodní klon který zvládne použít jen suiton techniky a nebo můj Baburu no Bunshin který použije jen klanové techniky. Žádný z těchto klonů mi však proti nepříteli moc nepomůže. To je otrava." *Při těchto myšlenkách připevnil svá chakrová vlákna k loutkám a prudkými pohyby rukou jej donutil aby k němu přišli. Poté je zapečetil do svitků, které uklidil.* "Používám dost chakry. Měl bych sní taky šetřit." *Poté se rozhlédl po okolí, našel jeden pískovcový kámen složil pečetě a začal na kámen vrhat vodní shurikeny. (Suiton: Mizu Shuriken) Poté ještě nějakou dobu trénoval rychlé vytvoření chakrových vláken a také trénoval rychlost skládání pečetí k technikám. Poté už bylo dost hodin a on se vydal domů. Kde pokračoval v práci na plánu své další loutky.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sat Dec 03, 2022 10:10 pm
--Konec rpg--
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Misaki Makotto

Fri Dec 09, 2022 12:00 pm
*Po pár dnech se Misaki rozhodla, že by si mohla znovu zajít zatrénovat, protože jí to už celkem chybělo, jak nemohla předtím pořádně trénovat a vzhledem k tomu, co se poslední dobou dělo se rozhodla, že by bylo fajn trochu zase zesílit a pokračovat potom i s učením nových technik raitonu, ale dneska se rozhodla, že bude trénovat zásobu chakry. Oblékne se do bílého trička a černých kraťasů, na pravou nohu si dá pouzdro se zbraněmi, na opasek si dá velké pouzdro, ve kterém má i papírky na klanové techniky a dá si za něj u Kusanagi no Tsurugi, nakonec si kolem krku dá čelenku Suny. Když má vše, tak se rozejde do ulic Suny, cesta k vodní nádrži, ke které chodí vždy trénovat, když je sama jí zabere nějaký čas. Když se tam dostane, tak tam nikoho nevidí, skoro jako vždy, přijde jí, že kromě lidí, které zná tam nikdo moc nechodí, ale tak za to byla ráda, protože tam mohla v klidu trénovat. Následně se rozběhne a zaběhá si několik koleček, aby se trochu rozcvičila. Když má hotovo, tak začne dělat kliky a dřepy. Následně se začne soustředit na svou chakru, kterou začne shromažďovat v chodidlech a pak se rozběhne a po chvíli se odrazí a díky chakře doskočí mnohem dále, než kdyby chakru nepoužila (Chakura Shotto). Takto nakonec doskáče až ke skále, u které se zastaví. Znovu se začne soustředit na svou chakru, kterou následně začne shromažďovat v chodidlech a pak se rozběhne po skále až nahoru (Kinobori no Waza). Když je až nahoře, tak se odrazí a skočí zpět dolů a po skále vyběhne ještě jednou. Tam se na chvíli zastaví a posadí se. Zavře oči a začne se soustředit na svou chakru, kterou se snaží zklidnit a dneska jí to jde celkem dobře, ale to bude asi tím, že ještě moc netrénovala, když se jí to povede, tak jí začne pomalu shromažďovat v pravé ruce, když jí má dost, tak jí začne pomalu přesunovat do druhé ruky a takto nějakou chvíli pokračuje, než toho nechá. Následně otevře oči a podívá se před sebe a pousměje se. Kdyby nebyla taková tma, tak by bylo mnohem lépe vidět na vodní hladinu, ale i jen osvětlené měsícem bylo tohle místo pěkné. Následně se Misaki zvedne a seskočí zpět na zem a rozejde se k vodní nádrži. Znovu se začne soustředit na svou chakru a tu začne shromažďovat do chodidel a pak se rozejde na vodní hladinu (Suimen Hokou no Waza). Následně se rozejde po vodní hladině, když se dostane cca doprostřed, tak se zastaví a začne skládat pečetě. Po chvilce se před ní vytvoří had, který se následně zaútočí na břeh, na které následně narazí a voda se rozlije všude okolo (​Suiton: Ja no Kuchi). Následně složí několik dalších pečetí a kousek od Misaki se vytvoří velký drak tvořený v vody (​Suiton: Suiryuudan). Misaki ho následně nechá zaútočit přímo před sebe, kde je taková větší skále hned na břehu. Drak skálu zničí bez problémů a následně se změní ve vodu, která se rozleje do písku. Poté se Misaki rozhodne složit několik dalších pečetí, tentokrát se kolem ní po chvíli začne objevovat mlha, která je celkem hustá, že není vidět skoro nic (Suiton: Kirigakure no Jutsu). Následně složí několik dalších pečte, ale nějakou chvíli se nic neděle, až po chvíli začnou z nebe padat ledové senbony, které skočí ve vodě (​Sensatsu Suishou). Jakmile přestanou senbony padat, tak složí další pečetě a kolem ní se vytvoří několik ledových vlaštovek, které pak vystřelí před sebe (Tsubame Fubuki). Následně se Misaki zhluvoka nadechne a vydechne několik ledových šípů, které letí přímo před ní a po chvíli skončí ve vodě (​Rekkū Suigeki).  Následně Misaki složí několik dalších pečetí a vytvoří kolem sebe velkou větrnou polokouli, která rozfouká mlhu (Fuuton: Atsugai). Když je mlha pryč, tak se Misaki rozejde zpět na pevnou zem, kde se posadí na zem, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru, kterou se snaží uklidnit. No jak tam tak sedí, tak se jí to moc nedaří, ale Misaki se nevzdává a pokračuje dokud se jí to nepovede. Poté začne svou chakru shromažďovat v jedné části těla a pak jí začne pomalu přesunovat různě po těle a to dělá nějakou chvíli, než toho nechá a zůstane jen tak sedět a odpočívat. Po chvíli se zvedne na nohy a začne skládat další pečetě. V pouzdra jí vyletí několik papírků, které se zformují do podoby shurikenů a ty se pak rozletí přímo před ní (​Kami Shuriken). Následně jí vyletí z pouzdra další papírky a ty se zformují do křídel, díky kterým se následně Misaki vznese do vzduchu (​Kami Enjeru). Jamike je dost vysoko, tak se začne soustředit znovu na svou chakru, složí několik dalších pečetí a z pouzdra jí vyletí další papírky, které se následně zformují do podoby kopí a to Misaki vystřelí před sebe a následně se zabodne do země (​Kami Enjeru). Jak je Misaki ve vzduchu, tak složí několik dalších pečetí a v křídel jí začnou vylítávat papírové bodce, které se následně začnou zabodávat do země (Kami Shigure). Poté se Misaki promění na velké množství papírků, které začnou létat všude možně, než se nakonec opět složí zpět na zemi nedaleko místa, kde byla před chvíli (Shikigami no Mai). Následně se Misaki rozejde ke dvěma kaktusům, které jsou kousek od ní a když je u nich, tak si vezme do pravé ruky Kusanagi no Tsuruki a pustí do ní raiton. Následně se rozběhne proti kaktusu a sekne do něj. Připadá jí to, jako kdyby nemusela použít skoro žádnou sílu, protože Kusanagi je velmi ostrá, díky raitonu má ještě větší průraznost, takže není potřeba tak velké síly. Takto Misaki ještě několikrát sekne než toho nechá a schová Kusanagi no Tsurugi zpět do pouzdra. Následně se posadí na zem, zavře oči a opět se začne soustředit na svou chakru. Jak tam tak nějakou chvíli sedí, tak se jí moc nedaří svou chakru uklidnit, ale po nějaké chvíli se jí to konečně podaří, takže si trochu oddechne. Následně jí začne shromažďovat v jedné části těla a pak jí pomalu začne přesunovat různě po těle, než toho po nějaké chvíli nechá. Když se zvedne zpět na nohy, tak se začne soustředit na svou chakru a následně švihne pravou rukou, ze které jí vyleží fuutonová čepel, která usekne kus kaktusu, který je před ní (Fuuton: Juuha Shou). Následně se zhluboka nadechne a vydechne proti kaktusu několik fuutonových projektilů, které oním kaktusem projdou bez problémů (Fuuton: Shinkuu Gyoku). Poté si vytáhne z pouzdra dva shurikeny, které si roztočí na prstech a přidá do nich větrnou chakru a ty pak chodí před sebe na kaktus, ve kterém oba shurikeny nechají velké škrábance a pokračují ještě dále (Fuuton: Shinkuu Shuriken). Následně vytáhne několik shurikenů, které nechá nabít elektřinou a hodí je na kaktus (Raiton: Shuriken Jutsu. Misaki se znovu začne soustředit na svou chakru a složí několik pečetí a kolem ní se objeví asi deset bleskových disků, které pošle na kaktus (Raiton: Raiso Gekishin). Poté složí několik dalších pečetí a z vlhkosti, která je okolo se vytvoří asi pět suitonových shurikenů, které následně Misaki také vystřelí na kaktus (Suiton: Mizu Shuriken). Následně se Misaki nadechne a z úst vystřelí několik vodních střel, které jsou velmi průrazné na kaktus (Suiton: Tenkyū). Následně se znovu začne soustředit na svou chakru a složí několik pečetí a před Misaki se objeví velká masa ledu, která jí ovšem sebrala celkem dost chakry (​Hissatsu Hyousou). Po nějaké době je Misaki už celkem unavená, takže se posadí na zem, zavře oči a znovu se začne soustředit na svou chakru a snaží se jí uklidnit, ale vzhledem k tomu, že už má chakry dost málo a je unavená, tak jí to moc nejde, ale po nějaké době se jí to povede. Poté ještě nějakou chvíli sedí na zemi a odpočívá, než se nakonec zvedne vezme si všechny své věci a rozejde se domů, kde si dá sprchu a odpočine si.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Misaki Makotto

Fri Dec 09, 2022 12:35 pm
-Konec RPG-
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Mon Dec 19, 2022 10:24 pm
Trénink ninjutsu
*Přišel do tréninkové oblasti kde hodlal trénovat své ninjutsu. Oblečen byl do černé košile, černých kalhot, kolem kterých měl opasek a na něm tři pouzdra. V jednom pouzdru měl deset kuniaů a pět světelných bomb. V druhém pouzdru měl svitek se zbraněmi a ve třetím pouzdru měl dva svitky s loutkami. Na levé noze měl své pouzdro s jarovou vodou a bublifukem. Na zádech měl svou roli plátna Hotai, které bylo připevněné vodorovně. Na čele měl svou čelenku Sunagakure. Tréninková oblast byla rozsáhlá a tak shinobi jenž zde trénovali byly dostatečně daleko od něj, takže se beze strachu rozeběhl, poslal do nohou svou chakru a vyskočil. (Chakura Shotto) Ve vzduchu složil několik pečetí a v každé ruce vytvořil dva vodní shurikeny, které hodil na zem. Shurikeny se zabodli do písku, přičemž Suhuachi znovu skládal ruční pečetě. Použil Fuuton: Kiryuu Ranbu k vytvoření jednoho větrného proudu který poslal k zemi na místo kam před chvílí hodil vodní shurikeny. Po chvíli dopadl na zem, rozeběhl se, složil pečeť tygra a pomocí Shunshin no Jutsu uběhl 25 metrů, poté pokračoval v běhu. Složil několik pečetí a pomocí Henge no Jutsu se proměnil na myš. Stále běžel, po zhruba 25 metrech, vyskočil, zrušil svou techniku a pokračoval v běhu. Svou levou rukou vytáhl svůj bublifuk a foukl do něj. Z bublifuku vyšlo 10 bublin které letěli proti větru. (Mabayui no Baburu) Změnil svůj směr aby se vyhl svým bublinám které byly pomalejší než li on. Oběhl svou techniku a lusknutím prstů své pravé ruky nechal všechny bubliny prasknout a uvolnit červený dým. Znovu složil pečeť tygra a pomocí Shunshin no Jutsu zrychlil svůj běh. Dostal se mimo dosah dýmu a znovu vytáhl bublifuk do kterého foukl znovu vyslal deset bublin proti větru (Mabayui no Baburu), poté vyskládal ruční pečetě a pomocí Fuuton: Kiryuu Ranbu vytvořil proud vzduchu který odnášel bubliny tam kam chtěl Suhuachi. Jelikož technika Fuuton: Kiryuu Ranbu vytvoří proud větru který může uživatel ovládat. Poté vyskládal ruční pečetě a na zem vypustil vodu na kterou když někdo šlápne tak se kní přilepí. (​Suiton: Mizuame Nabara​) Poté poslal chakru do svých chodidel, stoupl na vodní hladinu. (Suimen Hokou no Waza)* "Tohle je dost dobrá kombinace technik. Přece jen když na mě někdo zaútočí z blízka tak se přilepí. Tedy pokud nezaútočí ze vzduchu. No a jelikož mé plátno má dobré ochrané vlastnosti tak se nemusím bát nějakého útoku na mě. No a mohu bojovat pomocí svých loutek. Teď už jen záleží jestli budu používat obě a nebo jen jednu." *Při této myšlence došel do prostřed tekutiny, přičemž si vytáhl svitek, rozložil jej a pomocí Kuchiyose Tobidougu odpečetil loutku Karasu. Prsty pravé ruky vytvořil chakrové nitě, které připevnil k loutce, dříve než se loutka dotkla tekutiny.* "Ještě že jsem to už trochu trénoval. No furt mi to nejde tak jak bych chtěl ale co se dá dělat." *Po této myšlence uklidil prázdný svitek. Pravou rukou se rozmáchl a Karasu se vydala vpřed. Začal hýbat prsty pravé ruky a svou levou rukou se dotkl plátna Hotai. Karasu začala Boxovat, přičemž vždy když údeřila tak vysunula zápestní nůž. Zároveň se odmotal kus plátna z role a začal kroužit kolem Karasu tak aby na ni nebylo pořádně vidět. (​Nunogakure no Jutsu) Po několika vteřinách plátno spadlo na zem a Suhuachi rychlýn trhnutím pravé ruky poslal Karasu kupředu. Karasu letěla svou plnou rychlostí 5 bodů. Když se dostala dost blízko k jednomu terči tak Suhuachi jen zahýbal prsty, Karasu se rozpřáhla pravou rukou a její pěst mířila k dřevěné tyči jenž držela terč. Poté loutkař znovu zahýbal prsty a Karasu vysunula svůj zápěstní nůž. Prořízla tyč a levou rukou praštila do terče. Síla úderu loutky byla rovna 5ti bodům. Terč odletěl několik centimetrů od loutky a spadl na zem. Suhuachi vytáhl svůj bublifuk, foukl do něj a vypustil deset bublin proti druhému terči. (Mabayui no Baburu) Uklidil bublifuk do pouzdra přičemž pravou rukou švihl k terči na který mířily bubliny. Karasu se k terči dostala rychleji a tak pohyby pravé ruky ji loutkař donutil kroužit kolem terče.* "Tohle není špatná strategie, jen když budu proti někomu bojovat tak zaútočí na Karasu takže moje další loutka by měla mít v sobě i nějaké kouřové bomby. Taky bych měl zapracovat na souboji z dálky. Zatím jen používám loutk aby bojovali za pomocí taijutsu a já se držím z pátky. Moje další loutka by měla mít něco třeba jako luk aby zvládla bojovat na dálku. Možná nějaký mechanismus na vystřelování zbraní aby mohla překvapit svého protivníka. Nevím jestli zvládnu postavit rychlejší loutku než je moje Karasu. Přeci jen si nejsem jistý jestli existuje lepší dřevo nebo lepší klouby než jsem použil na stavbu své Karasu." *Po této myšlence se usmál, lusnutím prstů pravé ruky nechal prasknout bubliny a švihnutím své pravé ruky k sobě donutil Karasu aby se k němu vrátila. Poté šel pryč ze své vodní techniky, vytáhl svitek a zapečetil do něj svou loutku. Nakonec se vydal domů kde začal upravovat plány na svou další loutku.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Mon Dec 19, 2022 10:25 pm
--KONEC RPG--
Ayako Quincy Saito
Ayako Quincy Saito
Poèet pøíspìvkù : 174
Join date : 16. 05. 23
Location : Chuunin :3

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sat Jul 22, 2023 8:57 pm
Tréning gen

*Ayako spoločne s Mituom sedeli na izbe a rozprávali sa. Vymýšľali stratégie, hoc ešte len pred chvíľou dopísali test a videli výsledky. Mituo to zvládol na 100%, čo sa o Ayako nedalo povedať, keď ju zaskočila otázka, u ktorej vôbec nevedela odpovedať a tak ju musela vynechať. Musela sa s tým však naučiť žiť, aj keď bola sklamaná zo seba a svojho výkonu. Nad tým však môže premýšľať doma, teraz potrebovali vymyslieť taktiku na druhé kolo a niečo málo i na tretie, hoc do poslednej chvíle nebudú vedieť kto je ich súperom. Aj sa im to zatiaľ dobre darilo, vymieňali si znalosti, ktoré načítali z kníh,  ktoré sa dozvedeli od ochotnejších shinobi zo Suny dúfajúc, že im neklamú priamo do tváre. No, pre istotu sa budú viac držať toho čo načítali v knihách. Než ich potom jeho mama vyhodila z izby von so slovami, že nikdy nič nejde podľa plánov a keď mali kostru, to im bude bohato stačiť, pretože s tým nič iné nenarobia, keď sa niečo pokazí. Mali ísť teda von cvičiť. Vyrazili teda do tréningovej oblasti, kde bolo mnoho shinobi a kunoichi, ktorí medzi sebou cvičili, či sami alebo si niekoho doberali. Ignorovali to, potrebovali cvičiť sami, nie sa zdržiavať pri niekom. Navyše neboli ani z ich dediny a tak sa pozerali inam. Boli očividne priveľmi slabí na to, aby tu boli.* Takže si dáme asi len súboj obyčajný pri genjutsu? *Začal sa rozcvičovať rovnako ako Ayako.* Môžeme. Je to moja skrytá zbraň. *Prikývla mierne, takmer to nebolo vidieť, predsa len okolo nich bolo mnoho ľudí a tak sa jej emócie kompletne uzavreli. Odstúpili od seba, v duchu každý z nich napočítal do 3 a potom ich súboj začal. Ayako sa mu najskôr pozrela do očí a na pár sekúnd ho znehybnila pomocou Kanashibari no Jutsu než začala tvoriť pečate pre klonov z hmoty Kasumi Jūsha no Jutsu. Vytvorila ich presne 5 v jej podobe a zmiešala sa medzi nimi nejakým zázrakom, hoc jej bolo jasné, že ju Mitsuo aj tak nájde. Ten sa vo tvári usmial.* Haha. *Dokonca sa zasmial a vytvoril ich aj on, tiež 5 a klony sa vrhli na klonov, zatiaľ, čo oni medzi sebou utekali. Ayako to posunula na iný level a pomohla si trochu klanovou technikou, aby nabrala na rýchlosti. Snažila sa držať mimo pohľad jeho očí, rovnako ako on, sledoval každý jej pohyb, snažil sa zistiť kedy zaútočí, na moment sa ich oči po čase predsa len stretli, počas toho ako okolo neho krúžila a on sa otáčal zarovno s ňou a jemu sa zamotala hlava. Vtedy jej chytila do genjutsu techniky Kanashibari no Jutsu. Prestala okolo neo krúžiť, víťazstvo patrilo jej. Zrušia svoje klony a pozrela sa na Mitsua, ktorý sa striasol a následne zasmial.* Haha, vyhrala si. *Povedal jej, no Ayako mlčala, dívala sa tým smerom, čo videli skupinu detí, čo šikanovali iného. Jej kamarát sa pozrel tým smerom a potom na svoju najlepšiu kamarátku.* Mitsuo-kun, poďme mu pomôcť. *Povedala nakoniec. Zodvihol ramená, nemal s tým problém.* Dobre, prečo nie. *Spoločne vykročili k skupine. Boli k dvojici priamo natočený takže videli, že k nim kráčajú.* Hm, čo chcete?! *Štekol po nich jeden z nich, očividne ich vodca. Po jeho stranách stáli dvaja ďalší chlapci a na zemi v piesku ležal ten, ktorého trápili.* Je zábava šikanovať slabšieho? *Spýtal sa ich Mitsuo a pristúpil bližšie k nim. Ich hlavný vodca venoval pohľad Ayako, ktorá stála za ním.* Snažíš sa vyzerať dobre pred svojou frajerkou? *Zasmial sa.* Nesnažím. Princezná nemôže byť priateľkou svojho ochrancu, navyše, je silnejšia než ja, takže sa snažím zabrániť nešťastiu. *Preniesol Mitsuo a všetci traja vybuchli smiechom. Znovu sa pozreli na Ayako.* Ona a princezná? Určite. Nejaká chudera. *Uculil sa posmešne. Ayako ho v ten moment chytila do genjutsu. Kanashibari no Jutsu. Ani po pár sekundách sa nepomohol. Nedokázal sa z toho dostať. Mitsuo mu nevrazil, miesto toho sa vrhol na druhého, ktorého chytil do genjutsu tiež. Očividne voči nemu nemali žiadnu výdrž a tak zostal posledný, ktorý sa dal na útek.* Ayako-chan, dorazím toho posledného? *Spýtal sa jej. Ona však len pokrútila hlavou a prišla k tomu, čo ležal na zemi. Zohla sa k nemu a podala mu ruku. Bol úplne z inej dediny než trojica, či dvojica, no neriešila to.* V poriadku? *Spýtala sa chlapca, ktorý bol v podobnom veku ako Mitsuo. Prikývol a zdvihol sa pomocou nej.* Ďakujem. *Povedal a poklonil sa trochu, aby prejavil vďačnosť.* Skutočne si princezná? *Spýtal sa jej.* Nie tak veľká, ako deti Mizukage-sama. *Bola princeznou svojho klanu, jeho deti boli ako pre svoj klan, tak i pre celú Kiri. Bola to dosť veľká vec, keď sa narodili. No, Mizukage aj tak musel opustiť svoje deti a ísť na skúšky.* Aj tak nevadí, ak by si nebola. Ste dobrí ľudia. *Trochu sa na nich usmial a potom sa rozlúčili a išli preč, tých dvoch tam nechali, nepotrebovali sa starať.*

Počet slov: 828
Koniec hry.
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Mon Jul 31, 2023 4:05 pm
*Kosuke byl stále v Sunagakure, byl oděn do černé košile, černých kalhot kolem kterých měl opasek a na něm čtyři pouzdra. Ve třech pouzdrech měl své shinobi vybavení a ve čtvrtém měl dva svitky na své kresby. V oblasti ledvin měl připevněnou svou dřevěnou ruigu a mezi lopatky měl svou Hatake Tanto. Na své pravé noze měl pouzdro s lahvičkou inkoustu, a štětcem. Na pravém zápěstí měl dřevěný náramek. Na čele měl svou čelenku Kumogakure a na hlavě měl naražený svuj klobouk. V levé ruce měl menší batoh s jídlem a pitím. Vyšel z hotelu a mířil si to do písečné tréninkové oblasti.* "Sakra propadl jsem u písemné zkoušky. Jak sem mohl propadnout? Vždyť jsem vynechal jenom jednu otázku, jinak jsem napsal všechno. To je nespravedlivé. Do háje z pitomou zkouškou." *Byl na sebe velmi naštvaný jelikož doufal že se letos stane chuuninem. Dnes měl v plánu trénovat svou chakru. V poslední době se spíše věnoval Kenjutsu a na chakru zapomínal. Proto se rozhodl věnovat se hlavně tréninku chakry.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Mon Jul 31, 2023 8:38 pm
*Naomi cestovala hlavne v noci, tak ako bola počas svojho života zvyknutá.. ešte predtým než opäť vyšlo slnko. Jej prvotné nadšenie nad tým, že svet sa vrátil "do normálu" rýchlo pominulo - hneď čo sa prvý krát spálila. Mesiac jej nikdy takto neublížil.. slnko síce hrialo, no aj spaľovalo, svetlo cez deň bolo veľmi ostré a nepomáhali jej ani slnečné okuliare. Napriek tomu všetkému, sa však odhodlala ísť do Suny, na to najhorúcejšie miesto v zemi a to kvôli chuuninskym skúškam, ktoré sa tu tento rok konali. Teda .. nešla tam len kvôli nim. Ucítila svoje semiačko, ktoré nechala v náramku Kosukeho a teda vedela, že je tu. Vďaka jej náramku bol pre ňu ako maják - vedela by ho nájsť všade na tomto svete... teda aspoň si to myslela. Svoju batožinu si nechala na hotelovej izbe.. pri sebe mala len skrytú čepeľ na ľavom zápästí a malú kapsičku prehodenú krížom cez telo v ktorej mala peniaze, kľúče od izby a vačok so semiačkami od otca. Pohybovala sa ulicami Suny v tieňoch, ukrývajúc sa pred slnečnými lúčmi a hoci ju štípali oči - nespúšťala pohľad z Kosukeho, ktorý vyzeral nahnevane pri tom ako kráčal v plnej zbroji ku tunajšej tréningovej aréne. Vyzeral byť vyšší a silnejší než si ho pamätala.. v duchu sa snažila spočítať ako dlho sa vlastne nevideli. Naomi sa darilo splynúť s davom - ako sa vrátilo slnko, vrátili sa aj ľudia a teda mestá boli teraz veľmi rušné. To bola ďalšia vec s ktorou sa len ťažko vyrovnávala. Tak či tak, držala sa dosť  ďaleko aby si ju nevšimol. Teda až kým neprišiel ku miestu v aréne kde mohli byť sami. Vtedy sa usmiala a už sa neukrývala. Oblečená bola v šatách, ktoré zvýrazňovali jej modré oči a ružové vlasy, ktoré mala vypnuté do dvoch copíkov (ako na obrázku). Neplánovala však na seba hneď upozorniť, ak by sa jej to podarilo - chcela sa ku nemu priblížiť zozadu a dať mu ruky na oči tak aby ich zakryla, aby hádal kto je. Bola zvedavá či ju spozná podľa čerešňovej vône, ktorá sa okolo nej vznášala lebo používala takú istú penu do kúpeľa aj šampón už od malička.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Aug 01, 2023 8:53 am
*Stále rozhořčen svým neúspěchem a zklamáním ze sebe sama procházel ulicemi Suny, nevnímal okolí jen své nenávistné pocity a cestu. Když po nějaké době došel do písečné tréninkové oblasti, sáhl levou rukou do pouzdra na opasku, vytáhl svitek přičemž si klekl, rozvinul svitek a pravou rukou uchopil rukojeť štětce namočeného v inkoustu. Vytáhl štětec a nakreslil dvě vlčí štěňata, poté složil jednoruční pečeť a štěňata vyskočila že svitku. (Choujuu Giga: Sukoshi Kōgeki) Poté vstal štěňata od něj udělala několik kroku, otočily se na něj. Kosuke kývl hlavou, vytáhl svou dřevěnou ruigu, roztočil ji v ruce. (Ruigu držel v levé ruce) Když v tom na něj jeho kresby zaútočili, pomocí roztočené ruigy je jednoduše odrazil.* "Měl bych také trénovat tuto techniku, je hloupé aby na mě zvířata útočila z jedné strany. " *Uklidil svou dřevěnou ruigu a najednou viděl jen tmu, cítil známou omamnou vůni.* "Sakra někdo si chce hrát." *Dobře věděl že mu někdo dal ruce na jeho obličej tak aby neviděl a on přemýšlel kdo by to mohl být. Jako první ho napadla Kamiko ale u ní nikdy necítil takovouhle viní, navíc věděl že se letošních zkoušek neúčastnila. Ostatní účastníci zkoušek z jeho vesnice to být nemohli a že Sunagakure neznal nikoho.* Na na Naomi? *Řekl nejistě a čekal co se bude dít.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Aug 01, 2023 8:46 pm
*Chvíľu ho pozorovala pri tréningu a priblížila sa samozrejme až potom čo jej nehrozilo zranenie - a ani jemu. Popravde, Naomi Kosuke naozaj prekvapil. Vôbec nečakala, že by hneď na prvý krát uhádol, že je to ona a keď sa tak stalo - šokovane otvorila oči do korán a z pootvorených pier jej vyšiel ohromený povzdych. Jej dych ho musel poštekliť na uchu.* Páni, Kosuke ... nemôžem uveriť, že si ma tak rýchlo odhalil. *Zasmiala sa, pustila jeho oči aby precupitala pred neho.* Rada ťa zase vidím! *Žiarivo sa usmiala čím svoje slová potvrdila a zaklonila hlavu aby mu mohla vidieť do tváre. Slnko jej však svietilo do očí a tak si musela priložiť ruku ku čelu čím si robila malý tieň na svoju tvár vďaka čomu sa na neho mohla ako tak dívať.* Povedal by si, že keď sa zase uvidíme - bude na nás svietiť slnko? *Opýtala sa ho veselým hlasom a pri tom trošku krčila noštek z toho ako žmúrila proti svetlu.Bola trošku nervózna - chcela ho vidieť, často na neho myslela, na ich stretnutie, na to ako sa mu darí ... no teraz keď pred ňou stál akokeby nevedela čo má povedať. Zdal sa jej vyšší a svalnatejší než si ho pamätala - celkovo pôsobil inak. Ona sa tiež trochu zmenila, vlasy mala skoro do polky stehien a jej telo pomaly ale isto naberalo ženské rysy... stále sa však oproti nemu cítila ako taká mladá, žabka.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Aug 01, 2023 9:14 pm
*Když uslyšel známí hlas tak se jen usmál. Jen co pustila jeho oči tak se jen otočil a usmál se na ni. Viděl jak si zakrývá oči před sluncem a z úsněvem sňal svuj klobouk a dal jí ho na hlavu.* Taky tě rád vidím. No popravdě jsem už ani nedoufal že by ta tma mohla někdy skončit a už vůbec by mě nenapadlo že se potkáme na nejteplejším a nejslunečnějším místě na světě. Víš poznal sem tě díky tvé nádherné vůni nikdo nevoní tak jako ty. "Vlastně kromě Kamiko mě nikdo jiný ani nenapadl. No neznám moc holek." *Poté si ji pozorně prohlédl. Její tvář byla nádherná ve slunečním svitu, její vlasy byly ještě hezčí než si pamatoval a také byly delší. Taktéž se zarazil u její hrudě, nemluvě o jejích nohou. Začínal cítit nutkání požádat ji aby se otočila. Nakonec však znervózněl a dostal že sebe jen jednoduchou otázku.* Máš radši psy a nebo kočky? *Zároveň s touto otázkou namočil štětec do inkoustu a jen co mu odpověděla tak se otočil ke svitku a namaloval štěně/kotě (dle Naomini odpovědi) poté složil jednoruční pečeť a díky Choujuu Giga: Sukoshi Kōgeki vylezlo mládě že svitku.* Líbí?
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Aug 01, 2023 9:43 pm
*Vďačne sa usmiala keď jej dal na hlavu svoj klobúk - jeho slová o jej vôni plus jeho skúmavý pohľad ktorým si ju premeral - zapríčinilo to, že jej do líčok stúpol rumenec. Aby sa od rozpakov úplne nezrútila rozhodla sa rýchlo zmeniť tému - respektíve, reagovala na tú časť o Piesočnej.* Chceš vedieť tajomstvo? *Uškrnula sa, jednou rukou si pridržala slamený klobúk a nahla sa ku nemu bližšie.* Priznám sa, že si niekedy želám aby tá noc trvala trochu dlhšie.. *Šepla sprisahanecky, no usmievala sa pri tom takže to tým slovám uberalo na vážnosti. Samozrejme nebolo úplne vhodné takéto názory roztrubovať do sveta - plného ľudí, ktorí boli do nedávna monštrami. Určite by ich takýto postoj nepotešil. Potom Naomi pokračovala ďalej.* Suna je ... naozaj jedinečné miesto, myslím, že ak existuje peklo, bralo si inšpirácie práve z tohto mesta. *Zavtipkovala keď sa zase odtiahla aby mu dopriala naspäť osobný priestor. Po jeho otázke nahla hlavu na stranu .. chvíľku sa zamýšľala.. najradšej mala vtáky, vrany.. no ak si mala vybrať medzi týmito dvomi.* Asi mačky. *Povedala napokon a už sledovala ako sa pustil do maľovania. Jeho ťahy šťetcom jej prišli ešte rýchlejšie a presnejšie než si pamätala.* Páni to je ale roztomilé. *Nadchla sa okamžite nad malým mačiatkom a čupla si. Automaticky sa ho chcela dotknúť a pohladkať ho, no keď jej prsty narazili na to namaľované telíčko, neprišla tá satisfakcia čo pri skutočnom mačacom kožúšku. Bolo však na pohľad naozaj krásne.* Vidím, že si stále lepší a lepší. *Ako to povedala, zdvihla ku Kosukemu tvár a usmiala sa.* Verím, že to všetkým pri skúškach natreš! *Chcela ho povzbudiť.* Dorazila som do mesta len dnes.. čaká ťa ešte druhá skúška alebo už rovno tretia? *Bola zvedavá, nestihla sa o tom dozvedieť nič - pretože namiesto pátrania po týchto informáciách stalkovala Kosukeho.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Aug 01, 2023 10:21 pm
*Byl podivně rád když se k němu náhlá blíž avšak její slova ho zmátla, naštěstí si všiml jejího úsměvu a byl rád že jen vtipkuje. Jeho úsměv se rozšířil když ho Naomi pochválila.* No ještě se mám hodně co učit. Naštěstí už zvládám větší zvířata, která mai mohou pomoci v boji avšak zatím jsem neměl příležitost své kresby v boji využít. *Poté však přišla řeč na zkoušky. Zarazil se. Znovu se na sebe naštval, zamračil se ale po pár vteřinách se znovu usmál, odkašlal si, vzal svuj batoh jenž ležel na zemi. Rozepnul zip od kapsy a vytáhl láhev s vodou, kterou podal Naomi. Poté se protáhl.* Víš já už mám po zkouškách. *Nechtěl se přiznat že vypadl hned v první části. Nechtěl přiznat svou hloupost, ubohost nad tím že nesplnil písemnou část, která se mu nezdála zase tak těžká ale byla nad jeho znalosti.* No jestli jsem tě dobře pochopil tak zítra odcházíš? Plníš zde misí a nebo jsi sem přišla někomu popřát štěstí? *Zakroutil zápěstím své pravé ruky.* Jo prosím tě mohla by jsi mi upravit velikost náramku? Pomalu mi začíná být těsný.
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Mon Aug 14, 2023 10:38 pm
*Uznanlivo sa usmiala.* Neprekvapuje ma to, už keď sme sa stretli bol si veľmi nadaný. *Odvetila s úsmevom a postavila sa od mačiatka, ktoré namaľoval. Vzala si od neho fľašu s vďačným úsmevom. To jej stalkovanie ju skutočne vyprahlo. Div sa ale tou vodou neutopila keď jej povedal, že má po skúškach. Žiarivo sa usmiala a chytila ho voľnou rukou za ruku na ktorej mal náramok.* Och a to mi hovoríš len tak!? Poď.. oslávime to! Niečo spolu podnikneme! *Navrhla s nadšením a Kosuke mohol cítiť ako sa náramok uvoľňuje tak aby mu bolo pohodlné ho nosiť bez toho aby ho akokoľvek obmedzoval. Potom len trošku zavrtela hlavou a mierne sa začervenala.* Vedela som, že tu budeš.. chcela som ťa podporiť a mrzí ma, že som to zmeškala. Chcela som vidieť tvoje úžasné schopnosti v aréne ale mebadi... Nemusím sa nikam ponáhľať.. som Lovec nukeninov. Môžem tu zostať tak dlho ako budem chcieť. Teda.. tak dlho kým mi nedôjdu peniaze.. *Zavtipkovala opäť na záver a ak jej to dovolil ruku mu pustila.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Aug 15, 2023 12:09 am
*Usmál se když mu pověděla o jeho nadání avšak když mugratulovala ke zkouškám tak jeho úsměv náhle zmizel. Její dotek byl velmi příjemný a to že v něj věřila mu vyhnalo slzy do tváře. Otřel si slzy a po chvíli řekl.* Víš moje schopnosti zde nikdo neviděl. Vypadl jsem už v prvním kole. Jsem hlupák který nezvládl písemnou část. "Věřila ve mě má matka, kterou nechal zabít Raikage, věřila ve mě i Naomi. Mladší, zkušenější a silnější shinobi než jsem já. Jsem jen odpad a sklamání pro ně. Jak jen mohu v klidu žít? Neměl bych spáchat ..." *Roztřásl se nad touto myšlenkou. Jeho ruce se třásly a on věděl že by teď nebyl schopen vzít svou Hatake Tanto a proklát své srdce. Začal si uvědomovat že je na toto gesto moc velkým stavem.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Aug 15, 2023 12:10 am
*srabem
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Aug 15, 2023 6:10 am
*Naomi zmätene sledovala ako sa Kosukeho pekný úsmev stráca a do očí mu stúpajú slzy. Z tohto dôvodu mu ruku nepúšťala - naopak, svoj stisk zosilnila. Skôr než sa stihla opýtať čo môže za jeho náhlu zmenu nálady - prehovoril a znel pri tom zlomene. Naomi bola tým čo jej povedal poriadne šokovaná, ona sama sa zúčastnila chuuninskych skúšok o rok skôr než býva zvykom a všetky tri úlohy zvládla s plným počtom bodov. No dovtedy takmer nežila.. jej existencia bola sústredená len na tréning, štúdium a hoci to prinieslo svoje ovocie.. táto disciplína zapríčinila, že nemala žiadnych kamarátov - dokonca nemala ani poriadny vzťah s bratom či otcom. Ovládla svoj výraz aby mohla byť Kosukemu teraz oporou, ktorú potreboval - ruku mu napokon pustila, no len preto aby ho mohla objať.* Ja viem, že ťa tým teraz veľmi neuteším ale .. je veľa shinobi, ktorých stretol rovnaký osud. Nijako to neznižuje tvoju hodnotu ako ninju či človeka. *Prehovorila zatiaľ čo ho objímala. Následne sa trošku odtiahla, no ešte ho nepúšťala - len mu chcela vidieť do tváre aby zistila či mu jej slová aspoň trochu pomohli.* Je niečo čím by som ťa vedela rozveseliť? Môžeme trénovať.. ísť sa prejsť.. skočiť na jedlo.. povedz si. *Dívala sa mu do jeho zelených očí a sladko sa usmievala. V jej hlase ani pohľade nebola ani stopa po ľútosti. Neponúka mu to preto, že by ho ľutovala ale preto, že s ním chcela tráviť čas, docieliť aby bol veselý a tým zároveň posilniť ich začínajúce priateľstvo.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Mon Aug 21, 2023 5:15 pm
*Byl překvapen když mu pustila ruku a objala ho. V tu chvíli se mu rozbušilo srdce, začal ztěžka dýchat a poslechl si vše co mu řekla. Poté se odněj z lehká odtáhla a on se na ni jen usmál. Poté si vyslechl její nabídku.* Děkuju za povzbuzení. No nevím co by jsme mohli dělat. Třeba se jen projít? Co by jsi vlastně chtěla dělat ty? *Tuto otázku myslel vážně, přece jen mu sní bylo velmi dobře a toužil po její přítomnosti. Vlastně v tuto chvíli nechtěl nic jiného než být sní, třeba jen v tomto obětí. Byl velmi překvapen jak moc mu bylo příjemné být v takové blízkosti u Naomi.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sat Aug 26, 2023 2:36 pm
*Uľavilo sa jej keď zbadala na jeho tvári úsmev. Keď sa jej spýtal čo by chcela robiť - trošku sa uškrnula.* Zaliesť niekam do pod skalu, do chladničky či aspoň jaskyne kde je aspoň trochu chládok by fakt bodlo. *Zavtipkovala na úkor slniečka a ustúpila o krok dozadu aby mu dopriala priestor.* Kým nejakú ale nájdeme môžeme začať prechádzkou. *Dodala napokon s úsmevom a kývla hlavou neurčitým smerom, ktorým by sa mohli spolu vydať.* Tak.. ako sa ti páči Suna? Bol si sa pozrieť na nejaký miestach.. niečo čo súvisí ja neviem, s jej históriou alebo tak? *Opýtala sa ho. Prišlo jej vhodné zahrať sa trochu na tristou aby ho tak priviedla na iné myšlienky.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sat Aug 26, 2023 9:52 pm
Ano taky bych se šel někam schladit, přece jen je tady opravdu horko. *Když kývla hlavou směrem kam by mohli jít tak jen přikývl a vydal se na cestu.* No byl jsem hlavně v tréninkové oblasti a nebo na hotelovém pokoji, přece jen jsem se snažil trénovat. I když je pravda že jsem se jednou vydal do restaurace s barbecue kde jsem potkal zajímavého místního kluka. Tedy aspoň si myslím že to byl kluk. Víš byl velmi hubený a měl nezvykle dlouhé vlasy. No o historii této vesnice jsem se nezajímal. Věnoval jsem se tréninku. A co ty? Co jsi dělala ty? *Opravdu ho zajímalo co dělala od doby co se viděli naposled.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sat Sep 09, 2023 6:24 pm
--KKONEC RPG--
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sun Sep 24, 2023 8:19 am
Trénink výdrž

*V Suně byl příjemný den, slunce nepálilo tolik, jak bylo zvykem, proto se Toru rozhodl, že půjde trénovat. Bylo brzké ráno a Toru nezahálel, protože v poledne bude vedro, i přestože bylo chladněji než obvykle. Převlékl se do svého oblečení na tréninky, u kterého mu nevadilo, že se zničí. Seběhl z pokoje, řekl o svém plánu mámě a vyrazil.* Dej se sebe pozor drahoušku. Neboj se mami, už jsem genin. *Řekl Toru a zavřel dveře. Vyšel ven, v ulicích panovalo nezvyklé ticho, ale přeci jen ještě bylo brzo ráno. Rozhodl se zamířit do tréninkové oblasti. Plynule přešel z chůze do běhu. Za dobu, co byl studentem akademie, zrychlil. Za chvíli se už nacházel v tréninkové oblasti, s sebou si vzal i základní vybavení, shurikeny a kunaie. Ujistil se, že se bezpečně nachází v pouzdru. Rozhodl se, že si s nimi zatrénuje. Rozeběhl se do oblasti, kde se nacházeli terče. Když se blížil, rozepnul si pouzdro, ve kterém se nacházeli shurikeny. Přeběhl oblast a hodil shurikeny na všech 6 terčů, o kterých věděl. Pak se vrátil, aby zkontroloval svoje výsledky.* Nic moc teda, alespoň jsem trefil všechny terče. *Řekl nahlas Toru, jeden shuriken trefil do středu, dva další do širšího vyznačeného středu a zbývající tři trefil, ale nacházeli se v nejkrajnější oblasti terčů. Všechny shurikeny posbíral zpátky. A šel to zkoušet znova. A pořád dokola než se zlepšil. Když to šel už sedmé, povedlo se mu trefit všechny alespoň do širšího středu terče. Uvědomoval si, že střílet na nepohyblivé terče je jednodušší, mnohem jednodušší než na pohybliví cíl. Rozhodl se, že si půjde zaběhat, a tak vyrazil na nejdelší okruh kolem celé tréninkové oblasti. Nasadil celkem rychlé tempo a ze začátku se mu běželo dobře. Když byl zhruba v půlce okruhu, cítil, jak mu začali těžknout nohy, zpomaloval a ztrácel dech. Triko měl už úplně propocený. Měl chuť úplně zastavit, ale překonal sám sebe, začal se soustředit na techniku běhu, soustředil se na zvedání nohou. Povedlo se mu chytit zpátky tempo. Doběhnul až nakonec, když se zastavil, musel dýchat zhluboka. Viděl občas černo, což bylo způsobené nedostatkem kyslíku. Byly to sice jen krátké mžiky černoty, ale musel se předklonit a snažit se dostat do sebe více vzduchu. Po chvíli se mu povedlo trochu zklidnit dech. Zamířil do nejbližší uličky, aby si koupil pití a nějaké ovoce, než bude pokračovat v tréninku. Koupil si vodu a broskev. Vrátil se zpátky do tréninkové oblasti, kde našel palmu pod kterou si sednul a snědl svoji svačinku.*
*Po pauze se rozhodl trénovat svoji výdrž a vytrvalost. Našel si místo mezi dvěma kameny, které měřilo přibližně tři sta metrů a rozhodl se, že tam poběží sprintem, zpátky se nezastaví, ale poběží klusem a takhle tohle celý kolečko třikrát. První třístovka sprintem byla v pohodě i výklus se mu zdál bezproblémový, jenže pak na to navázal druhý sprint a Toru cítil, jak v půlce nestačí udýchávat svůj sprint. Nakonec to doběhl rychle, byť to bylo pomalejší. Druhý výklus mu také přišel za trest, vůbec si při něm neodpočinul.* „Sakra ještě jeden sprint, to musím zvládnout.“ *Doběhl výklusem, respektive velmi pomalým během, zpátky k prvnímu kameni. Otočil se. A zrychlil. Cítil, jak má těžké nohy, jak mu dělá problém je zvednout.* „Zaber, tohle musím dát.“ *Pomyslel si v hlavě a našel poslední zbytky síly na závěrečné zrychlení. Poté se extrémně pomalým během vrátil k prvnímu kameni, o který se opřel a popadával svůj ztracený dech. Byl zpocený a cítil, jak jeho triko je propocený úplně všude. Teď když doběhl, se mu objevil pot i na čele a stékal mu po tváři, až dopadl na zem. Dal si dlouho pauzu, než se rozhodl, že tohle mučící běhání podstoupí znova. Věděl, že ho zítra budou strašně bolet nohy, ale potřeboval se zlepšit a jediný způsob, jak to dokázat, bylo tréninkem. Tahle série byla pro Torua mnohem horší než ta první. Sprinty byly pomalejší. Nohy mu ztěžkly ještě víc, přestože si myslel, že víc to jít nemůže. Avšak potřeboval si nutně zlepšit výdrž, byla to jeho nejslabší fyzická stránka a Toru si to moc dobře uvědomoval. Po další pauze si dal ještě jednu úplně poslední sérii tohoto běhání. Bylo ze všech nejhorší, byl úplně zničený. Když to doběhl, lehnul si na zem a jen se snažil dýchat. Přišlo mu, že umírá. Bolely ho nohy, nemohl se soustředit a byl celý zpocený. Pár minut jen odpočíval na zemi, než se mu zklidnil dech, poté už se zvládnul postavit a mohl zamířit pomalou chůzí domů na oběd. Cestou domů se loudal, doufal, že zítra zvládne chodit. Pozoroval lidi v ulicích, od rána jich přeci jen dost přibylo. Když došel domů, jako první věc zamířil do koupelny, kde si sundal svoje špinavé oblečení a umyl se. Hned se cítil lépe, když měl na sobě čisté oblečení. Pak už ho čekal oběd s mámou, na který se velmi těšil, přeci jen mu na tréninku vyhládlo.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sun Sep 24, 2023 8:19 am
--KONEC RPG--
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Sep 26, 2023 9:18 pm
Trénink ninjutsu

*Bylo to pár dní od okamžiku, kdy se Toru dozvěděl první element pomocí papírku. Jak jim bylo řečeno tento pírek se získává ze speciálních stromů, které jsou živené chakrou. Když si Toru vzal papírek a soustředil do něj svoji chakru, tak se papírek rozpůlil, to značilo Fuuton, vítr. Zatím zvládnul pouze vytvořit silnější vítr ze svých úst, proto se rozhodl, že to půjde trénovat. Jako bonus si tím zlepší kontrolu chakry, to se hodilo vždycky, obzvlášť když chtěl být lékařským ninjou. Doma se oblékl a nasadil si čelenku Suny na krk. Vyrazil z domu, v ulicích bylo příšerné vedro, byl rád, že si vzal dlouhé volnější oblečení. Nesnášel, když se spálil od sluníčka, ale teď v poslední době se mu to už téměř nestávalo. Bylo pozdní odpoledne, moc lidí venku nepotkal, v tuhle dobu se většina obyvatel schovávala ukrytá ve stínu a chládku svých obydlí. Toru dorazil do tréninkové oblasti a sám sobě se v duchu zasmál, když si uvědomil, že poslední dobou tu tráví spoustu času. Našel si volné prostranství se stínem, nepotřeboval se smažit na přímém slunci, už takhle se zpotí víc než dost. V hlavě si ujasnil princip této techniky.* „Musím soustředit svoji chakru ve svém těle, potom ji uvolnit skrze ústa ve formě větru.“ *Ještě si v hlavě připomněl ruční pečetě této techniky, přeci jen byla pro něj velmi nová.* „Tygr, vůl, pes, králík, had.“ *Toru složil ruční pečetě *Fuuton: Daitoppa.* a vyfouknul. Rozhodně to nebylo normální vyfouknutí, z úst mu vyšel poměrně silný vítr, na zemi předtím se zvednul písek a vytvořil oblak prachu. Toru nezvládnul techniku příliš dlouho udržet, přesto byl šťastný, že se mu to povedlo.* Tahle technika nikdy nebude na odhazování lidí, ale s mým kouřovým klanovým jutsu by fungovat mohla. *Toru se rozhodl, že to vyzkouší. Zamířil do oblasti dál, aby se nenacházel v dýmu. *Maengan. *Z rukávu mu vystřelil projektil, který, když narazil do země, vytvořil oblak kouře.* Alespoň ušetřím za kouřové bomby. *Usmál se Toru a složil ruční pečetě.* Fuuton: Daitoppa. *V oblaku kouře se vytvořil větší tunel, přesně v místě, kam Toru použil svojí větrnou techniku.* „Dobrá kombinace technik,“ *pomyslel si Toru. Ještě jednou použil Fuuton: Daitoppa, aby rozptýlil větší část kouře u země, věděl že kouř se sám rozptýlí, ale chvíli to potrvá. Tentokrát mu přišlo, že se mu povedlo udělat o malý kousíček větší díru v kouři. Opřel se o palmu, aby si trochu odpočinul, přece jenom jeho zásoba chakry nebyla nijak velká.*
*Po chvilce oddechu se rozhodl pokračovat v tréninku své větrné techniky. Soustředil se více na chakru ve svém těle. Poté ji prudce uvolnil a vyfouknul, byl to nejlepší pokus ze všech. Proud vzduchu byl silnější podle rozvířeného prachu ze země. Toru zrychleně dýchal.* „Rozhodně budu potřebovat zlepšit svoji zásobu chakry.“ *Znovu složil pečetě a vyfouknul vzduch, opět se rozvířil písek ze země. Z Torua stékal pot, jeho dýchání se stalo hlubším. Ještě to zkusil dvakrát než si dřepnul a opřel se o palmu. Používáním téhle techniky přicházel o chakru velmi rychle. Po chvilku odpočinku se znova postavil, soustředil se, pečetě už skládal automaticky, nemusel nad nimi už přemýšlet.* Fuuton: Daitoppa. *Tohle byl suverénně nejlepší ze všech pokusů, povedlo se mu vypustit nejsilnější a největší ze všech proudů vzduchu, co vypustil. Sice to pořád nestačilo na sražení člověka k zemi, ale už to stačilo, aby nějakou ohnivou techniku hodně podpořil. Toru moc dobře znal vztahy mezi elementy, to je učili ještě na akademii. Věděl, že jeho vítr má výhodu proti bleskovým technikám, ale bude málo účinný proti ohni, který naopak dobře podpoří. Toru znova použil Fuuton: Daitoppa, málem padnul k zemi, po použití těžce oddechoval, cítil, že už nemá moc chakry. Vzchopil se ještě k jednomu použití, potom padnul na kolena. Cítil, že by mohl ještě jednou, ale vyčerpal by si tím veškerou svoji zásobu chakry a nepotřeboval, aby po cestě domů někde sebou seknul. Chvíli jen klečel na zemi, zatímco cítil, jak mu po těle teče pot. Potom se postavil a rozhodl se vydat domů, ale vzít to delší cestou okolo nemocnice a počkat na mámu. Blízko nemocnice se nacházelo místo, které měl velmi rád. Byla to klidná vyhlídka, kde měl rozhled na velkou část Suny. Toru tam chvíli odpočíval a kochal se výhledem, když viděl, že jeho máma vychází z nemocnice, tak seskočil dolů a vydal se za ní. Potom společně šli domů. Cestou mámě řekl o svém tréninku i o svém nápadu s kombinací klanové techniky, ona se jeho zeptala, co by chtěl k večeři. Když došli domů, Toruova máma se pustila do vaření rámenu, který si Toru vybral. Zatímco Toru se šel umýt a převléknout se do čistého oblečení. Potom sešel dolů a společně s mámou se navečeřeli, pro Torua to byla běžná situace a už ho i přešlo se ptát na otce, neboť jeho máma nikdy o něm nemluvila, přesto mu zrovna teď vrtalo hlavou, kdo to asi je.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Sep 26, 2023 9:18 pm
--KONEC RPG--
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Wed Oct 04, 2023 7:23 am
Trénink zásoba chakry

*Toru se rozhodne dnešní den strávit tréninkem. Ráno si vzal na sebe kraťasy, krátké světlé triko, béžové barvy. Připnul si veškerá pouzdra se zbraněmi. Doma se rychle nasnídal a zamířil do tréninkové oblasti, kde plánoval procvičit zásobu své chakry. Vyrazil do ranních ulic Suny, které byly plné lidí, kteří nakupovali, mířili do práce nebo na mise. Pro Torua byla cesta do tréninkové oblasti už velmi známou, v poslední domě tam trávil hodně času. Chtěl se stát lepší ninjou. Při cestě mu zakručelo v břiše. očividně mu snídaně nestačila. Proto se rozhodl, že si koupí dango.* Dobrý den, jedno dango prosím. *Řekne Toru, když dojde ke krámku a prodavač mu odpoví:* Bude to 2 ryo. *Toru mu dá peníze a vezme si dango, které po cestě do tréninkové oblasti sní. Když dorazí do oblasti, porozhlédne se po vhodném místě na trénink. Po chvilce hledání najde ideální místo, kde není takové vedro. A pustil se do trénování, složil ruční pečetě:* Bunshin no Jutsu. *Vytvořil pět klonů a ihned je zrušil.* Zvládnu víc, *řekl si pro sebe Toru a zopakoval postup,* Bunshin no jutsu. *Tentokrát vytvořil deset klonů, chvíli je udržel a poté je nechal znova zmizet.* „Víc klonů asi nezvládnu, moje genjutsu je velmi chabé.“ *Rozhodne se vyzkoušet svá klanová jutsu.* Maengan. *Vystřelil z ruky čtyři projektily, které poslal do okolí kolem sebe. Cítil, jak mu kapičky potu začínají stékat po tváři. Jeho dýchání se zrychlilo. Odhadoval, že za tak krátkou chvilku spotřeboval polovinu své chakry. Na chvíli si sednul a opřel se o kámen, tolik chakry takhle rychle nikdy nevypotřeboval, ale moc dobře si uvědomoval, že pokud chce být silným ninjou, tak ji musí mít větší než má teď.* Tak konec flákání, je na čase pokračovat v tréninku. *Rozhodl se, že se přesune k vodní ploše. Chtěl vyzkoušet, co se stane když použije větrnou techniku na vodu. Složil ruční pečetě, které se už u téhle techniky naučil, tak že ji mohl skládat bezmyšlenkovitě.* Fuuton: Daitoppa. *Z úst mu vyšel silný proud vzduchu, který udělal brázdu ve vodě a do okolí voda vystřelila drobné kapičky. Toru cítil, jak mrholení na něj dopadá a jak se ochladil okolní vzduch.* „Nic moc.“ *Řekne si pro sebe v hlavě Toru. Zkusí to znova, ale tentokrát se více soustředí na svoje provedení techniky.* Fuuton: Daitoppa. *Z úst mu vyšel prudší vítr než poprvé. Tentokrát rozražení vody bylo viditelnější. I mrholení bylo hustější, Toru bezmyšlenkovitě vešel na vodu. Po chvilce, kdy stál na vodě, se musel usmát. Když si vzpomněl na svoje první tréninky s Misaki a Ayako, tenkrát mu používání chakry k chození po stěnách a vodě dělalo problémy. A dnes o pár let později zvládnu i mluvit:* Je fakt hustý vidět, jak jsem se zlepšil. *Řekne nahlas Toru a přejde zpátky na pevnou zem. Začne se pomalu vracet domů, ale ještě předtím než vyrazí domů, zkusí ještě vystřelit, co nejvíce kouřových projektilů.* Maengan. *Z rukou mu vyletí opět čtyři projektily, Toruovi se podlomí nohy, tohle ho stálo téměř veškerou chakru, co měl.* Tohle byl fakt špatný nápad. *Řekne ještě udýchaný na zemi, postaví se a jde směrem domů, jde pomalu, cítil, že použil skoro veškerou svoji chakru. Když dojde domů, zamíří rovnou do sprchy, kde nechá na sebe téct vodu, aby trochu zregeneroval a vzpamatoval se z vyčerpání. Poté si dá ohřátý oběd, který mu máma nechala v lednici, po kterém si lehne do postele, kde usne únavou. Probudí se až pozdní odpoledne, chvíli před tím, než se vrátí jeho máma. I přes dlouhý spánek, se pořád cítí unaveně, proto čekání na mámu stráví v posteli s knížkou. Zrovna měl rozečtenou knihu o geografii světa, těšil se až se vydá mimo vesnici a uvidí jiné vesnice a země. Moc dobře věděl, že jeho první cesta do jiné vesnice povede na dějiště chuninkých zkoušek.*

Využitá chakra: 12,2
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Wed Oct 04, 2023 7:24 am
--KONEC RPG--
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Thu Oct 05, 2023 8:36 am
Trénink výdrž

*Ráno se Toru probudil nezvykle brzy a už mu nešlo usnout, proto se rozhodl, že si opět půjde zatrénovat. V poslední době trénoval hodně, ale potřeboval se připravit na chuninské zkoušky, které se mu pomalu začali blížit. Převlékl se do oblečení, zbraně i čelenku Suny se rozhodl dneska nechat doma. Sešel z pokoje do kuchyně, co nejtišeji, aby neprobudil mámu. A dal si snídani, poté napsal na papírek vzkaz pro mámu, že si šel zaběhat. Vyrazil z domu, ale tentokrát se rozhodl, že nepůjde přímo do tréninkové oblasti. vzhledem k brzké ranní hodině byly ulice stále prázdné, proto se Toru rozhodl proběhnout se skrze vesnici, zamířil tedy směrem k nemocnice a přešel z chůze do běhu. Slunce ještě nemělo takhle brzo ráno sílu a země byla z noci vychladlá, Toruovi se běželo velmi dobře.* „Když není to příšerné vedro, hned se mi trénuje lépe.“ *Toru se rozhodl proběhnout prakticky celou vesnici, jeho prvním cílem byla nemocnice. K této velké budově dorazil brzy a cítil se stále v pohodě. Od nemocnice se rozhodl zamířit k náměstí, s tím že to vezme kolem knihovny, aby si trochu prodloužil trasu. Už začínal být hodně zadýchaný, když přebíhal přes náměstí, tak už jeho dech byl hluboký a prudký. Rozhodl se, že je nejvyšší čas, zamířit do tréninkové oblasti. Cesta z náměstí ještě byla relativně dlouhá, ale vzhledem k tomu, že Toru věděl, jak je cíl daleko, tak se mu povedlo zrychlit. Do tréninkové oblasti přiběhl úplně zadýchaný, zapřel se o kámen a pár minut zhluboka dýchal, potřeboval se trochu vzpamatovat. Cítil, jak se zpotil a jak mu po těle teče pot. Za tu dobu, co běhal, slunce získalo sílu a začalo velmi hřát, což nebylo příjemné, se potit ještě více. Toru chvíli jen odpočíval potřeboval sesbírat energii na pokračování. Stál zapřený o kámen a snažil se dostat do sebe, co nejvíce kyslíku. Po chvilkové pauze se rozhodl pokračovat v běhu, když se rozeběhl, cítil, jak jeho nohy už jsou víc tuhé. Přesto se mu povedlo po chvilce běhu, nohy rozhýbat. Tentokrát zamířil k akademii, už to byla docela dlouhá doba, co byl naposled u akademie. Ulice Suny se začaly plnit lidmi. Když doběhl k akademii, byl zase udýchaný. Všiml si, že venku trénují děti, které nebyly o tolik mladší než on.* „Není to tak dávno, co jsem sem chodil taky a učil se to samé,“ *pomyslí si Toru. Hodně se toho za tu dobu naučil, musel podstoupit geninské zkoušky, což nepatřilo k jeho nejšťastnějším momentům života. Už splnil nějaké D mise, naučil se spoustu nových technik, například klanová jutsu a ovládání elementu. Potom mu došlo, že už docela dlouho stojí na místě a vzpomíná na minulost místo toho, aby běžel. Vrátil se zpátky do přítomnosti a opustil své nostalgické myšlenky, rozeběhl se ke klanovým čtvrtím. Už cítil hodně, jak jeho nohy nechtějí spolupracovat. Byly ztěžklé během, dech začínal být hlubší, Toru běžel už dlouho rychlým tempem, ale řekl si, že už to takhle doběhne, byť to znamenalo, že zítra bude mít problém vstát z postele. Míjel čtvrť klanu Yumi, kde mu dech opravdu přestával stačit, proto odsud zamíří přímo domů. Na posledních pár metrů zrychlí, když doběhne k jeho klanové čtvrti, tak opře o stěnu a chvíli jen lapá po dechu. Za chvíli se vzpamatuje a vejde domů, v kuchyni najde mámu.* Ahoj mami. Dobré ráno, jak se ti běželo? *Zeptá se ho máma, Toru ji odpoví:* Docela dobře, jen už začíná být vedro. Já se jdu umýt. *Dodá Toru a zamíří do koupelny, kde se umyje, vždycky ho překvapilo, kolik písku se na člověka nalepí taky v Suně, i když jen běžel. Když je potom v čistém oblečení, tak dojde za mámou, které mu připravila ovoce, které Toru velmi ocenil po tréninku.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Thu Oct 05, 2023 8:36 am
--KONEC RPG--
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Misaki Makotto

Wed Oct 11, 2023 3:07 pm
*Mohlo být kolem třetí hodiny odpoledne a Misaki se děla doma a přemýšlela, co by dneska mohla dělat, doma se jí sedět nechtělo, tak se rozhodla, že by si mohla jít na chvíli zatrénovat. Oblékne se, čelenku Suny si dá kolem krku, na pravou nohu si dá pouzdro se zbraněmi, za opasek si dá další pouzdro, ve kterém má i papírky ke klanonovým technikám a nakonec si dá za opasek Kusanagi no Tsurugi, když má vše, tak se rozejde do předsíně, kde se obuje. Následně vyjde ven, zamrkne za sebou dveře a vydá se směr vodní nádrž v Suně, chtěla totiž dneska trénovat i Suiton a Hyoton a to bylo jedno z mála míst, kde mohla trénovat. Když dojde na místo, tak tam jako vždy nikdo není za což je Misaki moc ráda. Následně se trochu rozcvičí a pak už se začne soustředit na svou chakru, složí několik pečetí a vedle ní se objevi ledový drak (​Kokuryuu Boufuusetsu).*
Sponsored content

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 14 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru